PDA

View Full Version : Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha



Leheküljed : [1] 2 3 4

ranka
15.06.09, 21:54
Kasutaja: Bikewarrior
Pärisnimi: Mihkel L.

Põhjus: Ei täitnud diilinõudeid kasutajaga "Vapsik" (http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,2406.msg104868.html#msg104868) ning kokkuleppeväliselt mängis mitmeid turniire, kui kasutaja Vapsik nõudis diili lõpetamist ja raha tagastamist (500$), siis lubas raha tagasi maksta, kuid oma lubadusi ei täitnud ning ühtegi dollarit ega krooni tagasi ei maksnud.

Võlgneb: $500 Kasutajale "Vapsik"

Pokkeritubade kasutajanimed:
[o] Full Tilt: Bikewarrior

<hr>



Kasutaja: Diadema111
Pärisnimi: Freddy V.

Põhjused:
[x] Küsis PokerNewsilt steiki ($50) Littlewoodsis mängimiseks, millest $30 oli kohustatud tagastama. Ei ole seda teinud ligi nelja nädala jooksul, kuigi lubas tegutseda mõne päevaga.
[x] Tegelenud oma veebilehel piraatlusega, avaldadades seal PokerNewsi artikleid. PokerNewsi lehel olevad artiklid on iBusMedia Ltd. omand ning nende kasutamine ilma omaniku nõusoleku või nõuetekohase viitamiseta tähendab sihilikku eksimist autorikaitse vastu. Käesolevaks hetkeks on see koduleht suletud.
[x] Müüs PokerNews Eesti foorumis kasutajale „Tarmo182” chipikohvri $40 eest, mida viimane ei ole kätte saanud.
[x] On alust arvata, et kasutab teiste inimeste nimesid, väljamõeldud nimesid või erinevaid kasutajanimesid nii PokerNewsi kui Pokkeriprode foorumis (sama IP). Üsna kahtlased tunduvad olema ka teised Diadema111 pokkeriklubi liikmed, näiteks PokerNewsi foorumi kasutaja „Katsuke8888”, õige nimega Käty V., kes esitas (või tema kohta esitati?) sihilikult enda kohta valeandmeid (sünniaasta). Tegemist on alaealisega! Peale selle tõenäoliselt kasutas PokkeriProd.com foorumis valekontot nimega "Mafioso" ja "Chris" ning pettis kasutajalt "amcx" välja $50 ja kasutajalt "rynno" $45.


Võlgneb:
[x] $30 PokerNewsile
[x] $40 või chipikohvri PokerNews Eesti foorumi kasutajale "Tarmo182"
[x] $50 kasutajale "amcx"
[x] $45 kasutajale "rynno"


Pokkeritubade kasutajanimed:
[o]PokerStars: Diadema111
[o]Full Tilt Poker: Diadema1991

Samuti võib esineda kasutajate all:
[x] PokerStars: Fretsu
[x] Full Tilt Poker: Kristjan666
[x] Pacific Poker: Carriba


Kui kasutajal „Diadema111” on soov Eesti pokkerifoorumites oma hea nimi taastada, tuleb tal viivitamatult klaarida kõik probleemid. Seda tuleb teha REAALSELT (jutust ning lubadustest ei piisa) ning anda oma tegemistest teada aadressidel ranka@pokkeriprod.com ja hannes@pokernews.com. Samuti kui kasutajal „Diadema111” on kaebusi seoses süüdistusega, siis võtta ühendust eelnimetatud aadressidelt.

<hr>



Kasutaja: Valts
Pärisnimi: Valdur T.

Põhjus: Jättis maksmata stakemisdiili raames $660 ulatuses raha tagasi investoritele: http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,1440.120.html

Võlgneb: $660 kasutajale lenC

Pokkeritubade kasutajanimed:
[o]PokerStarsis: siurusystem
[o]Triobet: Valts
[o]Duplicate Poker: Valts
[o]Pacific Poker: Valtzor

<hr>
Kasutaja: Tartu aka ArnisEST
Pärisnimi: Arnis V.


Põhjus: Ei täitnud kokkulepet Eesti PokerNewsiga, lähemalt: http://ee.pokernews.com/pokkerifoorum/topic2720/

Võlgneb: $131.50 Eesti PokerNewsile

Pokkeritubade kasutajanimed:
[o] Full Tilt: Elu On Lill

<hr>

Kasutaja: Jessica

Põhjus: huias Naxer'it $600-ga, mille sai steigiks.

Võlgneb: $600 Naxerile

Pokkeritubade kasutajanimed:
[o] PokerStars: JESSICA00007
[o] TrioBet: jessica007
<hr>
Kasutaja: Andres77

Põhjus: Pettis kasutajalt "Raimo1" välja $50.

Võlgneb: $50 kasutajale "Raimo1"

Pokkeritubade kasutajanimed:
[o] PokerStars: bingopokker


Kindlalt visata pilk peale ka: http://ee.pokernews.com/pokkerifoorum/topic2720/


Kasutaja: Poku
http://foorum.pokkeriprod.com/member.php?u=1613

Põhjus: Pettis välja kasutajalt "Karikakar" 40$.

Selgitus: Alustuseks pakkus kasutaja "Poku" kasutajale "Karikakar" coachi ning seda mitmel korral. Peale seda mõtles kasutaja "Poku" välja küllaltki geniaalse petuskeemi, mis toimis järgmisel:

1)Kasutaja "Poku" kontakteerus kasutajaga "Karikakar läbi msni ja palus abi, et "Karikakar" saadaks Naxeri PokerStarsi kontole ~60-70$ stakeks ja kasutaja "Poku" maksab selle "Karikakrale" tagasi, kui endale rahad PokerStarsi jõuab kanda.
2)Kasutaja "Karikakar" oli nõus, sest kasutaja "Poku" tundus talle usaldatav, sest oli teda aidanud ja coachinud, nii saatiski "Karikakar" Naxeri kontole 40$ õhtusteks turniirideks.
3)"Naxer" ei ole asjaga pmst seotudki, sest ka temaga kontakteerus Poku läbi msn'i ja ütles, et saadab sõbra kontolt PokerStarsi talle turniirideks raha, samal ajal "Karikakrale öeldes, et Naxer on tema kauaaegne sõber jne, mis paraku tõele ei vasta.
4)Kui "Naxer" oleks turniiridelt hittinud, oleks asi olnud arvatavasti korras ja rahad oleks tagasi antud, paraku nii ei läinud ja "Karikakar" on siiani oma rahadest ilma.
5)Viimased nädala aega pole kasutaja "Karikakar" kasutaja "Pokuga" kontakti saanud, kuigi ennist suheldi pea iga õhtu coachimise teemal.


Võlgneb: $40 Kasutajale "Karikakar"

KÕIK KASUTAJAD HOIDKE SILMAD LAHTI, SEST NII POKERNEWSIS KUI KA POKKERIKOOLIS (SEAL ENAMGI), ÜRITAB SAMA KASUTAJA LÄBI VIIA MISKISUGUST RAHALIST ÕPET, KUI KELLEGIL TÄPSEMAID ANDMEID, SIIS LISAGE.
ÜRITAME KIIREMAS KORRAS KA POKERNEWSI JA POKKERIKOOLIGA TEMA TEEMAL KONTAKTEERUDA.


Lisaks veel seda, et kui kellegil juhtub olema mingisuguseid lisaandmeid/kontakte kasutajaga "Poku", siis saatke juhtkonna mõnele liikmele PM ja saame ehk kasutajanimesid ja teiste foorumite aliaseid siia ülesse riputada.

lenC
03.08.09, 17:56
3. august 2009 - lisatud kasutaja "Tartu"

ranka
03.08.09, 18:21
Ei hakka sama juttu ümber kirjutama. Põhjuse leiab aadressilt: http://ee.pokernews.com/pokkerifoorum/topic2720/

ranka
04.08.09, 15:47
Võtsin sellelt teemalt lukustuse maha, kuna edaspidi kaasame ka teiste pokkerifoorumite infot sellesse teemasse ja samuti ootame igasugust lisainfot kasutajate kohta. Isikliku informatsiooni (pärisnime, telefoninumbreid jms) me kahjuks ei avalda. Kui Teie tahate seda teha, siis palun tehke aga PokkeriProd.com selle eest ei vastuta; Vastutab kommentaari autor.

ranka
04.08.09, 15:54
Lisatud kasutaja "jessica". Lisan omalt poolt niipalju, et ka kunagi sai temaga tehtud diil aga kadus ära rahaga, summa oli väikene ja asja ei tahtnud nii jätta. Nägin teda mängimas PokerStarsis ja siis oli asi selge, et ma olen "scammed" aga tänu ähvardamisele ma sain temaga ühendust ja lubas rahad tagasi maksma ning sai viimase daatumi, milleks ta pidid raha ära kandma. Kokkuleppeks oli, et kui ta peab oma daatumist kinni, siis unustame kogu oma loo. Kui teeb uue pettuse või daatumist kinni ei pea, siis võin loo avalikustada. Nüüd siis on järjekordne pettus ja võisin oma loo ära rääkida.

Peale selle kõik kasutajad, kes on tegelenud pettusega on meie foorumist bännitud ELUKS AJAKS. See tähendab, et siia foorumisse nad ei saa enam mitte kunagi, isegi uue kasutaja või olgu kasvõi Eesti President X ajal - niikaua, kui mina siin foorumis puldis olen, niikaua see nii ka on.

*AGA kui mõni pettur tahab end heastada, siis palun võtku minuga ühendust ja saatku kiri: ranka (at) pokkeriprod.com, lepime kokku, kuidas rahad tagastate (võin olla vahendaja)*

Codecci
06.09.09, 16:45
Petturina päris ei kvalifitseeru, aga foorumi kasutajale nimega pwndre (http://foorum.pokkeriprod.com/index.php?action=profile;u=1043) (PokerNewsis stenkristjan, mingi uus kasutaja pidi tal seal ka vist olema) ei soovita võlgu ühelgi viisil anda, rahade vahetuses raha ette kanda jms.
Jutt siis selline, et kuskil poolteist aastat tagasi käisime Riias minu autoga, mina, lenC ja kasutaja pwndre oma tüdruksõbraga. Tagasi jõudes polnud pwndre 'l sularaha ja lubas kütuseraha 400.- ülekandega maksta, olin nõus. Võla sain kätte alles ~ aasta hiljem, poiss lihtsalt ignoreeris mind (teated sai kindlalt kätte, iga paari nädala tagant postitasin ta orkutisse, et maksa võlg ära, vend lihtsalt tuimalt kustutas teated ära).

pwndre
06.09.09, 16:54
interneti pank arestis, ei saand kanda, elab üle võin alati ette kanda kõik diilides mul suva. ( Ja sula pold kaasas kuna arvasin et saan autoga koju aga pidin rongiga minema, aga no minu enda viga sorri. ) paar korda üritasin jutu peale ka saada, et maksaks sulas aga jutuks need jäidki

masterpuppet
06.09.09, 16:57
Suhtumine on metsik.

Codecci
06.09.09, 17:06
interneti pank arestis, ei saand kanda, elab üle võin alati ette kanda kõik diilides mul suva. ( Ja sula pold kaasas kuna arvasin et saan autoga koju aga pidin rongiga minema, aga no minu enda viga sorri. )

Kui sa oled huvitatud võla ära maksmisest, siis leiad ka viisi - lähed panka sularahaga ja ütled, et palun see summa sellele kontole panna, lased vanematel/sõpradel/tuttavatel kanda, mida iganes. Saaks aru veel kuuajalisest viivitusest, kaotasid rahakoti ära, jõid kogemata rahad maha vms, aga aasta aega on puhas nahhaalsus, mis näitab, et sul polnud mingit huvi seda võlga ära maksta... Eks sellepärast maksid lõpuks, et hakkas häbi tuttavate ees kes Orkutis nägid minu pandud teadet.

Kui ma praegu tõmbaks kõikide PokkeriProd.com kasutajate vahel loosi, kes saab mult 5 kilo ja sina võidad, siis loobuksid rahast, sest konto arestis? Ilmselgelt laseksid kellegi teise kontole kanda.

pwndre
06.09.09, 17:08
no a kui konto on arestis suurelt miinustes ja sissetulekut eriti pole siis ei ole kuskilt võtta, tegin sitta küll enam midagi muuta ei saa, vähemalt sai ära makstud sõbra kaudu siiski lõpuks.

mcbethk
06.09.09, 17:23
Imo on see asi rohkem põhimõttes, kui rahas.

Codecci
06.09.09, 17:24
no a kui konto on arestis suurelt miinustes ja sissetulekut eriti pole siis ei ole kuskilt võtta, tegin sitta küll enam midagi muuta ei saa, vähemalt sai ära makstud sõbra kaudu siiski lõpuks.

Aga miks üldse annad selliseid lubadusi, et maksad ülekandega ja käid Lätis gämblemas kui rahakott seda ei võimalda? See rongijutt pole mingi vabandus... Kui ma oleks teid Tallinna autoga viinud, oleks kütuseraha rohkem olnud, kui 400 + rongisõit.

hotcocacola
06.09.09, 18:03
Aga miks üldse annad selliseid lubadusi, et maksad ülekandega ja käid Lätis gämblemas kui rahakott seda ei võimalda? See rongijutt pole mingi vabandus... Kui ma oleks teid Tallinna autoga viinud, oleks kütuseraha rohkem olnud, kui 400 + rongisõit.


+1

ranka
13.09.09, 18:53
PUMP!

Lisatud petturite nimekirja kasutaja "Diadema111" ja kasutaja "Mafioso" (kes tõenäoliselt on üks ja see sama isik).

Lugu selline:
Kasutaja: Diadema111
Pärisnimi: Freddy V.

Põhjused:
[x] Küsis PokerNewsilt steiki ($50) Littlewoodsis mängimiseks, millest $30 oli kohustatud tagastama. Ei ole seda teinud ligi nelja nädala jooksul, kuigi lubas tegutseda mõne päevaga.
[x] Tegelenud oma veebilehel piraatlusega, avaldadades seal PokerNewsi artikleid. PokerNewsi lehel olevad artiklid on iBusMedia Ltd. omand ning nende kasutamine ilma omaniku nõusoleku või nõuetekohase viitamiseta tähendab sihilikku eksimist autorikaitse vastu. Käesolevaks hetkeks on see koduleht suletud.
[x] Müüs PokerNews Eesti foorumis kasutajale „Tarmo182” chipikohvri $40 eest, mida viimane ei ole kätte saanud.
[x] On alust arvata, et kasutab teiste inimeste nimesid, väljamõeldud nimesid või erinevaid kasutajanimesid nii PokerNewsi kui Pokkeriprode foorumis (sama IP). Üsna kahtlased tunduvad olema ka teised Diadema111 pokkeriklubi liikmed, näiteks PokerNewsi foorumi kasutaja „Katsuke8888”, õige nimega Käty V., kes esitas (või tema kohta esitati?) sihilikult enda kohta valeandmeid (sünniaasta). Tegemist on alaealisega! Peale selle tõenäoliselt kasutas PokkeriProd.com foorumis valekontot nimega "Mafioso" ja pettis kasutajalt "amcx" välja $50.


Võlgneb:
[x] $30 PokerNewsile
[x] $40 või chipikohvri PokerNews Eesti foorumi kasutajale "Tarmo182"
[x] $50 kasutajale "amcx"


Pokkeritubade kasutajanimed:
[o]PokerStars: Diadema111
[o]Full Tilt Poker: Diadema1991


Kui kasutajal „Diadema111” on soov Eesti pokkerifoorumites oma hea nimi taastada (või on pretentsioone süüdistustega), tuleb tal viivitamatult klaarida kõik probleemid. Seda tuleb teha REAALSELT (jutust ning lubadustest ei piisa) ning anda oma tegemistest teada aadressidel ranka@pokkeriprod.com ja hannes@pokernews.com.
<hr>

ranka
14.09.09, 12:55
Diadema111 paturegister täienenud - lugege esimest postitust.

daljoh
14.09.09, 13:39
Tuleks siis mingi loogiline varjant diilide puhul välja mõelda.
Ilmselgelt ei piisa enam sellest kui küsida kasutaja nime ja nime ja ma ei tea mida veel.

Nagu pangas: isikukoodid, aadressid, telefonid, 2 käendajat jne jne.

Ise olen saanud stake (aitäh Maheaatom) ja olen 100% reeglitest kinni pidanud. Kannan vajaliku summa kohe peale saamist stakejale.
Imelik on see, et inimesed jäävad stakejale võlgu ja nagu ei oleks midagi. Aga kui pangale võlgu jääda siis oleks nagu jama juba eks.
Ma ei kujuta ette, kui ma peaks kellegile üle 1000$ nt stake andma, ja stake saaja seda reeglite kohaselt tagasi ei maksa, siis ma müüks selle võla küll edasi. Neid inimesi kes sinna siis omalt poolt nt 50% otsa keevitavad ja su metsa viivad neid ju ikka leidub.

Codecci juhtumit lugedes, siis tekkis küll selline mõte: Äkki ei peaks pokkeriga tegelema siis kui ei suuda oma raha asju majandada. BR management - nii elus kui pokkeris!? Ja kui on mingid jamad siis saab seda ju selgitada. Mingi lahendus ju ikka leidub!

Ah no tglt mis arvamusliider mina olen aga noh... selline mõte mul tekkis.

ranka
14.09.09, 14:12
Milleks ajada pilli lõhki ja jännata miskite nimede ning muude asjadega??? Selle asemel ärge usaldage võõraid ning ärge kandke raha ennem eriti tänasel päeval, kus raha vahetamise teemas on väga palju usaldusväärseid rahakandjaid, kelledega ma võiks silmad kinni vahetada ka $10,000 ilma, et ma peaks miski nime küsima.

Kauba ostu-müügi puhul on asi teine aga tuleks käituda täpselt samamoodi. Kui lambikas müüb, siis saatku kaup enne teele ning siis maksate Teie raha. Kui ei ole nõus siis jätta diil katki ja üleüldse ma ei ostaks võõrastelt ühtegi chipikohvrit ega muud jura. Kõik on poes olemas ja kui ei olegi ning tõesti vaja siis ma läheks kasvõi ise vajadusel järgi, kui kahtlen kasutaja usaldusväärsuses.

See on Teie raha ja näete isegi, et termiitide ja parasiitide (lugege: kelmide) vastu oleme suht võimetud, veel-enam see ei ole meie raha ning me ei saa teiste hoolimatuse pärast hakata iga kasutaja järgi jooksma ning nõudma sisse teiste raha - häbi tunnistada aga nii see kahjuks on :(

Ärge unustage, et foorumid on kahepoolne kommuun, mis ei saa eksiteerida ilma administratsiooni ja ilma kasutajatega seega me peaks töötama kõik ühte. Meie, kui administratsioon peaksime tegema maksimumi, et ennetada kelmusi ning kasutajaid peaksid ka andma endapoolt maksimumi ja enne "Send" nupu vajutamist mõtleksid 3-4 korda, kas on mõtet seda diili selle inimesega teha.

daljoh
14.09.09, 14:31
Milleks ajada pilli lõhki ja jännata miskite nimede ning muude asjadega??? Selle asemel ärge usaldage võõraid ning ärge kandke raha ennem eriti tänasel päeval, kus raha vahetamise teemas on väga palju usaldusväärseid rahakandjaid, kelledega ma võiks silmad kinni vahetada ka $10,000 ilma, et ma peaks miski nime küsima.


Jäigi mõte katki sama koha pealt. Tahtsingi öelda, et ega ju ei laenaks võõrale tänavalt. Sama asi on ju ka muu laenamisega. Kõikidele oma tuttavatele ma ei laenaks, mõnele aga võiks kinnisilmi anda.

