PDA

View Full Version : Pakun diili



Karupee
17.06.09, 18:29
Tere foorumipere!

Ärge laske mu nimel ennast ehmatada. :D

Pakuks võitvale (kandideerijal peab olema ette näidata graafikud statid, mida suurem sample seda parem) mängijale diili, kel mingil põhjusel on bankroll hävinud või see on liiga väike ja võimed lubavad mängida kõrgemal limiidil.

Mänguks oleks Holdem NL
Minu poolt oleks pakkuda 800 daala (40 buy ini NL20 jaoks) või kahele mängijale 400 daala NL10 jaoks.

Tingimused:

Diil kestab vähemalt 80k kätt või rohkem vastastikusel kokkuleppel (minul on õigus lõpetada diil igal ajal )
Diili saaja peab mängima selle raha eest ainult kokkulepitud limiiti, kokkulepitud pokkeritoas. (Vastastikusel kokkuleppel võib ka turniire)
Diili saaja peab postitama kõik suuremad kaotatud käed ja põhjendama, miks ta nii mängis.
Kuus peab vähemalt 25k käsi mängima.
Kasum jagatakse 50/50
Kui mängija on kaotanud 13 buy ini ei tohi ta minu loata edasi mängida.

Diili küsija võiks olla arenev mängija, kes viitsib ja tahab paremaks saada. Kui ma mängijat ise õpetama pean hakkama on ilmselt raha valesse kohta läinud. ;D

Enda kogemused pokkeris:

NL50 shortstackina 1.7 Big Bets/100 hands 23K käsi
NL4 11 Big Bets/100 hands 58K käsi

Ei viitsi rohkem kirjutada kui huvilisi on ja kokkuleppele saame siis saame tingimused ka konkreetselt paika panna.

Edu laudades,

Teie Karupee!

Marrandi
17.06.09, 20:33
Tervist , ära lase ka minu kommentaaride arvust end ära ehmatada . Mulle lihtsalt ei meeldi kommenteerida , pigem loeks teiste omi . Ma oleksin huvitatud . Aga mitte cashi , vaid pigem SNG ja 3.25 45plrs oma . Pokerstarsis . Kas see kõlbaks teile ? Raha teeks pooleks nagu sulle sobib ja kannan kõik oma suuremad võidud kaotused ette . www.sharkscope.com KastiPoker , mängisin enne 45 plrsi SNG-si 1.10 Buy iniga , aga oleks soovi suuremasse limiiti minna , aga kahjuks oma rahakott seda eriti ei võimalda , aga ma usun , et ma saaksin hakkama . Äkki oled huvitatud ?

Karupee
17.06.09, 20:43
Ahoi Marrandi!
Esialgu vaatan mis pakkumisi veel tuleb ja siis otsustan.

Tervisi,

Karupee

Marrandi
17.06.09, 20:45
Okei , ootan huviga su vastust . Head õhtut !

janek174
18.06.09, 00:59
Ma arvan, et kõik stake andjad/küsijad on nii ära hirmutatud, et keegi ei julge enam midagi öelda. Kõigi nende ülelaskmiste ja reeglipiirangutega (meenutab F1 hetkeseisu hetkel ;D) ei julge vist mitte keegi isegi stake küsida enam kui pakutakse.

hotcocacola
18.06.09, 01:01
huvi pärast küsin,
miks sa nii suurt steiki pakud? ei karda hävida?
tavaliselt steigitakse ikka vähem :)


aga seda teemat soovitan kõikidele, kes tahaksid steiki saada, suurepärane võimalus endale jalad alla saada :)

vonkartoffel
18.06.09, 01:13
Short või fullring? Kus toas sa diili mõtled teha stars või kuskil ongames?

EGERT
18.06.09, 01:58
võimed lubavad mängida kõrgemal limiidil.

Minu poolt oleks pakkuda 800 daala (40 buy ini NL20 jaoks) või kahele mängijale 400 daala NL10 jaoks.

[ ] kõrgemad limiidid

no offence though :) loodan et mõni teravam uim siit steigitud saab. Reeglid on aga huvitavad.

leits
18.06.09, 02:02
kui suudad mind backida nl50 rolliga (ca 2.5k$) im in

tobi
18.06.09, 11:32
Tere. Oleks samuti huvitatud sellest diilist.
Diili sooviks just distsipliini pärast, et seda endal arendada. Tean, et avalikkuse tähelepanu ja teise inimese raha vastutus parandaks mängukvaliteeti kindlasti oluliselt ja kasum oleks praegusest suurem.
Soov oleks alustada NL10 ja toaks triobet, 6-max.

Täpsemat infot, graafikut ja andmeid saab vaadata siit:

http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,1491.0.html

:)

Karupee
18.06.09, 17:30
Short või fullring? Kus toas sa diili mõtled teha stars või kuskil ongames?


Ise ei sunni mingit tuba peale, mängija peab ise ennast mugavalt tundma. Hea muidugi kui fishine tuba ja mingi boonus ka oleks(reload, deposit vms).

Fullring eelistatud.

Karupee
18.06.09, 17:35
huvi pärast küsin,
miks sa nii suurt steiki pakud? ei karda hävida?
tavaliselt steigitakse ikka vähem :)


aga seda teemat soovitan kõikidele, kes tahaksid steiki saada, suurepärane võimalus endale jalad alla saada :)


Kas steik on liiga suur või? :) Ise olen selle raha pokkeris teeninud ja pole aega nii palju mängida, mis ta ikka niisama seisab, äkki teenib juurde hoopis läbi diili. ;)

Mida sa hävimise all silmas pead? Seda, et mängija bustoks läheb? Diili reeglites on ka kirjas teatud buy inide kaotuse korral ei tohi edasi mängida ja siis saab analüüsida, mik mängija kaotab. Võitev mängija vaevalt 40 buy ini hea mänguga kaotab. :)
Kui hävimise all mõtled, et külma ei tehta siis seda võimalust ei saa kunagi välistada aga enne diili tegemist üritan mängija tausta võimalikult palju uurida ja riske maandada.

Karupee
18.06.09, 17:41
[ ] kõrgemad limiidid

no offence though :) loodan et mõni teravam uim siit steigitud saab. Reeglid on aga huvitavad.


Kirjutasin, et võimed lubavad mängida kõrgemal limiidil, mitte seda, et pakun staket kõrgel limiidil mängimiseks. Läbi selle diili on ilmselt lihtsam bankrolli ehitada kui nullist freerollidega. Diili sees saab alati reeglid üle vaadata ja limiidil üles liikuda kui vaja. Seega teoreetiliselt on ka kõrged limiidid võimalikud. ;)

Karupee
18.06.09, 17:42
kui suudad mind backida nl50 rolliga (ca 2.5k$) im in


Ei, olen su päevikut lugenud. ;D

Karupee
18.06.09, 17:45
Tere. Oleks samuti huvitatud sellest diilist.
Diili sooviks just distsipliini pärast, et seda endal arendada. Tean, et avalikkuse tähelepanu ja teise inimese raha vastutus parandaks mängukvaliteeti kindlasti oluliselt ja kasum oleks praegusest suurem.
Soov oleks alustada NL10 ja toaks triobet, 6-max.

Täpsemat infot, graafikut ja andmeid saab vaadata siit:

http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,1491.0.html

:)


Jätan näo meelde. :D Eks vaatab, mis pakkumisi veel tuleb ja siis pärast jaanipäeva vast otsustan kas ja kes.

s1990n
18.06.09, 19:59
Tere Karupee oleks stakest huvitatud aga tahaks sinuga msnis rääkida kui saab?

Karupee
18.06.09, 22:35
Tere Karupee oleks stakest huvitatud aga tahaks sinuga msnis rääkida kui saab?


Pole aega eriti msnis passida, saada PM.

Helmps
18.06.09, 22:43
arvan, et soovin kandideerida. homme postitan graphid ja statid ka :)

tobi
18.06.09, 23:11
Jätan näo meelde. :D Eks vaatab, mis pakkumisi veel tuleb ja siis pärast jaanipäeva vast otsustan kas ja kes.


Jääb ootele siis : )

Karupee
19.06.09, 16:43
arvan, et soovin kandideerida. homme postitan graphid ja statid ka :)



Jään põnevusega ootama!

Helmps
19.06.09, 23:35
Aloha!
Kirjutan siis taustainfi kah natukene. Rahalaudadel grindimisega hakkasin tõsisemalt tegelema selle aasta alguse Toweri pokkeritoas. Alustasin 100$-iga ning NL10 limiidil. Algus oli suhteliselt raske, sest postflop mäng oli väga tundmatu maa (preflop mäng oli tänu ranka tabelile easy). Õnneks sain ennast ennem järje peale, kui roll nulli läks ning liikusin suht kiiresti NL20 peale. Sai väheke proovitud ka NL30. Ongames mängisin ajaliselt kokku vist kuskil poolteist kuud. Häiris see, et ei saanud normaalselt multi-tableda sest 7 lauda oli max. mis minu raal välja kannatas. Seega tegin sealt jehhat..
Ongame statid ja graafikud siis..
[http://www.upload.ee/image/111454/ongame_graafik.png

http://www.upload.ee/image/111462/ongame_statid.PNG


Osa cashoutitud rahast läks pangaarvele ning ülejäänud lükkasin starsi. Seal tegin soojenduseks 4k hande NL10es, et softiga harjuda. Starsis see hea, et saab mõnusalt multi-tableda ning pikki sessi teha.
Peale "soojendusringi" sai NL25 mindud ning sinna ka püsima jäädud. Minu arvates on NL25 väga hea limiit, arenemiseks ning ka rolli kasvatamiseks.
Kuna tol ajal tööl ei käinud, siis aga tuli teha üks suurem cashout ning seega jäi ka edasine pokkerikarjäär üsna lühikeseks.
Starsi graafik ja statid siis..

http://www.upload.ee/image/111463/stars_graafik.png

http://www.upload.ee/image/111464/stars_statid.PNG


Niiviisi... Minu plaan siis diili puhul olekski jätkata sealt kust ma pooleli jäin, ehk siis Starsis ning NL25 limiidil. Põhjused miks ma soovin Starsis mängida on lihtsad - 1)parimad võimalused multitablemiseks (tavaliselt meeldib mängida kuni 12 tablet) 2) mängijate rohkus. Laudu on palju ning ka fishe on palju. Ongames oli see jama, et 10 regulari võitlevad ühe fishi pärast. Starsis on meri suur...

