PDA

View Full Version : MASU ehk Majandussurutis



J0kker
31.07.09, 12:00
Istusin kodus ja tekkis selline küsimus, kas majandussurutis on Eesti pokkerimängijaid ka mingis suhtes mõjutuanud või on hoopis paremuse poole minema hakanud?

Tigrano
31.07.09, 12:02
Neitimängijale vaevalt, et eriti mõjub ehk mõned fishid vähem, kui heal ajal ;D

vinney
31.07.09, 12:03
masu ammu läbi nüüd täpe

J0kker
31.07.09, 12:06
Neitimängijale vaevalt, et eriti mõjub ehk mõned fishid vähem, kui heal ajal ;D



Aga ma just mõtlesin, et äkki on juurde tekkinud :D
Kuna inimesed kuulevad kusagilt näevad kusagilt, et keegi teenib pokkeriga head raha ja mõtlevad ka, et panen mingi summa sisse ja äkki suudan ka teenida :D
Ja regularid tõmbavad neid vaikselt tühjaks , easy money

-andres-
31.07.09, 12:06
Ma arvan, et online pokkeris kaovad mõned "regular" fishid ära, kes siiani palga kõrvalt iga kuu mingi summa maha sumistanud on, kuid kindlasti tuleb juurde neid, kes oma viimaseid sääste üritavad iga kuu duubeldada, et ehk näkkab ja saavad jälle heale järjele.

Tigrano
31.07.09, 12:07
Aga ma just mõtlesin, et äkki on juurde tekkinud :D
Kuna inimesed kuulevad kusagilt näevad kusagilt, et keegi teenib pokkeriga head raha ja mõtlevad ka, et panen mingi summa sisse ja äkki suudan ka teenida :D
Ja regularid tõmbavad neid vaikselt tühjaks , easy money


No väikstel limiitidel ehk jah aga need pisikesed summad. Kindlasti jutus iva olemas.

andu_andu
31.07.09, 12:07
Mu elu läheb ainult paremuse poole. Eriti just teistega võrreldes, kelle finantsiline pool tahest tahtmata alla mäge liigub. Kuna surutisest tulenevalt hinnad allapoole liiguvad siis see igati positiivne. Lisaks hakkab pokker järjest atraktiivsemaks muutuma - selles suhtes, et head tööd on üha raskem leida ja palgad ka langevad.

J0kker
31.07.09, 12:09
Mu elu läheb ainult paremuse poole. Eriti just teistega võrreldes, kelle finantsiline pool tahest tahtmata alla mäge liigub. Kuna surutisest tulenevalt hinnad allapoole liiguvad siis see igati positiivne. Lisaks hakkab pokker järjest atraktiivsemaks muutuma - selles suhtes, et head tööd on üha raskem leida ja palgad ka langevad.


Its raining fishes :D

Aristotep
31.07.09, 12:11
Meil on majandussurutis? :o

andu_andu
31.07.09, 12:13
Meil on majandussurutis? :o


nope TÄPE on

J0kker
31.07.09, 12:15
http://www.teataja.ee/detail.php?id=3312

Nojah.
Lahendus leitud kuidas MASU-st vabaneda ;D

variatsioon
31.07.09, 12:26
+
kinnisvara hinnad langevad
võrreldes teistega läheb paremini

-
fishe on ikka kõvasti vähem.

J0kker
31.07.09, 12:29
+
kinnisvara hinnad langevad
võrreldes teistega läheb paremini

-
fishe on ikka kõvasti vähem.


Jaa kui vähegi kapitali oleks endal ostaks praegu kindlasti kinnisvara kokku, kuna hinnad on tõesti naeruväärselt odavad. Ja kui see MASU läbi saab ükskord, siis see kasum mis sa saaks kinnisvara müümisega oleks korralik ikka.

Tigrano
31.07.09, 12:29
Seal kus raha on tuleb alati juurde, rikkuse mängureeglid ;D

alaska
31.07.09, 13:08
Fishe peaks just rohkem tekkima ju, kui palju uusi mängijaid õnne hakkab proovima.

kollane
31.07.09, 13:21
Aga ma just mõtlesin, et äkki on juurde tekkinud :D
Kuna inimesed kuulevad kusagilt näevad kusagilt, et keegi teenib pokkeriga head raha ja mõtlevad ka, et panen mingi summa sisse ja äkki suudan ka teenida :D
Ja regularid tõmbavad neid vaikselt tühjaks , easy money


sina üks nendest obv ;)

J0kker
31.07.09, 13:35
sina üks nendest obv ;)


Jes Sir KOLLANE

krayzie
31.07.09, 13:38
masu ammu läbi nüüd täpe


täitsa perses?

-andres-
31.07.09, 13:41
Correct.

hotcocacola
31.07.09, 13:52
MASU ---> täpe (täitsa perses) ---> jäpe (jälle perses)

vsiu100
31.07.09, 14:09
MASU ---> täpe (täitsa pe**es) ---> jäpe (jälle pe**es)


tundub ebaloogiline. et saaks olla jälle, peaks vahepeal olema miskit muud.

MIKE_K6o
31.07.09, 14:16
pupu - puhta pu*sis

peokuningas
31.07.09, 14:22
Jaa kui vähegi kapitali oleks endal ostaks praegu kindlasti kinnisvara kokku, kuna hinnad on tõesti naeruväärselt odavad. Ja kui see MASU läbi saab ükskord, siis see kasum mis sa saaks kinnisvara müümisega oleks korralik ikka.