Usalduse küsimus that's all.

Madis Very
08.10.09, 08:57
Maheaatom ütles PNis:

Paraku on hobusevargad "avastanud" lihtsama mooduse - kui keegi soovib rahasid vahetada, siis saadetakse talle PM valmidusega aidata. Siis kannabki lahke abivajaja esimesena ja ongi petturil raha käes. Arvake kolm korda, kas ta vastu ka kannab?

P.S. Foorumist eelmaldatud kasutajad "Anette" ja "Koorekiht" (IP-d 213.35.233.198 ja 84.50.27.118; usun, et saame üsna pea ka nende õiged nimed suurimates Eesti pokkerifoorumites avaldada), kes on päris kindlasti petised ja üsnagi selged jäljed viitavad meie "vanadele sõpradele" Diadema111 ja JESSICA.

Kahjuks kehtib petiste ja pettustega alati sama põhimõte, mis majaduses üldiselt - niikaua kui on nõudlust, on alati olemas ka pakkumine. Ehk kui te ise olete nõus suvaliste tontidega "äri" ajama, siis pole hiljem ka midagi ega kedagi peale iseenda süüdistada. 99% olete te oma rahast lõplikult ilma ja mitte midagi hiljem teha ei ole - kuigi ma soovitaks siiski aata vähemalt kirjad Moneybookersile ja pokkeritoale, kus arveldati, sest sellega saab vähegi selliste vantide tegevust piirata.

Firzen
08.10.09, 16:07
Kõik, kes on petta saanud kasutajatelt "Diadema111", "Anette", "Koorekiht", "Kristjan123", "Katsuke8888", "Googleman1234", "Christiano", "Katyke", siin foorumis kasutaja "Mafioso" või mõnelt muult nimelt, mis on nendega seotud siis palun võtke ühendust PM-i teel.

ranka
09.10.09, 00:20
Kõik, kes on petta saanud kasutajatelt "Diadema111", "Anette", "Koorekiht", "Kristjan123", "Katsuke8888", "Googleman1234", "Christiano", "Katyke", siin foorumis kasutaja "Mafioso" või mõnelt muult nimelt, mis on nendega seotud siis palun võtke ühendust PM-i teel.


+1

Saadan kohe Rünnole ja amcx-ile privaatsõnumid. Kui keegi veel peale nende on saanud petta ja pole siin raporteerinud, siis palun andke sellest mulle võimalikult kiirelt teada. On pisike lootus, et saate oma klotsi tagasi.

variatsioon
09.10.09, 02:42
+1

Saadan kohe Rünnole ja amcx-ile privaatsõnumid. Kui keegi veel peale nende on saanud petta ja pole siin raporteerinud, siis palun andke sellest mulle võimalikult kiirelt teada. On pisike lootus, et saate oma klotsi tagasi.

ehk seletad lähemalt?

ranka
09.10.09, 03:37
ehk seletad lähemalt?


Mitte täna

heido24
09.10.09, 05:25
Neid inimesi kes sinna siis omalt poolt nt 50% otsa keevitavad ja su metsa viivad neid ju ikka leidub.



tule maa peale...need summad peavad olema siiski ylisuured et keegi viitsix sellega tegeleda....ja ametlikult ajades saad oma rahast k2tte ainult 40%-50%.....

Firzen
09.10.09, 11:43
tule maa peale...need summad peavad olema siiski ylisuured et keegi viitsix sellega tegeleda....ja ametlikult ajades saad oma rahast k2tte ainult 40%-50%.....


Asi on aetud juba ja rahad saab tagasi.

hotcocacola
09.10.09, 11:53
good job :)


http://www.websiteforge.com/uploaded/images/thumbs_up.jpg

Raimo1
30.10.09, 16:32
lasi 50$ starsis üle Andres77, starsis bingopokker. Pidime tegema diili a ta kadus kohe offline..

variatsioon
30.10.09, 16:47
Mitte täna

agaa homme?

kollane
30.10.09, 16:52
lasi 50$ starsis üle Andres77, starsis bingopokker. Pidime tegema diili a ta kadus kohe offline..


arvatavasti läks/läheb sinu raha sama teed pidi:
http://www.pokertableratings.com/party-player-search/bingopokker

õpitakse ikka enda vigadest mitte teiste, onju

ranka
03.11.09, 15:17
lasi 50$ starsis üle Andres77, starsis bingopokker. Pidime tegema diili a ta kadus kohe offline..


Andres77 bännitud. Muud ma teha ei saa. Lisan ka esimesse postitusse kirje temast.

rohelinekonn
20.11.09, 06:10
kasutaja hugeego -ga asjad lahendatud seega kustutan oma eelneva teksti

ranka
20.11.09, 06:13
Ärge steikige/rahade vahetuselt kandke rahasid ette mitte ühelegi võõrale inimesele ning seda teemat siin ei oleks vaja.

fikuuu
29.11.09, 05:26
Nii,lisage palun listi xxxxx xxxxx,pokerstarsis nimega xxxxxxx

variatsioon
29.11.09, 05:49
Nii,lisage palun listi xxxxx xxxxx,pokerstarsis nimega xxxxxxx

miks?

mcbethk
29.11.09, 11:06
miks?

Ära ole nii uudishimulik ^^

-andres-
29.11.09, 11:15
Nii,lisage palun listi xxxxx xxxxx,pokerstarsis nimega xxxxxxx

Muutsin hetkel andmed ära, sest niisama kellegi isikut foorumisse riputada ei oleks vaja.

Oleks hea, kui saadaksid PM'i näiteks mulle või teisele juhtkonna liikmele põhjendusega ja seletusega, mida see isik korraldas ja miks teda siia listi lisada tuleks.

fikuuu
29.11.09, 20:45
Tegu oli inimesega,kes lisas mind msni,rääkisime niisama pokkerijuttu,kõik oli sõbralik ja tore,üks hetk küsis ta minult 30 taala,lubades et kannab järgmine päev tagasi.Lõpuks leppisime kokku et kannan talle 15 taala ja tema järgmise päeva lõunaks 18 mulle tagasi.Järgmisest päevast teda msnis enam polnud ja raha ka tagasi ei saanud.Oeh ma olen ikka nii naiivne :-\

-andres-
29.11.09, 23:36
Tõmbasin tuimalt poste maha, üritame siin teemas mitte leveldada.

Maheaatom
08.12.09, 09:47
Palun hoiduge kasutajate "Vallatuneid" ja "AudiC5" eest - tegemist on libakontodega, mida kasutab staažikas pettur Arnis Vähi (kellega tegemist näete selle teema esimesest postitusest)! Saatsin Rankale ka detailid ja nende kohta.

krayzie
08.12.09, 10:00
tüübil on vähemalt kasutajakontode loomisel stiilitunnetust

raaids
08.12.09, 10:20
AudiC5 on mulle ka 100 eeki võlgu, pidi 7 daala vastu kandma aga siiani pole teind. Ütles et naine raiskas arvelt raha ära et paari päeva jooksul kannab :D :D, loodan et tola on õnnelik oma 70 krooniga

ranka
08.12.09, 12:28
AudiC5 on mulle ka 100 eeki võlgu, pidi 7 daala vastu kandma aga siiani pole teind. Ütles et naine raiskas arvelt raha ära et paari päeva jooksul kannab :D :D, loodan et tola on õnnelik oma 70 krooniga


Järgnevad kasutajad bännitud:
* AudiC5
* LuuZer
* Vallatuneid

Tuntud tegelane A. Vähi.

PS! PALUN ÄRGE KANDKE TUNDMATUTELE KASUTAJATELE RAHA ETTE. KUI TEIL RAHA SÜGELEB TASKUS, SIIS KANDKE SEE PALUN MULLE! LUBAN, ET KANNAN POOL TAGASI JA TEISE POOLE VÕTAN OMALE!

ranka
09.12.09, 14:23
Nimekirja lisatud tegelinski "Bikewarrior".

Kasutaja: Bikewarrior
Pärisnimi: Mihkel L.

Põhjus: Ei täitnud diilinõudeid kasutajaga "Vapsik" (http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,2406.msg104868.html#msg104868) ning kokkuleppeväliselt mängis mitmeid turniire, kui kasutaja Vapsik nõudis diili lõpetamist ja raha tagastamist (500$), siis lubas raha tagasi maksta, kuid oma lubadusi ei täitnud ning ühtegi dollarit ega krooni tagasi ei maksnud.

Võlgneb: $500 Kasutajale "Vapsik"

Pokkeritubade kasutajanimed:
[o] Full Tilt: Bikewarrior
<hr>

Kui kellegil veel selle kasutajakohta kaebusi siis andke teada.

ranka
09.12.09, 14:39
See on küll pauk - Bikewarrior paistis korralik distsipliiniga vend olevat...


Neid pauke tuleb veel ja jääbki tulema! Hoidke ka ise silmasid lahti ning eriti kahtlustavad olge, kui tehakse kahtlane blogi/teema/kasutaja, mis (või kes) üritab saada väga palju tähelepanu või võita väga lühikese ajaga väga suurt usaldusväärsust.

Ja lõpetage võõraste usaldamine!! Ei ole olemas ühtegi ausat inimest siin maamunal - mõni on lihtsalt natuke ausam, kui teine. Me kõik oleme ära ostetavad see oleneb ainult summa suurusest. Mõnele piisab dollarist, teisele miljonist, et lasta keegi üle.

variatsioon
09.12.09, 14:58
imo peaks neid kuidagi rohkem karistama...

neil käib see ju suhteliselt kergesti.. teevad paar posti/teemat, scammivad kuidagi 6 000 krooni ja saavad ainult foorumist IP bani.
*näiteks pärisnimi võiks olla täiesti välja kirjutatud.
*peaks lisama PTR kommentaarid et tegemist on petturiga (näiteks kui ta 2+2 asju ajab siis teised teaksid et ei ole usaldusväärne isik)
*vb sarnane kommentaar orkuti
*tüübi pilt (et lives ära tunneks) :)

vms. ...

Madis Very
09.12.09, 15:04
imo peaks neid kuidagi rohkem karistama...

neil käib see ju suhteliselt kergesti.. teevad paar posti/teemat, scammivad kuidagi 6 000 krooni ja saavad ainult foorumist IP bani.
*näiteks pärisnimi võiks olla täiesti välja kirjutatud.
*peaks lisama PTR kommentaarid et tegemist on petturiga (näiteks kui ta 2+2 asju ajab siis teised teaksid et ei ole usaldusväärne isik)
*vb sarnane kommentaar orkuti
*tüübi pilt (et lives ära tunneks) :)

vms. ...

+1
Minu silmis on ka karistused väga mõttetud ja potensiaalsele petturile vähe olulised.
Pärisnime välja kirjutamine oleks juba väga hea !

ranka
09.12.09, 15:04
imo peaks neid kuidagi rohkem karistama...

neil käib see ju suhteliselt kergesti.. teevad paar posti/teemat, scammivad kuidagi 6 000 krooni ja saavad ainult foorumist IP bani.
*näiteks pärisnimi võiks olla täiesti välja kirjutatud.
*peaks lisama PTR kommentaarid et tegemist on petturiga (näiteks kui ta 2+2 asju ajab siis teised teaksid et ei ole usaldusväärne isik)
*vb sarnane kommentaar orkuti
*tüübi pilt (et lives ära tunneks) :)

vms. ...


PTR on hea idee aga bännimine ei aita eriti mitte midagi, sest kõik on muudetav (IP, email jne). See ei ole ainult meie foorumi probleem vaid igal pool nii.

Orkuti kommentaar on mõtetu, sest selle omanik kustutab ära ja nimede kohta ma ei oska mitte midagi öelda -- kas tohib üleüldse lampi postitada nii nimesid? Ärge tooge siia hinnavaatluse ja muid näiteid, sest sealne keskkond on hoopis erinev (kas mitte ei ole ID Kaardiga miski isiku kindlaks tegemine?) vaid ma mõtlengi seda, kui ma ei ole isikus kindel kas ma tohin toppida siia täisnime üles? Ma arvan, et ei tohi.

Anyway tänapäeval ongi pätil rohkem õigusi, kui mendil; õpilasel rohkem, kui õpetajal; reamehel rohkem, kui kindralil jne. jne. jne.

Rõhutan veelkord - ÄRGE USALDAGE VÕÕRAID! Ütlesin seda adminnide foorumis ja ütlen ka siin (tsiteerin end):

Usalda ainult inimest peaksid teadma piisavalt kaua või vähemalt tema lähedasi (MITTE TUTTAVAID, LÄHEDASED ON LÄHISUGULASED - EMA, ISA, VENNAD, ÕED JA KA NAINE, KES ON ELANUD TEMAGA KOOS MITU AASTAT! MITTE KUUD!!!!!!)

Kõik. Rohkem inimesi usaldada ei saa ning isegi siis võid saada üle aga sel juhul on sul väga hea võimalus oma raha tagasi saada ning üldiselt inimesed ei peta, kui nad teavad ,et sa võid alati nende ema/isa/õe/naise/venna jne. uks taha minna.

Igasugu Rattasõdalaste, Domineerivate Diadedemade stakemine on täielik lollus. Isegi ostmine osakuid on täis idiootsus ja long run raha põletamine. Olen ka mina oma vitsad kätte saanud (vähemalt rahaline kaotus oli $0 aga oli oht) ning peale seda enam ei ole astunud ega kavatse astuda enam sama reha vastu.

Mul on ühel käel vähem sõrmigi, kui siin foorumis inimesi, kellele ma usaldaks oma raha. Enamus on täispetturid või maksujõuetud ahvid, kellede stakemine ei tasu end never ära. Nad võivad olla kõige ausamad aga kui nad lähevad bustoks siis rahade tagasimakmsine võtab neil niikaua aega, et närve kulub 10 x rohkem.

ranka
09.12.09, 15:05
+1
Minu silmis on ka karistused väga mõttetud ja potensiaalsele petturile vähe olulised.
Pärisnime välja kirjutamine oleks juba väga hea !


Kas seda tohib teha? Või oleksid sa see inimene, kes vabatahtlikult hakkab nende inimeste nimesid välja kirjutama ja ka selle eest vastutama? Mina see isik ei ole.

Provoker
09.12.09, 15:11
Ma ei tea kas saab paraleele tuua, aga ntx kui korteriühistule on mõni elanik võlga jäänud, siis arve peal võib kõikide võlgnike nimi olla koos summadega, kuid ntx stendile avalikult välja panna võlglaste nimekirja ei tohi. Kui saaks foorumiga paraleele tõmmata, siis ei tohiks probleemi olla kui foorum teha lugemiseks ainult sisseloginud kasutajatele. Samas ma jätkuvalt rõhutan, et ei tea kas saab paraleele tõmmata nende kahe asja vahel.

variatsioon
09.12.09, 15:15
jälle ei saa paraleele tuua aga eestis on suhteliselt palju häbiposte...
näiteks: http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=310504


Plakati mõju on Reinsalu sõnul aga juba tunda: nii mõnigi võlgnik võttis kohe ühendust, kui plakatile sattumise võimalusest kuulis, ning ilmutas huvi sõlmida kokkuleppeid, millega varem nõus ei oldud. «Igal juhul see plakat töötab. Kõige efektiivsem moodus, mida seni kasutatud,»

ranka
09.12.09, 15:15
Ma ei tea kas saab paraleele tuua, aga ntx kui korteriühistule on mõni elanik võlga jäänud, siis arve peal võib kõikide võlgnike nimi olla koos summadega, kuid ntx stendile avalikult välja panna võlglaste nimekirja ei tohi. Kui saaks foorumiga paraleele tõmmata, siis ei tohiks probleemi olla kui foorum teha lugemiseks ainult sisseloginud kasutajatele. Samas ma jätkuvalt rõhutan, et ei tea kas saab paraleele tõmmata nende kahe asja vahel.


Aga seal paberilipikul on ju eelnevalt isik kindlaks tehtud lepingute põhjal aga kahjuks meil puuduvad kirjalikud lepingud, kus on eelnevalt isik kindlaks tehtud. See, et keegi end esitels X isikuna ei pruugi olla tõsi ega anna meile mingit õigust X nime kasutada, veel-enam petturiks tembeldada.

variatsioon
09.12.09, 15:16
Kas seda tohib teha? Või oleksid sa see inimene, kes vabatahtlikult hakkab nende inimeste nimesid välja kirjutama ja ka selle eest vastutama? Mina see isik ei ole.

pakun et siin foorumis neid inimesi kindlasti leidub kes julgeks selle eest vastatada..

btw mis seal adminnide foorumis toimub? palju poste/teemasi on? :)

Lutzky
09.12.09, 15:17
minu teada ei tohi.

ranka
09.12.09, 15:20
pakun et siin foorumis neid inimesi kindlasti leidub kes julgeks selle eest vastatada..

btw mis seal adminnide foorumis toimub? palju poste/teemasi on? :)


Aga palun teeme nii. Tee omale üks eraldi leht (näiteks http://www.zone.ee/variatsioon) ja siis tee sinna petturite nimekiri (kus on täis nimed jne) ning ma võin siia siia lingi sellest riputada, et petturite mitte-ametliku (Või ametliku) nimekirja leiad sellelt lehelt, mis kuulub sellele ja sellele isikule. On see probleem lahendatud ja saame teha sujuvalt koostööd. Peale selle võid riputada oma lehele ju ka näiteks bänneri üles ning ehk petturite nimekirja alusel saad oma bännerile klike ja sealt näiteks affiliate rakebacki. On ju hea mõte? Võtab aega 10 minutit.

Adminnide foorumis ei ole mitte midagi, isegi vaakumit mitte.

variatsioon
09.12.09, 15:21
Aga palun teeme nii. Tee omale üks eraldi leht (näiteks http://www.zone.ee/variatsioon) ja siis tee sinna petturite nimekiri (kus on täis nimed jne) ning ma võin siia siia lingi sellest riputada, et petturite mitte-ametliku (Või ametliku) nimekirja leiad sellelt lehelt, mis kuulub sellele ja sellele isikule. On see probleem lahendatud ja saame teha sujuvalt koostööd. Peale selle võid riputada oma lehele ju ka näiteks bänneri üles ning ehk petturite nimekirja alusel saad oma bännerile klike ja sealt näiteks affiliate rakebacki. On ju hea mõte? Võtab aega 10 minutit.

Adminnide foorumis ei ole mitte midagi, isegi vaakumit mitte.

ei mina ei julge :D pärast saan kuskil kasinnis kannaga pähe.

masterpuppet
09.12.09, 15:25
j&#228;lle ei saa paraleele tuua aga eestis on suhteliselt palju h&#228;biposte...
n&#228;iteks: http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=310504



Point on selles, et antud juhul riputati &#252;les juriidiliste isikute andmed, mida isikuandmete kaitse seadus ei kaitse.
--
&#167; 1. Seaduse reguleerimisala ja eesm&#228;rk

(1) Seaduse eesm&#228;rk on kaitsta isikuandmete t&#246;&#246;tlemisel f&#252;&#252;silise isiku p&#245;hi&#245;igusi ja -vabadusi, eelk&#245;ige &#245;igust eraelu puutumatusele.

--

Ehk akitseb ainult f&#252;&#252;silisi isikuid, kuid muidugi on seaduses ka kaks &#167;, mis annavad v&#245;imaluse nimed ja pildid siia &#252;les panna. Aga see on natuke keerulisem v&#228;rk ja peaks natuke erialakirjandust lugema, sest see minu juura&#245;pilase tagasihoidlik hinnang ning ei anna &#252;ldse mingit kinnitust asja &#245;iguses.

