PDA

View Full Version : PokkeriProd.com Rakeback Diilid



ranka
02.07.09, 22:55
VANA INFO EEMALDATUD

UUENDUS: Alates 2013. aasta algusest teeme koostööd operaatoritega, kellel on Eesti kaughasartmängu tegevus - ja korraldusluba. Luba mitte omavate pokkeritubadega meie koostööd ei tee.

Eesti kaughasartmängu tegevus - ja korraldusluba omavad toad leiad aadressilt: http://www.pokkeriprod.com/category/pokkeritubade-ulevaated

ranka
02.07.09, 23:04
Tubade tutvustused on teatud põhjustel veel lisamata, spetsiaalsed diilid ainult meie foorumi kasutajatele (näiteks red kings) on hetkel lisamata ning nendega saavad asjad selgeks siis, kui rakeback sait on 100% valmis. Samuti võib esineda mõningaid tõlkevigu, mis saavad ka parandatud lähipäevadel.

Saidi pluss on see, et kasutajaid ise näevad, kui palju raket makstud, palju tagasi saavad ja saavad cashouti teha igal ajal.

mihke666
03.07.09, 00:06
"NB: Selleks, et nendest kampaaniatest osa võtta, peab teil olema tehtud rakeback diil pokerclub.ee lehe kaudu."

kilu6
03.07.09, 00:15
Et läheb siis äriks. Ega see ettevõtlusega tegelemine kerge ei ole, nii et jõudu.

ranka
03.07.09, 00:57
"NB: Selleks, et nendest kampaaniatest osa võtta, peab teil olema tehtud rakeback diil pokerclub.ee lehe kaudu."



Tänud vea ette näitamise eest.

See on kirjaviga, mille asemel peaks olema PokkeriProd.com. Vastavaid inimesi on teavitud ja tänase päeva jooksul peaks see saama parandatud.




Et läheb siis äriks. Ega see ettevõtlusega tegelemine kerge ei ole, nii et jõudu.


Rakeback diilide järgi on küsitud varemgi aga kuna meil mitte midagi pakkuda ei olnud, siis seetõttu pidime ütlema EI või soovitama küsijatel kasutada google/kolmanda affiliate saidi teenuseid. Mis viis selleni, et liituti võib-olla väga halva affiliatega või veelgi hullem -- ei kasutatud üldse affiliate linki!!

Rakeback diilide kohta ma kahjuks ei oska veel midagi öelda, kui head nad täpselt on, sest ma ei ole ise kunagi ühtegi rakeback affiliatet kasutanud -- omal ajal olin loll ja regasin end igale poole ilma affiliateta ära, et freerolle mängida. Aga nad peaksid olema võrdväärsed (või isegi paremad) suurtemate rakeback pakkujatega -- enne liitumist soovitan alati ringi vaadata ja võrrelda muid pakkumisi, et leida endale kõige parem diil! See on ju ikkagi Teie endi raha, mitte teiste oma ja selle eest tuleks natuke võidelda :)

Samuti on mõngiaid tubasid, kus rakebacki reklaamimine on keelatud aga kui Te soovite liituda X toaga ning meie nimekirjas ei ole seda pokkerituba, siis võite näiteks minult seda uurida (PM/MSN) ehk ikkagi jõuluvanad tahavad Teile midagi pakkuda :)

Codecci
03.07.09, 01:22
Samuti on meie pakkumised parimad Eestis ja pidevalt korraldame promosid ainult mängijatele, kes on liitunud läbi PokkeriProd.com rakeback portaali!




Rakeback diilide kohta ma kahjuks ei oska veel midagi öelda, kui head nad täpselt on, sest ma ei ole ise kunagi ühtegi rakeback affiliatet kasutanud -- omal ajal olin loll ja regasin end igale poole ilma affiliateta ära, et freerolle mängida.

sup

Tegelt, Pacificu ja FullTildi pakkumised on teistel paremad.

ranka
03.07.09, 01:29
sup

Tegelt, Pacificu ja FullTildi pakkumised on teistel paremad.


Dunno, ma üle nende %-entide ei leidnud googlet kasutade küll suuremaid %-ente. Pead silmas "musti" diile, kus vahendaja maksab "mustalt" peale? Või lisasid juurde freerollid, promod vms?

Codecci
03.07.09, 01:37
Dunno, ma üle nende %-entide ei leidnud googlet kasutade küll suuremaid %-ente. Pead silmas "musti" diile, kus vahendaja maksab "mustalt" peale? Või lisasid juurde freerollid, promod vms?



PokerNewsi 5% sõbra soovitamise eest FullTildis ja Pacificus mustalt jep.

50CandyJoe
03.07.09, 12:45
Mõne saidi kirjelduses seisab "Avatud USA mängijatele!". Kas see tähendab, et eestlased ei pääse mängima?

Näiteks Absolute Poker.

Oliverk
03.07.09, 12:47
See vast tähendab seda ikka, et jänkid pääsevad sinna mängima. Kalaparadiis noh.

krayzie
03.07.09, 12:48
Kuna usa mängijad teatud ruumides mängida ei saa on neile lubatud ruumid vastavalt märgistatud

eestlaste jaoks see piiranguid ei tähenda

pkmarek
03.07.09, 13:09
kyllaga on piiranguteks Ipoker saidid (või midagi sõõrast Titan poker, CD poker, VC poker jne) Aga millal siis hakkate ka starting capitali pakkuma oma mängjatele? ;D See oleks ju päris hea idee kui näiteks peaks minema lahti uus grinderite kooli hooaeg või mis? ;)

ranka
03.07.09, 13:13
kyllaga on piiranguteks Ipoker saidid (või midagi sõõrast Titan poker, CD poker, VC poker jne) Aga millal siis hakkate ka starting capitali pakkuma oma mängjatele? ;D See oleks ju päris hea idee kui näiteks peaks minema lahti uus grinderite kooli hooaeg või mis? ;)


Seda oleme pakkunud niigi aga ainult valitud mängijatele. Meie eesmärk ei ole genereerida rake-prosid (tuntakse nime all ka FPP-pro -- nagu mina) vaid ikka PokkeriProsid :) Kuigi su ideel on jumet :)

virx747
03.07.09, 14:50
Ilus tüdruk on Teil seal supportis! :D
Kas ta kogu aeg naeratab?

andu_andu
03.07.09, 14:52
Ilus tüdruk on Teil seal supportis! :D
Kas ta kogu aeg naeratab?


pokeclub.ee -l sama tädi suppordis. Multitablib imo

krayzie
03.07.09, 15:02
see on ranka feministlik pool

ranka
03.07.09, 15:42
pokeclub.ee -l sama tädi suppordis. Multitablib imo


LOOOOL.

Support on kahepidine - üks on meie saidi sisene ja teine on siis tervele Rakeback Engine võrgule :) Too tädi seal vaevalt on aga mine sa tea :)

leits
03.07.09, 15:43
bodogi ka saab midagi? mõtlesin fishe sinna nl100 jahtima minna ..

Dogers
03.07.09, 15:46
mingi signup boonus seal oli :p

Rage
03.07.09, 15:56
bodogi ka saab midagi? mõtlesin fishe sinna nl100 jahtima minna ..
Bodogis saab max 4 lauda lahti olla:-/

aga jahh rakebacki ma seal ei saa kuna läbi Idlemineri regasin..

variatsioon
03.07.09, 16:13
krt.. nüüd te saate küll rikkaks :/
mitme peale teil see äri on?

edu!

leits
03.07.09, 16:15
Bodogis saab max 4 lauda lahti olla:-/

aga jahh rakebacki ma seal ei saa kuna läbi Idlemineri regasin..


räägid äkki üldiselt, kuda lauad on jne? fishe peaks metsikult olema i gess?

variatsioon
03.07.09, 16:29
räägid äkki üldiselt, kuda lauad on jne? fishe peaks metsikult olema i gess?

ma olen suht kindel et bodogi NL100 on fishesem kui Pokerstarsi NL25.

Rage
03.07.09, 16:31
ma olen suht kindel et bodogi NL100 on fishesem kui Pokerstarsi NL25.
NL100't pole proovinud.. aga üldiselt tikub küll nii olema.. tase on suht madal.. üldiselt olen tähele pannud, et saidid kus pole NL2-NL6 vms laudu... siis fishid on kõrgemates laudades.. NL10-NL50.. muul juhul lendavad kiirelt bustoks ja siis lahutavad meelt õlleklaasi tagan NL2s istudes.

