PDA

View Full Version : Töökohad



privador
17.06.09, 22:55
Olen siin kuulnud selliseid lauseid."Ei saa mul tööpäev","See kuupäev sobib siis mul puhkus"
Mis töökohti siis foorumiliikmed omavad?Ja mis kuldsed töökohad need siis on, et pokkeriga $$$ ei veena tegema ja töökohast hoitakse kümne küünega kinni?

Provoker
17.06.09, 23:03
logistik klienditeenindaja. Enamasti transpordi korraldamine. Vähemal määral ka müügitöö u70/30 suhtega

muhkLionu
17.06.09, 23:04
Majandustarkvara konsultant - Navision täpsemalt.

leits
17.06.09, 23:08
täiskohaga õpilane :D

Bikewarrior
17.06.09, 23:18
kõik mis puudutab mootorrattaid on minu teema. Enamasti remonti ja hooldust teen mootorratastele.

Oliverk
18.06.09, 00:37
Esmaspäevast diplomiga mehaanikainsener. Otsin tööd :D

Rage
18.06.09, 00:39
Valdkonnajuht ja Oracle andmebaaside administraator.

vennike
18.06.09, 00:58
paljas ärimees. ostan, müün, vahetan ja varastan.

alaska
18.06.09, 01:05
Ehitus. Kraavikaevaja kuni firmajuht.

privador
18.06.09, 01:36
Päris head töökohad teil ma vaatan.Eriti see Oracle vend. Nüüd saan aru, miks te töökohast kümne küünega kinni hoiate:P

Rage
18.06.09, 01:41
ega hoida ei ole raske.. sest ega pokker ka nüüd mingi meelakkumine ole? seniks kuni seda hobi korras ja lisaraha eesmärgil teed pole hullu, aga kui iga päev pead tegelema tildi haldamise ja pideva arengu ja grindimisega.. tõmbab ikka üsna kiirelt rihmaks ära imo.

leits
18.06.09, 02:00
ega hoida ei ole raske.. sest ega pokker ka nüüd mingi meelakkumine ole? seniks kuni seda hobi korras ja lisaraha eesmärgil teed pole hullu, aga kui iga päev pead tegelema tildi haldamise ja pideva arengu ja grindimisega.. tõmbab ikka üsna kiirelt rihmaks ära imo.


kuskilt kunagi lugeisn et p2devaid oraakli vendi otsiti usasse suure raha eest, pole olnud mõtteid sinna mandrile minna?

Fortune
18.06.09, 08:02
Ma ei tea kas nüüd nutta või naerda, aga terve oma 19 ja kolmveerandi eluaasta jooksul vaid poolteist nädalat tööl käinud, sõbra firmas kolijana :D, ilgelt m*** töö oli :D. Ei pokker on ikka tore asi :)

Raido428
18.06.09, 08:04
Laopidaja

bounce
18.06.09, 08:36
itimees

antnx
18.06.09, 08:53
itimees

rrrr
18.06.09, 10:22
itimees. Visiitkaardil ilutseb andmesüsteemide administraator :)

hotcocacola
18.06.09, 11:17
ka itimees

pikk28
18.06.09, 11:28
projektiijuht reklaamindus

pastilaa
18.06.09, 11:32
arhitekt

hoss23
18.06.09, 12:20
Mehaanik laevapeal

Supsti
18.06.09, 12:29
Täiskohaga õpilane, suvel ekslusiiv mööbli paigaldaja.

erplander
18.06.09, 12:31
Olen siin kuulnud selliseid lauseid."Ei saa mul tööpäev","See kuupäev sobib siis mul puhkus"
Mis töökohti siis foorumiliikmed omavad?Ja mis kuldsed töökohad need siis on, et pokkeriga $$$ ei veena tegema ja töökohast hoitakse kümne küünega kinni?


Endal sellist pattu pole, et töökohtadest kümne küünega kinni hoiaks, seni polnud ühelgi tööl naljalt üle aasta vastu pidanud, viimasel tööl siiski suutsin selle rekordi ületada ligi poole aastaga 8)

Viimase 10 aasta jooksul peetud ametid:

regionaaluuringu koostaja
maakonna äriinfokeskuse projektijuht
veebisaidi toimetaja
geograafiaõpetaja
aednik
spordikihlveokoefitsentide koostaja
veebisaidi toimetaja-kampaaniajuht

lisaks rida väiksemaid, juhuslikumaid tööotsi (praktikad looduskaitsealadel, metsa- ja põllumaj. tööd, ristsõnade koostamine jms).

