PDA

View Full Version : Multitablemine stack laotusega



virx747
29.06.09, 23:54
Teen siin väikese ülevaate, kuidas võimalik multitableda nn. stack laudade laotusega. Põhimõte siis lühidalt selline, et kõik lauad on üksteise peal ning juhul kui lauas on actionit, siis on võimalik huvipakkuv laud nihutada stackist välja. Tavaliset lisaks stacki hunnikule veel kolm kohta ekraanil, kuhu laudu liigutada, nii et kui kõik neli nähtavat lauda on laual lahti, siis näeb asi välja nagu 4 lauaga tile laotis.

Stacki laudades käib põhiliselt siis foldimine ja vastavalt vajadusele ka preflop tõstmine, eks igaüks leiab ise endale sobiva stiili. Välja tõstetud lauadades põhiliselt postflop action ja tõsisemad preflop otsused.

Stack laotust saab kasutada võrkudes, kus aktiivne laud on niikaua teiste laudade peal kuni mängija on otsuse teinud, sellepärast näiteks Ongame võrk sellele stiilile ei sobi. Samuti on järgnev jutt põhiliselt Pokerstarsi kohta, kuna seal on vastavad võimalused.

Kõigepealt oleks mõistlik tõmmata arvutisse selline väike programmike, mis aitab korrastada Teie suvalisi aknaid ekraanil. Üks selline on näiteks siin: http://www.ivanheckman.com/allsnap/
Selle programmi abil on võimalik analoogselt näiteks Adobe programmidele nihutada oma aknad näiteks täpselt ekraani nurka ja samuti sättida järgmiste akende suurused täpselt esimese järgi.

Seejärel lahti teha näiteks 4 mänguraha lauda, teha nad ühesuuruseks ja sättida neli lauda ekraanile tilena, nagu kõige sobivam on. Peale seda oleks vaja nüüd avada niipalju laudu, kui palju Teil on edaspidi plaanis maksimaalselt mängida, näiteks kokku 25 lauda (mõistlik kasutada mänguraha laudu) ja sättida nad kõik üksteise otsa täpselt sama suurusena sinna, kuhu tahate stacki teha.

Seejärel salvesta see Save Custom Layouti alla.

Edasi vaja panna käima AHK script ja see endale ära seadistada. Sedistada on seal võimalik välja hüppavate laudade täpseid asukohti ja hotkeyd, mis need liikuma panevad. Skripti panen siia kõige lõppu.
Laudade asukoha määramine tuleb määrata pikslite kordinaatidega ekraanil ja see on vist võimalik suht katse eksituse meetodil, igatahes üle mõne minuti see ei tohiks võtta.

Olemasolevas scriptis on stacki asukoht vasakul ülevas nurgas, mis on ekraanil 0,0 kordinaatidega.

Hotkeyd on võimalik ise määrata oma maitse järgi ja need toimivad loomulikult ka klaviatuurilt, aga mõistlik oleks kasutada hiirt, millel võimalik seadistada lisa Keystroke´i. Selline hiir on näiteks Logitechi MX Revolution. Allolevas skriptis on hotkeyd järgnevad:
Alt+a back
Alt+s parempoolne ülemine laud
Alt+z vasakpoolne alumine
Alt+x parempoolne alumine laud

Ise liigutan samuti laudu hunnikust 3 erinevasse kohta, nii et siis kogu ekraanil on siis neli lauasuurust. Hiire peal on seadistatud laudade liigutamiseks rulli paremale, vasakule klik ja see mis on standardina one-touch search. Tagasi stacki läheb laud selle vasakul asuva back nupuga. Nii et kogu juhtimine käib hiirega, väga mugav ja kiire.

Eriti mugav on, et kui tahad laudasid tagasi stacki, siis ei pea laua peal vasakut klikki tegema, et lauda aktiivseks teha, vaid piisab sellest kui mina hiirega laua kohale (kasvõi serva peale) ja klikata hiirel back nuppu.

Siiamaani pole kordagi vaja läinud 22 lauaga tõsta laudasid rohkem kui kahte või max kolme erinevasse kohta, nii et see on piisav ja tegelikult saab nii kasvõi 25 lauda lasta läpakas väga edukalt.

Kui keegi jääb hätta hiire seadistamisega, siis saab kindlasti abi, aga see ei tohiks olla keeruline hiirega kaasas oleva softi abil.

Skripti võib copida uude notebadi faili näiteks ja hiljem muuta faili lõpp .ahk
Enne seda peaks olemas olema arvuti muidugi AutoHotkey, mille saab www.autohotkey.com

Vabandust, kui millestki kirjutasin liiga lihtsalt või keeruliselt :), kui tekivad asja käigus küsimused või ideed, andke teada!

Siin siis skript, rohelised on hotkeyd ja sinised laudade kordinaadid, neid võib ise muuta:


;Moving a table to the preset coordinates
;================================================= ============================
!a::
MouseGetPos,,,tableID
IfWinExist, ahk_id %tableID%
WinMove,,, 0, 0

return

!s::
MouseGetPos,,,tableID
IfWinExist, ahk_id %tableID%
WinMove,,, 635, 0

return

!z::
MouseGetPos,,,tableID
IfWinExist, ahk_id %tableID%
WinMove,,, 0, 460

return

!x::
MouseGetPos,,,tableID
IfWinExist, ahk_id %tableID%
WinMove,,, 635, 460

return

pikk28
29.06.09, 23:57
wau. tänud. kui kunagi starsi kolin, siis kindlasti proovin järgi. tundub cool.

muhkLionu
30.06.09, 07:54
Tänud! tundub just see olevat, mida vajan. Proovin esimesel võimalusel järele.

Tigrano
01.07.09, 13:26
Peab ära testima, tundub kaif. Milline see logitechi hiire script oligi?

virx747
01.07.09, 14:05
Peab ära testima, tundub kaif. Milline see logitechi hiire script oligi?


