PDA

View Full Version : Elu On Lill otsib STAKE-i ;)



Tartu
16.06.09, 14:58
Loen ja vaatan , et stakemine niivõrd popp, et äkki leidub mõni hea stakeja kes mindgi stakeks.

Mänginud vähe, umbes 20 000 kätt, mitu korda bustoks läinud kuna mai tea miks roninud kõrgemale limiidile kui õige oleks :S

Mängin siis Full Tilti-s nime "Elu On Lill" all, mõttes oleks Nl10-t grindida mingisugused 10 tuhat - 20 tuhat kätt (vastavalt kuidas satekja soovib,), lisaks võiks stakeja karmi sõnaga vigu üles leida minu mängus ja abistada.

Julgelt võin öelda, et pokkerisse toonud olen oma 2-2,5k eesti krooni, kuid võitudena välja võtnud 3-3,5k. Hetkel rahadega nii nagu on, et endal puudub võimalus korraliku depo tegemiseks.

Diil võiks selliselt kujuneda, et kui kasumisse saan , siis saab stakeja oma staketud summa tagasi + (50%-60%) kasumist. Ja juhul kui kõrben siis jääb ka stakeja ilma rahast. Juhul kui 10k kätt läbi on, ning seis miinuses, võib stakeja(d) oma jäägi tagasi võtta, või jätkub sess veel 10000 käe võrra. Mängin ainult full ring nl 10-t, ei deepi ega muid sng-sid.

Kuidas arvatakse, 100 usd jääb vist nl10-ne jaoks väheseks, et sooviks alustada 200usd pealt.
Vastavalt kui peaks hästi minema, siis võib stakei jätkata, ning kui läheb imehästi võib ka 1000-nde pealt vast limiidis tõusta.


Jagaks siis 25% osakutesse, kui huvilisi rohkem leidub. Mängiksin 2-4-jal laual korraga, ning päevas võiks 500-1000 kätt mängida.

Igapäevase sessi lõpus postitaks seisu siia, lisaks keerulisemad/halvimad/parimad käed.

Kohe soovitakse kindlasti näha graafikuid jm sellist, kuid pole ühtegi pokertrackerit installeritud egas midagi sellist.

leits
16.06.09, 14:59
Sa ei saa seda diili, kuna kasutad minu patendeeritud fraase. "elu on lill"

tobi
16.06.09, 15:01
Kui Te tahate saada diili (või steiki) siis...

1. peate omama VÄHEMALT 500 POSTITUST;
2. peate olema olnud foorumi liige VÄHEMALT 3 KUUD;

marguzz22
16.06.09, 15:02
http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,218.0.html

Tigrano
16.06.09, 15:15
Vabandame kasutaja Tartu, sest antud diili küsimine ei ole vastavuses foorumi diilide reeglitega ja kuulub kahjuks lukustamisele.

Tigrano
PokkeriProd.com