EDIT: vähemalt HEMi kasutamiseks on Bodogis vajalik ka handgrabber.. www.idleminer.com

leits
03.07.09, 17:12
pl2t 50$ on gr2bber ... pean kuskilt tasuta huiama .. kellelgi pole bododig jaoks pakkuda?

leits
03.07.09, 17:56
Nonii .. bodogi l2bi visa panna ei saa . . seega panin mb'sse ja yritan sealt bodogi panna, AGA TÜRA EI SAAA JU????

http://www.upload.ee/image/120797/blabla.jpg

wtf, kus mul see valik on, et raha võtta otse mu arvelt `??
miks ma seda money via mb pean ennem kandma kui mul raha on juba arvel olemas'

ja võrdlus strasi kandmisel, kus on vajalik option olemas.


http://www.upload.ee/image/120805/ajee2.jpg


konto on eurides

kollane
03.07.09, 18:00
sul vist MB konto kroonides?
kui jah, siis pane mingi 5 dollarit väiksem summa mis peale panid või vaata MB sisse logides palju sul dollarid on seal täpselt.
mul tegi sama nalja kunagi, kui üritasin raha pokkeri kontole panna.

jrgn hell
03.07.09, 18:05
kui kandetasudega suurem kui kontojääk, sisi ei teki seda võiamlust, et kanna vabadest vahenditest, vähenda järjest summat mõne doltsi kaupa, kuni saad, või kanna juurde sinna, siis peaks saama

leits
03.07.09, 18:27
Sain peale lõpuks ... ~534$ oli kontrol mbs. mb konto on eurides, bodig sian kanda 522$ .. päris hea konvertimis tasu

vennike
03.07.09, 19:20
keegi teab kui kergesti bodogis boonus lahti tuleb ? palju käsi vaja NL25/NL50 ?

leits
03.07.09, 19:25
nshit aga see on ikka eriti haigelt rigged koht .. 2 auter on nnii tavaline et ei pane imestama ka isgei

HH panna ei saa, kuna grabberit pole, seega ilma hemita lasen.

intersting käsi ... pf 3bet .. saan 2 calli, flop Q59 rianbow ... panen cbeti .. saan 2 callim turn 2 .. no flush draw .. 2 checki .. panin vist 18 vms .. yks fold, teine insta AI, nojah callin ära näüitab J5!!!!!!!!!!!!. mul obv kk ja pidas see kord .. müstika. aga selliste debiilikute vastu se evariatsioon on ka ilmselt huge

50CandyJoe
04.07.09, 12:08
Kui asi nii retsilt fishine on nagu leits kirjeldab, siis peab bodogi ära proovima, mis sest, et HEM ei tööta ja multitableda saab vaid 4-l laual :P

Marek K.
04.07.09, 12:12
Aga jube hea fishine koht on see bodog tõesti. Soft ka endale isiklikult meeldib, suht mugav ja stabiilne.. kahju et ainult üle 4-laua ei saa mängida.

Rage
04.07.09, 12:20
FFFFUUUU.. krt te nüüd ajate kõik Bodogi fishid ära... :-( ja mul pole veel NL50 BR koos.. sitapead:-(

leits
04.07.09, 16:46
Aga jube hea fishine koht on see bodog tõesti. Soft ka endale isiklikult meeldib, suht mugav ja stabiilne.. kahju et ainult üle 4-laua ei saa mängida.


Soft nii roosiline ka nüüd ei ole ... nende poolseid probleeme on palju, nett kaob korraks jne jne

EGERT
05.07.09, 02:32
Ma ei saa aru, miks neid statte sinna vaja. Kui nii fishine, siis ei ole vist väga tähtsust ja nelja lauda suudab normaalne inimene vähemalt jälgida, et saab nagu aru kes on fish ja kes on samasugune nit, kes sinna kalale tuli. Oma tegemiste träkkimiseks???

Aga, kuidas Bodogis PLO laudadega on?

ranka
11.08.09, 00:23
Paljud küsinud sama küsimust ja seega vastan siin.

Rakebacki saate välja võtta igal ajal, 24h päevas, 7 päeva nädalas. Selleks tuleb minna meie lehele (http://rakeback.pokkeriprod.com)->Minu Konto->Väljamakse Sooviavaldus ja sealt kanda omale sobiv summa sobivale kontole. Hetkel pakume AINULT PokerStars ja MoneyBookers, selle nädala jooksul lisandub ka võimalus kanda rakebacki välja oma kodupanka (Eestis tegutsevasse panka - SEB, Swedpank, Sampo jne.) ja eelispank on SEB.

Peale selle, kui tehakse väljamakse sooviavaldus ja ma olen Teil MSN, siis visake sõnum nii kiirendate väljamakset. Kui olen arvuti taga siis väljamakse tehakse ära 20 minuti jooksul, kui ei ole siis niikaua, kui jõuan arvuti taha.

Ning lõpetuseks, kui kellegile ei sobi mitte ükski väljamakse koht, siis palun võtke minuga ühendust eraviisiliselt (saatke PM, MSN, mail) ja lepime kokku muu viisi, kuidas raha kätte toimetan. Samas andke teada, mis väljamakse võimalusi oleks vaja. Ise arvan, et Stars, Eesti Pank ja MoneyBookers on põhikohad ja ehk lisada ka TrioBet ning FullTiltPoker.

hotcocacola
11.08.09, 00:32
Bodogis saab rakebacki :D !!!!!!!!!!!!!!!!!

ranka
11.08.09, 08:03
Bodogis saab rakebacki :D !!!!!!!!!!!!!!!!!


Saab ja saab ka veel teisteski kohtades, mida kahjuks avalikult reklaamida ei tohi. PM mulle, kui küsimus mõne pokkeritoa RB kohta, mis avalikus nimekirjas ei ole.

ranka
12.08.09, 08:41
TEADAANNE

Alates tänasest pakume rakeback väljamakseid ka Eesti pankadesse, eelispank on SEB. See tähendab, et kui sooritate väljamakse SEB pangakontole, siis võimalik rakeback rahasid kätte saada 24 tundi päevas, 7 päeva nädalas olenemata kellaajast (viivitused tekivad, kui mind pole arvuti taga). Teistesse Eesti pankadesse jõuab raha samal päeval, kui kanne tehti argipäeval enne kella 15:00. Kui kanne on tehtud peale 15:00 või nädalavahetuseti siis jõuab raha teistesse Eesti pankadesse esimesel pangapäeval. Maakeeli: SEB-st teistesse pankadesse raha ei liigu peale 15:00 ja nädalavahetuseti!

Minimaalne väljakantav summa on 50 EEK'i ja USA dollari - Eesti krooni kursiks kasutatakse SEB dollari ülekande ostmise kurssi, mille leiab aadressilt: http://www.seb.ee/index/01022902

Rakeback väljakandeid on võimalik sooritada 24 tundi päevas, 7 päeva nädalas.

ranka
19.08.09, 22:54
Edaspidi moneybookersisse väljamakseid teha ei saa, kuna see site on kõige suurem liigakasuvõtu site maailmas :) Lisandus FTP ja lisandub lähiajal ka TrioBeti kandise võimalus.

Kui keegi tõesti tahab MB'sse pappi või tahab kohta, mis ei ole nimistus siis saatke mulle PM - leiame selle võimaluse.

ranka
20.10.09, 17:31
Väike teadaanne.

Eesti pankadesse said väljakandeid teha ainult kasutajaid, kes genesid väga suuri summasid reiki ja said siis ka suurt RB-d. Alates tänasest ei tee ma mitte ühtegi kannet enam mitte ühtegi Eesti panka ja isegi erandeid on täiesti välistatud!

ranka
21.10.09, 00:26
Alates tänases vahendab meie rakeback site diile ka TrioBetile: http://rakeback.pokkeriprod.com/est/offers/bonus/room_details/room-triobet. Diili % on sama, mis otse liitudes aga vahetevahel võivad ka jõuluvanasid külas olla :)

Peale selle lähi päevil hakkame pakkuma Everstile RB-d, täpsema infot annan teada siis, kui diil valma.

antnx
23.10.09, 10:37
Blaah miks nüüd?? Jäin nüüd teie everesti RB-st ilma kuna konto tehtud läbi Pnewsi ja too pakkus ainult boonust :(

Maheaatom
23.10.09, 10:50
Blaah miks nüüd?? Jäin nüüd teie everesti RB-st ilma kuna konto tehtud läbi Pnewsi ja too pakkus ainult boonust :(

1) Esiteks ei saa Everestis rakebacki, vaid seal kehtib VIP progamm (n.ö. cashback), mida saab sõltumata sellest, läbi kelle liitud. Küll võivad vähesed aff'id pakkuda mõningat cashbacki-lisa kuni 10% kauba peale, aga et sellest kasu oleks, tuleb ka looma moodi ja üsnagi arvestataval tasemel mängida.
2) Kokkuvõttes on cashback võrreldes boonustega marginaalne, jäädes paremal juhul Starsi FPP-de kanti.

