PDA

View Full Version : BUY datamined hands



marguzz22
30.06.09, 09:32
http://www.handhq.com/Buy-datamined-hands.aspx



leidsin sellise koha, ostan sealt ongame käsi varsti kohe 20 dollari eest saab 800 000 kätt

potreraiser
30.06.09, 11:28
isegi olen ostnud, töötab.

variatsioon
30.06.09, 13:11
Ma kavatsen osta pokertableratings.com'ist 5m PS FR NL200 kätt 175$ eest + paar tuhat durrrri FR kätt.

ranka
30.06.09, 13:15
Ma kavatsen osta pokertableratings.com'ist 5m PS FR NL200 kätt 175$ eest + paar tuhat durrrri FR kätt.


Ja mis nende kätega teed?

Kui tahad priskeid statte saada, siis see on ilmselge $175 põletamine, kui aga vastaste mängu põhjalikumalt uurida, siis väga hea investeering. Aga fakt on see, et enamus mängijaid (s.h. ka mina) ei viitsi endagi mängu uurida, rääkimata siis vastaste omast.

marguzz22
30.06.09, 13:19
minu jaoks 800 000 kätt on juba OK limiidi kohta, sain just kätte ja ülihea nagu regularide kohta kõik olemas :-* ise saaksin sama sampli 2a mängides

krayzie
30.06.09, 13:24
overrated mõttetus

taasver
30.06.09, 13:27
Ja ongi täitsa lubatud selline asi?

variatsioon
30.06.09, 13:30
Ja mis nende kätega teed?

Kui tahad priskeid statte saada, siis see on ilmselge $175 põletamine, kui aga vastaste mängu põhjalikumalt uurida, siis väga hea investeering. Aga fakt on see, et enamus mängijaid (s.h. ka mina) ei viitsi endagi mängu uurida, rääkimata siis vastaste omast.

mõllan mingi 48h PT reports'is ja uurin kas ThJh on populaarsem kui TcJc, mis on keskminesed statid, palju on võitvaid regulare, kas on üle 50VP$IP(hands>100k) plussis mängijaid, kui palju kekmiselt teenitakse 22,AA,69s, kas mõni vend open foldib QQ UTG jne jne..

siis kulutan umbes 24h vastaste mängu uurimiseks

muidugi saan prisked statid. eks ma sean mingi filtri et viimase poole aasta käed kuvaks HUDi aga pmt üle 50k käe on vaja et teada saada mitu % vastane foldib riveris raisi peale jne..

aga põhiliselt ostan 5m HH et PTis Table trackida.
siis leian insta kõik 75/2/1 - 10k fishid ülesse ja lauad kus winrate on -15BB/100

pmt miks mitte raisata 1bi sellise info peale? :)

kilu6
30.06.09, 13:31
Ostke siis juba kamba peale, mitte igaüks eraldi. Juhul kui sama limiit muidugi.

virx747
30.06.09, 13:32
Üle 1000k käe pole mingil juhul vaja ühe limiidi jaoks, need on tavaliselt kahe viimase kuu kohta. See maksab suurusjärk 30-50$. Kui mängima hakkad, siis kogunevad juba statid kiiresti. Iseenesest on see handhq toimiv koht, kui lähed uude tuppa täitsa puhta lehena, siis IMO lausa hädavajalik ja rahaliselt tasub kindlasti ära. Saad juba esimese käega panna mõnele 7% 3bettijale light 4beti ;D

variatsioon
30.06.09, 13:33
Ostke siis juba kamba peale, mitte igaüks eraldi. Juhul kui sama limiit muidugi.

eks ma pärast võin foorumisse DB müüki panna ;) mingi 75$

-andres-
30.06.09, 13:35
Eem ma Variatsiooni jutust nüüd ei taju, Starsis on keelatud datamine'tud käte kuvamine lauda. Vahele jäädes võib saada kiirelt lifetime banni. Või olen mina millestki väga valesti aru saanud?

Ongame on see lubatud ja Ranka kunagi isegi tegi paar nädalat head ja saatis hiljem käsi tahtjatele.

Edit // Juba vist tajun valesti, et sa siiski lauda neid ei kuva, my bad sel juhul.

marguzz22
30.06.09, 13:35
Minu arust analüüsi ka ülihea teha, kui näed oma limiidi suurimaid võitjaid

marguzz22
30.06.09, 13:36
Eem ma Variatsiooni jutust nüüd ei taju, Starsis on keelatud datamine'tud käte kuvamine lauda. Vahele jäädes võib saada kiirelt lifetime banni. Või olen mina millestki väga valesti aru saanud?

