PDA

View Full Version : NL25: Üldised statid 6maxi



tolmuahv
16.07.09, 10:29
Terv,
Lugu järgmine: Paar kuud tagasi alustasin NL5, eesmärk oli mängu õppida ja limiidis vastavalt bankrollile üles liikuda. Sain just NL10 kui PartyPoker hakkas micro limiidi mängijaid kottima ja sealt rahad välja kolisin. Kohe varsti peale seda tegid nad bonuspakkumise: Andsid 140+70 USDi bonust (cashout restricted), et tule tagasi ja mängi. Et see bonus lahti mängida, oli vaja vähemalt NL25 mängida, kokku ca. 30,000 kätt. Aega 45 päeva. Mis seal ikka, võõra rahaga võib üle oma tavalise limiidi proovida küll.

Tänasega sai bonuse vabastamise aeg läbi. Algsest 210 USDist on saanud 830 USDi. Sealjuures pean täna veel 59 dollariga midagi peale hakkama, sest teine osa bonusest jäi vabastamata ja võetakse keskööl käest kui maha ei mängi. Ilmselt proovin mõnd 50+5 DONi või midagi.

Aga küsimus on järgmine: Olen koguaeg LAG tüüpi mängija olnud. Range on suhteliselt lai ja aggro factor on >5. Kokku jõudsin NL25 mängida ca. 22K kätt, winrate oli korralik 10.3bb/100 (tegelikult isegi nats suurem, kunagi varem olin samas limiidis 100 taala maha donkanud). Aga run oli ka teises pooles päris hea ja mitmel puhul sattusin mõne jõuluvana otsa, kes winrate parandas. Statid ise:

http://img406.imageshack.us/img406/7678/nl25tolmuahvistatidpp22.th.png (http://img406.imageshack.us/i/nl25tolmuahvistatidpp22.png/)

Graafik:
http://img199.imageshack.us/img199/6530/nl25tolmuahvigraphpp22k.th.png (http://img199.imageshack.us/i/nl25tolmuahvigraphpp22k.png/)

Seega sama tendents nagu NL5 ja NL10: Showdown winnings endiselt miinuses, aggro factor väga kõrge ja kogu raha tuleb pottidest, mis enne SD maha saab võetud. Panin ka mõned riveri statid juurde. Nende järgi river bet kokkuvõttes on marginaalselt kasulik. Kas see peaks rohkem kasumlik olema? Üldine loogika, miks aggro factor nii kõrge on:
- Cbet alati kui pole väga head põhjust seda mitte teha (madal pocket ja missed set, 2-3 callijat on hea põhjus).
- Tühjal boardil võib turni 2nd bulleti panna kui vastase 'fold to cbet' on alla 70%
- Drawides betin, et kätt varjata ja/või üritada pott kätte saada.
- Floppi hittides ei taha kellelegi tasuta kaarte anda, seega pea alati betin flop+turn+OOP ka river.
- Nitilt re-raise saades olen valmis foldima ka suuri pocketeid üsna kergelt, harva maksan sette kinni.
- Vähegi drawisel boardil panen õhuga riveril tihti 50-100% potist beti, kui tundub, et draw ei tulnud kokku või vastane on poolkõva lehega riverile tulnud.

Tahaks natuke tightimaks tõmmata range, et 1500 bankrolliga NL50 üritada. Arvan, et mu kasum tuleb peamiselt täielikelt imbetsillidelt + TAG-de 4-bettimisest kui nad blinde kaitsta üritavad. Heade regularide käest ma küll suurt midagi kätte ei saa. Palungi teiste NL25-50 regularide nõu stattide osas. Kus on teil kõige suuremad vahed võrreldes minu omadega, kuidas minusugust LAGi kõige kergem oleks karistada heal mängijal, kas mõni ilmselge räme leak paistab stattidest? Ja finally - kuidas kurat ma SD winningsi üles saaks, ilma et winrate kannataks? ;D

pikk28
16.07.09, 10:46
6 max või FR?

tolmuahv
16.07.09, 10:49
6-max ainult. Unustasin mujal peale pealkirja mainida.

your_naked_mom
16.07.09, 13:55
wtf lag?

tolmuahv
16.07.09, 14:01
wtf lag?


