PDA

View Full Version : Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha



Leheküljed : 1 [2] 3 4

jrgn hell
17.04.10, 16:10
sick business jah, olge sõbralikud. keegi pole kokkuvõttes midagi kaotanud, las inimesed elavad oma elu edasi. ma antud teemal ise suht neutraalne, et ei hakka arvamust avaldama, aga üldiselt on ikka nii, et headus tänapäeval võidule ei vii. tuletaksin jällegi meelde kellamees lible ütlust, et räägi sa tõtt, oled mõttetu vend, aga vot valeta.. valeta ja vassi, siis oled sa õige mees!

Ega jh, selle pärast ma su sõber olengi, et sküüdid juba ütlesid: "Kui on hea olla, siis on hästi!"

VisaHing
01.05.10, 21:26
Kindlasti mitte minuga.
Petan ja varastan.
ilma naljata.

sorm
09.05.10, 04:31
Kindlasti mitte minuga.
Petan ja varastan.
ilma naljata.

lol

jrgn hell
21.05.10, 00:50
there is a scammer among us, who moves like a shadow, yet like a sun cloud.
no sound will be heard, no move will be detected, but when one will reach for his bulging pockets, there will be something missing, yet everything is still bright.
Silent fox has been around.....


rofl 2+2st kuskil oli

yolpa
25.05.10, 15:12
misasja? 200eegu eest 30$?:D:D

Marek K.
25.05.10, 15:17
eriti näljas vist, et 100 eeku vaja skämmida

Karikakar
25.05.10, 20:34
..kuidas on võimalik sellist asja uskuda, et keegi annab sulle 200.- eest 30$ vastu..

ristijeesus
25.05.10, 20:57
Ehk sa Lauri nüüd mõistad, et jõuluvanasid pole päriselt olemas. Sellise kursiga saaks vaid valeraha osta.

variatsioon
25.05.10, 21:37
..kuidas on võimalik sellist asja uskuda, et keegi annab sulle 200.- eest 30$ vastu..

kes scammib 100kr pärast?
enne viiks taara ära vms.

oitarvi
25.05.10, 21:50
kes scammib 100kr pärast?
enne viiks taara ära vms.

Oma nimi 100 kr eest ära määrida on küll mehetegu haha. Ju siis sellised scammivad, kellel pole seda taaratki. ::)

Godspeed_EJ
25.05.10, 21:55
kes scammib 100kr pärast?
enne viiks taara ära vms.

Imo on siin korduvalt tõestatud, et 100 eeki on piisav kellegi üle laskmiseks.
So go figure....

ranka
25.05.10, 22:02
kes scammib 100kr pärast?
enne viiks taara ära vms.

Anna sellisele pooltuttavale 100 eeki võlgu ja "kao" kuskile ära. Palju ei vaevu sind otsimagi, isegi kui teavad, et sulle võlgu.

variatsioon
25.05.10, 22:04
järgmine kord kui keegi scammer raha tahab siis võtku minuga ühedust.
või pakkuda mingi 10kr/h tööd. parem ju päevake tööd teha kui terveks eluks nime rikkuda.
kui tööd teha ei viitsi siis võite vastata küsimusele:
miks sa seda teed?

nikitheone
25.05.10, 22:06
ee, sest gamblimisraha vaja ja ei viitsi tööd teha ning lihtsam on scammida donke?

lauri89
26.05.10, 00:43
No tundus mõistlik inimene, tal oli rahaga kiire, msnis oli display pilt väikse lapsega (ca aastane), mõtlesin et miks mitte, aga jah...Mitte et ma nüüd nii väga nutan, aga asi vähemalt selge, et tulevikus keegi suuremat summat ei kaota ;)

lebovend
26.05.10, 00:51
**** kogu see topic on liiga epic. *****, kuidas inimesed ei 6pi.


ee, sest gamblimisraha vaja ja ei viitsi tööd teha ning lihtsam on scammida donke?

+fuckingone.

sorm
26.05.10, 12:32
Tegelt on probleem selles, et kaval scammer ei tee seda kunagi enda nime alt. Laseb kellegi tuttava nimele niiviisi raha kanda ja seletab mingi teema kokku, miks just sinna see raha kanti... Niiviisi võib teinekor djuhtuda, et saab lambi inimese nimi 100 pärasr määrtutud. Enamjolt ei viitsi keegi selle 100 pärast rabelema ka hakata.

qbj0hn
06.06.10, 19:52
Kui ma kedagi stakeks ma ikka hoolega uuriks kodanikku.
Vahet pole kaua see protsess aega võtab,kui staketav on stakest huvitatud siis ta ka ootab natuke ja näeb vaeva selle nimel.
Mai tia...ma laseks ntx pilti teha.Ntx oletame Orkuti/Facebooki kontost ja lobby samas kõrval lahti kus staketav lauas istub näiteks ja kasvõi teise pildi kus dokument on ka kõrval kasvõi digikaga.

Codecci
07.06.10, 12:02
Kui ma kedagi stakeks ma ikka hoolega uuriks kodanikku.
Vahet pole kaua see protsess aega võtab,kui staketav on stakest huvitatud siis ta ka ootab natuke ja näeb vaeva selle nimel.
Mai tia...ma laseks ntx pilti teha.Ntx oletame Orkuti/Facebooki kontost ja lobby samas kõrval lahti kus staketav lauas istub näiteks ja kasvõi teise pildi kus dokument on ka kõrval kasvõi digikaga.
+1

ja laske 1EEK ka pangakontolt saata, et nime confirmida.

imthcplant
07.06.10, 13:24
+1

ja laske 1EEK ka pangakontolt saata, et nime confirmida.

+1

Karikakar
07.06.10, 13:28
See 1.- värk ei vii alati soovitud tulemuseni. Pettur võib ikka mingi huina-muina sõbrale kokku rääkida, et näe saada sinna 1.-, mul endal konto kinni praegu jnejne. ja saab ikka rikkuda niimoodi sõbra nime.

variatsioon
07.06.10, 14:45
+1

ja laske 1EEK ka pangakontolt saata, et nime confirmida.

+ ID kaardi koopia + bank statement + ja viimaseks asjaks pilt tema näost kuhu on kirjutatud paberi peale(mida tema siis käes hoiab): Ei ole scammer (või lenC <3)

Codecci
08.06.10, 01:23
See 1.- värk ei vii alati soovitud tulemuseni. Pettur võib ikka mingi huina-muina sõbrale kokku rääkida, et näe saada sinna 1.-, mul endal konto kinni praegu jnejne. ja saab ikka rikkuda niimoodi sõbra nime.

100% ei kindlusta siin maailmas scammi vastu, aga turvalisemaks muudab tublisti... Ja siis huina-muina sõbra kaudu saab ikka õige scammerini välja trackida enamus juhtudel.

Standard protseduur võiks olla: 1.- saata pangakontolt ja siis pilt kus on staketav istumas oma kontoga lauas ja samal pildil ka Facebook/Orkut. Ei ole 100% bulletproof, aga sitaks turvalisemaks muudab.

sorm
15.06.10, 00:05
100% ei kindlusta siin maailmas scammi vastu, aga turvalisemaks muudab tublisti... Ja siis huina-muina sõbra kaudu saab ikka õige scammerini välja trackida enamus juhtudel.

Standard protseduur võiks olla: 1.- saata pangakontolt ja siis pilt kus on staketav istumas oma kontoga lauas ja samal pildil ka Facebook/Orkut. Ei ole 100% bulletproof, aga sitaks turvalisemaks muudab.

+1

Samas turvalisust lisab ka, kui mõni vana olija või mudu teada tuntud inimene "käendab" asja. Annab infot, et teab seda inimest rohkem kui 2 korda koos õlut joonud. Ühesõnaga omab usaldusväärset (kõigile teada) sõpra pokkeriringkonnas.

g00000se
15.06.10, 00:14
Saad näost-näkku kokku, tead aadressi ja jummala bullet proof. Keegi ei taha lõuga saada

Viski
15.06.10, 00:44
Saad näost-näkku kokku, tead aadressi ja jummala bullet proof. Keegi ei taha lõuga saadaMa tahtsin. Sain ka. Sitt pauk oli.

Codecci
16.06.10, 15:25
Saad näost-näkku kokku, tead aadressi ja jummala bullet proof. Keegi ei taha lõuga saada
Enamus inimesed ei viitsi nimegi googlesse lüüa rääkimata kokkusaamisest :D

sorm
16.06.10, 19:42
Saad vennaga kokku, paned insta paugu kirja. Küsid siis, et aks tahad stake või ei? Kui tahab pole ülelaskmist karta, kui ei taha siis oligi ülelaskja ja paras talle.

Karikakar
16.06.10, 19:50
:D:D

rahvavaenlane
16.06.10, 23:12
ääh, see, et mul on 2 rubla. saab selle eesst miskit v ei saa??? andke steiki kahe lennukipileti jagu. kiire. kes annab stiiki PM, kes ei anna võib lihtsalt paar õlut tuua.

sorm
17.06.10, 00:57
kui asud Tartus teeme diili, sina mulle 2 rubla mina sulle 2 õlut :)

KristjanLaas
08.08.10, 05:23
Kirjutan nüüd siia pika jutu mis on minuga juhtunud viimase 3 kuu jooksul ja mille lõppedes ma nüüd end kui petturit üles annan loodetavasti lühikeseks perioodiks.

Umbes kolm kuud tagasi läksin ma ühe sõbra ja tema tuttavatega Tallinnas asuvasse korterisse pokkerit mängima. Olin nende inimestega k.a. tegelasega X ((kasutaja)nimi teada kuid ei leia vajadust avaldada) varem ka mänginud ja tihti oli mäng läinud kohvrivõlgade peale. Olin ka ise mõned korrad kohvrile võlgu jäänud ja üleüldine diil oli, et maksame siis kui saame. Varem olid minu võlad jäänud 2k-7k piiridesse ja makstud saadud vähem kui 30 päeva perioodi jooksul. Seekord läks aga niimoodi, et tegelane X jäi mulle võlgu 11.000.- ja diil oli taas sama, et maksab siis kui saab. Olgu.

Mõned nädalad hiljem läksin peaaegu sama seltskonnaga mängima Viljandisse kus lisandus tegelane Y ((kasutaja)nimi teada jne..). Seekord aga X ei osalenud, kuna oli mulle juba võlgu. Taaskord läks mäng päris pingeliseks ja lõppes sellega, et tegelane Y jäi mulle võlgu 8000.- ja diil samasugune, et kohe kui võimalus maksab.

Läks siis mõnda aega mööda ja Tegelane X hittis turniiriga pisut üle $1000 ja tegime diili, et kuna tal ülekande limiit peal, siis maksab 1500, 3000 ja 3000, siis jääb rolli ka peale, et edasi mängida saaks. Asi tundus aus ja saingi 1500 ja 3000 kätte, viimast 3000 ei saanud ja peale seda oli vaikus. Küsisin küll mõned korrad, et kas see viimane osa tuleb kuid vastust ma msnis ei saanud. Savi, vähemalt sain esialgu 4500gi ja tegu on minu jaoks suhteliselt sümpaatse inimesega ja küll ta lõpuks ikka ära maksab.

Siis aga hakkasin märkama tegelast Y Pokerstarsis NL100 ja NL200 HU laudades ja mõtlesin, et naiss, temal ka siis rolli ja kohe saab oma 8000 kätte ja life is good. Järgmine päev kutsus sõber mind Tallinnasse Andrese juurde mängima kasutaja Kip ja Codecciga. Jõudsingi kohale ja kõik oli mõnus ja lõpuks jäime päris purju. Kuna olin just näinud tegelast Y mängimas NL100/NL200, siis olin kindel, etraha on tulemas ja ka Andrese pool oli kohvrivõla reegel, niisiis mõtlesin, et gamblin väheke (purjus) ja kogu see pull lõppes sellega, et jäin Kipile võlgu $180 ja Codeccile $360. Okei, vähemalt oli see raha Y-lt tulemas. Hakkasin siis talle kirju saatma, et tsauk tahaks raha ja värksi, et kuna mängib siis ju võiks, et pean ise ka maksma jne jne. Vastust ei tulnud. Pöördusin ka X poole, ei saanud vastust ka temalt, aga olen päris kindel, et temal antud hetkel seda polnud ka.

Läks tükk maad mööda ja Codecci ja Kip(siiski vägagi chillilt, tänud selle eest) hakkasid ka närvi minema, et mis värk on, tahaks oma raha. Kogu see teema viskas minul ka stressi üle ja lisasin mõlemad facebooki ja pöördusin X ja Y poole väga närvilise kirjaga, et kuna nemad mind täielikult ignoreerivad võin mina samaga vastata ja leida kellegi kes minu asemel saaks nii kaua oodata, et ma vähemalt mingigi osa enda võlast saaks. Vastused tulid seekord päris kiirelt ja Y poolt tuli vastus, et kui veel kord sarnase kirja saadan pöördub ta politseisse ja üleüldse näidaku ma talle dokumenteeritud paberit kus on kirjas koos allkirjaga, et tema mulle selle raha üldse võlgneb. X poolt tuli vastus, et raha ei kasva puu otsas ja misiganes minu teod ei pane tal seda raha järsku taskusse ilmuma (usun seda, vabandust äkilise kirja eest). Hämmingusse ajas mind ikkagi Y suhtumine, samal ajal kui tema mängib NL200 HU-d olen mina lõpuks "selline ****", et ma endale kuuluvat raha nõuda julgen ja selle eest ta ei maksagi. (raha on mitme K $ swingide jaoks)

Seega nüüd olengi olukorras kus petis olen hetkel mina ja seega võlgu Codeccile ja Kipile.
Kirjutangi seda kirja praegu tund aega enne Soome minemist, kuna selleks, et oma võlgu tagasi maksta pean ma nüüd minema isaga ehitusele (always a first time...) ja 3 nädala pärast tagasi tulles on mu nimi loodetavasti mingilgi määral puhastatud. Sorri Koodek ja sorri kipsipoiss. Loodetavasti epate vastu ja kindlasti tasun ma ka ooteaja eest.

Petis Kristjan Laas.

akristjan
08.08.10, 06:55
Kirjutan nüüd siia pika jutu mis on minuga juhtunud viimase 3 kuu jooksul ja mille lõppedes ma nüüd end kui petturit üles annan loodetavasti lühikeseks perioodiks.

Umbes kolm kuud tagasi läksin ma ühe sõbra ja tema tuttavatega Tallinnas asuvasse korterisse pokkerit mängima. Olin nende inimestega k.a. tegelasega X ((kasutaja)nimi teada kuid ei leia vajadust avaldada) varem ka mänginud ja tihti oli mäng läinud kohvrivõlgade peale. Olin ka ise mõned korrad kohvrile võlgu jäänud ja üleüldine diil oli, et maksame siis kui saame. Varem olid minu võlad jäänud 2k-7k piiridesse ja makstud saadud vähem kui 30 päeva perioodi jooksul. Seekord läks aga niimoodi, et tegelane X jäi mulle võlgu 11.000.- ja diil oli taas sama, et maksab siis kui saab. Olgu.

Mõned nädalad hiljem läksin peaaegu sama seltskonnaga mängima Viljandisse kus lisandus tegelane Y ((kasutaja)nimi teada jne..). Seekord aga X ei osalenud, kuna oli mulle juba võlgu. Taaskord läks mäng päris pingeliseks ja lõppes sellega, et tegelane Y jäi mulle võlgu 8000.- ja diil samasugune, et kohe kui võimalus maksab.

