PDA

View Full Version : *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***



Leheküljed : 1 [2] 3 4

Maheaatom
13.11.08, 11:12
Kasiinodel läheb mõistagi s...mini, kuid online-pokkeri ning kasiinode peamine vahe on minu arvates just selles, et kasiinod on maailmas eksisteerinud väga palju aastaid (ning Eestiski sisuliselt Vene aja lõpust alates), netipokker on aga väga uus asi. Tõenäoliselt valdav osa gämbleritest, kes varem kilode viisi kasiinodesse raha vedasid (ning on nüüd avastanud online-mängud ning nendest samasuguses sõltuvuses) ei teadnud 5 aastat tagasi mis loom see Texas Holdem üldse ongi. Ja pokkeritoad interentis kubisevad nendest tegelastest, kelle eesmärgiks ei olegi paremaks mängijaks saada, vaid lihtsalt hetkel olemasolevate ressurssidega gämmelda. Seda kõikide nende mängijate õnneks, kes online-pokkerist elatuvad. Kuid mõistagi ei saa eitada, et finantskriis ning selle otsesed mõjud (madal likviidsus jne.) pärsivad kadselt ka online-pokkeri kasvu maailmaturul.

Mängija jaoks on kõige kätega katsutavam vahe näiteks aastaga 2004 see, et tollal maksti ropult boonuseid. Sa võisid olla väga kehv mängija, kuid kui suutsid olla lauas megatight, siis oli sul sisuliselt võimatu kokkuvõttes miinustesse jääda. Praegu tuleb teenimiseks mänguga võita - muud varianti ei ole. See tähendab, et paljud keskpärased regularid on kadunud, häid mängijaid on tekkinud juurde kuid fishe on ikka olnud ja ka jäänud. Olen nõud, et eestlase mõistes kõrgemates laudades vast jah mitte nii palju kui "vanal heal ajal".

ranka
13.11.08, 11:15
Ülemaailmse majanduslangus mõjutab minu arvates pokkerit selles suunas, et tase saab olema mängutubades kõrgem. Fishid, kes niisama funni pärast raha maha varem mängisid, praegu seda enam lubada nii palju ei saa. Seetõttu mängivad pokkerit rohkem need, kelle kaotuste marginaalid on väiksemad või break even ja need kes on võitvad. Kõige rohkem peaks see avalduma suuremates limiitides, sest mikrolimiidid on endiselt arenenud maailma jaoks peenraha, samas NL400-sse enam nii kergelt fishe sisse ei jaluta, kellel raha laiali jagada oleks.


Enamus fishe, kes mängivad kõrgetel limiitidel ei ole deponeerinud algselt sisse suuri summasid! Kui nad seda tegid, siis on tegu rikkuritega ja tõenäoliselt majanduskriisid eriti neid ei koti ja jätkavad deponeerimist. Vaesed fishid reeglina deponeerivad väikse summa - $100 ja siis cashgame heateriga või hitivad turniiril skoori. Standartne fish, kellel puudub roll managment arvab, et on jube pro, liigub mid stakesi pappi teenima. Kahjuks kaotab seal kõik raha, süüdistab teisi, et neil õnn on parem, vingub ja kiunub paar päeva, teeb uue deposiidi ja ring hakkab uuesti peale.

antnx
13.11.08, 11:16
Minuarust on pigem vastupidi - majanduskriisi ajal tõuseb loteriipiletite müük ja võib olla peaks ka tõusma igasugune hasartmängude mängimine, kuna raha ei ole ja inimesed loodavad viimase raha õnnele pannes kahekordistada?

ranka
13.11.08, 11:20
Minuarust on pigem vastupidi - majanduskriisi ajal tõuseb loteriipiletite müük ja võib olla peaks ka tõusma igasugune hasartmängude mängimine, kuna raha ei ole ja inimesed loodavad viimase raha õnnele pannes kahekordistada?


Vaata lotopilet maksab 10 krooni ehk $1 ning seda suudab iga pere-ema ka kõige halvematel aegadel lubada. Aga $1 eest online pokkeris või ka kasiinos ei saa sa paraku mitte midagi - 30 sekundit lõbu ja pidu läbi.

ranka
13.11.08, 11:22
Mängija jaoks on kõige kätega katsutavam vahe näiteks aastaga 2004 see, et tollal maksti ropult boonuseid. Sa võisid olla väga kehv mängija, kuid kui suutsid olla lauas megatight, siis oli sul sisuliselt võimatu kokkuvõttes miinustesse jääda. Praegu tuleb teenimiseks mänguga võita - muud varianti ei ole. See tähendab, et paljud keskpärased regularid on kadunud, häid mängijaid on tekkinud juurde kuid fishe on ikka olnud ja ka jäänud. Olen nõud, et eestlase mõistes kõrgemates laudades vast jah mitte nii palju kui "vanal heal ajal".


Esimese lõiguga olen 100% nõus aga tahaks teise lõigu täiendust. 2004-ndal aastal ise pokkerit ei mänginud ja ei teadnudki sellest midagi aga kas tõesti olid boonused suuremad?

RudiTurbo
13.11.08, 11:29
Mulle rääkis ka üx soomlane, et vanadel headel aegadel andis ainuüxi boonustega teenida 20-30$ tunnis :-[
Olex ma sellel ajal Pokkerivanuses olnud!

EDIT: Keiss, SNG'si teen Pokerstarsis ikka :)

Maheaatom
13.11.08, 12:19
Esimese lõiguga olen 100% nõus aga tahaks teise lõigu täiendust. 2004-ndal aastal ise pokkerit ei mänginud ja ei teadnudki sellest midagi aga kas tõesti olid boonused suuremad?

Toon mõned näited:
- Partys ja Empires sai iga kuu reload boonust $200. Iga boonusdollari vabastamiseks oli vaja teenida 5 (hiljem 7) reigitud kätt (ei pidanud kaasa mängima). Mängida võis ka suures NL25 lauas. Arvutasime välja, et kui ka mitte ühtegi kätt kaasa ei mängi (!!!) ja kaotad igal ringil blindid, peaks ikkagi vähamalt 100 taala plussi saama.
- Cryptos maksti neljal saidil "tunnipalka". Võis saada £5/tunnis, kuus kuni £25. Mängida tuli küll NL50 või 1/2 limit lauas, kuid mis seal keerulist? Üliuimastes "boonuse mängimise" lauas toimus tunnis 20 jaotust, kus vaid harva vaadati üldse floppi (ja kehtis no flop-no drop poliitika). Sisuliselt tuli "istuda" kaheksas lauas kaks ja pool tundi kuus ning 100 naela oli sama hästi kui taskus. Teine variant oli mängida Interis või Plexis, kus 5 reigitud kätt oli üks boonusdollar. Tase oli kohutav, lisaks sai boonusele lisaks (NB!) ka rakebacki. Kuldne, kas pole? Iga kuu olid lisaks räigete overlaydega turnad, kus tegid kamba sõpradega diili ja kokkuvõttes keegi ikkagi midagi hittis ja taas pappi tuli.

Neid tüüpe, kes iga kuu koos mõne fake-accoundiga $1000-2000$ kuus lisa teenisid, polnud üldse vähe. Aga kui paljud neist praegu netis üldse mängivad?

ranka
13.11.08, 12:33
Toon mõned näited:
- Partys ja Empires sai iga kuu reload boonust $200. Iga boonusdollari vabastamiseks oli vaja teenida 5 (hiljem 7) reigitud kätt (ei pidanud kaasa mängima). Mängida võis ka suures NL25 lauas. Arvutasime välja, et kui ka mitte ühtegi kätt kaasa ei mängi (!!!) ja kaotad igal ringil blindid, peaks ikkagi vähamalt 100 taala plussi saama.
- Cryptos maksti neljal saidil "tunnipalka". Võis saada £5/tunnis, kuus kuni £25. Mängida tuli küll NL50 või 1/2 limit lauas, kuid mis seal keerulist? Üliuimastes "boonuse mängimise" lauas toimus tunnis 20 jaotust, kus vaid harva vaadati üldse floppi (ja kehtis no flop-no drop poliitika). Sisuliselt tuli "istuda" kaheksas lauas kaks ja pool tundi kuus ning 100 naela oli sama hästi kui taskus. Teine variant oli mängida Interis või Plexis, kus 5 reigitud kätt oli üks boonusdollar. Tase oli kohutav, lisaks sai boonusele lisaks (NB!) ka rakebacki. Kuldne, kas pole? Iga kuu olid lisaks räigete overlaydega turnad, kus tegid kamba sõpradega diili ja kokkuvõttes keegi ikkagi midagi hittis ja taas pappi tuli.

Neid tüüpe, kes iga kuu koos mõne fake-accoundiga $1000-2000$ kuus lisa teenisid, polnud üldse vähe. Aga kui paljud neist praegu netis üldse mängivad?



Hull värk! Tõesti jube hull on sellist jama lugeda ja uskuda :) Krt kahetsen, et ise selle ajastu poiss ei ole, oleks ka väga häid toredaid aegu meenutada :)

ranka
13.11.08, 12:37
Aga miks kunagi olid boonused suuremad, kui praegu? Praegu on ju pokker populaarsem, kui 2004-ndal aastal, seega mängijaid rohkem ning peaks just rohkem resurssi boonuste jagamiseks. Või eksin?

Maheaatom
13.11.08, 12:52
Hull värk! Tõesti jube hull on sellist jama lugeda ja uskuda :) Krt kahetsen, et ise selle ajastu poiss ei ole, oleks ka väga häid toredaid aegu meenutada :)

See oli omapärane aeg jah. Kui midagi head tuli, siis läks kohe suur helistamine ja kisa msnis lahti "jou, Partys on booonus 200 5xrh" ja kõik see mats tagus järgnevatel päevadel oma käsi täis. Easy money, miks mitte vastu võtta. Aga meenub ka see, et tollal olid näiteks Imre ja Kairit ühed suurimad selle tegevuse vastased (kuigi Imre meid tegelikult õpetas boonuseid hoorama), iseäranis siis kui tegemist oli fake-accountidega. Nad väitsid, et papp tuleb võita mänguga ja bonusabusingul pole tulevikku. Nüüd on tulemus käes: nemad võidavad suuri turniire ja praegugi regulaarselt pokkeripuhkusel Kariibidel (väike kadedus ikka aknast välja vaadates), kuid paljud teised endised "pokkeriprod" on pokkerimängu pea täielikult unustanud.

Rääkides tasemest, siis olid tollal paljud "võitvad mängijad" needsamad boonushoorad, kes tegelikult ei teadnud pokkerimängust muud kui esimese grupi kaarte, millega nad oma lauda kaasa võetud miinimumstackiga all-in kütsid. See töötas, sest tänu hiiglaslikele boonustele tuli ikka kasum ka siis kui vastastel keskmisest rohkem "vedas". Ma isegi hoorasin tollal kõik boonused ilusti ära ja vaevalt ma kuigi hästi mängisin. Nüüd selliseid vante pole ning vast ka seepärast on mäng teatud levelitel muutunud kordades agressiivsemaks.

ranka
13.11.08, 13:11
Ära rohkem räägi!!! :) Sellised kadeduse pisarad tulevad silma, et oioioioi.. Ausalt need ajad tunduvad kuidagi lahedad ja online pokker võis olla väga fun või vähemalt funnim, kui praegu.

Oopps... Ja meenus, et pole ju öö otsa maganud ning nyyd viskangi tunniks pikali :)

Maheaatom
13.11.08, 13:15
Aga miks kunagi olid boonused suuremad, kui praegu? Praegu on ju pokker populaarsem, kui 2004-ndal aastal, seega mängijaid rohkem ning peaks just rohkem resurssi boonuste jagamiseks. Või eksin?

Online-pokkeritööstus tegutseb tegelikult ikkagi mingil määral kartelli põhimõttel ning algusaegadel oli lihtsalt vaja inimesed mängima harjutada neile boonuste näol mett moka peale määrides. Praeguseks on "elukutseliste boonushoorade" arv kordades vähenenud, kuid paljudel jäi pisik sisse ja nad mängivad ikka ka boonuste puudumisel. Ja küllap said ka saidid ise aru, et boonushooradest on ainult jama ning nende mängimine põhjustab pokkeritoale otsest rahalist kahju. Ma ei usu, et mängijate arv palju suurenenud on, sest tollal said ju ameeriklased ka mängida. Ja enamus low-limit USA mängijad oli ikka täielikud fishid.

ok2aa
13.11.08, 13:38
Ülemaailmse majanduslangus mõjutab minu arvates pokkerit selles suunas, et tase saab olema mängutubades kõrgem. Fishid, kes niisama funni pärast raha maha varem mängisid, praegu seda enam lubada nii palju ei saa. Seetõttu mängivad pokkerit rohkem need, kelle kaotuste marginaalid on väiksemad või break even ja need kes on võitvad. Kõige rohkem peaks see avalduma suuremates limiitides, sest mikrolimiidid on endiselt arenenud maailma jaoks peenraha, samas NL400-sse enam nii kergelt fishe sisse ei jaluta, kellel raha laiali jagada oleks.


kui nüüd loogikaga edasi minna - suurtemates limiitides kõrgem tase -> osad liiguvad allapoole -> nüüd ka allpool kõvem tase - nii kuni mikrodeni välja.

BuildUp
13.11.08, 14:09
kui nüüd loogikaga edasi minna - suurtemates limiitides kõrgem tase -> osad liiguvad allapoole -> nüüd ka allpool kõvem tase - nii kuni mikrodeni välja.

Sellesse ma küll eriti ei usu. Kui sa oled siiski regular NL100s ja mängid pidevalt, siis ega sa arened ikkagi edasi ja neid proffe, kes sulle peale tulevad nii palju ka ei ole.

ok2aa
13.11.08, 14:26
kui durrrrr enam actionit ei saa 500/1000 mängudes - liigub ta tase allapoole
1 tase allpool olevad tegelased lähevad busto, liiguvad ise omakorda allapoole või saavad paremateks mängijateks.
niimoodi liigub ahel edasi kuni nl200 regularid liiguvad nl100 mängima.

kindlasti ei toimu protsess täpselt nii nagu ma kirjeldasin aga selline protsess hakkab toimuma kui enam uut raha peale ei tule.

krayzie
13.11.08, 15:15
kummaline et kui UIGEA üks motiiv oli sulgeda rahapesukanaleid siis tegelikult oli efekt vastupidine - vähegi tuntud ja respkteeritud online walletid lahkusid ja raha hakkas liikuma tundmatuid kanaleid mööda.

antnx
13.11.08, 15:22
Küsimus

Subject: Pokkeriturniirid Tartus

Tere!

Kas Teil on kunagi plaanis Tartus korraldada madalama buy-iniga pokkeriturniire, kus poleks unlimited rebuysid? Kas Tartus oleks võimalik ka korraldada midagi nagu see New Players Choice turniir, hulga mängijaid oleks proovimisest huvitatud.
Võtaks nendest turniiridest oma sõpradega heameelega osa ja ma arvan, et need turniirid ei jää tühjaks.

Lugupidamisega


Vastus


Tere,

Tänan Teid ette paneku eest.
Nagu ma ennegi maininud, et ma kogu aeg jälgin milliseid turniirid pakkuvad rohkem huvi Tartu pokkeri huvilistele ja vastavalt sellele juba koostan kuukava.
Detsembri kuus ma kindlasti arvestan Teie ettepanekuga.

Paremate Soovidega,

Poker Manager
Valeri Em

ranka
13.11.08, 18:41
kui durrrrr enam actionit ei saa 500/1000 mängudes - liigub ta tase allapoole
1 tase allpool olevad tegelased lähevad busto, liiguvad ise omakorda allapoole või saavad paremateks mängijateks.
niimoodi liigub ahel edasi kuni nl200 regularid liiguvad nl100 mängima.

kindlasti ei toimu protsess täpselt nii nagu ma kirjeldasin aga selline protsess hakkab toimuma kui enam uut raha peale ei tule.