Ma ei oska mõistagi kommenteerida, mida plaanib Ranka teile pakkuda aga väite "kuna konto tehtud läbi Pnewsi ja too pakkus ainult boonust :(" lükkan kindlalt ümber.

hotcocacola
23.10.09, 10:57
ma arvan ka et ranka rakebacki sait hakkab edestama seda vip programmi :)
tõenäoliselt sellist asja nagu ala 30% rakebacki tuleb iga kuu paar korda su moneybookersi kontole vms ei hakka tulema, but never know :)
ja juhul kui tuleb, siis heheheee eks peab siis everesti üle kaema :D

farik666
27.10.09, 14:56
Ei oskand mujale panna seda küsimust.. kuigi siiin juba on väheke everesti juttu...

kas kellegil on kogemusi selle everesti konto verify'ga ?? https://www.ask-ibs.com/ on neil see sait.. krt lambist konto nimoodi kinni pandud et ei saa mängida, ei saa rahasid liigutada.. ilge jama rsk..

Codecci
27.10.09, 15:11
vahet pole, te ei suuda nagunii Everestis mängida kui te just hetkel PKR-i regularid pole

tilps
05.11.09, 15:13
kui tihti uuentatakse rake seisu seal leheküljel http://rakeback.pokkeriprod.com/
juba eilsest mängin aga ikka näitab et makstud 0 $ rake.

ranka
05.11.09, 15:19
kui tihti uuentatakse rake seisu seal leheküljel http://rakeback.pokkeriprod.com/
juba eilsest mängin aga ikka näitab et makstud 0 $ rake.


Reeglina korra päevas aga vahest võtab kauem aega, eriti kui oled uus kasutaja. Kui oled saanud kinnituskirja, et konto valmis mängimiseks, siis rakeback uueneb - kannatust! :)

tonis
08.11.09, 20:56
rakebacki olemasolevale kontole ei saa enam juurde panna?

Madis Very
08.11.09, 22:52
rakebacki olemasolevale kontole ei saa enam juurde panna?


Kui teise affi kaudu liitunud pole ja genereerid mõnusalt siis saab :D.

ranka
08.11.09, 22:55
rakebacki olemasolevale kontole ei saa enam juurde panna?


Oleneb, mis konto? Kui FTP konto siis on kõik võimalik aga seda juhtudel, kui ei ole veel deponeerinud ja päris raha peale mänginud. Ühesõnaga saada küsimus mulle oma täpse infoga ja saaksin välja uurida. Reeglina eriti ei taheta anda, kui konto teise affiliate all või pole üldse RB-d.

nikitheone
11.11.09, 10:25
kas rb saab ainult oma starsi kontole saata? :o

ranka
11.11.09, 12:34
kas rb saab ainult oma starsi kontole saata? :o


Jah. Sest pangakontodega ei taha jamada (hoian pokkeri ja panga-asjad eraldi) ja FTP konto keerasin perse, sest tegin sinna läbi SEB panga deposiidi ning peale seda enam transfereid teha ei saa.

Kui on ideid, soove siis öelge mis pokkerikontodele peale PokerStarsi sooviks/sobiks veel rakebacki kandmine.

nikitheone
11.11.09, 12:38
nõme on, kui mängid ftp's ja rakeback saad starsi.
:/

ranka
11.11.09, 12:40
nõme on, kui mängid ftp's ja rakeback saad starsi.
:/


Jah ma saan sellest aru aga kui keegi oskab öelda selle kohta rohtu teeksin kohe korda. Isegi supportiga võtsin ühendust ja mitte midagi. Samas kargas pähe praegu idee hakata venna kontot kasutama RB väljamaksete tegemisteks -- uurin sedal lahendust, kas vend on nõus vahendama. Peale selle mu FTP konto on äärmiselt ära neetud, sest tuletasin neile eelmise kirjaga meelde ka seda, et nad ei ole andnud mulle siiani RB ning nende soositud RB affiliate ei ole minuga ühendust võtnud. Öeldi, et saadavad uue kirja ja ju võtavad ühendust aga tutkit.

See selleks. Annan teada, kui saan lisainfot.

EDIT: vend vist magab hetkel

olavike
11.11.09, 12:47
Hakka siis MB kontole kandma.
Siis igaüks kannab ise edasi, kuhu vaja.

ranka
11.11.09, 12:54
Hakka siis MB kontole kandma.
Siis igaüks kannab ise edasi, kuhu vaja.


Pole MB-d aga seda saab ka läbi venna kasutada.

ranka
11.11.09, 13:03
Kui mul on MB konto eekides ja teisel on näiteks USD'ides. Kas MB sisestel kannetel maksan konverteerimistasu ka?

kollane
11.11.09, 16:22
loodan, et tulevikus saab ka RB tagasi FT kontole. Endal ka plaan mingiaeg FT kolida ja ilmselgelt kasutaks teie linke aga kui RB saab tagasi ainult PS siis võtan mingi
teise RB pakkuja.. see ikka väga suur miinus.
Teine variant MB see ka rahuldaks tegelikult

ranka
11.11.09, 17:21
loodan, et tulevikus saab ka RB tagasi FT kontole. Endal ka plaan mingiaeg FT kolida ja ilmselgelt kasutaks teie linke aga kui RB saab tagasi ainult PS siis võtan mingi
teise RB pakkuja.. see ikka väga suur miinus.
Teine variant MB see ka rahuldaks tegelikult


Ma olen päris kindel, et üks neist hakkab tööle. Vend ei ole veel siiani MSN tulnud ja telefonile ei vasta ning ei saa kindlamaid aegu öelda. Käin jooksmas ära, siis uurin edasi ning tegelen tolle probleemiga.

ranka
11.11.09, 17:43
Tegin kaks väikest test kannet ja need funkasid. Lasen oma kontot natuke reloadida ja hiljem testin, kas funkab ka suurtemate kannetega. Palvetage.

MB kontot mul ei ole, vennal on aga see EEK'ides ja lasen tal selle kinni panna ning teha USD konto. Siis saab ka MB korda.

ranka
11.11.09, 18:38
Sain FTP konto reloaditud ja vajan ühte esimest julget, kes viitsiks teha RB väljamakse FTP kontole. Tahan testida, kas transferid nüüd funkavad.

ranka
11.11.09, 18:57
Sain FTP konto reloaditud ja vajan ühte esimest julget, kes viitsiks teha RB väljamakse FTP kontole. Tahan testida, kas transferid nüüd funkavad.


Funkab! Laske aga head maitsta ja hakkan MB-ga diplomaatiat aretama.

nikitheone
11.11.09, 18:59
väga bueno. tänud ranka.

ranka
12.11.09, 02:59
Vana MB konto suletud ja uus tehtud, mille kahjuks hetkel limiiti ainult $1500. Limiidi tõstmiseks avaldasin pangakonto kinnitamise soovi aga see võtab mõned päevad aega.

Kui kellegil vaja RB väljamakset teha MB-sse, siis sellest anda teada mulle ja kui limiidid ei ole täis siis tõenäoliselt väljamakse saab tehtud. Kui saan pangakonto kinnitatud annan siin teada ning avan http://rakeback.pokkeriprod.com lehel ka vastava väljamakse võimaluse.

timz0333
18.11.09, 22:33
Kui mul Absolute poker downloaditud pokernews linkide kaudu ja kasutatud depo boonus, kas siis võimalik saada teie kaudu rakebacki?

ranka
19.11.09, 01:00
Kui mul Absolute poker downloaditud pokernews linkide kaudu ja kasutatud depo boonus, kas siis võimalik saada teie kaudu rakebacki?


Tõenäoliselt mitte.

ranka
19.11.09, 07:38
Tervist!

Alates tänasest on võimalik sooritada PokkeriProd.com rakeback väljamakseid ka moneybookers.com kontole. Väljamakse sooritamiseks logige meie rakeback lehele, valige "Minu Konto" ja vasakult poolt menüüst "Väljamakse sooviavaldus" ja avaneval lehel klikkike "Lisa uus väljamakse konto" lahtril, mille leiab ka aadressilt: http://rakeback.pokkeriprod.com/est/my_account/rakeback/payout_accounts/add_payout_account

Loodan, et meeldib :)

Ranka

vonkartoffel
20.11.09, 14:48
Oluline!
Lõpetuseks palun täida vasakul olev vorm. Kui info on meieni jõudnud, saadame Sulle kinnituskirja. Kui oled selle kirja kätte saanud, oled valmis mängima!



Mul on vasakulpool ainult : ja siis tühi koht.
Browser on googlechrome ja tuba chanceroom

ranka
20.11.09, 16:08
Screen-shot aitaks jube palju. Vahest on nii, et mingil põhjusel on juba konto registreeritud ja siis tuleb käsitsi lisada.

vonkartoffel
20.11.09, 16:16
Username on mul muidu seal EnnSink ja nickname Enn Sink
http://www.upload.ee/image/268381/screen.JPG
internet exploreriga oli samasugune

vonkartoffel
21.11.09, 11:44
bump
bumpan veel, hakkaks kaineks ja mängima :)

ESTPatrick
22.11.09, 12:38
Username on mul muidu seal EnnSink ja nickname Enn Sink
http://www.upload.ee/image/268381/screen.JPG
internet exploreriga oli samasugune


Sinna lahtrisse panedki nüüd oma chanceroomi nikname ja vajutad nuppu saada.

vonkartoffel
03.12.09, 19:14
ega mingit aegumise piiri pole rakebacki väljavõtmisel? Võin ka aasta pärast võtta?

ranka
03.12.09, 21:18
ega mingit aegumise piiri pole rakebacki väljavõtmisel? Võin ka aasta pärast võtta?