Läks siis mõnda aega mööda ja Tegelane X hittis turniiriga pisut üle $1000 ja tegime diili, et kuna tal ülekande limiit peal, siis maksab 1500, 3000 ja 3000, siis jääb rolli ka peale, et edasi mängida saaks. Asi tundus aus ja saingi 1500 ja 3000 kätte, viimast 3000 ei saanud ja peale seda oli vaikus. Küsisin küll mõned korrad, et kas see viimane osa tuleb kuid vastust ma msnis ei saanud. Savi, vähemalt sain esialgu 4500gi ja tegu on minu jaoks suhteliselt sümpaatse inimesega ja küll ta lõpuks ikka ära maksab.

Siis aga hakkasin märkama tegelast Y Pokerstarsis NL100 ja NL200 HU laudades ja mõtlesin, et naiss, temal ka siis rolli ja kohe saab oma 8000 kätte ja life is good. Järgmine päev kutsus sõber mind Tallinnasse Andrese juurde mängima kasutaja Kip ja Codecciga. Jõudsingi kohale ja kõik oli mõnus ja lõpuks jäime päris purju. Kuna olin just näinud tegelast Y mängimas NL100/NL200, siis olin kindel, etraha on tulemas ja ka Andrese pool oli kohvrivõla reegel, niisiis mõtlesin, et gamblin väheke (purjus) ja kogu see pull lõppes sellega, et jäin Kipile võlgu $180 ja Codeccile $360. Okei, vähemalt oli see raha Y-lt tulemas. Hakkasin siis talle kirju saatma, et tsauk tahaks raha ja värksi, et kuna mängib siis ju võiks, et pean ise ka maksma jne jne. Vastust ei tulnud. Pöördusin ka X poole, ei saanud vastust ka temalt, aga olen päris kindel, et temal antud hetkel seda polnud ka.

Läks tükk maad mööda ja Codecci ja Kip(siiski vägagi chillilt, tänud selle eest) hakkasid ka närvi minema, et mis värk on, tahaks oma raha. Kogu see teema viskas minul ka stressi üle ja lisasin mõlemad facebooki ja pöördusin X ja Y poole väga närvilise kirjaga, et kuna nemad mind täielikult ignoreerivad võin mina samaga vastata ja leida kellegi kes minu asemel saaks nii kaua oodata, et ma vähemalt mingigi osa enda võlast saaks. Vastused tulid seekord päris kiirelt ja Y poolt tuli vastus, et kui veel kord sarnase kirja saadan pöördub ta politseisse ja üleüldse näidaku ma talle dokumenteeritud paberit kus on kirjas koos allkirjaga, et tema mulle selle raha üldse võlgneb. X poolt tuli vastus, et raha ei kasva puu otsas ja misiganes minu teod ei pane tal seda raha järsku taskusse ilmuma (usun seda, vabandust äkilise kirja eest). Hämmingusse ajas mind ikkagi Y suhtumine, samal ajal kui tema mängib NL200 HU-d olen mina lõpuks "selline ****", et ma endale kuuluvat raha nõuda julgen ja selle eest ta ei maksagi. (raha on mitme K $ swingide jaoks)

Seega nüüd olengi olukorras kus petis olen hetkel mina ja seega võlgu Codeccile ja Kipile.
Kirjutangi seda kirja praegu tund aega enne Soome minemist, kuna selleks, et oma võlgu tagasi maksta pean ma nüüd minema isaga ehitusele (always a first time...) ja 3 nädala pärast tagasi tulles on mu nimi loodetavasti mingilgi määral puhastatud. Sorri Koodek ja sorri kipsipoiss. Loodetavasti epate vastu ja kindlasti tasun ma ka ooteaja eest.

Petis Kristjan Laas.

i lol'd

pastilaa
08.08.10, 08:12
Kas ma olin ainus, kes nuttis selle kurva loo peale?

kuco
08.08.10, 08:39
^^ ja tilk tuli püksi ka

leits
08.08.10, 10:58
Ma ei ole kunagi aru saanud, miks mängitakse "kohvri võlgadele". Kui sul raha on, siis sa ka mängid, kui ei ole, siis imed näppu imo

Oliverk
08.08.10, 11:06
Ma ainult naersin, õnneks.

Pahvak
08.08.10, 11:07
Ma ei ole kunagi aru saanud, miks mängitakse "kohvri võlgadele". Kui sul raha on, siis sa ka mängid, kui ei ole, siis imed näppu imo

Kristjan on päris gambler, sellepärast.

g00000se
08.08.10, 11:11
Enne võla andmist peaks alati füüsilise karistusega ähvardama, nii saab mõne kindlustunde % juurde :D

E: 8k on minu jaoks küll piisavalt suur summa, et ma iga nädal viitsiksin pigistamas käia, et kaua veel

donkament
08.08.10, 11:21
võiksid nimed ka kirjutada, siis oleks avalikult teada, kes need vitunäod on.

yolpa
08.08.10, 11:27
Jõudsingi kohale ja kõik oli mõnus ja lõpuks jäime päris purju. Kuna olin just näinud tegelast Y mängimas NL100/NL200, siis olin kindel, etraha on tulemas ja ka Andrese pool oli kohvrivõla reegel, niisiis mõtlesin, et gamblin väheke (purjus) ja kogu see pull lõppes sellega, et jäin Kipile võlgu $180 ja Codeccile $360.
Sa oled ikka valus gambler.

ok2aa
08.08.10, 12:42
1. võlgu ei mängita
2. kui on juba võlgu mängitud, siis lased õhtu lõpus kirjutada dokumendi, kus on kõik kirjas ja allkirjadega kinnitatud.

Koit
08.08.10, 13:54
Kirjutan nüüd siia pika jutu mis on minuga juhtunud viimase 3 kuu jooksul ja mille lõppedes ma nüüd end kui petturit üles annan loodetavasti lühikeseks perioodiks.

Umbes kolm kuud tagasi läksin ma ühe sõbra ja tema tuttavatega Tallinnas asuvasse korterisse pokkerit mängima. Olin nende inimestega k.a. tegelasega X ((kasutaja)nimi teada kuid ei leia vajadust avaldada) varem ka mänginud ja tihti oli mäng läinud kohvrivõlgade peale. Olin ka ise mõned korrad kohvrile võlgu jäänud ja üleüldine diil oli, et maksame siis kui saame. Varem olid minu võlad jäänud 2k-7k piiridesse ja makstud saadud vähem kui 30 päeva perioodi jooksul. Seekord läks aga niimoodi, et tegelane X jäi mulle võlgu 11.000.- ja diil oli taas sama, et maksab siis kui saab. Olgu.

Mõned nädalad hiljem läksin peaaegu sama seltskonnaga mängima Viljandisse kus lisandus tegelane Y ((kasutaja)nimi teada jne..). Seekord aga X ei osalenud, kuna oli mulle juba võlgu. Taaskord läks mäng päris pingeliseks ja lõppes sellega, et tegelane Y jäi mulle võlgu 8000.- ja diil samasugune, et kohe kui võimalus maksab.

Läks siis mõnda aega mööda ja Tegelane X hittis turniiriga pisut üle $1000 ja tegime diili, et kuna tal ülekande limiit peal, siis maksab 1500, 3000 ja 3000, siis jääb rolli ka peale, et edasi mängida saaks. Asi tundus aus ja saingi 1500 ja 3000 kätte, viimast 3000 ei saanud ja peale seda oli vaikus. Küsisin küll mõned korrad, et kas see viimane osa tuleb kuid vastust ma msnis ei saanud. Savi, vähemalt sain esialgu 4500gi ja tegu on minu jaoks suhteliselt sümpaatse inimesega ja küll ta lõpuks ikka ära maksab.

Siis aga hakkasin märkama tegelast Y Pokerstarsis NL100 ja NL200 HU laudades ja mõtlesin, et naiss, temal ka siis rolli ja kohe saab oma 8000 kätte ja life is good. Järgmine päev kutsus sõber mind Tallinnasse Andrese juurde mängima kasutaja Kip ja Codecciga. Jõudsingi kohale ja kõik oli mõnus ja lõpuks jäime päris purju. Kuna olin just näinud tegelast Y mängimas NL100/NL200, siis olin kindel, etraha on tulemas ja ka Andrese pool oli kohvrivõla reegel, niisiis mõtlesin, et gamblin väheke (purjus) ja kogu see pull lõppes sellega, et jäin Kipile võlgu $180 ja Codeccile $360. Okei, vähemalt oli see raha Y-lt tulemas. Hakkasin siis talle kirju saatma, et tsauk tahaks raha ja värksi, et kuna mängib siis ju võiks, et pean ise ka maksma jne jne. Vastust ei tulnud. Pöördusin ka X poole, ei saanud vastust ka temalt, aga olen päris kindel, et temal antud hetkel seda polnud ka.

Läks tükk maad mööda ja Codecci ja Kip(siiski vägagi chillilt, tänud selle eest) hakkasid ka närvi minema, et mis värk on, tahaks oma raha. Kogu see teema viskas minul ka stressi üle ja lisasin mõlemad facebooki ja pöördusin X ja Y poole väga närvilise kirjaga, et kuna nemad mind täielikult ignoreerivad võin mina samaga vastata ja leida kellegi kes minu asemel saaks nii kaua oodata, et ma vähemalt mingigi osa enda võlast saaks. Vastused tulid seekord päris kiirelt ja Y poolt tuli vastus, et kui veel kord sarnase kirja saadan pöördub ta politseisse ja üleüldse näidaku ma talle dokumenteeritud paberit kus on kirjas koos allkirjaga, et tema mulle selle raha üldse võlgneb. X poolt tuli vastus, et raha ei kasva puu otsas ja misiganes minu teod ei pane tal seda raha järsku taskusse ilmuma (usun seda, vabandust äkilise kirja eest). Hämmingusse ajas mind ikkagi Y suhtumine, samal ajal kui tema mängib NL200 HU-d olen mina lõpuks "selline ****", et ma endale kuuluvat raha nõuda julgen ja selle eest ta ei maksagi. (raha on mitme K $ swingide jaoks)

Seega nüüd olengi olukorras kus petis olen hetkel mina ja seega võlgu Codeccile ja Kipile.
Kirjutangi seda kirja praegu tund aega enne Soome minemist, kuna selleks, et oma võlgu tagasi maksta pean ma nüüd minema isaga ehitusele (always a first time...) ja 3 nädala pärast tagasi tulles on mu nimi loodetavasti mingilgi määral puhastatud. Sorri Koodek ja sorri kipsipoiss. Loodetavasti epate vastu ja kindlasti tasun ma ka ooteaja eest.

Petis Kristjan Laas.

Väga -EV nii mängida, järgmine kord ole targem:rolleyes:

Kotkas1000
08.08.10, 15:02
Krdi härrad küll. Raha ei ole endal, aga mängitakse tuhandete kroonide peale. Täitsa komöödia ikka...

Codecci
08.08.10, 15:41
07-04-2010, 15:18

"... Otseloomulikult ei tasu muretseda selle kättesaamise pärast ja muidugi lisan ma võlale ka omapoolse trahvi ($10 päev) ..."

Varsti on võlg duublis.

lenC
08.08.10, 16:21
Kristjan, palun vasta ka reigo küsimustele sinu päeviku teemas.

reigo
08.08.10, 16:29
1. võlgu ei mängita
2. kui on juba võlgu mängitud, siis lased õhtu lõpus kirjutada dokumendi, kus on kõik kirjas ja allkirjadega kinnitatud.

milline see kiri täpselt olema peab, et pärast sellest kindlalt abi oleks ? kas piisab nt

"Mina X olen kodanikule Y 3000 krooni võlgu." + allkiri ja kuupäev

Et kas sellise nn dokumendi alusel politseisse pöördudes saaksin ma sealt abi?

variatsioon
08.08.10, 16:34
07-04-2010, 15:18

"... Otseloomulikult ei tasu muretseda selle kättesaamise pärast ja muidugi lisan ma võlale ka omapoolse trahvi ($10 päev) ..."

Varsti on võlg duublis.

lol 10$ päev? :D
paar kuud raha ei tule ja siis tuleb ca 20k intresside pealt? :D
wp

Oliverk
08.08.10, 16:35
Võin eksida, aga minuteada sellised käsitsi kirjutadud paberitega võite peed pühkida. Kui pole notariaalselt kinnitatud, siis võid ju öelda,et anaalsüütuse võtmisega ähvardati ja sa andsid allkirja. Mby eksin täiega aga kuskilt selline asi nagu meelde jäänud.

ok2aa
08.08.10, 16:51
Võin eksida, aga minuteada sellised käsitsi kirjutadud paberitega võite peed pühkida. Kui pole notariaalselt kinnitatud, siis võid ju öelda,et anaalsüütuse võtmisega ähvardati ja sa andsid allkirja. Mby eksin täiega aga kuskilt selline asi nagu meelde jäänud.

misasja, kui sa emt'ga lepingu teed siis ei kinnita sa ju midagi notariaalselt. ma ei viitsi võlaõigusseadust praegu lugeda aga selline paber peaks täitsa kehtima. teha 2 eksemplari, mõlema poole isikukoodid, mingi märkus a'la antud dokument omab juriidilist mambojambot ning olemas. politseisse ei tasu loomulikult sellise paberiga minna, sest politsei pole inkasso. sellise dokumendi eesmärk on 1) mõlemad pooled teadvustavad endale võetud kohustused 2) suurema summa puhul on sul mingigi alus raha sisse nõudmiseks (või kasvõi võla mahamüümiseks).

samamoodi ka netistakeda jms seonduv. igal inimesel on olemas id kaart, koostad mingi dokumendi ja lased teisel id kaardiga allkirja panna. sellega saab inimest distsiplineerida ja võimalikud huijarid juba eos minema peletada. ma ei kujuta ette, miks inimesed selliseid lihtsaid asju ei tee.

kardaanirist
08.08.10, 16:57
minuteada on isegi suusõnaline kokkulepe sama suure tähtsusega kui paberil olev.

masterpuppet
08.08.10, 19:21
Kokkulepe on kokkulepe. Olgu see tehtud kas või konkludentselt (tegudega) ja vahet pole, mis viisil see tehtud on. Ainult teatud tehingute puhulon vormireeglid.

Aga probleem on selles, et hasartmänguvõlg on mittetäielik kohustus ja tulenevalt VÕS §4 selle täitmist nõuda ei saa.

Aga kui see võlg on juba paberile pandud ja mõlemad pooled seda tunnistavad, sisi tegemist võlatunnistusega VÕS §31 mõttes ja sellega võid kuhu iganes pöörduda. Keegi ei küsi, kuidas see võlg tekkis.

rasmer
08.08.10, 21:09
Ma arvan, et sul Kristjan oleks täielik õigus need nimed avaldada, et teistel probleemi ei tekiks samade tüüpidega.

leits
08.08.10, 21:23
vaervalt, enamus inimesi ei mgni "kriipsu" peale

Booyaka
09.08.10, 12:04
ma ei saa sellest aru, et on scammerid ja asjad olemas täiesti, aga siis ei taha keegi nende nimesi avalikustada. wtf nagu ? Kardad midagi ? Topicu juba ju tegid kus mainisid neid. Selliste inimeste eest sooviks ju teised hoiduda, et sama reha otsa ei astuks. Võõraste inimestega niimoodi cashi mängida, et kohvrisse jäädakse võlgu on ka väga sürr teema.