Jah nii on ja see ongi nüüd Starsi (ka ka muude ameerikat toetavate saitide) enda asi, kuidas nad kadunud fishid asendavad uutega, et nende pokkeritoa ökonoomika kokku ei variseks.

Meie jaoks põhimõtteliselt ei muutu mitte midagi, sest kui asjad peaksidki nii hulluks minema, et isegi väikeste limiitide tase läheb US sõbralikiel saitidel julmaks, siis meie vajutame cashout nuppu ning liigume muule saidile, mis peale esimest UEIGA sisseviimist lõpetasid ameeriklaste teenendamise (enamus pokkeritoad). Nagu näha on need saidid tunduvalt fishimad võrreldes saitidega, kus on ameeriklased lubatud.

ranka
13.11.08, 22:01
http://lisaelama.com/wp-content/28820.jpg

LOL, see pilt on fantast!

doublemint65
13.11.08, 22:24
:D

ranka
13.11.08, 22:38
Ja see mees on ka puhas kuld IMO:

http://my.pokernews.com/levis/millist-autot-soovid.htm

Tigrano
13.11.08, 22:43
Ja see mees on ka puhas kuld IMO:

http://my.pokernews.com/levis/millist-autot-soovid.htm




Rääkisin levisele ükskord milline milline auto, vend võttis sõnast kinni ja tegi ära kohe ;D

BuildUp
13.11.08, 22:50
Tseki tonti:

No-Limit Hold'em, $0.10 BB (9 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

MP1 ($13.38)
MP2 ($2.35)
MP3 ($9.60)
Hero (CO) ($11.10)
Button ($13.30)
SB ($7.51)
BB ($2.14)
UTG ($9.65)
UTG+1 ($1.85)

Preflop: Hero is CO with Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif
1 fold, MP1 calls $0.10, 2 folds, Hero raises $0.50, 3 folds, UTG calls $0.40, MP1 calls $0.40

Flop: ($1.55) 2http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, 9http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 3http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (3 players)
UTG checks, MP1 bets $0.30, Hero raises $1.90, 1 fold, MP1 calls $1.60

Turn: ($5.35) 4http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (2 players)
MP1 bets $0.90, Hero calls $0.90

River: ($7.15) Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (2 players)
MP1 bets $10.08 (All-In), Hero calls $7.80 (All-In)

Total pot: $22.75

Results in white below:
MP1 had Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 10http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (one pair, Queens).
Hero had Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (one pair, Aces).
Outcome: Hero won $21.62

Hakkasin turnil räigelt seti kartma, aga võtsin julguse kokku ning callisin siiski ära. :) :D

-andres-
14.11.08, 09:55
Nojaa. Trio ja ehk vb siis ka kogu Prima turniirid jooksid kokku. Vähemalt mul. Hea ajastus, üle kolme nädala mõtlesin paar turniiri mängida :-\.

alaska
14.11.08, 10:30
Tseki tonti:


Hakkasin turnil räigelt seti kartma, aga võtsin julguse kokku ning callisin siiski ära. :) :D


Ma ei vaadanud tulemust ja proovisin kätt läbi hammustada, turni bet on huvitav tal... Kui tulemust nägin, hakkasin hüsteeriliselt naerma. Ma proovin oma mängus õhtul väiksed korrektuurid teha, ma tõmban kah samas olukorras pidurit aga vist ei tohiks ikka.

lenC
14.11.08, 10:30
klõpsa piltidel.

ei ole pilte seal :-\

antnx
14.11.08, 10:35
Vale teema lenC

ranka
14.11.08, 14:25
Dear Estonian Poker King,

You have requested to partake in PokerStars Responsible Gaming Self-Exclusion. Your exclusion period will start once you exit all tables.

Your ability to make deposits and participate in any PokerStars gaming activity has now been closed for 1 days. You will be able to regain access after 2008/11/15 8:22 ET.

During this period of exclusion you will be able to login and perform all normal functions except participate in games, make deposits or use transfer of funds. It's also important to note that PokerStars is unable to reverse Self Exclusions within the specified time. If you have questions about the self-exclusion program, please send them to wecare@pokerstars.com.

If you are registered for any online tournaments during your exclusion period, you will be unregistered, and your buy-in will be refunded. Any other funds remaining in your account will remain there until such time you decide to cashout. Those funds will be available to you if you choose to play at the end of your exclusion period.

In case you are interested, we are providing two links of organizations that offer free counseling and advice on responsible and problem gaming: www.gamcare.co.uk and http://www.gamblersanonymous.org

Regards,
PokerStars Responsible Gaming Team


VÖTÄME MÖNUGA!

ranka
14.11.08, 14:27
Ja kõik täna olysse. Mind tunnete ära lolli näo ja tätoveeringu järgi, peale selle olen veel kindlasti koomas.

Rage
14.11.08, 15:37
mine pekki kui hea tekst... eriti see wecare@pokerstar.com osa... ;D ja siis miski anonüümsete gamblerite saitide aadressid jne:-P

alaska
14.11.08, 15:38
Kas seal misclicki ei olnud võimalik teha? Tahad nalja teha ja paned kogemata 1 year. ;D

lenC
14.11.08, 16:16
http://i282.photobucket.com/albums/kk242/lenCindahood/wtf.jpg
Tahaks teada, kas kellelgi on sama kamm?



Vale teema lenC

miks vale teema, ma ei näe põhjust, miks peaksin offtopicuga reostama teist teemat :-\

farik666
14.11.08, 16:29
mis kamm on, ma ei taipa:D

Maheaatom
14.11.08, 17:58
mine pekki kui hea tekst... eriti see wecare@pokerstar.com osa... ;D ja siis miski anonüümsete gamblerite saitide aadressid jne:-P

Noh iseenesest ju positiivne suhtumine, respect. Kindlasti on ka online-pokkeris hulk sõltlasi ja miks mitte anda neile teada kohti kust abi saab :) Problemaatilised gämblerid, kes veel avalikult igal pool sõna võtavad, on pinnuks silmas nii kasiinodele kui pokkeritubadele. Mis sellest, et tegelikult pole mõistagi mingit abi vaja, kuid omamoodi naljakas on see ikka. ;D

leits
14.11.08, 18:42
analüüsisin oma vigu HEM's ning mängisin kõrval satikaid tänasele FTOP's turniirile. Esimesel satikal jäin kolmandaks sain ca 21 daala, teine õnnestus kinni panna, seega täna õhtu saab turniiri taguda. polegi nii suure buyiniga turniiril kunagi osalenud .. ehk donkan midgai head.

Dealer: leits finishes in 1st place and wins: $200 + $16
Tournament Entry

RudiTurbo
14.11.08, 23:32
Toxisin jälle cashi taustaks seda 5$ tournat ja mängisin täna alguses nats looselt, käisin 380 chipsi peal ära.
Aga enne bubblet olin jälle rahulik vana ja olin suht hilises positsioonis 10k'se stackiga, kuskil 51 tüüpi järgi, 45 saavad raha. BB oli 800.
Mul siis TT ja mõtlesin endale sellise Geniaalse raise välja, 4800, seda raise keegi mingi pahnaga ei tohix callida ja peax suht kindlalt blindid saama ning kui üx ülekaart floppi lendab, siis kindlalt all in. Ning kui pildikaartide lend tuleb floppi, siis võin veel ära visata ja oodata bubble ära rahus.
Aga big blindist tuleb siis 20k'se stacki poolt call ja flop King high väga ohutu flop, idikas lükkab mingi minbeti ja lükkan all ini ja callib ära oma A9offiga ning sepale jooxeb runner runner flush, blät.

See bubble savi, 8 dollarit aint, aga lihtsalt nii lammas mäng ajab leili :) Callib veerand stacki endal ära mingi A9o'ga teades, et ma olen pot committed pmst , seega tal pool stacki riski all, no enam paremini annab mängida lol ! Ning siis ütleb veel CYA, nagu olex hullult shefilt mind owninud, uih !

Võix BR juba veits suurem olla ning saax nendele 5$ tournidele bye öelda!

antnx
15.11.08, 14:08
Ega tundub nagu poleks vahet kas mängid 10 sendiseid või 5$ - täpselt samasugused lambad. Miski 2$ oli sama lugu jäin bubblesse kui mingi tüüp callib J3s ja saab flushi - ta polnud isegi mitte big stack vaid lihtsalt callis mu raised lõpuni kui mul oli KK käes.

Issver:
http://www.pokerhand.org/?3452924


http://www.pokerhand.org/?3452930

http://www.pokerhand.org/?3452938

doublemint65
15.11.08, 17:42
Kuidas turgutada Eesti majandust? (367)
Cashout Triobetist
30.5%
Microlimit Grinding
64.6%
Bustoface
4.9%

RudiTurbo
15.11.08, 17:53
Ega tundub nagu poleks vahet kas mängid 10 sendiseid või 5$ - täpselt samasugused lambad. Miski 2$ oli sama lugu jäin bubblesse kui mingi tüüp callib J3s ja saab flushi - ta polnud isegi mitte big stack vaid lihtsalt callis mu raised lõpuni kui mul oli KK käes.

Issver:
http://www.pokerhand.org/?3452924


http://www.pokerhand.org/?3452930

http://www.pokerhand.org/?3452938


Nagu Phil Helmuth ütleb: " HOW DO THESE PLAYERS EVEN LAST THIS LONG?"

Aru ma tõesti ei saa :)

ranka
15.11.08, 19:48
http://i282.photobucket.com/albums/kk242/lenCindahood/wtf.jpg
Tahaks teada, kas kellelgi on sama kamm?
miks vale teema, ma ei näe põhjust, miks peaksin offtopicuga reostama teist teemat :-\


Keskmise posti (http://arion.pri.ee/foorum/index.php/topic,309.msg5883.html#msg5883) juures peaksid olema 2 pilti antnx stattide screenshotiga ja lenC ei näe neid.

On veel kellegil probleem, et ta ei näe noid pilte?

Klamber®
15.11.08, 20:27
mina ei näe

ranka
15.11.08, 20:35
Logisin välja ja ka siis mina ei näinud "attached pilte".

Uurin, kas saan seda panna nii, et kõik näeksid ja kui ei saa siis keeran selle kinni, et segadust ei tekiks.

ranka
15.11.08, 20:41
Krt ma ei saa aru! Kas keegi on näinud üldse "attached" pilte?

Näiteks: http://arion.pri.ee/foorum/index.php/topic,176.msg2363.html#msg2363

ranka
15.11.08, 20:42
LOL. Viga leitud ja parandatud - Global Modedel (ehk Klamber ja lenC) puudus linnuke - "view attachment" ees :d

Oliverk
15.11.08, 23:23
** Hand # 2269398679 starting - 2008-11-16 00:18:36
** Fresh Vegetables 2 [Hold 'em] (0.02|0.05 NL - Cash Game) Real Money

diablo_2666 sitting in seat 1 with €21.66
barny63 sitting in seat 2 with €6.34
oll220 sitting in seat 3 with €25.61
Oliverk sitting in seat 4 with €4.88
Azuh sitting in seat 5 with €3.65
EricFrost sitting in seat 6 with €0.93
tahe21 sitting in seat 7 with €3.61
ujoty sitting in seat 8 with €4.67[Dealer]
adamandcel sitting in seat 9 with €5.75
LEFTY_STAX sitting in seat 10 with €4.80
adamandcel posted the small blind - €0.02
LEFTY_STAX posted the big blind - €0.05

** Dealing cards to Oliverk: Qs, Qh
diablo_2666 folded
barny63 folded
oll220 folded
Oliverk raised to €0.30
Azuh folded
EricFrost folded
tahe21 called - €0.30
ujoty called - €0.30
adamandcel folded
LEFTY_STAX folded

** Dealing the flop: Qc, 4d, 7c
Oliverk bet - €0.50
tahe21 called - €0.50
ujoty folded

** Dealing the turn: 9h
Oliverk bet - €1.40
tahe21 went all-in - €2.81
Oliverk called - €2.81

** Dealing the river: 10s
tahe21 shows: Kd, Js
Oliverk mucks: Qs, Qh
tahe21 wins €7.49 from the main pot

ranka
15.11.08, 23:27
Vahest olen mõelnud, et mis selliste inimeste peas toimub, kui nad nii mängivad. Olgu praegusest olukorrast saan aru aga teinekord riverile jõudnud nii müstilisi käsi, et raske on uskuda sellisel vastasel kahekõrva vahel midagi väärtuslikumat asetseb.

Maheaatom
15.11.08, 23:59
Mina leian, et väga hea kui on selliseid vastasmängijaid. Kobistab ühe korra, siis kobistab aga kui ta kogu aeg nii mängib, siis tahes tahtmata ta pikemas pespektiivis kaotab ja sul jääb vaid ta papp ilusti kokku korjata. See võib võtta aega, kuid ütleb ju vanasõnagi, et "tark ei torma" ;)

Oliverk
16.11.08, 00:04
Kuna mul on isgegi sellises essus limiidis 5 BI siis ei jaksa oodata :D Kuni vagunid minu värvavasse jõuavad.

-andres-
16.11.08, 00:07
Jätsin Cbet tegemata. Sest käsi tagasi sama mängija vastu raisis mu cbeti ja oli anyway donk. Aga happens.

No-Limit Hold'em, $0.20 BB (10 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

Hero (Button) ($28.63)
SB ($53.25)
BB ($14.46)
UTG ($21.46)
UTG+1 ($8.40)
UTG+2 ($9.70)
MP1 ($18.21)
MP3 ($18.14)
CO ($22.22)

Preflop: Hero is Button with 7http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, 7http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif
6 folds, Hero raises $0.80, 1 fold, BB calls $0.60

Flop: ($1.70) Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, 6http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 10http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (2 players)
BB checks, Hero checks

Turn: ($1.70) 7http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (2 players)
BB bets $0.85, Hero raises $4.25, BB raises $12.61, Hero calls $9.21

River: ($28.62) 9http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (2 players)

Total pot: $28.62
Main pot: $28.62 between Hero and BB, won by BB

Results in white below:
Hero had 7http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, 7http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (three of a kind, sevens).
BB had Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, 8http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (straight, ten high).
Outcome: BB won $27.19

arvamusliider
16.11.08, 00:33
Mina leian, et väga hea kui on selliseid vastasmängijaid. Kobistab ühe korra, siis kobistab aga kui ta kogu aeg nii mängib, siis tahes tahtmata ta pikemas pespektiivis kaotab ja sul jääb vaid ta papp ilusti kokku korjata. See võib võtta aega, kuid ütleb ju vanasõnagi, et "tark ei torma" ;)


Jama on aga selles, mis tavalislt juhtub peale eesli kobistamist. Donk mängib aktiivselt edasi, aga Sind tabab kaardisurm. No tee mis tahad, ei tule preflop kaarti ega postflop ei taba ning keegi teine regular teeb vastase vahepeal tühjaks.

Maheaatom
16.11.08, 00:37
Jama on aga selles, mis tavalislt juhtub peale eesli kobistamist. Donk mängib aktiivselt edasi, aga Sind tabab kaardisurm. No tee mis tahad, ei tule preflop kaarti ega postflop ei taba ning keegi teine regular teeb vastase vahepeal tühjaks.


See on jah kõige kehvem variant ja teeb kahtlemata tigedaks

ranka
16.11.08, 00:38
Jama on aga selles, mis tavalislt juhtub peale eesli kobistamist. Donk mängib aktiivselt edasi, aga Sind tabab kaardisurm. No tee mis tahad, ei tule preflop kaarti ega postflop ei taba ning keegi teine regular teeb vastase vahepeal tühjaks.

And so? See "keegi teine" regular ei ole küll sina aga kui sa tühjendad ära lauas oleva suvalise dongi siis oled sina ju seekord see "keegi teine" regular, kes tühjendas dongi. Seega long run on long run ning kas donk lahkub kohe, tunni või päeva pärast ja mis summaga ei olegi tähtis. Sest kui ta on lauas, siis long runis sa oma raha saad kätte.

