PDA

View Full Version : *** Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid ***



ranka
31.10.08, 08:42
Siia paluks siis oktoobri tulemused ja graafikud ning novembri eesmärgid.

Minu oktoobri eesmärk oli:

80,000 kätt


kukkusin läbi aga kuna winrate oli hea ning sain ka rekord kuu, siis loen kuu läbituks.

Graafik/statid:
http://arion.pri.ee/pildid/graafikud/oktoober2008graafik.jpg
http://arion.pri.ee/pildid/graafikud/oktoober2008stats.jpg

+4k$ boonus.

Novembri eesmärgid:

1. saada kätte milestone ning ära vabastada (hetkel 7,682 VPP-d boonuseni)
2. teha maksimaalselt head mängu ja proovida mängida maximaalselt 9-eksal laual
3. kui peale boonuste vabastamist ei liigu mujale, siis hakata Starsis rohkem 400NL mängima
4. mängida iga pühapäev TrioBet'is 175k guaranteed ja teha kuu lõpus turniiride raport (kulud/tulud)
5. stakemistele ranged nõudmised staketavate suhtest - et stake oleks kindlasti +EV


Head oktoobri lõppu ja mõnusat novembri kuu algust!

Postitage julgelt oma tulemusi!

Tigrano
31.10.08, 08:52
Hea töö ranka, järgmine kuu peab tulema parem ;)

lebovend
31.10.08, 08:54
oktoobri alguses alustasin NL20s, novembri algusest olen NL50 pelaja.
ning k6ige selle k6rval olen piisavalt teinud ka v2ljamakseid, et niisama
elu nautida.

ranka
31.10.08, 08:56
oktoobri alguses alustasin NL20s, novembri algusest olen NL50 pelaja.
ning k6ige selle k6rval olen piisavalt teinud ka v2ljamakseid, et niisama
elu nautida.


Nice. Aga kus on GRAAFIK?!

lebovend
31.10.08, 09:02
st graafikut hakkasin kasutama alates viimasest pyhap2evat, nii et seal palju n2ha pole, alla 10k
k2e peaks olema. Ning yleyldse kasutan 15 p2evast HEMi trial versionit ning yritan v2lja nuputada, kuidas
ja kustkaudu saaks ma maksta t2isversiooni eest. Kui v2ga suur huvi on, siis v6in kunagi koju j6udes postitada selle.

ranka
31.10.08, 09:04
Parem poolik graafik, kui mitte midagi.

olavike
31.10.08, 09:44
oktoobrit veel tervelt 13 tundi ees, mis te kekkate siin nii vara? :P

kuco
31.10.08, 09:45
http://kuco.pri.ee/poker/omaha_graph_200810.jpg
http://kuco.pri.ee/poker/omaha_stats_200810.png

Eesmärk oli jõuda PLO25ni hoides BRi mõistliku riski tasemel ja see sai tehtud.

Beat: Ei saanud mängida sellistel aegadel, kus oleks suurem edge (loe Reedel)
Brag: Viimase sessioni kolm suurimat poti sai võidetud nii, et vastane oli drawing dead
Variance: Teeme nii, et enne jaanuari lõppu variancet ei tule!

Novembri eesmärgid
30k kätt PLOd. Saavutada piisav BR, et võtta ka shote kõrgemale.
Hoida alati maksimaalselt lahti 5 lauda.
Minimaalselt mängida Holdemi, kui üldse siis 1-2 laua SNGsid ja odavamaid kui BRi lubab.
Mängida FPP rebuy satikaid puhtalt odava praktika eesmärkidel.
Kui päevakasum lubab siis shortstackida PLO50FRi või PLO50 6maxi full buyiniga.

