PDA

View Full Version : Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha



Leheküljed : 1 2 3 [4]

isutuba
20.06.12, 08:10
Veryne Madis? Ship it!

ranka
20.06.12, 15:12
Seda teemat uuendagu kasutajad ise. Mina enam esimest postitust ei uuenda.

andu_andu
21.06.12, 09:18
Seda teemat uuendagu kasutajad ise. Mina enam esimest postitust ei uuenda.

ei saa aru täpselt. Esimeses postis on kirjas need nimed, kes siia listi on sattunud aga sa enam ei uuenda seda listi ?

ranka
21.06.12, 11:16
ei saa aru täpselt. Esimeses postis on kirjas need nimed, kes siia listi on sattunud aga sa enam ei uuenda seda listi ?

Ei ole uuendanud esimest postitust ja selle reegleid aga enam mina teiste jamade pärast märtrit ei mängi - igaüks saagu ise hakkama. Ütle mulle üks ainus põhjus miks ma peaksin seda tegema?

Selle otsuse võtsin vastu juba eelmise aasta lõpus.

Tänud, et probleem üles võeti ja tulevikus see teema võib üleüldse kaduda.

herlio
28.06.12, 14:30
Kahjuks kehtib petiste ja pettustega alati sama põhimõte, mis majaduses üldiselt - niikaua kui on nõudlust, on alati olemas ka pakkumine. Ehk kui te ise olete nõus suvaliste tontidega "äri" ajama, siis pole hiljem ka midagi ega kedagi peale iseenda süüdistada. 99% olete te oma rahast lõplikult ilma ja mitte midagi hiljem teha ei ole - kuigi ma soovitaks siiski aata vähemalt kirjad Moneybookersile ja pokkeritoale, kus arveldati, sest sellega saab vähegi selliste vantide tegevust piirata.

;)

ranka
28.06.12, 14:56
hahaha, good finding herlio.

ranka
28.06.12, 14:58
päääh, see ei ole Madis Very tsitaat vaid maheaatomi oma.

udikaz
28.06.12, 15:26
pead kõik ilusa ära rikkuma? ;)

MarxVoss
28.06.12, 16:09
Erit poleks iial osanud niimoodi lauseid moodustada! :cool:

Cheating
06.09.12, 18:50
Kas on olemas selline sait kuhu saab võlgniku üles riputada, et inimene tunneks häbi ja mõtleks ikkagi ära tasuda. Kui nime googeldada siis leiaks kiiresti selle üles vms.
See isik pole siit foorumist ega absoluutselt seotud pokkeriga. Lihtsal summa on piisavalt suur, et sellist asja korraldada.

Ette tänades:)

IsandJoberst
06.09.12, 19:11
Kas on olemas selline sait kuhu saab võlgniku üles riputada, et inimene tunneks häbi ja mõtleks ikkagi ära tasuda. Kui nime googeldada siis leiaks kiiresti selle üles vms.
See isik pole siit foorumist ega absoluutselt seotud pokkeriga. Lihtsal summa on piisavalt suur, et sellist asja korraldada.

Ette tänades:)
Facebook, story kirja ja inimesed jagavad nii, et mühiseb.

pokkerisheriff
06.09.12, 19:56
või siis osta selle inimese nimeline .com domeen (mitte jaantammonpetis.com vaid lihtsalt jaantamm.com sest keegi ei kirjuta googlesse niikuinii "jaan tamm on petis") ja pane lühijutt juhtumist sinna kirja. lisaks lehe tiitlisse ja päisesse inimese nimi, siis peaks googlest tema nime otsides sinu häbipost üsna esimene vaste olema. kulutusteks siis domeeni registreerimine ~15$ aastaks ja lehe internetis hoidmiseks kõige odavam virtuaalserveri teenus mille leiad.

Cheating
06.09.12, 20:22
või siis osta selle inimese nimeline .com domeen (mitte jaantammonpetis.com vaid lihtsalt jaantamm.com sest keegi ei kirjuta googlesse niikuinii "jaan tamm on petis") ja pane lühijutt juhtumist sinna kirja. lisaks lehe tiitlisse ja päisesse inimese nimi, siis peaks googlest tema nime otsides sinu häbipost üsna esimene vaste olema. kulutusteks siis domeeni registreerimine ~15$ aastaks ja lehe internetis hoidmiseks kõige odavam virtuaalserveri teenus mille leiad.