EDIT: Ja kui donki ei ole lauas, siis sa oled ise lauas donk ja peaksid lahkuma lauast ning otsima uue laua, kus on vähemalt 1 donk :)

Tigrano
16.11.08, 01:20
Terve kuu haige olnud, nüüd esimesed sessid ja miinus 6 buy innnnnnni >:(

levis
16.11.08, 01:36
Terve kuu terve olnud ja sisuliselt tühja tagunud :(

Tigrano
16.11.08, 01:42
Terve kuu terve olnud ja sisuliselt tühja tagunud :(


Jube jama, peale halba jooksu tuleb alati hea jooks. Elu peab ju tasakaalus olema ;D Imelik, et suudan sellis jutta peal 6 buy inni kaotamist rääkida. ;D Äkki mõistus on keemia poolt häiritud, homme viimased antibiootikumi tablettid võtta veel.

leits
16.11.08, 04:22
järgmiseks morfiin kui muu ei aita ..

Tigrano
16.11.08, 04:27
järgmiseks morfiin kui muu ei aita ..


Kunagi ei tea, kus mida võib vaja minna. Päev lõppes siiski sick 8 buy innnise miinusega, mis jagab selle aasta miinuste edetabelis ilusti 2 kohta ::)

ranka
16.11.08, 07:28
Kunagi ei tea, kus mida võib vaja minna. Päev lõppes siiski sick 8 buy innnise miinusega, mis jagab selle aasta miinuste edetabelis ilusti 2 kohta ::)


Nutune November...

ranka
16.11.08, 07:29
http://www.postimees.ee/?id=49229

Loodan, et tal vanglas enam igav ei hakka ning kui teistel hakkab igav siis näpitakse tema nuppe.

alaska
16.11.08, 11:15
Ma ei taha mõeldagi, mis nuppe seal puldipeal veel oleks võinud näppida tuumaallveelaevas.

antnx
16.11.08, 11:34
Eilne 30 minutiline sess lõppes -2 Buy Ini aga minu 50$ rolli juures on see valus laks

-andres-
16.11.08, 11:52
Mul on sel nädalal umbes selline tunne, et olen saanud jõuga ära igasse auku ning neid auke on kõvasti rohkem kui nädala alguses. Ebareaalsed situatsioonid ja sessid on olnud.
Aga asja võlu on selles, et olen ka see nädal plussis, seega it's fine.

ranka
16.11.08, 12:18
Eilne 30 minutiline sess lõppes -2 Buy Ini aga minu 50$ rolli juures on see valus laks


:(

Davy
16.11.08, 13:21
Kunagi ei tea, kus mida võib vaja minna. Päev lõppes siiski sick 8 buy innnise miinusega, mis jagab selle aasta miinuste edetabelis ilusti 2 kohta ::)


Welcome to the club...nl50 mõttes eilne päev - 12 buy in...5 nendest tilt...

Tigrano
16.11.08, 16:05
Welcome to the club...nl50 mõttes eilne päev - 12 buy in...5 nendest tilt...


Väga karm, eestlastele keerati eile vist kraanid kinni. Isenesest selline asi juhtus minul 2 korda sellel aastal, seega pole väga hull. Hull on see, et polnud ammu mänginud ja kohe esimene sess, sellise paugu pani >:(

RudiTurbo
16.11.08, 18:14
Mul vedas siis, et lõpetasin eile oma SNG'si Pokerstarsis ja cashi ei jõudnud :D

antnx
16.11.08, 21:09
http://www.pokerhand.org/?3458173

http://www.pokerhand.org/?3458195

Sihukene mäng käib :D

http://www.pokerhand.org/?3458271

BuildUp
16.11.08, 21:15
http://www.pokerhand.org/?3458173

http://www.pokerhand.org/?3458195

Sihukene mäng käib :D


Esimene käsi väga halvasti mängitud ja noh teisest pole üldse mõtet rääkida, mingi donk oli just eelmises potis koti pähe saanud ja nüüd raius lambist oma 88 senti sisse ja joppas.

antnx
16.11.08, 21:25
Mis valesti oli? Oleks pidanud preflop muckima?

Valts
17.11.08, 01:26
Mis valesti oli? Oleks pidanud preflop muckima?


utg on fr QJo instamuck

ment52
17.11.08, 01:36
Väga karm, eestlastele keerati eile vist kraanid kinni. Isenesest selline asi juhtus minul 2 korda sellel aastal, seega pole väga hull. Hull on see, et polnud ammu mänginud ja kohe esimene sess, sellise paugu pani >:(

QFkinnisedkraanid
http://i224.photobucket.com/albums/dd97/maeioska/sklanskybucks.jpg
25NL

privador
17.11.08, 02:16
Lahe käsi
http://www.pokerhand.org/?3458720

Tigrano
17.11.08, 02:19
Lahe käsi
http://www.pokerhand.org/?3458720



Postitasid selle käe sellepärast, et teisel mängijal oli nutune värk või ;D

Ilus käsi tegelikult.

ranka
17.11.08, 03:05
Lahe käsi
http://www.pokerhand.org/?3458720



floppi raisema ei peaks?

privador
17.11.08, 05:20
floppi raisema ei peaks?
standard flopi call.
Kui ta oleks turnist poti pannud oleks suht insta fold olnud.Oleks ta riverist poti pannud(kui ma poleks paranenud)oleks fold ka olnud võimalik,kuid ka call pole halb võimaliku blufi mahavõtmiseks

Samas regulari psühholoogia on selline,et kui tal nt oleks olnud mingi K high,Q high mast.Siis turnist hakkab regular juba ise kartma ja chekib tõenäoliselt,ideega betti callida,hoida pot madalal vms.2-nd barrelit õhuga üldiselt keegi asjalik vend ei pane,ta peab siis juba väga crazy olema.

ranka
17.11.08, 05:31
Thanks. No näed ma ka nüüd Omahas targem.

ranka
17.11.08, 05:53
Poker Stars $2/$4 No Limit Hold'em - 8 players
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

Kelisitaan (CO): $404.00
Hero (BTN): $513.70
Behaviors (SB): $852.60
piscogay (BB): $382.00
billzfan86 (UTG): $494.40
ShiP ThA $$$ (UTG+1): $400.00
JaySick88 (MP1): $416.00
jahwe (MP2): $418.00

Pre Flop: ($6.00) Hero is BTN with 7 :diamond: 7 :heart:
4 folds, Kelisitaan raises to $8, Hero calls $8, 1 fold, piscogay raises to $40, Kelisitaan raises to $84, 1 fold, piscogay raises to $172, Kelisitaan raises to $260, Hero says "lol", 1 fold, Hero says "LOL"

See super käsi. Mõlemad mehed on SuperNova elited. Kelisitaan see on ultra hea ja piscogay on ultra halb.

ranka
17.11.08, 05:59
Kes on eestlane "Bake 'n Rake"? Too vana on Starsis PCA satikatl, 20 meest ales, 14 saavad pileti.

marguzz22
17.11.08, 08:42
1. jaanuarist keelatakse USAs pokker ära ja ongi pu*sis, olete lugenud 2p2 sellest?tõsi ta on , kas oli 1jaanuar või 1 dets 2009
In layman's term: (and for US-based players)

when the law goes into effect (as of January 2009), it will be illegal for FINANCIAL INSTITUTIONS to accept deposits transfer money from or to ANY gambling site or any intermediary that they KNOW is involved in the processing of transactions for such sites..As of January of 2009, it still will NOT be illegal for players to play on such sites, but their ability to transfer money in or out of such sites will be significantly (if not completely) stopped... U.S. players, whether serious or as a hobby can NOT deposit or withdarw money from these site, as American financial institutions will stop any transaction between the banks and such gambling sites...this will take some time to implement, as the American financial institutions will have to compile a lits of companies and locations where they suspect such gambling funds are coming from and going to....this is pretty much the next step in cutting the size of the online poker market by 50%...gg

ok2aa
17.11.08, 09:05
nagu ma aru saan siis on enamvähem sama olukord ka praegu?

ranka
17.11.08, 09:07
nagu ma aru saan siis on enamvähem sama olukord ka praegu?


Täpselt! Tundub, et tegu oli lihtsa paanikahooga. Meenuta, mis toimus 2 aastat tagasi, siis oli VEEL hullem paanika, et umbes ameerika kaob totaalselt jne. Tõenäoliselt ei muutu mitte midagi ja meie jaoks ei muutu kohe üldse mitte midagi, kui just meie riik samuseid seadusi jälgima ei hakka.

Aga reeglina need seadused hoiavad donke kinni, mitte regulare ja kui meil peaks midagi samalaadset toimuma siis võitvale mängijale ei muutu absoluutselt mitte midagi.

Tigrano
17.11.08, 11:04
nagu ma aru saan siis on enamvähem sama olukord ka praegu?


Kui jääb sarnane olukord nagu praegu ei oleks hullu aga mis, siis saab, kui USA mängijad üldse enam mängijada ei saaks.

ment52
17.11.08, 11:15
Kes on eestlane "Bake 'n Rake"? Too vana on Starsis PCA satikatl, 20 meest ales, 14 saavad pileti.

Ja ta sai paketi kätte. Chatis öeldi niipalju, et see tüüp mängib sisuliselt iga suuremat satikat olenemata sihtkohast jne.

-andres-
17.11.08, 11:25
Aga kas te olete lugenud Pokernewsi teemat, arvan et siinkohal võib selle probleemi tõstatada, sest suhteliselt kaootiline olukord on toimunud.

Eesti pokkerimängija Firzen rääkis siis oma äsjasest kogemusest Sunpokeriga. Teema puudutab siis eelkõige alla 21-aastaseid mängijaid. Tekkis siis situatsioon, kus Sunpoker teatas tõsimeeli, et kuna Eestis on hasartmängude vanusepiirang 21, siis ei saa alla 21-aastased ka Sunpokeris mängida, kuigi toa server asub siis taaskord kuskil Maltal või kus iganes vanusepiirang 18 on.

Siin ka siis quote ühest Sunpokeri supporti vastusest:


Hi Tauri,

I do apologize for not following up with you sooner.

Our Fraud Team has permanently locked your account since
you are 19 years old and the legal age for gambling in your country Estonia
is 21 yrs old.

I wish you the very best in your future endeavors,

Warmest Regards,


Hello and thank you for contacting the ECash support team in regards to the closure of your account.

We can explain that the account is blocked because of your age. Unfortunately the laws in your country do not allow the inhabitant to play online in casinos or poker rooms until they are over 21 years. The fact that Sunpoker is not in Estonia but we are based in Malta does not change this fact.

Sunpoker wants to stick to the legislation in your Country and takes it especially very seriously not to intervene with the legislation in connection with under age gaming in your country.

We regret that we can not open your account and allow you to play on our site.

Ma ei kujuta ette, millest selline seisukoht, kui mujal probleeme pole. Ma arvan, et asi võib tekitada päris palju kõneainet, kuigi seadusesilmas on seekord meil õigus, mitte Sunpokeril. Aga nagu ka seal teemas kirjeldatuna, võib tekkida situatsioon, kus Eesti alla 21-aastaste kasutajaskond on niivõrd väike toa mastaabis, et pahatihti ei vaevu support ja management lihtsalt asjasse nii tugevalt süveneda.

ranka
17.11.08, 11:31
Ja ta sai paketi kätte. Chatis öeldi niipalju, et see tüüp mängib sisuliselt iga suuremat satikat olenemata sihtkohast jne.


Tundub küll, osalejate nimerkijas on.

EDIT: Ei hakka kustutama, lugesin su posti valesti.

Tigrano
17.11.08, 11:33
Eesti pokkerimängija Firzen rääkis siis oma äsjasest kogemusest Sunpokeriga. Teema puudutab siis eelkõige alla 21-aastaseid mängijaid. Tekkis siis situatsioon, kus Sunpoker teatas tõsimeeli, et kuna Eestis on hasartmängude vanusepiirang 21, siis ei saa alla 21-aastased ka Sunpokeris mängida, kuigi toa server asub siis taaskord kuskil Maltal või kus iganes vanusepiirang 18 on.



See tundub väga imelik. Samas, kui selline otsus on seal vastu võetud, siis vist midagi teha ka pole.

ranka
17.11.08, 11:35
Aga kas te olete lugenud Pokernewsi teemat, arvan et siinkohal võib selle probleemi tõstatada, sest suhteliselt kaootiline olukord on toimunud.

Eesti pokkerimängija Firzen rääkis siis oma äsjasest kogemusest Sunpokeriga. Teema puudutab siis eelkõige alla 21-aastaseid mängijaid. Tekkis siis situatsioon, kus Sunpoker teatas tõsimeeli, et kuna Eestis on hasartmängude vanusepiirang 21, siis ei saa alla 21-aastased ka Sunpokeris mängida, kuigi toa server asub siis taaskord kuskil Maltal või kus iganes vanusepiirang 18 on.

Siin ka siis quote ühest Sunpokeri supporti vastusest:

Ma ei kujuta ette, millest selline seisukoht, kui mujal probleeme pole. Ma arvan, et asi võib tekitada päris palju kõneainet, kuigi seadusesilmas on seekord meil õigus, mitte Sunpokeril. Aga nagu ka seal teemas kirjeldatuna, võib tekkida situatsioon, kus Eesti alla 21-aastaste kasutajaskond on niivõrd väike toa mastaabis, et pahatihti ei vaevu support ja management lihtsalt asjasse nii tugevalt süveneda.


Siit järeldan mina seda, et pokkerituba võib teha seda, mida heaks arvab! Mitte ükski seadus, võimuorgan neile ei kehti ja täiesti süüdimatud vanad.

Me peaks tegema miski "pundi", millega me kaitseks pokkerit ja mängijaid selliste tubade vastu ja nende vastu räigelt üheskoos võitlema hakkama. Ma ei tea, kas see oleks lubatud, kui miski suure liikmeline punt saadab näiteks iga 24 tunni tagant niikaua Sunpokkerile kirja, kui aru saavad ,et see on seadusevastane!

Ja sellise pundiga saaks edaspidi organiseeritult võidelda analoogsete juhtumite korral.

masterpuppet
17.11.08, 12:17
Sunpokerile võiks saata meie Hasartmängu seaduse ja siis otsingu endale tõlk, kes selle läbi töötaks. Sest hetkel meie seadused online mängimist ei reguleeri ja sunpokeri võib pimedasse kohta saata.

-andres-
17.11.08, 12:21
Kõik vajalikud seadused olid ka seletustega kuuldaolevalt saadetud. Suhtumine võis olla, aga umbes selline, et "who cares about 50 possible players, we have better things to do". See jätab juba toa kohta sita maigu ja arvan, et kaob ka see isu sinna edaspidi mängima jääda.

ranka
17.11.08, 13:20
Ma räägin me peaks tegema miski organiseeritud ühingu. Isegi 10-ne pealine "Eesti Pokkerikaitse Liit" oleks enam, kui küll, et kümnekesi survet avaldada pokkeritubadele. Sellist pähe istumist mina isiklikult ei salli - pokkerituba ei ole siin mingi ütleja ja ta peab meie rahvuskaaslasi teenendama.

antnx
17.11.08, 13:44
<Boyzoid> we went through almost 4 cases of beer
<Boyzoid> and most of that was drunk by my dad and I
<Boyzoid> I get my liver form him
<jamiejackson> you'll get it from someone else soon

alaska
17.11.08, 14:04
;D Lahe sõnademäng

Davy
17.11.08, 14:05
Ranka mis diilide standardid on? Võtaks ka ühe õpilase võibolla...

ranka
17.11.08, 14:39
Ranka mis diilide standardid on? Võtaks ka ühe õpilase võibolla...


Mida täpsemalt silmas pead?

Davy
17.11.08, 14:52
Mida täpsemalt silmas pead?


Ma mõtlen kui kaua need kestavad ... mingi arv käsi või kuid ?

ranka
17.11.08, 15:03
Ma mõtlen kui kaua need kestavad ... mingi arv käsi või kuid ?


rankapojaga on mul suht vaba diil. Aga järgmised diilid teen käte arvuga, miski 100,000 kätt oleks minimaalne, et peale seda saab alles vabaks osta :)

Davy
17.11.08, 15:09
rankapojaga on mul suht vaba diil. Aga järgmised diilid teen käte arvuga, miski 100,000 kätt oleks minimaalne, et peale seda saab alles vabaks osta :)




Vabaks osta?

-andres-
17.11.08, 15:11
Sinnamaani tuleks siis kasumit ka stakejaga jagada. Ma arvan, et põhimõte on selles :). Peale seda saab juba mängija oma teed ning kogu tulu jääb talle endale.

ranka
17.11.08, 15:14
Vabaks osta?


Kui sa staked kedagi, siis on ju leping, et ta peab mängima X aega, kätt, mida iganes ja siis saab end "vabastada" ikkest, tagastades sulle su esialgse stake summa.

Kui sa seda peale ei pane siis lastakse sind üle - kui mängijal läheb hästi ja saab suure rolli kätte, siis peale teist päeva ostab end vabaks. Kui läheb halvasti kaotad oma raha. Sisuliselt kingid vastasele "freerolli" võimaluse. Kui aga paned peale piirangu, siis mingu tal nii hästi, kui tahes peab ta maksma sulle X% kasumist niikaua, kuni lepingu aeg on täis - kas käeline, ajaline või kasumiga piirang.

ranka
17.11.08, 16:01
http://img504.imageshack.us/img504/9248/spaceti6.jpg

privador
17.11.08, 16:36
Kui sa staked kedagi, siis on ju leping, et ta peab mängima X aega, kätt, mida iganes ja siis saab end "vabastada" ikkest, tagastades sulle su esialgse stake summa.

Kui sa seda peale ei pane siis lastakse sind üle - kui mängijal läheb hästi ja saab suure rolli kätte, siis peale teist päeva ostab end vabaks. Kui läheb halvasti kaotad oma raha. Sisuliselt kingid vastasele "freerolli" võimaluse. Kui aga paned peale piirangu, siis mingu tal nii hästi, kui tahes peab ta maksma sulle X% kasumist niikaua, kuni lepingu aeg on täis - kas käeline, ajaline või kasumiga piirang.
Jep muidu sponsoreeritav laseb variatsioooni peal liugu.Nt läheb kohe NL1000 lauda ja üritab teha gamblides 5k.Kui veab siis maksab "õiglaselt" stakejale tagasi jne ja teenitud "kasumiga" minnaks kohe jooma vms

kollane
17.11.08, 16:40
Jep muidu sponsoreeritav laseb variatsioooni peal liugu.Nt läheb kohe NL1000 lauda ja üritab teha gamblides 5k.Kui veab siis maksab "õiglaselt" stakejale tagasi jne ja teenitud "kasumiga" minnaks kohe jooma vms



väga vajalik lause

-andres-
17.11.08, 17:06
väga vajalik lause


Mis mõttes?
Leidub kindlasti inimesi, kes stake saades külmalt niimoodi käituvad, ilma et silmgi pilguks. Seega tulebki väga hoolikalt valida inimest/mängijat keda stakeda. Juba siit foorumist on ehe näide olemas Ranka ühe stake poolt. Lugu ei olnud küll päris selline, kuid ei antud ka endast parimat.

ranka
17.11.08, 17:21
Täpselt andres, täpselt!

kollane
17.11.08, 17:36
Mis mõttes?
Leidub kindlasti inimesi, kes stake saades külmalt niimoodi käituvad, ilma et silmgi pilguks. Seega tulebki väga hoolikalt valida inimest/mängijat keda stakeda. Juba siit foorumist on ehe näide olemas Ranka ühe stake poolt. Lugu ei olnud küll päris selline, kuid ei antud ka endast parimat.




ma pidasin silmas seda ,et see on mõistetav ka ilma liigsete kommentaariteta.

Davy
17.11.08, 19:08
Staketav leitud... :)

lenC
17.11.08, 21:38
Vabandan kõigi ees(peamiselt Arise), viimaste päevade mitteaktiivsuse tõttu. Elus on käimas suured muutused. Paari päeva pärast olen jälle foorumigrindimas.

Klamber®
17.11.08, 21:55
Vabandan kõigi ees(peamiselt Arise), viimaste päevade mitteaktiivsuse tõttu. Elus on käimas suured muutused. Paari päeva pärast olen jälle foorumigrindimas.


ja nagu nüüd read peaks teile ütlema (2+2 on 4 teatavasti) siis me abiellume lenCiga....

Andr3s
17.11.08, 22:05
Kumma juurde kokku kolite? :D

ok2aa
17.11.08, 22:22
mängisin täna peale tööd 2 turniiri - starsi $8rebuy ja fulltildi $24 deepstack. mõlemal sain rahadesse aga nii sitt tuju pole tükk aega olnud kui mõlemast bustides. ilusad stäkid olid mõlemal turnal ja siis ei pidand enam ükski käsi vastu ja starsi turnal donkasin end põmst meelega välja. praegu enam ei suuda üldse ette kujutada, kuidas ma kunagi 2-tabledes turniire sain mängida.

kivisaba
17.11.08, 23:38
PokerStars No-Limit Hold'em, $0.10 BB (9 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

MP3 ($14.90)
CO ($11.25)
Button ($6.40)
SB ($19.95)
BB ($6.15)
UTG ($1.75)
UTG+1 ($8.50)
Hero (MP1) ($10)
MP2 ($10.25)

Preflop: Hero is MP1 with Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif
1 fold, UTG+1 calls $0.10, Hero raises to $0.50, MP2 calls $0.50, 5 folds, UTG+1 calls $0.40

Flop: ($1.65) 9http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (3 players)
UTG+1 checks, Hero bets $1.30, MP2 calls $1.30, UTG+1 raises to $8 (All-In), Hero calls $6.70, MP2 raises to $9.75 (All-In), Hero calls $1.50 (All-In)

Turn: ($28.65) 3http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (3 players, 3 all-in)

River: ($28.65) 4http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (3 players, 3 all-in)

Total pot: $28.65 | Rake: $1.40

Results:
UTG+1 mucked Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, 9http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (two pair, Aces and nines).
Hero had Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (two pair, Aces and Jacks).
MP2 had 9http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, 9http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (three of a kind, nines).
Outcome: MP2 won $27.25

nii rigged kätt pole ammu näinud krdi 3 outer ei tulnud ka kokku

Andr3s
17.11.08, 23:49
Imo mängis MP2 väga kena value peale selle käe. Hea esimene call talt
flopil.
Loo moraal: AJo MP1 peal on -EV... ^^

kivisaba
18.11.08, 00:11
see ei vähenda fakti et käsi rigged oli

lenC
18.11.08, 00:13
imo on see esimene call suht kohutav

ESTPatrick
18.11.08, 01:44
imo on see esimene call suht kohutav


Ei

lenC
18.11.08, 01:52
Ei

Põhjenda, mina arvan, et UTG foldib või callib 10x tihedamini, kui raiseb. Ja setile on liiga palju ohtlikke turncarde. Nii drawheavy flopil re-raise vastu kütavad AK-d jne sisse küll, calli vastu võivad sellised käed turnil hoo maha võtta.

ESTPatrick
18.11.08, 02:11
Põhjenda, mina arvan, et UTG foldib või callib 10x tihedamini, kui raiseb. Ja setile on liiga palju ohtlikke turncarde. Nii drawheavy flopil re-raise vastu kütavad AK-d jne sisse küll, calli vastu võivad sellised käed turnil hoo maha võtta.


Oleneb loomulikult vastastest, pole ammu nl10 toksinud, kuid seni kuni ei tunne eeldan et vastane teab mis kaarte ta vähemalt mängib. Millest järeldan, et raisides võib küll turn olla sitane, võib siiski vastasele agressiooni tõttu kartus sisse lüüa. nt kui raise siis draw üldjuhul järelt foldib ja esimene tüüp kui tal on Ax tüüpi käsi - ütleme 1 paar AT vms, siis ta max callib su raise ära ja turni aggressiooni peale foldib (eeldus et mõtlev mängija), aga kui siin callida ja 3s tüüp järelt ka callib drawga (näiteks), siis lähed teadlikult riskile välja kuid turni safekaardi peale saab esimese tüübi checki peale , mis oleks muidugi halb, panna kindla beti ja pot maha võtta, kuid üldjuhul kui draw tõmbaja foldib turni siis esimene tüüp check-callib sind 2 tänavat, mida ei oleks aga juhtunud kui oleksid flopil raisinud - vähemalt tõenäosus on oluliselt väiksem.

kui aga cbetib ka turni siis raise sisse ja pot suuremaks ja edasi on ilmselt kõik committed või selle lähedal. Mulle meeldib variatsiooni mäng, näen selles nl200 tasemel suuremat valuet, aga nl10s võib õige olla nagu eespool mainitud kui vastastele meeldib palja drawga allin callida ennast - ei tea täpselt kuna vastaste omadusi ei märganud kusagil

ranka
18.11.08, 03:35
Ma raisen siin setiga täpselt 100% ajast, call on halb, kuna turni võib tulla väga palju "mitte safe" kaarte ja siis me raisedes enam valuet ei saa. Kui turn on isegi blank ja vastane on mõtlev, siis on väga raske meil stacke turnil sisse saada. Pluss callides anname drawidele ideaalseid odsse.

ok2aa
18.11.08, 07:58
hu olles ma ka calliks aga multiway sellisel flopil raiseks ka põmst alati

antnx
18.11.08, 09:15
Raise võiks MP2 olla siis 3$?


EDIT:
Ma ei tea mis siin rigged on?
Täiesti norm pokker

ranka
18.11.08, 09:36
Jep, maybe 10-20 senti rohkem.

Oliverk
18.11.08, 16:27
Jälle mina!

** Hand # 2273134416 starting - 2008-11-18 17:20:20
** Fresh Threads 2 [Hold 'em] (0.02|0.05 NL - Cash Game) Real Money

LEFTY_STAX sitting in seat 1 with €3.30[Dealer]
Oliverk sitting in seat 3 with €5.43
Kurg177 sitting in seat 4 with €1.84
Keiss sitting in seat 7 with €5.20
Tapis69 sitting in seat 8 with €13.61
HopeLess7 sitting in seat 10 with €7.33
Oliverk posted the small blind - €0.02
Kurg177 posted the big blind - €0.05

** Dealing cards to Oliverk: Ac, Ad
Keiss raised to €0.20
Tapis69 folded
HopeLess7 folded
LEFTY_STAX folded
Oliverk raised to €0.68
Kurg177 folded
Keiss raised to €2.12
Oliverk went all-in - €4.75
Keiss went all-in - €3.08

** Dealing the flop: Jh, 5c, 10s

** Dealing the turn: 10d

** Dealing the river: Ks
Oliverk shows: Ac, Ad
Keiss shows: Kc, Kh
Keiss wins €10.35 from the main pot

Keiss
18.11.08, 16:33
No mis teha, kaardid mängisid. Ma ei foldi üldiselt KK preflop, ka mitte sinu või mõne teise siinse kasutaja vastu. Ja eile sain ise samamoodi mõnusaid biite, mis päädis sellega, et kasum kuivas suht kokku.

Oliverk
18.11.08, 16:34
Ega ma ka KK ei foldiks lihtsalt eile sain kaks korda kk vs aa pähe ja täna kui endal aa saan ikka pähe.

ranka
18.11.08, 18:23
krt jrgn hell meelitas mind jõusaali ja nüüd sõna otseses mõttes olen suremas! :Ü

Head ööD! :)

BuildUp
18.11.08, 18:57
krt jrgn hell meelitas mind jõusaali ja nüüd sõna otseses mõttes olen suremas! :Ü

Head ööD! :)


No palju rinnalt läheb? ;D ;D

antnx
18.11.08, 20:58
Noo mind veeti jalgpalli mängima ja ma olen ka suremas :D

Tarmo
18.11.08, 21:43
aga julm donk käis kossu mängimas ja suutis mõne dongi panna 8) peale viimast põlve oppi ei julenud enam lootagi, aga vut võta näpus/rõngast ;D

Keiss
18.11.08, 22:30
Tra tilti ajab tänane päev, algus oli kena ja lõpuks suisa kergesse miinusesse. Kõik vennad ckraisevad mu cbetile callivad pote järgi ning ikka hitivad. Lõpuks viskas kopa ette ja no mis teha sellise vastu, kes 90% openlimbib ja ckraiseb mingite suva kätega.

** Hand # 2273802560 starting - 2008-11-18 23:15:00
** Fresh Pots 2 [Hold 'em] (0.02|0.05 NL - Cash Game) Real Money

TryskoHlad sitting in seat 1 with €7.36
guojing18 sitting in seat 2 with €4.33
Bateleurs sitting in seat 3 with €8.23
kuzm sitting in seat 4 with €5.43[Dealer]
Oliverk sitting in seat 6 with €7.20
TemeT sitting in seat 7 with €1.93
fatchip sitting in seat 8 with €5.34
jupats666 sitting in seat 9 with €20.35
Keiss sitting in seat 10 with €0.00
Oliverk posted the small blind - €0.02
TemeT posted the big blind - €0.05

** Dealing cards to Keiss: 4d, Kc
fatchip folded
jupats666 called - €0.05
Keiss folded
TryskoHlad folded
guojing18 raised to €0.25
Bateleurs folded
kuzm folded
Oliverk folded
TemeT folded
jupats666 called - €0.25

** Dealing the flop: 2c, 9d, 5h
jupats666 checked
guojing18 bet - €0.55
jupats666 raised to €1.10
guojing18 went all-in - €3.53
jupats666 called - €4.08

** Dealing the turn: 2s

** Dealing the river: 9h
guojing18 shows: Ah, As
jupats666 shows: 9c, Kd
jupats666 wins €8.63 from the main pot

** Hand # 2273798793 starting - 2008-11-18 23:13:45
** Fresh Pots 2 [Hold 'em] (0.02|0.05 NL - Cash Game) Real Money

TryskoHlad sitting in seat 1 with €7.36
guojing18 sitting in seat 2 with €4.33
Bateleurs sitting in seat 3 with €8.23[Dealer]
kuzm sitting in seat 4 with €5.45
StiboLoki sitting in seat 5 with €4.41
Oliverk sitting in seat 6 with €7.20
TemeT sitting in seat 7 with €1.93
fatchip sitting in seat 8 with €5.34
jupats666 sitting in seat 9 with €14.73
Keiss sitting in seat 10 with €5.65
kuzm posted the small blind - €0.02
StiboLoki posted the big blind - €0.05

** Dealing cards to Keiss: Ks, Kh
Oliverk folded
TemeT folded
fatchip folded
jupats666 called - €0.05
Keiss raised to €0.30
TryskoHlad folded
guojing18 folded
Bateleurs folded
kuzm folded
StiboLoki folded
jupats666 called - €0.30

** Dealing the flop: 10c, 9h, 8h
jupats666 checked
Keiss bet - €0.35
jupats666 raised to €0.70
Keiss called - €0.70

** Dealing the turn: 6d
jupats666 bet - €0.50
Keiss raised to €2.00
jupats666 raised to €5.00
Keiss went all-in - €2.65

** Dealing the river: 9c
jupats666 shows: 7c, Jh
Keiss mucks: Ks, Kh
jupats666 wins €11.27 from the main pot



Selline tunne küll, et mingi bot möllab lihtsalt, ta oli mul enne ka kirjas kui agrodonk, kes 36s blinde kaitseb re-raisega. Panin tänaseks cashi aknad kinni. Ei saa selliste vastu. Tglt oleks pidanud foldima, aga olin selleks ajaks selle venna ja teiste vastu suht vihaseks aetud! >:(

kivisaba
19.11.08, 00:41
imo on see esimene call suht kohutav

milline call ? see kus mul 1,5$ veel stacki jäi ? hull vahe nagunii commited ju ja see 3. mängijal on ju nagunii oddsid olemas olenemata sellest kas liidan selle 1,5 otsa or not

ranka
19.11.08, 05:13
** Hand # 2273798793 starting - 2008-11-18 23:13:45
** Fresh Pots 2 [Hold 'em] (0.02|0.05 NL - Cash Game) Real Money

