PDA

View Full Version : Teiblereitings (tableratings.com)



ranka
03.07.09, 20:57
Seda on enamus asju tänapäeval, loobumine pole lahendus...
Kõik suuremad prevailid inimkonna ajaloos on olnud tuuleveskitega maadlemine, kui keegi seda ei teeks, oleks maailm pime ja kole koht. Ja me ju ei taha, et Online Pokker oleks pime ja tume koht...


See kommentaar pani mind täiega mõtlema, mäng ka hetkel ei lähe ja see ajab veel mind veelrohkem marru, kui ma pea nseda sitast TR vahtima. Seega otsustaisn, et peaks edasi võitlema ja nüüd juba tõsisemalt.

Siit ka minu küsimus:
Kes on veel päri, et PokerStars.com teeb liialt vähe tööd, et tõkestada dataminginut TableRatings.com lehe vastu?

Kui sa oled päri, kas sa oled võimeline ka astuma reaalseid samme, et PokerStarsi tähelepanu tõsta?

Kui sa oled võimeline astuma reaalseid samme või isegi, kui ei ole aga oled selle saidi vastu ja oled nõus, et PokerStars.com peaks tegema rohkem, et dataminemine kaoks vähemalt rahalaudadest, siis paluks IDEID, kuidas saab PokerStarsis tähelepanu tõmmata?

Mina isiklikult plaanin juba seetõttu PokerStarsist lahkuda, see kuhu ma lahkun seda ma Teile ei ütle, see toimub tõenäoliselt täiesti uue screen-namega, täiesti uuel saidil. Seda juba põhjuselt, et ma olen Starsist ja full ringist nii läbipõlenud, et vajan vaheldust nii toast, kui ka mängust.

EDIT: Selle teemaga ma tahan astuda nüüd juba reaalseid samme.

antnx
03.07.09, 21:03
Olgugi, et ma mängin madalas limiidis ja mind see väga ei puuduta siis võin kohe ära öelda - datamine on vale tegevus. See ei ole enam pokker. Pokkeri mõte ongi see, et sa kogud infot vastaste kohta. Kui ei mängi ei saa infot - ja vice versa. Mina loodan siiski tulevikus ka kõrgemale limiidile jõuda ja see TableRatings ja ka kõik muud saidid mis paljastavad mängijate kohta infot on minujaoks täiesti out. Iga pokkerimängija peab oma andmete eesti ise hoolitsema - olgu tal raha niipalju kui võimalik.

variatsioon
03.07.09, 21:04
Ei ole päri!

ranka
03.07.09, 21:12
Olgugi, et ma mängin madalas limiidis ja mind see väga ei puuduta siis võin kohe ära öelda - datamine on vale tegevus. See ei ole enam pokker. Pokkeri mõte ongi see, et sa kogud infot vastaste kohta. Kui ei mängi ei saa infot - ja vice versa. Mina loodan siiski tulevikus ka kõrgemale limiidile jõuda ja see TableRatings ja ka kõik muud saidid mis paljastavad mängijate kohta infot on minujaoks täiesti out. Iga pokkerimängija peab oma andmete eesti ise hoolitsema - olgu tal raha niipalju kui võimalik.




Ei ole päri!


Mul ei ole TR saidi vastu mitte, kui midagi, kui ta kasutaks ausaid võtte. No näiteks Primas on datamine lubatud siis palun dataminegu seda võrku ja avalikustagu andmeid. Aga hetkel PokerStarsis on dataminemine ja võõraste andmete kasutamine keelatud AGA üks leht avalikult näitab andmeid kõigile, peale selle ta müüb veel käsi ja PokerStars ei ole ühtegi sammu selle vastu astunud.

Siis paluks PokerStarsil lubada datamineda kõigil ja anda kõigile võrdsed õigused või siis keelata need kõigil. Hetkel PokerStars käib jääl, kus ta ei austa mängijaid ja sülitab neile näkku -- avalikustab nende tulemusi aga neil ei lase selle vastu mitte midagi teha ning teeb pai neile, kes eiravad nende reegleid.

