PDA

View Full Version : TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga



Leheküljed : [1] 2 3

ranka
09.07.09, 19:15
PokkeriProd.com foorumit esindab:
<pre>
Foorum TrioBet Mänge Punne
muruntau muruntau 4 9
Codecci Codecci 4 8
Fortune Paf8844 4 8
ranka ranka666 4 7
RudiTurbo RudiTurbo 4 6
TIGRANO TIGRANO 3 5
-andres- --andres-- 4 5
HotCocaCola hotcocacola 4 5
mihke666 mihke666 4 5
lenC lenc31 4 4
krayzie w4ters 4 3
runnar runnar 4 3
timukasr timukasr 4 2
rankapoeg oVerRider 4 1
alaska megababe 4 0
Svenza velts 3 0
Oliverk Oliverk 4 0
ESTPatrick ESTPatrick 3 0
Rohelinekonn Julian77 3 0
Groams kaurkohv 1 0
</pre>
[x] mängija, kes toob kõige rohkem punkte PokkeriProd.com võistkonnale saab kasti jooki;
[x] mängija, kes osaleb kõige rohkem mängudel saab kasti jooki;

Viigi korral toimub turniir, flippamine vms.

Moderaatorid/Administraatorid peavad osalema absoluutselt kõikidel turniiridel, ainult erakorralistel juhtumitel - ala. ninjade põhjustatud inimrööv, langemine maaväliste tsvilisatsioonide röövi ohvriks, FBI, KGB, HIV või mõne muu organisatsiooni põhjustatud haarangusse langemine jms. Ühesõnaga, kel oli siin võistkonnas eelis oma kohta haarata, siis kaitske oma kohta. S.H. ka mina!

Esiliiga ehk Premier League
Liiga koosneb maksimaalselt 10-nest meeskonnast/veebilehest/foorumist/, mis saavad registreeruda enne liiga algust (25.07.2009). Liiga kestab kokku 1 kuu ja esimesed 7 meeskonda jäävad edasi Esiliigasse, samas kui kolm viimast (10 meeskonna puhul) kaotavad oma koha langedes Teise liigasse, kust omakorda kolm (3) parimat saavad edasi Esiliigasse.

Teine liiga ehk League 2
Teine Liiga koosneb limiteerimata arvust meeskondadest/veebilehtedest/foorumitest/, mis on end registreerinud enne Liiga algust. Liiga kestab 1 kuu ja kolm parimat meeskonda saavad edasi Esiliigasse!

Registreeritud võistkonnad & uued võistkonnad
Meeskondades peab olema vähemalt 10 liiget ja nad võivad oma meeskonda uusi liikmeid pidevalt lisada. Uue liikme lisamisest tuleb informeerida e-maili teel ka liiga korraldajat - andres@triobet.com. Üks inimene võib olla liige vaid ühes meeskonnas.

Uued meeskonnad saavad registreeruda vaid Teise liigasse saates e-kirja aadressil andres@triobet.com.

Auhinnad
Teise liiga puhul on auhinnad vaid meeskondadele kuid Esiliigas on auhinnad nii meeskondadele kui ka meeskonnaliikmetele eraldi.

Esiliiga üksikisikute auhinnad
Top 3 saavad auhindu selle jaotuse järgi:
1 - €200 boonus
2 – €100 boonus
3 – €50 boonus

Esiliiga meeskondade auhinnad
Top 3 saavad auhindu selle jaotuse järgi:
1 – Boonused meeskonnaliikmetele kogusummas €300
2 – Boonused meeskonnaliikmetele kogusummas €150
3 – Boonused meeskonnaliikmetele kogusummas €100

Auhinnad Teise liiga meeskondadele
Top 3 meeskonnad saavad edasi Esiliigasse
Freeroll kõigi meeskondade liikmetele, kes saavad Teises liigas Top 3 hulka summas €100

Turniirid
Turniirid on sisseostudega €2.20 & €1.10, mis toimuvad kaks korda nädalas (hooaja kohta ca. 8 turniiri). Turniiride toimumise ajad:

Esiliiga:
Iga esmaspäev ja teisipäev, kell 21:00. €2.2 NLHE, Freezeout

Teine liiga:
Iga kolmapäev ja neljapäev, kell 21:00. €1.1 NLHE Freezeout

Edetabel
Igal turniiril esimesed 10 mängijat saavad edetabeli punkte ja mida rohkem ühe meeskonna esindajaid jõuab 10 hulka, seda rohkem punkte meeskond saab. Individuaalsed mängijad, kes meeskondadesse ei kuulu ei lähe arvesse.

Individuaalne & meeskondlik edetabel
Top 10 punktid
1 – 10 punkti
...
10 – 1 punkt

Reeglid


Kellel on Õigus osaleda TrioBet Poker League turniiridel (TBPL)?

Kõigil pokkeriklubidel kes korraldavad “live” turniire vähemalt 4-5 korda kuus, pidades Klubi likmete üle arvestust ja kel on vähemalt 10 liiget. Osaleda võivad ka pokkeriga seotud online foorumid ja veebilehed kelle meeskonnas vähemalt 10 mängijat.
TrioBet jätab omale õiguse ükskõik millisel klubil/foorumil/veebilehel keelata TBPL-l osalemine.



Registreerumine

Klubi/veebilehe/foorumi võib TBPL-ile registreerida vaid Klubi juhataja/manager/omanik.
Registreerumiseks on vaja saata mängijate nimede, pokkeri aliastega kes Klubi eest mängima hakkavad aadressil andres@triobet.com.
Klubi/veebilehe/foorumi registreerumise tähtaeg TBPL-I on 25.07.2009.
Üks mängija võib olla vaid ühe Klubi liige.

ranka
09.07.09, 19:16
Kas paneme ka PokkeriProd.com foorumi meeskonna kokku?

hotcocacola
09.07.09, 19:21
ma just paar h tagasi lubasin, et ei mängi enam trios :D
AGA....võux panna :D

ma olekskäpp :D

ranka
09.07.09, 19:26
Nagu ma aru saan, siis liikmeid PEAB olema VÄHEMALT 10 ja maksimaalsete liikmete arvu pole antud :) Saaks lüüa ju massiga :)

EDIT: Saatsin kirja ja küsisin, et kas tõesti on maksimaalne liikmete arv piiramatu. Samuti saatsin idee, et meeskonnas võiks olla maksimaalset 10 liiget ja iga leht/foorum/klubi võiks teha niipalju meeskondi, kui soovib aga ainult ühe meeskonnaga saab registreerida Esimesse liigasse.

hotcocacola
09.07.09, 19:39
ideaalne koht foorumi promomiseks ju ;)

vapsik
09.07.09, 19:43
EDIT: Saatsin kirja ja küsisin, et kas tõesti on maksimaalne liikmete arv piiramatu. Samuti saatsin idee, et meeskonnas võiks olla maksimaalset 10 liiget ja iga leht/foorum/klubi võiks teha niipalju meeskondi, kui soovib aga ainult ühe meeskonnaga saab registreerida Esimesse liigasse.


Päris hea mõte.

Võib-olla kannan triosse isegi uuesti raha sisse, et neid turnasi mängida.

Oliverk
09.07.09, 19:57
Võiks ka pealda isegi. Rolli vaja Triosse siis hankida. Kuradi spordiennustus röövis kõik ära :D

K2snakas
09.07.09, 20:00
võtaks osa:D

Johnny Jazz
09.07.09, 20:14
Võiksin minagi vabalt neid vahel mängida :)

Rigged
09.07.09, 20:22
Foorumit võiks esindada küll. MTT teadmiseid jagub.

Maheaatom
09.07.09, 21:47
Samuti saatsin idee, et meeskonnas võiks olla maksimaalset 10 liiget ja iga leht/foorum/klubi võiks teha niipalju meeskondi, kui soovib aga ainult ühe meeskonnaga saab registreerida Esimesse liigasse.

Aboluutselt nõus ja esitame koos Imrega sama ettepaneku. Praegusel kujul on asi võistkondlikus arvestuses üsna mõttetu.

muruntau
09.07.09, 21:49
oleks ka nõus mõnikord osalema.

Dogers
09.07.09, 21:56
ma oleks käpp

ranka
09.07.09, 22:00
Aboluutselt nõus ja esitame koos Imrega sama ettepaneku. Praegusel kujul on asi võistkondlikus arvestuses üsna mõttetu.


Sain Andreselt kirja:
Kaalusin seda, et teha piirangud aga see ei ole Eesti suhtes mõistlik, vähemalt esialgu mitte. Hiljem on see ilmselt oluline ja saame ka seda tingimust muuta J.

Kiri ise oli:
Küsimus seoses pakkumisega. Kas meeskondades maksimaalselt osalejate arvu ei olegi? Kui jah, siis soovitan panna, muidu võib mõni meeskond massiga lüüa, et näiteks võtame oma foorumiga meeskonda 100 liiget. Küll keegi ikka TOP10 jõuab.

Ja üldse ehk oleks parem, et meeskonnas peaks olema maximaalselt 10 liiget ja iga leht/klubi/ühing saaks teha niipalju meeskondi, kui tahab aga iga leht/klubi/ühing saab esiliigasse registreeruda ainult ühe meeskonnaga. Teised meeskonnad peavad siis jääma Teise liigasse ja sealt on võimalus TOP3 saada edasi esiliigasse.


