PDA

View Full Version : Ametlik Arvutimurede lahendamise teema



Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15

Oliverk
01.03.12, 12:41
Mul 1 tb väline sai täis juba 2 nädalaga. Nüüd järjest pean kustutama kui uusi filme peale pritsib. Üks film 6-8 gb. Easy imo

qbj0hn
01.03.12, 12:44
Mingite blue ray filmidega saab üpris kiirelt täis jamh :D:

Oliverk
01.03.12, 12:46
blu rayd on 45 gb. Neid ma polel üle paari tõmmanud.

bauss
01.03.12, 14:33
blu rayd on 45 gb. Neid ma polel üle paari tõmmanud.
miks nii suured?
täisketta rip koos igast extratega?

Oliverk
01.03.12, 14:39
1:1 copy jah.

ropka11
01.03.12, 15:07
Kas mitte kõvaketaste hinnad "tänu" mingile hiina tehase põlengule kahekordistunud pole vahepeal?
Siis vast jah tänu Jaapani maavärina ja tsunami tõttu hinnad tõusnud.Kuskilt lugesin, et ei suuda arvuteid ja tahvleid varustada kõvaketastega enam.Hiina tehase põlengust pole kuulnud.Tänud kõigile soovitamast.

Oliverk
01.03.12, 15:08
Tegelikult küll Tai üleujutustest, mis polnud üldse Jaapaniga seotud, aga põmst sellepärast hinnad kolmekorditusid jah.

ropka11
02.03.12, 13:02
Tegelikult küll Tai üleujutustest, mis polnud üldse Jaapaniga seotud, aga põmst sellepärast hinnad kolmekorditusid jah.
Ja-jah on made in Thailand.

kn5
02.03.12, 16:48
2ass 5st4s 23aver53 1a nüüd 6n te2st se335ne

245as 0a 2õ52 tähed tagas5 saan?

6sad tähed 6n n40br5tega asend4n4d het2e3,

2a 6n *4n2t5 ase0e3 260a 1a 26636n5t e5 trü25 ü3dse, :huh:

*r6b3ee0 6n tõs5ne,

Relamz
02.03.12, 16:49
2ass 5st4s 23aver53 1a nüüd 6n te2st se335ne

245as 0a 2õ52 tähed tagas5 saan?

6sad tähed 6n n40br5tega asend4n4d het2e3,

2a 6n *4n2t5 ase0e3 260a 1a 26636n5t e5 trü25 ü3dse, :huh:

*r6b3ee0 6n tõs5ne,

Võta google lahti ja search bari lõpus on klaviatuur mille peale klõpsa, siis saad hiirega trükkida.

kn5
02.03.12, 17:01
ma tahaks ikka oma klaveriga trükkida. kuidas ma kõik tähed tagasi saan?

e: HV-s lahendati probleem juba ära. :)
pidin NumLock nuppu vajutama.

wanapagan
06.03.12, 22:51
Soov ühendada sülearvutile 22" monitor. Küsimus selles kas eemaldada u. 12 tunnise või enam kasutamise ajal aku sülearvuti tagant või mitte eeldades, et laadija on järel ? Või pole vajadust üldse akut eemaldada ning rahus südamega laadija järgi olla.

camu
06.03.12, 23:01
Soov ühendada sülearvutile 22" monitor. Küsimus selles kas eemaldada u. 12 tunnise või enam kasutamise ajal aku sülearvuti tagant või mitte eeldades, et laadija on järel ? Või pole vajadust üldse akut eemaldada ning rahus südamega laadija järgi olla.
Tegelt olen kuskilt lugenud, et aku hoidmise mõttes on soovitatav eemaldada aku. Samas ma ei tea kui õige see on. Imo läevad need akud mingi hetk läbi niikuinii. Mida odavam masin, seda kiiremini vist aind.
Ma ei näeks vaeva selle aku kakkumisega... Tarbeese ju.

wanapagan
06.03.12, 23:17
"Siiski arvestades mugavust ja seda, et tegu on siiski sülearvutiga, soovitaks aku külge jätta. Lisaks on aku UPS-i eest, kaitsmaks elektrikatkestuste vastu. "

Sedasi räägib üks nö. guru

Pigem mainitakse seda, et eemaldada siis kui asi liialt küpsema hakkab.

"arvutite puhul, mis suudavad aku laadimisprotsessi tarkvaraliselt kontrollida ja määrata, millal laadimine toimub"
Keegi kasutab midagi sellist ja oskab öelda mis % pealt soovitatavalt taaslaadimist alustada ?

Ghost0
06.03.12, 23:37
Arvuti kuumus tapab aku eluiga ja üldiselt tuleks ikka ära võtta kui nii pikalt kasutada. Erandiks on vb vähesed väga hea jahutusega läpakad. Reaalsus on see, et kui akut ära ei võta siis see võib kordi kiiremini ära surra.

Skyline
06.03.12, 23:45
http://batterycare.net/en/guide.html

wanapagan
06.03.12, 23:53
Woot hea lugemine suured tänud

wanapagan
08.03.12, 20:49
Sülearvuti peab välja lülitama ennem laadijaga ühendamist WAAAAT ?

taipupole
09.03.12, 13:51
Arvuti svarmuti.

Kõrvaklapid lakkasid meeldivalt töötamast. Tahaks osta uusi ja sünnipäevaks hea kellelegi surada. Mida soovitate?

Ainuke tõsine soov oleks, et juhe poleks see 3-5-meetrine diskorite oma, mul pole kuhugi seda panna (või oleks mingi seadeldis, tänu millele saab lühemaks).

Kuulan nii mussi kui ka jutusaateid, nii kodus kui ka õues. Üle kõrva kah muidugi.

pastilaa
09.03.12, 18:34
Mul need (http://beatsbydre.com/products/Products.aspx?pid=B5933&cat=2) olnud nüüd paar kuud - soovitan, kui kõrvasiseseid otsid.

reggie
09.03.12, 21:24
Selliseid (http://www.soundshop.ee/index.php?id=1154) on keegi proovinud?

qbj0hn
09.03.12, 22:20
Päris kallis stuff. Ekides siis mingi 1k+ siukeste väikeste jubinate alla panna ja viimaste eest 1.6k. Plekki on why not.
Ise ostsin aasta või rohkem tagasi 20€ eest mingi koss-i kõrvaklapid siuksed suured ja siiamaani heli ja kõik väga hea.

con
10.03.12, 02:56
Soovin enda HP dx2250 minitowerile 2 monitori ühendada.
Pordid: http://h18000.www1.hp.com/products/quickspecs/12605_div/12605_div.HTML
see PCI-E x16 on täitsa vaba. Kas sinna võin nüüd valida HV'st suvalise PC-express 3.0 siiniga videokaardi?

http://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Videokaardid/?search=ecfd4a27bc1c5c39e4e5f2bf5328da2a

Tänud ette!

taipupole
10.03.12, 11:07
Mul need (http://beatsbydre.com/products/Products.aspx?pid=B5933&cat=2) olnud nüüd paar kuud - soovitan, kui kõrvasiseseid otsid.

Ei otsi, tunduvad vastikud.

isutuba
10.03.12, 13:10
Mul nuppud lakkavad vahepeal töötamast,st et kirjutada ei saa ja siis avab mingeid otseteid erinevate nuppude alt,kuidas viga lihtsalt likvideerida ma siiamaani restarti teinud kui tõmblema hakkab.

E.leiutasin ise lahenduse

reggie
10.03.12, 15:05
Mul on need. (https://pood.elion.ee/productInfo/63/korvaklapid-sennheiser-hd407/SHD407) Helikvaliteet on hea ja minu jaoks olulisem see, et klappe kannatab kanda 5-6 tundi järjest.

vennike
13.03.12, 11:25
Mul Dell XPS M1730, keerasin jälle chargeri persse, juhe muljuda/murdmist saand tiba. Läpakas voodis koguaeg.

Saan kirja kui ühendan juhtme taha -

The AC power adapter cannot be determined. Your system will operate slower and the battery will not charge. Please cannect a Dell 230W AC adapter or higher for best system operation.

Plugged in, not charging.

Sitaks aeglaseks kisub süsteemi, kuidagi manuaalselt ei saa tagasi keerata seda asja ? Power optionite alt ei leia... Tellisin juba uue chargeri ära, aga iga kolme-kuue kuu tagant uut osta on ka natsa nõme, need igavesed kolakad ja pole üldse odavad.

taipupole
13.03.12, 19:49
Läpakas voodis koguaeg.

Serial aka non-stop wanker?

mEREHAIGe
14.03.12, 12:26
kas kellegil samuti starmani yhendusega see EMTA probleem? kunagi oli kõik OK, aga mingist hetkest blokkis ära ja kutu piilu. olen ise IT vallas "suht kodus" ja kõike proovinud st. dns muutmine, disable firewall, refresh IP jne. aga ei õnnestu kuidagi EMTA poolt keelatud lehtedele saada. ühes masinas XP, teises WIN7, mõlemaga sama tulemus. masinaga millel XP installitud läheb töö juures elioni võrgust kuhu iganes vaja on.... olen siin yritanud foorumitest abi leida, aga siiani tulutult, HELP PLEASE!!!!

