PDA

View Full Version : Ametlik Arvutimurede lahendamise teema



Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15

hotcocacola
14.07.12, 07:11
Hommmikul ärgates mu telefon ei leidnud ühtegi võrku. Ei saa helistada, smsse saata ega mitte emmigi teha.

Olen võtnud aku tagant ja eemaldanud SIM-kaardi, same shit...tulemus 0.
Olen seadete alt üritanud võrku määrata, aga tulemus ikka sama.
Eelnevalt pole telefoniseadeid näppinud, tarkvara uuendanud vms. Varem pole sellist jama olnud.

Võrguoperaator on Tele2 ning sellega pole varem ühtegi jama olnud. Hetkel asun Las Vegases.
Telefon: Sony Ericsson Xperia X10

või pean lootma, et see mingi Tele2 ja AT&T vaheline jama :D?

ristijeesus
14.07.12, 08:56
Mul oli paar nädalat tagasi reisil olles Elisaga selline jama. Üritasin ka igatpidi võrku leida, aga ei midagi. Paar tundi hiljem ilmus selgitus ka neti uudisekülgedele, et mingi rahvusvahelise jaama ülekoormusest tingitud rike. Oma 12 tundi läks küll selle kõrvaldamisega.

alaska
19.07.12, 18:32
Kas kusagilt saab Tallinnas kohapealt kah osta kasutatud arvutijuppe? DDR mälusid ja videokaarti näiteks?

K2okfor_Mey
21.07.12, 20:49
Kas kusagilt saab Tallinnas kohapealt kah osta kasutatud arvutijuppe? DDR mälusid ja videokaarti näiteks?

Ise lasin arvuti seal kokku panna oma nägemuse järgi, juppe peaks ka seal olema vaata http://www.array.ee/

maarios
21.07.12, 20:51
Kas kusagilt saab Tallinnas kohapealt kah osta kasutatud arvutijuppe? DDR mälusid ja videokaarti näiteks?

telli netist või mine ise sobivasse kohta kohale. (PS! kui lähed poodi siis saab arveldada ainult sularahas)
http://arvutikeskus.ee/

alaska
21.07.12, 22:05
Ei raatsi uut osta, mul on kolm 1GB ddr mälu vaja, hinnavaatluses alla 10 tk. Eks ostan sealt. Algul käisingi arvutikeskuses kohal, seal oli 1GB mälu 29€.

vapsik
22.07.12, 10:12
Kas uut läpakat oskate soovitada?

Väiksemat kui 15 tolline ekraan ei tahaks ning kaasas tassmist on, aga mitte väga palju. Seega väga rasket ei tahaks. Mingeid eriprogramme jooksutada pole vaja. Tavalised pokkeri asjad + filmide vaatamine ning mõned kooliasjad ja netis surfamine. Hind võiks mingi 400-500 kanti jääda.

E: Eriline mängur pole, aga Diablo 3 võiks ära katsetada. Seega võiks selle välja vedada.

kjmrc
22.07.12, 10:24
Kas uut läpakat oskate soovitada?

Väiksemat kui 15 tolline ekraan ei tahaks ning kaasas tassmist on, aga mitte väga palju. Seega väga rasket ei tahaks. Mingeid eriprogramme jooksutada pole vaja. Tavalised pokkeri asjad + filmide vaatamine ning mõned kooliasjad ja netis surfamine. Hind võiks mingi 400-500 kanti jääda.

E: Eriline mängur pole, aga Diablo 3 võiks ära katsetada. Seega võiks selle välja vedada.

http://flex.ee/4852-Asus-X53SD

vapsik
22.07.12, 13:08
Mille poolest see näitakes kehvem on?

http://flex.ee/index/notebook/sub_object/4454

leits
22.07.12, 13:18
Mille poolest see näitakes kehvem on?

http://flex.ee/index/notebook/sub_object/4454

ei olegi .. ainult coca võib vostrot omada

Rigged
22.07.12, 13:20
Operatsioonisüsteem puudub, kehvem videokaart, kehvem sound süsteem. Puudub USB 3.0, mõned asjad veel.

kjmrc
22.07.12, 13:24
Operatsioonisüsteem puudub, kehvem videokaart, kehvem sound süsteem. Puudub USB 3.0, mõned asjad veel.

Täpselt.. ja selle hinnavahega saad need asjad päris ilma eest :)

vapsik
23.07.12, 18:28
Kurat. Mõtlesin, et uuring veel vähe ringi ja täna oli ka muud tegemist ja hinnale juba 100€ otsa pandud.

vapsik
23.07.12, 21:08
Kas uut läpakat oskate soovitada?

Väiksemat kui 15 tolline ekraan ei tahaks ning kaasas tassmist on, aga mitte väga palju. Seega väga rasket ei tahaks. Mingeid eriprogramme jooksutada pole vaja. Tavalised pokkeri asjad + filmide vaatamine ning mõned kooliasjad ja netis surfamine. Hind võiks mingi 400-500 kanti jääda.

E: Eriline mängur pole, aga Diablo 3 võiks ära katsetada. Seega võiks selle välja vedada.

Bump.

kjmrc
24.07.12, 08:57
Mis sellel Asusel viga on? :P

vapsik
24.07.12, 09:06
Liiga kallis.

hoss23
24.07.12, 09:14
Liiga kallis.

Ära koonerda.

kjmrc
24.07.12, 09:16
Ma kahtlen, et saad märkimisväärselt odavamalt arvutit, millel oleks ka vähemalt solid 1gb videokaart ja samas ka i-seeria protsessor. Soovisid 15"+ ekraani ka?

Mrt1989
24.07.12, 21:05
nvidia 610m nüüd kindlasti solid kaart pole . Filmide ja pokkeri jaoks piisab integreeritud kaardist , ja uuematel sandy-e ja ivey prosedel on see ka võimsam kui kuradi nvidia 610m.

r1v0
26.07.12, 13:04
Tervist pisike mure, küsin, äkki keegi on kokku puutunud. Peale restarti tegemist kasutab arvuti umbes 1/4 ram'ist (c.a 2GB) mis on ok. Kui olla arvutis ja teha tegemisi, siis 1-2 päeva pärast on ram'i kasutus salaja kasvanud umbes 4GB peale, kuigi kõik programmid ja tegemised on jäänud samaks, ram'i kasutus jääbki kasvama, pole veel siiamaani proovinud, mis võib olla maksimumiks, kuid tean, et pea 70%'ni on välja küll läinud, mis on täiesti mõistmatu, et arvuti kasutab desktopis olles 5-6GB ram'i. Veidike guugeldasin probleemi ja sain teada, et mul võib esineda memory leakage. Uurisin, kuid minu mõistus läbi ei hammustanud, kuidas kindlaks teha, mis programm või driver sellist tsirkust korraldab. Huvitav fenomen on asja juures ka see, et nii, kui mälu kasutus ületab 50% piiri, enam windows omal jõul shut downi ei suuda teha, peab lihtsalt toore jõuga kinni panema arvuti, alla 50% ei ole probleemi. Täpsemalt öelduna ei suuda arvuti log off ekraanist edasi jõuda, sama kehtib ka kui niisama log off vajutada, jääbki log off'ima, protsessori kasutuse viskab põhja, läheb kuumaks, ventikas tahab minema lennata, aga arvuti kinni ei lähe. Siiamaani olen ma lihtsalt enne 50% juurde jõudmist restarti teinud iga paari päeva tagant ja olen probleemi ignoreerinud, nüüd tahaks asjale jälile jõuda.

V4LDO
26.07.12, 13:18
task manager -> processes näitab ju täpselt, milline programm palju RAM'i kasutab. Peaksid jälile saama, milline prgoramm selle jama taga.

Provoker
26.07.12, 15:50
miks arvutit iga õhtu välja ei lülita? Mina küll teen nii ja probleeme pole.

r1v0
26.07.12, 16:15
Kasutan ainult laptop'i, kui arvuti niimoodi mulle ei teeks ja update'e harva tuleks, ei paneks ma arvutit mitu kuud kinni, kui, siis vaid sleepi peale, et vahepeal transportida või kaasa võtta kuhugile. Kuskilt kuulsin, et see, kui arvuti niimoodi mälu hakkab kasutama, pidi täiesti okei olema win7 puhul, sest win7 pidi töötama põhimõttel, et kui ei kasuta, miks seda siis üldse vaja on. Kuid mure sellega, et ta ei taha log off'i teha, on küll täiesti imelik.

q_q
26.07.12, 16:26
miks arvutit iga õhtu välja ei lülita? Mina küll teen nii ja probleeme pole.

ei ole hea elektroonikale cooldown/headtup nii sageli

ideaalis ongi nagu eelmises postis et teed igakuu restart kui system update vms, hoiad k6ik koguaeg kuumana

Provoker
26.07.12, 17:19
mul juba kolmas aasta arvuti igal õhtul läheb kinni ning mõnikord isegi mitu korda päevas ning õnneks siiani pole küll midagi hullu juhtunud. Ainult tolmu olen seest välja ajanud tal. niiet kogemusest ei saa sinuga nõustuda kuigi loogika ütleks et sul on õigus :)

Vandalar
26.07.12, 18:41
Tänapäeva arvuti juures on selle peale ikka mõeldud ka ma usun, et arvuti pidevale on/off lülimisele vastu peaks.

Cypher0
27.07.12, 15:47
Lol @ ei tohi arvutit ööseks välja lülitada.

elrosmeero
29.07.12, 20:03
Sellist programmi vms on ka olemas, et ühendan läpaka telekaga ära, panen filmi käima ja telekas näitab seda filmi, aga samal ajal võin arvutiga ise midagi muud teha ?

Oliverk
29.07.12, 20:03
windows?

elrosmeero
29.07.12, 20:07
Ää, ehk seletad kuidas täpsemalt? Ma olen vaadanud küll nii, et ühendan läpaka telekaga, aga siis ta näitab täpselt sama , mis on arvuti ekraanil.