Anyway, mulle sinu poolt seatud tingimused sobiksid. Kui arvad, et sobin sinu diili jaoks, siis anna teada ning siis võib edasi täpsemalt arutada.

Karupee
21.06.09, 16:47
Aloha!
Kirjutan siis taustainfi kah natukene. Rahalaudadel grindimisega hakkasin tõsisemalt tegelema selle aasta alguse Toweri pokkeritoas. Alustasin 100$-iga ning NL10 limiidil. Algus oli suhteliselt raske, sest postflop mäng oli väga tundmatu maa (preflop mäng oli tänu ranka tabelile easy). Õnneks sain ennast ennem järje peale, kui roll nulli läks ning liikusin suht kiiresti NL20 peale. Sai väheke proovitud ka NL30. Ongames mängisin ajaliselt kokku vist kuskil poolteist kuud. Häiris see, et ei saanud normaalselt multi-tableda sest 7 lauda oli max. mis minu raal välja kannatas. Seega tegin sealt jehhat..
Ongame statid ja graafikud siis..
[http://www.upload.ee/image/111454/ongame_graafik.png

http://www.upload.ee/image/111462/ongame_statid.PNG


Osa cashoutitud rahast läks pangaarvele ning ülejäänud lükkasin starsi. Seal tegin soojenduseks 4k hande NL10es, et softiga harjuda. Starsis see hea, et saab mõnusalt multi-tableda ning pikki sessi teha.
Peale "soojendusringi" sai NL25 mindud ning sinna ka püsima jäädud. Minu arvates on NL25 väga hea limiit, arenemiseks ning ka rolli kasvatamiseks.
Kuna tol ajal tööl ei käinud, siis aga tuli teha üks suurem cashout ning seega jäi ka edasine pokkerikarjäär üsna lühikeseks.
Starsi graafik ja statid siis..

http://www.upload.ee/image/111463/stars_graafik.png

http://www.upload.ee/image/111464/stars_statid.PNG


Niiviisi... Minu plaan siis diili puhul olekski jätkata sealt kust ma pooleli jäin, ehk siis Starsis ning NL25 limiidil. Põhjused miks ma soovin Starsis mängida on lihtsad - 1)parimad võimalused multitablemiseks (tavaliselt meeldib mängida kuni 12 tablet) 2) mängijate rohkus. Laudu on palju ning ka fishe on palju. Ongames oli see jama, et 10 regulari võitlevad ühe fishi pärast. Starsis on meri suur...

Anyway, mulle sinu poolt seatud tingimused sobiksid. Kui arvad, et sobin sinu diili jaoks, siis anna teada ning siis võib edasi täpsemalt arutada.


Ilus! :)

Karupee
27.06.09, 11:24
Tere foorumlased!

Tänan kõiki kandideerijaid. Valituks osutus Helmps! Kes hakkab siia oma tegemisi kajastama. Loodame, et projekt kujuneb edukaks ja saan edaspidigi kellelegi võimaluse anda.


Kena päeva!

vennike
27.06.09, 15:43
Tere foorumlased!

Tänan kõiki kandideerijaid. Valituks osutus Helmps! Kes hakkab siia oma tegemisi kajastama. Loodame, et projekt kujuneb edukaks ja saan edaspidigi kellelegi võimaluse anda.


Kena päeva!


loogiline valik. edu teile mõlemale! ( loodan su stakest omale osa saada starsi NL25s ;D )

Helmps
27.06.09, 19:52
Nii... Arvatavasti läheb esmaspäevast grind lahti ning siis hakkavad siia ka uuendused tulema.
Tänud Karupeele võimaluse eest!

Marek K.
27.06.09, 20:04
Helmps pane siis uuesti oma blog ka käima, "next pro or next failer" :)

timukasr
27.06.09, 20:44
Diili feile on siin foorumis tõesti liiga palju.

vennike
27.06.09, 20:52
Diili feile on siin foorumis tõesti liiga palju.


tuleb osata valida :P mul siiamaani 2 olnud ja kolmas (Svenza) lõppemas vist varsti, kõik kasumis :)

rohelinekonn
27.06.09, 21:02
tuleb osata valida :P mul siiamaani 2 olnud ja kolmas (Svenza) lõppemas vist varsti, kõik kasumis :)


minul ainult üks on kahjumis teised on siiani positiivsed olnud

pikk28
29.06.09, 15:52
helmps ei faili for sure.
edu!

Helmps
30.06.09, 01:33
Niih... Täna siis sain raha starsi arvele lõpuks. Esimene niiöelda "soojendusring" sai ka tehtud ning algas päris jubedalt nagu ikka, kui olen pikemalt pokkerist eemal olnud. Tüüpiline pokerstars muidugi ka ei tahtnud minu poolt ka olla ja kinkis kahtlaseid rivereid ja muid asju. Ise olin ka alguses ikka suht roostes ja tegin mitu viga. Kõige hullem viga tänases päevas üldse oli järgnev käsi:
No-Limit Hold'em, $0.25 BB (9 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

MP3 ($23.95)
CO ($27.85)
Button ($27.30)
SB ($19.60)
Hero (BB) ($30.45)
UTG ($12.70)
UTG+1 ($19.50)
MP1 ($36.70)
MP2 ($25)

Preflop: Hero is BB with 3 :spade:, 5 :spade:
UTG calls $0.25, 4 folds, CO calls $0.25, 1 fold, SB calls $0.15, Hero checks

Flop: ($1) 4 :club:, 7 :club:, 7 :heart: (4 players)
SB checks, Hero checks, UTG checks, CO checks

Turn: ($1) 6 :diamond: (4 players)
SB checks, Hero bets $1, 1 fold, CO raises $3.25, 1 fold, Hero calls $2.25

River: ($7.50) 10 :spade: (2 players)
Hero checks, CO bets $24.35 (All-In), Hero calls $24.35

Total pot: $56.20

Results:
Hero had 3 :spade:, 5 :spade: (straight, seven high).
CO had 4 :diamond:, 4 :spade: (full house, fours over sevens).
Outcome: CO won $53.45

brrr.... peale seda kui ta ennast allinni lajatas, võtsin timebanki ning mõtlesin peaaegu lõpuni. olin peaaegu endas kindel, et tal on maja ja et pean ära viskama. aga ikkagi callisin.. ainukese vabandusena saan tõesti vist tuua selle, et pikka aega pole cashi tagunud ja olen üpris roostes.

Teine kaotuskäsi, millega kaotasin buyini oli see, kui vana lükkab minu preflop 3beti peale ennast allinni. Mul kunnid. Mõtlen, et kas on ässad või mitte? Aga foldima ikka ju ei hakka...äkki hitin 2 oudise :)

Grabbed by Holdem Manager (http://www.holdemmanager.net)
NL Holdem $0.25(BB) Replayer
Hero ($25)
BB ($25)
UTG ($25.35)
UTG+1 ($15)
UTG+2 ($57.35)
MP1 ($26)
MP2 ($25)
CO ($32)
BTN ($4.65)

Dealt to Hero K :spade: K :heart:

fold, fold, UTG+2 raises to $0.50, fold, MP2 raises to $2.25, fold, fold, Hero calls $2.15, BB raises to $25, fold, fold, Hero calls $22.75,

FLOP ($52.75) 5 :diamond: 4 :club: 4 :spade:



TURN ($52.75) 5 :diamond: 4 :club: 4 :spade: 9 :club:



RIVER ($52.75) 5 :diamond: 4 :club: 4 :spade: 9 :club: 3:heart:



Hero shows K :spade: K :heart:
(Flop 8.4%, Turn 4.5%)

BB shows A :diamond: A :spade:
(Flop 91.6%, Turn 95.5%)

BB wins $50.15

Tasapisi edenedes sulasin mängu sisse ning "soojendusringi" lõpetasin kuskil tuhande käe peal. Alguse miinusest suutsin ennast vahepeal isegi kuskil buyinilisse plussi mängida, aga enne lõppu just siis, kui olin blindid välja lülitanud sain veel ühe karmi kaotuse, kui vastase kaks paar vs. minu flush, paranes viimase kaardiga full houseks ja nii tuli esimese sessiooni kasum küll üliväike. Aga mis peamine, suutsin ikka plussis lõpetada ning alustuseks on väga hea.
Igatahes postitan ka siis esimese sessiooni graafiku :)

http://www.upload.ee/image/117954/soojendusring.png

K2snakas
30.06.09, 04:29
see esimene käsi jah suht sicko suht sitt on kui bb cheakid mingi sitaga ja saad midagi kokku aga ikkagi kaotad, endalgi samamoodi olnud korduvalt..kõigerohkem ajab keema kui saad flopi tripsi ja vastasel kh trips aga parema kickeriga!

Karupee
30.06.09, 10:18
Esimene käsi oleks minu jaoks selge fold. Enda raha on nii vähe sees ja pot väike, keegi targem mees vist ütles ka kuskil raamatus, et ära mine raisemata potis broke (ilus emakeelne lause).
Aga soojenduseks pole paha.
GO HELMPS! ;D

pikk28
30.06.09, 10:20
liitun eelkõnelejaga. leiaks foldi samuti ülesse.
Muidu GOGOGO Helmps!

