PDA

View Full Version : PokkeriProd.com Suveturniir - järelkaja ja tagasiside



ranka
20.07.09, 14:29
Koostöös <a href="http://www.triobet.com/est/poker">Triobet.com</a> pokkeritoa ja<a href="http://www.strand.ee/index.php?page=1"> Strand Spa & Konverentshotelliga</a> toimus 18. juulil PokkeriProd.com Suveturniir Pärnus hotellis Strand. Osalustasu oli 550 krooni, mänguks No Limit Texas Hold'em ja kokku osales turniiril 99 mängijat, mis peaks olema suurima osalejatearvuga "kodumäng" Eestis!!!

Peale tavapärase auhinnafondi oli PokkeriProd.com lisanud kolmele parimale mängijale karikad (pilt karikatest <a href="http://www.pokkeriprod.com/ranka/pildid/index.php/PokkeriProd.com%20Suveturniir/Picture%20042.jpg?action=resize">siin</a>). Samuti kostitati mängijaid tasuta siidri, õlu ja snäkkidega, mida kahjuks oli limiteeritud koguses aga paistis, et jätkus piisavalt kõigile.

Peale 9-ndat pikka mängutundi selgus lõpuks turniirivõitja - Paavo. Teise koha sai foorumis tuntud kasutaja "rankapoeg" ning kolmanda koha foorumi kasutaja, "K2snakas". Pilt võitjatest <a href="http://www.pokkeriprod.com/ranka/pildid/index.php/PokkeriProd.com%20Suveturniir/Picture%20112.jpg?action=big&amp;size=resize&amp;fromthumb nail=true">siin</a> - vasakul "K2snakas", keskel "rankapoeg" ja paremal turniiri võitja Paavo, punase Aruba särgiga turniiri direktor "ESTPatrick".

Karikate bubblesse jäi foorumi kasutaja "RudiTurbo", kes sai neljanda koha. Üldse kokku kandideerisid rahalistele kohtadele 13 esimest mängijat:
1. Paavo
2. rankapoeg
3. K2snakas
4. RudiTurbo
5. Kympa
6. VinQBator
7. Muruntau
8. Sinnerman
9. Mart Saar
10. semu
11. Preedik Poopuu
12. Alar Künnapuu
13. akhtun

Esimesena jäi rahadest välja mängija Peeter V, kellele Pokkeriprod.com annab pileti järgmise aasta turniirile võimaldamaks tal end uuesti tõestada.

PokkeriProd.com meeskond tahab tänada kõike osalejad, et aitasite kaasa turniiri toimumisele - see oli uskumatu, et niipalju mängijaid kokku saime. Samuti ülisuured tänud <a href="http://www.triobet.com/est/poker">Triobeti</a> pokkeritoale ja<a href="http://www.strand.ee/index.php?page=1"> Strand Spa & Konverentshotellile</a>

Ning erilised tänud Andres Burgetile, kasutajatele "ahkdum" ja "akhtun". Kindlasti tahaks tänada kasutajat "vsiu100", kes täitis turniiri lõppfaasis diileri osa ja kiirendas nii mänguprotsessi. Suured tänud, järgmisel turniiril kindlasti eripreemiaid nendele!

Pildid <a href="http://www.pokkeriprod.com/ranka/pildid/index.php/PokkeriProd.com%20Suveturniir/?page=1">siin</a>.

Ja palun andke julgelt teada oma mõtetest ja arvamusest turniirist - mis oli hea, mis valesti, mis võiks veel olla, mis oli üleliia jne.

PokkeriProd.com Tiim

kivisaba
20.07.09, 14:35
see oli jama et vahepeal polnud baari taga kedagi ja wc asukoht oli kh bs
muidiu oli hea turka ja korraldus priima

taipupole
20.07.09, 15:22
Praktiliselt kõik oli väga lahe, kuid järgmisel korral võiks siiski muretseda tasuta vett/mahla.

Muud polegi, vetsu viisid kiired jalad, ruumi oli külluses, värsket õhku samuti ning inimesed olid superlahedad.

Tähh!

blazkuh
20.07.09, 15:38
Väikese veepudeli eest 16 EEKi oli tõesti liiga palju ja WC asukoht oli ka häiriv. Muud asjad aga kaalusid selle tugevalt üles :)

andu_andu
20.07.09, 15:39
see oli jama et vahepeal polnud baari taga kedagi


samas baaridaam kaalus selle miinuse wayy ülesse imo. Hiljem veel keerutas ja lennutas pudeleid mulle strandis :)

pikk28
20.07.09, 15:40
Väikese veepudeli eest 16 EEKi oli tõesti liiga palju ja WC asukoht oli ka häiriv. Muud asjad aga kaalusid selle tugevalt üles :)

no see Vichi maksab poes juba 10+, eks järgmine kord võib Saku Läte tünn nurgas olla.

pikk28
20.07.09, 15:41
samas baaridaam kaalus selle miinuse wayy ülesse imo. Hiljem veel keerutas ja lennutas pudeleid mulle strandis :)

ainult pudeleid? ::)

ranka
20.07.09, 15:42
see oli jama et vahepeal polnud baari taga kedagi ja wc asukoht oli kh bs


WC kohta ei oska öelda, baari probleemi saab lahendatud;



Praktiliselt kõik oli väga lahe, kuid järgmisel korral võiks siiski muretseda tasuta vett/mahla.