Oliverk
29.07.12, 20:13
Nvidia puhul seadestest valida Dual display. Ati puhul midagi sarnast .Graafika kaaardi driveri seadeid tuleb natuke sättida. Võimalik et sai ka windowsi enda Screen propertiesi alt sättida. Pole hetkel teist monitori et meelde tuletada.

ranka
29.07.12, 21:01
Ühele graafikakaardile, millele on 2 x DVI, HDMI ja VGA pesa saab ühendada kolm kuvarit? Mul vajalikud kaablid olemas.

leits
29.07.12, 21:08
dos

ment52
30.07.12, 09:46
Ühele graafikakaardile, millele on 2 x DVI, HDMI ja VGA pesa saab ühendada kolm kuvarit? Mul vajalikud kaablid olemas.

Oleneb mis kaart sul on, aga arvatavasti mitte. Nvidial võimaldavad seda vaid uuemad high-end kaardid vist ja ATIl peab 3s monitor läbi displaypordi käima.

ranka
30.07.12, 14:30
Oleneb mis kaart sul on, aga arvatavasti mitte. Nvidial võimaldavad seda vaid uuemad high-end kaardid vist ja ATIl peab 3s monitor läbi displaypordi käima.

ATI on aga ei hakka siis üritamagi, sest jube keerulised ja hirmutavad sõnad su postituses ning parem ei ole mõtet torkida.

elrosmeero
01.08.12, 02:30
Nvidia puhul seadestest valida Dual display. Ati puhul midagi sarnast .Graafika kaaardi driveri seadeid tuleb natuke sättida. Võimalik et sai ka windowsi enda Screen propertiesi alt sättida. Pole hetkel teist monitori et meelde tuletada.
Tänud !

kjmrc
01.08.12, 08:16
Nvidia puhul seadestest valida Dual display. Ati puhul midagi sarnast .Graafika kaaardi driveri seadeid tuleb natuke sättida. Võimalik et sai ka windowsi enda Screen propertiesi alt sättida. Pole hetkel teist monitori et meelde tuletada.

Kuidas see shortcut oligi, et vahetada ? Miski windowsi või fn nupu kombinatsioon.

bauss
01.08.12, 09:04
Fn+F3 peaks olema

kallekusta
08.08.12, 01:34
Kumb monitor pokkeri mängimiseks osta?? Räägitakse mingist IPS paneelist, kas mõlemal valikul on see olemas?? Üks valikutest oleks foorumis palju kiidetud Dell ning teine oleks Lenovo monitor. Mis on ühel parem kui teisel?

http://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Monitorid/194254/

http://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Monitorid/186646/

kjmrc
08.08.12, 07:42
IPS-paneel tähistab seda, et kui ekraanile kõrvalt pilk heita, mitte otsevaates, siis on pilt sama hea, nagu otse vaates. Nagu tead, siis paljudel monitoridel on pilt hägune või hele vms kui vaadata kõrvalt.

Tundub, et mõlemal on see olemas, aga valiks Delli ikka :)

kallekusta
08.08.12, 09:27
Lenovot paneb eelistama Display port, kuna monitor hakkab istuma Lenovo läpaka taga. Display pordi kvaliteet pidi olema parem kui DVI või HDMI. Ainuke võrdluse number, millest ma midagi välja lugeda oskan on kaal. Delli molu kaalub 3,4 kilo kuid Lenovo 6,6 kilo. Millest selline vahe?? Muudest näitajatest ei oska midagi võrrelda.

Codecci
08.08.12, 10:46
Sel Dellil on ka DisplayPort. Ise esimest korda kuulen, et Lenovo teeb monitore ja puhtalt selle koha pealt eelistaks juba Delli, aga noh see lihtsalt arvutivõhiku isetuletatud loogika :)

kallekusta
08.08.12, 11:30
Sellel Dellil pole Display porti, ega HDMId on vaid VGA ja DVI.

Oliverk
08.08.12, 11:46
Ma loen küll välja et Display Port on. Dell ise selle pordi massidesse viis ju.

kjmrc
08.08.12, 12:43
Display Port on täiesti olemas Dellil, imo sellel peaks olema ka HDMI väljund.

E: nvm, see on ikkagist DP väljund.

mislinn
08.08.12, 15:08
Ei oskagi kirjeldada mis jama on, aga vana läpakaga mahtus monitorile 12 lauda ilusti, uuega läppariga ei mahu enam. Uue läppari ühendasin hdmi kaabliga, kuna sellel pole muid väljundeid. Resolutsioon on õige, keegi oskab öelda milles asi?

Oliverk
08.08.12, 15:10
No mis su vana läpaka reso oli ja mis uue oma on.

mislinn
08.08.12, 15:19
Vanal 1280x800
Uuel 1366x768

olen võhik, seega ärge haamriga pähe lööge kui ma lolle küsimusi küsin :D

//sain korda

Codecci
14.08.12, 13:07
Oskab keegi öelda, kust oleks võimalik varuosana Macbook Airi klaviatuur osta? Nii IMarvutid kui Servisa tahavad mõlemad ise kohapeal vahetada, lihtsalt klaviatuuri välja müüma ei ole nõus :/

Selle koha pealt ikka Apple piece of shit :D

Mrt1989
15.08.12, 09:30
Ebayst vb tellida , aga hinnad tunduvad küll absurdselt kõrged. Palju nad sulle hinnaks ütlesid ?

Codecci
15.08.12, 11:25
€200 + vahetus ka mingi €30-40.

Trapface
15.08.12, 11:40
Uuri Tartu mnt.-l asuvast Valge Klaar (http://valgeklaar.ee/) kauplusest. Tunduvad asjalikud poisid, äkki saad kaubale.

pikk28
16.08.12, 12:06
küsimus ipadi omanikele. Millist appi soovitate flashi kuvamiseks? Mõtlen siis, et saaks flashi videosid vaadata, laps saaks flashi mänge mängida, midagi streamida jne.. Kas see on hea http://itunes.apple.com/us/app/photon-flash-video-player/id430200224?mt=8 ?

Codecci
17.08.12, 23:42
Kuidas saaks omavahel kõige kiiremini faile ühest arvutist teise kui ühe neti all oleme? Ise oskaks aint Skypes/MSN 'is saata, aga usun, et on mingi parem lahendus...

Cypher0
17.08.12, 23:53
Kuidas saaks omavahel kõige kiiremini faile ühest arvutist teise kui ühe neti all oleme? Ise oskaks aint Skypes/MSN 'is saata, aga usun, et on mingi parem lahendus...

Homegroup on hea selle jaoks. Ei tea kas küll kõige parem, aga Skypest kindlasti kõvasti etem.:)

http://windows.microsoft.com/en-au/windows7/products/features/homegroup

ranka
18.08.12, 23:38
Kuidas saaks omavahel kõige kiiremini faile ühest arvutist teise kui ühe neti all oleme? Ise oskaks aint Skypes/MSN 'is saata, aga usun, et on mingi parem lahendus...

Kui oled ühes netis siis Skype/MSN on väga solid ja kiire variant. PM sama nagu mälupulk.

inward
22.08.12, 19:07
Umbes paar nädalat tagasi tekkinud probleem. Läpparil browseris videosi vaadates crashab terve browser (kasutan chrome), ükskõik kas delfis, youtubes või kus iganes vutisaidil ja ala iga 4-5 kord saab normaalselt vaadata, siis crashib jälle.

Jeebus
22.08.12, 19:12
Umbes paar nädalat tagasi tekkinud probleem. Läpparil browseris videosi vaadates crashab terve browser (kasutan chrome), ükskõik kas delfis, youtubes või kus iganes vutisaidil ja ala iga 4-5 kord saab normaalselt vaadata, siis crashib jälle.
update flash

inward
22.08.12, 19:34
update flash

Olen teinud. Ka olen shockwave plugini vanemate versioonide pluginad disablenud, lisaks chrome reinstall. Paraku ei midagi.

Jeebus
22.08.12, 19:45
Olen teinud. Ka olen shockwave plugini vanemate versioonide pluginad disablenud, lisaks chrome reinstall. Paraku ei midagi.
mul oli endal sama probleem, tegin java+flash update ja kõik korras.
dno

pastilaa
22.08.12, 20:03
oli analoogne jama firefoxiga ja aitas hoopis flashi downgrade. googelda.

kvaliteet
22.08.12, 20:27
Aadressireale chrome://plugins ja Flashi alt disable kõik Chrome Flashi installatsioonid ja jäta enabled ainult Opsüsteemi Flash.

Kuid siis tuleb meelde jätta, et tuleb ise käsitisi updateda opsüsteemi flashi minig aja tagant, sest chrome sisseehitatud flash on disabletud ja ei update ennast automaatselt koos browseri updatega.

inward
22.08.12, 20:37
Aadressireale chrome://plugins ja Flashi alt disable kõik Chrome Flashi installatsioonid ja jäta enabled ainult Opsüsteemi Flash.

Kuid siis tuleb meelde jätta, et tuleb ise käsitisi updateda opsüsteemi flashi minig aja tagant, sest chrome sisseehitatud flash on disabletud ja ei update ennast automaatselt koos browseri updatega.

Ole sa tänatud. Korras.

