PDA

View Full Version : PokkeriProd MEGA Series



Marek K.
03.07.09, 12:54
Igal pühapäeval algusega kell 20:00 toimub Red Kings pokkeritoas üks kaheksast PokkeriProd Megapromo turniirist, kus võimalus võita ainulaadne pokkeri treeningpakett PokkeriProd.com Tiimi liikmega! Lisaks anname igale uuele liitujale, kes osaleb vähemalt ühel PokkerProd.com MEGA Series turniiril, Red Kings pokkeritoa logoga T-särgi ja parimatele (punkti edetabeli top 3) iPod Shuffle 2GB.

Turniiri leiab: Red Kings Poker -> Scheduled Tournaments -> PokkeriProd MEGA Series algusega kell 20:00 ja sisseost on kõigest $5.5!

NB! Turniir on kaitstud salasõnaga selleks, et suvalised inimesed ei saaks turniirile registreerida. Salasõna: pokkeriprod

Siiani on toimunud vaid üks turniir, sest eelmisel pühapäeval jäi kahjuks turniir ära kuna turniiri info jäi esiteks natuke hiljaks ning uppus ära üldisesse Redkingsi arutlusteemasse. Seepärast siin nüüd eraldi teema antud promo jaoks, et ikka kõik huvilised selle üles leiaksid ja edaspidi turniir toimuks.

Punkte saab turniiridelt TOP3:
1. koht - 5 punkti
2. koht - 3 punkti
3. koht - 2 punkti


Hetkel edetabel järgmine:

shipoopi21 - 5p
deeflou - 3p
insener - 2p

Purz
03.07.09, 13:06
[b]..., kus võimalus võita ainulaadne pokkeri treeningpakett PokkeriProd.com Tiimi liikmega!


Kellele see pakett läheb? Punktitabeli võitjale, kõigi liitujate vahel loositakse välja või mis süsteem on?

Marek K.
03.07.09, 13:07
Treeningpaketi saab iga turniiri võitja. Ipod shuffle saavad üldpunkti arvestuses seeria lõppedes top 3.

Marek K.
05.07.09, 15:56
PUMP, 4h aega regada!!

jrgn hell
05.07.09, 20:19
läks jälle p*tsi

ehk järgmine kord

Supsti
05.07.09, 20:38
Nii ei saa rallit sõita, juba teine turka jääb ära.. :-\

ranka
05.07.09, 20:49
Nii ei saa rallit sõita, juba teine turka jääb ära.. :-\


Saatsin TIGRANO'le palve, et ta räägiks Janar'iga ja kaotaks ära turniirile miinimum registreerunud mängijate arvu.

alaska
05.07.09, 21:41
Mina mokasin ära, hakkasin paar minti varem regama aga tuli meelde, et selles avariiarvutis pole redkingsi ja ei oleks enam jõudnud installida. Ma loodan, et 1 puudu ainult ei jäänud.

Supsti
05.07.09, 22:22
Mina mokasin ära, hakkasin paar minti varem regama aga tuli meelde, et selles avariiarvutis pole redkingsi ja ei oleks enam jõudnud installida. Ma loodan, et 1 puudu ainult ei jäänud.

Jäi.. :D

Tigrano
06.07.09, 12:40
Mina mokasin ära, hakkasin paar minti varem regama aga tuli meelde, et selles avariiarvutis pole redkingsi ja ei oleks enam jõudnud installida. Ma loodan, et 1 puudu ainult ei jäänud.


