PDA

View Full Version : Fulltilt bonus lambist



Ajuvaba
10.07.09, 23:03
Kas kellegil on veel taolist asja olnud? Kuidagi imelik?

Hi Ajuvaba,

As a valued player on our site, we are pleased to offer you a special Full Tilt bonus of $350.


You do not have to do anything to receive your bonus, and it has already been posted to your account.

Sincerely,

Full Tilt Poker

olavike
10.07.09, 23:15
Ja tegelikkuses ongi 350 daala kontol?

mcbethk
11.07.09, 00:01
hihi very nice :) peab vaatama äkki on endal ka midagi :P

Marek K.
11.07.09, 00:20
ROFL, this is sick :P

Ajuvaba
11.07.09, 01:16
Ja tegelikkuses ongi 350 daala kontol?

jep.

Tigrano
11.07.09, 13:16
Täiesti ajuvaba ju aga peab meeldima

taipupole
11.07.09, 13:55
Kas kellegil on veel taolist asja olnud? Kuidagi imelik?

Kas see pole mid-year Ironman bonus?

mihke666
11.07.09, 13:58
pool aastat on ammu täis ?

antnx
11.07.09, 14:44
Wat? WOW!

timukasr
11.07.09, 15:13
Sain ka ükskord laksust full tilti $50, väga lõbus oli seda maha mängida (nagu party pokkeri kasiino promotionil ükskord).

jott
11.07.09, 20:41
Hmm midagi sarnast tuli ka mulle ükskord, aga see tuli ju nn. boonuse formaadis, et pidi lahti mängima?

Saadeti kuna olin cashoutinud ja see oli nagu tagasimeelitamiseks saadetud vms.

Ajuvaba
12.07.09, 11:47
ise mõtlesin, et äkki olen mingi summa raket neile kokku maksnud, et äkki selle pealt. Vaatasin järgi, et viimase nädala rakeback oli 600$, mis mina sain, palju siis site minu pealt nädalas saab?

sven21
12.07.09, 15:26
Ma sain ka ja minu teadmiste järgi peaks see olema Ironman'i midyear boonus. Juunis loppes 6 kuud ja see laekus Juuli esimesel nädalal ehk siis oigel ajal.

P.S. Mulle meeldib see et ma olen siin "räme fish", kas oleks kuidagi voimalik et Fulltildi mängijad seda näeks :)

RudiTurbo
12.07.09, 16:11
Mulle tuli Full tilti üxkord lampi 10$, pidin ühe real money käe mängima , et see mu kontole jääks ning hetkel olen selle vist 35$ peale kasvatanud :P

0madis0
26.07.09, 11:52
mis limiidis sa mängid??? ja kui kaua päevas.?
tahax ka saada ;D

0madis0
26.07.09, 12:04
ja palun kas keegi saax selle iron man teema mulle lahti seletada?? kas neid punne saab ainult turniiridelt võ cashis ka??
ja kuidas see asi üldse toimib plz kui keegi viicib seletage.


ty:madis

silku108
26.07.09, 13:09
ja palun kas keegi saax selle iron man teema mulle lahti seletada?? kas neid punne saab ainult turniiridelt võ cashis ka??
ja kuidas see asi üldse toimib plz kui keegi viicib seletage.


ty:madis



http://www.fulltiltpoker.com/promotions/ironman

Pmst asi toimib vist nii et pead igapäev koguma kindla arvu FTP punkte ja nii kas siis 15 ,20, või 25 päeva järjest....Näiteks kui tahad ironmaniks saada pead koguma igapäev 200 punkti ja nii 25 päeva järjest.

0madis0
26.07.09, 13:59
ma olen tildist lugenud aga midagi ei saanud aru nüüd kui sina seletasid siis tundub loogiline.

ty ;D

silku108
26.07.09, 14:30
ma olen tildist lugenud aga midagi ei saanud aru nüüd kui sina seletasid siis tundub loogiline.

ty ;D


Np :P

daljoh
14.08.09, 10:10
Mul oli sama tekst aga 100$ ja ma pidin selle lahti mängima!

