PDA

View Full Version : *** Juuli offtopic ***



Leheküljed : 1 [2] 3 4 5 6

hotcocacola
07.07.09, 17:06
sick...

rohelinekonn
07.07.09, 17:25
Unibetis 2k GDT hetkel 4/12

Ehk seekord ei keera paska kokku ja tuleb esikoht ära

ptui ptui ptui

jrgn hell
07.07.09, 17:27
Briti spioonide sari spooks. viimane hooaeg, teemaks Briti-vene halvad suhted ja venelased kavandavad küber-rünnakut allveelaevast merepõhjas olevate piiberoptiliste kaablite abil.
Ja MI6 koosolekul tuuakse näide lampi Eesti vastastest küberrünnakutest, mis peaaegu halvas terve riiigi ;D alates kuskil 7ndast minutist käib see koosolek ja tuleb korra see jutuks.
Üks briti kõvemaid sarju ja kõik hooajad on ülihead olnud, niipalju kui neid vaadanud olen

http://www.youtube.com/watch?v=97m3xjTW5v8&feature=related

leits
07.07.09, 17:40
Hommikul ärgates on siit jube v2h elugeda .. mingi masu siia ka jõudnud v?

ok2aa
07.07.09, 17:43
tra mul oli nii hea puhkus aga siis avastasin, et saan kõrvaltänava kohvikust netti varastada. fakkkkkkk

rohelinekonn
07.07.09, 17:55
FT 5/10 tahab ehk tulla

hotcocacola
07.07.09, 18:07
püha samblavit...see kuu sain nl50s kasumi 495$ peale, mõtlesin et ohh nats veel ja nl100 tuleb...tra sõnusin ära...kasumist 55$ alles...no vittt tra, igast suunast tõmmatakse ära, absoluutselt kõik blind battelitest võluvad nad nutsid ja read ja kõik kokku...oeh :(

-andres-
07.07.09, 18:46
Sootak meil õppejõud väga tark ja lahe mees


Võib olla tore ja tark õppejõud, kuid see artikkel seda paraku pole.

Vanade kriminoloogide üks suund on vähendada Eestis vangistatute arvu, kuid nagu näha, mõtlevad nad seda tehes ka piisavalt üle.

leits
07.07.09, 19:01
eilse nuts p2eva puhul premeerisin ennast hiidkrevettidega pangest :D ajuvaba hind on küll väänatud neile mingi 300 6 krevetti :D imo olid nats suuremad kui tavalised :D

A need munanuudlid ikka rokivad seal ... oskaks ise ka neid teha oleks päris pro :D

paradigmlost
07.07.09, 19:36
Võib olla tore ja tark õppejõud, kuid see artikkel seda paraku pole.

Vanade kriminoloogide üks suund on vähendada Eestis vangistatute arvu, kuid nagu näha, mõtlevad nad seda tehes ka piisavalt üle.


Artikkel on väga hea!! (vabandust kui see kedagi kuidagi solvab, aga ütlen siiski, et kes lahjadele narkootikumidele vastu seisab, see lihtsalt ei tea nendest eriti midagi)

Oliverk
07.07.09, 19:40
Artikkel on väga hea!! (vabandust kui see kedagi kuidagi solvab, aga ütlen siiski, et kes lahjadele narkootikumidele vastu seisab, see lihtsalt ei tea nendest eriti midagi)

Ei huvita ka. Ninud küll neid lahjade narkootikumide armastajaid. Viska kummikuga vastu pead ainult. Siis ka ei saa aru mis maailmas toimub.

leits
07.07.09, 19:51
Davai järgmine well võiks tulla, oleks mida lugeda vähemalt. Whos' next ... krayzie, ranka?
ennast huvitaks krayzie rohkemgi

rohelinekonn
07.07.09, 19:58
Davai järgmine well võiks tulla, oleks mida lugeda vähemalt. Whos' next ... krayzie, ranka?
ennast huvitaks krayzie rohkemgi


nõustun

variatsioon
07.07.09, 20:10
Artikkel on väga hea!! (vabandust kui see kedagi kuidagi solvab, aga ütlen siiski, et kes lahjadele narkootikumidele vastu seisab, see lihtsalt ei tea nendest eriti midagi)

+1

jrgn hell
07.07.09, 20:13
http://www.reporter.ee/2009/07/07/35tana-krimis-vanaema-sai-lapselapselt-peksa/#comments


rohvel, mu naabrid

Purz
07.07.09, 20:16
Kuidas selliste kõrval elada on? Politsei käib 3 korda õhtu jooksul maja ees...

rohelinekonn
07.07.09, 20:58
Kellel oli siin kunagi randmega probleeme? Kunagi kuskil teemas lugesin aga enam ei mäleta kus kes ja mis.

ranka
07.07.09, 21:02
Davai järgmine well võiks tulla, oleks mida lugeda vähemalt. Whos' next ... krayzie, ranka?
ennast huvitaks krayzie rohkemgi


Mina pakun nominaadiks Leitsi

variatsioon
07.07.09, 21:03
Kellel oli siin kunagi randmega probleeme? Kunagi kuskil teemas lugesin aga enam ei mäleta kus kes ja mis.

mai tea kellel kunagi oli aga hetkel on igatahes minul ;)

rohelinekonn
07.07.09, 21:18
mai tea kellel kunagi oli aga hetkel on igatahes minul ;)


mul kah ja siis mäletan et too isik andis siin miskit nõu aga ei pööranud tol hetkel tähelepanu, tahaks nüüd uuesti kuulda mis ta ütles. :)

Pahvak
07.07.09, 21:21
mul kah ja siis mäletan et too isik andis siin miskit nõu aga ei pööranud tol hetkel tähelepanu, tahaks nüüd uuesti kuulda mis ta ütles. :)


Minu teema. Hoidke oma käsi. Siiamaani on kerged probleemid järel :)

http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,1467.0.html

EDIT: Töökohtade teemas andsin natukene pikemalt nõu vist.

BuildUp
07.07.09, 21:26
http://www.reporter.ee/2009/07/07/35tana-krimis-vanaema-sai-lapselapselt-peksa/#comments


rohvel, mu naabrid


leht vigane.

leho57
07.07.09, 21:46
Ei huvita ka. Ninud küll neid lahjade narkootikumide armastajaid. Viska kummikuga vastu pead ainult. Siis ka ei saa aru mis maailmas toimub.


ma ütleks, et kui ei huvita siis ole kuss :D
ja täpselt nagu artikliski öeldud, milleks on alkohol ja tubakas lubatud? loogiline ju, et aktsiisi pealt teenib riik mõnusalt plekki, tohutult palju inimesi kaotaks tööd kui see ära keelustada. Riik kardab mingid fenomeni, et kui seaduslikuks muuta lahjad narkootikumid siis on hoobilt pool riiki laksu all ja kõik vajub hukatusse... peab siiski arvestama, et inimesed ei ole loomad. ja kes tahabki kogu elu sassis olla, siis see on seda nii kui nii - lihtsalt tarvitab mingit poolvigast kraami, rikub "ROHKEM" oma tervist ning ei kopikatki riigile selle eest.

pastilaa
07.07.09, 21:47
Kuna sa Pahvak andsid mulle kord head nõu flopi 3betimise sizingul siis mina olen lahkesti valmis sulle hüva nõuga toeks olema:

Tänada pole vaja.

http://www.hyteware.com/carpal_tunnel_mouse/images/carpal_tunnel_mouse_in_hand.JPG

P.S See pole minu kodu ega käsi.

Pahvak
07.07.09, 22:00
Päris keeruline aparatuur. Ma tänan. :P

Uniquest
07.07.09, 22:22
tra mul oli nii hea puhkus aga siis avastasin, et saan kõrvaltänava kohvikust netti varastada. fakkkkkkk

LOL ;D

ranka
07.07.09, 22:29
Kuna sa Pahvak andsid mulle kord head nõu flopi 3betimise sizingul siis mina olen lahkesti valmis sulle hüva nõuga toeks olema:

Tänada pole vaja.

http://www.hyteware.com/carpal_tunnel_mouse/images/carpal_tunnel_mouse_in_hand.JPG

P.S See pole minu kodu ega käsi.


Sellist hiirt kodust kapist välja võtta julgeksid? Mina küll mitte.

Leiutamise asemel soovitan käia poodides ringi, kergendada oma rahakotti tuhatkonna krooni võrra ning saate omale kvaliteetse hiire. Nende 100 eekiste hiirtega tulevadki karpaal tunnelid ja igasugu muu sündroomid kallale.

Tegelt tulin hoopis siia ütlemaks, et mängin 5-card draw turkat ja ei uskunud, et 5-card draws saab vastasi lugeda. Veel-enam, vastaste lugemine on kohati nii fking kerge ja on nii obvious, mis on neil käes ja kas nad on nõus maksma või foldima.

ranka
07.07.09, 22:31
Sellele hiirele (kes tegi vaesemehe leiutise) on analoog olemas:

http://www.evoluent.com/vm3_med.jpg

Üldiselt soovitan minna 2p2 foorumisse ja kirjutada otsingusse "mouse" ning peaksite leidma vastavaid teemasi tohutult.

Ise hetkel ütlen, et Logitech MX Revolution on üle prahi hiir ning paremat hiirt mina oma elus käes pole hoidnud.

http://brokenremote.files.wordpress.com/2008/08/logitech-mx-revolution.jpg

lebovend
07.07.09, 22:53
Aga mina ütlen, et olen kogu elu kasutanud hiiri, mille hind on 35 ja 100 eegu vahel ja pole
mul veel kordagi karpkalu ja tunneleid olnud.

Ja pole mitte vähe arvuti taga nolifenud.

ranka
07.07.09, 22:55
Aga mina ütlen, et olen kogu elu kasutanud hiiri, mille hind on 35 ja 100 eegu vahel ja pole
mul veel kordagi karpkalu ja tunneleid olnud.

Ja pole mitte vähe arvuti taga nolifenud.