Hiirele pole eraldi skripti vaja. Lihtsalt need Hotkeyd, mis määrad, näiteks Alt+A, saab panna ka hiire erinevatele nuppudele nii nagu endale meeldib, kasutades softi, mis hiirega kaasas on.

http://i39.tinypic.com/346sxsp.jpg

muhkLionu
01.07.09, 14:34
Olen nüüd paar päeva ülaltoodud meetodil multitable'inud ja väga bro! saab ka tavahiirega hakkama. Parema nupu klõpsuga viskab akna stäkki tagasi.
Aga süües kasvab isu. Nüüd sooviks juba ahk skripti, mis oskaks sisseostu ära teha lauda, millele olen eelnevalt ennast järjekorda pannud. See on Starsis suht koht tüütu. Enne küsib kas tahad liituda, siis avab akna, nüüd pead klõpsama sinna reserveeritud kohale, mis ka kohe ei reageeri, siis küsib kui suure summaga sisse ostad ja alles seejärel oled lauas, nüüd pead veel vastama, et oota next BigBlindi ka ära ja siis kui see saabub, siis pead klõpsama, et maksa edaspidi blainde automaatselt. Liiga palju klikke!

leits
01.07.09, 14:37
keegi screenshoti ei viidsi teha kuidas asi välja n2eb starsis? Ei saa ise v2ga t2pselt kahjuks aru hetkel asja poindist.

muhkLionu
01.07.09, 14:39
screenshot ei aita, video tuleks teha.

virx747
01.07.09, 17:02
Olen nüüd paar päeva ülaltoodud meetodil multitable'inud ja väga bro! saab ka tavahiirega hakkama. Parema nupu klõpsuga viskab akna stäkki tagasi.
Aga süües kasvab isu. Nüüd sooviks juba ahk skripti, mis oskaks sisseostu ära teha lauda, millele olen eelnevalt ennast järjekorda pannud. See on Starsis suht koht tüütu. Enne küsib kas tahad liituda, siis avab akna, nüüd pead klõpsama sinna reserveeritud kohale, mis ka kohe ei reageeri, siis küsib kui suure summaga sisse ostad ja alles seejärel oled lauas, nüüd pead veel vastama, et oota next BigBlindi ka ära ja siis kui see saabub, siis pead klõpsama, et maksa edaspidi blainde automaatselt. Liiga palju klikke!


TableNinjal on skript, millega automaatselt saad võtta istet lauas ja samuti käsitleb ta automaatselt "Buy-in" popupi. Kaks klikki jääb juba ära. Mul on ka skript, mis läheb automaatselt edasi siis kui pakub lauda, aga meelega seda ei kasuta, muidu teinekord unustan mõned lauad waitlisti ja ise arvuti tagant lahkudes läheb mäng ise lahti ;D
Mõne kliki võib ikka ise ka teha :)

virx747
01.07.09, 17:06
Kui mahti saan, teen väikse video. Endal on ka mõte läinud nende AHK skriptidega üsnagi liikuma. Tahaks sellise asja teha, et kui stackis tuleb ette laud, millel teed käigu juba flopil, siis see laud hüppab ise automaatselt kõrvale peale käiku. Ning kui seal laual toimub foldimine, siis hüppab ise automaatselt stacki tagasi :P
Ideid on veel. Ehk ei peagi ise varsti mängima ;D

kivisaba
02.07.09, 05:00
ma täiesti ruuki nende AHk scriptide teemal copy pastasin selle scripti notepadi renamesin panin käima aga hotkeyd ei tee midagi :S help

camu
02.07.09, 07:19
tänud allsnapi eest!

virx747
02.07.09, 10:31
ma täiesti ruuki nende AHk scriptide teemal copy pastasin selle scripti notepadi renamesin panin käima aga hotkeyd ei tee midagi :S help


Kas Sul AutoHotkey on installitud üldse arvutisse?

http://www.autohotkey.com/download/AutoHotkeyInstall.exe

privador
02.07.09, 11:12
ootan videot, praegu ei kujuta eriti ette.

virx747
02.07.09, 11:19
ootan videot, praegu ei kujuta eriti ette.


Ilusad ilmad praegu, ei raatsi arvuti taga passida. Ootame vihma :)

kivisaba
03.07.09, 04:17
Kas Sul AutoHotkey on installitud üldse arvutisse?

http://www.autohotkey.com/download/AutoHotkeyInstall.exe


obv on installitud H täht tuleb ka alla aga edasi ma ei oska midagi teha :(

virx747
03.07.09, 14:47
obv on installitud H täht tuleb ka alla aga edasi ma ei oska midagi teha :(


Proovisin ise korra siit võtsin koodi, pastesin txt faili, nimetasin faili ümber .ahk, panin käima ja toimib!
Ma tõesti ei oska õelda, milles asi. See skript peaks liigutama abs kõiki windowsi aknaid, vaikimisi liigutab seda akent, mis aktiivne on, aga kui hiirega minna mõne teise akna kohale, siis liigutab seda.

Muidu teised AHK skriptid töötavad?

kivisaba
05.07.09, 22:00
kle ma prooviks uuesti kui mul läpakas poleks otsi andud eile
nii et see teema jääb on hold

QKulgur
07.07.09, 11:19
Nii ostsin omale selle mx revolution hiire ka ära täna, ning lähiajal deponeerin ka pokerstarsi ning multitablemine võib alata 8)

rohelinekonn
07.07.09, 13:08
ootan videot, praegu ei kujuta eriti ette.