Jah kalamehed lubasid ise regada jne, aga olite kadunud nagu vits vette. Eile jäi tõesti ainult 1 puudu, samuti rohelinekonn ei olnud reganud, kurb >:(

Edit: kui Janari RK kätte saan, katsun arutada turniiri asja, kas kuidagi ei ole võimalik seda 10 reganut piiri maha keerata.

rohelinekonn
06.07.09, 13:30
Jah kalamehed lubasid ise regada jne, aga olite kadunud nagu vits vette. Eile jäi tõesti ainult 1 puudu, samuti rohelinekonn ei olnud reganud, kurb >:(

Edit: kui Janari RK kätte saan, katsun arutada turniiri asja, kas kuidagi ei ole võimalik seda 10 reganut piiri maha keerata.


ajasin kella ajad sassi oli kuidagi meeles et algab 21 ja siis pikutasin teleka taga ning nii ta läks.

pastilaa
06.07.09, 18:14
Pokkeriprode turniir on nati valel ajal tuba vahetanud. Stars võis olla koi ja ülbe, kuid siis oleks asi hoos jälle arvestades seda Ongame softiuuendust. Kui nad oma softi korda saavad ja rahvas rahul, siis isegi tuleks. Auhinnad muidugi toredad ja hea orgunn!

Tigrano
06.07.09, 18:37
Pokkeriprode turniir on nati valel ajal tuba vahetanud. Stars võis olla koi ja ülbe, kuid siis oleks asi hoos jälle arvestades seda Ongame softiuuendust. Kui nad oma softi korda saavad ja rahvas rahul, siis isegi tuleks. Auhinnad muidugi toredad ja hea orgunn!


See pole PokkeriProd.com turniiride jätk Starsis toimunule vaid täiesti iseseisev promo RedKingsiga koostöös, kuid tõesti Sul on õigus, sest promo tuli valel ajal, kui see uus soft paljud ära hirmutas.

oitarvi
10.07.09, 01:48
Mismoodi Redkingsi raha saab kanda? Et mis kaardid sobivad?
Kampaania on päris hea, teeks isegi konto ja deposiidi sinna. Aga endal pole ei ühtki krediitkaarti ega neid spetsnjomm kaarte. Ainult swed..

Tigrano
10.07.09, 01:53
Mismoodi Redkingsi raha saab kanda? Et mis kaardid sobivad?
Kampaania on päris hea, teeks isegi konto ja deposiidi sinna. Aga endal pole ei ühtki krediitkaarti ega neid spetsnjomm kaarte. Ainult swed..


Raha saab kanda läbi Moneybookersi, toimima peaks ka Neteller, muud makse vahendid kahjuks ei toimi.

Tigrano
12.07.09, 12:36
Meeldetuletus!!!

Igal pühapäeval algusega kell 20:00 toimub Red Kings pokkeritoas üks kaheksast PokkeriProd Megapromo turniirist, kus võimalus võita ainulaadne pokkeri treeningpakett PokkeriProd.com Tiimi liikmega! Lisaks anname igale uuele liitujale, kes osaleb vähemalt ühel PokkerProd.com MEGA Series turniiril, Red Kings pokkeritoa logoga T-särgi ja parimatele (punkti edetabeli top 3) iPod Shuffle 2GB.

Turniiri leiab: Red Kings Poker -> Scheduled Tournaments -> PokkeriProd MEGA Series algusega kell 20:00 ja sisseost on kõigest $5.5!

NB! Turniir on kaitstud salasõnaga selleks, et suvalised inimesed ei saaks turniirile registreerida. Salasõna: pokkeriprod

Siiani on toimunud vaid üks turniir, sest eelmised turniirid on kahjuks ära jäänud ehk seekord õnnestub turniir käima saada.

Punkte saab turniiridelt TOP3:
1. koht - 5 punkti
2. koht - 3 punkti
3. koht - 2 punkti


Hetkel edetabel järgmine:

shipoopi21 - 5p
deeflou - 3p
insener - 2p

oitarvi
12.07.09, 14:38
Lugesin Redkingsi teema alt miskit sellist:

Lisaks anname igale uuele liitujale, kes osaleb vähemalt ühel PokkerProd.com mega series turniiril, RedKingsi t-särgi ja parimatele iPod Suffle 2GB.