Igatahes, kui isik on vabatahtlikult ksuagile keskkonda oma andmed &#252;les pannud ja n&#245;ustunud sellega, et neid teised n&#228;evad ja kasutavad, siis v&#245;ime ka meie neid siin &#252;les panna. N&#228;iteks viitame vastavalt orkuti v&#245;i rate profiilile ja juurde tekst, et "Pokkeriprod ei garanteeri, et antud isikuga sujub diil valutuls vms".

&#167; 11. Isikuandmete avalikustamine

(1) Kui andmesubjekt on oma isikuandmed avalikustanud ise, andnud k&#228;esoleva seaduse &#167; 12 kohase n&#245;usoleku nende avalikustamiseks v&#245;i kui isikuandmed avalikustatakse seaduse /../siis ei kohaldata isikuandmete t&#246;&#246;tlemisele k&#228;esoleva seaduse teisi paragrahve.

&#167; 12. Andmesubjekti n&#245;usolek isikuandmete t&#246;&#246;tlemiseks

(1) Andmesubjekti tahteavaldus, millega ta lubab oma isikuandmeid t&#246;&#246;delda (edaspidi n&#245;usolek), kehtib &#252;ksnes juhul, kui see tugineb andmesubjekti vabal tahtel. N&#245;usolekus peavad olema selgelt m&#228;&#228;ratletud andmed, mille t&#246;&#246;tlemiseks luba antakse, andmete t&#246;&#246;tlemise eesm&#228;rk ning isikud, kellele andmete edastamine on lubatud, samuti andmete kolmandatele isikutele edastamise tingimused ning andmesubjekti &#245;igused tema isikuandmete edasise t&#246;&#246;tlemise osas. Vaikimist v&#245;i tegevusetust n&#245;usolekuks ei loeta. N&#245;usolek v&#245;ib olla osaline ja tingimuslik.


---

Ehk suhteliselt keeruline v&#228;rk ning sellisel juhul peaks lugema natuke ka orkuti/rate kasutajatingimusi, mis seal t&#228;pselt kirjas. Kuid hetkel liiga palju &#245;ppida, et see t&#246;&#246; ette v&#245;tta. :)

ranka
09.12.09, 15:28
ei mina ei julge :D pärast saan kuskil kasinnis kannaga pähe.


Siis sellega on teema lõppenud ning esialgsed järeldused:
a) isikuandmeid (täisnime, aadress, telefon jne) ei tohi avalikustada, kui puuduvad selleks vettpidavad tõendid (kui kellegil on infot, et tohib siis lükake see väide ümber kasutades kehtivat seadusandlust, mitte näiteid - ala õhtuleht, hinnavaatlus jne)
b) meie ei avalikust isikuandmeid, kui keegi tahab olla vabatahtlik "tankist" võib luua oma saidi ja seal seda teha, vajadusel võime meie lisada viite

masterpuppet
09.12.09, 15:31
Lisaksin veel, et ilmselt oleks kõige parem antud küsimused korraliku kirjana saata Andmekaitse inspektsiooni järelpärimisele ning sealt saaks ka ilsmelt vastuse. Aga ma kujutan ette, et reaalsuses nad seda lubada ei taha.

Aga samas, internet on avalik ning kõik, mis sa sinna üles paned on avalik.

Provoker
09.12.09, 15:31
Variant on ka foorumisse liitumise agreementi lisada selline punkt millega nõustudes kasutaja on ka nõus enda andmete avalikustamisega. Sellisel juhul on ta ise selleks loa andnud.

masterpuppet
09.12.09, 15:33
Variant on ka foorumisse liitumise agreementi lisada selline punkt millega nõustudes kasutaja on ka nõus enda andmete avalikustamisega. Sellisel juhul on ta ise selleks loa andnud.


Point olemas, aga sellisel juhul peab kasutaja vabatahlikult oma õiged andmed meile edastama ning ise pokkeriprod kolmandatest urgastest neid otsida ei saa.

Provoker
09.12.09, 15:39
Suht tüütu tegevus võib olla, aga enamus pokkerilehtedest kus liiguvad rahad, nõuavad pisteliselt dokumendi scannitud koopiat. Sellega kaoks ka võimalus, et kui üks konto saab bänni tehakse uus. Kui see 100% uutele liitujatele teha, siis võtab ülevaatamine omajagu aega olenevalt liitujate hulgast.

ranka
09.12.09, 15:41
Seadused on ausatele inimestele :)

nomerlot
09.12.09, 16:03
Kas seda tohib teha? Või oleksid sa see inimene, kes vabatahtlikult hakkab nende inimeste nimesid välja kirjutama ja ka selle eest vastutama? Mina see isik ei ole.


Minu kaks senti: IMHO võiks võlausaldaja ise selle nime foorumisse üles panna, siis pole see otseselt keskkonna haldajate probleem. Kui tuleb kaebus, ettekirjutus, siis võtab haldaja nime maha.

Aga muidu tõesti - milleks laenata raha suvamatsidele, keda sa elus näinudki pole?

taipupole
10.12.09, 16:47
Kasutaja: Bikewarrior
Pärisnimi: Mihkel L.
Võlgneb: $500 Kasutajale "Vapsik"

Olgu mainitud, et ta võlgneb arvatavasti mulle ka teatava summa, mis pole küll tõenäoliselt suur, kuid pigem põhimõtteline (tuleneb diili FFPde mahust ja ma lubasin tal ühe suurema boonuse täis teha, mis peaks tõenäoliselt täis olema) ja meenus alles selle Vapsiku probleemi kerkides. Ja ma kaalun tõsiselt nii täisnime, isikukoodi ja kõige muu info avalikustamist ja kasvõi toreda veebilehe loomist, sest viisakas oleks, kui midagi isegi juhtus, normaalselt suhelda ja näiteks maksegraafik kokku leppida.

Codecci
10.12.09, 16:59
imo peaks neid kuidagi rohkem karistama...
ise pead ahvil aknad sisse viskama kui naglalt 5 tonniga üle lastakse, mitte ranka & co sinu eest

variatsioon
10.12.09, 17:07
ise pead ahvil aknad sisse viskama kui naglalt 5 tonniga üle lastakse, mitte ranka & co sinu eest

mul on jumala pohhui.. ei ole laenanud ega laena mingil suvalisele jorsile raha..

mõtlesin lihtsalt et ranka & co tahab seda saiti ja üldiselt pokkeri seotud värki turvalisemaks teha..
aga tundub et neil ka pohhui.. nii et unustame selle teema.
sry kui kedagi ärritasin.

ranka
10.12.09, 17:16
mul on jumala pohhui.. ei ole laenanud ega laena mingil suvalisele jorsile raha..

mõtlesin lihtsalt et ranka & co tahab seda saiti ja üldiselt pokkeri seotud värki turvalisemaks teha..
aga tundub et neil ka pohhui.. nii et unustame selle teema.
sry kui kedagi ärritasin.


Ei me ei taha seda turvalisemaks teha! Veel-enam me soosime pettusi! Palun tuleta meelde mõne kuu tagune juhtum, kus me diilide reegleid karmistasime ja pool foorumit oli vastu.

Võime ka selle teema kinni panna, kõik diilid kusutada ja siis ikka kellegile ei meeldi ning ikka keegi saab petta. Kui kahe kõrva vahel mõistust ei ole siis ei aita ka ükski lukk ega taba.

Codecci
10.12.09, 17:36
mul on jumala pohhui.. ei ole laenanud ega laena mingil suvalisele jorsile raha..

mõtlesin lihtsalt et ranka & co tahab seda saiti ja üldiselt pokkeri seotud värki turvalisemaks teha..
aga tundub et neil ka pohhui.. nii et unustame selle teema.
sry kui kedagi ärritasin.

ma ei mõelnud sind selle all, vaid neid kes üle said... võtke ette midagi ffs, kui ei võta siis soosite ka tulevasi pettusi kui inimesed näevad et see nii easy

variatsioon
10.12.09, 17:38
ma ei mõelnud sind selle all, vaid neid kes üle said... võtke ette midagi ffs, kui ei võta siis soosite ka tulevasi pettusi kui inimesed näevad et see nii easy

mis sa siis teeksid kui "Andres77" sult 50$ scammiks?
telliksid 500$ eest hakkeri kes tuvastaks tüübi elukoha ja peksaksid vaeseomaks?

Codecci
10.12.09, 17:52
mis sa siis teeksid kui "Andres77" sult 50$ scammiks?
telliksid 500$ eest hakkeri kes tuvastaks tüübi elukoha ja peksaksid vaeseomaks?

50$ ma ei tea, aga kui 500$ siis kui mingid pärisnimed värgid teada, siis postitaks neonetti ja HV-sse kas keegi teab sellest vandist midagi, elukohta ja kui teada saaks lendaks ukse taha ja küsiks võla + muud kulud mis tema peale raisanud, kui ei ole raha maksta siis küsiks midagi panti/endale kuni makstud, kui ei anna siis visaks aknad sisse/peksaks auto segi

FWIW ma ei ole mingi põkk või gängsta, aga enda ja oma varade vastu võiks veidikenegi austust olla, mitte käed rüpes istuda kui mingi piider sult 5 kilo rotti laseb
ei pea üksi ukse taha minema, võtad 2 sõpra kaasa, sõpru ei ole siis küsid pokkeriprodest kas keegi viitsib kaasa tulla, et lähme võtame poisil kratist kinni

selles suhtes midagi põdema ju ei pea, menti ta kutsuma ei hakka või kättemaksu hauduma kui asja eest saab ja ise süüdi on

kollane
10.12.09, 17:54
Pärnumaal Sindis elab too tüüp muidu. Orkutis oli ka konto aga enam ei leia kahjuks..

variatsioon
10.12.09, 17:54
50$ ma ei tea, aga kui 500$ siis kui mingid pärisnimed värgid teada, siis postitaks neonetti ja HV-sse kas keegi teab sellest vandist midagi, elukohta ja kui teada saaks lendaks ukse taha ja küsiks võla + muud kulud mis tema peale raisanud, kui ei ole raha maksta siis küsiks midagi panti/endale kuni makstud, kui ei anna siis visaks aknad sisse/peksaks auto segi

FWIW ma ei ole mingi põkk või gängsta, aga enda ja oma varade vastu võiks veidikenegi austust olla, mitte käed rüpes istuda kui mingi piider sult 5 kilo rotti laseb
ei pea üksi ukse taha minema, võtad 2 sõpra kaasa, sõpru ei ole siis küsid pokkeriprodest kas keegi viitsib kaasa tulla, et lähme võtame poisil kratist kinni

selles suhtes midagi põdema ju ei pea, menti ta kutsuma ei hakka või kättemaksu hauduma kui asja eest saab ja ise süüdi on

olgu.. mõistlik jutt.

vennike
10.12.09, 18:30
Jõle kuradi nõme. Ei tundunud üldse sellist tüüpi vana. Ja Vapsik on jõle kõva tegelane, sellepärast on topeltkahju. Ja 500$ pole teab mis kommiraha. Ma pole kunagi füüsilist vägivalda pooldanud, aga midagi tuleks kindlasti ette võtta.

Ja kui foorumi juhtkond venna täisnime ja asjad avaldab, siis ma küll kahtlen, et tüüp kusagile kaebama julgeb minna. Ise on ju süüdi. Las läheb teeb avalduse kusagile, saabki teada tema koordinaadid.

vapsik
10.12.09, 19:50
Noh, kahte võimaliku aadressi ja tel numbrit ning isikukoodi ma tean tal.

ranka
10.12.09, 21:04
Noh, kahte võimaliku aadressi ja tel numbrit ning isikukoodi ma tean tal.


Lase isikukoodid ja nimed läbi (ja seda võiksid teha kõik tulevased rahade vahetajad) järgmiste sitede:
http://kola.just.ee/
http://www.ametlikudteadaanded.ee/

vapsik
10.12.09, 22:42
Lase isikukoodid ja nimed läbi (ja seda võiksid teha kõik tulevased rahade vahetajad) järgmiste sitede:
http://kola.just.ee/
http://www.ametlikudteadaanded.ee/


Ametlikes teadaaannetes on täitsa olemas 2 asjaga eelmisest aastast.

Tarq666
11.12.09, 09:28
Suht tüütu tegevus võib olla, aga enamus pokkerilehtedest kus liiguvad rahad, nõuavad pisteliselt dokumendi scannitud koopiat. Sellega kaoks ka võimalus, et kui üks konto saab bänni tehakse uus. Kui see 100% uutele liitujatele teha, siis võtab ülevaatamine omajagu aega olenevalt liitujate hulgast.


Oleks tõesti hea, kui oleks võimalus siin foorumis oma isiku usaldusväärsust tõestada ja et see annaks foorumi poolt mingi tärnikese juurde või midagi, mistõttu näiteks rahavahetusel saaks öelda, et mul on pokkeriprode poolt usaldusväärsuse kinnitus olemas. Ja kannan raha üle alles siis kui kinnituseta kasutaja on ennem üle kandnud.

Küsimus on vaid selles, et kuidas oma isiku usalduväärsust tõestada. Mul on scaneeritud passikoopia, samuti pangaülekannete kaudu saab ülekandja andmed teada, lisaks saan tõestada, et olen riigitööl, kuhu tööle saamiseks tehakse põhjalik isiku kontroll, nii et kriminaalset minevikku ei saa olla sellel ametipostil töötades. Samuti olympic kasiinos on turniiridest osavõtu tõttu andmed säilinud. Elukoha tõestamine keerulisem, äkki moneybookersi andmed(sest seal konto avamiseks saadeti koodiga kiri kodusel aadressil).

Küsimus selles, et kas kõik see on piisav või siiski mitte?

Igal juhul soosin seda, et kui pokkerprode saidil on kasutajad kelle usaldusväärsuses ollakse kindlad, siis oleks hea kui nende kasutajatel oleks selle kohta eraldi märge. Tuleks kasuks stakemis dealidel jne.

Pumper
11.12.09, 10:31
Isiklikult teeksin inimese elu põrguks kui raha kohe kuidagi kätte ei saa, teataks talle tööle ( isegi kui ei usuta seda juttu töökohas, siis inimese maine langeb kindlasti ), helistaks koju: vanemetale, sugulastele, tüdruksõbrale, kooli jne. Samuti võib anonüümselt avaldada inimese nime ja isikukoodi ja muud andmed ning lisada sinna miks need on avaldatud, et vähendada teiste inimeste ohvrikslangemisohtu. Aga kuna antud tüüp elab Sindis, siis on talle kerge meeldetuletada, Sindis mul mitu tuttavat poksijat ( seal poksikool kõva olemas ) ja ka üks kant vändagangster, kes võib talle tagantpoolt hoiatuse teha koos HIV-ga...

tolmuahv
11.12.09, 10:36
Tundub suht mõistlik mõte jah, mingi tärn või märge juurde, kelle isik on mõistuse piires tuvastatud. Nt. MTÜ liikmed on end ranka jaoks tuvastanud saates nii ID-koopia kui tehes pangaülekande enda nimelt. Seega kui keegi mingi mädaga välja tuleb, siis on tema andmete avalikustamine igati OK. Tuvastamise kriteeriumiks võiks olla nt. moderaatori veenmine, kas siis talle sümboolset pangaülekannet tehes, isikliku tutvuse kaudu või muul viisil. Muidugi adminidele lisapeavalu sellise vidina juurde keevitamine + peab olema tagantjärgi tuvastatav milline moderaator ja mis alusel kellegi isikusamasuse on kinnitanud. Samas kui selline võimalus olemas oleks, võiks nt. diilide eeltingimuseks panna isiku eelneva tuvastamise. Ka rahade vahetus jms oleks lihtsam ja kindlam.

Ja eelneva teema kommentaariks: Kui mul oleks vähegi mingisugune tõend (nt. pangaülekanne), siis annaksin iga tondi kasvõi 10 dollari pärast politseisse. Kui ta ei suuda selgitada, miks sinult raha sai, siis on tegu alusetu rikastumisega ja papp tagasi (a la ekslik ülekanne ei luba raha saajal seda endale jätta). Kõige vähemal juhul kutsuvad ta välja ja põhjustavad muud jama. Kui sell räägib, et raha pole, siis helistaks ka ta tööle ülemusele ja küsiks, et kas saab kokku leppida. Ofc ei saa, aga nalja täie raha eest. Töötaks veel vanematele helistamine teemal 'teie pojal on hasartmänguvõlg' jne. Põhimõtte pärast ei jätaks järgi.

Pumper
11.12.09, 11:07
Lisaks saab ju teha staketavaga sisulise lepingu, et kirjalikus mailis kinnitab see isik, et deal'i mittetäitmisel ja rahade mittetagastamisel võib stakeja avaldada tema isikuandmed ( pangakonto omaniku ) avalikus kanalis. Sellega peaks igasugune probleem lahendatud olema. Kui aga seni pole seda nõusolekut, siis adminnid pigistavad silma kinni või siis avaldad ise kuskil veebilehel mida ei kontrollita isiku nimed ja info tema "sigatsemise" kohta.

Aga seda ma ei poolda, et antud foorum hakkaks avaldama isikute krediidiinfot.

1. See tähendaks modedele kõva töökoormust, mida nad teeksid siis sisuliselt tasuta.
2. Kes tahaks joinida foorumiga, kus avaldatatakse infot tema eraelu kohta, mida ta on korda saatnud varasemas elus.

Arvan, et avaldada tuleks see info, mis on toimunud pärast foorumiga liitumist. Ja stakejad peaksid ise kontrollima teise inimese tausta ja tegema ka eelnimetatud kirjaliku nõusoleku staketava isikuandmete avaldamiseks, kui too ei ole deali tingimusi täitnud.

daljoh
11.12.09, 11:16
See viimane punt võiks olla küll. Kui tingimusi ei täideta siis võib kõik andmed avalikusele teatavaks teha.
Kui kõik rahad on õigeaegselt makstud ja diiliga kõik OK siis andmeid ei avaldata

Dogers
11.12.09, 11:26
Tundub suht mõistlik mõte jah, mingi tärn või märge juurde, kelle isik on mõistuse piires tuvastatud. Nt. MTÜ liikmed on end ranka jaoks tuvastanud saates nii ID-koopia kui tehes pangaülekande enda nimelt. Seega kui keegi mingi mädaga välja tuleb, siis on tema andmete avalikustamine igati OK. Tuvastamise kriteeriumiks võiks olla nt. moderaatori veenmine, kas siis talle sümboolset pangaülekannet tehes, isikliku tutvuse kaudu või muul viisil. Muidugi adminidele lisapeavalu sellise vidina juurde keevitamine + peab olema tagantjärgi tuvastatav milline moderaator ja mis alusel kellegi isikusamasuse on kinnitanud. Samas kui selline võimalus olemas oleks, võiks nt. diilide eeltingimuseks panna isiku eelneva tuvastamise. Ka rahade vahetus jms oleks lihtsam ja kindlam.

Ja eelneva teema kommentaariks: Kui mul oleks vähegi mingisugune tõend (nt. pangaülekanne), siis annaksin iga tondi kasvõi 10 dollari pärast politseisse. Kui ta ei suuda selgitada, miks sinult raha sai, siis on tegu alusetu rikastumisega ja papp tagasi (a la ekslik ülekanne ei luba raha saajal seda endale jätta). Kõige vähemal juhul kutsuvad ta välja ja põhjustavad muud jama. Kui sell räägib, et raha pole, siis helistaks ka ta tööle ülemusele ja küsiks, et kas saab kokku leppida. Ofc ei saa, aga nalja täie raha eest. Töötaks veel vanematele helistamine teemal 'teie pojal on hasartmänguvõlg' jne. Põhimõtte pärast ei jätaks järgi.