CheekyMullet
27.08.12, 12:33
Sooviks endale soetada läpakat, mille peamine funktsioon oleks koolis ja kohvikutes kaasas tolknemine, kuid ilmselt tahaks vahetevahel ka pokkerit mängida. Peamiselt olen hetkel tähelepanu pööranud 13" ultrabookidele. Esimene otsus oli, et astun Macipedede ridadesse ja muretsen Macbook Airi, aga nagu ma aru saan, siis Starsi ja HEMi saaks selle peal jooksutada ainult paralleel-Windowsiga, mis mulle eriti ei imponeeri. Samas on Macil väidetavalt kõige asisem klaviatuur, mis võib osutuda jälle suht oluliseks. Kas kellelgi on kogemusi Asuse Zenbooki või Samsung 9-ga?

kjmrc
27.08.12, 12:51
Mida sellest arvad?

http://www.itshop.ee/sulearvutid-ja-lisad/sulearvutid/sulearvuti-samsung-np530u3b-i3-w7hp-13-3

CheekyMullet
27.08.12, 13:48
Mida sellest arvad?

http://www.itshop.ee/sulearvutid-ja-lisad/sulearvutid/sulearvuti-samsung-np530u3b-i3-w7hp-13-3

Hetkel ma arvan, et tahaks parema resoga ja täis-SSD, aga see arvamus võib muidugi veel muutuda. Peab ikka minema poodi ja ise vaatama-näppima.

kjmrc
27.08.12, 13:54
Siis osta macbook :)

bauss
27.08.12, 14:04
Siis osta macbook :)
miks?
samsa 9-series ja asuse zenbookid on ju kõvasti üle sellest sinu lingitud samsungist?

kjmrc
27.08.12, 14:43
Ei selge see, nad vast veidi kallimad ka, lihtsalt näitasin esimest meeldetulevat varianti talle.

bauss
27.08.12, 15:50
seda küll, aga macbook air ka ju kallim kui see samsa (pole päris õige võrdlus imo)

kjmrc
27.08.12, 15:57
Lol seda küll.. Anyway valiks igakell selle Samsungi 9-seeria mudeli kui Macbook..

Kosmonaut
27.08.12, 18:10
kui raha piisavalt taskus, siis sony vaio Z seeria. Muidu endale meeldivad ka asuse ja samsungi ultrabookid.

Codecci
28.08.12, 21:53
Sooviks endale soetada läpakat, mille peamine funktsioon oleks koolis ja kohvikutes kaasas tolknemine, kuid ilmselt tahaks vahetevahel ka pokkerit mängida. Peamiselt olen hetkel tähelepanu pööranud 13" ultrabookidele. Esimene otsus oli, et astun Macipedede ridadesse ja muretsen Macbook Airi, aga nagu ma aru saan, siis Starsi ja HEMi saaks selle peal jooksutada ainult paralleel-Windowsiga, mis mulle eriti ei imponeeri. Samas on Macil väidetavalt kõige asisem klaviatuur, mis võib osutuda jälle suht oluliseks. Kas kellelgi on kogemusi Asuse Zenbooki või Samsung 9-ga?
Endal üsna palju kogemusi Airiga. Kui sa eluaeg Windowsi mees ja sinna Windowsit peale ei plaani panna siis ei soovita vaenlasele ka, Windowsi pealt uue OS-i peale minek = päevas 10x head-asplode, vähemalt minu jaoks. Riistvaralt ülikvaliteetne asi, aga f*ck see erinev OS... Mitte, et see sitt oleks, aga uuega harjumine peale 10a+ Windowsi kasutamist on impossibru.

Välimuselt muidu paljud uued PC-ultrabookid ülisarnased Airile (Sony ja Delli mingid mudelid), vägev alumiiniumkorpus jms. Ehk on kvaliteedilt ka samasse auku :)

aivo
02.09.12, 17:10
Kas diili kõnekaardiga google dnsi saab kasutada. Panen siis pulga ztemf 161 seadetest conection settings add use the following dns server address 8888 aga niikui kolmanda 8 panen lööb automaatselt 255.
Proovisin ka üldse ilma simita uut ühendust teha aga jah google dnsi ei saa sisestada kuigi kunagi kui oli veel emt lepinguga võetud sai küll. Kuradi jama see on.
Vastus strawberryle
Sain hakkama kui kohe täpselt üles ei kirjuta siis pärast enam ei mäleta neid täpseid seadistusi.

Mr_Kenny
02.09.12, 19:26
Selline probleem et 2h jooksul on läpakas lampi 3x juba freezinud.. Endal pole õrna aimugi milles asi võib olla seega küsin äkki keegi oskab midagi tarka öelda. Läpakas on Lenovo Thinkpad L520 ning umbes 4 kuud vana. Ei usu et asi saab üle kuumenemises olla vms kuna käega katsudes pole tunda et liiga kuum on..

Strawberry
02.09.12, 19:39
Kas diili kõnekaardiga google dnsi saab kasutada. Panen siis pulga ztemf 161 seadetest conection settings add use the following dns server address 8888 aga niikui kolmanda 8 panen lööb automaatselt 255.
Proovisin ka üldse ilma simita uut ühendust teha aga jah google dnsi ei saa sisestada kuigi kunagi kui oli veel emt lepinguga võetud sai küll. Kuradi jama see on.

Kõlab nagu sa üritad tõsimeeli panna DNS aadressiks 8888, mitte 8.8.8.8

Mr_Kenny
03.09.12, 17:04
Selline probleem et 2h jooksul on läpakas lampi 3x juba freezinud.. Endal pole õrna aimugi milles asi võib olla seega küsin äkki keegi oskab midagi tarka öelda. Läpakas on Lenovo Thinkpad L520 ning umbes 4 kuud vana. Ei usu et asi saab üle kuumenemises olla vms kuna käega katsudes pole tunda et liiga kuum on..

Random update, nüüd pole ca 20h juba probleemi olnud. Midagi ise ei muutnud, proovisin mingist itimeeste channelist abi saada ning mõned võimalikud probleemid sai välja kriipsutatud (malware ning toite värk). Et siis küsin kas on mõtet edasi pusida kuna tõenäoliselt miski kamm ikka ju on (?) või jätta asi sinnapaika kuni uuesti vigast paneb. Grindimise ajal muidugi pask lauad lahti nin freezib on 120$ kohe läinud pmst..

Vandalar
03.09.12, 17:12
Sul voolukõikumisi esineb? Need võivad olla ka väga väikesed kõikumised, mida nö. silmaga ei näe (tuled ei pruugi vilkudagi aga arvuti keerab tuksi küll). Sealt oled vaadanud Control Panel\System and Security\Administrative Tools ning Event viewer?

Mr_Kenny
03.09.12, 17:37
Sul voolukõikumisi esineb? Need võivad olla ka väga väikesed kõikumised, mida nö. silmaga ei näe (tuled ei pruugi vilkudagi aga arvuti keerab tuksi küll). Sealt oled vaadanud Control Panel\System and Security\Administrative Tools ning Event viewer?

Hmm voolukõikumisi ei toiks olla.. Tsekkisin event viewerit, seal on tohhujaa neid erroreid vms :D

Hetk enne freezimist vist selline: The Windows Management Instrumentation service has detected an inconsistent system shutdown.

E see pärast ikka loogilislt võttes..
E2: Enne freezimist tundum midagi kahtlast pole.

Mrt1989
03.09.12, 20:41
Sul läptopil eraldiseisev videokaart ka ? Kasutab nvidia optimus süsteemi ?

Mr_Kenny
03.09.12, 21:58
Sul läptopil eraldiseisev videokaart ka ? Kasutab nvidia optimus süsteemi ?

Ma ei teagi.. Kust seda vaadata saab? Nd freezis peale mingit ca 20 tunnilist normaalset töötamist. Mul poleks probleemi lihtsalt garantiisse saata vms, aga seal läheb ju nädal + vähemalt. Ning pole mingit teist arvutit millega grindida. Kõik vajalikud programmid on ka siin.. Any toughts?

Jeebus
03.09.12, 22:11
Selline probleem et 2h jooksul on läpakas lampi 3x juba freezinud.. Endal pole õrna aimugi milles asi võib olla seega küsin äkki keegi oskab midagi tarka öelda. Läpakas on Lenovo Thinkpad L520 ning umbes 4 kuud vana. Ei usu et asi saab üle kuumenemises olla vms kuna käega katsudes pole tunda et liiga kuum on..
võta aku tagant ära, las olla lihtsalt juhtme otsas ja vaata, kas siis veel freezib

Mr_Kenny
03.09.12, 22:26
võta aku tagant ära, las olla lihtsalt juhtme otsas ja vaata, kas siis veel freezib

Proovin ära :)

privador
09.09.12, 15:01
Mul on probleem. Starman läks digile üle, lubati, et internet sama hea v isegi parem.
Nüüd paar päeva on net selline, et lehe laadimisega läheb nii 5-10sekki. Youtube ei saa otse nn vaadata
Helistasin Starmani. Öeldi, et mul 1mbit-internet, et see ongi sellistele tavalistele arvuti"kasutajatele". Et kui tahan kiiremat 5Mbit, siis maksan 6 euri juurde vms
Kas mul on tunne, et aetakse paska? Kas tänapäeval 2012 on kõige sitem kaablinternet ka selline, et ei saa youtubet vaadata?
Kui aetakse paska kas on mõtet ähvardada Elioniga vms...

Oliverk
09.09.12, 15:09
1 Mbitiga pole tõesti tänapäeva reklaami täis topitud lehtedel midagi teha. Sinutorus ammugi mitte.

hotcocacola
09.09.12, 17:22
Jap, Priva, võta atleast 10Mbitine nett.

Mul endal varunett Tele2 (2-5Mbit) oma, ja ka sellega on nt Youtubei ja teiste videote vaatamine võimatu, samas pokkeri mängimiseks ideaalne.


edit: Lauaarvutil Elioni 50Mbitine ja olen rahul. Ma ei näe isegi mõtet, miks peaks Elionist 100Mbitist paketti võtma, sest kõik jookseb kiirelt.

leits
09.09.12, 17:57
Jap, Priva, võta atleast 10Mbitine nett.

Mul endal varunett Tele2 (2-5Mbit) oma, ja ka sellega on nt Youtubei ja teiste videote vaatamine võimatu, samas pokkeri mängimiseks ideaalne.


edit: Lauaarvutil Elioni 50Mbitine ja olen rahul. Ma ei näe isegi mõtet, miks peaks Elionist 100Mbitist paketti võtma, sest kõik jookseb kiirelt.


oled 24a ja omad 50mb netti v
ma ise 24.5 ja oman muidu 100 megast

ok2aa
09.09.12, 18:05
lenovo läpaka prose vent vms on katki. soovitage, kes vahetaks.

Mrt1989
09.09.12, 18:09
Siit foorumist pole sellist asja mõtet küsida , postita mure HV foorumisse , seal kindlasti oskab keegi sind aidata.