NB!!! Boonused kehtivad ainult 15.06 -21.06.09 ja liitumisel tuleb kasutada PokkeriProd.com liitumislinki: http://site.redkings.com/index.cgi?aname=pokkeriprod

Kui ma hiljem sinna konto teen siis saan ikka Pokkeriprode turniiril osaleda, aga esimese deposiidi boonust ei saa? Või ei saa ma ka turniiril mängida?

Marek K.
12.07.09, 14:42
Turniiril saad osaleda ja boonuseid ka saad, kuid mitte enam neid special boonused, mis olid eelnevalt märgitud ajavahemikus. Uuri redkingsi teemat: http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,1753.msg62505.html#msg62505

oitarvi
12.07.09, 14:54
Oli plaan täna õhtul seda turniiri mängida, aga moneybookersisse laekub raha ilmselt mitu päeva. :-\
Peab siis järgmiseks nädalaks ilmselt jätma.

Marek K.
12.07.09, 18:07
Turniiri alguseni vaevalt 2 tundi. Palun olge toredad ja registreerige siis, et turna täis tuleks, nii hea võimalus ju endale kergelt mõnusaid auhindu saada :)

Tigrano
12.07.09, 19:49
Tundub, et turniir jääb ära ka täna ning peab ehk midagi kavalamat välja mõtlema edaspidiseks.

Supsti
12.07.09, 20:33
Palju puudu jäi, ega mitte üks taaskord.. Täna oleksin sit outides mänginud( oli plaanis), aga ennem maale minekut unustasin ära regada. Helistasin isegi vennale, et too regaks, aga polnud kodus. Loodan siiralt, et ei jäänud taaskord üks puudu.

rohelinekonn
12.07.09, 20:35
ei täna jäi ikka rohkem juba puudu

oitarvi
12.07.09, 20:57
Ma ilmselt oleksin järgmine nädal käpp. Pean ainult rahad moneybookersisse kandma ja siis Redkingsi.

Tarq666
12.07.09, 22:14
Pean tööl passima aga järgmine pühapäev on vaba, ehk siis saan gamblida :)

Marek K.
19.07.09, 03:12
Kuigi ilmselt palju foorumirahvast on konditsioonis, siis proovime ikka kohal olla ja täna turna käima saada, nii et regage juba varakult ära :)

Tigrano
19.07.09, 18:37
Kuigi ilmselt palju foorumirahvast on konditsioonis, siis proovime ikka kohal olla ja täna turna käima saada, nii et regage juba varakult ära :)


4 turniiri veel jäänud ning paljud RedKingsi mängijad alles Pärnus, hirm juba nahas, et jääb jälle ära.

jrgn hell
19.07.09, 18:55
3 veel puudu, kui see miinimum endiselt peal

kui toimub, siis good luck

ise plaanin olla aggro fish nagu ikka

urmo1
19.07.09, 19:36
Osalen ka,2 veel puudu 25 min aega veel. :-\

jrgn hell
19.07.09, 19:51
davai davai

Tigrano
19.07.09, 22:05
Kas jäi ära järjekordselt? 3 meest praegu Pärnus ja mitte arvuti lähedal, kes oleks turnal mänginud. Järgminekord sebin 100% turna käima, kasvõi annan ise raha mõnele uule mängijale, peaasi et turn käima saab ja IPodid välja saab jagada.

jrgn hell
19.07.09, 22:58
jeop. 8 venda oli olemas

Tigrano
26.07.09, 13:06
Meeldetuletus!!!

Igal pühapäeval algusega kell 20:00 toimub Red Kings pokkeritoas üks kaheksast PokkeriProd Megapromo turniirist, kus võimalus võita ainulaadne pokkeri treeningpakett PokkeriProd.com Tiimi liikmega! Lisaks anname igale uuele liitujale, kes osaleb vähemalt ühel PokkerProd.com MEGA Series turniiril, Red Kings pokkeritoa logoga T-särgi ja parimatele (punkti edetabeli top 3) iPod Shuffle 2GB.