Võib-olla sai mu ideest valesti aru või ma selgitasin kehvasti :(

Dogers
09.07.09, 22:18
Oot, aga kui meeskonnas on 100 liiget siis auhinnaraha 300 euri läheb jagamisele ning siis on auhinnad jälle liiga väikesed right?

Provoker
09.07.09, 22:29
Kui 10 liiget ntx ja isegi 15 võistkonda on, jääks triobet kahjumisse sellisel juhul ju.

muruntau
09.07.09, 22:56
Kui 10 liiget ntx ja isegi 15 võistkonda on, jääks triobet kahjumisse sellisel juhul ju.


aga saaks mängijaid juurde kes räägivad hõumidele kui ägedaid promosid ikka see triobet teeb. Pluss veel osad mängijad toovad rohkem raha sisse, et seal ka muid asju mängida.


St Triobet ei pea otseselt selle promoga plussi jääma, kaudsel võidab aga tõenäoliselt küll

Tarq666
09.07.09, 23:20
Oleksin ka muidu käpp ;)

ranka
09.07.09, 23:39
PN väejuhid on ka poolt, et mängijate arv võiskonna kohta võiks olla 10 ja lubasid saata kirja TrioBetile. Ehk on sellest abi ja tehakse muudatused kampaaniasse. Seega ootame päeva-kaks, kui muudatusi ei tehta, saame koostada ametliku võistkonna.

Kuigi too 10 max võistkonnad oleksid pullimad, saaks võistelda foorumi siseselt üksteise vastu + väliskülalistega. Samuti oleks võimalusi rohkem kommuunidel, kus ei käi niipalju rahvast - näiteks Live pokkerifoorumi kommuun või miski väiksem seltskond, kes hoiavad omaette aga korraldavad tihti kodumänge vms.

EDIT: Kui peakski 10max võistkonnad tulema, siis ma reserveeriks kohe nime ära: Ehv-Pee-Pee-PokkeriProd.com :)

Maheaatom
09.07.09, 23:56
Andres lubas mulle asja uuesti kaaluda. Eks vaatame, mis välja tuleb.

oitarvi
10.07.09, 01:46
Väga hea kampaania. Mulle hirmus meeldib sellise väikese sisseostuga turniire pelada. ;D

lenC
10.07.09, 09:36
A. Burget ütles nüüd PN-s, et iga koht saab ainult ühe võistkonna kirja panna, aga tõstis mängijate piiri 10-lt 20-le.

muhkLionu
10.07.09, 09:47
Võiks teha nüüd kiirelt ühe turniiride minisarja siinse foorumi kasutajatele. sarja 20 paremat saaksid õiguse esindada pokkeriprod meeskonda Triobeti esiliigas.

antnx
10.07.09, 10:22
Jeap kasvõi freerolli näol vms. Või, et motiveerida siis väike buy in. Oleksin käpp!

Provoker
10.07.09, 10:38
Ma miskipärast arvan, et 20 inimest mingiks konkreetseks ajaks ühte kohta mängima saada siit foorumist on suht võimatu. Ma osaleks kui aega ja vahendeid parasjagu on pokkerikontol trios. Aeg on iseenesest kõige suurem küsimärk alatu turnade puhul

lenC
10.07.09, 10:39
Ma ei taha jälle see douchebag olla, aga äkki on mõistlik ranka, tigrano, estpatrick, -andres-, krayzie, rankapoeg ja isegi mina lasta kindlalt mängima(kui me tahame) ja ülejäänud 13 koha peale oleks siis satelliit/miniliiga, arvan, et ranka sobib näiteks seda lehte paremini esindama kui mingi 1 postiga Vello.

Ütlen veel, et teistega pole me veel seda arutanud, kas see tundub mõistlik?

MIKE_K6o
10.07.09, 10:49
Ma ei taha jälle see douchebag olla, aga äkki on mõistlik ranka, tigrano, estpatrick, -andres-, krayzie, rankapoeg ja isegi mina lasta kindlalt mängima(kui me tahame) ja ülejäänud 13 koha peale oleks siis satelliit/miniliiga, arvan, et ranka sobib näiteks seda lehte paremini esindama kui mingi 1 postiga Vello.

Ütlen veel, et teistega pole me veel seda arutanud, kas see tundub mõistlik?



Häid MTT mängijaid on meil muidki ju? muruntau, Johnny Jazz, vsiu100, peokuningas jne jne...

Tigrano
10.07.09, 10:52
Seda asja peab nats mõtlema ja kindlasti rankaga arutama.

lenC
10.07.09, 11:06
Häid MTT mängijaid on meil muidki ju? muruntau, Johnny Jazz, vsiu100, peokuningas jne jne...

Ma ei räägi oskustest ju

Helmps
10.07.09, 11:19
Ma ei taha jälle see douchebag olla, aga äkki on mõistlik ranka, tigrano, estpatrick, -andres-, krayzie, rankapoeg ja isegi mina lasta kindlalt mängima(kui me tahame) ja ülejäänud 13 koha peale oleks siis satelliit/miniliiga, arvan, et ranka sobib näiteks seda lehte paremini esindama kui mingi 1 postiga Vello.

Ütlen veel, et teistega pole me veel seda arutanud, kas see tundub mõistlik?




Just. Õige mõte



Häid MTT mängijaid on meil muidki ju? muruntau, Johnny Jazz, vsiu100, peokuningas jne jne...



Jep, ja selle jaoks võikski korraldada mingi satika ülejäänud kohtadele. Kel huvi saab osaleda. Ühe turniiri põhjal võib küll überluckbox skilli üle kaaluda, aga siiski on asi natuke kõigile võrdsem.

Cash87
10.07.09, 12:43
Aga liiga lõpuks on siis mingi 50 erinevat inimest esindanud meie võistkonda seal, siis kuidas toimub rahade jaotus? Ranka mängib kõik korrad ja mina üks kord, saan ikka sama palju? :P

MIKE_K6o
10.07.09, 12:49
Aga liiga lõpuks on siis mingi 50 erinevat inimest esindanud meie võistkonda seal, siis kuidas toimub rahade jaotus? Ranka mängib kõik korrad ja mina üks kord, saan ikka sama palju? :P


Meeskonnas on 20 inimest ja nemad mängivad. Need, kes on võistkonnas saavad raha.

lenC
10.07.09, 12:52
Lõpus võib osalejate hulgas sama fondiga turna teha vms. Mainin jälle, et midagi veel otsustatud pole. Võib ka vabalt heategevusele loovutada vms.

hotcocacola
10.07.09, 14:40
pm arvan seda, et siit foorumist on osalejaid palju.
ranka võix korraldada foorumisisese turnii, neid oleks 3.
Igal turniiril saadakse punkte ja peale 3 turniiri pannakse kokku edetabel, kes saab esiliigasse ja kes madalamale.

miks 3?
sest nt kui ühe turniiriga teha, siis mõni hea mängija võib varakult mingi haige badbeadiga välja langeda ja tema koht on siis teises liigas.

ranka
10.07.09, 14:54
Ma miskipärast arvan, et 20 inimest mingiks konkreetseks ajaks ühte kohta mängima saada siit foorumist on suht võimatu. Ma osaleks kui aega ja vahendeid parasjagu on pokkerikontol trios. Aeg on iseenesest kõige suurem küsimärk alatu turnade puhul


Nad ei pea kõik mängima ju...


Aga me arutame administratsiooniga läbi, kuidas panna välja parim meeskond esindamaks PokkeriProd.com foorumit.

kollane
10.07.09, 17:13
Quote from Pnews

Pokeri pro foorumi kasutajad võiksid oma tiimi teha, et nuubimad pääseks siis PN tiimi

Olen samuti huvitatud.

Dogers
10.07.09, 17:17
et läheb siis kohtade pärast rebimiseks ? :D

ESTPatrick
12.07.09, 12:48
ma mängiks ka ilmselt kui vähegi võimalik ja mina annetaks võidu anonüümsele hasartmängu sõltlaste ühingule vms

Provoker
12.07.09, 13:14
Kui juba annetamiseks läheks, siis ma eelistaks lastehaiglat või loomade varjupaika. vms ::)

Dogers
12.07.09, 14:48
Pannakse siis mingi tiim kokku või enamus alles hydropohmas ja ei laksa veel elust biiti :D

-andres-
12.07.09, 17:04
Võistkonna komplekteerimine on käimas ning kui asi valmis, siis anname ka teemasse teada :).

oitarvi
12.07.09, 17:44
Võistkonna komplekteerimine on käimas ning kui asi valmis, siis anname ka teemasse teada :).


Küsida tohib siis mille alusel võistkond koostatakse?

-andres-
12.07.09, 17:56
Et võistkond oleks tugev löögirusikas ning koosneks võimalikult paljudest tugevatest ning aktiivsetest mängijatest :).

leits
12.07.09, 18:06
ühesõnaga mina olen siis üksi võistkonnas?

Svenza
12.07.09, 20:13
Andke teada jah

lebovend
13.07.09, 13:34
Et võistkond oleks tugev löögirusikas ning koosneks võimalikult paljudest tugevatest ning aktiivsetest mängijatest :).