Spewmonkey
09.09.12, 18:20
lenovo läpaka prose vent vms on katki. soovitage, kes vahetaks.

Garantii on läbi? Kui mitte, siis seal on üsna tippteenindus. Ei tohiks väga kaua aega ka võtta.

Engels
10.09.12, 17:28
Kas ma samade näitajate/hinna eest peaksin ostma mõne muu arvuti?
http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/LAUAARVUTID-ARVUTIKESKUS-PC-ARVUTIKESKUS-KOOL/Arvutikeskus-Koolikast-M-162574

raidov
11.09.12, 08:50
Seda ei soovita küll osta.. Minu müüdav kast on ka võimekam :D

Mrt1989
11.09.12, 13:54
Milleks arvutit kasutad ? Mängida sellega ei kannata igaljuhul.

http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=548084 kõvasti parem kui see mis AK müüb.

raidov
11.09.12, 15:58
Ja seal on monitor ka veel hinna sees ;)

Soovitaks ka pigem hv foorumis ringi vaadata.. või võid sealsesse ostuabi teemasse ka postituse teha, et sellise hinnaga mida osta..

Engels
11.09.12, 19:33
Milleks arvutit kasutad ? Mängida sellega ei kannata igaljuhul.

http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=548084 kõvasti parem kui see mis AK müüb.

Mulle sobib, kui saab mõned lauad pokkerit mängida ja HEM ka jookseb normaalselt!
Ja oleks hea, kui saan arvega osta.(ehk siis hinnavaatlusest enamik ei sobi?)
Mängimise all pidasid silmas ikka arvutimänge?

Potsataja
11.09.12, 19:41
Enda jaoks vajalikud tegevused saad AK omaga 100% ära tehtud. Kusjuures ma olen veendunud, et vajadusel jooksutab ta ilusasti ära ka enamuse tänapäeva mängudest.

K2snakas
12.09.12, 08:46
Selline mure, et viimased hommikud ei taha läppar pilti ette võtta, st panen tööle kõik võimalikud tuled lähevad põlema, aga pilti ette ei tule ja siis pean sisse välja lülitama ning lõpuks läheb. Selline tunne nagu külmalt ei taha minna vmt, kuna kui proovin ala päeval korra välja lülitada ja tagasi sisse siis läheb kohe. Any ideas mis seal läbi hakkab minema või mis viga võiks olla?

bauss
12.09.12, 08:49
chromes kõik videod full screenis nagu jooksevad väikse lagiga, pilt jõnksutab kergelt.
proovisin firefoxiga, oli kõik ok.
mis keiss olla võiks?

PV3lite
12.09.12, 11:44
Selline mure, et viimased hommikud ei taha läppar pilti ette võtta, st panen tööle kõik võimalikud tuled lähevad põlema, aga pilti ette ei tule ja siis pean sisse välja lülitama ning lõpuks läheb. Selline tunne nagu külmalt ei taha minna vmt, kuna kui proovin ala päeval korra välja lülitada ja tagasi sisse siis läheb kohe. Any ideas mis seal läbi hakkab minema või mis viga võiks olla?

Mis isendiga täpsemalt tegu on?
Kunagi sai lolli peaga ostetud enesele HP Pavilion dv2000, mis just peale garantii möödumist otsustas sarnaselt käituma hakata. Lülitasid toite sisse, tulukesed läksid kenasti põlema, kuid ekraanil mingied muudatusi ei toimunud (must pilt). Sedasi sisse-välja lülitades läks asi iga korraga aina hullemaks, kuniks emaplaat otsad andis.
Sinu poolt kirjeldatu järgi julgen arvata, et emaplaat on kohe-kohe läbi minemas. Kiirelt garantiisse kui veel peaks eksisteerima!

K2snakas
12.09.12, 11:47
mm, garantiid enam pole, aga arvestades, kui juust see tegelt on "amilo notebook pa3515" siis isegi kaua vastu pidanud, juu peab midagi uut otsima hakkama.

IamAllin
12.09.12, 14:17
Ilmselt pole päris õige teema, aga siiski...

Mure võib suhteliselt jabur olla, aga ise ei jaga asja. Lasin endale elioni e_kodu lahenduse mõned päevad tagasi panna ning eile võtsin internetiühenduseks selle 50/10. Speedtestis näitab ilusti 48.29/9.69 ping 3, aga torrentis ei saa kätte üle 401 kB/s.

Torrenti seadistamise teejuhis kirjutab ka, et "Port pole avatud(saad siiski allalaadida).

Oskab keegi abi pakkuda ning öelda kuidas asi korda timmida?

valustyng
12.09.12, 15:08
torrentis on äkki piiratud sul 400ni tõmbamine?

Jeebus
12.09.12, 15:12
helista elioni, küsi, kas nemad piiravad
kui nii on lugu, siis "business as usual"

IamAllin
12.09.12, 15:22
torrentis on äkki piiratud sul 400ni tõmbamine?

ma ei tea kuidas see võimalik oli, aga see kala oligi. Mitu korda seda kontrollinud ja kunagi pole olnud:S

Igatahes tänud, et välja tõid selle, kuigi ei saa aru kuidas ta peal oli. 5.3 MB/s wii.

kjmrc
12.09.12, 15:51
ma ei tea kuidas see võimalik oli, aga see kala oligi. Mitu korda seda kontrollinud ja kunagi pole olnud:S

Igatahes tänud, et välja tõid selle, kuigi ei saa aru kuidas ta peal oli. 5.3 MB/s wii.

Kuidas sa sellest piirangust vabanesid, Elioni kurtes?

IamAllin
12.09.12, 15:58
Kuidas sa sellest piirangust vabanesid, Elioni kurtes?

torrent lahti > valikud(üleval vasakul) > eelistused > max allalaadimine panna 0

leits
13.09.12, 13:13
kas kuni 200€ eest saab mingit fotokat millega pilti ka kannatab teha? võiks võimalikult väike ja kompaktne olla .. Vana digika remontimise eest tahetakse mingi 280€ or smth .. ilmselt ei tasu ära väga

kjmrc
13.09.12, 14:42
Lol, lambipiltide jaoks ei pea ostma 200€ digikat.

Loksutaja
13.09.12, 18:17
Äkki keegi targem soovitab mida siit valida...

24 tolli ja hind 150-225.

Neid siin nii palju erinevaid : http://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Monitorid/?search=b45ae4e7044681d98704aea92b24cbf0#results


Ei taha nagu pärast väga pettuda :/

E: http://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Monitorid/157555/ kas see konkreetne isend kannatab kriitikat?

Mrt1989
14.09.12, 08:54
Ära jumala eest osta neid TN paneele ...

Vastavalt oma rahakotile siis vali neist.

http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/MONITORID-kuni-24-diagonaal237/DELL-LCD-U2312HM-Black-23anduot-1920-x-1080-IPS-300-cd-m2-8ms-0265-mm-VGA-DP-129863

http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/MONITORID-kuni-24-diagonaal237/DELL-LCD-UltraSharp-U2412M-Black-Silver-61cm-24anduot-Wide-IPS-1920-x-1200-20000001-129862

kallekusta
15.09.12, 10:38
Mis toimub?? Kuskilt ei leia kasutatult Lenovo x220 raali, millel oleks SSD ketas ja IPS ekraan. Ja kui kuskil müüakse siis ka ilma IPS ja SSD ning hind on nii krõbe, et mõtekas on tutikas osta. Kuid Eestis ei ole vist ühtegi IPS ja SSD ga tutikat enam kuskil müügil.

Loksutaja
15.09.12, 12:21
Ära jumala eest osta neid TN paneele ...

Vastavalt oma rahakotile siis vali neist.

http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/MONITORID-kuni-24-diagonaal237/DELL-LCD-U2312HM-Black-23anduot-1920-x-1080-IPS-300-cd-m2-8ms-0265-mm-VGA-DP-129863

http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/MONITORID-kuni-24-diagonaal237/DELL-LCD-UltraSharp-U2412M-Black-Silver-61cm-24anduot-Wide-IPS-1920-x-1200-20000001-129862




Tänud vastamast!

Ainuke asi mis natukene muret teeb nende kahe juures on 8ms... või mõtlen üle? Ei ole just suur gamer aga vahest ikka mängin ka.


E: Uurisin ise veidi ja tuleb see U2412M ära võtta.

Mrt1989
15.09.12, 13:37
No nii öelda ghostingut ei ole kui seda mõtled. Pokkeri jaoks sobib 24" dell väga hästi tänu oma 1920x1200 resole .


EDIT : To kallekusta , ssd saab vajadusel ise panna ju see kõige väiksem mure. IPS paneele võib HV rahval ka täitsa leiduda , vahetavad mingi summa eest.

Kotkas1000
15.09.12, 17:31
Sain täna oma teise monitori kätte ja kuna IT vallas olen suht tume, tekkis paar küsimust ühendamise kohta.

Vana molu on selline: http://www.trustedreviews.com/Samsung-SyncMaster-226BW_Monitor_review (sellel on taga ainult VGA ja DVI sisend)

Uus molu on selline: http://accessories.us.dell.com/sna/productdetail.aspx?c=us&cs=04&l=en&s=bsd&sku=224-8284&redirect=1 (on olemas nii HDMI, DVI, kui ka DP sisend+ mingid veel)

Videokaart on järgmine: http://www.amd.com/us/products/notebook/graphics/amd-radeon-6000m/amd-radeon-6700m-6600m/pages/amd-radeon-6700m-6600m.aspx#2 (kaardil on 3 väljundit: HDMI, DVI ja DP)

Küsimus on, et millistesse portidesse on mõistlik ühendada monitorid?

kvaliteet
15.09.12, 17:59
Samsung DVI ja Dell DP näiteks, vajadusel siis laptopil HDMI vaba si kui näiteks tahta TV ühendada.

Kotkas1000
15.09.12, 18:10
Ok, kas see dp kvaliteet on pandav? Ma mäletan, et kunagi vga pealt dvi peale üle läksin, siis oli pildi kvaluteedis oluline muutus märgatav.