Ütlen kohe ära, alla tuhande krooni pärast ei viitsi keegi lillegi liigutada, prokurörid tõstavad selle keissi lihtsalt eest ära ning kui joppab siis aasta pärast mõni praktikant vaatab seda, üle 1000 kroonine asi vb võetakse poole aasta jooksul ette, prokuröridel ja uurijatel tööd sitaks, kellelgi ei ole aega tegeleda inimestega, kes kellelegi võõrale raha andis ja sellega üle sai, suurema summa nõuad tsiviilkohtumenetluse kaudu välja, aga ka 5000 jääb sellejaoks väikeseks.

vsiu100
11.12.09, 11:29
Ütlen kohe ära, alla tuhande krooni pärast ei viitsi keegi lillegi liigutada, prokurörid tõstavad selle keissi lihtsalt eest ära ning kui joppab siis aasta pärast mõni praktikant vaatab seda, üle 1000 kroonine asi vb võetakse poole aasta jooksul ette, prokuröridel ja uurijatel tööd sitaks, kellelgi ei ole aega tegeleda inimestega, kes kellelegi võõrale raha andis ja sellega üle sai, suurema summa nõuad tsiviilkohtumenetluse kaudu välja, aga ka 5000 jääb sellejaoks väikeseks.


ma arvan, et tolmuahv on sellega kursis. põhieesmärk oleks elu kibedaks tegemine, raha tagasisaamine oleks väikese summa puhul teisejärguline.

Tarq666
11.12.09, 11:30
Kahju, et foorumi dealidele on nii raske juriidilist alust anda. Näiteks pangakanali kaudu kinnitamine või digiallkirjastamine. Aga jah enamus töö peab stakei andja ise ikka ära tegema. Kindlasti ise nõuaksin stakei andes dokumendi koopiat ja/või sümboolset pangaülekannet.

Mõistan, et kui inimesi ei saa pokkeriprode saidi poolt usaldusväärseteks nimetada(sest selle järgi sait võtaks justkui vastutuse), siis märge ikkagi usaldusväärsemate inimeste suhtes tuleks kasuks pärast nende isiku tuvastamist.

Pahvak
11.12.09, 11:36
Vanaema lauahõbe tuleb panti võtta.

Tarq666
11.12.09, 11:38
Ütlen kohe ära, alla tuhande krooni pärast ei viitsi keegi lillegi liigutada, prokurörid tõstavad selle keissi lihtsalt eest ära ning kui joppab siis aasta pärast mõni praktikant vaatab seda, üle 1000 kroonine asi vb võetakse poole aasta jooksul ette, prokuröridel ja uurijatel tööd sitaks, kellelgi ei ole aega tegeleda inimestega, kes kellelegi võõrale raha andis ja sellega üle sai, suurema summa nõuad tsiviilkohtumenetluse kaudu välja, aga ka 5000 jääb sellejaoks väikeseks.



Jah, tõesti ei liigutata lillegi. Öeldakse vaid, et pöördu tsiviilkohtu poole. Kunagi proovisin ka sõbrannasid aidata politsei kaudu, et tagasi nõuda välja petetud 9500kr aga pärast petturite ülekuulamist ei viitsitud selle juhtumiga tegeleda ja saadeti kiri, et pöörduge tsiviil kohtu poole. Petturid poleks isegi ülekuulamisele jõudnud kui ma poleks oma politseinikust tuttavaid konstaableid veenud seda asja üle vaatamast. Kuulati üle, soovitati petturitele, et raha tagasi maksaksid. Pettur nagu ikka pettur, hämab, et raha pole ja naine rase jne. Politsei saab vaid krimkasid alustada ja seda nad teevad harva. Raha sissenõudmine käib Sul vaid tsiviilkohtu kaudu. Pikk närvesööv jama.

Pumper
11.12.09, 19:18
Kahju, et foorumi dealidele on nii raske juriidilist alust anda. Näiteks pangakanali kaudu kinnitamine või digiallkirjastamine. Aga jah enamus töö peab stakei andja ise ikka ära tegema. Kindlasti ise nõuaksin stakei andes dokumendi koopiat ja/või sümboolset pangaülekannet.

Mõistan, et kui inimesi ei saa pokkeriprode saidi poolt usaldusväärseteks nimetada(sest selle järgi sait võtaks justkui vastutuse), siis märge ikkagi usaldusväärsemate inimeste suhtes tuleks kasuks pärast nende isiku tuvastamist.
Juriidiline tõend on tema email ja pangaülekanne.

BigGamblerFish
12.12.09, 16:21
foorumile lisada panga / ID kaardi autentimine nagu HV-s , aga jah kas sellel on mõttet.

donkament
12.12.09, 17:21
Jah, tõesti ei liigutata lillegi. Öeldakse vaid, et pöördu tsiviilkohtu poole. Kunagi proovisin ka sõbrannasid aidata politsei kaudu, et tagasi nõuda välja petetud 9500kr aga pärast petturite ülekuulamist ei viitsitud selle juhtumiga tegeleda ja saadeti kiri, et pöörduge tsiviil kohtu poole. Petturid poleks isegi ülekuulamisele jõudnud kui ma poleks oma politseinikust tuttavaid konstaableid veenud seda asja üle vaatamast. Kuulati üle, soovitati petturitele, et raha tagasi maksaksid. Pettur nagu ikka pettur, hämab, et raha pole ja naine rase jne. Politsei saab vaid krimkasid alustada ja seda nad teevad harva. Raha sissenõudmine käib Sul vaid tsiviilkohtu kaudu. Pikk närvesööv jama.

Kuskil on kindlasti mingid kapid, kes pakuvad sellist teenust, et lähevad petturile ukse taha ja räägivad nii asja sirgeks ning järgmiseks päevaks on sul raha topelt kontol :D

ranka
12.12.09, 19:25
foorumile lisada panga / ID kaardi autentimine nagu HV-s , aga jah kas sellel on mõttet.


Ja kas see on tasuta? Lihtsam on diilide alafoorum kaotada, kui sellist jama teha. Me ikkagi pokkerifoorum, mitte ostu-müügi-vaheta foorum.

Provoker
12.12.09, 19:44
panga vahendusel audentimine ei ole kindlasti tasuta. Id kaardi kohta ei oska öelda

Codecci
12.12.09, 23:04
Kuskil on kindlasti mingid kapid, kes pakuvad sellist teenust, et lähevad petturile ukse taha ja räägivad nii asja sirgeks ning järgmiseks päevaks on sul raha topelt kontol :D

10K ja väiksemate summade pärast ma ei usu.

CTXrix
13.12.09, 01:09
10K ja väiksemate summade pärast ma ei usu.


Pupu ajal algatatakse dressmenetlus ka tunduvalt väiksemate summade pärast...

Tigrano
31.12.09, 21:23
Väga karm, et järjekordne pettus meie foorumis aset sai leida >:(

EDIT: alati, alati, alati raha ette küsida, kui pole väga tuntud foorumi tegelane.

mkva
31.12.09, 21:27
Väga karm, et järjekordne pettus meie foorumis aset sai leida >:(


pole teemat, pole probleemi...

kn5
31.12.09, 21:39
samas hea, et zen koheselt reageeris. mitte lubadusi uskuma ja raha ootama ei jäänud.

Martinp6
01.01.10, 00:53
head uut aastat skämmeritelegi, et teil tulevikus helgemad plaanid oleks ja leib ikka ausalt lauale tuleks :)

jrgn hell
03.01.10, 05:31
Keegi kuskil mainis nagu(kui pea ei peta), et ilma litsenseerimata gämblivõlad on Eestis õigustühised.

levis
03.01.10, 06:03
Keegi kuskil mainis nagu(kui pea ei peta), et ilma litsenseerimata gämblivõlad on Eestis õigustühised.
Vist saan väga valesti aru või õigemini ei saa üldse aru, aga mis asi see gämblivõlg on? Ma mõtlen, et võlg on võlg, mis vahet, et kas gamblesid vara maha või põletasid niisama ära. Või on lepingus kohe punkt, et pead gamblema :D Ma tean, et on olemas võlaõigusseadus http://www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=961235 ja seal on juttu näiteks laenulepingutest.
Seal räägitakse ka litsentsilepingust, mis on see kui üks isik annab teisele isikule õiguse teostada intellektuaalsest varast tulenevaid õigusi ja litsentsisaaja kohustub maksma selle eest tasu.

Kas pidasid silmas seda, et kui pole tehtud laenulepingut, siis pole ka tehingut seaduse silmis toimunud?

masterpuppet
03.01.10, 12:12
J&#246;rgen ilmselt m&#245;tles V&#245;la&#245;igusseadus &#167;4 lg 2 p 1, et ehk hasarm&#228;ngukohustus on &#245;igust&#252;hine. EI saa n&#245;uda selle t&#228;itmist. Kuid antud juhul ei ole inimesed omavahel ju gamblinud, vaid lihtsalt &#228;ri teinud ning selline petmine on t&#228;iesti seadusevastane.

&#167; 4. Mittet&#228;ielik kohustus

(1) Mittet&#228;ielik on kohustus, mille v&#245;lgnik v&#245;ib t&#228;ita, kuid mille t&#228;itmist ei saa v&#245;lausaldaja temalt n&#245;uda.

(2) Mittet&#228;ielik kohustus on:
1) hasartm&#228;ngust, v&#228;lja arvatud loa alusel korraldatavast hasartm&#228;ngust ja loteriist tulenev kohustus;

levis
03.01.10, 12:48
"hasarmängukohustus" ehk hasartmäng+kohustus sõnad vähemalt minu loogikas ei ühildu hästi ;D

jrgn hell
03.01.10, 20:29
jep jep, mul lihtalt jäi see nagu kõrva kuskilt

tänud täpsustamast!

StripPoker
08.01.10, 08:14
Nagu näha siis oli Arnis Vähi jälle tegutsemas ja keegi sai üle tõmmatud. Ehk teeks mõni heal tasemel pokkerimängija kogu Eestile teene ja õpetaks väikese Arnise kasvõi NL10 biitima :D Oleks rahu majas...

Cheating
08.01.10, 08:37
Arnis peaks vb algul FreeRolle(Puhtamuidu raha vedeleb) mängima ja siis kindlasti selle Party Pokeri Promo "Saa $50 TASUTA" ära kasutama...võimalik,et tal see Diil juba kindlasse kohta paigutatud.
:D

Mr.Kylm
08.02.10, 18:24
Päris nimi: Meelis Vestla
Kasutaja nimi: tristano00
MSN: shnider@hot.ee
Võlgneb siis mulle 600 ehk nüüd juba 1000 EEKi (ise lubas 5. veebruar rohkem maksta, kuna ***** mänginud).

Pmst siis läksime Viljandist Pärnu viimasele Madise korraldatud turnale ca 2 kuud tagasi. Autos oli üks koht vaba, siis pidi mini Siim ka tulema, aga tal polnud raha ja ta lubas Starsis kanda, kuna mul endal Starsis kontot ei ole, siis kandis Meelisele ja Meelis pidi selle mulle välja võtma/ülekandma nädala jooksul. Siis hiljem kuu hiljem lubas 600 eest maksta 1000. pole seda teinud. Tõestuseks on ilmselt 2 tüüpi võtta ja msni logi, kui kedagi huvitab.

ok2aa
09.02.10, 22:40
issand jumal, igast võõraste tüüpide käest tuleb võtta ettemaks absoluutselt alati.

Mr.Kylm
10.02.10, 13:01
issand jumal, igast võõraste tüüpide käest tuleb võtta ettemaks absoluutselt alati.
no ega ta nüüd päris võõras ka ei olnud

olympus999
10.02.10, 13:15
Päris nimi: Meelis Vestla
Kasutaja nimi: tristano00
MSN: shnider@hot.ee
Võlgneb siis mulle 600 ehk nüüd juba 1000 EEKi (ise lubas 5. veebruar rohkem maksta, kuna ***** mänginud).

Pmst siis läksime Viljandist Pärnu viimasele Madise korraldatud turnale ca 2 kuud tagasi. Autos oli üks koht vaba, siis pidi mini Siim ka tulema, aga tal polnud raha ja ta lubas Starsis kanda, kuna mul endal Starsis kontot ei ole, siis kandis Meelisele ja Meelis pidi selle mulle välja võtma/ülekandma nädala jooksul. Siis hiljem kuu hiljem lubas 600 eest maksta 1000. pole seda teinud. Tõestuseks on ilmselt 2 tüüpi võtta ja msni logi, kui kedagi huvitab.


Toksisin ta nime googlise ja tulemused ei olnud head. Ta on ka ametlikult võlglane:
46. Meelis Vestla - 38807266015 - Dominus Inkasso OÜ - 8977.40 krooni
Rohkem infot:
http://www.ametlikudteadaanded.ee/index.php?act=1&teade=937561
Ja veel üks:
30. Meelis Vestla - 38807266015 - Bigbank AS - 2250.00 kr
http://www.ametlikudteadaanded.ee/index.php?act=1&teade=908050

pafka666
10.02.10, 18:12
E

Toksisin ta nime googlise ja tulemused ei olnud head. Ta on ka ametlikult võlglane:
46. Meelis Vestla - 38807266015 - Dominus Inkasso OÜ - 8977.40 krooni
Rohkem infot:
http://www.ametlikudteadaanded.ee/index.php?act=1&teade=937561
Ja veel üks:
30. Meelis Vestla - 38807266015 - Bigbank AS - 2250.00 kr
http://www.ametlikudteadaanded.ee/index.php?act=1&teade=908050


Et siis eespool olev pokkeri võlg on nö "mitteametlik" või? Võlg on võlg mis vahet seal on ,mis tyypi ta on.
Samas ei näe ma mitte mingit põhjust lahata inimeste muid võlgasid pokkeriprode foorumis. Pead ennast vist julmaks Sherlock Holmsiks vist. Iga loll oskab googlisse tähti sisse trükkida..

olympus999
10.02.10, 18:28
E
Et siis eespool olev pokkeri võlg on nö "mitteametlik" või? Võlg on võlg mis vahet seal on ,mis tyypi ta on.
Samas ei näe ma mitte mingit põhjust lahata inimeste muid võlgasid pokkeriprode foorumis. Pead ennast vist julmaks Sherlock Holmsiks vist. Iga loll oskab googlisse tähti sisse trükkida..

Post oli tehtud info mõttes. Jah, see konkreetne võlg on mitteametlik!
Ma muide ei teadnud jah, et sa oskad googlise tähti trükkida.
Peace.

Toots_x
11.02.10, 05:56
Iga loll oskab googlisse tähti sisse trükkida..

Kui iga loll kes kellelegi võlgu annab oskaks googlisse tähti trükkida oleks selliseid mureteemasi palju vähem.

Mr.Kylm
11.02.10, 10:48
Kui iga loll kes kellelegi võlgu annab oskaks googlisse tähti trükkida oleks selliseid mureteemasi palju vähem.
Nagu ma ütlesin, olem ta gaa lives mänginud u. aasta ja on selle koha pealt soliidne tüüp tundunud, aga ets kae.

vapsik
11.02.10, 13:52
Minge palun OT teemasse oma laenu ja muude teemadega, mis siia ei puutu.

olympus999
14.02.10, 20:42
Sai tehtud coachimis diil kasutajaga kotkas1000.
http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=2815
Muutsime natukene diili punkte, limiit nl10 ja esimesed 300$ pooleks.
Kui ta sai umbes 100$ täis, siis ta ütles(kotka enda sõnad kopeeritud messengeri logifailist):"mänguga on hästi läinud
aga nüüd on mu "päris" tööga asjalood niimoodi, et ei ole enam kahjuks aega edaspidi pokkeriga tegeleda.
Vähemalt järgmised 2 kuud kindlasti mitte".
Ja seoses sellega ta pakkus välja, et lõppetame diili ja ta annab mulle 50$. Olin nõus.
Pool nädalat hiljem vaatasin PTR-st ta graafikut ja olin üllatunud, ta siiani mängib pokkerit ja kasum on tublisti üle 300$ diili sõlmimise ajast. Seega ta võlgneb mulle 100$, mida ta keeldub maksmast. Tema arvab, et ma sain väärilise tasu kätte ja see töö ei ole rohkem väärt.

pokerstarsi kasutaja: kotkas1000

ranka
14.02.10, 20:51
Kui Te lõpetasite diili ära ja sa said oma $50 kätte, millega sa olid tol hetkel nõus siis sinu süüdistused on täiesti alusetud.

olympus999
14.02.10, 20:54
Kui Te lõpetasite diili ära ja sa said oma $50 kätte, millega sa olid tol hetkel nõus siis sinu süüdistused on täiesti alusetud.
Me lõppetasime diili ära sellepärast, et ta ütles, et ta edaspidi rohkem ei mängi. Ei ole mõttet ju diiliga edasi minna, kui ta ei mängi, kasum ei suurene. Minu arvates, sai diil lõppetatud valedel tingimustele, kui mitte otsesel valetamisel.

ranka
14.02.10, 20:56
Me lõppetasime diili ära sellepärast, et ta ütles, et ta edaspidi rohkem ei mängi. Ei ole mõttet ju diiliga edasi minna, kui ta ei mängi, kasum ei suurene.

See põhjus on täiesti ebaoluline, kui Te just muudmoodi kokku ei leppinud. Lõpetasite diili ära - mõlemad osapooled olid nõus. Said oma raha kätte ja sellega diil lõppes.

Kui kotkas oleks kaotanud nüüd $200 ja ta oleks nüüd küsinud sult $100 tagasi, kas sa oleksid andnud? Ei oleks, sest diil sai ju läbi.

olympus999
14.02.10, 21:02
See põhjus on täiesti ebaoluline, kui Te just muudmoodi kokku ei leppinud. Lõpetasite diili ära - mõlemad osapooled olid nõus. Said oma raha kätte ja sellega diil lõppes.

Kui kotkas oleks kaotanud nüüd $200 ja ta oleks nüüd küsinud sult $100 tagasi, kas sa oleksid andnud? Ei oleks, sest diil sai ju läbi.
Võtan kellegi coachicks endale ja kui piisavalt infot saanud, aga kasum on veel minimaalne. Siis ütlen talle, et sorry, aga mul vaja tööga tegeleda ja pokkeriga ei saa tegeleda, kas saaks diili lõppetada ja teeks hetke kasumi pooleks? Oletame, et ta nõus ja ma valetan. Mängiksin peale seda edasi rõõmsa näoga temalt saadud info abiga :) Kas mina ei oleks milleski süüdi?
ma ei mõista. Kas see ei oma tähtsust, et diil sai lõppetatud valedel tingimustel, see tähendab, et ta võis mulle lihtsalt valetada.
Aga kui ranka endale ikka kindlaks jääb, siis palun kotkalt vabandust ja palun võtke see maha siit :)

EDIT: mõtlesin ringi, vabandada siin küll õige pole. Mõtlesin, et olen hea inimene ja tulen talle vastu, ei hakka tervet 150$ nõudma, kui ta soovis diili lõppetada ja raisk, headus maksab kätte.

ranka
14.02.10, 21:08
Siis sa oleksid pidanud kokku leppima, et juhul kui mängid edasi siis pead ikka loovutama kasumist. Kuna Te nii ei leppinud kokku siis mis sul siin nõuda on? Mina siin mitte mingisugust pettust ei näe, kuna diil lõpetati mõlema osapoole nõusolekul.

olympus999
14.02.10, 21:10
Siis sa oleksid pidanud kokku leppima, et juhul kui mängid edasi siis pead ikka loovutama kasumist. Kuna Te nii ei leppinud kokku siis mis sul siin nõuda on? Mina siin mitte mingisugust pettust ei näe, kuna diil lõpetati mõlema osapoole nõusolekul.
kas sa siis ei mõista, et diil lõppetati tingimusel, et ta ei mängi enam edasi 2 kuud vähemalt. Mida ta rikkus.
Ma copy-pastisin selle enda postitusse, kus ta seda ise ütles.

masterpuppet
14.02.10, 21:12
Ranka, mõtle nüüd natukene.
Tegemist on ikkagist ju pettusega. Kui teine pool ütleb, et sorry, ma ei saa enam diili edasi teha, sest naine sünnitas. Ja nüüd investor tuginedes ainult sellele infole, otsustab sisi teisele poolele vastu tulla ja ära lõpetada, siis see on pettus, kui teine osapool andis väärat informatsiooni. Võin sulle isegi tuua mõned seaduseparagrahvid, kui tahad. Tegemist ikkagist võlaõigusliku kokkuleppega.

olympus999
14.02.10, 21:13
Ranka, mõtle nüüd natukene.
Tegemist on ikkagist ju pettusega. Kui teine pool ütleb, et sorry, ma ei saa enam diili edasi teha, sest naine sünnitas. Ja nüüd investor tuginedes ainult sellele infole, otsustab sisi teisele poolele vastu tulla ja ära lõpetada, siis see on pettus.
Tänud toetuse eest, ma ise mõtlen samamoodi!