Ei ole naeruväärselt odavad. Pigem ütleks, et hakkavad normaalsele tasemele jõudma (rõhk sõnal jõudma). Ja selles võib ka suht kindel olla, et 2007 aasta hinnataset ei tule lähima x aasta jooksul (x>10 imo). Pigem kui jõutakse millalgi põhjani hakkab tase tõusma ehk inflatsiooni jagu.

Tarmonator
31.07.09, 14:26
minu arvamus on ka, et väljendid stiilis "naeruväärselt odavad" on ikka veel meie hea õitsemisaja jäänuk. Kui kõigil raha oli tohhuijaa i bolsse. Nüüd on tsipa odavam ja kõigile tundub, et peaks ostma. Aga kui suvalisel eestlasel ei ole raha praegu veel osta, siis järelikult ei ole odav meie olusid arvestades.

J0kker
31.07.09, 14:49
minu arvamus on ka, et väljendid stiilis "naeruväärselt odavad" on ikka veel meie hea õitsemisaja jäänuk. Kui kõigil raha oli tohhuijaa i bolsse. Nüüd on tsipa odavam ja kõigile tundub, et peaks ostma. Aga kui suvalisel eestlasel ei ole raha praegu veel osta, siis järelikult ei ole odav meie olusid arvestades.


Okei jah see "naeruväärselt odavad" ei olnud kõige parem väljend.
Aga ma mõtlesin seda, et nad on odavamaks läinud kõvasti võrreldes siin eelnevate aastatega.

variatsioon
31.07.09, 14:52
Fishe peaks just rohkem tekkima ju, kui palju uusi mängijaid õnne hakkab proovima.

jh neid üksikuid proovijaid on vb rohkem aga regulare kelle winrate -10/BB ja kes mängivad stabiilselt 1k kätt kuus NL100s FR on palju vähem..
üldine tase on kindlasti palju paremaks läinud medium stakesis.

hotcocacola
31.07.09, 15:03
tundub ebaloogiline. et saaks olla jälle, peaks vahepeal olema miskit muud.


ala 15a pärast on taaskord bubble ehk mull lõhkemas, siis ongi jäpe :D

krayzie
31.07.09, 15:10
minu arvates läheb tase järjest halvemaks ja halvemaks

variatsioon
31.07.09, 15:13
minu arvates läheb tase järjest halvemaks ja halvemaks

mis ruumis,limiidis,mängus?

paradigmlost
31.07.09, 15:40
no kui eilse starsi nl25 põhjal otsustada, siis tase on nii madal kui üldse võimalik...tundub mulle. aga noh see on madal limiit ka alles..

andu_andu
31.07.09, 16:39
minu arvates läheb tase järjest halvemaks ja halvemaks


õige jutt. Üks tõsine pokkerimängija peab imo nii pidevalt ja palju arenema, et vastased tunduvad järjest halvemad.

edit: ja limiit pole oluline

hoss23
31.07.09, 16:44
õige jutt. Üks tõsine pokkerimängija peab imo nii pidevalt ja palju arenema, et vastased tunduvad järjest halvemad.

edit: ja limiit pole oluline

Mees, Su jutus on iva sees

doublemint65
31.07.09, 17:33
masu -> täpe -> pupu -> tüpa -> mupo või siis lihtsalt finito

MIKE_K6o
31.07.09, 21:45
masu -> täpe -> pupu -> tüpa -> mupo või siis lihtsalt finito


jep see õige variant, ei tuld endal see tüpa meeldegi

ESTPatrick
01.08.09, 00:09
jah, mu eelmine mootorratas on ikka müümata

Dogers
01.08.09, 00:11
mis see täpe tähendab ?:D

lenC
01.08.09, 00:13
täitsa perses

alaska
01.08.09, 01:39
masu my ass, mu ehitajad küsisid just 100 eeku tunnist mu käest. Pidi norm hinne olema jälle.

LuuK
01.08.09, 13:06
oota talveni siis.

variatsioon
01.08.09, 13:29
õige jutt. Üks tõsine pokkerimängija peab imo nii pidevalt ja palju arenema, et vastased tunduvad järjest halvemad.

edit: ja limiit pole oluline

muidugi peab tase piisavalt arenema pidevalt et vastased tunduvad järjest halvemad.. aga see ei tähenda et ka vastaste tase oleks halvemaks jäänud.

blazkuh
01.08.09, 17:20
masu my ass, mu ehitajad küsisid just 100 eeku tunnist mu käest. Pidi norm hinne olema jälle.



Mulle ei jõua see kohale, kuidas ehitajad hinnete eest ehitavad. Koguaeg aina hinne ja hinne :D Tunnihinda makstakse vist ikka. Andestage, et tähte närin jällegi kord :D

doublemint65
01.08.09, 17:51
Mulle ei jõua see kohale, kuidas ehitajad hinnete eest ehitavad. Koguaeg aina hinne ja hinne :D Tunnihinda makstakse vist ikka. Andestage, et tähte närin jällegi kord :D

targutamise asemel võiksid tõesti midagi targemat teha. näiteks blogi uuendada.

blazkuh
02.08.09, 15:25
targutamise asemel võiksid tõesti midagi targemat teha. näiteks blogi uuendada.


Anna andeks, uuendasin.