Turniiri leiab: Red Kings Poker -> Scheduled Tournaments -> PokkeriProd MEGA Series algusega kell 20:00 ja sisseost on kõigest $5.5!

NB! Turniir on kaitstud salasõnaga selleks, et suvalised inimesed ei saaks turniirile registreerida. Salasõna: pokkeriprod

Siiani on toimunud vaid üks turniir, sest eelmised turniirid on kahjuks ära jäänud ehk seekord õnnestub turniir käima saada.

Punkte saab turniiridelt TOP3:
1. koht - 5 punkti
2. koht - 3 punkti
3. koht - 2 punkti


Hetkel edetabel järgmine:

shipoopi21 - 5p
deeflou - 3p
insener - 2p

Jäänud veel 3 turniiri, ootan kõigilt osavõttu ;D

Marek K.
26.07.09, 13:35
Jah poisid-plikad, võtke nüüd ennast kokku ja regage juba varem ära, muidu unustate jälle ära :) Eluhea võimalus endale mõnusat stuffi saada ju.

Fortune
26.07.09, 17:23
Kas redkingsis buddytranserit vms ei ole? Tahaks ka osaleda ja kui ongi olemas buddytransfer, siis keegi võiks kanda accile Paf4488 5,5 $, võin vastu starsi või pangakontole kanda.

Tigrano
26.07.09, 17:26
Lasen sebida sulle raha, ise kanda ei saa, sest pole punne ;D

Fortune
26.07.09, 17:27
Ok suured tänud, praegu eesti taani mängu vaatama, kannan vastu hiljem, siis kui tagasi olen.

Tigrano
26.07.09, 18:01
Ok suured tänud, praegu eesti taani mängu vaatama, kannan vastu hiljem, siis kui tagasi olen.


Kantud, 10$ on miinimum, mida sai kanda.

Marek K.
26.07.09, 18:58
1 TUND ON AEGA, ANDKE TULD JA REGAGE :)

Tigrano
26.07.09, 19:08
Kui kellegil RedKingsis raha pole, siis kolmele kiiremale soovijale annan turniiri buy-inni raha ja natuke pealegi ehk 10$ kolmele kiiremale.

Peaasi, et turniir toimuks ;D

Fortune
26.07.09, 19:56
Ei ole raha üle tuld veel :(

Rahapada
26.07.09, 19:57
regged

Rahapada
26.07.09, 20:03
tournament chancelled :(

Marek K.
26.07.09, 20:04
rigged! :(

Btw fortune, kasutasid sa redkingsis ikka sama maili, mis sul siin PokkeriProd.com foorumi profiilis? Seal raha saatmine käib e-maili aadressi järgi ja saatsin tollele adrele.

Fortune
26.07.09, 20:10
email oli õige, aga oleks võind mulle ka mainida, et mingi gift voucheriga käib asi, ma pidin enne raha kätte saamist koodi kuskile sisse trükkima. Nüüd sain papi kätte küll. Kuhu vastu tahad raha?

Edit: Kui palju muidu minimaalselt inimesi vaja, et turniir toimuks?

rohelinekonn
26.07.09, 20:16
email oli õige, aga oleks võind mulle ka mainida, et mingi gift voucheriga käib asi, ma pidin enne raha kätte saamist koodi kuskile sisse trükkima. Nüüd sain papi kätte küll. Kuhu vastu tahad raha?

Edit: Kui palju muidu minimaalselt inimesi vaja, et turniir toimuks?


10

Marek K.
26.07.09, 21:08
email oli õige, aga oleks võind mulle ka mainida, et mingi gift voucheriga käib asi, ma pidin enne raha kätte saamist koodi kuskile sisse trükkima. Nüüd sain papi kätte küll. Kuhu vastu tahad raha?

Edit: Kui palju muidu minimaalselt inimesi vaja, et turniir toimuks?


