PDA

View Full Version : programm sõpradega mängimiseks



flipmachine
22.07.09, 14:57
Kõik teavad,et vahest on raske live kokku saada ja seega tekkis küsimus .Kas on võimalik mingi progre abil ise luua pokkeri keskkond,kus kasutusel on mängumärgised , võimalik panna paika blindid ning mängida ausat pokkerit (sellesmõttes,et kehtiksid kõik tavalised kaardi jagamise normatiivid , nagu tavalistes pokkeri saitidel) ? Ei ole mõttes alustada mingit piraat pokkeri keskkonna loomist , vaid soov sõpradega netis madistada , ilma, et ilmuksid mingid tondid nagu playmoneys tavaline ..

Tarmonator
22.07.09, 14:58
tuleb privaat laud teha mingil pokkerisaidil ;)

EGERT
22.07.09, 14:59
Paljudes tubades on ju võimalik luua ise laud. Ja siis see passwordiga kaitsta, mida teate ainult ise sõpradega.
E: juba jõuti ette :)

Marek K.
22.07.09, 14:59
ei oska öelda, aga osades pokkeritubades peaks ju saama tekitada private laudu, mida saab parooliga kaitsta. näiteks ongames oli varem selline variant. hetkel uue softiga seda küll vist pole, kuid kindlasti on mõnel softil veel selline võimalus. hetkel ei tule meelde.

EDIT: lol 2 vastust samal ajal kui oma vastust kirjutasin :P

ESTPatrick
22.07.09, 15:13
vanasti oli selline said Hollywood poker, passwordiga kaitstud ja puha

pikk28
22.07.09, 15:15
hetkel saab Absolute Pokeris ka teha, kuid selleks pead vist gold tasemele end grindima.
kunagi sai minu arust ka triobetis private laudasid teha.

flipmachine
22.07.09, 16:30
private lauad play moneys? ei ole veel näinud .. ja real cashiga on see lugu,et seal läheb see vastik rake .. seepärast ei ole seal ka alustanud mängimist omas lauas ..aga siiski tahaks just progret , et igal sõbral arvutis see ja asi töötaks pm nagu võrgus mängimine.

Cash87
22.07.09, 18:44
Mis te selle playmoneyga ikka madistate :D saage siis juba kokku jooge õlut ühe laua taga või päris raha ikka, et lollusi ei teeks ja põnevam oleks :)

flipmachine
22.07.09, 21:03
playmoney seepärast ,et ei soovi hakata ajama miskit illegaalset (teadupärast ei või pokkerit mängida real raha peale ei live-s ega online-s ilma litsentsideta ) ja me kõik tunneme üksteist ja küll me ise arveldame pärast need võidud ja kaotused .Kokku saame ikka ,kuid naq mainitud.. tihtipeale on raske kõiki inimesi ühel ajalhetkel samasse ruumi paigutada :P

Codecci
22.07.09, 21:04
playmoney seepärast ,et ei soovi hakata ajama miskit illegaalset (teadupärast ei või pokkerit mängida real raha peale ei live-s ega online-s ilma litsentsideta ) ja me kõik tunneme üksteist ja küll me ise arveldame pärast need võidud ja kaotused .Kokku saame ikka ,kuid naq mainitud.. tihtipeale on raske kõiki inimesi ühel ajalhetkel samasse ruumi paigutada :P

???

donkament
22.07.09, 21:33
playmoney seepärast ,et ei soovi hakata ajama miskit illegaalset (teadupärast ei või pokkerit mängida real raha peale ei live-s ega online-s ilma litsentsideta ) ja me kõik tunneme üksteist ja küll me ise arveldame pärast need võidud ja kaotused .Kokku saame ikka ,kuid naq mainitud.. tihtipeale on raske kõiki inimesi ühel ajalhetkel samasse ruumi paigutada :P
tohib mängida raha peale, kui rake pole.

Cash87
22.07.09, 21:56
Selles osas, et minu teada on pokker eestis legaliseeritud? :D

Litsentsi pole küll vaja :D

flipmachine
22.07.09, 22:21
hehee.. donk ma olen ja donkiks ma jään 8) .. aga ehk siiski oskab keegi midagi soovitada ,kus saab kindlalt teha oma laua ning seda passwordiga kaitsta ? et tonte lauda ei imbuks

leho57
22.07.09, 23:35
kindlasti on olemas mingeid arvutimänge... mingi wsop mäng on igatahes. ma ei tea kas sellel netitugi on. AGA kui isegi on, siis peaksite igaüks nii kui nii originaali ostma - piraadiga te üle neti ei saa... ja lanparty jaoks ei ole ka nagu mõtet :D
seega pigem maksta see väike rake. suur te buy-in ikka on? ma pakun, et mingi 100 eeki max. no 10 eeki lisaks saate kaitstud toa, keegi ei jälgi, keegi ei sega ning rahad on kindlas kohas. kui tahad teed cashouti 8)

HouseOfAces
23.07.09, 00:43
http://pokertec.net/ on ehk abiks.
Ei ole ise proovinud, ehk sobib.

EGERT
23.07.09, 00:44
http://pokertec.net/ on ehk abiks.
Ei ole ise proovinud, ehk sobib.

meh? PKR vol2 ?

ESTPatrick
23.07.09, 00:50
hehee.. donk ma olen ja donkiks ma jään 8) .. aga ehk siiski oskab keegi midagi soovitada ,kus saab kindlalt teha oma laua ning seda passwordiga kaitsta ? et tonte lauda ei imbuks


olen mänginud Hollywood pokeris private lauas sõbraga HU password protected lauas minuteada, veidi üle aasta tagasi küll

Friiko
23.07.09, 01:50
olen mänginud Hollywood pokeris private lauas sõbraga HU password protected lauas minuteada, veidi üle aasta tagasi küll


teist korda juba mainid, paistab et keegi ei kuula sind :D

flipmachine
23.07.09, 18:45
kuulan kuulan