PDA

View Full Version : PT3 HUD-i mahutamine Toweri minitables



zyxxx
31.10.08, 09:51
Tere,

tekkis päris karm probleem, nimelt ei oska ma mitte mingit head konfi varianti leida, kuhu ära mahutada HUD-i statistika Toweri minitable puhul. Igat moodi jääb ette ja lisaks on juba kolme laua puhul akende vahetamine raskendatud ja vahel jookseb täitsa kokku mõni aken paariks sekundiks.

Häid ideid? Äkki kellelgi on leiutatud mõni hea paigutus ja konf, mida tahaks screenshoti kujul teistelegi jagaga :)

Tigrano
31.10.08, 11:08
Tere,

tekkis päris karm probleem, nimelt ei oska ma mitte mingit head konfi varianti leida, kuhu ära mahutada HUD-i statistika Toweri minitable puhul. Igat moodi jääb ette ja lisaks on juba kolme laua puhul akende vahetamine raskendatud ja vahel jookseb täitsa kokku mõni aken paariks sekundiks.

Häid ideid? Äkki kellelgi on leiutatud mõni hea paigutus ja konf, mida tahaks screenshoti kujul teistelegi jagaga :)


Täna panen,

HEMi loengu üles, sesl on ka screenshotid ja failid, ainult PT3 kohta ei oska pead anda, kas töötavad >:(

Saame katsetada, kui aega leian.

Parimat,

Tigrano

BuildUp
31.10.08, 13:32
Tere,

tekkis päris karm probleem, nimelt ei oska ma mitte mingit head konfi varianti leida, kuhu ära mahutada HUD-i statistika Toweri minitable puhul. Igat moodi jääb ette ja lisaks on juba kolme laua puhul akende vahetamine raskendatud ja vahel jookseb täitsa kokku mõni aken paariks sekundiks.

Häid ideid? Äkki kellelgi on leiutatud mõni hea paigutus ja konf, mida tahaks screenshoti kujul teistelegi jagaga :)


Suur sul monitor muidu on?

zyxxx
31.10.08, 15:10
Suur sul monitor muidu on?


1400 x 1050 15"