Töö ajal rohkem tööd ja vähem BBVd ja muid foorumied (esimene fail tulemas)

kuco
31.10.08, 09:47
oktoobrit veel tervelt 13 tundi ees, mis te kekkate siin nii vara? :P


Mina suure tõenäosusega täna õhtul ei mängi aga sama plaan oli ka eile õhtul aga graafikult näha, mis juhtus :)

AshrakWhite
31.10.08, 09:51
päris rets net proffit sul ranka, 108k kuus. paneb valitsuseliikmed valust krimpsu tõmbama :)


palju su bankroll on, kui küsuida võib, et et nl200's mängida?

ja palju sa oma päevast kulutada sellele.

ranka
31.10.08, 09:55
päris rets net proffit sul ranka, 108k kuus. paneb valitsuseliikmed valust krimpsu tõmbama :)


palju su bankroll on, kui küsuida võib, et et nl200's mängida?

ja palju sa oma päevast kulutada sellele.


Raha asjadest nii täpselt ei tahaks rääkida. Niigi palgalehe (graafiku) letti panek on juba tegelt päris palju tehtud ja nõutud ning sügavale (pangakontode uurimine) on juba kindlasti üle igasuguse arvestuse.

zyxxx
31.10.08, 10:01
Suht offtopic, aga ma olen alati rankat imetlenud, et ta viitsib oma rahadest nii avalikult rääkida. See avameelsus on paljudele algajatele kindlasti suureks motivatsiooniallikaks, samas tekitab paljudes ka eestlastele tüüpilist kadedust.

Marek K.
31.10.08, 10:18
Nii, postitan ka siis oma graafiku. Tegelikult päris terve kuu ei mänginudki, alustasin 9-ndal vms, ei viitsi praegu täpselt vaadata, kuna olen tööl. Ehk siis tegu ranka stakega! Stake nr. 1! (mänguks mikrolimiit nl10 + viimased päevad ka natuke nl20 proovinud)

Kohe algul mängisin oma nö. vanas stiilis, kaart jooksis suht normaalselt ja olin plussis, kuid kohe tuli ka häving. Õnneks siis tuli sõber ranka mulle appi.. ja andis kasulikke nõuandeid, tehes need puust ja punaseks ette. Keda huvitab siis stake teemas see jama pikemalt kirjas.

Kuu eesmärgiks oli natukenegi areneda, mida vapustavat pole, kuid väike areng on toimunud ja olen positsiooni tunnetuse mingil määral kätte saanud ja ei lahmi enam huupi, ehk ikka jälgin mängides positsiooni ka.

Uue kuu eesmärgid postitan hiljem, kuna hetkel läks mul märjaks, omfg.
Siin siis graafik:

http://m4rek.planet.ee/rankapoeg.jpg

tdx
31.10.08, 10:22
NL50 6max @ Full Tilt. Järgmiseks kuuks mängulisi eesmärke ei sea, kuna olen kaks nädalat eestist ära. See-eest vahin videosid kõvasti ja üritan LAGima hakata rohkem.

AshrakWhite
31.10.08, 10:27
ma ei tahtnud tegelikult üldse pookida, agam ind huvitab just see et palju peaks olema bankroll et oleks suht turvalt võimalik NL100s mängida. või on see igaühele individuaalne?

Keiss
31.10.08, 10:32
ranka on julm vana, pole midagi öelda!!!

Aga mina olen ka rahul kuuga! Täna on siiski üks oluline verstapost veel ees ja tükk tööd veel teha, lisaks live pokker sõpradega.

Aga kuna ranka ise nii avalikult räägib rahadest ja veel nii suurtest siis tuleb ka ausalt ära rääkida. Noh oktoober siis oleks võinud oluliselt paremini minna. Algus läks metsa (triobeti livest panin omale ise dünamiidi alla enne finaallauda), keskel läks metsa(downswing), lõpp oli juba kena. Korra sai 3,5k guarandil 8. jäädud ehk siis enne korralikke rahasid outi. Kokkuvõttes võiks siiski öelda: pokkrit pole ma kunagi varem nii palju mänginud ning eks õpitud sai ka omajagu ja edasi arenetud. Kokku hetkel kasum ca 8500-9000. Täpselt kahjuks ei oska öelda, sest olen osa välja kandnud ja väga täpset arvestust ei pea, aga sinna vahemikku ta jääb. Tuleb rahul olla, sest see on mul rekordkuu. Limiite tuleks 2 x suurendada siis elaks juba ära normaalselt. Aga eks põhieesmärk siiski ranka tasemele jõuda. Ja muideks ma ise pole ka üldse mingi rahahaige, kes pokkrit ainult selle pärast taoks. Põhiline on siiski strateegiate ja taktikate õppimine ja arendamine ning nüüdseks on selgunud, et põhilised asjad on peidus HEM-ides ja PT-des, cbetides jms. Juba selle aasta sees tahan LÄBI TÖÖTADA Sklansky "The theory of poker" ning saada tööle HEM ja hakata Toweris korralikult tööle. Homme saab asjaga tegelema hakata.