Sama, erinevusega, et viimasel ajal ei ole ma odavaid junne kasutanud eriti. Läpparil on miski 45 kroonine hakatis :P

LuuK
07.07.09, 23:04
Kuna sa Pahvak andsid mulle kord head nõu flopi 3betimise sizingul siis mina olen lahkesti valmis sulle hüva nõuga toeks olema:

Tänada pole vaja.

P.S See pole minu kodu ega käsi.

Avastasin, et hoian kätt hiirel suht samas asendis. Hiir on tavaline, hakkasin mingi aeg kasutama rullikut vasaku hiire klahvi asemel. Proovisin nüüd tavaasendit ja pagana ebamugav on.

variatsioon
07.07.09, 23:16
hiirel peaks olema vähemalt 10 nuppu ;)

siis on väga mugav multitableda

variatsioon
08.07.09, 00:14
http://www.goal-setting-college.com/image/inspirational-motivational-songs.jpg

ilus pilt :/

leits
08.07.09, 00:17
Nõnda edasi see kuu l2heb siis ma olen Juulii lõpus Nl100 ;D ;D ;D ;D

hotcocacola
08.07.09, 00:23
irw, tegin tiltsessi @nl10s, 8 lauda.
täiesti haige, iga min bet preflop on mul 0,80$ ;D
lauad jooksid koguaeg 6maxis tühjaks :D, haiged inimesed, keegi ei tahtnud mind vaba rahana :D.
suurim miinus oli -18 , aga lõpetasin +0,94$ peal, hahahaaa :D (515 kätt)
tra see on nii hull entertainment value :D

mitu hiigel suckouti tegin ära :D
aga nüüd sain ka kinnitust, et pole vaja nl10s bluffida.
kui saad toppaari (eriti äss+keskmine kicker), siis vennad bluffivad oma stackid sulle ära :D
enda statsid olid 44/30/4

parim oli see:

mul 74s, raisen standard 0,8, kütetakse 2 peale, ma call.
flop 889, vastane check
ma bet 2, ta allin 10$, ma call 6 :D
turn 7 , river 7

IRW, ma pidin sel hetkel maha kukkuma toolilt :D, ma ei tea mix ma callisin, et näha maybe backdoor flushi :D, aga ei,ma rohkem tegelt tahtsin näha nende käsi :D

soovitan kõikidele tildimaandamiseks madalal limiidil actionit korraldada ;D

muahahahaa vähemalt saab hea tundega magama minnna

IRWIRRWWWW


aaaa jaaa õige :D, mingi alguses kütan standard 0,8$ beti sisse, T8s.
flop J82, ma bet 2, ta call
turn J, ma bet 2, ta allin 6$, ma instacall, tal 96s, IRW, kutt oli nii drawing dead ju ;D;D;D;D;D;D;D;D

leho57
08.07.09, 01:22
irw, tegin tiltsessi @nl10s, 8 lauda.
täiesti haige, iga min bet preflop on mul 0,80$ ;D
lauad jooksid koguaeg 6maxis tühjaks :D, haiged inimesed, keegi ei tahtnud mind vaba rahana :D.
suurim miinus oli -18 , aga lõpetasin +0,94$ peal, hahahaaa :D (515 kätt)
tra see on nii hull entertainment value :D

mitu hiigel suckouti tegin ära :D
aga nüüd sain ka kinnitust, et pole vaja nl10s bluffida.
kui saad toppaari (eriti äss+keskmine kicker), siis vennad bluffivad oma stackid sulle ära :D
enda statsid olid 44/30/4

parim oli see:

mul 74s, raisen standard 0,8, kütetakse 2 peale, ma call.
flop 889, vastane check
ma bet 2, ta allin 10$, ma call 6 :D
turn 7 , river 7

IRW, ma pidin sel hetkel maha kukkuma toolilt :D, ma ei tea mix ma callisin, et näha maybe backdoor flushi :D, aga ei,ma rohkem tegelt tahtsin näha nende käsi :D

soovitan kõikidele tildimaandamiseks madalal limiidil actionit korraldada ;D

muahahahaa vähemalt saab hea tundega magama minnna

IRWIRRWWWW


aaaa jaaa õige :D, mingi alguses kütan standard 0,8$ beti sisse, T8s.
flop J82, ma bet 2, ta call
turn J, ma bet 2, ta allin 6$, ma instacall, tal 96s, IRW, kutt oli nii drawing dead ju ;D;D;D;D;D;D;D;D


istusin sul kõrval ja varastasin blinde vahel :)

KeRRRt
08.07.09, 02:40
http://pix.motivatedphotos.com/2009/2/28/633714420467199410-poker.jpg

antnx
08.07.09, 13:03
http://www.reporter.ee/2009/07/07/35tana-krimis-vanaema-sai-lapselapselt-peksa/#comments


rohvel, mu naabrid



http://www.reporter.ee/2009/07/08/agressiivne-parnu-nakk-naitas-vanaema-peal-valuvotteid/

andu_andu
08.07.09, 13:19
http://www.reporter.ee/2009/07/07/35tana-krimis-vanaema-sai-lapselapselt-peksa/#comments


rohvel, mu naabrid


Pärnu Postimeha ajakirjanik Andris Tammela kirjutas sellest loo ka. Eile Bravost tulles lampi hakkasime kuidagi suhtlema ( mõlemad olid korraspoisid muidugi ) - tundsin vana ära ja tüüp oli nii leilis selle peale, et viskas meid tuttava taksojuhiga koju ära tasuta hehe. Tee peal nagu muuseas tõmbas põuetaskust välja kokkuvolditud ajalehe, kus oli sellest samast kräust tema artikkel.

ranka
08.07.09, 14:25
Pärnu Postimeha ajakirjanik Andris Tammela kirjutas sellest loo ka. Eile Bravost tulles lampi hakkasime kuidagi suhtlema ( mõlemad olid korraspoisid muidugi ) - tundsin vana ära ja tüüp oli nii leilis selle peale, et viskas meid tuttava taksojuhiga koju ära tasuta hehe. Tee peal nagu muuseas tõmbas põuetaskust välja kokkuvolditud ajalehe, kus oli sellest samast kräust tema artikkel.


ROFL, vana käib Pärnu Postimees põues bravos ringi vä?

jrgn hell
08.07.09, 14:46
Keegi küsis, kuidas elada on nende kõrval. Pole hullu sittagi. Tsirkust saab, aga suurem tsirkus on ainult enamasti pensioni päevade ajal, kuna siis lihtsalt selllele vanaemale lennatakse selga ja sama raha eest tuleb suurem alkopidu ja nii on juba aastaid olnud. Mu vanaema on isegi korra seda mutti laksnud kuhugi kuuri sööma, et käest kõike ära ei võetaks.


ja irw, ajalehe lõige taskus. Ma kunagi hästi vähe suthlesin mingite modellidega, kellest ühel oli taskus mingi ära närtsutatud ja kokkuvolditud stiina esikaas endast

Kris
08.07.09, 15:36
Ranka jälgi õigekirja uudiste kirjutamisel !

ranka
08.07.09, 15:48
Ranka jälgi õigekirja uudiste kirjutamisel !


Me pole filoloogid vaid endised lihttöölised. Aga paluks uudistele linki ja siis äkki saan ajada teiste kaela.

EDIT: Või vea ära parandada obv

marguzz22
08.07.09, 15:54
Ranka jälgi õigekirja uudiste kirjutamisel !
>:( >:(

antnx
08.07.09, 15:55
http://answers.yahoo.com/question/index;_ylt=AnknLdCu2LhwqQ.IT.B.dLfaxQt.;_ylv=3?qid =20090630153456AAvOMVE

Kris
08.07.09, 17:35
See pakkumine on mõeldud vaid ->teiele<-, TrioBeti pokkerimängijad!

Ja iga "kui" ette ei käi koma.. mitmetes lausetes valesti.. neid pole mõtet parandama hakata. Lihtsalt andsin teada, et imelik lugeda - mitte halva pärast.

ranka
08.07.09, 17:38
See pakkumine on mõeldud vaid ->teiele<-, TrioBeti pokkerimängijad!

Ja iga "kui" ette ei käi koma.. mitmetes lausetes valesti.. neid pole mõtet parandama hakata. Lihtsalt andsin teada, et imelik lugeda - mitte halva pärast.


See ei ole meie kirjutatud atikkel, kiiruga tegin copy-paste TrioBet'i lehelt ja eeldasin, et neil on õigekiri kontrollitud. Seega enda laiskuse vitstad praegu peksavad.

arvamusliider
08.07.09, 18:19
pokkeriprod.com Estimated Worth $3525.9 USD

Kasutajaid:
Eesti 57,6%
Saksa 24,3%
Muud 18,1%

BuildUp
08.07.09, 18:21
pokkeriprod.com Estimated Worth $3525.9 USD

Kasutajaid:
Eesti 57,6%
Saksa 24,3%
Muud 18,1%


Saksa? ???

arvamusliider
08.07.09, 18:30
Saksa? ???


Saksad

leho57
08.07.09, 19:02
Saksad

:D :D

Uniquest
08.07.09, 19:22
Saksad

:D

Aga on sellele mingi muu seletus peale nende vea?

Potsataja
08.07.09, 19:34
Obv on 24,3% kasutajatest Saksa IPga spämmbotid :P

vapsik
08.07.09, 21:05
RIP FTP! Oli tore Sind tunda.


Mis seal juhtus?

leits
08.07.09, 22:35
jaj hiiterile j2rgneb kena downswing ,

AA vs Q8 .
KK vs J7
QQ vs K7o

Hiromandid olid platsis täna

Tigrano
08.07.09, 22:35
http://forumserver.twoplustwo.com/28/internet-poker/ftp-answers-7-8-a-528262/index23.html
23 lehte mõne tunniga, kes ei ole uue softiga rahul.


Mingi uus suund on pokkeritubadel võetud, mängijatest kiiresti lahti saada ;D

qjet
08.07.09, 22:39
kellegil mb's 250$ on? kannaks panka vastu, swedbank on ainult.