Codecci
14.03.12, 12:57
Oled sa kindel, et muudad õige võrgu DNS-i?

ristijeesus
14.03.12, 13:50
Win7-Control Panel\Network and Internet\Network Connections õige ühenduse peal paremklõps ja properties. Sealt internet protocol version 4 ja jälle properties ning use the following....ning sinna 8.8.8.8 ja teine rida 8.8.4.4 Pole mingit probleemi Starmaniga.

mEREHAIGe
14.03.12, 14:17
to Codecci: jah, kui sa Wireless Network vs. Local Area silmas pead
to ristijeesus: korduvalt tehtud ja yritand nii google'i kui ka muude public DNS-idega

hetkel siia kirjutades tekkis mõte... prooviks testi mõttes nii, et jätan ruuteri vahelt ära (hetkel saab lauaarvuti neti paugu ruuterist kaabliga ja läppar läbi wirelessi), kuigi olen korra juba proovinud ka otse ruuterisse DNS-i sisetada, aga tolku mala :(
yhesõnaga kui koju jõuan testin korra ilma ruuterita ja annan teada.

emmimees
14.03.12, 19:40
Kas tartus kellelgi pole üle mõnda vana AGP siinile mõeldud graafikakaarti mida paari euro eest ära anda?(pmst vaja proovida lihtsalt) Sain ühe enda 5a seisnud arvuti tagasi, aga ei võta miskipärast pilti ette enam.. ventikad-asjad töötavad, aga monitori tuli jääb vilkuma.. ei ole kindelgi, kas on kaarti viga.

mEREHAIGe
14.03.12, 21:51
raporteerin pidulikult, et sain tööle, ei aidanud ruuteri vahelt võtmine, vaid tegin vihaga modemile mingi 4x järjest resetti ja voilaaa :)

mEREHAIGe
14.03.12, 22:15
Kas tartus kellelgi pole üle mõnda vana AGP siinile mõeldud graafikakaarti mida paari euro eest ära anda?(pmst vaja proovida lihtsalt) Sain ühe enda 5a seisnud arvuti tagasi, aga ei võta miskipärast pilti ette enam.. ventikad-asjad töötavad, aga monitori tuli jääb vilkuma.. ei ole kindelgi, kas on kaarti viga.

kas MB on koos VGA-ga st. emplaadil on monitori pistik ka olemas? juhul kui on, siis kisu AGP välja ja proovi MB-st pilti ette saada, siis kohe selge kas AGP kaart töötab. kui MB-l VGA puudub, sis kiirkorras diagnoosi panna ei saa....mingi vana 64MB ATI AGP mul kuskil kapis vedeleb, mille võin niisama ka ära anda, aga kahjuks asun ise TLN-s.

emmimees
14.03.12, 23:39
Mobol kahjuks pole pistikut. Aga tänud pakkumast, proovin esialgu siitkandist midagi leida! :)

hoss23
15.03.12, 13:37
Hei targemad netimehed.
Mul net läbi satelliidi, kuidas on võimalik näha, et millise maa serverist ta parasjagu interneti võtab?

ristijeesus
15.03.12, 13:41
Vaata mis siit näitab http://whatismyipaddress.com/

hoss23
15.03.12, 13:43
Thanks!
South Africa.
Sellepärast eelmine aasta lõpp mul Stars ära plokitigi, kuna väideti, et olen USAS mänginud.
Pidin kuu aega tõestama.
Aga loodan, et nüüd USA serverisse ei roni :)

alaska
20.03.12, 20:20
Oleks võimalik saada see arvuti 135€, kas on ok diil, või saab kusagilt kompunnides soodsamalt sama võimsa?
http://leiunurk.elion.ee/20/?shop&3868604

Mrt1989
20.03.12, 22:07
Mille jaoks sul vaja on ? Soovitaks pigem HV foorumist vaadata , saab tunduvalt paremaid .

con
21.03.12, 22:32
Oleks võimalik saada see arvuti 135€, kas on ok diil, või saab kusagilt kompunnides soodsamalt sama võimsa?
http://leiunurk.elion.ee/20/?shop&3868604

ma sain 100 eest kasutamata, võimsama ja 3 kuud garantiid. ca nädal HV ärifoorumit jälgid, siis peaks suht kindlalt nägema midagi head.

Potsataja
21.03.12, 23:00
ma sain 100 eest kasutamata, võimsama ja 3 kuud garantiid. ca nädal HV ärifoorumit jälgid, siis peaks suht kindlalt nägema midagi head.

Selline variant tundub lausa ulme. Kasutamata ja võimsam arvuti 35€ odavamalt?

Alaska, kui sul just pikalt aega otsida pole, siis on see päris ok hind. Hinnavaatluses olen ise ka aeg-ajalt vaadanud, kuid midagi hypersoodsat pole seal kordagi silma hakanud.

alaska
21.03.12, 23:36
Tänud vastuste eest, see polnud päris mulle ja kuna graafikal pole selle arvuti puhul mingit tähtsust, siis tundus ok variant. Hinnavaatluse pakutavatest alati mingid kallid graafikakaardid sees. Hetkel parem pakkumine silmapiiril.

con
22.03.12, 11:54
Selline variant tundub lausa ulme. Kasutamata ja võimsam arvuti 35€ odavamalt?

Alaska, kui sul just pikalt aega otsida pole, siis on see päris ok hind. Hinnavaatluses olen ise ka aeg-ajalt vaadanud, kuid midagi hypersoodsat pole seal kordagi silma hakanud.

sul õigus jep, võrdlesin googles ja jääb ikka alla. c2d parem, kui amdx x2. mu omal tõsteti veel poes hinda paar p pärast ostu, sain liiga odavalt.
Päris ok kast see elion sellise hinnaklassi kohta. Aeg on raha ja 5h otsimisele kulutada muudaks teoreetilise võidu suht olematuks.

privador
22.03.12, 18:59
Mul juhtus selline naljakas asi FB-s. Unustasin passwordi ära, pärast selgus, et emaili konto millelt olin kunagi fb konto teinud on blokitud(ei kasutaa seda emaili juba aastaid).
Ühesõnaga nali naljaks aga ei saa FB kontole ligi. HELP sektsioon eeldab seda, mul on mail, kus saan vajalikud uued passad jne...

Ok see selleks. Hämmastas nüüd see, et FB pole reaalset supporti(v ma vähemalt ei leidnud seda) kus ma saaksin oma id tõestada
Sisuliselt tee või uus konto...

udikaz
23.03.12, 06:05
Hakkan vanematele koju arvutit soetama. Arvuti võiks olla kiire, kuid ei ole vaja mingit x videokaarti ja staffi sest üldiselt mänge ei mängita :) kui siis ainult mu 8 aastane õde midagi toksib, kuid selle jaoks ei ole vaja ka midagi erilist. Võib ka olla kasutatud. On kellelgi ideid milline ja kust kohast? kas see mida alaska pakkus sobiks?

alaska
23.03.12, 10:34
See arvuti on elioni töötaja oma, kes suure tõenäosusega on seal ainult maili lugenud ja wordi kasutanud, hooldatud IT mehe poolt. Usun, et riskivabam variant, kui mõne tiineka 3 korda klokitud ja biosi näpitud variant.

Potsataja
23.03.12, 10:51
Kui seal leiunurgas ringi vvadata, siis on see selgelt parima hinna ja kvaliteedi suhtega arvuti. Teistest oluliselt võimsam prose ja 4x suurem kõvaketas.

Sick! kõige odavamad uued 320GB kõvakettad maksavad 50€+ ja 1TB omade hinnad algavad 62€ pealt.

http://digimarket.ee/?p=1&id=1&start=0&dir=ASC

Ma eeldan, et seal on müügis kasutatud kontoriarvutid, mis peaks ka veel hästi kärama. Hinnad on samas vist tõusnud viimasel ajal, viimati kui vaatasin olid nagu paremad.

Romka
24.03.12, 12:51
Kui BIOS on aknas viltu/nihkes siis millest see tuleneb? Lisaks sellele jookseb uus arvuti päevas vähemalt kaks korda kokku ja on vaja restart teha. Emaplaat vigane ehk?

hotcocacola
24.03.12, 23:47
On kellelgi infot ipad 3/HD kohta, kuna seda Eestis osta saab? Kuulsin kuskilt, et 23.märts, kuid hetkel vist pole seda müügis?

camu
24.03.12, 23:49
On kellelgi infot ipad 3/HD kohta, kuna seda Eestis osta saab? Kuulsin kuskilt, et 23.märts, kuid hetkel vist pole seda müügis?

Kui ametlikud edasimüüjad (imarvutid) hetkel ei müü seda, siis ilmselt polegi.

Potsataja
24.03.12, 23:57
Kui BIOS on aknas viltu/nihkes siis millest see tuleneb? Lisaks sellele jookseb uus arvuti päevas vähemalt kaks korda kokku ja on vaja restart teha. Emaplaat vigane ehk?

Kusagil salvestub veateade, sealt näha milles asi või näed sa seda sinist ekraani veateatega ?

Üldiselt eks targemad seletavad edasi. Mina tegin kunagi päris mitu videokaardi installi ja uninstalli, ennem kui probleem lakkas. Samas võib tõesti vabalt ka emaplaadi viga olla. Muide, kui uus garantiiga arvuti, siis milles üldse probleem ?

Codecci
25.03.12, 00:27
On kellelgi infot ipad 3/HD kohta, kuna seda Eestis osta saab? Kuulsin kuskilt, et 23.märts, kuid hetkel vist pole seda müügis?
Selline asi on olemas juba?

Romka
25.03.12, 00:49
Kusagil salvestub veateade, sealt näha milles asi või näed sa seda sinist ekraani veateatega ?

Üldiselt eks targemad seletavad edasi. Mina tegin kunagi päris mitu videokaardi installi ja uninstalli, ennem kui probleem lakkas. Samas võib tõesti vabalt ka emaplaadi viga olla. Muide, kui uus garantiiga arvuti, siis milles üldse probleem ?

Viisin vahepeal garantiise, öeldi, et 1 mälu oli vigane ja nüüd korras, aga ei ole, ikka sama viga edasi. Lootsin, et keegi siit oskab juhatada, et mis viga võib olla sest ilmselgelt Arvutikeskuses ei ole garantii mehed piisavalt pädevad. Eks homme viin uuesti, näeb mis saab.

Üldse see Arvutikeskus tundub väga imelik koht olevat, kui tellitud ja kokku pandud arvuti kätte sain siis arvuti oli seest poolt tubakat täis, suht suures koguses. Nüüd kui garantiist uuesti sain arvuti kätte oli see jälle tubakat täis, mis nad keeravad omale tubaka jointe arvuti kastides igavusest? Homme uurin järgi.

isutuba
25.03.12, 00:56
Viisin vahepeal garantiise, öeldi, et 1 mälu oli vigane ja nüüd korras, aga ei ole, ikka sama viga edasi. Lootsin, et keegi siit oskab juhatada, et mis viga võib olla sest ilmselgelt Arvutikeskuses ei ole garantii mehed piisavalt pädevad. Eks homme viin uuesti, näeb mis saab.

Üldse see Arvutikeskus tundub väga imelik koht olevat, kui tellitud ja kokku pandud arvuti kätte sain siis arvuti oli seest poolt tubakat täis, suht suures koguses. Nüüd kui garantiist uuesti sain arvuti kätte oli see jälle tubakat täis, mis nad keeravad omale tubaka jointe arvuti kastides igavusest? Homme uurin järgi.

LOL´d postida homme mis nad sellest arvavad kah.....

qbj0hn
25.03.12, 19:44
Kas keegi oskab öelda kas läpakat on ka võimalik ära trackida nagu ihpone ntx kui kaduma on läinud? Käisime siin kodust ära ja uksed jäid vist lahti. Tagasi tulime oli sugulasel läpakas rotti lastud toast lol. Mõtlen kas on võimalik asukohta määrata?