Ja tegu ei ole laptopiga. Lauaarvutist jutt ja telekat ma sinna vaevalt kunagi ühendama hakkan.

kvaliteet
15.09.12, 18:21
No antud link oli laptopi graafikakaardile, sellepärast eeldasin seda.
Sellisel juhul väga vahet ei ole kas kasutad DP või HDMI.

qbj0hn
15.09.12, 18:27
Eile nägin huvitavat aparaati sugulasel.
Tüüp häkkis mingi jõhkralt vana GPS-i ära ja lükkas windowsi peale+obv uuem GPS software ka lisaks.
Nett ja kõik peal ja toimib väga hästi. Nagu väike tahvelarvuti.

Potsataja
19.09.12, 15:42
Oskab keegi pakkuda, miks Firefox muu.delfi.ee kuulutusi ei näita? Soov.ee tundub sama põhjaga olevat ja kõik ok aga muu.delfi.ee puhul sisu puudub.

mortalvombat
20.09.12, 08:13
Kui kaua tavaliselt läpakate garantiiremont kestab? 1-2 nädalat on liiga optimistlik?

mikk2468
20.09.12, 08:29
Oleneb kus toimub ja mis viga. Endal Dell ja 3 korda käinud Max123 garantiiremondis. Kaks korda sama päev kätte saanud ja ühe korra läks 2 päeva.



EDIT: kõik vajaminevad osad olid laos olemas, seepärast ka nii kiire töö.

camu
20.09.12, 08:31
Kui kaua tavaliselt läpakate garantiiremont kestab? 1-2 nädalat on liiga optimistlik?
Oleneb murest. Viisin augusti keskel enda läpaka garantiisse, kõvaketas otsustas töötamise lõpetada. Kuna tehniku sõnul peab varuosa olema originaal, et garantii edasi kestaks, siis uue ketta transporti Eestisse pidin kaks nädalat ootama. Ülejäänud töö kestis päeva.

Kosmonaut
20.09.12, 13:05
Nagu öeldud, oleneb kohast ja juppidest. Endal Ordi esinduses üle päeva pole läinud, tuttaval aga oli Dell PCexpertis 4 nädalat - jupi tellimisega läks millegipärast nii kaua.

Codecci
20.09.12, 15:38
Kunagi ema Elionist Fujitsu Siemensi ostis siis see läks iga 2 kuu tagant katki ja 2-4 nädalat oli igakord ära. Maxist ostetud Dellil DVD-lugeja katki läks siis viisin kohapeale, võeti kohe lahti ja pandi uus ja 5 mindiga töö tehtud :D

Spewmonkey
21.09.12, 02:51
Kunagi ema Elionist Fujitsu Siemensi ostis siis see läks iga 2 kuu tagant katki ja 2-4 nädalat oli igakord ära. Maxist ostetud Dellil DVD-lugeja katki läks siis viisin kohapeale, võeti kohe lahti ja pandi uus ja 5 mindiga töö tehtud :D

Double jackpot.

leits
21.09.12, 09:32
Kellelegi kogemust wireless kõrvaklappidega? Mul senheiserid olemas, kuid ma ei tea kas ma olen ise sooda, kuid ma ei saa neid normaalselt tööle. Nimelt ei saa seda "õiget" sagedust kätte vms .. ikka siuke värdjas kahin ja sahin jääb ning heli ei ole puhas .. ma pole mingi audiofriik kuid mingit kahinad on ka retarded kuulata ..

Kellelgi on kogemust, kuidas asjad normaalselt tööle saada?
Mudel: Sennheiser RS120
http://www.sennheiserusa.com/cordless-headphones-wireless-stereo-sound-009922

qbj0hn
21.09.12, 12:05
Siit saad hea vastuse vast, http://forumserver.twoplustwo.com/79/edf/headphones-1096/
Aga nagu ma aru olen saanud siis wireless klapid on porno.

camu
21.09.12, 14:28
Kellelegi kogemust wireless kõrvaklappidega? Mul senheiserid olemas, kuid ma ei tea kas ma olen ise sooda, kuid ma ei saa neid normaalselt tööle. Nimelt ei saa seda "õiget" sagedust kätte vms .. ikka siuke värdjas kahin ja sahin jääb ning heli ei ole puhas .. ma pole mingi audiofriik kuid mingit kahinad on ka retarded kuulata ..

Kellelgi on kogemust, kuidas asjad normaalselt tööle saada?
Mudel: Sennheiser RS120
http://www.sennheiserusa.com/cordless-headphones-wireless-stereo-sound-009922
Sa pole oma murega üksi. Mul samad klapid ning pmt kõlbavad aind selleks, kui tõesti teisi segada ei taha, et siis paned pähe. Muusikat kuulata ei kannata nendega, sest see väike kahin ilgelt segab.

leits
21.09.12, 14:33
prügikasti raisad viskama ja mingid normal juhtmega klapi votma ... keegi teab mis hinnaga mingi normal klappe saada on juba?

Kosmonaut
22.09.12, 15:41
prügikasti raisad viskama ja mingid normal juhtmega klapi votma ... keegi teab mis hinnaga mingi normal klappe saada on juba?

Oleneb kui häid klappe sa tahad - võid ka 1500 euri klappide alla panna. Aga muidu 200 -300 peaks saama juba päris hea kvaliteediga asju. Üldiselt kehtib reegel, et saad seda mille eest maksad (va mõned erandid ntx Beatsi toodang). Firmadest vaataks Gradot, Denonit, Sennheiserit vb, AKG klappe on ka kiidetud. Peaegu kõiki firmasi on võimalik ka eestist saada, iseasi kuidas selle proovimisega on, sest siiski tegeletakse peamiselt tellimisega.

Mrt1989
23.09.12, 16:06
Integreeritud helikaardile osta klapid mis maksavad üle 100€ on juba täis lollus .

leits
23.09.12, 19:31
kas tänap2ev natukene kallimatel kõrvaklappidel on see nö volume asi ka küljes? mul mingid vanad philipsid, kuid kui panna sound põhja arvutist (intg. helikaart) siis kohati on ikka volume liiga madal .. kas ala migni 70e+ sennheisritel juba on see volume kõvem vms?

st kas neil kallimatel on mingi "võimendus" endal sees, et sound oleks kõvemini kuulatav? läbi lambi kõlarite tuleb praegu tunduvalt tugevamini muusika kui nende k2kkide philipsite .. on keegi kõrvaklappide teemaga kursis?

Junken
23.09.12, 19:58
reeglina pead ikka väga kallid klapid ostma, et võimendid oleks sisse ehitatud. Tavaliselt tulevad osad veel nö välise võimendiga, aga reeglina võimendeid pole(minu teada). Ainult kõvemate klappide ostmisest ei piisa, sest arvuti output ei suuda anda sul sellist matsu välja, mis toidaks võimsamad klapid korralikult ära ja palju resurssi jääb kasutamata. Samas kui mingi võimendi kodus olemas on mille saad arvuti ja klappide vahele panna siis on vahe ikka päris korralik. Ise olen kuulanud klappidest (vahel oli mingi keskmine junn võim) nii et 30 minutiga võttis kõrvad valutama ja pidi väikese pausi tegema, et edasi kuulata.

leits
23.09.12, 20:00
mäletan et vanasti olid mul mingid sennheiserid nendel oli mingi volume nupp veel juhtme vahel ning nendega sai küll piisavaks soundi keerata .. tra aga need läksid katki

Junken
23.09.12, 20:03
Need siis olid valjud klapid järelikult, reeglina see voluumi nupp on ainult tavaline reostaat ja mingit võimendust see küll ei tee.

leits
23.09.12, 20:10
Ühesõnaga homme poodi ja mingid 60e+ sennheiserid ja küll lähevad

timz0333
23.09.12, 20:28
Plaanis mingi kasutatud sülearvuti vaadata ajutiselt, et õhtuti natuke pokkerit näppida: Ekraan võiks olla alates 14". Peaks jookustama vabalt vähemalt 8 lauda merges + HEM 2 :D. Mis andmeid ma vähemalt vaatama peaks? Tahaks 200 euri ringis kätte saada. Muid arvutimänge ei mängi.
Ootaks head nõu.

Spewmonkey
24.09.12, 02:52
kas tänap2ev natukene kallimatel kõrvaklappidel on see nö volume asi ka küljes? mul mingid vanad philipsid, kuid kui panna sound põhja arvutist (intg. helikaart) siis kohati on ikka volume liiga madal .. kas ala migni 70e+ sennheisritel juba on see volume kõvem vms?

st kas neil kallimatel on mingi "võimendus" endal sees, et sound oleks kõvemini kuulatav? läbi lambi kõlarite tuleb praegu tunduvalt tugevamini muusika kui nende k2kkide philipsite .. on keegi kõrvaklappide teemaga kursis?

Tänapäev on kõik kõrvaklapid mute peal. Ühestki nupust midagi sättida ei saa. Raits, kamoon.

Mrt1989
24.09.12, 04:58
Plaanis mingi kasutatud sülearvuti vaadata ajutiselt, et õhtuti natuke pokkerit näppida: Ekraan võiks olla alates 14". Peaks jookustama vabalt vähemalt 8 lauda merges + HEM 2 :D. Mis andmeid ma vähemalt vaatama peaks? Tahaks 200 euri ringis kätte saada. Muid arvutimänge ei mängi.
Ootaks head nõu.

Võid HV s uurida midagi Thinkpad seeriast.

See nt http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=549574

aivo
04.10.12, 11:13
On olemas XP Recovery mitte OEM plaadid see tähendab et kunagi uue arvuti ostes olid kaasas. Põhimõtteliselt neid teiste arvutite peal kasutada ei saa aga äkki keegi teab varianti et ehk saab kuidagi mingi nipiga see soft teise arvutisse panna.

q_q
04.10.12, 13:10
To install the Recovery Console, follow these steps:

Insert the Windows XP CD into the CD drive.

Click Start, and then click Run.