Aristotep
30.06.09, 10:27
Eile oli üldse imelik päev Starsis. Igas lauas võis kohata foorumlasi :D
Istusime mõlemad Helmpsiga suht kaardikuival kahjuks.

vennike
30.06.09, 12:13
esimene käsi on suht huvitav jah.. raske on foldida, aga pole palju käsi, mis niimoodi käituksid. teine käsi on standard.

Helmps
01.07.09, 11:32
Viimase päevaga sai 4 sessi tehtud. Esimesed 2 sessi ei olnud minek ikka veel see päris õige..Aga kolmanda sessi ajal juba tuli vana hea grindimistunne sisse ning sai juba ka regulare korralikult pitsitatud... Kaardijooks oli ka normaalne ning seega tuli päev päris korralik. Nagu vanadel headel aegadel juba :) Poleks esimeste sesside paari prohmakat teinud, oleks pluss veel suurem olnud. Aga loodetavasti on suuremad vead nüüdseks tehtud. Eks ikka andis tunda, et olin roostes ja tahtsin suure hurraaga peale lennata.
Graafik ka
http://www.upload.ee/image/118923/teine_paev.png

Pärast postitan ka suuremad kaotatud käed, praegu pean lippama.

Ahjaa, mängisin eile hommikul ka ühte 2.2$ buyin turna 5k guaranteed. Ikaldusin esimese tunni jooksul, kui flip aerutas teisele poole..

McFoldberg
01.07.09, 15:56
Meeldiv näha, et projekt ilusti käima saadud.
Edu!

Karupee
01.07.09, 20:42
Helmps, Sa oled tõsine töömees! :)
Lase aga samas vaimus edasi.

Helmps
02.07.09, 17:58
Eile mängida kahjuks ei jõudnud, ei tea kas tänagi saan..
Käsi ka ei saa hetkel postitada, sest pole kodus, aga kui täna õhtul aega saan siis tulevad ka need ja samas tahaks täna ikka grindida ka.
Järgmise postituseni siis..

Marek K.
06.07.09, 19:51
kuida kulgeb helmo?

Helmps
06.07.09, 20:03
teen paari tunni pärast update :)

Helmps
07.07.09, 06:17
Nonii, nonii...
Kuna eelmine nädal läks väga tihedaks, siis kokkuvõtteid postitada ei jõudnud (saatsin sellekohase PM-i ka Karupeele ning loodan, et mõistab mind :))

Igatahes mängisin kolmel päeval(Peale neid viimaseid kahte graafikut). Kahel neist sain tõsiselt halba jooksu tunda ning tõmmati mitmeid koledaid asju ära minu vastu. Eks vahepeal, kui olin juba päris parajalt miinuses, siis arvan, et kuskil 2 buyini läks ka tildi nahka..
Aga igaljuhul graafik siin. NB: Sellel graafikul on puudu üks ~4k käeline sessioon, mis lõppes ~-60$, kuna ei mänginud seda sessi kodus. Lisan selle graafiku homme, kui olen käed kätte saanud
See graafik sisaldab ka tänast ~1k käelist sessi, mis jäi 3$ plussi.
http://www.upload.ee/image/123567/eelminen2dal1.png

Kätest siis ka. Esimesed käed on tänasest sessist, kui kõik suuremat kaotused tulid KK-ga.

1.
Grabbed by Holdem Manager (http://www.holdemmanager.net)
NL Holdem $0.25(BB) Replayer
SB ($22.55)
BB ($25)
UTG ($4.75)
UTG+1 ($10.60)
Hero ($29.65)
MP1 ($9.30)
CO ($21.35)
BTN ($5)

Dealt to Hero K :heart: K :club:

fold, fold, Hero raises to $0.75, fold, CO calls $0.75, fold, SB calls $0.65, BB raises to $3.65, Hero raises to $7, fold, SB calls $6.25, BB raises to $25, Hero raises to $29.65, SB calls $15.55,

FLOP ($73.30) 6 :diamond: 8 :spade: 9 :diamond:



TURN ($73.30) 6 :diamond: 8 :spade: 9 :diamond: 9 :heart:



RIVER ($73.30) 6 :diamond: 8 :spade: 9 :diamond: 9 :heart: 2 :heart:



Hero shows K :heart: K :club:
(Flop 5.6%, Turn 2.4%)

SB shows Q :heart: K :spade:
(Flop 3.3%, Turn 0.0%)

BB shows A :spade: A :club:
(Flop 91.1%, Turn 97.6%)

BB wins $70.30

SB oli donk, keda ei kartnud ning teadsin, et temast olen vabalt ees. BB kohta arvasin, et seal võib olla AA aga samas pidasin imelikuks, et ta 4betile veel 5beti otsa pani. AKs ? Nah, not this time.. Kas keegi foldiks siin BB allinni peale? BB tõsine nit, 8/6/3.7 224 kätt

2.
Grabbed by Holdem Manager (http://www.holdemmanager.net)
NL Holdem $0.25(BB) Replayer
SB ($24.15)
BB ($15)
UTG ($27)
UTG+1 ($48.80)
UTG+2 ($4.65)
MP1 ($25)
MP2 ($21.45)
Hero ($25)
BTN ($24.85)

Dealt to Hero K :spade: K :club:

fold, fold, fold, fold, MP2 raises to $0.75, Hero raises to $3, fold, fold, fold, MP2 calls $2.25,

FLOP ($6.35) 6 :heart: A :heart: Q :heart:

check, Hero bets $4, MP2 raises to $10.50, Hero calls $6.50,

TURN ($27.35) 6 :heart: A :heart: Q :heart: 4 :heart:

MP2 bets $7.95, Hero calls $7.95,

RIVER ($43.25) 6 :heart: A :heart: Q :heart: 4 :heart: 9 :diamond:



MP2 shows 5 :club:A :diamond:
(Flop 88.3%, Turn 87.5%)

Hero shows K :spade: K :club:
(Flop 11.7%, Turn 12.5%)

MP2 wins $41.20

Tra, ei uskunud et sellel 42/21/2.3 poisil mast on. samas, ei tea mida mõtlesin, et ei suutnud foldida, easylt ju seal võib olla äss vastas..Tol hetkel arvasin, et tal KQ ehk, miks muidu tahab nii kiirelt stacki sisse saada ehk välja bluffida.. Puhas enda lollus :(

Eelnevate päevade käed ka..

Grabbed by Holdem Manager (http://www.holdemmanager.net)
NL Holdem $0.25(BB) Replayer
SB ($27.40)
BB ($16) 74/0/0.8
Hero ($41.20)
UTG+1 ($12.35)
UTG+2 ($5)
MP1 ($4.75)
CO ($9.70)
BTN ($25.40)

Dealt to Hero Q :diamond: Q :spade:

Hero raises to $1, fold, fold, fold, fold, fold, fold, BB calls $0.75,

FLOP ($2.10) 9 :spade: J :diamond: 9 :club:

check, Hero bets $1.50, BB calls $1.50,

TURN ($5.10) 9 :spade: J :diamond: 9 :club: 6 :heart:

check, Hero bets $3, BB raises to $13.50, Hero calls $10.50,

RIVER ($32.10) 9 :spade: J :diamond: 9 :club: 6 :heart: K :diamond:



Hero shows Q :diamond: Q :spade:
(Flop 8.6%, Turn 4.5%)

BB shows 9 :heart: J :spade:
(Flop 91.4%, Turn 95.5%)

BB wins $30.55

Arvasin siin, et villul ehk AJ, KJ..Tagasi vaadates näen, et turni check-raise näitab tohutut tugevust ning seal oleks pidanud foldima..

Grabbed by Holdem Manager (http://www.holdemmanager.net)
NL Holdem $0.25(BB) Replayer
SB ($25)
BB ($10.05)
UTG ($16.15)
UTG+1 ($25)
UTG+2 ($25)
MP1 ($5.10)
MP2 ($25.50)
CO ($25)
Hero ($25)

Dealt to Hero K :diamond: K :club:

UTG calls $0.25, UTG+1 calls $0.25, fold, fold, fold, check, Hero raises to $1.25, fold, fold, UTG calls $1, UTG+1 calls $1, fold,

FLOP ($4.35) 8 :spade: 7 :spade: J :heart:

check, check, Hero bets $3, UTG raises to $6, UTG+1 folds, Hero raises to $11, UTG raises to $14.90, Hero calls $3.90,

TURN ($34.15) 8 :spade: 7 :spade: J :heart: 2 :diamond:



RIVER ($34.15) 8 :spade: 7 :spade: J :heart: 2 :diamond: 4 :spade:



Hero shows K :diamond:K :club:
(Flop 10.0%, Turn 4.5%)

UTG shows 7 :heart: 7 :diamond:
(Flop 90.0%, Turn 95.5%)

UTG wins $32.50

Standard cooler..


Grabbed by Holdem Manager (http://www.holdemmanager.net)
NL Holdem $0.25(BB) Replayer
SB ($26)
BB ($36.30)
UTG ($28.45)
UTG+1 ($26.75)
UTG+2 ($6.80)
MP1 ($4.40)
CO ($44.55)
Hero ($25)

Dealt to Hero K :diamond: K :heart:

UTG calls $0.25, fold, UTG+2 calls $0.25, fold, fold, Hero raises to $1, fold, fold, UTG calls $0.75, fold,

FLOP ($2.60) 8 :heart: J :spade:6 :spade:

UTG bets $0.25, Hero raises to $2.25, UTG calls $2,

TURN ($7.10) 8 :heart: J :spade: 6 :spade: 5 :diamond:

check, Hero bets $4.25, UTG calls $4.25,

RIVER ($15.60) 8 :heart: J :spade: 6 :spade: 5 :diamond: 5 :spade:

check, Hero bets $3, UTG raises to $17.50, Hero calls $14.50,

Hero shows K :diamond: K :heart:
(Flop 65.8%, Turn 70.5%)

UTG shows 7 :club: 5 :club:
(Flop 34.2%, Turn 29.5%)

UTG wins $48.15

Tra vot selle käe eest peaksin endale ühe korraliku keretäie andma. No mis kuradi idiootset valuet ma lootsin siit võtta?? Nõrgem käsi ju foldib, tugevam teeb nii nagu mulle tehti.. Haige jobu ikka ise..