Edit: lihtsa googeldamise teel sain aru, et peab olema mingi vastav app ikka eelnevalt installitud :/.

kardaanirist
25.03.12, 19:55
teatud programmidega küll. muidu vist mitte.

http://preyproject.com/
locatemylaptop.com

hotcocacola
25.03.12, 20:25
teatud programmidega küll. muidu vist mitte.

http://preyproject.com/


see on nuts!

isutuba
25.03.12, 23:17
see on nuts!

yup,tegin kasutaja sinna.
See alert message suht fun:This device is stolen property, and your movements are currently being tracked. Please contact the owner at (INSERT_MAIL_HERE) to resolve the situation. He's willing to give you 100 USD for its safe return.
Obv maksan vargale 100 usd,et arvuti tagasi saada,just testisin seda ja viskas seda kirjutades selle sama kirja ette :D

isutuba
25.03.12, 23:33
Ok mingi väike kokkuvõtte kah sii mis see progre võimaldas.
Aadressi määras paari maja täpsuselt.
screenshot arvuti ekraanist iga mingi teatud aja tagant,
Määras interneti ühenduse ip,ruuteri nime jne.
webcamist oleks pidanud ´vargast´ pilti tegema aga seda ei teinud vb teeb järgmises raportis.
Tundub kasulik värk,kunagi ei tea kuna vaja võib minna

Pahvak
26.03.12, 07:49
teatud programmidega küll. muidu vist mitte.

http://preyproject.com/
locatemylaptop.com

Näide ka: http://internetmarketing.ee/kuidas-ma-oma-varastatud-sulearvuti-tagasi-sain-ja-kuidas-sina-saad-sama-teha/

nikitheone
26.03.12, 08:02
eile lülitas end arvuti lampi välja. töötab muidu korralikult, ca 1,5 aastat vana thinkpad t410. mida see üldjuhul tähendada võib? kas ibm saab garantii ajal mingi muu arvuti vastu?

kjmrc
26.03.12, 10:36
eile lülitas end arvuti lampi välja. töötab muidu korralikult, ca 1,5 aastat vana thinkpad t410. mida see üldjuhul tähendada võib? kas ibm saab garantii ajal mingi muu arvuti vastu?

Mul nt lülitas siis välja, kui kuumenes üle =D

kjmrc
27.03.12, 22:43
Äkki mõnel kasutajal siit ka probleeme olnud sellega või keegi teab miks sellise errori ette lõi ja arvuti restardi tegi?
Tegin lahti hemi, panin importima ja tegin lahti pokkerikliendi ning avasin lauda ja selline pilt ees :D
4 gb ram'i on läpakal.

http://www.winhelpline.info/forum/attachments/hardware-windows-vista/7419d1159993917-memory-management-error-rc1-memory-management-error.jpg

Junken
27.03.12, 22:47
Vista?
Lase teha arvutil ise mälu diagnostika.
Mul oli kunagi probleeme sellega, vist vahetati RAMi pulk välja ja sai korda

kjmrc
27.03.12, 23:59
Win 7 on tegemist.

Tarmonator
29.03.12, 12:43
!!!KIIRE!!!

Kui mõistus on seniilne, siis tuleb läbi ussi m´i minna. Olin täiesti kindel, et mul on ühed kaardifailid valmis tehtud ja ammu firma serverisse ära tõstetud ja kõik ok nendega. Ja kustutasin mälukaardilt ära. AGA MA POLNUD NEID LÕPETANUD IKKAGI, saadanasilmamuna.
Nüüd küsimus, on olemas mingit vabavara, millega ehk õnnestub mälukaart taastada. Kuigi ilmselt väga lootust pole, sest seda mälukaarti on igapäevaselt kasutatud viimased 1,5 nädalat :S

raidov
29.03.12, 21:23
Proovida võid ikka, aga 1,5 nädalat aktiivselt kasutatud on natuke kehva lugu vist jah, kuigi ma olen 1gb sd kaardilt 4gb pilte kätte saanud :D

Vabavaralisi vahendeid kahjuks ei tea, aga torrent on äkki sõber?

Stewie
30.03.12, 10:25
Sõber soovitas mulle Recuva http://filehippo.com/search?q=recuva peaks toimima päris hästi.

privador
30.03.12, 22:24
probleem 1

Kuidas teha nii, et kui nt suvalingi peale vajutan nt skype v msn
siis avanev ie aga tahaks mozillat


probleem 2 Kuidas saab browseri kirja v pilti muuta. Mul on millegipärast nii kribuks läinud

Potsataja
30.03.12, 22:31
1. Start>Set Program Access and Defaults aitab XP puhul, eks teistel ole kusagil sama võimalus.
2. Ctrl + suurendab ja Ctrl- vähendab.

camu
31.03.12, 01:13
probleem 2 Kuidas saab browseri kirja v pilti muuta. Mul on millegipärast nii kribuks läinud

ctrl + hiire rullik

kaardimaja
01.04.12, 18:24
http://www.upload.ee/image/2218544/Nimeta.jpg

Äkki keegi oskab aidata. Miks ma sellist outputi näen? milles võib viga olla ja kuidas seda parandada? Tegemist on HTermiga ja kõik settingud enne connectimist peaksid olema õigesti seatud (Connectin Arduino Widi module't)


nvm, leidsin lahenduse, asi oli siiski baudis

vennike
02.04.12, 13:50
ostan lauaarvuti omale, aga ei tea nendest sittagi. keegi viitsib kommenteerida hinna ja kvaliteedi suhet ? mõeldud D3 jms mängimiseks.

või kui keegi leiab samast hinnaklassist ebay.com.au lehelt midagi paremat, siis ma oleks ülimalt tänulik.

http://www.ebay.com.au/itm/INTEL-CORE-i7-2600-QUAD-GAMING-DESKTOP-SYSTEM-COMPUTER-PC-8GB-DDR3-RAM-1TB-HDD-/150781778136?pt=AU_comp_dekstop&hash=item231b4b58d8#ht_15719wt_1163

Oliverk
02.04.12, 14:47
Proset klokkida ei saa kuna kordajad lukus, emaplaat sitt ja klokkimist ei võimalda, mälu ok, graafika pask ülejäänud ok.

Cash87
02.04.12, 16:57
Miks on üldse vaja klokkida kui i7 prose on niigi sandy bridge, turbo boost ja cache ka olemas?

Codecci
02.04.12, 23:05
Kas see 'klokkimine' on mingi standard tegevus tänapäeval? ~ 5a tagasi jäi küll mulje, et mingid suht tegijad aint teevad seda...

raidov
03.04.12, 00:31
2600 asemel võtaks küll 2600k hinna vahe on nii väike ju...

No täna päeval on klokkimine nii lihtsaks tehtud, et emaplaadi softis saad ise valida palju tahad klokkida ja ongi klokitud :D Osamavad vennad obv klokivad ise, aga saab ka väga lihtsalt :D

Potsataja
03.04.12, 01:57
2600 asemel võtaks küll 2600k hinna vahe on nii väike ju...


Kas see annaks märgatavalt parema elamuse mängimisel vms. tegevusel? Parem videokaart teeks seda tõenäoliselt kindlasti aga kas GTS oleks juba piisav või peaks GTX peale panustama?

hotcocacola
05.04.12, 13:21
Probleem järgmine:

Läpakas töötas õhtul, kuid hommikul enam pilti ette ei võta, ükski tuluke tööle ei hakka jne.
Asun praegu Dominikaanidel, siin niiske kliima, aga ei taha uskuda, et arvuti lakkab töötamast sellepärast?
Öösel oli arvuti taga laadija, mille otsas on adapter. Äkki tänu sellele, lendas midagi täiesti kotti, kuigi eelnvalt töötas kõik ideaalselt.

Laadijal põleb roheline tuluke, seega laadijaga peaks kõik korras olema.

kjmrc
05.04.12, 13:23
Poweri nuppu vajutad, ei tee läpakas mitte kui midagi?

hotcocacola
05.04.12, 13:25
0, isegi kui peal hoida, või klõbistada= täiesti 0 tulemust. Samas, teine läpakas töötab ideaalselt..

Vandalar
05.04.12, 13:30
Pakun, et seal dzunglis on voolukõikumised liiga suured.

kjmrc
05.04.12, 13:31
Lolz, no idea. Mul oli ka samalaadne asi, et üleöö ei saanud enam Windowsi sisse, bluescreen error :D
Niiet, things happen. Seal most likely sul mingi riistvara viga.

hotcocacola
05.04.12, 13:32
No krt, ei taha uskuda. Siin kohalikkudel on vist 110V. Hotell on väga viisakas, seega ei taha uskuda, et see tuli kõikumisest, kuigi....see tundub olevat ainuke variant. Või siis tõesti mu Vostro riistvara pani pildi tasku

kjmrc
05.04.12, 13:33
Väga vabalt võib selline pidev isegi väike kõikumine miskit korda saata just arvuti sisemuses. Teist loogilist seletust nagu pole asjale. Kui garantii alla läheb, siis np. Kuigi jah, pead ilma läpakata siis vedelema seal välismaal =D

Oliverk
05.04.12, 13:34
No krt, ei taha uskuda. Siin kohalikkudel on vist 110V. Hotell on väga viisakas, seega ei taha uskuda, et see tuli kõikumisest, kuigi....see tundub olevat ainuke variant. Või siis tõesti mu Vostro riistvara pani pildi tasku
Ei usu, teeskleb ainult. Näita talle veeämbrit.

isutuba
05.04.12, 13:53
Ei usu, teeskleb ainult. Näita talle veeämbrit.

Vostro tahab ka puhkust nautida

hotcocacola
05.04.12, 13:56
Sain korda.

Skyline aitas hädast välja. Aku tagant ära, juhe taha ja sain asja tööle. Pidin korraliku shut downi tegema ja aku taha panema. Kõik fine.
TA mainis, et ta tuttav ostis USAst läpaka, millel olid ka jamad adapteriga... Anyways ööseks ei julge laadima jätta. Nüüd tuleb teha hommikune genemine, enne randa minekut :D

Matu
05.04.12, 13:57
akut korra tagant ära ja tagasi panna proovisid?

kjmrc
05.04.12, 17:50
Oot kuidas see tühipaljas aku siis nii suure mõjuvõimuga on, et isegi poweri nupp ei tööta?

leits
06.04.12, 15:18
Keegi kodukinosüsteemidest teab midagi? Kas kõik sobivad mu telekale (50" plastma 3d lg) või mingeid eri värke ka? Telku kõlarid pole just parimad .. mis hinnaklassist midagi normaalset saab? Päris 1000€ ilmselt pole vaja ..

raidov
06.04.12, 18:58
Igast Phillipsi ja Sony jne asjade kodukino süsteemid ei ole väga hea price/value minu arust.. mul on endal Z5500 arvuti kõllid, paremat price/value on üsna keeruline leida uuena on kuskil 350-400 ja järelturult võid hea õnne korral kuskil 150 natuke peale saada.. nendest on mingi uuem mudel ka olemas, aga kusagilt lugesin, et vanad on natuke paremad :D

hv foorumis soovitas keegi veel mingit sellist komplekti: http://valiheli.ee/index.php/et/tooted/audio/kolarid/82-jamos426hcs3.html

Neid kiidetakse ka väga: http://www.amazon.com/Energy-Classic-Theater-System-Black/dp/B001202C44?tag=vglnk-c71-20
aga euroopa turule neid vist ei müüda :( müüakse http://www.audiocenter.ee/tooted/show/energy_rc-micro_5.1 mis peaks natuke paremate kõlaritega, aga hinna vahe ka päris arvestatav...