Kotkas1000
14.02.10, 21:14
Lisaks omalt poolt täpsustuseks paar rida:

Otsisin tõesti coachi, kuna ei saanud BE staatusest pikka aega välja iseseisvalt. Oma abi pakkus olympus999, kellega tegimegi antud diili. Me jõudsime teha 2 sessiooni, millest teine läks olympus999 sita netiühendse tõttu (Kõu) suures osas aia taha. Siis selgus, et sõidan 10.02.2010 välisriiki tööle ja seoses sellega ei ole mul enam tulevikus aega pokkeriga tegeleda ja sellele oma aega pühendada. 6.02.2010 rääkisin loo olympus999-le ära ja pakkusin väljaoma arust vägagi mõistliku tasu tehtud töö eest, 50$. Olympus999 oli sellega nõus ja ma tasusin temale selle. Sellega meie diil lõppes. Kuna aega ärasõiduni veel oli, siis obv ma mängisin pokkerit edasi. Mõne aja pärast olympus999 arvas, et olen teda huijanud ja tahab minult nüüd 100$ veel saada lisaks :O Arvasin, et diili lõppedes ma võin teha, mida tahan oma vaba ajaga aga võta näpust - pokkerist oleksin pidanud eemale hoidma.
Niimoodi rida-realt lugedes meie kirjavahetust on sul sisuliselt isegi õigus, aga ma ei pea seda lihtsalt ÕIGLASEKS kuna mina maksan ikkagi coachimise teenuse eest, mida ma kahjuks eriti ei jõudnud tarbida. Mille eest olympus999 raha tahad saada, sellest ma aru ei saa. Selline tunne nagu mingi SMS laenukontoriga ajaks asju - ise oled süüdi, kui "lepingut" sõna-sõnalt hoolega läbi ei lugenud ja nüüd maksa. Inimlikud kokkulepped paistab, et rolli ei mängi.

Lõpp läks segaseks, aga looodan, et mu mõte on küigile aru saadav.

PS. coachimise koha pealt on olympus999 väga hea ja selle 1,5 sessiga, mis me teha jõudsime, sain oma mängu üksjagu paremaks.

PPS. mitte, et see asjasse puutuks, siis teatud asjaolude kokkulangemisel ei ole ma siiani eestist lahkunud ja mängin pokkerit edasi, kuni sõidan minema. Eeldatavasti järgmise nädala lõpul.

ranka
14.02.10, 21:14
kas sa siis ei mõista, et diil lõppetati tingimusel, et ta ei mängi enam edasi 2 kuud vähemalt. Mida ta rikkus.

Ma mõistan seda ja ma saan selles suhtes su murest ka aru, et külmalt lasti sind üle. Aga kuna sa lisatingimusi ei pannud (vähemalt sa ei ole neist maininud) siis sul ei ole õigust enam ta rahale ja üleüldse kuidas sa mõtlesid kontrollida, et ta reaalselt ka kaks kuud eemal on.

olympus999
14.02.10, 21:16
Kotkas1000, miks alles nüüd sellised faktid ilmnevad, et minu netti ühendus oli probleem jne? Sa ei ole sellest mulle sõnagi öelnud.
kahjuks jah kõu ei võimaldanud mikogod, aga suhelda sai läbi mikri. Coachimis kvaliteedist sa ei ole mulle sõnagi öelnud, oleks võinud kohe rääkida, et ei sobi jne.

olympus999
14.02.10, 21:17
Ma mõistan seda ja ma saan selles suhtes su murest ka aru, et külmalt lasti sind üle. Aga kuna sa lisatingimusi ei pannud (vähemalt sa ei ole neist maininud) siis sul ei ole õigust enam ta rahale ja üleüldse kuidas sa mõtlesid kontrollida, et ta reaalselt ka kaks kuud eemal on.

Polnud plaanis kontrollida, ma uskusin teda. Aga kui ma nägin PTR ka graafikut, siis jäi kohe mulje, et tal ei olnud plaanisgi lõppetada mängimist. Kas ülelaskmine ei ole pettus?

Kotkas1000
14.02.10, 21:21
Kotkas1000, miks alles nüüd sellised faktid ilmnevad, et minu netti ühendus oli probleem jne? Sa ei ole sellest mulle sõnagi öelnud.

Lihtsalt mainin asjaolu, et meie teine sess ei olnud "täisväärtuslik". Sellest on ka eelnevalt juttu olnud, kui ma ei eksi. Aga see ei ole nüüd küll põhjuseks, miks see diil lõppes.

olympus999
14.02.10, 21:26
Minu arust ei oma tähtsust ei aeg ega sesside arv, vaid tulemus. On ka näha, et su mäng paranes peale seda. Kui me oleks teinud 30 minti tööd ja tulemus oleks sama olnud, siis õiglane tasu oleks 25$ olnud?

Kotkas1000
14.02.10, 21:27
Kahe normaalse inimese vahel oleks selline kokkulepe olnud igati ok jah minu arust.

olympus999
14.02.10, 21:30
Kahe normaalse inimese vahel oleks selline kokkulepe olnud igati ok jah minu arust.
Minu arust on sul coachimisest väga vale arusaam. Info maksab, mitte tund.

Edit: Natukene tõlgendasin valesti ennast. Pidasin silmas meie coachi. Meil konkreetselt oli tehtud diil olenevalt tulemusest. See tähendab, kui ma sinust kasumis mängijat ei tee, ei saa palka. Kui teen, saan raha. Siin pole tunni palgaga midagi seotud. Mina võtsin riski, raha mitte saada enda töö eest.

lebovend
14.02.10, 21:35
epic teema. saan m6lemast osapoolest isegi t2iesti aru.
ei oska kindlat seisukohta v6tta. aga 2kki peaks seda arutelu
j2tkama kuskil mujal, see v6iks ikkagi olla veidi konkreetsem teema,
kus on l6plikud otsused tehtud ja "petturite nimekiri" vms :p

Kotkas1000
14.02.10, 21:52
Minu arust on sul coachimisest väga vale arusaam. Info maksab, mitte tund.

Kus see kirjas on? 2+2 foorumis enamus coache näiteks pakuvad oma teenust ikkagi tunnihinde alusel. Aga see hakkab jälle asja tuumast eemale valguma.

Helmps
14.02.10, 23:37
Minu arust on sul coachimisest väga vale arusaam. Info maksab, mitte tund.

Edit: Natukene tõlgendasin valesti ennast. Pidasin silmas meie coachi. Meil konkreetselt oli tehtud diil olenevalt tulemusest. See tähendab, kui ma sinust kasumis mängijat ei tee, ei saa palka. Kui teen, saan raha. Siin pole tunni palgaga midagi seotud. Mina võtsin riski, raha mitte saada enda töö eest.

esiteks sa ei saa kindel olla, et sa tegid temast võitva mängija. teiseks sa said ju $50 enda kulutatud aja eest. kolmandaks sa ei saa seada inimesele piiranguid tema tuleviku suhtes. ta ju ütles, et põhirõhk läheb nüüdsest töötamise peale ja seega ei saa ennast 100% diilile pühendada, see ei tähenda, et ta ei võiks peale tööpäeva lõppu õlli libistada ja selle kõrvale 4 lauda toksida.
neljandaks: epic ettepanek imo

leits
14.02.10, 23:53
bankrollide peale flipid? see kes võidav, see on parem ja sellel on õigus .. good imo

KristjanLaas
15.02.10, 00:23
headus maksab kätte.

Alati maksab kätte.

edit: Kuigi teema võiks ära tappa ennast ja võiksite PM-ida edasi seda teemat või msnis rääkida.
Mis mõte siin sellel avalikul draamatsemisel on?
Nagu lebovend ütles, võiks see olla konkreetsete otsuste teema, dissimiseks ja gossipiks võiks olla mingi teine teema kui vajadus on..

olympus999
15.02.10, 05:45
esiteks sa ei saa kindel olla, et sa tegid temast võitva mängija. teiseks sa said ju $50 enda kulutatud aja eest. kolmandaks sa ei saa seada inimesele piiranguid tema tuleviku suhtes. ta ju ütles, et põhirõhk läheb nüüdsest töötamise peale ja seega ei saa ennast 100% diilile pühendada, see ei tähenda, et ta ei võiks peale tööpäeva lõppu õlli libistada ja selle kõrvale 4 lauda toksida.
neljandaks: epic ettepanek imo

Loe nüüd uuesti läbi. Ta selge sõnaga ütles, et ta edaspidi 2 kuud ei TEGELE enam pokkeriga. Mitte mingist põhirõhust ei olnud seal juttugi. Teiseks, ennem oli ta breakeven, vaata nüüd tema graafikut, ta on võitev mängija hetkel.

wedoit
15.02.10, 09:07
Ma saan samuti mõlemast poolest aru, aga lisan ühe märkuse: mingi respekt võiks ikka oma õpetaja suhtes olla, et päris näkku ikka ei sülita, eks? Leppige ära palun, väiksed summad ja pole mõtet tülli minna sellise asja pärast, veelgi vähem üksteist petturiks sõimama hakata. Ma olen ise ka teistelt abi saanud käte analüüsimisel ja jõudumööda ka abi andnud (st pole kellelegi kunagi ära öelnud, kui tõesti on küsitud). Samas pole nagu kunagi raha selle eest tahtnud küsida ja eks ole ka kogu selle foorumi üks peamisi eesmärke üksteist tasuta nõuga aidata. Ärgem nüüd niiiiiii eestlased ka ole :)

Kotkas1000
15.02.10, 15:16
http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=3360

jätkame teemaarenust selles teemas. Moded võiksid siit selle jura ära kustutada.

ingu
16.03.10, 00:35
Ma ise olin loll, aga mis teha. Nüüd targem

4-5 päeva tagasi kui üks hommik ärkasin oli keegi Oliver mind MSNi lisanud. Rääkis et on foorumist kasutaja speedi. Kui küsisin, et miks lisas, ütles umbes nii, et ah lambist, iga, ala teinekord hea lihtsalt juttu ajada. Uurisin foorumist veidike kasutaja tausta, kõik tundus OK olevat. Mul oli toohetk just veidike cashi vaja ja pakkusin talle diili, et ma annan talle starsi 20 taala pandku mulle swedi 200.- EEK. Ta oli nõus. Ütles et teeb arvutile restardi, siis teeb ülekande ära. Kandsin enne seda talle raha starsi ära. Nlii läks vast mööda 30 min enne kui ta msni tuli. Ütles et ta ei saagi millegipärast ülekannet teha swedi, kannab mulle raha starsi tagasi ja kandis ka. Isegi taala peale.

Reede ööse küsis ta raha uuesti. Kuni laupäeva õhtuni maksimaalselt kella 18.00ni. Algul küsis 4 taala ja 10 min pärast 12 juurde. Mina vana loll andsin ka. Ma oleks juba esimest kokkupuutest aru saama, et tegu pole usaldusväärse inimesega, aga nojah, mis teha.
Anyway Laupäeva hommikul/päeval küsis ta veel 10-15 taala. Siis ma enam ei andnud talle midagi. Lubas kõik õhtu kuueks kinni maksta. See kui ta sai selle 16 taala, siis lasin ma tal endale PS-i saata.
http://www.upload.ee/image/445948/speedi.jpg
Nagu näha jäi meil diil, et ta maksab veidike peale ka. Ise pakkus välja selle.
Laupäeval teda kordagi MSNis ei näinud. Õhtu korra helistasin, aga telfi vastu ei võtnud. õöse tuli msni, küsisin kus raha on ja miks telfi ei vasta, siis ütles et magas ja teeb kohe ülekande ära. EI miskit. Eile õhtu helistasin korra veel võõra numbri pealt, võttis telfi vastu ja ütles, et kui koju siis teeb ülekande ära. Max tunni jooksul pidi minema.
Arvata võis et ei miskit. Seega tegemist petturiga. Keda on siin foorumis ka steigitud ja tal nii mõnigi diil hetkel pooleli. Mind see 15 taala maha ei löö, aga hoolitsen selle eest, et selline huiar saaks karistuse. Mingismõttes paras mulle, ise olin puruloll tegelt, aga noh mis seal ikka.

-andres-
16.03.10, 00:55
Kui asi nii, siis kõik samuti kes te stake pakute, olge hoolikad, sest see sama kasutaja on alati üks esimesi kes seda lunib ja palub.

-andres-
16.03.10, 00:56
Mina annan ta menti igastahes. Ma ei loodagi oma cashi tagasi saada, aga las sööb ka veits oma kokkukeeratud sitta.

Mille eest sa kavatsed ta "menti" anda? Ei küsi iroonitsevalt, vaid päriselt.
See pole piisav argument, et sa hakkad PokerStarsi buddytransferist ja 200st kroonist rääkima :/.

ingu
16.03.10, 01:03
Mille eest sa kavatsed ta "menti" anda? Ei küsi iroonitsevalt, vaid päriselt.
See pole piisav argument, et sa hakkad PokerStarsi buddytransferist ja 200st kroonist rääkima :/.

Ma olen iga meie omavahelise vestluse temaga ära salvestanud ja igaksjuhuks lasin ka selle PS-i saata omale. Pluss ma arvan et vähemalt üks pettasaanud inimene ühineb veel minuga ehk.'
Homme käin vast ära päeval. Võtan materjaali kaasa ja eks näis mis öeldakse. Mul aind 100m jalutada.

Kuigi ma tunnen ennast suhtkoht kitsena kui ma nii teen.
Seega täitsa kindel veel ei ole vist :('
Mis teised arvavad?

farik666
16.03.10, 01:14
mõtetu käik oleks see

-andres-
16.03.10, 01:16
Ma olen iga meie omavahelise vestluse temaga ära salvestanud ja igaksjuhuks lasin ka selle PS-i saata omale. Pluss ma arvan et vähemalt üks pettasaanud inimene ühineb veel minuga ehk.'
Homme käin vast ära päeval. Võtan materjaali kaasa ja eks näis mis öeldakse. Mul aind 100m jalutada.

Kuigi ma tunnen ennast suhtkoht kitsena kui ma nii teen.
Seega täitsa kindel veel ei ole vist :('
Mis teised arvavad?
No näiteks seaduse kohaselt ei tohi sa Starsis mängida :).

ingu
16.03.10, 01:17
Too hetk veel sai ja saab praegu ka, minul pole midagi ära kuskilt blokeeritud (Elion)

-andres-
16.03.10, 01:20
Üks asi on see, kas saab, teine asi on kas võib :/.

muruntau
16.03.10, 01:30
raha oli kantud starsi kontolt, nii et selle argumendiga väga peale ei saa lennata vist

ingu
16.03.10, 01:32
Googeldasin nime korra, tal hv-s ka probleeme.

K2snakas
16.03.10, 01:34
Googeldasin nime korra, tal hv-s ka probleeme.

vaata see teema ilusti l2bi temast peaks veel siin juttu olema minu arust!

masterpuppet
16.03.10, 08:32
Mille eest sa kavatsed ta "menti" anda? Ei küsi iroonitsevalt, vaid päriselt.
See pole piisav argument, et sa hakkad PokerStarsi buddytransferist ja 200st kroonist rääkima :/.

Mäsa?
Obv on tal õigus politseisse pöörduda, täitab ilusasti KarS §209 lg 1 koosseisu ära. Ei ole vahet, kas isik võis mängida või mitte!!!
Teine asi on muidugi, kas politsei viitsib ennast venitada 200 eeguse hagi pärast, aga üritama peab alati. Õigusriigis ei ole selline asi tolereeritud.

Samuti on olemas nüüd pretsedent, kus HV tegutsenud petturi kohtuasi jõudis Riigikohtusse ning sai karistada just nimelt kelmuse eest, täpsemalt kvalifitseeritult §209 lg 2 p 4.

tolmuahv
16.03.10, 08:47
Vabalt vii menti. Kõige vähem, mida nad teevad, on tema välja kutsumine, kirjaliku selgituse võtmine jne. Igatahes ei oleks asi paarisadat krooni enam väärt, kui tont teab, et pärast tuleb mendis käia. Kui ta sinna juba mitmendat korda satub, siis küll nad oskavad suhtuda ka. Panevad näiteks ta järjekorda ootama 6 tunniks enne kui uurija aega saab vms.

yolpa
16.03.10, 08:51
Ta on rahapajale kah veel võlgu ju, tüüp on stake algusest 2 turniiri mänginud ja mingeid muid asju üldse:S.

Selliste olukordade puhul peaks rakendama omakohut.

Godspeed_EJ
16.03.10, 09:16
Muidugi anna avaldus sisse. Isegi, kui hetkel ei tehta midagi, siis tulevikus muudab see olukorra tal märksa keerukamaks - üldjuhul sellised scammerid tegutsevad edasi ja mida rohkem süüdistusi nende vastu on, seda parem.

PS: Moded võiks selle tondi ära blokkida.

rahvavaenlane
16.03.10, 09:20
blokkimisel pole mõtet, ta ei saa sel juhul talle saadetud kurje PM-e kätte.

yolpa
16.03.10, 09:21
Alati aitaks avalik vabandus ja rahade tagasi kandmine ma arvan.

ingu
16.03.10, 10:27
Kui sa kedagi menti annad siis paluks meie foorumite mitte mainida. Kui sa seda teed siis ma tahan enne näha avalduse blanketti vastasel juhul ka sina ei ole meie foorumis enam teretulnud. Probleem on sinu enda tekitatud, sest sa eirasid jämedalt foorumi reegleid ning kui mina (või keegi teine asjasse mittsekkuv inimene) peab tänu sinule kuskil aru andma siis see tähendab teistele mõttetue probleemide tekitamist; Minul ega kellegil teisel ei ole aega kellegi 200 krooni taga ajada.


Ranka ma ei usu küll, et kui mina avalduse teeks ta vastu, et sina või keegi teine tähtsam nina peaks minema kuhugi mingeid seletusi andma, miks keegi siis foorumis PS kaudu raha vahetas. Ja igastahes peaksin ma foorumit mainima, kasvõi PS pärast mis ma ka siia kopeerisin.
Aga olgu, ei lähe siis.

Tupsik
16.03.10, 10:43
Nii need petised tegutsevadki. Ei hakkata suuri summasid korraga petma, siis keegi ei viitsi sellega tegeleda.

Lõpptulemusena kõik ainult kiruvad endaette ja petis tegutseb südamerahuga edasi.

Seega tuleks ikka politseisse minna.

ranka
16.03.10, 10:57
Nii need petised tegutsevadki. Ei hakkata suuri summasid korraga petma, siis keegi ei viitsi sellega tegeleda.