Täpselt nii.

rohelinekonn
03.12.09, 21:37
Täpselt nii.


suht hea süsteem ma võtaks küll kvartali kaupa suuremaid summasi kui igakuu.

ranka
04.12.09, 05:56
keegi seletaks ära mis kasu on mulle regada pokkeriprod lehe kaudu võrreldes mõne random lehega või üldse mitte kellegi kaudu regades?

Ma pole kunagi rakebacki saanud ega jaga seda teemat eriti. Plaan oleks fulltilti ronida


Igal affiliatel on omad plussid ja miinused ning iga affiliate kiidab ennast. Seega enne liitumist pead ise uurimustööd tegema, missugune affiliate sulle kõige paremini sobib.

nikitheone
04.12.09, 11:27
eelista eestimaist!

mihkel7
15.12.09, 14:53
Mis võib olla põhjuseks, kui soovitasin sõpra mängima pacifcusse ja ta juba mingi nädala mänginud seal, aga minu soovitaja statistikas see ei kajastu?
Ühesõnaga liitus ta läbi pokkeriprode minu soovituse kaudu.
Või see soovitaja statistika ei tööta?
Kas keegi adminnidest ei saa mu konto ntx üle vaadata?

hotcocacola
15.12.09, 15:00
mmm mul sama pokerclubis.
Saada rankale PM, et sa soovitasid teda.
Nende rakebacki saitide (pokkeriprod, pokerclub, chaom1 jne) reff.süsteem on suht vigane.
Mina olen kirjutanud supporti kirja:"Tere soovitasin Hr. X (kasutaja: Y), soovix tema käest saada 2% bla bla bla"

ranka
21.12.09, 14:23
Tervist,

Kuna tulekul on pühad siis meie rakeback emajaama tiim on 23. detsember 2009 - 5.jaanuar.2010 puhkusel ning seetõttu võivad esineda viivitusi suurtemate probleemide lahendamisel :( Samuti võivad olla rake uuenduses paaripäevalisi viivitusi, eriti pühade aeg. Seetõttu paluks olla kannatlik :)

Ranka

ranka
02.01.10, 14:08
Tervist!

Seoses mu PokerStarsi lahkumisega ja MB tavapärasele ID checkile on hetkel PokerStarsi ja MB väljakanded peatatud. Loodan, et probleemid lahenevad lähema 24 tunni jooksul.

Ranka

ranka
04.01.10, 17:43
Tervist!

Moneybookersiga väljakanded on taas avatud. PokerStarsiga läheb veel natuke aega ning samuti FTP kanded võivad viibida, kuna konto seal suht busto ja rahad on sinnapoole teel.

Lugupidamisega
Ranka

ranka
05.01.10, 14:39
Tervist!

Rakeback väljakandeid saab nüüd teha Moneybookers, PokerStars ja Full Tilt Poker. Kui need kohad ei sobi siis äärmisel vajadusel võin kande teha mõnda Eesti panka, kui on vaba raha või mõnda muusse kohta. Selleks võtke minuga ühendust.

Probleemide, küsimuse või lisainformatsiooni saamiseks saatke kiri ühele järgnevast aadressidest:
rakeback (at) pokkeriprod.com
admin (at) pokkeriprod.com
ranka (at) pokkeriprod.com (see töötab ka mu MSN'ina)

Ranka

ranka
10.01.10, 20:00
Tervist!

Alates tänasest saab läbi PokkeriProd.com rakeback (http://rakeback.pokkeriprod.com/) konto kanda raha ka Cake (http://rakeback.pokkeriprod.com/est/offers/rakeback/room_details/room-CakePoker) pokkeri kontole. Miinimum kande summa on $10.

Lugupidamisega
Rainer

QKulgur
10.01.10, 20:32
Ranka kas cake rakeback tuleb pokkeriprod.com/rakeback kontole?

ranka
10.01.10, 20:39
Ranka kas cake rakeback tuleb pokkeriprod.com/rakeback kontole?


Oleneb toast. Näiteks Cake pokkeri oma tuleb otse Cake pokkeri kontole KORD NÄDALAS.

ranka
11.01.10, 19:18
Tervist!

Hetkel on süsteemis mingi viga ning ülemaailma kogu rakebackengine.com registreerimis lingid annavad veateate. Palun varuge kannatust! Tõenäoliselt viga parandatakse lähitundide jooksul.

Lugupidamisega
Rainer

ranka
11.01.10, 20:45
Tervist!

Viga likvideeritud ja PokkeriProd.com rakeback leht (http://rakeback.pokkeriprod.com/est/home) jälle töökorras pakkumaks 24 tundi päevas, 7 päeva nädalas rakeback diile, väljamakseid ja kliendituge.

Lugupidamisega
Ranka

mkva
14.01.10, 18:17
Kas kuidagi võimalik enamvähem arvutada, et palju maas saan rakebacki SNGsid mängides ? nt avg BI on $5

Tupsik
14.01.10, 18:20
Kas kuidagi võimalik enamvähem arvutada, et palju maas saan rakebacki SNGsid mängides ? nt avg BI on $5


Mis seal arvutada.
avg rake 0,5$
30% rakeback = 0,15$

ja nüüd korruta see mängitavate turniiride arvuga ja ongi teada.

ranka
14.01.10, 19:41
Mis seal arvutada.
avg rake 0,5$
30% rakeback = 0,15$

ja nüüd korruta see mängitavate turniiride arvuga ja ongi teada.


+ lisa veel kaudsed boonused, mida reeglina saad 10-30% lisaks tavapärasele rakele

ranka
09.02.10, 11:19
Kuna üks 888.com võrgustiku tubadest - PokerDomePoker.com ei ole täitnud kohustusi meie ees ja on pidevalt viivitanud väljamakstega (mängijatele, kes läbi meie liitunud ei mõju see kuidagi -- Teie oma rahad saate ikka kätte) siis seetõttu otsustasime nendega igasugused sidemed lõpetada.

Mängijad, kes mängivad PokerDomePoker.com pokkeritoas saavad üle kolida Pacific Poker'i pokkerituppa ja selle jaoks me organiseerimise erilise lingi: http://rakeback.pokkeriprod.com/est/offers/rakeback/room_details/room-pokerdome-to-888-migration, kus praegused PokerDomePoker.com mängijad saavad kasutada oma õigeid andmeid (päris nimi, aadress jne) isegi siis, kui neil on olemas juba vana Pacific Pokkeri ilma rakebackita konto.

Seega kõik mängijad, kes mängivad PokerDomePoker.com pokkeritoas seetõttu, et neil puuduv Pacificus rakeback siis praegu on hea võimalus saada RB-d Pacificus.

Ranka

Rigged
09.02.10, 11:52
Kui mul on pacificus mingi real money account olemas, aga seal pole rakebacki, kas siis mina, kes pole küll pokerdomes mänginud, saaks ka uue konto teha Pacificusse?

ranka
09.02.10, 12:19
Kui mul on pacificus mingi real money account olemas, aga seal pole rakebacki, kas siis mina, kes pole küll pokerdomes mänginud, saaks ka uue konto teha Pacificusse?


kahjuks siinkohal jään vastuse võlgu :( Uurin Tim'il ja viskan siia posti, kui midagi teada saan.

pkillar
17.02.10, 11:19
kas pokertsarsil ei ole siis rb w?

variatsioon
17.02.10, 11:53
kas pokertsarsil ei ole siis rb w?

on küll.. 80% rakebacki iga päev sulas kätte.

ranka
17.02.10, 15:32
on küll.. 80% rakebacki iga päev sulas kätte.

Kuule lõpeta trollimine tõsiste küsimuste juures. See ei ole sul esimene kord ja seetõttu on see viimane hoiatus, järgmine kord hakkad karistusi saama.

Vastus küsimusele: PokerStarsis otsene RB puudub, küll aga saad osta punktide eest boonuseid, mis on siis nn. kaudne RB. Supernova VIP levelitel boonusi ostes on kaudne RB kuskil 30%-35% kanti, Platiniumitel 20%-25%, teistel madalamam.

pkillar
18.02.10, 19:46
ja aga kuidas ma seda saan sest siin valikus kyll pole starsi ju???? kui keegi viicib seltada

farik666
18.02.10, 20:22
siin ei olegi... mängid starsis niikaua kuni sinu VIP level tõuseb, kas Gold, Platinum vms levelile.. siis saad kogutud FFP punnide eest seal VIP-storest endale boonuseid osta

ranka
26.02.10, 00:01
Boss Media pokkerivõgustikku kuuluv pokkerituba Chanceroom sulgeb oma uksed ja lõpetab oma tegevuse nii pokkeri, kasiino kui ka kihlvedude maastikul.