Skyline
07.04.12, 01:15
Oot kuidas see tühipaljas aku siis nii suure mõjuvõimuga on, et isegi poweri nupp ei tööta?
dunno ilmselt see (kõikuv)vool suutis arvuti/aku töös mingi anomaalia tekitada ja akule see just head ei tee.

leits
07.04.12, 12:34
Äkki kellelegi veel abiks kui hibernate nagunii ei kasuta. Oli SSD kettal probleeme ruumi puudusega .. run-cmd ja sinna trükkida käsk: powercfg.exe /hibernate off

Sain insta 6GB ruumi juurde

Mrt1989
07.04.12, 13:36
http://www.youtube.com/watch?v=awkfPLDrUig&list=UUjTCFFq605uuq4YN4VmhkBA&index=20&feature=plcp

Sealt videost peaks saama kõvasti targemaks , kuidas SSd ja HDDsi korras hoida ja ruumi juurde saada.

leits
09.04.12, 17:21
Kas ilma arvutit lahti tegemata saab ka kindlaks teha miuke ventikas on jubedalt karjuma hakanud? Tundub et protsessori jahutus, kui mingi hemi databaasi restoresin tahtus lendu päris tõusta ..

Mingit head jahutust oskab keegi soovitada? Intel i5 760 @ 2,8GHZ on prose .. ilmselt siis on vaja mingit termopastat n shit ka vahetada? Tartus ehk mõni firma teostab vahetust ka ja paneb uue pasta ei tea?

See toitploki oma ja yks lisapandud ventikas tunduvad et on vait .. just koormuse suurenedes tekib epic h22l rsk

Matu
09.04.12, 18:13
termopastat pead sa sel juhul uuesti panema kui sa prose radika emaplaadi kyljest lahti katkud, lihtsalt ventika ja radika vahele pole seda vaja panna imo
pole mingi spetsialist aga nii olen sellest aru saanud

Ghost0
09.04.12, 18:35
termopastat pead sa sel juhul uuesti panema kui sa prose radika emaplaadi kyljest lahti katkud, lihtsalt ventika ja radika vahele pole seda vaja panna imo
pole mingi spetsialist aga nii olen sellest aru saanud
Prose radikas ja ventikas on enamasti ühestükis(ei saagi eraldi vahetada).
Ventika ja radika vahele seda ei panda muidu jah lol:D

kjmrc
09.04.12, 19:35
Tundus ka kahtlane jutt see ventika ja radika vahele panek ;D
Aga ei julgenud väga siin siplema hakata, kuna ise ei teadnud nii täpselt, vaid häguselt =D

Matu
09.04.12, 21:43
need millega mina kokku olen puutunud olen ilusti k2tte saanud ventika nii et radikas j22b kylge (1 käe s6rmedel saab kokku lugeda) niiet vb on lihtsalt joppand et just nendel olen vendid normaalselt k2tte saanud
nagu eelmises postis juba kirjutasin siis pole mingi asjapulk, nii palju tean kui ise olen n2ppinud
ja kui ventikas l2bi siis peab koos uue radikaga ostma? pole just k6ige otstarbekam

Tarmonator
09.04.12, 21:50
Termopasta maksab muidugi jube palju, et selle pealt kokku hoida http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Jahutid-CPU-Cooler194/NEXUS-THERMAL-COMPOUND-30SILVER-1G-THERMAL-PASTE-113864. Nii või naa on see sul seal juba aastaid olnud ja oma omadusi kaotanud.

Teed mulle paar õlli ja järgmise külaskäigu ajal vahetan ära sul selle asja.

leits
10.04.12, 11:43
viisin arvuti arvutikeskusesse .. tegin hommiku korra lahti ka, seal oli nii epic tolm lihtsalt et ma ei viitsind ise siin tolmutama hakatagi .. kusjuures selle uue jahutuse panek polegi väga lihtne, pidid emaplaadi välja kookima seal ..

Aristotep
10.04.12, 12:29
Eks ta tolmu pärast sul undaski. Ilmselt odavam kast kah, millel pole korralikke tolmufiltreid vahel. Parematel kastidel ei pea emaplaati lahti kiskuma, saab mõlemalt poolt ilusti ligi ventika paigaldamiseks. Mul on arvutis muidu Xigmatek Gaia jahutus, mis teeb oma tööd korralikult.

Potsataja
10.04.12, 18:18
kusjuures selle uue jahutuse panek polegi väga lihtne, pidid emaplaadi välja kookima seal ..

Kas see tegevus muutis kogu teenuse umbes nii poole kallimaks ka? :p

leits
10.04.12, 18:32
Kas see tegevus muutis kogu teenuse umbes nii poole kallimaks ka? :p

no idea ei küsind .. aga loogiline oleks .. tolmupuhastus oli kirvem kui tavaliuselt, nii epicult oli tolmu olnd vms .. ja siis vahetatid juba graafikakaardil termopasta n shit ..eilselt 90 kraadilt kukkus temperatuur 35 peale .. tundub et oli kasu

kardaanirist
10.04.12, 23:32
palju kokku maksma siis läks?

emmimees
13.04.12, 00:10
Kas on mingeid üleminekuid DVI-->HDMI või kuidas ühendada arvutiga TVd, millel puudub DVI otsik?

Codecci
13.04.12, 00:37
Ikka on jah, aga ei tea mis kvaliteet sellest tuleb ja kas heli üle kannab. Kui vanem arvuti siis otsiks mingi prosta videokaardi millel HDMI-pesa.

Maxi
13.04.12, 07:20
http://www.hdtvcompare.net/wp-content/uploads/2012/03/DVI-HDMI.jpg

kvaliteet on päris hea, st. sama mis DVI´l ( 2560×1600 ), kaabel ise maksab ca 10€ meeter ja ~ -10% iga meetri pealt

emmimees
13.04.12, 10:44
Tänud! Ega FHD-st parema resoga Tvd nkn ei ostaks, siis peaks see kaabel käima küll kui neid saada on ikka.

leits
16.04.12, 12:50
tra kui retarded probleem hiirega .. ala aknaid venitada ei saa normaalselt, et tõstad yhest kohast teise .. nagu "hakkides" peab tõstma .. muidu hiire nupud töötavad normaalselt, samuti kui taahad copyda mingit teksi kuskilt ei saa hiirega normaalselt seda copitavat teksti valida .. wtf teema on? hiir hakkab ära lõppema?

e: sama jama ka akende suuruse venitamisega, nagu ei venita normaalselt ..

udikaz
16.04.12, 12:54
obv osta uus hiir endale. või kui sul on wifi hiir siis vaheta patareisid.

leits
16.04.12, 16:12
Jup oligi hiire jama .. ostsin uue ja asi timm

Fortune
17.04.12, 14:13
Selline probleem siis, et kui lauaarvuti tööle panna, siis ekraan vilksatab tööle sekundiks ja edasi jääb mustaks ja ei kavatsegi tööle hakata. Asi kordub kui ekraani sisse välja lülitada. Milles probleem võib olla?

Mrt1989
18.04.12, 12:30
Videokaardi viga tundub . Kui sul kaardil 2 DVI pesa kasti taga , siis proovi kohti vahetada.

vennike
19.04.12, 10:55
kui oma omale SSD ketta juurde ostan arvutile, kas ma siis pean sinna uuesti OPsysteemi installima v saab HDDlt kuidagi lihtsamalt ümber liigutada seda ? OCZ omad pidid ühed parimad olema performance poolest ?

kuco
19.04.12, 10:58
kui oma omale SSD ketta juurde ostan arvutile, kas ma siis pean sinna uuesti OPsysteemi installima v saab HDDlt kuidagi lihtsamalt ümber liigutada seda ? OCZ omad pidid ühed parimad olema performance poolest ?

Minuteada ei saa lihtsalt kopeerimisega. Võibolla saab mingi nipiga aga OSi uuesti installides peaks saama kindlama peale.

Vandalar
19.04.12, 12:10
kui oma omale SSD ketta juurde ostan arvutile, kas ma siis pean sinna uuesti OPsysteemi installima v saab HDDlt kuidagi lihtsamalt ümber liigutada seda ? OCZ omad pidid ühed parimad olema performance poolest ?
Teed oma praeguesest kõvakettast tõmmise ehk disk image ja siis lükkad selle uue ssd peale. Teoorias peaks nii käima, ise pole konkreetselt ssd-le nii teinud aga peaks töötama.
Võid siit alustada nt. http://downloadsquad.switched.com/2008/09/05/5-free-apps-to-clone-your-hard-drive/

vennike
19.04.12, 12:18
Teed oma praeguesest kõvakettast tõmmise ehk disk image ja siis lükkad selle uue ssd peale. Teoorias peaks nii käima, ise pole konkreetselt ssd-le nii teinud aga peaks töötama.
Võid siit alustada nt. http://downloadsquad.switched.com/2008/09/05/5-free-apps-to-clone-your-hard-drive/

tänud!

Maxi
19.04.12, 14:53
Kui HDD on suurem kui SSD siis ei mängi välja kuna HDD image ei mahu SSD kettale, kõige mõistlikum on siiski fresh install kui sa ei taha masinat ära gimpida

Vandalar
19.04.12, 15:22
Kas ainult partitsioonist ei saa imaget teha, vaba ruumi lased kokku disk manageris ja siis?

leits
27.04.12, 09:16
Keegi handsfreedega on kursis? Ilmselt oleks vaja seda mis yhendub BT kaudu. Kas kõik handsfreed sobivad kõigi telefonidega?

Kuidas nende kvaliteet jne on? Et teada saada, kes helistab pean ikka ju telefoni vaatama?

Telefon on Samsung Galaxy S2

Vandalar
27.04.12, 09:24
Kõik vast ei sobi. BT versioon peab ühilduma vähemalt.

Vandalar
27.04.12, 10:56
Kasutan praegu notebooki ja selle ekraan on mu silmad üsna pekki keeranud vist. Enne olin enamuse ajast 19" vana rondi CRT taga ja ei olnud nii hull. Nüüd lcd taga sööb silmad täitsa ära. Oskate nõu anda mõne monitori koha pealt, mis poleks silmadele nii hävitav?