+1

levis
07.07.09, 15:48
Tänud, testisin ka veidi ja väga cool!
Mis sinna AHK scripti peab panema, et hiire Lbutton double clickiga töötaks? :-\

virx747
07.07.09, 16:36
Tänud, testisin ka veidi ja väga cool!
Mis sinna AHK scripti peab panema, et hiire Lbutton double clickiga töötaks? :-\


Vot ei ole nii guru, üldiselt peaks olema

Mouseclick, left
Mouseclick, left

aga konkreetses skriptis ei hakka ka ühekordne Mouseclick tööle.

http://www.autohotkey.com/docs/commands/MouseClick.htm

kapiuksehing
07.07.09, 16:43
täpsustage küsimust, olen natuke AHKd näpind, vb oskan aidata.. aga praegu ei saa probleemist aru

muhkLionu
07.07.09, 17:13
No näiteks Virxi pakutud lahenduses on nii, et kui tahad, et laud hüppaks stäkist välja, kasutad klahvikombinatsiooni ALT+S.
Kuna tal endal on selline uhke hiir kasutada, kuhu saab sättida et spetsnupp käitub nagu ALT+S, siis ta saab selle nupuga sama effekti.

Minul, on tavaline hiir ja pean hakkama saama kahe nupuga. Parema klõpsuga saan teha nii et aken hüppab oma algasendisse kordinaadil 0,0
Nüüd aga oleks soov et hiire vasku nupu topeltklõpsuga hüpaks aken stäkkist välja kordinaadile x,y. Ilmselgelt ei saa ma ära kasutada hiire vasaku nupu tavaklõpsu, sest seda läheb ju vaja. Samas topeltklõpsu võiks selleks otstarbeks ohverdada küll, kui vaid teaks, mismoodi see scriptis kirjeldatud peaks olema.

kapiuksehing
07.07.09, 17:32
njaa, topeltkliki asja AHK-l vist sees polegi.. ja kuidas sa seda üldse ette kujutaks.. teed topelt kliki check nupu peal esimene klikk vajutab ikka selle check nupu ju ära.. samamoodi kui topeltklikk desktopil ikoonil aktiveerib ikooni... ilmselt oleks siiski mingit moodi see võimalik aga sel juhul hakkaks lihtsalt check nupu vajutamisele delay sisse tulema(vaja kontrollida kas tuleb teine klahvivajutus kah või ei)
njah vb ma peksan praegu lihtsalt segast ja lihtsamini on ka võimalk

soovitan lihtsalt parema klahvi vajutus scripti veidi täiendada, et ahk kontrolliks, kus aken on ... kui aken on stackis nr üks siis liigutab ta akna stacki nr kaks ja vastupidi... ma võin pärast poole proovida selle ära, teha, see ei tohiks eriti raske olla, kui sul himu on sellise asja järgi

muhkLionu
07.07.09, 18:16
see oleks ka abiks!

levis
07.07.09, 18:27
No näiteks Virxi pakutud lahenduses on nii, et kui tahad, et laud hüppaks stäkist välja, kasutad klahvikombinatsiooni ALT+S.
Kuna tal endal on selline uhke hiir kasutada, kuhu saab sättida et spetsnupp käitub nagu ALT+S, siis ta saab selle nupuga sama effekti.

Minul, on tavaline hiir ja pean hakkama saama kahe nupuga. Parema klõpsuga saan teha nii et aken hüppab oma algasendisse kordinaadil 0,0
Nüüd aga oleks soov et hiire vasku nupu topeltklõpsuga hüpaks aken stäkkist välja kordinaadile x,y. Ilmselgelt ei saa ma ära kasutada hiire vasaku nupu tavaklõpsu, sest seda läheb ju vaja. Samas topeltklõpsu võiks selleks otstarbeks ohverdada küll, kui vaid teaks, mismoodi see scriptis kirjeldatud peaks olema.

Leidsin kuskilt ja töötab!

~Lbutton::
if A_PriorHotkey <> ~Lbutton
{
KeyWait, Lbutton
return
}
if A_TimeSincePriorHotkey > 400
{
KeyWait, Lbutton
return
}

virx747
07.07.09, 18:34
Siis saab ju panna ka parem topeltkliki üheks hotkeyks ja samuti peaks saama kaks hotkeyd veel juurde, kui jätta kaha kliki vaheline aeg erinevaks. Et siis kokku saaks kolm hotkeyd lisaks kasutades hiire vasakut ja paremat klahvi.

Edit
Seda topeltkliki vahelist erinevat ajalist vahet on kasutatud ka mõnedes programmides töö lihtsustamiseks, AutoCad tuleb meelde näiteks.

levis
07.07.09, 18:58
Ise panin nii:
wheelup:: lükkab laua paremale ülesse
wheeldown:: vasakule alla
mbutton:: paremale alla
Rbutton toob double-clickiga lauad tagasi vasakule ülesse.

kapiuksehing
07.07.09, 19:16
njah muhklionule ma mõtsin miskit sellist koodi

#IfWinActive ahk_class PokerStarsTableFrameClass
Rbutton::
WinGetPos, X, , , , A
if (X=0)
MoveWindow(635, 0)
else
MoveWindow(0, 0)
return


MoveWindow(LocX, LocY)
{
WinGetActiveTitle, TitleVar
WinMove, %TitleVar%,, LocX, LocY,
}

aga jah.. selle miinus on see, et see mõjub aktiivsele lauale, mitte sellele lauale mis on hiire all...

QKulgur
08.07.09, 04:18
Kust ma selle autohotkey programmi saaks, selle sait on maha kukkunud..

kapiuksehing
08.07.09, 08:57
Kust ma selle autohotkey programmi saaks, selle sait on maha kukkunud..

http://download.cnet.com/AutoHotkey/3000-2084_4-10279446.html

levis
08.07.09, 09:07
http://download.cnet.com/AutoHotkey/3000-2084_4-10279446.html

Kui valid download, siis viskab: "We're sorry, but the page you requested could not be found."

kapiuksehing
08.07.09, 09:28
krt.. mingi faili ta mulle sealt andis.. aga nüüd vaatan, et jah mingi vale

aga sellelt lehelt sain ma täitsa korras installika
http://www.softpedia.com/progDownload/AutoHotkey-Download-13084.html

softpedia mirrorist siis
http://download.softpedia.com/dl/5feebc6a1fc7bd6923c511142415fadd/4a544a0e/100013084/software/os_enhance/AutoHotkey104803_Install.exe

Pahvak
08.07.09, 12:23
On need usaldusväärsed saidid?

