PDA

View Full Version : Triobet live, flopped set Kuidas oleksid mänginud



Nufik
31.07.09, 15:02
Selline saatuslik käsi siis:
Triobet Live, 10/20 level, full stackid 5000 kõigil
UTG raise 80, MP3 call, mina BTN 5 :heart: 5 :club: call
BB reraise 220, UTG, MP3 ja BTN call.
Flop 5TQ rainbow
BB bet 320(NB Pot 890)
UTG ja MP3 fold
BTN raise 1000
BB call
Turn blank
BB check
BTN bet 2000
BB insta all in.

Too hetk oli muidugi selge, et tal on nuts ja põhimõtteliselt olen drawing dead. Tagantjärgi mõeldes muidugi on selge, et flopi nii väike panus sai tähendada vaid top seti, ülepaariga oleks ta kindlasti rohkem panustanud ja muud käed ma peaaegu välistaks konkreetse mängija puhul. Tema prefl 3betting range on kindlasti 3 top paari, ehk ka JJ, aga OOP ja pärast 3 mängijat potis ma kergelt kahtlen selles. Ja JJ-ga kas ta oleks hakanud esimesena kohe 3 vastu flopil bettima, pole ka väga tõenäoline, eriti siis veel sellises suuruses panusega, pigem siis juba rohkem. AK ma välistasin, kuna ma olen varem sama mängijat näinud esimesel levelil AK-ga limpimas kui keegi on juba potis, seega vaevalt ta nüüd reraiseks sellega.
Kui nüüd jätta kõrvale ideaalne variant, et oleksin foldinud flopil, siis leidsin järgmised vead oma tegevusest, flopi raise oli turna jaoks liiga suur, 7-800 oleks piisanud, samuti oli turni bet liiga suur isegi arvestades mu flopi tuhandest panust.

Comments!?

kivisaba
31.07.09, 15:59
no selle käega on täpselt niimodi et ku isa mängu situatsioonis samasugust analüüsi ei suuda teha siis see mis meie foorumis ütleme ei oma tähtsust
kuna turn oli blank siis mina ei foldi ja pot controlli peale ei mõtle tundmatu vastu turnil betin pole vahet kas 1,5k or 2,5k or 2k ikkagi oled commited
kui on agro mängija siis võib vastas mingi huvitav 2 pair ka olla sest pf squuze tundub magus

EGERT
31.07.09, 16:22
Meh?
mina siin foldi ei näeks. Kuidagi ülikahtlane liin on BB squeeze teha, flopil alla poole bettida ning peaaegu poti suurune raise ära callida ja siis blank turniga c/r ai ???

Nufik
31.07.09, 16:42
no selle käega on täpselt niimodi et ku isa mängu situatsioonis samasugust analüüsi ei suuda teha siis see mis meie foorumis ütleme ei oma tähtsust
kuna turn oli blank siis mina ei foldi ja pot controlli peale ei mõtle tundmatu vastu turnil betin pole vahet kas 1,5k or 2,5k or 2k ikkagi oled commited
kui on agro mängija siis võib vastas mingi huvitav 2 pair ka olla sest pf squuze tundub magus


Jah, mängu käigus sellist analüüsi teha oleks muidugi tore, aga paraku käib veel ::) üle jõu mulle. Samas vastase poolt loogiliselt mängitud, ise ilmselt mängiks samamoodi...

Kahte paari muidugi sellisel boardil ma tegelikult ka ei näe...

vilkar
03.08.09, 17:15
arvatavasti olid beat, sest ta hittis kas TTT seti või QQQ seti nagu isegi arvad... ei usu et ta top pairiga lammutama hakkaks või et tal QT oli ehk siis 2 paari... kui callid siis saad teada aga pead ka arvestama et sul on kõige nõrgem set laual.

vsiu100
03.08.09, 19:55
pf squeez range panid madise puhul väga õigesti paika imo.
flopi reise on ka ok(ise oleks ka 850-1000 teinud). vastase call peaks kellad tööle lööma.
arvan, et suht võimatu siin käest pääseda.
min. kaotus oleks olnud, kui sa oleks turni järgi chkinud ja callinud riveris tema valuebeti(pakun et see oleks suht kerge olnud- 1000-1400).
aga sellised lükked on juba rohkem Nastja rida.......ja privadori, kes on suuteline ka keskm. kolmikut foldima. :P