PDA

View Full Version : Multitabeling soft.



Kihog
29.06.09, 01:35
Tere.

Kas kuskil on veel nii head softi multitablemiseks või enam vähem nii head nagu starsis?(pean silmas eelkõige selliseid mugavusi nagu custom layoutide salvestamine, tile/cascade view, et uus laud ei hüppaks ette kui vana veel actimata)
Just selliseid pokkeritube pean silmas, kus oleks võrreldes starsiga korralik rakeback ja/või paremad boonused.

Tänud asjalike vastuste eest!

Marek K.
29.06.09, 01:36
FullTilt

-andres-
29.06.09, 01:45
FullTilt kannatab mängida vaid cascade ja stacked. Kui mängid FR ja tahad 10+ lauda, siis on ikka väga suurt kuvarit vaja, et normaalse kirja suurusega laudu saada. But it's only my opinion. Ning võrreldes Starsiga on minu arust FT ikka parajalt uimane ka.

pikk28
29.06.09, 01:49
mingil määral ka Absolute Poker. Cascades 12lauda saab vabalt lasta. Ainuke asi et siis peaksid mängima NL50 või NL100, mujal limiitides ei saa lauda kokku :

Juss7r
29.06.09, 06:36
Tere, olen siin foorumis uus ja mõtlesin ka mõningaid küsimusi küsida:P. Kui mängite korraga näiteks 16 laual, siis kui suurt monitori kasutate? Endal on 15 tolli läppari monitor ja kui juba üle 4 laua lahti on siis läheb juba raskeks:D

QKulgur
29.06.09, 07:20
Tere, olen siin foorumis uus ja mõtlesin ka mõningaid küsimusi küsida:P. Kui mängite korraga näiteks 16 laual, siis kui suurt monitori kasutate? Endal on 15 tolli läppari monitor ja kui juba üle 4 laua lahti on siis läheb juba raskeks:D

24 tolli on miinimum

pikk28
29.06.09, 09:01
Tere, olen siin foorumis uus ja mõtlesin ka mõningaid küsimusi küsida:P. Kui mängite korraga näiteks 16 laual, siis kui suurt monitori kasutate? Endal on 15 tolli läppari monitor ja kui juba üle 4 laua lahti on siis läheb juba raskeks:D

no mina mängin 10-12 lauda läpakal cascade modes. 15 tolline kah. muidugi ei soovita nii kellelegi :)

MIKE_K6o
29.06.09, 09:11
Tere, olen siin foorumis uus ja mõtlesin ka mõningaid küsimusi küsida:P. Kui mängite korraga näiteks 16 laual, siis kui suurt monitori kasutate? Endal on 15 tolli läppari monitor ja kui juba üle 4 laua lahti on siis läheb juba raskeks:D


Oleneb, kus mängid. Primas jah läheb raskeks, Starsis pole mingi probleem 12 tablega, endal samuti 15" läppar siis.

Oliverk
29.06.09, 11:24
14 tolli läppar. 12 lauda tiles.

pikk28
29.06.09, 11:39
14 tolli läppar. 12 lauda tiles.

:o :o :o :o :o :o :o

-andres-
29.06.09, 11:59
Päris korralik reso peab ikka olema + silmisäästev. Aga sul vist mingi korralikum DELL, nii et üldjuhul muutuks sel juhul vaid mugavus määravamaks.

Oliverk
29.06.09, 12:05
Ruumi jääb ju tegelt ülegi. http://www.upload.ee/image/117252/12tiles14tolli.jpg

pikk28
29.06.09, 12:09
Ruumi jääb ju tegelt ülegi. http://www.upload.ee/image/117252/12tiles14tolli.jpg

peab ka AP-s niimoodi proovima. Kindlasti parem ülevaade kui cascade mode. Näed rohkem vastaste showdowne jne.
cascade viga minuarust ongi see, et infi jääb väheseks.

Oliverk
29.06.09, 12:11
Ma võiks cascades 30 lauda ka lasta. Aga mind jääbki segama see et ei näe käe kulgu. Seega tile hetkel veel mul kasutuses.

rohelinekonn
29.06.09, 12:15
Ma võiks cascades 30 lauda ka lasta. Aga mind jääbki segama see et ei näe käe kulgu. Seega tile hetkel veel mul kasutuses.


Mul sama asi.

pikk28
29.06.09, 12:32
Mul sama asi.

palju starsis tavalises lauas mõtlemisaeg on? 20seki?

muhkLionu
29.06.09, 12:35
Pokerstarsis mängin fullringi 18-22 lauda oma läpaka peal. Ei kasuta ei cascade ega tile varianti, vaid lihtsalt asetan kõik üksteise otsa (stäkked siis, nagu ma aru saan). Kui mingi käe mängimise kulg huvitab, siis lohistan selle ajutiselt kõrvale.

Paremat softi multitablemiseks, kui Pokestarsil pole kohanud. Aga see ei tähendaks, et too ei võiks veelgi täiuslikum olla.

pikk28
29.06.09, 12:37
Pokerstarsis mängin fullringi 18-22 lauda oma läpaka peal. Ei kasuta ei cascade ega tile varianti, vaid lihtsalt asetan kõik üksteise otsa (stäkked siis, nagu ma aru saan). Kui mingi käe mängimise kulg huvitab, siis lohistan selle ajutiselt kõrvale.

Paremat softi multitablemiseks, kui Pokestarsil pole kohanud. Aga see ei tähendaks, et too ei võiks veelgi täiuslikum olla.


mis statsidega sa 22 lauda mängid? 10/8? :D kui lag olla siis ei jõua ju neid laudu lohistada :)

muhkLionu
29.06.09, 12:40
13/9 umbes. Ja ega igat käe kulgu polegi vajadust jälgida, aind need, kus on all-ini minekut aimata.
NL 5 lauad ka muidugi, siin pole mingit metageimi vaja aretada, puhas ABC. Saaks 30 lauaga ka hakkama, aga tundub, et HEM-i hakkab pidurdama.