Loe edasi: http://www.pokkeriprod.com/2010/02/26/chanceroom-lopetab-tegevuse/

somka
26.02.10, 07:12
Kas pokerheavenis on ka võimalik saada 40% rakebacki?

ranka
26.02.10, 07:27
Kas pokerheavenis on ka võimalik saada 40% rakebacki?

Kahjuks mitte :(

Aga ma ei ole kursis Poker Heaven promode ja boonustega ehk on seal paremad promod, kui OPoker.com'is ?

pkillar
01.03.10, 16:57
mul siuke küsimus et mul oli eilne rakeback läind dollar vähemaks et tahaks teada millest see tuleb?

ranka
01.03.10, 16:59
mul siuke küsimus et mul oli eilne rakeback läind dollar vähemaks et tahaks teada millest see tuleb?

Kui kuud vahetuvad siis on alati miski jama ja see peaks tulenema serverite erinevatest kellaaegadest. Meil on üks aeg, igal pokkeritoal erinev + meie rakeback serveril omakorda erinev, mis võib viia statistika kuu alguses/lõpus nihkesse. Soovitan oodata 1-2 päeva ja reeglina kolmandaks kuupäevaks on asjad jälle korras, kui ei ole siis võta minuga ühendust ja uurin välja, milles probleem.

pkillar
01.03.10, 17:15
Kui kuud vahetuvad siis on alati miski jama ja see peaks tulenema serverite erinevatest kellaaegadest. Meil on üks aeg, igal pokkeritoal erinev + meie rakeback serveril omakorda erinev, mis võib viia statistika kuu alguses/lõpus nihkesse. Soovitan oodata 1-2 päeva ja reeglina kolmandaks kuupäevaks on asjad jälle korras, kui ei ole siis võta minuga ühendust ja uurin välja, milles probleem.

oke tänud:D

zyxxx
05.03.10, 08:15
Miks mul kuu alguses rakeback miinust mõningatel päevadel näitab?

http://img693.imageshack.us/img693/6287/43317070.png

ranka
05.03.10, 08:58
Sest boonused lähevad makstud rakest maha (deductions tabelis).

pkillar
05.03.10, 14:50
küsimus on siis siuke kuhu ma kirjutan poker heavenisse selle rb koodi kuna seal seda pole alguses kui teed uue konto kas see tuleb siis panna kui raha sisse paned vms?

Northernwind
08.05.10, 03:08
Mis värk iPokeri-ga on? Mis mõtte on eestikeelses lehes kui Estonia on ikka restricted coutry listis?

Tigrano
08.05.10, 10:25
Mis värk iPokeri-ga on? Mis mõtte on eestikeelses lehes kui Estonia on ikka restricted coutry listis?

Ainult läbi Olympicu lehe peaks eestlased saama I-Pokeri võrgus mängida. Teised skinnid peaks olema endiselt eestlaste jaoks suletud.

Firzen
10.05.10, 14:08
Ainult läbi Olympicu lehe peaks eestlased saama I-Pokeri võrgus mängida. Teised skinnid peaks olema endiselt eestlaste jaoks suletud.

Ametlikult on teised skinid suletud, kuid on võimalusi, kuidas iPoker võrgus mängida. Seda peale Olympic Online otseloomulikult.

ranka
28.06.10, 23:50
Alates 1. juulist makstakse FTP rakeback otse Teie kontole iga nädala reedel. See tähendab, et FTP rakeback ei jookse enam PokkeriProd.com rakeback lehe kontole vaid nüüdsest otse Teie FTP kontole.

inward
30.06.10, 03:05
Nüüd ei saagi siis enam Rankat piinata 10$-20$ väljamaksetega iga 3-4päeva tagant :biggrin:

ranka
02.07.10, 11:13
Jube raske on neid väljamakseid teha...

MrT2inem
03.07.10, 18:22
Selline küsimus, et kas on mingi ajapiirang ka FullTildis w midagi ? Et kui teen täna kasutaja ära ja sisse kannan alles mingi kuu/kahe pärast siis ei juhtu midagi kontoga ja reikpäkki tleb siiski nii, et koliseb ?

Tänud.!

pikk28
04.07.10, 10:37
60 päeva vist on aega deponeerimiseks, vastasel korral ei kolise miskit.

mcbethk
04.07.10, 12:44
Ei peaks olema mingit ajapiirangut.

SALSABOY
04.07.10, 12:56
60 päeva vist on aega deponeerimiseks, vastasel korral ei kolise miskit.

+1 mäletan ka, et mingi ajaline piirang oli tõesti.

Platinum
04.07.10, 20:55
pokkeriprod pakuvad rb Pokerdome to 888 poker vip mig.i Kas keegi on seal veel hädas sellega, et pole preferred seat(first person view) ja laud ei oota käiku ära vaid hüppab siis ette kui tema kord tuleb ja isegi siis kui blind automaatselt sisse läheb. 2 tablen ja ikkagi tuleb misclicke sisse.
Lobbyst "help" võtta, siis juhatab 888.com lehele ja sealt küsides ütlevad, et pokerdome teab vastuseid, kuigi mingeid viiteid pole. random pop-up akende vastu soovitas tiles mängida:S
12" screenil ei vea välja
888 skinil selliseid vigu pole, äkki saab korda kuidagi?

Tigrano
04.07.10, 22:25
pokkeriprod pakuvad rb Pokerdome to 888 poker vip mig.i Kas keegi on seal veel hädas sellega, et pole preferred seat(first person view) ja laud ei oota käiku ära vaid hüppab siis ette kui tema kord tuleb ja isegi siis kui blind automaatselt sisse läheb. 2 tablen ja ikkagi tuleb misclicke sisse.
Lobbyst "help" võtta, siis juhatab 888.com lehele ja sealt küsides ütlevad, et pokerdome teab vastuseid, kuigi mingeid viiteid pole. random pop-up akende vastu soovitas tiles mängida:S
12" screenil ei vea välja
888 skinil selliseid vigu pole, äkki saab korda kuidagi?

Kasuta mängimseks 888 softi enda pokerdome andmetega ja ongi korras. Pacificu soft uuem jne kasutagi seda edaspidi mängimiseks ::)

pastilaa
04.07.10, 23:25
Kasuta mängimseks 888 softi enda pokerdome andmetega ja ongi korras. Pacificu soft uuem jne kasutagi seda edaspidi mängimiseks ::)

Ega oska kosta - kas samamoodi toimib ka Lucky Ace?

inward
04.07.10, 23:56
Tundub, et mingi FT'is RB on mingi limiit ka vist, mille peab täis saama, ennem kui nad üle kannavad. Eelm. nädal oli vähe mängu, et ntx rankal tuli reedel üle, mul mitte :D.

ranka
06.07.10, 08:41
Tundub, et mingi FT'is RB on mingi limiit ka vist, mille peab täis saama, ennem kui nad üle kannavad. Eelm. nädal oli vähe mängu, et ntx rankal tuli reedel üle, mul mitte :D.

Mitte keegi ei ole veel rahasid kätte saanud otse FTP-st seepärast, et süsteem hakkas kehtima 1. juuli 2010 (neljap) ja rakebacki arvestamine käib teisip-esmasp (23:59) ning väljamakse reedeti. Kuna 1. juuli rake kogumise tsükkel on 1. juuli - 5 juuli ja RB makstakse välja alles esimesel reedel, mis tuleb.

Kõik enne 1. juulit laekus Teie PokkeriProd.com rakeback (või mõne muu affiliate) kontole.

inward
06.07.10, 17:28
Okei.


Aga, siis juuni lõpu jäänud rb jäänused tulevad ka sel reedel vms ?

ranka
06.07.10, 19:18
Okei.


Aga, siis juuni lõpu jäänud rb jäänused tulevad ka sel reedel vms ?

Kui sa oled liitunud läbi PokkeriProd.com rakeback lehe siis peaks kõik juuni kuu eest saadud rakeback olama sinu PokkeriProd.com kontol ja saad teha väljamakse siis kui ise tahad. Kui miskit raha on puudu siis andke teada.