Peale selle ootaks variatsioonilt põhjendust, et miks ei ole päri.

Codecci
03.07.09, 21:16
Miks PokerStars olulisem on kui FullTilt?

ranka
03.07.09, 21:29
Miks PokerStars olulisem on kui FullTilt?


Minule sellepärast, et ma ei mängi seal.

ESTPatrick
03.07.09, 21:32
See kommentaar pani mind täiega mõtlema, mäng ka hetkel ei lähe ja see ajab veel mind veelrohkem marru, kui ma pea nseda sitast TR vahtima. Seega otsustaisn, et peaks edasi võitlema ja nüüd juba tõsisemalt.

Siit ka minu küsimus:
Kes on veel päri, et PokerStars.com teeb liialt vähe tööd, et tõkestada dataminginut TableRatings.com lehe vastu?

Kui sa oled päri, kas sa oled võimeline ka astuma reaalseid samme, et PokerStarsi tähelepanu tõsta?

Kui sa oled võimeline astuma reaalseid samme või isegi, kui ei ole aga oled selle saidi vastu ja oled nõus, et PokerStars.com peaks tegema rohkem, et dataminemine kaoks vähemalt rahalaudadest, siis paluks IDEID, kuidas saab PokerStarsis tähelepanu tõmmata?

Mina isiklikult plaanin juba seetõttu PokerStarsist lahkuda, see kuhu ma lahkun seda ma Teile ei ütle, see toimub tõenäoliselt täiesti uue screen-namega, täiesti uuel saidil. Seda juba põhjuselt, et ma olen Starsist ja full ringist nii läbipõlenud, et vajan vaheldust nii toast, kui ka mängust.

EDIT: Selle teemaga ma tahan astuda nüüd juba reaalseid samme.




olen päri, aga reaalselt midagi teha ei plaani, pealegi kavatsen ongames kanda kinnitada ja esimesed 3 päeva on ainult positiivset tagasiside andnud ja kui nii jätkub saadan starsi mõneks ajaks nahhui

Supsti
03.07.09, 21:35
Pohhui pole, aga eriti ei huvita, Stars võiks selles suhtes asja muuta, et kõigile oleks võimalik siis juba datamińeda.

kilu6
03.07.09, 21:45
Välja peaks kauplema vähemalt selle, et sarnaselt Sharkscopega oleks võimalik enda nimi sealt tableratingu otsingust blockida.

Ja sellised SC ja TRid on põhjus, miks ma alati panen teise nime, kui kuskile uude tuppa olen kasutaja teinud.

variatsioon
03.07.09, 22:22
Mul ei ole TR saidi vastu mitte, kui midagi, kui ta kasutaks ausaid võtte. No näiteks Primas on datamine lubatud siis palun dataminegu seda võrku ja avalikustagu andmeid. Aga hetkel PokerStarsis on dataminemine ja võõraste andmete kasutamine keelatud AGA üks leht avalikult näitab andmeid kõigile, peale selle ta müüb veel käsi ja PokerStars ei ole ühtegi sammu selle vastu astunud.

Siis paluks PokerStarsil lubada datamineda kõigil ja anda kõigile võrdsed õigused või siis keelata need kõigil. Hetkel PokerStars käib jääl, kus ta ei austa mängijaid ja sülitab neile näkku -- avalikustab nende tulemusi aga neil ei lase selle vastu mitte midagi teha ning teeb pai neile, kes eiravad nende reegleid.