Potsataja
08.07.09, 22:40
Mingi uus suund on pokkeritubadel võetud, mängijatest kiiresti lahti saada ;D


IMO saadi lõpuks aru, et liiga palju raha ei mõju karmale hästi ;D

andu_andu
08.07.09, 22:59
IMO saadi lõpuks aru, et liiga palju raha ei mõju karmale hästi ;D

hahahhahahah ;D

kilu6
09.07.09, 00:00
HEM pani FullTilti softiuuenduse peale puusse ja ainult beta töötab.
Normaalne.

---------------------
http://rvgsoftware.fileburst.com/HmBetaUpdate.exe

* (1.09 Beta 14a BUG) Updated to deal with FTP client change which would cause hud to stop updating after about 10 minutes
* (1.09 Beta 14a BUG) Fixed issue with Prima cash games not auto detecting within hud without table finder

PLEASE NOTE: We will have a scanner update later today - this is taking a little bit longer to fix and we wanted to make sure the manager + hud were operational for people

Mandre
09.07.09, 01:08
kui ma triobetist väikse cashoudi teen siis mis aja pärast ma saan reload boonust küsida ???

kilu6
09.07.09, 01:10
Krt nii närvi ajab, et pokkeriprod on nüüd mingi aff ärisait ja iga teema lõpus on niha nah liitu kohe liitu kohe!!!

Rage
09.07.09, 01:30
see on huvitav.. et selle uuenduse käigu ei tehtud ikkagi ära neid labaseid asju mida mängijaid tahtsid.. laudade filtrit näiteks.. ma lähen jummala tilti selle custom lobby ahk scripti peale.. see suht tihti hangub või muud moodi pedereerib näkku.. vahest tõmbab terve arvuti kooma.. mul koguaeg taskmanager lahti, et saaks kiiresti scripti ära killida vajadusel..

arvamusliider
09.07.09, 01:38
Mida FT sellise käiguga saavutada üritab. Okei, töötajad ei saa tühja istuda, aga tehku seda, mida SOOVITAKSE. Ja kui kukkus SITASTI välja, siis mingu vanale tagasi - MITTE seisukohal, et tehtud tööd ei saa tühja visata. Ja, kui tõesti on vaja selline jama välja lasta, saatku ennem testijad peale. EI ole normaalne, et 2BI läks lihtsalt laggimise pärast tühja. Rääkimata puuduvatest kaartides.

ranka
09.07.09, 01:46
Krt nii närvi ajab, et pokkeriprod on nüüd mingi aff ärisait ja iga teema lõpus on niha nah liitu kohe liitu kohe!!!


Olen sinuga päri aga kahjuks ei oska öelda, kas teised administratsiooni liikmed on. Seega saatsin su kommentaari edasi meie administratsiooni foorumisse ja seal arutame selle põhjalikult läbi. Oleks TIGRANO online saaksin ehk vastuse anda kohe, kahjuks ei paista seda olevat.

Järgnev on minu isiklik arvamus ja räägin oma mõtetest ning see ei ole foorumi administratsiooni ametlik vastus!
Tahaksin lisada niipalju, et meie foorumi moto on algusest peale olnud vähe vilesid, vilkuvaid bännereid, pealesurutud ja kinnimakstud promosid ning see on toonud meile suuremal või vähemalt määral edu. Kahjuks on asjalood läinud natuke teisiti ja tõsiselt on hakanud tekkima liialt palju kommertslikku paska.

Ma isiklikult leian, et rakeback site ei ole halb niikaua, kui ta seisab omaette aga kui foorumis igale promole hakatakse seda juurde lisama, et tule ja liitu, siis oleme varsti "another affiliate site". Sellele kilu6 juba ka tähelepanu juhtis.

Tõenäoliselt oli päästikuks viimase aja sündmused, mis juhtusid liiga tihedalt: rakeback site, opoker ja siis kõige lõpuks full tilt promo, kus olen nõus, et mindi liiale. Selle FTP teema ma muutsin hetkel ära ja samuti läks see puntk administratsioonile arutamisele.

Arutluste tulemustest kuuleme hiljem, siis kui on kõik peabossud kohal.

Marek K.
09.07.09, 01:51
rankapoeg keeras jälle sitta, anname nuga :)

Marek K.
09.07.09, 01:54
Igatahes suvatses FTPDoug lõpuks vastata ja midagi head loota ei ole. Ilmselt TAGASI VANALE softile ei minda ja ajatakse oma rada.

Mõni tund tagasi sai tehtud üks sessioon ja sellist jama on raske kommenteerida. Tulemus muidugi kajastas ka seda.
++++Uue laua viskas alles siis ette, kui oli aega otsustamiseks oma ~1,5sek, mis ei ole normaalne.
++++Lambist jooksevad lauad sit outi keset aktsiooni.
++++JNE. Probleemidel pole piire.

Jah, kõik on SITASTI. Nii TILTI ei ole veel miski suutnud viia - ütleme nii, et olin suutnud oma mängu viia A+ ja peale sellist jama peab vaatama, kas kunagi veel suudan B mängugi teha.


LOL, ma valus juhm m6tsin koguaeg, et mul nett on ****** ja sellepärast kõik see kammajaa.. vaatan, et enda arust muudkui võidan aga kui graphi tsekin siis julm miinus, LOL :D

leho57
09.07.09, 01:58
keegi oskab öelda kuidas ma saan kindlaks teha kas mu FTP konto on läbi kellegi rakebacki regatud või ei? ma ei mäleta enam mis asjaoludel ma selle kasutaja tegin...

ranka
09.07.09, 02:15
Olen sinuga päri aga kahjuks ei oska öelda, kas teised administratsiooni liikmed on. Seega saatsin su kommentaari edasi meie administratsiooni foorumisse ja seal arutame selle põhjalikult läbi. Oleks TIGRANO online saaksin ehk vastuse anda kohe, kahjuks ei paista seda olevat.

Järgnev on minu isiklik arvamus ja räägin oma mõtetest ning see ei ole foorumi administratsiooni ametlik vastus!
Tahaksin lisada niipalju, et meie foorumi moto on algusest peale olnud vähe vilesid, vilkuvaid bännereid, pealesurutud ja kinnimakstud promosid ning see on toonud meile suuremal või vähemalt määral edu. Kahjuks on asjalood läinud natuke teisiti ja tõsiselt on hakanud tekkima liialt palju kommertslikku paska.

Ma isiklikult leian, et rakeback site ei ole halb niikaua, kui ta seisab omaette aga kui foorumis igale promole hakatakse seda juurde lisama, et tule ja liitu, siis oleme varsti "another affiliate site". Sellele kilu6 juba ka tähelepanu juhtis.

Tõenäoliselt oli päästikuks viimase aja sündmused, mis juhtusid liiga tihedalt: rakeback site, opoker ja siis kõige lõpuks full tilt promo, kus olen nõus, et mindi liiale. Selle FTP teema ma muutsin hetkel ära ja samuti läks see puntk administratsioonile arutamisele.

Arutluste tulemustest kuuleme hiljem, siis kui on kõik peabossud kohal.


Nii vastus olemas ja see on väga lihtne ning üheti mõistetav:
Edaspidi affiliate lingid on ainult pokkeritubade tutvustustes ja äärmisel juhul promodes, mis on mõeldud ainult meie foorumite kasutajatele.

Codecci
09.07.09, 02:41
Nii vastus olemas ja see on väga lihtne ning üheti mõistetav:
Edaspidi affiliate lingid on ainult pokkeritubade tutvustustes ja äärmisel juhul promodes, mis on mõeldud ainult meie foorumite kasutajatele.

seega midagi ei muutu?

Codecci
09.07.09, 02:41
keegi oskab öelda kuidas ma saan kindlaks teha kas mu FTP konto on läbi kellegi rakebacki regatud või ei? ma ei mäleta enam mis asjaoludel ma selle kasutaja tegin...

proovi FTP-le kiri saata

rohelinekonn
09.07.09, 02:41
tra lasin just Starsi NL10 ja siis miski silverstar ja supernova hakkasid sõimama üksteist, lähemal uurimisel tuli välja et silverstar oli donkanud supernova tüdruku vastu ja ta tühjaks teinud ning see siis tuli nüüd tagasi võitma. Ja oi kus sõimasid üksteist mul nalja kui palju seal muidugi. Täitsa lõpp kus neil on ikka viitsimist.

Supernova oli see vend muidu:
http://www.pokertableratings.com/stars-player-search/kalderetas

ranka
09.07.09, 02:44
seega midagi ei muutu?


Mida siis muutuma peaks?

Codecci
09.07.09, 02:50
Mida siis muutuma peaks?

Need affiliate lingid polegi ju mujal olnud kui tutvustustes ja promodes... Või on?

kollane
09.07.09, 08:17
tra lasin just Starsi NL10 ja siis miski silverstar ja supernova hakkasid sõimama üksteist, lähemal uurimisel tuli välja et silverstar oli donkanud supernova tüdruku vastu ja ta tühjaks teinud ning see siis tuli nüüd tagasi võitma. Ja oi kus sõimasid üksteist mul nalja kui palju seal muidugi. Täitsa lõpp kus neil on ikka viitsimist.

Supernova oli see vend muidu:
http://www.pokertableratings.com/stars-player-search/kalderetas




LOL

marguzz22
09.07.09, 09:00
http://www.tallinnapostimees.ee/?id=139863

Rage
09.07.09, 09:09
Need affiliate lingid polegi ju mujal olnud kui tutvustustes ja promodes... Või on?
minu arust on see OK, las nad olla tutvustustes.. ja ma küll pokkeriprod.com pealehele kunagi ei satu, aga imo peaks seal ka olema prioriteedid pigem selles suunas, et pokkeriprod.com on eesti pokkeriprode kogunemisekoht kust saab huvitavat ja vajalikku infot ja artikleid ja foorumit lugeda ja muuhulgas pakub ka pokkeriprod.com mõningaid häid pakkumisi pokkerisaitidesse regamisel.

hotcocacola
09.07.09, 09:15
tra lasin just Starsi NL10 ja siis miski silverstar ja supernova hakkasid sõimama üksteist, lähemal uurimisel tuli välja et silverstar oli donkanud supernova tüdruku vastu ja ta tühjaks teinud ning see siis tuli nüüd tagasi võitma. Ja oi kus sõimasid üksteist mul nalja kui palju seal muidugi. Täitsa lõpp kus neil on ikka viitsimist.