Muud polegi, vetsu viisid kiired jalad, ruumi oli külluses, värsket õhku samuti ning inimesed olid superlahedad.

Tähh!


Vee probleem jäi meil kahesilma vahele, saab parandatud.




samas baaridaam kaalus selle miinuse wayy ülesse imo. Hiljem veel keerutas ja lennutas pudeleid mulle strandis :)


Yup. Peale selle oli ta hommikul kümnest saadik tööl ja õhtul jätkas ööklubis -- sellist energiat on vähestel.

kivisaba
20.07.09, 15:45
samas baaridaam kaalus selle miinuse wayy ülesse imo. Hiljem veel keerutas ja lennutas pudeleid mulle strandis :)

obv baaridaamid olid ikka haige nuts
ühel olid kilomeetrised jalad teisel umbes tonnised tissid :D

hotcocacola
20.07.09, 15:53
kõik oli soliidne.
ainuke miinus oli liiga kaugel asuv wc :D
tahaks mingi 200 matsiga turnat ;)

ranka
20.07.09, 15:55
Kas sisseost oli normaalne? Või peaks järgmine kord tegema näiteks 1k sisseostuga ja korraldama satikaid jms?

hotcocacola
20.07.09, 15:58
ma arvan seda, et kui see oleks 1000, siis poleks kindlasti tulnud 99 inimest ;)
sisseost oli õige suurusega :)

kivisaba
20.07.09, 16:00
sisseost oli fine imo

ESTPatrick
20.07.09, 16:14
sisseost oli fine imo


mind ka ei häirinud

variatsioon
20.07.09, 16:36
Kas sisseost oli normaalne? Või peaks järgmine kord tegema näiteks 1k sisseostuga ja korraldama satikaid jms?

hääletaks 1k poolt

-andres-
20.07.09, 17:07
Kui teha järgmine kord veel suurem turniir, siis sel juhul kaaluks sama sisseost kallima variandi üle, sest kardan, et nagu Hotcoca ütles ennist, siis suurema sisseostu puhul vast nii palju rahvast ei tuleks. Samas mine sa tea.

BuildUp
20.07.09, 17:24
550 oli imo täpselt selline optimaalne summa. Ei palju ega ka vähe.

Brake vast oleks võind veidi tihedamalt olla.

Muidu oli superb! :)

runnar
20.07.09, 17:44
5+ turniir, ruumi oli meeldivalt palju, lisalauad õllele jms. seltskond oli lahe, strandi ööklubis tuli väike bäd biit aga kokkuvõttes oli siiski kordaläinud nädalavahetus, uuel aastal jälle :)

Lauri
20.07.09, 17:50
Ma küsiks hoopis, et kas ei võiks olla 4x aastas selline turka? Kevad, suvi, sügis ,talv? ??? Või 3x 1) Pärnu 2) Tallinn 3) Tartu

Tarmonator
20.07.09, 18:03
mind huvitaks aga hoopis see asi, et mis kino see runnar seal rahvale tegi. juba teine teema vist kust ma loen runnari vägitegudest, aga sooviks miskit detailsemat ;D

Lauri
20.07.09, 18:05
Kui Runnar ennast täis kaanib siis ta ongi 1 suur "Vägi" ja "tegu"

peokuningas
20.07.09, 19:43
mind huvitaks aga hoopis see asi, et mis kino see runnar seal rahvale tegi. juba teine teema vist kust ma loen runnari vägitegudest, aga sooviks miskit detailsemat ;D


ütleme nii et ma pole päris mõnda aega näinud nii elavat tüüpi peol ringi keerlemas ja juukseid loopimas

ranka
20.07.09, 19:49
550 oli imo täpselt selline optimaalne summa. Ei palju ega ka vähe.

Brake vast oleks võind veidi tihedamalt olla.

Muidu oli superb! :)


Pausidega panime ikka vägevalt puusse, eriti kui WC nii kaugel ja tasuta õlled :( Järgmine kord on iga tunni tagant paus garanteeritud.



Ma küsiks hoopis, et kas ei võiks olla 4x aastas selline turka? Kevad, suvi, sügis ,talv? ??? Või 3x 1) Pärnu 2) Tallinn 3) Tartu


Oleks väga huvitav aga kahjuks teiste linnade turniire peaksid sebima inimesed, kes elavad neis linnades - põhimõtteliselt oleks siis Estonian Poker Tour - Pärnu, Estonian Poker Tour - Tallinn ja Tartu jne :)

leits
20.07.09, 19:50
pigem 1k.. siis ma võin lakboxides rohkem raha võita

-andres-
20.07.09, 19:52
Strandi turva ei lasknud mind ja Semu õhtul sisse. Minul saab see probleem järgmiseks aastaks õnneks lahendatud :D.

