PDA

View Full Version : PokerStars vs Full Tilt Poker



variatsioon
31.07.09, 13:19
hey...
alati olen ma arvan et PS on igati FTist parem..
põhiliseks plussiks on olnud ring game filters. + siis veel suurem valik erinevaid mänge (badugi,8-game jne), suuremad turniirid jms.

nüüd aga tuli full tiltil uus soft välja kus saab kergest filtreerida oma lemmik mänge.
http://www.fulltiltpoker.com/images/com/en/content/how-to-play/new-features/standard-view.jpg
+ palju uuendusi http://www.fulltiltpoker.com/newClientFeatures.php

Mis te arvate kumb ruum on parem (FR medium stakes 9-tablemiseks)?
Ja kas FTis on kergem tase kui starsis?

discuss!

vilkar
31.07.09, 13:22
FT tase pidi päris hea olema nii palju kui mina kuulnud olen. Samas endale meeldib FT rohkem kujunduse poolest. Suht lai turnade valik ka, aga eks see maitse asi ka.

variatsioon
31.07.09, 13:24
FTis on veel deep stack lauad.

silku108
31.07.09, 13:24
Mulle on just alati FTP rohkem meeldind millegi pärast kuigi see laudade valimine enne updatei käis küll pinda,traffic on mõlemas toas päris hea ja ega see tase nüüd just väga kergem FTPs ka pole kui starsis ,nii et ma arvan et väga vahet polegi kas stars/ftp .

-andres-
31.07.09, 13:26
Starsis saab 24tableda ja mängismiseks soft kuldne. See kaalub hetkel üle, kuigi olen ka FT paar kuud kõvasti grindinud.

lenC
31.07.09, 13:33
Konkreetselt variatsioonile vastuseks: FTP lubab ainult 16 lauda mängida, Starsis veel fast lauad ka jne, siis julgen väita, et SN saab suurema RB-i, mis ironmani(rohkem dollareid, protsentide kohta ei tea).

Samuti on FTP kaotanud minu usalduse, vaadake näiteks http://forumserver.twoplustwo.com/28/internet-poker/ , postituse tegemise ajal pole palju näha, aga muidu on viimasel ajal keskmiselt 5 teemat esilehel tekstiga "FTP seized my $25k for nothing" jne. Starsil sellist keppi õnneks pole.

Tasemest: fishised kohad mõlemad, kui table selectida viitsid.

Tarmonator
31.07.09, 14:03
minule on FTP isegi natuke agresiivsem kui Stars. vb mulle lihtsalt tundub...

Tylos
31.07.09, 17:48
Konkreetselt variatsioonile vastuseks: FTP lubab ainult 16 lauda mängida, Starsis veel fast lauad ka jne, siis julgen väita, et SN saab suurema RB-i, mis ironmani(rohkem dollareid, protsentide kohta ei tea).

Samuti on FTP kaotanud minu usalduse, vaadake näiteks http://forumserver.twoplustwo.com/28/internet-poker/ , postituse tegemise ajal pole palju näha, aga muidu on viimasel ajal keskmiselt 5 teemat esilehel tekstiga "FTP seized my $25k for nothing" jne. Starsil sellist keppi õnneks pole.

Tasemest: fishised kohad mõlemad, kui table selectida viitsid.


Pmst loen ma siit v2lja 2 asja-Starsis pole collusioni v6i siis Stars ei viitsi tegelda sellega p6him6ttega,et raha ei haise.Halajaid on igal pool.Ka selle 25K teema juures tuli v2lja,et summa tegelt poole v2iksem jne jne.

Fishe jagub m6lemale saidile.Suured saidid lausa meelitavad igast jahukotte kohale.Sellest tulenevalt muidugi ka regulare m6nev6rra rohkem.Kus kala seal kalamehi.Kuna ma ise juba m6nda aega Tildis tiksutanud siis minu n2gemuse j2rgi on tildis tase meeldivalt langenud.Eurooplaste yha suurenev arv on selle kindel p6hjus.

KeRRRt
31.07.09, 19:48
eelistan ka FT'd. eriti ranna skinniga :D

lenC
31.07.09, 20:27
Pmst loen ma siit v2lja 2 asja-Starsis pole collusioni v6i siis Stars ei viitsi tegelda sellega p6him6ttega,et raha ei haise.Halajaid on igal pool.Ka selle 25K teema juures tuli v2lja,et summa tegelt poole v2iksem jne jne.