Ongame on see lubatud ja Ranka kunagi isegi tegi paar nädalat head ja saatis hiljem käsi tahtjatele.


Kuidas tehakse kindlaks, et mu andmebaasis on dataminitud käed, mitte mu enda 10 a kombineeritud databaas? Keelatud võib olla aga vahele võimatu jääda. Ja mängin ise õnneks ongames ka, kuid http://forumserver.twoplustwo.com/45/software/hand-hq-datamined-hand-histories-source-314451/index14.html#post11564977 inimestel küll mingeid probleeme pole.

virx747
30.06.09, 13:37
Vahele jäädes võib saada kiirelt lifetime banni. Või olen mina millestki väga valesti aru saanud?


Palun selgitage mulle, kuidas on võimalik vahele jääda sellise asjaga :o

variatsioon
30.06.09, 13:38
Eem ma Variatsiooni jutust nüüd ei taju, Starsis on keelatud datamine'tud käte kuvamine lauda. Vahele jäädes võib saada kiirelt lifetime banni. Või olen mina millestki väga valesti aru saanud?

Ongame on see lubatud ja Ranka kunagi isegi tegi paar nädalat head ja saatis hiljem käsi tahtjatele.

Edit // Juba vist tajun valesti, et sa siiski lauda neid ei kuva, my bad sel juhul.

ja ma arvan et algu saad ikka paar hoiatust... mitte kohe lifetime ban.. see oleks veits pointless..

vennike
30.06.09, 13:41
1)seda on võimatu kindlaks teha.
2)olen ise kasutanud, mitte kyll ostnud, aga aitäh eest saanud ja pole mind keegi bänninud.

marguzz22
30.06.09, 13:44
1)seda on võimatu kindlaks teha.
2)olen ise kasutanud, mitte kyll ostnud, aga aitäh eest saanud ja pole mind keegi bänninud.



+2

variatsioon
30.06.09, 13:47
mis 2+2 räägib selle life-bani värgist?
on keegi reaalselt vahele jäänud?

lenC
30.06.09, 13:49
Vahele jäämine on põhimõtteliselt võimatu, rohkem selline enda südametunnistuse asi :)

marguzz22
30.06.09, 13:54
mis 2+2 räägib selle life-bani värgist?
on keegi reaalselt vahele jäänud?


ei ole.

ranka
30.06.09, 14:19
Vahelejäämisest niipalju, et aastake tagasi ma siiralt ja sinisilmselt uskusin PokerStarsi huvisse kaitsta teisi mängijaid ebavõrdsete eeliste eest, mida saadakse dataminedes.

Tänasel päeval ma seda enam ei usu ning mulle tundub, et dataminemise tõkestamiseks ei tehta MITTE MIDAGI! Kui suured saidid Sharkscope, OPR, Table Ratings detailselt avalikustavad mängijate kasumit (neist ainusõige site on OPR, sest seal saab oma tulemused täielikult ära peita!) ja veel enam -- nüüd müüvad ka käsi ning peaaegu aasta. PokerStars ei ole selle aastaga teinud mitte midagi, et takistada avalikult suuri saite, siis vaevalt nad midagi teevad üksiküritajatele.

Muideks sellega meenus, et PokerStars ei vastanud mu viimasele kirjale Table Ratinguga seoses ja kohe saadan selle uuesti.

EDIT: ah ei viitsi kirjtuada ka, mõttetu tuuleveskitega maadlemine

marguzz22
30.06.09, 15:05
As this is the answer I get from PokerStars:
We do not have prohibitions on things we cannot literally enforce. While
it is forbidden to datamine on our site, we do not have a prohibition on
buying hand histories.

rrrr
30.06.09, 16:45
As this is the answer I get from PokerStars:
We do not have prohibitions on things we cannot literally enforce. While
it is forbidden to datamine on our site, we do not have a prohibition on
buying hand histories.

See on suva meil mingi suva tondi postkastis mille väärtus tagantjärgi kaevates on olematu. Vaadake
http://www.pokerstars.com/poker/room/prohibited/ (http://www.pokerstars.com/poker/room/prohibited/). Seal on öeldud, et:
The practice of datamining (observing games without playing in order to build up a database of hand histories for future reference) is prohibited.
Taolisel viisil saadud ja kuskilt OSTETUD history kasutamine pole küll exactly same aga on kuradima close ja lisaks on veel Hand HQ samal lehel pandud igasugu bottide ja muu keelatud varaga ühte patta.

