PDA

View Full Version : Groamsi stake - Nokkloom



groams
25.07.09, 03:46
Ja nii ongi.

Mul väga väga palju sõpru, kes lihtsalt tuimalt NL10 cashi taovad ja nagu mingit tõsist arengut ei olegi.
Mõtlesin et wat noh, milleks te pokkerit mängite, muidugi on lõbu faktor sees, aga võiks ju siiski mingit kasu ka sellest lõbutsemisest olla + keegi võiks ju sngsid ka mängida minu crewst ja võiksin seda inimest stakeda/coachida.
Ja nii saigi.

Foorumi kasutaja elixs (PokerStarsis Nokkloom) on vana sõpa, kellega sain siis kokkuleppele stake osas. Täitsa tore.

Stake raames mängib ta 5000 9man turbo sngd. Alustame 6$ turbodest ja eesmärgiks oleks välja koolitada vähemalt 16$ 9man turbosid ütleme nii 7-10% ROIga biitiv monster, loodame et nii ka läheb.

Algkapitaliks on 400$, mis on siis umbes 60 BI 6$stes. Olemas on poisil HEM ja tegime ka diili, et nädalakese jooksul peaks ka SnG Wizard olemas olema + SitnGoGrinders aastane kasutaja meile mõlemale. Fääntsi.

Loodaks siis mikogo ja muude võimsate leiutiste abil nädalas vähemalt korra ühissessi teha, loodetavasti hakkab elixs postitama siia käsi, tulemusi ja kõike mis teda häirib või õnnelikuks teeb.

Stakel on kaks faasi - esimene faas 2500 sngd - profit jaguneb 50% mulle 50% elixsile.
teine faas 2500 sngd - profit jaguneb 30% mulle 70% elixsile.


16$stesse liigume 80 BIga, loodame et ei lähe väga palju aega.
Esialgseks lugemismaterjaliks saab vist Moshmani SnG raamat ja edaspidi õpetan teda mina ja loodetavast ka 2+2 foorum.

Stake läheb käima augustist, ülidselt peaks elixs jõudma mängida umbes 1000 sngd kuus, v.a. august, kus võib vähem tulla, sest igast tripid värgid tal veel ees.

Vast elixs siis mingi hetk kirjutab enda kohta ka siia midagi, oma pokkeriajaloo ja kogemuste ja elu kohta.

Peaks vist kõik olema, ma loodan et ma midagi tähtsat välja ei jätnud.


Boooyaa.

Tarmonator
25.07.09, 03:58
äge, edu mõlemale.


tahan ka et keegi mind õpetaks ometi kord korrlikult mängima :'(

kilu6
25.07.09, 03:58
Help. Groams clone attack!!!

Jõudu igatahes!!

rohelinekonn
25.07.09, 06:38
edu teile selles ettevõtmises, kindlasti on huvitav jälgida arengut

daljoh
25.07.09, 12:02
Edu jah + oleks isegi osaline sellises ürituses. Oleks ainult vaja kedagi kes finantsiks ja ise biidiks ning oskaks õpetada ja juhendada SNG'd nt 3+$ omasid.

EGERT
25.07.09, 12:37
GL!

Karikakar
25.07.09, 12:39
Edu jah + oleks isegi osaline sellises ürituses. Oleks ainult vaja kedagi kes finantsiks ja ise biidiks ning oskaks õpetada ja juhendada SNG'd nt 3+$ omasid.


Ma arvan, et paljud meist oleksid nõus osalema ;)

Aga edu mõlemale, jään huviga progressi ootama!

elixs
25.07.09, 14:51
Niisiis, kust ma alustan?


Alustatakse algusest.. seda teen ka mina. Pokkerit puudutasin aastaid tagasi Tartus (jep groamsiga, samuti oli seal ka McFoldberg). Olid siis esimesed nö. turniirid. Kus maksid oma 25 kr ning lootisd, et täna on sinu päev. Tollest ajast on areng olnud meeletu... teistel ma mõtlen. Groams on oma limiidi üks parimaid mängijaid ning McFoldberg sai stake’i healt mängijalt. Mina istun Starsis ja taon NL5 ja NL10....

Kuidas see kõik nii läks?

Nii häbbot ma ilmselt ei ole, et ma NL10 ei biidi... samas kes teab. Enda miinuseks pean distsipliini puudumist, samuti ei ole tihti leidnud motivatsiooni grindimiseks, kuigi ma tean, et ma tahaksin sellega raha teenida. Distsipliini ora ongi ilmselt see miks ma veel kuskil kõrgemal ei mängi. Liiga tihti on olnud nii, et mõtled (oma 50$BR) „omg... see 11$ turna tundub eriti hea... ja seal on ainult 100 mängijat... i cannot lose there“. Kaotan loomulikult.. või siis .. kui kunagi Starsis SNGsi mängisin ja juhtus tulema halvem sess.. siis hüppasin kõrgemale limiiti, et „kaotust tasa teha“ ning suurendasin oma miinust. Tavaline H4bb0t käitumine. Loomulikult ma ei taha öelda, et ma mängin nii hästi, et kui ma ei oleks neid asju teinud siis ma mängiksin kõrgemal vms. Lihtsalt see tilt sundis tegema teatud asju. Jah...