Fishe jagub m6lemale saidile.Suured saidid lausa meelitavad igast jahukotte kohale.Sellest tulenevalt muidugi ka regulare m6nev6rra rohkem.Kus kala seal kalamehi.Kuna ma ise juba m6nda aega Tildis tiksutanud siis minu n2gemuse j2rgi on tildis tase meeldivalt langenud.Eurooplaste yha suurenev arv on selle kindel p6hjus.

Asi lihtsalt selles, et ma FTP-s ei julge lihtsalt suurt raha hoida, kuna äkki võetakse see ära mingi 5 aasta vanuse idiootsuse pärast.

RudiTurbo
31.07.09, 20:49
FTP andis mulle just lampi 100$ boonuse. Mis on siis kuu ajaga mul võimalik lahti grindida.
Mul hetkel seal 35$ on ning see on seal kah sellepärast, et ühel päeval anti mulle lampi 10$.
Kui see 100$ õnnestub lahti grindida, siis saab seal ehk hakata väixemate fieldidega tournamente mängima, aga kõige muu jaoks ikka Stars ! :)

Koit
02.08.09, 04:30
eelistan starsi, suurem turniiride valik, rohkem rahvast, soft ja kujundus ka paremad imo :) .

R1naldo
02.08.09, 07:47
mängin fulltilti, aga stars poleee pahaaa

leho57
04.08.09, 14:29
kas keegi äkki teab ja oskab aidata? FT's häirib see, et okei valin turniirid, siis filtreerin seal mingi buy-in taseme järgi ära ja nii... aga turniiride nimed on kõigil samad, ehk ma pean ükshaaval kõigi peale vajutama, et tegeliku infot saada - mis on guaranteed, mis on added, mis on minu affiliate poolt pakutav jne... kas seda kuidagi lihtsamaks ei saaks, et lobby ekraanil oleks kohe turnade nimes ka mingi seletus?

silku108
04.08.09, 14:35
kas keegi äkki teab ja oskab aidata? FT's häirib see, et okei valin turniirid, siis filtreerin seal mingi buy-in taseme järgi ära ja nii... aga turniiride nimed on kõigil samad, ehk ma pean ükshaaval kõigi peale vajutama, et tegeliku infot saada - mis on guaranteed, mis on added, mis on minu affiliate poolt pakutav jne... kas seda kuidagi lihtsamaks ei saaks, et lobby ekraanil oleks kohe turnade nimes ka mingi seletus?


Minu arust oli seal nende värvidega mingi teema ntx et GUA turnad on roosat värvi satikad mingi sinised jne.

akristjan
05.08.09, 02:06
Lehole vastuseks: varvid eristavad

Minu 2 senti- algajale on FT kindlasti parem, kuna saad otsest rakebacki iga kuu, mingi goldstar seda vist PS ei saa, SN tasemeni ikkagi hobbikorras mangijatel raske kuundida. (kolisin see kuu ise starsi pooleldi ule FTst nii et ei tea seda veel niipalju)

Ka mis meeldid FT puhul on KO tournad mida vist PS uldse ei ole??? + niisama need super turbo tournad on lahedad tildi maandamiseks.

Fishe on igalpool palju, aga kuna starsis on liiklus natuke suurem, siis sealvist natuke rohkem ma arvan, see ju puhas statistika.

Ise mangin FTs juba pikemat aega aga proovin nuud starsis cash gameiga algust teha.

Potik
05.08.09, 17:03
+ niisama need super turbo tournad on lahedad tildi maandamiseks.



Need ju 70% ulatuses puhtad coinflipid ja luck-turnad, imo. ::)

PokerDevil
06.08.09, 15:14
Asi lihtsalt selles, et ma FTP-s ei julge lihtsalt suurt raha hoida, kuna äkki võetakse see ära mingi 5 aasta vanuse idiootsuse pärast.


Täpselt sama.

Mängisin rahulikult 4 kuud juba ja järgmine hommik konto kinni sellepärast, et mul oli 2 aastat tagasi tehtud play money acc mida ei mäletanud.

Enam ei..

kilu6
06.08.09, 18:29
Kõik FT AHKi kasutajad katkuvad hetkel juukseid, sest FullTiltShortcuts AHK ja nende uus PokerShortcuts AHK ei funka enam uue FT softiga ja seda pole jõutud ära fixida. Samuti TableNinja ei ole suutnud FT versiooni välja tuua.

