PDA

View Full Version : [NL25 FR] breakeven rollercoaster never ends...



zyxxx
01.11.08, 09:51
Tere,
avan ka siia omale väikese päeviku... zyxxx.blogspot.com (http://zyxxx.blogspot.com) mul juba on, aga siit loodaks rohkem vastukaja ja asjalikke nõuandeid saada :D


Minu pokkeriajalugu: Mängin rahalaudades alates 2008. aasta algusest, käsi on kokku mängitud ~180000+. Alustasin mängimist Partypokeris 25$ deposiidiga, mängisin lahti boonuse ja lisaks natuke kasumit ka suutsin tekitada. Vahelpeal grindisin Mansionis, Pokerstrategy.com-st saadud boonust, aga kuna Mansion pandi eestlaste jaoks lukku, jäin ilma ka oma suht hästi kasvanud bankrollist, sest vajalik arv boonuspunkte ei olnud veel täis ja välja kanda ei olnud seetõttu ka võimalik. Partyst saadud 44$ kasumit suunasin oktoobri lõpus Towerisse, et seal edasi grindida.

Ühinesin PokkeriProde NL10 grinderitega ja kasvatasin br-i $1500 peale. Tänud siinkohal Tigranole, kes viitsis meiega ühiseid sesse teha! Siis liikusin Toweri NL30-sse kus paarkümmend tuhat kätt break even olin ja siis tekkis kerge downswing, mille tulemusena kolisin tagasi NL10-sse. Seal ei olnud erilist motivatsiooni jätkata ja jäigi selle tulemusega pokkeriga suurem grindimise vahe sisse.

Alates 2010. grindin Pokerstarsis ja esialgu olen väga rahul, kuna soft ei pane näkku ja otsuseid on aega teha kiirustamata. Seega saab keerulisi olukordi pikemalt analüüsida ja langetada loodetavasti paremaid otsuseid. Bankroll on aasta alguses $1400 piirimail ja loodame, et hakkab jõudsalt kasvama.

ranka
01.11.08, 11:21
Ei näe su graafikut :o, sest enamus foorumeid ei toeta millegipärast blogspoti serveri graafikuid. Pead uue kohe otsima.

Ja downswingi kohta ei saa enne midagi 8elda, kui ei ole graafikut näinud (downswingi pikkust/kuju).

zyxxx
01.11.08, 20:01
Panin graafiku imageshacki, nüüd peaks OK olema. Lisasin ka oma senised statid, ootan kommentaare...
Tean, et VPIP peaks väiksem olema ehk siis liiga paljusid kaarte mängin?

ranka
02.11.08, 01:06
1200 kätt, selle põhjal ei saa mitte midagi öelda!

Sellised asjad unustage kohe ära, et kui on halb päev, siis postitate 1000 käelise graafiku ja arvate, et keegi leiab Teie mängust vigu. Analüüsimiseks on vaja VÄHEMALT 10,000 kätt ja siiski on 90% infost väär!

Ja su statid enam vähem, limbi nats vähem, raise rohkem. Lihtsalt halb jooks, kui postflopis räigeid vigu ei tee.

zyxxx
02.11.08, 01:15
1200 kätt, selle põhjal ei saa mitte midagi öelda!

Sellised asjad unustage kohe ära, et kui on halb päev, siis postitate 1000 käelise graafiku ja arvate, et keegi leiab Teie mängust vigu. Analüüsimiseks on vaja VÄHEMALT 10,000 kätt ja siiski on 90% infost väär!

Ja su statid enam vähem, limbi nats vähem, raise rohkem. Lihtsalt halb jooks, kui postflopis räigeid vigu ei tee.


Jap, ma ise ka kursis, et 10k piir kus kohast midagi öelda saab... aga seda oli julgustav kuulda, et statid enam-vähem normis, eks ma siis annan tuld edasi ja hoian hinge kinni, et kaardub enne ülesse kui roll otsa saab.

zyxxx
03.11.08, 20:42
Viimase tuhande käe jooksul olen püüdnud VPIP-i natuke alla tõmmata ja tundub et see on ka õnnestunud.
Hetkel siis põhirõhk boonuspunktide kogumisel, 600-st 60 juba kätte teenitud. Graafik nagu näga suht üles alla käib ja kaardijooks ei ole ka endiselt kiita, kuid paar helgemat momenti on sisse visanud.

Tigrano
03.11.08, 20:52
Tere zyxxx,

Viimased statid on ikkagi liiga loosid, võta preflop kohe julgelt käte range maha. Võta pigem rohkem laudu selle asemel, et loosilt mängida ja teenistus on kindlasti suurem ;) Kui bankroll väike ja on võimalus mängida ainult NL10, siis mine lauda näiteks 4-5 $ sisse, kuni bankroll on väike.

Edu boonuse vabastamisel,

Tigrano

zyxxx
04.11.08, 09:56
Tänud Tigrano! Üritan oma kaardisõela tõesti veel tihedamaks saada.

Eile oli jõhker upswing, kõik need AA, KK, QQ, AK, AQ kaardid, mis kusagil vahepeal aega parajaks tegid, otsustasid mulle üllatuse teha ja suht korraga külla tulla ja mis veel parem, võtsid setid ka kaasa ning hittisid suht maitsekalt.

BuildUp
04.11.08, 14:02
Tänud Tigrano! Üritan oma kaardisõela tõesti veel tihedamaks saada.

Eile oli jõhker upswing, kõik need AA, KK, QQ, AK, AQ kaardid, mis kusagil vahepeal aega parajaks tegid, otsustasid mulle üllatuse teha ja suht korraga külla tulla ja mis veel parem, võtsid setid ka kaasa ning hittisid suht maitsekalt.




Tore, et selline upswing. Ma eile istusin sinuga ühes lauas. Päris tight olid ikka. ;D ;D Jama. :(

Tigrano
04.11.08, 14:07
Tänud Tigrano! Üritan oma kaardisõela tõesti veel tihedamaks saada.

Eile oli jõhker upswing, kõik need AA, KK, QQ, AK, AQ kaardid, mis kusagil vahepeal aega parajaks tegid, otsustasid mulle üllatuse teha ja suht korraga külla tulla ja mis veel parem, võtsid setid ka kaasa ning hittisid suht maitsekalt.




Tore kuulda, loodan, et võtsid ka mängu tightimaks või oli lihtsalt hea päev ;D

zyxxx
04.11.08, 17:33
Tore kuulda, loodan, et võtsid ka mängu tightimaks või oli lihtsalt hea päev ;D


VPIP on olnud viimastel päevadel pidevas languses, ilmselt siis ikkagi olen suutunud mingil määral sinu soovitust realiseerida.

zyxxx
04.11.08, 17:40
Tore, et selline upswing. Ma eile istusin sinuga ühes lauas. Päris tight olid ikka. ;D ;D Jama. :(


Ehh... ei märganudki, tavaliselt ikka viskan silmaga üle, kas keegi Eestist ka lauas istub. Või siiski, ega sa Karupoja nime alla ei mängi seal?

BuildUp
04.11.08, 19:28
Ehh... ei märganudki, tavaliselt ikka viskan silmaga üle, kas keegi Eestist ka lauas istub. Või siiski, ega sa Karupoja nime alla ei mängi seal?


Ega vist. :D

zyxxx
09.11.08, 17:12
UPDATE esimeses postis! Sooviks kommentaare ja nõuandeid oma mängu kohta! :)

Davy
09.11.08, 17:23
UPDATE esimeses postis! Sooviks kommentaare ja nõuandeid oma mängu kohta! :)


Small blindil mängid "way too many hands". Mikrodes võid leida kasumlikke situatsioone small blindil, aga unusta K5 6T jms käte mängime ära sealt.

Cbetid liiga palju! Isegi kahe vastase vastu lased cbeti igal boardil?

