PDA

View Full Version : Ametlik Arvutimurede lahendamise teema



Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15

nikitheone
30.08.11, 13:09
ee ja pmst see vorm koosneb tabelitest, ilmselt sellepärast ongi mingi jama

ristijeesus
30.08.11, 13:17
Peaks olema File-Page setup. Default 2,5cm peaks seal olema kõik ääred.

nikitheone
30.08.11, 13:19
meh, ei tööta. igal pool ongi default. üks tuttav ütles, et mul fail millegipärast muutunud tabeliks ja iga leht on omaette kastike.

redddman10
30.08.11, 14:49
huvitav palju välise kõvaketta parandus maksma läheb.sugulane laskis käte vahelt maha ja enam ei tööta.siukest häält teeb naq midagi jookseks kinni sees, kui vooluvõrku ühendada.üks sõber arvas et seda tehakse aint laboris ja jube kallis pidi olema.Krt 500 giga kraami peal. On ettepanekuid?

virukunn
30.08.11, 15:03
huvitav palju välise kõvaketta parandus maksma läheb.sugulane laskis käte vahelt maha ja enam ei tööta.siukest häält teeb naq midagi jookseks kinni sees, kui vooluvõrku ühendada.üks sõber arvas et seda tehakse aint laboris ja jube kallis pidi olema.Krt 500 giga kraami peal. On ettepanekuid?

Soovitan see sama tekst HV-sse postitada, saad kindlalt abi :)

redddman10
30.08.11, 16:09
ty. nii tegin.ehk midagi saab targemaks ka:)

nikitheone
30.08.11, 16:40
meh, tegin google docsis lahti ja copy-pastesin uude vormi. 1h läks, aga sai korda

Oliverk
30.08.11, 16:42
huvitav palju välise kõvaketta parandus maksma läheb.sugulane laskis käte vahelt maha ja enam ei tööta.siukest häält teeb naq midagi jookseks kinni sees, kui vooluvõrku ühendada.üks sõber arvas et seda tehakse aint laboris ja jube kallis pidi olema.Krt 500 giga kraami peal. On ettepanekuid?
Parandamine võimatu, andmete taastamine vanas rahas alates 5k.

MrT2inem
04.09.11, 16:15
Kas keegi oskab seletada mis jama on.

Nimelt kasutan Windows 7 Home Premiumi ja millegipärast omades administratori õigusi ei lase kustuda kaustasid mis nõuavad administratori õigusi. Ütleb et õigused puuduvad. Üritasin ka nn. PeaAdministratori pealt kuid sama jama.

wirx
12.09.11, 00:04
Huvitavat lugemist sülearvutite kohta leiab siit http://www.laptopid.ee/kasulikku

Pahvak
12.09.11, 00:41
Huvitavat lugemist sülearvutite kohta leiab siit http://www.laptopid.ee/kasulikku

Veits hapu maitse jätab kui enda lehte sedasi propageerida. Arvestades, et see on su esimene post üldse siin foorumis.

Hv.ee-s samanimeline kasutaja laptopid.ee omanik.

Vandalar
12.09.11, 12:33
Mitte veits hapu, vaid bänn IMO

Codecci
12.09.11, 19:00
Ei ole päris arvuti, aga...

iPhone 3G-ga selline imelik asi, et kõnesid vastu võtta saab, sõnumeid saata ja vastu võtta saab, aga välja helistada ei saa, teeb 2 piiksu, Call Failed ja kõik (ja täiesti lambist tekkis selline jama ükspäev). Proovisin sisse-välja lülitada, kaardi välja võtta, Airplane Mode ei ole peal, proovisin helistada nii +372 'ga kui ilma, arve makstud... Wtf is this shit? Levi ka põhjas :/

ment52
13.09.11, 03:17
Ei ole päris arvuti, aga...

iPhone 3G-ga selline imelik asi, et kõnesid vastu võtta saab, sõnumeid saata ja vastu võtta saab, aga välja helistada ei saa, teeb 2 piiksu, Call Failed ja kõik (ja täiesti lambist tekkis selline jama ükspäev). Proovisin sisse-välja lülitada, kaardi välja võtta, Airplane Mode ei ole peal, proovisin helistada nii +372 'ga kui ilma, arve makstud... Wtf is this shit? Levi ka põhjas :/


If you see "Call Ended" and then "Call Failed" immediately after trying to dial out from your iPhone.....


There probably is no problem with the phone. I had the same thing happen to me - iPhone 1.1.4

Just remember these 2 steps:
1) Settings > General > Date and Time > (Here, switch off "Set Automatically" and manually select your hometown). Then manually set the date and time.

Apparently the SIM and carrier wont work if date and time aren't set well, make sure date and time are the current ones

2) Settings > Phone > Show My Caller ID > Switch ON

Usually people who virginize or upgrade or even first time unlockers - forget to change the default Location setting - which is Cupertino. If you dont change it, you will not be able to make outgoing calls. But the wierd part is, you will still be able to receive incoming calls.

?

Codecci
13.09.11, 15:36
tyty, töötab nüüd :)

kardaanirist
14.09.11, 19:06
isal soov läpakas soetada. obv mingeid mänge ta mängima ei hakkaks ning see oleks rohkem selline netis käimise arvuti. anyway, mida sooviks oleks:

- hind ~500 €
- ekraan 15'' (15.4 / 15.6)
- aku vastupidavus
- koostekvaliteet (sest läpaka kodu ja töö vahet kandmist tuleks küll ja veel)
- et oleks võimalik printerit ühendada (ilmselt on see iga läpakaga võimalik, kui osta vahele lisajuhtmed vms, sest näiteks minu läpakat ei saa otse meie printerisse ühendada. samas printer on ka juba üle 5a vana ja ilmselt on ühendused nüüd vähe teised).
- garantii

ilmselt koostekvaliteedi/garantii ja aku pärast tuleks vaadata Delli poole. igastahes kui kellelgi on mingeid häid mõtteid, siis andke tuld.

Tarmonator
14.09.11, 19:08
Mai tea kas tänapäeval enam ongi ühtegi printerit mis ei ühenduks USB pesasse??

Provoker
14.09.11, 19:18
mul onupoeg just kuskilt lõunakast sai miski soodukaga delli mis oli 700-lt 500 ringi alla hinnatud. Poodi täpselt ei tea kust ostis.

bubba
15.09.11, 15:30
Probleem sellise programmiga nagu Mathcad. Nimelt umbes pool aastat jooksis Mathcad 14 windows 7 peal täiesti normaalselt.Nüüd aga viskab Mathcadi dokumenti avades ette teate: There was a problem sending the command to the program. Ja kui mathcadi avada ikoonist, siis ei toimu üldse midagi. Reinstall ei aidanud ning sama probleem on ka Mathcadi uuema versiooniga 15.

Codecci
15.09.11, 17:42
isal soov läpakas soetada. obv mingeid mänge ta mängima ei hakkaks ning see oleks rohkem selline netis käimise arvuti. anyway, mida sooviks oleks:

- hind ~500 €
- ekraan 15'' (15.4 / 15.6)
- aku vastupidavus
- koostekvaliteet (sest läpaka kodu ja töö vahet kandmist tuleks küll ja veel)
- et oleks võimalik printerit ühendada (ilmselt on see iga läpakaga võimalik, kui osta vahele lisajuhtmed vms, sest näiteks minu läpakat ei saa otse meie printerisse ühendada. samas printer on ka juba üle 5a vana ja ilmselt on ühendused nüüd vähe teised).
- garantii

ilmselt koostekvaliteedi/garantii ja aku pärast tuleks vaadata Delli poole. igastahes kui kellelgi on mingeid häid mõtteid, siis andke tuld.
Paar päeva tagasi ilmunud [digis] tehti väga suur läpakate test, 16 läpakat vist ja olid enam-vähem selles hinnaklassis. Too poest ajakiri ja otsusta ise :)

leits
22.09.11, 20:31
Keegi mingit appi vms androidile teab navigeerimiseks .. google maps kasutab netti, mõtlen mis kaustaks ainult GPSi .. eestis olles savi see neti kasutus aga pean just v2lismaal olles silmas .. et kaustaks ainult gps'i mitte netti ..

nikitheone
23.09.11, 08:58
ostsin hv foorumist läpaka mingi pool aastat tagasi. nüüd hakkas microsoft office 2010 jamama, nõuab mult seda koodi, et 30 päeva jäänud. kust ma selle leian? :)

bAttery_
23.09.11, 19:12
Keegi mingit appi vms androidile teab navigeerimiseks .. google maps kasutab netti, mõtlen mis kaustaks ainult GPSi .. eestis olles savi see neti kasutus aga pean just v2lismaal olles silmas .. et kaustaks ainult gps'i mitte netti ..
Soovitaks otsida netist Navigon MobileNavigator, iGO, Sygic Aura kohta. Soovitaks lugeda ka seda teemat HV foorumist (http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=491688), leiab ka päris palju infot.

nikitheone
24.09.11, 11:09
kas rootsis ostetud kasutatud iphone peaks eestis ka töötama?

con
24.09.11, 17:01
Arvuti ei tuvasta võrgukaablit, tuled ei hakka põlema. windows näitab, et cable unplugged. kaabel terve ja arvuti port ka välisel vaatlusel.
Kas need tulukesed viitavad füüsilisele või tarkvaralisele probleemile?

Viirused ei tohiks olla ja kõik muu ka vist nii nagu ta olnud on. Vana dell 1520.

/2h proovinud, lihtsam reinstall win teha.

Peedu
24.09.11, 19:01
con, mul ühikas sama, aitab kaabli mõlema otsa konstantne sisse-välja näppimine

Char
24.09.11, 19:47
läpaka klahvi all olev see valge plastmassist jupp läks katki..kust saaks osta ühte sellist väikest detaili?

KristjanLaas
26.09.11, 19:57
Selline mure, et u. 6 kuud tagasi ostsin omale Dell Inspironi ja üleeile hakkas lambist aku laadijaga mingi jama.

Nimelt kui panen laadima, siis ta lihtsalt ei hakka akut täis laadima, ütleb et ei tunne laadijat ära vms ja aku püsib sama charged pidevalt (kirjas, et plugged in - not charging).

Täna siis samamoodi jooksis aku tühjaks ja kui panin laadima ütles sama asja, võtsin juhtme välja ja läksin 10min eemale, siis panin juhtme uuesti sisse ja hakkas ilusti laadima. Laadis siis 33% aku täis ja nüüd ütleb jälle lambist "plugged in-not charging" kui power optionsite peale klikkida.