In the Open box, type d:\i386\winnt32.exe /cmdcons where d is the drive letter for the CD drive. For Microsoft Windows XP Professional x64 Edition, type d:\amd64\winnt32.exe /cmdcons where d is the drive letter for the CD drive.

A Windows Setup Dialog Box appears. The Windows Setup Dialog Box describes the Recovery Console option. To confirm the installation, click Yes.

Restart the computer. The next time that you start your computer, "Microsoft Windows Recovery Console" appears on the startup menu.

Codecci
04.10.12, 21:08
http://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/K%C3%B5rvaklapid/160127/

http://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/K%C3%B5rvaklapid/143104/

Kuidas see võimalik on? Välimuselt identsed, mõlemad Wireless... Isegi G35 mis on pmst juhtmega G930 maksab €100+.

Mrt1989
04.10.12, 21:38
Kui soovid normaalseid klappe siis võta steelseries omad.

Kosmonaut
04.10.12, 23:19
http://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/K%C3%B5rvaklapid/160127/

http://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/K%C3%B5rvaklapid/143104/

Kuidas see võimalik on? Välimuselt identsed, mõlemad Wireless... Isegi G35 mis on pmst juhtmega G930 maksab €100+.

Et kahe erineva klapi hinnavahe on kahekorde , kui numbrid enamvähem samad? Helikvaliteeti enamasti numbritega kirja ei pane.

Aga soovitaks ka Steelseriesi klappe, pidavat hea hinna/kvaliteedi suhtega olema.

Karelkorm
04.10.12, 23:34
Gaming headsetid pole tihtipeale head muusika kuulamiseks, kuna bass üli madal ja iga pisem heli kuulda. Mul on steelseriesi 5hv2 ja mussi jaoks kasutan 7 eurised prismakaid.

Mrt1989
05.10.12, 06:21
Sul istuvad klapid integreeritud helikaardi otsas ?

Karelkorm
05.10.12, 09:57
Sul istuvad klapid integreeritud helikaardi otsas ?

Arvatavasti mul mingit eraldi helikaarti pole. Tasuks uurida?

Mrt1989
05.10.12, 14:03
Kui juba vähegi korralikud klapid siis eraldi seisev helikaart on kindel must have.

http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Helikaardid18/Asus-ASUS-Card-Sound-Xonar-D2-PM-BF-GAME-165362

Päris asjalik.

Kosmonaut
05.10.12, 14:16
Sa soovitaksid seda helikaarti jah? Mis varustus sul endal on ja kui palju vahet tunned int. kaart vs "päris" kaart ?

Endal küll mingeid häid suuri klappe pole, väikestega (Shure SE530) on küll arvutist suht pain kuulata - liiga tundlikud ja see pinin segab tohutult.

Karelkorm
05.10.12, 14:55
Kui juba vähegi korralikud klapid siis eraldi seisev helikaart on kindel must have.

http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Helikaardid18/Asus-ASUS-Card-Sound-Xonar-D2-PM-BF-GAME-165362

Päris asjalik.

nii palju ei tahaks kulutada, a mis sa nendest asuse 50-70 euristest arvad?

Mrt1989
05.10.12, 16:46
Need 70 € sed on ka head . Vahe on kindlasti tuntav, seda rohkem siis kui omad kvaliteetseid kõrvaklappe. Ei saa aru inimestest kes kulutavad 100€ klappide peale ja siis kasutavad neid int. helikaardiga.

Potsataja
06.10.12, 11:58
Soetasin "kiviaegse" P4 1,7GHz, 512 mälu ja video int. Põhimure, et isegi internet on väga aeglane. Kas 512 asendamine suuremaga vms. tegevus annab vunki juurde?

Codecci
06.10.12, 14:18
Formati tegid?

Potsataja
06.10.12, 14:39
Nop, hetkel kustutasin vana kasutaja konto ja tegin uue. Ccleaner ja defragment sai ka tehtud aga erilist abi sellest polnud.

Jeebus
06.10.12, 14:43
512 vabalt piisav

> format , OS uuesti peale (võid mingi light OS-i tõmmata, mis vähe resursse võtab)

Potsataja
06.10.12, 15:13
Eks tuleb ära teha. Samas tundub, et ilma videokaardita hakkama ei saa, isegi Roblox ei lähe käima, mis on ühe asjaosalise põhihuvi. Lisaks käivituks isegi GTA SA, kui oleks 64MB+ videokaart. Ehk vedeleb kellelgi selline vanake kusagil? Hetkel 6,50 kast+7 monitor ja videokaarti eest ei tahaks kummastki rohkem maksta.

alaska
06.10.12, 18:02
Mälu lisamine annab sitaks juurde, 512 juurde on suur vahe.

sm112
06.10.12, 18:18
Kui juba vähegi korralikud klapid siis eraldi seisev helikaart on kindel must have.

http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Helikaardid18/Asus-ASUS-Card-Sound-Xonar-D2-PM-BF-GAME-165362

Päris asjalik.

Kodukinoga youtubest mussi kuulates on ka vahe tuntav?

Edit. Seal selline asi: 1 x digital audio output S/PDIF

Millist juhet selle jaoks kasutama peab?

Mrt1989
06.10.12, 18:34
Jah . RCA kaablit pead kasutama .

Potsataja
07.10.12, 07:52
Nii, nüüd ei suuda ma välja mõelda, kuidas arvuti lahti käib. Oskab keegi aidata?

https://www.osta.ee/i/auctions/large/d9/77/9d27825bc9f0ca6b729fb313529c77d9.jpg

https://www.osta.ee/i/auctions/large/d5/f6/2d9f271e785ec85081bea0603f37f6d5.jpg

Provoker
07.10.12, 09:37
sahtlina?

alaska
07.10.12, 09:47
Üks külg on veel, seal ei ole kah kruvisid?

Potsataja
07.10.12, 09:48
Külgedel on mingid nupulaadsed asjandused, mida alla vajutades üritasin lükata-tõmmata, kuid midagi ei liikunud. Mingeid kruvisid igatahes ei ole.

Selle pildi peal on see nö. nupp näha:

http://images.geeksimages.com/imageshare/D/300x300/D51S-SFF-6B-unit.jpg

raidov
07.10.12, 11:00
Neid nuppe vajutades peab lahti tulema. Kas taha tõmmates, või natuke tõstes

Potsataja
07.10.12, 12:08
Krt, neli pereliiget on proovinud ja ikka 0 tulemust.

kallekusta
07.10.12, 22:56
http://2.bp.blogspot.com/_scAnfiO_yDI/TT72lCmoTTI/AAAAAAAAABE/S9KHfWjRM4E/s1600/konserviavaja.JPG

Vandalar
07.10.12, 22:59
Mõned kastid on tõesti väga ajuvaba ülesehitusega ja ei ole mõeldud üldse lahtivõtmiseks tavainimese jõu ja mõistusega.

Oliverk
08.10.12, 06:36
Mõned kastid on tõesti väga ajuvaba ülesehitusega ja ei ole mõeldud üldse lahtivõtmiseks tavainimese jõu ja mõistusega.
ei

Spewmonkey
08.10.12, 06:39
Mõned kastid on tõesti väga ajuvaba ülesehitusega ja ei ole mõeldud üldse lahtivõtmiseks tavainimese jõu ja mõistusega.

Kui liiga pilves oled, siis ilmselt küll.

Vandalar
08.10.12, 15:42
Kui liiga pilves oled, siis ilmselt küll.

Sa pole ilmselt piisavalt arvutitega kokku puutunud, või oledki lihtsalt tavainimesest niivõrd palju nupukam, et ükski kast pole sulle kunagi raskusi valmistanud?

Poke
08.10.12, 17:17
saan blue screeni vahetevahel ja arvuti teeb resa
miski MEMORY_....

ei viitsi googeldada, kui keegi viitsib ja oskab aidata andke teada.

camu
08.10.12, 17:22
saan blue screeni vahetevahel ja arvuti teeb resa
miski MEMORY_....

ei viitsi googeldada, kui keegi viitsib ja oskab aidata andke teada.
Jah, teised viitsivad kindlasti sinu eest googeldada.

Poke
08.10.12, 18:22
Jah, teised viitsivad kindlasti sinu eest googeldada.
kirjutasin ju, et kui keegi teab mis värk on võib teada anda, np kui ei viitsi :D

Mrt1989
08.10.12, 18:51
Tervet error koodi oleks ikka vaja , mitte ainult Memory...

kvaliteet
09.10.12, 00:49
Veits googeldasin ja tundub, et sul arvuti annab veateate, midagi seoses mäluga.
Loodan, et oli abi ja saad tänu minule korda ::)

kjmrc
09.10.12, 06:27
Veits googeldasin ja tundub, et sul arvuti annab veateate, midagi seoses mäluga.
Loodan, et oli abi ja saad tänu minule korda ::)

:D

Codecci
09.10.12, 18:50
Mul on selline lauaarvuti:
Protsessor - Core2Duo E8400
GPU - GeForce 8600GT
Mälu - 2GB

Siiani sellel Windows XP-d jooksutanud. Kui ma 2GB mälu juurde paneks, kas siis oleks mõistlik peale panna Windows 7 või parem jätkata XP-ga?

q_q
09.10.12, 18:54
7>xp

kjmrc
09.10.12, 18:55
Kui 2 GB juurde paned, jookseb Win 7 ka väga soliidselt seal :)

Codecci
09.10.12, 19:02
7>xp
Loomulikult, aga mure selles, kas arvuti piisavalt hea Windows 7 jaoks.

Oliverk
09.10.12, 19:05
ilma uuendustetagi on 7 parem seal arvutil. Ja ma ostaks selle vanaraua asemel parem uue arvuti kui hakkaks mingi upgradega jändama.

q_q
09.10.12, 19:07
Loomulikult, aga mure selles, kas arvuti piisavalt hea Windows 7 jaoks.

ei no obv et loomulikult

seda m6tlesingi et sulle parem 7 kui xp seal

Potsataja
09.10.12, 19:08
Mul on selline lauaarvuti:
Protsessor - Core2Duo E8400
GPU - GeForce 8600GT
Mälu - 2GB

Siiani sellel Windows XP-d jooksutanud. Kui ma 2GB mälu juurde paneks, kas siis oleks mõistlik peale panna Windows 7 või parem jätkata XP-ga?