Peale selle ootaks variatsioonilt põhjendust, et miks ei ole päri.

mõnus on vahepeal vaadata palju vastased/regularid teenivad!
+ kavatsen 5m kätt osta ;)
ja seda kindlasti ei tahaks et dateminemine oleks kõigile lubatud.

andu_andu
03.07.09, 22:25
Tuleb live`i hakata mängima vist.

variatsioon
03.07.09, 22:27
Tuleb live`i hakata mängima vist.

no eks siis tuleb ka livepokertableratings.bis

donkament
03.07.09, 23:35
Päri! Sest kui saidil on kirjas, et seda teha ei tohi, siis järelikult on tegu privaatsuse rikkumisega. Sama hästi võiksid ajalehed avadada nimekirju, kes on pankadele kõige rohkem võlgu ja kes kui palju sms-laenu võtnud on jne. See palju ma maha gamblen või võidan, on minu enda asi. Võibolla sai su tööandja teada, et mängid pokerit xxxx username alt. Siis ta vaatab su tableratingsit ja näeb, et oled mingi 10k$ - ning see mõjutab juba tema otsuseid sinu kohta. See, mida sa teed oma palgaga, pole tööandja asi, samamoodi pole sinu võidud/kaotused teiste mängijate asi.

pkmarek
04.07.09, 00:03
eee... tegelikult on nii, et seda probleemi niisama mõne lihtsama muudatusega Pokerstars lahendada ei saa. Pigem peaks siis Pokerstars tegema terve oma softi ümber, mis ei laseks datamineda. Ise kiire ajudeliigutamise tulemusena koha pakuks välja et üks vüimalus oleks Pokerstarsil jätta ära käte salvestamine handhistory-na... ja/või asendada see sellise kätesalvestamise mehhaanikaga, millega ei ole võimalik programmidel kätt tuvastada. (Piltidena käe salvestamine... kuigi mai usu et peale igat sessi keegi tahaks oma arvutites näha paarituhandet uut pilti) Ja/v6i ehitada lisaprogramm, mis näitab sinu handhistoryt umbes nii nagu PokerTrackeris replayer, kuid sellise vahega et käed peaksid salvestuma otse sinna programmikesse ja kindlasti mitte tekst kaustana. IMO ::)

ranka
04.07.09, 00:10
Päri! Sest kui saidil on kirjas, et seda teha ei tohi, siis järelikult on tegu privaatsuse rikkumisega. Sama hästi võiksid ajalehed avadada nimekirju, kes on pankadele kõige rohkem võlgu ja kes kui palju sms-laenu võtnud on jne. See palju ma maha gamblen või võidan, on minu enda asi. Võibolla sai su tööandja teada, et mängid pokerit xxxx username alt. Siis ta vaatab su tableratingsit ja näeb, et oled mingi 10k$ - ning see mõjutab juba tema otsuseid sinu kohta. See, mida sa teed oma palgaga, pole tööandja asi, samamoodi pole sinu võidud/kaotused teiste mängijate asi.


+1001010101010

Saage aru ka sellest, et kõik ei ole võitvad mängijad! Isegi enamus ei ole võitvad mängijad! Ainult väike enamus on võitvad mängijad! See, et sa oled võitev mängija ja su tulemusi on fun vaadata või tahad seda näitada oma emale, isale, tüdrukule või isegi vanaemal ei tähenda seda, et fish tahab näidata oma tulemusi oma tuttavatele!