Interneti pokkeri...

...karjääri alguses omasin ma kontot Triobetis. Tegelikult on mul Triobetis olnud kokku 2 kontot (mitte üheaegselt) ning mõlemad bänniti ära.. kuna ma ei suutnud „tõestada“, et olen täisealine. Trios littisin 1$ turnasi kaotavalt.. samuti tagusin mõningates tilti hoogudes cashi .. samuti kaotavalt. Bustoks läksin üsna kiiresti.. Hullu pole mõtlesin, teen rebuy ja võtan asja rahulikumalt. Kandsin 40$ triobeti kontole(uuele, vana sai mingil põhjusel bänni). Pärast mõningat aega sai seega ka bänni.. raha külmutati. Olin natukene kuri aga samas põhjuseta, ise olin häbbot. Siis tuli internetis paus sisse.
Pausi ajal grindisid McFoldberg ja groams edasi.. Groams hakkas võitma uskumatuna näivaid summasid.. ning McFoldberg oli trio SNGdega piisavalt võitnud, et endale kitarr osta. Sel hetkel mõtlesin, et kammoon võta kokku ennast sa suudad pokkerit biitida. Hakkasin uurima pokkeri tubasi, et välja selgitada mis on algajale kõige parem (ehk hea Rakeback, fishised lauad jne.). Loomulikult ma tegin kõike risti-vastupidi... ühinesin PokerStarsiga. Siiski ei kahetse seda tegu, sest micro limiidis on igal ajal lauad sama rõvedad(ehk head) ning laudu on palju jne. Sellesmõttes on Stars väga 5+. Siiski ei saa siin micro limiidi mängija mingit rakebacki.


Algas Starsi era.


Starsi kandsin alguses 100$ ja istusin NL10 laudadesse... 100$ sulas mu näppude vahel väga kiiresti. Ei osanud oodatagi, et see nii kiiresti juhtub. Päris bustoks ennast ei mänginud aga väga selle lähedale.. Siis tuli jälle üks suurem paus sisse. Pärast pausi mängisin väga ettevaatlikult 1$ SNGsi 9-man ning vaikselt mängisin ennast ülesse.. 30$ juures hakkasin uuesti cashi mängima ning tabasin hiiterit... tegin paari kuuga NL2 ja NL5 endale 100$ ... mõtlesin, et omg that’s it... nüüd ma hakkan mängu biitima. Seda siiski ei juhtunud ning NL10 põrmustas mind taas... ehk olin busto äärel. Enam ma pausi sisse ei teinud ning hakkasin uuesti (elupõline micro lvli grinder... kes usub siiamaani, et biidib mängu) endale rolli kasvatama. Sealt hakkas nö. tõsisem enda arendamine ning mängimine... see oli siis 2009 märts. Sai ka muretsetud endale HEM groamsi abiga kes oli siis juba miljonär. Sellest ajast on mäng stabiilsemaks muutunud ning ka spewi toimub tunduvalt vähem.... Siia sobiks vist littida praegu oma „lifetime“ Starsi graafikud.... Masendavalt väike volüüm... kõige suurem volüüm on olnud (kuu kaupa vaadates) Juuli. Jah... võib öelda, et „tõsisemalt“ hakkasin pokkerit mängima märtsist.. mingit volüümi pole siiski suutnud välja panna...


Stars (http://img208.imageshack.us/img208/8242/asdasdasdmhz.jpg)


Stars (http://img37.imageshack.us/img37/1851/dddddssss.jpg)



Graafikut

vaadates tundub... enam vähem... aga misasja... See hüpe(alla ofc) on saadud NL50 HU mängides. Komistasin fishi otsa keda ma alguses biitisin.. oli hea mängida... siis andis biidi.. kaotasin 50$ ja siis tiltasin talle veel 50$ maha... kogemata.. Ehk mingi häbbot sai minust siiski võitu, kuigi tundus juba, et suudan distsipliinselt pokkerit mängida ning ei roni kõrgemale limiiti enne kui aeg. Jah nii see siiski ei läinud.


Tekib küsimus, et kuidas ma üldse saan neid SNGsi biitida... vaadates milline häbbot ma olen.. eriti veel kui vaadata minu Sharkscope’i...


Sharkscope (http://img34.imageshack.us/img34/779/displaygraphn.png)



Sinisilmselt.... olen kindel, et biidin neid 6$ SNGsi ning võib-olla ka kõrgemate limiitide omi. Viimasel ajal on distsipliin ka arenenud... motivatsiooni ning entusiasmi on... ja ofc.. coachiks on limiidi üks kuningaid.... Tunudub, et miski ei saa nüüd valesti minna...st. et kõik võib valesti minna




Btw kui kellegil on mingit SNG raamatut soovitada peale Moshmani Sng Strategy siis teavitage mind palun...



Cheers. :spade: :heart: :diamond: :club:

McFoldberg
25.07.09, 16:00
This is going to be epic.

-andres-
25.07.09, 16:04
Siit peab miskit head tulema. GL ja proovige foorumisse diilist head ülevaadet hoida :).

erplander
25.07.09, 17:53
Btw kui kellegil on mingit SNG raamatut soovitada peale Moshmani Sng Strategy siis teavitage mind palun...