Grabbed by Holdem Manager (http://www.holdemmanager.net)
NL Holdem $0.25(BB) Replayer
SB ($26.05)
BB ($15.70)
UTG ($16.30) 52/23/4.0
Hero ($25)
UTG+2 ($21.20)
MP1 ($25)
CO ($4.10)
BTN ($5.45)

Dealt to Hero Q :spade: A :club:

UTG calls $0.25, Hero raises to $1, fold, fold, fold, fold, fold, fold, UTG calls $0.75,

FLOP ($2.35) 9 :club: A :diamond: 3 :heart:

UTG bets $0.75, Hero calls $0.75,

TURN ($3.85) 9: club: A :diamond: 3 :heart: 7 :club:

UTG bets $2, Hero raises to $5, UTG raises to $14.55, Hero calls $9.55,

RIVER ($32.95) 9 :club: A :diamond: 3 :heart: 7 :club: 2 :spade:



Hero shows Q :spade: A :club:
(Flop 77.2%, Turn 18.2%)

UTG shows 9 :heart: 7 :heart:
(Flop 22.8%, Turn 81.8%)

UTG wins $31.35

Arvasin, et donk lükkab enda flushi drawiga sisse, aga näed läks hoopis nii..


Grabbed by Holdem Manager (http://www.holdemmanager.net)
NL Holdem $0.25(BB) Replayer
SB ($29.20)
BB ($5)
UTG ($15.10)
UTG+1 ($9.90)
UTG+2 ($26.95)
Hero ($25)
CO ($6.05)
BTN ($25.20)

Dealt to Hero K :diamond: A :diamond:

fold, fold, UTG+2 calls $0.25, Hero raises to $1.25, fold, fold, fold, fold, UTG+2 calls $1,

FLOP ($2.85) 9 :heart: 2 :spade: K :spade:

check, Hero bets $1.50, UTG+2 raises to $3.50, Hero calls $2,

TURN ($9.85) 9 :heart: 2 :spade: K :spade: 3 :diamond:

UTG+2 bets $6.50, Hero calls $6.50,

RIVER ($22.85) 9 :heart: 2 :spade: K:spade: 3 :diamond: 6 :club:

UTG+2 bets $15.70, Hero calls $13.75,

UTG+2 shows 9 :spade: 9 :club:
(Flop 98.4%, Turn 100.0%)

Hero shows K :diamond: A :diamond:
(Flop 1.6%, Turn 0.0%)

UTG+2 wins $47.90

Arvasin, et ehk samuti K paar tal. Ehk oleks pidanud turnil alla andma?



Grabbed by Holdem Manager (http://www.holdemmanager.net)
NL Holdem $0.25(BB) Replayer
SB ($25)
BB ($19.50)
UTG ($20.15)
UTG+1 ($30.90)
UTG+2 ($23.90)
MP1 ($23.90)
MP2 ($25.85)
Hero ($30.05)
BTN ($25.50)

Dealt to Hero K :club: K :diamond:

UTG calls $0.25, fold, fold, MP1 calls $0.25, fold, Hero raises to $1.50, fold, fold, fold, UTG raises to $3.75, fold, Hero raises to $7.75, UTG raises to $20.15, Hero calls $12.40,

FLOP ($40.90) 5 :club: T :spade: 6 :club:



TURN ($40.90) 5 :club: T :spade: 6 :club: J :heart:



RIVER ($40.90) 5 :club:T :spade: 6 :club: J :heart: 9 :club:



Hero shows K :club: K :diamond:
(Flop 12.8%, Turn 4.5%)

UTG shows A :heart: A :spade:
(Flop 87.2%, Turn 95.5%)

UTG wins $38.90

Tra see küll haige...UTG limp AA-ga?



Grabbed by Holdem Manager (http://www.holdemmanager.net)
NL Holdem $0.25(BB) Replayer
SB ($4.75)
Hero ($35.05)
UTG ($25.70)
UTG+1 ($34.85)
UTG+2 ($33.65)
MP1 ($26.15)
MP2 ($4.25)
CO ($6.95)
BTN ($4.65)

Dealt to Hero Q :diamond: Q :spade:

fold, UTG+1 raises to $1, fold, fold, fold, fold, fold, SB calls $0.90, Hero calls $0.75,

FLOP ($3) J :heart: 7 :club: 5 :spade:

check, Hero bets $1.75, UTG+1 calls $1.75, SB calls $1.75,

TURN ($8.25) J :heart: 7 :club: 5 :spade: 2 :spade:

check, Hero bets $4, UTG+1 raises to $13.50, SB folds, Hero raises to $32.30, UTG+1 calls $18.60,

RIVER ($72.45) J :heart: 7 :club: 5 :spade: 2 :spade: 4 :heart:



Hero shows Q :diamond:Q :spade:
(Flop 8.6%, Turn 4.5%)

UTG+1 shows J :diamond: J:spade:
(Flop 91.4%, Turn 95.5%)

UTG+1 wins $69.45


Tra 3bet jäi tegemata PF. Ma ei saa aru, mis ma küll mõtlesin??


Õhtul, kui olen need 4k kätt ka kätte saanud, panen ülejäänud käed ka..


Ahjaa, mängisin ka kahte turniiri. 3.3 rebuy 40k guaranteed. Seal tegin 2 rebuyd ka ja ühe addoni. Rahadesse siiski ei jõudnud. Ning ühe 2.75$ 7,5k guaranteed mängisin ka, samuti rahadesse ei jõudnud :(

Kasum siis praeguse seisuga 151$

Loodame, et see nädal tuleb positiivsem :)

leits
07.07.09, 07:07
wtf converterit sa kasutad? Jube kehv on lugeda seda kõike

Helmps
07.07.09, 08:33
wtf converterit sa kasutad? Jube kehv on lugeda seda kõike


otse hemist võtan hand history 2+2 jaoks ja pasten siia, mastid ainult vaja muuta käsitsi..

K2snakas
07.07.09, 10:27
1 käsi 3 way all-in suht kindel peaks olema, et kellegil seal AA!
2 käsi on väga sitasti mängitud isegi kui tal pole seda masti siis any Ax beatib meid!

vapsik
07.07.09, 10:37
1 käsi 3 way all-in suht kindel peaks olema, et kellegil seal AA!



Kuidas seda oleks pidanud Sinu meelest mängima siis?

Ja SB poolt küll nüüd AA-d ei tasu väga karta IMHO.

Tahad öelda, et kui SB oleks näiteks foldinud hero 4beti peale, siis oleks olnud standard käsi, aga kuna ta callis, siis on kindel, et AA on kellelgi.

K2snakas
07.07.09, 11:55
Kuidas seda oleks pidanud Sinu meelest mängima siis?

Ja SB poolt küll nüüd AA-d ei tasu väga karta IMHO.

Tahad öelda, et kui SB oleks näiteks foldinud hero 4beti peale, siis oleks olnud standard käsi, aga kuna ta callis, siis on kindel, et AA on kellelgi.


esiteks see oli gay4bet ja vaevalt sul mingi QQ seal 5beti teeb.Obv, et seal AA damn fool...teistmoodi pole midagi teha paned oma silmad kinni ja loodad oma 1outise peale

vapsik
07.07.09, 12:17
esiteks see oli gay4bet ja vaevalt sul mingi QQ seal 5beti teeb.Obv, et seal AA damn fool...teistmoodi pole midagi teha paned oma silmad kinni ja loodad oma 1outise peale


Aga seda tahaks ikkagi teada, kuidas Sinusugune PRO oleks seda kätt mänginud hero asemel?

K2snakas
07.07.09, 12:22
tra sa oled tibiilik ja lugeda ei oska we?
ma ütlesin, et seal pole midagi teha panna silmad kinni ja loota oma 1oudise peale!
aga noh sinu hiiglaslik aju seda välja ei võta vist..
ja olen öelnud kuskil, et PRO olen?:)
sina küll ei otsusta, kes ma olen ja kes mitte!

vapsik
07.07.09, 12:26
tra sa oled tibiilik ja lugeda ei oska we?
ma ütlesin, et seal pole midagi teha panna silmad kinni ja loota oma 1oudise peale!
aga noh sinu hiiglaslik aju seda välja ei võta vist..
ja olen öelnud kuskil, et PRO olen?:)
sina küll ei otsusta, kes ma olen ja kes mitte!


Kui rohkem kirjavahemärke kasutaksid, siis oleks Su tekst paremini mõistetav.

Samuti see ei ole ka mingi ühe audise peale lootmine.

K2snakas
07.07.09, 12:44
keegi ei käse sul lugedagi mu teksti, kui ei meeldi ära loe:)

mis sina seal loodaksid siis?
äkki tuleb mast maha vmt we?

CTXrix
07.07.09, 12:46
viskan külma vett vahele....

vapsik
07.07.09, 12:52
keegi ei käse sul lugedagi mu teksti, kui ei meeldi ära loe:)

mis sina seal loodaksid siis?
äkki tuleb mast maha vmt we?


8/6 vend on arvatavasti küll nitine tegelane, aga käsi oli ainult paarsada ja see ei ole piisav arv, et mingeid suuri järeldusi teha. Samuti mõni neist nittides ton nõus nuppe panema laiema rangega kui KK+. Samuti me ei tea milline on hero image vastase silmis ja seega ei saa kindlalt väita, et seal alati AA on vastas.

Lisaks sellele pole AA vs KK vs dongi XX 1 oudise taga ajamine.