Parimad saavutused see kuu olid BOPL 7 10 parema sekka jõudmine, mis tagas boonuse ja aupaiste ning kolmel MTT-l finaallauda jõudmine. Weekend rankingult tuli ka kokku 160€, mis oli üks kasumlikumaid ettevõtmisi. Huvitav veel ka see, et cashi ja turnade teenistus ei erinenud palju kuigi tunde ja närve sai cashis oluliselt rohkem kulutatud. Seetõttu võib arvata, et turniirid sobivad mulle üsna hästi. Kahjuks paar suuremat turnat suutsin ise ära kräkkida sh. 175k guarandi.

P.S Muide suurimaks saavutuseks see kuu pean hoopis väga hea sõbra pokkeripisikusse nakatamist ning talle põhiasjade õpetamist. Kutt alustas eelmine kuu minu näpunäidete järgi ning kui algus oli vaevaline siis tegi ta ikkagi supertööd, alguses veidi stakesin teda st. tegelikult tegin sõbrale ülekandeid (trios see võimalus olemas) ning mingit pappi ma tema pealt saada ei tahtnud ning tema kuukasum on minu teada see kuu ca 7k eekusid :)
Vot selle üle olen tõeliselt rõõmus. Lisaks triobetile vallutas ta ka unibeti, kus alustas freerollidega ning lõpetas EMV-del osalemisega. Sealjuures pole ta kordagi bustoks veel suutnud minna kuigi on teinud cash oute palju. Cash in = 0.

Kaitz20
31.10.08, 10:51
Kuna ma olen kohutav piltide ülespanekul, siis:

http://arion.pri.ee/pildid/pildid/kaits_graafik2.JPG
http://arion.pri.ee/pildid/pildid/kaits_stats.JPG

kõik oktoobri kuu eesmärgid peaks olema-fail. Samas positiivne kuu väikeste käte juures, siis ok kuu. hea on jälle kuuluda võitjate mängijate seltskonda.
Lisaks koolis sess ning muidu ka kiired ajad, et pokkerile aega ei jää. Vaatab ehk talvel või kevadel teeb ka mõne 20K+ käte kuu :)

PS! tahtsin lisada graafikud img- vahele, kui ranka viitsid paranda mu postitus ära, sisi ei pea teistele lehtedele ronima. Hetkel ta mul ei lisa lihtsalt neid graafikuid :Shttp://imajr.com/31.10.2008-1268457

ranka
31.10.08, 10:55
Kaitz su faili aadress on vale! See peab lõppetma JPG laiendiga, kui lubad võin selle käsitsi ise ära parandada.

Kaitz20
31.10.08, 10:59
aga palun :)

ranka
31.10.08, 11:09
huh, mis nõme site see on :o Nüüd peaks korras olema.

leits
31.10.08, 11:31
viskan ka ehk hiljem oma pro graphi yles :) võtan kiirelt kuu kokku, kõik hakka skenasti FTPs, siis tuliu suur downswing, kukkusin tagasi 0'i. eile tegin hea sessi, ehk teen ka täna .. Kohe on boonus vabastatud FTPs, kui need manlkid mind rakebackiga ei provaidi siis on kellad, tuleb mujale vaadata, kuigi väga ei tahaks .. af fak kooli nüüd

hotcocacola
31.10.08, 12:58
No minu parim kuu oli seekord, kuna alguses lendasin bustosse, aga sain rakebacki täis.
Siis kandsin veic, ehitasin end ulmelt ülesse, sain turniirivõidu ja NL50-s oli jumalik swing ja lõpetasin suures plussis. Aga kahjuks oli tõesti vaja veic raha välja kanda. Aga pole hullu, homme tuleb rakeback ning saab tasapisi vaadata missaaaaaabbbbbbbb