Ise lugesin just Phil Shaw "Secrets of Sit'n'gos". Midagi väga revolutsioonilist just ei leidnud, aga abiks ikka. Pea sama hea kui Moshmani oma.

elixs
25.07.09, 17:58
Uurisin ka seda... Päris palju oli kommentaare mis ütlesid, et seda pole mõttet lugeda kui Moshmani raamatu oled juba läbi lugenud. Ehk pidi palju kattuma.. samas ilmselt on igas raamatus midagi ... nii, et tänud.

muhkLionu
25.07.09, 17:59
Saab lõpuks selgust kas Groamsi fenomeni taga on üliandekas mängija või õieti ära tabatud süsteem. Viimase puhul peaks Nokkloom üsna varsti korralike tulemusi tegema.
Edu igaljuhul ja jälgin huviga tulemust!

erplander
25.07.09, 18:04
Saab lõpuks selgust kas Groamsi fenomeni taga on üliandekas mängija või õieti ära tabatud süsteem.


Ma usun, et nii üht kui teist :)

Aga edu ka siitpoolt!

kilu6
25.07.09, 22:00
Saab lõpuks selgust kas Groamsi fenomeni taga on üliandekas mängija või õieti ära tabatud süsteem.


+1

+-3% 1000 mängu peale on võimalik viga, nagu keegi arvutas siin kuskil ;D

groams
25.07.09, 23:46
Ma ei saaand aru mis kilu öelda tahtis oma +-3ga?

kilu6
26.07.09, 00:03
Ma ei saaand aru mis kilu öelda tahtis oma +-3ga?


Et võimalik variatsioon saab olla +-3% groams vs elixs. No tegelikult on rohkem siiski. Ok, see oli nali.

elixs
28.07.09, 22:14
Viibin hetkel Tartus ning sai tehtud ka esimesed ühissessid.. Käed värisesid, sõbrad sõimasid ning higi voolas.. kokku tegime 2 sessi (8 table ja 6 table) nii vähe sellepärast, et ma pidin rääkima miks ma midagi teen jne.. casual coaching sess...

niisiis 14 mängu 1k done... -5.1 ROI
ehk casual...

Codecci
28.07.09, 22:18
vaadates tundub... enam vähem... aga misasja... See hüpe(alla ofc) on saadud NL50 HU mängides. Komistasin fishi otsa keda ma alguses biitisin.. oli hea mängida... siis andis biidi.. kaotasin 50$ ja siis tiltasin talle veel 50$ maha... kogemata.. Ehk mingi häbbot sai minust siiski võitu, kuigi tundus juba, et suudan distsipliinselt pokkerit mängida ning ei roni kõrgemale limiiti enne kui aeg. Jah nii see siiski ei läinud.

3Bet% 51.4 :-*

elixs
28.07.09, 22:22
Olen äge tüüp tõesti... ei vaidle sellel vastu

elixs
02.08.09, 01:53
Hops..

August on käima läinud ning diil koos sellega. Esimesed poolsada (nii kõlab, et neid on rohkem) SNGd on läbitud ja väike profit teenitud. Kes viitsib Sharkscope'i uurida.. saab täpsemalt teada. Väga positiivne on olnud, kuna raha mille peale mängin on siiski selline mis tähendab mulle midagi, ehk ei ole NL5 sendid....


HEMiga on tehtud siis 46 SNGd, tegelikult on tehtud juba 47... Selle ühe tegin soolo sessina kell 3 öösel. Mille võitsin tänu HU vastasele... kes foldis oma 2-1 stacki mulle.
Niisiis.. ülejäänud 46 SNGd on tehtud groamsiga koos, ühissesside näol... ehk tema tegelikult ütles mida teha ning mina ainult vajutasin.


46SNGd (need on registreeritud HEMiga, see soolo SNG jäi välja)
3.8 ROI%

Ehk algust on tehtud ning mulle väga hariv.. esimesed SNGd olid väga närvilised, kuid tunnen, et kindlust tekib iga sessiga juurde.... Ega muud kui loodan, et tulevikussuudan neid biitida 10 ROI%-ga.... until then...


Täpsemalt hakkan ,mängu analüüsima ja käsi postitama siis kui jõuan koju Tallinnasse ning hakkan iseseisvalt mängima... hetkel ei näe ma postitamiseks põhjust, kuna groams selgitab juba kuidas mida mängida......

GL in tables :spade: :heart: :diamond: :club:

elixs
07.08.09, 03:00
Tõntõn

Siiamaani on siis tehtud 140+ SNGd.., täpset ROId ei oska öelda... aga viimase 86 SNG ROI on tagasihoidlik 3.3

Alguses alustasin 12 tabledamisega... tundus täitsa mugav jne... groams soovis siiski, et mängiksin 4-8.. nii, et edaspidi on siis 8 table - till further notice..
Groamsil muidugi õigus.. 8 table jääb rohkem aega mõtlemiseks ning saab isegi mõned noted lisatud mängijatele... samuti ka "probleemsed" käed üle vaadata... hakkan neid siis siia postitama...