McFoldberg
07.07.09, 15:53
Nite ei huvita mingi table image. Nitid on nitid, eriti NL25-s.
Veits sketchised käed jah, eriti kõige viimane imo. kus suutsid QQ-ga stacki ära anda.

camu
07.07.09, 21:51
Paar kätt on naljakad jah, aga sa saad anywaygi ise aru. Teen ise ka selliseid lollusi aeg-ajalt.
Pane edasi!

Helmps
08.07.09, 07:15
Eilne päev oli jube... Panin ise nii palju sitta, et halb hakkas. Päeva jooksul mängisin kolm sessi, millest esimene lõppes 44$ miinusega. Esimeses sessis ei olnud lootustki, et midagi võiks hästi minna. Kätt ei olnud ning isegi, kui oli midagi, ei makstud välja või siis leidis vastane alati tugevama käe.
Ok, see selleks päev aega sai muid asju aetud ning õhtul väike uinak ning grindima! Teine sess oli veel jubedam, aga mitte sellepärast, et kätt ei olnud vaid ma panin lihtsalt ise nii palju paska. Nii kui natukene ennast ülesse sai, spewisin jälle mingi mõttetu liigutusega ennast ära. Ning nii see läks. Otsustavaks käeks sai see: No-Limit Hold'em, $0.25 BB (8 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

MP1 ($28.95)
MP2 ($5.90)
CO ($13.85)
Button ($24.30)
SB ($25)
BB ($5)
UTG ($25)
UTG+1 ($25)

Preflop:
UTG bets $1, 3 folds, CO raises $2, 3 folds, UTG calls $1

Flop: ($4.35) 6 :diamond:, K :diamond:, 7 :diamond: (2 players)
UTG bets $3, CO raises $6.50, UTG raises $11, CO calls $5.35 (All-In)

Turn: ($28.05) 7 :heart: (2 players, 1 all-in)

River: ($28.05) 6 :club: (2 players, 1 all-in)

Total pot: $28.05

Results:
UTG had 10 :spade:, 10 :diamond: (two pair, tens and sevens).
CO had 9 :diamond:, A :diamond: (flush, Ace high).
Outcome: CO won $26.70


Tra keegi lööge mind!! Mis mõte on üldse mängida, kui niiviisi raha ära kingin?? Sellised trikid peaks jääma nl5 aega ju :-\

Lükkasin lauad kinni ning tõmbasin välja värsket õhku hingama. Ok, statoilis käidud tulin tagasi ning vaatasin enda kõik tänased käed läbi ning otsustasin, et nüüd laudades enne igat liigutust mõtlen kõik korralikult läbi ning keskendun 100%, mitte ei vahi monitori tuima näoga.
Ok kolmas sess siis, hakkaski kõik ilusasti minema. Ma ju tean, et tegelikult ma suudan seda limiiti beatida, asi seisab ainult enda taga. Sain tänase miinuse vahepeal isegi plussi, aga siis juhtus päeva suurim kaotuskäsi..
Pot-Limit Hold'em, $0.25 BB (8 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

UTG ($29.05)
UTG+1 ($14.05)
MP1 ($18.90)
MP2 ($24.25)
CO ($6.55)
Button ($25)
SB ($17.20)
BB ($25.60)

Preflop:
UTG calls $0.25, 3 folds, CO calls $0.25, Button calls $0.25, SB calls $0.15, BB checks

Flop: ($1.25) A :heart:, 3 :diamond:, 2 :heart: (5 players)
SB checks, BB checks, UTG bets $1.20, CO calls $1.20, Button calls $1.20, 2 folds

Turn: ($4.85) Q :spade: (3 players)
UTG bets $4.65, 1 fold, Button raises $12.25, UTG raises $22.95 (All-In), Button calls $11.30 (All-In)

River: ($51.95) Q :club: (2 players, 2 all-in)

Total pot: $51.95

Results:
Button had 4 :diamond:, 5 :diamond: (straight, five high).
UTG had 3 :heart:, 3 :club: (full house, threes over Queens).
Outcome: UTG won $53.45


Kuramus küll, oleks tore olnud päev ikka positiivse noodiga lõpetada.

Anyway, usun et tänasest asi paraneb sest vahepeal olen jõudnud ka mitu head artiklit läbi lugeda ning plaan veelgi ennast täiendada :D Eks näis, mis saama hakkab..


Jube graafik ka siis..
http://www.upload.ee/image/124556/maestik.png

McFoldberg
08.07.09, 09:34
Tean, kuidas tunned end.
Positiivne lugeda, et nii kui avastad end vigu tegemast, teed väikese puhkuse. Mõjub mängule kindlasti hästi, kui vahepeal veidi mõtteid mõlgutada ja ajule reboot teha.

Edu!

Helmps
08.07.09, 23:37
PokerStars Tournament #176962036, No Limit Hold'em
Buy-In: $2.00/$0.20
3679 players
Total Prize Pool: $7358.00
Tournament started 2009/07/08 7:00:00 EET [2009/07/08 0:00:00 ET]


Dear Helmps,

You finished the tournament in 362nd place. A USD 5.15 award has been credited to your Real Money account.


Ei jopand

Karupee
08.07.09, 23:45
PokerStars Tournament #176962036, No Limit Hold'em
Buy-In: $2.00/$0.20
3679 players
Total Prize Pool: $7358.00
Tournament started 2009/07/08 7:00:00 EET [2009/07/08 0:00:00 ET]


Dear Helmps,

You finished the tournament in 362nd place. A USD 5.15 award has been credited to your Real Money account.


Ei jopand


Küll teinekord joppab.

Cash87
09.07.09, 00:22
Muidugi joppab :) nende turbodega tuleb nats harjuda :P sest lõpus nad langevad ikka massiliselt ja sees püsida suht raske :)

Helmps
09.07.09, 00:23
Noo kõige turbom siiski polnud, 10 min levelid. Aga 1500 algstack, see küll jah tõmbas kuivale vähe..

Helmps
09.07.09, 09:16
http://www.upload.ee/image/125446/martiinos_kolmas_paev.png

Swongides möödus see päev. Peale sessi uurisin enda hemi natukene ning avastasin ka ühe suure-suure leaki, mis tuleb kõrvaldada. Kõva häälega seda siin välja ütlema, ei hakka sest palju foorumlasi minuga samal limiidil ning võib juhtuda, et saavad seda minu vastu ära kasutada..

Päeva kõige lollim käsi minu poolt.
Pot-Limit Hold'em, $0.25 BB (8 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

UTG ($25)
UTG+1 ($10.45)
MP1 ($2.80)
MP2 ($26.80)
CO ($9.35)
Button ($16.25)
SB ($28.70)
BB ($55.25)

Preflop:
3 folds, MP2 bets $0.75, 3 folds, BB raises $2.10, MP2 calls $1.60

Flop: ($4.80) 8 :club:, 10 :spade:, Q :club: (2 players)
BB bets $2.50, MP2 calls $2.50

Turn: ($9.80) 4 :spade: (2 players)
BB checks, MP2 checks

River: ($9.80) J :diamond: (2 players)
BB bets $7, MP2 raises $16, BB calls $9

Total pot: $41.80

Results:
BB had A :spade:, K :club: (straight, Ace high).
MP2 had 9 :club:, 9 :heart: (straight, Queen high).
Outcome: BB won $39.75

Turnil oleks pidanud bettima ning as played, river call not raise. Või bljat, idioot ikka :-X

2.2 turnal 4k guaranteed kah ikaldusin kahjuks :(

Ahjaa, need eelmise nädala 4k kätt ka ple siiamaani kätte saanud veel, sry pole aega olnud käia maal.

Helmps
14.07.09, 13:55
Brrr...Vahepeal ründas mind downswing ning pole ka eriti suurt volüümi peale pannud. Postitan graafiku täna õhtul. lähen nüüd 11$ NL Holdemi 7,5k guaranteed. Kasutaja mihke666 soovis stakeda :)

Karupee
19.07.09, 22:40
Helmps elad veel? Kuidas läinud on?

Helmps
20.07.09, 00:20
Helmps elad veel? Kuidas läinud on?


Oeh...jõudsin ka lõpuks koju.
Viimased poolteist nädalat on eluke nii kiirelt veerenud, et mängida pole õieti üldse aega olnudki ning kuna jooks muutus ka minu vastu nii kurjaks mis kajastub ka graafikul kui vaadata EV joont ja tegelikku joont, siis pole ka teadlikult eriti suurt volüümi peale pannud. See kuri downswing pani ka mindsetile põntsu ning ega polnudki eriti tahtmist mängida. Seega tegelesin muude asjadega ning avastasin Eestimaad.
Homsest uuesti grindima ning loodetavasti ka jooks on paranenud. Täna vaatasin ka mõned videod läbi ning sain ka mõne teadmise võrra rikkamaks ning samas ka kindlust juurde, et liigun õiges suunas, ainult jooks on vaja enda kasuks saada. Loodan parimat. Nüüd magama, hommikul vaja nelja paiku tõusta ja sõitu minna...Õhtul siis loodetavasti grindima. (Panen praegu graafiku, käed homme, sest olen liiga väsinud..)

http://www.upload.ee/image/134632/downswung.png

Marek K.
20.07.09, 21:10
naised saunas rääkisid, et helmpsil on naine ja nüüd on pokkeriga hõii :P

Helmps
21.07.09, 02:47
naised saunas rääkisid, et helmpsil on naine ja nüüd on pokkeriga hõii :P


naised ei oska saunas käia

Helmps
21.07.09, 14:36
Mõned näited minu swongimisest..