Edaspidi PokkeriProd.com kontol saate näha oma jooksvat FTP rakebacki.

inward
07.07.10, 03:01
Kõik korras, saab jah eelneva kuu eest ise väljamakset teha, sorry for the trouble, pisut arusaamatuks jäi uus süsteem :)

Platinum
07.07.10, 19:43
Kasuta mängimseks 888 softi enda pokerdome andmetega ja ongi korras. Pacificu soft uuem jne kasutagi seda edaspidi mängimiseks ::)

Tänud
Saab küll nii mängida ja neid puudusi pole.
Nüüd aga juhtub vahepeal nii, et tuleb "poker.exe has encountered an error and needs to close..."
googlest otsides leidsin sarnaseid probleeme teistel ka aga lahendust polnud.
unistall-> install ei aidanud
Kellelgi olnud sama jama?

hotcocacola
07.07.10, 20:28
2+2s on pacificu/888 thread, hoian sellel silma peal.
seal on mingid 888 adminnid ja muud tegelased

http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=19909127&postcount=5558

Kui sealt threadist abi ei saa, siis tehke sinna post :)

atsetoon
08.07.10, 01:46
Tänud
Saab küll nii mängida ja neid puudusi pole.
Nüüd aga juhtub vahepeal nii, et tuleb "poker.exe has encountered an error and needs to close..."
googlest otsides leidsin sarnaseid probleeme teistel ka aga lahendust polnud.
unistall-> install ei aidanud
Kellelgi olnud sama jama?

mul oli ja miski ei aidanud

ranka
09.07.10, 17:51
Sain sellise kirja:


Hi,

FTP stats are delayed from the 6th July, they have a bug in their reporting
system.

Their top tech guys are working on it and we expect usual service to resume
shortly.

Niikaua kui raportid vigased niikaua on ka vigased statid meie lehel. Lähipäevil saab asi korda.

ranka
12.08.10, 17:16
Kuna moneybookersi teenusega ilmnesid teatud probleemid siis alates tänasest PokkeriProd.com Rakeback portaal ei teosta rakeback väljamakseid moneybookers.com kontodele.

Vastukaaluks lisasime uusi pokkeritube kuhu saab teha rakeback väljakandeid. Kui nimistus ei ole pokkerituba, mis toetab võrgusiseseid kande (nn. "sõbra kandeid") siis palun andke sellest teada eposti aadressil rakeback (at) pokkeriprod.com.

Lisaks veel niipalju, et suurtemate väljamakste puhul (alates $1000-ist) võime teha erandeid. Sel juhul saatke kiri rakeback (at) pokkeriprod.com ning lepime kokku millal ja kuhu on võimalik rakeback kanne teha.

SANGPOMM
23.08.10, 05:09
Tekkis küsimus reikbäki kohta. liitusin läbi pokeriprode. tegin ka sinna reigi lehele kasutaja. Olen varem ainult starsis mänginud ja seega pole reigi tagasi maksmisega kursis. kui tihti see reik tuleb ja kuhu see kantakse üldse? Mängin FTPs loll küsimus ,aga äkki saan natuke targema vastuse :)

hoss23
23.08.10, 08:09
Tekkis küsimus reikbäki kohta. liitusin läbi pokeriprode. tegin ka sinna reigi lehele kasutaja. Olen varem ainult starsis mänginud ja seega pole reigi tagasi maksmisega kursis. kui tihti see reik tuleb ja kuhu see kantakse üldse? Mängin FTPs loll küsimus ,aga äkki saan natuke targema vastuse :)

Alates 1. juulist makstakse FTP rakeback otse Teie kontole iga nädala reedel. See tähendab, et FTP rakeback ei jookse enam PokkeriProd.com rakeback lehe kontole vaid nüüdsest otse Teie FTP kontole.

SANGPOMM
23.08.10, 10:23
selge sott. aitäh :)

tonis
31.08.10, 22:12
Kas läbi pokkeriprode FTP olemasolevale kontole ei saa rakebacki juurde pookida?

ranka
01.09.10, 14:53
Saab aga seda juhul kui sa ei ole kordagi pärisrahadega jännanud (ei ole teinud deposiiti/päris raha peale mänginud).

Kui oled oma konto juba nii ära rikkunud siis ianus võimalus kellegi lähedase nimele teha või siis raske mvõimalus - anuda FTP klienditoelt. Siis hea ime korral võid isegi aastaks 2012 rakebacki saada.

tonis
01.09.10, 15:05
Küsin kuna sõber tahtis rakebacki saada ning ta pole kordagi mängid päris raha peale.
Tuleb lihtsalt see mänguraha konto rakeback.pokkeriprod.com'is ära regada FTP alla ja hakkab rakeback jooksma kui depo teeb?

ranka
01.09.10, 15:11
Küsin kuna sõber tahtis rakebacki saada ning ta pole kordagi mängid päris raha peale.
Tuleb lihtsalt see mänguraha konto rakeback.pokkeriprod.com'is ära regada FTP alla ja hakkab rakeback jooksma kui depo teeb?

Ei mõista küsimust korralikult aga vastan siis laiemalt.

Kõige enne tuleb kustutada ära kõik küpsised ja muu jura ning siis tuleb teha FTP pokkeritoa konto pärisraha peale läbi meie linkide, milleks on: http://rakeback.pokkeriprod.com/est/offers/signup/offer-FullTilt. Kui see tehtud siis sisestada meie lehel oma kasutajanimi. Kõik sama jura täpsemalt ja piltidega kirjas: http://rakeback.pokkeriprod.com/est/offers/offer_details/offer-FullTilt

Kui sa mõtlesid, et tal on juba FTP konto olemas aga ei ole kordagi deponeerinud/pärisraha peale mänginud siis tuleb muuta praeguse konto kõik andmed suvalisteks (nimi, aadress, telefoninumber, mail jne) ning siis minna meie lehele: http://rakeback.pokkeriprod.com/est/offers/offer_details/offer-FullTilt

Jälgida TÄPSELT sealseid juhiseid ja teha uus konto oma õigete andmetega.

tonis
01.09.10, 15:43
Ei mõista küsimust korralikult aga vastan siis laiemalt.

Kõige enne tuleb kustutada ära kõik küpsised ja muu jura ning siis tuleb teha FTP pokkeritoa konto pärisraha peale läbi meie linkide, milleks on: http://rakeback.pokkeriprod.com/est/offers/signup/offer-FullTilt. Kui see tehtud siis sisestada meie lehel oma kasutajanimi. Kõik sama jura täpsemalt ja piltidega kirjas: http://rakeback.pokkeriprod.com/est/offers/offer_details/offer-FullTilt

Kui sa mõtlesid, et tal on juba FTP konto olemas aga ei ole kordagi deponeerinud/pärisraha peale mänginud siis tuleb muuta praeguse konto kõik andmed suvalisteks (nimi, aadress, telefoninumber, mail jne) ning siis minna meie lehele: http://rakeback.pokkeriprod.com/est/offers/offer_details/offer-FullTilt

Jälgida TÄPSELT sealseid juhiseid ja teha uus konto oma õigete andmetega.

Selge, tänud

SANGPOMM
05.09.10, 09:57
Tegin ka konto ära sinna, aga kui panen menüüs minu konto siis ütleb et kontod puuduvad . milles asi võib olla? Ftps mängin muidu. ja kui palju peaks olema normaalne reik kui mängida 10k händi nädalas. NL50 fr rush

ranka
05.09.10, 12:21
Tegin ka konto ära sinna, aga kui panen menüüs minu konto siis ütleb et kontod puuduvad . milles asi võib olla? Ftps mängin muidu. ja kui palju peaks olema normaalne reik kui mängida 10k händi nädalas. NL50 fr rush

Tervist!

Kontrolli kas sa täitsid ära kolmanda sammu ja sisestasid oma kasutajanime meie lehele?

Seda saab teha aadressil: http://rakeback.pokkeriprod.com/est/offers/offer_details/offer-FullTilt. Keri allapoole ja seal on lahter, kuhu tuleb sisestada oma FTP kasutajanimi (peate olema ka sisselogitud PokkeriProd.com Rakeback portaali)

Kui olete sisestanud või mingil põhjusel lahtrit ei ole siis palun saatke aadressili rakeback (at) pokkeriprod.com email oma kasutajanime, pärasnime ja emaili aadressiga ning parandame vea käsitsis.

Ranka

ranka
21.09.10, 16:59
Rakeback sait võib minna umbes 24-aks tunniks maha, kuna uuendatakse serverit, mis muudab saidi umbes 20 korda kiiremaks. Seoses sellega muutub ka IP ning ma pean hakkama suhtlema rakeback serveri ja IP serveri vahel. Kõik oleneb sellest, kui kiiresti suhtlus toimib :)

Rakebackid, raked jms. süsteemiga uuendamisega saamata ei jää. Annan teada kui sait maas ja taas üleval.

ranka
07.10.10, 18:47
Tervist!

Kuna OPoker.com rakeback'iga on probleemid ja nende aruanded on valed siis mängijate kontod, kes on mänginud OPoker.com'is on miinuses või vähemalt mingi summa on kadunud. See saab lähiajal korda ja annan sellest teada.

Ranka

nomerlot
11.10.10, 10:45
kas pärast FTP rake arvutamise muutust ei peagi PP RB-engine enam rakebacki õigesti näitama?
Kuu alguses mängisin mõned tuhanded käed FTP-s, PP engine näitas mulle oktoobri RB-ks 8,87$.
Täna aga tuli oktoobri esimene RB kontole, milleks oli 26.11$.