Mida sellega ütelda tahtsid? :)

pikk28
16.07.09, 14:10
vist seda, et 6-max 24/16 ei ole lag :)

tolmuahv
16.07.09, 14:14
Vaadetes oma vastaseid, siis enamik break-even või võitvaid regulare paistab sellest tightima rangega olevat. Ma enda arust mängin peaaegu kõike, millega kergelt jamasse ei satu (nt. EP KJ või AT). Aga mis on teie arvates 6-max parim range, mida mängida sel limiidil?

pikk28
16.07.09, 14:26
no mina sinu asemel laseksin samamoodi edasi, sest 10bb/100-le on hea winrate. lase 50k peale välja ja siis pane uuesti graf ja statsid.

tolmuahv
16.07.09, 14:37
Kui ühtegi leaki ei paista, siis tulebki samamoodi edasi lasta ilmselt. Ise arvan, et 50k käe peale tuleb madalam winrate - Nii palju donke ei saa pikas perspektiivis olemas olla lihtsalt :)

Ainus asi, mis mind ikka häirib, on Showdown winningsi negatiivne joon. Ma ei tea ühtegi teist võitvat mängijat sellisega. Aga ilmselt pean ise tasapisi üritama aggro factorit alla tõmmata, et see paraneks.

EGERT
16.07.09, 15:55
Ainus asi, mis mind ikka häirib, on Showdown winningsi negatiivne joon. Ma ei tea ühtegi teist võitvat mängijat sellisega.

Um, miks sul tegelikult üldse vaja seda SD joond üles saada on? Lihtsalt sellepärast, et "teistel võitvatel mängijatel on"? See sLAG stiil sobib sulle ja ka toodab, seega ei ole mõtet siin minuarust midagi parandada, winrate on ka solid enamvähem okei sämpli peale. Graafiku lõpp paistab huvitav, SD läheb üles ja WSD koos profiidiga suht BE, muutsid mängu?

Minuarust jätka samamoodi, kui 100k käe peale mingeid leake hakkad nägema või winrate väga kannatama, postita uuesti :)

EGERT
16.07.09, 15:56
3bet% on ka sul suht okei, seega väga LAG sa polegi :)

tolmuahv
16.07.09, 16:00
Um, miks sul tegelikult üldse vaja seda SD joond üles saada on? Lihtsalt sellepärast, et "teistel võitvatel mängijatel on"? See sLAG stiil sobib sulle ja ka toodab, seega ei ole mõtet siin minuarust midagi parandada, winrate on ka solid enamvähem okei sämpli peale. Graafiku lõpp paistab huvitav, SD läheb üles ja WSD koos profiidiga suht BE, muutsid mängu?

Minuarust jätka samamoodi, kui 100k käe peale mingeid leake hakkad nägema või winrate väga kannatama, postita uuesti :)



Lõpu kohta: Ei muutnud suurt midagi. Võib-olla natuke mugavamalt tundsin end (bankroll suurem ja scared money tunnet polnud üldse). Samas luckisin ka kõvasti, mitmed suured preflop allinid tulid ära või nuts maksti kinni.

camu
16.07.09, 16:30
Ainus asi, et SB pealt mängid liiga palju, aga kui toidab, siis suva.

tolmuahv
16.07.09, 16:36
Ainus asi, et SB pealt mängid liiga palju, aga kui toidab, siis suva.


Seda SB asja ma olen isegi mõelnud. Range on just viimased 10k kätt kõvasti laiemaks läinud. Limbin any2 sisse kui lauas on jõuluvanad ja BB ei karista. Kui BB on nit, siis tõstan ta enda tihti välja preflop. Seal tekkib ka palju huvitavaid olukordi, kus aggromad hakkavad vastu peale 2-3 ringi ja kus siis saab any2 teha suure 4-beti ja 1 blindi asemel 15 blindi ära varastada. Aga kokkuvõttes pigem loob see vist table imaget kui kasumlikkust parandab.

ESTPatrick
16.07.09, 16:52
jätka, tulevikus on seda sb veits tightimaks vaja jälle tõmmata kuna hakatakse 5bet allinn kütma any2 sinu vastu, aga praegu las olla.

EGERT
16.07.09, 20:00
mõtlesin, et soovitaks, aga samas...
no enivei, kui tahad, võiksid proovida laiema 3bet rangega mängida, vaata mis saab :)
swingaments probably, aga teoreetiliselt peaks ka rohkem sinu stiili juures toitma.