Oliverk
08.07.09, 14:04
Inimesed ärge olge nii paranoilised :D Loogish et usaldusväärsed.

virx747
08.07.09, 17:55
Sain video valmis, renderdan praegu.
Rääkisin seal HEMi table scannerist ka.
Proovin täna üles laadida.

virx747
08.07.09, 20:21
Video läks kodumaiste videode alla.

QKulgur
08.07.09, 21:09
video on väga vinge aga sain aru et õpetad kuidas settingud paika saada videos, et lauad hüppaks kõrvale ja selle allsnap programmi kasutamist jne ???

virx747
08.07.09, 21:59
video on väga vinge aga sain aru et õpetad kuidas settingud paika saada videos, et lauad hüppaks kõrvale ja selle allsnap programmi kasutamist jne ???


Sorry kui pidid pettuma, ei tulnud jah selle peale, et peaks seda kõike selgitama. Arvasin, et need asjad saab ka kirjalikult selgitades tööle, video tegin lihtsalt selleks, et toimivast asjast ettekujutust saada. Sain aru, et mõned ei mõistnud üldse, millest jutt.

Aga pane siia kirja, kust edasi ei saa, kindlasti kamba peale saad abi!

QKulgur
08.07.09, 23:51
Hetkel ma ei mõista midagi mida ma selle allsnap programmiga tegema pean, äkki veits seletad kuidas seda kasutada

rohelinekonn
09.07.09, 03:03
Jah ma lootsin kah videot kuidas kõik saada paika nagu meil see HUDi video on olemas. Präegu ei mõista miskit kuidas asju saada korda. Nada.

QKulgur
09.07.09, 03:13
Nii ma veits mässasin siin ja sain lauad ilusti hyppama 3 kohta ja tagasi.
Küsimus, et teises teemas sa kirjutasid, et sul on right click nii seadistatud:
Right Click: Bet 3/4-pot(PRE) / 3/4-pot(FLOP) / 2/3-pot(TURN) / 1/2-pot(RIVER), round to SB, 4xBB+1/limper if opening preflop, autobet off.

aga kuidas sa saad right clickile ültse keystroke assignmenti teha?
mx revolutioni soft ei luba ültse ju left ja right clickile mingeid lisa ülesandeid anda...? teistele nuppudele ainult saab


ja kui selle right click teema scripti panin siis ta ytles et invalid vms

virx747
09.07.09, 08:23
Kämoon mehed, proovige ise ka veidi nuputada nende asjade üle! :)
Parema nupu kasutamist panustamiseks sättisin teise AHK skriptiga, mida aga enam ei kasuta.
Siin on hunnik skripte: http://www.overcards.com/wiki/moin/AutoHotKey

Nagu videos näha, siis praegu olen seadistanud automaatse panustamise, selleks kasutan TableNinjat.

Kui mahti saan, teen siis väikse lisavideo.

QKulgur
09.07.09, 08:58
Tuleb ka ninja ära osta siis, ja nagu ma aru saan et hem-is table scanner tööle hakkaks tuleb seda ka upgradeda?
Igastahes jään videot ootama 8)

kollane
09.07.09, 09:14
See table ninja on tõesti suht nuts. Väga hea multitableda ;)

Pahvak
10.07.09, 10:53
Aitäh, virx, see stack laotus meeldib mulle väga. Tavalise cascadega on see häda, et tahaks mõnda kätt jälgida ja siis on väga tüütu lauda mujale tirida.

Aristotep
10.07.09, 12:14
Jep, eile mängisin ka esimest korda stack laotusega. Väga mõnus oli ja tänu sellele ka paar head riidi tehtud :)

kollane
10.07.09, 14:55
nii sain ka vunkama, tundub asjalik. kasutan samu nuppe mis levis ja päris mugav ikka
õhtul katsetan

Kodu
15.07.09, 15:11
Mul ei käivitu see allsnap??? Muidu sain asjale pihta küll aga ei sa stacki kuidagi paika. Kas mõnda teist proget ei ole millega stacki paika saab???

Ee jess sain ka ikka käima.

rohelinekonn
16.07.09, 18:31
Sain selle asja lõpuks tööle. Muidugi pean kasutama klaviatuuri abi seni kuni uue hiire saab. Öösel läheb testimiseks

Aristotep
17.07.09, 07:47
Seda allsnapi ei ole üldse vaja

-andres-
17.07.09, 08:17
Tableninja + selline laotus (+ahk script) on täielik nuts!
Täna lõpuks mängisin/mängin esimest korda.

20 lauda ja kõik on rahulik, kordagi pole kiirustamiseks läinud, ega ka sitouti.

Tänud.

saugakarel
17.07.09, 20:27
Kas keegi võiks mulle seletada kuidas seda snappi kasutada:P
tänud!

-andres-
17.07.09, 21:11
See allsnap pole pmst oluline, tema funktsioon esineb lihtsalt selles, et ta tõmbab/imab :D korrektselt aknad ekraani servadesse nurkadesse ja fikseerib uusi aknaid venitades neile eelneva suuruse.
Ühesõnaga tegelikult saab ka väga vabalt ilma selleta hakkama.

vilkar
23.07.09, 08:46
Tableninja + selline laotus (+ahk script) on täielik nuts!
Täna lõpuks mängisin/mängin esimest korda.

20 lauda ja kõik on rahulik, kordagi pole kiirustamiseks läinud, ega ka sitouti.

Tänud.