ESTPatrick
20.07.09, 19:54
pigem 1k.. siis ma võin lakboxides rohkem raha võita


tule kõigepealt kohale

Ghost0
20.07.09, 19:58
Strandi turva ei lasknud mind ja Semu õhtul sisse.

+1 >:(

Lauri
20.07.09, 20:01
Pausidega panime ikka vägevalt puusse, eriti kui WC nii kaugel ja tasuta õlled :( Järgmine kord on iga tunni tagant paus garanteeritud.

Oleks väga huvitav aga kahjuks teiste linnade turniire peaksid sebima inimesed, kes elavad neis linnades - põhimõtteliselt oleks siis Estonian Poker Tour - Pärnu, Estonian Poker Tour - Tallinn ja Tartu jne :)


Vot-vot-vot :) No midagi sellist võiks välja kujuneda jah.Räägin Svenzaga.Aga ega ta orgunnida ei viitsi ja tal ei jää joomise kõrvalt ka aega.Aga patrooniks võiks ta võtta ja Final tabel saab erapeo Svenza juures ::)
Aga Huvitav mis rahvas sellest plaanist arvaks???

Marek K.
20.07.09, 20:08
No, 4x aastas on vist natuke palju. Või noh siis jah kui eri linnadest inimesed korraldaksid, aga siiski tahaksid kogu värgiga ka olla ilmselt pokkeriprode adminid kursis.. et siis terve aasta läbi käikski üks turnade ettevalmistus. Sest nagu teada siis antud turnat hakati juba mitu kuud enne ette valmistama, tänu millele see kohe esimene kord ka ilmselt nii prolt välja kukkus :)

peokuningas
20.07.09, 20:12
Head asja ei tohi palju olla. 4x aastas devalveeriks vist turna väärtuse suht ära. IMHO 2x aastas oleks maksimaalne, et nii suure fieldiga turnale rahva kokku saaks.

variatsioon
20.07.09, 20:14
ma arvan et 4x aastas 550kr buy in tuleks rahvas ilusti kokku...

ja suvel oleks siis pärnus main event 1k bi ;)

BuildUp
20.07.09, 20:16
Suvel ja Talvel võiks toimuda jah.

Suvi - Pärnus
Talv - Tallinn

leits
20.07.09, 20:21
taollin on pussydele .. talvel otepääl

Lauri
20.07.09, 20:26
Tartus Sügisel. Sügispäevade raames.

variatsioon
20.07.09, 20:52
Tartus Sügisel. Sügispäevade raames.

väga hea idee!

vonkartoffel
20.07.09, 20:56
Ma pakun et kui sellest tulekski EPT ;D siis Eestis on ju tohutult alla 21aastaseid, kes tahaks live mängu proovida.

Lauri
20.07.09, 20:59
No ma uurin, seda tartu asja ja arutan ka Svenza ja Paavoga.Sest orgunnida mulle meeldib:)

kivisaba
20.07.09, 21:11
Ma pakun et kui sellest tulekski EPT ;D siis Eestis on ju tohutult alla 21aastaseid, kes tahaks live mängu proovida.

+1
4x korda aastas ühe pokkerihuvilisele ei ole mingi näitaja imo

kollane
20.07.09, 21:28
2x aastas oleks ka minuarust max,muidu muutub igavaks

yolpa
20.07.09, 21:39
3x oleks norm, tartu, tallinn, pärnu, buy-in on väga norm 550.

Svenza
20.07.09, 21:55
TSOPi turniir 2007 aasta kukkus ka väga soliidselt välja. Ainuke jama on , et järgmisel aastal ei viicnd keegi enam korraldada. Ainuke mis alles jäi oli foorum :)
Võiks teha küll mingi seeria. Isegi Trehvi suveliiga praegu Tartus näitab et huvi on. Stabiilselt 30-45 inimest igal esmaspäeval kohal. Aga mina eriti orgunnida ei viici, seda ütlen kohe ära. Siia oleks paari muud võlli vaja selle koha peale.
Ja Tallinnas on Olümps olemas kus toimub pidevalt suuri turniire. Pigem siis juba tõesti talvine Otepää. Oleks omamoodi nutisem.

hotcocacola
20.07.09, 21:56
no minuarust 4x aastas oleks nuts, see poleks kindlasti mitte palju !!!!!!
nagu üleval öeldud Tln-Trt-Pärnu oleks nuts ning sinna sisse mixida 4nda placei Otepääe (Talvel).
Suvel main eventina Pärnu oleks üüber nuts.

seega kõik 550.-
main event 1000.-

leits
20.07.09, 22:18
Noo ma ei tea .. see organiseerimine ei ole üldse nii lihtne, kui võib tunduda ...Piisavalt suured saalid jne jne .. 2-3x oleks imo suht maksimum aastas, sest sellist turniiri sa ei korralda nädalaga ära .. sebi ruume + muud miljon tuhat häda

RudiTurbo
20.07.09, 22:21
Ei osanud ka millegi pasa peale mõelda eriti kui ranka pärast tournat päris, aga nüüd mõeldes, et pausid olid vb veic liiga harva tõesti !