AshrakWhite
31.10.08, 13:43
jah mul ka pärast ranka videosid suht hull proffit see kuu, tavaliselt olen rahast lahti saanud (igakuine max loss 1000 (kõik kokku live ja online)) 6 kuud ära bustond, selle kuuga suht tasa teind, onlinest on tulnud mingi 2.3k ja lives veel ikka nats juurde. vaatab mis järgmine kuu toimuma hakkab.

lebovend
31.10.08, 14:57
ot kuidas otse arvutist pilti lisada siia? ometi ei viitsi kuskile uppida seda ju...

broadcast
31.10.08, 15:18
No nii... Kuna peamiselt on see oktoobri graafik just kuu lõpu oma, on käte arv väike.
http://www.hot.ee/mustard/Oktoober08.jpg

Aga see kuu oli naljategemine, põhitöö läheb nüüd novembris lahti.
EESMÄRK: Võtta osa Tigrano NL10 Grindijate projektist ja seda võimalikult edukalt. See eeldab palju mängimist Toweris ja palju õppimist ja mängu analüüsi.
Mängida lahti 200$ boonus, novembrisse jääb seega pool, ehk 100$-boonuse vabastamine. NL10-s on see minu jaoks paras väljakutse, mängida tuleb päris usinalt.
Loodan, et kohanen Toweris kiirelt, üleminek toimub võimalikult sujuvalt ning mis peamine, et Toweri mängud mulle sobiksid :)

ranka
31.10.08, 15:27
ot kuidas otse arvutist pilti lisada siia? ometi ei viitsi kuskile uppida seda ju...


Kui posti kirjutad, siis all vasakul äres on "Additional options". Klõpsa selle peal ja siis juba avaneb lahter, kus saad pildi otsida ja uploadida.

lebovend
31.10.08, 16:02
Viimased 5 p2eva siis. Kuigi keegi mainis, et EV joon on BS, siis ma ikkagi j2tsin selle ka sisse,
imho n2itab see suht selgelt kui palju oleks raha rohkem kui eelises allini minnes oleks v6itnud.

taasver
31.10.08, 17:22
Oktoobri eesmärgiks oli NL50's ellu jääda ja see õnnestus.
http://arion.pri.ee/foorum/index.php?action=dlattach;topic=215.0;attach=76;im age
Kahjuks tuli kuu lõpu poole väike downswing+tilt, aga õnneks suutsin sellest välja tulla.

Novembri eesmärgid:
1. Mängida üle 10k käe
2. Vältida tilti

lypsja
31.10.08, 17:55
ma ei tahtnud tegelikult üldse pookida, agam ind huvitab just see et palju peaks olema bankroll et oleks suht turvalt võimalik NL100s mängida. või on see igaühele individuaalne?


ranka blogis on olemas selline koht nagu PUHAS KULD ja seal on olemas 2+2 foorumi teema sellist kes peab ennast maailmaklassi meheks - vot soovitn selle läbi lugeda ja saad ehk asjalike näpunäiteid kuidas yldse pokerisse suhtuda ja kui suurt bankrolli võiks omada jne

lypsja
31.10.08, 18:05
härrased ma loodan et ma liialt paranoiline ei ole - aga krt lõpetage rahadest rääkimine ükskord juba... tahate tõesti et meie rahaahned riigiametnikud hakkaksid kraane kinni keerama??? peaks ju piisama blaindide graafikust et aru saada kes on võitev ja kes mitte las muu olla juba fantaasiavili ja kel ora perses torgib võib ju täpsemalt autori käest uurida/puurida...