TryskoHlad sitting in seat 1 with €7.36
guojing18 sitting in seat 2 with €4.33
Bateleurs sitting in seat 3 with €8.23[Dealer]
kuzm sitting in seat 4 with €5.45
StiboLoki sitting in seat 5 with €4.41
Oliverk sitting in seat 6 with €7.20
TemeT sitting in seat 7 with €1.93
fatchip sitting in seat 8 with €5.34
jupats666 sitting in seat 9 with €14.73
Keiss sitting in seat 10 with €5.65
kuzm posted the small blind - €0.02
StiboLoki posted the big blind - €0.05

** Dealing cards to Keiss: Ks, Kh
Oliverk folded
TemeT folded
fatchip folded
jupats666 called - €0.05
Keiss raised to €0.30
TryskoHlad folded
guojing18 folded
Bateleurs folded
kuzm folded
StiboLoki folded
jupats666 called - €0.30

** Dealing the flop: 10c, 9h, 8h
jupats666 checked
Keiss bet - €0.35
jupats666 raised to €0.70
Keiss called - €0.70

** Dealing the turn: 6d
jupats666 bet - €0.50
Keiss raised to €2.00
jupats666 raised to €5.00
Keiss went all-in - €2.65

** Dealing the river: 9c
jupats666 shows: 7c, Jh
Keiss mucks: Ks, Kh
jupats666 wins €11.27 from the main pot



Selline tunne küll, et mingi bot möllab lihtsalt, ta oli mul enne ka kirjas kui agrodonk, kes 36s blinde kaitseb re-raisega. Panin tänaseks cashi aknad kinni. Ei saa selliste vastu. Tglt oleks pidanud foldima, aga olin selleks ajaks selle venna ja teiste vastu suht vihaseks aetud! >:(


3ball flop ja flopi cbet olgu ka suurem.

marguzz22
19.11.08, 08:36
OIIIII kui haige, midagi sarnast nagu siin 1 vend postitas kuidas ässade kolmikule ära, hommikuti donkide luckboxid töötavad

$0.05/$0.1 No Limit Holdem
6 players
Converted at weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG Hero ($14.07)
UTG+1 Reifonas ($5.90)
CO lzaycat ($6.55)
BTN Paetsch ($13.93)
SB Sabaka777 ($11.70)
BB AdamIda ($9.25)

Pre-flop: ($0.15, 6 players) Hero is UTG K :club: K :diamond:
Hero raises to $0.40, Reifonas calls $0.40, 1 fold, Paetsch calls $0.40, 1 fold, AdamIda calls $0.30

Flop: A :club: 4 :heart: K :heart: ($1.65, 4 players)
AdamIda bets $0.30, Hero raises to $2.55, 2 folds, AdamIda calls $2.25

Turn: A :spade: ($6.75, 2 players)
AdamIda checks, Hero bets $6.75, AdamIda goes all-in $6.30

River: T :diamond: ($19.80, 2 players)

Final Pot: $19.80
AdamIda shows: A :heart: T :heart:
Hero shows: K :club: K :diamond:

AdamIda wins $18.39 ( won +$9.14 )
Paetsch lost -$0.40
Hero lost -$9.70
Reifonas lost -$0.40
_________________________
editud Klamber®-i poolt
_________________________

Tuul
19.11.08, 11:40
ja ma isegi ei võitnud temalt raha:

BuryDimass: suka estonskaja
Dealer: Tuuletallaja, it's your turn. You have 8 seconds to act
BuryDimass: vi esche za bronzovogo soldata otvetite kozly
BuryDimass: ja tebya sam mochiy budu tvar'

Marek K.
19.11.08, 12:03
Keegi swanki libesteid tahab osta?

Aristotep
19.11.08, 12:07
mnjaa... Ma oleks tiblale vastu lajatanud ja ilmselt chatist ilma jäänud. >:(

peokuningas
19.11.08, 15:36
LHV foorumist väike jutuke kopeeritud


Klassika: Kuidas ma Starmani aktsiatega nikku sain

Eesti elab buumis, vana peldikkorter maksab miljon, aktsiad maksavad 20 aastatootlust börsil ja ise pead siis selle kõige sita keskel veel häid valikuid tegema.
Kuna börsile tuli see aasta kaks uut ettevõtet, siis pidi ka ise õnne proovima. Tallinna Vee IPO-st saadud kopikad olid veel magusalt meeles ja kuna taksojuht Rein andis oma õnnistuse ka Starmani aktsiale, siis saigi endale Starmani aktsiaid soetama mindud. Eks aktsiate omamine on ju alati tsikke ligi tõmmanud ja selles õndsas usus sai neid märgitud. Kahjuks füüsiliselt midagi enda kätte ei saa ja selle tarvis tuli mul osta kaks A4 paberipakki. Mõtlesin ka kahepoolse kujunduse aktsiale välja ja edasi möödus mu õhtu nende 1000-nde lehe trükkimisel. Tulemus oli vägev - laud oli lookas aktsiate all.
Järgmine päev suundusin ühte klubisse hotelli all. kägardasin ka mõned aktsiad endale põuetaskusse. Hotelli ööklubides käivad tavaliselt hilpharakad-beibed. Nemad vaatavad ainult raha, kui seda on, siis saad ka seksi. Noh, eks ma siis läksin ja mängisin laia lehte. Istusin lauda, kus olid kaks üleslöödud 25-30-ne aastast tibi (ma ei saa aru küll miks sellises vanuses naised raha-otsimis-klubides käivad kuna nende valuuta hakkab juba kahanema??). aga ok, ütlesin, et olen aktsionär ja praegugi midagi taskus vedelemas. krt, need tibid on nii lollid ja uskusid mu prinditud Starmani aktsiaid. Läksime siis minu poole ja kui nad minu lookas lauda nägid, siis oli seks garanteeritud. ruinasin neid 2 tundi ja andsin mõlemale posu starmani aktsiaid kauba peale. tsikid olid sillas ja mina olin paugu maha saanud.

ranka
19.11.08, 15:41
LOL. It can't be true!

Aga ära ütlegi, et kas on tõsi või mitte, rikud kõik ilusa ära! :)

Metsapull
19.11.08, 15:56
Täna sai endale CardPlayeri teine osa soetatud. Sellega koos sain siis esimese osa "tasuta" kauba peale, kus oli triobeti boonuskood. Kas sellel on peal mingi ajaline piirang või mille pärast triobet ütleb mulle, et "koodi ei leitud"?

lenC
19.11.08, 16:08
Täna sai endale CardPlayeri teine osa soetatud. Sellega koos sain siis esimese osa "tasuta" kauba peale, kus oli triobeti boonuskood. Kas sellel on peal mingi ajaline piirang või mille pärast triobet ütleb mulle, et "koodi ei leitud"?

Ma olen päris kindel, et see pakkumine enam ei kehti.

antnx
19.11.08, 16:28
Tõstataks debati - mille alustas üks mu sõber.

Tema väitis, et
Pokkeris on suurem riskitegur kui aksiatega kaubeldes ja nendesse investeerides.

Mina vaidlesin vastu kui ütlesin, et aksiatesse raha pannes ole me kunagi kindlad mis meie rahast saab

Ma olen suht võhiks sellel teemal aga tahaks vastukaja

lenC
19.11.08, 16:37
Tõstataks debati - mille alustas üks mu sõber.

Tema väitis, et
Pokkeris on suurem riskitegur kui aksiatega kaubeldes ja nendesse investeerides.

Mina vaidlesin vastu kui ütlesin, et aksiatesse raha pannes ole me kunagi kindlad mis meie rahast saab

Ma olen suht võhiks sellel teemal aga tahaks vastukaja

Oleneb pokkerimängija oskusest ja BRM-st. Kui Ranka mängiks NL2-e elu lõpuni $20k rolliga, siis oleks riskitegur väiksem. Kui imric laseb 2 buy-iniga PLO-d, siis jällegi suurem. Vabandan võrdluse pärast.

BuildUp
19.11.08, 17:12
Tõstataks debati - mille alustas üks mu sõber.

Tema väitis, et
Pokkeris on suurem riskitegur kui aksiatega kaubeldes ja nendesse investeerides.

Mina vaidlesin vastu kui ütlesin, et aksiatesse raha pannes ole me kunagi kindlad mis meie rahast saab

Ma olen suht võhiks sellel teemal aga tahaks vastukaja




Bankrolli teema kehtib igas valdkonnas üldse siin elus, kus raha tehakse ja riskantne pole ei pokkeri mängimine ega aktsiatega tegelemeni, vaid hoopis riskantne on teadmatus ning oskamatus tegeleda nende asjadega, millega siiski tegeletakse. Kui sul on piisavalt teadmisi ühes või teises valdkonnas ning sa tegeled nendega iga päev, siis sa oled selle ala professionaal ja porfessionaalid on alati plussis.

Ja veel, et aktsiatesse investeerimisel on tõesti riskifaktor väiksem, kui pokkeris. Aga aktsiatega kauplemise puhul( ehk kui sa oled trader) on riskitegur kindlasti suurem.

privador
19.11.08, 17:13
Tõstataks debati - mille alustas üks mu sõber.

Tema väitis, et
Pokkeris on suurem riskitegur kui aksiatega kaubeldes ja nendesse investeerides.

Mina vaidlesin vastu kui ütlesin, et aksiatesse raha pannes ole me kunagi kindlad mis meie rahast saab

Ma olen suht võhiks sellel teemal aga tahaks vastukaja
Börsil on suurem riskitegur.Börsil on kaotajaid ca 90-95%.Pakun välja,et pokkeris on kaotajaid selgelt vähem
Trackeri andmetel on võidus kaotsues35/65
Milles on siis point.sisuliselt börs on üks suur lotomasin.Aga ka sealt võetakse "raket"
"rake" alla läheb teenustasud,haldustasud ja ebalikviidsel aktsial ka spread.

BuildUp
19.11.08, 17:18
Börsil on suurem riskitegur.Börsil on kaotajaid ca 90-95%.Pakun välja,et pokkeris on kaotajaid selgelt vähem
Trackeri andmetel on võidus kaotsues35/65
Milles on siis point.sisuliselt börs on üks suur lotomasin.Aga ka sealt võetakse "raket"
"rake" alla läheb teenustasud,haldustasud ja ebalikviidsel aktsial ka spread.


Lotomasin siiski börs ei ole. Ehk oled kuulnud sellisest mehest nagu Warren Buffett.

Oliverk
19.11.08, 20:14
Lubab tänaseks juba head sessi >:( -2bi hetkel

** Hand # 2275038274 starting - 2008-11-19 21:12:28
** Fresh Pots [Hold 'em] (0.02|0.05 NL - Cash Game) Real Money

Oliverk sitting in seat 1 with $4.98
kajhan sitting in seat 2 with $6.27[Dealer]
bestboy1986 sitting in seat 3 with $7.40
tinkebel sitting in seat 4 with $2.28
------Ryzius sitting in seat 5 with $4.43
LV-Liimens sitting in seat 6 with $3.18
kungen27 sitting in seat 7 with $4.34
Strangelet sitting in seat 8 with $3.74
anakreonts sitting in seat 9 with $4.93
greengobblin sitting in seat 10 with $2.83
bestboy1986 posted the small blind - $0.02
tinkebel posted the big blind - $0.05

** Dealing cards to Oliverk: Kc, Kh
------Ryzius called - $0.05
LV-Liimens called - $0.05
kungen27 called - $0.05
Strangelet folded
anakreonts folded
greengobblin went all-in - $2.83
Oliverk went all-in - $4.98
kajhan folded
bestboy1986 folded
tinkebel folded
------Ryzius went all-in - $4.38
LV-Liimens folded
kungen27 folded

** Dealing the flop: 4c, 6s, 9d

** Dealing the turn: 7h

** Dealing the river: 10c
------Ryzius shows: 8h, 8d
Oliverk mucks: Kc, Kh
greengobblin mucks: 5h, Ah
------Ryzius wins $8.56 from the main pot
------Ryzius wins $3.20 from side pot 1

peokuningas
19.11.08, 22:00
Lubab tänaseks juba head sessi >:( -2bi hetkel



Ma just lõpetasin oma 1,5h sessi (-3BI). Looduse vastu ikka ei saa.
AA vs set, KK vs set, top pair vs trips, blindide võitluses 3betted potis flopatud flushi otsa. No ei suuda overpaire maha panna, lihtsalt ei suuda.
Aga vähemalt tilt ei röövinud ühtegi dollarit täna, saavutus seegi.

Tigrano
19.11.08, 22:16
Ma just lõpetasin oma 1,5h sessi (-3BI). Looduse vastu ikka ei saa.
AA vs set, KK vs set, top pair vs trips, blindide võitluses 3betted potis flopatud flushi otsa. No ei suuda overpaire maha panna, lihtsalt ei suuda.
Aga vähemalt tilt ei röövinud ühtegi dollarit täna, saavutus seegi.



Vahest on jube olla, kui selline päev juhtumisi saab olema. Iga bet callitakse, iga cbet raisitakse jne, siis lõpuks veel saad set vs set, overpair vs suckoudi jne jubedad on need hetked.

Davy
20.11.08, 00:51
Ma olen ikka RÄIGE DONK

(misclick)

PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (9 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

BB ($4.15)
UTG ($24.75)
UTG+1 ($15)
Hero (MP1) ($25)
MP2 ($9.85)
MP3 ($25)
CO ($24.40)
Button ($21.10)
SB ($4.40)

Preflop: Hero is MP1 with http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/3c.gif, http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/8c.gif
UTG calls $0.25, UTG+1 (poster) checks, Hero checks, 5 folds, BB raises to $0.50, UTG raises to $24.75 (All-In), 1 fold, Hero calls $24.50, 1 fold

Flop: ($49.85) http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/5s.gif, http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/8s.gif, http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/9d.gif (2 players, 1 all-in)

Turn: ($49.85) http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/8h.gif (2 players, 1 all-in)

River: ($49.85) http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/7d.gif (2 players, 1 all-in)

Total pot: $49.85 | Rake: $2.50

Results:
UTG had Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (two pair, Kings and eights).
Hero had 3http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, 8http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (three of a kind, eights).
Outcome: Hero won $47.95

Klamber®
20.11.08, 00:52
oleks võinud käe lõppedes ilmuva chati kah siia kopeerida ...