andrjusa
21.07.09, 00:27
Kõigepealt suur kummardus Pokerprod meeskonnale, kes väga ladusalt ja professionaalselt nii suure turri esimese korra kohta läbi viisid. Meeldis see, et korraldajad ei olnud omakasupüüdlikud- hea meelega jagasid kogu rake jookide, näksidena laiali ja maksid veel sama palju pealegi. Muidugi suur kummardus mängijatele kes end väga hästi ülal pidasid terve turri jooksul (olid ju teatud vägijoogid tasuta) :).
Osavõtumaks võiks sama olla ja mängijaid veel rohkem kuna ruumi ja samasuguseid laudu on 30 ringis ja umbes nii palju neid ka sinna saali mahub, küll siis ilma toetuslaudateta. 20 laual mängides saaks ka toetuslauad panna. Muidugi on see puhas Strandi poole pealt vaadatuna, mida rohkem mängijaid seda suurem baarikassa, rohkem hotellis ööbijaid ja ööklubis pidutsejaid.
Kui rääkida palju kordi ja kus korraldada, siis sellist suurt saali naljalt väga kuskilt lihtne leida ei ole. Need saalid on Tallinnas ja Tartus olemas aga nende eest tahetakse kenat renti ka saada, kui just mõni korraldaja sama kohaga kuidagi lähedalt seotud ei ole või siis tuleb raket tõsta. Ise arvan, et 2 korda aastas on paras ühele meeskonnale korralik turr teha (tegemist ju ikkagi kasutajate sisese üritusega ja väikese reklaamüritusega oma kodukale). Ise loodan, et PokerProd meeskond pärast sellist tagasisidet võtab asja järgmine suvi juba Pärnus mitmepäevase pokkerifestivalina ette, kus mängitakse eelnevalt mingisuguseid showturbokaid erinevates Pärnu baarides ja siis samasugune põhiüritus Strandis.
Arvatavasti saaks sama palju rahvast ka neli korda aastas kokku. Siis oleks see juba väikene eesti GP pokkeris. See enam ei oleks pokkerilehekülje reklaam- või kasutajateüritus, kus entusiasmist korraldus orgunnitakse ja palju fanni lisatakse. Vaid turniirikorraldus, kus korrraldajad palka tahavad saada. Sellise orgunniga peaks tegelema pokkeriliit või mingi muu pokkerimängijate organisatsioon, kus korraldus ja vastav varustus olemas.
Kokkuvõttes kui jõuate orgunnida võime Pärnus kas või 4 korda teha :).
Jõudu
Akhtun( turril osalesin selle nimega)


.

low-flow
21.07.09, 03:43
Mitu korda aastas kipuks nagu orgunni taha kinni jääma ju jah. Ega ta nii nutine poleks olnud, kui mehed hingega asja küljes poleks olnud. Ennem võiks selle ära proovida, et kütaks tonni eest järgmine kord, millaliganes see ka ei tuleks, vaatame, mis fieldi saab. Arenema ju peab.

vsiu100
21.07.09, 07:46
1 asi, mis võiks olla on lauakatted.
pehme sametriie, et kaardid ei libiseks ja oleks mugav laua kohal kaarte kätte saada ja vaadata.
kiirendaks diilimist, mugavus, vähendaks vigasid.

1k bi juures oleks diiler asjakohane imo.

leits
21.07.09, 08:46
1 asi, mis võiks olla on lauakatted.
pehme sametriie, et kaardid ei libiseks ja oleks mugav laua kohal kaarte kätte saada ja vaadata.
kiirendaks diilimist, mugavus, vähendaks vigasid.

1k bi juures oleks diiler asjakohane imo.




diilerid juurde siis budget peaks eriti suur veer olema .. nad väga odavalt ilmselt ei tegutse ..

vsiu100
21.07.09, 09:13
diilerid juurde siis budget peaks eriti suur veer olema .. nad väga odavalt ilmselt ei tegutse ..


tõsi. aga esikoht ka ca 30k. selle raha juures tahaks, et mäng toimuks juba kindlate reeglite järgi. 100% õiged otsused/misdealid, käes mitte olevate inimeste märkused, paki alt jagatavad ässad jne

SamGold
21.07.09, 10:39
Kuidagi õnnestus mul samade laudade taha sattuda paljude siinsete autoriteetide ja tuntud nimedega ja teie pokkerialased oskused tundusid äärmiselt muljetavaldavad! Hoolimata sellest, et mul endal selline rõve tunne oli nagu oleks mu kohal suur silt kuhu on veel suuremalt peale kirjutatud "FISHHHHHHHHHHH", sain ikkagi väga suure ja meeldiva kogemuse võrra rikkamaks:D Järgmise suveturniiri eesmärk oleks juba ise ka pokkerit mängida :D
Väga hea üritus!

pikk28
21.07.09, 11:34
turna oli mõnus, kaart jooksis hästi. Oli au vsiu100-ga ühes lauas olla, kes mängis ikka suht looselt nii positsioonilt väljas olles kui ka positsioonil olles :). eks me laud oli weak kah:). tugevatest olid minu lauas ka variatsioon ja xpeepx-i poeg.
WC-s käimine oli tõesti veidi problemaatiline.