Tundub hea idee. Aga kas seaduste järgi on selline asi lubatud? Kas hiljem on võimalus see Domeen ära kustutada?

pokkerisheriff
06.09.12, 20:44
ma arvan küll, kuni sa inimest ei musta (ja ta on pahatahtlikult sulle võlgu jäänud, aga see on rohkem su enda isiklik moraalne dilemma).

domeen peaks sinu valduses olema aastakaupa ja kui järgmise aasta tasu domeeninime eest jätad maksmata, siis mingi 90 vms päeva pärast aasta täitumist võetakse see sult ära ja siis saab jälle igaüks seda domeeninime endale registreerida. ja kui teed sellise veebisaidi ja inimene oma võla tasub, siis saad ju sinna veebilehele kirjutada et pretensioone enam pole või kustutada sealne jutt vms.

arvesta, et virtuaalserver, kuhu veebilehe paned ja millele domeeni suunad, maksab ka mingi ~5euri kuus, nii et sellise "reklaamprojekti" aastakulud oleksid vanas rahas 1000eek kanti (mis on ka arvestatav summa).

Cheating
06.09.12, 21:34
Suured tänud Sheriff :)

karupoeg
06.09.12, 22:08
ei nõustu sherifiga.

Kui sellist asja tegema hakata, siis peavad olema ka sul reaalsed tõendid võla andmise kohta. (kui need vettpidavad, siis ok)

Vastasel juhul see lihtsalt alusetu süüdistus ja teise mustamine ning oled ise seadusevastaselt käitunud

(kui sa kuskil klubi pelleris annad sõbrale 4 promilli all tuhat euri laenu ning pärast teed saidi, kus temast maalitud pilt kui skämmerist, siis see ei holdi väga upi)

BuildUp
06.09.12, 22:12
Kui mingit tõendit või lepingut pole ja kellegi kohta mingi taoline avaldus interneti avarustesse lekitada, siis võib juhtuda, et saad ise süüdistuse laimamise eest.

Codecci
06.09.12, 23:13
Ja mis see max karistus on eraisikule? Mingi €100 trahvi?

raidov
06.09.12, 23:40
Domeeni regad välismaal internet.bs on hea koht näiteks, hostid venemaal või hiinas ja GL et keegi midagi maha võtab või avaldab kellele kuulub jne isegi kui keegi kohtusse annab..

eluvend
07.09.12, 01:32
Aga kui tõendid-lepingud-dokumendid on olemas, siis milleks üldse see internetileht? Miks mitte anda asjale ametlik kulg?

Dogers
07.09.12, 01:51
Ja mis see max karistus on eraisikule? Mingi €100 trahvi?

3 asjakohast sätet siis. Mina küsiks umbes 5k.

Teise isiku au teotava või teisele isikule majanduslikult kahjuliku asjaolu avaldamine loetakse õigusvastaseks, kui avaldaja ei tõenda, et avaldatud asjaolu vastab tegelikkusele.

Isikult vabaduse võtmisest, isikule kehavigastuse tekitamisest, tema tervise kahjustamisest või muu isikuõiguse rikkumisest, sealhulgas isiku au teotamisest, tekkinud kahju hüvitamise kohustuse olemasolu korral tuleb kahjustatud isikule mittevaralise kahju hüvitiseks maksta mõistlik rahasumma.

Isiku au teotamise, muu hulgas ebakohase väärtushinnanguga või ebaõigete andmete avaldamisega, isiku nime või kujutise õigustamatu kasutamise, eraelu puutumatuse või muu sarnase isikuõiguse rikkumise eest mittevaralise kahju hüvitise määramisel võib kohus lisaks lõikes 5 sätestatule arvestada vajadust mõjutada kahju tekitajat hoiduma edasisest kahju tekitamisest, võttes seejuures arvesse kahju tekitaja varalist seisundit.

edit: et noh bustorottidelt midagi väga ei saa, aga codecci puhul tuleks arvestada, et 5k teda eriti ei mõjuta :cool:

karupoeg
07.09.12, 01:52
ametliku kulu võid ju anda, kuid see ei garanteeri sulle laekumist.