Rage
14.08.09, 10:36
lisaks sellele.. on võimalik ka boonusmedaleid saada... mille eest saad boonusmedalite poes boonuseid ja muud crapi osta http://www.fulltiltpoker.com/ironman-store-index ühes kuus vast saab 50-100 punkti kui oled keskmine grinder... seega suht mõttetu enivei..ma plaanin mingi 150 medalit kokku koguda ja 5000FPP'd osta ja FTP poest osta mingi pusa vms..

siiani pole aru saanud, kas freerollide asemel on ka võimalik medaleid saada.. enivei.. hinnad niigi räiged.. et mul suht savi.. sest freerolle ka ei viitsi klõbistada... see kuu on mul silver tase käes.. tõenäoliselt saan gold taseme kätte.. ironi tasemeks peaksin selle kuu lõpuni iga päev veel 200punkti tegema, aga vist ei viitsi..

tegelt ma ei saa täpselt aru... freerollide eest saab medaleid siis kui oled juba 5 kuud mingi taseme saavutanud?
Bonus Medals

If you'd prefer not to play in one of these monthly Freerolls, you can exchange your tournament entry for additional Iron Man medals. If, for example, you qualify for our Gold Freeroll in your fifth month, you can exchange your tournament entry for 70 Iron Man medals, as shown below.
Iron Man Status Bonus Medals
Iron 100
Gold 70
Silver 40
Bronze 25

This means, by reaching Gold in your fifth month and opting out of the Freeroll, you will collect a total of 170 medals for the month. You may decide whether you would like to opt in or out of a tournament at any time before the monthly qualifying period ends.

rrrr
14.08.09, 11:38
Ironmanis osalejad saavad iga kuu
1) medaleid vastavalt oma tasemele (bronze, silver, gold iron - vaadake seda 50/100/200p vs 15/20/25 päeva tabelit) ja sellele kui kaua nad on suutnud järjestikku püsida iga kuu ironmani promotionis (vt seda pikka kuude lõikes graafikut) - mida kauem oled iga kuu kvalifitseerunud, seda järjest rohkem hakkad saama medaleid.
2) osaleda igakuisel freerollil 10K, 15K, 20K ja 30K
või
kui valid, et freerolli ei taha, siis saad miinimumi medaleid (25, 40, 70, 100)

Lisaks on olemas muud advanced vidinad Iron Man Plus (nendele, kes suudavad päevas üle 500p teha) and the One-A-Day Freeroll (kes suudavad iga päev mängida vähemalt 1 punkti) ja Iron Man Mid-Year Bonus (poole aasta pärast loetakse tibud kokku ja saad max 600 taala boonust)

Ise taon FT-s NL25 6max 4-laual korraga 25K käsi kuus ja gold tase pole probleem. Arvestasin, et kui ma sedamoodi edasi mängin, siis aasta jooksul peaks ma saama 1290 medalit ja sellega saaksin osta cashi boonust tagasihoidliku kursiga $258 + Mid year boonus 2*6*75=$900. Väga kindel pole aga kui see summa läheb minu rakest maha, siis tegelik kasum kuivab $1158*73%=845 peale kokku, mis teeb kuus keskmiselt $70. Lisaks saan osaleda 12x20K freerollil, mille alternatiiv medalites aastas on 840 medalit = $168 = $122 rake deductioniga = $10 kuus. Arvestades seda, et freerolli kellaaeg on mingi 1-2 öösel ja seal on kindlasti hordides rahvast, siis paarikümne taala pärast mina küll ei viitsi hommikuni üleval istuda.

Kui Ironmani boonused ei arvestata rake-st maha, siis on seda 0,73-ga korrutamist boonuste puhul pole vaja teha.

lambiain
18.08.09, 10:07
Mulle tundub, et Ironman midyear bonust rakebackist maha ei arvestatud.

rrrr
18.08.09, 13:59
Taolise vastue sain:
FT deduct from your rake everything below:

Any bonus you get from FTP (sign up, )
Points used in shop,
Added tournament money, if FTP add their money to it,
Deposit/ withdraw fees, that FTP pays for your deposits and withdraws

Järelikult - kui raha kantakse otse FT kontole, siis pole see boonus (ei pea läbi mängima) ja järelikult ei deductita sealt midagi. Kui aga ostad medalite eest boonust, siis maksustatakse. Huvitav kui ma ostan medalite eest vidina, siis seda vist ei maksustata. Saatsin igatahes järelpärimise.