Anyone pls:(

Tarmonator
26.09.11, 20:02
las garantii tegeleb sellega

valustyng
26.09.11, 21:09
see jah puhas garantii pauk.endal sama nali olnud

con
26.09.11, 23:49
con, mul ühikas sama, aitab kaabli mõlema otsa konstantne sisse-välja näppimine

google lahendused umbes sellised olidki. Reinstall win ka ei aidanud. Ma kaldun arvama, et äike lõi sisse ja võrgukaart läks. Mul äiksega lööb pidevalt sisse nii, et tuled vilguvad ja kõlarid ragisevad. Soovitan tehnika välja tõmmata äikese ajal maakohtades, alajaamade pingekaitsed kehvasti projekteeritud jne.

kjmrc
27.09.11, 08:11
Mul on olnud sama jama, mis Kristjanil. Tegemist ka samuti Dell Inspironiga. Parandusest tuli (vahetati emaplaat) ja seejärel ei laadinud enam, panin laadija taha - plugged in - not charging. Proovisin siis teist laadijat ja ikka sama jama. Lõpptulemuseks oli see, et läks läpakas uuesti parandusse ja viga seisnes selles, et poldud vist emaplaadile korralikult miski "süsteem" tinutatud vms. Ei mäleta täpselt, aga kui garantii Sul kehtib siis 100% garantiiremonti viia! Edu!

emmimees
27.09.11, 11:27
Peale läpaka laiali-kokku lammutamist ei taha hästi wifit vastu võtta, suudab levi vastu võtta vaid selles toas, kus on ruuter - kuigi wifi levib kõrvaltubadesse ja isegi õue. Ruuteri kõrval näitab väga head levi kuid juba toa uksest väljudes kaob(tuba on väike) ära. Millest võiks alustada? Kas läpakal on wifi vastuvõtja kuskil emaplaadi küljes? Mingi vana Desknote juust on

KristjanRawk
27.09.11, 11:38
äkki tuli wifi antenn wifi kaardi küljest ära läpparil sees.

emmimees
27.09.11, 11:52
Ahhaa ja umbes milline see seal olla võiks :D

Pahvak
27.09.11, 12:36
Ahhaa ja umbes milline see seal olla võiks :D

Oleneb. Mul on kaardiks mingi 5*4cm junn, mis asub ühes slotis emaplaadi peal ja seal küljes on mingid juhe (antenn), mis läheb sealt vist ekraani juurde (ei mäleta täpselt, sest iga päev lahti ei võta). Lihtsalt vaata, et kõik juhtmed ja kaardid (niipalju kui neid laptopil üldse on) oleksid korralikult kinnitatud. Peaks suht silmaga näha olema.

KristjanRawk
27.09.11, 13:02
ei oska nüüd ütelda missugune see sinu läpakal on aga ordil oli üks punane ja üks must juhe mis jooksid koos ekraani juurde kah mingist 5x4cm junnist mis oli emaplaadi peal

emmimees
27.09.11, 13:07
Kas ekraani juurde või sisse? Mul erkaanist tulid mingid 2 juhet välja, pistikud otsas kuid need olid juba varem lahtiselt imo ja ei näinud ka, kuhu nad käia võiksid.

leits
27.09.11, 16:32
Keedgi teab kedagi, kes tartus XBOX'e modiks? Sai tellitud endale üks, ilmselt lähipäevil kohal ..

Tarmonator
28.09.11, 18:00
Kellelgi win 7 pro plaati on mulle laenata või siis installi kuskile kiiresse serverisse üles panna? Ei plaani pirada, läpaka all on kood olemas ja kõik, lihtsalt vaja fresh install teha kuna uus ketas läheb sisse.

marxiku
28.09.11, 23:56
Selline mure, et u. 6 kuud tagasi ostsin omale Dell Inspironi ja üleeile hakkas lambist aku laadijaga mingi jama.

Nimelt kui panen laadima, siis ta lihtsalt ei hakka akut täis laadima, ütleb et ei tunne laadijat ära vms ja aku püsib sama charged pidevalt (kirjas, et plugged in - not charging).

Täna siis samamoodi jooksis aku tühjaks ja kui panin laadima ütles sama asja, võtsin juhtme välja ja läksin 10min eemale, siis panin juhtme uuesti sisse ja hakkas ilusti laadima. Laadis siis 33% aku täis ja nüüd ütleb jälle lambist "plugged in-not charging" kui power optionsite peale klikkida.

Anyone pls:(

Ei tea kas aitab, aga Device Manageri alt uninstalli laadija driverid. Taaskäivitamisel installib ise automaatselt peale. Äkki drivers viga.

Tarmonator
01.10.11, 17:22
Oskab keegi öelda. Kas Open Office litsents on tasuta kasutamiseks ka juriidilise isiku arvutis? Ma ei viitsi hetkel nende tingimusi läbi lappama hakata.

ristijeesus
01.10.11, 17:34
Tasuta kõigile kasutamiseks. Tegelikult on lubatud kõigil OO-d isegi müüa, iseasi kas leiad kellegi kes nõus maksma on :D

bluelite
02.10.11, 11:33
Mul jookseb skype alati kokku, kui youtubes videosid vaatan või pokkerikliendi lahti teen jne. Milles võib olla probleem?

Vandalar
02.10.11, 11:36
Mul jookseb skype alati kokku, kui youtubes videosid vaatan või pokkerikliendi lahti teen jne. Milles võib olla probleem?

Pane lisainffi ka, arvuti konf, OS jne, kas updatesid ka teed jms.

bluelite
02.10.11, 13:42
Pane lisainffi ka, arvuti konf, OS jne, kas updatesid ka teed jms.

OS on WIN7 64 bit
Protsessor on AMD Athlon II x4 3,1 GHz
RAM 4GB

Updatesid teen aegajalt, kuid sellest ei ole siiani abi olnud.

Relamz
02.10.11, 20:13
Keegi nendest jahutusega alustest oskab midagi tarka rääkida. Endal läheb läpakas alt kuradi kuumaks. Olen ehitanud endale väiksest puuplaadist ja neljast pudelikorgist aluse. Midagi natuke aitab tegelikult.
Näiteks siin on mõningad http://www.modikomp.ee/s%C3%BClearvutid/jahutus-alused/?s-37-286-4=on&p=&o=1
On mõtekas midagi osta või kärab niisama kah puuplaadikõrgendusmägaiver asjandusest?

camu
03.10.11, 00:05
Kaua läpakas vana? Oled puhastanud?

Relamz
03.10.11, 00:24
Aasta tagasi sai kasutatult ostetud, ise puhastanud pole. Tegelikult käis läbakas aasta alguses paranduses. Võibolla härra parandusmees puhastas midagi.

Masinaks on Dell D620

-
On põhjust muretsemiseks?
http://www.upload.ee/image/1704090/Untitleddd-1.jpg

camu
03.10.11, 01:22
jah

Relamz
03.10.11, 01:39
Peab vist läpaka lahti tegema ja vaikselt suruõhuga kallale minema :p.
Tegelikult ongi plaanis uus läpakas soetada ja praegune nooremale vennale anda.

camu
03.10.11, 01:50
Isegi suruõhku pole otseselt vaja! See väljalaske ava on sellist peenikest tolmu täis tavaliselt, kust enam õhk normaalselt läbi ei tule. Säästa 10€ ja puhu niisama läbi.

Relamz
03.10.11, 02:09
Isegi suruõhku pole otseselt vaja! See väljalaske ava on sellist peenikest tolmu täis tavaliselt, kust enam õhk normaalselt läbi ei tule. Säästa 10€ ja puhu niisama läbi.

Okei, tänud väikse abi eest :)

kjmrc
03.10.11, 23:58
Mul oli suht sama teema, et temperatuurid kõrged ja lendas shutdowni ülekoormuse tagajärjel - uus termopasta ja tolmust puhtaks ning see probleem lahenes.

Cash87
05.10.11, 18:32
Sooviksin oma ruuterile ligi saada, ehk tahaksin teada, kas keegi äkki veel peale minu kasutab minu wifi võrku. Tegemist elioni digi-tv valge thomsoni ruuteriga.
Lugesin netist, et sisestades oma IP aadressi interneti lehekülje ribare saad ligi aga mulle ütleb, et cannot display the page. Äkki mingi bug?

ristijeesus
05.10.11, 19:01
Panid 192.168.1.254 aadressiks?

Cash87
05.10.11, 19:48
ei 192.168.1.1

E: Aga see sinu aadress töötas, tänud. Vaatasin enda connectioni alt siis näitas 192.168.1.102 ja see ka ei töödanud.
E2: Ja see sinu antud on default gateway. Ei pannud tähele seda ennem

leits
05.10.11, 20:43
Keegi neist 3d tv'dest jagab midgai?
motlen uut telekat osta ja see hakkas silmas: http://www.euronics.ee/tootekaart/43471/Telerid_ja_3D/Televiisorid/42PFL7606H%2f12
on nad oma hinda v22rt ka? ala mingi sitema 42" saaks juba ala 600e eest .. motlen palju neid 3d asju reaalselt on olemas, et see "efekt" v2lja tulekas

IsandJoberst
07.10.11, 13:58
Keegi oskab aidata ?
Siin vanemate juures vedeleb mul selline ruuter Trendnet Broadband router (TW100-S4W1CA) . Mõtlesin, et ühendan selle ära ja siis saab kaabliga läpakaga ka netis olla. Kasutan siin starmani internetti ühendust. Ühendan siis ruuteri taha ja panen lauarvutile ka kaabli taha(lauaarvuti oli varem modemi taga) kõik töötab perfektselt, nett olemas. Nüüd võtan teise kaabli ja vean läpaka taha, ühendan ära ja seal netti pole enam. Käppisin ja näppisin neid seadeid seal ruuteris, aga hakkama ei saa. Kellegil on ideid (puust ja punaseks) mida teha ? Milles probleem ?

ristijeesus
07.10.11, 15:59
Local Area Connection on su läpakal ikka enabled?

nikitheone
08.10.11, 12:54
.avi fail - üritan lcv playeriga avada, ütleb ava windows media playeriga. teen sellega lahti, ütleb, et ei tööta. problem

WeThePeople
08.10.11, 18:00
proovi vlc playeriga

IsandJoberst
08.10.11, 18:56
Local Area Connection on su läpakal ikka enabled?

Muidugi

nikitheone
08.10.11, 19:54
proovi vlc playeriga
sorri, seda mõtlesingi

Oliverk
08.10.11, 20:48
avi fail katki järelikult

nikitheone
08.10.11, 20:50
järeldan, et teha ei saa midagi? mängib ca 18 sekki

DaBeat
11.10.11, 12:02
http://www.aate.ee/toote_info.php?id=494892

Mõte oli selline monitor osta, vaja oleks 27-30" monitori(30" oleks parem), kus ostma/tellima peaks ja mis sellest arvate?

Codecci
11.10.11, 14:36
http://www.aate.ee/toote_info.php?id=494892

Mõte oli selline monitor osta, vaja oleks 27-30" monitori(30" oleks parem), kus ostma/tellima peaks ja mis sellest arvate?
See sitaks hea, ise ostsin krooni ajal sellest vanema ja suts vist halvema mudeli, maksin 27,000.- :/

A mismoodi see aate.ee nii odav on? Maxis sama monitor nt €1,399.

leits
11.10.11, 14:42
no max ongi yks kallemaid kohti kust osta :)
ma 3a tagasi ostisn tutika dell6500 tuli it grupi ja maxi hinnavahe 5k 24k l2paka pealet ..

leits
11.10.11, 16:46
keegi teab kuidas neid kummi "jalgasid" läppari all nimetatakse. dell e6500 siis .. see kumm on ära tulnd migni väikese plasti kasja küljest ning libiseb veits laua peal

pastilaa
11.10.11, 16:58
keegi teab kuidas neid kummi "jalgasid" läppari all nimetatakse.

"Ali Baba" peaks õige nimetus olema: LINK (http://i00.i.aliimg.com/photo/v0/105169276/Butt_plug.jpg)

hotcocacola
12.10.11, 23:32
Keerasin midagi läpakal *****. Ma vb näppisin mingeid haigeid asju kuskilt ja nüüd ei suuda enam taastada algseid seadeid vms.
Kui lisan läpakal volüümi juba 3 palli peale, siis kõlarid hakkavad vilisema vms, kõlarid oleks nagu tundlikud vms, ma ei oska seletada..:S

ehk kellelgi on aimu?


edit:

ty klamber
http://www.spellquizzer.com/MicrophoneBoost.htm

rahvavaenlane
13.10.11, 09:58
nii. mul sellinne küss. lülitan läppari sisse ja kõik on nii nagu peab. ja siis kuni ta seal ennast korralikult tööle krutib, läheb ekraan tumedaks. praktiliselt midagi näha pole. sisselülitamise ajal on ok. milles prob?

Cypher0
13.10.11, 12:36
nii. mul sellinne küss. lülitan läppari sisse ja kõik on nii nagu peab. ja siis kuni ta seal ennast korralikult tööle krutib, läheb ekraan tumedaks. praktiliselt midagi näha pole. sisselülitamise ajal on ok. milles prob?

Kas praktiliselt midagi pole näha või üldse mitte midagi? Vaata brightnessi jms seadeid, äkki on maha keeratud. Mul omal ka veits heledust maha krutitud, aga tumedamaks läheb ka alles mõni hetk peale bootimist.

pastilaa
13.10.11, 13:24
Keerasin midagi läpakal *****. Ma vb näppisin mingeid haigeid asju kuskilt ja nüüd ei suuda enam taastada algseid seadeid vms.
Kui lisan läpakal volüümi juba 3 palli peale, siis kõlarid hakkavad vilisema vms, kõlarid oleks nagu tundlikud vms, ma ei oska seletada..:S

ehk kellelgi on aimu?
http://www.spellquizzer.com/MicrophoneBoost.htm

http://troll.me/images/the-most-interesting-man-in-the-world/soundi-keerata-on-lihtne-soovitan-selleks-hardstylei.jpg

suitsutihane
14.10.11, 18:57
1366x768
use small icons taskbaril, jääb igal pool, browserites ka, alla läbipaistev riba...???
http://imageshack.us/f/684/asfasdasd.png/

kardaanirist
14.10.11, 20:38
right click desktopil -> personalize -> window color -> "enable transparency" eest linnuke ära

suitsutihane
14.10.11, 20:56
nope siis taskbar jne lihtsalt solid color, nähtamatu riba jätkuvalt olemas
nähtamatu osa muid btw täpselt see osa mis suurema, standard taskbariga oleks kaetud

kardaanirist
15.10.11, 09:56
proovi siis taskbari äärest kinni võtta ja seda alla poole lohistada ja siis parema klikiga taskbaril "lock the taskbar" ?

suitsutihane
15.10.11, 21:34
täitsa lampi pakud ju
aga ütleme et solved, riba tekib aint siis kui taskbari külje peale lohistan ja siis tagasi alla

qbj0hn
15.10.11, 21:45
Mul üldse see kõrval paremal ääres, kui sa seda riba mõtled.

hotcocacola
18.10.11, 18:20
Win7 ajab genuine spämmi.

On selle vastu mingit kiiret, kerget ja tõhusat rohtu?

Tylos
18.10.11, 18:34
Win7 ajab genuine spämmi.

On selle vastu mingit kiiret, kerget ja tõhusat rohtu?

Less mushrooms

Provoker
18.10.11, 18:56
Win7 ajab genuine spämmi.

On selle vastu mingit kiiret, kerget ja tõhusat rohtu?

koodi sisestamine äkki :D

Oliverk
18.10.11, 18:56
Win7 ajab genuine spämmi.

On selle vastu mingit kiiret, kerget ja tõhusat rohtu?

Osta Windows pätipoiss.

Codecci
18.10.11, 19:38
Win7 ajab genuine spämmi.

On selle vastu mingit kiiret, kerget ja tõhusat rohtu?
Kuidas sa kunagi IT-mehena töötada said? :D

hotcocacola
18.10.11, 19:43
siis ei existeerinud veel win7t :D

ps! Mul kõik fine, ühel tuttaval win7 genuine probleem

Oliverk
18.10.11, 19:48
Kuidas sa kunagi IT-mehena töötada said? :D

Buumiajal oli iga baleriin ka ehitaja.

KristjanRawk
19.10.11, 07:22
Krt viimaselajal probleeme veits. NImelt esimese asjana oli WoWi account ära hackitud. Selle sain tagasi, kuid imelik on see et kuidas see võimalik on. Täna oli gmaili parool vale, võtsin parooli tagasi, keegi kontosse loginud peale minu ip'de pole. Seega mis kamm on?
Pole kunagi probleeme mingite viiruste ega troojadega olnud, kindluse mõttes lasin kõikide viirusesoftidega arvuti üle, midagi ei leitud. Viimased 3 aastat pole viiruseprogramme kasutanud, kuna lihtsalt ei roni kahtlastele saitidele ja ei tõmba kahtlaseid asju alla. Ainuke kõige kindlam lahendus oleks läppar ja lauaarvuti mõlemad formattida ja siis igalpool paroolid ära vahetada?

Vandalar
19.10.11, 10:36
Ilmselt keegi häkkis lihtsalt sinu mõne onlines asuva konto ära, on see siis gmail ise, mõni foorumi konto jne. Mis puutub arvutiturvalisusse, siis kindlat ei ole kunagi midagi. Pigem vahetaksin oma emaili aadressid kõik ära igal pool ja enam ei kasutaks neid kontosid mis praegu. Siis vahetaksin kõik paroolid ära ja võimalusel kasutajanimed. Arvuti ise ma arvan on vähem olulisem praegu, madalama prioriteediga aga sellegipoolest võib ka selle mingite vahenditega üle käia, et rootkitte avastada jne- aga see ei garanteeri veel midagi, lihtsalt vähendab riske. Edu.

Madis Very
19.10.11, 19:27
aaargh,
Mul nüüd 1 monitor ja PT avab ennast teises mida pole olemas !! Sain eelmine kord teise monitori taha sebida ja ta õigesse kohta tõsta jne... nüüd kui hiljem käivitasin PT siis avab ikka nähtamatus monitoris ja hetkel pole võimalust teist ka taha sebida. Mida ma tegema pean, et ta primary monitoril avaks ja wtf kuidas saab üldse teises avada kui mul settingsites ka näha, et mul 1 monitor aktiivne aind :S.

ziimukaz
19.10.11, 19:35
aaargh,
Mul nüüd 1 monitor ja PT avab ennast teises mida pole olemas !! Sain eelmine kord teise monitori taha sebida ja ta õigesse kohta tõsta jne... nüüd kui hiljem käivitasin PT siis avab ikka nähtamatus monitoris ja hetkel pole võimalust teist ka taha sebida. Mida ma tegema pean, et ta primary monitoril avaks ja wtf kuidas saab üldse teises avada kui mul settingsites ka näha, et mul 1 monitor aktiivne aind :S.
Taskbaril shift+parem klõps PT peal ning vali move. Seejärel saad klaviatuuri noolekestega PT akna tagasi nähtavale tuua

Madis Very
21.10.11, 10:55
OH MY GOD, SA OLED GEENIUS

Thank you very much !!!!!!!!

totaldonk
23.10.11, 16:40
SpeedFan näitab:
GPU: 59C
System: 32C
CPU: 24C
AUX: 48C
HD0: 35C
Temp1: 40C
Core: 27C

Mul windows 7 (panin eile peale).
Probleem selles, et eile kui veel xp oli 2x arvuti lampi shut dowins. Panin siis win7 peale ja siiani ta teeb seda. Just siis kui hakkan tegema midagi, a.la pokkerit mängima, kui arvuti ise nõuab rohkem. Milles võib olla probleem? Mõtlesin, et kuumeneb üle miskit äkki. No pole veel silmaga näinud, et GPU temp tõuseks üle 6x... 61-62kõige rohkem näinud ja siis ta ongi vast shutdowninudki. Tegin tolmust kõik ventikad puhtaks, videokaardi all üks, prose kõrval suurem, mis oli eriti mingit paska täis, tegin ilusti puhtaks ja toiteploki all oli 1veel see polnudki eriti tolmune. Vb toiteploki sees ka 1 veel dunno, ei tunne arvutit aga ilmselt ikka on. Milles võib olla probleem, et ta lihtsalt lampi end välja lülitab. Mõtted täiesti otsas :(. Videokaart läbi? Emaplaat läbi? Videokaart on Nvidia GeForce 8500GT ja peal on kõige uuemad driverid.

Mrt1989
23.10.11, 19:19
Pigem asi proses ja toiteplokis. Downloadi prime95 v26.6 Build 3 ja testi Small FFT

totaldonk
24.10.11, 10:47
Mis selle testi tulemus pidi olema? 2 korda seda tegin siis mõlemil korral lülitas arvuti välja, kohe proovin 3ndat, kahjuks ei jõudnud tulemust siia kirjutada. Vähemalt ma arvan, et tulemust, pole kindel, kas see seal on muidugi õige tulemus ja õigesti tehtud test üldse :D

edit: Test 1, 340000 Lucas_lehmer iterations of M339487 using AMD K8 type-1 FFT length 16K, Pass1=64, Pass2= 256.
edit: on see test üldse lõppenud veel???
võib arvata, et probleem on toiteplokis? lampi uut ei viitsi osta :D

Mrt1989
24.10.11, 11:57
See testib kas CPU (protsessor) on stabiilne . Ega sa ei oska öelda kui vana sul toiteplokk on ja mis firma ? Laena sõbralt nt toitekat prooviks ja vaata kas ikka lülitub välja.

taipupole
24.10.11, 12:33
Tahaks osta väga tavalist lauaarvutit - internet ja tekstitöötlus ning mänge ei mängi. Vanal kõrbes midagi läbi ja tõenäoliselt on remont kallim kui uue ostmine, mis on vanast vähemalt natuke kiirem.