Oletame, et annad kohtusse.
Esmalt kohus ei võta alla teatud summa kaebusi imo vastugi (tho selles ple kindel, vanasti vähemalt oli eraisikul min 40k eek ja jur isik 200k eek)
Teiseks kui inimesel sissetulekut ei ole ja elab vanemate juures, siis kohus võib ju määrata mida tahes, raha sa ei näe.


Veebilehe tegemise plussiks oleks hästi toimiv info teavitamine teistele + siis inimesele endale tekitaks ka vast lisamoti.

Dogers
07.09.12, 02:00
ametliku kulu võid ju anda, kuid see ei garanteeri sulle laekumist.

Oletame, et annad kohtusse.
Esmalt kohus ei võta alla teatud summa kaebusi imo vastugi (tho selles ple kindel, vanasti vähemalt oli eraisikul min 40k eek ja jur isik 200k eek)
Teiseks kui inimesel sissetulekut ei ole ja elab vanemate juures, siis kohus võib ju määrata mida tahes, raha sa ei näe.


Veebilehe tegemise plussiks oleks hästi toimiv info teavitamine teistele + siis inimesele endale tekitaks ka vast lisamoti.

Kohus menetleb ka siis, kui Sa varalise kahju hüvitamist ei nõuagi, vaid üksnes soovid, et vastav leht saaks maha võetud.
Olukord, et teemat puudutaval isikul hetkel vara ei ole ei tähenda kindlasti seda, et ta tulevikus seda vara soetada ei sooviks.

masterpuppet
07.09.12, 09:51
Ning kuna kohtuotsusega välja mõistetud tsiviilnõue aegub 10 aastat, siis saad järgmised 10 aastat teha inimese elu raskeks, kuna normaalset elu enam elada ei saa ning peab kõiki sissetulekuid varjama.

Kohtusse pöördumiseks ei ole summa oluline.

PS: alati võid ju vastavale kodulehele lisada ka mitte faktid, vaid väärtushinnangu. :) Siis ei saa keegi sinuga pahandada. Kellel huvi, siis uurige Neinar Seli vs Eesti Ekspress.

Strawberry
07.09.12, 11:10
Kui ametlikud lepingud ja paperwork on olemas, siis andke asi lihtsalt mõnda inkasso firmasse. Küll nemad menetlevad.

karupoeg
07.09.12, 12:08
doggers, ei vastanud sulle, vaid eluvennale tema küsimuse kohta, miks mitte anda ametlik kulg vaid jamada mingi lehega.

eluvend
07.09.12, 16:05
ametliku kulu võid ju anda, kuid see ei garanteeri sulle laekumist.

Oletame, et annad kohtusse.
Esmalt kohus ei võta alla teatud summa kaebusi imo vastugi (tho selles ple kindel, vanasti vähemalt oli eraisikul min 40k eek ja jur isik 200k eek)
Teiseks kui inimesel sissetulekut ei ole ja elab vanemate juures, siis kohus võib ju määrata mida tahes, raha sa ei näe.


Veebilehe tegemise plussiks oleks hästi toimiv info teavitamine teistele + siis inimesele endale tekitaks ka vast lisamoti.

Siin on üsna lihtne lahendus tegelikult. Maksekäsu kiirmenetlus (kui nõue ei ületa 6,4k EUR), pärast lähed kohtuotsusega kohtutäituri juurde ja tema tegeleb asjaga edasi.

xpeepx
04.04.13, 16:07
ma ei ole Svenza sõber, fänn ega isegi mitte hea tuttav - pettur ta päris kindlasti ei ole

Candyshop
09.04.13, 07:58
Nõus xpeepx-ga, Svenza ei ole pettur - lihtsalt broke. Petturid, huiarid on midagi muud - need, kes ette planeeritult lasevad diile üle ja raha ära maksta ei taha kuigi võimalus on.

kalle157
09.04.13, 10:21
Nõus kahe eelnevaga.

rahvavaenlane
09.04.13, 10:41
ma olen sada prossa kindel, et svenza pole ülelaskja. ma olen temaga alates suvest päris palju suhelnud ja ta on mulle omadest probleemidest rääkinud ka. jah, tal on rahalisi raskusi, aga ta ei ole seda varjanud. ta on mulle üsna konkreetselt rääkinud ja ta OTSIB lahendusi. ma leian, et selle kollaseks keeramine ei ole õige.