Ma annan enda koha rankale või mõnele teisele mängijale.

vinney
13.07.09, 21:19
voin ka mangida

leits
13.07.09, 22:23
mina ei soovi osaleda

ranka
14.07.09, 18:46
Esialgselte andmetel PokkeriProd.com meeskonda esindavad:

1. ranka (kapitan)
2. rankapoeg
3. TIGRANO
4. -andres-
5. timukasr
6. krayzie
7. Fortune
8. alaska
9. mihke666
10. runnar
11. Codecci
12. Svenza
13. RudiTurbo
14. lenC
15. ESTPatrick
16. Rohelinekonn
17. Oliverk
18. Groams
19. muruntau
20. HotCocaCola

[x] mängija, kes toob kõige rohkem punne saab kasti jooki;
[x] mängija, kes osaleb kõige rohkem mängudel saab kasti jooki;

Viigi korral toimub turniir, flippamine vms.

Moderaatorid/Administraatorid peavad osalema absoluutselt kõikidel turniiridel, ainult erakorralistel juhtumitel - ala. ninjade põhjustatud inimrööv, langemine maaväliste tsvilisatsioonide röövi ohvriks, FBI, KGB, HIV või mõne muu organisatsiooni põhjustatud haarangusse langemine jms. Ühesõnaga, kel oli siin võistkonnas eelis oma kohta haarata, siis kaitske oma kohta. S.H. ka mina!

hotcocacola
14.07.09, 18:58
ROHVEL @erakorraline ninjade rünnak


kuule :D, mu username on hotcocacola , mitte HotCocaCola, ma ei taha, et fishid aru saaks, mis firmaga tegu on:D


lisage mind trios buddysse, siis mul kergem ülevaade teist: hotcocacola

Cash87
14.07.09, 21:08
Aga siis rohkem rahvast seda tiimi esindama ei saa?

Johnny Jazz
14.07.09, 21:48
.. ja siit läks mu kaks kasti jooki :D

ranka
14.07.09, 21:51
Aga siis rohkem rahvast seda tiimi esindama ei saa?


Ma ei tea minu idee on see, et kui keegi hakkab jamama, et ei ilmu kohale või nii ja kui saab välja vahetada mehe, siis seda me ka teeks. See kehtib ka minu kohta ning pealtvaatajad saaksid ise jälgida, kui aktiivne keegi on ja jagada oma kommentaare.

Dogers
14.07.09, 22:04
2 kasti jooki insta oleks koju toond äääääää

leits
14.07.09, 22:51
Ma ei tea minu idee on see, et kui keegi hakkab jamama, et ei ilmu kohale või nii ja kui saab välja vahetada mehe, siis seda me ka teeks. See kehtib ka minu kohta ning pealtvaatajad saaksid ise jälgida, kui aktiivne keegi on ja jagada oma kommentaare.


Kui sina ei osale nii nagu peab, bannime su kogu eluks :)

ranka
15.07.09, 00:05
Kui sina ei osale nii nagu peab, bannime su kogu eluks :)


Diil!

Codecci
15.07.09, 10:13
Mis joogiga tegu? ;D

pikk28
15.07.09, 10:14
edu Teile !

ranka
15.07.09, 17:57
Mis joogiga tegu? ;D


Lahja alkohoolse joogiga vabal valikul.

hotcocacola
16.07.09, 15:00
parmule on isegi 40% kraadine tint lahja, kuna igapäevaselt keevitatakse 90% atsetooni :D

ranka
17.07.09, 00:10
Lisasin juurde igale meeskonna liikmele tema TrioBeti aliase ja paluks igal osalejal kontrollida üle, et ta alias klapib. Nimekirja leiab selle teema esimesest postitusest.

rohelinekonn
17.07.09, 01:52
Minu oma on õige. Mis tuletabgi mulle meelde et peab Triobeti installima kah arvutisse.

antnx
17.07.09, 11:59
Mingit teist liigat ei tee?

pikk28
17.07.09, 13:55
osaleks vast ise ka. usun, et tahtjaid rohkemgi. mis herr ranka ja herr tigrano arvavad?

lenC
17.07.09, 15:01
Kuna Burget liigutas tiimide suuruse 10-lt 20-le, siis sain aru, et üle ühe võistkonna ei tohi panna. Küsin üle igaks juhuks, kui saab, siis minu poolt vabad käed 2. võistkonna loomiseks.

edit: küsiti rankat või herr Tigranot :(

aga ma küsin PN foorumist üle ikkagi.

pikk28
17.07.09, 15:04
Kuna Burget liigutas tiimide suuruse 10-lt 20-le, siis sain aru, et üle ühe võistkonna ei tohi panna. Küsin üle igaks juhuks, kui saab, siis minu poolt vabad käed 2. võistkonna loomiseks.

edit: küsiti rankat või herr Tigranot :(

aga ma küsin PN foorumist üle ikkagi.

lol :)
herr lenC sobib ka hästi.
minuarust seal oli 2 erinevat liigat. meitriliiga ja esiliiga. me võtaks osa siis esiliigast.

leits
17.07.09, 15:07
ma teeks võistkonna "brüüüüno"

pikk28
17.07.09, 15:19
ma teeks võistkonna "brüüüüno"

ok oled kapten siis ;)

ranka
17.07.09, 16:05
Minu teada üle ühe võistkonna panna ei saa :(

EDIT: Saatsin härra Andres Burgetilt päringu.

Cash87
17.07.09, 22:56
Kes veel üldse suudavad lüüa mingi 20se tiimi? Pokkeriprod, pokernews ja pokkeriklubi?, et siis kas üldse saadakse esiliiga tehtud?

mingi Pokershop ka äkki? :P

lenC
17.07.09, 23:03
läti, leedu ka sees

Tigrano
17.07.09, 23:59
läti, leedu ka sees


Võidu peame kodumaale jätma.

jrgn hell
19.07.09, 23:24
http://ee.pokernews.com/pokkerifoorum/topic2628/


Lootsin suuremat tulevärki, aga kohati läks päris huumoriks teema kätte ära :)


edit: parandan sõnastust nii, et oma haiglase huumorisoonega lootsin suuremat sõnelust teemal .... vs ....., et toolis üksi naeru pugistada ja mõnuga lugeda. Teglikult saan aru, et nali ja värk ja tore, et maha rahunes

peace out

RudiTurbo
21.07.09, 01:48
irw, natuke naljakas teema tekkis seal jah ;D

Küll nad tournamentides põske saavad! :D

ranka
21.07.09, 16:07
Kuna me oleme ühtne meeskond, siis me peame võitlema meeskonna nimel ja seega teoorias iga mängija peab tegema sellise otsuse, mis toob pikemas perspektiivis meeskonnale kõige rohkem punkte. Kahjuks pokkeris tähendaks see kokkumängu, mis on reeglite vastane.

Näited
1. Võistkonnas X läheb all-in kasutaja "Paul", kes on väike stäkk. Sinu võistkonna kaaslane "ranka" läheb ka all-in (kellel on ka väike stäkk aga katab ära mängija X stäki) ja sul on käes AK või TT ning sa oled väga suur chipleader. Sa foldid käe, kuna ei taha oma meeskonna liikmele liiga teha.

2. Sa oled BB-l väga suure stäkiga, SB-l võistkonna kaaslane, kes jällegi väga väikese stäkida. Folditakse SB-ni, kes läheb all-in. Sul käes näiteks 99 ja sa foldid tuimalt ära, et anda võistkonna kaaslalsele chippe või just vastupidi callid 23o-ga.

Mina ise arvan, et need on etiketi vastased ja meie võistkond seda teha ei tohiks - kõik peaksime mängima nii nagu mängiks tavalist turniiri arvestamata, kas mängija Uno või Elmar on tiimis X või Y. Mis Teie arvate?

Et võistkonna mõte täielikult ära ei kaoks, siis me peaks üksteise mängu jälgima hoolikamalt ja kui märkate oma võistkonna kaaslases viga (tehti halb call, halb fold, halb betsizing jms), siis võiks sellest võistkonna liiget teavitada, et ta järgmine selliseid vigu enam ei teeks. Muidugi ka vastupidi - teavitada võistkonna liikmeid vastasmängijate vigadest, nõrkustest vms.

Palun võtke turniire VÄGA tõsiselt ja enne otsuse läbiviimist mõelge, kas see on +EV (vähemalt +cEV) või mitte. Ise proovin hoida oma laual silma peale ning iga kahtlase käigu kohta võin meeskonna liikmelt küsida põhjendust ja meeskonna liige peab põhjendama oma otsuse ära. Põhjendusi kahtlaste käikude kohta võivad küsida ka pealtvaatajad või iga meeskonna liige, postitades käe siia foorumisse.

Eriti kriitiliselt suhtuda foorumi administratsiooni (s.h. ka minu) käikudesse, sest meie olime need, kes said valida, kas osaleme või mitte ja seega iga foorumi administratsiooni liige peab võtma mängu sama tõsiselt, kui WSOP finaallauda ja ühtegi lollust ei tohi lubada ning kõik otsused peavad olema täielikult põhjendatud.

hotcocacola
21.07.09, 16:30
Kuna me oleme ühtne meeskond, siis me peame võitlema meeskonna nimel ja seega teoorias iga mängija peab tegema sellise otsuse, mis toob pikemas perspektiivis meeskonnale kõige rohkem punkte. Kahjuks pokkeris tähendaks see kokkumängu, mis on reeglite vastane.