Edit: Marguzz22, mis kujul sa need käed said ja kas HEM neid loeb ja kas showdonile läinud playerite käed on 100% näha või ainult võitja oma?

marguzz22
30.06.09, 16:53
keegi ei käsi tõmmata, kui karadte, et pokerstars saab teada, et need 800 000 kätt ei olegi teie omad, siis palun väga. Need on täiesti tavalises formaadis käed, mis nüüd minu database osad.

McFoldberg
30.06.09, 17:06
EDIT: ah ei viitsi kirjtuada ka, mõttetu tuuleveskitega maadlemine




Seda on enamus asju tänapäeval, loobumine pole lahendus...
Kõik suuremad prevailid inimkonna ajaloos on olnud tuuleveskitega maadlemine, kui keegi seda ei teeks, oleks maailm pime ja kole koht. Ja me ju ei taha, et Online Pokker oleks pime ja tume koht...

ment52
30.06.09, 23:57
Ma kavatsen osta pokertableratings.com'ist 5m PS FR NL200 kätt 175$ eest + paar tuhat durrrri FR kätt.

5m on vähe pointless kuna sa saad siis käed mis ulatuvad tagasi jaanuarikuuni vms, regularid on selle ajaga jõudnud mitu korda stiili muuta.

rrrr
01.07.09, 08:32
keegi ei käsi tõmmata, kui karadte, et pokerstars saab teada, et need 800 000 kätt ei olegi teie omad, siis palun väga. Need on täiesti tavalises formaadis käed, mis nüüd minu database osad.

Tavalised? Pean silmas seda, et on erinevad asjad kas mängu jälgida või ise mängus osaleda. Kui ise oled jaotuses osalenud, siis showdownile minevad käed näidatakse HH-s 100% ära. Nii võitja kui kaotaja. Kui ise jaotuses ei osale (kaarte sulle ei jagatud), siis saad teada vaid võidukäe ja kaotajate käed, mis muide on väga vajalik info lendavad ka HH-s mucki.

marguzz22
01.07.09, 12:54
ei tea pole vaadanud niimoodi

ranka
01.07.09, 21:19
Seda on enamus asju tänapäeval, loobumine pole lahendus...
Kõik suuremad prevailid inimkonna ajaloos on olnud tuuleveskitega maadlemine, kui keegi seda ei teeks, oleks maailm pime ja kole koht. Ja me ju ei taha, et Online Pokker oleks pime ja tume koht...


Miks ma siin üksi võitlen? Isegi 2p2 foorumites on niipalju elukutselisi pokkerimängijaid, kes ütlevad, et TableRatings.com, Sharkscope ja OfficialPokeRankings.com lehed on VAJALIKUD ja Stars ei tohiks neid keelata! Kui PokerStars tegi muudatuse teatud SNG-des (testimise eesmärgil tõenäoliselt), kus tulemusi nägid ainult mängijad, kes osalesid sellel SNG-l. Seetõttu ei saanud OPR salvestada tulemusi oma andmebaasi ja andmed hakkasid muutuma ebatäpseteks. Sellepeale tõststid taunistunud MTT regularid kisa, et see on debiilsus ja vale ning Stars peaks muutma tagasi -- mida ta ka tegi.

Ühesõnaga sa ei pea võitlema ainult Starsiga vaid veel 100,000 fish-regulariga, kelle arvamusi/veendumusi sa muuta ei saa.

variatsioon
02.07.09, 00:50
kas keegi oskab öelda kui võimast arvutit on vaja et viie millioni käega PT3s möllata?

ment52
02.07.09, 00:55
kas keegi oskab öelda kui võimast arvutit on vaja et viie millioni käega PT3s möllata?

sellist arvutit pole veel tehtud

marguzz22
02.07.09, 13:16
LOL

rrrr
14.07.09, 16:24
FTP TOS kirjutab eriti karmilt:

2. Shared hand history databases and "data mining" software, including subscription services and the exchange of personal databases:

The use of shared hand histories provides detailed information on opponents a player has little or no personal experience playing against, and is deemed to be an unfair advantage. Violating this policy is subject to the maximum penalties for prohibited software use.