Sorry unustasin mainida. Raha saada Tigranole Pokerstarsi, saadab sulle ise andmed, mis kontole saata. Minimaalselt oleks olnud vaja 10 inimest. Tavaliselt on jäänud puudu 1-2 inimest. Täna jäi isegi rohkem. Kahju :(

Tigrano
26.07.09, 21:32
Oh jah, paistab, et Mega promost ei tulnud välja midagi >:(

rohelinekonn
26.07.09, 21:48
Paistab jah nii. Ainult esimene turna sai täis ja rohkem polegi kokku tulnud.

Marek K.
26.07.09, 22:03
TILTI ajab selline asi :P

Rahapada
01.08.09, 20:45
kas homme tuleb?

rohelinekonn
01.08.09, 20:55
kas homme tuleb?


kui 10 inimest kokku saab siis vast ikka tuleb

Tigrano
01.08.09, 21:03
Ei oska midagi lubada, praeguse seisuga on Ongamest palju rahvast ära läinud, seega raske igasuguseid promosi läbi viia >:(

Fortune
01.08.09, 21:57
Mina olen platsis igatahes.

BuildUp
01.08.09, 22:54
Millal teeka saab?

Tigrano
02.08.09, 00:26
Millal teeka saab?


Plaanis saata viimasel turniiri päeval aga Pärnu poistele või kellega kokku saan kuskil võivad ka juba saada, sest särgid on minu käes ;)

jrgn hell
02.08.09, 11:41
Plaanis saata viimasel turniiri päeval aga Pärnu poistele või kellega kokku saan kuskil võivad ka juba saada, sest särgid on minu käes ;)


äss :)

jrgn hell
02.08.09, 11:42
a millalgi lootust mängida ka veel on. Täna näiteks

ipodi ajaks taga küll. Täna luban, et olen platsis

a kui ülejäänud kolm turnat ka täis ei tule, kas jagad ipodid praeguse tabeli järgi välja ikka?

greeeeed ;D

jrgn hell
02.08.09, 11:45
bumpbumpbumpbumpbumpbumpbumpbumpbumpbumpbumpbumpbu mpbump

alaska
02.08.09, 12:11
Regatud. Lähen vist kalale, tõenäoliselt tagasi ei jõua, loodetavasti sitoudin rahadesse. Peaasi et toimuks. Särki tahan kah.

jrgn hell
02.08.09, 12:17
Regatud. Lähen vist kalale, tõenäoliselt tagasi ei jõua, loodetavasti sitoudin rahadesse. Peaasi et toimuks. Särki tahan kah.


mees teab, mis mees räägib

oitarvi
02.08.09, 16:24
Kas keegi mulle redkingsis buddytransferit ei saaks teha? Pelaks ka seda täna siis. :)
Rahad võin teie swedbanki arvele kanda.

jrgn hell
02.08.09, 17:57
mul vist pole sellist võimalust. seal mingi tasemete asi. Tüüta tigranot, ma usun


ja bump, kõik mängima

kilu6
02.08.09, 18:55
Ma pole seda turna teemat jälginud.

Tahtsin küsida, et kas siin turniiri teemas toodud auhinnad ja redkingsi suure teema alguses toodud bonuskoodide teemad on ikka aktuaalsed?
Kaheksa turniiri toimub kokku, st seitse veel?

Mis rakebacki ma saan, kui ma liitun praegu mingi 1500 bonusega (selle bonuse lahtimängimise jooksul)? See tinglik, vähemalt ligikaudnegi rakeback% võiks seal redkingsi teema alguses kirjas olla.

Mida tähendab 1 step ja 8x? Makse ühes osas ja 12.5% rakebacki?
* PP500 - $500 - 4 steps - 8x - 90 days
* PP800 - $800 - 1 step - 8x - 90 days
* PP1500 - $1,500 - 1 step - 8x -40 days

http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,1753.msg62505.html#msg62505

Lihtsalt, et kui keegi uus tahab ainult turniirile tulla, siis peab ju veel mõtlema hoopis mingile bonusteemadele.