E: Ja see, et nimesi ei avalikustata ei ole esimene kord.

kjmrc
09.08.10, 12:07
Lol suht sick lugu jah, kui kohvrisse jäädakse võlgu juba mingi 5k+, me kodumängudes on buyinnid kuni 200 EEK niiet ei tule selliseid võlgu eluski, ja vaevalt, et keegi sellega nõus kaa oleks :P

Oliverk
09.08.10, 12:10
Minu 25+ korra kui oleme cashi tagunud pole kunagi keegi enne näinud kohvrist ühegi tsippi kui raha pole kohvrisse pandud. Selliste juhtumiste pärast ei hakka ka kunagi saama. Riskid oma rahaga ( ok for fun või mitte) Ja õhtu lõppedes hakkad tippe vahetama ja vaatad et ainult õhk kohvris.

tolmuahv
09.08.10, 12:31
Kui nats suuremalt mängida, siis keegi ei tassi väga palju cashi kaasas kodumängudele ja tuleb lihtsalt mängukaaslasi usaldada.

Samas enda kõige nutusem lugu oli just selle pärast. Mängisime HU ja mäng läks päris suureks. Õhtu lõpuks oli mängukaaslane 'kohvrile' võlgu 80k. Vend oleks suutnud selle otsekohe ära maksta. Aga lõpuks pidin mingi 6 kuud järel käima ja meelde tuletama. Peale seda ei ole enam kordagi mänginud.

Üldiselt ei saa võtta ka sellist suhtumist, et kedagi ega midagi ei usalda. Paljud asjad jäävad nii tegemata elus.

Codecci
09.08.10, 15:06
Üldiselt ei saa võtta ka sellist suhtumist, et kedagi ega midagi ei usalda. Paljud asjad jäävad nii tegemata elus.
This.

Ja endal oleks väga imelik kuskil homegames õllede kõrvale lepingut vorpima hakata :D

leits
09.08.10, 18:03
This.

Ja endal oleks väga imelik kuskil homegames õllede kõrvale lepingut vorpima hakata :D

Noo kui summad l2hevad migni 10k+ siis nagu why not? Ja eriti, kui mingid kahtlased vandid ka veel?

variatsioon
09.08.10, 18:08
Noo kui summad l2hevad migni 10k+ siis nagu why not? Ja eriti, kui mingid kahtlased vandid ka veel?

+1
õlled õlledeks aga kui summad üle 1 buy ini siis ... ei annaks küll suvalisetele vendadele lampi laenu.

Pahvak
09.08.10, 18:29
10k on average joe jaoks ikka päris suur raha. Mõelge palkade peale. Kui on ikka kesised oskused (noor), siis 10k kätte igale tüübile ei anta - selles kontekstis tundub 10k gamble päris veider.

Codecci
09.08.10, 18:52
Sai ju räägitud, et ei olnud päris suvaline vend.

leits
09.08.10, 18:55
Sai ju räägitud, et ei olnud päris suvaline vend.

No imo siin tulebki välja asi, kas sa "tunned" teda või lihtsalt "tead". Neil kahel on päris suur vahe kahjus .. ning yldiselt teadmisest ei piisa ning see ongi probleemide alguseks

variatsioon
09.08.10, 19:23
+1+
Laena sõbrale raha ja oled mõlemast ilma vms ;)

Cremer
09.08.10, 19:23
mehed - terve see masu teema on täpselt sama ülesehitusega. Sulle jäädakse võlgu, siis jääd sina võlgu ja ei suuda oma võlgu ära maksta, sest sulle ei maksta võlgu ära :)

Küll Kristjan ära maksab, poisil annet on (aga anne pole sittagi väärt ilma ropu tööta). Ego writes checks that your body can cash ;)

Dogers
09.08.10, 19:53
Codecci puhul pole vist üle BI ju :D

isenseven
09.08.10, 21:26
jutt on ju homegamest, mitte sellest mida Codecci netis hustlib

ok2aa
09.08.10, 22:11
lugedes siin postitusi, siis ma üldse ei imesta, et nii paljud mingite skämmerite käest vastu pükse on saanud. asi on põhimõttes - kui keegi jääb võlgu siis kinnitagu seda oma allkirjaga. muidu peadki pärast käima oma 5000 krooni kerjamas.

fakt on see, et enamus inimesi, kes jäävad x tuhat krooni kohvrile võlgu a) mängivad üle oma võimete b) ei ole adekvaatsed (purjus, pilves, tiltis, midaiganes). seda raha on pärast väääga keeruline kätte saada.

Codecci
07.09.10, 01:12
07-04-2010, 15:18

"... Otseloomulikult ei tasu muretseda selle kättesaamise pärast ja muidugi lisan ma võlale ka omapoolse trahvi ($10 päev) ..."

Varsti on võlg duublis.

Laas kus oled? Võlg ~ triple up.

harryahven
07.09.10, 01:18
hahahaha, ma arvasin, et midagi sellist siit välja kujuneb.

oohoh
07.09.10, 11:42
Laas kus oled?
jtjBXwwT2xE

raunsz
07.09.10, 19:07
Kasutaja "Muckyourcards" samuti ära kadunud ligi 1 kuu. :(

Stakesin teda $150-ga.

reigo
07.09.10, 19:22
Meelis Vestla ,

pokerstars : tristan00
full tilt : MtristanV
foorumis : tristano00

Steikisin teda ühe korra 300ks mänguks, tegime foorumisse ka vastava teema. Tema tahtis diili varem lõpetada ja saime kokkuleppele. Rahad sain ilusti kätte ja kõik oli korras.

Pea nädal hiljem küsis ta minult uut steiki, seekord jäi teema foorumisse tegemata, kuna ise ta ei viitsinud eriti ja ma ka vajadust ei näinud. Steigi suuruseks oli 500$ ja msnis sai kokku lepitud et kõik tingimused on samad, mis esimese steigi puhul. Steik jagunes kahe toa vahel, starsi ja tildi. Mingil määral hoidsin silma peal, et kuidas läheb, mingit pettust ei kartnud. Lõpuks hakkas raha otsa saama ja hakkasime otsi kokku tõmbama. Siis vaatasin juba sharkscopeist ja OPR-st ta tulemusi ja et kas kõik ikka klapib. ~100$ oli puudu. Esialgu ajas vastu et kõik korras ja lihtsalt kaduma läinud mõned turniirid vms. Palusin saata tal starsi historyst pildi, millele ta kategooriliselt vastu oli. Hiljem tunnistas et oli 57$ välja kandnud (summa ei pruugi täpne olla). Samuti oli mänginud 55$ turniiri mis oli vastuolus kokkulepitud reeglitega. Ise sain teada sellest kõigest juuni lõpus. Kuna eelmine steik läks probleemiteta ja tean teda ka päris elus, siis ei tahtnud teda kohe petturiks tembeldada. Kokkulepe jäi, et maksab mulle steigi terves ulatuses tagasi (mida nägid ette ka reeglid). Kuna sellist summat tal kohe võtta polnud, siis saime kokkuleppele et maksab 100$ kuus. Siiani on aga asjad niimoodi läinud, et mina olen saanud temalt 250 krooni ( + postituse ajal saadetud 15$). Samas kui tema on saanud käia live turniiridel, mille sisseost on täpselt selles suurusjärgus, mis ta mulle kuus maksma peaks. Käis ta APAT-il ja triobet livel, mille sisseost oli 1100.-


Toomas Hunt,

pokerstars : tuneunes

Ka teda tean päris elus. Foorumis tal kasutajat minu teada pole. Sai teda steigitud 2,2$ 180 man turbo sng-dele starsis. Algsumma oli 220$. Kuna päris kindel temas polnud siis ei andnud talle esialgu midagi. Lõpuks oli aga ülevalpool mainitud Meelis nõus teda nö käendama, et kui tema keerab diili perse, siis Meelis maksab selle kinni. Selleks ajaks olin juba üpris kindel Meelises ja usaldasin teda. Esialgu läks kõik nii nagu pidi ja kõik oli korras. Varsti aga enam ta ei mänginud ja oli kadunud. Ühendust saades ja öeldes et kannaks tagasi rahad keeldus ta seda tegemast. Lõpuks tunnistas, et tal pole enam neid rahasid.

Igastahes rahad tal mingiks ajaks tekkisid, hittis paar turnat jne. Viimasel triobet livel sai 2.koha ja 16 000.- Praeguseks on öelnud mitmed ajad, mil ära maksab, kui alati tuleb "midagi vahele".

Miks küsin üldse mingitki raha Toomaselt, kui Meelis peab mulle maksma? Sest Toomasel on reaalselt olemas see raha, Meelisel aga arvatavasti mitte. + Toomas on mulle ka stake väliselt võlgu.


Praeguse seisuga võlgneb Meelis mulle 670$ ( osa Toomase võlga ja steiki summa ) ja Toomas 260$ ( varasem võlg ja stake ). Sellel, miks need summad just sellised on, pole vist eriti tähtsust. Mõlemad teavad neid ja kumbki pole vastu vaielnud.


Mingi abi ma siit vaevalt saan. Ei taotlegi seda. Moraali lugemist samuti ei vaja. Sain oma õppetunni Skrundaga, kuid kahjuks liiga hilja, sest selleks ajaks olid juba uued jamad alguse saanud.

Kuna mõlemad käivad ka aegajalt live turniiridel, siis loodan, et vähemalt osa selle foorumi liikmeid, kes nad ära tunnevad, kohtlevad neid ka vastavalt.
Samuti loodan, et keegi ei satu peale minu enam mingite jamade otsa seoses kahe eelpool nimetatud isikuga.

vsiu100
07.09.10, 23:06
käin tihti lives ja tunnen nägupidi nad ära. Toomas oli TB livel mu kõrval lauas kohe.
kui nad asju korda ei aja, siis võin järgmine kord piinlikust küll tekitada.

adam_q
08.09.10, 08:59
Tristan00 ju kõvasti mängis ja pani tulemusi üles. Ei mäleta kas siia või PN-i. Ma PN-is soovitasin ka kunagi steikimislepingut (praktikas ntx kasumi jaotamise leping jms) teha, aga siis saadeti mind eesotsas xpeeepx-iga perse.
Steikijate oma viga, et tagumenti ei kindlustata, jahutakse midagi suulisest lepingust jne aga reaalselt kui tahad täitmisele suunata seda, siis paberil leping märksa vettpidavam.

ranka
08.09.10, 10:35
Meelis Vestla ,

pokerstars : tristan00
full tilt : MtristanV
foorumis : tristano00

Steikisin teda ühe korra 300ks mänguks, tegime foorumisse ka vastava teema. Tema tahtis diili varem lõpetada ja saime kokkuleppele. Rahad sain ilusti kätte ja kõik oli korras.

Pea nädal hiljem küsis ta minult uut steiki, seekord jäi teema foorumisse tegemata, kuna ise ta ei viitsinud eriti ja ma ka vajadust ei näinud. Steigi suuruseks oli 500$ ja msnis sai kokku lepitud et kõik tingimused on samad, mis esimese steigi puhul. Steik jagunes kahe toa vahel, starsi ja tildi. Mingil määral hoidsin silma peal, et kuidas läheb, mingit pettust ei kartnud. Lõpuks hakkas raha otsa saama ja hakkasime otsi kokku tõmbama. Siis vaatasin juba sharkscopeist ja OPR-st ta tulemusi ja et kas kõik ikka klapib. ~100$ oli puudu. Esialgu ajas vastu et kõik korras ja lihtsalt kaduma läinud mõned turniirid vms. Palusin saata tal starsi historyst pildi, millele ta kategooriliselt vastu oli. Hiljem tunnistas et oli 57$ välja kandnud (summa ei pruugi täpne olla). Samuti oli mänginud 55$ turniiri mis oli vastuolus kokkulepitud reeglitega. Ise sain teada sellest kõigest juuni lõpus. Kuna eelmine steik läks probleemiteta ja tean teda ka päris elus, siis ei tahtnud teda kohe petturiks tembeldada. Kokkulepe jäi, et maksab mulle steigi terves ulatuses tagasi (mida nägid ette ka reeglid). Kuna sellist summat tal kohe võtta polnud, siis saime kokkuleppele et maksab 100$ kuus. Siiani on aga asjad niimoodi läinud, et mina olen saanud temalt 250 krooni ( + postituse ajal saadetud 15$). Samas kui tema on saanud käia live turniiridel, mille sisseost on täpselt selles suurusjärgus, mis ta mulle kuus maksma peaks. Käis ta APAT-il ja triobet livel, mille sisseost oli 1100.-


Toomas Hunt,

pokerstars : tuneunes

Ka teda tean päris elus. Foorumis tal kasutajat minu teada pole. Sai teda steigitud 2,2$ 180 man turbo sng-dele starsis. Algsumma oli 220$. Kuna päris kindel temas polnud siis ei andnud talle esialgu midagi. Lõpuks oli aga ülevalpool mainitud Meelis nõus teda nö käendama, et kui tema keerab diili perse, siis Meelis maksab selle kinni. Selleks ajaks olin juba üpris kindel Meelises ja usaldasin teda. Esialgu läks kõik nii nagu pidi ja kõik oli korras. Varsti aga enam ta ei mänginud ja oli kadunud. Ühendust saades ja öeldes et kannaks tagasi rahad keeldus ta seda tegemast. Lõpuks tunnistas, et tal pole enam neid rahasid.

Igastahes rahad tal mingiks ajaks tekkisid, hittis paar turnat jne. Viimasel triobet livel sai 2.koha ja 16 000.- Praeguseks on öelnud mitmed ajad, mil ära maksab, kui alati tuleb "midagi vahele".

Miks küsin üldse mingitki raha Toomaselt, kui Meelis peab mulle maksma? Sest Toomasel on reaalselt olemas see raha, Meelisel aga arvatavasti mitte. + Toomas on mulle ka stake väliselt võlgu.


Praeguse seisuga võlgneb Meelis mulle 670$ ( osa Toomase võlga ja steiki summa ) ja Toomas 260$ ( varasem võlg ja stake ). Sellel, miks need summad just sellised on, pole vist eriti tähtsust. Mõlemad teavad neid ja kumbki pole vastu vaielnud.


Mingi abi ma siit vaevalt saan. Ei taotlegi seda. Moraali lugemist samuti ei vaja. Sain oma õppetunni Skrundaga, kuid kahjuks liiga hilja, sest selleks ajaks olid juba uued jamad alguse saanud.

Kuna mõlemad käivad ka aegajalt live turniiridel, siis loodan, et vähemalt osa selle foorumi liikmeid, kes nad ära tunnevad, kohtlevad neid ka vastavalt.
Samuti loodan, et keegi ei satu peale minu enam mingite jamade otsa seoses kahe eelpool nimetatud isikuga.

Bännisin Tristano eluks-ajaks, selliseid vendi meie foorumisse vaja ei ole.

ranka
08.09.10, 10:36
Laas kus oled? Võlg ~ triple up.

Arutame laasi asja ja vaatame, mis meie temaga peale hakkame. Kas sul tema kontaktid on olemas?


Kasutaja "Muckyourcards" samuti ära kadunud ligi 1 kuu. :(

Stakesin teda $150-ga.

