PDA

View Full Version : 10 000$ GTD, 100+9 turniir @ Pacificus



hotcocacola
17.06.09, 12:33
Olukord järgmine:
Rahad on just ära tulnud ning käib nagu tavaliselt natukene aktiivsem raisemine/allinitamine.
Ma olen BB, stack ca 18 000. Blinded 500-1000 (peale seda kätt oleks kohe 600-1200).
Turniiriformaat on FR.
CO raiseb 3000 peale. Kuna ma turnade ajal HEMi ei kasuta, siis ei tea ka statse, aga olen jalga jälginud pikalt ja tean, et see sama vend raises suht tihti, kuna tal oli kõvasti üle AVG. Peale tema oli veel 1-2 agressorit lauas.
AVG: 27 000
Suurimal: 72 000
Rahaline jaotus 15 000$ fondis:
http://img193.imageshack.us/img193/8909/rahaaata.jpg

Igastahes, kutt paneb 3000 peale, mul on BB sees, ehk 1000.
Käes hoian A8o.
Olen täiesti kindel, et see on steal. No ikka väga obv tundus mulle.
Mängijaid on alles 18.

MIS EDASI ?

vonkartoffel
17.06.09, 12:50
;D Ise ütlesid vastuse ära ju. Sinu readid panid ta 100% steali peale siis sina sealt pead lükkama 18k stackiga A8 allin.

hotcocacola
17.06.09, 13:03
seda kyll, a ehk keegi teeks midagi teistmoodi

tolmuahv
17.06.09, 13:06
Jätsid mainimata CO stacki. Kui tema jaoks oleks see all-ini callimine ja kaotus game over, siis võiks küll suruda. Kui ta stack on nt. 50K, siis võib ta poolkõva kaardiga callida, sest pot odds on päris hea. Kui CO oleks suur stack, siis ma foldiks, muul juhul allin.

hotcocacola
17.06.09, 13:10
40k kanti

EGERT
17.06.09, 13:12
FOLD OBV ;D

E: Tegelikult ise ehk calliks lihtsalt. flopis c/c või c/f olenevalt tulemusest. Mänguruumi nagu on nende stackide ja blindide juures, ei hakkaks ise tõmblema.

vsiu100
17.06.09, 13:19
palju ta hiljuti tõstnud oli? kas tõsted olid kogu aeg 3x või muutusid?
kas showdowne oli tal, mis käsi näitas? kuidas peale floppi mängis?
mis ta täpne stack oli?

kuna payout on eriti tipp-raske, siis sinna on vaja saada.

võimalusi on mitu:
1. shove
2. re-reise 8k peale, shove any flop. call shove.
3. fold(?)

suht raske on midagi mõistliku soovitada sellise nn puhtalt readidel ja tunnetuse põhjal vaja mineva otsuse tegemiseks....sellised asju peab ise lauas tunnetama.

vsiu100
17.06.09, 13:20
FOLD OBV ;D

E: Tegelikult ise ehk calliks lihtsalt. flopis c/c või c/f olenevalt tulemusest. Mänguruumi nagu on nende stackide ja blindide juures, ei hakkaks ise tõmblema.


nali?

hotcocacola
17.06.09, 13:26
mina nägin ainult lüket :D, aga kripeldab.
To vend lükkas pidevalt 3x BB.
Ja pidevalt stealis mu blindi, sest ma olin ikka üüber nit :D

muruntau
17.06.09, 13:29
40k ei hakkaks siin kindlasti poolkõva käega pmst pool enda stäkist oddside tõttu callima. Ainult siis callib kui on rohkem gamblija tüüp ja saab aru, et sa võid seda lüket suht laia rangega teha. Sõltub tema readidest sinu kohta ja vastupidi, nii väikse stäkiga lükkaks siin küll peale umbes 5 -10 sekki mõtlemist sisse. Isegi kui tal parem käsi on ja callib, siis Herol on niikuinii õnne vaja, et FT'sse jõuda

Call A8 OOP on mõistlik ainult siis kui oled valmis igal flopil/turnil piisava FE olemasolul kogu enda stäki peale mängima, vastasel juhul on call täiesti BS for obv reasons. Samas calli jaoks pole nõrka ässa vaja vaid seda võib teha pmst ATC paljude mängijate vastu.