Davy
31.10.08, 18:06
Suurem kukkumine vahepeal siis NL100 üritus....kas downswing või lihtsalt saamatu, see peaks nüüd järgmine kuu välja tulema(pakun teist varianti)

EDIT: eelmisel graafikul ei olnud pot limit peal...
90% kätest NL25
http://img373.imageshack.us/img373/2590/okt2fb0.th.jpg (http://img373.imageshack.us/my.php?image=okt2fb0.jpg)http://img373.imageshack.us/images/thpix.gif (http://g.imageshack.us/thpix.php)

Davy
31.10.08, 18:23
härrased ma loodan et ma liialt paranoiline ei ole - aga krt lõpetage rahadest rääkimine ükskord juba... tahate tõesti et meie rahaahned riigiametnikud hakkaksid kraane kinni keerama??? peaks ju piisama blaindide graafikust et aru saada kes on võitev ja kes mitte las muu olla juba fantaasiavili ja kel ora perses torgib võib ju täpsemalt autori käest uurida/puurida...


Selle kohta tuleks foorumisse uus teema teha, aga mis alustel sa arvad "riigiametnikud" saaksid siit makse võtta? Et kui kasinnis ka kaardimängus veab, siis tuleks see detailselt kirja panna ? Hiljem siis nende kasumite pealt makste maksta? Või kaotame kasiinodelt üldse maksud ära, et las kliendid maksavad, või teeme topeltmaksustamise? Online mängutoad on ka kasiinod tänu rakele, sest keskmine mängija kaotab.

lypsja
31.10.08, 21:51
Selle kohta tuleks foorumisse uus teema teha, aga mis alustel sa arvad "riigiametnikud" saaksid siit makse võtta? Et kui kasinnis ka kaardimängus veab, siis tuleks see detailselt kirja panna ? Hiljem siis nende kasumite pealt makste maksta? Või kaotame kasiinodelt üldse maksud ära, et las kliendid maksavad, või teeme topeltmaksustamise? Online mängutoad on ka kasiinod tänu rakele, sest keskmine mängija kaotab.


mina näen seda asja sellest küljest et ükspäev astub maksuametnik su koduuksest sisse ja nõuab pabereid kust sa oled saanud raha selle ja selle ja selle ja selle jaoks... sinul muidugi midagi ette näidata ei ole... ja seejärel saad ilusa paberi kus on kirjas kõik need ilusad intressid mis sa oled 7 aasta jooksul kogunud oma maksmata tulumaksu eest...

meil pole vist eriti peale paari suurärimehe kedagi trukitud aga ma arvan et see aeg pole kaugel...

lenC
31.10.08, 21:53
Oktoobris ma failisin. Üks salaeesmärk oli teha $3333 profitit, aga ei jõudnud poole pealegi. Lõpus sain suuremad leakid korda õnneks ja novembriks on lootust. Esimene pool siis NL100(2.18ptbb) ja teine NL50(9.42ptbb).
http://i282.photobucket.com/albums/kk242/lenCindahood/oktoober.jpg
Novembriks:

25k+ kätt
$2222+

ok2aa
31.10.08, 22:09
+ $500-$1000 HA ja omaha
+ $1k'ist rakeback
+ $500sh starsist
+ uus töökoht

Novembris:

kolida
$100/hr
koer võtta

Tuul
31.10.08, 22:45
NL25
olen rahul, järgmine kuu tahan winrate'i suuremaks saada
http://www.tuule.com/pokker/graafikud/oktoober_08.jpg

BuildUp
31.10.08, 22:57
Oktoobriga olen põhimõtteliselt rahul.

November:
Mängida vähemalt 20k+ käsi
Viia oma bankroll Toweris 500$ peale
Novembri jooksul hakata mängima NL20

alaska
31.10.08, 23:13
Panin kuu aega tagasi eesmärgid Ranka blogisse kirja:

"Oktoobri eesmärk on tööl käia korralikult, jälle 500 eeku triosse kanda, see maha tildata, uus pokkeriraamat ette võtta ja läbi lugeda, aru saada, kui loll ma olin ja novembrit oodata. Õnnestumise protsent läheneb 100-le."