20 lauda :D sick , mis siis kasum oli sessi peale? ma kujutan ette, et suht tihti lükkas kõrgeid pokketeid KK,AA ? ja AKs jne erinevates laudades.

QKulgur
04.08.09, 12:54
Virx või keegi kellel on mx revolution hiir, kuidas saada keskmise rulliku allavajutamisele käsklust panna? Kõigile teistele nuppudele olen ilusti käsklused lisanud aga keskmine rulliku vajutamisele ei saa.. ??? Logitechi Setpointis siis 3 nupp ülevalt.

Pahvak
04.08.09, 14:11
Virx või keegi kellel on mx revolution hiir, kuidas saada keskmise rulliku allavajutamisele käsklust panna? Kõigile teistele nuppudele olen ilusti käsklused lisanud aga keskmine rulliku vajutamisele ei saa.. ??? Logitechi Setpointis siis 3 nupp ülevalt.


Ma tean, et tavalisel hiirel on rulliku jaoks käsklus - mbutton::

virx747
04.08.09, 16:14
Virx või keegi kellel on mx revolution hiir, kuidas saada keskmise rulliku allavajutamisele käsklust panna? Kõigile teistele nuppudele olen ilusti käsklused lisanud aga keskmine rulliku vajutamisele ei saa.. ??? Logitechi Setpointis siis 3 nupp ülevalt.


No aga kas Sul seal SetPointis siis ei anna võimalust Keystroke Assignment?
Mul näiteks täitsa olemas ja toimib.

http://i28.tinypic.com/209pt3n.jpg

QKulgur
04.08.09, 22:59
jah, keystroke assignment kõik olemas, lihtsalt asi ei funka..
Ja kuidas sul viimasel nupul on multiple keystrokes pandud ? Mul saab ainult document flip või zoom panna:S

virx747
04.08.09, 23:22
jah, keystroke assignment kõik olemas, lihtsalt asi ei funka..
Ja kuidas sul viimasel nupul on multiple keystrokes pandud ? Mul saab ainult document flip või zoom panna:S


Kui ei funka, siis küll ei oska aidata, mul töötab ilusti.
Sellel külgmisel rullil mul selline aken. Et seal saab panna veel lisaks 3 funktsiooni: ette lüke, taha lüke ja vajutus.
Kui sellest abi, siis mul Control Center 4.00.121 driver ja soft

http://i25.tinypic.com/10pqah1.jpg

QKulgur
04.08.09, 23:24
oh suured tänud sulle!! mul tõesti vana soft peal ver 3 midagi

0ttt
05.08.09, 22:14
Kas FT's saab selle stack layoutiga mängida?

-andres-
05.08.09, 22:23
Kas FT's saab selle stack layoutiga mängida?

Igal pool kus toimib auto pop-up, peaks see võimalik olema. Starsi soft on lihtsalt kõige kuldsem ja asi toimib seal perfektselt.

FreakyJason
14.08.09, 11:31
Tänud virxile. Sain ka asja tööle. Suht lihtne tglt kokkuvõttes. Õhtul saab ehk proovida :P

pastilaa
14.08.09, 12:15
Väga magus asi paistab. Peab endalegi seadistama. Video ka 5! Tänud!

Marek K.
18.08.09, 04:18
kas selline värk töötab ka FTP softiga?

Helmps
18.08.09, 05:22
kas selline värk töötab ka FTP softiga?


jah, aga kas ftp on enda popupimise korda teinud?

Marek K.
18.08.09, 06:54
jah minu arust küll

bubba
18.08.09, 12:26
teemat läbi ei lugenud, võib-olla on juba räägitud sellest, aga kui palju, kui üldse, juhtub misclicke laua ette hüppamisel järsult, kui tegutsed teisel laual?

Provoker
18.08.09, 12:29
teemat läbi ei lugenud, võib-olla on juba räägitud sellest, aga kui palju, kui üldse, juhtub misclicke laua ette hüppamisel järsult, kui tegutsed teisel laual?


misclicke juhtub üliharva, kuid mul siiski on olnud ntx KK prefold stackis tuimalt foldi klikkides. Aga see üldiselt oma enda tähelepanematus ja liigne rapsimine.

Aristotep
18.08.09, 12:31
Praktiliselt ei juhtu üldse. Väga harva tuleb topeltklõps, kuid hiir on stackis enamasti foldi nupu kohal.

virx747
18.08.09, 12:55
Sama siin, kui panna üle 20 laua ja 4 tundi on mängitud, siis kuna fold nupp on pidevalt ühe koha peal, siis on üsna palju PP-sid lennanud mucki, kaasaarvatud AA shorti shove peale. ;D
Aga see kõik on puhtalt enda lohakus ja robotliku mängimise tulemus.

daljoh
20.08.09, 14:07
Äkki oskab keegi selles osas aidata mind. Mul Trusti 5 nuppuga hiir. Aga ma ei tea mis ma pean nende külje nuppude nimeks panema scripti. Neti browseris töötavad nad back and forward nuppudena!!!

Edit: eelmise probleemi sain lahendatud. Nüüd küsimus järgmine. Kui ma tahan et nt parem klikk liigutaks lauada, siis kuidas seda teha nii et ALT nuppu all ei peaks hoidma. V seda ei saagi teha?

raunooo
21.08.09, 13:39
Kas keegi võiks selle video lingi visata, ma ei leia seda ise kuidagi..

kilu6
21.08.09, 17:25
Kas keegi võiks selle video lingi visata, ma ei leia seda ise kuidagi..




Video läks kodumaiste videode alla.



http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,1871.0.html

raunooo
21.08.09, 18:54
http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,1871.0.html

Vaatasin ja kodumaiste videote alla, aga jäi kahe silma vahele järelikult, ty.