Mingit tõestust on? Tead eesnime/perenime? Lao kõik lagedale.

adam_q
08.09.10, 10:47
Arutame laasi asja ja vaatame, mis meie temaga peale hakkame. Kas sul tema kontaktid on olemas?



Mingit tõestust on? Tead eesnime/perenime? Lao kõik lagedale.

võlasumma niisama kerkib, ühepoolselt? back to the 90s.

ranka
08.09.10, 10:51
võlasumma niisama kerkib, ühepoolselt? back to the 90s.

Kas need mitte ei olnud K. Laasi enda sõnad?

yolpa
08.09.10, 12:32
tra sellele laasi ahvile võiks niisama juba turpi kütta.

raunsz
08.09.10, 12:41
Mingit tõestust on? Tead eesnime/perenime? Lao kõik lagedale.

MSNi logid teises arvutis, mis asub 250km eemal, 2 nädala pärast saan ehk infi.

oitarvi
08.09.10, 13:11
Andke Laasile aega. Poiss ilmselt veel Soomes rügab tööd, et võlgasid maksta. Pealegi ta lasti ju ise ka üle. Muidugi aeg on päris pikale veninud, aga arvan ta maksab ikkagi ära. Ei tundu petturina.
Selle tristano kohta meenub mulle midagi kunagi pokernewsi foorumist. Seal oli tal ka mingi jama mingisuguste rahadega. Et pole päris puhas poiss ka varem olnud.

ranka
08.09.10, 13:19
Andke Laasile aega. Poiss ilmselt veel Soomes rügab tööd, et võlgasid maksta. Pealegi ta lasti ju ise ka üle. Muidugi aeg on päris pikale veninud, aga arvan ta maksab ikkagi ära. Ei tundu petturina.
Selle tristano kohta meenub mulle midagi kunagi pokernewsi foorumist. Seal oli tal ka mingi jama mingisuguste rahadega. Et pole päris puhas poiss ka varem olnud.

Sorry aga see, et teda ülelasti ei ole mitte mingi argument. Teiseks minu andmetel on ta turniire igapäev mänginud, foorumis ei ole aga 8-ndast augustist saadik käinud.

Codecci
08.09.10, 14:05
võlasumma niisama kerkib, ühepoolselt? back to the 90s.

Laas ise ütles, et iga päev lisandub $10 ja ei ole kordagi öelnud, et nüüdsest see enam jõus ei ole seega kerkib jah ja kahepoolselt.

reigo
08.09.10, 14:29
Andke Laasile aega. Poiss ilmselt veel Soomes rügab tööd, et võlgasid maksta. Pealegi ta lasti ju ise ka üle. Muidugi aeg on päris pikale veninud, aga arvan ta maksab ikkagi ära. Ei tundu petturina.
Selle tristano kohta meenub mulle midagi kunagi pokernewsi foorumist. Seal oli tal ka mingi jama mingisuguste rahadega. Et pole päris puhas poiss ka varem olnud.

Arvan, et 5 minutit minu poolt antud steigi tagasi kandmiseks peaks ta ikka aega leidma.

inward
08.09.10, 20:48
Üllatav, kui palju pettureid lagedale tuuakse. On ikka tüübid. Laasi case puhul usun/loodan tõesti, et ära maksab, tundus tõesti selline vagur lambuke :biggrin:.

muruntau
08.09.10, 21:07
Laas kus oled? Võlg ~ triple up.

Codecci, sul ei ole mõtet lasta võlal edasi kasvada, see ainult vähendab tõenäosust, et sa midagi sellest üldse näed või et ta kunagi eesti pokkeriringkondades ennast näole annab. Paarisaja taalase võla eest üle $1k sisse nõuda oleks ka moraalselt kohane vaid Jõulisele Gennadile. Tüüp oli ikkagi mingil määral lootustandev ja päris värvikas kuju, tahaks teda kunagi foorumis jälle näha.

Ma päris kindel ei ole, aga ka seadustes peaks olema kusagil kirjas, et võla intress ei tohi ületada võlasummat. Kui sa otsustaksid, et Laas peaks maksma kahekordse võlasumma, oleks see minu meelest päris mõistlik. On korralik lootus, et tüüp ära maksab ja oleks ka piisav karistus nii julgelt välja antud lubaduse eest.

Fabulous
08.09.10, 21:20
Busted!
http://www.upload.ee/image/798132/sscope.png
Tho ma pole teda MSN'is päris tükk aega näinud ( võib-olla pole lihtsalt tähele pannud )...

eyestabber
08.09.10, 21:23
tahaks ka teada kus härra laas pesitseb:D pole võlgu ega midagi , aga lihtsalt huvitab. saime nagu päris hästi läbi aga nüüd juba poolest suvest täiesti kadunud. niiet kui kellelgi head infi siis jagage

Codecci
08.09.10, 22:02
Codecci, sul ei ole mõtet lasta võlal edasi kasvada, see ainult vähendab tõenäosust, et sa midagi sellest üldse näed või et ta kunagi eesti pokkeriringkondades ennast näole annab. Paarisaja taalase võla eest üle $1k sisse nõuda oleks ka moraalselt kohane vaid Jõulisele Gennadile. Tüüp oli ikkagi mingil määral lootustandev ja päris värvikas kuju, tahaks teda kunagi foorumis jälle näha.

Ma päris kindel ei ole, aga ka seadustes peaks olema kusagil kirjas, et võla intress ei tohi ületada võlasummat. Kui sa otsustaksid, et Laas peaks maksma kahekordse võlasumma, oleks see minu meelest päris mõistlik. On korralik lootus, et tüüp ära maksab ja oleks ka piisav karistus nii julgelt välja antud lubaduse eest.
Ta võiks ise tulla rääkima ja mingid tingimused välja käia millest ta kindlalt kinni peab, tänapäeval ei ole eriti raske internetti pääseda ükskõik kus sa pesitsed.

Seda ei karda, et midagi üldse sellest näen, ma ei usu et ta maine talle üldse korda ei lähe.

Tulgu, rääkigu, käigu mingi plaan välja ja kui see on mõistlik ja ta sellest kinni peab siis miks mitte. Senikaua kuni ta on kivi all tiksub tema enda väljapakutud intress.

masterpuppet
08.09.10, 23:01
Codecci, sul ei ole mõtet lasta võlal edasi kasvada, see ainult vähendab tõenäosust, et sa midagi sellest üldse näed või et ta kunagi eesti pokkeriringkondades ennast näole annab. Paarisaja taalase võla eest üle $1k sisse nõuda oleks ka moraalselt kohane vaid Jõulisele Gennadile. Tüüp oli ikkagi mingil määral lootustandev ja päris värvikas kuju, tahaks teda kunagi foorumis jälle näha.

Ma päris kindel ei ole, aga ka seadustes peaks olema kusagil kirjas, et võla intress ei tohi ületada võlasummat. Kui sa otsustaksid, et Laas peaks maksma kahekordse võlasumma, oleks see minu meelest päris mõistlik. On korralik lootus, et tüüp ära maksab ja oleks ka piisav karistus nii julgelt välja antud lubaduse eest.

Ei ole otseselt seaduses kirjas, vaid kohtupraktika pinnalt tuletatud mõistlikkuse põhimõttega. Aga see selleks.

Kotkas1000
08.09.10, 23:06
Vabandan trollimise pärast, aga müüge Lädrale võlg maha :biggrin:

kardpleier
09.09.10, 00:38
Kristjan mul suht kauaaegne sõber ning mulle päris mitu korda võlgu olnud, kuid alati on ära maksnud. vahel küll väikeste viivitustega, kuid siiski on kõik( vahel isegi rohkem) ära maksnud. msnis pole pikka aega näha olnud teda , seega usun/uskusin et ta tõesti soomes tööl. septis mängitud sng-de kohta ei oska midagi kosta.

ju ta varsti postitab siia mis vahepeal toimunud ja kuidas makstud saab.

s1990n
09.09.10, 02:47
Meelis Vestla ,

pokerstars : tristan00
full tilt : MtristanV
foorumis : tristano00

Steikisin teda ühe korra 300ks mänguks, tegime foorumisse ka vastava teema. Tema tahtis diili varem lõpetada ja saime kokkuleppele. Rahad sain ilusti kätte ja kõik oli korras.

Pea nädal hiljem küsis ta minult uut steiki, seekord jäi teema foorumisse tegemata, kuna ise ta ei viitsinud eriti ja ma ka vajadust ei näinud. Steigi suuruseks oli 500$ ja msnis sai kokku lepitud et kõik tingimused on samad, mis esimese steigi puhul. Steik jagunes kahe toa vahel, starsi ja tildi. Mingil määral hoidsin silma peal, et kuidas läheb, mingit pettust ei kartnud. Lõpuks hakkas raha otsa saama ja hakkasime otsi kokku tõmbama. Siis vaatasin juba sharkscopeist ja OPR-st ta tulemusi ja et kas kõik ikka klapib. ~100$ oli puudu. Esialgu ajas vastu et kõik korras ja lihtsalt kaduma läinud mõned turniirid vms. Palusin saata tal starsi historyst pildi, millele ta kategooriliselt vastu oli. Hiljem tunnistas et oli 57$ välja kandnud (summa ei pruugi täpne olla). Samuti oli mänginud 55$ turniiri mis oli vastuolus kokkulepitud reeglitega. Ise sain teada sellest kõigest juuni lõpus. Kuna eelmine steik läks probleemiteta ja tean teda ka päris elus, siis ei tahtnud teda kohe petturiks tembeldada. Kokkulepe jäi, et maksab mulle steigi terves ulatuses tagasi (mida nägid ette ka reeglid). Kuna sellist summat tal kohe võtta polnud, siis saime kokkuleppele et maksab 100$ kuus. Siiani on aga asjad niimoodi läinud, et mina olen saanud temalt 250 krooni ( + postituse ajal saadetud 15$). Samas kui tema on saanud käia live turniiridel, mille sisseost on täpselt selles suurusjärgus, mis ta mulle kuus maksma peaks. Käis ta APAT-il ja triobet livel, mille sisseost oli 1100.-


Toomas Hunt,

pokerstars : tuneunes

Ka teda tean päris elus. Foorumis tal kasutajat minu teada pole. Sai teda steigitud 2,2$ 180 man turbo sng-dele starsis. Algsumma oli 220$. Kuna päris kindel temas polnud siis ei andnud talle esialgu midagi. Lõpuks oli aga ülevalpool mainitud Meelis nõus teda nö käendama, et kui tema keerab diili perse, siis Meelis maksab selle kinni. Selleks ajaks olin juba üpris kindel Meelises ja usaldasin teda. Esialgu läks kõik nii nagu pidi ja kõik oli korras. Varsti aga enam ta ei mänginud ja oli kadunud. Ühendust saades ja öeldes et kannaks tagasi rahad keeldus ta seda tegemast. Lõpuks tunnistas, et tal pole enam neid rahasid.

Igastahes rahad tal mingiks ajaks tekkisid, hittis paar turnat jne. Viimasel triobet livel sai 2.koha ja 16 000.- Praeguseks on öelnud mitmed ajad, mil ära maksab, kui alati tuleb "midagi vahele".

Miks küsin üldse mingitki raha Toomaselt, kui Meelis peab mulle maksma? Sest Toomasel on reaalselt olemas see raha, Meelisel aga arvatavasti mitte. + Toomas on mulle ka stake väliselt võlgu.


Praeguse seisuga võlgneb Meelis mulle 670$ ( osa Toomase võlga ja steiki summa ) ja Toomas 260$ ( varasem võlg ja stake ). Sellel, miks need summad just sellised on, pole vist eriti tähtsust. Mõlemad teavad neid ja kumbki pole vastu vaielnud.


Mingi abi ma siit vaevalt saan. Ei taotlegi seda. Moraali lugemist samuti ei vaja. Sain oma õppetunni Skrundaga, kuid kahjuks liiga hilja, sest selleks ajaks olid juba uued jamad alguse saanud.

Kuna mõlemad käivad ka aegajalt live turniiridel, siis loodan, et vähemalt osa selle foorumi liikmeid, kes nad ära tunnevad, kohtlevad neid ka vastavalt.
Samuti loodan, et keegi ei satu peale minu enam mingite jamade otsa seoses kahe eelpool nimetatud isikuga.

Okei räägin oma loo kh siis nende kohta ära.Nimelt sai juuli algul stake jagatud.Foorumikasutaja tristanoo00-le sai kh siis stake jagatud.Olin varem tema asjade kulgemist pealt vaadatud ja loetud ja varem tundus nagu kõik ok, kuigi vahepeal lugesin oli mingi jama, aga vaatasin et maksis ära ja kõik OK.Jagasin temale kh siis stake ja sai isegi päevik tehtud diilide foorumi alla.Algul tundus kõik OK andis oma asjadel koguaeg ülevaate.Andsin tallle siis stake 500$ ja Pacific pokkeritoas.Siis aga hiljem kolis ta PKR-i kuna ütles, et Pacificus turnade valik suht kehva.Mingi aja möödudes aga ütles, et kolib starsi.Ütles mulle veel et kandis rahad MB-sse et rahad siis edasi starsi edasi viia.Siis ütles mulle veel, et PKR-ist MB võtab 3 päeva aega ja et kas ma kannaks talle starsi 100$ et saaks starsis nii kaua mängida ja et kui rahad starsis, et siis kannab mulle 100$ tagasi.Siis aga tekkis pikem vaikus.Küsisin mitmeid kordki et kuule kanna mulle see 100$ ära ja siis vastas et ta naise juuures maal, et kui koju jõuab siis kannab.Selleks ajaks oli tal oli roll alles umbes 300$ (vist).Olen siis mitmeid kordi MSN-is küsinud et kuna 100$ mulle ära kannad ja siis ei vastanud.Eile siis ilmus taas MSNi ja ütlesin et kle kanna 100$ ära siis naine vastas et Meelis pesus.Ütlesin et kannaks mulle 100$ ära.Täna siis sain temaga ise rääkida MSN-is ja ütlesin et kle kanna kogu roll tagasi mis sul on et lõpetame diili ära.Siis ütles ta mulle et kannab õhtul kui koju jõuab.Rahasid pole aga senini minu starsi kontol seega olen vist rahadest ilma :( .Loodan tema käest kasvõi oma 200$ tagasi saada.