Mitte et ma nuriseks, aga kas see tähendab, et enam pole mõtet siit jooksvat RB-d vaadata?

ranka
11.10.10, 13:50
kas pärast FTP rake arvutamise muutust ei peagi PP RB-engine enam rakebacki õigesti näitama?
Kuu alguses mängisin mõned tuhanded käed FTP-s, PP engine näitas mulle oktoobri RB-ks 8,87$.
Täna aga tuli oktoobri esimene RB kontole, milleks oli 26.11$.

Mitte et ma nuriseks, aga kas see tähendab, et enam pole mõtet siit jooksvat RB-d vaadata?

Peab näitama õigesti! Aga pange tähele, et seoses erinevate ajatsoonide ja aruannete hilinemisega on alati kuu lõppudes/alguses miskid imelikud erinevused, mis loksuvad paika kuu esimese kolme-nelja päevaga.

Kui sul ikka sama kala siis saada mulle PM'iga oma emaili aadress, millega regasid meile konto ning vaatan milles viga.

nomerlot
11.10.10, 14:28
No täna kui RB kontole tuli, kontrollisin eraldi PP enginest üle ja samad numbrid: PP järgi 8$, tegelik 26$.

Aga kui teistel sarnast jama pole, siis pole hetkel oluline, sest nagunii mängin teises toas praegu ja FTP-s raket ei genereeri. Lihtsalt mõtlesin, et ehk on üldine kala.

Kui millalgi FTP-sse tagasi kolin ja sama huumor jätkub, annan teada.

ranka
11.10.10, 14:41
No täna kui RB kontole tuli, kontrollisin eraldi PP enginest üle ja samad numbrid: PP järgi 8$, tegelik 26$.

Aga kui teistel sarnast jama pole, siis pole hetkel oluline, sest nagunii mängin teises toas praegu ja FTP-s raket ei genereeri. Lihtsalt mõtlesin, et ehk on üldine kala.

Kui millalgi FTP-sse tagasi kolin ja sama huumor jätkub, annan teada.

Kas sa seda arvestad, et üks rakebacki tsükkel (arvestuse nädal) kestab tesipäeva esimestest minutitest kuni järgneva esmaspäeva keskööni?

Ehk kaheksandal oktoobril kantud rakeback on arvestatud ajavahemikul 28.09 00:00 - 04.10 23:59 ?

Teiseks reaalset rakebacki saamist ei mõjuta see kuidagi. Isegi kui meie näitame sulle tulemuseks -$1000 ja tegelik rakeback +$1000 siis saad oma $1000 kontole, sest kandeid teeb nüüd FTP ise automaatselt.

Aga palun saada mulle PM oma registreeritud emailiga, tahan uurida kus ja milles kala. Kui midagi viga siis tuleb see korda teha kui ei siis annan teada, kus eksid.

ranka
01.11.10, 19:21
Tervist!

Kuna ma hetkel ei viibi Eestis ja ei saa kasutada turvalist internetti siis teen ainult rakeback väljamakseid saitidele, mis toetavad "security tokeneid" - PokerStars ja FullTiltPoker. Need, kes on teinud väljamakse mujale peavad kahjuks ootama nädalalõpuni.

Ranka

pkillar
26.11.10, 02:12
** YOUR STATUS FOR FULL TILT POKER IS NOT YET CONFIRMED ** Thank you for signing up to Full Tilt Poker with PokkeriProd. Once you have deposited on Full Tilt Poker, simply log into PokkeriProd by clicking on the link below and after logging in, click the "Confirm real money" button for your Full Tilt Poker account


kus "confirm real money" asub??? või ma olen midagi valesti aru saanud?

ranka
26.11.10, 14:35
Seal kus regasid FTP konti ja oma kasutajanime sisestasid. FTP-s seda ei ole vaja teha anyway.

pkillar
26.11.10, 16:09
okei tänud:D

aga kui ma eile juba mängisin millal siis seda näitab seal rb palju ma saanud olen seal näitab ikka et eile 0
`?

ranka
26.11.10, 16:20
okei tänud:D

aga kui ma eile juba mängisin millal siis seda näitab seal rb palju ma saanud olen seal näitab ikka et eile 0
`?

Raportid tulevad viitega, reeglina 1-2 päeva. Osadel võib isegi kauem tulla, sest uuendatakse tulemusi 2-3 x nädalas.

pkillar
26.11.10, 22:28
mul tuli siis essa päeva oma seal rb miinus miks nii?

Tigrano
26.11.10, 22:34
mul tuli siis essa päeva oma seal rb miinus miks nii?

Ehk mingi boonus või midagi rakebackist maha läinud, ranka oskab paremin vastata.

ranka
27.11.10, 18:49
nii on

Pumper
06.12.10, 09:39
Deposiidi eest saadud boonus läheb alguses maha, aga boonus on kasumlikum kui RB. Kui boonus otsas, siis saad puhtalt RB.

kids1ke
18.12.10, 16:03
Kuidas selle nädala rakebackiga lugu on? :) Tuleb lihtsalt hiljem või..

ranka
30.01.11, 07:01
http://rakeback.pokkeriprod.com/ lehel lasime kinni keerata enamus, sest paljud olid neist väga väikesed tegijad, kordasid võrgustikku või üldse olid privaatdiilid. Alles jätsime suurtemate, tuntumate ning usaldusväärsete pokkeritubade diili ja hetkel katame rakeback portaaliga suuremaid võrke.

Kui tahate rakebacki diili, mida ei ole meie nimekirjas siis saatke mulle PM või kiri rakeback (at) pokkeriprod.com. Tõenäoliselt leiame sobiva lahenduse.

ranka
31.01.11, 22:48
http://rakeback.pokkeriprod.com/ - lisasime ongame diilid, mis nüüd paremad kui ennem. Kuna Unibetil ei ole litsentsi siis see ajutiselt kinni keeratud ning lisanduma peaks Carbon pokkeri rakeback diil.

Kui nimekirjas ei ole tuba, kus soovite mängida - PM mulle ja otsime lahenduse või kui rakeback % ei sobi siis PM mulle ja leiame ka lahenduse.

Intzsz
03.02.11, 21:00
Mul pole millegipärast 30. jaanuarist saati pokkeripord.com rakeback lehel rakeback uuenenud, tegemist on FT rakebackiga.
Milles võiks asi olla ja kes reedel ikka rakebacki tuleb, kui seal midagi uuenenud pole?

ranka
06.02.11, 17:47
Mul pole millegipärast 30. jaanuarist saati pokkeripord.com rakeback lehel rakeback uuenenud, tegemist on FT rakebackiga.
Milles võiks asi olla ja kes reedel ikka rakebacki tuleb, kui seal midagi uuenenud pole?

FTP trackeriga oli meil kuu vahetudes väikene viivitus. Nüüd peaks olema korras. Kui ei ole saada PM.

Blacktor
20.05.11, 22:50
Mõtlesin ,et liitun läbi pokkeriprode Pkriga aga ma ei suuda leida kuhu v kunas ma pean sisestama boonuskoodi?

ranka
21.05.11, 14:26
Mõtlesin ,et liitun läbi pokkeriprode Pkriga aga ma ei suuda leida kuhu v kunas ma pean sisestama boonuskoodi?

Saada support ticket läbi PokkeriProd.com rakeback portaali. Seal saan täpsemalt ja konkreetsemalt vastata kuna kõik kasutajanimed näha + saan suunata probleemide korral edasi meie klienditoele.

VisaHing
21.05.11, 18:00
Siuke küss ranka, et ma Poker Hevean-is mängisin tsipa aga rakebacki 0$ tulnud. Möödas juba vist kuu+.
Mai tea vb on mingi minimaalne rakeback ?

Char
21.05.11, 18:48
ma pole mergest ka saanud

ranka
22.05.11, 23:54
Siuke küss ranka, et ma Poker Hevean-is mängisin tsipa aga rakebacki 0$ tulnud. Möödas juba vist kuu+.
Mai tea vb on mingi minimaalne rakeback ?