Number 1
Poker Stars $15000.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 221870 (http://www.thehandconverter.com/hands/221870)
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

UTG: $5075.00
MP: $1550.00
CO: $1110.00
Hero (BTN): $1250.00
SB: $3310.00 58/4/0
BB: $1205.00 10/7/3

Pre Flop: ($225.00) Hero is BTN with K :diamond: 5 :diamond:
3 folds, Hero raises to $1250, 1 fold, BB calls $1055 all in

Mida rohkem seda kätt vaatan seda rohkem see fold on imo... v ma eksin... kui SB oleks 10BBga oleks siis push õigustatud?



Number 2

Poker Stars $20000.00 No Limit Hold'em - 7 players - View hand 221876 (http://www.thehandconverter.com/hands/221876)
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

CO: $1190.00
Hero (BTN): $1195.00
SB: $2850.00 14/11/2.7
BB: $2325.00 20/15/8.3
UTG: $1705.00
UTG+1: $865.00
MP: $3370.00

Pre Flop: ($300.00) Hero is BTN with K :club: 5 :heart:
4 folds, Hero raises to $1195, 1 fold, BB calls $995

Flop: ($2490.00) A :club: 5 :diamond: Q :diamond: (2 players)

Turn: ($2490.00) Q :club: (2 players)

River: ($2490.00) K :diamond: (2 players)

Final Pot: $2490.00
Hero shows K :club: 5 :heart:
BB shows 8 :spade: 8 :diamond:
Hero wins $2490.00

Imo tegin siin kõik õigesti aga tahaksin igaks juhuks kinnitust...



Number 3

Poker Stars $20000.00 No Limit Hold'em - 4 players - View hand 221881 (http://www.thehandconverter.com/hands/221881)
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

Hero (BTN): $1820.00
SB: $3870.00 14/11/2.7
BB: $2800.00 15/12/2.0
CO: $5010.00

Pre Flop: ($300.00) Hero is BTN with Q :diamond: 4 :spade:
2 folds, SB raises to $3845, 1 fold

Final Pot: $400.00
SB wins $500.00
(Rake: $-100.00)


Oleksin pindanud siin ise pushima?



Ilmselt suht obv situatsioonid... tehke need mulle ka obviousiks....


Tänan

kivisaba
07.08.09, 03:42
fold
push
fold


ma arvan

elixs
11.08.09, 04:42
Niisiis .. 170+ käsi tehtud... ning väga hot run siiamaani... mõnus on mängida... käed peavad vastu ning tekib tundmine, et biidin seda limiiti... naiivsus?... loodetavasti mitte

Igatahes oleks vaja käsi üle vaadata.


Number 1

Poker Stars $10000.00 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 227182 (http://www.thehandconverter.com/hands/227182)
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

MP2: $1025.00
CO: $1915.00 60/8/0.0
BTN: $1425.00
Hero (SB): $1550.00
BB: $575.00
UTG: $915.00 11/11/0.5
UTG+1: $1665.00
MP1: $4430.00

Pre Flop: ($150.00) Hero is SB with A :spade: Q :spade:
UTG raises to $915, 3 folds, CO calls $915, 3 folds



Final Pot: $1980.00
CO shows 8 :club: 9 :club:
UTG shows 8 :heart: A :diamond:
CO wins $1980.00


Foldisin, kuna UTG oli regular ning 9BB push ei ole talle kindlasti veel väga loose range. Samuti callis mingi fish COlt, nii et millegi pärast tundus fold kõige õigem variant. Sooviksin kinnitust.

vaenekala
11.08.09, 14:36
Tegin ka 6$sessi millalgi ja mängisin vist sinu vastu. Mina olin SB sina BB...bb150 ja meil stäk mõlemal mingi 1300-1500. Ma lähen sb allin ja sina callisid Q6o ja võitsid mu AT obv mastiga :) aga selle eest võid groamsi käest piki näppe kll saada, st. selle calli, eest. Mitte et ma halaks oma kaotust just selles käes, vaid sinu calli, et Q kõrgega pole seda selles olukorras vist kõige parem teha ;)

elixs
11.08.09, 17:31
Ma ei ütleks, et tegu oleks midagi väga hulluga olnud...
Kuna sul olid regulari statsid ja sa olid stelinud enne ka... siis pushid seal SB kohas suht loose rangega... selle pärast ka callisin...

Tegu oli vale muidugi.

McFoldberg
19.08.09, 03:18
Jupp aega pole update-i olnud...

elixs
19.08.09, 03:57
Pole volüümi väga palju sisse saanud... eelmisest postitusest siis... aga praegu on natuke BE stretchi.. Tegelikult ma ei saa öelda kas on swing v BE . kuna volüüm on väga väike...

Siiani siis tehtud 216 SNGd ROI 12.9%

tegelikult on paar % suurem.. kuna groamsi pool sai tehtud 50 SNGd ja ROI mingi 4.7% kui õigesti mäletan...


jah.. nii on...

Käsi mida analüüsida.. ei ole niipalju kogunenud... sest obv olukorrad saab Wizzist väga hästi üle vaadatud... Siiski on mõned käed kogunenud.. ning teen pikema käte analüüsi 34 SNG pärast...

