PDA

View Full Version : holdemmanager



Arhimeedes
25.07.09, 14:34
Probleem selline, et mängin pokerstarsis ja alati kui holdemmanageri käima panen ja laua lahti teen siis kunagi ei ole hemi statsid õige mängija all. Alati pean tõstma õige kohapeale ja kui teise laua veel lahti teen siis ei olegi võimalik yldse neid õigesti paigutada. Kas keegi oskab öelda milles on probleem?? kust saaks selle korda seada?

Tänud

Marx

Tigrano
25.07.09, 14:39
Kui kasutad PokerStarsi kliendil Preferred seat setinguid, siis on vaja ka määrata HEMis preferred seat. Seda saad teha Hud opitions>seating preferences>PokerStars>nä 9max lauas 5 koht ja Starsis loed ülalt vasakult cashieri juurest samuti 5 kohta ning kõik toimib.

Edasine HEMi arutlust jätkata HEM ametlikus teemas http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,47.690.html

axly00
26.07.09, 21:24
Tere!!!

Mul siis probleem selline et turniiridel hud ei tööta ja ei tea milles asi kui ma õigesti mäletan siis minu arust kunagi isegi töötas ja kui seda seadistasin siis enam turniiridel ei tööta äkki keegi oskab aidata

rohelinekonn
26.07.09, 21:26
Tere!!!

Mul siis probleem selline et turniiridel hud ei tööta ja ei tea milles asi kui ma õigesti mäletan siis minu arust kunagi isegi töötas ja kui seda seadistasin siis enam turniiridel ei tööta äkki keegi oskab aidata






viimane update tuleb teha, ja kus toas sa üldse mängid?

Ja nagu TIGRANO oma postis kirjutas siis meil on HEMI probleemideks olemas eraldi teema kus saab oma muredele lahendust küsida