Spewmonkey
09.04.13, 10:50
Te ikka saate aru, et see päris teema on juba peidetud ja kui keegi veel siinset threadi lugenud ei ole, siis te tõstate seda koguaeg uuesti esile?

rahvavaenlane
09.04.13, 10:55
tean, et teema on peidetud, kuid oma oma arvuti iseärasuste tõttu näen seda teemat ja alles täna lugesin selle põhjalikult läbi.

rahvavaenlane
09.04.13, 11:33
nii, pange mind ka taunide listi. võtsin roheliseltkonnalt laenu ja ei kavatse niipea tagasi maksta.

karupoeg
09.04.13, 13:05
nii, pange mind ka taunide listi. võtsin roheliseltkonnalt laenu ja ei kavatse niipea tagasi maksta.

sa meie beti tingimusi kavatsed täita? Kui ei, siis sul viimane aeg loobuda ja annan aumehena sümboolse 5€ väljaostu võimaluse sulle.

rahvavaenlane
09.04.13, 14:53
sa meie beti tingimusi kavatsed täita? Kui ei, siis sul viimane aeg loobuda ja annan aumehena sümboolse 5€ väljaostu võimaluse sulle.

rahune maha. mäletan. tahad, võid ise ennast välja osta.

karupoeg
09.04.13, 15:19
rahune maha. mäletan. tahad, võid ise ennast välja osta.

siis cool ;)

herlio
24.04.13, 09:43
Siia ka teavituseks, Karli Kiin endiselt hoos - http://ee.pokernews.com/pokkerifoorum/topic2720/locate192513

VisaHing
24.04.13, 20:42
Kas midagi aitab ka selliste vendade vastu või ? Usun, et politseis hetkel mingi xxx avaldust tema kohta aga ikka suudavad puhtalt pääseda. Nagu ikka kõik netiscammerid :(.

kjmrc
24.04.13, 21:36
Minge Tartu Olysse, see Kiin pidevalt gämblib seal.. Saate natuke raputada kutti :)

karupoeg
24.04.13, 21:41
Minge Tartu Olysse, see Kiin pidevalt gämblib seal.. Saate natuke raputada kutti :)

krt kuidas inimene julgeb sellise renomeega üldse ringi käia...

ranka
24.04.13, 22:19
Minge Tartu Olysse, see Kiin pidevalt gämblib seal.. Saate natuke raputada kutti :)

Elu on näidanud, et (pokkeri) petturitega ei juhtu mitte midagi. Elatuvad nagu parasiidid teiste rahast, aga samal ajal käivad pead üleval tänaval või veel-hullem: pokkerit mängimas sama laua taga, keda nad on üle lasknud ning naeravad koos samade naljade üle.

Täpselt sama on ka pokkeritubadega, kes ühel päeval mängijate rahadega kaovad. Erandiks ongi vist FTP, kus tõesti omanikud said karistada, aga needki suhteliselt leebed. Mõned kuud vangistust (maksimaalselt) ja rahatrahv - ehk sama raha, mis nad aastatega välja kantisid, makstakse nüüd riigi kassase.

Ainult need, kellel on häbitunne ja südametunnistus proovivad hoida low-profiili. Aga rõhutan, et see on inimese enda personaalne otsus, mitte hirm ega ühsikondlik surve ja reeglina need inimesed ka sihilikult ei peta.

kjmrc
25.04.13, 07:48
Elu on näidanud, et (pokkeri) petturitega ei juhtu mitte midagi. Elatuvad nagu parasiidid teiste rahast, aga samal ajal käivad pead üleval tänaval või veel-hullem: pokkerit mängimas sama laua taga, keda nad on üle lasknud ning naeravad koos samade naljade üle.

Täpselt sama on ka pokkeritubadega, kes ühel päeval mängijate rahadega kaovad. Erandiks ongi vist FTP, kus tõesti omanikud said karistada, aga needki suhteliselt leebed. Mõned kuud vangistust (maksimaalselt) ja rahatrahv - ehk sama raha, mis nad aastatega välja kantisid, makstakse nüüd riigi kassase.

Ainult need, kellel on häbitunne ja südametunnistus proovivad hoida low-profiili. Aga rõhutan, et see on inimese enda personaalne otsus, mitte hirm ega ühsikondlik surve ja reeglina need inimesed ka sihilikult ei peta.

Olen täiesti nõus. Eriti just esimese lõiguga :D