PDA

View Full Version : NL10 poket viied



Kris
25.06.09, 16:30
http://www.pokerhand.org/?4403776

Mida valesti tegin? arvatavasti oli tal QQ+

timukasr
25.06.09, 17:30
Miks sa arvad, et sa tegid midagi valest? Lihtsalt sellepärast, et ta foldis? Ka paremad mängijate ei ole selliseid võimeid, et vastanse callib nad iga käega maha (vb Jamie Gold). Igathaes sellisel limiidil ma triki mängu ei teeks (c/r turn näiteks). Lihtsalt b/r flop, b/r turn b/r river).

Cash87
25.06.09, 22:09
No üks variant oleks olnud turn callida ja riveris ise bettima kohe :)

alaska
25.06.09, 22:23
No üks variant oleks olnud turn callida ja riveris ise bettima kohe :)


Hea variant, kuna ta turnis lasi positsioonist teise barreli, siis ma väga mastitõmmet ei kardaks ja ise saaks riveris blank kaardi puhul mastitõmmet bluffida. Mingi insta bet pot näiteks riveris.

vonkartoffel
25.06.09, 22:33
Hea variant, kuna ta turnis lasi positsioonist teise barreli, siis ma väga mastitõmmet ei kardaks ja ise saaks riveris blank kaardi puhul mastitõmmet bluffida. Mingi insta bet pot näiteks riveris.

Flopis kohe check raise otsa korralik. Ega kui turn ka flatida ja riveris ise tulistada ja loota et sai AKga kuskile nüüd pihta, pole nii väärtuslik kui flopis TT+ asjadelt raha kohe kätte saada imho.

krayzie
26.06.09, 00:20
väga hästi mängitud!

Seda ma ütleks kui sul oleks KQo seal

Antud line - call flop, (min)raise turn nimetatakse ka "idioodi monsteriks" kuna see on lihtsalt nii läbinähtav algaja mängija poolt. Eriti halb on seda teha scarecardi puhul et villain kindlasti oma middle paari ära viskaks. ma teeks ta cbeti peale tõste mingi ~2.x$ peale, idaalne flop mustmiljoni drawga (villain võib minna broke overpairi, TPTK type käe või drawga). Flopil callides on palju halbu külgi 1. riskime anda villanile riveriks tasuta kaart (oleme oop) 2. võimalikud scarecardid kas tapavad actioni või annavad villainile draw (ta käsi sisuliselt atc meie jaoks)

vonkartoffel
26.06.09, 01:09
Variant on ka veel ise sisse leadida floppi, oleneb mis masti mees on vastas, kas tulistab seal 9x ja TT+ raise otsa ja siis check raisida turni.