PDA

View Full Version : Tournament indicator



leho57
28.07.09, 21:53
Keegi kasutab seda tarkvara?

mul nagu läks tööle aga ei näita midagi. sätib ennast ilusti turniiri akna alla ära aga infot ei edasta... ükski help ka abi ei paku.
http://tournamentindicator.com

salamadner
29.07.09, 11:19
Chatis peab full detail olema.

2Godfather1
29.07.09, 11:24
Keegi kasutab seda tarkvara?

mul nagu läks tööle aga ei näita midagi. sätib ennast ilusti turniiri akna alla ära aga infot ei edasta... ükski help ka abi ei paku.
http://tournamentindicator.com


Ma kasutasin, kuid piirdusin piraaditud tarkvaraga + trial tarkvaraga. Kuskilt lugedes, oleks nagu silma jäänud, et TI ei pidavat andma täpseid oddse. Üldiselt mulle meeldis, kuna netis mängin vähe ja muid programme ei kasuta. Lisaks turniiri versioonile on väljas ka omaha versioon, mida väga proovida tahaks, kuid mille trial haakub ainult "play money" mängudega (Mis muidugi ei anna põnevat tarkvara avastamist). Omaha versiooni piraati pole kuskil paratamatult netis jõlkumas näinud, proovimise mõttes ei tahaks raha kulutada.( Usutavasti on ta abiks ikka)

Tournament Indicatori kohta veel nii palju, et vana versioon, mille piraat endiselt kuskil vabaduses viibib. Ei toeta enam enamik uuenenud pokkeritubasid. Trial versioon abistab sind 48h. Eile kasutasin trialit ja aitas mind päris toredasti, luges kõik toad ära, kus vähegi mängimas käisin.

Et täitsa tööle saada, pead laskma pokkerikliendil salvestada oma käsi + dealeril peab saama sulle rääkida "everything".

leho57
29.07.09, 22:57
ei tea, käsi mul salvestab... pokertracker kuvab ju statid lauda.
aga pacificus ei olegi muud varianti kui, et diiler ütleb kes võitis. või ei ütle sedagi. ometi on pacific seal supported sites nimekirjas olemas.

kui turna käib ja panen TI käima siis ta viskab akna ette, kus saab valida mis turniirile ma seda tahan.. näitan ära, saab aru... aga midagi ei tööta.

tsh
02.09.09, 10:17
Et TI viimane versioon sul pacificus töötaks peab sul olema "3D/Avatar" view ja dealer chat to the max!