Supernova oli see vend muidu:
http://www.pokertableratings.com/stars-player-search/kalderetas



IRW ;D

-andres-
09.07.09, 09:30
Keegi Õllekal käis eile? Moby oli konkreetselt heas hoos.

Uniquest
09.07.09, 10:39
tra lasin just Starsi NL10 ja siis miski silverstar ja supernova hakkasid sõimama üksteist, lähemal uurimisel tuli välja et silverstar oli donkanud supernova tüdrukut. Ja oi kus sõimasid üksteist mul nalja kui palju seal muidugi. Täitsa lõpp kus neil on ikka viitsimist.

Supernova oli see vend muidu:
http://www.pokertableratings.com/stars-player-search/kalderetas

FYP

hotcocacola
09.07.09, 10:54
rohvel :D

hotcocacola
09.07.09, 12:28
http://img189.imageshack.us/img189/8008/emnjq.png
Flopil 195 bet mingi vandi poolt, turnis insta allin ja oi :D, huvitav

vonkartoffel
09.07.09, 12:36
kus sul ikka joppab ;D

Rage
09.07.09, 12:37
EDU QUITTIMISEL. See on täiesti standard pask ja selle peab suutma vastu võtta iga pokkerimängija :) Minul kui põhjakäinud grinderil karv ka ei liigu enam selliste asjade peale :P
mis siis sellest pokkeripro karjäärist sai või mille taha asi jäi pidama.. mäletan et kunagi oli see ranka stakemine siin päris suur teema..

Marek K.
09.07.09, 12:40
No surnud ma veel pole, lihtsalt on olnud keerulised ajad ja muud elulist paska on vahele tulnud.. seega kulud läksid suuremaks kui tulud. Aga quittinud ma pole, lihtsalt nii öelda väikeses printsessi unes momendil :) Rakeback PRO olen momendil :P

Rage
09.07.09, 13:09
No surnud ma veel pole, lihtsalt on olnud keerulised ajad ja muud elulist paska on vahele tulnud.. seega kulud läksid suuremaks kui tulud. Aga quittinud ma pole, lihtsalt nii öelda väikeses printsessi unes momendil :) Rakeback PRO olen momendil :P
mis limiiti mängid? 6max või FR? ja starsis mängid eksole?

Marek K.
09.07.09, 13:38
Ongames mängisin ikka, seni kuni soft veel kuidagi moodi kannatas.. vahepeal ka fulltiltis jms. Hetkel on tõesti natuke vaiksem periood, muidu ikka sügan pidevalt tohutult hande läbi.. aga hetkel lapsega maal ja mängimine üliraskendatud aga vaikselt ikka huian ja ehitan miskit :P Ehk proovin lähiajal Opokerit

ja full ring ikka enamus ajast

hotcocacola
09.07.09, 15:47
Triobeti 5000€ GTD, 25€ BI.
Top 20 hetkel alles, ehk algasid rahad.
ma top10nes. Esimene koht saab 37 000 EEK (2355€) :D, see kuluks marjaks ära ;D

ei teinud rebuyd, ega addoni

hotcocacola
09.07.09, 16:03
FUCK OFF PRIMA & TRIOBET


TRA TEGELT KA TÄIESTI VIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIOTPWRkaegoihsd+jp<'fkjis
dgk<sdsFD MSINE ***** NOHASDFPSgkhopj'hgdijojpoüksfldöS nahui mingi hädine 80€

traaaaaaaaaaa kui rigged FUCK INGOSdf

muidu on turniirid natukene halastanudki riveritega....AFOJ AGA VMIDA *****

pikk28
09.07.09, 16:03
pooldan

variatsioon
09.07.09, 16:04
FUCK OFF PRIMA & TRIOBET


TRA TEGELT KA TÄIESTI VIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIOTPWRkaegoihsd+jp<'fkjis
dgk<sdsFD MSINE ***** NOHASDFPSgkhopj'hgdijojpoüksfldöS nahui mingi hädine 80€

traaaaaaaaaaa kui rigged FUCK INGOSdf

koli starsi!

hotcocacola
09.07.09, 16:11
http://img291.imageshack.us/img291/5984/rve.png

&

http://img523.imageshack.us/img523/4549/rve22.png


äkki nad võtavad midagi ette ja vahetavad võrku ;D

Matzet
09.07.09, 16:22
triobet on nii faking rigged ,et süda läheb pahaksödf asdfgdsghnsdfg sadfg

Aristotep
09.07.09, 16:26
Irw ;D

Stars on parem või? Ma võin postitada kümneid ja kümneid käsi, kus Starsi river sul samamoodi perse lohku tõmbab.

Rage
09.07.09, 16:27
leitsi topicus oli üks hea 2+2 foorumi link.. mine külasta seda..

leits
09.07.09, 16:30
Tra mis toimiub .. mind ei aja need riverid enam tilti .. 24 tabledes tõstan korra laua eemale vaatan, ah ei tulnd ja l2heb edasi?? WTF toimub djuudz? Tra mul endal hakkab igav .. ei saagi siin arvuti taga sõimata enam kuradi vitunägu tõmbasid oma 2 auteri kokku jälle jah

variatsioon
09.07.09, 16:35
Irw ;D

Stars on parem või? Ma võin postitada kümneid ja kümneid käsi, kus Starsi river sul samamoodi perse lohku tõmbab.


tarsis lihtsalt inimesed ei kurda nii palju variatsiooni üle ;)

Svenza
09.07.09, 16:46
Ma kirjutasin triobetti kunagi ammu juba mingi sellise kirja, aga PALJU ropumas vormis. Üliräige tekst oli, kahju et seda enam alle spole... :D

BuildUp
09.07.09, 16:58
Tra mis toimiub .. mind ei aja need riverid enam tilti .. 24 tabledes tõstan korra laua eemale vaatan, ah ei tulnd ja l2heb edasi?? WTF toimub djuudz? Tra mul endal hakkab igav .. ei saagi siin arvuti taga sõimata enam kuradi vitunägu tõmbasid oma 2 auteri kokku jälle jah


Hakkad äkki täiskasvanulikumaks saama?! ::)

hotcocacola
09.07.09, 17:05
tilt on 10 palli skaalas 9,5 langenud !

hotcocacola
09.07.09, 17:09
http://img179.imageshack.us/img179/1323/mindaugasss.png


kled, mindaugas, situ v_ittu v**djas nahui
random generaator on sul pe**es
ning triobeti random generator on katki ning roostes!

bounce
09.07.09, 17:11
http://www.beam.tv/beamreel/dDpFJgDzwt

päris hästi tehtud.

arvamusliider
09.07.09, 17:11
tilt on 10 palli skaalas 9,5 langenud !


Ütleme nii, et TRIOS on mugavam grindida.

hotcocacola
09.07.09, 17:16
Ütleme nii, et TRIOS on mugavam grindida.


mida *****, grind, ma grindiks hetkel selle mindaugase peakohal pussnugadega

arvamusliider
09.07.09, 17:18
Seoses sellega, kas moneybookers ja neteller võtavad FTPst->Starsi kandes mingi osa vahelt?
Ainult 8k lubavad korraga välja ka kanda ja palju nende kannete vahel aega peab olema?

Kui kellegil on huvi suurem summa FTPsse saada ning mulle Starsi asemele, siis PM. Kui see BUDDY transgeriga võimalik on, milles ma kahtlen.

pronks
09.07.09, 17:56
keegi aitaks minu $100 sinu FTP kasutajale. minule 1keeki swedbanki.

tänks

lebovend
09.07.09, 17:58
ärge jookske nüüd FTPst ära, jääge ustavaks!

jrgn hell
09.07.09, 18:29
irw nägin eile unes lampi, et mingi probebet oli ja lasime selliste tiimidega pärnu jõe peal papi peale kummipaatidega rallit. Kahesed tiimid:
Mina ja lenc ja Leits ja Shaun White, aga Shaun hakkas midagi paadis tõmblema ja panid vette mõlemad leitsiga
http://www.la-story.com/upload/2008/08/shaun_white_x-game_athlete_buds_in_video_to_save_a/shaun-white-extra.jpg

ranka
09.07.09, 18:42
irw nägin eile unes lampi, et mingi probebet oli ja lasime selliste tiimidega pärnu jõe peal papi peale kummipaatidega rallit. Kahesed tiimid:
Mina ja lenc ja Leits ja Shaun White, aga Shaun hakkas midagi paadis tõmblema ja panid vette mõlemad leitsiga
http://www.la-story.com/upload/2008/08/shaun_white_x-game_athlete_buds_in_video_to_save_a/shaun-white-extra.jpg


LOL



... aga imo peaks seal ka olema prioriteedid pigem selles suunas, et pokkeriprod.com on eesti pokkeriprode kogunemisekoht kust saab huvitavat ja vajalikku infot ja artikleid ja foorumit lugeda ja muuhulgas pakub ka pokkeriprod.com mõningaid häid pakkumisi pokkerisaitidesse regamisel.


Oleks ka konkreetseid ideid, mida peaks pealehel rohkem olema? Hetkel ma ei oskagi mitte midagi sinna kirjutada peale huvitavate pakkumiste ja mõne kõvema uudise :)

Nüüd 18-ndal ehk saab kirjutada turkast :)

Samuti videode tegemine on jäänud vajaka, neid võiks küll pealehel olla IMO. või siis miskeid pokahi artikleid jne.

ranka
09.07.09, 19:23
http://f.elu24.ee/f/2009/07/09/204741t11h3585.jpg

Gus Hansen õllesummeril :P`?

http://pidu.elu24.ee/?id=140058 -- 14-nest pilt :P

jrgn hell
09.07.09, 19:24
pushis jälle mingi cräpiga kuskil ja suckis midagi outi

Kris
09.07.09, 19:28
rebuy tournad on retardidele. Liigne skillimine käib. okse.

leits
09.07.09, 19:34
soovitage cashi inimesle, mingit turna materjali mida luged .. neti artiklid käiks ka ... tahaks ka neid nats biitida

kuco
09.07.09, 20:01
http://f.elu24.ee/f/2009/07/09/204741t11h3585.jpg

Gus Hansen õllesummeril :P`?

http://pidu.elu24.ee/?id=140058 -- 14-nest pilt :P



ei ... liiga väiksed kõrvad...

kollane
09.07.09, 20:01
ei ... liiga väiksed kõrvad...