Tigrano
02.08.09, 19:38
Ma pole seda turna teemat jälginud.

Tahtsin küsida, et kas siin turniiri teemas toodud auhinnad ja redkingsi suure teema alguses toodud bonuskoodide teemad on ikka aktuaalsed?
Kaheksa turniiri toimub kokku, st seitse veel?

Mis rakebacki ma saan, kui ma liitun praegu mingi 1500 bonusega (selle bonuse lahtimängimise jooksul)? See tinglik, vähemalt ligikaudnegi rakeback% võiks seal redkingsi teema alguses kirjas olla.

Mida tähendab 1 step ja 8x? Makse ühes osas ja 12.5% rakebacki?
* PP500 - $500 - 4 steps - 8x - 90 days
* PP800 - $800 - 1 step - 8x - 90 days
* PP1500 - $1,500 - 1 step - 8x -40 days

http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,1753.msg62505.html#msg62505

Lihtsalt, et kui keegi uus tahab ainult turniirile tulla, siis peab ju veel mõtlema hoopis mingile bonusteemadele.


MEGA promo turniir on toimunud ainult ühel korral ja teised on osalejate vähesuse tõttu ära jäänud, kuna peale Ongame softi vahetust jooksid paljud mängijad probleemide tõttu ära.

Tänase seisuga on jäänud veel 2 turniiri, millest esimene peaks toimuma kohe 30 minuti pärast. Mega promo boonuskoodid, kus jagati ka lisaraha enam ei tööta, kuid PokkeriProd eriboonused, mille ülal välja tõid on kõik jõus ja kehtivad.

Kindlasti aga kehtib igale uuele liitujale lubadus osa saada RedKingsi T-särgi saamisest, kui osaleb vähemalt ühel MEGA turniiril. Kui saaksime käima viimased kaks turniiri, siis ka I-Podi pärast võitlemine on veel reaalne ;)

8x boonus tähendab ümberarvutatult ligikaud 40% rakebacki sõltuvalt, mis mänge mängid.

jrgn hell
02.08.09, 19:42
bumpbumpbump

Marek K.
02.08.09, 19:45
Kas keegi mulle redkingsis buddytransferit ei saaks teha? Pelaks ka seda täna siis. :)
Rahad võin teie swedbanki arvele kanda.


saatsin 10$, kuna see miinimum. Vaata maili võta sealt see kood ja siis logi lehel sisse ja sisesta see kood gift vouchersi all oma kontos.!! loodan, et hiljaks ei jäänud.

jrgn hell
02.08.09, 19:51
bumpbumpbump 2 puudu, tulge nüüd nahhui

oitarvi
02.08.09, 19:54
saatsin 10$, kuna see miinimum. Vaata maili võta sealt see kood ja siis logi lehel sisse ja sisesta see kood gift vouchersi all oma kontos.!! loodan, et hiljaks ei jäänud.


Nonnii. Sain kätte. Sa oleksid võinud mulle 11 saata. Olesin järgmine nädal ka tahtnud. Aga olgu peale. Saada mulle pm peale oma swedi andmed. :)

jrgn hell
02.08.09, 19:54
1 puudu

jrgn hell
02.08.09, 19:54
Nonnii. Sain kätte. Sa oleksid võinud mulle 11 saata. Olesin järgmine nädal ka tahtnud. Aga olgu peale. Saada mulle pm peale oma swedi andmed. :)


täna võidad juurde

oitarvi
02.08.09, 19:55
täna võidad juurde


Käppelt siis ühte inimest veel juurde vaja. ;D

Tigrano
02.08.09, 19:55
Rohelinekonn magab vist irw ;D

oitarvi
02.08.09, 20:00
1 jäi jälle puudu. Eriti mage. :-\

jrgn hell
02.08.09, 20:03
for fuck`s sake

jrgn hell
02.08.09, 20:03
Kas Janari kaudu seda maha ei saanud võtta, et 10t vaja on? Või ta nii kadunud