Players are not permitted to use the hand histories for hands that they have not personally participated in. Software designed to collect hand history information from games that the player did not participate in is prohibited. Some specific examples include:

* Poker Edge
* Poker Crusher
* SpadeEye
* IdleMiner
* HandHQ
* community shared hand histories
* exchanging hand histories with a friend

leho57
10.08.09, 14:59
ma ei teagi nüüd praegu... äkki ostaks isegi. aga kui ma võtangi näiteks mingi miljon kätt NL 25 tarbeks... kas need on ikka up-to-date? või saan mingi pool aastat kuni aasta vanad käed?

variatsioon
10.08.09, 16:56
ma ei teagi nüüd praegu... äkki ostaks isegi. aga kui ma võtangi näiteks mingi miljon kätt NL 25 tarbeks... kas need on ikka up-to-date? või saan mingi pool aastat kuni aasta vanad käed?

viimased miljon kätt antakse jh.

sada
13.08.09, 19:25
Datamine näiteks muutis minu arvamust pokkeriga regulaarse teenimise kohast palju, kahjuks negatiivses suunas ::) Lasin siin Full tildis datada 4 kuud kahe arvutiga peaaegu pidevalt (18+18 lauda ) limiidis NL50 ja kogusin 13 miljonit kätt ca 65000 mängija kohta üle 1000 mängija kohta oli ikka piisav kogus ( 20000+ kätt) :) Kui hakkasin filtreerima palju neid stabiilselt võitvaid regulaare on siis oli minu imestus igatahes suur, stabiilseid võitjaid praktiliselt polegi :o Kõik olid praktiliselt "nulli ümber keerutajad" (nagu mina isegi tolle aja ca80000 käe jooksul) või lühiajaliselt hea kaardijooksu tõttu võitnud mängijad ??? Igatahes minu mängud tundide kaupa 6+ laual on ilmselt igaveseks lõppenud ;D, jätsin ainult väikse summa sisse, et vahetevahel mõnda odavat turniiri või rahalauda huvipärast toksida :)
Võibolla oli minu datamine natuke ebatäpne (kõikide ühe limiidi mängiate käte saamiseks oleks pidanud kasutama vähemalt 4+ arvutit) aga küsimusele "KUS ON NEED 4+BB/100 võitjad?" mina igatahes ei saanud ??? Võibolla on vaja 130 miljonit kätt ;D

taipupole
13.08.09, 19:44
13 miljonit kätt

6-max või FR?

rrrr
13.08.09, 19:58
viimased miljon kätt antakse jh.

Kuu vanused käed antakse. Miljon kätt on paari päeva andmed FTP NL25-s 6-max. Ostsin juuli lõpus huvi pärast ära FTP 1 miljon kätt. Sain mingi 12.juuni käed. Suurima käibega tegelane oli 16K käsi ja pea 3000 tegelast oli üle 500 käe. Nende tegelast arv, kel oli üle 1000 käe oli 1123 ja nende bb/100 on 0.25 - igati positiivne :)

Igatahes samas andmebaasis mina neid käsi ei kasuta kuna reeglid keelavad. Oma HEMis näen ainult neid käsi, kelle vastu ise mänginud olen. Ilma ostetud andmebaasita isegi läheb piisavalt hästi. Btw - FTP on üllatavalt mittefishine võrreldes ongamega :(

variatsioon
13.08.09, 20:37
KUS ON NEED 4+BB/100 võitjad?

SIIN!
http://www.pokertableratings.com/stars-player-analysis/variatsioon/0.5-1-NL-9
:D

virx747
13.08.09, 21:42
Hea töö Variatsioon!
Siin on need FT top mängijad: http://www.pokertableratings.com/fulltilt-top-winners-alltime/0.25-0.5-NL

Kogu FT peale on võibolla max 10 mängijat, kes suutnud joosta vähemalt 100k kätt winratega 4+.

Davy
13.08.09, 21:46
Hea töö Variatsioon!
Siin on need FT top mängijad: http://www.pokertableratings.com/fulltilt-top-winners-alltime/0.25-0.5-NL

Kogu FT peale on võibolla max 10 mängijat, kes suutnud joosta vähemalt 100k kätt winratega 4+.


Seal on enamus niikuinii HU mängijad

Davy
13.08.09, 21:48
Hea töö Variatsioon!
Siin on need FT top mängijad: http://www.pokertableratings.com/fulltilt-top-winners-alltime/0.25-0.5-NL

Kogu FT peale on võibolla max 10 mängijat, kes suutnud joosta vähemalt 100k kätt winratega 4+.


Ehk siis see on best, teised HU enamasti.


4,35 ptbb FR NL50
http://www.pokertableratings.com/fulltilt-player-search/dride

sada
13.08.09, 22:25
Hea töö Variatsioon!
Siin on need FT top mängijad: http://www.pokertableratings.com/fulltilt-top-winners-alltime/0.25-0.5-NL

Kogu FT peale on võibolla max 10 mängijat, kes suutnud joosta vähemalt 100k kätt winratega 4+.