Töö on kurjuse ema!
(orkutis on taoline kommuun ka :p)

Rage
18.06.09, 12:36
kuskilt kunagi lugeisn et p2devaid oraakli vendi otsiti usasse suure raha eest, pole olnud mõtteid sinna mandrile minna?
eelmine aasta käisin usas ühel suurel oracle konverentsil.. seal oli ka siis miski firma oma stendi üles pannud, kes igasugu oracle töökohtasid vahendab.. dba'sid nad ei otsinud kummalisel kombel.. samas kui kuskile easyjobs.comi vms CV üle spaneks.. vast ikka mõne pakkumise saaks.. aga mul naine ja kassid siin... ja praegune töökoht ja töötasu on ka piisavalt head.. pole suutnud nagu leida enda peas seda clicki, mis paneks asja ära tegema..

samas üks noor kutt mu enda teamist läks sveitsi panka dba'ks.. 100k psaab kätte eesti rahas peale makse.. samas tal magistrikraad ka käes.. ja suht särav kriit ka karbis..

goldec
18.06.09, 14:25
Tulevane muusik :D

privador
18.06.09, 14:29
Viimase 10 aasta jooksul peetud ametid:

regionaaluuringu koostaja
maakonna äriinfokeskuse projektijuht
veebisaidi toimetaja
geograafiaõpetaja
aednik
spordikihlveokoefitsentide koostaja
veebisaidi toimetaja-kampaaniajuht

lisaks rida väiksemaid, juhuslikumaid tööotsi (praktikad looduskaitsealadel, metsa- ja põllumaj. tööd, ristsõnade koostamine jms).


Vot see on alles CV!
Hunt kriimsilm ja seitse ametit.Kuda geograafia õpetajaks võeti?Seal peab ju mingi pedagoogiline haridus vist olema.

Oliverk
18.06.09, 14:36
Otseselt vist ei pea peda haridus olema. Mu sõber läheb nüüd kooli füüsikaõpsiks kui TTÜ-s õpib tehnilist füüsikat. Pole kindel kas üldse lõpetas see aasta.

Rigged
18.06.09, 14:45
Inimene võib tark olla, aga mis tõeliselt loeb on siiski suhtlemisoskus.

mcbethk
18.06.09, 14:55
Tulevane muusik :D


Ma kah! :D

taasver
18.06.09, 14:58
õpilane

Uniquest
18.06.09, 15:04
Itimees, õpin ka. Sellepärast pokkeris vist võitja polegi, et palju teha on. :-\

groams
18.06.09, 15:07
Hetkel pokkeripro :D
Tulevikus muusik.

andu_andu
18.06.09, 15:13
Kirjutage siis juba juurde, mis muusikat teete ka.

leho57
18.06.09, 15:38
mul on muusika tegemine vist suurem hobi kui pokker...
cookieses mängin kitarret

aga muidu töötan telecom valdkonnas - tänage mind kui mingi neti või mobiilside probleem on. seda siis globaalsel tasandil.

erplander
18.06.09, 15:42
Vot see on alles CV!
Hunt kriimsilm ja seitse ametit.Kuda geograafia õpetajaks võeti?Seal peab ju mingi pedagoogiline haridus vist olema.


geogr. baka-kraadiga saab niisama ka

EGERT
18.06.09, 15:45
Majandustudeng :)

Pahvak
18.06.09, 16:14
spordikihlveokoefitsentide koostaja

Töö on kurjuse ema!
(orkutis on taoline kommuun ka :p)


Kuidas neid koefitsente pannakse? Vaadatakse, et nii ühe kui teise meeskonna poolt oleks nii pandud, et kindlalt kasum tekiks vms?

Aga see kommuun on hea ;)

muruntau
18.06.09, 16:46
Wannabe pokkeripro ;D

Ei, plaan on õppima minna see aasta taaskord. Ehk erinevalt eelmisest korrast seeekord ka lõpetan.


Aga selle õpetaja ameti kohta nii palju, et mu klassivend läks juba esimesel kursusel õpetajana tööle, kuna tema alal (prantsuse keel) lihtsalt polnud õpetajaid kusagilt võtta.

Foux
18.06.09, 16:55
Lõpetan laup. keska. Siis ilmselt mingit turismiga seotud jama õppima. Räägin 3-e võõrkeelt aga filoloogiat küll õppida ei viitsi

masterpuppet
18.06.09, 17:02
Täiskohaga juuratudeng.

camu
18.06.09, 17:05
ehitus

vsiu100
18.06.09, 17:09
Lõpetan laup. keska. Siis ilmselt mingit turismiga seotud jama õppima. Räägin 3-e võõrkeelt aga filoloogiat küll õppida ei viitsi


kui keeled on suus, siin on maailm valla. ma ka ei viitsi filoloogiat õppida.

erplander
18.06.09, 22:48
Kuidas neid koefitsente pannakse? Vaadatakse, et nii ühe kui teise meeskonna poolt oleks nii pandud, et kindlalt kasum tekiks vms?

Aga see kommuun on hea ;)


Kõige tähtsam on kuis üldine turg kujuneb. Tavaliselt enamus keskmise suurusega ja väikesi bookie'sid kopeerivadki teiste pealt need koefid, kui turg juba paika loksund mingil määral.
Need kes esimesena koefid koostavad, arvestavad eelnevat statistikat, hetke vormi ja kõikvõimalikke muid faktoreid mida üldse võimalik arvestada.
Mingit kindlat kasumit iga mängu pealt on võimatu saada, aga pikaajalise variatsiooniga jäävad need bookie'd plussi, kes liiga suuri riske ei võta. Nt mõned püüavad liiga atraktiivseid koefe pakkuda, aga võivad hävida. Väiksemate bookie'dega tasuks väga ettevaatlik olla, neid tuleb ja kaob pidevalt.