Foorumikasutaja tuneunesega sai kh siis diil tehtud mille kohta me päevikut ei teinud kuna ei näinud vajadust.Algul küsis mu jaoks stake 6$ sngde jaoks, mida ma aga talle ei andnud.Hiljem aga küsis et kas saaksid talle 100$ anda.Otsustasin et siis annan talle 100$ MTT jaoks.Siis hiljem küsis ta aga 240$ juurde, mida ma talle ka omast lollusest andsin kuna oli hittinud paar turnat ja vaatasin, et siit tuleb asjalik diil.Minu diiili ajadel ta hittis umbes 1500$.Nüüd kui ütlesin, et lõpetame diili siis ütles,et kannab mullle 12 000 panka,kahjuks aga seda minu pangaarvele järgmine päev ei ilmunud ei ilmunud ja olin suht vihane.Eile siis rääkisin temaga MSN-is taas ja küsisin, kus ma rahad on??Siis tuli aga välja, et oli kõik minu raha alimentide peale raisanud.Ütlesin, siis et mees kas sul nagu häbi kh on või ei??Siis vastas mulle et mis mina teha saan.Ütles mulle et kavatseb mulle ära maksta kunagi?Siis vastas mulle et kui raha saab siis maksab.Mai tea mai oska midagi nende kahe vennikesega muud peale hakata kui, et bannige mõlemad kasutajad foorumist ära ja eks näis nendega tuleks igatahes midagi ette võtta.Mai looda muud kui et tristano00 maksaks mulle 200$ ära ja tuneunes maksaks mulle 340$ ära mis nad mulle võlgu on.Igatahes ütlen teistele edasi et jagage stake ainult nendele keda tunnete IRL ja keda usaldate.Sain valusalt ise kh praegu mööda näppe, aga jh eks vigadest õpitakse.Igatahes edaspidi kui stake jagan, siis uurin rohkem staketavate tausta.Teistele aga GL laudades ;)

hotcocacola
09.09.10, 03:33
on ikka tegelased...sick

vsiu100
09.09.10, 07:47
lol alimendid. tegu ju suht kutsikaga alles aga mine sa tea, võibolla on tegus olnud.....aga niipalju võin lubada, et kui nad peaks julgema live tulla, siis võimalusel "panen ära" küll, kui oma asju kiirelt korda ei aja. sai ju lives 2. koha ja raha peaks olema......
näiteks küsin floorilt mikrofoni, ütlen nende nimed välja, näitan mängijatele näo kätte ja selgitan, et kummagi väljalöömise eest on välja pandud special bounty Starsi kontole, 30$näiteks. reigo ja s1990n, 15$ nägu käite veel välja, kui selline olukord tekib?

tolmuahv
09.09.10, 08:57
näitan mängijatele näo kätte ja selgitan, et kummagi väljalöömise eest on välja pandud special bounty

Ma arvan, et Parki turvameeskond võiks oma eeliskõigust kasutada väljalöömise osas :)

tuneunes
09.09.10, 09:39
Noniii misasja te siplete siin foorumis???
vsiu ja mis kutsikas ma olen siin sul,väikest kasvu olen aga ega ma see-eest sul mingi koer siin ei ole!!! Ja korraldan oma võlaasjad ise ära ja üritan teha seda võimalikult kiiresti,poleks selliseid jamasi siin foorumis praegu kui mul ei oleks paari hullu sitta kaelas siis poleks ei võlgu jne...
kui mul aega siis olen Homme kohal pokerstars Livel ,,,,,nii et poisid pange Bounty välja
aga ma ei karanteeri et kohal 25 prossa tulen

Ja sven ära põe saad oma pleki kätte,kuna sina ei ole selles millesgi süüdi ja reiksiga ma räägin ise nöost näkku!!!

kuco
09.09.10, 09:45
^^
[ ] postitaja on 21

Pahvak
09.09.10, 09:48
Noh, mis siplete? Nalja siin foorumis ikka saab. Sellise posti peale peaks stakejate kindlustunne rahade kättesaamisel kindlasti suurenema, eks.

Tigrano
09.09.10, 09:51
Keerad teisele sitta, sööd ise hiljem sitta.

Keegi ei pääse ;)

tuneunes
09.09.10, 09:52
Noh, mis siplete? Nalja siin foorumis ikka saab. Sellise posti peale peaks stakejate kindlustunne rahade kättesaamisel kindlasti suurenema, eks.

Kindel ja.

Pahvak
09.09.10, 09:53
Kindel ja.

:rolleyes:

Roll Eyes (Sarcastic)

adam_q
09.09.10, 10:08
lol @ Noh, mis siplete?

pikk28
09.09.10, 10:12
mismoodi inimesed üldse stakevad selliseid vendasid aru ma ei saa.
sipelda on lahe

kjmrc
09.09.10, 10:20
Wtf mees.. Miks seletad siin, et mis siplete siin, kui ise lasid rahad üle ja vastasid talle, et mis mina teha saan? NO WTFFFFFFFFFFFFFFFF.. tra kui sick ikka

g00000se
09.09.10, 10:21
Ma ei saa aru miks keegi vägivalda ei propageeri :confused: Teate ju et tüübid käivad livel mängimas jne jne. Mine kohale ja raputa issand jumal küll

kjmrc
09.09.10, 10:29
Obv enamik nii ei tee ja siis jäävadki kõik skämmerid karistuseta ;)

vennike
09.09.10, 10:41
sry aga sa tuneunes tundud veits puudega. lased venna üle ja siis tuled ülbitsema veel siia ? BTF imo.

tuneunes
09.09.10, 10:45
sry aga sa tuneunes tundud veits puudega. lased venna üle ja siis tuled ülbitsema veel siia ? BTF imo.

ei ole puudega ja ei tulnd ülbitsema

lihtsalt ma ei ole mingi kutsikas ka!

tolmuahv
09.09.10, 10:47
Kui keegi annaks sulle kirjaliku kinnituse, et sa kutsikas pole, kas kannaksid oma võlgu olevad summad kohe üle?

kjmrc
09.09.10, 10:51
lol

vennike
09.09.10, 10:52
ei ole puudega ja ei tulnd ülbitsema

lihtsalt ma ei ole mingi kutsikas ka!

päris normaalne on oma maine ära rikkuda naljarahade pärast, õnnitlen!

vsiu100
09.09.10, 11:08
sry, kui sind solvasin. see kutsikas oli rohkem nooruse sünonüümina mõeldud, mitte sõna otseses mõttes.
siplen selle päast, et selliseid jamasid siin foorumis võimalikult vähe oleks.
....ja kui aega saan, siis mängin ka homme PS live.

tuneunes
09.09.10, 11:16
teeme nii!
üritan oma asjad joonde ajada
ja näeme vb homme livel

vsiu100
09.09.10, 15:07
väike idee: äkki oleks targem see 1100.- kulutada esimeks võla tagasimakseks, kui PS live turniiri peale?

ingu
09.09.10, 15:17
Ma ei saa aru miks keegi vägivalda ei propageeri :confused: Teate ju et tüübid käivad livel mängimas jne jne. Mine kohale ja raputa issand jumal küll

no ja siis annab see pettur su menti ja saad tinkad või istud :)

andu_andu
09.09.10, 15:20
väike idee: äkki oleks targem see 1100.- kulutada esimeks võla tagasimakseks, kui PS live turniiri peale?

ei saa juu. Alimente vaja maksta

g00000se
09.09.10, 15:20
no ja siis annab see pettur su menti ja saad tinkad või istud :)

Ma ei mõelnudki seda, et sinna otse sisse lähed ja seal samas saalis nuhtlema hakkad :D Kõike tuleb mõistusega teha

E: lol @ andu's post :D

ingu
09.09.10, 15:26
Ma ei mõelnudki seda, et sinna otse sisse lähed ja seal samas saalis nuhtlema hakkad :D Kõike tuleb mõistusega teha

E: lol @ andu's post :D

Ma ei mõelnud ka päris nii, aga tavaliselt sellised asjad tulevad välja
Idee iseenesest on õige ja hea :)

Maheaatom
09.09.10, 15:31
väike idee: äkki oleks targem see 1100.- kulutada esimeks võla tagasimakseks, kui PS live turniiri peale?
Väga õige märkus. Ma olen üldse tähele pannud, et enamus rahaliselt hätta jäänud tüüpe gamblevad enne edasi kui hakkavad võlgu maksma ning loogika on neil järgmine: kui peaksin midagi suurt hittima, siis võin ju vahest ka tagasi maksta ja kui mitte, siis on nagunii kõik p...s.

MagicFriend
09.09.10, 15:35
Noh, mis siplete? Ah? Sipelgad pyksis v6i?

aga wtf t6siselt? tuneunes on v6lgu vahemalt 2 tyybile. selle asemel, et mingi osa tagasi maksta otsustab ta 1100eekise biniga turniiri mangida...
kunagi enda blogis mainisin, et well, pokkeriprod on pmst parim eesti keelne huumorisait, kuid kas antud case ikka kvalifitseerub naljana? :confused:

muruntau
09.09.10, 15:57
"Jou kuule, olen sulle võlgu jah, aga vaata: ma lähen löön su raha kasinnis laiaks. Tule vaata ise kui ei usu"

Tuneunes, sa tundud väga veendunud olevat, et sa kutsikas ei ole. Miks nii?

HU grinder
09.09.10, 16:09
Stake sitsis välja küll kui naabri peni ja nüüd on nii marutaudis, et järab kätt, mis teda toidab. Well played, kaff-kaff.

tolmuahv
09.09.10, 16:10
Ainus mõeldav suhtumine saaks olla see, et võlgnik ei osta leiva peale vorsti ka enne kui kõik võlad on klaaritud. Kui inimene tuleb siia paukuma, et pole kutsikas, mida te siplete ja tema läheb homme kasiinosse turniiri mängima, siis ei oska isegi enam midagi kosta.

Kui ma oma koerale lugemist õpetaks, siis ta vaatas mind ka sellise pilguga, et minul on midagi viga. Ja ma ei saaks talle seda pahaks panna.

armand0
09.09.10, 16:26
aga v2hemalt riided j2id alles :D


ja peksa ka ei saanud :DD:

tuneunes ehk Toomas Hunt on veel võlgu mulle ja lasi mu sõbralt 50$ üle.

MagicFriend
09.09.10, 16:41
[QUOTE=s1990n;250059]

Foorumikasutaja tuneunesega sai kh siis diil tehtud mille kohta me päevikut ei teinud kuna ei näinud vajadust.Algul küsis mu jaoks stake 6$ sngde jaoks, mida ma aga talle ei andnud.Hiljem aga küsis et kas saaksid talle 100$ anda.Otsustasin et siis annan talle 100$ MTT jaoks.Siis hiljem küsis ta aga 240$ juurde, mida ma talle ka omast lollusest andsin kuna oli hittinud paar turnat ja vaatasin, et siit tuleb asjalik diil.Minu diiili ajadel ta hittis umbes 1500$.Nüüd kui ütlesin, et lõpetame diili siis ütles,et kannab mullle 12 000 panka,kahjuks aga seda minu pangaarvele järgmine päev ei ilmunud ei ilmunud ja olin suht vihane.Eile siis rääkisin temaga MSN-is taas ja küsisin, kus ma rahad on??Siis tuli aga välja, et oli kõik minu raha alimentide peale raisanud.Ütlesin, siis et mees kas sul nagu häbi kh on või ei??Siis vastas mulle et mis mina teha saan.Ütles mulle et kavatseb mulle ära maksta kunagi?Siis vastas mulle et kui raha saab siis maksab.Mai tea mai oska midagi nende kahe vennikesega muud peale hakata kui, et bannige mõlemad kasutajad foorumist ära ja eks näis nendega tuleks igatahes midagi ette võtta.Mai looda muud kui et tristano00 maksaks mulle 200$ ära ja tuneunes maksaks mulle 340$ ära mis nad mulle võlgu on.QUOTE]

s1990n, sul on suuremeelne suhtumine, kuid antud loo puhul oleks seda rakendada tiba kummaline. vaga vale!
steikimine on nagu iga teine investeering, kus osapooled loodavad teenida kasumit. antud loos oli kasum 1500$? seega, pool sellest on sinu raha!
teil on teada venna nimi, valimus, liikumisharjumused.
no ma ei tea, kuid gooooose poolt pakutud variant tundub k6ige 6igem. tyyp lausa lunib seda, r6hutades oma yksk6ikset suhtumist.
10a tagasi hakkasid asjad liikuma juba m6ne kilo puhul.
hetkel jutt c 15k eekist. lol, kas keegi ei tunne kedagi v6i milles asi?
teenustasudena maksad 20-50%. ja saad raha katte.
seriously, ennem kui paar case "positiivselt" ei lahene saab siit teemast uusi storysid iga nadal/kuu lugeda. jama vark. triplevariance :biggrin:
fck this pokker...

ja nyyd jalle keegi uus tegelane, et ta ka mulle ja mu s6brale 50$ sees.
l6putu lugu.

ziimukaz
09.09.10, 16:50
jep.
[ ] Peks toob rahad kohe koju

MagicFriend
09.09.10, 16:53
jep.
[ ] Peks toob rahad kohe koju

lol, miks sa arvad, et keegi kedagi peksma hakkaks?
kui sa ei tea kuidas need asjad kaivad, siis ara parem kommenteeri.
out of this topic.

ziimukaz
09.09.10, 16:56
lol, miks sa arvad, et keegi kedagi peksma hakkaks?
kui sa ei tea kuidas need asjad kaivad, siis ara parem kommenteeri.
out of this topic.
miks sa arvad, et minu kirjutatu sinu postituse vastuseks oli?

kalkaan
09.09.10, 17:27
http://f.postimees.ee/f/2009/01/29/125181t41h4709.jpg
Seesama Toomas Hunt või? Keerab teil veel pea ja p***e kokku ja hammustab kõrvast.

yolpa
09.09.10, 17:33
http://f.postimees.ee/f/2009/01/29/125181t41h4709.jpg
Seesama Toomas Hunt või? Keerab teil veel pea ja p***e kokku ja hammustab kõrvast.

there are no rules in the streets:)

emmimees
09.09.10, 17:45
If noone can help u, maybe u can hire the A-Team..
Ei tglt selle kõigega tuleb meelde üks 2+2 foorumist loetud pikk ja omamoodi huvitav lugu:
http://forumserver.twoplustwo.com/58/heads-up-nl/how-i-lost-my-life-roll-robert-andersson-super-lc-333108/

gambleri elu ei ole teps mitte lihtne, vähemalt nende elu kellega nad koos on ja neile nt füüri laenutavad...

emmimees
09.09.10, 17:46
krt topelt läks midagi.

tuneunes
09.09.10, 17:48
nonii, kui aus olla siis see 1500 daala ei ole steigi rahade eest hititud!
võin history lasta et ma ise suht soliidses koguses plekki ise sisse tagund!
see 100 daala mis sven poiss andis see läks vasta taevast,ja enda rahade eest on hititud!!!
ja sina armand hoia oma pudrumulk koomal sina oled ammu oma pleki tagasi saand ja su sõbrale ma andsin sula ja tema mulle daalasi, ja sa oled veel alaealine nii et hoia siit foorumist üldse suure kaarega eemale!!!
aga nuh pm ma siis nagu ei ole võlgu kui ma steigi rahad suutsin maha tulistada ja olen enda rahade eest hittind
aga viisakusest ma annan talle ikka midagi!!!
olge mõnusad niikaua:)

MagicFriend
09.09.10, 18:11
hm, naha on, et viimase 20 minuti jooksul on seda teemat vaadanud igamees siit foorumist ja tundub, et reageering on k6igil yhtmoodi... on see t6esti t6si???
ehk nyyd on kyll koht, kus kirjutada ilusas eesti keeles, et MISKIT ON IKKA VAGA VITTTUS!

motivatsiooniks, et asi lahendatud saaks, kirjutan teile 6htul yhe loo, mis juhtus kaesoleva aasta veebruaris/martsis. marks6nad on 80eurot, paar 6lut ja keskmine napp.

emmimees
09.09.10, 18:12
nonii, kui aus olla siis see 1500 daala ei ole steigi rahade eest hititud!
võin history lasta et ma ise suht soliidses koguses plekki ise sisse tagund!
see 100 daala mis sven poiss andis see läks vasta taevast,ja enda rahade eest on hititud!!!
ja sina armand hoia oma pudrumulk koomal sina oled ammu oma pleki tagasi saand ja su sõbrale ma andsin sula ja tema mulle daalasi, ja sa oled veel alaealine nii et hoia siit foorumist üldse suure kaarega eemale!!!
aga nuh pm ma siis nagu ei ole võlgu kui ma steigi rahad suutsin maha tulistada ja olen enda rahade eest hittind
aga viisakusest ma annan talle ikka midagi!!!
olge mõnusad niikaua:)
Lol sa oled üldse maru viisakas poiss ma vaatan :)

oohoh
09.09.10, 18:15
nonii, kui aus olla siis see 1500 daala ei ole steigi rahade eest hititud!
võin history lasta et ma ise suht soliidses koguses plekki ise sisse tagund!
see 100 daala mis sven poiss andis see läks vasta taevast,ja enda rahade eest on hititud!!!
ja sina armand hoia oma pudrumulk koomal sina oled ammu oma pleki tagasi saand ja su sõbrale ma andsin sula ja tema mulle daalasi, ja sa oled veel alaealine nii et hoia siit foorumist üldse suure kaarega eemale!!!
aga nuh pm ma siis nagu ei ole võlgu kui ma steigi rahad suutsin maha tulistada ja olen enda rahade eest hittind
aga viisakusest ma annan talle ikka midagi!!!
olge mõnusad niikaua:)

Endal veel häbi ei hakka?

tuneunes
09.09.10, 18:17
miks mul peaks häbi olema kui ma pole steigi raha eest midagi hittinud ?

tafka31
09.09.10, 18:18
miks mul peaks häbi olema kui ma pole steigi raha eest midagi hittinud ?