TR on kahjulik kuna:
[x] isegi fishid hakkavad tänu sellele saidile aru saama, kui väike võimalus on olla võitev mängija;
[x] isegi fishid saavad aru, et nad istuvad lauas, kus on enamus regulare ja neil ei ole võimalust võitagi;
[x] kui keegi fishi tuttav leiab selle saidi ja saab teada ta screen-name, siis fishil ei ole huvi enam kaotada;
[x] fish ei taha olla enam top kaotaja;
[x] fish ei ole kunagi pidanud arvestust, kui palju on ta pokkeris maha mänginud. Ta arvab, et ta on break-even või väikeses miinuses aga kui seal saidilt vajub vastu, et ta on -$10k miinuses viimase kahe aastaga ,siis võib ta tõsisemalt mõtlema hakata ,kas ta enam tahab olla fish;
[x] lauas on osad semi-fishid need, kes näitavad fishidele kätte TR saidi ja ütlevad, et sa kaotanud niipalju. Inimesi on igasuguseid ja osad võtavad selle südamesse ja lähevad lauast ära;
[x] heads-up mängudes enam halvad regularid ei istu sinuga ühte lauda, kui näevad, et sa crushid mänge;
[x] võitvad mängijad võivad olla ohus. Näiteks isegi minu $50k kasum ei tee mind õnnelikuks, sest praegusel ajal liigub igasugu inimesi ringi, kes on nõus tegema midagi kuritegelikku, et rikastuda. Mu blogis on mitmeid kommentaare, kus keegi Ats loeb mu bankrolli suurust jms.
[x] osad mängijad on lennanud "radarite all" ja pole hakanud teistele silma või arvatud, et on break-even mängijad (wrongbutton starsis, 12/9 mängija aga crushib mänge). Tänu TR on ta paljastatud!
[x] break-even mängijad ei taha olla enam rakeback prod ja üritavad rohkem areneda!

TR plussid:
[x] Halvad regularid ei "komista" enam heade regularide otsa, eriti HU mängudes;
[x] Halvad mängijad (fishid) saavad aru, kui rakse on võita, kui palju on nad kaotanud ja seetõttu võivad teha lõpparve pokkeriga ja/või saada paremaks;
[x] Saab leida kokkumängu;

Ülejäänud või enamus ongi pöördvõrdeline plussidega aga siis vaadates halbade mängijate mätta otsast. Sellised saidid on funnid, tore on jälgida teiste tulemusi aga pikemas perspektiivis on kahjulikud mitte üksnes online pokkerile vaid kogu pokkerile!!!!!

ment52
04.07.09, 01:56
ptr on paha

Enamus su punkte eeldavad, et fish on 6-aastase lapse arenguga ilalõug, kes raha väärtust ei tunne. Fish ei ole seevaldist põgenenud alaarenenu, ta on lihtsalt halb pokkerimängija. 99% fishidest niikuinii ei leia kunagi PTRi saiti, sest nad ei kuluta mänguväliselt pokkeri õppimisele/foorumite lugemisele jms aega. Tundub, et su hirm on, et fishid, kes leiavad siiski PTRi, hakkavad oma graafiku ilusamaks ajamise huvides mängu õppima ja saavad paremaks. Sel juhul võiks ka selle foorumi strateegiafoorumid lukku panna.

variatsioon
04.07.09, 11:29
Enamus su punkte eeldavad, et fish on 6-aastase lapse arenguga ilalõug, kes raha väärtust ei tunne. Fish ei ole seevaldist põgenenud alaarenenu, ta on lihtsalt halb pokkerimängija. 99% fishidest niikuinii ei leia kunagi PTRi saiti, sest nad ei kuluta mänguväliselt pokkeri õppimisele/foorumite lugemisele jms aega. Tundub, et su hirm on, et fishid, kes leiavad siiski PTRi, hakkavad oma graafiku ilusamaks ajamise huvides mängu õppima ja saavad paremaks. Sel juhul võiks ka selle foorumi strateegiafoorumid lukku panna.

+1001010101010

ranka
04.07.09, 13:39
No ja see ongi põhjus, miks mitte nende vastu võidelda.

Mina väidan, et see on kahjulik -- Teie aga, et ei ole kahjulik siis pole mõtet vaieldagi edasi. Seda näitab tulevik, mis saama hakkab ning siin foorumis minule eriti toetust ei ole kuna, paljud HU mängijad ei mängi Starsis/FTP-s, need kes mängivad ei mängi suuri limiite :(

hotcocacola
04.07.09, 13:49
ei ole päri, kuna TRist on hea ülevaateid näha :), muud põhjust mul nagu polegi :P

jrgn hell
04.07.09, 15:09
mingit kirjavahetust ka olnd veel starsiga?

ranka
04.07.09, 15:22
mingit kirjavahetust ka olnd veel starsiga?