VisaHing
27.04.12, 14:14
Eelnevalt siin arutleti kuskil, et brightnessi tsipa alla tõmmata.
Endal kuskil 50% maha tõmmatud. Silmad puhkavad :)

bluelite
29.04.12, 10:39
Oskab keegi tark mulle öelda, mis sellise komplekti hinnaks võiks kujuneda, kui see müüki lükata?
Kast:
Emaplaat: AM3 MCP61M-M3
Protsessor: Athlon II x4 645 3,1 GHz
RAM: 4GB
Kõvaketas: 500GB SATA2
Video: 1GB DDR3 GT220
DVD-kirjutaja SATA Samsung
Korpus: ATX 500W
+ garantii 1 aasta ja 4 kuud

Kuvar:
Viewsonic WX2260wm Full HD 22"

ropka11
01.05.12, 09:02
Tundub, et nüüd on küll mingi jama arvutisse sokutatud.
Ongame kliendid ei lähe enam käima.Tuleb veateade
Can't open http://download.ongamepoker.com/games/208/Z8YA/win32/ssc.txt
Samuti ei saaa interneti enam IE ja Google Chrome-ga.Ainult Operaga saab mis on mu põhi brauser.
Google Chrome veateade selline
Unable to connect to the proxy server
A proxy server is a server that acts as an intermediary between your computer and other servers. Right now, your system is configured to use a proxy, but Google Chrome can't connect to it.

Edit ei saa Avastiga üle ka lasta arvutit kuna tuleb sama veateade mis Google Chromel

Potsataja
01.05.12, 09:15
Proovi online viirusetõrjet: http://housecall.trendmicro.com/

leits
01.05.12, 09:17
http://www.library.kent.edu/page/14299

Äkki on IEl ja chromel mingi proxy peale l2inud.. vaata üle ..

ropka11
01.05.12, 09:30
Korda sain oligi linnuke vaja proxy kastist ära võtta.Tänud.

hotcocacola
02.05.12, 12:45
Mida teha, kui Elioni digibox streigib vms. Telekal jooksevad pallid, et digiboks käivitub, aga midagi ei toimu.
* Olen eemaldanud digiboxilt kõik kaablid ja need uuesti taha pannud

http://www.upload.ee/image/2310929/4.jpg

K2snakas
02.05.12, 12:51
helistad sinna firmasse kellelt sul pakett tellitud ja siis teevad seal mingeid restarte ja stuffe ja saab korda.

kjmrc
02.05.12, 12:57
Helista Elioni klienditoele?

hotcocacola
02.05.12, 13:24
15min klienditoaga flirti= kõik töötab....WIN

Mandre
03.05.12, 14:05
Kas keegi saab mind aidata, nimelt oleks vaja selliseid kastikesi webilehele lisada http://www.upload.ee/image/2314274/Untitled.jpg kuhu ma saan pilte ja teksti lisada. Webilehte ehitan wordpressiga ehk mõni teab mõnda sarnast pluginat või html koodi. Oleksin väga tänulik :)

udikaz
04.05.12, 14:44
Olen aru saanud, et igasugused graafika kaardid ei sobigi teatud läpakatele. Kui mul on Dell XPS M1330 läpakal GeForce 8400M GS video kaart siis kas ma saan selle asendada NVIDIA GeForce 7800 GT või parema geforcega ilma probleemideta? Millist paremat kui 7800 GT te soovitaksite minu läpakale peale panna?

ristijeesus
04.05.12, 15:45
Näe, vaata siit häid kaarte http://www.notebookcheck.net/Mobile-Graphics-Cards-Benchmark-List.844.0.html

udikaz
04.05.12, 15:56
kas kõik need sobivad minu läpakale?

E: lol, see list on way too pikk minule, kes ma ei jaga mitte midagi nendest asjadest. Ma küll ei oska öelda mis on sealt tasemel ja mis mitte. tahaks parima hinna ja kvaliteedi suhtega kaarti, mis jooksutaks mul D3 välja. muud parameetrid peaksid mul arvutil normaalsed olema.

Oliverk
04.05.12, 16:01
Läapaka videokaarte üldjuhul vahetada ei saa. Ja neil 0,5 protsenti millel saab, ei tasu see ära.
Videokaardi kiip on emaplaadile joodetud.

udikaz
04.05.12, 16:10
ok siis on seis jama ja tuleb hakata uut pilli vaatama.

adam_q
04.05.12, 20:52
ei lähe enam Elisa Mintiga "keelatud" pokkeritubade lehtedele, softi ka ei lükka käima neil enam (PKR, Everest), kuigi Minti settingute all on google dns määratud. Any advice?

vennike
05.05.12, 00:50
kas kõik need sobivad minu läpakale?

E: lol, see list on way too pikk minule, kes ma ei jaga mitte midagi nendest asjadest. Ma küll ei oska öelda mis on sealt tasemel ja mis mitte. tahaks parima hinna ja kvaliteedi suhtega kaarti, mis jooksutaks mul D3 välja. muud parameetrid peaksid mul arvutil normaalsed olema.

MU XPSil on 2 videokaarti, su omal ei ka äkki, kui jah, siis veab välja küll, see http://www.systemrequirementslab.com ei saa aru, et masinal 2 videokaarti.

udikaz
05.05.12, 01:32
mul ei ole õrna aimugi mitu kaarti mul on. aastaid tagasi ostetud pill, aga tol ajal maksis 1,5k euri ja oli suht nuts pill. kust ma seda vaadata saaksin? ja kui mul juhtub olema 1 kaart siis kui xps-l on võimalik 2 kaarti - kas ma saaksin ehk ühe lisada vms? krt ei tahaks küll teha 1k väljaminekut, et diablot mängida... aga kui peab siis peab..

vennike
05.05.12, 03:11
ah ei sellel XPS M1330-l ei ole kahte videokaarti. Mis sa selle 13 tollise asjaga ikka mürad, osta parem uus XPS :D

udikaz
05.05.12, 03:47
heh. väälimuselt stiilne, mugav, hea jõudlus ning ei väga lahmakas. I like it. Kahjuks ilmselt peab vist välja vahetama jah :frown:

persevest
05.05.12, 06:55
Väga vabalt võib selline pidev isegi väike kõikumine miskit korda saata just arvuti sisemuses. Teist loogilist seletust nagu pole asjale. Kui garantii alla läheb, siis np. Kuigi jah, pead ilma läpakata siis vedelema seal välismaal =D
ärge pekske segast! kama-kaks palju sealt seinast tuleb KÕIGIL läpparitel on adapter vahel,nii et ylepinge keerab pigem laadija perse kui arvuti ja pealegi enamus asju läheb niimoodi perse et eile töötas täna ei tööta.

JaanusX
05.05.12, 18:47
Oskab keegi tark mulle öelda, mis sellise komplekti hinnaks võiks kujuneda, kui see müüki lükata?
Kast:
Emaplaat: AM3 MCP61M-M3
Protsessor: Athlon II x4 645 3,1 GHz
RAM: 4GB
Kõvaketas: 500GB SATA2
Video: 1GB DDR3 GT220
DVD-kirjutaja SATA Samsung
Korpus: ATX 500W
+ garantii 1 aasta ja 4 kuud

Kuvar:
Viewsonic WX2260wm Full HD 22"

Oleneb palju on piitsa saanud ja mis olukorras arvuti on ning mis on täpsed komponendid jne... Aga mingi 250 EURi ntx (ilma monitorita)

Kui oskad jupitada siis saad rohkemgi ehk... kui müügisoov siis http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewforum.php?f=3

phenomenon
08.05.12, 09:52
Arvutit väga ise ei jaga ja probleem selles , et hiir hakkas hakkima ehk kursor jääb kinni ühe koha peale mõneks sekundiks kuigi liigutan hiirt edasi.Arvuti suht vana. Selle põhjus ja mida ette võtta?

kjmrc
08.05.12, 09:57
Kui tihti kursor kinni jääb siis ja mis hiirega tegu?

phenomenon
08.05.12, 10:19
Iga 3-4 sekundi tagant kiilub kinni.Kui arvuti netis ei ole tundub paremini töötavat. Hiir Trust EasyClick Mouse umbes kuu vana.Arvuti on läpakas ja sisseehitatud hiir töötab korrektselt.

kjmrc
08.05.12, 10:27
Iga 3-4 sekundi tagant kiilub kinni.Kui arvuti netis ei ole tundub paremini töötavat. Hiir Trust EasyClick Mouse umbes kuu vana.Arvuti on läpakas ja sisseehitatud hiir töötab korrektselt.

St touchpad töötab ideaalselt? Kas hiir on juhtmega või usb-saatjaga?

phenomenon
08.05.12, 10:29
juhtmega

kjmrc
08.05.12, 10:33
Väga imelik.. kui touchpad töötab perfektselt, siis näen ma ainukest viga olevat hiirel/usb pesal/hiire juhtmel vms.

E: Võiksid proovida ka mõne muu arvutiga hiirt kasutada, siis asi kindel.

nikitheone
08.05.12, 12:42
siuke loll jama on - kui avan parema klõpsuga mingi faili, siis vahel üks menüüriba jääb alles (ala "copy") ja ei kao ära. resa ainult aitab. ta lihtsalt jääb ette ekraanile ja segab tööd teha, ei viitsi koguaeg resa teha. kas on mingi task, mida saab kinni panna ja ta ikaldub vms?

kardaanirist
08.05.12, 13:16
enda vana arvutiga oli sama probleem. ei leidnudki lahendust. samas väga ei otsinud ka. ega ta väga ei seganud kah, sest minul jäi ta desktopile pidama ja teised aknad katsid selle ära.

nikitheone
08.05.12, 13:40
mul on ta teiste akende peal ka.

emmimees
08.05.12, 23:10
Kui ma panen arvutisse teise graafikakaardi lisaks, kas saan siis 3e monitori korraga kasutada?

leits
09.05.12, 17:04
Krr täna avastasin et laptopiga mingi jama:
Juhe on järel ning selle akul asjale klikates ytleb plugged in, charging .. aga üle 6% ei tõuse ning kui juhe tagant ära võtta siis ytleb low battery ja sureb maha .. proovisin aku tagant ära võtta ja uuesti tagasi panna ei teind nagu midagi ..

Ilma akuta tööle pannes hakkab tööle kenasti ..
Täiesti lambist tekkis see probleem.
laadijas ei saa ju probleem olla kui ilma akuta l2heb tööle ..

Arvuti Dell E6500 .. :/

Oliverk
09.05.12, 17:06
Aku persses.

leits
09.05.12, 17:15
Proovisin veel akut tagant ära võtta ja tagasi panna, korra windowsis juhe tagant ära võttes ytles et battery is full 100% tegin resa, nyyd hakkas jälle karjuma et battery is low ja press f1 ..