No-Limit Hold'em, $0.25 BB (9 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

UTG+1 ($6.40)
MP1 ($44.40)
MP2 ($26.75)
MP3 ($16.15)
Hero (CO) ($25)
Button ($38.20)
SB ($4.75)
BB ($22.10)
UTG ($23.40)

Preflop: Hero is CO with K :spade:, K :heart:
1 fold, UTG+1 calls $0.25, MP1 bets $0.50, 2 folds, Hero raises $2.75, 2 folds, BB calls $2.50, 1 fold, MP1 calls $2.25

Flop: ($8.60) 5 :diamond:, 4 :diamond:, 10 :spade: (3 players)
BB checks, MP1 bets $0.50, Hero raises $6, BB calls $6, 1 fold

Turn: ($21.10) 3 :heart: (2 players)
BB checks, Hero bets $16.25 (All-In), BB calls $13.35 (All-In)

River: ($47.80) 2 :diamond: (2 players, 2 all-in)

Total pot: $47.80

Results:
BB had Q :diamond:, A :diamond: (flush, Ace high).
Hero had K :spade:, K :heart: (one pair, Kings).
Outcome: BB won $45.50

No-Limit Hold'em, $0.25 BB (9 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

UTG+1 ($25)
Hero (MP1) ($29.45)
MP2 ($22)
MP3 ($29.90)
CO ($5)
Button ($25.50)
SB ($30.15)
BB ($4.30)
UTG ($13.50)

Preflop: Hero is MP1 with Q :diamond:, Q :club:
UTG calls $0.25, 1 fold, Hero bets $1, 1 fold, MP3 raises $1.75, 2 folds, SB raises $2.90, 2 folds, Hero calls $2, MP3 raises $28.15 (All-In), 1 fold, Hero calls $26.45 (All-In)

Flop: ($62.40) 5 :heart:, 9 :club:, 5 :diamond: (2 players, 2 all-in)

Turn: ($62.40) K :diamond: (2 players, 2 all-in)

River: ($62.40) J :club: (2 players, 2 all-in)

Total pot: $62.40

Results:
Hero had Q :diamond:, Q :club: (two pair, Queens and fives).
MP3 had J :heart:, J :spade: (full house, Jacks over fives).
Outcome: MP3 won $59.85

Pot-Limit Hold'em, $0.25 BB (8 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

MP2 ($12.45)
Hero (CO) ($31.30)
Button ($27.70)
SB ($14.25)
BB ($13.95)
UTG ($7.75)
UTG+1 ($5)
MP1 ($24.75)

Preflop: Hero is CO with K :diamond:, K :heart:
UTG calls $0.25, 2 folds, MP2 calls $0.25, Hero bets $1.25, 2 folds, BB calls $1, 2 folds

Flop: ($3.10) 8 :spade:, Q :diamond:, 2 :spade: (2 players)
BB bets $0.75, Hero raises $3.75, BB raises $6, Hero raises $14.75, BB calls $5.95 (All-In)

Turn: ($28.50) 8 :club: (2 players, 1 all-in)

River: ($28.50) 10 :heart: (2 players, 1 all-in)

Total pot: $28.50

Results:
BB had K :spade:, 8 :heart: (three of a kind, eights).
Hero had K :diamond:, K :heart: (two pair, Kings and eights).
Outcome: BB won $27.10


No-Limit Hold'em, $0.25 BB (8 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

SB ($21.90)
BB ($5)
UTG ($25)
UTG+1 ($19.30)
MP1 ($16.20)
MP2 ($25)
Hero (CO) ($37.20)
Button ($33.45)

Preflop: Hero is CO with A :diamond:, Q :diamond:
1 fold, UTG+1 bets $1.25, 2 folds, Hero calls $1.25, 3 folds

Flop: ($2.85) Q :club:, A :heart:, 10 :diamond: (2 players)
UTG+1 bets $14.75, Hero raises $29.50, UTG+1 calls $3.30 (All-In)

Turn: ($38.95) J :heart: (2 players, 1 all-in)

River: ($38.95) 4 :spade: (2 players, 1 all-in)

Total pot: $38.95

Results:
UTG+1 had K :spade:, 10 :spade: (straight, Ace high).
Hero had A :diamond:, Q :diamond: (two pair, Aces and Queens).
Outcome: UTG+1 won $37.05


No-Limit Hold'em, $0.25 BB (7 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

CO ($27.80)
Button ($10.55)
SB ($4.75)
BB ($32.15)
UTG ($33.35)
Hero (MP1) ($26.60)
MP2 ($5)

Preflop: Hero is MP1 with Q :heart:, Q :spade:
1 fold, Hero bets $1, 2 folds, Button calls $1, 2 folds

Flop: ($2.35) K :heart:, Q :club:, J :club: (2 players)
Hero checks, Button bets $2.75, Hero raises $6.75, Button raises $6.80 (All-In), Hero calls $2.80

Turn: ($21.45) 2 :spade: (2 players, 1 all-in)

River: ($21.45) 10 :spade: (2 players, 1 all-in)

Total pot: $21.45

Results:
Button had A :club:, K :spade: (straight, Ace high).
Hero had Q :heart:, Q :spade: (three of a kind, Queens).
Outcome: Button won $20.40

Karupee
21.07.09, 15:48
Suht karmid laksud jah! Loodan, et vaimule väga ei mõju. Võibolla pead nv rohkem mängima kui fishe rohkem ja saad mõõnast kergemini üle.

leits
21.07.09, 16:11
kõik standard käed .. aga qq'ga ei meeldi mulle pf AI calloida

vonkartoffel
21.07.09, 16:31
kõik standard käed .. aga qq'ga ei meeldi mulle pf AI calloida

liini vaadates tundub et tal olid miskid readid konkreetse mehe kohta et MP3 vastu on call kui SB foldib

Helmps
22.07.09, 02:55
liini vaadates tundub et tal olid miskid readid konkreetse mehe kohta et MP3 vastu on call kui SB foldib


yeah, õigus :) kahju, et nii läks muidugi..

anyways, mängisin täna siis jälle üle pika aja. tegin ~1k käelise sessi, mis lõppes miski ~30$ kasumiga. vahepeal olin isegi kuskil poolteist buyini plussis, aga lõpu poole hakkas asi vildakaks ära kiskuma ja seetõttu otsustasin ka ära lõpetada...

graafik:
http://www.upload.ee/image/136871/pealeswingi.png

Päeva suurim kaotatud käsi ka siis:

No-Limit Hold'em, $0.25 BB (8 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

CO ($25)
Button ($30.10)
SB ($26.05) 43/3/4.7 45
BB ($4.65)
UTG ($15.80)
UTG+1 ($24.50)
MP1 ($9.75)
Hero (MP2) ($25)

Preflop: Hero is MP2 with K :heart:, K :spade:
3 folds, Hero bets $1, 2 folds, SB calls $0.90, 1 fold

Flop: ($2.25) 6 :club:, 10 :diamond:, Q :spade: (2 players)
SB checks, Hero bets $1.50, SB calls $1.50

Turn: ($5.25) 3 :diamond: (2 players)
SB checks, Hero bets $3.50, SB calls $3.50

River: ($12.25) 7 :spade: (2 players)
SB bets $4.50, Hero calls $4.50

Total pot: $21.25

Results:
SB had Q :heart:, 10 :spade: (two pair, Queens and tens).
Hero had K :heart:, K :spade: (one pair, Kings).
Outcome: SB won $20.25


Arvasin, et tegemist dongiga kes sai flopis q või t pihta ning turnil sai lisaks veel masti ostu. Kahe paariga üldjuhul nad siin lähevad hulluks ära ju. Kas keegi foldiks riveril?

McFoldberg
22.07.09, 04:09
Ei ole mingit foldi seal, kõik korrektne.

Helmps
23.07.09, 20:56
alustasin sessi jälle, lisaks tahtis mihke666 mind stakeda $11 buyin tourneyle...loodame et tuleb hea õhtu.

Karupee
23.07.09, 21:27
Edu!

Helmps
23.07.09, 21:39
kuramus, turka ikaldus küll täielikult...no ei ole seda turka lucki (mitte et cashis oleks viimasel ajal über hästi läinud). cashi lühike sess läks suht normilt, viskan selle graphi praegu ja lippan poodi.

http://www.upload.ee/image/138565/p2ev.png

Helmps
24.07.09, 20:48
Eile peale poeskäiku mängisin kuskil 1k kätt veel ja siis mõtlesin, et teen breaki ja 4 paiku hakkan uuesti grindima. Aga unemati võttis hoopis võimust ja nii siis eile mingit suurt volüümi ei tulnd.
Graafik
http://www.upload.ee/image/139431/paevake.png

Suurimad kaotatud käed.

No-Limit Hold'em, $0.25 BB (9 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

CO ($24.55)
Button ($4)
SB ($46.65)
BB ($10.40)
UTG ($26.20)
UTG+1 ($25)
Hero (MP1) ($25)
MP2 ($25)
MP3 ($10)

Preflop: Hero is MP1 with J :diamond:, J :heart:
UTG bets $0.75, 1 fold, Hero raises $3, 1 fold, MP3 calls $3, 5 folds

Flop: ($7.10) 5 :heart:, 9 :diamond:, 4 :club: (2 players)
Hero bets $5.50, MP3 raises $7 (All-In), Hero calls $1.50

Turn: ($21.10) A :heart: (2 players, 1 all-in)

River: ($21.10) A :diamond: (2 players, 1 all-in)

Total pot: $21.10

Results:
Hero had J :diamond:, J :heart: (two pair, Aces and Jacks).
MP3 had 9 :spade:, 9 :club: (full house, nines over Aces).
Outcome: MP3 won $20.10

Pole midagi öelda, cooler.