Protsessor - Core2Duo E6750
GPU - GeForce GT240
Mälu - 2GB

Raske oli loobuda aga win7 jookseb siiski paremini kui xp.

BentleyMulsanne
09.10.12, 19:08
Eile kasutasin esimest korda data recovery programmi, sain vajaliku kätte. Küll aga lihtsalt teadmiseks, millised neist parimate hulka kuuluvad ?

q_q
09.10.12, 19:09
ilma uuendustetagi on 7 parem seal arvutil. Ja ma ostaks selle vanaraua asemel parem uue arvuti kui hakkaks mingi upgradega jändama.

[ ] vanaraud

Codecci
09.10.12, 19:12
ilma uuendustetagi on 7 parem seal arvutil. Ja ma ostaks selle vanaraua asemel parem uue arvuti kui hakkaks mingi upgradega jändama.
See 2GB mälu juurde panna ei ole mingi upgrade pmst ju. Ja kodus ema saab ilusti selle "vanarauaga" oma asjad aetud ma arvan :)

Oliverk
09.10.12, 19:12
[ x] vanaraud
5a on kolmandik sinu elust. Suht vana värk ju.

Potsataja
09.10.12, 19:13
ilma uuendustetagi on 7 parem seal arvutil. Ja ma ostaks selle vanaraua asemel parem uue arvuti kui hakkaks mingi upgradega jändama.

Kui just töö või ego ei nõua ja high end mängud ei huvita, siis miks raha raisata?

Kosmonaut
09.10.12, 19:13
Codeccil täiesti ok pill kui mängida ei taha uuemaid mänge. Win 7 annab igaljuhul juurde - endal oli kehvem masin ja win7ga hakkas ikka paremini tööle.

camu
09.10.12, 20:19
Mul on selline lauaarvuti:
Protsessor - Core2Duo E8400
GPU - GeForce 8600GT
Mälu - 2GB

Siiani sellel Windows XP-d jooksutanud. Kui ma 2GB mälu juurde paneks, kas siis oleks mõistlik peale panna Windows 7 või parem jätkata XP-ga?
Ma veidi umbes kuu aega tagasi kasutasin nädala olude sunnil arvutit, millel ka win7 peal ja 2gb mälu. Kohati jäi minu jaoks asi ikka väga uimaseks.

Mrt1989
09.10.12, 21:04
Codecci , ma paneks 2gb mälu juurde + 128gb SSD boot driveks . Läheks maksma ~80€

Codecci
09.10.12, 22:30
Mälu panen, see SSD savi... Pole endalgi SSD-d :D

privador
10.10.12, 16:48
Kas kellegil oleks mingi lahendus selle jaoks. On 4 sõpra, kes räägivad väga palju(enamus aega kodus). Üks võimalus on skype, aga kas on olemas sellised skype telefonid, mida saab kodus kasutada(kõigil wifi korteris) ja oleks mõeldud nn vanematele inimestele

Praegu pm need 4 sõpra tekitavad tel operaatoritele head arved.

q_q
10.10.12, 16:59
mh ei taju praegu nooti

miks siis skype ei k6lba?

-andres-
10.10.12, 17:15
Kas kellegil oleks mingi lahendus selle jaoks. On 4 sõpra, kes räägivad väga palju(enamus aega kodus). Üks võimalus on skype, aga kas on olemas sellised skype telefonid, mida saab kodus kasutada(kõigil wifi korteris) ja oleks mõeldud nn vanematele inimestele

Praegu pm need 4 sõpra tekitavad tel operaatoritele head arved.

Skype telefonid täitsa olemas, logid kasutajaga sisse ja kasutad nagu tavalist telefoni kodus.

kn5
10.10.12, 20:16
Kas kellegil oleks mingi lahendus selle jaoks. On 4 sõpra, kes räägivad väga palju(enamus aega kodus). Üks võimalus on skype, aga kas on olemas sellised skype telefonid, mida saab kodus kasutada(kõigil wifi korteris) ja oleks mõeldud nn vanematele inimestele

Praegu pm need 4 sõpra tekitavad tel operaatoritele head arved.

kui need 4 kodanikku omavahel räägivad, siis tasuks ju ühe operaatori alla kokku kolida ja mingi võrgusisene tasuta kõnedega pakett võtta.

minu mammi arved läksid oluliselt väiksemaks elisa nutikalt piiramatu 8 paketiga.

qbj0hn
12.10.12, 12:50
Võta veel läpakas mingite youtube video abil lahti ja hakka puhastama.
Touchpad enam ei tööta lihtsalt, gg.

Codecci
12.10.12, 13:04
Garantii ka läheb ju.

qbj0hn
12.10.12, 13:14
See ammu läbi.
Huvitav on see, et control paneli all isegi ei näita enam touchpadi settinguid kui varem näitas.
Tõmbasin literally asja vist perse ikka.

Oliverk
12.10.12, 13:36
juhe lahti prob.

Cypher0
12.10.12, 13:43
See ammu läbi.
Huvitav on see, et control paneli all isegi ei näita enam touchpadi settinguid kui varem näitas.
Tõmbasin literally asja vist perse ikka.

Pakun et touchpadi kaabel sitasti tagasi ühendatud, sp ei detecti enam. See siuke hästi pisike ja päris hull keberniit on seda korralikult sinna pessa tagasi lükata. Mul oli gf-i läpakaga sama teema, kiskusin lahti uuesti , veidi nikerdamist ja sai korda. Try it:)

E: Oliverk võttis 3 sõnaga hästi kokku selle posti.

qbj0hn
12.10.12, 14:46
Oli juhe lahti yep, nüüd kõik toimib, ty.
Ütleme nii, et enam soovi pole seda asja lahti võtta. Selle juhtme sain tagasi pinsettide abiga ja läks umbes 45 minutit.
#tilt garanteeritud

CheekyMullet
16.10.12, 17:10
Kas keegi teab, kuidas ma saan OpenOffices tabeli alumise joone lehe raamjoone peale. No ei oska :(

q_q
16.10.12, 17:17
kysimusele vastata ei oska aga openoffice asemel kasuta libreoffice

openoffice suht maha j2etud ja selle arendajad tegelevad nyyd libreoffice-ga

libreoffice.org

(lihtsalt soovitus)

estdonk
18.10.12, 10:55
Viirusetõrje (nod32) annab vbc.exe errorit. Tegemist MS Visual Basicu mingi programmiga. Ja unable to clean. See ei pruugi viirus olla, aga kuidas asja korda (puhtaks) saab? On kellegil samalaadset n###i olnud?

Skyline
18.10.12, 13:16
Viirusetõrje (nod32) annab vbc.exe errorit. Tegemist MS Visual Basicu mingi programmiga. Ja unable to clean. See ei pruugi viirus olla, aga kuidas asja korda (puhtaks) saab? On kellegil samalaadset n###i olnud?
http://www.techsupportforum.com/forums/f217/vbc-exe-runs-when-starting-computer-629595.html

nikitheone
25.10.12, 13:45
siuke loll küsimus, et see taskbar mis all on - teen chrome lahti ja seda taskbari ei ole näha. on pandud lock the taskbar. kuidas saan nii, et näeks ikka seda. loodan, et on arusaadav :/

inward
25.10.12, 15:27
siuke loll küsimus, et see taskbar mis all on - teen chrome lahti ja seda taskbari ei ole näha. on pandud lock the taskbar. kuidas saan nii, et näeks ikka seda. loodan, et on arusaadav :/

Reboot peaks aitama.

nikitheone
25.10.12, 17:52
lol aitaski ty :P

kallekusta
29.10.12, 14:24
MS Office 2007 originaal plaati ei ole kellgil müüa?
OEM variant ei sobi.

Vandalar
29.10.12, 23:53
Keegi siit randmetuge hiirele kasutab või oskab soovitada mõnda? Googeldasin obv ka aga pildi järgi need €3.85 randmetoega matid, mis siin netipoodides vist domineerivad, tunduvad natuke ebad olema.

Kosmonaut
30.10.12, 00:23
Ise kasutan Razer Vespula randmetoega matti, suht mugav. Hoiab käe sirgena ja ei väsi nii ära

camu
31.10.12, 00:58
Keegi siit randmetuge hiirele kasutab või oskab soovitada mõnda? Googeldasin obv ka aga pildi järgi need €3.85 randmetoega matid, mis siin netipoodides vist domineerivad, tunduvad natuke ebad olema.
Kasutasin kunagi seda geeliga randetoega hiirematt. Oli parem küll. Aga praeguse hiirega oli võimatu kasutada, sest lihtsalt nii ebamugav oli. Performance MX toetab isegi päris hästi kätt, imo!

Vandalar
31.10.12, 01:20
Kasutasin kunagi seda geeliga randetoega hiirematt. Oli parem küll. Aga praeguse hiirega oli võimatu kasutada, sest lihtsalt nii ebamugav oli. Performance MX toetab isegi päris hästi kätt, imo!
Kas käsi asetub sinna kerge kallakuga, nii et pöial jääb ülesse poole ja käelaba välimine külg allapoole kaldu?

camu
31.10.12, 14:22
Kas käsi asetub sinna kerge kallakuga, nii et pöial jääb ülesse poole ja käelaba välimine külg allapoole kaldu?
jah

PlanetRJ
01.11.12, 08:41
tegin l2pparile formati ja nyyd on klaviatuur ingliskeelne, proovisin shift alt,aga ei midagi,kas keegi oskaks aidata

-andres-
01.11.12, 10:16
tegin l2pparile formati ja nyyd on klaviatuur ingliskeelne, proovisin shift alt,aga ei midagi,kas keegi oskaks aidata

Regional settings
Klaviatuur ja keel or smth
Add Estonian

hotcocacola
01.11.12, 17:55
Oskab keegi öelda, millisel nutitelefonil on parim kaamera?!?! Praegu oman pea kahe aasta vanust SE Experia 10-t, kuid selle kaamera pole nii hea kui nt iPhonel.

kjmrc
01.11.12, 18:03
Galaxy S4 peaks tulema 13 MP kaameraga.