Pahvak
18.06.09, 23:05
Tundub huvitav teema. :)

Edit: eriti huvitaks kuidas esialgsed bookied oma koefe kujundavad. Kuna mul on matemaatikaalaane haridus, siis tundub nagu põnev töö.

andu_andu
18.06.09, 23:09
Kõige tähtsam on kuis üldine turg kujuneb. Tavaliselt enamus keskmise suurusega ja väikesi bookie'sid kopeerivadki teiste pealt need koefid, kui turg juba paika loksund mingil määral.
Need kes esimesena koefid koostavad, arvestavad eelnevat statistikat, hetke vormi ja kõikvõimalikke muid faktoreid mida üldse võimalik arvestada.
Mingit kindlat kasumit iga mängu pealt on võimatu saada, aga pikaajalise variatsiooniga jäävad need bookie'd plussi, kes liiga suuri riske ei võta. Nt mõned püüavad liiga atraktiivseid koefe pakkuda, aga võivad hävida. Väiksemate bookie'dega tasuks väga ettevaatlik olla, neid tuleb ja kaob pidevalt.


ja kust sa siis sportlaste hetke vormi kohta infot said ?

ranka
18.06.09, 23:53
Endal sellist pattu pole, et töökohtadest kümne küünega kinni hoiaks, seni polnud ühelgi tööl naljalt üle aasta vastu pidanud, viimasel tööl siiski suutsin selle rekordi ületada ligi poole aastaga 8)

Viimase 10 aasta jooksul peetud ametid:

regionaaluuringu koostaja
maakonna äriinfokeskuse projektijuht
veebisaidi toimetaja
geograafiaõpetaja
aednik
spordikihlveokoefitsentide koostaja
veebisaidi toimetaja-kampaaniajuht

lisaks rida väiksemaid, juhuslikumaid tööotsi (praktikad looduskaitsealadel, metsa- ja põllumaj. tööd, ristsõnade koostamine jms).

Töö on kurjuse ema!
(orkutis on taoline kommuun ka :p)


WOW. Põhimõtteliselt mees, kes on tegelenud kõigega :)

MIKE_K6o
19.06.09, 00:03
ja kust sa siis sportlaste hetke vormi kohta infot said ?

Tavaliselt enamus keskmise suurusega ja väikesi bookie'sid kopeerivadki teiste pealt need koefid, kui turg juba paika loksund mingil määral.

vennike
19.06.09, 01:45
Tundub huvitav teema. :)

Edit: eriti huvitaks kuidas esialgsed bookied oma koefe kujundavad. Kuna mul on matemaatikaalaane haridus, siis tundub nagu põnev töö.


sellest võib erplander vist pikemalt rääkida, ainult suuremad firmad kujundavad oma koefitsente ise. pisematele on selline koht nagu tip-ex.com. puhas statistika. viimas(t)e hooaegade omavahelised tulemused, teadalevad vigastused/muidu eemalejääjad jms.

aga et koefitsendi kujundajaks saada pead sa spordist sitaks rohkem jagama kui matemaatikast.

mul muidu ka päris aus CV päris pikk. erinevaid CV-sid on ka päris palju. Olen olnud McAfee tootejuht, baarman, plaatija, maaler, online pokkeritoas klienditeenindaja/fraud investigator, müüja arvutikaupluses ja internetcafe manager.. kuldsed käed :D

privador
19.06.09, 03:33
Pean ka yles tunnistama 2000 alguses olin mingi aeg FALCKI turva.
Ilmselt koige hullem tookoht.Et alguses olin nn varu voi mingi vahetus siis esimene p2ev viiidi mind kella 11 ajal mingi rikkuri villa juurde, sest seal oli mingi h2ire tulnud...Niisiis passisin seal kuni kella 9-ni hommikul(v2ljas villa aias)P2ris kylm oli juba.....Siis kui hommikul j2rgi tuldi sain veel soimata.
Voite isegi arvata,mis motted mul olid hommikul l2bikylmununa

Yhesonaga too koosneski sellest,et viidi ohtul(kui vahetus algas) mingit sitajunni valvama ,kuni 2ra viidi.
Peale 2-e kuud tegin lepingu poolekohaliseks, siis edasi poolekohaga olin veel ca max 2 kuud,et lahkumisavaldus anda(kuigi see oli mottes juba esimesest p2evast!)
Siis ma ei imesta milline kaadrivoolavus seal on.
Oudne kogemus!

ESTPatrick
19.06.09, 17:06
kõik mis puudutab mootorrattaid on minu teema. Enamasti remonti ja hooldust teen mootorratastele.


mis linnas ja mis firmas, äkki vaja mingeid asju kunagi ajada

ESTPatrick
19.06.09, 17:12
Tundub huvitav teema. :)

Edit: eriti huvitaks kuidas esialgsed bookied oma koefe kujundavad. Kuna mul on matemaatikaalaane haridus, siis tundub nagu põnev töö.


olen üsna kindel et seda tehakse ökonomeetriliste mudelite kaudu