EGERT
17.06.09, 13:47
nali?

ei ole :) lihtsalt ma tean käe tulemust ja üritasin kuuma kokat keema ajada ;D
ignore that

vonkartoffel
17.06.09, 14:45
See vsiu reraise 8kle on tglt täitsa hea isegi. Tekitab nii palju segadust, see parem kui shove seal, saab paar kätt maha millega ta muidu shove calliks.

tolmuahv
17.06.09, 15:24
Aga kui re-raise 8k peale teed ja calli saad, mis edasi? Kui flopil checkib, betib 3k, betib poti? A8o sobivat floppi hittida on raske. Samas oleks sel juhul FE üsna niru (Potis 17k, remaining stack 10k). Minu meelest sobiks 8k re-raise 88-JJ tüüpi kaartiga, kus tasuta floppi näidata ei saa, aga calli saades poleks ka asi eriti halb.

tolmuahv
17.06.09, 15:26
Ahjaa, vaatasin valesti - shove any flop või call any shove.

vsiu100
17.06.09, 15:47
Aga kui re-raise 8k peale teed ja calli saad, mis edasi? Kui flopil checkib, betib 3k, betib poti? A8o sobivat floppi hittida on raske. Samas oleks sel juhul FE üsna niru (Potis 17k, remaining stack 10k). Minu meelest sobiks 8k re-raise 88-JJ tüüpi kaartiga, kus tasuta floppi näidata ei saa, aga calli saades poleks ka asi eriti halb.


kuna seal antesid pole siis oleks reise 8k pot vastase calli korral 16,5k. iga flopiga shoved siin 10k esimesena, kuna oled OOP.
kuna kavatseti nagunii nupud sisse ajada, siis sellega on võimalus vastasel panna maha pf/flopis. siin on imo eesmärk pot ilma showdownita maha võtta või kui muud üle ei jää, siis all inn minna. samuti võib vastane teha suure vea ja callida 22-77, 89s, QJ tüüpi kätega ja scary flopil foldida.....
aga nagu mainisin, siis väga palju on vastases kinni ja selles, kuidas hero tema mõtlemisest/mängust selle hetkeni on aru saanud(k.a. postflop play)

hotcocacola
17.06.09, 16:11
tänx vsiu toredate vastuste eest :P, ehk nagu ma aru saan, kõik oleks pm bustoks selle käega läinud.

vastasel oli: AA
enne riverit oli mul veel 4 outi, et saada aukurida ;D

variatsioon
17.06.09, 16:36
ship it!

timukasr
17.06.09, 16:44
Võid stealida, aga sul on 18BB (varsti küll vähem), mis on piisav, et oodata paremat situatsiooni. Ma arvan, et foldiksin.

tolmuahv
17.06.09, 16:47
Ma just tahtsin mainida, et nagunii oli CO-l AA. Ise kukkusin eile täpselt sama asja otsa cashis. Üks short-stack tõbras varastas iga round mu blinde ja ainus viis vastu hakata oli peale 3-beti allin panna flopil no matter what. Kui lõpuks AQ kätte anti ja plaani teoks tegin (olles täiesti kindel, et tal pole midagi), näitas ahv kohe AA ette :)

vonkartoffel
17.06.09, 20:17
Mismoodi te foldite seal ??? Teema algataja kirjutas et steal tema arvates. Paneb talle miski range kah et stealib seal T9s+ ja siis foldite 18BB 3BB raise vastu viimasena tegutsedes? Ma ei saa pihta, paluks mingit muud põhjendust et raudselt on tal AA

Toomasl
17.06.09, 20:34
imo on see samuti standard push, rahad ka tõusevad alles final tables ja seal peab ka ikka esikoha poole püüdlema.

hotcocacola
17.06.09, 20:55
sp ma selle käe postitasingi, et mul oli 18 BBd alles, ehk veel väga piisavalt stacki, kas oli mõtet pushida :P

aga mis seal ikka :P, teinekord tuleb see aukurida ära ;D ;D ;D

vonkartoffel
17.06.09, 22:14
Kui ei ole reade siis mina seal foldin ja mängin oma kaarte ja raise vastu A8 minul on kindel fold.

kivisaba
18.06.09, 05:38
ah turnadel käib selline odav hooramine nende blindide pärast nii et kui blindis ässa näen siis nupud tulevad short stackiga
ma shoveks ka siin ja tõmbaks auku rea ära :)

uudistaja
18.06.09, 09:16
no las too CO raisib. sul on 18bb endal! ja kaes taielik raabis ehk A8o. Antud turnal pole ka antesid, seega sul vaga solid stack.

Easy easy fold on see.

*sest kui calli saad, siis on see 99+paarid ja AJs+, seega taiesti pointless lyke

vonkartoffel
18.06.09, 10:48
pffffffffff 18 BB on täpselt veel stack millega sa restealida. Seda oleks pidand muidugi ennem juba tegema kui ta koguaeg su blindi kallal käis ja A8o polegi restealiks kõikse parem hand aga beadib ilusti varguse raadiust jak ui leiabki seal teinekord ässad on see lõpuks ikka pluss lüke.
Edit: As read, as played, bad beat. Elu läheb edasi.