Tunne on siiani limiidil hea... Vägagi fishine.. ning regulare on.. aga nad ei ole väga hirmutavad.. pigem tundub kõik liiga roosiline ning kerge, et olla tõsi...
Groamsiga sai samuti räägitud.. Kuna on august ja viimane suvekuu enne 12. klassi.. (meil mõlemal) siis sai kokkulepitud, et korralikum coachimine ning sessid ja analüüsid algavad septembris, sest siis on mõlemal rohkem aega pühenduda.
Ehk hetkel on selline vaikne soolo projekt ja limiidi kompamine.. so far so good..



garph (http://img8.imageshack.us/img8/6621/hhheij.jpg)

groams
19.08.09, 04:36
Pole volüümi väga palju sisse saanud... eelmisest postitusest siis... aga praegu on natuke BE stretchi.. Tegelikult ma ei saa öelda kas on swing v BE . kuna volüüm on väga väike...

Siiani siis tehtud 216 SNGd ROI 12.9%

tegelikult on paar % suurem.. kuna groamsi pool sai tehtud 50 SNGd ja ROI mingi 4.7% kui õigesti mäletan...


jah.. nii on...

Käsi mida analüüsida.. ei ole niipalju kogunenud... sest obv olukorrad saab Wizzist väga hästi üle vaadatud... Siiski on mõned käed kogunenud.. ning teen pikema käte analüüsi 34 SNG pärast...

Tunne on siiani limiidil hea... Vägagi fishine.. ning regulare on.. aga nad ei ole väga hirmutavad.. pigem tundub kõik liiga roosiline ning kerge, et olla tõsi...
Groamsiga sai samuti räägitud.. Kuna on august ja viimane suvekuu enne 12. klassi.. (meil mõlemal) siis sai kokkulepitud, et korralikum coachimine ning sessid ja analüüsid algavad septembris, sest siis on mõlemal rohkem aega pühenduda.
Ehk hetkel on selline vaikne soolo projekt ja limiidi kompamine.. so far so good..



garph (http://img8.imageshack.us/img8/6621/hhheij.jpg)



I'm proud! :D

tolmuahv
19.08.09, 10:37
Groams vist mainis, et läheb HTG-s 12. klassi. Sa ka?

Vanal hallil ajal veetsime meie HTG-s oma vaba aega mõne Kiiseli või Reemaniga olümpiaadideks valmistudes või Toomel kõige odavamat alkot tarbides. Elu üks olulisemaid igapäevaseid valikuid oli, et kas lõunat süüa või võtta 2 pudelit kanget õlut. Kui saaks uuesti keskkoolis käia, siis unustaks meetrised kõrred, millest tunni ajal õlut sai imeda laua alt ja hakkaks tunnis grindima hoopis :)

groams
19.08.09, 13:23
Mina lähen jah HTGsse, Elixs elab üldse Viimsis, ehk me käime erinevates koolides.
Ja üldiselt mõtsin see aasta õppida korralikult, vaatab mis saama hakkab.
Ehk no poker in school, except some books probably.

tolmuahv
19.08.09, 15:14
Mina lähen jah HTGsse, Elixs elab üldse Viimsis, ehk me käime erinevates koolides.
Ja üldiselt mõtsin see aasta õppida korralikult, vaatab mis saama hakkab.
Ehk no poker in school, except some books probably.


Mõistlik. Samas on sinusuguste vendade suurem challenge teha ülikool läbi. Seal aetakse ikka nii suures koguses jama, et kiusatus kõik nahhui saata ja oma asja edasi ajada on ilmselt suur. See oleks muidugi halb mõte pikas perspektiivis. Mina TÜ-s igatahes majandusteaduskonda välja ei kannatanud. Valik oli põhimõtteliselt mõnda välisriiki õppima minek või Tartus tudengist valvejoodikuks hakata. Õnneks kaldus esimese kasuks, aga close call.

Edu teile mõlemale mõlemal rindel. Ma võib-olla kunagi olen end piisavalt SNG-de osas harinud, et coachingu dealist ühega teist rääkida ja asja natuke tõsisemalt võtta :)

elixs
19.08.09, 15:35
lol

Aga jah peab ära mainima, et terve oma onlain karjääri jooksul olen mänginud ainult cash game'i ja see oli fun.. väga fun.. Olgu, kunagi sai tehtud ka mingi 160 DON SNGd (1$ oma) aga need olid nii kuivad...

Mida ma öelda tahan on see, et SNGd on mitmeid kordi funimad.. võib-olla on asi selles, et suhteliselt uus asi mulle ning change of scenery ja värki.. aga ikkagi. .SNGde pluss on ka see, et mõtlemine ei ole nii mitme tasandiline ehk mängid suhteliselt automaatselt(vähemalt low stakes). Ehk tead mida tohid teha early blindidel ja mida high blindidel, peaasi, et cEV oleks ++.

Vaatab kuidas tulevikus on aga präegu tundub küll, et SNGd on way more fun and motivating to play than cash game.

groams
19.08.09, 21:48
Ehk tead mida tohid teha early blindidel ja mida high blindidel, peaasi, et cEV oleks ++.