BIOSISt battery information kohta ytleb battery healt: normal ja charging, aga üle 6 % laadides ei lähe .. korra kukkus 5 peale kui juhe ära võtta aga 6 peale ei l2he ..

ilmselt siis kas aku vitus või see laadimismoodul vms neil seal emaplaadi küljes on?
kuidas seda lihtsalt selgeks teha kas aku või see moodul or smth (netist uurisin midagi). mul teist akut pole prooviks võtta mainin ära

e: tra nyyd retardidates ja veel akut tagant ra kakkudes n2itas akul 100% ja 4-5x kenasti tööle l2ind, aga kui lasin nats k2ia ja aku kukus 100 to 93% vms siis laadijat taha pannes ei hakanud laadima vaid ytles kohe fully charged ja 100% ei hakanud nagu nö laadima + see tuli kaei põlend et laeb. biosis ytles ka 100% ja et idle, samas kui ära võtta juhe tagant n2itas 94%

mingi kepp siin ikka on .. peaks kuhugi viima ennem kuindlalt öelda et aku, p2rast mingi muu kolmas asi

hotcocacola
10.05.12, 01:05
Kuidas maksta appide eest iTunesis ipadiga? Moneybookersi Mastercard kahjuks ei tööta

fyte
11.05.12, 15:22
SEBi/swedi krediitkaardid imo.

hotcocacola
11.05.12, 16:12
Mhmh, mõtlesin et kellelgi on infot mingite kinkekaartide/raha uploadimise osas vms

fyte
11.05.12, 16:19
http://www.ishop24.ee/new/category.php?id_category=9 - giftcarde saab sealt, kuid nad võtavad vahelt veits.

leits
16.05.12, 14:41
Kas seda uut androidi 4.0 on võimalik panna ka galasy s2'le (atm ingi 2.x android sellel)

kas see 4.0 on mingit moodi parem ka vms või polegi üldse võimalik seda panna?

e: sain updatedud...

oohoh
28.05.12, 19:11
kas on võimalik, et wifi ruuter kuidagi häirib wireless keyboardi? Koguaeg on mignisugune jama klaveriga, jubedalt läägib jms

Vandalar
28.05.12, 21:24
kas on võimalik, et wifi ruuter kuidagi häirib wireless keyboardi? Koguaeg on mignisugune jama klaveriga, jubedalt läägib jms
On võimalik. Võid proovida ruuteril wifi kanalit vahetada. Teine variant, et äkki on patareidega mingi jama kui see klaver patareidega töötab?

ranka
29.05.12, 13:33
kas on võimalik, et wifi ruuter kuidagi häirib wireless keyboardi? Koguaeg on mignisugune jama klaveriga, jubedalt läägib jms

Mul häiris hiirt. Tõstsin ruuteri kaugele eemale ja asi korras.

leits
29.05.12, 17:17
Kui ma vaatan full hd filmi (1080p) oma 50" full hd TVs miks on ikkagi üleval ja all need nö mustad ribad? Miks ei näidata pilti üle ekraani? 16:9 suhe on pandud TVst.

samamoodi on 95% lioni TV kanalitest mustade ribadega ylevalt ja alt :/

Oliverk
29.05.12, 17:19
Sest enamus filme ei ole 16:9 suhtega.

leits
29.05.12, 17:23
Küll aga on ju enamus filmid 1080p (16:9 suhtega) need peaks ju ometi üle ekraani tulema?

Cash87
29.05.12, 21:52
Mis suhtega siis enamus filmid on? Kõik TV on ju 16:9

bauss
29.05.12, 21:55
1080p ripid ei ole 1920x1080 resoga.

raidov
29.05.12, 22:59
Seadetes on ikka mingi kala.. see mis resoga film on ei ole oluline, suhe on oluline ja 16:9 suhtega on nad küll.. endal on küll nii, et on üle ekraani.. kuna ma telekat väga ei vaata siis ei olnud isegi tähele pannud ise seda, üks sõber oli külas siis ta küsis, et wtf ja mingi 10 sek hiljem olid mustad ribad kadunud :D

Oliverk
30.05.12, 06:31
Kellel kino filmidel musti ribasid pole on teleka pilt lihtsalt sisse zoomitud ja külgedelt pilt ära lõigatud. Kinofilmid on enamus 2.35:1 või 2.39:1 standardis. Kes jagada oskab leiab vahe. Väike selgitav pildike.
http://content.answcdn.com/main/content/img/CDE/ASPECTRA.GIF

Relamz
30.05.12, 08:50
Oskab keegi mõnda head disk recovery programmi soovitada? Tegin mõned päevad tagasi formati ja unustasin ~50 tähtsat notepad faili plaadile kõrvetada. Iseasi kas neid saabki taastada :/.

nikitheone
30.05.12, 08:57
arvuti teist korda ca 5 kuu jooksul lampi lülitas ennast välja. garantii ka kehtib veel, kas peaks sinna viima või piisab lihtsalt kui lasen ventika puhtaks teha? lenovo t410 on

noname
30.05.12, 10:18
Probleem läpaka monitori virvendamisega.

Nimelt siis monitori pilt on hakanud aina rohkem virvendama täna.
Probleem on veel selles,et arvuti ekraan jookseb mõneks sekundiks kinni.Filmi vaadates jääb pilt mõneks sekundiks seisma,hääl läheb aga ilusti edasi.
Kas viga võib olla driverites,riistvaras või XP tarkvara paneb errorit?

E:
Läpaka kaant liigutades edasi tagasi ei muutu midagi.

mikk2468
30.05.12, 12:47
Kunagi mäletan, et kasutaja con(vist?) tegi oma laptopi ülikiirelt käivituvaks. Kas kuskil on step-by-step juhendit kuidas muuta enda arvutit üldiselt kiiremaks ning ka käivitust kiiremaks? Tean, et google ka olemas ja saaks ise otsida, aga äkki kellegil on mingit head linki anda. Kasutan Windows Vistat.

raidov
30.05.12, 20:11
Kellel kino filmidel musti ribasid pole on teleka pilt lihtsalt sisse zoomitud ja külgedelt pilt ära lõigatud. Kinofilmid on enamus 2.35:1 või 2.39:1 standardis. Kes jagada oskab leiab vahe. Väike selgitav pildike.
http://content.answcdn.com/main/content/img/CDE/ASPECTRA.GIF

vb tõesti, aga see vahe on siis ikkagi nii minimaalne ju, ikka parem kui poole väiksem pilt?

vennike
02.06.12, 06:29
XPS M1730 - laadijaga oli jama, vahetasin välja, ikka ei lae. Väidab et "unknown device" vms. Mõtlesin siis, et äkki see laadija socket perses, mis emaplaadi küljes - vahetasin emaplaadi välja. Ikka ei lae. Aku on korras. Ideesid veel ? Äkki siin kellelgi hinnavaatluse foorumis konto, postitage palun sinna.

sawcrish
02.06.12, 07:11
You Noname
Usun et video kiibistik / kaart kuumeneb üle ehk.
Tee tolmust puhtaks.

sawcrish
02.06.12, 07:32
Hommik
Kle proovi BIOS ära flashida, see on mõnikord seotud toite probleemidega, ala ei tunnista laadijat kuna ei ole 100% identne vana laadijaga.


http://search.dell.com/results.aspx?c=us&l=en&s=corp&cat=sup&k=xps+m1730&rpp=12&p=1&rf=all&nk=f&ira=False&~srd=False&ipsys=False&advsrch=False

XPS M1730 - laadijaga oli jama, vahetasin välja, ikka ei lae. Väidab et "unknown device" vms. Mõtlesin siis, et äkki see laadija socket perses, mis emaplaadi küljes - vahetasin emaplaadi välja. Ikka ei lae. Aku on korras. Ideesid veel ? Äkki siin kellelgi hinnavaatluse foorumis konto, postitage palun sinna.

vennike
02.06.12, 18:35
Hommik
Kle proovi BIOS ära flashida, see on mõnikord seotud toite probleemidega, ala ei tunnista laadijat kuna ei ole 100% identne vana laadijaga.


http://search.dell.com/results.aspx?c=us&l=en&s=corp&cat=sup&k=xps+m1730&rpp=12&p=1&rf=all&nk=f&ira=False&~srd=False&ipsys=False&advsrch=False

jah, üritasin ka seda teha mingi aeg tagasi. akul peab 10% veel vähemalt sees olema, et biosi pühkida, kahjuks lõin öösel (roundhousekick?) juhtme tagant ja aku langes nulli. Jõle nõme oleks uus aku tellida ka ainult ehku peale, et see aitab ja tellitud akul 10% sees oleks. Kuidagimoodi seda akut ei saa laadida ?

udikaz
02.06.12, 18:37
otsi teine 17 tolli xps kelleltki ja palu abi. muud moodi on see väga kaheldav

raidov
02.06.12, 20:17
Kusagile parandusse ei taha enda läpakat viia? Ise olen väga palju asju viinud: http://www.arvutimeistrid.ee/ ja nad teevad suhteliselt ruttu ja mõistliku hinnaga. Saaksid ilmselt päevaga teada mis viga

udikaz
02.06.12, 20:25
ta elab austraalias ;) ei usu et nad arvutimeistrid seal tegutsevad ;)

noname
03.06.12, 11:59
You Noname
Usun et video kiibistik / kaart kuumeneb üle ehk.
Tee tolmust puhtaks.

Kui pärast 8h puhkust panen arvuti tööle,hakkab kohe pilt jamama.Ei tahaks uskuda,et tolmuviga.
Nüüd pilt virvendab juba nii palju,et monitori kasutada ei saa üldse.

Televiisoriga ühendades läbi HDMI on kõik korras,sama kehtib ka teise monitori puhul tavalise monitori juhtmega.
Homme plaanis arvuti parandusse viia.Loodetavasti ei küsi nad siin hinge hinda.

Tuttav arvuti spets arvas,et viga võib olla videokaardis.

raidov
03.06.12, 16:02
Kas kellegil on 3 monitori- kuidas teil need ühendatud on ? Ostsin endale 3nda monitori aga selle peale üldse ei mõelnud, et selle ühendamisega võib mingi kala tulla :D

qbj0hn
06.06.12, 23:15
Vaatasin netist huviprst monitore ja sattusin siukse huvitava isendi otsa: http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/MONITORID/AOC-MONITOR-LCD-22-F22-AOC-58474

Keegi on kokku puutunud siukse asjaga? Hind tundub epic odav ja päris nice näeb välja ka.