Näited
1. Võistkonnas X läheb all-in kasutaja "Paul", kes on väike stäkk. Sinu võistkonna kaaslane "ranka" läheb ka all-in (kellel on ka väike stäkk aga katab ära mängija X stäki) ja sul on käes AK või TT ning sa oled väga suur chipleader. Sa foldid käe, kuna ei taha oma meeskonna liikmele liiga teha.

2. Sa oled BB-l väga suure stäkiga, SB-l võistkonna kaaslane, kes jällegi väga väikese stäkida. Folditakse SB-ni, kes läheb all-in. Sul käes näiteks 99 ja sa foldid tuimalt ära, et anda võistkonna kaaslalsele chippe või just vastupidi callid 23o-ga.

Mina ise arvan, et need on etiketi vastased ja meie võistkond seda teha ei tohiks - kõik peaksime mängima nii nagu mängiks tavalist turniiri arvestamata, kas mängija Uno või Elmar on tiimis X või Y. Mis Teie arvate?

Et võistkonna mõte täielikult ära ei kaoks, siis me peaks üksteise mängu jälgima hoolikamalt ja kui märkate oma võistkonna kaaslases viga (tehti halb call, halb fold, halb betsizing jms), siis võiks sellest võistkonna liiget teavitada, et ta järgmine selliseid vigu enam ei teeks. Muidugi ka vastupidi - teavitada võistkonna liikmeid vastasmängijate vigadest, nõrkustest vms.

Palun võtke turniire VÄGA tõsiselt ja enne otsuse läbiviimist mõelge, kas see on +EV (vähemalt +cEV) või mitte. Ise proovin hoida oma laual silma peale ning iga kahtlase käigu kohta võin meeskonna liikmelt küsida põhjendust ja meeskonna liige peab põhjendama oma otsuse ära. Põhjendusi kahtlaste käikude kohta võivad küsida ka pealtvaatajad või iga meeskonna liige, postitades käe siia foorumisse.

Eriti kriitiliselt suhtuda foorumi administratsiooni (s.h. ka minu) käikudesse, sest meie olime need, kes said valida, kas osaleme või mitte ja seega iga foorumi administratsiooni liige peab võtma mängu sama tõsiselt, kui WSOP finaallauda ja ühtegi lollust ei tohi lubada ning kõik otsused peavad olema täielikult põhjendatud.


+1

analoogne turniirisüsteem oli kalev spordi peal vahepeal ala inglismaa vs wales; saksamaa vs itaalia. Seal oli sama teema, et kui omavahel ollakse flopis HU, siis enamjaolt oli seal meeletult slowball poker...kui mitte ei chekitud iga street läbi

jrgn hell
21.07.09, 17:17
Ma ei mängi, obv aga ma vaidleks ranka, sii sulle vastu. Kuna on tiimidele keskendutud, siis, nagu Coca juba ütles, omasid ei pea nussima. Tiim tahab võita, mitte indiviid ja imo läheb kokkumängu alla sellisel üritusel ainult see, kui keegi msnis/aimis omavahel arutleb. Seda tuleks aususest vältida, aga niikaua, kuni ma ei tea, mis mu tiimikaaslasel on ja tahan aidata ja kui arvan, et AK või muu keskmine nuts vaja foldida siis foldin meeleldi. Selles party rahvuse/jalka turnas oli hästi näha, et kohati tegi turna isegi huvitavamaks. Muiudgi se vigade märkimise idee on nuts, ag muu imo jumala vale

Vaielge vastu, aga niikaua, kuni ma ei tea täpselt ( kokkumäng kuskil chatis ), siis folin mida tahan ja squeezin kea tahan

Tiim on teil vägev ja tooge võit koju!

alaska
21.07.09, 17:21
Imaget võiks kah ikka hoida natuke, 23o-ga ikka meeskonnakaaslase shovet ei maksa callida. Pärast hakkab terve laud näkku panema. Üldiselt muidugi ikka teamwork.

ranka
21.07.09, 17:25
Pean nõustuma Jrgn Hll'iga

timukasr
21.07.09, 17:37
Imo mingit erilist collisionit ei hakaks tegema va "omadega ei plõksi" ehk üksteisega mängime väga väga väga ABC-d (kui missid ja su c-bet callitakse siis c/f, kui missid ja tehakse cbet siis foldid), mis ei lähkse üldsegi etiketi vastu.

krayzie
21.07.09, 18:37
ma läheks kepi peale välja

Oliverk
21.07.09, 18:40
Mingit qq foldima ei hakka vast. Blindidega vast ei nussaa lihtsalt kui võimalus on.

oitarvi
22.07.09, 01:53
Kahju, et mitut võistkonda ei või üks kommuun või lehekülg välja panna. Nõnda jääb võistkondi seal liigal väheks ilmselt.
Aga kui kunagi Burget otsustab, et rohkem võistkondi saab osaleda ühe kommuuni alt siis oleksin ka käpp teises võistkonnas olema vast.

Helmps
22.07.09, 02:38
Kahju, et mitut võistkonda ei või üks kommuun või lehekülg välja panna. Nõnda jääb võistkondi seal liigal väheks ilmselt.
Aga kui kunagi Burget otsustab, et rohkem võistkondi saab osaleda ühe kommuuni alt siis oleksin ka käpp teises võistkonnas olema vast.


otsusta ära kumba tahad siis, pnewsi või siia?

oitarvi
22.07.09, 02:48
Siin on kohad ju täis.

Helmps
22.07.09, 02:58
Siin on kohad ju täis.


seal ka ju

Dogers
22.07.09, 09:59
einoh, samas, lööge tiim kokku ja pange teine võistkonnanimi :D

jrgn hell
22.07.09, 13:49
tehke kolmas võistkond. Bitter people who didn´t make it in either team. Ühendage jõud. Siis peaks motivatsioon laes olema ;)

tuleks isegi vahest donkama, aga ma ei julge, sest, kui mingi raha sinna peale lükkan, hakkan hi/lo-d ka kohe laskma ja siis on trio tilt garanteeritud

RudiTurbo
22.07.09, 17:29
Kas äkki saaks mingit ametlikku kinnitust Burgetilt, et mis selles tourneys läheb collusioni alla ja mis ei lähe?

Nii ei ole lahe minuarust, et iga tiim teeb nii, kuidas eetiliseks peab. Tahaks kohe otse korraldajatelt teada, kas selle tourney point on mängida Tiimi EV nimel või igaüks oma maximum EV nimel, et tuua tiimile võimalikult palju punkte, kuid samas haavates oma tiimikaaslasi jõudmaks selleni!

ranka
22.07.09, 17:32
Kas äkki saaks mingit ametlikku kinnitust Burgetilt, et mis selles tourneys läheb collusioni alla ja mis ei lähe?

Nii ei ole lahe minuarust, et iga tiim teeb nii, kuidas eetiliseks peab. Tahaks kohe otse korraldajatelt teada, kas selle tourney point on mängida Tiimi EV nimel või igaüks oma maximum EV nimel, et tuua tiimile võimalikult palju punkte, kuid samas haavates oma tiimikaaslasi jõudmaks selleni!


Saatsin Andresele küsimuse edasi.

groams
22.07.09, 19:20
FWIW ma pooldaks ka ilma kokkumänguta pokerdamist, kuigi mõlemal juhul võtan kindlasti osa.

ranka
22.07.09, 19:33
Teeks alguses nii, et iga mees mängib täpselt sedamoodi, kuidas ta heaks arvab - ei ole kohustust aidata meeskonnaliiget jms. Aga hoiame silmad lahti ka teiste meeskondadel ja jälgime jooksvalt tulemusi. Kui tulemused on rahuldavad, siis ei olegi vaja leiutada ussi____augu süsteeme ja paneme puhta skilliga, kui vastupidi, siis peame need kasutusele võtma.

Mis arvate?

Iga mees muidugi peab andma sel juhul maksimumi ja osalema igal turniiril.

Cash87
22.07.09, 19:40
Teoreetiliselt on ju see võimalik, et teeme uue saidi ala parimadpokkerihaid.ee ja teeme võistkonna :P

ranka
22.07.09, 19:49
Teoreetiliselt on ju see võimalik, et teeme uue saidi ala parimadpokkerihaid.ee ja teeme võistkonna :P


No samamoodi võite ju miski blogi fännid olla. Näiteks: http://svenza.pokkeriprod.com - svenza fänclub või olete rakeback prod ja olete meie rakeback osakonna tiim vms.

Codecci
22.07.09, 21:18
Kuna me oleme ühtne meeskond, siis me peame võitlema meeskonna nimel ja seega teoorias iga mängija peab tegema sellise otsuse, mis toob pikemas perspektiivis meeskonnale kõige rohkem punkte. Kahjuks pokkeris tähendaks see kokkumängu, mis on reeglite vastane.

Näited
1. Võistkonnas X läheb all-in kasutaja "Paul", kes on väike stäkk. Sinu võistkonna kaaslane "ranka" läheb ka all-in (kellel on ka väike stäkk aga katab ära mängija X stäki) ja sul on käes AK või TT ning sa oled väga suur chipleader. Sa foldid käe, kuna ei taha oma meeskonna liikmele liiga teha.