;D

leits
09.07.09, 21:23
Lähen homme uut telefoni ostma.
Valikuteks on:
N85
N86
SE C905
Millist te soovitaks?

Potsataja
09.07.09, 21:26
Aga palun, krdi hea telefon.

http://www.designcouncil.org.uk/DCImages/About%20Design/Design%20Techniques/Trends/Nokia_2110_Med.jpg

er1k
09.07.09, 21:29
Kuidas hotcocacola poste saaks ignoreerida?

Rage
09.07.09, 21:30
Lähen homme uut telefoni ostma.
Valikuteks on:
N85
N86
SE C905
Millist te soovitaks?
HTC Touch Prod hoopis:-)

leits
09.07.09, 21:30
Loe uueesti ,mida ma küsisin.

leits
09.07.09, 21:30
Ei taha neid .. nee don liiga suured ja ebamugavad minu jaoks .. läppar on ka olemas ..

variatsioon
09.07.09, 21:32
lauas istus mingi tiltiv donk "pepe goomez".. pmt iga käsi läks all in jumala lampi.. ma sain ca 200$ temalt NL100s (PS FR).
pärast järjekordset kaotust donk lahkus lauast.. ma OBV otsisin teda lobyst lootes talle järgi minna järgmisse NL100 lauda. aga tohu tonti.. tilter istub NL1000s :D

obv läksin tema kõrvale :D. insta sulgesin kõik teised lauad et oleks raha full buyiniga sisse osta. postitasin UTGs blindi kh sest see vend oli juba 5 käega 2k kaotanud..
ja seal NL1000s käis ikka räige möll.. lampi mindi TP all ini ja keskmine pot oli ikka üle 100BB ..
adrenaliin oli põhjas, süda puperdas, käsi värises ja palusin jumalat et ta mulle midagi head kätte annaks ;)

15 minta pärast avastasin et istun play money lauas :D :/

Rage
09.07.09, 21:32
nohh.. sel juhul siis see mudel mis pole nokia oma.. ehk see SE C905 vms



15 minta pärast avastasin et istun play money lauas :D :/
IRWWW ;D :D :D

pikk28
09.07.09, 21:57
krdi HEM paneb näkku aklhflkdjhsfksjhgfk.sdjghkfshglsfkghldkajflsjglfsk jgflkjglfdjg, vähemalt 2 suurt kaotuse kätt on jätnud sisse tõmbamata. tra sess -110 lol. peab raisa ära upgradema.

RudiTurbo
09.07.09, 22:39
Mis seal õllesummeri Triobeti telgis toimub?

QKulgur
09.07.09, 22:41
Lähen homme uut telefoni ostma.
Valikuteks on:
N85
N86
SE C905
Millist te soovitaks?


Endal Nokia E66 ja Neinar Selil kah (ARK-is nägin nädal tagasi) ;D
Soovitan, kõvv telefon

http://img.gsmarena.com/vv/pics/nokia/nokia-e66-02.jpg

ranka
09.07.09, 23:14
Päris haige, 53BI 100NL-is 17 tunniga:

http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=11674084&postcount=100

http://i40.tinypic.com/mbpwjm.jpg

EDIT: Ja peale seda oli kaotanud 50BI sessiga

[ ] variance

EDIT2:
http://i28.tinypic.com/5v62px.jpg

BuildUp
09.07.09, 23:19
Päris haige, 53BI 100NL-is 17 tunniga:

http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=11674084&postcount=100

http://i40.tinypic.com/mbpwjm.jpg

EDIT: Ja peale seda oli kaotanud 50BI sessiga

[ ] variance


WTF? Mul oleks ka sellist jooksu vaja. Hetkel on nii, et kõik korrad kui käsi on korjan blinde ja muul ajal foldin. Not so nice. :(

Edit: Ma kaotust ei näind. ;D

variatsioon
09.07.09, 23:33
10BB/100

väike heater.. ;)

taasver
09.07.09, 23:34
no mida fakki.. loogiline on et õhtul peaks just kergemalt raha tulema, aga 300 käega peaaegu -5 buyinni
http://www.upload.ee/image/126276/brr.jpg

er1k
09.07.09, 23:41
Kui riverisse tahab tulla 1 outerine, siis tuleb laulda:

Go baby go baby go, don't upset the river,
Go baby go baby go, don't upset the river,
Go baby go baby go, don't upset the river

http://www.youtube.com/watch?v=NshPzj2vqxY

leits
10.07.09, 01:33
Endal Nokia E66 ja Neinar Selil kah (ARK-is nägin nädal tagasi) ;D
Soovitan, kõvv telefon

http://img.gsmarena.com/vv/pics/nokia/nokia-e66-02.jpg

mis vahe on n ja e seerial lyhidalt

Fortune
10.07.09, 01:54
*pildid*


mitu lauda see tüüp laseb ? ja mis stattidega? Piltidelt on näha, et 1h-ga teeb ca 1,5k kätt, mis tähendab, et 24? Ma ise proovin praegu vahelduseks 18 lauda ja siis tuleb tunniga natuke vähem käsi.

ja wtf, kuidas see võimalik on niimoodi kaotada ? ???

Skyline
10.07.09, 02:06
mis vahe on n ja e seerial lyhidalt

N seeria on suunatud rohkem mulitimeediale, E seeria on rohkem nagu "äritelefon"

ok2aa
10.07.09, 02:15
Lähen homme uut telefoni ostma.
Valikuteks on:
N85
N86
SE C905
Millist te soovitaks?


mis firma tel sl praegu on? osta sama

Dogers
10.07.09, 02:40
Tahaks mingit sellist telefoni millega doc failidega saaks vabalt ümber käia :D

leits
10.07.09, 03:39
SE hetkel .. ommikul tõusen ja viskan n2ppe

ranka
10.07.09, 03:40
mitu lauda see tüüp laseb ? ja mis stattidega? Piltidelt on näha, et 1h-ga teeb ca 1,5k kätt, mis tähendab, et 24? Ma ise proovin praegu vahelduseks 18 lauda ja siis tuleb tunniga natuke vähem käsi.

ja wtf, kuidas see võimalik on niimoodi kaotada ? ???


24 ikka, miski awful-spewtard on ja seega kaotused ei ole imestamisväärt. Ma pigem küsiks: WTF, kuidas on võimalik niimoodi 50BI võita?!?!?

ment52
10.07.09, 04:47
24 ikka, miski awful-spewtard on ja seega kaotused ei ole imestamisväärt. Ma pigem küsiks: WTF, kuidas on võimalik niimoodi 50BI võita?!?!?

easy ju

PokerStars No-Limit Hold'em, $1.00 BB (8 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

BB ($116.85)
UTG ($48)
UTG+1 ($64.80)
MP1 ($61.30)
MP2 ($100)
Hero (CO) ($168)
JoeIngram1 (Button) ($140)
SB ($100)

Preflop: Hero is CO with Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif
1 fold, UTG+1 calls $1, 2 folds, Hero bets $5, JoeIngram1 raises to $15, 3 folds, Hero raises to $38, JoeIngram1 calls $23

Flop: ($78.50) 2http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, 7http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 4http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (2 players)
Hero bets $50, JoeIngram1 raises to $102 (All-In), Hero calls $52

Turn: ($282.50) 10http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (2 players, 1 all-in)

River: ($282.50) 3http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (2 players, 1 all-in)

Total pot: $282.50 | Rake: $3

Results:
JoeIngram1 had 9http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, 3http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (one pair, threes).
Hero had Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (high card, Ace).
Outcome: JoeIngram1 won $279.50

mihke666
10.07.09, 05:50
easy ju

PokerStars No-Limit Hold'em, $1.00 BB (8 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

BB ($116.85)
UTG ($48)
UTG+1 ($64.80)
MP1 ($61.30)
MP2 ($100)
Hero (CO) ($168)
JoeIngram1 (Button) ($140)
SB ($100)

Preflop: Hero is CO with Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif
1 fold, UTG+1 calls $1, 2 folds, Hero bets $5, JoeIngram1 raises to $15, 3 folds, Hero raises to $38, JoeIngram1 calls $23

Flop: ($78.50) 2http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, 7http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 4http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (2 players)
Hero bets $50, JoeIngram1 raises to $102 (All-In), Hero calls $52

Turn: ($282.50) 10http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (2 players, 1 all-in)

River: ($282.50) 3http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (2 players, 1 all-in)

Total pot: $282.50 | Rake: $3

Results:
JoeIngram1 had 9http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, 3http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (one pair, threes).
Hero had Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (high card, Ace).
Outcome: JoeIngram1 won $279.50



polizeman think positive
http://www.worldstarhiphop.com/videos/video.php?v=wshhnVe7cQOQYe5OE7H3

ranka
10.07.09, 06:45
Lampi googeldasin sõna "rakeback" ja irwwwww sattusin sellise asja peale nagu OÜ Rakeback

http://firmaparing.krediidiinfo.ee/index.php?f_otsil=rakeback+o%C3%BC&x=0&y=0

EDIT: LOL, see ongi miski rakebacki firma ja siis googeldasin edasi ja lendas CV Keskus lehele ,et pakutakse tööd. Siis mõtlesin, et äkki pakutakse tööd rakeback prodele :)

marguzz22
10.07.09, 07:11
nohh.. sel juhul siis see mudel mis pole nokia oma.. ehk see SE C905 vms
IRWWW ;D :D :D


osta nokia n97 v 5800XM

RudiTurbo
10.07.09, 07:12
See JoeIgram on mingi täiesti perses vend, tüüp ei foldi elusees ühelegi 3Betile.
Laseb vist mingi 25/16 kah, viimasel ajal on Ta NL50s ka chillinud

QKulgur
10.07.09, 07:37
mis vahe on n ja e seerial lyhidalt


no n seeria on tilulilu ja e seeria on äriklassi telefon

hotcocacola
10.07.09, 08:35
Kuidas hotcocacola poste saaks ignoreerida?


sa oled nii donk, et sa ei saagi....MUHUHUHAHAHAAAAa

hotcocacola
10.07.09, 09:14
mul n96 ja ma sitaks rahul ;)

Tigrano
10.07.09, 09:21
mul n96 ja ma sitaks rahul ;)


See vist juba mõistlik telefon tõesti.