Mrt1989
24.10.11, 12:37
Tahaks osta väga tavalist lauaarvutit - internet ja tekstitöötlus ning mänge ei mängi. Vanal kõrbes midagi läbi ja tõenäoliselt on remont kallim kui uue ostmine, mis on vanast vähemalt natuke kiirem.

Ütle mingi hinnapiir ka mida oleksid nõus kulutama , nii vähe lihtsam nõu anda. Mõtled ainult kasti st monitor , hiir , klaviatuur pole vaja ?

INTEL CORE I3 2120 3.3GHz (http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Protsessorid-CPU-LGA-1155-protsessorid/INTEL-CORE-I3-2120-33GHz-3M-S1155-BX80623I32120-SR05Y-BOX-109998) 113€
GIGA-BYTE MB Z68 S1155 MATX/GA-Z68MA-D2H-B3 (http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Emaplaadid-LGA-1155-emaplaadid/GIGA-BYTE-MB-Z68-S1155-MATX-GA-Z68MA-D2H-B3-GIGA-BYTE-118632) 101€
KINGSTON 8GB 1600MHZ DDR3 (http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Malud-lauaarvutile-DDR3-malud-lauaarvutile/KINGSTON-8GB-1600MHZ-DDR3-NON-ECC-CL9-DIMM-KIT2-B-KHX1600C9D3B1K2-8GX-120596) 44.3€
GIGA-BYTE VGA PCIE16 HD6770 1GB (http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Graafikakaardid-VGA/GIGA-BYTE-VGA-PCIE16-HD6770-1GB-GDDR5-GV-R677SL-1GD-GIGA-BYTE-126823) 123€
CORSAIR CXV2 PSU 500W (http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Toiteplokid-PSU/CORSAIR-CXV2-PSU-500W-12CM-ATX12V23-80-CMPSU-500CXV2EU-119467) 59€
WD HDD SATA 1TB 7200RPM 6GB/S/32MB (http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Kovakettad-HDD/WD-HDD-SATA-1TB-7200RPM-6GB-S-32MB-WD10EALX-WDC-97708) 75€
BitFenix Shinobi Midi-Tower - black (http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Korpused/BitFenix-Shinobi-Midi-Tower-black-111915) 57€
SAMSUNG SH-222AB/BEBE DVD-RW/ 22x DVD+R/ (http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-CD-DVD-Blu-Ray/SAMSUNG-SH-222AB-BEBE-DVD-RW-22x-DVD-R-SATA-116647) 13.95€
Arctic Freezer 13 CPU Cooler - 92mm (http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Jahutid-CPU-Cooler/Arctic-Freezer-13-CPU-Cooler-92mm-97680) 27.15€

totaldonk
24.10.11, 12:59
mai oska toitekat vahetada proovisin aga sinna sisse läheb mingi miljon juhet ju ? :D
no varsti sõber toob teise toiteka
mul codegen 400W mingisugune, ja vist äkki 3a vana, natuke peale ka mõned kuud.

Mrt1989
24.10.11, 13:06
mai oska toitekat vahetada proovisin aga sinna sisse läheb mingi miljon juhet ju ? :D
no varsti sõber toob teise toiteka
mul codegen 400W mingisugune, ja vist äkki 3a vana, natuke peale ka mõned kuud.

Need codegenid on jah sellised millega võib lutsu visata pmst , ei imesta kui hakkab otsi andma .

Vandalar
24.10.11, 13:11
Mul läks üks toitekas nt. sellepärast läbi, et vooluvõrgus on pidevalt kõikumised. Tuli hankida voolu stabilisaator, et kaitsta arvutit kõikumiste eest.

totaldonk
24.10.11, 13:34
kuidas seda toiteplokki vahetada siis? ei pea ju ometi teda seest lahti võtma ja neid juhtmeid sealt küljest ära võtma ja uue külge ühendama, või ?? ei mõista _D

Oliverk
24.10.11, 13:57
juhtmed võtd kõigilt asjadelt arvutis tagant ära ja viskad vana toiteka minema. Uue toiteka juhtmed paned samade asjade taha kus enne olid.(emaplaat,cd rom,kõvakettad,videokaart)

taipupole
24.10.11, 16:43
Ütle mingi hinnapiir ka mida oleksid nõus kulutama , nii vähe lihtsam nõu anda. Mõtled ainult kasti st monitor , hiir , klaviatuur pole vaja ?

Ainult kast ja see on tõesti ainult tekstitööstlus ja internet ehk täiesti mõttetu on omada nt terast kõvaketast. Mis ma sinna teen? Musttriljon .doc faili vä? :P

Hind võiks olla max mingi 150 eurtsi a'la http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/LAUAARVUTID-ARVUTIKESKUS-PC/Arvutikeskus-Intel-miniITX-118489

con
24.10.11, 18:21
Ainult kast ja see on tõesti ainult tekstitööstlus ja internet ehk täiesti mõttetu on omada nt terast kõvaketast. Mis ma sinna teen? Musttriljon .doc faili vä? :P

Hind võiks olla max mingi 150 eurtsi a'la http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/LAUAARVUTID-ARVUTIKESKUS-PC/Arvutikeskus-Intel-miniITX-118489


ma ostsin just selle:
http://www.digimarket.ee/?p=1&id=6&item=15074
3kuud garantii ja kõike jooksutab ilusti, müratase ka kõrva ei riiva. müüja ka igati normal tegelane. kaup oli smartpostiga kohal järgmisel lõunal.

kahetuumaline, rami, videot, ruumi on, puudu midagi ei jää. Minitower ka. Peal puhas win XPpro litsentsiga.


Jäi nii pos. kogemus, et soovitaks lausa.

totaldonk
25.10.11, 15:40
Kõva!! Toiteplokk vahetatud ja ikka lülitas end välja, siiani kül lvaid ühe korra.
Praegu on arvutis sõbra toiteplokk 460Wne mingi Pcase vist äkki vms?
mis värk on, ei saa aru, mis viga on ja nii ei saa ju pokkerit mä'ngida kui arvuti shut downib ennast lampi tühja koha pealt ette hoiatamata.
paras vittt rsk pole juba 4 päeva grindida saand ja oiii kuidas oleks vaja grindida praegu. FMLFMLFML

Cypher0
25.10.11, 18:19
Kõva!! Toiteplokk vahetatud ja ikka lülitas end välja, siiani kül lvaid ühe korra.
Praegu on arvutis sõbra toiteplokk 460Wne mingi Pcase vist äkki vms?
mis värk on, ei saa aru, mis viga on ja nii ei saa ju pokkerit mä'ngida kui arvuti shut downib ennast lampi tühja koha pealt ette hoiatamata.
paras vittt rsk pole juba 4 päeva grindida saand ja oiii kuidas oleks vaja grindida praegu. FMLFMLFML

Mul teeb läpakas sama asja. Arvasin ka et mingi temperatuurijama peab olema, kruvisin kõik juppideks, tolmust kõik puhtaks, vahetasin termopasta prosel ja videokaardil, ja pärast seda on paar korda ikka lampi shutdowninud. Suht kindel ka, et videokaardi temperatuur läheb liiga kõrgeks, kuna aeg-ajalt jääb videoka vent täiesti seisma (muidu on kergelt kuulda ikka), samal ajal kui on tunda et videokaardi temp täiega kõrge ja jahutust vaja. Kui siis restart teha, hakkab vent täiega undama windowsi käivitades ja jahutab videokaardi maha. Ei oska ka miskit enam välja mõelda, äkki keegi oskab soovitada midagi.

SR1337
25.10.11, 18:37
http://www.osta.ee/22138326

Selliseid on kümneid erinevaid pakkuda seal. Ise kasutanud pole, aga ühel tuttaval, kellel arvuti läks räme kuumaks ja hakkas freezima aitas.

Cypher0
25.10.11, 18:41
http://www.osta.ee/22138326

Selliseid on kümneid erinevaid pakkuda seal. Ise kasutanud pole, aga ühel tuttaval, kellel arvuti läks räme kuumaks ja hakkas freezima aitas.

Mul olemas juba siuke, ja täitsa pädev on. Aga kui videokaardi enda jahutus täielikult peatub, ei jahuta see alus ka ära. Radeon HD 4870 kaart ja 17" ekraan+27" monitor ka taga.

Tigrano
25.10.11, 19:20
Võib vabalt emaplaadil mõni kondekas läbi olla, vaata ehk näed silmaga mõnda punnitavat elukat. Ühe tuttava arvutil oli just sarnane asi.

teppand
26.10.11, 17:37
mul on probleem.

kasutan elioni digi tv ja internetti... veel tartus elades sain lihtsalt kõikidele saitidele ligi. nüüd kolisin linna tagasi ja panin samad seadmed siin üles - kõik nagu toimiks - google dns'iga saan peaaegu igale poole ligi - välja arvatud 888 saidile ja 888 softi - ka ei viida mind emta lehele. kartes igast jamasid, kandsin sealt raha välja, plaaniga edasi uurida milles probleem on aga ega mingit kasulikku infot leidnud pole. 888 support andis mulle mingi spets lingi, kust tõmmata full setup.exe, sest probleem on kindlasti minu vanas versioonis, mis muidugi ei aidanud. elioni "nuti kodust" saan avada pordid, mida ka tegin, ja see ei aidanud.

888 OLI mu main sait ja igatahes olukord on väga nõme. uues kohas pandi ühenduse minuni toomiseks vahele üks lisa terminal, millest võib probleem tulla (nt overridib google dns'i vms (väga kahtlane, kuna mujale non legit saitidele saan ligi)), aga fakt on see, et minu hammas sinna enam ei hakka.

PS. tuletan meelde, et samad seadmed ja sama ühendus teises kohas toimis

ei tea kelle poole pöörduda kellelt küsida

taipupole
26.10.11, 18:01
ma ostsin just selle:
http://www.digimarket.ee/?p=1&id=6&item=15074

mäletan valesti või oli eile veel 99 eurtsi?

Relamz
26.10.11, 19:37
mäletan valesti või oli eile veel 99 eurtsi?

Oli 99€

con
26.10.11, 20:32
99 jep. alles oli 40tk laos. Kuum kaup vist.