Peale eelmist kahte kirja, mida sa oled lugenud olen saatnud veel kaks kirja. Esimeses tegin väikese fakti vea (kogemata 1% asemel ütlesin 10% elust) ja selle peale Starsi security tiim pidas vajalikuks mainida, et ta on elanud kauem, kui 10 aastat ning üldse tolle kirja suhtumine oli minule vastuvõetamatu.

Võlgu ma ei jäänud ja saatsin kirja vastu viisakal toonil ja ootan kirja siiani - sellest möödunud rohkem, kui kuu.

Perse see Stars ja PokerTableRatings.com. Rohkem ma sellel teemal sõna ei võta, juba mõtlemine sellele ajab mind tilti.

pkmarek
04.07.09, 16:26
ennem vist stars midagi ette ei võtagi kui need kõige suurema rakega mängjad starsi boikottima ei hakka. IMO :-\

variatsioon
04.07.09, 19:45
ennem vist stars midagi ette ei võtagi kui need kõige suurema rakega mängjad starsi boikottima ei hakka. IMO :-\

eks enamus rake tuleb nagunii microst..
näiteks durrrr on ainult 12k rake maksnud PTR järgi ;)

Codecci
04.07.09, 20:26
Ainuke, keda PTR kepib, on regularid ja mina ega enamus mängijatest regularid ei ole, seega hea sait minu jaoks http://ee.pokernews.com/img/xsmiles/good.gif

timukasr
04.07.09, 21:52
HU fishe on table ratinguga päris mõnus otsida :heart:

ok2aa
05.07.09, 01:05
kerige perse - ainuke keda tblratings aitab on bumhunterid ja sitad regularid. minupoolest dataminege kui palju käsi, mul pohhui, suudan alati adjustida aga see ajab küll närvi, kui pole võimalik mänge käima tõmmata kuna kusikutest regularid ei ole nõus suga lauda alustama. peale seda kui mingi uberfish on aga 6max lauda minuga istunud ja blindi postitanud siis on kohe laud täis. tra ma vihkan debiile

ok2aa
05.07.09, 01:06
HU fishe on table ratinguga päris mõnus otsida :heart:


fk off

ok2aa
05.07.09, 01:13
mõnus on vahepeal vaadata palju vastased/regularid teenivad!
+ kavatsen 5m kätt osta ;)
ja seda kindlasti ei tahaks et dateminemine oleks kõigile lubatud.


niiet sa ei taha, et teised saaksid datamineda aga sa saaksid? ma tahaks ka, et ma ei peaks poes asjade eest maksma aga teised peaksid!

variatsioon
05.07.09, 01:50
niiet sa ei taha, et teised saaksid datamineda aga sa saaksid?

täpselt nii! ;)

btw mis tähendab bumhunter?

ok2aa
05.07.09, 01:58
guugelda sõna "jätkusuutlikus"

ranka
05.07.09, 03:11
täpselt nii! ;)

btw mis tähendab bumhunter?


bumhunter == mängija, kes otsib fishe.

timukasr
05.07.09, 12:05
Võib-olla kui ma heaks mängijaks saan, siis table ratings ajab tilti, hetkel veel ei aja Fishid nigunii toda ei kasuta.

variatsioon
05.07.09, 18:58
Keegi teab kuidas see Steady Eddie ikoon tekib? ma olen viimasest 9 sessist viimased 5 miinustesse jäänud aga ikkagi olen http://www.pokertableratings.com/img/badges/badge_steadyeddie.png

lenC
17.04.12, 07:37
http://pokerfuse.com/news/law-and-regulation/pokerstars-launches-legal-battle-against-poker-table-ratings/