Lõpptulemusena kõik ainult kiruvad endaette ja petis tegutseb südamerahuga edasi.

Seega tuleks ikka politseisse minna.

PETISED TEGUTSEVAD SELLEPÄRAST, ET INIMESED EI JÄRGI REEGLEID JA ON ISE RUMALAD, ET KANNAVAD RAHA ETTE.

Üleüldse tänasel päeval võiksite hoida riigiametnikest (politsei, maksu - ja tolliamet) eemale selliste probleemidega. Ei ole vaja kellegile märku anda, et me saame ikka rahulikult edasi mängida. Samuti igasugu pettused, mis on toimunud online-pokkeritubades/kasiinodes, mis ei oma Eesti Vabariigi litsentsi on vesi nende veskile. Saavad hõõruda nina-all lauseta - "ei ole litsentsi, ei ole turvalisust". Kolmandaks väga vabalt võidakse minu käest tulla küsima kasutaja "speedi" IP-d, mis on minu jaoks juba probleem. Neljandaks tulu saamine pokkeritubadest/kasiinodest, mis ei oma Eesti Vabariigi hasartmängulitsnetsi on maksustatav.

Kirjuta oma 200 korstnasse ja ole järgmine kord targem ning seda võiks olla ka teised.

Mina defineerin praeguse olukorda võrreldes "päris eluga" nii:
Sina ingu müüsid 100,000 eest heroiini ning sellest 100,000-nest varastat su käest 10,000 ära ära. Võid küll minna menti oma 10,000 nõudma, sest see tõesti kuulus sulle aga kui peaks välja tulema, kust see raha tuli saad ise laksu.

yolpa
16.03.10, 10:59
rahapada sai 50$ üle:S

ranka
16.03.10, 11:02
Huvitav miks siis nüüd need välja tulevad?! Vägevad vennad on siia kokkusattunud :)

daljoh
16.03.10, 11:10
pm on mul teist - kes oma raha on kaotanud - kahju.

teisalt olen rankaga nõus, mis krdi loogika see on kui vend lisab msni ja ajab head juttu sulle 5 min ja siis järsku ütleb et kuule ole mees kanna mulle x$ PS'i ja ma ausõna 100% surmkindlalt luban, et kannan kohe sulle x summa pangakontole. ja siis järsku kaob kutil nett, siis koodikaart ja muud asjad ära ja teie raha jääb tulemata....

ma ei annaks siit foorumist kellelegi ühtki senti kui ta mind msni lisab...olgu see siis ranka, patric, mingi krdi speedi v kurat teab kes...

mõelge ikka ka inimesed natuke mida te teete...!!!

E: andke jah asi menti...juba profülaktika mõttes tahaks teada mis juhtub

pikk28
16.03.10, 11:16
õigust räägid daljoh, kuid ära unusta, et siin foorumis on väga suur protsent alaealisi. nende mõttemaailm on veidi teistsugune.
ei taha kedagi solvata.

rahvavaenlane
16.03.10, 11:18
4-5 päeva tagasi kui üks hommik ärkasin oli keegi Oliver mind MSNi lisanud. Rääkis et on foorumist kasutaja speedi. Kui küsisin, et miks lisas, ütles umbes nii, et ah lambist, iga, ala teinekord hea lihtsalt juttu ajada. Uurisin foorumist veidike kasutaja tausta, kõik tundus OK olevat. Mul oli toohetk just veidike cashi vaja ja pakkusin talle diili, et ma annan talle starsi 20 taala pandku mulle swedi 200.- EEK. Ta oli nõus. Ütles et teeb arvutile restardi, siis teeb ülekande ära. Kandsin enne seda talle raha starsi ära. Nlii läks vast mööda 30 min enne kui ta msni tuli. Ütles et ta ei saagi millegipärast ülekannet teha swedi, kannab mulle raha starsi tagasi ja kandis ka. Isegi taala peale.


E: see siis kopitud ingu postitusest

esimese vahetuse diili pakkus siiski petetu ise välja ja kui speedi hiljem raha juurde lunis ja ingu andis (eelnevalt esimese diili raha kätte saamata) sellisel juhul pretendeerib ingu kõige sinisilmsema foorumi kasutaja tiitlile. sry ingu, aga mul ei ole lihtsalt sõnu. vaatasi ka speedi postitused üle (nii nagu ka ingu tegi, enne kui raha hakkas kandma) ja mina ei lugenud sealt küll midagi sellist välja, mis oleks mind suurest vaimustusest pannud raha saatma.

daljoh
16.03.10, 11:21
ja jaaa saan aru et ise tehtud ettepanek!

siit minu küsimus....kas osad inimesed ei suuda oma rahaasju kõige elementaarsemal tasemel ka korras (kontrolli all) hoida....pangakontol võiks ikka mingi väike summa olla ju mida hädapärast võib kasutada!?

ranka
16.03.10, 11:22
TROPID ON JU. Ei salga öelda ka seda.

yolpa
16.03.10, 11:26
Minule jääb arusaamatuks selline asi, et kui sa kasutad eesti suurimat pokkerifoorumit ja lased siin kellegi mingi väga tühise summaga üle, siis kas sul tõesti pole huvi edasipidi näiteks live mängida kuskil vms.. . Ma ei kujuta isegi vaimusilmis ette seda, et kui ma oleks kah rahapaja selle stakega üle lasnud ja olnud mingi 75 daala võrra rikkam ja siis aasta pärast lümpsi cashi läind mängima ja teinud näo nagu olen õige mees.

ranka
16.03.10, 11:32
Näiteks ma olen andudedele $30 sees (tequila lasime rotti) ja ma pohhuilt võiksin live mängida. Olen neile öelnud ka, et saite tünni ja tõenäoliselt kunagi ei too tequilat tagasi. Aga näed, ma ei karda midagi. Suht suur asi.

Tegelt point selles, et ükski normaalne inimene ei hakka $20 eest kedagi petma. Kui ta seda teeb siis ta ei ole normaalne inimene ja ta ei mõtle nii nagu mõtleb näiteks sina või tema (aga mitte mina).

Ühesõnaga vanasõna on selline:
Kui tahad varastada, siis varasta miljon; kui tahad vägistada, siis vägista kuninganna. Ülejäänud kommipoeröövid on mõttetud ja retardide pärusmaa.

EDIT: 200 eeki eest menti minna on ka päris normaalne tegu

EDIT2: võsapets on ka variant, talle meeldib 200 krooni eest sõimamas käia. võtad oma rahapaja ühes nagu imelik kandle ja tiugu ning peksate rusikaga uste peale.

KristjanLaas
16.03.10, 11:42
Muuseas mina mõtlesin ka ikka võsapetsi peale kohe hehe.
Samas siis oleks minu naistuttavatel ikka põhjust jätkata seda juttu, et see pokker on ikka pättide pärusmaa ja korralikud maksumaksjad end sellise asjaga ei seo.

Tupsik
16.03.10, 11:42
Normaalne inimene ei hakka ka $20000 eest kedagi petma. Summa ei ole ju siin oluline, petis on petis.

Võõrale inimesele oma raha kandmine on üldse rumal tegu. Kuid see ei tähenda, et petmine peaks lubatud olema, kui petetav on rumalat käitunud.

Olukorra juures ei olegi kõige olulisem summa, vaid tegu. Selle eest kasutaja ingut karistada, kui ta petise vastu politseisse avalduse teeb ei ole ka õiglane.

ranka
16.03.10, 11:49
Normaalne inimene ei hakka ka $20000 eest kedagi petma. Summa ei ole ju siin oluline, petis on petis.

Võõrale inimesele oma raha kandmine on üldse rumal tegu. Kuid see ei tähenda, et petmine peaks lubatud olema, kui petetav on rumalat käitunud.

Olukorra juures ei olegi kõige olulisem summa, vaid tegu. Selle eest kasutaja ingut karistada, kui ta petise vastu politseisse avalduse teeb ei ole ka õiglane.

Mina ei keela (ega saagi keelata) tal politseisse minna - mingu kui tahab, mul täiesti ükskõik aga kui meie lehele esitatakse ükskõik, milline päring antud teemaga kohta asutustest, mis ei ole selle foorumiga seotud siis mina võtan seda kui meie foorumi peale sülitamine.

Hetkel on olukord üks vs üks. Meie oleme kõik teinud selleks, et inimesed ei saaks petta ning selle jaoks loonud reeglid. Ingu arvas, et teda reeglid ei takista ning on nii kõva mees, et vahetab rahasid läbi meie keskkonna ilma, et tal oleks selleks luba. Muidugi sai ta petta ja nüüd pisarad silmid ning veel avalikult seda ütlema. Mis kuradi õigust sa siit otsid, kui ise reegleid ei järgi? Samasugune must pätt oled, said nüüd omale 200 kroonise karistuse ja seetõttu ma ei hakka teda topelt karistama. Küll aga ma teen seda, kui mulle tekitatakse lisaprobleeme/tööd.

nomerlot
16.03.10, 11:50
Ma ka kunagi ammu poisikesena laenasin külajoodikule 25 krooni "söögirahaks", lasi üle obv.
Ei läinud politseisse, aga tänu sellele on terve elu meeles olnud, et suvalistele juhututtavatele raha ei laena, endal lihtsam.

Pane kirja kui elukooli õppemaks, odavalt saadud mu meelest.

rahvavaenlane
16.03.10, 11:54
Mina ei keela (ega saagi keelata) tal politseisse minna - mingu kui tahab, mul täiesti ükskõik aga kui meie lehele esitatakse ükskõik, milline päring antud teemaga kohta asutustest, mis ei ole selle foorumiga seotud siis mina võtan seda kui meie foorumi peale sülitamine.

Hetkel on olukord üks vs üks. Meie oleme kõik teinud selleks, et inimesed ei saaks petta ning selle jaoks loonud reeglid. Ingu arvas, et teda reeglid ei takista ning on nii kõva mees, et vahetab rahasid läbi meie keskkonna ilma, et tal oleks selleks luba. Muidugi sai ta petta ja nüüd pisarad silmid ning veel avalikult seda ütlema. Mis kuradi õigust sa siit otsid, kui ise reegleid ei järgi? Samasugune must pätt oled, said nüüd omale 200 kroonise karistuse ja seetõttu ma ei hakka teda topelt karistama. Küll aga ma teen seda, kui mulle tekitatakse lisaprobleeme/tööd.


diil käis läbi msn-i ei ole kellegi asi kas nad on oma esialgsed kontaktid saanud läbi selle foorumi või kuskilt pedesaidilt. palun väga, võtku oma msn history ja telefoni salvestused ja mingu nendega.

rahvavaenlane
16.03.10, 12:01
muide ingu, ma ei tahtnud sind oma kommentaaridega solvata ja tundub lihtsalt , et sa pole selliste mölakatega varem kokku puutunud. soovitan, et unusta kogu see jama ära ja võta seda kui kooliraha. usu mind, et sellised mehed saavad oma vitsad varem või hiljem.

vapsik
16.03.10, 12:03
muide ingu, ma ei tahtnud sind oma kommentaaridega solvata ja tundub lihtsalt , et sa pole selliste mölakatega varem kokku puutunud. soovitan, et unusta kogu see jama ära ja võta seda kui kooliraha. usu mind, et sellised mehed saavad oma vitsad varem või hiljem.

See paarsada EEKu paistab üsna köömes olevat varasemate probleemidega võrreldes:

http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=162937&postcount=10

E: Seal teemas natukene pikem stoori ka hiljem.

tolmuahv
16.03.10, 12:04
Ma olen küll üldiselt ütelnud, et ei kanna kellelegi raha ette (kui veel diile võis teha läbi foorumi), aga mõnel üksikul korral olen seda eiranud. Kui vastaspool teeb pangaülekande mingi tühise summa peale, siis ma tõesti ei viitsi alati oodata ja kontrollimas käia, kas see kopikas tõesti laekus ära. Kui lõpuks mingi 200-500 EEKiga tüssu saan, siis no big deal.

Kui keegi tahab oma renomeed rikkuda 200 EEKi pärast, siis on see pigem tema probleem, mitte minu oma. Aga kui see peaks juhtuma, võin sinna otsa veel 2k kütta, et sellist tonti maksimaalselt pedereerida. Paneks kasvõi sekretäri ta töökohti ja vanemaid vms läbi helistama. Loomulikult oleks elementaarne, et foorumile või kellelegi teisele selle käigus mingeid probleeme ei tekita või kedagi teist oma revenge missionisse tahtmatult ei kaasa. Aga taolistesse hälvikutesse ei saa suhtuda 'las ta sitt olla', lihtsalt põhimõtte pärast.

ingu
16.03.10, 12:47
pm on mul teist - kes oma raha on kaotanud - kahju.

teisalt olen rankaga nõus, mis krdi loogika see on kui vend lisab msni ja ajab head juttu sulle 5 min ja siis järsku ütleb et kuule ole mees kanna mulle x$ PS'i ja ma ausõna 100% surmkindlalt luban, et kannan kohe sulle x summa pangakontole. ja siis järsku kaob kutil nett, siis koodikaart ja muud asjad ära ja teie raha jääb tulemata....

ma ei annaks siit foorumist kellelegi ühtki senti kui ta mind msni lisab...olgu see siis ranka, patric, mingi krdi speedi v kurat teab kes...

mõelge ikka ka inimesed natuke mida te teete...!!!

E: andke jah asi menti...juba profülaktika mõttes tahaks teada mis juhtub


Olin loll. Ja mitte vähe. Vigadest õpitakse ja eriti oma vigadest. See ei tähenda nüüd, et ma kellegile pappi ei anna, sest mul on inimesi, kellele ma usaldan kasvõi kogu oma bankrolli kui vaja (foorumi liikmed, aga tuttavad juba enne foorumiga liitumist)


Minule jääb arusaamatuks selline asi, et kui sa kasutad eesti suurimat pokkerifoorumit ja lased siin kellegi mingi väga tühise summaga üle, siis kas sul tõesti pole huvi edasipidi näiteks live mängida kuskil vms.. .

Ega sellised huiarid ei mõtle sellepeale ju.


EDIT: 200 eeki eest menti minna on ka päris normaalne tegu.EDIT2: võsapets on ka variant, talle meeldib 200 krooni eest sõimamas käia. võtad oma rahapaja ühes nagu imelik kandle ja tiugu ning peksate rusikaga uste peale.

Ma läheks menti siis kui see ei ohustaks foorumit ega sunniks kedagi mingeid tobedaid käike jaoskonda tegema. Point oleks sellest, et tegelane karistatud saaks, mitte papi väljanõudmine.
VõsPets muidugi! Kindlasti me kõik viitsime 200.- EEK pärast Petsiga koos tartu linna vahel mingit oliveri taga ajada ja rääkida telekaekraanil kuidas 200 eegiga huiata sain ja pole vist lootustki pappi tagasi saada. Jeah :)

Mina ei keela (ega saagi keelata) tal politseisse minna - mingu kui tahab, mul täiesti ükskõik aga kui meie lehele esitatakse ükskõik, milline päring antud teemaga kohta asutustest, mis ei ole selle foorumiga seotud siis mina võtan seda kui meie foorumi peale sülitamine.

Hetkel on olukord üks vs üks. Meie oleme kõik teinud selleks, et inimesed ei saaks petta ning selle jaoks loonud reeglid. Ingu arvas, et teda reeglid ei takista ning on nii kõva mees, et vahetab rahasid läbi meie keskkonna ilma, et tal oleks selleks luba. Muidugi sai ta petta ja nüüd pisarad silmid ning veel avalikult seda ütlema. Mis kuradi õigust sa siit otsid, kui ise reegleid ei järgi? Samasugune must pätt oled, said nüüd omale 200 kroonise karistuse ja seetõttu ma ei hakka teda topelt karistama. Küll aga ma teen seda, kui mulle tekitatakse lisaprobleeme/tööd.

Ma pole vahetanud speediga mitte ühtegi raha läbi TEIE keskkonna. speedi otsis mu msni netist (pokkeriprodest) üles, lisas mind ja hakkas vestlema. Ühtegi diili me siin ei sõlminud. Lasin speedil saata siia PS-i, et on mulle võlgu, kuna tahtsin mingit tõestust selle kohta. Oleks võinud lasta kirja ka emailile saata ntx. Põhjus miks ma siia foorumisse kirjutasin, et tegemist on petturiga (kuigi ma diili siin ei sõlminud) on väga lihtne. Et teised ka teaks, mis inimene ta on! Ei ole mingeid pisaraid siin mängus.


muide ingu, ma ei tahtnud sind oma kommentaaridega solvata ja tundub lihtsalt , et sa pole selliste mölakatega varem kokku puutunud. soovitan, et unusta kogu see jama ära ja võta seda kui kooliraha. usu mind, et sellised mehed saavad oma vitsad varem või hiljem.

Sina ei solvanudki.

KristjanLaas
16.03.10, 12:59
Aa ja miks debiilsus? Need paadunud pätid on nii pohhuistid, et neid ei huvitagi miski ment ega kaebus. Ühesõnaga teed omal endal mõttetult margi täis ja raiskad ilmatuma aja ära. Otsi miski lõbusam meetod - sotsiaalvõrkudes on tore trollida, vanematele/tüdrukutele/tööjuurde on alati ka tore kõnesid teha. Lihtsalt viisakas küsimus, et ega te ei tea, kus oska pesitseb, kuna pettis mult nats pappi välja vms.

See, ma kujutan ette, oleks meeletult tõhus, pluss alandav jne.
Hakata pereliikmetele ja sõpradele sarnaseid kirju kirjutama/helistama, mitte ähvardama, aga eada andma, et oleks vaja kätte saada, et varastas/pettis. facebook näiteks;)
Kujutan ette, et see oleks 100x tõhusam kui politseisse pöördumine.

Pahvak
16.03.10, 13:02
Speedi ise ka kirjutas (Vapsiku lingitud teemas), et keegi eriti ei tea tema allakäiguteest midagi (200k triobeti deponeerinud ja nt. 3 kuuline amfetamiinikuur). Lähedastele kindlasti meeldib.

ranka
16.03.10, 13:05
Speedi ise ka kirjutas (Vapsiku lingitud teemas), et keegi eriti ei tea tema allakäiguteest midagi (200k triobeti deponeerinud ja nt. 3 kuuline amfetamiinikuur). Lähedastele kindlasti meeldib.

WTF you are doing man? Sa lähed oma 200 eeki tagasi nõudma ning teavitama ta lähedasi, et Oskaril võivad olla väikesed petmise probleemid, mitte sa ei lähe ta "saladusi" paljastama, mis ei puutu üldse asjasegi ja mis ei pruugi olla tõesed.

Pahvak
16.03.10, 13:12
WTF you are doing man? Sa lähed oma 200 eeki tagasi nõudma ning teavitama ta lähedasi, et Oskaril võivad olla väikesed petmise probleemid, mitte sa ei lähe ta "saladusi" paljastama, mis ei puutu üldse asjasegi ja mis ei pruugi olla tõesed.

Minul ei ole sellest 200.- kroonist ei sooja ega külma ja kui oleks minu raha kirjutaks selle korstnasse (loe: ei hakkaks isegi sugulaste sotsiaalvõrgustike kontodel trollima). Lihtsalt mainisin, aga mis sul hakkas speedist kahju nüüd?

Codecci
16.03.10, 13:14
Selle keskkonnaga panin küll nüüd võssa ja minu vabandused aga mõte jääb samaks. 200 eeki eest menti minna on ikka viimne debiilsus (leia miski muu viis "kättemaksuks") ja samuti menti minnes ei tohiks sa kindlasti asjasse mittepuutuvaid inimestele/lehtedele probleeme tekitada.