Saada supportiga PM, siis ma saan su andmeid koheselt kontrollida ja kirja edasi saata. Seda saad teha aadressil: http://rakeback.pokkeriprod.com/est/support

Kui tahad avalikutl oma nimesid ja kasutajanimesid jagada võime ka siin teemas :)


ma pole mergest ka saanud

Sulle ka sama teema (tean su andmeid supportis aga pane ticket teele, et saaksin suunata edasi inimestele, kes sellega tegelevad). RB-d kunagi maksti iga öö aga see võib ehk oleneda ka toast või nad süsteemi muutnud, uurin selle välja.

hotcocacola
24.05.11, 00:38
http://forumserver.twoplustwo.com/45/software/pokerplaner-enet-support-added-hud-fishfinder-resize-place-1025613/

mortalvombat
27.05.11, 09:08
Kui mängin ühes toas overlayga turniire, kulutan punkte ja rakeback läheb 100$ miinusesse, teises toas samal ajal genereerin 100$ rackebacki, siis kokkuvõttes välja makstakse 0$ või 100$?

hotcocacola
27.05.11, 09:11
0, sest sa näed "vabasid vahendeid". Mõlemad nullivad ennast ära, seega vabad vahendid on 0.

ranka
30.05.11, 04:23
Kui mängin ühes toas overlayga turniire, kulutan punkte ja rakeback läheb 100$ miinusesse, teises toas samal ajal genereerin 100$ rackebacki, siis kokkuvõttes välja makstakse 0$ või 100$?

Kõik läheb su vabade vahendite alla nagu coca ütles. X toast läheb sada maha, Y toast sada juurde ning kõik see raha jookseb ühisele kontole.

Aa ja tõenäoliselt sellest nädalast hakkan rakebacki kandma ka pankadesse. pankadevahelise teenustasu maksab mängija.

simenkon
27.12.11, 04:10
Ma joinisin ilma mingi rakeback diilita 888-ga, olen mänginud c.a 3 K kätt. Kas ilma diilita saan rake'i nii palju nagu 888 kodukal kirjas, 2%-36%, vastavalt staatusele? Mis erinevus on niisama regamisel ja läbi pokkeriprode regamisel (888 tuba pean silmas)?

noname
27.12.11, 07:42
Kõik läheb su vabade vahendite alla nagu coca ütles. X toast läheb sada maha, Y toast sada juurde ning kõik see raha jookseb ühisele kontole.

Aa ja tõenäoliselt sellest nädalast hakkan rakebacki kandma ka pankadesse. pankadevahelise teenustasu maksab mängija.

fu donk fljsnfkjbhBSHcNb n f,m ,nfjbsjgbskjbfvjlsnfk, nnmvj,sdf.bjk

Tigrano
27.12.11, 09:43
888 liitumisel saab deposiit boonuse, rakebacki kahjuks pakkuda ei saa sinna tuppa momendil. Kui juba liitunud, siis pead sellega leppima, mis Sul praegu on.

vonkartoffel
09.01.12, 15:37
Kas mingeid aasia itaalia vms saitide pakkumisi, millel HEM või PT töötavad on praegu? Võiks heameelga PM saata kui midagi põnevat on. nl100-nl200 6max

isutuba
11.01.12, 15:37
kas 888-pokkeri võrgustik on 18+ või 21+?

E-Kunn
11.01.12, 16:50
18+

ranka
30.04.12, 14:40
Üritasin nordicbeti buddy transferit teha ja sain vastuseks kirja -

Hi,


Thank you for your mail.

Unfortunately we are no longer allowed to do buddy transfers for customers resident in Estonia due to regulations.

Kind regards,
Sandra
Customer Support

Seega enam nb-sse buddykaid teha ei saa, sorry.

fyte
30.04.12, 14:49
Millest selline muudatus, kui kogu aeg MGs see võimalus olemas olnud eestlastele?

Pahvak
30.04.12, 14:52
Huvitav, miks litsenseerimata tuba selline asi huvitab? Kas tõesti sellepärast, et Triobet on litsentsiga ja MG võrgus?

ranka
30.04.12, 14:57
Dunno. Ehk TB hakkas jälgima lõpuks seadusi või tule kirjutus neile nende emafirma NordicBeti poolt või on see seotud betsoni ja nordibceti ühinemist. Kes teab.

ranka
15.05.12, 13:45
TEADAANNE

Aprillist alates on PokkeriProd.com rakeback portaali kasutajate kontod kahes erinevas valuutas: USD ja EUR. Sõltuvalt pokkeritoa valuutast kantakse kasutajale rakeback vastavas valuutas tema PokkeriProd.com kontole. Alates tänasest saab konverteerida USD-id EUR-ideks ja vastupidi ning teenustasuks on 1.5% kogusummast. See on vajalik mängijatele, kelle e-wallet on ainult ühes valuutas.

Valuutavahetuse leiab www.pokkeriprod.com (http://www.pokkeriprod.com) > Minu Konto > Valuutavahetus (http://pokkeriprod.com/est/my_account/valuutavahetus)

SOOVITUS

Konverteerimistasude vältimiseks soovitame teha e-walleti kontod kahes erinevas valuutas. Kui see ei ole võimalik siis kasutage kahte populaarsemat e-walleti: Skrill ja NETELLER ning mõlema e-walleti valuutad olgu erinevad. Teadmiseks, et NETELLER-i sisesed kanded on aasta algusest saadik TASUTA.

ranka
01.06.12, 21:59
TÄHELEPANU: KÕIK NORDICBETI MÄNGIJAD VÕTKE MINUGA VIIVITAMATULT ÜHENDUST, SEST EDASPIDI SAAB NORDICBETIS AINULT 30% RAKEBACKI!

Kiri, mis tuli affiliate managerit:
Hi Rainer,

We are sorry to inform you that there will huge changes in our Nordicbet deal from 1st of june and forward. Those changes are due to new very strict network rules on the Microgaming network in whole.

Unfortunately we are forced to lower your and the players deal as per their new rules. From the 1st of June players will get a official standard offer, 30% rakeback, everything the site has to offer in form of bonuses, rake races and other promotions. This goes for existing and new players.

From middle of June and forward, several brands within MG network, will have the amount of tables that a player can play at a time, to be capped to only 2-4 tables.

Furthermore they will implement an ”Essence system”, like the one that Ongame has.

We know this is very unpleasant but it is out of our hands. We are trying to secure a better deal already so stay tuned for updates. If your players feel they do not want to continue on Nordicbet consider offering them a deal on Muchos Poker.

We will be contacting related players. If you would like to opt out of this and do it in your native language please let us know as soon as possible!

Please let me know if you have any questions.

Cheers,
Tauri

Eriti fucking kõva ongi see ,et samal päeval tuleb kiri kui tuleb "effekt" ja ükski google reader ega uudisteportaal ei kinnita seda kirja.

isutuba
02.06.12, 15:42
Selline kiri siis pokerclubilt:
Tere

Oleme sunnitud teada andma, et alates 1. Juunist on Nordicbetis suured muutused.

Nimelt otsustas võrgustiku tuum (suured skinid) väga palju vähendada affiliatede diile, mis tähendab seda, et kõrget rakeback protsenti pole enam võimalik pakkuda.

Lisaks sellele, alates Juuni keskpaigast hakkab Microgamingu võrgus kehtima reegel, mis seab igale mängijale maksimaalseks laudade arvuks 2-4 (lõpparv pole veel teada).

Samuti hakkab terve võrgustik kasutama "Essence Rake Süsteemi", mis on sama nagu OnGame võrgus. Lühidalt tähendab see seda, et võitvad mängijad hakkavad oma "arvele" saama vähem rake ja kaotavad mängijad rohkem.

Edaspidi kehtib mängijatele tavapärane 30% rakeback ja kõik Nordicbeti promod (k.a. rake raced jms).

Kahjuks pole meil antud olukorras mitte midagi teha, kuid juba otsime uut ja paremat diili Microgaming võrgus.

Parimat,
Pokerclub.ee

ranka
03.06.12, 00:34
Mind väga huvitab kus see 2-4 lauda max ja essence süsteemi info pärineb. Ükski google reader ega pokkerisait ei ole seda uudist väljastanud ja kui info nii avalik siis see peaks ammu olema tead, eriti kuna aega jube vähe. Muudes MG tubades peale unibeti, ladrbokersi, nordicbeti ja triobeti ma mängida ei julges tho.

ranka
04.12.12, 15:16
Tegin täna inventuuri http://rakeback.pokkeriprod.com lehel. Käisin üle aktiivsemate mängijate kontod, mille tulemusena avastasin, et tõenäoliselt on mõnisada eurot «unustatud» raha.

See tähendab, et on olnud mängijaid, kes on saanud rakebacki, aga ei ole võtnud seda välja ja on selle ära unustanud. Ühe seltsimehe leidsin juba pistelise kontrolli käigus, kellel vedeles €56 kontol.

Siit ka palve. Kui olete kunagi mänginud, siis logige sisse ja vaadake äkki ka teie kontole on jäänud raha.

EDIT: homme peaksin saama detailse nimekirja kontoseisudest ning siis võtan personaalselt ühendust.

ranka
06.12.12, 16:24
Sain statistika kätte ja kokku vedeleb kontodel ca. 1637 ühikut «unustatud» raha. Olen suuremaid teavitanud ja tegelen sellega järgneva kuu vältel, et rahad leiaks oma omaniku. Muidugi väga palju on nn. dummy rahasid, kus kontodel on ala 30 senti aga see moodustab ka suhteliselt märkimisväärse summa.