No-Limit Hold'em, $0.25 BB (9 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

UTG ($10.15)
UTG+1 ($4.30)
MP1 ($25.90)
MP2 ($5.35)
MP3 ($28.20)
CO ($5.30)
Hero (Button) ($25.25)
SB ($6.20)
BB ($25)

Preflop: Hero is Button with Q :heart:, Q :club:
6 folds, Hero bets $0.75, SB raises $3.15, 1 fold, Hero raises $5, SB raises $2.95 (All-In), Hero calls $0.45

Flop: ($12.65) 3 :heart:, 10 :diamond:, 9 :club: (2 players, 1 all-in)

Turn: ($12.65) 10 :club: (2 players, 1 all-in)

River: ($12.65) 9 :spade: (2 players, 1 all-in)

Total pot: $12.65

Results:
Hero had Q :heart:, Q :club: (two pair, Queens and tens).
SB had A :heart:, 9 :heart: (full house, nines over tens).
Outcome: SB won $12.05

Suckout

No-Limit Hold'em, $0.25 BB (7 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

Button ($7.80)
SB ($16.90)
BB ($5.30)
UTG ($27.20)
Hero (MP1) ($38.55)
MP2 ($10.75)
CO ($25)

Preflop: Hero is MP1 with 7 :heart:, 7 :spade:
1 fold, Hero bets $1, 2 folds, Button calls $1, 2 folds

Flop: ($2.35) 6 :heart:, J :spade:, A :club: (2 players)
Hero bets $1.25, Button calls $1.25

Turn: ($4.85) 7 :club: (2 players)
Hero bets $3, Button raises $5.55 (All-In), Hero calls $2.55

River: ($15.95) Q :club: (2 players, 1 all-in)

Total pot: $15.95

Results:
Button had A :heart:, A :diamond: (three of a kind, Aces).
Hero had 7 :heart:, 7 :spade: (three of a kind, sevens).
Outcome: Button won $15.20

Vedas, et villu shortstack oli :)

Karupee
24.07.09, 21:17
Pole paha! :)

Helmps
25.07.09, 23:39
Eilne päev möödus üles-alla, kus lõpusirgel õnnestus graafik lõpuks ikkagi plusspoolele saada. Kuigi EV joon kiskus pidevalt plussi, läks reaalne kasumijoon ainult allapoole. Öösel siiski hakkasid dongid ka kinni maksma ning enam ära ei suckinud. Päeva lõpuks siis 4 buyini plusspoolele.
http://www.upload.ee/image/140214/eilne.png

Suurimad kaotatud käed:

No-Limit Hold'em, $0.25 BB (9 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

MP3 ($27.75)
CO ($22.80)
Button ($25.60)
SB ($29.45)
BB ($35.35)
UTG ($4.30)
UTG+1 ($15)
MP1 ($7.55)
Hero (MP2) ($25)

Preflop: Hero is MP2 with K :spade:, K :club:
1 fold, UTG+1 (poster) bets $1, 1 fold, Hero raises $3, 1 fold, CO calls $3, 3 folds, UTG+1 (poster) calls $1.75

Flop: ($9.35) 9 :diamond:, Q :club:, 10 :diamond: (3 players)
UTG+1 checks, Hero bets $7, CO calls $7, UTG+1 raises $12 (All-In), Hero calls $5, CO calls $5

Turn: ($45.35) 9 :spade: (3 players, 1 all-in)
Hero bets $10 (All-In), CO calls $7.80 (All-In)

River: ($60.95) 8 :heart: (3 players, 3 all-in)

Total pot: $60.95

Results:
UTG+1 had J :club:, J :heart: (straight, Queen high).
Hero had K :spade:, K :club: (two pair, Kings and nines).
CO didn't show
Outcome: UTG+1 won $43.15, Hero won $17.10


No-Limit Hold'em, $0.25 BB (8 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

SB ($27.75)
Hero (BB) ($25)
UTG ($18.40)
UTG+1 ($34.65)
MP1 ($4.65)
MP2 ($12.20)
CO ($11.50)
Button ($25.90)

Preflop: Hero is BB with A :club:, K :diamond:
UTG bets $0.75, 6 folds, Hero raises $2.75, UTG calls $2.25

Flop: ($6.10) 9 :club:, 5 :club:, K :spade: (2 players)
Hero bets $4, UTG raises $15.40 (All-In), Hero calls $11.40

Turn: ($36.90) 2 :diamond: (2 players, 1 all-in)

River: ($36.90) J :club: (2 players, 1 all-in)

Total pot: $36.90

Results:
Hero had A :club:, K :diamond: (one pair, Kings).
UTG had 9 :spade:, J :spade: (two pair, Jacks and nines).
Outcome: UTG won $35.10


No-Limit Hold'em, $0.25 BB (8 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

UTG+1 ($4.45)
MP1 ($4.40)
MP2 ($4.65)
CO ($16.15)
Button ($25)
Hero (SB) ($25.10)
BB ($36.70)
UTG ($25)

Preflop: Hero is SB with Q :diamond:, Q :club:
2 folds, MP1 bets $0.75, 1 fold, CO (poster) calls $0.50, 1 fold, Hero raises $2.90, 1 fold, MP1 calls $2.25, CO (poster) calls $2.25

Flop: ($9.35) 2 :club:, 2 :diamond:, 2 :heart: (3 players)
Hero bets $7, MP1 calls $1.40 (All-In), CO calls $7

Turn: ($24.75) K :club: (3 players, 1 all-in)
Hero bets $7.50, CO calls $6.05 (All-In)

River: ($36.85) 2 :spade: (3 players, 2 all-in)

Total pot: $36.85

Results:
Hero had Q :diamond:, Q :club: (four of a kind, twos).
MP1 had A :club:, 4 :spade: (four of a kind, twos).
CO had 5 :spade:, A :heart: (four of a kind, twos).
Outcome: CO won $28.65


Vot see oli küll üks vigane käsi...Kuidas nii annab tõmmata? :-\

No-Limit Hold'em, $0.25 BB (7 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

MP1 ($15.65)
Hero (MP2) ($28.25)
CO ($25)
Button ($5.15)
SB ($4.40)
BB ($31.05)
UTG ($9.75)

Preflop: Hero is MP2 with K :club:, A :heart:
UTG calls $0.25, 1 fold, Hero bets $1.25, 4 folds, UTG calls $1

Flop: ($2.85) 8 :diamond:, Q :heart:, 2 :spade: (2 players)
UTG checks, Hero bets $1.50, UTG calls $1.50

Turn: ($5.85) 4 :heart: (2 players)
UTG checks, Hero checks

River: ($5.85) K :diamond: (2 players)
UTG bets $7 (All-In), Hero calls $7

Total pot: $19.85

Results:
UTG had 2 :diamond:, 2 :heart: (three of a kind, twos).
Hero had K :club:, A :heart: (one pair, Kings).
Outcome: UTG won $18.90

Krt, et pidi see K sinna riverisse tulema, muidu oleks easy c/f olnud..


Pot-Limit Hold'em, $0.25 BB (7 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

Button ($8.75)
SB ($25.25)
BB ($15)
UTG ($25)
MP1 ($10)
MP2 ($6.30)
Hero (CO) ($25)

Preflop: Hero is CO with 9 :spade:, 9 :diamond:
2 folds, MP2 calls $0.25, Hero bets $1.10, 3 folds, MP2 calls $0.85

Flop: ($2.55) 10 :diamond:, 7 :club:, 8 :diamond: (2 players)
MP2 checks, Hero bets $2, MP2 raises $5.20 (All-In), Hero calls $3.20

Turn: ($12.95) K :spade: (2 players, 1 all-in)

River: ($12.95) 7 :heart: (2 players, 1 all-in)

Total pot: $12.95

Results:
MP2 had 10 :spade:, 8 :spade: (two pair, tens and eights).
Hero had 9 :spade:, 9 :diamond: (two pair, nines and sevens).
Outcome: MP2 won $12.35

Mul second pair + oesd..tuld! aga ei jõudnud kohale..


Anyways, väike puhkus ja varsti grindima!!

Helmps
26.07.09, 03:39
tra tänane sess 1k käsi ja kasum ainult 5 daala..täitsa perses :( turnadega ka ei joppa, svenza stakes daily thirtyle, ei midagi sealt. nüüd mihke666 saatis 5.5 double rebuy, eks näis mis seal saama hakkab..no perse, võiks juba tulla midagi :)

Helmps
27.07.09, 06:50
Viimased 2 päeva pole eriti rõõmustavad olnud. Ei aidanud ka ndv fishimeri. Kui ikka ei taha tulla 80% kindlad olukorrad ära, siis ei saa midagi teha.
Täna ei mängi, kavatsen teha väheke käte analüüsi ja mõned videod ka ära vaadata + on valmis pandud mõned head threadid 2+2 arhiivist..

Anyways, graph. (Volüüm pole ka kõige suurem, sest laupäeval tuli selline uni, et ei jõudnud eriti mängida)

http://www.upload.ee/image/141376/last2days.png


Lisan õhtul käed, praegu lähen magama..

Helmps
04.08.09, 14:15
Hey!!!
Eelmisel nädalal mängisin ainult teisipäeval ja kolmapäeval ning peale seda tõmbasin linnast jeed.. Laupäeval hommikul sõbra juures olles polnud midagi teha ning võtsin mõned turniirid ette. Kõige kaugemale jõudsin 5.5$ sisseostuga turniiril kus oli 360 mängijat. Kahjuks langesin sealt enne finaallauda, kui olin shortstack, kõik minuni foldinud ning mina SB. Leian pocket neljad, surun chipsid sisse. Vastane callib A6s. Flop annab talle flushi drawi, turnini peab minu käsi vastu kuid riverisse prantsatas tema jaoks vajalik ruutu ning väljas ma olingi. Kõige valusam selle juures oli see, et kuskil 10 min enne seda leian endal AA ning teen UTG raise, näen et järgmine vend lükkab chipsid sisse ning hõõrun juba mõnust käsi, sest selle callides ja võites oleks saanud finaallaua jaoks korraliku stacki. Kuid oh õnnetust, nett kadus kuskil viieks minutiks ja nii sain ma folded ning ei teagi kuidas see käsi lõppes... Damn..
Pühapäeval mängisin kah 2 turnat kus kahjuks ikaldusin.
Game Buy in Entries Rank Prize
02 Aug 09 No Limit Hold'em HENL $5.50+ 513 287 $0
02 Aug 09 No Limit Hold'em HENL $3.30 3384 1725 $0
01 Aug 09 No Limit Hold'em HENL $5.50+ 1523 954 $0
01 Aug 09 No Limit Hold'em HENL $3.30 3308 345 $6.95
01 Aug 09 No Limit Hold'em HENL $5.50 360 12 $22
01 Aug 09 No Limit Hold'em HENL $2.20 3445 296 $5.51
Eile olin veel eelmise nädala seiklustest nii väsinud, et ei jõudnud mängida. Aga tänasest tuleb jälle korralikult grindima hakata. Loodan, et eelmise nädala õppimisest on ka midagi kasu olnud. Vaatasin mõned videod ning lugesin mitu huvitavat threadi 2+2s.