Pahvak
26.10.11, 23:12
Arvuti crashib (teeb restarti) ca pooled korrad kui PTR lehel kedagi otsima hakkan. Wtf toimub? Keegi teab?

totaldonk
27.10.11, 10:26
Nooo pmst GPU temp oli mul siuke 59-60 ja 61 ja 62 (suuremat ei näinud, sest selleks ajaks arvuti tavaliselt viskas pildi kotti). Teised temperatuurid on kõik ok, peale AUX mis on 48 49 50 ja SpeedFan näitab, et see on ohtlik vms. Mis asi see on üldse?
Väga haige, et arvuti end shut downib koguaeg, vahepeal lihtsalt viskab pildi eest ära aga arvuti ise töötab edasi. Päris palju ta lülitab ennast kohe siis välja kui olen ta alles käivitanud, et ei jõua veel windowsissegi logida.
Väga haige, ei oska miskit peale ka hakata, praegu puhub suur ventikas, mida kasutatakse salongides ruumide jahutamiseks ja no hmm, jahutab GPU maha küll miski 53 54 peale aga AUX mitte. AUX on ikka 48 49 50. Kindel, et asi on ülekuumenemises? Ja missugused need kondekad on, missugused on paisunud ja missugused on tavalised :D

Vandalar
27.10.11, 12:12
No kui kondekates viga pole ja voolud ei kõigu- kindlasti kontrolli, et voolud on stabiilsed, sest kui voolukõikumised on, siis on täpselt samamoodi- täiesti randomilt teeb restarte ja shutdowne jms, sest kõikumised ongi enamasti üsna juhuslikud.
Sellele AUX-le ma tähelepanu ei pööraks selle info põhjal: http://www.tomshardware.co.uk/forum/268756-10-what-temperature

totaldonk
27.10.11, 13:06
jh olen ise ka googeldanud seda ja ei oska midagi arvata.
millised need kondekad on, need krdi junnid seal emaplaadi peal v? krdi silindri kujulised vms, kui on siis imo need küll silmnähtavalt paisunud pole.
restarte ei tee mu arvuti, ta lihtsalt lülitab välja/kaob pilt monitoridelt. ei usu, et vool kõigub, kõrval telekas mängib ilma probleemideta ja see probleem algas alles nädal tagasi umbes. Varem oli probleem, et explorer.exe jooksis kokku aga siis oli mul XP ja see oli seal aastaid ilma formatita, aga nüüd kettal format tehtud ja uus win7 peal. nii et ei tea, mis viga on. ajuvaba joptvõimatt

Tigrano
28.10.11, 08:25
Raua ükshaaval vahetamine on kõige mõistlikum tegevus, kui just juppe kõrvalt testimiseks võtta on.

totaldonk
28.10.11, 09:27
pole võtta juppe, toiteploki sain sõbralt ja selles asi polnud. pmst sain targemaks, et kondekad peavad olema pealt täiesti sirged, niikui pole täiesti sirge on tekitavad nad probleeme restardile ja noh sama probleem mis mul on - shut down. vaatasin veits ringi ja 1 kondekas paistis pealt tõesti veidi kumer, veidi paisunud aga väga väga vähe kaugelt silmaga mitte näha. igatahes täna tuleb, keegi targem seda üle vaatama ja kui vaja vahetab ära. eks näis mis saab

emmimees
28.10.11, 10:47
Tegin läpakale formati, aga nüüd ei saa kuidagi wifilile ligi ses mõttes, et pole seda ikoonigi all ribal enam, kust otsida wifi võrke. Control Panelis internet connections all pole ka wifist haisugi.. kellelgi ideid? OS on XP Home.

camu
28.10.11, 10:51
Wifi driverid pead võib-olla eraldi installima.

Oliverk
28.10.11, 11:00
Mitte võib olla vaid kindlasti. Sellisel vanuril nagu xp polnud neid kindlasti kaasas.

emmimees
28.10.11, 16:51
Jah aga see wifi ikoon varasemast ajast oli küll Wini enda oma...

Cypher0
28.10.11, 16:56
Jah aga see wifi ikoon varasemast ajast oli küll Wini enda oma...

Kui sul drivereid ei ole, ei saa xp üldse arugi et sul wifi võimalus eksisteerib arvutis, ja ei hakka seda ikooni sinna toppima.:)

totaldonk
28.10.11, 16:58
videokaardi kondekad olid täiesti läbi. ostsin uue videokaardi aga ikka freezib kohati ja koos muusikaga, muusika teeb eriti rõvedat raginat siis :D (emaplaadi 1 kondekas on vaja ära vahetada, täna polnud it vanal aega)

emmimees
28.10.11, 18:52
Kui sul drivereid ei ole, ei saa xp üldse arugi et sul wifi võimalus eksisteerib arvutis, ja ei hakka seda ikooni sinna toppima.:)

Jep, andis otsida 7a vana läpakale drivereid..

nikitheone
31.10.11, 13:05
Kas keegi oskab veits wordpressiga aidata? tegin ühe kodulehe ja tahaks nüüd pilte sinna panna. Valin arvutist pildi ja viskab siukse errori ette - Unable to create directory /home/np64385/domains/foorumteater.com/public_html/wp-content/uploads/2011/10. Is its parent directory writable by the server?

meh?

ristijeesus
31.10.11, 13:10
Ma ise ei tea sest essugi, aga naine ütles, et uploads kaustale on vaja anda õigused 777.

nikitheone
31.10.11, 13:12
vabandust, ma väga algaja - puust ja punaselt - kuidas ma saan seda teha?

ristijeesus
31.10.11, 13:15
FTPs olles kaustal parem klikk ja siis peaks seal olema mingi muutmiste koht. No üldiselt proovi paremat klikki kusagil :D

Ehk siit saad abi: http://wordpress.org/support/topic/how-to-set-uploads-to-permission-777

nikitheone
31.10.11, 13:40
ty, ma ei saanud aru mis ma tegin aga sain korda

nikitheone
04.11.11, 07:44
täna hommikul ei tööta enam läpaka laadija (lenovo t410). keegi oskab öelda, kust ma võimalikult kiiresti (tln) saaks uue? kas peale hinnavaatluse on veel mingi koht kust saaks vaadata/kuhu saab helistada? väga kiire on, sest tegemist on töö/isikliku/pokkeriarvutiga.

tyty (akut jäänud 55 min)

e: kui mul on laadija 65w/20v kui suures vahemikus teisi ma võin osta? st nt 80w 19v on ok ju?

e2: patareid.ee on hea koht

valustyng
04.11.11, 08:12
võtad kaasa ja lähed poodi, ma sain endale kunagi flexist mõistliku hinnaga uue

harryahven
04.11.11, 09:12
ordis müüakse 10 euroga universaal laadjat, läheb kiiresti perse ja ei soovita, lihtsalt ütlen.

nikitheone
04.11.11, 09:36
ostsin patarei.ee'st mingi €30 läks kokku, käisin järgi ja sain kätte. töötab, jee!

nikitheone
07.11.11, 11:42
viimasel ajal kole palju vaja siia teemasse postitada:P
igastahes, töötasin ühe programmiga (PASW statistics) ja tegin mingi üle tunni aja ühte värki ja nüüd save'misel kiilus kinni see save osa. kui panen kinni, on kõik kadunud eks? või teeb ta kuskile backupi jooksvalt? programm ise pole kinni kiilunud, vaid "save as" värk on :/

Potsataja
10.11.11, 14:23
http://www.guru3d.com/imageview.php?image=21041

Tahaks telekas filme vaadata aga ei tea kas see on võimalik ? Kasutuses hetkel see keskmine, parempoolne peaks vist olema uuema malli monitoride oma ja vasakpoolne vist HDMI vms. ?

Codecci
10.11.11, 15:00
Telekal HDMI ots on? Kui ei, siis kumbki neist teistest otstest?

Potsataja
10.11.11, 15:10
Vana telekas on SCART´iga. Muidu peaks mingid üleminekud ka olemas olema ? Üritasin netist otsida aga ei leidnud.

Spewmonkey
10.11.11, 15:17
http://www.guru3d.com/imageview.php?image=21041

Tahaks telekas filme vaadata aga ei tea kas see on võimalik ? Kasutuses hetkel see keskmine, parempoolne peaks vist olema uuema malli monitoride oma ja vasakpoolne vist HDMI vms. ?

http://pix.crutchfield.com/kb/Video_In_Out.jpg

Vanematel kaartidel sai nende juhtmetega, aga sul on selle jaoks videokaardilt video out auk puudu.

Oliverk
10.11.11, 20:31
Vana telekas on SCART´iga. Muidu peaks mingid üleminekud ka olemas olema ? Üritasin netist otsida aga ei leidnud.

Scartiga poel sul midagi teha.

Potsataja
10.11.11, 20:57
Scartiga poel sul midagi teha.

Aga selle jubina abil ? http://www.itshop.ee/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=357&category_id=34&option=com_virtuemart&Itemid=1

Muidu seal, kus kõlarid käivad on kokku 6 RCA (?) ühendust aga värvid ei klapi.

Fabulous
11.11.11, 01:41
Pole otseselt arvutimure, aga pigem veebimure.
Nimelt kui ma Facebookis mõne pildi või asja oma seinale postitan, näitab privaatsussättete all, et see on vaid minule nähtav. Iga asja puhul seda käsitsi ümber muuta on suhteliselt tüütu.
Ma ei tea..ma ei mäleta küll, et ma kusagilt sättetest selle nii pannud oleksin.

alaska
11.11.11, 04:17
Aga selle jubina abil ? http://www.itshop.ee/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=357&category_id=34&option=com_virtuemart&Itemid=1

Muidu seal, kus kõlarid käivad on kokku 6 RCA (?) ühendust aga värvid ei klapi.

sul peab videokaardil video out ots olema, sealt saad scardile signaali. Ei usu, et mingi tavaline juhe ümber muudab signaali, et saaks pildipealolevast videokaardist võtta. Heli tuleks seljuhul veel helikaardi kaudu scarti vedada.

Vandalar
12.11.11, 02:24
Keegi ühe scripti viitsiks teha? Vaja oleks gui-d kolme väljaga kuhu sisestatakse kolm muutujat. Kui nupule vajutada, siis need kolm muutujat arvutatakse kokku var1*var2*(var3 +1) ja vastus antakse kuskile neljandale väljale.

adam_q
13.11.11, 12:42
kuidas pääseda blue screen of deathist eesti oludes (MINT netipulk), kui süüdi on ewusbnet.sys.
vaatan mis support ka räägib, aga ehk foorumis suuremad spetsid.

mitu x päevas jooksutab kinni rsk

vass
13.11.11, 17:54
mul ka järgmine mure: kui jooksutan BCP ( Black Chip Poker, Merge võrk) softi, siis multitabledes jookseb soft random aegadel kinni ( stops respnding), vahest peale 300 kätt, vahest peale 1k jne. pean siis task managerist sulgema ja uuesti kliendi avama. Masinaks on 2.13 GHz 4 GB Ramiga Ordi, win 7 süsteemiks. Ei usu et asi jääks jõudluse taha. Olen ka Kasperskyga arvuti läbi lasknud ja mingeid viiruseid ei leidnud. Äkki keegi oskab mingit hüva nõu anda v jagada kogemust.

Tänud ette!

hotcocacola
15.11.11, 05:40
Ma pole ammu läpakaid ega nende sisu uurinud.
Aja möödudes lähevad teadmised rooste.