Aa ja miks debiilsus? Need paadunud pätid on nii pohhuistid, et neid ei huvitagi miski ment ega kaebus. Ühesõnaga teed omal endal mõttetult margi täis ja raiskad ilmatuma aja ära. Otsi miski lõbusam meetod - sotsiaalvõrkudes on tore trollida, vanematele/tüdrukutele/tööjuurde on alati ka tore kõnesid teha. Lihtsalt viisakas küsimus, et ega te ei tea, kus oska pesitseb, kuna pettis mult nats pappi välja vms.
Mis sul viga on?

Keegi lihtsalt kunagi ei lähe menti, sest kõik kardavad "masti täis teha omgomgomg, nagunii midagi ei tehta" ja inimesi selle pärast üle lasta ongi no problemo, sest ükski kusik midagi ette ei võta.

Kui mul oleks piisavalt tõendeid (nagu ingul), siis ma läheks 25 krooni pärast ka menti kui mingi t*ra mu rahasid naglalt üle üritab lasta, see ei koti kedagi, et PokerStarsil litsentsi pole - mängimine ei ole karistatav. Ja see ei kotiks mind ka absoluutselt, et äkki sina pead päti IP-d mentidele andma - sinu laiskus ei ole minu probleem, HUGE LOL @ "ei ole teretulnud siin foorumis kui mendis räägid nii nagu asi oli ehk mainid PokkeriProde foorumit".

Edit: ja leidsin oma MSN-ist just mingi oskari, MSN on erinev sellest mis siit teemast läbi käis - oskaroliversaar@hotmail.com

ranka
16.03.10, 13:23
Sinu rumalus ei ole minu probleem (rahade ette kandmine, paar päeva rahadega ette arvestamine jms)

EDIT: ja enne kui kelgid siis süvene asjatuumasse. Mina arvasin (valesti arvasin --> tänu screenshotile), et vahetus toimus siin keskkonnas, mis on keelatud ja kui sel juhul oleks ingu pöördunud politseisse siis oleks ta pidanud mainima meie foorumit. Mul ei ole vaja seda, et siin keegi, kes pokkeriga ei tegele ja allub riigile, et koguda makse/tagada julgeolek käib siin foorumis või minult lisapäringuid tegemas.

See on kõik minule lisatöö, mis nõuab lisaaega aga viimasel ajal on isegi 24 tunnist jäänud väheks ning oma viimsetki vaba-aega (nädalavahetused) ma küll ei hakka matma teiste probleemide lahendamiseks. Kui tahad siis võid seda ise teha.

Codecci
16.03.10, 13:33
Sinu rumalus ei ole minu probleem (rahade ette kandmine, paar päeva rahadega ette arvestamine jms)
Kui sa just privaatfoorumit ei tee, kus isiklikult liikmed valid, siis sellise asja vältimine on võimatu - kergeusklikke leidub ja jääb alati leiduma. Osavad pätid suudaks 100% isegi sind või mind üle lasta.


EDIT: ja enne kui kelgid siis süvene asjatuumasse. Mina arvasin (valesti arvasin --> tänu screenshotile), et vahetus toimus siin keskkonnas, mis on keelatud ja kui sel juhul oleks ingu pöördunud politseisse siis oleks ta pidanud mainima meie foorumit. Mul ei ole vaja seda, et siin keegi, kes pokkeriga ei tegele ja allub riigile, et koguda makse/tagada julgeolek käib siin foorumis või minult lisapäringuid tegemas.

Politsei ja Maksuamet on täiesti erinevad asutused. See on samahea kui keegi tuletõrjest selle foorumiga liituks, ta ei hakka sult makse nõudma.


See on kõik minule lisatöö, mis nõuab lisaaega aga viimasel ajal on isegi 24 tunnist jäänud väheks ning oma viimsetki vaba-aega (nädalavahetused) ma küll ei hakka matma teiste probleemide lahendamiseks. Kui tahad siis võid seda ise teha.
Sa ei pea ju seda tegema, kui politsei sind välja kutsub siis ega nad sundviimist sulle ei korralda IP-de saamiseks, aga et ta sellepärast ei tohi mainida PokkeriProd foorumit, et jumala eest keegi sind ei tülitaks ja vastasel juhul saab bänni foorumist, on superridic.

ranka
16.03.10, 13:38
Sa ei pea ju seda tegema, kui politsei sind välja kutsub siis ega nad sundviimist sulle ei korralda IP-de saamiseks, aga et ta sellepärast ei tohi mainida PokkeriProd foorumit, et jumala eest keegi sind ei tülitaks ja vastasel juhul saab bänni foorumist, on superridic.

Foorumis on igasugused rahavahetused keelatud ja sellele järgneb karistus (s.h. ka PM'id!). Meil tekkis inguga arusaamatus, kus ma arvasin, et rahavahetus toimus siis keskkonnas ja seepärast oleks reeglite järgi pidanud saama ta karistuse. Internetis rihma ei ole, tutistada ei saa siis nii julm kui see ka ei oleks tuleks kasutada bänni.

Kuna ma tol hetkel leidsin, et ingu sai oma karistuse kätte, summa on väike siis ka mina eirasin reegleid ja ei bänninud "ohvrit" ära. Küll aga ma oleks seda teinud kui meile oleks ta tekitanud probleeme, mis on igati loogiline samm. Ise rikub reegleid, kaasab ka meid oma probleemidesse ja mustab mingil määral foorumi nime, eriti tänasel päeval kui pokker ei kõla kõige pehmeams valguses.

Aga näed sellele eelnevale jutule võid kohe kriipsu peale tõmmata kuna mina sain valesti aru ning tunnistan oma viga.

Rahapada
16.03.10, 14:56
jup, sain speed'ilt üle, soeses turnasteigiga:
http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=3537

pidevalt rääkis, kuidas midagi mängima hakkab, aga kui otsima hakkasin, ei old midagi mängimas näha, tegin siis opr'i, ptr'i ja sharkscope'i... ja nägin, et 2 turniiri kokku 7$ eest on mängitud (kandsin 10neks turnaks 55$), natuke on rahalaudades pärast seda huiatud ja mingeid hu sng'si jms on ka mängitud... saatsin pm'i, midagi, vaatasin viimaseid poste, oli kuskil märtsi offtopicus kobisenud... kõik, msn, tühi... no mis teha, mõtlesin lithsalt, et ma oleksin tänase õhtuni oodanud ja käesoleva postituse teinud... kuna asi on juba väljas, siis vot selline asi, min poolt pigem lithsalt hoiatus selle tegelase suhtes, üsna kindel olen , et 50$ võin korstnasee kirjutada

teinekord tean, et hoian kinni oma põhimõttest (kui steigin kedagi, siis olgu tal ikka postitusi ka) samapalju või rohkem kui minul

Rigged
16.03.10, 15:12
jup, sain speed'ilt üle, soeses turnasteigiga:
http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=3537

pidevalt rääkis, kuidas midagi mängima hakkab, aga kui otsima hakkasin, ei old midagi mängimas näha, tegin siis opr'i, ptr'i ja sharkscope'i... ja nägin, et 2 turniiri kokku 7$ eest on mängitud (kandsin 10neks turnaks 55$), natuke on rahalaudades pärast seda huiatud ja mingeid hu sng'si jms on ka mängitud... saatsin pm'i, midagi, vaatasin viimaseid poste, oli kuskil märtsi offtopicus kobisenud... kõik, msn, tühi... no mis teha, mõtlesin lithsalt, et ma oleksin tänase õhtuni oodanud ja käesoleva postituse teinud... kuna asi on juba väljas, siis vot selline asi, min poolt pigem lithsalt hoiatus selle tegelase suhtes, üsna kindel olen , et 50$ võin korstnasee kirjutada

teinekord tean, et hoian kinni oma põhimõttest (kui steigin kedagi, siis olgu tal ikka postitusi ka) samapalju või rohkem kui minul
Unreal kuidas keegi saab sellise tühise raha pärast kedagi üle lasta, või siis üldse, kuidas keegi saab raha pärast kedagi üle lasta.
:(

flipmachine
16.03.10, 15:14
, või siis üldse, kuidas keegi saab raha pärast kedagi üle lasta.
:(

Õige summa eest laseks igaüks siin foorumis kellegi üle.

Rahapada
16.03.10, 15:14
ez, see on ju internet, siin peabki kõik liberaalne olema (nagu öeldi rahvateenrites) ..

juhtub, lihtsalt inetu lugu, kätte seda obv ei saa

kardpleier
16.03.10, 15:42
Õige summa eest laseks igaüks siin foorumis kellegi üle.

eksid. nice post muidu

Oliverk
16.03.10, 15:48
Selle viimase huiari sõpradele poel mõtet pinda käia sest imo kõik teavad et ta huiiar on ja ta peaks kõigile võlgu niigi olema.

yolpa
16.03.10, 16:55
mina teeks omakohut.

lenC
16.03.10, 17:10
Ta mulle ka miski $85 vms võlgu, PN-i foorumis kasutajale 'herlio' ka ~$21, kui ma õigesti aru saan( http://ee.pokernews.com/pokkerifoorum/topic3272/ ). Kui vaja, siis ma viitsiks küll menti tunnistust andma minna, juhul, kui sellest mingit tolku on, msni loge ka alles.

variatsioon
16.03.10, 17:12
tüüp juba päris rikas vist.

ingu
16.03.10, 19:27
tüüp juba päris rikas vist.

ranka kirjutas eespool, et kuulõpus pidi tüüp rootsi minema, juu siis teeb veidi aega tööd veel kelmitades ja siis rootsi puhkama ära vast.

Karikakar
16.03.10, 19:48
Kui ma väga rikas oleks, siis ma küll Rootsis ei puhkaks. Pealegi jätab inimene pigem sellise degen. gambli mulje kes proovib igalt poolt raha saada, et see vaid jälle maha mängida.

Rahapada
16.03.10, 19:51
kus ta rikas on kui seal kuskil ees oli , et triosse 200k eeku sisse kandnud

HU grinder
16.03.10, 20:38
Pardon my french, aga vägisi tahaks üle kitli sellisele affile anda, kuigi minul taga mingeid pretensioone pole. 1-outerid ei aja ka nii tilti kui sellised tulnukad.

Viski
17.03.10, 18:28
Pardon my french, aga vägisi tahaks üle kitli sellisele affile anda, kuigi minul taga mingeid pretensioone pole. 1-outerid ei aja ka nii tilti kui sellised tulnukad.Ma poleks ise paremaid sõnu leidnud.

Tarq666
17.03.10, 18:47
speedi
Bännitud


Join Date: Jan 2010
Location: T;M
Posts: 295 Hei :)

--------------------------------------------------------------------------------

Ega sa minule mingit mängu võimalust ei taha pakkuda ?

speedi
Bännitud


Join Date: Jan 2010
Location: T;M
Posts: 295 Sorry

--------------------------------------------------------------------------------

Et tüütan aga ega sa mingile turnale steiki ei taha pakkuda ? :)





Tüüpilise huijari taktika. Minult ta ei saanud midagi.

ok2aa
18.03.10, 09:36
sellised teated tuleb edasi saata moderaatoritele, kes spämmijatega ise edasi tegelevad. kui seda ei tehta, siis leiab scammer lõpuks ikka lolli, kes talle raha annab ja jälle kisa taevani.
foorumi kommuun peaks ise aktiivsem olema ning siis oleks jamasid vähem, sest potentsiaalsed scammerid oleks juba varakult teada ning moderaatorid saavad siis kasutajaid hoiatada/bännida vms.

KristjanLaas
20.03.10, 18:19
Heh, nägin trollis teda täna.
Päris armetu nägi välja teine, käis ja hoidis pead maas ja lootis, et keegi ei märka teda:D

jrgn hell
20.03.10, 18:22
Heh, nägin trollis teda täna.
Päris armetu nägi välja teine, käis ja hoidis pead maas ja lootis, et keegi ei märka teda:D

sinine vest ka seljas?

ingu
20.03.10, 18:39
Heh, nägin trollis teda täna.
Päris armetu nägi välja teine, käis ja hoidis pead maas ja lootis, et keegi ei märka teda:D

Kuidas sa tead, et see tema oli ? Rate või orkut teada ?

ingu
27.03.10, 11:15
Anna mulle ka ta pilt vms.

-andres-
12.04.10, 12:43
Kasutaja: Poku
http://foorum.pokkeriprod.com/member.php?u=1613

Põhjus: Pettis välja kasutajalt "Karikakar" 40$.

Selgitus: Alustuseks pakkus kasutaja "Poku" kasutajale "Karikakar" coachi ning seda mitmel korral. Peale seda mõtles kasutaja "Poku" välja küllaltki geniaalse petuskeemi, mis toimis järgmisel:

1)Kasutaja "Poku" kontakteerus kasutajaga "Karikakar läbi msni ja palus abi, et "Karikakar" saadaks Naxeri PokerStarsi kontole ~60-70$ stakeks ja kasutaja "Poku" maksab selle "Karikakrale" tagasi, kui endale rahad PokerStarsi jõuab kanda.
2)Kasutaja "Karikakar" oli nõus, sest kasutaja "Poku" tundus talle usaldatav, sest oli teda aidanud ja coachinud, nii saatiski "Karikakar" Naxeri kontole 40$ õhtusteks turniirideks.
3)"Naxer" ei ole asjaga pmst seotudki, sest ka temaga kontakteerus Poku läbi msn'i ja ütles, et saadab sõbra kontolt PokerStarsi talle turniirideks raha, samal ajal "Karikakrale öeldes, et Naxer on tema kauaaegne sõber jne, mis paraku tõele ei vasta.
4)Kui "Naxer" oleks turniiridelt hittinud, oleks asi olnud arvatavasti korras ja rahad oleks tagasi antud, paraku nii ei läinud ja "Karikakar" on siiani oma rahadest ilma.
5)Viimased nädala aega pole kasutaja "Karikakar" kasutaja "Pokuga" kontakti saanud, kuigi ennist suheldi pea iga õhtu coachimise teemal.


Võlgneb: $40 Kasutajale "Karikakar"

KÕIK KASUTAJAD HOIDKE SILMAD LAHTI, SEST NII POKERNEWSIS KUI KA POKKERIKOOLIS (SEAL ENAMGI), ÜRITAB SAMA KASUTAJA LÄBI VIIA MISKISUGUST RAHALIST ÕPET, KUI KELLEGIL TÄPSEMAID ANDMEID, SIIS LISAGE.
ÜRITAME KIIREMAS KORRAS KA POKERNEWSI JA POKKERIKOOLIGA TEMA TEEMAL KONTAKTEERUDA.


Lisaks veel seda, et kui kellegil juhtub olema mingisuguseid lisaandmeid/kontakte kasutajaga "Poku", siis saatke juhtkonna mõnele liikmele PM ja saame ehk kasutajanimesid ja teiste foorumite aliaseid siia ülesse riputada.

ristijeesus
12.04.10, 12:55
Praegu jääb mulle igatahes arusaamatuks kuidas poku sellest kasu oleks saanud. Kas nii, et kui naxer oleks turnal hittinud, oleks pool võitu pokule saanud ja tema oleks sellest siis karikakrale ainult 40 taala maksnud? Poku stakes naxerit karikakra rahaga?

HU grinder
12.04.10, 13:02
Nii palju kui mina aru sain, siis poku stakes naxerit, saates pappi "sõbra" kontoga (karikakar). Kui naxer oleks hittinud, siis oleks kõik olnud korras, aga kui ei, siis kakar kannatab ja Poku freerollis all the time.

E: Tegelt on see päris kaval plaan, sest teoreetiliselt stakes karikakar teda, enda teadmata, aga kui naxer olekski tõmmanud suure kala, poleks karikakar seda raha näinud, vaid poku oleks saanud hea teenistuse - kas just küllaltki geniaalne plaan, aga üle keskmise küll, sest vaevalt, et geniaalse plaani puhul poleks variandi B-ga arvestatud (juhul kui ei näkka naxeril).

Cash87
12.04.10, 13:14
Kui inimene coachib kas siis tõesti oma peaga ei teeni seda 40$ ära? Väga imelik inimene, et riskib sellise jamaga nii vähese eest

nomerlot
12.04.10, 13:25
See on üks ilgelt imelik juhtum, ma ei oska kohe midagi arvatagi.
Nagu ma varemgi olen maininud, on Poku ka mind mõned nädalad päris asjalikult coachinud. Ka mina pole temaga üle nädala ühendust saanud, aga vahe on selles, et võlgu olen mina, sest coachidiili eest pole ta veel tasu välja võtnud (kuigi olen pakkunud) ja summa on natuke suurem kui see 40$.
Kindel, et karikakra raha polnud mõeldud pokule coachitasuna, mille ta lihtsalt stake'i lükkas? Infohäire?

Sest niipalju ma võin küll öelda, et tema pokkeriteadmistega peaks 40$ küll märksa lihtsamini kätte tulema :)

oitarvi
12.04.10, 13:26
Poku tahtis ka Pokkerikoolis väikse cashi projetki teha, kus ta coachima hakkab. Projekt ei jõudnud alatagi, kui juba hakati kahtlustama, et õpetaja ei näita oma graafikuid ega mingeid andmeid, kuidas teda usaldada saab? Pärast seda kahtlustamist pole Poku enam MSN-i ega foorumisse nägu näidanud. Muidugi tal oli mingi koduleht ka, kus müüs tõlgituid artikleid. Loodan, et keegi neid ei ostnud.
Tegemis on siis ilmselgelt petturiga, kui ta isegi kaitsma end ei tule süüdistuste eest.

Karikakar
12.04.10, 15:17
Kindel, et karikakra raha polnud mõeldud pokule coachitasuna, mille ta lihtsalt stake'i lükkas? Infohäire?)

Coachimise eest sai tasu talle juba makstud. See 40$ küsis ta ükspäev selleks, et Naxerit stakeda. Eelmine laupäev ütles, ma tsiteerin, raha on shippitud. Pärast seda pole MSNi tulnud, ühendust minuga võtnud, rahad pole kontole jõudnud.


Tegemis on siis ilmselgelt petturiga, kui ta isegi kaitsma end ei tule süüdistuste eest.

Ma ise oleks veel oodanud enne kui asjaga lagedale tulin, aga mõtlesin, et tal ju samas paljusid teisi keda coachib, et igaksjuhuks hoiatan inimesi.

Ma saaks aru, kui inimene võtaks ühendust, et hetkel pole raha maksta vms. aga selline ära kadumine jätab küll negatiivse mulje.

alaska
12.04.10, 15:25
oot, sa teadsid, et ta tahtis naxerit stakeda? Ja kogu probleem on selles, et mees pole msn tulnud ja 40$ ära maksnud?

Karikakar
12.04.10, 15:33
oot, sa teadsid, et ta tahtis naxerit stakeda? Ja kogu probleem on selles, et mees pole msn tulnud ja 40$ ära maksnud?

Teadsin.

Kogu probleem on selles, et praeguseks on "rahade shippimisest" möödas juba peaaegu, et 10 päeva ja inimene kes enne iga päev stabiilselt rääkis jne. pole nüüd isegi MSNi ega foorumisse juhtunud. Ma ei tea, minule jätab küll kahtlase mulje.

alaska
12.04.10, 15:36
loodame, et temaga on ikka kõik korras, ja saad oma rahad kätte.
Aga mingisugust geniaalset petuskeemi ja freerollimist ma küll kusagil ei näe.

Simmo
12.04.10, 15:36
aga vahe on selles, et võlgu olen mina, sest coachidiili eest pole ta veel tasu välja võtnud (kuigi olen pakkunud) ja summa on natuke suurem kui see 40$.