2. Sa oled BB-l väga suure stäkiga, SB-l võistkonna kaaslane, kes jällegi väga väikese stäkida. Folditakse SB-ni, kes läheb all-in. Sul käes näiteks 99 ja sa foldid tuimalt ära, et anda võistkonna kaaslalsele chippe või just vastupidi callid 23o-ga.

Mina ise arvan, et need on etiketi vastased ja meie võistkond seda teha ei tohiks - kõik peaksime mängima nii nagu mängiks tavalist turniiri arvestamata, kas mängija Uno või Elmar on tiimis X või Y. Mis Teie arvate?

Et võistkonna mõte täielikult ära ei kaoks, siis me peaks üksteise mängu jälgima hoolikamalt ja kui märkate oma võistkonna kaaslases viga (tehti halb call, halb fold, halb betsizing jms), siis võiks sellest võistkonna liiget teavitada, et ta järgmine selliseid vigu enam ei teeks. Muidugi ka vastupidi - teavitada võistkonna liikmeid vastasmängijate vigadest, nõrkustest vms.

Palun võtke turniire VÄGA tõsiselt ja enne otsuse läbiviimist mõelge, kas see on +EV (vähemalt +cEV) või mitte. Ise proovin hoida oma laual silma peale ning iga kahtlase käigu kohta võin meeskonna liikmelt küsida põhjendust ja meeskonna liige peab põhjendama oma otsuse ära. Põhjendusi kahtlaste käikude kohta võivad küsida ka pealtvaatajad või iga meeskonna liige, postitades käe siia foorumisse.

Eriti kriitiliselt suhtuda foorumi administratsiooni (s.h. ka minu) käikudesse, sest meie olime need, kes said valida, kas osaleme või mitte ja seega iga foorumi administratsiooni liige peab võtma mängu sama tõsiselt, kui WSOP finaallauda ja ühtegi lollust ei tohi lubada ning kõik otsused peavad olema täielikult põhjendatud.

Mulle meeldib su pühendumus :)

Tylos
23.07.09, 01:49
Ma pakun,et kui nelja tee risti veel musta kassi korjus ja m6ned triobeti chipid maha matta siis oleks asi suht olemas.

ranka
23.07.09, 14:53
Rääkisin Burgetiga ja ükskõik, milline kokkumäng on keelatud (sealhulgas ka omade aitamine - näiteks foldimine ilmselges call kohas) ning võistkond, kes jääb kokkumänguga vahele (väga raske tõestada obv.) saab automaatselt diskvalifitseeritud.

Oliverk
23.07.09, 15:31
Ilmselegelt DQ tulossa :D

alaska
23.07.09, 15:42
Mina omasid ei nu**i. Ma olen niikuinii nihuke nitt, et foldin koguaeg seal, kus tuleks callida.

Fortune
25.07.09, 03:47
25 juuli vist suletakse regamine, nii palju kui ma aru olen saand, aga keegi asjapulk võiks rääkida, millal esimene turniir on ja kindlasti teha foorumisse postitus edaspidi iga turniiri alguse kohta, vb isegi pm saata, kui viitsimist on. Hea meelega prooviks kasti seda lahjat võita, aga turniiride meeldetuletused võiksid ikka ka olla nähtavas kohas.

mihke666
25.07.09, 07:24
http://mirror.servut.us/kuvat/meinung/The_epic_MacGyver_Manuver.gif

Marek K.
26.07.09, 13:40
Jep, mul ka arusaamatuks jäänud, millal turniirid täpselt algavad. Olen uurinud, aga pole kuupäevi veel leidnud.. ehk siis antakse lähiajal teada ma arvan.

Tigrano
26.07.09, 13:49
Mingit infi on kellegil palju reganud võistkondi on?

vapsik
26.07.09, 14:22
Mingit infi on kellegil palju reganud võistkondi on?


Ma usun, et homme saab teada. Praegu veel nädalavahetus ja eks inimesed naudivad suve.

timukasr
26.07.09, 18:37
Jep, mul ka arusaamatuks jäänud, millal turniirid täpselt algavad. Olen uurinud, aga pole kuupäevi veel leidnud.. ehk siis antakse lähiajal teada ma arvan.


+1

oitarvi
26.07.09, 19:53
Augusti algusest pidid pihta hakkama.

ranka
26.07.09, 20:07
Ma ei ole hetkel veel kodus aga kui koju jõuan siis uurin.

ranka
28.07.09, 16:48
Andres ütles, et esimesed turniirid toimuvad augustis ;), kindlaid kuupäevi kahjuks veel ei saanud :-[. Seega kõik meeskonnaliikmed palun hakake oma relvi puhastama ja varustust hooldama, sest väga raske ja pikk lahing on meid ees ootamas! Võitlusvaim, motivatsioon ja distsipliin tuleb viia MAKSIMUMINI, sest see on ainus võimalus tulla lahingust välja võitjana ja mis veel tähtsam -- kõige väiksemate kaotustega!!!!!!!!!

vapsik
28.07.09, 18:55
Kui palju neid võistkondi siis osaleb?

runnar
31.07.09, 12:59
kuulujutud räägivad, et esmaspäevast läheb lahti
igaks juhuks mainin kohe ära, et teisipäevasel turniiril ei saa ma osaleda kuna lähen lauluväljakule ühte tädi kuulama

ranka
01.08.09, 14:21
kuulujutud räägivad, et esmaspäevast läheb lahti
igaks juhuks mainin kohe ära, et teisipäevasel turniiril ei saa ma osaleda kuna lähen lauluväljakule ühte tädi kuulama


See, et nii pihta hakkab on tobedus, sest kuupäevad võiks teada anda ikka vähemalt nädal ennem.

timukasr
01.08.09, 14:34
Mingit ametlikku saiti pole sellele üritusele? Informatsiooni nälg on veits :-\

jrgn hell
01.08.09, 16:57
kokkumäng raisk

Svenza
03.08.09, 10:29
Millal pihta hakkab?
Andke mulle ka teada

Tigrano
03.08.09, 11:00
Praegu vist pole ikka veel infot palju võistkondi kokku tuli >:(

ranka
03.08.09, 13:40
Totaalne info sulg nagu elaks Nõukogude Liidus raudse kardina taga :-X :-X :-X :-X :-X

hotcocacola
03.08.09, 13:41
meie olemegi tsehhoslovakkia pokkerikool ;D

vapsik
04.08.09, 22:48
Võistkonnad on nüüd üleval:

http://www.triobet.com/eng/poker/2009-08-044.html

lenC
04.08.09, 22:50
lätist/leedust polegi siis kedagi ???

-andres-
04.08.09, 22:52
lätist/leedust polegi siis kedagi ???

Lootsin ka suuremat aktiivsust, kuid mis siin ikka, mängime hästi ja jätame võidu koju!

Tigrano
04.08.09, 23:04
lätist/leedust polegi siis kedagi ???


Jep ise vaatan ka.

ranka
04.08.09, 23:14
Ehk Lätis ja Leedus pole selliseid pokkerifoorumeid nagu meil?

lenC
05.08.09, 02:44
Ehk Lätis ja Leedus pole selliseid pokkerifoorumeid nagu meil?

no vihje oli sellele, et kui algul keegi ütles, et väga vähe võistkondi tuleb, siis Burget vastas, et rahunege maha, Läti ja Leedu on ju ka.

Marek K.
05.08.09, 03:05
Kui õieti aru saan, vaadates triobeti lobby, siis asi saab alguse 10-ndal augustil.

ranka
07.08.09, 17:11
MEELDETULETUS!

Esmaspäeval (10. august) toimub esimene pokkeriliiga turniir algusega kell 21:00!!! Kõik meeskonna liikmed paluks olla kohal ja võtta see kellaaeg vabaks, et saaks mängida ja tuletan meelde, et aktiivsem ja rohkem punne kogunud mängija saab auhinnad!

rohelinekonn
07.08.09, 18:21
lõpuks hakkab pihta

timukasr
08.08.09, 18:36
MEELDETULETUS!

Esmaspäeval (10. august) toimub esimene pokkeriliiga turniir algusega kell 21:00!!! Kõik meeskonna liikmed paluks olla kohal ja võtta see kellaaeg vabaks, et saaks mängida ja tuletan meelde, et aktiivsem ja rohkem punne kogunud mängija saab auhinnad!


Kas esmaspäeval polnud mitte esimese liiga mängud ja meie omad mingi teisipäev kolmapäev?

vapsik
08.08.09, 19:52
Kas esmaspäeval polnud mitte esimese liiga mängud ja meie omad mingi teisipäev kolmapäev?


Esimene liiga = Premier League

Esmaspäeval ja teisipäeval on mängud ning teine liiga peaks vist ära jääma.

rohelinekonn
08.08.09, 20:09
türbel raisk teisip kah turna ma lootsin et ainult esmasp. see teisip ju kalastus trip poltidega. Jääb ükskord vahele. Just lootsin et saab kõigil rängalt osaleda

ranka
10.08.09, 08:06
Meeldetuletus! Täna on esimene turniir, registreerimine on avatud ja seega palun registreerida osalejatel end ära!

Peale selle saatsin igale osalejale PM'i aga tehnilise vea tõttu said osad 3 PM'i... Vabandused spammi eest, proovin olla järgmine kord hoolikam.

hotcocacola
10.08.09, 10:17
regatud ja ootan keevitamist

rohelinekonn
10.08.09, 10:52
keegi mulle triosse 5-10€ saab saata? Saadan PS vastu ;)

vapsik
10.08.09, 12:52
Lätlased on ka ühe võistkonna ikka välja pannud.