Aga praegu on veel FT parem color notes'idega, kohe kaugele näha, mis mängijaga tegu. Stars muidugi jõuab sellega kohe järele.

FTs on turbo SNGd lühemad, kui Starsis ja sellepärast jõuab teoreetiliselt rohkem neid teha (näiteks HUSNGsid).
Madala aktiivsuse perioodil tuleb SNGdesse rohkem regulare per mäng FTs kui Starsis IMO (mingit uurimust pole).
FTs saab kasutada Sharkscope HUDi, Starsis ei ole lubatud.

Siiski, üldiselt mulle Starsi keskkond siiski meeldib rohkem, sest FT on vahel probleeme aktiivse akna ettehüppamisega. Aga PS rakebask on ikka kehva. Muidu kuskil FT chatis keegi pakkus 33%+ rakeback deali? Keegi teab sellest midagi?

Kunagi vaatasin tablescannerist, kui palju on laudu/mängijaid Starsis rohkem kui FTs (lauad NL50--NL200).

Tulemus, mängijaid 38% rohkem, laudu ainult 40% rohkem (arvestades, et regularid mängivad starsis 50% rohkem laudu, 24 vs 16). See peaks nagu ütlema, et fishe Starsis rohkem, aga mine võta kinni.

tolmuahv
08.09.09, 15:10
Lihtne küsimus:

Olen tuba vahetamas, kaalun FTP ja PSi vahel:

- PS's oleks 1st deposit bonus, vist max 600 USDi (kui palju peab rake maksma, et see vabastada, kui kaua aega on?)
- FTP's olen kunagi deponeerinud, seal uut bonust ei saa.
- Esialgu oleks plaanis SNG-sid teha tõsisemalt. SNG fee structure oleks oluline. Micro kuni ca. 20-30 taalased huvitavad enim.
- SNG'de osas üritaks teha 4-20 lauda korraga, sõltuvalt edust. Laudade täitumisega ei tahaks eriti probleeme näha :)
- Rakeback oleks tore ofc. Aga SNG puhul vähem oluline alguses.

Kumba tuba soovitaksite? Kuidas PS-s affiliatega lood on? (Mul konto olemas, aga deposiiti pole teinud - kas siis saab veel affiliate külge panna?).

Tänud.

variatsioon
08.09.09, 16:32
Lihtne küsimus:

Olen tuba vahetamas, kaalun FTP ja PSi vahel:

- PS's oleks 1st deposit bonus, vist max 600 USDi (kui palju peab rake maksma, et see vabastada, kui kaua aega on?)
- FTP's olen kunagi deponeerinud, seal uut bonust ei saa.
- Esialgu oleks plaanis SNG-sid teha tõsisemalt. SNG fee structure oleks oluline. Micro kuni ca. 20-30 taalased huvitavad enim.
- SNG'de osas üritaks teha 4-20 lauda korraga, sõltuvalt edust. Laudade täitumisega ei tahaks eriti probleeme näha :)
- Rakeback oleks tore ofc. Aga SNG puhul vähem oluline alguses.

Kumba tuba soovitaksite? Kuidas PS-s affiliatega lood on? (Mul konto olemas, aga deposiiti pole teinud - kas siis saab veel affiliate külge panna?).

Tänud.

hoora starsis boonus ära ja siis mõtle edasi mis saab. :)

tolmuahv
08.09.09, 16:36
hoora starsis boonus ära ja siis mõtle edasi mis saab. :)


Kas oskad ütelda, kui palju rake peab maksma umbes, et see 600 taala lahti saada? Ja kaua nad tavaliselt aega annavad?

variatsioon
08.09.09, 16:41
Kas oskad ütelda, kui palju rake peab maksma umbes, et see 600 taala lahti saada? Ja kaua nad tavaliselt aega annavad?

ei oska.. seal vist veits teistsugune süsteem. pead mingeid punkte koguma jne..
mis limiidis muidu?

daljoh
08.09.09, 16:43
Kõik FT AHKi kasutajad katkuvad hetkel juukseid, sest FullTiltShortcuts AHK ja nende uus PokerShortcuts AHK ei funka enam uue FT softiga ja seda pole jõutud ära fixida. Samuti TableNinja ei ole suutnud FT versiooni välja tuua.