Marek K.
21.07.09, 11:48
ma esimesed neli tundi vist ainult wc-s ja suitsetamas käisingi nii jube oli olla eelmisest päevast irw. oli umbes nii, et mängisin vahepeal ca 2-3 kätt ja siis oli jälle kas vaja jooki juurde või wc või suitsule minna, rofel :P

0madis0
21.07.09, 12:36
1k võix sisseost olla ja paar sellist ilusat piigat võix veel juures olla kes seal suupsteid lajali jagax.
;D

0madis0
21.07.09, 12:38
no minuarust 4x aastas oleks nuts, see poleks kindlasti mitte palju !!!!!!
nagu üleval öeldud Tln-Trt-Pärnu oleks nuts ning sinna sisse mixida 4nda placei Otepääe (Talvel).
Suvel main eventina Pärnu oleks üüber nuts.

seega kõik 550.-
main event 1000.-


+1 see olex väga sobiv.

variatsioon
21.07.09, 13:44
pehme sametriie, et kaardid ei libiseks ja oleks mugav laua kohal kaarte kätte saada ja vaadata.


+1... suht ebamugav oli neid kaarte kokku korjata.

alaska
21.07.09, 13:46
turna oli mõnus, kaart jooksis hästi. Oli au vsiu100-ga ühes lauas olla, kes mängis ikka suht looselt nii positsioonilt väljas olles kui ka positsioonil olles :). eks me laud oli weak kah:). tugevatest olid minu lauas ka variatsioon ja xpeepx-i poeg.
WC-s käimine oli tõesti veidi problemaatiline.


Kes variatsioon oli?

pikk28
21.07.09, 13:49
mis mõttes kes? inimene. mingi noor kutt paistis.

andu_andu
21.07.09, 13:51
Kes variatsioon oli?


UTG

alaska
21.07.09, 13:53
Ma mõtlesin, kus ta istus.

pikk28
21.07.09, 13:57
1-s lauas vsiu100 vas. käel või siis oli üks vend veel nende vahel. mula ta lauas ei ajanud. hästi mängis.

vsiu100
21.07.09, 14:12
UTG


LOL

noor mängija, kellel mast tahtis tulla....korduvalt.....ja kellele maksti selle eest eranditult.
äkki sinu(alaska) paremal käel kohe.....

pikk28
21.07.09, 14:16
oot............kas alaska istus minu paremal käel? kes Q8s mu allinni ära callas 8 high boardil?
a ja mina oli see, kelle vastu vsiu100 siis masti ära kobistas

vsiu100
21.07.09, 14:19
top paari ei foldita + oli veel runner-runner fls draw + 2nd pair draw + trips draw.
easy call.

oeh, ma ju ütlesin, drawd ei ole foldimiseks. chk-reise all inn ja tuleb.

pikk28
21.07.09, 14:22
top paari ei foldita + oli veel runner-runner fls draw + 2nd pair draw + trips draw.
easy call.

ütlesin kuskil, et vale call oli ? ;) küsimus oli kas tema oli alaska?

vsiu100
21.07.09, 14:25
kui mu mälu ei peta siis jah.

pikk28
21.07.09, 14:27
tnx. cool!

alaska
21.07.09, 15:13
.

oot............kas alaska istus minu paremal käel? kes Q8s mu allinni ära callas 8 high boardil?
a ja mina oli see, kelle vastu vsiu100 siis masti ära kobistas

See olin mina jah, panin su 99 või nõrgema kickeriga 8 peale. Tundus call ikkagi, kuna sa olid suht push modes juba ja mul jäi veel ok stack järgi. Esimene live mul ikkagi. Variatsioon mängis tõesti hästi. Vsiu oli omaette klass.

vsiu100
21.07.09, 15:32
ma vaatasin kohe et variatsioon ownib. ise olin total spewmanki, ei suutnud end kokku võtta.. :(

variatsioon
21.07.09, 15:43
tänud tänud :)

kivisaba
21.07.09, 18:31
Pokkeriprod suveturniir ja pärnu trip! vol 1
< 1 min.

Lõpuks sain ensetunde korda ja saab hakata siis sulepead teritama. Teen sellise suht kronoloogilise jutu sellest legendaarsest tripist siis.