LMAO

stennn
09.09.10, 18:20
olge mõnusad niikaua:)

kas mitte võsapetsi ärikaksikud ei soovinud eesti rahvale sama?

yolpa
09.09.10, 18:56
miks mul peaks häbi olema kui ma pole steigi raha eest midagi hittinud ?

sa oled ajuinvaliid.

HU grinder
09.09.10, 19:08
Krantsil on marutaud.

ninasarvik11
09.09.10, 19:22
puhas kuld teema >D

Fabulous
09.09.10, 19:41
miks mul peaks häbi olema kui ma pole steigi raha eest midagi hittinud ?
Samahästi võiks ma küsida X$ staket ja mul endal on kontol Y$ rolli juba varasemast ajast. Kogu stake vältel mängin BE/kaotavalt, aga ühel õhtul õnnestub hittida suurelt turniiril, mille sisseost on väiksem kui Y$. Kui stakeja oma osa hakkab küsima, siis vastan aga: "ma mängisin seda turniiri enda raha eest ja sina ei saa nüüd midagi ".
On selline sinu arvates õige suhtumine, Tuneunes? Võimalus sellist teksti rääkida on sul ainult siis, kui stake on ametlikult lõpetatud ja raha stakejale tagasi kantud enne turniiri mängimist.

hotcocacola
09.09.10, 19:41
teema on nuts ja stennnile niipalju, et jah :D, torsovennad soovitasid sama :D

isenseven
09.09.10, 19:54
10 star thread, lagi tekst lihtsalt:D

tuneunes
09.09.10, 19:56
see 100 daalane steik oli 2 päevaga otsas

ja kui pm steik on läbi siis ju kuna steigirahad otsas
ja loogish et edasi panen sisse enda raha ja mängin edasi enda raha eest
järelikult siis minu hitt ju

umbes sama et kui ma nüüd hitiks wcoopl mingi 200 000 daala siis see ka steik w:D...lol ikka

ranka
09.09.10, 20:54
see 100 daalane steik oli 2 päevaga otsas

ja kui pm steik on läbi siis ju kuna steigirahad otsas
ja loogish et edasi panen sisse enda raha ja mängin edasi enda raha eest
järelikult siis minu hitt ju

umbes sama et kui ma nüüd hitiks wcoopl mingi 200 000 daala siis see ka steik w:D...lol ikka

Kas sa statejale teada andsid, et stake läbi? Kui enne hitti teada ei andnud siis väga raske tõestada, et sa mängisid oma, mitte tema raha eest.

kardaanirist
09.09.10, 21:01
kas tõesti mu kodumaa on nii ilus vä? mul jääb hing kinni selle asja peale.

mihkel7
09.09.10, 21:07
epic thread

s1990n
10.09.10, 00:30
nonii, kui aus olla siis see 1500 daala ei ole steigi rahade eest hititud!
võin history lasta et ma ise suht soliidses koguses plekki ise sisse tagund!
see 100 daala mis sven poiss andis see läks vasta taevast,ja enda rahade eest on hititud!!!
ja sina armand hoia oma pudrumulk koomal sina oled ammu oma pleki tagasi saand ja su sõbrale ma andsin sula ja tema mulle daalasi, ja sa oled veel alaealine nii et hoia siit foorumist üldse suure kaarega eemale!!!
aga nuh pm ma siis nagu ei ole võlgu kui ma steigi rahad suutsin maha tulistada ja olen enda rahade eest hittind
aga viisakusest ma annan talle ikka midagi!!!
olge mõnusad niikaua:)
Kle mis asja sa mees ajad??See kõik 1500$ oli minu stake ajal hititud seega minu raha ;) Ja kui me viimati rääkisime et kuna ma oma rahad saan, siis sa küll ütlesid et jh kannan sulle 12 000.Miks siis ei hakanud ajama et see polnud minu rahadest hititud.Sa oled ikka tõsine naljanina.Ja sa ütle oma sõbrale Meelisele, et saadaks mu 200$ ära, mida ma juba kuu aega ootan.Koguaeg on tema vabandus, et olen maal ja et õhtul läheb koju siis saadab.Teiega tuleks tõesti midagi ette võtta tõsiselt ega muidu neid rahasid vist tagasi ei saa.

Mäksu
10.09.10, 00:55
süüüdi võlgu lõuga

kjmrc
10.09.10, 00:58
Mnjah.. ei oskagi midagi öelda sellise asja peale, Vana ütleb, et $1500 polnud steigi rahade eest hititud aga siis lõpus ütleb, et ma võin siiski midagi investorile tagasi saata.. Kui steigirahade eest mängitud polnud siis miks peaksid sentigi talle tagasi saatma? Imo rääkisid ennast just ise sisse või teine variant sa ei tea ise kaa mida räägid. ;)

oitarvi
10.09.10, 02:10
Uumorit peab saama, aga teema on tegelikult üsnagi tõsine.

MagicFriend
10.09.10, 07:57
too juhtum mille m6tlesin kirja panna siiski vist ei sobi siia.
olen nyydsest nende vendadega yhes pundis, kes arvavad, et tegu geniaalse tsirkusega.
profilt teete. joke.

life is good!
haha.

Konso
10.09.10, 08:01
15 aastat tagasi viidi 12k eest metsa ja maeti maha og õpetati vene kirvest ujuma. Mõtle nüüd hästi järele, kas sa tõesti ei tunne kedagi, kes teaks kedagi, kes teab kellele võlg maha müüa?

Või leveldate jälle?

MagicFriend
10.09.10, 09:23
lol, kellel sygeleb?
tana on ju reede!!! woohooooo!!! :biggrin:


jY48iTyLrmk

armand0
10.09.10, 13:36
nonii, kui aus olla siis see 1500 daala ei ole steigi rahade eest hititud!
võin history lasta et ma ise suht soliidses koguses plekki ise sisse tagund!
see 100 daala mis sven poiss andis see läks vasta taevast,ja enda rahade eest on hititud!!!
ja sina armand hoia oma pudrumulk koomal sina oled ammu oma pleki tagasi saand ja su sõbrale ma andsin sula ja tema mulle daalasi, ja sa oled veel alaealine nii et hoia siit foorumist üldse suure kaarega eemale!!!
aga nuh pm ma siis nagu ei ole võlgu kui ma steigi rahad suutsin maha tulistada ja olen enda rahade eest hittind
aga viisakusest ma annan talle ikka midagi!!!
olge mõnusad niikaua:)


ammu ?

mida ... sa ajad ?

4 kuud ootan juba seda ja mu sõbrale pole sa midagi tagasi maksnud need 13$sa tõesti ostsid talt ,aga 50$ lasid üle.Ja msnis räägid veel ,et see 50$ oli niisama nalja pärast.Ja vait peaksid siin sina olema.Pole mõttet mingit jama ajada ,et maksid ära kui sa ei vasta kõnedele ega ilmu kohale , kui maksta lubad.

tuneunes
10.09.10, 14:01
tahad sven ma annan sulle enda starsi parooli ja kasutaja
ja sa saad näha et peale sinu 100 daalast steiki ma olen peale seda väheamlt 10 korda
raha sisse kand
küsi msnis mult parool ja saad ise vaadata!!!

Godspeed_EJ
10.09.10, 14:03
tahad sven ma annan sulle enda starsi parooli ja kasutaja
ja sa saad näha et peale sinu 100 daalast steiki ma olen peale seda väheamlt 10 korda
raha sisse kand
küsi msnis mult parool ja saad ise vaadata!!!

Kas sa oled loll või mängid lolli?

Ban for life anyways imo.

oitarvi
10.09.10, 15:31
Tundub, et raha kandmisega starsi 10neid kordi pole probleem, aga võla maksmisega küll...

tuneunes
10.09.10, 15:59
nu ma ei ole ju pm võlgu kui ma steigi raha maha mängin siis kuidas ma võlgu olen.......

tolmuahv
10.09.10, 16:09
nu ma ei ole ju pm võlgu kui ma steigi raha maha mängin siis kuidas ma võlgu olen.......

Päev varem:

Ja korraldan oma võlaasjad ise ära ja üritan teha seda võimalikult kiiresti,poleks selliseid jamasi siin foorumis praegu kui mul ei oleks paari hullu sitta kaelas siis poleks ei võlgu jne...

Ja sven ära põe saad oma pleki kätte,kuna sina ei ole selles millesgi süüdi ja reiksiga ma räägin ise nöost näkku!!!

[] Pole kutsikas
[] Ei ole võlgu
[] Solid story

tuneunes
10.09.10, 16:15
ma mõtlen et svenile ei ole

reigole olen:)

s1990n
10.09.10, 16:32
ma mõtlen et svenile ei ole

reigole olen:)

Kle mismõttes sa ei ole.Need turnahitid olid minu stake ajal esiteks.Mulle sa seda ei öelnud et neid turnasid oma rahade eest mängisid.Mul kama tahaks vähemalt oma 340$ kätte saada, sest ega tervet seda 1000$ ma su käest kätte ei saaks.

Cash87
10.09.10, 16:43
To: MagicFriend

räägi ikka stoori ära ma juba ootasin :)

vsiu100
10.09.10, 16:43
tuneunesile soovitaks korralik vastus välja mõelda ja stakejatega kokkuleppele/lahendusele jõuda. seni jääb arutelu avatuks ja meie poolt midagi ei juhtu.
kui esmaspäeval on seis endine, siis life-ban.

Tarmonator
10.09.10, 16:47
a mida life-ban antud olukorras lahendab?
aitab lihtsalt kasutajal kergemini maaalla kaduda oma võlaga.
mingi piiratud kasutaja staatus võiks siin olla. nagu see on HV foorumis. et kasutaja saab ainult siia foorumisse kirjutada vms, PM'e saata ei saa jne.

ranka
10.09.10, 17:01
a mida life-ban antud olukorras lahendab?
aitab lihtsalt kasutajal kergemini maaalla kaduda oma võlaga.
mingi piiratud kasutaja staatus võiks siin olla. nagu see on HV foorumis. et kasutaja saab ainult siia foorumisse kirjutada vms, PM'e saata ei saa jne.

Hea mõte. Uurin seda piiratud kasutaja värki.

Aga lifetime bän tähendab pm. seda, et kasutaja on kuulutatud ametlikult petturiks ning kõik tõendid, mis tema vastu siin teemas on jäävad muutumatul kujul siia. Uuendatakse ka esimest postitust, lisatakse viited jne.

Võib tunduda mõttetu aga google on üks imeline tööriist ja nime googeldamisel tema nimi on teemas "Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha.....". Mina küll oma nime selles teemas näha ei tahaks.

PS! Googeldamine muutub järjest populaarsemaks. Seda mitte ei tee ainult su nime kontrollijad vaid seda teevad tööandjad, sõbrad, vanemad jne. Mina isiklikult uue kontakti saades, eriti kui too muutub natuke rohkem "lähedasemaks" teen suht alati "background checki". Seda googles, ametlikes teadaannetes ja kohtulahendite registris.

$$$
10.09.10, 17:36
Siin pole ju nimeisid, keegi ei googelda elusees Valdur T. või Arnis V. vaid ikka täisnimega...

nomerlot
10.09.10, 17:38
Siin pole ju nimeisid, keegi ei googelda elusees Valdur T. või Arnis V. vaid ikka täisnimega...

Kuidas ei ole, viimaste keisside puhul on kõik nimed välja toodud.

$$$
10.09.10, 17:38
Viitasin teema 1. postitusele

rahvavaenlane
10.09.10, 17:51
nonii, kui aus olla siis see 1500 daala ei ole steigi rahade eest hititud!
võin history lasta et ma ise suht soliidses koguses plekki ise sisse tagund!
see 100 daala mis sven poiss andis see läks vasta taevast,ja enda rahade eest on hititud!!!
ja sina armand hoia oma pudrumulk koomal sina oled ammu oma pleki tagasi saand ja su sõbrale ma andsin sula ja tema mulle daalasi, ja sa oled veel alaealine nii et hoia siit foorumist üldse suure kaarega eemale!!!
aga nuh pm ma siis nagu ei ole võlgu kui ma steigi rahad suutsin maha tulistada ja olen enda rahade eest hittind
aga viisakusest ma annan talle ikka midagi!!!
olge mõnusad niikaua:)


midagi tuttavat tuleb ette. ega sina juhuslikult see inimene pole kelle meiliaadess on kuidassaadaiqniimadalaksetisekaarueisaakuikeegiaue isaakuimadalseeon@gmail.com

ranka
10.09.10, 17:53
Siin pole ju nimeisid, keegi ei googelda elusees Valdur T. või Arnis V. vaid ikka täisnimega...

Meil ei ole õigust nimesid ise välja öelda-mõelda. Asjaosalistel, kellel on tõendid on see õigus olemas.

kalkaan
10.09.10, 21:09
Samahästi võiks ma küsida X$ staket ja mul endal on kontol Y$ rolli juba varasemast ajast. Kogu stake vältel mängin BE/kaotavalt, aga ühel õhtul õnnestub hittida suurelt turniiril, mille sisseost on väiksem kui Y$. Kui stakeja oma osa hakkab küsima, siis vastan aga: "ma mängisin seda turniiri enda raha eest ja sina ei saa nüüd midagi ".
On selline sinu arvates õige suhtumine, Tuneunes? Võimalus sellist teksti rääkida on sul ainult siis, kui stake on ametlikult lõpetatud ja raha stakejale tagasi kantud enne turniiri mängimist.
Et nüüd kõik ausalt ära rääkida.
http://img266.imageshack.us/img266/3783/ajudoonor.png (http://img266.imageshack.us/i/ajudoonor.png/)


http://f.postimees.ee/f/2009/06/05/190000t40hbefc.jpg

masterpuppet
10.09.10, 21:42
http://gawker.com/assets/resources/2008/03/puppy.png

oohoh
10.09.10, 22:58
Et nüüd kõik ausalt ära rääkida.
http://img266.imageshack.us/img266/3783/ajudoonor.png (http://img266.imageshack.us/i/ajudoonor.png/)


http://f.postimees.ee/f/2009/06/05/190000t40hbefc.jpg
Geniaalne,aga paraku karm reaalsus :D

reigo
12.09.10, 20:48
Rääkisin härra Hundiga täna peale tema edukat turniiripäeva mis sharkscopei andmetel vähemalt +600$. Raha küsimine talle meeltmööda just ei tundunud olevat. Igastahes ütles alguses, et maksab Svenile ära. Et Sven võiksid teada anda, kas ta on maksnud.