EestiMats
23.08.09, 02:02
Väga nuts värk , kohe parem grindida.
Tänud !

taasver
23.08.09, 16:30
Võtsin ka lõpuks asja kätte ja seadistasin ära.
Aitäh!

taasver
24.08.09, 17:59
Kuidas mingile käsule mitu nuppu panna saab?.. tahaks nii hiire kui klaveri pealt sama käskluse toimima panna
EDIT: sain juba korda.. kopeerisin vastava scripti osa ja panin uue shortcuti

kilu6
24.08.09, 18:03
Kuidas mingile käsule mitu nuppu panna saab?.. tahaks nii hiire kui klaveri pealt sama käskluse toimima panna


vt seal pealehe peal käsud olemas.

Näiteks parema nupuga teise kuhja (sama mis 's')

------------

;Moving a table to the preset coordinates
;================================================= ============================
!a::
MouseGetPos,,,tableID
IfWinExist, ahk_id %tableID%
WinMove,,, 0, 0

return

!s::
MouseGetPos,,,tableID
IfWinExist, ahk_id %tableID%
WinMove,,, 800, 0

return

!z::
MouseGetPos,,,tableID
IfWinExist, ahk_id %tableID%
WinMove,,, 0, 580

return

!x::
MouseGetPos,,,tableID
IfWinExist, ahk_id %tableID%
WinMove,,, 800, 580

return

~Rbutton::
MouseGetPos,,,tableID
IfWinExist, ahk_id %tableID%
WinMove,,, 800, 0

return

-andres-
24.08.09, 18:03
Kui sul logitechi hiir, siis peaks olema sul ka setpoint ja sealt saad määrata käske.

MM
25.08.09, 14:10
mulle see sajale erinevale nupule vajutamine ei istu - sellepärast tegin nii, et akente liigutamine käib vaid parema nupuga:

kui aktiivne laud on koordinaatidel 0, 0 ja kursor on laua kohal, siis viiakse laud kas paremale, alla või alla-paremale sõltuvalt sellest, millises laua sektoris kursor parajasti on.
kui aktiivne laud ei ole koordinaatidel 0,0, siis viiakse laud koordinaatidele 0, 0.

levis
25.08.09, 15:03
mulle see sajale erinevale nupule vajutamine ei istu - sellepärast tegin nii, et akente liigutamine käib vaid parema nupuga:

kui aktiivne laud on koordinaatidel 0, 0 ja kursor on laua kohal, siis viiakse laud kas paremale, alla või alla-paremale sõltuvalt sellest, millises laua sektoris kursor parajasti on.
kui aktiivne laud ei ole koordinaatidel 0,0, siis viiakse laud koordinaatidele 0, 0.

Plz jaga oma scripti :D

LuuK
25.08.09, 15:46
+1

rohelinekonn
25.08.09, 16:43
Plz jaga oma scripti :D


+1

farik666
25.08.09, 16:49
+3

EestiMats
25.08.09, 17:16
Mul selline jama , et kui võtan stackist hea käe kõrvale, seal ntx betin ära, lahmin stackis olevatel laudadel check/fold bla bla, ja siis kui kõrval oleval laual tuleb raske otsus, siis ei saa stackis olevatel laudadel järjest lasta, paned 1-l ntx foldi, siis kohe tuleb aktiivseks jälle kõrval olev laud. Teil ka nii , või misasja ? Loodan , et saate aru mida ma öelda tahtsin.

Provoker
25.08.09, 17:37
Tõmba endale stars assistant ja näed punast kasti kohe aktiivse laua ümber lisaks sellele, et ta aktiivseks muutub. Natuke hiirt liigutada ei tohiks ju väga problemaatiline olla.

Tigrano
25.08.09, 19:26
Mul selline jama , et kui võtan stackist hea käe kõrvale, seal ntx betin ära, lahmin stackis olevatel laudadel check/fold bla bla, ja siis kui kõrval oleval laual tuleb raske otsus, siis ei saa stackis olevatel laudadel järjest lasta, paned 1-l ntx foldi, siis kohe tuleb aktiivseks jälle kõrval olev laud. Teil ka nii , või misasja ? Loodan , et saate aru mida ma öelda tahtsin.


Jep, mul on ka nii, otsustan kähku ära, ehk saab tõesti, et ei viskaks kuidagi kohe seda lauda jälle esimesena järjekoda aga kaldun arvama, et mitte.

-andres-
25.08.09, 19:27
Mingi hotkeyga saab panna, et viskaks stackis järgmise actionit vajava laua ette, aga seda peab koguaeg uuesti vajutama, sest vahepeal on taas kõrvalt laud aktiivne :/.

Tigrano
25.08.09, 19:29
Mingi hotkeyga saab panna, et viskaks stackis järgmise actionit vajava laua ette, aga seda peab koguaeg uuesti vajutama, sest vahepeal on taas kõrvalt laud aktiivne :/.


Jep, selles point ongi, et muidu jooksevad teised 23 lauda unnikusse, mis siis et mul sellel kõrval oleval laual on timebanki sitaks.

EestiMats
25.08.09, 19:53
Mingi hotkeyga saab panna, et viskaks stackis järgmise actionit vajava laua ette, aga seda peab koguaeg uuesti vajutama, sest vahepeal on taas kõrvalt laud aktiivne :/.

How?

-andres-
25.08.09, 19:57
See paraku abiks pole, aga .ahk script. Starshotkeys on nimi. Hetkel pole kodus ja ei saa uppida. Mul paar käsku läbi selle, mitte läbi tableninja.