Oliverk
10.08.09, 13:10
Trios oli 1.3 euri. Üritasin rullis tuublisse lüüa aga mingi limiit on peale pandud. Selle suurendamine võtab 24h. Pidin ikka pangast sissekande tegema. Rigged skämm ma ütlen.

ranka
10.08.09, 13:12
Ärge jätke raha-asju viimasele minutile - registreerige ära KOHESELT, et pärast ei tekiks tehnilisi vms jamasi.

lenC
10.08.09, 15:18
regatud.

Nimekiri inimestest, kes pole veel registreerinud:

rankapoeg/Marek K/oVerRider
krayzie/w4ters
Fortune/Paf8844
mihke666
runnar
Codecci
ESTPatrick
Rohelinekonn/Julian77
RudiTurbo
Groams
muruntau

Inimesed, kel on näiteks nende mängijate msn, võiksid möödaminnes mainida, et täna õhtul on vaja mängida.

hotcocacola
10.08.09, 15:24
teatasin rudile

ranka
10.08.09, 15:42
Mehed, ma üle 24h üleval olnud ja lähen magama. Kes mu numbrit teavad, siis palun andke kütet mu telefonile ja piristage niikaua, kui üles ärkan.

Peale selle iga turniiril osalev vend võiks saata mulle oma numbri (kui muidugi soovib), et siis saaksin järgmistel kordadel telefonitsi meeldetuletada.

hotcocacola
10.08.09, 15:52
minu erootikaliin peaks sul telefonis olemas olema :D

muruntau
10.08.09, 16:44
keegi viitsib kanda 10 euri mulle triosse, ma sulle 15 taala starsi vastu?

Edit: Sain ise probleemi tänaseks lahendatud, meenusid Trio Live'i bounty kaardid :)

RudiTurbo
10.08.09, 16:49
Mul on ka mingi vaevaline roll seal Trios, 24 Euri. Peabki hakkama neid tournasi kinni panema ja sellega rolli kasvatama :]
Ja siis pokkeriprode tournad kah kinni ja siis ATM - > ( . ) ( . )

lenC
10.08.09, 18:01
AAAA...fakkk...kaotasin rahakoti ära ja ei saa teha depositi oma trio kontole?

Kas trios on buddy transfer, keegi võiks saata mulle 10€, muidu ma ei saa tänast turnat mängida.
Ma saadaks starsi mingi normal summa vastu vms.
Kasutaja on Groams.

Help plz.

Panin sulle €10 teele, lähima 15 minuti jooksul peaks kindlasti kohal olema. Kui Groams korda saab, siis on ESTPatrick ja krayzie ainukesed kellel regamata.

groams
10.08.09, 18:20
Eeemm...tegin Trio lahti, logisin sisse ja tuli ette kiri, et konto on blokitud, niiet mina vist ei mängi.

Tigrano
10.08.09, 18:21
Eeemm...tegin Trio lahti, logisin sisse ja tuli ette kiri, et konto on blokitud, niiet mina vist ei mängi.


Mis jama see veel on? Katsu ikka lahti saada, sa ju kõva turn pro ;D

groams
10.08.09, 18:24
Mis jama see veel on? Katsu ikka lahti saada, sa ju kõva turn pro ;D


No ma võin supporti kirja saata, aga turna pro ma ei ole.

Helmps
10.08.09, 18:32
ma võin asendusliikmeks tulla

groams
10.08.09, 18:38
Hi,

Your account is inactivated beacuse we have noticed that you have
created multiple accounts.

This is strictly forbidden and against our rules.

Please explain why you have violated our rules, and also provide us
with a copy of you ID-card, passport or drivers lisence.

Kunagi oli jah mingi teema nende accountidega et üks plokiti mul lampi ära ja siis ma tegin uue ja siis öeldi et sul on juba kasutaja ja ma ei mäleta ka täpselt mis teema oli, ehk jääb ära vist minu jaoks.

Vabandused ebameeldivuste pärast ja loodan et meie tiim pwnib siis.

Marek K.
10.08.09, 18:50
helmps võiks asendusliikmeks tulla küll siis?

edit: ah kurat, seal vist kindlad mängijad ju paigas, aga ehk saab järgnevatel turnadel siis osaleda, ranka kui ärkad uuri.

leits
10.08.09, 19:20
rigged shit :)

ranka
10.08.09, 20:23
Hi,

Your account is inactivated beacuse we have noticed that you have
created multiple accounts.

This is strictly forbidden and against our rules.

Please explain why you have violated our rules, and also provide us
with a copy of you ID-card, passport or drivers lisence.

Kunagi oli jah mingi teema nende accountidega et üks plokiti mul lampi ära ja siis ma tegin uue ja siis öeldi et sul on juba kasutaja ja ma ei mäleta ka täpselt mis teema oli, ehk jääb ära vist minu jaoks.

Vabandused ebameeldivuste pärast ja loodan et meie tiim pwnib siis.




helmps võiks asendusliikmeks tulla küll siis?

edit: ah kurat, seal vist kindlad mängijad ju paigas, aga ehk saab järgnevatel turnadel siis osaleda, ranka kui ärkad uuri.


Olen päris kindel, et asendusliikmeid ei saa - see ongi ju selle turniiri eesmärk leida kõige distsiplineeritud ja ühte sammu käiv meeskond. Kui olete käinud sõjaväes või lugenud A. Burgeti kommentaare PN'is siis on olemas hea lause: "Võistkond (sõjaväes rühm) on täpselt nii tugev, kui tugev on nende nõrgim mängija".

Groamsi peale olen kuri, TB kontot oli aega korda teha nädalaid, ikka jäetakse viimasele minutile ja nüüd vitsad käes. Palun saada kiiremaks korras kiri TB klienditoele! Tõenäoliselt täna mängida ei saa, järgmistel liigadel küll, kui kiirelt tegutsed.

Kõigile edu turniiril ja muideks ma olen üleval. 3h und peale rohkem, kui päevapikkust ärkveloleku periood on nii hea. Tunnen ennast sõdurina :)

Marek K.
10.08.09, 21:04
andkem tuld :)

ranka
10.08.09, 21:06
Kes kukub andku teada, samuti teeks pauside aeg miskid chip-reportid?

-andres-
10.08.09, 21:20
Kes kukub andku teada, samuti teeks pauside aeg miskid chip-reportid?

Sobib.
Istun Mareki, Fortune ja Timukaga 9s lauas koos ka :D.

lenC
10.08.09, 21:24
http://www.pokerhand.org/?4568704

edit: väljas ka :(

lenC
10.08.09, 21:26
metsapull ka väljas

hotcocacola
10.08.09, 21:26
huuh mida badbeati

ise tellisin tavernast pizza ja coca ;D , et tuleks mõnus õhtu

Marek K.
10.08.09, 21:26
http://www.pokerhand.org/?4568704

edit: väljas ka :(

standard triobet

timukasr
10.08.09, 21:28
Triobetil HEM töötab?

lenC
10.08.09, 21:29
Triobetil HEM töötab?

jah, table finderist pidin mina igatahes laua üles leidma, et hud funksima hakkaks

vapsik
10.08.09, 21:32
metsapull ka väljas


Ma rohkem niisama donkasin seal. Struktuur võiks kiirem olla (ilma antedeta mäng mulle väga ei meeldi).

timukasr
10.08.09, 21:32
jah, table finderist pidin mina igatahes laua üles leidma, et hud funksima hakkaks


Kuhu triobet oma hand history salvestab?

Marek K.
10.08.09, 21:33
mihke tegi huumorit

hotcocacola
10.08.09, 21:35
** Hand # 2768799743 starting - 2009-08-10 21:32:57
** Premier League event[3061322]:Table 1 [Multi Table Hold 'em] (50.00|100.00 NL - MTT) Real Money

L33m3t sitting in seat 1 with 1190.00
lendlind sitting in seat 2 with 1305.00
hotcocacola sitting in seat 3 with 1220.00
ranku sitting in seat 4 with 1441.00
kalkaan sitting in seat 5 with 3270.00
sinine sitting in seat 6 with 2320.00
muruntau sitting in seat 7 with 1495.00
Pocula sitting in seat 8 with 2905.00
Velts sitting in seat 9 with 907.00
Oliverk sitting in seat 10 with 1245.00[Dealer]
L33m3t posted the small blind - 25.00
lendlind posted the big blind - 50.00

** Dealing cards to hotcocacola: K :diamond:, K :spade:
hotcocacola called - 50.00
ranku folded
kalkaan folded
sinine folded
muruntau folded
Pocula folded
Velts called - 50.00
Oliverk folded
L33m3t called - 50.00
lendlind checked

** Dealing the flop: K :heart:, 2 :diamond:, 6 :heart:
L33m3t checked
lendlind checked
hotcocacola checked
Velts checked

** Dealing the turn: 8 :diamond:
L33m3t checked
lendlind checked
hotcocacola checked
Velts checked

** Dealing the river: K :club:
L33m3t checked
lendlind checked
hotcocacola bet - 50.00
Velts folded
L33m3t folded
lendlind folded
hotcocacola shows: K :diamond:, K :spade:
hotcocacola wins 250.00 from the main pot

Rake: 0.00


hotcocacola> tore tore
ranku> mõistlik pot :)
hotcocacola> täiesti
kalkaan> selline veidi üle keskmise käsi
hotcocacola> tra mis tilt
hotcocacola> :D
> muruntau wins 575
kalkaan> ja saak ka vastav muidugi



???

ranka
10.08.09, 21:36
Oiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii valus, mis calli tegin. 2000 pealt 788 peale.

hotcocacola
10.08.09, 21:36
Kuhu triobet oma hand history salvestab?