Maheaatom
10.07.09, 09:52
Lampi googeldasin sõna "rakeback" ja irwwwww sattusin sellise asja peale nagu OÜ Rakeback

http://firmaparing.krediidiinfo.ee/index.php?f_otsil=rakeback+o%C3%BC&x=0&y=0

EDIT: LOL, see ongi miski rakebacki firma ja siis googeldasin edasi ja lendas CV Keskus lehele ,et pakutakse tööd. Siis mõtlesin, et äkki pakutakse tööd rakeback prodele :)

Tegemist on sommidele kuuluvad firmaga, kes tegutseb Eestis tõenäoliselt odavama tööjõu pärast. Selle firma põhiliseks tugevuseks on väga hea domeen, kus opereeritakse, kuid pakkumised on põhilistel konkurentidel enamasti paremad.

marguzz22
10.07.09, 10:01
endal hetkel 5800XM ja no parimat spikerdamis telefoni annab otsida(suur touch screen ja 8GB mälu mussi jaoks + väga hea veebi brauser) aga tahan n97, mis 10k ei tea kas tasub nii palju telefoni peale laksata

Tigrano
10.07.09, 10:05
endal hetkel 5800XM ja no parimat spikerdamis telefoni annab otsida(suur touch screen ja 8GB mälu mussi jaoks + väga hea veebi brauser) aga tahan n97, mis 10k ei tea kas tasub nii palju telefoni peale laksata


See n97 vist teeb iphonele koti pähe ja teistele konkurentidele.

marguzz22
10.07.09, 10:08
jaa näppisin seda siin töö juures ja minu arust kõvasti parem (samas ma pole kõige erapooletum ka kuna iphone mulle ei meeldi

Rage
10.07.09, 10:09
ma ootan tegelt järgmist HTC qwerty klaveriga telefoni, millel OSiks oleks Android

RudiTurbo
10.07.09, 10:21
Mina ei mõista üldse, mix mingisugused 10k'sed telefonid peavad taskus olema.

Mul 3250 juba mitu mitu aastat ning võin seda loopida ja igast asju teha, pole mingit hirmu :)

lenC
10.07.09, 10:24
Mina ei mõista üldse, mix mingisugused 10k'sed telefonid peavad taskus olema.

Mul 3250 juba mitu mitu aastat ning võin seda loopida ja igast asju teha, pole mingit hirmu :)

http://www.elisa.ee/UserFiles/Image/Products/__thumb_-max-325.jpg
FTW

Lõhu/kaota palju tahad, ostad jälle uue paarisoti eest, mitte ei laksi mingit Eesti keskmist kuupalka alla :D Saan aru, kui on mõnel praktilistel eesmärkidel vaja a la maile lugeda pärapõrgus jne, aga üldiselt kipuvad nad ikka riistapikendused olema :)

edit: ja mul on taskulamp ka seal!

Rage
10.07.09, 10:36
uskumatult mugav on, kui telefon sünkib exchangega.. kõik kontaktid on exchange serveris, kalender ja taskid ja märkmed.. kõik koguaeg silme ees, hommikul ärkan üles võtan telefoni kätte ja kohe ekraanil on kõik selle päeva koosolekud ja taskid. praegusel telefonil gpsi ei ole, aga kui ostan uue, siis kindlasti saab olema. Ilgelt mõnus on ka see, et mu telefon saab hakkama SD kaartidega.. info, dokid failid, muusika kõik kaasas, saan telefonist vaadata/muuta/kuulata... ja loomulikutl kogu sünkimine ja faildie laadimine ja pull käib mini-USB kaudu.. laadimine ka.. suvalises kohas saan enamasti mobla laadida..

lenC
10.07.09, 11:12
http://forumserver.twoplustwo.com/36/stt-strategy/account-hacked-529537/

Lühidalt: 1 jorss häkiti ära, kaotas $14k
Kaitske Starsi, kas PIN-koodiga või RSA pin-kalkulaatoriga(6000fpp-d vist, kui fpp-sid pole, siis saab $96 eest osta läbi suppordi), kui ei raatsi kalkulaatorit osta - pange PIN peale - see on tasuta
Kaitske gmaili - Üldine/Brauseri ühendus/Kasuta alati https-i

Pahvak
10.07.09, 11:12
http://z.about.com/d/cellphones/1/0/Y/c/nokia-1600-g.jpg

Interneti telefoniga vaja kasutada pole. Pisike läppar olemas enivei.

Tigrano
10.07.09, 11:19
http://forumserver.twoplustwo.com/36/stt-strategy/account-hacked-529537/

Lühidalt: 1 jorss häkiti ära, kaotas $14k
Kaitske Starsi, kas PIN-koodiga või RSA pin-kalkulaatoriga(6000fpp-d vist, kui fpp-sid pole, siis saab $96 eest osta läbi suppordi), kui ei raatsi kalkulaatorit osta - pange PIN peale - see on tasuta
Kaitske gmaili - Üldine/Brauseri ühendus/Kasuta alati https-i


Karm värk, aga kas 2+2 on juttu olnud ka urka tubade häkkimisest, siiani olen kuulnud ftp ja starsi häkkimistest.

Pahvak
10.07.09, 11:25
http://forumserver.twoplustwo.com/36/stt-strategy/account-hacked-529537/

Lühidalt: 1 jorss häkiti ära, kaotas $14k
Kaitske Starsi, kas PIN-koodiga või RSA pin-kalkulaatoriga(6000fpp-d vist, kui fpp-sid pole, siis saab $96 eest osta läbi suppordi), kui ei raatsi kalkulaatorit osta - pange PIN peale - see on tasuta
Kaitske gmaili - Üldine/Brauseri ühendus/Kasuta alati https-i


Kui panete PINi peale, siis peate kaitsma oma maili, sest PINi saab uue saata mailiile. Mõistlik oleks teha starsi jaoks eraldi mail, mida ei kasuta igapäevaselt (ei kasuta automaatset sisselogimist, ei kasuta gmail notifierit, ei loe avalikus wifis maile starsi mõeldud mailikastist, ei suuna maile edasi kolmandale postkastile).

Lutzky
10.07.09, 11:56
Mina ei mõista üldse, mix mingisugused 10k'sed telefonid peavad taskus olema.

Mul 3250 juba mitu mitu aastat ning võin seda loopida ja igast asju teha, pole mingit hirmu :)


+1

kasutan ise lisafunktsioonidest harva vaid wapi - kui maili tahan checkata. rohkem vaja ei ole ...

marguzz22
10.07.09, 12:04
nojah ma kasutan mail for ex., vaja pdf vahest luged(koolis spikerada:P), internetti maal

MIKE_K6o
10.07.09, 12:09
Mina ei mõista üldse, mix mingisugused 10k'sed telefonid peavad taskus olema.

Mul 3250 juba mitu mitu aastat ning võin seda loopida ja igast asju teha, pole mingit hirmu :)


+2

endal ka 3250, funktsioone jääb ülegi. nett olemas niipalju kui vaja, muusika olemas kui vahest vaja ja talub pea kõike (uut korpust oleks küll juba vaja a muidu on 5+ klots)

groams
10.07.09, 12:19
http://forumserver.twoplustwo.com/36/stt-strategy/account-hacked-529537/

Lühidalt: 1 jorss häkiti ära, kaotas $14k
Kaitske Starsi, kas PIN-koodiga või RSA pin-kalkulaatoriga(6000fpp-d vist, kui fpp-sid pole, siis saab $96 eest osta läbi suppordi), kui ei raatsi kalkulaatorit osta - pange PIN peale - see on tasuta
Kaitske gmaili - Üldine/Brauseri ühendus/Kasuta alati https-i


OMG kevstreet üks häid 16-27$ sngde regulare. Väga fakd up.

Lutzky
10.07.09, 12:20
true

rohelinekonn
10.07.09, 12:27
Telefon on helistamisek mul ja miskit muud sellega ei tee. Kuna olen üpris osav nende kaotamises ja lõhkumises siis ei osta kalleid ja ega nendega pole miskit teha kah, sama head kui odavad.

Potsataja
10.07.09, 12:37
Minu truu tööloom, isegi kellaaega oskab öelda :)

http://www.esato.com/gfx/news/img/nokia-1112.jpg

mcbethk
10.07.09, 12:38
Alati leiab fold equitit! :D :D

PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (6 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

MP ($20.90)
CO ($22.90)
Hero (Button) ($52.80)
SB ($26.50)
BB ($26.80)
UTG ($29.60)

Preflop: Hero is Button with Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif
1 fold, MP bets $0.50, CO calls $0.50, Hero raises to $2, 2 folds, MP calls $1.50, 1 fold

Flop: ($4.85) 5http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, 5http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, 6http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (2 players)
MP checks, Hero bets $3.50, MP calls $3.50

Turn: ($11.85) 3http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (2 players)
MP bets $3, Hero raises to $7, MP raises to $12, Hero raises to $47.30 (All-In), 1 fold

Total pot: $35.85 | Rake: $1.75

Results:
Hero didn't show Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (nothing).
Outcome: Hero won $34.10

taasver
10.07.09, 13:23
Prima turnadel mingi HUD ka toimib?

lenC
10.07.09, 13:42
Prima turnadel mingi HUD ka toimib?

holdem manager, kui ei tööta, siis sul aegunud versioon

rohelinekonn
10.07.09, 13:43
holdem manager, kui ei tööta, siis sul aegunud versioon


Aga seal peab ise table finderiga laua otsima muidu ei hakkagi näitama vist. Või vähemalt mul.

Ghost0
10.07.09, 13:45
Mis seal õllesummeri Triobeti telgis toimub?