Tegelikult on sngdes spote, mis on +cEV aga -$EV :D

elixs
24.08.09, 21:43
Tegelikult on sngdes spote, mis on +cEV aga -$EV :D



go on

kivisaba
24.08.09, 21:56
kõige lihtsam näide 4 handed sul on 1,5 bb ja 3 venda lähevad ennem sind all inn cEV on
ässadega callida aga see muuv on - $EV

elixs
25.08.09, 00:35
go on

salamadner
25.08.09, 12:59
Küsiks ka ühe küsimusega selle cEV vs $EV kohta. Minu teada on see paari protsendi küsimus tavaliselt, kas see mingis olukorras saab suurema võimenduse ka?

Uniquest
25.08.09, 16:35
Küsiks ka ühe küsimusega selle cEV vs $EV kohta. Minu teada on see paari protsendi küsimus tavaliselt, kas see mingis olukorras saab suurema võimenduse ka?

Bubble situatsioonis, ekstreemseim näide satelliitturna, kus cEV ei maksa bubble-s midagi, kui oled keskmise või suure stäkiga - kui saadki stäki suuremaks, siis suurendab see su EV-d väga vähe.
cEV on aga nagu ikka - Pokerstove või mis iganes tarkvaraga arvutatav. $EV on aga sellises olukorras võrdeline sinu tõenäosusega rahadesse tulla ning peaks oluliselt kõrgem olema.

elixs
31.08.09, 19:57
Niisiis,
teoreetiliselt hakkab diil homme, kus me mõlemad üritame sobituda argielu rütmi. St. no more sleeping till 1500 jne. Ilmselt tekib lähi nädalate jooksul ka mingi rutiin kuhu sobitan ka pokkeri ja korrapärased ülevaated (lubada seda muidugi ei saa).

Siinkohal sobiks vist lisada ka augusti graafiku ja tulemused... mis on naeruväärsed oma volüümi poolest...

HEM (http://img26.imageshack.us/img26/9533/asdasdasdasdw.jpg)
garph (http://img200.imageshack.us/img200/6586/1231231231231.jpg)


Samuti loodan, et armas septemberi kuu tuleb edukam kui 10% ROI.

Elame näeme

Augusti kuu:

1k kätt (võibolla tuleb vähem, sest groams ei taha, et ma mängiksin rohkem kui 8 lauda korraga... mida vähem laudu seda kiiremini õpin... ehk näeme mis saama hakkab)
ROI 12%.. see oleks väga hea kui suudaksin sellist ROId näidata... soov on vähemalt...
Maksimaalselt ära kasutada Sitandgogrindersite hüvesi.



Edu teile rõvedal septembri kuul. :spade: :heart: :diamond: :club:

groams
01.09.09, 01:27
GOGOGOGO väga hästi kõik hetkel!!!
Peab arutama seda süsteemi asja, kindlalt saame paika midagi.

Elu superstaar oled, ma ei tea kui ei ole.

16$stes varsti biidid minu roid kinnisilmi ja ma ei tee nalja.

elixs
09.09.09, 16:13
Pole väga pikalt seda blogi uuendanud... Pole ka erilist põhjust olnud kuna BR tammub ühe koha peal, vähemalt septemberis on seda siiamaani teinud... Siiski väga ei muretse sellepärast kuna on arusaada, et swong on peal.
Eilse sessi jooksin 50$ alla EV. Siiski ei oska kas seda peaks väga jälgima või on sama mõttetu kui cashi EV jooneke.

Sitandgogrinders on väga bro asi. No tõesti on. Olen vaadanud enda limiite crushiva regi videod läbi ning abi oli tohutult. Tunne on hea,mänging õiget, biitivat pokkerit. Mida pole siiski väga tulemustest näha, siiski arvan, et see on ainult aja küsimus, sest no... kammoon need on 6$ SNGd.

Ma tean, et kõigile meeldib neid garphe ja värke uurida... aga veel ei saa.. Nädala lõpus kindlasti näete.

Edu teile siis laudades

kivisaba
10.09.09, 07:18
Pole väga pikalt seda blogi uuendanud... Pole ka erilist põhjust olnud kuna BR tammub ühe koha peal, vähemalt septemberis on seda siiamaani teinud... Siiski väga ei muretse sellepärast kuna on arusaada, et swong on peal.
Eilse sessi jooksin 50$ alla EV. Siiski ei oska kas seda peaks väga jälgima või on sama mõttetu kui cashi EV jooneke.

Sitandgogrinders on väga bro asi. No tõesti on. Olen vaadanud enda limiite crushiva regi videod läbi ning abi oli tohutult. Tunne on hea,mänging õiget, biitivat pokkerit. Mida pole siiski väga tulemustest näha, siiski arvan, et see on ainult aja küsimus, sest no... kammoon need on 6$ SNGd.

Ma tean, et kõigile meeldib neid garphe ja värke uurida... aga veel ei saa.. Nädala lõpus kindlasti näete.