Soovitage häid õhukesi ja kergeid läpakaid, mille hind võiks jääda 300-700€.
- Kuni 15'' ekraan
- Dell, Lenovo või Asus
- Aku võiks super olla !!!!!!!!!!
- Kaal võiks olla max 2,5kg kandis

Kui keegi oskab pakkuda mõne teise firma toodangut, mis on kuni 15'' ekraaniga ja mis kaalub väga vähe ning mille hind on 1000€, siis andke kindlasti teada.

Praegune töö -ja komandeeringu arvuti on mul 9''ne Lenovo S10e. See on teeninud mind juba 3a, kuid tahaks grammike suuremat ekraani ja paremat sisu (kiirust ja rammu). Kuid mulle meeldib Praegune aku ja läpaka kaal (3,5h ja 1kg).

Läpakat kasutaksin vaid online pokkeri ja netis surfamise jaoks, vahepeal vb mõned videod/muusika. Tänapäeva arvutimänge ei plaani mängida.
NB! HEMi ei kasutaks!

ty



edit: mis te sellest arvate? http://www.sale24.ee/sulearvuti-asus-p52fso155d-1563434-1366x768-antiglare-core-i5480m-266ghz3mb-intel-22gb-ddr31066-500gb-5400-8xdvd-wlan-80211n-3xusb20hdmi31-card-reader13m-camera6-cell-batt26kg-engrus-full-size-numeric-p-236849.html

camu
15.11.11, 08:00
Võta midagi normaalse resolutsioonigagi.

Spewmonkey
15.11.11, 11:56
Asus küll Delli ja Lenovoga ühte lausesse ei käi, eriti sellises hinnaklassis.

raidov
15.11.11, 18:22
Tegelt need natuke suuremad netbookid on aceri ja asuse omad päris head, hinna ja kvaliteedi suhe on suht paigas+ akukestvus 8h+ on ka juba eraldi saavutus..

http://flex.ee/3889-Acer-Aspire-Timeline-3830T-Sinine- näiteks see.. mul on üks timeline 13,3" juba 1,5a olnud ja mega rahul sellega, hinna ja kvaliteedi suhe on väga paigas või http://flex.ee/3755-Dell-Vostro-V131-Hbedane-7HP see V131 seeria mis iganes konfiga siis peaks ka üsna hea olema...

See sinu pandud asus on 15" kohta tõesti väga kehva resoga... aga kergematel 15" ongi kõigil vist nii kehva resoga ekraanid, ma paari minutiga vähemalt küll ei leidnud ühtegi parema resoga..

Maxi
15.11.11, 19:55
Mainstream kasutajatele mõeldud laptopid on nii sarnased et tegelt ostes pole võimalik mööda panna, hinna - kvaliteedi suhe on PC´d ostes päris hästi paigas. Üldine kvaliteet on netbookidel vast asusel kõige parem, aga 15" enam päris netbook ei ole.
Ainuke soovitus on, et võta lapakas välimuse järgi ja vaata korra statsid üle (ei tohiks IT eriala lõpetanul ülejõu käia).

hotcocacola
15.11.11, 22:20
Ma ei tea, kui Asus praegu on, aga paar aastat tagasi liigitati asus dellide ja lenovotega parimate hulka. Asus on lihtsalt nats ilusama välimusega ;)

hotcocacola
15.11.11, 22:32
kas üldse mõni 13-15''ne läpakas omab head reso? Enamus 1366x768.
Üle 15 tollist ma ei kavatse osta. Tahan väikest, õhukest ja kerget, koos OK sisuga.

Oliverk
15.11.11, 22:33
mu 5 aastat vanal dellil on ka 14 tolli peal 1440x900 reso. Vaevalt et nüüd kehvemadi pakutakse.

pokkerisheriff
15.11.11, 22:42
soovitaks sony vaio z - 13" ekraan 1920x1080 ja kaalub ainult 1.3 kilo

raidov
15.11.11, 23:26
Vaio Z seeria ei lähe vist hinna klassi kuidagi ainult :D

http://www.computech.ee/dell-xps-15z-i5.html peaks olema suht kõik mida soovid, suuruse kohta kerge ja aku 8h full hd reso ka veel boonuseks

Codecci
16.11.11, 00:00
Ma ei tea, kui Asus praegu on, aga paar aastat tagasi liigitati asus dellide ja lenovotega parimate hulka. Asus on lihtsalt nats ilusama välimusega ;)
MacBook Air? [digi] kiidab kõvasti, et selle hinna eest Apple kohta uskumatult odav ja üldse nuts arvuti. Bootcampiga Windows 7-t jooksutada ka no problem.

hotcocacola
16.11.11, 00:03
die Apple.
see ei kõlba sea p**** kah!


edit: kuigi see et seal saab win7 jooksutada on +ev. Muidu ei saaks enamus pokkeritubades mängida (oli vist nii)

hotcocacola
16.11.11, 00:05
Vaio Z seeria ei lähe vist hinna klassi kuidagi ainult :D

http://www.computech.ee/dell-xps-15z-i5.html peaks olema suht kõik mida soovid, suuruse kohta kerge ja aku 8h full hd reso ka veel boonuseks

see tundub päris hea olevat, krt...aga hind tundub natsa krõbe

hotcocacola
16.11.11, 00:23
soovitaks sony vaio z - 13" ekraan 1920x1080 ja kaalub ainult 1.3 kilo

googeldasin seda.
ooo jaaa....(Y). Hind on muidugi alates 1500€ vms

Skyline
16.11.11, 14:09
Aasta pole enam 2005, et mac on p****le :D Nende parameetrite peale(väike, õhuke ja kerge) tuli ka kohe ette macbook air, sinna lükkad peale win7, 1k€ eest saad vast kätte.
Sony on suht overpaid, pealegi tuleb sul kohe peale ostmist format teha(kuna sony paigaldab sulle tajooba endapoolset tarkvara, mida reaalselt vaja pole, kuid mis imevad ressurssi).
Lenovo T ja X seeria on kvaliteedi ja töökindluse peale minek ja samas on ka head akud neil. Samamoodi Delli XPS, neil hea sisu, kaalu ka rohkem.
Asust saad rakendada Ihaste ja Annelinna vahelise soo kündmisel.
Kvaliteetläpakat sa 500€ga ei saa, mõtle välja millele rõhku tahad panna, siis saab juba detailsemalt läheneda.

hotcocacola
16.11.11, 16:43
Ma räägin ja arutan seda sinuga msnis :D.
Sood päris künda ei taha:D

ziimukaz
16.11.11, 16:53
Kui soov ka natuke grindida, siis Air ei sobi. Kui juba mingi 6 lauda ees, siis isegi Starsi softiga tahtis raibe ülekuumeneda.

Potsataja
16.11.11, 17:05
Kui soov ka natuke grindida, siis Air ei sobi. Kui juba mingi 6 lauda ees, siis isegi Starsi softiga tahtis raibe ülekuumeneda.


Aasta pole enam 2005, et mac on p****le :D

Imo on lihtsalt kapist väljatulnute ja nende järgijate arv suurenenud. ;)

Lisaks ei ole mac juba mõnda aega MAC, op. süsteem on veel erinev aga kõik muu on nagu igal teisel PC´l. Uups, hind on ka erinev.

Codecci
16.11.11, 18:00
Lisaks ei ole mac juba mõnda aega MAC, op. süsteem on veel erinev aga kõik muu on nagu igal teisel PC´l. Uups, hind on ka erinev.
Kus tead? Ostsid omale Maci viimase paari aasta jooksul ja oled pettunud selles?

Potsataja
16.11.11, 18:15
Obv ei ole minul resurssi, et omale Maci osta aga eks ma nende konfi ikka piilun aegajalt. Sealt olen ma järeldanud, et tänapäeval on Maci puhul tegu standard PC´ga, kui op süsteem ja hind välja arvata. Ma ei näe mitte mingit võimalust, kuidas saaks Mac parem olla, kui näiteks Dell või Lenovo olukorras, kus jupid tulevad samast kohast.

Codecci
16.11.11, 18:18
Aga kust siis HP, Fujitsu Siemens, Acer jms odavate läpakate jupid tulevad? Kuidas Dell ja Lenovo nendest eelpool mainitutest paremad on?

Ja miks üldse osta terve laptop? Parem osta mingi vana korpus, jupid ise tellida ja kokku panna?

Skyline
16.11.11, 21:15
Tänapäeval võib lugeda enamus masinaid "standard PC-deks". Hinda annab Apple bränd, koostekvaliteet ja op süsteem. Just tänu viimasele saavad olla "jupid paremad" kuna juppide(riistvara) ja tarkvara vahel olev operatsioonisüsteem ühildub väga hästi, seda on arendatud päris kõvasti. Ise kasutan ka Delli, kuid tahan lihsalt öelda, et päris maha ei tasu maci kanda.

leits
17.11.11, 18:38
pole päris arvutialane kysimus but still .. mis moodi androidil saab reklaamidest lahti? ala mingi tasuta proge/mängu vms tirid, näitab reklaame ka seal all vahepeal .. on yldse voimalik see?

Oliverk
17.11.11, 18:38
telefonile root ja adblock peale.

kjmrc
18.11.11, 10:40
Oskab keegi soovitada mingit head vabavara programmi, millega leiaks nö. junki arvutist, mis on ajajooksul kogunenud, nt nagu programmid ad-aware jms.

leits
18.11.11, 10:42
spybot

kjmrc
18.11.11, 10:52
Aga viirusekaitsed? Olen kasutanud NOD32 aga tahaks välja vahetada erinevatel põhjustel..

ristijeesus
18.11.11, 10:55
Võta MSE (http://windows.microsoft.com/et-EE/windows/products/security-essentials) ning ongi puhtam ja muretum tunne.

kjmrc
18.11.11, 10:59
On see ka tõhus? Ei viitsi, et mingi programm lihtsalt võidub arvutis ja midagi ei kaitse :D

camu
18.11.11, 11:10
peetakse antud hetkel üheks parimaks

Tarmonator
18.11.11, 11:55
Igaks juhuks, et kasutada saab ainult legaalse windowsiga :)

Oliverk
18.11.11, 12:00
Igaks juhuks, et kasutada saab ainult legaalse windowsiga :)
Mõnia aeg tagasi käis ka muudel, vahepeal midagi muutunud?

Tarmonator
18.11.11, 12:02
Kogemus millalgi suvest, ei toiminud. Mitte mul obv (a)

Edit: Ok, dumbuser ma siis ilmselt

Pahvak
18.11.11, 12:09
Igaks juhuks, et kasutada saab ainult legaalse windowsiga :)

Siin töötab. :)

kjmrc
18.11.11, 12:39
Installisin ka MSE peale & Spyboti, nüüd peaks vast veidi kaitset peal olema :D

Cypher0
18.11.11, 14:29
Installisin ka MSE peale & Spyboti, nüüd peaks vast veidi kaitset peal olema :D

Spybot väga ei kaitse, hea kui ise käsitsi üle käid arvuti sellega iga mingi aja tagant.

kjmrc
18.11.11, 15:33
Spybot väga ei kaitse, hea kui ise käsitsi üle käid arvuti sellega iga mingi aja tagant.