Rage
29.06.09, 12:43
njaa.. ma lasen mingi 9 lauda tiled modes.. kaks kuvarit arvutil taga, üks 19'' ja teine 26'' suuremas on lauad tiled modes (kokku mahub sinna 16 lauda tiled modes ära) teises kuvaris on HEM ja lobby'd

Kihog
29.06.09, 14:09
Fulltilt tunduks olevat vist ainuke mõistlik lahendus, kui tahaksin rakebacki, aga seal see probleem, et konto juba olemas mingi mõttetu affiliate all, kes rakebacki ei anna. Pokernewsi rakebacki alla seega kuidagi ei saa, kui just uut kontot ei tee, mis on paraku aga keelatud. Või oskab keegi juhtnööre anda, kuidas on võimalik kuidagi uut kontot teha nii, et poleks ohtu selle kinni panemiseks ja seetõttu oma bankrolli kaotamiseks? (Vabandan, kui kuidagi läksin selle küsimusega foorumi reeglitega vastuollu.)
Kui kellegil Fulltiltiga seoses mingeid arukaid plaane pole pakkuda, siis oleks vist kõige arukam starsi tagasi kolida ning sealse eluga rahul olla.

virx747
29.06.09, 14:27
Olen kah viimasel ajal stackiga mänginud ja väga luks tundub, Pokerstarsis 20-22 lauda pole tõesti probleem. Aga miks te lohistate neid laudu, see võtab ju aega? Ise kasutan ühte väikest AHK skripti laudade liigutamiseks ja MX Revolution hiirt. Mul on seadistatud nii, et parem hiire klik ja rulli klik panevad panuseid, siis saab jälle kiiremini.

Middle (Wheel) Click: Bet full-pot(PRE) / full-pot(FLOP) / 3/4-pot(TURN) / 2/3-pot(RIVER), round to SB, 4xBB+1/limper if opening preflop, autobet off.

Right Click: Bet 3/4-pot(PRE) / 3/4-pot(FLOP) / 2/3-pot(TURN) / 1/2-pot(RIVER), round to SB, 4xBB+1/limper if opening preflop, autobet off.

Kui vaja panust trimmida, siis rullist.

Laudu liigutan hunnikust 3 erinevasse kohta, nii et siis kogu ekraanil on siis neli lauasuurust. Hiire peal on seadistatud laudade liigutamiseks rulli paremale, vasakule klik ja see mis on standardina one-touch search. Tagasi stacki läheb laud selle vasakul asuva back nupuga. Nii et kogu juhtimine käib hiirega, väga mugav ja kiire.

Eriti mugav on, et kui tahad laudasid tagasi stacki, siis ei pea laua peal vasakut klikki tegema, et lauda aktiivseks teha, vaid piisab sellest kui mina hiirega laua kohale (kasvõi serva peale) ja klikata hiirel back nuppu.

Siiamaani pole kordagi vaja läinud 22 lauaga tõsta laudasid rohkem kui kahte või max kolme erinevasse kohta, nii et see on piisav ja tegelikult saab nii kasvõi 25 lauda lasta läpakas väga edukalt.

Kui kellegil huvi on, siis võin teha väikse õpetuse ja ülevaate sellest süsteemist.

rohelinekonn
29.06.09, 14:33
Kui kellegil huvi on, siis võin teha väikse õpetuse ja ülevaate sellest süsteemist.


Minul on huvi kuna mängin kah aegajalt PS ja tulevikus kindlasti rohkem.

pikk28
29.06.09, 14:35
Olen kah viimasel ajal stackiga mänginud ja väga luks tundub, Pokerstarsis 20-22 lauda pole tõesti probleem. Aga miks te lohistate neid laudu, see võtab ju aega? Ise kasutan ühte väikest AHK skripti laudade liigutamiseks ja MX Revolution hiirt. Mul on seadistatud nii, et parem hiire klik ja rulli klik panevad panuseid, siis saab jälle kiiremini.

Middle (Wheel) Click: Bet full-pot(PRE) / full-pot(FLOP) / 3/4-pot(TURN) / 2/3-pot(RIVER), round to SB, 4xBB+1/limper if opening preflop, autobet off.

Right Click: Bet 3/4-pot(PRE) / 3/4-pot(FLOP) / 2/3-pot(TURN) / 1/2-pot(RIVER), round to SB, 4xBB+1/limper if opening preflop, autobet off.

Kui vaja panust trimmida, siis rullist.

Laudu liigutan hunnikust 3 erinevasse kohta, nii et siis kogu ekraanil on siis neli lauasuurust. Hiire peal on seadistatud laudade liigutamiseks rulli paremale, vasakule klik ja see mis on standardina one-touch search. Tagasi stacki läheb laud selle vasakul asuva back nupuga. Nii et kogu juhtimine käib hiirega, väga mugav ja kiire.

Eriti mugav on, et kui tahad laudasid tagasi stacki, siis ei pea laua peal vasakut klikki tegema, et lauda aktiivseks teha, vaid piisab sellest kui mina hiirega laua kohale (kasvõi serva peale) ja klikata hiirel back nuppu.

Siiamaani pole kordagi vaja läinud 22 lauaga tõsta laudasid rohkem kui kahte või max kolme erinevasse kohta, nii et see on piisav ja tegelikult saab nii kasvõi 25 lauda lasta läpakas väga edukalt.

Kui kellegil huvi on, siis võin teha väikse õpetuse ja ülevaate sellest süsteemist.

suur huvi!