Tigrano
02.08.09, 20:08
Jah, see promo on FAIL ja edaspidi viib ka minu enda sebimise motivatsiooni alla, sest sebisin välja 8x boonuse+lisaraha, RedKingsi T-särgid, I-Podid ning igale turniiri võitjale koolituse PokkeriProd.com tiimi liikmega, mida veel tahta ;D

Ise mänginud Ongames mitu aastat ja sellist pakkumist pole olnud kuskil, nüüd ei saanud isegi terve Eesti peale 10 inimest korraga turnat mängima on jama ikka ;D

oitarvi
02.08.09, 20:10
Jah, see promo on FAIL ja edaspidi viib ka minu enda sebimise motivatsiooni alla, sest sebisin välja 8x boonuse+lisaraha, RedKingsi T-särgid, I-Podid ning igale turniiri võitjale koolituse PokkeriProd.com tiimi liikmega, mida veel tahta ;D

Ise mänginud Ongames mitu aastat ja sellist pakkumist pole olnud kuskil, nüüd ei saanud isegi terve Eesti peale 10 inimest korraga turnat mängima on jama ikka ;D


Pakkumine on küll ülispets. Aga kahju, et inimestel huvi pole üldse.

jrgn hell
02.08.09, 20:30
Jah, see promo on FAIL ja edaspidi viib ka minu enda sebimise motivatsiooni alla, sest sebisin välja 8x boonuse+lisaraha, RedKingsi T-särgid, I-Podid ning igale turniiri võitjale koolituse PokkeriProd.com tiimi liikmega, mida veel tahta ;D

Ise mänginud Ongames mitu aastat ja sellist pakkumist pole olnud kuskil, nüüd ei saanud isegi terve Eesti peale 10 inimest korraga turnat mängima on jama ikka ;D


arusaadav

alaska
02.08.09, 21:28
Promo on muidugi viimasepeal ja boonused jne, aga kui ma pool rollist 3 päevaga hävin, siis tuleb käed üles tõsta ja tunnistada, et ma eurofishe ei biidi. Sama juhtus Triobetis. Praegu teen fahest HU seal redkingsis ja see on üle minu valuläve, mismoodi nad seal mängivad. Fking valuebet bottom paariga koguaeg.

krayzie
02.08.09, 21:53
kahjuks on paljudel (sh ka minul) redkingsi kontod sellest ajast kui pokerclub sinna tasuta bankrolli pakkus, see mõjutas prolly asja.

Rahapada
02.08.09, 22:10
mul otsustas naaber remonti teha, ja tõmbas kogemata netijuhtme katki, niiet alles nüüd sain tagasi, fail seega... saadanas

BuildUp
02.08.09, 22:21
Ise mänginud Ongames mitu aastat ja sellist pakkumist pole olnud kuskil, nüüd ei saanud isegi terve Eesti peale 10 inimest korraga turnat mängima on jama ikka ;D


Ma olen täiesti veendunud, et veel aasta alguses oleks isegi 20 mängijat kokku saanud.

Marek K.
02.08.09, 22:38
jah, aga see on tegelt jama, et praktiliselt regad 5.5 usdi eest turnale, saad lihtsalt regamise eest t-särgi + lihtne võimalus ipod hittida. lisaks isegi tigrano pakkus siin tasuta bankrolle selle turna jaoks.. aga jah mis teha.

BuildUp
02.08.09, 22:55
jah, aga see on tegelt jama, et praktiliselt regad 5.5 usdi eest turnale, saad lihtsalt regamise eest t-särgi + lihtne võimalus ipod hittida. lisaks isegi tigrano pakkus siin tasuta bankrolle selle turna jaoks.. aga jah mis teha.