Sellesmõttes jah, et ta pole mingi viirusekaitse, kuus korra sellega arvuti läbi skännida peaks hea olema ju ? :)

Madis Very
18.11.11, 15:59
http://www.klick.ee/hp-pavilion-g6-1203ey.html

Hea pakkumine ?

Spewmonkey
18.11.11, 16:07
http://www.klick.ee/hp-pavilion-g6-1203ey.html

Hea pakkumine ?

HP Pavilion on üks paras käkk.

Cypher0
18.11.11, 17:07
Sellesmõttes jah, et ta pole mingi viirusekaitse, kuus korra sellega arvuti läbi skännida peaks hea olema ju ? :)

Jah, mul ka sama setup (Spybot ja MSE), ja igaks juhuks avast ka, korra kuus timmin Spybotiga ja piisab.

Tigrano
19.11.11, 22:45
HP Pavilion on üks paras käkk.

+1 pavilionid on mõeldud fööniga soendamiseks :)

Madis Very
20.11.11, 10:47
FML !! juba mõtlesin, et hea soodne pakkumine :P. Vaja täna või homme mingi läpakas ära osta. Eks uurin veel ja igaksjuhuks panen siia ka enne.

3tk
http://www.klick.ee/sulearvutid/toshiba-satellite-l750-1dm-2374.html Toshiba Satellite L750-1DM
http://www.klick.ee/sulearvutid/lenovo-thinkpad-e520-1.html Lenovo ThinkPad E520
http://www.klick.ee/sulearvutid/hp-635-2289.html HP 635

Mul pole vaja üldse võimast läpakat, 4-6gb ram, ainult 320gb kõvaketas ja mingi keskmise videokaardiga ajab juba asja ära. Ametlikult võiks ka aind kirjas olla, et aku 5h+. Nagu jutud käivad peaks hinna/kvaliteedi suhe suht paigas olema, kuid millist neist kolmest näiteks eelistada ? Või on midagi paremat pakkuda, hind max 450€.

Thank you !

Spewmonkey
20.11.11, 14:03
FML !! juba mõtlesin, et hea soodne pakkumine :P. Vaja täna või homme mingi läpakas ära osta. Eks uurin veel ja igaksjuhuks panen siia ka enne.

3tk
http://www.klick.ee/sulearvutid/toshiba-satellite-l750-1dm-2374.html Toshiba Satellite L750-1DM
http://www.klick.ee/sulearvutid/lenovo-thinkpad-e520-1.html Lenovo ThinkPad E520
http://www.klick.ee/sulearvutid/hp-635-2289.html HP 635

Mul pole vaja üldse võimast läpakat, 4-6gb ram, ainult 320gb kõvaketas ja mingi keskmise videokaardiga ajab juba asja ära. Ametlikult võiks ka aind kirjas olla, et aku 5h+. Nagu jutud käivad peaks hinna/kvaliteedi suhe suht paigas olema, kuid millist neist kolmest näiteks eelistada ? Või on midagi paremat pakkuda, hind max 450€.

Thank you !

http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/8490-M-Lenovo-ThinkPad-L512-i5-2-53Ghz-4GB-320GB?p=381513#post381513 küsi siit midagi. Nendest kolmest ma ei võtaks jällegi mitte ühtegi :(. See E520 on mingi säästu-lenovo, garantii on ka 3a asemel 1a. Või proovi http://laptopid.ee ja http://flex.ee/. Klick müübki reeglina solki.

emmimees
20.11.11, 14:32
+1 pavilionid on mõeldud fööniga soendamiseks :)

Mis neil viga on siis? Lagunevad või kokku pandud mitte ühilduvatest komponentidest vms?

raidov
20.11.11, 17:29
Pärast garantii aja lõppu surevad ära neil on mingi teema, et emaplaadid ei kannata kuumust, aga samas lähevad ise üsna kuumaks.. olen kokku puutunud 10+ sellisega.. ja võiks öelda et ÜKSKÕIK MIS MUU AGA MITTE PAVILION

Ja +1 Klicki koha pealt, ei ostaks ise ka sealt midagi, sama teema elioniga

hotcocacola
20.11.11, 18:40
Jap, juba aastaid tagasi ei soovitatud HP Paviljone. See kõlbab vaid riiulile seisma.
Ja Klickist ära arvutit osta.

Kui neid kahte asja väldid, siis peaksid olema heas võidus :D

mikk2468
21.11.11, 00:04
Kas MAX123 arvutite hooldus ja parandus asub ikka Veerenni tänaval? Olen varasemalt seal käinud ning tahaks seekordki, koduleht on asendunud MAX digimarketi omaga ja aadressiks seal Pallasti tänav.

Codecci
21.11.11, 00:29
Ei, hooldus/parandus ka Pallasti tänaval, Sikupilli keskuse kõrval.

Codecci
21.11.11, 01:02
Kas te laserprinteri kassetti laseks täita või ostaks uue, kui täitmine maksab €32 ja uus €50?

Tigrano
21.11.11, 07:19
Kas te laserprinteri kassetti laseks täita või ostaks uue, kui täitmine maksab €32 ja uus €50?

Ma olen lasknud täita ja pole probleeme olnud, eriti kui veel uus kassett, siis trummel uus jne, et prindi kvaliteet väga ei lange kui just mõni firma mingit jama tahma sisse ei topi.

pastilaa
21.11.11, 09:23
Ma olen lasknud täita ja pole probleeme olnud, eriti kui veel uus kassett, siis trummel uus jne, et prindi kvaliteet väga ei lange kui just mõni firma mingit jama tahma sisse ei topi.

+1 ja on täidetuid, mis kestavad kordades kauem

con
26.11.11, 23:00
enter ei tööta. kas kuidagi saab mõnele teise nupu tähenduse/commadi muuta enteriks? win XP

Oliverk
26.11.11, 23:04
läpakas? tavalisel arvutil on kaks enterit

Pahvak
26.11.11, 23:30
enter ei tööta. kas kuidagi saab mõnele teise nupu tähenduse/commadi muuta enteriks? win XP

AHK skript. Näiteks skript, mille sisu on "a::Enter", vajutab enterit kui vajutada "a"-d.

http://www.autohotkey.com/docs/misc/Remap.htm
http://www.autohotkey.com/docs/KeyList.htm#Joystick

privador
27.11.11, 00:52
Kui palju peaks saama ühe laseprinteriga ühe kassetiga lehti saama printida?
programmeerijatele

Kas on võimalik teha skripti, mis nt kogub mõnelt saidilt info ja siis töötleb saadud infot.

Pahvak
27.11.11, 01:01
Kui palju peaks saama ühe laseprinteriga ühe kassetiga lehti saama printida?


Oleneb printerist, aga minu odaval Samsungil oli esimene kassett ~700lk (kaasasolevad on alati väiksemad) ja järgmised peaksid kestma 1500lk. Googelda enda marki.


programmeerijatele

Kas on võimalik teha skripti, mis nt kogub mõnelt saidilt info ja siis töötleb saadud infot.

Pole programmeerija, aga arvan, et mõnikord on võimalik ja mõnikord pole. Oleneb ju saidist ja sellest millisel kujul andmed on (äkki on näiteks .csv faili allalaadimise võimalus), mida ise tahad (reaalajas töötlemist või piisab ka vähemast). Kui andmed käes, siis saab pmst kõike teha. Naljakas küsimus.

salamadner
27.11.11, 01:53
Kas on võimalik teha skripti, mis nt kogub mõnelt saidilt info ja siis töötleb saadud infot.
Alati 100% võimalik. Mõnikord võib olla lihtsalt raskem, aga valdavalt on kerge.

Madis Very
28.11.11, 21:09
http://www.sale24.ee/sulearvuti-dell-inspiron-m5030-wxga-display-1366x768-webcam-athlon-p360-23ghz-ddr3-sdram-1333-320gb-5400-sata-hd4250-mobility-radeontm-512mb-genuine-windows-home-premium-sisaldab-tasuta-microsoft-offi-p-241526.html

Miks mitte sellist arvutit tahta ?

camu
28.11.11, 21:11
http://www.sale24.ee/sulearvuti-dell-inspiron-m5030-wxga-display-1366x768-webcam-athlon-p360-23ghz-ddr3-sdram-1333-320gb-5400-sata-hd4250-mobility-radeontm-512mb-genuine-windows-home-premium-sisaldab-tasuta-microsoft-offi-p-241526.html

Miks mitte sellist arvutit tahta ?
Ja hakkame jälle otsast peale :D

Oliverk
28.11.11, 21:24
Palun ärge vaadake laptope mille hind on alla 1k euro. Ei tasu lihtsalt ära.

Spewmonkey
28.11.11, 22:06
Palun ärge vaadake laptope mille hind on alla 1k euro. Ei tasu lihtsalt ära.

This.

ranka
29.11.11, 04:21
Palun ärge vaadake laptope mille hind on alla 1k euro. Ei tasu lihtsalt ära.

Möh? Tean ühte foorumikasutajat, kellel raha on nagu putru ning ühtlasi sai ta ka aasta mängijate valimisel kahes kategoorias võiduka auhinna. Tema kui minu iidol ostis 700 euri eest üpriski hea paugu-pilli-läppari ILMA, ET oleks lasknud müüjal midagi selgitada. Müüa oli ahhastusest pikalt vait olnud. Tahaksin ja peaksin sama tegema - edu alus!

«Tulin, nägin, ostsin» - hotcocacola (2011, november. Tallinn) või siis «Printisin*, läksin, ostsin» - hotcocacola (2011, november. Tallinn)

* printimise all võib pidada silmas paberi printimist läpaka andmetega või siis vahetult enne läptopi ostmist raha printimist.

camu
29.11.11, 08:02
700€ eest sai terase ketta ka.

Madis Very
29.11.11, 09:59
Ja hakkame jälle otsast peale :D

lol jep, ma ei jõudnud midagi ära osta lihtsalt enne lätit kasutasin interneti jaoks fkn ipodi

but no problems flip otsustab ostu

camu
29.11.11, 11:20
Ma pigem pidasin silmas seda, et siin on arutatud piisavalt, millist arvutit osta. Kordan veelkord üle. Läppari puhul on kõikvõimalikud näitajad teisejärgulised.

alaska
29.11.11, 13:51
Möh? Tean ühte foorumikasutajat, kellel raha on nagu putru ning ühtlasi sai ta ka aasta mängijate valimisel kahes kategoorias võiduka auhinna. Tema kui minu iidol ostis 700 euri eest üpriski hea paugu-pilli-läppari ILMA, ET oleks lasknud müüjal midagi selgitada. Müüa oli ahhastusest pikalt vait olnud. T [/I]

Võibolla see läppar oli ikka üle 1K€, müüja oli jahmunud, kuna sai ainult 700€ ja 3 minutiga oli mees poest kadunud?

qbj0hn
29.11.11, 13:57
Palun ärge vaadake laptope mille hind on alla 1k euro. Ei tasu lihtsalt ära.