Maxi
01.11.12, 18:16
nõrk, Nokia pureviewl on 42 MP Carl Zeissi kaamera

Cash87
01.11.12, 20:08
Ja mida annavad MP juurde kaamera kvaliteedile?

Vandalar
01.11.12, 20:23
Ja mida annavad MP juurde kaamera kvaliteedile?
http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20071216133737AA9EA3K
Kui pildi resolutsioon (mõõtmed) välja arvata, siis nagu ma sellest vastusest aru saan, siis eriti midagi ei anna kvaliteedile juurde. Sensori kvaliteet ja selle valgustundlikkus nt. väga olulised?

Mrt1989
01.11.12, 20:35
Tavaline marketing nipp , inimesed vaatavad ,et oh palju MP suurem number ja siis ostetakse oma seebikarpe 16mp jne.

raidov
01.11.12, 23:19
Telefonide jaoks on muidu eraldi teema, aga testides hindasid inimesed selle Nokiaga tehtud pilte paremini kui keskmiste seebikatega ( mitte päris mingite 100€ juustudega) tehtud pilte- peaks teistest ikka VÄGA palju parem olema küll. Nokia N920 kaamera on ka väga hea.. ja nende kaardirakendus on ka teistega võrreldamatult parem, aga ikkagi kuidagi tõmbab ainult androidi poole

Provoker
02.11.12, 07:13
keegi teab mis värk on kui ntx kasutajanime väljal hakkad kirjutama, siis viskab valikud ette mida on varem kasutatud. Mul asi nüüd nii, et nii kui selline asi ette viskab siis mingi asi laksab kohe selle kinni tagasi. Sama värk ka ntx pokerstarsis nime kopeerimisega. Nii kui nime aktiivseks teen hakkab ta neid alla kerima. Ühtegi nuppu klaveril nagu sees ei ole ja hiir ka käitub okeilt kuigi loogika ütleb et ühes nendest äkki viga ikka ongi?

kardaanirist
02.11.12, 15:06
keegi teab mis värk on kui ntx kasutajanime väljal hakkad kirjutama, siis viskab valikud ette mida on varem kasutatud. Mul asi nüüd nii, et nii kui selline asi ette viskab siis mingi asi laksab kohe selle kinni tagasi. Sama värk ka ntx pokerstarsis nime kopeerimisega. Nii kui nime aktiivseks teen hakkab ta neid alla kerima. Ühtegi nuppu klaveril nagu sees ei ole ja hiir ka käitub okeilt kuigi loogika ütleb et ühes nendest äkki viga ikka ongi?

vb sul mingi script aktiivne? kas mäletad seda starsi timebank clickeri scripti, mis kunagi saatsid mulle? tollega on näiteks nii, et kui paned scripti veel "all in detectima", siis ei lase starsis notesid kirjutada ja labeleid panna. uuri, vb sul see sama script korraldab midagi seoses selle pokerstarsi nime kopeerimisega.

Provoker
02.11.12, 21:56
Asi selge, hiir on otsa saanud. Võtsin läpaka tagant teise hiire ja probleem kadus koheselt.

muttaja
03.11.12, 22:04
Tahaks endale projektori osta. Pole mingisugust kogemust nende loomadega. Mida ostes jälgima peab ja ehk oskab keegi mingit mudelit soovitada? Erilisi nõudmisi talle ei esita. Peab olema lihtsalt piisavalt hea, et "laest porri vaadata".

Mrt1989
04.11.12, 11:24
Mingi hinnapiirang ka on ? Head FullHD projektorid on 1000€ ringis.

http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/PROJEKTORID55/BEN-W1060-FHD-1920x1080p-2000ANSI-50001-HDMI-190W-4500-6000-hNormal-Eco-36KG-Speaker-10W-Carry-Bag-139688

jarlop
04.11.12, 18:33
selline asi et, ajasin siidrit läpaka klaviatuuri peale ja nüüd osad nupud kleepuvad kinni, no töötavad aga raske vajutada vahest. On neid võimalik kuidagi puhastada või midagi? Tänud

Mrt1989
04.11.12, 22:31
võta klaver ära ja pese puhtaks.

leits
05.11.12, 17:50
keegi mingeid nööp klappe oskab soovitada? kuulamiseks kasutaks galaxy s2'ga .. peaksid olema mugavad ja enam v2hem kvaliteediga .. mingit 100e ei ole huvi maksta ka kuna kasutan suht harva ...

oskab keegi midagi soovitada?

q_q
05.11.12, 17:53
miks sa n66p tahad?

leits
05.11.12, 17:56
ma ei teagi .. kas mingi korralike klappidega sennudega jms mida saaks pc taga kasutada kannatab normaalselt ka telefonist kuulata? see krdi klappide ots tundub kuidagi retardilt suur vs telefon vms .. äkki tekib oht ära murduda kuidagi vms?

q_q
05.11.12, 17:58
see on n66p ja need sucks http://ear-buds.org/wp-content/uploads/2012/10/Cheap-Tips1.jpg

osta inear parem, sellised http://cdn.cnet.com.au/story_media/339283723/aurvana-in-ear_1.jpg

leits
05.11.12, 17:58
umm okei, polegi selliseid inear variante näinud varem .. kuigi need nööbid tunduvad kergelt ebamugavad küll kõrvas

q_q
05.11.12, 18:00
ise ostsin need mingi paar kuud tagasi ja rahul

http://www.jays.se/products/a-jays

mingi 20 eur

Mrt1989
05.11.12, 18:14
http://www.soundshop.ee/index.php?id=786&toode=Sennheiser%20CX%20300 kasutan neid ja väga rahul.

Kosmonaut
05.11.12, 18:14
umm okei, polegi selliseid inear variante näinud varem .. kuigi need nööbid tunduvad kergelt ebamugavad küll kõrvas

Üldiselt hinnaklassis 50 euri on juba ok klappe. Kindlasti vaata suure kaarega mööda kogu skullcandy tootevalikust.

http://www.klipsch.com/product/65527.18062.110193.0.0/1014811/_/Image_S4_%28II%29_Black_In-Ear_Headphones Hiljuti sai sellised soetatud. Üpris meeldiva helipildiga. Saab pixmaniast.

Olen ka kasutanud denoni toodangut ja julgen soovitada.
http://www.soundshop.ee/index.php?id=788&toode=Sennheiser%20CX%20300-II%20PRECISION

Sõbral sellised ja samuti hea kõlaga.

Aga neid nööpkõrvaklappe tänapäeval toodetaksegi suht vähe ja siis ka saasta kvaliteediga. In-ear on juba ehituselt parem - peamiselt mürasummutuse poole pealt ning juhivad heli otse kõrva.

harryahven
06.11.12, 19:15
probleemid läpaka wifiga, nimelt töötab kõik okeilt kodus ja külas, aga näiteks wifiga bussis ja hotellis näitab, et connected, aga ei brauser ei leia midagi. on kellelgi sama probleem esinenud? googledades pole veel õiget lahendust leidnud.

q_q
06.11.12, 19:21
kui suur su sample size on kohtadest kus ei t66ta?

harryahven
06.11.12, 19:22
5 vms

q_q
06.11.12, 19:26
hmm ei oska aidata vist

muidu vahel kui kuskil endal umbes sama v2rk olnud siis on aidanud tolle koha ruuteri restart

aga obv bussis,hotellis see pole option

harryahven
06.11.12, 19:36
kahjuks jah, jama lugu

harryahven
06.11.12, 19:47
nice, sain abi:

Try ...

(From a JohnWill post)

TCP/IP stack repair options for use with Windows XP with SP2 or SP3.

Start, Run, CMD, OK to open a command prompt.

Reset WINSOCK entries to installation defaults: netsh winsock reset catalog

Reset TCP/IP stack to installation defaults. netsh int ip reset reset.log

Reboot the machine.

Gang Starr
07.11.12, 10:39
Ühendasin läpakale 23" monitori taha ja viimasel äärtest up to 2cm ja ülalt-alt ca 1cm puudu/pole full screen vm.
screen rezolutioni alt panin max 1920x1080 mis on ka monitori reso.
natuke uurisin siis videokaardis ei tohiks asi olla ja nad peaksid well rohkem suutma välja tuua kui 1920x1080
Mis mul märkamata jäänud või mis teha annab?

leits
07.11.12, 19:50
Avastasin t2na propetsisest vaadates et windows leiab 8GB mälu kuid usable on 4GB .. BIOSISt vaadates leidis nagu kõik 4x2gb pulgad yles, kuid enabletud neist olid vaid 2 ehk siis 4GB mälu .. mis teema sellega on? netist lugesin et mingi pinid vms võivad kõverad olla? Mingi aasta tagasi vahetati kyll cpu pastat ja pandi uus jahutus vb siis midagi keerati prsse vms?

neid 2te sloti ei olnud võimalik "enableda" kuidagi biososi ..

ideas? mingi gigabyte emaplaat on

e: vaatasin biso veel .. dimm slotides vms leiab kõik 4x2gb pulgad yles (vastavlt 1,2,3,4 slotid) aga enabletud on ainult 1 ja 2 slot .. 3 ja 4 sloti juures on - märk.

see pigem on mingi hardware problem? kuid milline? mälupulgad tunduvad ju et töötavad, et dimm slotis neid näha on vms? keegi kes jagab seda asja võiks öelda kuidas asja korda saada vms

valustyng
07.11.12, 20:15
minu mäletamist mööda võis see olla windowsi mingi kammajaa. mul 4 gb ja usable 3.5

Mrt1989
07.11.12, 20:18
Sul ikka 64 bit windows ?

q_q
07.11.12, 20:18
ei jaga absoluutselt aga ma alustuseks t6staks m2lud ymber