Hiljem mainis, et paneb oma raha hoopis wcoopi alla. Nii et vähemalt üks foorumi liige juures, kellele kaasa elada WCOOP-l. :rolleyes:

Selle peale küsisin, et kas svenile siis juba makstud.

wrestling- ütleb:
*mkm
Reigo. ütleb:
*mis ootad siis
wrestling- ütleb:
*mõtlen veel
Reigo. ütleb:
*et kas tasub ikka anda inimestele nende raha tagasi ?
wrestling- ütleb:
*umbes nii


Omaltpoolt soovin edu ja deep runni, et muude väljaminekute kõrval ka oma võlad suudaksid ära maksta.:rolleyes:

Rigged
12.09.10, 20:56
Sellistele vendadele tulebki sõna otseses mõttes ukse taha minna raha sisse nõudma, enne aru ei saa, et võlg on võõra oma.

leits
12.09.10, 20:57
ip ban forever

flipmachine
12.09.10, 21:02
Ikka lugenud ja ma ei saa .. täielikult debiilsed inimesed. Kuradi ahvi ja sea sigitised, kes niimoodi mõtlevad,et nahhui võtan, petan ja pärast ülbitsen ka veel. Tra tuneunes sa oled idioot kuubis. Ära imesta, kui keegi varsti su elukoha teada saab ja sul kõik kuramuse aknad segi loobitud. Mine siis kellegile nutma..

MagicFriend
12.09.10, 21:09
su elukoha teada saab ja sul kõik kuramuse aknad segi loobitud. Mine siis kellegile nutma..

:biggrin:


6nne k6igile scoopil jm ettev6tmistes!

Rahapada
12.09.10, 22:01
päris haige teema

MagicFriend
13.09.10, 00:24
http://img713.imageshack.us/img713/6186/sosz.jpg (http://img713.imageshack.us/i/sosz.jpg/)


EpB_itYsRFU&NR

Tarq666
13.09.10, 08:23
Ikka lugenud ja ma ei saa .. täielikult debiilsed inimesed. Kuradi ahvi ja sea sigitised, kes niimoodi mõtlevad,et nahhui võtan, petan ja pärast ülbitsen ka veel. Tra tuneunes sa oled idioot kuubis. Ära imesta, kui keegi varsti su elukoha teada saab ja sul kõik kuramuse aknad segi loobitud. Mine siis kellegile nutma..

100% nõus(y)

kalkaan
13.09.10, 08:27
Ei tahaks eelmise postiga nõus olla. Milles ahvid ja sead süüdi on, et neid niimoodi mõnitatakse. Mõlemad on targad loomad ja paljud, kellega neid võrreldakse küll sellele tasemele ei küündi.

peete82
15.09.10, 11:57
Sihuke pägal maksab alimente või? 1500$?
Ja siis on nii ***, et laseb kõik selle raha endalt käest ära võtta?
Lubage naerda.

Rahapada
15.09.10, 13:24
Ausalt nagu seep, halb seep (seega eesti oma :P)

ranka
15.09.10, 14:25
tuneunesile soovitaks korralik vastus välja mõelda ja stakejatega kokkuleppele/lahendusele jõuda. seni jääb arutelu avatuks ja meie poolt midagi ei juhtu.
kui esmaspäeval on seis endine, siis life-ban.

Sai kaks lisapäeva aga ei midagi. Seega lifetime bänn ja lisatud esimesse postitusse.

pafka666
15.09.10, 16:59
Kahju, et osta sai, päris huvitav lugemine oli. Eks igal oinal ole oma Mihklipäev, kas varem või hiljem. Lihtsalt tundub müstiline, kuidas mõne tuhande eest ollakse valmis iseenda maine rikkuma.

Keiss
16.09.10, 04:34
Miks te steigite selliseid ahve?

mortalvombat
16.09.10, 08:17
Ahvidel pidavat 98% sama DNA olema kui inimestel.

Rage
16.09.10, 09:06
miks te üldse steigite mingeid võõraid neandertaallasi..

Platinum
16.09.10, 10:20
obv. tahavad üle saada

MagicFriend
16.09.10, 10:30
viimase case saab kokku v6tta selle pildi abil. roflmao, teil on venna tel olemas ja ta palus, et temaga yhendust v6etakse. hahaha, tra, siin ei saa kyll naeru pidama.

http://img833.imageshack.us/img833/7545/nainemees.jpg (http://img833.imageshack.us/i/nainemees.jpg/)

muhkLionu
16.09.10, 11:01
obv. tahavad üle saada

Parafraasides ühte vanasõna:
ära ütle lollile, et ta loll on, küsi talt parem steikki.

Aga no tõesti, kui oled steigi välja andnud, siis vastutad tagajärgede eest ise, halada pole enam midagi. Anda lambist tundmatule raha kasu saamise eesmärgil pole just eriti clever muuv.

Mitte et ma ülelaskjaid toetan muidugi. Omas nooruses tõmmati mind ennast ühe "sõbra" poolt lohku minu jaoks korraliku summaga. Vitsad käes. Ei anna ma kellelegi enam võlgu, ega küsi ise ka.

tolmuahv
16.09.10, 11:02
Ärge nöökige inimesi, kes on tünga saanud. Nad pole seda ära teeninud ja teie sapised kommentaarid ei õpeta neile midagi lisaks. Nad maksid õppetunni eest cashis ja sellest võiks piisata. Ka see oleks kurb, kui keegi enam üksteist ei usaldaks ja järgmine kord kui teil endal midagi vaja on, saadab iga sõber, tuttav ja võõras teid irvel muigega pikalt.

Ma toon ühe näite, kus mind on 2/3 kordadest 'üle lastud': Ma olen kolm korda andnud inimestele raha, kes on juurde tulnud ja selgitanud, et rahakott varastatud/kadunud ja bussiraha on vaja. Rohkem kui 3 korda olen andmata jätnud, aga need 3 on olnud usutavad. Olen andnud inimestele oma kontonumbri, et hiljem raha tagasi kanda. Kahel korral ei tulnud midagi tagasi ja sain hoopis hiljem teada, et need tegelased on oma legendiga iga päev samas kohas shoppamas. Ühel puhul (andsin kellelegi 180 krooni, et ta koos naisega Saaremaale saaks bussiga) tuli raha tagasi koos pika, kirjavigu täis SMS-ga, mis selgitas, et nad on naisega elu lõpuni tänulikud bla-bla-bla. Kui ma oleks esimesest kahest korrast 'õppinud', siis oleks ma need õnnetud saarlased kell 23 õhtul üle **** saatnud ja nad oleksid öö veetnud vihma käes väljas (novembri keskel). Aga kui me alati kõik perse saadame, siis pole endal ka häda korral abi loota. Vahel tuleb riski võtta.

Minu 'payback' saabus vähem kui pool aastat hiljem, kui 170-ga Pärnust Virtsu poole lendasin, et viimasele praamile jõuda. Otse loomulikult läks rehv puruks ja mul polnud tööriistu, et vahetada. Esimene auto peatus. Tüüp ütles, et on ise saarlane ja automehaanik. Vahetas vist 2 minutiga rehvi ära, jõudsin ilusti praamile. Peaaegu perse läinud nv sai päästetud.

Sry for OT. Ja petta saanutel soovitaks võla mõnele kandile ära müüa.

EGERT
16.09.10, 12:15
Anda lambist tundmatule raha kasu saamise eesmärgil pole just eriti clever muuv.
Mille peale sinuarust siis kogu laenubisnes üles on ehitatud? :D Asi on tegelikult riskis - ära pane kõiki oma mune ühte korvi. Või no kui paned, siis valva korvi. Mind vahest hämmastab, kuidas inimesed ei suuda tajuda oma riske siin - steigiks võid anda ainult raha, mille sa oled tegelikult nõus ju kaotama, kuna potentsiaalne payoff on ikkagi protsentuaalselt suht korralik (võrreldes nüüd näiteks depo või mõne muu hoiusega).

Isiklikult olen steikinud 4 inimest (ja PLO's, kus variatsioon on suurem) ning 1 nendest on defaultinud (eesti keeles siis p**** kukkunud). Kokkuvõttes olen ma oma steikimistega ikka plussis. Siin võikski nagu edaspidi mõelda nii, et kui sa pead steikima ainult ühte inimest arvestatava summaga oma kogukapitalist, siis peaks sul ikkagi millegagi see tagatud olema ja parem on, kui coaching diiliga koos - nii on sul vähemalt mingi mõju steigi tulemusele.

E: Mõtlen hakata booki runnima, kus kirjutan välja soovijatele steigidiilidele CDS'e :D
http://en.wikipedia.org/wiki/Credit_default_swap

Potsataja
16.09.10, 12:30
Ärge nöökige inimesi, kes on tünga saanud. Nad pole seda ära teeninud ja teie sapised kommentaarid ei õpeta neile midagi lisaks. Nad maksid õppetunni eest cashis ja sellest võiks piisata. Ka see oleks kurb, kui keegi enam üksteist ei usaldaks ja järgmine kord kui teil endal midagi vaja on, saadab iga sõber, tuttav ja võõras teid irvel muigega pikalt.

Ma toon ühe näite, kus mind on 2/3 kordadest 'üle lastud': Ma olen kolm korda andnud inimestele raha, kes on juurde tulnud ja selgitanud, et rahakott varastatud/kadunud ja bussiraha on vaja. Rohkem kui 3 korda olen andmata jätnud, aga need 3 on olnud usutavad. Olen andnud inimestele oma kontonumbri, et hiljem raha tagasi kanda. Kahel korral ei tulnud midagi tagasi ja sain hoopis hiljem teada, et need tegelased on oma legendiga iga päev samas kohas shoppamas. Ühel puhul (andsin kellelegi 180 krooni, et ta koos naisega Saaremaale saaks bussiga) tuli raha tagasi koos pika, kirjavigu täis SMS-ga, mis selgitas, et nad on naisega elu lõpuni tänulikud bla-bla-bla. Kui ma oleks esimesest kahest korrast 'õppinud', siis oleks ma need õnnetud saarlased kell 23 õhtul üle **** saatnud ja nad oleksid öö veetnud vihma käes väljas (novembri keskel). Aga kui me alati kõik perse saadame, siis pole endal ka häda korral abi loota. Vahel tuleb riski võtta.

Minu 'payback' saabus vähem kui pool aastat hiljem, kui 170-ga Pärnust Virtsu poole lendasin, et viimasele praamile jõuda. Otse loomulikult läks rehv puruks ja mul polnud tööriistu, et vahetada. Esimene auto peatus. Tüüp ütles, et on ise saarlane ja automehaanik. Vahetas vist 2 minutiga rehvi ära, jõudsin ilusti praamile. Peaaegu perse läinud nv sai päästetud.

Sry for OT. Ja petta saanutel soovitaks võla mõnele kandile ära müüa.

Kusjuures oma postis räägid sa kahest täielikult erinevast asjast. Ligimese aitamist ei saa minu arust absoluutselt võrrelda kellegile raha laenamisega või stake´misega kasu saamise eesmärgil. Muidugi on olemas ka erandeid aga need kinnitavad reeglit.

tolmuahv
16.09.10, 13:23
Kusjuures oma postis räägid sa kahest täielikult erinevast asjast. Ligimese aitamist ei saa minu arust absoluutselt võrrelda kellegile raha laenamisega või stake´misega kasu saamise eesmärgil.
Muidugi on olemas ka erandeid aga need kinnitavad reeglit.
Ma räägin suhtumisest. Kui mõni tont üle laseb, siis ei tasu seda käitumist kogu ühiskonnale laiendada. Ja pole mõtet nokkida neid, kel halvasti läks. Kui ranka & rankapoeg tegid diili, kas siis keegi teist irvitas esimese üle, et ta ilma lepinguta raha usaldas kellelegi? Kui diil hästi läks, siis mitmed siinsed nöökijad noogutavad tunnustavalt ja mõtlevad, et võinuks isegi stakeda. Kui perse läheb, siis on kõik tagantjärgi targad.

ranka
16.09.10, 13:32
Kui ranka & rankapoeg tegid diili, kas siis keegi teist irvitas esimese üle, et ta ilma lepinguta raha usaldas kellelegi?

Sa tahad öelda, et ma võtsin riski "üle saada"? :) Ütleme nii, et oli miski võimalus, et rankapoeg eirab reegleid ja tiltab end bustoks aga raha ma oleks igal juhul tagasi saanud.

privador
16.09.10, 13:57
Sa tahad öelda, et ma võtsin riski "üle saada"? :) Ütleme nii, et oli miski võimalus, et rankapoeg eirab reegleid ja tiltab end bustoks aga raha ma oleks igal juhul tagasi saanud. Oleksid kappidega kohale l2inud?

tolmuahv
16.09.10, 14:01
Sa tahad öelda, et ma võtsin riski "üle saada"? :) Ütleme nii, et oli miski võimalus, et rankapoeg eirab reegleid ja tiltab end bustoks aga raha ma oleks igal juhul tagasi saanud.
Ma ütlesin vaid, et ka teised on stakenud inimesi ilma nendega notariaalseid lepinguid tegemata või neeru panti võtmata. Ja kõik on toiminud. Kui mõnel läheb halvemini, kas siis on mõistlik käia nende üle nalja viskamas, et 'ise olid piisavalt loll ja usaldasid kedagi'? Ofc sinu puhul teadsid inimest tõenäoliselt hästi, aga siin on ka seda tõestatud, et see ei garanteeri veel midagi.

ranka
16.09.10, 14:03
Oleksid kappidega kohale l2inud?

Ma ei tee diili inimestega kellelt rahasid muud moodi kui kantidega kätte ei saaks.


Ma ütlesin vaid, et ka teised on stakenud inimesi ilma nendega notariaalseid lepinguid tegemata või neeru panti võtmata. Ja kõik on toiminud. Kui mõnel läheb halvemini, kas siis on mõistlik käia nende üle nalja viskamas, et 'ise olid piisavalt loll ja usaldasid kedagi'? Ofc sinu puhul teadsid inimest tõenäoliselt hästi, aga siin on ka seda tõestatud, et see ei garanteeri veel midagi.

Mhmh. Mõistan täiesti aga väike background check ei tee mitte kunagi paha.

Fabulous
30.09.10, 19:38
Just telling, aga siin oli Klaaspros't paar lehte tagasi juttu. Ta on nimelt viimasel ajal päris mitu korda foorumis käinud ( viimati eile ), aga siia teemasse pole midagi postitanud ( mille pärast ta üldse nagu tööle läks ). Kas poleks aeg vastavad meetmed kasutusele võtta?

ranka
30.09.10, 20:22
Saadan talle PM'i ning kui see tal loetud ja vastust ei ole on sellest hetkest ametlik pettur. Siia foorumisse tal enam asja ei ole ning eluks ajaks nimi rikutud.

ranka
30.09.10, 20:28
Kontrollisin üle ja viimati Kristjan Laas külastas foorumit 29. September, 2010 kell 14:09. Sisselogis ta Eesti IP pealt.

