PDA

View Full Version : NL100,88



urmo1
01.08.09, 11:58
$0.5/$1 No Limit Holdem
8 players
Converted at weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG TopKat5757 ($102.90)
UTG+1 Hero ($210.00)
MP1 bubacek77 ($126.60)
MP2 LoggerRythym ($141.10)
CO nwoodside04 ($100.00)
BTN Wyse ($178.60)
SB paulitschMC ($106.10)
BB HuGaDaS ($100.00)

Pre-flop: ($1.50, 8 players) Hero is UTG+1 8 :heart: 8 :diamond:
1 fold, Hero raises to $3, 1 fold, LoggerRythym calls $3, 4 folds

Flop: Q :club: 8 :spade: K :spade: ($7.50, 2 players)
Hero bets $5, LoggerRythym calls $5

Turn: 9 :club: ($17.50, 2 players)
Hero bets $13, LoggerRythym calls $13

River: A :club: ($43.50, 2 players)
Hero bets $25, LoggerRythym goes all-in $120.10, ???


statsid 19/15/1.5

RudiTurbo
01.08.09, 12:17
K :club: J :club: ? :)

mahe
01.08.09, 12:30
Q :spade: A :spade: ?

ma calliks

Davy
01.08.09, 13:24
stackid liiga sügavad, suht snapfold.... breakeven 24 tabling reg, ma oleks superüllatunud kui tema riveri shoved on tasakaalus. Suht unbalanced imo : to nuts.

Davy
01.08.09, 13:51
Teiseks, ma ei saa aru, miks sa üldse riverit betid, mis halvem käsi meid callib? Kui sul vastas on parem mängija, kes ei 24 table ja mõtleb korralikult su range peale, siis sul ei ole siin ju JTs... või on sul utg ranges sees? Isegi kui on, siis JcTc on superväike osa su rangest. Nii et sul on parimal juhul KK ja AA ja enamsti ainult AK või midagi veel halvemat, mis väga ei taha riveri shove callida, see bet siin on suhteliselt nonsense ja mõtlev mängija shipib deepina päris tihti siin, loomulikult juhul kui ta arvab, et sina oled nitisem abc reg . Tema ranges saab monster olla, sinul mitte väga. Ja kui ta oma shovega foldiks su 2paari jms käed, siis ta ship on +EV iga käega, mis tal on.

Mina betiks seda riverit kas made flushiga, straigtiga või airiga. Ehk mu range on siin suhteliselt polarized . Teised käed ma kas check callin või check foldin. 2paari ja setid sobiksid siin check call rangesse. Sest see river on temale ideaalne bluf river. Saaksime valuet siin tema nõrkadest made handidest, mida ta blufiks pöörab.

Obviously siin sõltub ka kellega mängid fishy vastu loomulikult bet bet bet...

urmo1
01.08.09, 14:07
Teiseks, ma ei saa aru, miks sa üldse riverit betid, mis halvem käsi meid callib? Kui sul vastas on parem mängija, kes ei 24 table ja mõtleb korralikult su range peale, siis sul ei ole siin ju JTs... või on sul utg ranges sees? Isegi kui on, siis JcTc on superväike osa su rangest. Nii et sul on parimal juhul KK ja AA ja enamsti ainult AK või midagi veel halvemat, mis väga ei taha riveri shove callida, see bet siin on suhteliselt nonsense ja mõtlev mängija shipib deepina päris tihti siin, loomulikult juhul kui ta arvab, et sina oled nitisem abc reg . Tema ranges saab monster olla, sinul mitte väga. Ja kui ta oma shovega foldiks su 2paari jms käed, siis ta ship on +EV iga käega, mis tal on.

Mina betiks seda riverit kas made flushiga, straigtiga või airiga. Ehk mu range on siin suhteliselt polarized . Teised käed ma kas check callin või check foldin. 2paari ja setid sobiksid siin check call rangesse. Sest see river on temale ideaalne bluf river. Saaksime valuet siin tema nõrkadest made handidest, mida ta blufiks pöörab.

Obviously siin sõltub ka kellega mängid fishy vastu loomulikult bet bet bet...


Tänud põhjaliku vastuse eest. :)
Kehvasti mängitud jah, oleks pidanud c/c riveris.

2ssapaar
01.08.09, 14:13
mõtlev mängija shipib deepina päris tihti siin, loomulikult juhul kui ta arvab, et sina oled nitisem abc reg . Tema ranges saab monster olla, sinul mitte väga. Ja kui ta oma shovega foldiks su 2paari jms käed, siis ta ship on +EV iga käega, mis tal on.
see on NL100, seal pole palju geeniuseid



Mina betiks seda riverit kas made flushiga, straigtiga või airiga. Ehk mu range on siin suhteliselt polarized . Teised käed ma kas check callin või check foldin. 2paari ja setid sobiksid siin check call rangesse. Sest see river on temale ideaalne bluf river. Saaksime valuet siin tema nõrkadest made handidest, mida ta blufiks pöörab.
julgen arvata, et vastane ei pööra made hande bluffiks tihti, seega c/c on halb. b/c on kõige halvem. c/f ja b/f on ainukesed variandid imho.

Davy
01.08.09, 15:07
see on NL100, seal pole palju geeniuseid
julgen arvata, et vastane ei pööra made hande bluffiks tihti, seega c/c on halb. b/c on kõige halvem. c/f ja b/f on ainukesed variandid imho.


Nl100 taseme kohta nõusutun, oleneb mängijast ma isegi usun et C/f on kõne all. 88 regi vastu bet siin on def bad. Oleks rohkem andmeid regi kohta, siis võibolla on call võimalik. Nit regi kohta ma kahtlen, kas tema betting range vastu meil on piisavalt oddse , et siin callida.

TaaviK
03.08.09, 14:33
Vau, olete teie alles nitid. Fold võib siin vabalt õige käik olla küll, aga et võtta riveril c/f liini...