RudiTurbo
20.11.08, 00:57
Missclick my ass, nii Sa neid suited gappereid mängidki nagunii ;D

Klamber®
20.11.08, 00:58
Missclick my ass, nii Sa neid suited gappereid mängidki nagunii ;D


suited 4gapper ..

privador
20.11.08, 02:04
Hero calls $24.50,
pro move

Keiss
20.11.08, 05:35
Sa oleksid võinud chatis öelda: ty 8) või siis i knew that eighties coming back vms

ranka
20.11.08, 07:40
Ma olen ikka RÄIGE DONK

(misclick)

PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (9 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

BB ($4.15)
UTG ($24.75)
UTG+1 ($15)
Hero (MP1) ($25)
MP2 ($9.85)
MP3 ($25)
CO ($24.40)
Button ($21.10)
SB ($4.40)

Preflop: Hero is MP1 with http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/3c.gif, http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/8c.gif
UTG calls $0.25, UTG+1 (poster) checks, Hero checks, 5 folds, BB raises to $0.50, UTG raises to $24.75 (All-In), 1 fold, Hero calls $24.50, 1 fold

Flop: ($49.85) http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/5s.gif, http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/8s.gif, http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/9d.gif (2 players, 1 all-in)

Turn: ($49.85) http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/8h.gif (2 players, 1 all-in)

River: ($49.85) http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/7d.gif (2 players, 1 all-in)

Total pot: $49.85 | Rake: $2.50

Results:
UTG had Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (two pair, Kings and eights).
Hero had 3http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, 8http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (three of a kind, eights).
Outcome: Hero won $47.95



LOOOOOOOOOOOL. See misclick kandideerib raudselt aasta 2008 parimaks misclickiks! :)

lebovend
20.11.08, 09:05
ma ei tea, mind ajaks k6ige rohkem p88rdesse see, kui sa nyyd donketks s6imaks.
korduvalt nii olnud, fulldonkeyd hitivad ja s6imavad lauda luuseriteks:p

ala oleks v6inud 8elda et "idiot going allin with KK, HAHAHAHA"

alaska
20.11.08, 09:17
Või "I outplayed you" sobib kah hästi sellisesse situatsiooni... :D

Aristotep
20.11.08, 09:49
Tuletame meelde kuldseid õpetussõnu :)

http://www.grapheine.com/bombaytv/bt.swf?code=4226f348c6ac962a1af7e567028cddd1

ranka
20.11.08, 10:19
Selle video autorile peaks iga mees andma $1! See on lihtsalt klassika!

Tigrano
20.11.08, 10:29
See on tase, teeb mõne nutuse postitaja tuju kindlasti paremaks ;)

hotcocacola
20.11.08, 13:06
Jutustan loo, mis juhtus täna, 20. novembril 2008 @minu tööl.
Kuna töötan arvutitega tegelevas firmas siis...

Tuli klient:"Ou, ma tahan läpakasse sisse saada"
mina:"Miks siin auk on..."
Klient:"noo ma läksin nii närvi ja võtsin akutrelli ja puurisin ekraani läbi, aga nüüd on midagi väga pe**es, ta ei lähe üldse käima"
mina ja kaastööline:" AHAHAHAHAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D :D :D :D :D"


KUIDAS TE KOMMENTEERITE SEDA SEIKLUST :D :D :D ???

Tigrano
20.11.08, 13:10
Jutustan loo, mis juhtus täna, 20. novembril 2008 @minu tööl.
Kuna töötan arvutitega tegelevas firmas siis...

Tuli klient:"Ou, ma tahan läpakasse sisse saada"
mina:"Miks siin auk on..."
Klient:"noo ma läksin nii närvi ja võtsin akutrelli ja puurisin ekraani läbi, aga nüüd on midagi väga pe**es, ta ei lähe üldse käima"
mina ja kaastööline:" AHAHAHAHAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D :D :D :D :D"


KUIDAS TE KOMMENTEERITE SEDA SEIKLUST :D :D :D ???


Kas sa ikka küsisid, kas ta pokkerit mängib. Et tiltis peaga lõhkugu parem hiirt või midagi, tuleb odavam ;D

hotcocacola
20.11.08, 13:19
Kas sa ikka küsisid, kas ta pokkerit mängib. Et tiltis peaga lõhkugu parem hiirt või midagi, tuleb odavam ;D


irww :D, no ma ei kujuta ette, mis teda nii närvi võis ajada:D

ranka
20.11.08, 13:19
Jutustan loo, mis juhtus täna, 20. novembril 2008 @minu tööl.
Kuna töötan arvutitega tegelevas firmas siis...

Tuli klient:"Ou, ma tahan läpakasse sisse saada"
mina:"Miks siin auk on..."
Klient:"noo ma läksin nii närvi ja võtsin akutrelli ja puurisin ekraani läbi, aga nüüd on midagi väga pe**es, ta ei lähe üldse käima"
mina ja kaastööline:" AHAHAHAHAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D :D :D :D :D"


KUIDAS TE KOMMENTEERITE SEDA SEIKLUST :D :D :D ???


Nalja teed vä? See ei saaaaaaaa ollla tõsi! ROFL!

hotcocacola
20.11.08, 13:21
Nalja teed vä? See ei saaaaaaaa ollla tõsi! ROFL!


ei tee nalja :D, krt, leiaks ma mingi pildistava asjanduse, teeks ma kohe paar klõpsu :D:D

ranka
20.11.08, 13:38
ei tee nalja :D, krt, leiaks ma mingi pildistava asjanduse, teeks ma kohe paar klõpsu :D:D


sooooooooooooo sickkkkkkkkkk

hotcocacola
20.11.08, 14:32
kuda see HU rankaga nii pekki läheb :D, miks alati kui mul on käsi suudab ranxbaranx ulme nutsi välja võluda, hahe

Metsapull
20.11.08, 15:16
Kas trios enam NL-5e laudu polegi?

Oliverk
20.11.08, 15:39
Just vaatasin keerati jälle üks asi peeese. Microgaming muud ei oskagi teha. Krt rolli pole et NL10 ka minna aga muud üle ei jää vist.

ranka
20.11.08, 16:12
kuda see HU rankaga nii pekki läheb :D, miks alati kui mul on käsi suudab ranxbaranx ulme nutsi välja võluda, hahe


Mina ei tea midagi ::)

ranka
20.11.08, 16:14
Kas trios enam NL-5e laudu polegi?





Just vaatasin keerati jälle üks asi peeese. Microgaming muud ei oskagi teha. Krt rolli pole et NL10 ka minna aga muud üle ei jää vist.


Aga nüüd on ju NL4 lauad ($0.02/$0.04 blindid) ja paistab, et neid laudu on oma kümmekond tükki. Või milleks need ei kõlba?

antnx
20.11.08, 17:01
http://www.pokerhand.org/?3476441


Täis pekis nutune november
või
Mängisin ise sitalt
Ei
Pane ju setti maha?

Oliverk
20.11.08, 17:08
jep avastasin kui hakkasin NL10 laudu otsima

amagan
20.11.08, 18:52
Ilus päeva algus :o

http://img515.imageshack.us/img515/8493/str8flflhl8.jpg

Oliverk
20.11.08, 20:33
no kuda perset saab nii donk olla
** Hand # 2276514416 starting - 2008-11-20 21:31:00
** Dawns A Day Away [Hold 'em] (0.02|0.04 NL - Cash Game) Real Money

jupats666 sitting in seat 1 with $24.30
broncofan1 sitting in seat 2 with $3.41[Dealer]
mala8586 sitting in seat 5 with $5.09
albaner sitting in seat 6 with $7.37
Bateleurs sitting in seat 7 with $4.66
Oliverk sitting in seat 8 with $9.70
ristorothe sitting in seat 10 with $0.68
mala8586 posted the small blind - $0.02
albaner posted the big blind - $0.04

** Dealing cards to Oliverk: Ks, Ah
Bateleurs folded
broncofan1 > ya had to stay in
Oliverk raised to $0.24
ristorothe folded
jupats666 folded
broncofan1 raised to $0.44
mala8586 folded
albaner folded
Oliverk called - $0.44

** Dealing the flop: Kd, 8h, 8c
Oliverk bet - $0.47
broncofan1 went all-in - $2.97
Oliverk called - $2.97

** Dealing the turn: 10d

** Dealing the river: Jc
broncofan1 shows: Qs, As
Oliverk mucks: Ks, Ah
broncofan1 wins $6.78 from the main pot

Oliverk
20.11.08, 20:37
Nüüd tildilaks ka

** Hand # 2276523335 starting - 2008-11-20 21:36:21
** Hêra [Hold 'em] (0.02|0.04 NL - Cash Game) Real Money

Kean2008 sitting in seat 1 with $4.28
tahe21 sitting in seat 2 with $4.00
Strangelet sitting in seat 3 with $4.54
giubo sitting in seat 4 with $3.74
kebab4Ife sitting in seat 5 with $4.00
Oliverk sitting in seat 6 with $6.57
suedehead59 sitting in seat 7 with $9.53
Jurri sitting in seat 8 with $1.71[Dealer]
OntarioMama sitting in seat 9 with $1.96
BossRomka sitting in seat 10 with $0.90
OntarioMama posted the small blind - $0.02
BossRomka posted the big blind - $0.04

** Dealing cards to Oliverk: Kd, Kh
Kean2008 called - $0.04
Strangelet folded
giubo raised to $0.20
kebab4Ife called - $0.20
Oliverk raised to $0.72
suedehead59 folded
Jurri called - $0.72
OntarioMama folded
BossRomka folded
Kean2008 folded
giubo called - $0.72
kebab4Ife called - $0.72

** Dealing the flop: 4d, 8h, Kc
giubo bet - $0.16
kebab4Ife went all-in - $3.28
Oliverk went all-in - $5.85
Jurri folded
giubo folded

** Dealing the turn: 4h

** Dealing the river: 5h
kebab4Ife shows: 4c, 4s
Oliverk mucks: Kd, Kh
kebab4Ife wins $9.60 from the main pot

alaska
20.11.08, 20:37
Mis ta esindas seal kunnipaari või? (edit esimene käsi)

Oliverk
20.11.08, 20:44
** Hand # 2276534704 starting - 2008-11-20 21:42:44
** Dave One Dave Two [Hold 'em] (0.02|0.04 NL - Cash Game) Real Money

volos1 sitting in seat 1 with $3.04
benkiddo sitting in seat 3 with $3.42
wow33 sitting in seat 4 with $5.08
Strangelet sitting in seat 5 with $3.33
Oliverk sitting in seat 6 with $5.25
tahe21 sitting in seat 7 with $3.94
McPedro sitting in seat 8 with $1.28
alpaca313 sitting in seat 9 with $3.23
mala8586 sitting in seat 10 with $3.94[Dealer]
volos1 posted the small blind - $0.02
benkiddo posted the big blind - $0.04

** Dealing cards to Oliverk: As, Ah
wow33 called - $0.04
Strangelet folded
Oliverk raised to $0.24
tahe21 raised to $1.32
McPedro folded
alpaca313 folded
mala8586 folded
volos1 folded
benkiddo folded
wow33 called - $1.32
Oliverk raised to $4.56
tahe21 went all-in - $2.62
wow33 called - $4.56

** Dealing the flop: 6c, 7d, 4s
wow33 went all-in - $0.52
Oliverk called - $0.52

** Dealing the turn: 2s

** Dealing the river: 3s
wow33 shows: 4h, 4c
Oliverk mucks: As, Ah
tahe21 mucks: Ks, Kc
wow33 wins $11.78 from the main pot
wow33 wins $2.28 from side pot 1

masterpuppet
20.11.08, 20:48
Juhtub, täiesti standard. Ela see osa üle ja küll uuesti kõik asjad koju tulevad.

marguzz22
21.11.08, 08:14
NL20 on kullaauk

ranka
21.11.08, 08:15
Haiged inimesed:
http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=7235776&postcount=81

Kes ei viitsi clickida, panen quotena siia:

http://img383.imageshack.us/my.php?image=supwobblyns8.jpg
whats up

http://img383.imageshack.us/img383/1673/supwobblyns8.jpg

Ban


nice one nolan, since we're bragging heres mine.

winrate is a lil lower but still great for 24 tabler fwiw

http://img90.imageshack.us/img90/2208/sincewebraggingfu4.jpg (http://imageshack.us)
http://img90.imageshack.us/img90/sincewebraggingfu4.jpg/1/w2490.png (http://g.imageshack.us/img90/sincewebraggingfu4.jpg/1/)

BAN!


o hai


stars 2/4 last year
http://i134.photobucket.com/albums/q101/jmoney10587/lifeg.png

this year 2/4, mostly ftp not including last 2 months which are still in pt2

http://i134.photobucket.com/albums/q101/jmoney10587/hm24h.png




it was a nice run cause i suck donkey balls now

BAN!!!!!!!!!!!!!!!!!


some of us grind fpp's guys

ive posted this a couple times before, but it doesnt really get old

http://i251.photobucket.com/albums/gg294/pattayo/wowbreakeven.png


EDIT: somehow through all of this, i manage a lifetime decent winrates at 3/6 and 2/4 (and ~breakeven at 5/10). variance is a mother****er and
really hits me hard somehow

Don't ban.

marguzz22
21.11.08, 09:24
lasin pokkerit töö arvutist maha.. põhjus lihtne iga kommik tulen tööle ja kaotan 30 euri, siis lähen koju ja võtan need 30 euri tagasi
ei leia selle mõtet... eile mängisin br 130 euri peale, täna jälle kaotasin 100 peale tööl kuna ülemus möllas nii,et + EV otsus kindlalt ... 2p2 graafikud motiveerivad mind alati:)

Tarmo
21.11.08, 10:06
on see nagu tavaline starsis, et lahti on 6 lauda ja 4 lauas on käes täpselt samad kaardid isegi mastid samad!? mul näiteks oli Q :spade: 9 :diamond:
asjalik

ok2aa
21.11.08, 10:30
suvekummid

-andres-
21.11.08, 11:11
Vaatan aknast välja ja 3 talve pole nii paksu lund sadanud. Elan sõnaotseses mõttes tupikus, seega teen peatselt linna poole minekut, muidu ei vea ise naelad tekkivatest hangedest välja.

ranka
21.11.08, 11:19
Vaatan aknast välja ja 3 talve pole nii paksu lund sadanud. Elan sõnaotseses mõttes tupikus, seega teen peatselt linna poole minekut, muidu ei vea ise naelad tekkivatest hangedest välja.


Pärnus paistab päike... Kus kohas seda paksu lund sajab?

marguzz22
21.11.08, 11:23
tallinnas

antnx
21.11.08, 11:43
Tartus kah lumi maas

Lumi - Tähendab külma
Lumi - Tähendab kodus olemist rohkem, kuna väljas on külm
Lumi - Peab pokkerit mängima hakkama
Lumi -

kollane
21.11.08, 11:48
http://weaktight.com/531146

ilus algus hommikule ;D

marguzz22
21.11.08, 12:35
FOLD PF

Aristotep
21.11.08, 12:36
Mina küll ei foldiks BB peal kui minuni limbitakse ;)

marguzz22
21.11.08, 12:41
no kui tahad et selliseid asju ei juhtuks jah bad beat küll, aga PF oli teisel vennal parem käsi, nii,et pole siin iniseda midagi kui AA ja 67 all in pf lähevad siis mida rääkida.... standard:D

kollane
21.11.08, 12:43
no kui tahad et selliseid asju ei juhtuks jah bad beat küll, aga PF oli teisel vennal parem käsi, nii,et pole siin iniseda midagi kui AA ja 67 all in pf lähevad siis mida rääkida.... standard:D


ise ka aru saad mida ajad ? nüüd hakkan siis BB foldima igaks juhuks et bad beate ei tuleks w? :D jätan meelde selle siis.
lihtsalt vedas tal.

vsiu100
21.11.08, 12:49
FOLD PF


ROFL post post.

alaska
21.11.08, 12:51
ROFL post post.


Sit out oleks veel õigem, enne kui jagama hakatakse. :)

pikk28
21.11.08, 13:04
FOLD PF


tubli!

peokuningas
21.11.08, 14:15
3d tänavamaaling:

http://villageofjoy.com/wp-content/uploads/2008/10/amazing-3d-sidewalk-art-jumping.jpg

Rohkem pilte: http://villageofjoy.com/amazing-3d-sidewalk-art/

ranka
21.11.08, 15:21
Osad pildid on ikka täiesti uskumatud ja tekkis kahtlus, et kas saab olla tõeliste piltidega. Teine asi, ma arvan, et need pildid paistavad reaalsed ainult ühe kindla nurga alt või eksin?

kollane
21.11.08, 15:27
vägevad pildid.

peokuningas
21.11.08, 15:28
Osad pildid on ikka täiesti uskumatud ja tekkis kahtlus, et kas saab olla tõeliste piltidega. Teine asi, ma arvan, et need pildid paistavad reaalsed ainult ühe kindla nurga alt või eksin?