MM
25.08.09, 21:38
Plz jaga oma scripti :D


esimesed 8 muutujat siis laudade koordinaadid:


#IfWinActive ahk_class PokerStarsTableFrameClass
stackX = 0
stackY = 0
1X = 800
1Y = 0
2X = 0
2Y = 470
3X = 800
3Y = 470

RButton::
WinGetPos, tX, tY, tW, tH, A
MouseGetPos, mX, mY
if (tX=0 and tY = 0)
if (mX>tW/2 and mX<tW and mY<tH/2)
MoveWindow(1X, 1Y)
else if (mX<tW/2 and mY>tH/2 and mY<tH)
MoveWindow(2X, 2Y)
else if (mX>tW/2 and mX<tW and mY>tH/2 and mY<tH)
MoveWindow(3X, 3Y)
else
return
else
MoveWindow(stackX, stackY)
return

MoveWindow(LocX, LocY)
{
WinGetActiveTitle, TitleVar
WinMove, %TitleVar%,, LocX, LocY

}

MM
25.08.09, 21:43
skript eeldab, et stäkk on vasakul üleval nurgas asukohaga 0, 0.
suht obv peaks samas kood olema, et vastavalt vajadusele modida imo

levis
25.08.09, 22:01
skript eeldab, et stäkk on vasakul üleval nurgas asukohaga 0, 0.
suht obv peaks samas kood olema, et vastavalt vajadusele modida imo

WOW!!!, Väga lahe script, tähhh!
Ise panin nii, et teeb kõike parema nupuga double click:
~Rbutton::
if A_PriorHotkey <> ~Rbutton
{
KeyWait, Rbutton
return
}
if A_TimeSincePriorHotkey > 400
{
KeyWait, Rbutton
return
}

rohelinekonn
25.08.09, 23:07
Suur tänu kasutajale MM sain tööle selle asja tööle.
Aga levis mille asemele ma selle sinu lõpu pean täpselt panema et saaks selle double clicki asja tööle.
Olen donk selliste asjadega.

levis
26.08.09, 00:50
Suur tänu kasutajale MM sain tööle selle asja tööle.
Aga levis mille asemele ma selle sinu lõpu pean täpselt panema et saaks selle double clicki asja tööle.
Olen donk selliste asjadega.

Ma ei suutnud ise sellega harjuda ja panin tagasi nii nagu vanasti oli, et rullik ülesse, siis läheb laud paremale ülesse, rullik alla, siis laud alla ja rulliku nupuga paremale alla ning hiire parempoolse nupuga double click lauad tagasi vasakule ülesse. Piisab sellest kui olla laua kohal ja liigutada rullikut, mis on väga hea. Samuti vahel on soov viia näiteks alumine laud paremale ülesse vms.

#IfWinActive ahk_class PokerStarsTableFrameClass
stackX = 0
stackY = -10
1X = 830
1Y = -10
2X = 0
2Y = 450
3X = 830
3Y = 450
################################################
~Rbutton::
if A_PriorHotkey <> ~Rbutton
{
KeyWait, Rbutton
return
}
if A_TimeSincePriorHotkey > 400
{
KeyWait, Rbutton
return
}
################################################
WinGetPos, tX, tY, tW, tH, A
MouseGetPos, mX, mY
if (tX<20 and tY<20)
if (mX>tW/2 and mX<tW and mY<tH/2)
MoveWindow(1X, 1Y)
else if (mX<tW/2 and mY>tH/2 and mY<tH)
MoveWindow(2X, 2Y)
else if (mX>tW/2 and mX<tW and mY>tH/2 and mY<tH)
MoveWindow(3X, 3Y)
else
return
else
MoveWindow(stackX, stackY)
return

MoveWindow(LocX, LocY)
{
WinGetActiveTitle, TitleVar
WinMove, %TitleVar%,, LocX, LocY

}

Script, mida ise kasutan:
;Moving a table to the preset coordinates
;================================================= ============================

~Rbutton::
if A_PriorHotkey <> ~Rbutton
{
KeyWait, Rbutton
return
}
if A_TimeSincePriorHotkey > 400
{
KeyWait, Rbutton
return
}
MouseGetPos,,,tableID
IfWinExist, ahk_id %tableID%
WinMove,,, 0, -10

return

wheelup::
MouseGetPos,,,tableID
IfWinExist, ahk_id %tableID%
WinMove,,, 830, -20

return

wheeldown::
MouseGetPos,,,tableID
IfWinExist, ahk_id %tableID%
WinMove,,, 0, 450

return

mbutton::
MouseGetPos,,,tableID
IfWinExist, ahk_id %tableID%
WinMove,,, 830, 450

return

kilu6
26.08.09, 01:05
Piisab sellest kui olla laua kohal ja liigutada rullikut, mis on väga hea.


Aga millega sa betsized, kas seda rullikuga ei ole mugav teha?

levis
26.08.09, 01:40
Aga millega sa betsized, kas seda rullikuga ei ole mugav teha?

Seepärast ma uut scripti üritasingi mängu tuua, et saaks rullikuga panustada.
Aga paistab, et kõike head korraga ei saa :(
3xbb, mida ma cashis peamiselt kasutan, seda on lihtne bet sliderilt välja võluda.
2.5xbb jaoks kasutasin klaviatuuri, mis oli kole tüütu, aga seda siis SnG-des ja neid ma niipea ei plaani enam taguda, need nii rigged :D

Ghost0
26.08.09, 02:23
Stackmode on täielik nuts! :)
Tile mode's on 16tablamine minu jaoks juba suht raske(fast tables), stack modes 24tablamine on umbes sama raske või veits lihtsam imo :D
Ei osanud arvata ,et vahe nii suur on, aga eks see tile mode's ühest monitori otsast teise liikumine võtab ikka päris kõvasti aega. Kätt ei väsita ka nii palju.