FT'l ju Tabel Ninja täitsa olemas. Hetkel küll beta aga minul töötab ilusti ja probleeme pole märganud. Endal vist arvuti natuke jura: FT+PT3(HUD)+TN=mõningane uimasus. Aga muidu asi töötab ilusti!

tolmuahv
08.09.09, 16:46
Mängiksin peamiselt SNG-sid alguses (6.5 USD omad vist PS-s, PartyPokeris tagusin 11 taalaseid peamiselt. Liiguks kohe kõrgemale kui selgelt beatima hakkaks mõnd levelit). Cashi alustaks NL20-NL30 umbes.

Muidu HEM on olemas, arvuti on natuke väikese jõudlusega vist, seega kui FTP nõuab palju ressurssi, siis see võiks probleem olla.

Rage
08.09.09, 16:48
minu arvuti mis nelja triobeti laua peale hangutama hakkas on FTPs 13 akend probleemidevabalt jooksutanud.. ehk seda muret pole.. FTP'd ma pooldan kindla rakebacki pärast.. nagu ranka ytles, kui supernovaks saada ei plaani.. pole mõtet PSi ronida..

variatsioon
08.09.09, 17:27
Kas oskad ütelda, kui palju rake peab maksma umbes, et see 600 taala lahti saada? Ja kaua nad tavaliselt aega annavad?



100% First Depositor Bonuses
Make your first-ever real money deposit using the bonus code ‘STARS600’, and PokerStars will give you a 100% bonus up to $600. You can make up to three qualifying deposits in 90 days (up to a total of $600) - the perfect way to take full advantage of the 100% bonus. Once you’ve made your deposit(s), you earn the bonus by playing on PokerStars and collecting the number of VPPs equal to 17 times the bonus amount. The bonus is released in $10 increments, each released into your account as you clear the needed VPPs (170 VPPs for every $10 increment). You have six months after your first deposit to earn all the VPPs needed to release your bonus.



500$ piir purustatud ;D... 86271 NL25 kätt läks selleks, et jõuda vot selleni:
http://img441.imageshack.us/img441/4632/platinum1.jpg

ehk siis 0,08693535487011857982404284174288 VPP/NL25hand
st et 600$ boonuse hooramiseks peab tegema 117 000 NL25 kätt. ?

samas mõndadel non-nitidel tuleb 2 korda rohkem VPP/hand nii et 60-120k kätt umbes :)

tolmuahv
08.09.09, 17:31
Tänud! Siis see bonuse hooramine eriti oluline ei ole siiski. Kui võtan oma keskmise tulemuse järgi PartyPokeris, siis peaksin 117K käe jaoks maksma kokku 3350 USDi rake, ehk rakeback tuleks 18%. Ehk siis FTP rakeback oleks algusest peale soodsam. Seega jääb küsimus laudade arvu ja mitmekesisuse osas :)

lenC
08.09.09, 17:33
peaksin 117K käe jaoks maksma kokku 3350 USDi rake, ehk rakeback tuleks 18%.

boonuse ajal saad FPP-sid ka imo

variatsioon
08.09.09, 17:33
Tänud! Siis see bonuse hooramine eriti oluline ei ole siiski. Kui võtan oma keskmise tulemuse järgi PartyPokeris, siis peaksin 117K käe jaoks maksma kokku 3350 USDi rake, ehk rakeback tuleks 18%. Ehk siis FTP rakeback oleks algusest peale soodsam. Seega jääb küsimus laudade arvu ja mitmekesisuse osas :)

edit: samas mõndadel non-nitidel tuleb 2 korda rohkem VPP/hand nii et 60-120k kätt umbes

variatsioon
08.09.09, 17:34
Tänud! Siis see bonuse hooramine eriti oluline ei ole siiski. Kui võtan oma keskmise tulemuse järgi PartyPokeris, siis peaksin 117K käe jaoks maksma kokku 3350 USDi rake, ehk rakeback tuleks 18%. Ehk siis FTP rakeback oleks algusest peale soodsam. Seega jääb küsimus laudade arvu ja mitmekesisuse osas :)

PS kindlasti mitmekesisem ja kergem multitableda. imo

tolmuahv
08.09.09, 17:38
No ma olen kindlasti non-nit, statid 25/17, aggr. factor 5. Seega kui saaks käte arvu nt. 60k pealeja FPP-sid, siis oleks juba väga hea diil. Ma vist ikkagi võtan selle.