Prefenceces - HH ja vali käte arv ja salvesta kuhu ise tahad

-andres-
10.08.09, 21:37
Kuhu triobet oma hand history salvestab?

Triobeti kausta. Gamehistory.dat file vist. Program files, MPPoker kaust. Vist oli nii.

Edit// See siis peaks default kaust olema.

Tigrano
10.08.09, 21:37
Palju meid üldse puudu on.

ranka
10.08.09, 21:40
Kaks, ESTPatrick ja Groams. ESTPatrick Soome, Groamsil kontoga jamad.

hotcocacola
10.08.09, 21:41
svenza oli minuga samas lauas, ta just langes

alaska
10.08.09, 21:41
Väljas, M6, preflop TT-AQ.
üks 300-ne loll otsus algul kah.

ranka
10.08.09, 21:42
Out QK < 9T

hotcocacola
10.08.09, 21:43
ka mul suht kusine seis 850 chippi.
See start 1500 on vähe. võix 2000 olla :)

Svenza
10.08.09, 21:43
Out 60.
AT vs AQ

Tigrano
10.08.09, 21:43
Pokkeriprosi polegi varsti enam, väga kehva algus mehed.

lenC
10.08.09, 21:45
13 tükki veel elus, rohkem positiivsust plz :)

-andres-
10.08.09, 21:46
Nu 3 meie meest on top neljas :P.

RudiTurbo
10.08.09, 21:48
Mul tuli meelde, et ma olen Triobetis võitmatu, ärge muretsege!

hotcocacola
10.08.09, 21:48
7 BBd alles, kohe hakkab kino saama :)

Oliverk
10.08.09, 21:53
45 koht. AK vs 1010 Pre flop. Olin 8 BB peal.

Tigrano
10.08.09, 21:56
Väljas blind sõi a3 lükkasin fortune blind steali vastu OBV callis a9 ära.

hotcocacola
10.08.09, 21:57
40s koht.

AJs allini 7BB pealt, JJ callis, flopist oli veel split rea võimalus, aga hui

rigged shit

RudiTurbo
10.08.09, 21:59
Ummm, UTG raise 300, , reraisen AK 899 peale, lükkab all ini, Tal QJ ja hitib riveri Q, wth

-andres-
10.08.09, 21:59
Mihke666 vastu, button vs blind AK vs KK, abi ei tulnud :/.

rohelinekonn
10.08.09, 22:00
out.
floppasin rea turnis vastasele maja

Marek K.
10.08.09, 22:01
julmurid

ranka
10.08.09, 22:03
Pokkeriprosi polegi varsti enam, väga kehva algus mehed.


Bän negatiivse astraaleneriga kiirgamise eest!!!! :)

muruntau
10.08.09, 22:04
2820 chippe. Peaaegu kõik paarid nägin ära peale TT, alati sain ülepaariks või hittisin, aga cbet võttis alati maha kõik, midagi erilist ei saanud.

Marek K.
10.08.09, 22:09
2370 chippi, mingit erilist actionit pole olnud

timukasr
10.08.09, 22:13
1645 chippi, hetkel pole midagi veel toimunud.

Fortune
10.08.09, 22:18
kukkusin kah 36s, ma sb KJ ta bb A7, kolmas kord küttis otsa mu steali vastu ja callisin ära. Väga rahul ei ole, blindid olid alles 150/75, stäkk ca 2,8k, oleks võind foldida ikka.

timukasr
10.08.09, 22:19
kukkusin kah 36s, ma sb KJ ta bb A7, kolmas kord küttis otsa mu steali vastu ja callisin ära. Väga rahul ei ole, blindid olid alles 150/75, stäkk ca 2,8k, oleks võind foldida ikka.


Suht kindel fold imo O.o, nii deep ja KJ pole mingi käsi.

Marek K.
10.08.09, 22:23
pokkerikooli vennad on suht "asjalikud"

RudiTurbo
10.08.09, 22:27
pokkerikooli vennad on suht "asjalikud"


Spetsiaalselt Triobeti riveriks välja treenitud

Marek K.
10.08.09, 22:29
Spetsiaalselt Triobeti riveriks välja treenitud

+1 + coinflippariteks :)

Marek K.
10.08.09, 22:40
5 meie meest alles, mina, krayzie, runnar, muruntau ja timukasr

timukasr
10.08.09, 22:51
16. SB'lt open push Q7o, calliti AJo'ga ära (2k stack, blinds 150/300).

krayzie
10.08.09, 22:56
out. parim käsi kogu õhtu jooksul oligi viimane, AK < AQ pfai. muidu oli fain, lihtsalt teisel kohal olles ei tulnud flip ära ja peale seda ükski steal ei töötanud ja sitsisin carddead.

runnar
10.08.09, 23:16
pekk, bubble. 99ga buttonilt nupud, SB ja BB callivad ja hitivad mõlemad flopist ässa

Marek K.
10.08.09, 23:20
10-s. muruntau veel mängus :P

RudiTurbo
11.08.09, 00:11
MIKS NII VÄHE RAILIMIST ON MAI SAA ARU!?

Epic finaal, muruntau vs sinine!

Marek K.
11.08.09, 00:14
vahet pole ju, muruntau nagunii võidab :)

Tigrano
11.08.09, 00:20
Muidugi reilin ;) Praegu muruntau surub hästi, googogog

Svenza
11.08.09, 00:40
Suhkamisse. Imre võitis ära

FreakyJason
11.08.09, 00:41
GG muru. Kahju, et ära ei tulnud.

Marek K.
11.08.09, 00:41
gg muruntau, retsept

oitarvi
11.08.09, 00:43
Tegin kiire tabeli kah turniiri kohta.

1. Triobet Premier League turniir

1. sinine (Pokernews) 10 punkti
2. muruntau (Pokkeriprod) 9 punkti
3. LVI (Wismari PC) 8 punkti
4. riilPONK (Wismari PC) 7 punkti
5. Jarlaath (Pokkerikool) 6 punkti
6. saarekas23 (Pokkerikool) 5 punkti
7. Waim (Pokkerikool) 4 punkti
8. kajamees (Wismari PC) 3 punkti
9. rakamaka (HT Pokker) 2 punkti
10. oVerRider (Pokkeriprod) 1 punkt

Üldine tabel

1. Wismari PC 18 punkti
2. Pokkerikool 15 punkti
3-4. Pokkeriprod 10 puntki
3-4. Pokernews 10 punkti
5. HT Pokker 2 punkti
6. PFF 0 punkti

Marek K.
11.08.09, 00:44
pole hullu

Tigrano
11.08.09, 00:46
Kurb seis jäi... Muruntau vähemalt oli tubli ja päästis meid halvimast.

muruntau
11.08.09, 01:00
ei saanud keskenduda väga mängule, sest kõrval oli veel neli turnat lahti opokeris. Need tõmbasid oma s..a softiga neti kooma kuigi nett on täiesti korralik. Sitoudid bubbles jnejne. Haigelt närvi ajas. Teised turnad kõrval läksid obv pekki ja siis kõrval rämeda närvikuluga hittida 2 taalasel turnal... Mõnitamine. Ainus hea asi siinjuures ongi, et sai foorumit aidatud. Pean järgmisteks kordadeks midagi välja mõtlema.

ranka
11.08.09, 01:05
Homme tuleb parem päev.

EDIT: Ja mis see wismari PC on? Karsklusselts vallutamas pokkerit?

oitarvi
11.08.09, 01:12
Homme tuleb parem päev.

EDIT: Ja mis see wismari PC on? Karsklusselts vallutamas pokkerit?


Tundub nii. ;D
See peaks mingi pokkeriklubi olema vms..

purpur
11.08.09, 01:13
Homme tuleb parem päev.

EDIT: Ja mis see wismari PC on? Karsklusselts vallutamas pokkerit?


Wismari PC on üks Wismari tänavas koos käiv kodulaud, kes tarbib alkoholi minu vaatluste kohaselt päris tõsiselt.

hotcocacola
11.08.09, 01:30
irw


klete, peame kokku end võtma
asi pole naljakas, et me nii hullult failisime. Vahet pole, et nad luckisid igas kohas, kus võimalik.


ps! wismari pc...mõtlesin et pc tähendab personal computerit, aga rsk, see ju wismari pokerclub ROFL

ranka
11.08.09, 03:05
1 mäng tähendab absoluutselt mitte midagi.

Ise võtan süüd nats oma peale, kus tegin Q9-ega 933 boardil väga halva calli. Bacardi mind elusalt võtku!

hotcocacola
11.08.09, 09:30
1 mäng tähendab absoluutselt mitte midagi.