Ja suured tänud MM'le scripti eest.
Alguses vajab harjumist ,aga muidu väga hea.
Ise kasutan siis paremat klikki laudade liigutamiseks ja rulli betsizinguks. Põhimõtteliselt võiks rulli klikkimise preflop 4xbb+1 per limper ja postflop 2/3 potist lugejaks teha. Aga ma ei tea, kas saan sellega hakkama :D


Aga, kas nii ei saaks teha , et ühe nupuga liigutad laudu aga vahet pole kus laua "osal" hiire kursor asetseb. Ja siis klikk tõstaks akna suvalisele VABALE(tühjale) kohale desktopil? Nii vist ei saa? Script peaks ära tundma siis ,et tal on laud "ees" vms ::)

rohelinekonn
26.08.09, 09:34
nii sain korda ja esimene sess tehtud kah tänud kasutajale MM ja Levis.
Rullikuga süsteem mulle hästi ei sobinud seega otsustasin selle double click süsteemi kasuks.

Rahapada
10.09.09, 16:18
kui meelest ei lähe ära, et rullik laudu viib, on eriti äge, ma sain esmase kogemuse 20 tableda, meeldis

Ghost0
24.10.09, 18:04
Kas keegi oskab arvata milles probleem on? Nimelt kui PT3 tööle panna siis script ei taha enam toimida, aga kui PT3 kinni on siis toimib kõik hästi :-\

Tigrano
24.10.09, 19:47
Kas keegi oskab arvata milles probleem on? Nimelt kui PT3 tööle panna siis script ei taha enam toimida, aga kui PT3 kinni on siis toimib kõik hästi :-\


Panin just Windows 7 peale ja nüüd ka script ei tööta ainult pokkeri akende puhul, teisi aknaid, msn, mozilla saab liigutada.

Sinu jutu peale testisin ka ilma HEMita ja nüüd script ka mul töötab, huvitav mis värk on.

MM
25.10.09, 10:21
õiguste probleem. tee skript .exe'ks (AHK'l on vahend selle jaoks), ja siis käivitamisel panna Run as Admin

ESTPatrick
25.10.09, 12:45
õiguste probleem. tee skript .exe'ks (AHK'l on vahend selle jaoks), ja siis käivitamisel panna Run as Admin


üks jube andekas tüüp see MM ikka

Tarmonator
25.10.09, 12:49
üks jube andekas tüüp see MM ikka


kes too on?

RudiTurbo
25.10.09, 16:12
kes too on?


Marko Märtin

MM
25.10.09, 17:20
gtfo :)

taasver
25.10.09, 17:48
Martin Müürsepp ? :D

MM
27.11.09, 22:37
nonnii - härra Müürsepp lisas skriptile kasutajaliidse, et oleks hea jooksvalt koordinaate muuta

http://www.megaupload.com/?d=BG14ZDXI

Ghost0
22.01.10, 23:15
Kas FTP's tuleb mingeid settinguid muuta et asi toimiks? Mitte ei funka, parem klõps viskab ainult akna ette millega saan FTP laua backroundi valida...

Tigrano
22.01.10, 23:18
Kas FTP's tuleb mingeid settinguid muuta et asi toimiks? Mitte ei funka, parem klõps viskab ainult akna ette millega saan FTP laua backroundi valida...


Arvan, et see ei toimib FTP ehk ainult starsis, sest FTP ei ole kuskilt seda minumeelest maha keerata. Pokerstaris toimib.

hoss23
28.01.10, 17:30
Uus arvuti ja vista peal. Stack mode töötab ilma hudita, aga hudiga ei tööta. Milles probla võib olla ??? ??? ???

levis
28.01.10, 18:09
Võib-olla midagi sarnast: http://www.flopturnriver.com/phpBB2/forum/ahk-script-movetables-from-nakamura-t90772.html
Et vaja asjad "run as administrator" panna.

hoss23
29.01.10, 17:08
tänks levis, näib, et sain targemaks. Panin jah kõik proged, Hem, stars ja Ahk script run as administrator ja nüüd töötab.

CheekyMullet
06.03.10, 20:32
Leidsin sellise scripti, mille puhul piisab ühest klahvist/nupust ja see saab ise aru, milline slot on tühi ja paneb uue akna tühja kohta.

http://www.flopturnriver.com/pokerstars-ahk-scripts.php

-andres-
06.03.10, 20:58
Keegi sellise nt 6 sloti või 9 sloti oma ka teinud? Otsisin, aga ei suutnud esmapilgul leida.

-andres-
06.03.10, 21:15
Keegi sellise nt 6 sloti või 9 sloti oma ka teinud? Otsisin, aga ei suutnud esmapilgul leida.

Ise küsin, ise vastan.

http://forumserver.twoplustwo.com/168/free-software/stackandtile-multi-site-table-manager-stars-ftp-party-ub-cake-657805/#post15332185

taipupole
19.11.10, 20:43
Olen kuid ja kuid kasutanud seda esimeses postituses olnud scripti, kuid kui täna üritasin üle mõne aja Starsi kasutada, siis see enam ei töötanud (samas sedadama Firefoxi akent liigutab kenasti).

Ainuke erinevus on, et olen vahepeal üle läinud Windown 7le. Kas keegi oskab pakkuda mingisugust lahendust?

taipupole
19.11.10, 20:51
Olen kuid ja kuid kasutanud seda esimeses postituses olnud scripti, kuid kui täna üritasin üle mõne aja Starsi kasutada, siis see enam ei töötanud (samas sedadama Firefoxi akent liigutab kenasti).

Ainuke erinevus on, et olen vahepeal üle läinud Windown 7le. Kas keegi oskab pakkuda mingisugust lahendust?

Et ma olen tark, lahendasin selle probleemi lennult: PS jooksis as administrator ja seega ei allunud AHKi käskudele.

Nüüd on aga küsimus: kuidas alluma panna (ilma adminit maha võtmata)? Keegi teab?

Tigrano
19.11.10, 20:57
Tee selle parema klõpsuga alt valikutest compile ja siis on exe ning siis pane run as admin ja probleem lahendatud.

taipupole
19.11.10, 21:02
Tee selle parema klõpsuga alt valikutest compile ja siis on exe ning siis pane run as admin ja probleem lahendatud.

Jumalik.