Tarmonator
30.09.10, 21:12
oooo...siit saaks isegi ajakirjandus (kollane vähemalt) kondi hambusse 8=)

EGERT
30.09.10, 21:52
tegemist patoloogilise ülelaskjaga, tekst wikist:


Kristjan Laas (sündinud 13. detsember 1989) oli saate "Eesti otsib superstaari" teise hooaja üks finaliste. Kristjan langes välja kolmandas saates, nagu ka žürii oli ennustanud. Kristjani lauluvalikuks oli stuudiovoorus Plain White T's "Hey There Delilah".

Ta on õppinud 9 aastat muusikakallakuga klassis ja käinud 8 aastat poistekooris Revalia. Kristjan Laas on olnud laulja Tallinna 32. Keskkooli bändis "Uhvo".

Kuni 2008. aasta kevadeni õppis ta Tallinna 32. Keskkooli teatrikallakuga klassis. Õppevõlgnevuste tõttu ei saanud ta seal enam jätkata.

Kristjan Laas on Lauri Pedaja sõber.

Viimane infokild ka eluliselt oluline :D

Marek K.
30.09.10, 21:53
lolz, gambling problems

ranka
30.09.10, 23:20
oooo...siit saaks isegi ajakirjandus (kollane vähemalt) kondi hambusse 8=)

Jup, ka see on võimalik. Pealegi kui võlgade omanikud on nõus enda nimel artiklit kirjutama siis võime need ka oma pealehel avalikustada. Sel juhul võla omanik võtab vastutuse enda peale, et ta ei valetaks :)

Aadu
30.09.10, 23:54
Pokkerisõltuvus rikkus staarvõlgnik superstaari-Kristjani elu = Järgmine väga ebameeldiv vestlus vanavanematega

Nii et palun ei

mislinn
01.10.10, 12:53
Pokkerisõltuvus rikkus staarvõlgnik superstaari-Kristjani elu = Järgmine väga ebameeldiv vestlus vanavanematega

Nii et palun ei

heh, +1...jube ikka mis viimasel ajal meedias toodetakse

Viisl
01.10.10, 17:29
Sooviksin siin ära märkida ühe PokkerNewsi kasutaja " vandaal", nimelt temaga diili tehes jäin $100 miinusesse kuna ta oma poolset lubadust raha mu pangaarvele kanda ei täitnud.
Msnis esines ta nimega Margus ning pokerstari kasutaja olevat tal " kammits". Ta võimalik nimi on Tanel Taal, kuid teistele kellega ta diili teind on, on öelnud et see ta sõber.

ranka
01.10.10, 17:36
Sooviksin siin ära märkida ühe PokkerNewsi kasutaja " vandaal", nimelt temaga diili tehes jäin $100 miinusesse kuna ta oma poolset lubadust raha mu pangaarvele kanda ei täitnud.
Msnis esines ta nimega Margus ning pokerstari kasutaja olevat tal " kammits". Ta võimalik nimi on Tanel Taal, kuid teistele kellega ta diili teind on, on öelnud et see ta sõber.

Sul ta MSN/Email aadress on? Mul on olemas IP, mis kattub ühe meie foorumi kasutajaga aga kui saaksid ühe infokillu veel anda siis viiksin näo ja teo kokku ning järgneks ka karistus.

Viisl
01.10.10, 17:38
Sul ta MSN/Email aadress on? Mul on olemas IP, mis kattub ühe meie foorumi kasutajaga aga kui saaksid ühe infokillu veel anda siis viiksin näo ja teo kokku ning järgneks ka karistus.

msnid on tal dunknown@hotmail.com ja dunknown@windowslive.com, ühega ta lisas mind ise, teise oli ta ise foorumis lisanud.

ranka
01.10.10, 18:24
msnid on tal dunknown@hotmail.com ja dunknown@windowslive.com, ühega ta lisas mind ise, teise oli ta ise foorumis lisanud.

Uurin neid.

Peale selle nüüdsest kõik pettuses kahtlustatavad saava juurde märgi "kahtlusalune" ning saavad postitada ainult selle alafoorumi teemadesse.

Viisl
01.10.10, 21:03
Uurin neid.

Peale selle nüüdsest kõik pettuses kahtlustatavad saava juurde märgi "kahtlusalune" ning saavad postitada ainult selle alafoorumi teemadesse.

väiek kirjaviga tuli mul nende mailidega. dunkown@hotmail.com ja dunkown@windowslive.com

qbj0hn
02.10.10, 08:34
Lugesin alles hiljuti 2+2-st ühte teemat kus üks vend lasi stakeri mingi 200$-ga üle ja staker andis kohtusse.
Tüüp sai kokku 3 aastat reaalset vanglakaristust+veel tingimisi mõned aastad otsa.

variatsioon
02.10.10, 08:40
Lugesin alles hiljuti 2+2-st ühte teemat kus üks vend lasi stakeri mingi 200$-ga üle ja staker andis kohtusse.
Tüüp sai kokku 3 aastat reaalset vanglakaristust+veel tingimisi mõned aastad otsa.

:D link?

Rigged
02.10.10, 09:09
Lugesin alles hiljuti 2+2-st ühte teemat kus üks vend lasi stakeri mingi 200$-ga üle ja staker andis kohtusse.
Tüüp sai kokku 3 aastat reaalset vanglakaristust+veel tingimisi mõned aastad otsa.

Eestis pole võimalik. Stakemised on enamasti suusõnalised. Äkki peakski kirjalikke lepinguid rakendama, et keegi reaalselt ei hakkaks 100 taala pärast üle laskma.

FreakyJason
02.10.10, 09:31
Hoss ei ole pettur, aga ta paneb heas tahtes self exclusioni peale kui sa hiiteri peal oled. Kahju:S

masterpuppet
02.10.10, 11:59
Eestis pole võimalik. Stakemised on enamasti suusõnalised. Äkki peakski kirjalikke lepinguid rakendama, et keegi reaalselt ei hakkaks 100 taala pärast üle laskma.

On küll võimalik. Vahet pole, kas suusõnaline või kirjalik leping.

ranka
02.10.10, 12:09
Eestis pole võimalik. Stakemised on enamasti suusõnalised. Äkki peakski kirjalikke lepinguid rakendama, et keegi reaalselt ei hakkaks 100 taala pärast üle laskma.

Ma ei ole viitsinud aga tõenäoliselt hakkan uurima ID-audentimist. Kui isegi kunagi peaks tööle saama selle siis kõik audentemisega seonduvad kulud maksab teema tegija - stake küsija/ostja/müüja.

Väsinud juba vendadest, kes üle lasevad :)

variatsioon
02.10.10, 12:12
Ma ei ole viitsinud aga tõenäoliselt hakkan uurima ID-audentimist. Kui isegi kunagi peaks tööle saama selle siis kõik audentemisega seonduvad kulud maksab teema tegija - stake küsija/ostja/müüja.

Väsinud juba vendadest, kes üle lasevad :)

kõik diili tegijad saavad nagunii lasta villanil enast ära autentida

ranka
02.10.10, 12:16
kõik diili tegijad saavad nagunii lasta villanil enast ära autentida

Paljud seda teevad?

soouni
02.10.10, 12:29
Üks hea variant ja mõistlikum oleks ikka leping ja nii nagu mainitud ID-allkiri alla. Seda allkirja dokumendile alla panna pole ju üldse raske. Kõigest id-kaart ja lugeja. Ning mõlemale poolele hea, eriti steikijale.
Endal tuleb steik mulle seal me lepime ka kokku kõik asjad punktides ning siis panen allkirja alla id-kaardiga, lisab steikijale ka kõvasti kindlust. Ning see on juba piisav tõendatav dokument.

variatsioon
02.10.10, 12:34
Üks hea variant ja mõistlikum oleks ikka leping ja nii nagu mainitud ID-allkiri alla. Seda allkirja dokumendile alla panna pole ju üldse raske. Kõigest id-kaart ja lugeja. Ning mõlemale poolele hea, eriti steikijale.
Endal tuleb steik mulle seal me lepime ka kokku kõik asjad punktides ning siis panen allkirja alla id-kaardiga, lisab steikijale ka kõvasti kindlust. Ning see on juba piisav tõendatav dokument.

mhmh..
keegi võiks sellise lepingu valmis vormistada.

adam_q
02.10.10, 12:38
ma kunagi pokernewsis pakkusin, et teeks, siis saadeti perse, et suusõnaline loeb ka ja kirjalikku pole vaja ja et ma olen idioot

ranka
02.10.10, 12:47
Lugegu või mitte aga praktika on näidanud, et suusõnaliste lepingutega jäetakse asi sinna paika -- seda teavad väga hästi ka scammerid. Kirjaliku paberiga, kus panna allkiri ja tuleb paljastada oma tegelik isiksus -- seda eriti scammerid ei taha.

Kui Poku peaks siin foorumis kuskile oma nime panema siis võtan mina mütsi maha. Google annab rohkem talle vasteid kui George Bushile (nii hull asi ei ole aga piltlikult öeldes).

FreakyJason
02.10.10, 12:53
Lugegu või mitte aga praktika on näidanud, et suusõnaliste lepingutega jäetakse asi sinna paika -- seda teavad väga hästi ka scammerid. Kirjaliku paberiga, kus panna allkiri ja tuleb paljastada oma tegelik isiksus -- seda eriti scammerid ei taha.

Kui Poku peaks siin foorumis kuskile oma nime panema siis võtan mina mütsi maha. Google annab rohkem talle vasteid kui George Bushile (nii hull asi ei ole aga piltlikult öeldes).

Msinis jättis küll aruka kuti mulje. Poku dai pohh kui sa sellele muljele ei vasta

Godspeed_EJ
02.10.10, 13:15
Väsinud juba vendadest, kes üle lasevad :)

Ei taha väga nuga haavas keerata kannatanutel, aga siiski - loll saab kirikus ka peksa.
Endale on siiani arusaamatu, kuidas osad inimesed ei väärtusta üldse oma raha. Jagatakse foorumis suht suvalistele inimestele pelgalt "ausõna" peale raha. Ajalugu on näidanud, et enamustel kordadel on X kodanike stakemine lõppenud ülelaskmistega.
Ma olen ise ka stakenud inimesi, aga tegemist on olnud pokkeriringkondades tuntud tegelastega, kellel kindlasti ei tuleks mõttesegi kedagi üle lasta.

Jah inimesi peaks usaldama jne jne, aga vaevalt IRL annaksite mõnele kodanikule võlgu keda 5 korda Selveris näinud olete.

leits
02.10.10, 13:29
Lugegu või mitte aga praktika on näidanud, et suusõnaliste lepingutega jäetakse asi sinna paika -- seda teavad väga hästi ka scammerid. Kirjaliku paberiga, kus panna allkiri ja tuleb paljastada oma tegelik isiksus -- seda eriti scammerid ei taha.

Kui Poku peaks siin foorumis kuskile oma nime panema siis võtan mina mütsi maha. Google annab rohkem talle vasteid kui George Bushile (nii hull asi ei ole aga piltlikult öeldes).

Kui poku on see, keda ma arvan et ta on, siis ta on ju sicko suli .. ma tean 5+ inimest keda on yritatud huiata juba ammustest aegadest ..

soouni
02.10.10, 14:01
mhmh..
keegi võiks sellise lepingu valmis vormistada.

no selle lepingu vormistad ise koos steikijaga kui kõik punktid on läbi arutatud ja leping korras kus mõlema isikupoole tuvastatavad andmed siis allkiri alla ja see toimib juriidiliselt väga hästi. leping mainib et osapooled on allpool sätestavaid punkte kohustatud täitma ning sellele allkiri ja vsjoo.

olemas ongi ning juriidiliselt väga kõlbav. muidu ennem tuleks kahtluse korral saada tõendavad dokumenti koopia või värki mis tõestaks andmete õigsust.

Dogers
02.10.10, 14:13
Pärast svenza meediabuumi jahtumist Laasi meediasse sokutamine näitaks kogu seda pokkerit ikka väga halvas valguses.

Fabulous
02.10.10, 14:27
Ma arvan, et parim lahendus oleks ID-Kaardiga autentiseerimine ( põhimõtteliselt sama süsteem nagu HV's ). Kui autentiseerinud pole, siis ei saa ka staket küsida. ID-kaart on tänapäeval põhimõtteliselt enamikel eestlastel olemas ja lugeja saab ja 99 krooni eest SEB'st kätte.

olavike
02.10.10, 14:45
Ei ole mingit ID kaardi kaudu audentimist vaja.
Enne stakemist lihtsalt 0.01 EEK ülekanne staketavalt stakejale ja ongi isik selgeks tehtud, nimi teada ja kogu värk.

Rigged
02.10.10, 15:26
On küll võimalik. Vahet pole, kas suusõnaline või kirjalik leping.

Kuidas ära tõestad, et mõlemad osapooled olid n-ö lepinguga nõus?

variatsioon
02.10.10, 15:27
Kuidas ära tõestad, et mõlemad osapooled olid n-ö lepinguga nõus?

küsid osapooltelt.

Rigged
02.10.10, 15:29
küsid osapooltelt.


Kutsutakse 2 osapoolt kohtusse, 1 süüdistab teist petmises ja teine tunnistab ausalt ülesse, et jah, meil oli leping, aga ma petsin teist?

/Põhimõtteliselt on siis nii, et kui on suusõnaline leping, erapooletut pealtkuulajat pole, siis on praktiliselt võimatu midagi ära tõestada ja ei saa ka karistada.

//Kuna endal on juura kõrvalerialaks nüüd, siis üritan lihtsalt huvitavat vestlust propageerida

adam_q
02.10.10, 15:47
Kuidas ära tõestad, et mõlemad osapooled olid n-ö lepinguga nõus?

why take chances suulise kokkuleppega/msnivestluse/meilivahetusega, kui on olemas MS Word ja ID-kaardid?

Rigged
02.10.10, 15:51
why take chances suulise kokkuleppega/msnivestluse/meilivahetusega, kui on olemas MS Word ja ID-kaardid?

Jutt justnimelt sellest käis praegu.

rynno
02.10.10, 17:17
imo võiks teha pokkeriprode inkasso ''Kurikaprod & betoonsussid" , kus suured poisid jälitaksid netijuhet maa seest üles tõmmates neid scammereid , kuni juhe nendeni jõuab ning kui süüdistataval pole võlga maksta, siis panna ta paariks aastaks keldrisse nl2 full ringi grindima

ninasarvik11
02.10.10, 18:03
haha:biggrin:

VisaHing
02.10.10, 21:31
pigem freerolle taguma xD

KeRRRt
02.10.10, 22:57
pigem freerolle taguma xD
nii jubedaid asju ka ei tasu soovida teistele :D

Marek K.
03.10.10, 01:00
$1 donide grindimine oleks õiglane karistus, seniks kuni võlg koos intressidega tasa teenitud.

akristjan
03.10.10, 07:37
Lugesin alles hiljuti 2+2-st ühte teemat kus üks vend lasi stakeri mingi 200$-ga üle ja staker andis kohtusse.
Tüüp sai kokku 3 aastat reaalset vanglakaristust+veel tingimisi mõned aastad otsa.

www.aprilfools.com ?