PDA

View Full Version : NL50 TT buttonil



antnx
18.07.09, 05:36
Absolute Poker, $0.25/0.50 Hold'em Cash Games, 5 Players
Hand Converter (http://www.pokerhand.org/hand-converter.aspx) by Pokerhand.org (http://www.pokerhand.org)

Board:
EASSSSSSYYYY (BB): $46.42
SMALTIME32 (UTG): $94.25
COMECME27 (CO): $42.29
ANTNXX (Button): $49.50
MNEDVAPIVA (SB): $70.95

Dealt to ANTNXX T :heart: T :club:

Pre-flop:
SMALTIME32 raises to $1, COMECME27 calls $1, ANTNXX raises to $4, (2 folds), SMALTIME32 calls $3, (1 folds)

Flop: ($9.75) 5 :spade: 7 :club: K :spade: (2 Players)
SMALTIME32 checks, ANTNXX bets $7, SMALTIME32 calls $7

Turn: ($23.75) 2 :diamond: (2 Players)
SMALTIME32 checks, ANTNXX checks

River: ($23.75) 7 :spade: (2 Players)
SMALTIME32 bets $5, (1 folds), SMALTIME32 returns $5

Results:
SMALTIME32 wins $22.10

Villain 19/12/0.7 over 27 kätt.
Kas betime turni? Riveri call on vist välistatud?

alaska
18.07.09, 07:51
Ma calliks preflop. Nagu mängitud, kõik paistab OK.

tdx
18.07.09, 19:35
As played, ma callin riveri alati (call on +EV kui ta blufib ka ainult yhel juhul kuuest). Aga ise betin turni siin for value ja ostan endale showdowni ~$14 eest.

sk3lletor
24.07.09, 15:16
turn bet sux

ESTPatrick
24.07.09, 22:52
PF panid liiga vähe, ma oleks miski rohkem pannud, 5,5 ehk, kuna 1 call ka taga pead rohkem panema, kui minraise ees siis võiks standard olla 9bb ja kuna seekord 2bb call taga siis 11bb miinimum, isegi 12+ võib vabalt panna

RudiTurbo
26.07.09, 04:55
Dunno selle PF betsize kohta. See minraise tekitab IMO sellise special preflop olukorra. TT ei ole mul ntx standard 3Beti käsi, aga ma ei taha sellega nii odavale flopile minna ja ei taha, et mingi ilge kari ka floppi näex. Seega tihtipeale teen ainult 4$ peale 3Beti, mille eesmärk on siis lihtsalt ülejäänud kaabakad välja ajada, kes selle 1$ ka muidu kaasa callixid. obv annan ma sellega vastasele head implied oddsid, kuid kuna ma kunagi TT'ga ei kavatse busto minna, siis pmst Tal ei ole siiski implied oddse.

Aga jah, antud olukorras, kuna see üx donkendant seal veel juba 1$ sisse pannud, siis vist paneks ikka natukene juurde.

Ja riverit on siin tõesti raske foldida, sest pot oddsid on head ning prolly litiksin ka turnis juurde, kuid flopis panexin juba natuke vähem

Davy
26.07.09, 08:57
Minu nõu on kahtlane, sest ei suuda mängu biitida eriti nagu näha.

Esiteks ma üldiselt ei ole merged 3betting range pooldaja(ühendatud vahemik võid 3bettida absoluutselt iga tugevusega kätt). Totter on nagu siin foldida TT to 4bet, aga absolute nl50 its ok.
Aga antud käes kuna tegemist on siiski minraisega preflop, siis on preflop tundmatu vastu as played OK.

Aga enne kui ma üldse midagi tegema hakkan, käib mul peas:
A) nii villain on 2 kätt raisenud enne seda kätt, kas ta minraises ka neid käsi?
B) Kas see on esimene käsi lauas kui ma 3betin
C) Kas COMECME27 on fish või reg? Kui fish siis tõenäoliselt utg tuleb kogu oma raisega kaasa( mu 3bet jätab talle implied oddsid), lootes et fish potti siseneb.