Võitjaid on siis isegi veel vähem kui arvasin :o Tegin siis õige otsuse, et suurest grindimisest loobusin, sest paistab et tööga teenin vähemalt poole rohkem kui sealse topi parim võitja ;D ;D Kui arvestada et minul läheks 300000 käe mängimiseks ca aasta :P
See käte ostmine paistab siis jube küsitava väärtusega olema kui miljon kätt on sisuliselt paari päeva info ???Paari päevase info põhjal küll mingitest kaotajatest ja võitjatest rääkida ei saa :-\ Aga eks suur andmebaas ole kasulik ikkagi ;)
Arvasin koguaeg et 4bb/100 on selline hea mängia keskmine, aga tuleb välja hoopis tipptegiatele jõukohane 8)

sada
13.08.09, 22:32
6-max või FR?

FR

ment52
14.08.09, 01:23
Arvasin koguaeg et 4bb/100 on selline hea mängia keskmine, aga tuleb välja hoopis tipptegiatele jõukohane 8)


Loodan, et teed vahet BB-l ja bb-l, 4BB=8bb.

rrrr
14.08.09, 10:23
Sellele 8bb-le tuleb juurde lisada ilmselt igasugused boonused ja rakeback.

Võibolla olen ma madalapalgaline või vähenõudlik või on viimased 3 kuud pokkeris heater peal aga kui suudaks 8h päevas sama kvaliteediga pokkerit lasta NL25-s, siis oleks kahekordne eesti keskmine kenasti taskus, millega võib peaaegu rahule jääda. Esialgu plaanin jääda asjaarmastajaks. Eks näe, mis kõrgemad levelid toovad. Loodetavasti septembrist NL50-s.

sada
15.08.09, 23:51
Loodan, et teed vahet BB-l ja bb-l, 4BB=8bb.
palun lollile selgitust mis neil vahet on
on? mõtlesin seda mida HM näitab :-\

ranka
15.08.09, 23:58
palun lollile selgitust mis neil vahet on
on? mõtlesin seda mida HM näitab :-\


Üks on Big Bet (BB) ja teine Big Blind (bb). Big Bet = 2 x Big Blind

marguzz22
16.08.09, 13:11
Sellele 8bb-le tuleb juurde lisada ilmselt igasugused boonused ja rakeback.

Võibolla olen ma madalapalgaline või vähenõudlik või on viimased 3 kuud pokkeris heater peal aga kui suudaks 8h päevas sama kvaliteediga pokkerit lasta NL25-s, siis oleks kahekordne eesti keskmine kenasti taskus, millega võib peaaegu rahule jääda. Esialgu plaanin jääda asjaarmastajaks. Eks näe, mis kõrgemad levelid toovad. Loodetavasti septembrist NL50-s.


8H ei suuda keegi sama kvaliteediga pokkerit lasta

nomerlot
14.07.10, 12:49
Vana teema ülessoojendamine: kui reaalselt üldse on võimalik vahele jääda ostetud käte kuvamisega lauas?
Iseenesest, kui enne kõrgemale kolimist osta PTR-st ca 1BI eest uue limiidi miljon värsket kätt, siis peaks see olema alguseks päris hea edge.

nomerlot
14.07.10, 14:15
Ja ühte ma ütlen - kui saate suuremal hulgal käsi, siis varuge aega, et neid trackerisse importida.
Panin miljon kätt öösel kell PT3-e importima, import võttis 5,5 tundi, aga pärast seda alanud housekeepingu clustering käib juba 8. tundi ja ei taha ikka lõppeda. Ma loodan, et selle kuumaga arvuti pilti tasku ei pane taolise koormuse peale...

sm112
14.07.10, 14:46
Eks see oleneb arvutist ka, mõnel võtab 1M käe import + housekeeping kokku umbes tunni ^^

ziimukaz
14.07.10, 15:16
Eks see oleneb arvutist ka, mõnel võtab 1M käe import + housekeeping kokku umbes tunni ^^

wat? mis näitajatega arvuti nii suudab

nomerlot
14.07.10, 15:25
Eks see oleneb arvutist ka, mõnel võtab 1M käe import + housekeeping kokku umbes tunni ^^

DELL Latitude, Core 2 Duo 1,8GHz, 2Gb RAM

ziimukaz
14.07.10, 15:27
DELL Latitude, Core 2 Duo 1,8GHz, 2Gb RAM

Huvitav ::)

sm112
14.07.10, 15:32
http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=164184&postcount=386

johnanhalt
12.02.17, 09:55
Ek gekoop het van hier. Later het ek afgekom http://drivehud.com/ wat my gehelp het om die hande op te spoor asook 'n ingeligte besluit te neem. Dit vinnig verbeter my wen koers.:redface: