PDA

View Full Version : Withdrawal.



arvamusliider
18.07.09, 15:16
Mis lülis on viga, kui (local bank transeri) läbi jõuavad kontole EEKid? Kunagi lasin panga poolse automaatse konventeerimise maha võtta, seega ei tea keda süüdistada.

FTP

Provoker
18.07.09, 17:29
Kui sulle saadetakse $$$ siis üldjuhul on ikka pank see kes konverteerib.

Provoker
21.07.09, 18:16
Kõige lihtsam on sellisel juhul see päring FTP-sse ära teha ja küsida kas nad ise konverteerisid selle enne kande tegemist omas pangas. Kui nii siis vb nad tahavad asju lihtsalt klientidele lihtsamaks teha eeldades, et siin riigis sa kasutad eekasid ::)

Provoker
02.09.09, 13:39
Käisin täna SEB-s ning tegin sinna endale konto. Küsisin, et kas on võimalik mulle laekuvad maksed ilma valuuta muutmiseta kontole saada, öeldi mulle, et muidugi on võimalik. Selleks peab endale lihtsalt soovitud valuuta liidese tellima. Põhimõtteliselt siis tegemist eraldi reaga kontol mis näitab valuuta kontoseisu. Kontonumber pidi samaks jääma mis eekide kontol.

ranka
02.09.09, 13:42
Käisin täna SEB-s ning tegin sinna endale konto. Küsisin, et kas on võimalik mulle laekuvad maksed ilma valuuta muutmiseta kontole saada, öeldi mulle, et muidugi on võimalik. Selleks peab endale lihtsalt soovitud valuuta liidese tellima. Põhimõtteliselt siis tegemist eraldi reaga kontol mis näitab valuuta kontoseisu. Kontonumber pidi samaks jääma mis eekide kontol.


Mul EUR-EEK konto ja Starsist kannan EURodena välja.

leits
02.09.09, 21:33
;DJa hoiate eure kuna kardate eeki devalveerimst?