Tööl käisin korralikult, see on täidetud, 500 eegu asemel kandsin triosse 300, Trio pani boonusena 300 juurde, siis alustasin esimest korda elus rahalaudades, kus ma 6maxis hävisin ja fullringis võitsin. 1000 eeki peaks olema vist seal umbes. Lisaks tegin Fulltildis +60 taala. mängisin väga vähe, 2000 kättja paar turnat, ainult 1-3 laual korraga, uurisin HEMi ja statistikaid ja analüüsisin terved õhtud läbi ja elasin 2+2 ja cardrunnersis. Ühe Harringtoni raamatu lugesin kah poole peale. Tilti ei läinud kordagi.

Novembri eesmärk:
NL10 20000 kätt. (Tigrano pokkerikool)
Mängida lahti mingi boonus.
Õppida selgeks HEM stattide info vastaste kohta ja rohkem nende põhjal otsuseid teha.
Valmistuda dets. mängima 8 laual.

RudiTurbo
01.11.08, 00:03
Oktoobri graafikut eriti näidata pole, sest HEMi ostsin alles 3 sessi tagasi. Kuid nende 3 sessi oma võib ikka näidata(Kui mul õnnestub) :P

http://arion.pri.ee/pildid/pildid/ruditurbo.JPG

Aga novembri kuu eesmärgiks on siis hakata mängima stabiilselt NL50's Trios ning saada pilt sellest, kui kasumlik mu mäng pikas jooksus on. Käte arv võix vast tulla kuskil üle 20k.
Lisaks sellele üritaks ka võita nädalavahetuse suurte tournide pileteid ning prooviks nendes ka natuke lisa teenida, sest tournamendid on siiski mu lemmik osa, aga vaixelt hakkavad ära tüütama need odavad tourneyd, kus tähtsal hetkel callib mõni idioot oma 2 outeri kõhutundega :)

Ning eesmärk on ka kõik blogisse kirja panna ja saada suuremate käte kohta natuke feedbacki teistelt mängijatelt ning aina õppida, areneda ja õppida kontrollima oma state of mindi!!

Edit: Graafik nagu ei ilmu, vb ranka saab häkkida ise! ???

AshrakWhite
01.11.08, 00:50
ahjaa, oktoobri täpsem score siis 3.6k + pooled alltime kaotused siis tasa teinud kuuga :P

timukasr
01.11.08, 09:12
NL25 FR BSS (@stars) fail :( :

http://www.hot.ee/immot1//oktoobergraph.png

Järgmine kuu üritan NL25 plussi saada.
SNG'd (photoshoppisin sharkscopest) see graafik on selline swingine sest mängisin noid 180 man MTT SNG'sid (10 tükki kaotad, ühe võidad jne):

http://www.hot.ee/immot1//sharkscopeokt.png

Tuule sul NL25s päris hea pauk sees O.o, keep it up!

ranka
01.11.08, 10:26
Oktoobriga olen põhimõtteliselt rahul.

November:
Mängida vähemalt 20k+ käsi
Viia oma bankroll Toweris 500$ peale
Novembri jooksul hakata mängima NL20


Oi kuidas mulle meeldib su graafik :)



Edit: Graafik nagu ei ilmu, vb ranka saab häkkida ise! ???


Häkitud. Su pilti ei näidanud, kuna foorum millegipärast ei kopeeri pilte blogspoti serverist.

akristjan
01.11.08, 10:54
Oktoobri kuu osutus minu teiseks parimaks kuuks. Võitsin BOPLi üldarvestuse(kestis küll 4 kuud), eesmärk oli tegelt see aasta veel mingi live turniiri pakett võita ning ka see täitus kuna sain BOPLi kaudu Anniversary Touri Main Evendile (16k BI). Lisaks tegin 5 Unibet EMV turniiri millest 3 cashisin ja sain veel lisaks karika. Hakkasin ka vaikselt cashi tegema (pilt ka siis :P)
Lisaks oli veel eesmärk teha 100 HORSE 5$ SNG millest ainult 40 tegin ja natuke maas algsest plaanitud kasumi graafikust sellel projektil.

Novembri eesmärgid- hittida ühel (loodetavasti Main Evendil) Anniversary turniiril ja mängida 10k kätt......