Tundub jah nii.
Seal all on miski kommentaar ka



These are not computer graphics. This man is famous for these sidewalk drawings. The drawings only appear completely 3D when you look at them at the exact right angle. To most people just walking by the drawing looks like a contorted image, maybe this is why they don’t appear as amazed as you think they should be.

doublemint65
21.11.08, 16:50
> Dealing Hole Cards(Ah Ac )
> doublemint65 raised for $0.30
> --andres-- folded
> Minduli folded
> biceps40 folded
> ReyKev folded
> conejita33 folded
> rob1212 called for $0.40
> Imagy folded
> dagaco folded
> BillyNoMates folded
> Dealing the Flop(Kc 2h 4d )
> doublemint65 bet for $0.40
> rob1212 called for $0.40
> Dealing the Turn(8h )
> doublemint65 bet for $0.87
> rob1212 called for $0.87
> Dealing the River(4h )
> doublemint65 bet for $1.74
> rob1212 called for $1.74
> doublemint65 shows Two Pair, Aces over Fours
(Ah Ac 4d 4h Kc )
> rob1212 shows a Full House, Kings full of Fours
(Kd Kh Kc 4d 4h )
> rob1212 wins $6.63 with a Full House, Kings full of Fours
doublemint65> :)

leits
21.11.08, 16:52
http://2.bp.blogspot.com/_kulD2uXn0TU/SSbYJwLG7pI/AAAAAAAAAF0/4cugfZ6AigU/s1600-h/******.jpg


great sucess päev .. **** eile sai just r22gitud et nyyd vist olen ainult tõusuteel aga ohooo .. täna sumistati maialt 1-4 autereid mu vastu ...
coinflippidest ei hakka r22kimagi neid ei võitnud ühtegi..



ainuke lahendus:; JUUA TÄIS

ranka
21.11.08, 17:18
http://2.bp.blogspot.com/_kulD2uXn0TU/SSbYJwLG7pI/AAAAAAAAAF0/4cugfZ6AigU/s1600-h/******.jpg


great sucess päev .. **** eile sai just r22gitud et nyyd vist olen ainult tõusuteel aga ohooo .. täna sumistati maialt 1-4 autereid mu vastu ...
coinflippidest ei hakka r22kimagi neid ei võitnud ühtegi..



ainuke lahendus:; JUUA TÄIS


http://uk.youtube.com/watch?v=Bq0iUpcyOVM

-andres-
21.11.08, 19:04
Kui kellegil Keila asja, siis just avati uus selver ja õlled on hea hinnaga.
A.le.Coq premium ning ka Special on 10.- koos pandiga. Vedasin täna endale paar kasti Premiumit ja mõningad pudelid specialit koju. Hea kaup kaua ei seisa :D.

broadcast
21.11.08, 19:14
Kui kellegil Keila asja, siis just avati uus selver ja õlled on hea hinnaga.
A.le.Coq premium ning ka Special on 10.- koos pandiga. Vedasin täna endale paar kasti Premiumit ja mõningad pudelid specialit koju. Hea kaup kaua ei seisa :D.

Eelmine nädal oli Põlva Selveris 2 Premiumit ühe hinnaga. :P Poole päevaga oli pood premiumist tühi. Ise peale ei sattud aga see-eest sõber sattus. ;)

leits
22.11.08, 03:03
ei andnud alla ning sisendasin endale, et mängin niikaua kuni +'i saan. Tõesti jubedaid sakaute nägin täna ... aga tuleb tunnistada, et mul on seda iseloomu, et edasi mängida oma mängu kui sakaute saan ... kirun kyll oma ette aga mäng vähemalt oluliselt ei muutu.

Tänane päev siis (tegelt siis eilne vms):
http://4.bp.blogspot.com/_kulD2uXn0TU/SSdnDTN1PqI/AAAAAAAAAF8/HsbusB_BxJk/s1600-h/done.jpg




ja elu suurim pot... see min raise pf oli konkreetne misclick .. 16 tablesin sel hetkel ...

Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.50 BB (9 handed) - Full-Tilt (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-FullTilt.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

MP3 ($97.25)
CO ($42.95)
Button ($5.90)
manki (SB) ($212.55)
BB ($68.60)
UTG ($136.45)
UTG+1 ($100)
MP1 ($99.15)

Preflop: manki is SB with Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, 10http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif
UTG calls $0.50, 3 folds, CO calls $0.50, 1 fold, manki raises to $1, BB calls $0.50, UTG calls $0.50, CO calls $0.50

Flop: ($4) 10http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 4http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (4 players)
manki bets $4, BB calls $4, UTG calls $4, 1 fold

Turn: ($16) Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (3 players)
manki checks, BB checks, UTG checks

River: ($16) 8http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (3 players)
manki bets $11, BB calls $11, UTG raises to $60, manki raises to $207.55 (All-In), 1 fold, UTG calls $71.45 (All-In)

Total pot: $289.90 | Rake: $3
Main pot: $289.90 between manki, UTG and MP2, won by manki

Results:
manki had Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, 10http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (full house, Aces over tens).
UTG had Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (flush, Ace high).
MP3 didn't show
Outcome: manki won $286.90

antnx
22.11.08, 08:42
Wow - very nice :) Selles käes oli sul konkreetselt õnne

PokerDevil
22.11.08, 14:55
Leits, HMist saab graafikut otse ka salvestada :P Vajutad graphi peal parema kliki ja edasi tead juba ise.

timukasr
22.11.08, 16:35
http://www.hot.ee/immot1//Nov11.png

Proovisin NL50 HU Starsis :(

RudiTurbo
22.11.08, 17:08
Leits, HMist saab graafikut otse ka salvestada :P Vajutad graphi peal parema kliki ja edasi tead juba ise.


Omg, see postitus muutis minu elu ;D

ranka
22.11.08, 19:33
http://www.hot.ee/immot1//Nov11.png

Proovisin NL50 HU Starsis :(


HU-s kindlasti stop loss peale.

Tigrano
22.11.08, 20:12
HU tilt võib tõesti kalliks minna ;D

Poeg
22.11.08, 20:23
Kes on teie lemmik naissoost pokkerimängija? Minul on igatahes Mark Newhouse :o http://www.pokerpages.com/players/lists/women-in-poker.htm

BuildUp
22.11.08, 21:56
Ma vihkan seda, kui ootad nädalavahetust, et siis donkidelt ja muudelt tontidelt raha üle lasta ning siis kui nv-tus lõpuks kätte jõuab, tuleb räige downswing ja selle tõttu veel räme tilt. >:(

timukasr
22.11.08, 22:00
HU tilt võib tõesti kalliks minna ;D


Tilti eriti ei olnud ($100 eest max) rohkem oli bad beate ($100) ja lack of skill ($200).

algajaproff
22.11.08, 22:13
HU on minu puhul samuti üks suurimaid tildi tekitajaid. Ma ei mängi küll eriti HU cashi, kuid turniiridega on tõenäoliselt sama teema. Kui kaotan, lähen tilti, mängin edasi ja enamasti kaotan veel rohkem. Kui võidan, tahan aga lõpetada positiivse tulemusega ja lõpetan mängimise. Selline strateegia on loomulikult pikas perspektiivis -EV. HU nõuab väga suurt enesekontrolli oskust, mida paljudel kahjuks pole.

Timpz
22.11.08, 22:19
Kes on teie lemmik naissoost pokkerimängija? Minul on igatahes Mark Newhouse :o http://www.pokerpages.com/players/lists/women-in-poker.htm


mm Liz Lieu. :P

alaska
22.11.08, 22:35
Mmmm... Mark Newhouse :P

ok2aa
22.11.08, 22:52
mida HEMi $EV tähendab sessionite tabis

ranka
22.11.08, 23:07
mida HEMi $EV tähendab sessionite tabis


All-in EV-d.

ok2aa
22.11.08, 23:16
ma sellest saan aru jah, mida tähendab kui seal on ntks +$1000?

ok2aa
22.11.08, 23:18
seda, et kui ma non-showdown pottides olen täpselt nullis siis peaksin olema plussis $1000? (kui jookseksin täpselt expetationi kohaselt)

ranka
22.11.08, 23:22
ma sellest saan aru jah, mida tähendab kui seal on ntks +$1000?


See tähendab seda, et su EV (ev joon) on $1000 peal. Ehk teisisõnu long runnis sa peaks võitma $1000. Kui su total winnings on suurem, kui $1000 siis sa jooksed üle EV, kui väiksem ,kui $1000 siis jooksed alla EV.

ok2aa
22.11.08, 23:24
btw pokernewsis on jälle võimas thread, kas maniaki vastu peaks mängima positsioonis või mitte. soovitan lugeda, kes veel pole

ranka
22.11.08, 23:25
seda, et kui ma non-showdown pottides olen täpselt nullis siis peaksin olema plussis $1000? (kui jookseksin täpselt expetationi kohaselt)


NON Sd potid ei puutu üldse asjasse, sest EV joon trackib total winnigsite joont. Kui sa teed suckoudi, siis tõuseb total winnings joon ja EV joon tõuseb veel rohkem kõrgemale, kui sulle tehakse suckout siis vastupidi. Kui sa võidad poti non SD-s siis tõusevad täpselt sama summa nii EV joon, kui ka total winnings joon. Sama ka kaotusega OBV.

ranka
22.11.08, 23:31
btw pokernewsis on jälle võimas thread, kas maniaki vastu peaks mängima positsioonis või mitte. soovitan lugeda, kes veel pole


LOL. Kes ei viitsi kõike lugeda, siis lugegu ainult xpeepx poste ning kindlasti ka viimast lehte.

BuildUp
22.11.08, 23:48
Mul jäi eelmisest korrast PokerStarsi veel 20$ ja siis tänane päev oli Toweris niikuinii täielikult pekki läinud ning otsustasin, et see oleks parim ajaviide lihtsalt minna PSi NL50 mängima. Sisimas oli, ütleme ausalt väike, väikse soov kasvatada see summa ühe õhtuga 400$ peale nagu mõni mees siin foorumiski teinud on. ;D Algus oli palju lubav, sain br-i duubeldatud ning siis asusin juba 2l laual shortstackima. Oli tunne, et see ongi minu jaoks ning saadan persse selle NL10 ja alustan õige papi teenimist seal kus teised kõvad mehed. 8)
Alguses oli veidi õnne- jooksin AQo ga full stackile otsa kes callis mu allinni oma QQga. Board tuli JT98x. Teises lauas, aga siiski nii hästi ei läinud. Läksin oma AKga regulari QQ vastu ning kahjuks kusagilt K ega Ad ei tulnud ning olin tagasi alguses. Kogu peo lõpetas, see et..ah mis ma seletan siin, panen parem käe:

PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (9 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

MP2 ($42.85)
MP3 ($10.75)
Hero (CO) ($15.25)
Button ($25.95)
SB ($49.50)
BB ($52.10)
UTG ($52.60)
UTG+1 ($50)
MP1 ($60.20)

Preflop: Hero is CO with Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif
1 fold, UTG+1 calls $0.50, 3 folds, Hero raises to $2.50, 2 folds, BB calls $2, UTG+1 calls $2

Flop: ($7.75) 10http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (3 players)
BB checks, UTG+1 checks, Hero bets $5.50, BB calls $5.50, 1 fold

Turn: ($18.75) 6http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (2 players)
BB checks, Hero bets $7.25 (All-In), BB calls $7.25

River: ($33.25) 10http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (2 players, 1 all-in)

Total pot: $33.25 | Rake: $1.60

Results:
BB had Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (straight, Ace high).
Hero mucked Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (two pair, Aces and tens).
Outcome: BB won $31.65

Ranka ja teised suurema limiidi mehed - Mis kuradi idioodist full stack(obv regular)callib BBlt shortstacki 5xbb beti? Täis Donk!!!!




(Ärge seda juttu, mis ma kirjutasin, tõsiselt võtke. See kõik on naljana mõeldud. Aga ikkagi on see tegelikult väga tore meelelahutus peale downswingi ja tilti. Kui kellelgi on räige downswing ja tilt, ning omab kuskil mujal samuti ntks 20$, siis kui rahast väga kahju pole, võite vabalt proovida sellist asja. Vähemalt saab õhtul magama minna mõnusa muigega.)

-andres-
22.11.08, 23:48
Peep võiks omale kellegi stake alla võtta ja talle põhitõdesid õpetada.

ok2aa
23.11.08, 00:07
Peep võiks omale kellegi stake alla võtta ja talle põhitõdesid õpetada.


peep ja naxer sobiks imo

timukasr
23.11.08, 00:12
Mõtsin et proovin NL100:

Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 9 players
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

CO: $257.50
BTN: $127.10
SB: $100.00
BB: $150.45
UTG: $100.00
UTG+1: $98.50
UTG+2: $100.00
MP1: $76.00
Hero (MP2): $112.85

Pre Flop: ($1.50) Hero is MP2 with Q :club: Q :diamond:
1 fold, UTG+1 raises to $4, 1 fold, MP1 calls $4, Hero raises to $16, 3 folds, BB calls $15, 1 fold, MP1 calls $12

Flop: ($52.50) 3 :spade: K :spade: 2 :diamond: (3 players)
BB bets $25, MP1 folds, Hero raises to $96.85 all in, BB calls $71.85

Turn: ($246.20) 7 :heart: (2 players - 1 is all in)

River: ($246.20) 8 :spade: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: $246.20
BB shows 2 :spade: 7 :spade: (a flush, King high)
Hero mucks Q :club: Q :diamond:
BB wins $243.20
(Rake: $3.00)

O.o All-in flop kuna tüübil oli VPIP 88 ja oli donk

taipupole
23.11.08, 00:56
Ei tea, kas tasubki see kuu rohkem mängida ;) Tegelikult kulus sellele kõigele kokku kümme päeva, neist viimasel seitsmel polnud ühtegi miinuses sessi.

kollane
23.11.08, 01:15
Ei tea, kas tasubki see kuu rohkem mängida ;) Tegelikult kulus sellele kõigele kokku kümme päeva, neist viimasel seitsmel polnud ühtegi miinuses sessi.




sul hästi läinud. kui mul HEMis graphsi peale kogemata läheb ma panen igaksjuhuks silmad kinni ::) ;D

Andr3s
23.11.08, 01:30
Õnnitlen vee peale tagasi tuleku puhul!

Aga eile käisin kuskil vanalinnas mingite fishide homegame'il.
Pmst oli seal dealer's choice NLO ja NL .5/1
(viimati mängisin NL1 aasta tagasi. Mitte et see midagi muudaks though ^^)

Enivei, istusin maha, ostsin 100 sisse (ei viitsind eriti teiste ees jõmmutsema hakata,
sest teistel oli 100.) Igatahes, öeldi, et omaha h, jagati kaardid, vaatan alla.
Ohhoo, AK98 (A9s ja 6-handed). Cutoff. Lükkasin reisi kehtima, sain calli buttonilt.
Flop: Q :club:J :club:T :diamond:(mul oli 1 :club:). Preflop pot oli mingi 12 kuskil. Bettisin 10, reisiti
20 !!!!!! peale, lükkasin 60 peale ja ta läheb all-in. No kurat, broadwayd vast maha ei viska.
Näitab Q :spade:8 :club:9 :club:5 :heart:. Turn 5 :club: ja mina drawing dead. Ok, selle peale ei saanud ka nagu eriti midagi öelda, sest
oddsid olid kusagil 60-40.
4. käsi. BB. 2357ds. UTG(minu 100.- omanik) paneb 5 peale. CO callib ja mina callin.
Flop: A24 rainbow. Ma betin 8, UTG 16!!!!!, CO viskab maha, ma callin (mõeldes, kui paardub, siis paardub)
Turn: blank. Ma betin 44, call.
River: 4. Ma checkin, ta lükkab ilma mõtlemata 50.- Ma seal soiusin veidi ja hästi hädise näoga foldisin ära,
visates 35 boardile. Ta kenasti keerab käe ümber, näitab A48Q rainbow!!!!!!!!!!