Flop.

OK

Turn.

Siin mängib hästi suurt rolli, kas villain minraises ka teisi käsi ja kas se COMECME27 on fish või reg. KUI COME on reg, siis ma omistaks talle üsna tugeva range ja üritaks SD jõuda võimalikult odavalt. Kui ei siis ta range on kindalsti nõrgem, nii et tal on siin drawsid jms pahna.

Üldiselt: Pot on nii meeletult suur, et villain kardab ennast commiteda, siin on koht, kus me saame foldida tema weak made handid, drawd plus mõned käed, mis meid biidivad nagu JJ ja QQ ja TT. Selle mõttega ma pööraks oma käe blufiks ja pommitaks seda turni 16 into 24, jättes endale alles 22 taala, nii et villain kindalsti ei saa mugavalt oma QQ siin tunda. Sest kui ma siin checkin järgi, siis ma calliks niikuinii iga tellar riverit.


AS played seda riverit ma ei hakka kommenteerimagi :)

k1ly
26.07.09, 20:09
jeah preflop 3bettisid liiga vähe(estpatrick juba seletas kuidas oleks mõistlik) ning see siin on 100% 3beti käsi , for value obv !
riveril ma calliks jah kuna oddsid on head , ning kui oledki biit saad teha notesi mis käega ta minraise-callis preflop :)

sk3lletor
28.07.09, 03:48
Turn.

Üldiselt: Pot on nii meeletult suur, et villain kardab ennast commiteda, siin on koht, kus me saame foldida tema weak made handid, drawd plus mõned käed, mis meid biidivad nagu JJ ja QQ ja TT. Selle mõttega ma pööraks oma käe blufiks ja pommitaks seda turni 16 into 24, jättes endale alles 22 taala, nii et villain kindalsti ei saa mugavalt oma QQ siin tunda. Sest kui ma siin checkin järgi, siis ma calliks niikuinii iga tellar riverit.


sorri kui valesti aru saan, aga kas soovitad turn bet/fold? kui turn bettida siis ikka bet/call, eriti kui pref oleks suuremalt raisenud. juhul kui vastasel miski 88 või FD on ja "fck it" mõtleb ning chipid sisse pistab, siis fold oleks kriminaalne.

arvestades, et ma ei tea mida vastase minraise tähendab ning 19/12/0.7 tight on, siis esmapilgul tundus mulle turn bet overplayna, kuigi ma ei kujuta ette, et ta miski AK flopil check-callib, aga kes teab...

Davy
28.07.09, 06:17
sorri kui valesti aru saan, aga kas soovitad turn bet/fold? kui turn bettida siis ikka bet/call, eriti kui pref oleks suuremalt raisenud. juhul kui vastasel miski 88 või FD on ja "fck it" mõtleb ning chipid sisse pistab, siis fold oleks kriminaalne.

arvestades, et ma ei tea mida vastase minraise tähendab ning 19/12/0.7 tight on, siis esmapilgul tundus mulle turn bet overplayna, kuigi ma ei kujuta ette, et ta miski AK flopil check-callib, aga kes teab...


Bf true

Antud käes on ta siin otsustanud kleepuda, kui tal on parem käsi, maksaks ma riveri niikuinii välja, turn betiga tahaks välja foldida drawd ja JJ ja QQ. Ja kui 19/12 otsustab mingit super bluf shove siin tegema hakata, siis wp sir.

Ajuvaba
28.07.09, 13:12
River ju 100% call. Kasvõi info mõttes, mida vend mängib ja kuidas. Turni panustamine sõltub readidest ja historyst, mõnede vastu panen antud hetkel ja mõnede vastu mitte. Turni panustamine on selles mõttes hea, et 90 % olukordadest saad riveril läbi checkida.