Edu teile siis laudades

minu meelest on sng ev jooneke kõvasti mõttetum kui cashi jooneke

elixs
10.09.09, 11:01
Siis on kõik ok vist siiamaani...

elixs
10.09.09, 21:58
Mõtlesin,e t teen kokkuvõtte alles nädala lõpus aga tänane päev sundis mind, et teeksin seda kohe... sest täitsa huvitav oli... 8)


päeva esimene sess oli 8 table, et confidense ja värk kätte saada, sest jooks on olnud ora septembris jne.
igatahes see tuli järgmine BE sess.. ROI umbes -1..
Siis tegin teise sessi 10 table oma ja ROI tuli 140. Mängides oli juba tunda, et tuleb hea sess.. kuna blindid olid juba 75/150 ja kõik lauad veel alles.
Samuti oli see mõnevõrra ka uus kogemus, kuna otsuseid tuli võtta vastu väga kiiresti ning eriti sellistes bubble situatsioonides. Tuju läks kohe lakke.. ning loodan, et septembri kolli, Swongi, selg on murtud.


Igatahes ka septembri kuu graafik:


:spade: :heart: :diamond: :club: (http://img171.imageshack.us/img171/1567/orajoon.jpg)

elixs
30.09.09, 16:50
Ei viitsi pikalt emoda.. lükkan oma spemtembri kuu lukku.. ehk ei mängi täna enam..
Seis on stabiilselt kohutav ning olen hakanud enda mängus natukene kahtlema kuigi... jah.
Esimene pool andis juba tunda, et mäng läheb ning tuleb korralik kuu... kuigi oli väga suur üles alla hüppamine. Siiski nägin, mängupildi järgi, et run on väga kohutav, tuleb lihtsalt kannatada. Sellepärast jäi natukene motvitasiooni ka väheseks ehk ei saanud niipalju SNGsi teha kui soovisin... 600 oli plaanis ära teha.. tehtud sai 451 (tegelikult 452 aga HEM ei registreerinud 1 esikohta ära.)

Kannatus kestis kuni kuu lõpuni.. ei saa öelda, et ma perfektselt mängisin, loomulikult ei saa...

Oktoobrilt ootaksin seda, et saaks Wizzi uuesti tööle.. et saaks üle vaadata probleemsed kohad.
Volüümi tahaks kahekordistada


Igatahes siis: Selle kuu graafik (http://img96.imageshack.us/img96/7369/orasrunning.jpg)
Siit on siis puudu 1 esimene koht


+võtsin 2500 FPP eest 40$ Septembri instant cash bonuse.


Oktoober:
900 SNG = Goldstar
Kuu lõppeks 6-10% ROIga.. siis peaks vist rahul olema.


Jah, edu

http://www.youtube.com/watch?v=O651ybuNy0c

McFoldberg
30.09.09, 16:57
Mana ja enesekindlust ei tohi ära kaotada, vastasel juhul orast jagu ei saa.

Pea püsti ja edasi.

Frusciante ftw.

McFoldberg
30.09.09, 17:13
Ja ühtlasi ka Before The Beginningu influenceks olnud laul..

http://www.youtube.com/watch?v=dh3bleXWaCk

elixs
01.11.09, 20:25
Hops, rohkem kui kuuaega on möödunud viimasest postist. Aeg on seda ora natukene leevendada niisiis

Oktoober (http://img217.imageshack.us/img217/9043/oktoober.jpg)

Mida ma oskan öelda, run oli ora mina olin ora ja nii see läks. Viimased 100 SNGd läksid enam vähem hästi juba kuna sai Tartus käidud ja paar ühissessi tehtud groamsiga. Mis aitas tohutul kui hästi aus olen. Samuti sai kuu keskel uuritud SNGgrinders.com-i kus avastasin mõned leakid endal mis on loodetavasti pluggitud. Ehk olin natukene liiga tight Low blindidel ja mõnda EV pushi ei osanud ära kasutada. MIs on nüüd samuti parandatud, loodetavasti.Samuti sai oma HEM statsid ülevaadatud, mis olid selle kuu alguses ikka veel samad mis cash game mängides. Igatahes sai see viga ära parandatud mis annab nüüd palju parema ülevaate vastaste mängustiilist SNGde lõpufaasis. Ja viimane, kõige tähtsam, pluss, mis tuli paraku alles kuu lõpus, oli see, et sain SNG Wizzi. Mida ma nüüd kasutan iga sessi lõpus, et käed ülevaadata ja kui on ka rohkem aega siis natukene "push-fold" mängu mängida.

Jõuan nüüd eesmärkideni, nii oktoobri kui ka novembri omadeni.

Oktoobris oli plaan teha 1000 SNGd, et kätte saada Goldstar. See ebaõnnestus täielikult. Kuna kaotasin üle poole oma BRist, siis tuli limiidist alla liikuda ja tol hetkel muutus võimatuks, et ma teeksin selle kuu ajaga ära. EHK, teign ainult 637 SNGd, sest kaotasin kuu keskel motivatsiooni igapäev 30 SNGd teha.

Kuu ROIst ei hakka rääkima sest, see on põhjas ning kole, ei hakka seda välja tooma. Okse.


NOVEMBER: sa oled mulle alati meeldinud, tegelt ka.

1000SNGD= Goldstar
5-10%ROI= Oleksin VÄGA rahul
Uurida SNg grindersit veel..
Analüüsida veel
Teha Mikogo sesse groamsiga
IGA SESSI LÕPUS ANALÜÜSI OMA MÄNGU!