Tänud veelkord hea nõu eest.

lenC
08.09.09, 17:40
No ma olen kindlasti non-nit, statid 25/17, aggr. factor 5. Seega kui saaks käte arvu nt. 60k pealeja FPP-sid, siis oleks juba väga hea diil. Ma vist ikkagi võtan selle.

Tänud veelkord hea nõu eest.

kui sa mängid 6-maxi siis me oleme kõik valesti aru saanud ja valet infot andnud ::)

variatsioon
08.09.09, 17:48
No ma olen kindlasti non-nit, statid 25/17, aggr. factor 5. Seega kui saaks käte arvu nt. 60k pealeja FPP-sid, siis oleks juba väga hea diil. Ma vist ikkagi võtan selle.

Tänud veelkord hea nõu eest.

np.



kui sa mängid 6-maxi siis me oleme kõik valesti aru saanud ja valet infot andnud ::)

:D täpselt :P

Pahvak
01.12.10, 01:26
Keegi PS ja FTP tasemevahest oskab rääkida NL100/200 FR limiitidel?

variatsioon
01.12.10, 01:28
FTPs pead time selectima kui tahad NL200s mängida.

Pahvak
01.12.10, 01:30
FTPs pead time selectima kui tahad NL200s mängida.

Lisaks sellele tahan ma bumhuntida ka - vähemalt üks fish laua peale, kellel oleks minimaalselt 40bb. Praegu aasta lõpp ja hea aeg mõelda PS peale. Kuigi mulle FTP väga meeldib.

pastilaa
01.12.10, 10:28
Vt Dragthebarist Milwaukee2 200NL Starsi FR video ja siis Cardrunnersist Raski FT 200NL. Minu meelest tuleb seal väike erinevus välja küll...

Rigged
01.12.10, 11:11
Starsis on tase kõvasti kehvem, sest mängijaid on palju palju rohkem ning supernova/supernova elite RB prosid on tohutult. Soft on mõlemal väga hea, siin erilist vahet ei näe, endale meeldib FT rohkem.

Pahvak
01.12.10, 12:18
Vt Dragthebarist Milwaukee2 200NL Starsi FR video ja siis Cardrunnersist Raski FT 200NL. Minu meelest tuleb seal väike erinevus välja küll...

Tänks. Võtan triali, aga on sealt veel midagi head FR meestele peale Milwaukee2


Starsis on tase kõvasti kehvem, sest mängijaid on palju palju rohkem ning supernova/supernova elite RB prosid on tohutult. Soft on mõlemal väga hea, siin erilist vahet ei näe, endale meeldib FT rohkem.

6-maxi laudadega tundub FTP-s olukord parem kui FR omadega.

Aga praegu tundub, et pastilaa vihjab Starsi paremusele ja Rigged ütles, et Starsi tase on kehvem. :D

pastilaa
01.12.10, 12:27
Aga praegu tundub, et pastilaa vihjab Starsi paremusele ja Rigged ütles, et Starsi tase on kehvem. :D

Ei vihja paremusele - meelevaldne tõlgendus :). Pigem samala tendentsile mida Riggedki väitis - st megatablereid lihtsalt rohkem. Veidi vast ka julmi mendilaadseid võitjaid rohkem kui FT-s. Veidi paistab FT seetõttu softim - aga see ainult videode järgi, pole ise tildis mänginud.

Pahvak
01.12.10, 12:32
Ei vihja paremusele - meelevaldne tõlgendus :). Pigem samala tendentsile mida Riggedki väitis - st megatablereid lihtsalt rohkem. Veidi vast ka julmi mendilaadseid võitjaid rohkem kui FT-s. Veidi paistab FT seetõttu softim - aga see ainult videode järgi, pole ise tildis mänginud.

Tiba meelevaldne tõesti. :) Aga ega õiget vastust nagunii sedamoodi ei saa ja tuleb ikka ise proovida.

nomerlot
01.12.10, 12:36
minu täiesti subjektiivne arvamus on, et näiteks microlimiidid nagu NL10 ja NL25 on FTP-s softimad kui Starsis. nitregide/pühapäevamängijate suhe tundub FTP-s parem.

taipupole
01.12.10, 12:38
Aga praegu tundub, et pastilaa vihjab Starsi paremusele ja Rigged ütles, et Starsi tase on kehvem. :D

News just in: mängi korraga mõlemas.