Jutt algab siis laupäeva hommikust 00.00. Olin just ühe osa House M.D-d ära vaadanud läpakast ja mõtlesin et nüüd panen arvuti kinni ja tõmban sliipi. Sõber ütles et ta diip turbo turkal. Hakkasin siis teda railima. Vütan starsi lahti näen vennal M2 :S. Äratasin poisi üles siis et nuppe vaja panna ja läks lahmimine pihta 65o tõmbas overcardile ära nagu naksti ja duubel. Siis AA millega võttis eelnevad raise ja calli maha. Siis kuldne suckout K2 vs Ak tuli ära. Järgnes tagasi löök, kus TT tegi kuldse suckoudi riverisse. Lõppes asi siis 17. kohaga. Käeks AJ vs 55 mis pidas. Tuli siis teha magama mineku katse nr2. Vähkresin mis ma väkresin viimane kord, kui kella viitsin vaadata näitas see numbreid 5 ja peale. Kell 9.15 pidi pikk28 autoga maja ees olema. lõpuks sain mingi 3h und kella 8 olin pannud äratuse mida ma obv ei kuulnud. Tuli siis kõne Pikalt kes olevat mu maja ees juba. Siis kerge 5 minti riided selga läpakas kotti ja tuld. Hüppasin pika citroeni peale ja sõitsime murutau poole ja siis juba pärnu maanteele. Tervet teed sisustasid obv jutud pokkerist ja muust gamblimisest.

Jõudsime pärnusse olles graafikus ja kell näitas 11.30. Lülitasime sisse GPS seadme, mis pidi meid Strandi juhatama. Obv oli selle juhendid natuke aegunud ja juhtus, et GPS-i juhendid saatsid meid punase märgi ette, milles oli kujutatud telliskivi. Kuskil 10 minti seiklemist ja olime siiski Strandi ees no thanks to GPS. Ennem turniiri siis regamine, kaks suitsu, Wc paus. Pikk suutis kaks õlut lasta selle ajaga kui mina jõin pool, mis oli suht :O.
Saabus aeg lauda istuda ja laua kaaslasteks oli minul muruntau, EPT Priit, Tigranna, Jrgen Hell ja üle jäänud kelle nimesid kahjuks enam ei mäleta. Esimesed käed läksid suht vaikselt proovisin kohe seal late pos raisele otsa panna aga calliti ära ja flopis andsin alla. Teine kord tegin sama spekulatiivse käega ja õnnestus. Päeva esimene huvitav käsi tuli jrgn Helli vastu, kes avab mul on tema suhtes pos ja callin 9Ts. Flopp A22 kaks ruutut mul ristid :S. Jrgn chkib ja ütleb "chk call tuleb pohhuilt ära." Mõtlen, ok kui nii siis tuleb vaadata kui kregelt see call tuleb. pot oli 30 chippi panen over bet 50. Stackid siis mõlemal kuskil seal 500 kandis. Jrgn kirub oma saatust, et pidi mu kõrvale sattuma ja peale pikemat mõtlemist foldib avatult JJ. " Sul peab see äss olema". Obv et ma ei saanud näitamata jätta oma air-i. Teine huvitav käsi oli vs EPT priitu, kes squuzes jrgeni avangu ja minu calli panneks raisiks mingi 55. Ma callin jälle K8s, sest Priit oli ennemgi ühe squuze teinud ja siis otsustasin foldida. Flop annab mulle flush draw ja ma chkin priit paneb 60 peale, mis tundus mulle natuke kahtlaselt väike bet. Mõtlen natuke priidul mingi 300 ees mul 400. Ütlen All-in ja Priit insta muckib. Tegin veel ühe õnnestud squuze 75s -ga ja Kqo maksti kah kinni ja olingi esimese brake lõpuks duublis. stack 1003 ja oma laua cl.
Teine tund algas veel eriti hästi sai bustitud mõned mängijad ja stack mingi 1700 kuni 2k ligidale.
Siis aga tuli mängu pööre minu laud, kus ma ringi bossisin lammutati ära ja teises lauas enam mäng ei läinud. Kaotasin mõned suured potid ja stack liikus ainult 1500 ringis ja tunni lõpuks olin ikka 1100 peal. Otsustasin, et nüüd tuleb mängu pööre tuua ja kolmandal tunnil stack or busto. Panin red bulli sisse ja sain kõva 3 kätt mängida kui tuli sick rigged hand. button raiseb sb calls ma leian Aqo ja oli täpselt resteal stack ja otsustasin pushida. Kahjuks oli Sb-l slowplaytud KK ja olingi out.
Homme siis cashgamedest, mis toimusid peale turkat.

madmipi
21.07.09, 21:07
550 sisseost oli norm. Muidu üritus ka korraldatud hästi. Kõige paremini pandi täppi kuupäevadega sest ilm oli lihtsalt super! Järgmine aasta üritaks ka enneast kohale vedada.

