PDA

View Full Version : Goldflop Poker



muruntau
28.07.09, 15:25
Lugesin juhuslikult midagi selle toa kohta, kus oli öeldud umbes, et uus tuba, jõhkrad overlayd turniiridel ja tase väga fishine. Pokkeriprod rakeback pakub selles toas ka rakebacki. Oskab ehk keegi rohkemat selle kohta lisada? Ise proovisin alla laadida, aga ei saanud selle toa kodulehega ühendust.

ranka
28.07.09, 15:33
Lugesin juhuslikult midagi selle toa kohta, kus oli öeldud umbes, et uus tuba, jõhkrad overlayd turniiridel ja tase väga fishine. Pokkeriprod rakeback pakub selles toas ka rakebacki. Oskab ehk keegi rohkemat selle kohta lisada? Ise proovisin alla laadida, aga ei saanud selle toa kodulehega ühendust.


ÜLIMALT fishine võrk aga liiklus kehv, alla 100NL on mõningad lauad FR, päris palju 6maxi. Üle 100NL on FR surnud, 6maxi leidub. Samas võrgus peaksid olema ka tuntumad pokkeritoad - Red Cherry Poker (endine Swankpoker), Rockempoker ning PN aegadest tuntud Poker Trillion.

Trackerit võrk ei toeta aga on olemas konverterid, et saaksid käed importida. Turniirid on väikesed - 50 kuni 100 mängijat ja tase ÜLIMALT HALB. Samuti peaaegu alati on turniiridel olemas väikesed overlayd.

Pokkeritoa soft on päris hea, isegi "cascade" mode töötab. Klienditoelt olen vastused saanud väga kiirelt, cashoudiga on ühekorra olnud viivitused - pidin millegipärast ootama nädal aega aga rahad ma kätte sain. Võrk eksisteerinud ka mõned aastad, seega pean võrku piisavalt usaldusväärseks, et seal oma raha hoida aga üle $5k ma seal pappi ei hoiaks, sest liiklus kole väike.