BuildUp
01.11.08, 13:04
Oi kuidas mulle meeldib su graafik :)



Mismõttes?

ranka
01.11.08, 13:17
Mismõttes?


Sest ei ole swinge! Mõnus sirge tõus :)

BuildUp
01.11.08, 13:27
Sest ei ole swinge! Mõnus sirge tõus :)


No tegemist on NL2ga. ;D Seal peaks ikka puhta loll olema kui oleksid mingid tohutud swingid. ;)

mcbethk
01.11.08, 13:36
Trio graafik siis, ja trackisin aint 6 viimast päeva. :-\

-andres-
01.11.08, 14:23
Kahjuks graafikuid postitada pole selle kuu kohta, HEM'i installisin 3-4 päeva enne kuu lõppu.

Novembri eesmärke on mitmeid, raskendavad faktid teostamiseks on see, et usinalt tuleb ka Ülikoolis käia ja mitmed tööd on tulemas. Märgiks siiski mõningad välja:

*Mängida 20K+ kätt, peaks olema reaalne ettevõtmine.
*Kinnistada ja parandada preflop mängu ning õppida usinalt postflop mängu.
*Osta HEM'i täisversioon, sellejaoks siis ka väljamakse 55$.
*Kasvatada stabiilselt BR, et kuu lõpus või detsembris liikuda NL20.

ranka
01.11.08, 14:34
Ja ESTPatrick paluks graafiku postitada, kuna ta pidi ise nii julmas seisundis olema, et ei suudaks seda teha :)

Tal $1-2k graafikult puudu, kuna on teise arvuti taga.

http://arion.pri.ee/pildid/daily/estpatrick.jpg

lenC
01.11.08, 14:37
Kas ta handid 16k-18k mängis samas seisundis?

Aristotep
01.11.08, 14:41
See on juba minu graafiku moodi :D

ESTPatrick
01.11.08, 14:47
Kas ta handid 16k-18k mängis samas seisundis?



mai mängi kunagi täispeaga ega pohmas peaga, olen oma õppetunnid juba ammu saanud, see oli standard downswing keskmiselt veits loosima mängija jaoks, AK vs AA ja KK vs AA 5-6 korda ja pool swingi juba tehtud ja mõned moovid ja coolerid ja ongi 3k$ läinud.

minu stiiliga tutvumiseks on hea võimalus külastada tsopi foorumit:
http://poker.allstarz.ee/tsop2007/foorum/viewtopic.php?t=456

Luckbox kehtima

privador
03.11.08, 01:25
http://www.hot.ee/privador//oktoober.JPG
Seeeest november on kohutavalt alanud

ranka
03.11.08, 02:58
Omaha ongi suurte variatsioonidega mäng ja teiseks, kui minul kuu algab kohutavalt, siis tuleb kokkuvõtteks hea kuu ja kui kuu algab hästi, siis tuleb halb kuu. Loodan, et sama süsteem töötab ka sinu puhul :P

Muideks, mis omaha limiite mängid? Ja PLO 6max ikka?

Tarmonator
03.11.08, 12:39
Oktoobri eesmärgiks (nagu ranka blogis kirja sai) oli teenida ülejäänud 1/3 detsembri reisi eelarvest (2/3 tuli septembris). Olin selle eesmärgi juba täitnud kuni tuli 30. oktoober. Päev algas -2 buy-in, teine sess -8 buy in ja kolmas sess -3 buy-in, kokku -13 buy in@nl100 ja oli kuu miinuses. Suutsin veel hiljem nati asja parandada ja 2 buy ini tagasi teha.

Kuu kokkuvõte:
@nl50 - 736 kätt
@nl100 - 36034 kätt

-296,37$
+600$ boonustest
+280$ turniirilt

Kokku: +583,63$

Seega kuu on läbikukkunud. Novembriks jääb eesmärk samaks. Lisaks pean parandama oma downswingi tilt managementi. Ja üleüldse on plaan teenida $3k+

Graafikut ei lisa, sest selle lõpp on niivõrd masendav, et ma ei taha seda enam kunagi näha ;D