Lauas näeme!

jrgn hell
21.07.09, 23:26
Ahjaa, jäi lisamata, et kui ma kunagi endale lapsi tahan, siis pojad võiksid olla konkreetselt päras laivis kohtumist: -andres-; Buildub; ja Ruditurbo
Laitmatud härrasmehed
Enda kohta öeda ei saa :D


tehke, nüüd isa pension muretuks ;D

BuildUp
21.07.09, 23:32
Ahjaa, jäi lisamata, et kui ma kunagi endale lapsi tahan, siis pojad võiksid olla konkreetselt päras laivis kohtumist: -andres-; Buildub; ja Ruditurbo
Laitmatud härrasmehed
Enda kohta öeda ei saa :D


tehke, nüüd isa pension muretuks ;D



Hahahahaahhaaaa. ;D

Edit: A kle Jrgn kas Ruditurbo ei pidand sobima mitte tütre meheks??! :D

RudiTurbo
21.07.09, 23:47
LOL

jrgn hll, You crack me up from post to post :D

-andres-
22.07.09, 00:36
Ja just. Ma olin su kõrval ja tsiteeriks sind, hetkel oli väike ebakõla :D.
Jrgn Hell: "Kui mul oleks tütar, siis ma tahaks, et ta mees oleks sama viisakas nagu RudiTurbo". :)

K2snakas
22.07.09, 05:53
Ise jäin turnaga suht rahule, alguses ei uskunud küll, et nii kaugele suudan jõuda, kuna kohal oli palju häid mängijaid.
Kaartijooks kah kõige parem polnud alguses, aga kuidagi sai ikka hoitud ennast avg stacki ligidal, kuid peale seda, kui mind toodi sinna ette main tablesse ja vsiu kaarte dealima hakkas läks kaarti jooks paremaks ja blind oli kh juba piisavalt suur, et blindide "stealiga" sai väga palju stacki lisa!

ja võidetud rahast oli mulle suur abi netipokkeri karjäärile, kuna olen hetkel Saaremaal tööl ja läpakat polnud, siiis panin enda raha juurde vähe ja ostsin selle krdima läppari ära ja saan nüüd nädala sees kah grindida kuigi peale tööd seda kõige paremat mängimise tuju pole, aga saan hakkama!
Shampus seisab kh veel kapi äärel kodus, kuna ise shampust eriti ei joo siis vb jääbki sinna karika kõrvale mälestuseks igati funist üritusest!!

A ja 1 miinus veel:D
kui turna oli läbi siis ühe laua peale oli hunniks kaarti pakke siis sõber küsis estpatricult, et kas neid võib pmts endaga kaasa võtta ja patrick ütles, et meil pole nendega midagi teha siis võtsin ise kh ühe triobeti kaartipakki, aga mis hiljem välja tuli, et risti äss oli puudu:(

Aga muidu suur äitähh turna korraldajatele hea ürituse eest ja kui järgmine aasta ikka Eestis olen siis olen 110% uuesti kohal:)

-andres-
22.07.09, 06:15
Hea kuulda, et võit kohe täitsa asja ette läks ja endale sülearvuti ostetud said :).

Btw, Trio kaardid on sama rigged nagu Trio, nii et seda kaotust ei maksa põdeda.

Tigrano
22.07.09, 09:49
K2snakas risti ässa saad minukäest ei ole probleem, kui muidugi huvi on ;D

Marek K.
22.07.09, 10:01
Hea kuulda, et võit kohe täitsa asja ette läks ja endale sülearvuti ostetud said :).

Btw, Trio kaardid on sama rigged nagu Trio, nii et seda kaotust ei maksa põdeda.

ROFEL, too suckout oli ikka nii rigged :P

jrgn hell
22.07.09, 12:46
Ja just. Ma olin su kõrval ja tsiteeriks sind, hetkel oli väike ebakõla :D.
Jrgn Hell: "Kui mul oleks tütar, siis ma tahaks, et ta mees oleks sama viisakas nagu RudiTurbo". :)



;D njah, siidrist läbiligunenud lünk
mõte jääb ikka samaks ;)

variatsioon
22.07.09, 18:31
meie mängisime esimeses lauas jokkeriga ;)

leho57
23.07.09, 00:31
hmm, vaatasin ja lugesin siin artikleid ja foorumit ning peaks ka ikka järgmisel korral tulema. aga 1k oleks minu bankrollile liig mis liig. isegi 500 on tegelikult - aga ühekordse suursündmuse eest kannataks isegi ära.

ranka
23.07.09, 01:35
hmm, vaatasin ja lugesin siin artikleid ja foorumit ning peaks ka ikka järgmisel korral tulema. aga 1k oleks minu bankrollile liig mis liig. isegi 500 on tegelikult - aga ühekordse suursündmuse eest kannataks isegi ära.


Aastaga võib palju muutuda ja seega sisseostu täpsest suurusest vara rääkida.

Kodu
23.07.09, 05:55
Hei hell tõmba nüüd kässar peale. Kas miskit on väga sittasti läinud????

andu_andu
23.07.09, 23:16
Hei hell tõmba nüüd kässar peale. Kas miskit on väga sittasti läinud????


wut ?

-andres-
24.07.09, 06:57
wut ?

Jrgn oli siin öö tagasi hoos, kuid kustutasin ta postid ära ning Kodu post jäi selletõttu veidi totakalt siia alles.

0madis0
24.07.09, 08:47
Hea kuulda, et võit kohe täitsa asja ette läks ja endale sülearvuti ostetud said :).