Let's see what the future brings.

timz0333
01.11.09, 21:11
Raudseid närve!

elixs
30.11.09, 21:04
Sooviksin ka mina oma otsad kokku tõmmata. Alustagem pokkerist!

Ma ilmselt ei hakka heietama, et jälle pole suutnud foorumis aktiivsusega silma paista, sest see ei oma tähtsust. Las see olla ning jäädagi kuuraamatuks. Minu aktiivsus foorumis ei ole siiski kuidagi seotud diili aktiivsusega, kuna suhtlemine mentoriga käib ning on ühtteist korraldatud.

Niisiis: NOVEMBER - see ilus ning samas ka nii orane kuu. Alustame ilusaga - november oli väga edukas pokkerikuu. Volüüm on nõrk nagu alati aga olen harjunud, et olen selline nõrk inimene. Siiski ei võta seda harjumuseks ning kavatsen detsembris volüümi tuhandetesse viia(kuigi see tundub väga ebareaalne kui ka eelmised kuud ei ole suutnud. Siiski ei kaota usku endasse.) Kasumipoolest tuli väga positiivne kuu ma poleks sellist oodanud. Ise lootsin, et olen enam vähem BE väikese plussiga, mida üks tagasihoidlik eestlane ikka nii väga soovib. Tulemus oli tore - toredat statistikat näete allpool.

Novembrist veel niipalju, et vabandan ennast natukene, nagu mulle seda teha meeldib, ja räägin oma volüümi halvast etteastest. Nimelt Oktoober ei olnud minu vastu nii hea, enesekindlus oli ka halb, ja seetõttu mõtlesin novembris, et mängin hoopis 4 laual ning jätan Goldstariga hüvasti. Põhjuseid oli mitmeid: 1)Sest tahaks biitida (millegipärast mõtlen ma alles sellele siis kui olen augus ära käinud) 2)BR oli ohtlikult madalale langenud (146). Ehk alles oli napilt 25-e 6.50$SNG Buy-in. Diili alguses ei teadvustanud ma endale, et 4 laual mäng on palju kindlam, kuna olin harjunud juba 24 table NL2-ga. Vähemalt lõpuks jõudis mõistus ka järele.. paks. Ehk jah, november algas 4 tabeldamisega ning läks kuu lõpus üle 8 tabeldamisele. Tulemus oli väga positiivne mis siis, et volüüm armetuks jäi. Enesekindlus kasvas ning avastasin mängust vigu ja idiootsusi mis sai ära parandatud.

Nagu te kõik teate siis halvad (loe micro) mängijad erilist rakebacki ei saa. Mul õnnestus see endale siiski saada - toore karma ja lucki abiga. Aitähh karma. Eile oli siis Turbo Takedown turniir millest võtsin ka osa, kuna arvasin, et mul ei ole nende FPPdga niikuinii midagi paremat teha. Sain seal siis ilusa 4040 koha ning 81$. See kuu maksin rake 263$ ehk rakeback on ligikaudu 30% (take that Supernovas). See oli tore punkt kuule.

Igatahes kogu selle ora võtaks kokku graafikutega: :spade: :heart: :diamond: :club:

http://img214.imageshack.us/img214/7504/asdadsx.jpg


NOVEMBER:

1000SNGD= FAIL 470
5-10 ROI= Success 8.6ROI

Total profit(pluss liba-rakeback): 320$


Rahul olen...



DETSEMBER:
Platinum - Tee see ometi ära...
SNGde arvu ei pane kuna sellel pole mõttet.
ROI 6-10 oleksin rahul

aitähh

Natuke muusikat ka:

http://www.youtube.com/watch?v=0KJKiCGjHZk&feature=related

timz0333
09.01.10, 11:15
Kohe näha et head "riistad" õppind mehed. (pean silmas WIZI ja HEM) Hoian tegemistel silma peal siin ja soovin ikka edu.

Jennifer
09.01.10, 18:17
Good luck!:)

oitarvi
20.02.10, 03:34
Sa pole mitu kuud postitanud enam enda tulemustest midagi. Tahtsi uurida, kuidas edeneb ja kas stake käib veel? :)

elixs
20.02.10, 09:28
Sa pole mitu kuud postitanud enam enda tulemustest midagi. Tahtsi uurida, kuidas edeneb ja kas stake käib veel? :)

Stake sai paraku läbi ühisel kokkuleppel. Steikitud raha andsin groamsile tagasi ning ülejäänuga olen mänginud sel kuul NL10 6-max.. kus on siiani väga hästi läinud.
Ehk jah groamsi diil on läbi.

oitarvi
20.02.10, 18:23
Kuidas muidu lõppseis jäi? Ja kas ikka sng-d ei istunud siis hästi, et cashis tagasi?

elixs
20.02.10, 21:09
Seis jäi selliseks kuivaks: 2600+SNGd ja kasum -6$. Diili teine polnud ma enam nii riitard ning graafik hakkas ka kasvama. Siiski diili lõppedes ei tekkinud sellist soovi, et sooviksin SNGdega raha teenida. Siiamaani ei ole kahetsenud. 6-max (NL 10) on väga huvitav ning ka kasumlik olnud,

graafikk (http://img341.imageshack.us/img341/8862/pokker.jpg)