Youtubest vaatasin mingit review videot ka: http://www.youtube.com/watch?v=EdFvY7ruXyI
Videol 384 like ja 0 dislike.

kjmrc
07.06.12, 08:22
Mul endal on ka AOC monitor AK'st ostetud, varsti saab pool aastat ja ei ole ühtegi probleemi esinenud. Tho mul pole seesama isend, mida näitasid, vaid 23" ja jala peal.

leits
09.06.12, 08:52
Küsimus powerpoint 2010 kohta. Olen kuulnud, et pidi selluine asi võimalik olema: Et see mida sa arvutiekraanilt näeda seda kõike ei kuvata seinale, vaid ise valid mingi osa mida kuvab. Põhmst saad rohkem nagu märkmeid panna omale kuvarile ilma et teised seda näeks vms .. On keegi kursis?

nikitheone
09.06.12, 09:41
kui ma eksi, siis seal all on "click to add notes" ja see peaks olema seesama?

$Lauri$
11.06.12, 00:30
Selline probleem, et eile öösel grindimise ajal läpakas kuumenes üle vms. Igatahes viskas pildi taskusse ja kui uuesti tööle panin sain ainult safe mode valida, aga laadimise ajal viskas ikka pildi taskusse. Hommikul proovisin uuesti ja kõik funkas suurepäraselt, aga millegipärast ei lase mozillat avada. Milles võib probleem olla/kuidas korda saada?

reggie
11.06.12, 02:30
Proovi ainult laadijaga ja ilma akuta.

ESTPatrick
11.06.12, 22:52
http://www.asus.com/Motherboards/Intel_Socket_775/P5Q/

emaplaat õhtal. oleks vaja uut, niiet vana varustus tööle hakkaks pärast. ehk siis sarnaste pesade ja juhtmetega asja oleks vaja. ise ei hakkaks riskima tellimisel. ASUS-t ei taha igatahes, miskitüüp vea tõttu ta õhtal on, niiet sellest kogemusest natukeseks ajaks piisab. kui peaksin miskit infot veel lisama, siis äkki saan hakkama.

Spewmonkey
12.06.12, 05:29
http://www.asus.com/Motherboards/Intel_Socket_775/P5Q/

emaplaat õhtal. oleks vaja uut, niiet vana varustus tööle hakkaks pärast. ehk siis sarnaste pesade ja juhtmetega asja oleks vaja. ise ei hakkaks riskima tellimisel. ASUS-t ei taha igatahes, miskitüüp vea tõttu ta õhtal on, niiet sellest kogemusest natukeseks ajaks piisab. kui peaksin miskit infot veel lisama, siis äkki saan hakkama.

Kui sa tahad, et su praegune kõvaketas(loe: eelnev Windows koos kõikide programmidega) hakkab ilma formatita tööle, siis sa pead identse emaplaadi võtma.

Kui mitte, siis pohui, kõik sama socketi plaadid sobivad vabalt.

hotcocacola
13.06.12, 23:11
Soovin enda ipad3-le filme ja tv-showsid peale panna ning neid vaadata.
Kas mul peab selleks mingi eraldi "movie player app" olema, et neid näha?

Oskab keegi soovitada mõnda hea Tasuta appi, millel poleks spämmivaid reklaame video/filmi ajal ekraanil


edit: tilt on päris suur juba :D

edit2: Läksin kergema vastupanu teed ja tõmbasin "FlexPlayer" appi, mis on tasuta ja ei levita spämmi.

jrgn hell
17.06.12, 10:10
Keegi oskab öelda, kui suur on tõenäosus, et kui kasutan youtube - mp3 converterit ja pärast kasutan browseripõhist audiolõikumise/formaadi muutmise programmi ja siis sealt selle lõigu alla tõmban, et saan mingit jama kaasa, mida NOD ära ei tunne?

vennike
19.06.12, 12:35
Keegi oskab öelda, kui suur on tõenäosus, et kui kasutan youtube - mp3 converterit ja pärast kasutan browseripõhist audiolõikumise/formaadi muutmise programmi ja siis sealt selle lõigu alla tõmban, et saan mingit jama kaasa, mida NOD ära ei tunne?

see on päris hea üksikut failide skännimiseks http://virusscan.jotti.org/en

vapsik
19.06.12, 16:44
Vbla liiga üldine, aga kas oskate läpakale uut hiirt soovitada. Vana on jäänud viletsaks ja vähe ebamugavaks. Natukene olen ringi vaadanud aga üsna raske on üht teisele eelistada. Hind võiks 40st eurost allapoole jääda, aga sellest pole õrna aimugi millise firmad omad parimad võiks olla.

Kosmonaut
19.06.12, 17:15
Logitechi ostes mööda panna eriti ei saa. Osta mingisugune väikse ressiiveriga mudel ja usun, et jääd rahule.

vapsik
19.06.12, 17:52
Aiäh, mis asi see ressiiver on?

mikk2468
19.06.12, 18:04
Probleem on selline, et DELL studio laptop keeldub laadimast akut üle 37%, selleni on kõik okei. Kiri näitab ikka (plugged in, charging). Oskab keegi nõu anda mida teha või milles probleem on?

Cypher0
19.06.12, 18:52
Aiäh, mis asi see ressiiver on?

Võta selline:

http://www.geeky-gadgets.com/wp-content/uploads/2009/08/Logitech-Unifying-Receiver_1.jpg

mitte selline:

http://benchmarkreviews.com/images/reviews/audio/981-000068/logitech_clearchat_wireless_usb.jpg


E: Kui just midagi sellist ei taha:

https://encrypted-tbn3.google.com/images?q=tbn:ANd9GcTdVZv9ENOSXlpGKRc2qfrGBR5Q-CX-DGNS36osIXtigKTTFNlT

Tollel pole ressiiverit vaja.

valustyng
19.06.12, 19:37
Probleem on selline, et DELL studio laptop keeldub laadimast akut üle 37%, selleni on kõik okei. Kiri näitab ikka (plugged in, charging). Oskab keegi nõu anda mida teha või milles probleem on?


aku ilmselt läbi.

reggie
19.06.12, 23:57
Vbla liiga üldine, aga kas oskate läpakale uut hiirt soovitada. Vana on jäänud viletsaks ja vähe ebamugavaks. Natukene olen ringi vaadanud aga üsna raske on üht teisele eelistada. Hind võiks 40st eurost allapoole jääda, aga sellest pole õrna aimugi millise firmad omad parimad võiks olla.
Mul on selline vidin ja ma pole kunagi nii mugavat hiirt käes hoidnud.
http://i.ebayimg.com/t/NICE-MICROSOFT-1383-WIRELESS-MOBILE-MOUSE-4000-WORKS-100-/00/s/Nzk2WDk1MA==/$(KGrHqVHJBEE+P2!6HL!BP0OHHSEO!~~60_35.JPG

Codecci
20.06.12, 01:25
Logitech Performance Mouse on nuts, aga maksab €60-80... Kuni €40 pildi järgi tundub vägev: http://www.euronics.ee/tootekaart/36779/Arvutid%2c_GPS_ja_telefonid/Klaviatuurid_ja_hiired/910-001950

Romka
20.06.12, 22:44
Mul ka M705 performance mouse ja kiidan, mugav ja vastupidav hiir.

Kosmonaut
20.06.12, 23:04
Logitech Performance Mouse on nuts, aga maksab €60-80... Kuni €40 pildi järgi tundub vägev: http://www.euronics.ee/tootekaart/36779/Arvutid%2c_GPS_ja_telefonid/Klaviatuurid_ja_hiired/910-001950

Mul läks see ca 2 aastaga läbi aga oli küll väga hea hiir. Soovitan.

jrgn hell
21.06.12, 13:19
Lugesin, et exceli saab panna veebist võetud andmete peale jooksma, aga kas keegi teab mõnda sellist tasuta asja, millega saaks olemaosleva exceli tabeli veebi aktiivsena jooksma panna, nii et saab andmeid lahtrites muuta ja teeks oma arvutusi seal?

raidov
21.06.12, 13:20
Google docs mingid alternatiivid on äkki rohkemate võimalustega, aga praegu ei tule meelde, googeldades ilmselt leiad midagi

Jeebus
21.06.12, 13:22
proovi, kas google docs lubab workbook connectionitele autorefreshi

jrgn hell
21.06.12, 13:43
Google docs mingid alternatiivid on äkki rohkemate võimalustega, aga praegu ei tule meelde, googeldades ilmselt leiad midagi

ma google docsi olemasolu unustasin üldse ära, aga ma ei tea, kas seda saab ka kuidagi kinniselt jooksutada, ses suhtes, et ülejäänud jama on htaccessi all ja selle paneks ka samasse kohta.

Et nii vist on ebaloogiline, ja see docsi link ikka lampi laiali.


Muidu leidsin mingi tasulise asja ka, mis exceli peal jookseb, aga rotina ei taha maksta.


Proovin seda docsi asja, kui excelis mingi loogilise formula suudan välja mõelda.

Keegi oli siin muidu mingi exceli pro, et vb vaja hiljem abi paluda natuke. Proovin esialgu oma peaga.


Aga tänud.

Codecci
21.06.12, 15:17
Mul läks see ca 2 aastaga läbi aga oli küll väga hea hiir. Soovitan.
2 aastat pokkerimängijale on pigem brag kui beat :)

trippin567
25.06.12, 13:37
Logitechi ostes mööda panna eriti ei saa. Osta mingisugune väikse ressiiveriga mudel ja usun, et jääd rahule.
Üldiselt tõsi, aga näiteks Logitech M310 kindlasti omast kogemusest ei soovitaks.

TrvP
25.06.12, 21:06
Kas keegi oskab öelda, miks mul TrioBeti LiveBeti ei lae välja, klikin livebeti lingile, siis tuleb ette kiri: "Connecting to server, please wait..." ja sellel järgneb: "No connection".

Asi ei ole kindlasti Browseris, kas sellist asja saab ka blokeerida internetiga varustaja, st ühika IT-vana?

Tänud! ;)

Tarmonator
25.06.12, 23:43
Kuidas tänapäeval internetist muusikat arvutisse saab? Nii et varastes kolmekümnendates vanur ka hakkama saaks.

qbj0hn
25.06.12, 23:49
65 aastane vanaisa kasutab siukest asja: http://www.listentoyoutube.com/
Ise ka plaatide tegemisel autosse. Paljud ütlevad, et kvaliteet veits sitem, aga endal siukest kvaliteet kõrva pole, et saaks aru kas on parem või mitte.
Easy viskad aadressi sinna ja lihtsalt go ja download.

Pahvak
26.06.12, 08:16
Kuidas tänapäeval internetist muusikat arvutisse saab? Nii et varastes kolmekümnendates vanur ka hakkama saaks.

Huvitav, kas sellist lehte/programmi ka leidub, mis laseb terve youtube listi alla tirida. Nii suur isu pole, et suvalisi programme installida ja läbi proovida.

bauss
26.06.12, 08:31
http://www.facebook.com/pirateapp

nikitheone
26.06.12, 09:30
google: chrome/mozilla youtube mp3 downloader add-on

Kosmonaut
26.06.12, 11:33
kas isohuntist tirimine on liiga keeruline ? ise olen selle küll nii mõnelegi selgeks õpetanud.