Kuna selline fakt tuli välja siis ei saa ju inimest kohe petturiks tembeldada, elus juhtub igasugu asju.

muruntau
12.04.10, 15:40
Tundub natuke vähe infot olevat, et pokut täielikult süüdi mõista. Äkki on tüübil lihtsalt midagi juhtunud, et pole võimalik netti saada? Loodetavasti pole midagi Johnny Jazzy juhtumi taolist...

Pakuks üheks lahenduseks, et see isik, kes pokule oli võlgu maksab karikakrale 40 USDi, sest pmst on see poku raha enivei.

Karikakar
12.04.10, 15:41
loodame, et temaga on ikka kõik korras, ja saad oma rahad kätte.
Aga mingisugust geniaalset petuskeemi ja freerollimist ma küll kusagil ei näe.

Jep.

Nagu enne mainisingi, siis algne plaan oli asjaga veel oodata, aga kuna tal on palju inimesi keda ta coachib, siis igaksjuhuks mainin selle siin ära, et vältida hilisemaid probleeme.

yolpa
12.04.10, 15:41
siin foorumis ennegi ikka väga halbu asju juhtunud nende inimestega, kelle käes on olnud võõras raha, niiet loodame parimat, et ta ainult pettur

nomerlot
12.04.10, 15:46
Pakuks üheks lahenduseks, et see isik, kes pokule oli võlgu maksab karikakrale 40 USDi, sest pmst on see poku raha enivei.

Minul poleks mingit probleemi maksta poku asemel see 40$ karikakrale tagasi, aga teen seda ainult siis, kui Poku seda mulle ütleb. Ma ei saa ju sellist asja ise otsustada.

HU grinder
12.04.10, 16:27
Jep, petuskeemist on asi kaugel, loodan, et pokuga on kõik korras.

E: Fakt, et kakar teadis naxeri stakemisest, muudab terve skeemi olematuks.

E2: Nahhui ta peaks $40 pärast ära kaduma, kui tal on nomerlotilt ka rohkem saada, non-sense.

/Case closed

Karikakar
12.04.10, 17:07
Jep, petuskeemist on asi kaugel, loodan, et pokuga on kõik korras.

E: Fakt, et kakar teadis naxeri stakemisest, muudab terve skeemi olematuks.

E2: Nahhui ta peaks $40 pärast ära kaduma, kui tal on nomerlotilt ka rohkem saada, non-sense.

/Case closed

Sa ikka saad aru, et kui inimene ütleb et rahad on shippitud, siis peaks rahad minu kontole jõudma sõltumata sellest, kas inimesega pärast seda juhtub midagi või ei. Hetkel pole ei raha ega inimest :rolleyes:

HU grinder
12.04.10, 17:09
V-o mõtles, et rahad on naxerile shipitud.

Karikakar
12.04.10, 17:16
V-o mõtles, et rahad on naxerile shipitud.

Ei saanud mõelda, Naxer mängis samal päeval juba need turnad ära ja ma küsisin järgmine päev kas mõni hit tuli ka :rolleyes:''

Pealegi kandsin ma ise raha otse Naxeri kontole

HU grinder
12.04.10, 17:20
Ikkagi kõlab ajuvabalt, andke aega atra seada.

ranka
12.04.10, 18:10
Anyway kui Poku ei olegi pettur siis on olemas tal emaili aadress (admin [at] pokkeriprod.com), millele saab ta kirja saata. Niikaua kui seda ei ole siis niikaua ei saa me vastupidist väita. Vastasel juhul võiksime ju kõik Diademad ja Arnis Vähidelt ka bännid maha võtta kuna nad lihtsalt ei ole naasenud meie foorumisse pärast pettuse korda saatmist.

Codecci
13.04.10, 01:42
E: Fakt, et kakar teadis naxeri stakemisest, muudab terve skeemi olematuks.

Ei muuda ju. Naxer hitib, maksab Pokule profiti, Poku maksab profitist $40 Karikakrale - successful freeroll, Poku ei ole paha. Naxer ei hiti - Pokul Karikakrale tagasi maksta pole - Poku on paha.

Aga lololol kui ongi algusest peale scam projekt - sellise vaeva eest laseks ennastki $40 eest scammida, +++ EntertainmentValue sellise raha eest :D

Aga coachitavad - olete kindlad, et ta teid ikka õigesti mängima õpetas? Mis mängu ja limiidi coachimisteenust ta pakkus üldse?

HU grinder
13.04.10, 02:14
Muudab ikka küll, sest nii karikakar ise teab, millega riskib. Siis on see tavaline petuskeem(anna raha, saad tagasi), mitte enam see küllaltki geniaalne.

Codecci
13.04.10, 02:20
Muudab ikka küll, sest nii karikakar ise teab, millega riskib. Siis on see tavaline petuskeem(anna raha, saad tagasi), mitte enam see küllaltki geniaalne.

Selles mõttes küll jah.

ok2aa
13.04.10, 08:01
keegi mõnda Poku screenname ka teab? saaks kohe ptr'ist järgi vaadata, mis tegelane ta on.

pikk28
13.04.10, 08:25
mainis kuskil, et mängib ainult neil saitidel, mida ptr ei tracki. lol

ok2aa
13.04.10, 08:26
case closed.

nomerlot
13.04.10, 10:38
Aga coachitavad - olete kindlad, et ta teid ikka õigesti mängima õpetas? Mis mängu ja limiidi coachimisteenust ta pakkus üldse?

Minu teada ainult FR NL õpetas madalal tasemel, mingit 3 inimest korraga, Karikakar jõudis vist NL2-st NL10-sse, eks ta ise oskab kommenteerida. Tean veel üht foorumlast, kes NL25 coachimist sai, eks ta ise teab, kas ja mida ta selle kohta ütleb.

Ütles et mängib peamiselt Cakes, sellepärast ei saa ka PTR-st vaadata, kuigi ma vist ei küsinudki seda linki (muide, scämmer võiks ju anda ka kellegi teise lingi, mis seal vahet?)

Minu otsuse aluseks ei olnud mingid graafikud, vaid käte analüüsid, mis ta varem foorumis tegi + strateegia aruteludes osalemine, mille järgi oli näha, et on mõtlev mängija, kelle analüüsist võib abi olla.

Analüüsis konkreetseid käsi, üldstatse, tegime ühissessi, mul küll ei tekkinud kordagi kahtlust, et tegu võiks olla scammeriga :D

Vara on öelda, kui palju coachimisest kasu on olnud. Niipalju oskan öelda, et enne diili jooksin kuu aega pidevalt miinuses, nüüd viimase 20K käe jooksul on kasum 3,5BB/100. Aga 20K kätt pole ju veel määrav. Mõtlen kindlasti rohkematele asjadele mängides.

lugege ise mõnda tema postitust ja öelge siis, et suvaline 40$-scämmer, kes midagi pokkerist ei jaga.
http://foorum.pokkeriprod.com/search.php?searchid=176068

Mina olen ju talle rohkem võlgu kui tema Karikakrale, aga kadunud on ta meie mõlema jaoks. Juba selle fakti pärast tundub kogu scämmijuhtum täiesti ebaloogiline. Nagu ma varem olen öelnud - meie diil oli üldse puhtalt ausõna peal, alguses me ei rääkinud üldse rahast ja ülelaskmise võimalus on ainult minul. Näiteks Kotkas-Olympus diili tingimustest ja kaasnevast lärmist on asi vääääga kaugel.

Ja ma kordan, et niipea kui temast midagi kuulda taas on (olen tema pärast mures juba), piisaks tema sõnast, et ma kannaks kohe karikakrale see 40$ ära ja case closed. Omal algatusel ma seda ei tee, sest mina ei tea, võib-olla on temal juhtumist hoopis teine arusaam, aga mina jagan tema raha ilma peale laiali...

Edit: ja üks moment veel - ühel nädalal oli ta raskesti kättesaadav. Võttis ise ühendust ja ütles, et tal ei ole antud nädalal palju aega, kuna tal olla üks high-rollerist sõber külas teda ennast coachimas ja pakkus ilma küsimata välja, et jätaksime nimetet nädala meievahelisest coachidiilist välja. No ei kõla scämmeri käitumisena, kohe kuidagi ei kõla.

Tigrano
13.04.10, 11:20
Seda kõike lugedes tundub kõik imelik tõesti.

ranka
13.04.10, 15:02
Praegust olukorda nimetada "Poku" arestiks ja eks me näe, mis siin välja tuleb -- reeglina keegi ei kao niisama kuskile ära ja kui tõesti juhtus midagi halba temaga siis me ka sellest kuuleme!

Karikakar
13.04.10, 16:01
Praeguseks on minu kontole jõudnud raha, mis arvatavasti tuli Pokult.

Raha saabus mulle starsi, kasutajalt carpc007 (sinna sai ka coachimise eest tasu kantud). Kokkuvõtteks võib öelda vist lõpp hea-kõik hea? Ei tea kas aitas siis vähe kurjema hääle tegemine või midagi muud. Fakt on see, et "rahade shippimisest" ei saanud vast juttu olla kui praegu (pmst 10 päeva hiljem) raha starsi jõudis.

yolpa
13.04.10, 16:29
nüüd ootaks mingit poku poolset selgitust asjale.

hoss23
13.04.10, 16:32
Siis on ju hästi, et mull lõhki lõpuks läks

ranka
14.04.10, 00:41
Poku palun saatku mulle kiri admin (at) pokkeriprod.com - seda sama elektronposti aadressi peaks sisaldama ka tekst mis kuvatakse kui ta tahab logida meie foorumisse.

Ennem mina bänni maha ei võta. Põhjus miks ma tahan kirja on see, et kui ta siiski oli süüdi siis me tõestame seda. Kui ei olnud siis tuleb meie poolt Pokule ametlik vabandus. Ühesõnaga, et rahvale ei jääks teadmatuks kas ta oli süüdi või mitte.

Naxer
14.04.10, 13:37
Tahaks ka loota, et see ikka mingi arusaamatus vaid oli. Ta jah pakkus mulle msn-s PS-i ja ka FT-i väikseid steike, ütles, et tal huvitav railida jms. Ei osanud küll kahtlustada, et selle ümber mingi skeem oleks. Loodetavasti polnudki.

oitarvi
14.04.10, 15:06
Tsiteerin Kajameest Pokkerikooli foorumist Poku teemal.


Ma ka arutan. Miks inimene tõmbas kohe uttu, kui peale pikemat usaldusväärset jutuajamist Skypes ta nime küsisin. Miks meie ühisprojektks kokku lepitud toas ei ava mees lihtsalt kontot, vaid peab soustima midagi sõbranna nimel tehtud kontost jms. Miks on edukal rahamängijal vaja Naxerit steikida kelletki teiselt laenatud raha eest ??? Miks ei suuda ennast ise coachima pakkuv mängija mitte kellelgi näidata oma tulemusi. Miks ta ei suhtle peale foorumites esile kerkinud kahtlustusi isegi inimestega, kellega tal oli MSN-is ja Skypes usalduslikud privaatvestlused ja kes teda foorumis isegi avalikult kaitsesid. Minu isiklik kontkst lõppes keset pikka privaatvestlust nagu noaga lõigatult nõnda:

Kajamees: Mis su pärisnimi on, et saaksin vaadat adminnist järele. (Jutt siis rackeback diilist Pokkerikooli kaudu, peale tema väidet, et ta on Pokkerikooli kaudu liitumise juba teinud varem olla olnud mingi sõbranna nimel konto).

POKU: oot ma sekund eemal.

pele pikka vaikimist küsin, et kas oled tagsi online

POKU: Kle olen jah siin, mul hetkel coach siin et teeme rasket trenni (ja pele seda ei kippu ega kõppu, kadumisest rääkis ka oitarvi, kes ka temaga pikki MSN vestluseid enne seda pidas pidas)

Lõpuks kirjutasin peale paari päeva, kui foorumis olid tekkinud kahtlustused tema suhtes:

Kajamees: tere, sa peaksid midagi foorumis vastama. Vaikimine ei ole lahendus.

vastus tuli järgmisel päeval, kuigi kogu aeg näitas, et kasutaja on online.

POKU:.... Homme olen kainem ja võin sulle vabalt anda kontaktid keda ma coachinud olen + veel kontakte ja minupärast raili või mind. Enivei over and out now. Mul pole huvi tasuta teha ebameeldivat asja.

Otsustasin, et võtan pakutu vastu ja lasen mehel ennast puhtaks pesta kui ta tõepoolest õige mees on. Kajuks ei vastanud ta nüüd enam sõnagi, kuigi nägin pidevalt teateid Skypis, et kautaja POKU tuli sisse.

Miks ta peaks solvunut mängima, kui lubas - "kontaktid keda ma coachinud olen + veel kontakte ja minupärast raili või mind."

Ma arvan, et vastus on lihtne. Tegemist oli ühesilmalisega, kes uskus, et võib pimadate seas kunn olla aga võta näpust - osutusid täitsa terava nägemisega tüüpideks :)

Ma arvan, et solvunud ei peaks olema mite poku, vaid kõik meie foorumlased, kes temaga siiralt suhtlesid.

Tigrano
15.04.10, 08:18
Poku saatis kirja adminni meilile, et oli nädal aega internetist eemal ja kohe petiseks tembeldatud.

Võtsin kasutaja Poku bänni maha, et saaks tekkinud ebameeldivat olukorda selgitada.

Poku
15.04.10, 09:06
Oli Karakakar üks inimene kelle 40$ oli minu käes, kuna ma ise ei mängi ei FT ega PS, siis tõesti nende kontosid ma ei oma, kasutasin tuttava kontosid. Ühe teise foorumlase raha oli ka minu käes, kes pole siin veel sõna võtnud (natuke suurem), sai ka see koheselt tagasi saadetud. Kellegile midagi ma võlgu enam ei ole. Olin endast täiesti mittesõltuvatel põhjustel internetist eemal.
Karikakar, nomerloti ja ühe inimese ees veel suured vabandused, ei saanud endast kuidagi märku anda ka ma, võin veel paariks päevaks "ära kaduda".
Pokkerikooli teemat ei vaevu ma isegi kommenteerima, mul on parematki teha kui lastega peitust mängida.

lenC
15.04.10, 09:19
Miks sa ütlesid, et raha on shipped, kui see tegelikult nii ei olnud?

Poku
15.04.10, 09:41
Miks sa ütlesid, et raha on shipped, kui see tegelikult nii ei olnud?

Sest kontod mida kasutasin ei ole minu kontod ja ma ei halda neid, ma mõistsin valesti, minupoolne möödapanek. Ja see miks see oli minupoolne möödapanek on juba minu eraeluline asi. Aga vabandused "Karikakar" ees veelkord.
Enivei, väga ebameeldiv kogemus minujaoks ja mingeid rahalisi ega mitterahalisi coachimisi ma enam ei tee, ainult abistan ja ütlen enda arvamuse. See value on nii väikene, pigem sümboolne, aga nüüd on Eesti pokkerifoorumid mingit jama täis, mille lahendamise asemel ma parem tegelen millegi muu kasulikuga.
Kui te võtaks nt nüüd Pokkerikooli foorumi ette ja hakkaks kronoloogilises järjekorras lugema postitusi, ma arvan, et leiaks ka teie: mina tahtsin väikest nurgakest teha, suuremaks puhusid asja nemad. Raha ma kuskilt ei küsinud, kes on saatnud mulle maili on saanud ka antud artiklid tasuta. Ja siis hakati eraelus sobrama. Nagu miks ma peaks kellegile oma eraelust rääkima? Kui hr. Taimla küsis skype teel nime, et vaadata kas rakeback diil on aktiveerunud, siis taipasin ma, et käib nendepoolne hämamine, et oska siis otse küsida või, et ei usalda, räägi mis on. Ükski pokkerituba ei avalda enda mängijate nimesid ka affilatele, kasutajanimed saate, ega nii lolliks ka ei tasu mind pidada.
Ma arvan, et mingeid teadmisi ja kogemusi mul on mida jagada inimestele ja kui ma olen nõus seda tasuta tegema, siis ma ei pea andma asjasse mittepuutuvatele küsimustele vastuseid. Kui teen asja tasuliselt on teine teema.

vonkartoffel
15.04.10, 16:13
Temaga paistab kõik korras olevat, kui ta on suutnud 10.aprillil siia lehele sisse logidaSmile Ju tal pole siis teile midagi öelda
Tsiteeritud pokernewsist. Teeme ju oligi see et hakati raha küsima ja sellepärast uuriti, mis mehega tegu. See kui esimesed 5 klienti said, oleks saand midagi tasuta, ei tähenda et kõigiga nii oleks läind.

Jennifer
15.04.10, 16:18
Tsiteeritud pokernewsist. Teeme ju oligi see et hakati raha küsima ja sellepärast uuriti, mis mehega tegu. See kui esimesed 5 klienti said, oleks saand midagi tasuta, ei tähenda et kõigiga nii oleks läind.

Ma ei saa aru, mida te õiendate Pokuga.
Ta ei olnud kordagi küsinud kellegi käest raha ja nüüd hakata ajama teemat, a la et esimestelt jah ei küsinud aga järgmistelt kindlalt küsib, siis see on HAIGE.
Kurat küll, närvi ajab. Poku on väga normaalne inimene, kes lihtsalt püüdis oma õpitut edasi anda aga te kõik hüppate talle koheselt kaela.
Ärge tõmmelge tema kallal nii palju. Tema õpetused on mulle väga palju juurde andnud, ning ta ei ole mitte mingisugust raha küsinud.
Tema sooviks oli vaid pokkerikommuunile natuke tagasi anda, aga mis ta vastu sai, sellise ****raja kaela, et vähe pole.
Mõelge rohkem peaga ja ärge pekse segast!

Godspeed_EJ
15.04.10, 16:42
Mõelge rohkem peaga ja ärge pekse segast!


Soovitan sul iseenda nõu kuulda võtta.

ps: ei ole iroonia ega sarkasm. tõsiselt kohe.

oitarvi
15.04.10, 20:53
Poku puhul on niipalju vasturääkivusi, et ei teagi mida arvata...

Priito
17.04.10, 15:29
Hakkame siis seda müüti purustama, et need kel mingi konflikt on või isegi need, kes asjast midagi ei tea kipuvad teisi halvustama ning positiivsete kogemustega inimesed on vait.
Poku pakkus mulle coachingut enne seda juhtumit. Olin seda foorumit lugenud ning üritasin salakaval olla ning natukene lisainfot foorumlaste jaoks koguda, aga Poku saatis mulle selle teema lingi kohe alguses ja ütles, et ma peaksin tema kohta käivatest süüdistustest teadlik olema enne kui me koostööd alustame.
Pettur ei teeks seda :)
Coachingu eest ta tasu ei küsinud. Kuna ma sellega nõus ei olnud, siis leppisime kokku, et maksan talle südametunnistuse järgi, kui see koostöö mulle tulus on.
Kindlasti paljudele tundub naeruväärne, et pärast ühte vestlust siin teda kaitsma tulen, aga avaldan lihtsalt oma arvamuse, kuna Poku jättis sümpaatse mulje.

Praegu on ainuke kahtlane asi selles, et miks inimene on valmis teisi niisama ilma tasuta abistama ning see mõte hakkab kohe häirekella taguma. Ühiskond on saavutanud staadiumi, kus igasugune abivalmidus tekitab kahtlust.

Marek K.
17.04.10, 16:07
sick business jah, olge sõbralikud. keegi pole kokkuvõttes midagi kaotanud, las inimesed elavad oma elu edasi. ma antud teemal ise suht neutraalne, et ei hakka arvamust avaldama, aga üldiselt on ikka nii, et headus tänapäeval võidule ei vii. tuletaksin jällegi meelde kellamees lible ütlust, et räägi sa tõtt, oled mõttetu vend, aga vot valeta.. valeta ja vassi, siis oled sa õige mees!