Isiklikult ostsin märtsis omale 500€ Delli ja ülimalt rahul (obv oleks saanud selle raha eest parema mis ma ostsin aga see juba teine teema), küll aga mina kes kasutab ainult interneti ja mängib pokkerit siis mul pole paremat vaja lihtsalt.

privador
29.11.11, 14:33
krt ma ei tea tänapäeval juba suht savi mis arvuti ostad. ma saan veel aru 10 aastat tagasi, kus iga ram oli kullaväärtusega

Nt kõvaketta mahtu ma pole vist viimased 4 aastat proovile pannud
op mälu on alati vaja, aga saab ka 3gramiga hakkama pole vaja 6 v 8grami

camu
29.11.11, 14:36
Kas su väide on, et hinna määrab ainult läppari konfiguratsioon?

Spewmonkey
29.11.11, 14:46
PS. kes plaanib arvutit osta lähiajal, aga lükkab seda esialgu edasi. SSD ketastega ei pidanud hullu olema, sest nende järgi ei ole nii suurt nõudlust, aga Tai uputuste tõttu pidid tavaliste ketaste hinnad korralikult tõusma hakkama, sest nõudlus ületab oluliselt tootluse.

Oliverk
29.11.11, 16:38
Ni väga pole kuhugi tõusta enam. Hinnad on juba kolmekordistunud niigi. Panen ise ka oma tulevasse lauaka komplekti HDD asemel SDD.

kollane
29.11.11, 17:07
Keegi teab kuidas Dellil garantiisse viimine on? On mul mingeid pabereid ka vaja, kui viin selle kuskile?
Kas nad põhja all oleva koodi järgi tuvastavad, kas kehtib garantii veel v mitte ?

leits
29.11.11, 17:11
pohja aluse seeria nr järgi .. ei pea olema sama firma kust ostetud. jupid on tasuta aga jupi vahetamine maksba ala 200 eeki vms .. nii oli 2 aastat tagasi pc experdis ..ostetud mul dell it grupist

kollane
29.11.11, 17:17
pohja aluse seeria nr järgi .. ei pea olema sama firma kust ostetud. jupid on tasuta aga jupi vahetamine maksba ala 200 eeki vms .. nii oli 2 aastat tagasi pc experdis ..ostetud mul dell it grupist

ok, tänud.
pean millalgi emaplaadi vahetuse ette võtma. uuemaid mänge mängida ei saa pikalt, viskab kotti. lugesin kommentaare ja tundub, et mingi tüüpviga.

Oliverk
29.11.11, 17:21
ok, tänud.
pean millalgi emaplaadi vahetuse ette võtma. uuemaid mänge mängida ei saa pikalt, viskab kotti. lugesin kommentaare ja tundub, et mingi tüüpviga.
Kuumeneb üle ainult prob. Puhastamise ja pastavahetuse teevad.

kollane
29.11.11, 17:34
Kuumeneb üle ainult prob. Puhastamise ja pastavahetuse teevad.


seda kiiremini kätte saab. aga nad ütlesid ise ka, et tõenäoliselt tuleb emaplaadi vahetus ette võtta.
sitt lugu ainult see, et delli ei saagi kuskil Pärnus remonti viia :S

Spewmonkey
29.11.11, 19:40
Ni väga pole kuhugi tõusta enam. Hinnad on juba kolmekordistunud niigi. Panen ise ka oma tulevasse lauaka komplekti HDD asemel SDD.

Selge. Sõber seletas reedel, et ta tegi WD ja Seagate inimestega siin intervjuusid artikli jaoks, aga ega ma täpsemalt pole ise süvenenud.

Oliverk
29.11.11, 19:44
Oktoobri lõpus läks vist pull lahti. Kõik poed panid oma varudele duubli otsa. Solid kasum tuli kuna laod olid manti täis. Nüüd kui juba defitsiit ja hulgikatest uusi kettaid väga peale ei tule on hind veel tõusunud. Ja räägitakse et enne 12 kuud midagi ei muutu.

Codecci
29.11.11, 22:55
http://download.lockpoker.com/jordanebener

Kas selline link tundub teile legit LockPokeri link? LockPokeri varasem kodukas oli lockpoker.com, nüüd lockpoker.eu, kui on download.lockpoker.com siis domeen peaks ikka Lock Pokerile kuuluma ja mingit scämmi olla ei saa, eks?

Loksutaja
29.11.11, 23:32
http://twitter.com/#!/JEbenerLock/status/128172856063438848 No kui see twitteri konto on legit siis peaks kõik ok olema ju.

ranka
30.11.11, 08:45
http://download.lockpoker.com/jordanebener

Kas selline link tundub teile legit LockPokeri link? LockPokeri varasem kodukas oli lockpoker.com, nüüd lockpoker.eu, kui on download.lockpoker.com siis domeen peaks ikka Lock Pokerile kuuluma ja mingit scämmi olla ei saa, eks?

Domeenidega on asi keeruline. Näiteks meie endi saidil http://www.pokkeriprod.com domeen kuulub kül mulle aga füüsilisele serverile ma ligi ei saa. Samas http://foorum.pokkeriprod.com domeen kuulub ka mulle (kõik domeenid *.pokkeriprod.com kuuluvad ametlikult mulle) ja sinna saan ainult mina ligi, muidugi ka veebihostija.

Ühesõnaga: kui sa tead, et http://www.lockpoker.com kuulub LockPokkerile ja on 100% legit siis kõik selle saidi alamdomeenid on suure tõenäosega ka legit, sest ainult lockpoker.com saab alamdomeene edasi anda/rentida ja tõenäoliselt nad seda teeksid ainult usaldusväärsetele allikatele.

Alati kui kahtlus kasuta online link-scannereid. Lase link läbi kolmest-neljast scannerist ja kui kõik ütlevad, et safe ju sisi on safe.

pastilaa
02.12.11, 16:43
arvutitugi (http://www.osta.ee/23022563)

ranka
02.12.11, 18:02
arvutitugi (http://www.osta.ee/23022563)

WOW! Oleks raha ostaks kohe ära.

leits
03.12.11, 10:08
kas mingi kehvem hdmi kaabel võib nö "triipu" põhjustada? PC'st telekasse pilti lastes on osadel filmidel mingi haige triip kohati ekraanil näha, monitori taga fine .. telekatel muud saated ka fine ..

sai kyll mingi high speed hdmi kaabel võetud 12€ oli vist 10m, kullatud otsad jne .. või kallimad ehk kvaliteetsemad tunduvalt paremad? samas xboxi vahel on mingi 1.5m paari eurine hdmi kaabel ja koik tip top :S

bluelite
03.12.11, 10:47
Mis programm veab arvutis skype, videode esitamise jms tööd?

camu
03.12.11, 10:48
Mis programm veab arvutis skype, videode esitamise jms tööd?

WTF? Ma ei saa küsimusest aru.

Oliverk
03.12.11, 10:59
Mis programm veab arvutis skype, videode esitamise jms tööd?

Operatsioonisüsteem

kjmrc
03.12.11, 11:05
WTF? Ma ei saa küsimusest aru.

Sama siin :D

bluelite
03.12.11, 11:41
Sama siin, lol. Probleem seisneb selles, et alati, kui mingi video (kas siis playeris või youtube'is) tööle panen või kui nt mikogoga screeni sheerin ja samal ajal skype kasutan, siis kooleb skype ära. Jube tüütu on nii asja ajada, mistõttu tahaks seda korda saada.

Vandalar
03.12.11, 12:53
Sul süsteemilogi on veateadete kohta? Control Panel\System and Security ning seal valid view event logs (win 7)kui see välja lülitud on siis ei näe vist midagi mis juhtus.

E-Kunn
04.12.11, 17:55
Kuidas panna teatud programme avanema kindlal monitoril? Nimel lisaks läpakale on veel 23´ monitor. Veel eile Starsi-s lauad tile-i lükates liikusid need lisa ekraanile. Vahepeal oli unexpected shutdown ja nüüd lükkab koguaeg läpaka ekraanile.

Kloonike
04.12.11, 20:03
Siin on viga pigem selles, et starsi seaded on valesti. Kui laudu tileda, vaata, et oleks linnuke ees "Apply to Active Monitor only" Enne tilemist liiguta lauad 23" monitorile ning salvesta layout ära seal, edaspidi peaks uued lauad õiges kohas avanema.

E-Kunn
04.12.11, 20:25
Töötab. Suured tänud!!!

Codecci
06.12.11, 19:35
Oleks vaja 1TB välist kõvaketast, kasutan teda USB 2.0 'ga. Värvus võiks olla must, suuruselt võiks olla väiksemapoolsem, rohkem ma midagi neist ei jaga, et milline on hea, milline halb. Oskab keegi aidata?

kjmrc
06.12.11, 19:40
Oleks vaja 1TB välist kõvaketast, kasutan teda USB 2.0 'ga. Värvus võiks olla must, suuruselt võiks olla väiksemapoolsem, rohkem ma midagi neist ei jaga, et milline on hea, milline halb. Oskab keegi aidata?

Ostsin endale WD Elementsi 1 TB välise kõvaka ja igati rahul.. Hind pole ka teab-mis kirves :) Värvus on must ja pole ka minu jaoks suur.

Codecci
06.12.11, 19:41
Ostsin endale WD Elementsi 1 TB välise kõvaka ja igati rahul.. Hind pole ka teab-mis kirves :) Värvus on must ja pole ka minu jaoks suur.
http://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/K%C3%B5vakettad+-+v%C3%A4lised/107737/
See?

Kloonike
06.12.11, 19:43
Mul nt selline (1TB): http://www.seagate.com/www/en-us/products/external/expansion/expansion_desktop
http://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/K%C3%B5vakettad+-+v%C3%A4lised/157906/

kjmrc
06.12.11, 20:38
http://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/K%C3%B5vakettad+-+v%C3%A4lised/107737/
See?

Jep, töötab korralikult ja pole ühtegi probleemi esinenud.

Codecci
06.12.11, 21:08
Kas 5400RPM või 7200RPM on oluline välise kõvaketta puhul? Prolly ei kasutaks seda aktiivselt, hoiaks lihtsalt filme, sarju, muusikat jms seal peal.

Kloonike
06.12.11, 21:18
Ei ole oluline sinu jaoks. Võib vabalt 5400 RPM kasutada. Enamik laptope jms nt ongi 5400rpm (kui ei ole rõhk performancele pandud).

Codecci
06.12.11, 21:21
Kas välised hävinevad tihemini kui tavalised? 2-3a tagasi oli küll selline kõlakas vähemalt liikvel, et andmed ei ole väga turvalised nende peal, aeg-ajalt läheb midagi perse ja jääd asjadest/kettast ilma vms