Anyone?

lenC
10.07.09, 13:48
standard superturbo freerollid, kus võitja saab chipseti ma pakun

Tuul
10.07.09, 14:08
chipseti vaevalt, eelmine aast sai kaardipaki

lenC
10.07.09, 14:12
chipseti vaevalt, eelmine aast sai kaardipaki

rohvel, leveldad siin? See oleks küll üsna nutune, kui see tõsi on. Ma võin eksida, aga minumeelest sellel aastal rabarockil(kuu tagasi) oli analoogne telk ja seal jagati chipsete.

Tuul
10.07.09, 14:13
ei levelda, eelmine aasta toimusid need turbo turniirid u. iga tunni tagant, kalliks oleks chipsetid läinud, ma pakun
üks loositi vist viimasel päeval kõigi osalejate vahel välja

kohe lähen vaatan ürituse ja telgi üle, siis tean täpselt öelda, kuidas see aasta on

Svenza
10.07.09, 14:21
Starsis oli server restart. Tegin seniks FT-s paar SNG-d
Kõik saidid on ühtemoodi rigged. Bubble mängus big stack raiseb 3x A8ga, mul AA kütan nuppe, floppi 8, river 8. Standard

ranka
10.07.09, 14:22
http://forumserver.twoplustwo.com/36/stt-strategy/account-hacked-529537/

Lühidalt: 1 jorss häkiti ära, kaotas $14k
Kaitske Starsi, kas PIN-koodiga või RSA pin-kalkulaatoriga(6000fpp-d vist, kui fpp-sid pole, siis saab $96 eest osta läbi suppordi), kui ei raatsi kalkulaatorit osta - pange PIN peale - see on tasuta
Kaitske gmaili - Üldine/Brauseri ühendus/Kasuta alati https-i


Loll saab kirikuski peksta. Säästad $100, kaotad $14,000.

$100 siis on RSA Token'i hind.

ranka
10.07.09, 14:22
Telefon on helistamisek mul ja miskit muud sellega ei tee. Kuna olen üpris osav nende kaotamises ja lõhkumises siis ei osta kalleid ja ega nendega pole miskit teha kah, sama head kui odavad.


+1

Potsataja
10.07.09, 14:27
Tra, ma olen segaduses ???

http://forte.delfi.ee/news/teadus/article.php?id=24498741

http://www.postimees.ee/050305/online_uudised/159432.php

rohelinekonn
10.07.09, 15:09
Eile panin jooki ja nagu ikka purjus inimesel kõht jumala tühi, oli vaja lennata maci burksi ostma taksoga. Oleks siis natukene ostnud aga ei praegu vaatan et jagub terveks nädalaks sööki.

Ghost0
10.07.09, 15:25
kohe lähen vaatan ürituse ja telgi üle, siis tean täpselt öelda, kuidas see aasta on

Nice, annan siis teada :) vb hüppan ise ka läbi millalgi siis...

Eelmine aasta said 1 ja 2 koht kaardipaki ning peale selle sai iga osaleja 5€ trio boonuskaardi...ning kõigi osalejate vahel loositi välja laud ja chipcase...

hotcocacola
10.07.09, 15:36
http://www.aegmaha.com/videos/14544#title

PEAB NÄGEMA :D:D

jrgn hell
10.07.09, 16:36
tundub lavastatud, aga mõtted on head

ja ma usun, et placebol ka suur osa, aga hakakisn jälle vitamiine võtma ja trenni vähe rohkem tegema ja selline duracel tunne on.

Ja tel on mul ka täielik MacIvery oma. See õhku siemens x820 ja mingi õhku motorole klapiga pask omavahel vastamisi kokku teibitud. Mõnus mugav 2e simiga didimuutunud luts.

Marek K.
10.07.09, 17:32
ja tel on mul ka täielik MacIvery oma. See õhku siemens x820 ja mingi õhku motorole klapiga pask omavahel vastamisi kokku teibitud. Mõnus mugav 2e simiga didimuutunud luts.


LOLLER

BuildUp
10.07.09, 19:18
Panin täna autoga väikse paugu maha ning oleks peaaegu ühe eide alla ajanud. :o >:( ;D

MIKE_K6o
10.07.09, 19:28
rohvel, leveldad siin? See oleks küll üsna nutune, kui see tõsi on. Ma võin eksida, aga minumeelest sellel aastal rabarockil(kuu tagasi) oli analoogne telk ja seal jagati chipsete.


Eelmine aasta sai kaardipaki + diplom

See aasta saab 10€ trio kontole ja kaardipaki

Tigrano
10.07.09, 19:59
Panin täna autoga väikse paugu maha ning oleks peaaegu ühe eide alla ajanud. :o >:( ;D


Roheline juht ja selline võimas auto ei ole hea ;D

LuuK
10.07.09, 21:39
Panin täna autoga väikse paugu maha ning oleks peaaegu ühe eide alla ajanud. :o >:( ;D


A kuidas muidu on? Miskit ei lagune?

alaska
10.07.09, 22:40
A kuidas muidu on? Miskit ei lagune?


Täitsa p....!!! ;D

KeRRRt
10.07.09, 23:01
http://www.youtube.com/watch?v=UDWnMXzgeZo

jõhkeer vend ikka

ok2aa
10.07.09, 23:27
+1


niijanaa. ma olen ka üldiselt sama mõtteviisi pooldaja aga internetti on mul ikka mitu korda vaja läinud. olen ka selle mõtteviisi mees, kes ostab telefoni ja kasutab seda enamvähem niikaua kuni perse läheb ja siis uue ostab (uus=uus, siis ma mingit juustu enam ei osta) praegu vist sne k800i juba mitu aastat ja väga rahul.

andu_andu
11.07.09, 00:02
Kas keegi teab, mis on selle tegelase nimi, kes mängib mängufilmis " jan E. Uuspõld läheb Tartusse" seda tegelast, kes on baarmen ja hiljem läheb kasiionsse koos janiga ja laenab talle raha? Võimalik, et tal on ka filmi tegemisel mingi roll.

kapiuksehing
11.07.09, 00:09
Andres Maimik

K2snakas
11.07.09, 00:15
http://www.youtube.com/watch?v=UDWnMXzgeZo

jõhkeer vend ikka


mis ta lifetime?

vapsik
11.07.09, 00:16
mis ta lifetime?


Total fights 58
Wins 53
Wins by KO 39
Losses 5


Google aitab sellisel puhul...

Marek K.
11.07.09, 00:23
***** mul on peas vist puuk, jubedalt valutab. metsas ja pasa sees sitaks huiatud, täitsa võimalik aga ei viitsi vaadata ka, mis on

Oliverk
11.07.09, 00:28
Kui pea valutab ja puugist kardad siis peab see puuk sul juba nädal tagasi saadud olema. Selleks ajaks peaks ensefaliidist ajukelmepõletik tekkind olema. Kui kõrge palavik ka tekib siis võid valge lipu püsti visata vist.

ranka
11.07.09, 00:37
***** mul on peas vist puuk, jubedalt valutab. metsas ja pasa sees sitaks huiatud, täitsa võimalik aga ei viitsi vaadata ka, mis on


Viimaks hakkas ajukasvama :)

Marek K.
11.07.09, 00:41
Kui pea valutab ja puugist kardad siis peab see puuk sul juba nädal tagasi saadud olema. Selleks ajaks peaks ensefaliidist ajukelmepõletik tekkind olema. Kui kõrge palavik ka tekib siis võid valge lipu püsti visata vist.

saaks vaevast lahti :)

BuildUp
11.07.09, 11:19
Roheline juht ja selline võimas auto ei ole hea ;D


No õnneks midagi hullu polnud. Väike põks. ABSid liikusid edasi ning lihtsalt ei saanud pidama.



A kuidas muidu on? Miskit ei lagune?


Üsna hästi hoitud, aga mõned asjad ikkagi on. Ntks kaldekruvi, õõtshoova puksid ning pidurivoolikud tuli just ära vahetada, aga see nipetnäpet.

leits
11.07.09, 11:23
A kuidas muidu on? Miskit ei lagune?


ükski auto pole mingi igiliikur, mis ei laguneks :D

Uniquest
11.07.09, 11:54
http://www.youtube.com/watch?v=UDWnMXzgeZo

jõhkeer vend ikka

Täiesti hull, kuidas tüüp ringis tantsib. Ei kujuta ette, kui tilti vastased minna võivad sellise show peale. Väga lahe stiil. ;)

Tigrano
11.07.09, 12:58
***** mul on peas vist puuk, jubedalt valutab. metsas ja pasa sees sitaks huiatud, täitsa võimalik aga ei viitsi vaadata ka, mis on


Julm, peas on puuk aga ei viitsi vaadata ::) Sellises kohas elades peaks need süstid endale tegema 100%

timukasr
11.07.09, 15:11
Käisin Brünot vaatamas - omfg O.o

Pole enne sellist asja näinud, et pärast kino rahvas helistab lähedastele ja räägib mida nad just nägid jne. Kõik olid kergelt šokis. Kihvt muuvi oli mõnes mõttes ikka.

peokuningas
11.07.09, 18:19
Käisin Brünot vaatamas - omfg O.o

Pole enne sellist asja näinud, et pärast kino rahvas helistab lähedastele ja räägib mida nad just nägid jne. Kõik olid kergelt šokis. Kihvt muuvi oli mõnes mõttes ikka.


kui hästi läheb, meelitan ranka homme datele ja viin ta kinno seda vaatama :D

jrgn hell
11.07.09, 18:27
kui hästi läheb, meelitan ranka homme datele ja viin ta kinno seda vaatama :D


ma maadlen endaga, kas tulla või mitte

oleks pidanud ikka neljapäeval hääletama hakkama öösel, siis oleks okhal olnud, prague tra ei suuda otsustada

jrgn hell
11.07.09, 18:34
http://www.youtube.com/watch?v=3IphR3A64VI&annotation_id=annotation_463509&feature=iv

muidu suht mõttetu, Hellmuthi osa on norm

http://forumserver.twoplustwo.com/54/poker-beats-brags-variance/i-will-mail-50-dollar-bill-persons-who-bing-blang-blaow-2009-main-event-523964/

timukasr
11.07.09, 18:42
Mulle väga meeldib too laul. Mälupulgal too ja kuulan kogu aeg. Viimasel ajal kui NL50s spewin, siis kirjutan sama asja chat boxi.

pronks
11.07.09, 21:14
http://i28.tinypic.com/5v62px.jpg


http://i30.tinypic.com/10p3tk1.jpg

ranka
11.07.09, 23:05
Me peokunni ja alviniga joome tallinnas, kes taha punti lüüa: 56298898 - küsida võib Rankat aga mitte kõike!!!!!!!!!!