Muud asjad on esmapilgul talutavad

-andres-
09.11.08, 17:25
VPIP võiks ehk natuke väiksem olla, kui PFR on 10. Arvan, et ma tõmbaks pigem VPIP alla poole, kui üritaks PFR rohkem tõsta, sest NL10 on tulutoovam mängida natuke kinnisemalt. Jälgi ehk rohkem olukordi üldiselt, kas ikka tasub poti sisse limpida ning kas poleks mitte parem raise nuppu pressida tihedamalt. Arvan, et kui seda alustuseks natuke jälgid ja muudad, siis aitab kindlasti ka mängule kaasa :P.

zyxxx
10.11.08, 11:54
Tänud Davy ja -andres-. Üritan ennast neis punktides parandada! VPIP-ga olen juba tööd teinud ja mõned pügalad on ta juba parem, SB pealt mängin tõesti K5 ja J6 kätega, see piinas mind viimasel ajal ennastki. Cbetti on ka mitme vastasega ette tulnud, damn kuidas te ikka neid statte lugeda oskate :) Nüüd tean, et see on vale ja enam ei tee :)

_________________________________________________

Kuidas seda korrektselt mängida? FOLD peale cbetti? VPIP oli vastasel üle 26:

Hand #4807354800376 begins at 2008/11/09
Dealing down cards

Dealt to Hero

A :heart: A :spade:
Korty62 posts the small blind of $0.05
hamburgny1 posts the big blind of $0.10
reggaetrader folds.
Pandalous raises to $0.30.
Hero raises to $1.
kutuku14 calls $1.
yosherman1 folds.
Lisa_K38 folds.
Korty62 folds.
hamburgny1 folds.
Pandalous folds.

FLOP:
10 :spade: K :diamond: 8 :spade:
Hero bets $2.45.
kutuku14 raises to $4.90.
Hero raises to $9.20, and is all-in.
kutuku14 raises to $10.88, and is all-in.

TURN:
9 :club:

RIVER:
2 :diamond:

Hero shows
A :heart: A :spade:

Hero has One Pair, Aces

kutuku14 shows
8 :diamond: 8 :heart:

kutuku14 has Three of a Kind, Eights
kutuku14 wins $19.81

pikk28
10.11.08, 12:53
selle võid endale pähe taguda, näpitsad crackivad igast asendist ässasid. Ja pidevalt :)

zyxxx
10.11.08, 13:46
selle võid endale pähe taguda, näpitsad crackivad igast asendist ässasid. Ja pidevalt :)
See lause jäi nüüd küll veidi arusaamatuks mulle ???

CTXrix
10.11.08, 14:42
See lause jäi nüüd küll veidi arusaamatuks mulle ???


88 on "näpitsad" ja levinud on linnalegend, et nende vastu ei saa ;) Tegelikult loomulikult saab, aga paljud seda ei tea. Käe kohta...arvestades, et NL10 ikkagi, oleksin samamoodi mänginud. Üldjuhul oled ees, kui raha sisse läheb.

BuildUp
10.11.08, 15:19
Ega jah, neid sa enam peale flopi beti ära visata ei saa ja vastasel võib vabalt olla AK või AQs

zyxxx
10.11.08, 21:37
Täna siis analoogselt ülatoodule jätkus ebaõnn QQ, JJ jne kätega. Selline tunne nagu rong kihutaks kuristiku poole ja tõmba ükskõik millist kangi tahad, kiirust tuleb aina juurde. Huvitav on see, et kui võrrelda Towerit Party või Mansioniga, siis sellist juhitamatust ei ole ma kogenud kummagis ~30000 käe jooksul... kuigi pokkerimängu oskust peaks ju ajapikku juurde tulema. Ühesõnaga võtsin vastu otsuse, et kui roll läheb miinusesse, siis kolin oma järele jäänud 44$ mujale. Hetkel siis veel +34$.

-andres-
10.11.08, 22:47
Ma arvan, et küll asi ilusti käima läheb. Endal ka kaks päeva haiged olnud. Eile võeti kõik käed maha, kuigi pärast vaatasin kaotatud käed üle ning mängisin neid enda võimete kohaselt. Kokku tiksus siis -50$, samas kaks BI läks NL20 peal, seega polnudki hullu. Täna sain ilusti jooksma, olukord oli juba +42$ peal, kui KK sattus deep stackina NL10-s teise 175bb stacki AA vastu Preflop allinni. Ning paar kätt hiljem NL20-s peale 4xbb raise 4 bettimist ja calli saamist, närbusid KK vastase flopatud 777 ees. Aga eks tuleb ette. Hetkel siiski tänane päev +45$ ja olukord okei. Vähemalt Rake on kõvasti taotud toale :D.

BuildUp
10.11.08, 22:54
zyxxx sa võiksid oma JJ ja QQ kaotatud käed üles panna. Ma arvan, et sealt võib leida mõne vea.

zyxxx
11.11.08, 01:02
zyxxx sa võiksid oma JJ ja QQ kaotatud käed üles panna. Ma arvan, et sealt võib leida mõne vea.


Üks käsi siin, vastase VPIP oli 45, aga ma olen juba täiesti veendunud, et NL10-s on parem HUD üldse välja lülitada, sest see pigem eksitab ja annab vales kohas liiga palju julgust. Selle õnge ma ka läksin, tark oleks olnud loomulikult peale vastase betti turnil foldida.

Hand #4807832100609 begins at 2008/11/10
Dealing down cards

Dealt to Hero
Q :heart: Q :diamond:
betlucky33 posts the small blind of $0.05
AASantos posts the big blind of $0.10
RuslanX posts the dead small blind of $0.05
ste78fan calls $0.10.
Jrgn Hell folds.
twin4ik raises to $0.40.
lotower folds.
fishgold30 folds.
RuslanX folds.
Hero calls $0.40.
betlucky33 folds.
AASantos folds.
ste78fan calls $0.30.

FLOP:
6 :heart: 4 :diamond: 7 :heart:

ste78fan bets $1.40.
twin4ik folds.
Hero calls $1.40.

TURN:
9 :spade:

ste78fan bets $2.10.
Hero raises to $7.09, and is all-in.
ste78fan calls $4.99.

RIVER:
9 :club:

ste78fan shows
7 :club: 7 :spade:

ste78fan has Full House, Sevens full of Sixes

Hero shows
Q :heart: Q :diamond:

Hero has Two Pair, Queens and Sixes
ste78fan wins $17.47

_________________________________________________
Võite panuseid tegama hakata, millal jõuan oma bankrolliga nulli. Hetkel lõpetasin just 400 käelise sessiooni -7$. Kusjuures ma ei ole kordagi veel tilti läinud, mis on omamoodi saavutus selle asja juures.


http://img371.imageshack.us/img371/9369/7sessionsresultsgraphvj9.jpg


Viimase 3500 käega ja 5 sessiooniga olen kaotanud 65$ oma rollist. Hetkel veel siis +26,3$.

-andres-
11.11.08, 02:32
Viimase käe kohta. Reraise preflop. 3.5x eelnevat beti. Siis küll läheb loodetavasti ka see 77 foldi ja nii kergelt setminer floppi vaatama ei tule.
Aga kui sa ei reraisinud, siis flopil pane reraise, call ei anna sulle mingit infot ta kohta, mis tal olla võiks, samas näitab, et sina oled nõrk, aga tema kätt nähes, sina vist teda enam ei huvitanud, vaid ta lootis vaid $$$ kuidagi enda poole saada. Igatahes, kui sa oleks flopis reraisinud ja saanud vastu allinni või suure raise'i veelkord otsa, siis oleksid saanud foldida, sest enam poleks palju käsi olnud, mida sa biidiksid.
Ja sinu poolt mängitud reraise on ka väga kahtlane muuv. Sellist ei tasuks teha. Calli saad ju vaid käelt, mis sind biidib, nõrgemad lehed sinu allinni enam kindlasti ära ei calli ja kuna ta donkina on näidanud agressiivsust, siis midagi peab tal kindlasti olema, sest üldjuhul on nad meeletult passiivsed ja lollid.

Seega, first point, QQ on reraise preflop :).

CTXrix
11.11.08, 09:34
NL10-s on parem HUD üldse välja lülitada, sest see pigem eksitab ja annab vales kohas liiga palju julgust


kaldun ka seda arvama...olen selliseid herocalle ja -pushe teinud nende krdi stattide pärast, et hiljem alles mõistan, kui idiootlikult mängisin ::)

zyxxx
11.11.08, 18:39
Viimase käe kohta. Reraise preflop. 3.5x eelnevat beti. Siis küll läheb loodetavasti ka see 77 foldi ja nii kergelt setminer floppi vaatama ei tule.
Aga kui sa ei reraisinud, siis flopil pane reraise, call ei anna sulle mingit infot ta kohta, mis tal olla võiks, samas näitab, et sina oled nõrk, aga tema kätt nähes, sina vist teda enam ei huvitanud, vaid ta lootis vaid $$$ kuidagi enda poole saada. Igatahes, kui sa oleks flopis reraisinud ja saanud vastu allinni või suure raise'i veelkord otsa, siis oleksid saanud foldida, sest enam poleks palju käsi olnud, mida sa biidiksid.
Ja sinu poolt mängitud reraise on ka väga kahtlane muuv. Sellist ei tasuks teha. Calli saad ju vaid käelt, mis sind biidib, nõrgemad lehed sinu allinni enam kindlasti ära ei calli ja kuna ta donkina on näidanud agressiivsust, siis midagi peab tal kindlasti olema, sest üldjuhul on nad meeletult passiivsed ja lollid.

Seega, first point, QQ on reraise preflop :).


Tundub mõistlik... katsun selle tegevuse nüüd omale ilusti käe sisse harjutada :)

Tänane päevakäsi (seekord heas mõttes) ka siia:

Hand #4808819500156 begins at 2008/11/11
Dealing down cards

Dealt to Hero
A :heart: A :club:

aaaaa29 posts the small blind of $0.05
zoli1112 posts the big blind of $0.10
testebs posts the dead big blind of $0.10
macomm folds.
Hero raises to $0.50.
Ukunor folds.
brunofelipe folds.
Carlo Zeiss calls $0.50.
testebs folds.
aaaaa29 raises to $0.90.
zoli1112 folds.
Hero raises to $17.56, and is all-in.
Carlo Zeiss folds.
aaaaa29 calls $12.22, and is all-in.

FLOP:
6 :diamond: T :heart: 4 :spade:

TURN:
7 :heart:

RIVER:
4 :heart:

aaaaa29 shows
K :heart: A :spade:
aaaaa29 has One Pair, Fours

Hero shows
A :heart: A :club:

Hero has Two Pair, Aces and Fours
Hero wins $25.60

ranka
13.11.08, 05:34
Happy Birthday Mister Zyxxxxxxxxxxxx!

Keiss
13.11.08, 07:10
Palju Õnne Väike Skorpion!

zyxxx
14.11.08, 00:35
Happy Birthday Mister Zyxxxxxxxxxxxx!




Palju Õnne Väike Skorpion!


Tänud mehed! Jälle aasta vanem, jääb vaid loota, et ka natukene targem! ;D

zyxxx
01.01.09, 12:27
Head uut aastat minu poolt ja tegin ka updeidi esimesse posti oma praegusest seisust.

Kui kellelgi on mõtteid, seoses minu stattide ja mänguga, siis laske tulla :)

jrgn hell
02.01.09, 00:55
nägin, et olid nl20s ka. Kuidas läks?


edu!

zyxxx
02.01.09, 09:47
Tegin väikse uurimisretke jah sinna eile. 500 käe põhjal ei oska mingeid kaugeleulatuvaid järeldusi teha, aga üldiselt tundub suht sama mis NL10. Laudade valik on suht kesine, aga samas ka shorte tundub vähem olevat.

BuildUp
02.01.09, 14:22
Jah, täpselt nii ongi. Tase on sama, aga punkte ja raha tuleb topelt. Ja laudu on ka tõesti jube vähe, aga kui NL30sse jõuab rolliga, siis seal läheb juba paremaks. ;)

zyxxx
22.03.09, 17:07
Väike updeit üle pika aja ka minu teemasse. Info esimeses postis.

BuildUp
22.03.09, 20:06
Pane statid ka siis. Graafiku pealt just palju välja ei loe. ;D

zyxxx
22.03.09, 20:17
Pane statid ka siis. Graafiku pealt just palju välja ei loe. ;D


Ole lahke. Vaevalt et siitki miskit väga põhjapanevat välja loed :)

http://img5.imageshack.us/img5/2522/62738024.jpg

Tigrano
22.03.09, 20:21
Siin on ju üksikud statid millega midagi peale hakata, ülejäänud saast, pane ikka kõik statid, mis mängu näitavad.

zyxxx
22.03.09, 21:20
Siin on ju üksikud statid millega midagi peale hakata, ülejäänud saast, pane ikka kõik statid, mis mängu näitavad.


Kas nii on parem? Kui miskit veel puudu, siis ainult nimetage :)
http://img144.imageshack.us/img144/7770/nl30stats.jpg

zyxxx
24.03.09, 15:08
Andke kannatust!

http://img16.imageshack.us/img16/5209/sessionsresultsgraph.jpg

ranka
25.03.09, 12:06
Mul eilne graafik samasugune aga summad suuremad.

Rage
25.03.09, 13:44
mana sinna graafikule nonSD ja SD ka

SB peal on imo VPIP liiga suur ja pfr liiga väike.. võrdle buttoniga... button on parem positsioon aga seal sul VPIP ja PFR väiksem.. mis võiks olla näiteks leak.. kahjuks need muud read 1 2 3 4 5 6 maitea mis positsioonid seal on PT3 arvates.. seega ei oska kommenteerida...
ahjaa.. stealimisega seotud state tahaks ka näha.. steal %, steal success%, BB fold to steal ja SB fold to steal

zyxxx
25.03.09, 22:48
mana sinna graafikule nonSD ja SD ka

SB peal on imo VPIP liiga suur ja pfr liiga väike.. võrdle buttoniga... button on parem positsioon aga seal sul VPIP ja PFR väiksem.. mis võiks olla näiteks leak.. kahjuks need muud read 1 2 3 4 5 6 maitea mis positsioonid seal on PT3 arvates.. seega ei oska kommenteerida...
ahjaa.. stealimisega seotud state tahaks ka näha.. steal %, steal success%, BB fold to steal ja SB fold to steal


VPIP-st saab ju järeldada 1 - CO, 7 - UTG.
SB VPIP tõesti natuke liig. Olen juba natukene tagasi seda võtnud, aga ei usu et see nüüd väga strateegiline leak on.
steal %, steal success% on ka ju ilusti näha viimastes tulpades.



Mul eilne graafik samasugune aga summad suuremad.


Hea kuulda, et ka proffidel juhtub, samas ei sooviks sellist jooksu mitte kellegile. Suht pask enesetunne peale sellist sessi.

zyxxx
22.01.10, 13:01
Tere üle pika aja!
Üritaks oma päevikule ka uuesti eluvaimu sisse puhuda, päris pikalt pidasin tõsise grindimisega pausi, kuna Toweris NL30 limiidis läksid asjad eelmisel aasta algu poolel kelguga mäest alla ja et bankrolli mitte päris ära hävitada otsusasin minna tagasi NL10-sse. Sealgi ei leidnud motivatsiooni ja tekkiski suurem paus, mis kestis peaaegu aasta. Olen küll väikest viisi mänginud, aga suuremaid eesmärke ei ole seadnud.

Selle aasta alguses tekkis mul suurem soov härjal sarvist haarata ja siin ma siis olengi. Kuna Tower on vahepeal oma softi upgreidinud täiesti võimatule tasemele ja normaalsest mängust seal eriti midagi välja ei tulnud, kuna juba kuue lauaga jäid lauad päris kinni, siis otsustasin proovida Starsi.

Hetkel olen teinud seal nii NL10-t kui NL25-te läbisegi ja esmamulje on hea. Lauad on lahked ja mis peamine, soft töötab õlitatult. Toweris läksin vahel ikka päris tilti sellest, et ässad on käes, vastane lükkab all-in, aga minul freezib lihtsalt laua ära. Teine suur pluss minu jaoks Pokerstarsis mängides on see, et seal ei ole abivahendit mis ütleb kas oled kokku saanud rea, maja jne... See omakorda on parandanud lühikese ajaga laual olevate kaartide lugemise oskust.

Hetkel mängitud seal 8500 kätt ja br on $1400 piirimail.

zyxxx
24.01.10, 11:18
Eilne sessioon oli konkreetne FAIL:

http://img46.imageshack.us/img46/8493/sessionsresultsgraph.png

Märksõnaks olid ülipalju agro fishe ja mina sellistes laudades mängida ei oska, eriti kui kaart kõige paremini ei jookse ja flopid jäävad pea alati hittimata>:(

seep
24.01.10, 11:22
Limpi rohkem, nende puhul on iga käsi väärt suurt potti. Sa paned ennast rasketesse situatsioonidesse, kuna nad 3betivad palju rohkem. samas kui sa callid siis nad viskavad oma raise sisse ja sa saad callida maha, vastasel juhul läheks see 2x rohkem maksma(pean silmas pocket paire). Aggrofishide vastu 3bet AQ+ JJ+

Jennifer
24.01.10, 12:47
Ma tean seda tunnet. Sama sess oli ka mul :/

zyxxx
24.01.10, 15:57
Teoorias ma tean jah, et tuleb limpida selliste vastu. Täna üritasin sellele eriti rõhku panna ja nii hullusti ei läinudki.
Kuigi kaardijooks oli parem ja selliseid donke vähem. Sisse sain ikka igast asendist lausa uskumatuid biite.
Samas ma ei viitsi siin päevikus eriti alada oma biitide ja starsi rigged riveri teemadel ;D

Teen ikka ise ka uskumatult rumalaid lükkeid ja saan nendest kohe ka ise aru. Rõhk on sellel, et igasse kätte tuleb süveneda. Samas tahaks ju volumet ka teha :)

Täna siis nii:

http://img192.imageshack.us/img192/9374/sessionsresultsgraphn.png


Õhtu poole teen veel ühe sessi, sest väljas on nii külm, et ei viitsi kolada õues :)

zyxxx
25.01.10, 11:28
Eilne õhtu:

http://img189.imageshack.us/img189/8493/sessionsresultsgraph.png

http://img716.imageshack.us/img716/6259/sessionsresultsgraph2.png

zyxxx
26.01.10, 03:35
WBCOOP-lt tuli suht bubble ära. Koht midagi alla 200 igaljuhul. Oleks ikka pidanud edasi istuma ja taluma neid blinde veel paar ringi, aga see on tagant järele tarkus. Viskasin KQ-ga nupud sisse ja mingi suure stackiga callis Ax-ga ära. Floppi tuli A ka kõigele lisaks ja nägemist. Turnasin ei ole mänginud ka väga kaua nii, et kogemusi napib.

Tänane minisess:

http://img130.imageshack.us/img130/4377/sessionsresultsgraphe.png

zyxxx
27.01.10, 00:50
Ma parem ei ütle midagi.

http://img189.imageshack.us/img189/7366/sessionsresultsgraphc.png

Tigrano
27.01.10, 02:58
Mis stattidega nl10 lased nüüd?

zyxxx
27.01.10, 10:11
Viimased 11k kätt olen nl25-s lasknud.

http://img3.imageshack.us/img3/4831/35649115.png

zyxxx
27.01.10, 12:46
Viimane sess oli jah, täielik kaartide ikaldus.
Nagu ka graafikult näha, siis suuremaid lakse ei olnudki, lihtsalt blindid muud kui läksid, abi floppidest ei tulnud ja cbetid calliti räigelt maha või sain reraise otsa.
Keegi 40/5 donk tuli minu AA-ga all-in'i kaasa oma 79 offsuitega ja loomulikkult sai juba flopis kolmiku kätte. Nice.

Üks kahtlane olukord oli veel, kus fold oleks olnud otstarbekam, aga kuna väikene tilt ka nahavahel oli, siis shovesin turnil OOP flushdraw'ga. Omal oli käes TT ja vastasel siis AA ja flopis ka A. Üle poole stäckist oli nagunii juba potis kah. Nit mõtles ikka päris pikalt, aga callis lõpuks ära.

zyxxx
27.01.10, 22:57
Täna ka miskit üli head ei olnud, aga läbi vere ja pisarate sain joone lõpuks pluss poolele ikka tagasi :)

http://img59.imageshack.us/img59/8493/sessionsresultsgraph.png

zyxxx
28.01.10, 11:53
Öine väike grind veel otsa.
Kaks viimast sessi on mängitud 13 lauaga. Muidu max 8 lauda.

http://img651.imageshack.us/img651/8493/sessionsresultsgraph.png

zyxxx
29.01.10, 02:34
Tänased toimetused graafiliselt:


http://img59.imageshack.us/img59/6103/sessionsresultsgraphx.png
http://img203.imageshack.us/img203/6259/sessionsresultsgraph2.png

Rahapada
29.01.10, 02:49
heh, alumie on änksa, nagu loh ness, vms...

immeliku pikkusega sul need sessid, mitu lauda, kui pikalt?

zyxxx
29.01.10, 02:59
heh, alumie on änksa, nagu loh ness, vms...

immeliku pikkusega sul need sessid, mitu lauda, kui pikalt?


Viimased sessid on 12-13 lauaga. Mängin täpselt nii nagu tuju on. Kui tunnen, et teen halba mängu siis lauad lihtsalt kinni ära. Samuti kui tekib pikem liug, nagu eelpool näha, siis tõmban ka üsna kiirelt hädapidurit.

zyxxx
04.02.10, 11:11
Kuu algusest 8000 kätt NL25-s mängitud. Stabiilsust ei ole veel saavutanud ja graafik käib suht üles alla.
Viimase asjana korrigeerisin oma preflop mängu natuke agressiivsemaks ja tundus, et see toimib positiivselt.

Vaatasin ka ära selle (http://pokkeriprod.com/tigrano/videod/pupept.wmv) video ja sain samuti paar uut mõtet mida oma mängus parandada.

Graafik selline
http://img3.imageshack.us/img3/7013/sessionsresultsgraphu.png

zyxxx
06.02.10, 22:49
Tänane sess siis selline, vahepeal on ka sesse olnud, aga need on igavalt plussis kõik lõppenud :D
Mõnusaid lakse sain ikka sisse hulgim, vähemalt kaks korda crackiti AAbitsad ära ja mingeid 2 outereid tuli donkidele mõnuga, starsi river ei ole donke unustanud!!! :)

http://img168.imageshack.us/img168/8493/sessionsresultsgraph.png

zyxxx
08.02.10, 22:14
Mis ma siin valesti tegin?
Tegemist suht agro fishiga, seetõttu ma flopis reraiset ei teinud ja üritasin poti madala hoida:

PokerStars, $0.10/0.25 Hold'em Cash Games, 8 Players
Hand Converter (http://www.pokerhand.org/hand-converter.aspx) by Pokerhand.org (http://www.pokerhand.org)

Board:
MP1: $5.15
MP2: $5.55
CO: $2.90
Button: $15
SB: $32.50
BB: $37.95
UTG: $4.65
UTG+1: $44.50

Dealt to Button Q :heart: 8 :diamond:

Pre-flop:
(5 folds)
Button raises to $.75
SB calls $.65
(1 folds)

Flop: ($1.75) 3 :spade: Q :diamond: 7 :club: (2 Players)
SB bets $.50
Button calls $.50

Turn: ($2.75) 6 :diamond: (2 Players)
SB bets $1.25
Button calls $1.25

River: ($5.25) Q :spade: (2 Players)
SB checks
Button bets $1
SB raises to $30 and is all-in
Button calls $11.50 and is all-in
SB returns $17.50

Results:
SB Showed 3 :club: 3 :diamond:
Button Showed Q :heart: 8 :diamond:
SB wins $28.75

zyxxx
13.02.10, 00:07
Tänane sess oli ikka täitsa pekkis.

hero AA vs KK all in riverisse K
hero KK vs AK all in riverisse A
hero KK vs JJ all in riverisse J
hero 555 vs AAA, tüüp callib ja chekib kaks tänavat järjest ja ootas kuni nuppe lükkasin riveris

kõige sellega ainult -1,5 bi

http://img218.imageshack.us/img218/8493/sessionsresultsgraph.png

zyxxx
14.02.10, 00:59
Kui tänane esimene sess oli päris chill ja käed isegi pidasid:

http://img145.imageshack.us/img145/6259/sessionsresultsgraph2.png

...siis see vastu teine sess algas täieliku palaganiga:

http://img197.imageshack.us/img197/4971/sessionsresultsgraphf.png

Kuidas teab donk callida oma 76 offsuitega minu AA vastu all-in ja siis kukuvad boardile 589, fantastika!

zyxxx
15.02.10, 02:13
Hea uudis on see, et olen nüüd Goldstar.
Halb uudis aga see, et päris kindlasti on kohale jõudnud aasta esimene downswing.

AI minnes ei ole enam head tunnet isegi AA-ga, sest ma ei jõuagi kokku lugeda mitu korda ma nüüd järjest olen nendega kaela saanud. Õnneks on enamus olnud shortid ja seega suuri väljaminekuid ei ole kaasnenud, muidu oleksin busto vist juba :D

KK-d foldisin täna ka korra preflop ära, sest üks regular 4 bettis mind ja ma oleksin võinud mürki võtta, et tal on ässad käes. Tean, et tegelikult ei ole see õige jne.. aga noo psüühika heaolu maksab ka midagi ja tilt oleks päris kindlasti suurenenud kui sealt järjekordne -25 oleks tulnud :)

Cbet ka ei toimi nende loomade peal ja kui käes on nuts, siis visatakse loomulikult kohe cbeti peale lehed maha.

Viimased sessid on siis kerges miinuses lõppenud, asi seegi. Mis ma neist siia üles panen, selliseid on siin nähtud piisavalt.

Minu praeguse hetke õnnefaktorist ka. Tõstab CO 3xBB, mina BB ja käes 77, 4 betin teda suurelt, tema all-in, mina call, temal käes A6, floppi x66 standart!!! ja see on vaid üks näide, aga eks tuleb see aeg lihtsalt üle elada.

zyxxx
15.02.10, 23:31
Küll on tore kelguga pasamäest alla lasta, võiks selle kohta öelda.

UNREAL kuidas saab 40k kätt minna stabiilselt väikse kasumiga ülesse ja siis jõuab kätte täielik ikaldus. Lihtsalt kõigis situatsioonides saad konstantselt põske ja mitte üheski kohas ei saa enam nuppe sisse kui nuts käes :(

http://img708.imageshack.us/img708/5638/dailyresultsgraphe.png

zyxxx
16.02.10, 02:38
Hullud võnked
http://img171.imageshack.us/img171/8493/sessionsresultsgraph.png

Jennifer
16.02.10, 19:35
Hea uudis on see, et olen nüüd Goldstar.
Halb uudis aga see, et päris kindlasti on kohale jõudnud aasta esimene downswing.

AI minnes ei ole enam head tunnet isegi AA-ga, sest ma ei jõuagi kokku lugeda mitu korda ma nüüd järjest olen nendega kaela saanud. Õnneks on enamus olnud shortid ja seega suuri väljaminekuid ei ole kaasnenud, muidu oleksin busto vist juba :D

KK-d foldisin täna ka korra preflop ära, sest üks regular 4 bettis mind ja ma oleksin võinud mürki võtta, et tal on ässad käes. Tean, et tegelikult ei ole see õige jne.. aga noo psüühika heaolu maksab ka midagi ja tilt oleks päris kindlasti suurenenud kui sealt järjekordne -25 oleks tulnud :)

Cbet ka ei toimi nende loomade peal ja kui käes on nuts, siis visatakse loomulikult kohe cbeti peale lehed maha.

Viimased sessid on siis kerges miinuses lõppenud, asi seegi. Mis ma neist siia üles panen, selliseid on siin nähtud piisavalt.

Minu praeguse hetke õnnefaktorist ka. Tõstab CO 3xBB, mina BB ja käes 77, 4 betin teda suurelt, tema all-in, mina call, temal käes A6, floppi x66 standart!!! ja see on vaid üks näide, aga eks tuleb see aeg lihtsalt üle elada.


This +1

zyxxx
18.02.10, 01:06
Oeh.. mõtlesin, et lähen vahelduseks Full Tilti. Mängiks first deposit boonuse $600 lahti ja prooviks PokkeriProde pakutava rakebacki ka ära, et äkki hakkabki seal meeldima.

Koha sain ka karistatud.

Kõigepealt kohtusid minu KK QQ-ga, kõik oleks ilus olnud kui riverisse ei oleks arvake ära mis asi ilmunud.

Siis lükkasin ühe agro donki vastu flopis all-in flush draw ja gutshotiga, midagi mulle kokku ei tulnud ja donk näitas rõõmsalt oma nõrka paari.

Järgnevalt läksin flopis järgmise überdonkiga all-in omades KQ-d ja flopis oli ka Q maas, donk näitas QT, kõik oli jällegi ilus kuni riverini, võite ise arvata, mis kaart maha tuli.

Edasi hakkas mul juba omal kerge Full Tilt tekkima ja tegin paar liiga agressiivset muuvi, mis samuti kasuks ei tulnud.

Et sellest veel vähe ei olnud, siis sain AA-d kätte, jälle üks kõiki kaarte mängiv kodanik tuli kaasa ja saime ilusti nupud sisse, auväärsel härral TT-d käes ja flopis kolmas T ilusti laual samuti olemas.

http://img717.imageshack.us/img717/7733/sessionsresultsgraphb.png

Kuidas blogi pealkirja selles uues fancys foorumis muuta saab???

taavi
18.02.10, 02:03
Kuidas blogi pealkirja selles uues fancys foorumis muuta saab???

Päevikute alafoorumi pealehel tee oma blogi pealkirja järel (mitte peal!) KIIRE topeltklõps. Siis läheb pealkiri aktiivseks ja saad ära muuta. Peaks saama ka (ei ole 100% kindel) kui esimest posti muudad, kui vajutad "go advanced" nuppu ja siis muudad pealkirja ära.
.

zyxxx
18.02.10, 15:15
ty taavi

Sellised sessid aga peavad lihtsalt meeldima:

http://img693.imageshack.us/img693/8493/sessionsresultsgraph.png

zyxxx
19.02.10, 02:35
Ei saa kuidagi asja jooksma :(

Esimene sess siis läks täna niimoodi:
http://img42.imageshack.us/img42/7013/sessionsresultsgraphu.png

Teine sess naamoodi:

hinna sees olid siis..
KK vs AA all-in
2 setti jooksis ka reaga kokku

ja hulganisti muud jama...

http://img341.imageshack.us/img341/9325/sessionsresultsgraph1.png

zyxxx
19.02.10, 23:08
Same shit different day...
http://img175.imageshack.us/img175/8493/sessionsresultsgraph.png

Tundub, et FT-s ma NL25-te ei beadi...
Täna siis mustmiljon korda reraiseti minu cbeti ja kõik korrad kui üritasin blinde stealida, siis sain 4beti vastu. AKs-ga läksin buttonilt SB vastu all in ja KK oli vastas.

Ma tean juba kuidas see kõik lõpeb, teen veel -10bi ja siis unustan pokkeri jälle pikaks pikaks ajaks.

zyxxx
26.02.10, 01:11
Traaa, ma kirjutasin siia just praegu pika jutu ja läks backi kogemata.
Nojah, vahet pole, ühesõnaga ei saa FTP-s NL25 jooksma, sinka vonka üles alla käib graafik. Rush on ka päris huvitav koht.

zyxxx
03.03.10, 17:56
Eelmisel kuul sai mängitud 70k kätt, mis minu jaoks on suht unreal number. Tootlus oli väga tagasihoidlik, sest swinge oli päris palju ja NL25 ei olnud veel päris kodune. Tundub, et pingutasin ka laudade arvuga tsipa üle ja seetõttu kannatas mängu kvaliteet.

Kokku teenisin koos rakebacki ja boonustega ~7500EEK bankrollile lisa.

Sel kuul üritan tähelepanu pöörata kvaliteedile ja uut isiklikku käte rekordit ei püstita. Samuti harin ennast Deucescracked.com-st tõmmatud coaching videode vaatamisega ja loen läbi Poker Mindseti raamatu, mis just eile Pokerstarsist kohale jõudis.

http://img297.imageshack.us/img297/9499/month.png

zyxxx
07.03.10, 16:13
Proovisin NL50 mängida vahelduseks, kuna roll on selleks piisav.
Kahjuks failisin. Tegelikult ma väga suurt vahet ei täheldanud, aga lõpupoole lihtsalt ei makstud ühtegi korralikku kätt kinni ja nii see graafik alla poole tiksuma hakkas. Otsustasin -4bi juures lõpetada.

http://img35.imageshack.us/img35/825/nl50sess.png

Tigrano
07.03.10, 21:29
Suht kõva volüümi oled peale pannud, arvestades seda, et vahepeal ei mänginud üldse :)

zyxxx
07.03.10, 23:10
Suht kõva volüümi oled peale pannud, arvestades seda, et vahepeal ei mänginud üldse :)

Kätte võtmise asi :)

zyxxx
08.03.10, 11:06
Inimene on ikka harjumuse ori. Mingi pool kuud tagasi kui läksin Starsist FTP-sse mängima, siis ajasid FTP lauad mind tilti, sest softiga ei harjunud mitte kuidagi ära. Eile mõlesin natuke Starsis grindida ja võta näpust, jälle ei suuda mängule keskenduda softi tõttu. Tundub, et +EV on ikka ühel saidil pikemalt mängida.

zyxxx
09.03.10, 01:17
Tänane sess lõppes küll pluss poolel, aga tulemus oleks võinud olla palju parem kui ma leidnuks vajalikel hetkedel üles FOLD nupu. Täiesti p***** lihtsalt! Ma ei saa mitte kunagi paremaks mängijaks kui nii raha edasi põletan :S


http://img514.imageshack.us/img514/1774/sessionsresultsgraphh.png

zyxxx
13.03.10, 01:26
fakkk kyll! millal ma nl25-s lõpuks normaalselt jooksma hakkan!!! u' täht ka arvutil enam ei tööta ja see ajab eriti TILTI!!!

FreakyJason
13.03.10, 10:32
fakkk kyll! millal ma nl25-s lõpuks normaalselt jooksma hakkan!!! u' täht ka arvutil enam ei tööta ja see ajab eriti TILTI!!!

Kui sa ü tähte mõtlesid, siis lükka FT tableninja välja, siis töötab

zyxxx
13.03.10, 10:45
Kui sa ü tähte mõtlesid, siis lükka FT tableninja välja, siis töötab

ty! huvitav kui kaua oleks aega läinud, et ma ise oleks selle peale tulnud :)

FreakyJason
13.03.10, 10:58
Mul läks pool päeva :D

zyxxx
13.03.10, 15:25
http://img251.imageshack.us/img251/8493/sessionsresultsgraph.png

Kuu algusest kuni tänaseni ja ma ei saa aru mida ma valesti teen.

noname
13.03.10, 16:45
Ma ei tea mida sa valesti teed,aga ma varsti "liitun" klubiga:)

$Lauri$
13.03.10, 18:26
Graafikut vaadates liiga swingine. Mängid laudades, kus palju shorte või 6maxi arvatavasti.

zyxxx
14.03.10, 09:15
Graafikut vaadates liiga swingine. Mängid laudades, kus palju shorte või 6maxi arvatavasti.
Ei kumbagi. FT NL25 shortid praktiliselt puuduvad ja full ringi mängin.

seep
14.03.10, 12:55
Mängid lihtsalt ebastabiilselt, ma arvan... kohe kui mingi spewimis tuju tuleb peale, close the tables, ning mine tee õues üks jalutuskäik, loo omale motivatsiooni ja mängi edasi. Ning kas sa ka üritad oma mängu koguaeg arendada? Üldiselt uute võtete võtmine mängu võib jätta jälje graafikule, nagu sul praegu on näha. St, et ei oska veel võtet hästi kasutada, ning on hetkel leak. Kuid kui sa juba saad võtte selgeks, siis see on ainult +ev ning kindlasti ka lisandub miskine 0,5PTBB/100...

zyxxx
14.03.10, 13:50
Mängid lihtsalt ebastabiilselt, ma arvan... kohe kui mingi spewimis tuju tuleb peale, close the tables, ning mine tee õues üks jalutuskäik, loo omale motivatsiooni ja mängi edasi. Ning kas sa ka üritad oma mängu koguaeg arendada? Üldiselt uute võtete võtmine mängu võib jätta jälje graafikule, nagu sul praegu on näha. St, et ei oska veel võtet hästi kasutada, ning on hetkel leak. Kuid kui sa juba saad võtte selgeks, siis see on ainult +ev ning kindlasti ka lisandub miskine 0,5PTBB/100...

Tahaksin küll kohe vastu vaielda, et ei spewi ja mängin stabiilselt, aga eks seal ilmselt oma iva ikkagi on ja ma ei saa sellest lihtsalt aru kui ma raha ära kingin.

Igaljuhul peab see juhtuma väikeste summade kaupa, sest igapäevaselt vaatan üle oma biggest loosing hands ja seal ei hakka silma eriti spewimist, vaid pigem totaalset luckimist vastaste poolt. OK, mõni üksik tildine suurem kaotus on ka vahel sees, aga mitte valdav enamus.

Pigem tundub mulle, et ma ei saa oma heade kätega piisavalt valuet ja see on müstika, sest preflopis raisen korralikult ja tullakse kaasa, aga postflopis enam keegi TPTK -ga välja ei maksa.

Täna hommikul oli vahelduseks väheke parem sess, aga lauad olid ka totaalselt fishised ja kaart jooksis hästi:

http://img412.imageshack.us/img412/8493/sessionsresultsgraph.png

seep
14.03.10, 15:28
Viska oma statid siia, siis oleks nagu lihtsam arutleda su leakide üle... hetkel on raske nagu miskit välja tuua, kui ei tea, mis see leak olla võiks...

zyxxx
14.03.10, 22:35
Viska oma statid siia, siis oleks nagu lihtsam arutleda su leakide üle... hetkel on raske nagu miskit välja tuua, kui ei tea, mis see leak olla võiks...

NL25 viimane 100k sample siis siin:

http://img686.imageshack.us/img686/9804/82060978.png

http://img28.imageshack.us/img28/7408/17988143.png

pikk28
15.03.10, 08:56
krt super statsid minuarust. mis su winrate siis on, et sa rahul pole?
fold to 3b on veitsa kõrge IMO mul see kuskil 60 juures.
veitsa rohkem võiksid cbet-i teha.
steal on muidugi super 38! nh!
minuarust rankal kunagi micros oli steal isegi 42! kuskilt on nagu meelde jäänud. ise kõigun seal 30 +-2 juures.

zyxxx
15.03.10, 13:12
krt super statsid minuarust. mis su winrate siis on, et sa rahul pole?
fold to 3b on veitsa kõrge IMO mul see kuskil 60 juures.
veitsa rohkem võiksid cbet-i teha.
steal on muidugi super 38! nh!
minuarust rankal kunagi micros oli steal isegi 42! kuskilt on nagu meelde jäänud. ise kõigun seal 300 +-2 juures.

BB/100 on 1.28, mis ei ole just kiiduväärt number.
fold to 3b võiks jah kõrgem olla, aga samas ma olen nii palju vasta näppe saanud nendes olukordades, et teeb suht ettevaatlikuks.

Täna oli siis selline üsna hull sess:

http://img706.imageshack.us/img706/8493/sessionsresultsgraph.png

Samas ma arvan, et see näiteb hästi seda kui vähe ma tegelikult spewin ja tilti lähen. Suudan siiski suht kainet mõistust säilida ka peale sellisesse auku kukkumist.

AQ vs KK all in, mina olin Buttonil ja üritasin stealida blindi ning agro fish lükkas nupud sisse, minu poolt insta call

AA vs KK flopis all in, riverisse K

AQs vs AK floppi tuli mulle flush draw ja Q, vastasele K, tegin cbeti, vastane all-in, callisin ära. Tegelikult olin selles situatsioonis natuke taga ja selle käe calli liigitaks tildi alla.

Jennifer
15.03.10, 13:47
Mitme lauaga sa tavaliselt mängid?

k2snakalle
15.03.10, 13:55
fold to 3bet on täiesti normaalne minu arust! Endal see 82 ja olen rahul, sest nii ei tee ma oma elu raskeks flopis.
Pikk28, millega sa need 40% 3bettidest ära callid?

Cbet flop on natukene väike, 70 võiks ta ikka ära olla

pikk28
15.03.10, 14:30
ei oskagi öelda, millega ma neid ära callin. maybe mulle pannakse miskeid min3bette fishide poolt enamus ajast.

leits
15.03.10, 14:34
40% 3bet call suure sampli peale on imo väga palju ikka ..2+2 kuskilt lugesin et optimaalne micros pidavat olema ~25. Obv kui min 3betitakse siis implied oddsid callimiseks

pikk28
15.03.10, 14:46
kusjuures tundub ka endale palju

zyxxx
15.03.10, 15:33
fold to 3bet mul siis täitsa normis.



Mitme lauaga sa tavaliselt mängid?

8-14 kuidas kunagi. üle 14 ei kanna FT-s eriti mängida, soft hakkab lonkama.

seep
15.03.10, 23:28
Muidu suht perfed statsid, aga Cbet flop kuskil 6-7% peaks suurem olema, ja ma arvan, et turni cbet võiks ka veidi suurem olla... nonsd siis on stabiilselt nullis kui juba pole ja kui on, siis peaks nonsd ka vaikselt tõusma hakkama. ning extra PTBB tuleb... vähemalt see on minu arvamus, keegi osavam võiks kinnitada...

zyxxx
16.03.10, 01:16
Nonsd on kõike muud kui nullis... ja ei ole mina aru saanud, millise mängustiiliga selle sinna peaks saama. Second barrel ilmselt mingis situatsioonis, aga mina ilmselgelt ei oska seda õige hetkel rakendada.

http://img63.imageshack.us/img63/8493/sessionsresultsgraph.png

seep
16.03.10, 10:50
Issand, ma sain südamerabanduse! See on haige leak! 2nd barrelid on tähtsad ja ka harva 3rd barrelid, kui on teada teatud mängijate puhul, et callivad kuni riverini drawga ja kui ei taba, siis foldivad betile. Lisaksin veel, et kui sul tuleb 4 kaarti ühest mastist maha, siis bettida OOP ka bluffina, kuna maha visatakse setid, 2paarid, read ja ka nõrgemad flushid. ehk järgi jääb ainult 6-7 kaarti, mis võimalikult callivad sind maha...

zyxxx
16.03.10, 11:43
Issand, ma sain südamerabanduse! See on haige leak! 2nd barrelid on tähtsad ja ka harva 3rd barrelid, kui on teada teatud mängijate puhul, et callivad kuni riverini drawga ja kui ei taba, siis foldivad betile. Lisaksin veel, et kui sul tuleb 4 kaarti ühest mastist maha, siis bettida OOP ka bluffina, kuna maha visatakse setid, 2paarid, read ja ka nõrgemad flushid. ehk järgi jääb ainult 6-7 kaarti, mis võimalikult callivad sind maha...

Loogiline, et ma barreldan drawidega (kui just vastas calling stationeid ei ole), aga nagu näha ei ole see minu non-sd kõverat mõjutanud positiivses suunas üldsegi mitte.

Kindlasti on seal suur leak, aga mul puuduvad ideed kuidas asja valutult parandada, sest kui liialt tõmmelda ja barreldada, siis muutub asi veel palju hullemaks.

EDIT.

Siiski võtsin PT lahti ja filtrite alt lisasin Actions -> Volutarily Put $ in Pot
Millest selgub, minu loogika järgi, et tegu on vaid blindidelt tulnud miinusega. Kas keegi targem võiks seda kinnitada või ümber lükata?

Graafik koos eelpool mainitud filtriga näeb välja selline:

http://img39.imageshack.us/img39/4382/sessionsresultsgraphv.png

Ehk siis millele tähelepanu pöörata? Kas non-sd on siiski nõrk ja peaksin panustama eelkõige selle tõstmisele?

seep
16.03.10, 15:14
Sa oled sblt liiga loose... 27/17 on väga halb... ma saan aru 20/17nest, aga 27/17? ja bb pealt kui sind callib sb lihtsalt, siis bet 4xbb ja cbet 5xbb, ning fold on sealt kerge tulema. Ma arvan ka, et sa oled liiga tight BBlt, lased rottida blinde nii väga..., kui steal on BUl mingi 40 siis hakka vastu mängima! Sa kaotad non-sdga, 4.3PTBB/100... uuri mingeid artikleid CotW seltist, kuidas seda parandada... sest see 4.3PTBB/100 on nagu kergelt üle 2$/100. Kui sa suudaks selle kaotuse 2ptbb/100 viia, siis oleks juba tunduvalt parem...

leits
18.03.10, 00:26
Issand, ma sain südamerabanduse! See on haige leak! 2nd barrelid on tähtsad ja ka harva 3rd barrelid, kui on teada teatud mängijate puhul, et callivad kuni riverini drawga ja kui ei taba, siis foldivad betile. Lisaksin veel, et kui sul tuleb 4 kaarti ühest mastist maha, siis bettida OOP ka bluffina, kuna maha visatakse setid, 2paarid, read ja ka nõrgemad flushid. ehk järgi jääb ainult 6-7 kaarti, mis võimalikult callivad sind maha...

haige leak et nonsd vajub nii põhja? hui on, se eoleneb konkreetselt m2ngu stiilist. ei viidsi ranka posti yles otsida kus tal oli kellelgi 2+2 m2nijaga sarnane graph ... sd value peab sul sama palju sel juhul tõusma

"Lisaksin veel, et kui sul tuleb 4 kaarti ühest mastist maha, siis bettida OOP ka bluffina, kuna maha visatakse setid, 2paarid, read ja ka nõrgemad flushid. ehk järgi jääb ainult 6-7 kaarti, mis võimalikult callivad sind maha..." bull shit ..

zyxxxle: graafiku pealt tundubm et value võtmisega oled hädas ... ehk vbet vbet?

zyxxx
18.03.10, 02:02
zyxxxle: graafiku pealt tundubm et value võtmisega oled hädas ... ehk vbet vbet?

Tundub nii. Value beti ja foldimise suhe on mul ilmselt paigast ära. Ehk siis kui olen veel ees, siis ei ole piisavalt agressiivne ja kui olen juba taga, siis ei leia üles foldi.

zyxxx
23.03.10, 18:49
Mängu analüüs jätkub...

vaatasin oma final handse üle ja tekkis küsimus, kas One Pair on ka teistel mängijatel miinustes või võib see olla minu leak?

http://img710.imageshack.us/img710/8544/73143334.png

Provoker
23.03.10, 18:56
mismoodi sul straight flush saab miinuses olla aru mai saa

pikk28
23.03.10, 19:07
krt ma ei usu, et sa oled fullringis 27k korda käinud One Pair handiga showdownil.
Mul oli 400k käe peale see tunduvalt väiksem ja muidugi oli see plussis.

Provoker
23.03.10, 19:09
Siit koorubki esimene leak ma usun. Nimetame siis seda nõrga käega sd minek. See eeldab, et sa maksad vastase valubeti ilusasti välja.

Karikakar
23.03.10, 20:58
100k käsi ja 27k oled läinud ühe paariga sd-le?

Poku
23.03.10, 21:08
Siin on siiski mõeldud teistmoodi ;) Järgmine tulp on saw flop ja sealt hakkab edasi vaatamine pihta. Ehk siis need esimesed numbrid on numbrid mis ta sellist asja oleks kokku saanud, kui ta poleks ühtegi kätt foldinud. Sealt ka straight flushi miinus ;) Ta foldis selle käe pf ja kui oleks mängima läinud, oleks saanud straight flush. Aga pf võis ta olla plindidel ja foldida tõste peale + ise raiseda ja foldida üle tõste peale jne, sealt ka miinus.

k2snakalle
23.03.10, 21:29
No ta on läinud showdownile one pairiga 6359korda 100k käe juures.
Vaadake mitu kordasaanud ja palju WTSD on ;)

Aadu
24.03.10, 00:58
Palju su steal success on?

Igal juhul fold to 3bet +80 vägistatakse sind juba Nl50s surnuks.

zyxxx
24.03.10, 13:38
100k käsi ja 27k oled läinud ühe paariga sd-le?

One Pairi on kokku olnud 27000 korda ja nendest 23% läksin showdownile.
Ühest vastust ma ikkagi kellegilt ei saanud, kas see protsent on liiga suur ja maksan vastastele käed liiga hästi kinni?

Ehk siis tuleks jõuda selleni, et One Pair rida oleks plussis???

pikk28
24.03.10, 14:32
oled sa plussis nende showdownile mindud kätega?

zyxxx
24.03.10, 16:13
oled sa plussis nende showdownile mindud kätega?

Vot ma ei saagi sellest aru, sest kui ma võtan PT filtritest Made hands -> One Pair -> Any street ja Misc-> Results-> WTSD, siis ta näitab ikka mulle Hands all ka tugevamaid käsi, kus on muu hulgas esinenud ka One Pair kombinatsioon (näiteks floppi on tulnud kaks ühesugust kaarti ehk paar, aga ise olen saanud rea kokku).

Samas ei näitaks ka showdownile mindud One Pair käte pluss ju veel midagi, sest võin ju ka enne foldimist liiga palju raha potti lükata.

Küsimus oli ju tegelikult lihtne. Kas teiste mängijate One Pair on plussis või peabki see olema sama sügavas miinuses kui mul?

Näiteks High card rida on paratamatult ju kõigil miinuses.

kollane
24.03.10, 17:15
miinuses ikka ja see loeb ka one pair handiks siis kui foldisid käed PF

noname
24.03.10, 17:52
Minul on see arv umbes poole väiksem (One Pair miinus)
Aga miinuses on see vast kõigil jah.

zyxxx
25.03.10, 12:09
Minul on see arv umbes poole väiksem (One Pair miinus)
Aga miinuses on see vast kõigil jah.

Ok, eks ma siis pean oma mängustiili korrigeerima ja vähem raha magama seal panema.

Sain 2+2 foorumist ka päris ammendava vastuse antud küsimusele:


someone who really knows these databases will have to correct me if I'm wrong, but...

You cannot win with one pair for many reasons. Databases categorize hands differently than we do; we think of hands like AA and AK as one pair hands, but the board can run out in a way that they're technically not, i.e. they'll improve by the river so that they do not count as "one pair" anymore, like AA on a KQ884 board. Many other hands which we think of as "one pair," like 44, are playable mostly for set value - that is, to be classified by the database as three of a kind or better.

also, most of your one pair hands will be bad and you'll just toss them; like if you take a flop from the big blind with 72, the flop comes 2QJ and you c/f. These types of situations happen all of the time. If you DO put a lot of money into the pot with the 27 there, then of course it's because your hand improved to not be classified as one pair any longer.

zyxxx
26.03.10, 02:33
Mnjah, proovisin ära siis mõned sessid koogipokkeri NL50 laudades...

http://img23.imageshack.us/img23/7658/amountwonoverhandsplaye.png

zyxxx
08.04.10, 10:03
Selle kuu alguses olen mänginud 6-maxi laudades Cakes ja algus oli paljutõotav. Päris hea upswingi osaliseks sain kohe algul ja kõik head käed maksti kuhjaga donkide poolt kinni. Hea mäng kesti enam-vähem eilseni kui suutsin kahe sessiga kaotada -7bi :S Osa oli sellest kindlasti tilt.. nii et võtan aja maha paariks päevaks.

Kotkas1000
08.04.10, 10:10
Kas seal koogipokkeris on siis trackeri kasutamise voimalus olemas voi ei ole?

zyxxx
08.04.10, 10:14
Kas seal koogipokkeris on siis trackeri kasutamise voimalus olemas voi ei ole?

Tracker töötab, aga HUD-i ei saa kasutada.

zyxxx
14.04.10, 01:46
Noo faking hell. See 6maxi ronimine oli ka ikka päris "mõtekas" teguviis. Tänu algsele upswingile tekkis mul isegi illusioon, et ma beadin seda mängu. Ja nüüd tuli päris kehv kukkumine -10bi kokku juba. Ühesõnaga kobin tagasi full ringi mängima, ei ole mõtet ühe asja juurest teise juurde joosta, oskamata kokkuvõttes mitte midagi.

Jätkan mängu NL25 FR laudades mingis toas, mis toetab ka HUDi, eeldatavasti peaks see olema mingi uus tuba kus on võimalik mängida lahti ka first deposit boonust, kuna muidu võib break even jooksmise (milles ma olen meister) korral igasugune motivatsioon ära kaduda.

Samuti otsin omale NL25 jaoks coachi, kes natuke mind abistaks. Kui keegi viitsiks minuga tegelda, siis vaev ei jääks tasumata.

zyxxx
23.04.10, 20:41
Täielik mängusuutmatus on peal olnud juba üle nädala, täna tekkis mingi väike mõte tuhlata natuke foorumites ja ehk suudan ennast nii kaugele viia, et teen FTP-s väikse sessi kah.

Näib, et endale coachi ma ei leia, sest keegi ei ole isegi huvi tundnud. Eks ma siis pusin üksi edasi.....

zyxxx
27.04.10, 02:13
Niih, ma ei mäletagi enam millal ma oleksin sessiooni jooksul kaotanud -7bi :S
Täna see siis juhtus, 1892 kätt ja -$150. Mingeid väga lolle vigu ma oma arust ei teinud, aga igakord oli TPTK vastas kolmik ja kolmiku vastas maja. Kaardijooks oli ka muidugi meeletutult nigel ja seega kui floppasin TPTK, siis ilmselt mängisin neid natuke üle. Samas roheliste mehikeste vastu oli vanasti TPTK ju nuts.

Huvitav on veel see, et eile oli sess, mis lõppes +6bi ehk siis üle ootuste hästi ja luckbox oli ka suht põhjas. Seega kehtib minu puhul jätkuvalt reegel, et tuleb karta head kaardijooksu, sest kohe võetakse see kuhjaga tagasi.

Tigrano
27.04.10, 09:59
Kas midagi positiivset ka vahepeal juhtunud. Järjest lugedes ainult kehvasti läinud.

zyxxx
27.04.10, 18:02
Kas midagi positiivset ka vahepeal juhtunud. Järjest lugedes ainult kehvasti läinud.

Kas mitme kuu ja 100k+ käe pikkuse breakeven mängu peaks liigitama positiivse või negatiivse alla? :)

zyxxx
29.04.10, 02:30
Tänane sess +5bi, täitsa hull värk ikka kuidas vonkleb...

HU grinder
29.04.10, 02:31
Kas mitme kuu ja 100k+ käe pikkuse breakeven mängu peaks liigitama positiivse või negatiivse alla? :)

Positiivne, kooliraha maksma ei pea.

Tigrano
05.05.10, 10:53
Zyxxx kuda kulgeb?

zyxxx
05.05.10, 16:38
Zyxxx kuda kulgeb?

Tänan küsimast jäkuvalt sinka-vonka üles alla. Viimasel nädalal ei saa mind muidugi süüdistada ka liigses pokkeri mängimises.

zyxxx
09.06.10, 04:26
Kergitaks oma päevikut ka pisut, kuigi pointi nagu erilist ei ole. Sel kuul siis mänginud põhiliselt NL50 laudu, sest NL25 breakeven jooksmine tüütas lihtsalt ära. Bankroll on ka piisavalt suur, et seda endale lubada. Kahjuks ei ole sealgi midagi kiita ja hetke seis peale 25000 kätt on kusagil -8bi kandis. Eks tuleb varsti NL25 tagasi kolida ja breakeven mängu jätkata..

Motivatsiooniga on kehvasti, sest olen enda arust kõike proovinud, aga oma mängu paremaks ei ole saanud :(