Fuzzy
17.04.12, 10:07
Natsa off-topic, aga minus tekitab see Starsi fenomen üldse hämmeldust. Suurem osa NL50-NL200 laudadest on sellised, kus regid istuvad ja varastavad üksteiselt blinde. Loomulikult on ka fishe, kuid need tehakse tavaliselt ca poole tunniga tümaks ja jälle regid omavahel. Edu on võimalik saavutada ainult sedasi, et ühe silmaga jälgid laudu, teisega lobbyt ja igal võimalusel table jumpid. Mis on omakorda raske, kuna heades laudades tavaliselt 5 matsi waiting listis. Ühesõnaga ikaldus. Muidugi on üks variant, et oled tõesti väga hea LAG ja käid seal nitte abusemas, aga no selliseid on vähe. Igatahes jõudu saidivahetusel ja tõsi, kaua sa seda full ringi ikka toksid.

rasmer
17.04.12, 10:43
http://pokerfuse.com/news/law-and-regulation/pokerstars-launches-legal-battle-against-poker-table-ratings/

Sheriffi märg unenägu sai teoks.

leits
17.04.12, 10:44
Sheriffi märg unenägu sai teoks.

reaalselt pole ju midgai juhtunud ja olen suht kindel, et lähima aastate jooksul ei juhtu ka..

Tigrano
17.04.12, 10:52
Aga ftp ju suutis lõpus kuidagi trackimise suht peatada, mingi väga hägune % oli mida ptr trackkis.

udikaz
17.04.12, 10:58
see oleks suht hea pokkerile jah. n bumhunting jääks palju väiksemaks ja pead ise hakkama aru saama kes su vastane on ja seda soovitatavalt enne seda kui talle 5 bi kaotanud oled ;)

leits
17.04.12, 11:02
see oleks suht hea pokkerile jah. n bumhunting jääks palju väiksemaks ja pead ise hakkama aru saama kes su vastane on ja seda soovitatavalt enne seda kui talle 5 bi kaotanud oled ;)

lol .. väga retarded väide .. Nagu sellest ilma PTR'ta aru ei saaks? atm on see abivahend lihtsalt mida kõik võivad kasutada ja kõigil on võrdsed võimalused lol

udikaz
17.04.12, 11:09
no saabki aru, aga mitte nii kiirelt..krdi retarded banaan.

E: Mõtlevatele mängijatele jääb alati eelis, olgu siis see teiblereitings olemas või mitte, aga semi kalad kes omaarvates bumhundivad saavad sind quitida kui võitvat graphi näevad. ahh mida ma siin seletan anyway on see pokkerile longrunnis kasulik kui sellised saidid ära kaovad.

pokkerisheriff
17.04.12, 18:02
lol .. väga retarded väide .. Nagu sellest ilma PTR'ta aru ei saaks? atm on see abivahend lihtsalt mida kõik võivad kasutada ja kõigil on võrdsed võimalused lol

ei tea mis ajast kõik seda kasutada võivad? sellest ajast kui PokerStarsi reeglites on kirjas, et see on keelatud, aga kõik "profid", kes ei julge ühegi tundmatu vastase vastu mängida ilma viimase PTR-i kontrollimata, koos otsustasid, et selle kasutamine on siiski ok, sest muidu ei suuda nad kasumit näidata ja Stars nagunii ei kontrolli?

virukunn
17.04.12, 18:17
sellest ajast kui ... ?

Jep.

ranka
17.04.12, 19:40
lol .. väga retarded väide .. Nagu sellest ilma PTR'ta aru ei saaks? atm on see abivahend lihtsalt mida kõik võivad kasutada ja kõigil on võrdsed võimalused lol

Look who is talking. Miks sa siis mängid ainult saitidel, kus on PTR? :)

qbj0hn
17.04.12, 19:57
Ei ole päri, aga vaielda ei viitsi miks.