Pahvak
26.06.12, 11:47
http://www.facebook.com/pirateapp


kas isohuntist tirimine on liiga keeruline ? ise olen selle küll nii mõnelegi selgeks õpetanud.

Mul on mõnes youtube listis 100 lugu ja mul pole tahtmist neid ükshaaval tirida.

Jeebus
26.06.12, 11:54
kas isohuntist tirimine on liiga keeruline ? ise olen selle küll nii mõnelegi selgeks õpetanud.

mis puutub muusikasse kas ma olen ainuke kes arvab, et soulseek > everything

Pahvak
26.06.12, 12:42
mis puutub muusikasse kas ma olen ainuke kes arvab, et soulseek > everything

Soulseek on väga hea ja enam-vähem kõik on olemas, aga mõnikord liiga aeglaselt tuleb (kui midagi haruldasemat otsida). Vanakooli piraatlus. :)

emmimees
26.06.12, 13:06
Kas tartus kuskil müüakse juhtmevabu aga laetavaid hiiri? Või kaua teil juhtmevabal hiirel patareid kestavad? Mul mingi Gigabyte hiir 2 patareiga, ei taha vahetada patareisid iga 2-3 nädala tagant.

Oliverk
26.06.12, 13:34
Logitechi bluetooth mul peab mingi 3 kuud vastu.

Kosmonaut
26.06.12, 14:03
logitechi paljudel hiirtel on mingi suht hea tehnoloogia. patareid peavad kirjade järgi 3 aastat. ise vahetasin küll "juba" pooleteise aastaga. tegu oli juba siin teemas mainitud m705ga
praegune logitechi hiir (MX 5500 komplekti oma) on laetava akuga, aku kestab ca 10 päeva.

Stewie
26.06.12, 14:19
Oskab keegi aidata? Veateade is on selline: "Display driver inter graphics Accelerator Drivers for Windows XP(R) stopped responding and has successfully recovered." Ma ei saa sellest XP osast aru, sest on Win7 ja driverid on uuendatud. Juhtub just pokkerimängimise ajal kui vaja rohkem jõudlust, viskab pildi mustaks ja tuleb tagasi(varem pokkeriklient seiskus ja pidi uuesti sisse logima-väga tüütu). Arvuti Dell Vostro 1015

ranka
26.06.12, 21:20
Täiesti sick - täitsa tühja koha pealt andis 30" kuvar otsad. Photoshopiga tegeleisn ja järsku lõi ekraanil üevlat alla 20 cm laiune surnud pikslite riba (nagu oleks kuvar saanud hoobi, vikerkaar). Tühja koha pealt, wtf nagu?

ranka
26.06.12, 21:25
Nüüd andke soovitusi, et tahan 2x24" osta. Väga kvaliteetsed kuvarid võiksid olla ja mingipärast eelistan Samsungi aga ootan kõiki pakkumisi (visake poodide lingid).

Ja kiire küsimus ka. Mis vahe on neil kuvaritel:?
1. http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/MONITORID/SAMSUNG-MONITOR-LCD-24-T24A550-W-LED-LT24A550EW-EN-SAMSUNG-117492
2. http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/MONITORID/SAMSUNG-LED-24-S24A450BW-HAS-DVI-BLACK-LS24A450BWU-EN-126544

Miks peaksin eelistama kallimat ja kas üldse peaksin?

Cash87
26.06.12, 21:30
Resolutsiooni vahe on ju. Üks on 1920x1080 ja teine x1200. Ehk saad rohkem laudu Tile mode ära mahutada.

ranka
26.06.12, 21:47
jah sain juba ise ka aru. 1920x1200 on norm resoga või on veel paremaid olemas? visake miski soovitusi, ei tohi olla miski pask kuvar. hea oleks kui saaks täna juba miskid soovitused kätte ,et homme uute junnide järgi minna.

Panen pildi ka. Testisin igaks juhuks ka teise arvuti taga ära ja see on 100% kindel, et kuvari mitte videokaarti viga. On kellegil ideid, et miks selline asi üldse juhtus? Lihtsalt teenis aja ära? Videokaart ei või seda põhjustada? Sest ma ca. kuu aega tagasi ostsin uue arvuti ja seepärast küsin.

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/380750_415038565202014_605806382_n.jpg

EDIT: hahahahah ghost ütles selle peale: "see nii vähe ju, ei tohiks üldse segadagi". kägar.

Kosmonaut
26.06.12, 21:54
Kui tahad palju paremat, siis tuleb ka rohkem maksta: http://atf.ee/monitorid/monitorid/dell-ultrasharp-u2711/
Muidu uuriks ka delli odavamaid (väiksemaid mudeleid), mis on IPS paneeliga. Värvid on IPS ekraani puhul paremad.

ranka
26.06.12, 21:57
Kui tahad palju paremat, siis tuleb ka rohkem maksta: http://atf.ee/monitorid/monitorid/dell-ultrasharp-u2711/
Muidu uuriks ka delli odavamaid (väiksemaid mudeleid), mis on IPS paneeliga. Värvid on IPS ekraani puhul paremad.

Oks aga oma lingis sa annad mulle 27". Ma ei soovi seda, sest mul teine kuvar on hetkel 19" ja oli plaan see lähiajal 24" vastu vahetada. Seega nüüd on ideaalne aeg 24" osta ja kuna vana 30" läks perse asendaks selle ka 24".

Ja on üldse delli kuvarid hea kvaliteediga? Ma ise alati Samsungi kasutanud ja ei ole kurtnud alates tänaseni.

ranka
26.06.12, 22:07
Ja kas nüüd keegi seletaks ära mulle mis vahe on järgmisel kolmel kuvaril peale hinna. Kõik näitajad on ju samas.

1. €211.55: http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/MONITORID-kuni-24-diagonaal/SAMSUNG-S24A450B-24-LED-1920X1200-HAS-LS24A450BWT-EN-134069
2. €290.45: http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/MONITORID/SAMSUNG-LED-24-S24A450BW-HAS-DVI-BLACK-LS24A450BWU-EN-126544
3. €331.25: http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/MONITORID/SAMSUNG-LED-24-S24A450MW-HAS-MM-BLACK-LS24A450MWU-EN-126545

udikaz
26.06.12, 22:10
mul juhtus läpakal sama. ravi selle vastu kahjuks puudub :(

kvaliteet
26.06.12, 22:46
Need Samsungid on TN paneelidega.

Võta 2x
http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/MONITORID-kuni-24-diagonaal/DELL-LCD-UltraSharp-U2412M-Black-Silver-61cm-24anduot-Wide-IPS-1920-x-1200-20000001-129862

ranka
26.06.12, 23:01
Oh need poes olemas ka, supper.

emmimees
27.06.12, 16:41
Kas teistel Logitech m705 omanikel käib ka see scroll nupp ilma igasuguse takistuseta ringi e vahepeal scrollib ka siis kui vaid hiirt liigutada üles-alla? Suht fail hiir tundub ka sellepoolest, et see laser asub serval ja vaid sõrmede vahel liigutades hiirt on üsna raske kursorit sujuvalt käima saada...

K2okfor_Mey
27.06.12, 17:00
Kas teistel Logitech m705 omanikel käib ka see scroll nupp ilma igasuguse takistuseta ringi e vahepeal scrollib ka siis kui vaid hiirt liigutada üles-alla? Suht fail hiir tundub ka sellepoolest, et see laser asub serval ja vaid sõrmede vahel liigutades hiirt on üsna raske kursorit sujuvalt käima saada...

Kasutan ise seda hiirt super! Ytlen ausalt enam ei tahagi nn kõrisevat scrolli. Selle nn scrolli kõrina saab sisse lylitada rulli kohal olevast nupust.

Ise kurdaks just monitori asjus ostnin paljukiidetud Wievsonic vx2250 22´ LED ja silmad väsivad ara pokerdades jubedalt, millist monitori ise soovitate, millega head kogemused?

emmimees
27.06.12, 17:40
Ok tnx, ei saanudki aru ennem ,milleks see nupp on :P

Kosmonaut
28.06.12, 00:18
Kas teistel Logitech m705 omanikel käib ka see scroll nupp ilma igasuguse takistuseta ringi e vahepeal scrollib ka siis kui vaid hiirt liigutada üles-alla? Suht fail hiir tundub ka sellepoolest, et see laser asub serval ja vaid sõrmede vahel liigutades hiirt on üsna raske kursorit sujuvalt käima saada...

See, et kursor asub hiire servas mind ei häirinud. Hoian ka hiirt sõrmedega (nn. claw hand). Rulliku koha pealt said juba vastuse. Endale hakkas see logitechi kiire rullik ikka väga meeldima, teistmoodi ei kujutaksi ette hiirt :D, see oli ka üks põhjustest, miks ma Razer Mambat ei ostnud kui uut hiirt otsisin.

emmimees
28.06.12, 00:32
Ok, kas kasutad hiire confina Logitechi softi või aind arvutist confitud? Imo softiga saan sujuvamalt liikuma asja, aga vajab veel kõvasti harjumist, kuna mingite väiksemate linkide tabamisega on endiselt raskusi ja kursor ei liigu alati selles suunas, nagu käega hiirt liigutad. Seal confis saab valida kursori kiirust, kiirendust ja mingi smart Move eest võtsn linnukese ära, siis palju parem. Netist leidsin palju artikleid selle hiire "off centered laseri" ja sellega seosnevate ebamugavustega.

ranka
30.06.12, 12:13
Need Samsungid on TN paneelidega.

Võta 2x
http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/MONITORID-kuni-24-diagonaal/DELL-LCD-UltraSharp-U2412M-Black-Silver-61cm-24anduot-Wide-IPS-1920-x-1200-20000001-129862

Võtsin ära.

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/553860_416756051696932_1725760676_n.jpg

Hetkel on mugavam kui vana setup: 30" + 19". Muideks see 30" problee mon imelik. Sest vahepeal need pikslid tahaksid nagu ellu ärgata ja viskab vikerkaari asemel sinise vista desktopi.

K2okfor_Mey
13.07.12, 22:19
Tere selline kysimus, kas keegi oskab aidata tahaks oma telefonile Samsung Omnia i 900 peale panna androidi Samsung Witu Android OS 2.2, kas keegi on sellise asjaga tegelenud ja kust saaks programmi ja kuda asi käib. Otsisin netist sain info kuidas install jne käib aga proge ise ei leia?!

Kosmonaut
13.07.12, 23:34
Ei ole kursis softi vahetuse teemaga. Aga hoiataks, et android on suht ressurssinõudlik ja kui hetkel su mobiil sujuvalt töötab, siis ei soovitaks jamama hakata.