Järgneva õhtu jooksul ma oma raha talt kahjuks tagasi ei saanud, sest see donk ei mänginud enam mu vastu.
Õnneks võeti tal ta eelviimasel käel kõik plussid ära ja raha jäi lauda, mille üle ma rõõmustasin siiralt(tõusin püsti ja hõiskasin ning juubeldasin :D)
Igaljuhul, lõpetades lahkusin 150 plussis, kuid hing jäi kipitama, sest sealt oleks saand absoluutselt kõik ära saand võtta
kui poleks selliseid lolle olukordi tulnud. Neid muidugi tuli veel, kus ära tõmmati, aga millegi pärast tüübid CHECKISID NUTSI
riveril peale või enne minu checki. Ma oleks nii mõnedki potid kinni maksnud, kui nüüd tagantjärele mõelda :P

RudiTurbo
23.11.08, 01:46
Nu minul oli küll üli sessioon ;D
Pole kunagi nii pikka sessiooni teinud ning varem järjest mängitud oli kuskil 1200 käe kanti. Täna siis alustasin juba Weekend rankingu ajal kolme lauaga ja eriti ei toimunud midagi, mingiks hetkeks tuli täis 6 lauda ja siis oli hea andmine ning donke oli küllaga.
Aga no täna mõned suuremad potid mis ma võitsin, kui riveris vastase kaarte nägin, siis ROFL'esin tükk aega ;D
Mingi tegelane siis näiteks tegi mingi Cbeti 10 high flopil, kui mul JJ ning reraisesin 9 peale, call. Turnis check temalt ning lükkasin vist 15$, jälle call. Riveris jälle mingi madal kaart ning checkis, mul oli veel 15$ järgi, aga mõtlesin, et poiste jaoks on see pot juba niigi suur ja checkisin järgi ja vend näitas KQ, lol, ma naersin 2 minutit :D

Hiljem oli mingi vend, flopist oli top set QQ'ga. KJ'iga olex sellel boardil olnud straight juba , aga bettisin terve poti , kuid turnis kadusid kõik mu hirmud, sest turn oli veel üx Queen.
Tegin veel suht suure beti, sest tüüp oli donk ning river tõi runner masti ning laual olid nüüd kaks paari ka veel. Mõtlesin, et midagi sellel dongil ikka oli ja arvatavasti on pot committed, lükkasin all ini ning tüüp näitas mulle mingi King high runner runner flushi, lol!! Lihtsalt flopist alates uskumatu mäng mu Quadside jaoks.

Vahepeal tuli ka üx cooler, UTG limp, 99'tega mõtlesin, et vb AA ja ma ei näe floppi kui raisen ning checkisin BB peal, kõik ülejäänud olid foldinud. Flop oli A92. Kuna floppi tuli A , siis AA töenäosus vähenes ning lootsin, et üx A tal ikka on ning ega ta mind ei calli muuga eriti nagunii, bettisin terve poti ja sain calli. Turnis bettisin samuti palju ning river oli veel üx A, seega AA võisin suht välistada ning panin ta kindlalt Trips A peale ning pakkusin, et ta ei suuda foldida ja läxin all ini ning ohoh, Minu full house polnud piisav siis, sest siiski siiski olid vastas Quad Aces :D

Igatahes nüüd on hea olla ning Bankroll on enneolematult suur , kolm korda juba tundus, et 800 EURi peal on mul mingi piir, kust on mul raske üle saada, aga täna olen lähedal 1000 Eurosele BR'ile Trios, sweet :) Kuigi kuu lõpus tuleb üüriraha välja rookida ;D

http://www.hot.ee/rudi1//Wheee.jpg

ranka
23.11.08, 02:03
http://arion.pri.ee/images/muu/tna.jpg

Rohkem nädalavahetusi! Mõtlesin, et ma detsembri teisel poolel ei mängi ühtegi kätt aga arvan, et teen vastupidi ja mängin vahetult enne jõule natuke rohkem, sest terve detsember (eriti viimased 2 nädalat ja jaanuari esimene nädal) peaksid olema julmalt fishisied, sest donkidel puhkused + jõulud ning jagavad retsilt raha ära. Eelmine aasta vähemalt oli nii ja nii fishy laudu ei olnud ma enne kordagi näinud.

RudiTurbo
23.11.08, 02:27
Minu non Showdown winnings on ju täica nagu rankal!
Success ! ;D

Aga ranka on see kuu juba mitu jõhkra plussiga graafikut vist postinud, huvitav, mis küll selle kuu kokkuvõte tuleb :)

Unustasin rääkida ühest käest ja tegelasest, mis mul suht viimane käsi oli täna. QQ'ga suht early raise ning 2 calli. Flop on 663, SB bettis kohe terve poti ning selle flopi puhul tundus see natuke liiga palju, et ma beat olex ning callisin, olin suht deep stack ja ei tahtnud enne raiseda, kui nägin ära, mis teine caller tegi, sest tal oli veits suurem stack ning mul on tema kohta 350 kätt, suht nagu regular, aga tüüp jooxeb 40'se VPIPiga ning senimaani suht break even. Viimane siis mõtles väga kaua ja callis. Turn oli A ning SB lükkas viimased 13$ all ini, kuna mõlemad olid suht fishised vennad, siis see A oli suht scare card ja otsustasin siin mitte gambleda ja foldisin. Teine vend callis ja näitas 64 lol ning SB'l oli JJ, mul oli õigus, olingi sellest tüübist ees :)

Aga siis tekkis mul selle vennaga discussioon, kes 64'ga callis ja tüüp seletas, et on 38 aastat pokkerit mänginud ning google mu kohta, et olen Mike Picow.
lol, ütsin, et kui 38 aastat pokkerit oled mänginud, siis oli see call veel sitem ning wtf Sa pärast 38 aastat pokkerit NL50's teed? ;D
Aga mis ma googlist siis leidsin, Mike Pikow oligi tõesti olemas ning see tüüp on WSOPi tournidel cashinud kah ning 1989 aastal oli koguni Main Eventil kaheksas lol!
Seal profiles siis oli kirjas, et see vend on tuntud kasutajanime all "judgeright" . Kuigi Trios ta kasutajanimi on jugeright2, aga ei tea mix ta valetama peax, asukoht oli ka sama, mis seal profiilis :D
Vb ajas jama, aga üldiselt ei näe põhjust, mix ta sellist asja rääkima peaks , aga pärast 38 aastat NL50's olla, ütsin talle , et I think You've failed at poker ;D

privador
23.11.08, 03:57
lool,Laupäevane special hand.
http://www.pokerhand.org/?3487925

Kui tõsiselt rääkida,siis ma peaks vist tööle minema...
Nädala keskel esm-neljap on mu winrate sisulsielt 0,toksin regularidega ja saan vaid rakebacki..
Tõeline maasikas on kui juhtub näd sees mõni fish ära eksima.
Aga mis kõige hullem kogu raha ma teenin sisuliselt näd vahetustel.Kui näd sees on BB/100 0.0001
Siis näd keskel on juba 5BB+/100
Natuke haige -kui tööinimesed lähevad reede õhtul pidu panema,siis mul hakkab alles sisuliselt töönädal pihta...Kõige haigem on sõpradele(kes pokkeriga pole seotud) seletada,et ma sinna pittu ei tule,sest nn "popitegemine" läheb mulle maxma palju raha...
Ja jõulude ajal on eriti magusad ajad..
Mis teha pokkeirprofi töö on siis kui tavainimesed pidutsevad...
Detsembri esimeses poolele võtan puhkuse ja teise poole panen täie rauaga(10 tunnised päevad)

ranka
23.11.08, 10:22
Aga ranka on see kuu juba mitu jõhkra plussiga graafikut vist postinud, huvitav, mis küll selle kuu kokkuvõte tuleb :)


Selective memory and manipulation! :) See siis tähendab, et ma olen kogenud ka $-3k downswingi see kuu aga ma ei ole viitsinud ega tahtnud seda postitada! Miks - see jäägu mu enda teada.

Tahtsin veel lisada, et foorumites on jube lihtne omale imagot tekitada - postita ainult käsi, kus saad suckoudi ja kõik arvavad, et sa oled jube unlucky. Postita ainult käsi, kus sa teed suckoudi, kõik arvavad, et sa oled jube luckbox. Kui kaotav mängija postitaks ainult võitvaid päevi arvaksid kõik, et ta on võitev mängija, tegelikult ei ole. Kui võitev mängija postitaks ainult kaotavaid päevi, siis kõik arvaks, et ta oleks kaotav mängija. Kui sa postitaks ainult "fancy play" käsi, siis kõik arvaksid, et sa oleksid pool totakas.

Seega foorumites olge väga-väga ettevaatlikud mingi kindla vaatenurga võtmisel -- kui Te seda ei ole, siis võite pärast väga valusalt vastu näppe saada :)

ranka
23.11.08, 10:25
lool,Laupäevane special hand.
http://www.pokerhand.org/?3487925

Kui tõsiselt rääkida,siis ma peaks vist tööle minema...
Nädala keskel esm-neljap on mu winrate sisulsielt 0,toksin regularidega ja saan vaid rakebacki..
Tõeline maasikas on kui juhtub näd sees mõni fish ära eksima.
Aga mis kõige hullem kogu raha ma teenin sisuliselt näd vahetustel.Kui näd sees on BB/100 0.0001
Siis näd keskel on juba 5BB+/100
Natuke haige -kui tööinimesed lähevad reede õhtul pidu panema,siis mul hakkab alles sisuliselt töönädal pihta...Kõige haigem on sõpradele(kes pokkeriga pole seotud) seletada,et ma sinna pittu ei tule,sest nn "popitegemine" läheb mulle maxma palju raha...
Ja jõulude ajal on eriti magusad ajad..
Mis teha pokkeirprofi töö on siis kui tavainimesed pidutsevad...
Detsembri esimeses poolele võtan puhkuse ja teise poole panen täie rauaga(10 tunnised päevad)


Saan su murest täitsa aru! Selle vastu, et mitte ainult nädalavahetuseti ja veel hullem -- jõulude aeg mängida -- on olemas ravi. Selle ravi nimi on "table selection". Kahjuks omaha laudu Primas eriti pole ning sealt vist eriti selectida midagi ei ole aga siis tuleks liikuda suuremale saidile, kus laudu rohkem. Kui fishi ei ole või fish läks bustoks, siis lahku ka sina lauast ning otsi uus laud.

-andres-
23.11.08, 11:10
Ärkasin 2 ja pool tundi tagasi ning kogu selle aja rookisin õues lund, sest muidu ma lihtsalt ei saaks autoga liikvele. Ma ei tea, looduslapse rõõmud vms.

Tarmo
23.11.08, 11:12
Ma välja ei üldse ei roni parem, akende ees on pool meetrit lund, hea et auto garaazis on :D kella 16'st peab võistlustele kossu taguma minema, eks enne seda saab lumeviskamisega soojendus ää tehtud ;D

vsiu100
23.11.08, 12:15
ma loodan, et jõuluõhtul ja vana-aasta õhtul leitakse aega pere ja sõpradega koos olla, sest muidu tekib küsimus, kas pokker vabastab või orjastab....

pikk28
23.11.08, 12:16
Saan su murest täitsa aru! Selle vastu, et mitte ainult nädalavahetuseti ja veel hullem -- jõulude aeg mängida -- on olemas ravi. Selle ravi nimi on "table selection". Kahjuks omaha laudu Primas eriti pole ning sealt vist eriti selectida midagi ei ole aga siis tuleks liikuda suuremale saidile, kus laudu rohkem. Kui fishi ei ole või fish läks bustoks, siis lahku ka sina lauast ning otsi uus laud.

minu arust primas ongi ainult fishid vähemalt kuni 100NL

ranka
23.11.08, 12:38
minu arust primas ongi ainult fishid vähemalt kuni 100NL


Ma rääksin PLO-st.

ok2aa
23.11.08, 13:12
ma olin ka eile juba lõpetanud ja jõin jäägerteed kui avastasin ühest lahtiolevast lauast 4 venda vpip 55-90. mängisin pool tundi seda ühte lauda ja teenisin rohkem kui eelmise 2 tunniga 6-tabledes

vsiu100
23.11.08, 13:22
btw pokernewsis on jälle võimas thread, kas maniaki vastu peaks mängima positsioonis või mitte. soovitan lugeda, kes veel pole


see on jah jube.
aga nagu chatis räägiti, siis varsti pidi ilmuma "best of xpeepx", juba koostamisel......

pikk28
23.11.08, 13:23
Ma rääksin PLO-st.

sry, ma ka tegelt rääkisingi PLO-st.

ranka
23.11.08, 13:29
see on jah jube.
aga nagu chatis räägiti, siis varsti pidi ilmuma "best of xpeepx", juba koostamisel......


Ma saan aru, et Peep mõtleb natuke teistmoodi, kui teised ja tema vastused ei ole alati kõige õigemad aga kas Te liiga isiklikuks ei lähe?? Mulle meeldib peen huumor ja väikesed nokkimised või kanda astumised õigel ajal-õiges kohas aga kui kogutakse organiseeritult selja taga parimaid kilde, et teise inimese isiksusele anda tugev hoop või hävitada, siis asi on peenest huumorist kaugel.

Samuti Peep on tunduvalt vanem, kui enamus foorumi kasutajad ja vanemate inimeste vastu võiks vähegi austust olla. Omavahel omasugustega kraaklemine on hoopis teine teema.

ranka
23.11.08, 13:29
sry, ma ka tegelt rääkisingi PLO-st.


Siis Privador lekib :P

lenC
23.11.08, 13:49
Ma saan aru, et Peep mõtleb natuke teistmoodi, kui teised ja tema vastused ei ole alati kõige õigemad aga kas Te liiga isiklikuks ei lähe?? Mulle meeldib peen huumor ja väikesed nokkimised või kanda astumised õigel ajal-õiges kohas aga kui kogutakse organiseeritult selja taga parimaid kilde, et teise inimese isiksusele anda tugev hoop või hävitada, siis asi on peenest huumorist kaugel.

Samuti Peep on tunduvalt vanem, kui enamus foorumi kasutajad ja vanemate inimeste vastu võiks vähegi austust olla. Omavahel omasugustega kraaklemine on hoopis teine teema.




Ta läheb ise täpselt samamoodi isiklikuks. Mis vanusesse puutub, siis ta ei käitu oma vanusele vastavalt, selle asemel et olla vana ja kogenud eeskuju, laskub ta meie tasandile ja oma rumaluse tõttu saab lihtsalt hävitada.

PS. ma tean, et ta loeb seda, mul pohh.

ranka
23.11.08, 14:06
Ta läheb ise täpselt samamoodi isiklikuks. Mis vanusesse puutub, siis ta ei käitu oma vanusele vastavalt, selle asemel et olla vana ja kogenud eeskuju, laskub ta meie tasandile ja oma rumaluse tõttu saab lihtsalt hävitada.

PS. ma tean, et ta loeb seda, mul pohh.


Täpselt, lenC! Täpselt!

Asi ei ole ainult Peebus vaid iga säärane monster teema on pokernewsis alati vägagi populaarne. Sellised teemad lähevad sujuvalt üle rämedaks läbuks, kus sõimatakse üksteisi, teema algne mõte kaob ning lõppeb alati sellega, et keegi tehakse nii maatasa või siis kismat vähemalt mitmeks kuuks tagant järgi. Peep on lihtsalt süsteemi ohver, kuna ta ei anna kergelt alla.

Teisisõnu bussijuhid mäe serval peatudes ei pane käsipidurit peale ning kui buss hakkab alla liikuma, siis piduri vajutamise asemel pressitakse gaasi.