Igatahes siin graafik eelmise nädala mängu kohta.
http://www.upload.ee/image/149779/eelminen2dal3.png

Kuna Juulikuu sai läbi, siis mõtlesin et panen diili senise graafiku ka ülesse. Nagu näha, pole midagi head. Vähemalt minu arvates. Eks oma süü ole siin ka kehvas jooksus, kui uskuda EV joont.

http://www.upload.ee/image/149784/almostall.png

(Sellelt graafikult on endiselt puudu see sessioon, mis on mängitud maal ja mis lõppes ~-60$ sest sugulane hetkel laptopiga rootsis. Peaks see pühapäev saabuma, siis saan järgmsie nädala alguses vähemalt need käed kätte.)

Seega, üle poole diilist on läbi, loodame et teine osa läheb paremini.

hoss23
04.08.09, 14:27
Kas oled endiselt starsi NL25-s ?

Helmps
04.08.09, 14:50
Kas oled endiselt starsi NL25-s ?


jah. mis siis?

Karupee
04.08.09, 19:53
Vähemalt plussis! Loodame, et teine pool kulgeb edukamalt.

Helmps
04.08.09, 20:29
Usun ise ka!
Täna sain tänu andresele ka endale stack mode, mis teeb multitablemise hulga lihtsamaks ning mängu käigu jälgimine ka parem.

Helmps
12.08.09, 04:49
http://www.upload.ee/image/157043/vahepealnen2dal.png

Vahepealne mängitud aeg siis. Sry, et pole kokkuvõtteid tihedamini teinud, aga lihtsalt pole jõudnud.

Nagu võib näha graafikult, siis on diili teine pool läinud siiamaani edukamalt (ptui-ptui-ptui). Tunnen ise ka, et olen mänguliselt paremaks saanud ja ei tee enam nii kergeid vigu nagu muidu. Graafikult näha ka üks suurem langus. Ai kurat, kus see oli jube sess. Mõned kõige koledamad käed sealt.
PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (9 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

MP3 ($47.25)
Hero (CO) ($25)
Button ($24.20)
SB ($35.10)
BB ($25)
UTG ($25)
UTG+1 ($32.25)
MP1 ($23.70)
MP2 ($30.65)

Preflop: Hero is CO with K :club:, K :diamond:
5 folds, Hero bets $0.75, Button calls $0.75, SB calls $0.65, 1 fold

Flop: ($2.50) 5 :heart:, Q :diamond:, 6 :diamond: (3 players)
SB bets $0.50, Hero raises to $2, 1 fold, SB raises to $8.50, Hero raises to $24.25 (All-In), SB calls $15.75

Turn: ($51) 8 :heart: (2 players, 1 all-in)

River: ($51) 7 :heart: (2 players, 1 all-in)

Total pot: $51 | Rake: $2.50

Results:
SB had Q :heart:, J :heart: (flush, Queen high).
Hero had K :club:, K :diamond: (one pair, Kings).
Outcome: SB won $48.50


Käsi nr. 2 on endal nii jubedalt mängitud. Riveril pidin foldima, aga ei suutnud :(

PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (7 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

Hero (Button) ($32.35)
SB ($24.75)
BB ($22.65)
UTG ($24.40)
MP1 ($5)
MP2 ($4.75)
CO ($5.40)

Preflop: Hero is Button with 10 :spade:, 10 :heart:
UTG bets $0.75, 3 folds, Hero calls $0.75, 1 fold, BB calls $0.50

Flop: ($2.35) J :diamond:, 2 :diamond:, 6 :club: (3 players)
BB checks, UTG bets $0.75, Hero raises to $2.75, 1 fold, UTG calls $2

Turn: ($7.85) 10 :club: (2 players)
UTG checks, Hero bets $4, UTG calls $4

River: ($15.85) K :club: (2 players)
UTG checks, Hero bets $5, UTG raises to $16.90 (All-In), Hero calls $11.90

Total pot: $49.65 | Rake: $2.40

Results:
Hero had 10 :spade:, 10 :heart: (three of a kind, tens).
UTG had A :heart:, Q :club: (straight, Ace high).
Outcome: UTG won $47.25


PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (9 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

MP1 ($25)
Hero (MP2) ($25)
MP3 ($26.90)
CO ($22.05)
Button ($11.90)
SB ($25)
BB ($26.80)
UTG ($10.70)
UTG+1 ($37.55)

Preflop: Hero is MP2 with Q :diamond:, Q :club:
1 fold, UTG+1 calls $0.25, 1 fold, Hero bets $1.25, 1 fold, CO calls $1.25, Button calls $1.25, 3 folds

Flop: ($4.35) 7 :diamond:, 4 :spade:, 4 :diamond: (3 players)
Hero bets $4, CO calls $4, 1 fold

Turn: ($12.35) 3 :heart: (2 players)
Hero bets $7, CO raises to $14, Hero raises to $19.75 (All-In), CO calls $2.80 (All-In)

River: ($45.95) 8:heart: (2 players, 2 all-in)

Total pot: $45.95 | Rake: $2.25

Results:
Hero had Q :diamond:, Q :club: (two pair, Queens and fours).
CO had 8 :club:, 8 :diamond: (full house, eights over fours).
Outcome: CO won $43.70


Need kõige värdjalikumad käed mis olla said. Aga peale seda sessi tuli ka midagi rõõmustavat. Nimelt tegin enda isikliku rekordi suurima võidetud poti näol. Käsi ise selline:
PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (9 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

UTG ($13.10)
UTG+1 ($21.40)
Hero (MP1) ($59.15)
MP2 ($24.40)
MP3 ($25)
CO ($24.65)
Button ($25.50)
SB ($37.30)
BB ($55.90)

Preflop: Hero is MP1 with A :heart:, A :club:
2 folds, Hero bets $1, 2 folds, CO calls $1, Button calls $1, 1 fold, BB raises to $4.50, Hero raises to $10, 2 folds, BB calls $5.50

Flop: ($22.10) 2 :club:, 4 :heart:, 9 :diamond: (2 players)
BB checks, Hero bets $15, BB raises to $45.90 (All-In), Hero calls $30.90

Turn: ($113.90) 7 :diamond: (2 players, 1 all-in)

River: ($113.90) 8 :spade: (2 players, 1 all-in)

Total pot: $113.90 | Rake: $3

Results:
BB had K :spade:, K :club: (one pair, Kings).
Hero had A :heart:, A :club: (one pair, Aces).
Outcome: Hero won $110.90

Vastane veel ütles peale kätt, et "had this strange feeling prf".
Ahjaa, olen ise vahepealse mängitud aja jooksul foldinud 2 korda KK preflopis. Ja ei kahetse ;)

Karupee
12.08.09, 09:22
Pole paha! Jätka samas vaimus. :)

Helmps
13.08.09, 06:50
Tänane graafik.
http://www.upload.ee/image/157537/t2nanegraafik.png


11$ turnal hävisin kah värdjalikult. A3s vs. jt. surusin oma 7bb-ga sisse. flop xTT ja grõska. enne seda oli fpp-de eest turnal ka muidugi lennuk huvitav. A9 vs. K9 flop xKK ja bistets.

magama nüüd ärh..

Karupee
13.08.09, 10:45
Kenad lained. :)

Helmps
16.08.09, 13:21
Hõi!
Teen nädalavahetuse kokkuvõtte täna õhtul.
Ahjaa, eile õnnestus Pokerstarsi WCOOP promo raames saada endale 7.5$ buyiniga turnal WCOOP 109$ daalane ticket. Ticketit saab kasutada siis WCOOP turnadel, mille buyin on 109$. Kui eelmisel nädalal seda sama turkat mängisin, jäin piletist ilma, täna tuli koju. Kuna selle buyiniga turnasid ainult 2 (üks on 8-game 50k guaranteed, teine No limit holdem 1$m guaranteed) siis mängin Holdemi turnat. See turna toimub 5. septembril. Seega jääme lootma, et sealt tuleb midagi :)

Karupee
16.08.09, 14:23
Võit ei teeks paha. ;D

Helmps
02.09.09, 19:11
Hi!

Viimasest postitusest on möödunud pikk aeg juba, aga vahepeal oli diilil paus sees, sest pidin natukene töömesilast (vaablane võibolla isegi:P) mängima ja ei saanud andmebaasile ligi.
Igatahes kuu lõpus enne kui mind teise eesti otsa pagendati, mängitud käte graafik siin:
http://www.upload.ee/image/181063/augusti_lopp.png

Ja kogu diil siiamaani:

http://www.upload.ee/image/181066/kogu_graph.png

Nagu näha, diili lõpuni ~1,8k, mis loodan ära mängida reede öösel ja siis on diilis kokkulepitud 80k kätt täis. Laupäeval on veel ka WCOOP turna, millele mäletatavasti pääsme läbi satika võitsin. Nädala lõpus siis tuleb kokkuvõte teha ja loodetavasti saame rääkida ka WCOOPI suurtegudest ;) kuluks marjaks ära küll..