Btw, Trio kaardid on sama rigged nagu Trio, nii et seda kaotust ei maksa põdeda.


jah igal pool kus trio peale kirjutatud on see on ka riged nii et tigrano beat oli teada tulema ;D ei tegelt haiged runnerid olid J ja 9 aga mis teha TRIO.

tolmuahv
24.07.09, 10:17
"A ja 1 miinus veel:D
kui turna oli läbi siis ühe laua peale oli hunniks kaarti pakke siis sõber küsis estpatricult, et kas neid võib pmts endaga kaasa võtta ja patrick ütles, et meil pole nendega midagi teha siis võtsin ise kh ühe triobeti kaartipakki, aga mis hiljem välja tuli, et risti äss oli puudu:("


See on muidugi päris hea huumor. Mulle tuleb meelde, et vsiu100 rääkis siin mõni aeg tagasi paki alt ässade jagamisest. Ja Tigrano kohe pakkus puuduvat ässa. Confess!

Tigrano
24.07.09, 18:23
"A ja 1 miinus veel:D
kui turna oli läbi siis ühe laua peale oli hunniks kaarti pakke siis sõber küsis estpatricult, et kas neid võib pmts endaga kaasa võtta ja patrick ütles, et meil pole nendega midagi teha siis võtsin ise kh ühe triobeti kaartipakki, aga mis hiljem välja tuli, et risti äss oli puudu:("


See on muidugi päris hea huumor. Mulle tuleb meelde, et vsiu100 rääkis siin mõni aeg tagasi paki alt ässade jagamisest. Ja Tigrano kohe pakkus puuduvat ässa. Confess!



Mul oli ühes pakis 2 risti ässa nagu ülelugemise käigus selgus ;)



jah igal pool kus trio peale kirjutatud on see on ka riged nii et tigrano beat oli teada tulema ;D ei tegelt haiged runnerid olid J ja 9 aga mis teha TRIO.


Jah, sellist beati igapäev ei saa :o

jep18
25.07.09, 14:01
Väga mõnus kogemus oli ja suured tänud korraldajatele. See oli siis mul esimene ametlik live ja 34. koht. KK vs AT sõi enmaik stackist ära. Kui ma ei eksi siis olid kah trio kaardid vist:). Järgmine aasta soovitaks kaarte vahetada :D. Algajale live mängija kohaselt käis mitu korda korralik värin kah läbi. Kuid laud oli küll muhe kedagi ära kah algsest kooseisust ei tõstetud ja nimedestest tulid tuttavad ette 5 mängijat. Silma jäi Kollase joobes super 27s raised olid lahed ja tänud su nööpide eest. Plussid: sõbralik seltskond, tasuta õlu ja snackid, hästi korraldatud struktuur ja kohtunik probleemide vältimiseks. Miinused: WC ja ega rohkem ennast miski ei häirinudki. Turniiri Buy In oli normaalne. Tulevaste turniiride tuleku korral kui huvilisi nii palju on võiks tõesti kaaluda ka näiteks warm up turniiri tegemist näiteks põhiturniiri eelneval päeva. Sell juhul muidugi BI peaks olema väiksem ja turniiri struktuur võiks kah erineda põhiturniirist. Ja lisaks võib mõelda ka muidugi satikate tegemisest onlines põhiturniirile.

Pahvak
25.07.09, 14:38
Mul oli ühes pakis 2 risti ässa nagu ülelugemise käigus selgus ;)


Rofl. And Tigrano flops five of a kind. ;D

Tigrano
25.07.09, 14:41
Rofl. And Tigrano flops five of a kind. ;D


Või oleks hoopis saanud ässa neliku koos kalendriga, mis seal paki vahel oli ;D

pafka666
28.07.09, 15:21
Tartus võiks turniiri orgunnimisega kaasa lüüa. Ruumid on olemas, mille eest ei tuleks midagi maksta pluss saaks paar sponsorit ka äkki...
Kui otepääl on plaan pidada siis saaks teha Leigol, kuna omanik on minu hea sõber ja kui ma ideed talle rääkisin oli ta igati poolt.

Anyways andke teada kui midagi konkreetsemat on välja mõeldud...

Tarmonator
28.07.09, 20:59
kuldsed uudised. mina võin omalt poolt ka aidata korraldamisega, kui peaks abi vaja olema.

samorodok
28.07.09, 21:12
Tartus võiks turniiri orgunnimisega kaasa lüüa. Ruumid on olemas, mille eest ei tuleks midagi maksta pluss saaks paar sponsorit ka äkki...
Kui otepääl on plaan pidada siis saaks teha Leigol, kuna omanik on minu hea sõber ja kui ma ideed talle rääkisin oli ta igati poolt.

Anyways andke teada kui midagi konkreetsemat on välja mõeldud...


SUPER

rohelinekonn
28.07.09, 22:01
Olen kah tartust ja aega kah on seega kui kuidagi abiks saan olla siis aga anna teada.

runnar
28.07.09, 23:41
Homme siis cashgamedest, mis toimusid peale turkat.

::)

kivisaba
29.07.09, 00:24
::)


ehem ei ole viitsinud kirjutada, kui aus olla :D
kui tuleb motivatsiooni siis panen kirja obv
siia ei posti aga pokernews blogisse läheb kirja