Dogers
12.07.09, 00:11
misasi see crapshoot turka on ?
mis see endast kujutab :D

alaska
12.07.09, 02:04
Me peokunni ja alviniga joome tallinnas, kes taha punti lüüa: 56298898 - küsida võib Rankat aga mitte kõike!!!!!!!!!!


Gaaaad demet ma joon mingite jorsssidega kes ei te pokkerist mitte sittagi kurat oleks pidand helistama varem raisk.

K2snakas
12.07.09, 02:57
Me peokunni ja alviniga joome tallinnas, kes taha punti lüüa: 56298898 - küsida võib Rankat aga mitte kõike!!!!!!!!!!


lol peokuningas küsis trios pl20 lauas mu sõbralt, et kas ta rankaga peole ei taha minna vmt:D

hotcocacola
12.07.09, 04:04
Me peokunni ja alviniga joome tallinnas, kes taha punti lüüa: 56298898 - küsida võib Rankat aga mitte kõike!!!!!!!!!!



kled tarakan, tõenöäosliselt me orgunnime homme süsteemid pärmus ära ja kui me näen, et sa kused(peldiksusee), sisi ou , sul hakka bhaltb :D

mcbethk
12.07.09, 06:27
mab oelln ni purjuss koma aga OT võib läbustasf ju. HAH!

K2snakas
12.07.09, 08:59
ah sitta kah, õige aeg magama minna:P

jrgn hell
12.07.09, 12:51
Me peokunni ja alviniga joome tallinnas, kes taha punti lüüa: 56298898 - küsida võib Rankat aga mitte kõike!!!!!!!!!!



ma seisin juba tallinna maanteel pöial püsti sinna poole, aga purupurjus inimese kannatus ei ole parim, tulin tulema ja nii tra hea on olla, et lähen kohe tablettidele alko teemasse prom,o tegema ja siis linna uuele ringile


fuck yeah

jrgn hell
12.07.09, 12:52
ja semu, kui linna tuled, ehlista, teeme õlled ja kellad

näen et piilud siisn teemaS ;D

Codecci
12.07.09, 15:53
Fuck, haige päev. Kõigepealt kaotasin piljardis 4-0, pidin maksma 10£ + piljardi kinni, siis kaotasin PLO HU matši 5£ peale, LHE HU matši 6£ peale ja tagatipuks vaatasime UFC 100 ära ja panime kõikide matšide peale 10£ panused, kaotasin kõik 5!!!

fml :'(

ESTPatrick
12.07.09, 15:56
Fuck, haige päev. Kõigepealt kaotasin piljardis 4-0, pidin maksma 10£ + piljardi kinni, siis kaotasin PLO HU matši 5£ peale, LHE HU matši 6£ peale ja tagatipuks vaatasime UFC 100 ära ja panime kõikide matšide peale 10£ panused, kaotasin kõik 5!!!

fml :'(


pead rohkem harjutama

leits
12.07.09, 20:15
Mängin ilmselt täna 200K GUA'd starsis ... 50% müügiks 55/2 = 27.5$ .. anybody wants? On lakboxi tunne täna

BuildUp
12.07.09, 20:35
On lakboxi tunne täna


THIS! ;D ;D ;D

Lutzky
12.07.09, 20:40
On lakboxi tunne täna


unistad?

Rigged
12.07.09, 21:33
Ei tule ära. :(

variatsioon
13.07.09, 00:25
Väga hästi tehtud PN suvepäevade trailer klambri poolt
http://www.youtube.com/watch?v=2Nk_QnwOOdM&feature=channel_page&hd=1

Rigged
13.07.09, 00:29
Solid stuff. ;)

Davy
13.07.09, 06:53
Naxer busto :(
Kas blackjackis ei saa endale keeldu peale panna kasinnides?

marguzz22
13.07.09, 08:08
haige inimene

ranka
13.07.09, 08:11
Naxer busto :(
Kas blackjackis ei saa endale keeldu peale panna kasinnides?


Link?

EDIT: NVM, LEIDSIN. Väga pohhuilt pannakse ja ollakse veel oma tegude üle õnnelik ka.

kollane
13.07.09, 08:12
Link?

http://naxublog.blogspot.com/

leho57
13.07.09, 08:38
tablesin just NL20 2x3 tundi 30min pausiga.
4 buy-ini plussi :)

andu_andu
13.07.09, 08:54
haige inimene


tõsi

antnx
13.07.09, 10:03
Huvitav kuidas see tekib - isu gambleda? Ma oleks küll raha peale vihane kui peaks ükskõik mis muud mängu peale pokkeri kasinnis mängima

Rigged
13.07.09, 10:15
Väga ulme ikka kuidas on võimalik nii hullult gamblida. ???

Tigrano
13.07.09, 10:16
Naxer busto :(
Kas blackjackis ei saa endale keeldu peale panna kasinnides?


Järjekordselt ei suutnud vigadest õppida.

vsiu100
13.07.09, 10:43
Järjekordselt ei suutnud vigadest õppida.


see ei ole viga, see on elustiil.

rohelinekonn
13.07.09, 10:48
haige inimene


+1



see ei ole viga, see on elustiil.


kahtlase väärtusega elustiil. Ma käin kah ikka vahest BJ tagumas kasinnis et seal oma teatud summa maha mängida(vahest läheb teistpidi) ja siis oma gamblimis vajadus rauhldatud saaks, aga ennast nii bustosse taguda pole kõige targem elustiil. Ma ei näe pointi.

TaaviK
13.07.09, 10:51
Mina küll teda halvemaks inimeseks sellepärast ei pea, kuna suutis need 40-50k maha gämbeldada. Kõige tähtsam on ju, et ta ise ei kahetse. Tema raha ikkagi. Paljud siit foorumist ei mõista, et ühe korraliku degenereerunud gämbleri jaoks pole rahal väärtust. Te (nagu ka mina) lihtsalt olete liialt materjalistid ja ülistate raha.

Tigrano
13.07.09, 11:09
see ei ole viga, see on elustiil.


Oleks aeg elustiili muuta, sest tean, et ta ei hooli rahast jne, sest pole ju kohustusi kellegi ega millegi ees ning see elu talle meeldib, kuid saaks ju paremini, kui nüüd hakata jälle stake küsima külapealt. Naxer on ka minu vana pokkerisõber, sest vähemal või rohkemal määral ka mina tänu temale praegu pokkerit mängin.

vsiu100
13.07.09, 11:22
see "see on elustiil" oli rohkem naljana öeldud, kuna täna meeldib kõigil kõige kohta öelda, et see on elustiil.
aga jah, kui suudaks selle hasardi pöörata hasardiks raha kogumise/teenimise peale, siis naxer oleks miljonäääär.
imo ta on hea/rahulik inimene, aga suht valus on kuulata, kui ta näiteks miski turna on pargis hittinud, selleks 6-7h tööd teinud ja siis ytleb, et nyyd on mida rulli magama panna.....why?

Codecci
13.07.09, 11:55
Mina küll teda halvemaks inimeseks sellepärast ei pea, kuna suutis need 40-50k maha gämbeldada. Kõige tähtsam on ju, et ta ise ei kahetse. Tema raha ikkagi. Paljud siit foorumist ei mõista, et ühe korraliku degenereerunud gämbleri jaoks pole rahal väärtust. Te (nagu ka mina) lihtsalt olete liialt materjalistid ja ülistate raha.

Peaks kahetsema imo. Sellega ta lihtsalt väldib bustovalu ja soodustab järgmist korda.

mcbethk
13.07.09, 12:54
Mina küll teda halvemaks inimeseks sellepärast ei pea, kuna suutis need 40-50k maha gämbeldada. Kõige tähtsam on ju, et ta ise ei kahetse. Tema raha ikkagi. Paljud siit foorumist ei mõista, et ühe korraliku degenereerunud gämbleri jaoks pole rahal väärtust. Te (nagu ka mina) lihtsalt olete liialt materjalistid ja ülistate raha.

+1 ma arvan, et see pole kellegi asi mis naxer oma rahaga teeb. Kellelgi pole õigus näpuga näidata ja öelda, et haige vend.

Svenza
13.07.09, 12:59
Väga vana uudis

taipupole
13.07.09, 13:08
Väga vana uudis


Sa täna Tartu turniiri mängid?

hotcocacola
13.07.09, 13:11
ma ise olen täna platsis.

täna siis 18.00 see, mitte 19.00 nagu eelneval kahel korral !!!!


svenza, sa lenda ka platsi :D, kino peab saama :P

Svenza
13.07.09, 13:20
ma ise olen täna platsis.

täna siis 18.00 see, mitte 19.00 nagu eelneval kahel korral !!!!


svenza, sa lenda ka platsi :D, kino peab saama :P

Sa tatt ära joo nii palju : D :D :D
Ei jõua teid kantseldada ja sed amöla ära kuulata :)
Olümpsis tõmbasid ikka väga viltu oma nina eelmine kord.

hotcocacola
13.07.09, 13:21
lol, mees, mul algas puhkus, 3 näd :D ja ma kavatsen maximaalselt seda ära kasutada ;D

Svenza
13.07.09, 13:55
lol, mees, mul algas puhkus, 3 näd :D ja ma kavatsen maximaalselt seda ära kasutada ;D


No siis tõmba rihmaks :D

hotcocacola
13.07.09, 13:58
No siis tõmba rihmaks :D


http://resources.bplondon.org/images/antiinspiration/lol.jpg

peokuningas
13.07.09, 14:16
Kes on pildil ja kes on pildilt puudu?

http://www.weekend.ee/?gid=2877#&pid=218125