Ise võtan süüd nats oma peale, kus tegin Q9-ega 933 boardil väga halva calli. Bacardi mind elusalt võtku!


sa tahtsid öelda lebovend sind tagant võtku ?

ranka
11.08.09, 09:32
Regage juba järgmisele turniirile, saatsin ka PM'id välja! 21:00 tänane turniir, siis see järgmine alles järgmine esmaspäev!

muruntau
11.08.09, 15:41
regatud ja taipohh kui jälle HU pähe saan ;D

väike offtopic ka. Keegi ei viitsi teha Trios 20.30 algavat €15 Triobeti superweekendi satikat? Saaks äkki ühe pileti kokku.

ranka
11.08.09, 16:21
Esimeses postituses olev tabel uuendatud - lisatud punktid ja mänge mängitud. Kellegil midagi puudu tõstke kisa. Ametliku edetabeli leiab: http://www.triobet.com/eng/poker/2009-08-043.html

Tänasel turniiril edu!

krayzie
11.08.09, 16:29
tapame kõik ära


http://img256.imageshack.us/img256/999/retardninja.jpg

ranka
11.08.09, 16:36
Irwww, kui haige sa oled oma haigete piltidega :)

Tekkis eile mõte, mida unustasin kirja panna ja ehk peaks edastama Burgetile. Sellisest võistkondlikust liigast võiks tulla modifikatsioon, mis sarnaneks näiteks tõsieluseriaadile, kus need tondid seal üksikul saarel olid võistkonnaga. Et peale kahte mängu peab iga võistkond hääletama välja ühe ühe meeskonna liikme ja seda niikauaks kuni järgi on igast võistkonnast 1 liige (see võtaks selle skeemiga 20 nädalat aga kui peale igat mängu siis 10 nädalat). Siis teised on pealtvaatajad aga võistkond näiteks teenib ikka punne ja siis heal juhul ka pappi.

See lihtsalt mõte oli ja tundus endale fun, mis teised arvavad?

hotcocacola
11.08.09, 16:39
idee hea, aga....

mõtle kui alles on nt 10 venda, siis mängijad kes rohkem punkte toonud vennad, ei pruugi edestada nt väljahääletamas nt kedagi, kes skoorib 2-3x vähem punkte.
Ala, nt Ranka on vähe punkte toonud, aga ta nimi on tuntud ja teda välja ei julge keegi hääletad a;D

Provoker
11.08.09, 16:45
mis tähendab ei julge ;D

ranka
11.08.09, 16:57
idee hea, aga....

mõtle kui alles on nt 10 venda, siis mängijad kes rohkem punkte toonud vennad, ei pruugi edestada nt väljahääletamas nt kedagi, kes skoorib 2-3x vähem punkte.
Ala, nt Ranka on vähe punkte toonud, aga ta nimi on tuntud ja teda välja ei julge keegi hääletad a;D


Seepärast ongi mõte "meeskond" ja inimesed peaksid hääletustes tegema õige otsuse lähtudes sellest, et tulevikus oleks meeskond maksimaalselt tugev. Kui miski tont hääletab endast tugevamaid välja, et nii kindlustada suurem võimalus meeskonnas säilida (kui sa oled TOP3 mängija ja hääletad 1 ja 2 välja siis suure tõenäosusega püsid lõpuni) ning lõpuni võidelda.

Aga siis peaks see auhinnaskeem nats teisiti olema, et näiteks rahasid ei saa meeskond vaid siis viimane allesjäänud mängija ning papi jagamine oma meeskonnaga on ta enda asi. Samuti esimesele ehk karikas/meene/mida iganes ning kõigil suud jooksevad vett, et püsida tiimis maksimaalselt kaua ja jõuda lõpuni. Ning muidugi igas meeskonnas, kes mängul kõige rohkem punne kogub oleks siis vetoõigusega, et teda välja hääletada ei saa.

muruntau
11.08.09, 17:12
pokkeri tõsieluvirtuaalseebikas... Ei tea. Võimatu suht on otsustada ju paari konkreetse turna puhul kes siis nõrgim lüli oli. Kõik uuriksid kogu turna HH ära ja teeksid siis koos otsuse? Liiga palju vaeva €2 turna kohta.

ranka
11.08.09, 17:13
pokkeri tõsieluvirtuaalseebikas... Ei tea. Võimatu suht on otsustada ju paari konkreetse turna puhul kes siis nõrgim lüli oli. Kõik uuriksid kogu turna HH ära ja teeksid siis koos otsuse? Liiga palju vaeva €2 turna kohta.


Uurima ei pea midagi ;) Aga see selleks, registreerige juba turniirile ära.

timukasr
11.08.09, 18:30
"Your account has been locked out of the system.

Please contact the support."

Wat? Mul on elus olnud ainult üks triobeti account, ei tea millest selline jama tekkis :(.

Edit: Laiv support palus saata support@triobet.com'i sala küsimuse vastuse. Saatsin ära, eks näe kas unlockitakse enne üheksat. Väga imelik lock btw. Öeldi, et privacy policy. Trios olen enne ka vahel cash game toksind, ei tea miks nad just nüüd lockisid accoundi. Kahtlane...

http://www.nouvelordremondial.cc/wp-content/uploads/2007/10/its-a-conspiracy.jpg

Edit2: Kõik korras, nagu Norras, tehti korda.

ranka
11.08.09, 19:07
Edit2: Kõik korras, nagu Norras, tehti korda.


Tänu jumalale? :)

timukasr
11.08.09, 19:21
Saatsin selle meili ja pärast seda sai sisse logida.

oitarvi
11.08.09, 19:58
Nad panevad konto lukku, kui kolm korda parooli valesti paned. Samas kui sa ise ei pannud siis äkki tahtis mingi huligaan sulle sisse muukida.

lenC
11.08.09, 20:14
Tigrano, rohelinekonn ja groams puudu.

groams
11.08.09, 20:20
Ma saatsin täna passi koopia supportile, aga ei ole veel vastust saanud, vaatame kas saan oma konto lahti või ei.

ranka
11.08.09, 20:23
Tigrano, rohelinekonn ja groams puudu.


Groamsil konto kinni, Rohelinekonn ütles juba enne ette ära, et ei saa täna osaleda aga TIGRANO'st ei tea midagi. Telefonile ei vasta ja tal peab kindlalt mõjuv põhjus olema või vastasel korral on see ilmselge võistkonna alt vedamine, sest meie olime need, kes said võistkonda eelisjärjekorras.

lenC
11.08.09, 20:26
Ma saatsin täna passi koopia supportile, aga ei ole veel vastust saanud, vaatame kas saan oma konto lahti või ei.

väga kena, et viitsid tegeleda :club:

vapsik
11.08.09, 20:31
Groamsil konto kinni, Rohelinekonn ütles juba enne ette ära, et ei saa täna osaleda aga TIGRANO'st ei tea midagi. Telefonile ei vasta ja tal peab kindlalt mõjuv põhjus olema või vastasel korral on see ilmselge võistkonna alt vedamine, sest meie olime need, kes said võistkonda eelisjärjekorras.



Kas ta kalastamas ei ole koos rohelisekonnaga?

hoss23
11.08.09, 20:33
Ma saatsin täna passi koopia supportile, aga ei ole veel vastust saanud, vaatame kas saan oma konto lahti või ei.

kui täna saatsid siis kohe kindlasti ei saa lahti kontot.Endal oli ka kunagi sama jama ja läks aega üle päeva

MIKE_K6o
11.08.09, 21:00
Start! Kütke nüüd! 8)

kollane
11.08.09, 21:00
edu tiimile :spade:

Marek K.
11.08.09, 21:04
kui tigranot pole, siis ilmselt põhjus see,et kalastustripil.

ESTPatrick
11.08.09, 21:05
panin äratuse ja ei maganudki turnat maha, kiidan end

hoss23
11.08.09, 21:09
Minu poolt ka edu tiimile

Marek K.
11.08.09, 21:11
esimene hand aq vs set, kaotasin enamus stackist, seejärel duubel ning ak vs aq, river q, standard.

krayzie
11.08.09, 21:19
nojah see ninjatheme ei tööta

krayzie
11.08.09, 21:22
80/5 runniv tüüp on universaalne chipleader obv

runnar
11.08.09, 21:27
out, preflop allin AAvsKK, paar kuningat tahtis maha tulla

ESTPatrick
11.08.09, 21:32
sain ranka ja hotcocacolaga ühte lauda. seni olen võitnud 1 normaalse poti ja seda J5s-ga kui limparit karistasin ja flopil ta foldis

nüüd 25/50 ja mul 1655

Svenza
11.08.09, 21:33
No minge *****, ma vihkan triobetti, see on nii rigged, et jube raisk. QQ, maha A25. AQ, siis flopis 499. ****, ja sihuke lahimimine käib, mõttetu pask. Insta tilt ja hakkan aind preflop nuppe panema

lenC
11.08.09, 21:41
http://www.pokerhand.org/?4572932

krayzie
11.08.09, 21:42
http://www.pokerhand.org/?4572932


outplayed

muruntau
11.08.09, 21:45
väljas. AQ vs AK kaotasin pooled shipid, siis maksin kahe ülemise paariga flopilt aukuostu kinni. korra sain AQ vs KQ duubli kusagile 600-700, aga siis KJs vs A3s PFAI out.

Svenza
11.08.09, 21:47
Out 58.
AK vs 99
Mõttetu bullshit see triobet. tra, nii närvi ajab