:-\

Helmps
05.08.09, 16:32
mina mängiks, aga pole läbi pokkeriprode liitunud

Tigrano
05.08.09, 16:33
mina mängiks, aga pole läbi pokkeriprode liitunud


Kahju, et pole ;) Siin saaks paljud veel mängida aga nagu huvi puudub ;D

pikk28
05.08.09, 16:39
kas redkingsi krediitkaardiga deponeerida saab? mis on min summa?

kollane
05.08.09, 17:55
poleks see uus soft mu plaane rikkunud , siis oleks osalenud kindlasti.
kindlasti väga väärt pakkumine.

Tarq666
09.08.09, 11:26
Mul lihtsalt tohutu suvine ebaõnne. Enamus kordadel olen kas tööl(vahetustega) või reisil olnud ja pole seetõttu osa saanud võtta. Kahel korral sai regatud aga siiski jäi 1 või 2 mängijat puudu :-\

rohelinekonn
09.08.09, 12:38
et siis täna proovime jälle?

Marek K.
09.08.09, 13:45
obviously

Supsti
09.08.09, 15:17
Minagi linnas tagasi ja regasin ära, loodab parimat. ;)

Tigrano
09.08.09, 15:34
Minagi linnas tagasi ja regasin ära, loodab parimat. ;)


Hästi öeldud ;)

Marek K.
09.08.09, 15:45
ise ka regatud, saatsin 1 sõbra ka peale, kes eelmine nädal ka liitus läbi linkide ja oli regatud, kuid siis tuli 1 puudu.

Marek K.
09.08.09, 16:54
Andke tuld siis, 5 regatud, 5 veel vaja.

Tarq666
09.08.09, 18:01
Viibin turna ajal sõidus ja jälle ei saa osa võtta :(

Supsti
09.08.09, 19:27
3 veel.. kahtlen, et saab rahva kokku

rohelinekonn
09.08.09, 20:09
kas käib? tuli rahvas kokku?

oitarvi
10.08.09, 14:49
Kas viimane turniir siis toimus? Ise ei jõudnud koju, sai linna peal tina pandud sünnipäeva puhul. ;D
Aga mismoodi särgi kätte saab siis?

Tigrano
10.08.09, 15:07
Viimane turniir ei toimunud ehk kogu seeria jooksul toimus ainult esimene turniir.

Olge hea, kes särki soovivad, siis saata mulle PM andmetega kuhu saan särgi postitada. Kindlasti võiks ära märkida ka suuruse, S, M, L ja värvi eelistus, sest on punaseid ja musti särke (lubada ei saa, et kõigile soovitud värvi jätkub)

cacapall
18.08.09, 19:58
ma mängiks kui raha oleks ;D

Tigrano
18.08.09, 20:10
ma mängiks kui raha oleks ;D


See promo kahjuks läbi juba.

Meil ka uus Ongames toimuv promo, lähemalt saab lugeda siit: http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,2056.0.html

rohelinekonn
18.08.09, 20:36
rigged värk jah et keegi ei osalenud. Ma nii väga tahtsin omale seda Ipodi

Tigrano
18.08.09, 20:42
rigged värk jah et keegi ei osalenud. Ma nii väga tahtsin omale seda Ipodi


Vähemalt T-särgid saate. Nüüdseks peaks T-särkide soovijatest nimekiri koos olema ja panen lähima paari päeva jooksul särgid teele.

Tigrano
26.08.09, 10:30
NB!!! Kõik, kes saatsid oma andmed, neile on ka särk postitatud esmaspäeval. Kes ei andnud andmetega mobla numbrit, siis nendele panin särgi teele lihtkirjana või pakina, mis tuleb otse postkasti, sest ELS ei vii pakki eraisikutele, kui pole mobla numbrit. Kes kätte ei saa ja särk on kaduma läinud, naabrinaine ära varastanud postkastist jne, siis andke teada, saadan uue särgi ;)