PDA

View Full Version : Knock out turnade strateegia



muruntau
02.08.09, 12:29
Kuidas neid tuleks teisiti mängida kui tavalisi turnasid, tuleb rohkem üritada teisi välja peksta? Kas small ball meestele on see kergelt -EV? Kindlasti sõltub ka kui suur osa sisseostust läheb bounty'iks. Kui keegi teab mingeid artikleid või mõnda 2+2 teemat selle kohta, võiks siia lingi panna.

Tylos
02.08.09, 19:08
Low buyinniga KO-d on t2ielikult m6ttetu loterii.$3+ BI 90-man KO-sid ftp-s tehes tundub nagu m2ngiks mental hospitali tiimi vastu.3-4 matsi on pidevalt preflop AI-s ylimalt suvaliste k5tega.Rahasse mahuvad yldjuhul siiski need kel mitte suurem skill vaid suurem luckbox.10$ omad on juba proovitavad.20$ omad soovitatavad.

EGERT
02.08.09, 19:51
Low buyinniga KO-d on t2ielikult m6ttetu loterii.$3+ BI 90-man KO-sid ftp-s tehes tundub nagu m2ngiks mental hospitali tiimi vastu.3-4 matsi on pidevalt preflop AI-s ylimalt suvaliste k5tega.Rahasse mahuvad yldjuhul siiski need kel mitte suurem skill vaid suurem luckbox.10$ omad on juba proovitavad.20$ omad soovitatavad.

sellise jutu peale peaks $3'sed ju täiesti biiditavad olema?

faronel
03.08.09, 00:12
Low buyinniga KO-d on t2ielikult m6ttetu loterii.$3+ BI 90-man KO-sid ftp-s tehes tundub nagu m2ngiks mental hospitali tiimi vastu.3-4 matsi on pidevalt preflop AI-s ylimalt suvaliste k5tega.Rahasse mahuvad yldjuhul siiski need kel mitte suurem skill vaid suurem luckbox.10$ omad on juba proovitavad.20$ omad soovitatavad.

:D:D
Ma tean, mida sa tunned, aga teiselt poolt küsi enda jaoks, kas sa tahad, et random hand (ATo, KJs jne) call'iks su ässad preflop ära? 80+% juhtudest sa võidad - seega milleks pabistamine? Need on just kullaaugud, sest skill'i on palju raskem beat'ida kui luck'i, mis ei ole ühtegi mängija juures püsiv. Pea meeles: luck teases everyone, but is true to noone. ;)

Tylos
03.08.09, 02:03
:D:D
Ma tean, mida sa tunned, aga teiselt poolt küsi enda jaoks, kas sa tahad, et random hand (ATo, KJs jne) call'iks su ässad preflop ära? 80+% juhtudest sa võidad - seega milleks pabistamine? Need on just kullaaugud, sest skill'i on palju raskem beat'ida kui luck'i, mis ei ole ühtegi mängija juures püsiv. Pea meeles: luck teases everyone, but is true to noone. ;)


Sa kyll tsiteerisid mu juttu aga ei lugenud vist asja korralikult l2bi.Asi selles,et yhe Otto asemel callib sind maha 2-3 Ottot.Kui su AA vastas on nyyd AKs,77 ja T8s siis ei j22b su 80-st protsendist palju v2hem j2rele.Ja AA-dki saad heal juhul korra-kaks m2ngu kohta.Kui sa m2ngid neid 300 m2ngu ja n2itad mulle ilusat ROI-d siis ma usun,et su skill on piisav.Ma proovisin neid ja ytlen ausalt,freerollidel m2ngib skill rohkem v2lja.

lenC
03.08.09, 02:25
Strateegia peab olema 99% ulatuses täpselt sama mis standartsel turniiril, kuna bountyde väärtus on väga väike.

faronel
03.08.09, 07:21
Sa kyll tsiteerisid mu juttu aga ei lugenud vist asja korralikult l2bi.Asi selles,et yhe Otto asemel callib sind maha 2-3 Ottot.Kui su AA vastas on nyyd AKs,77 ja T8s siis ei j22b su 80-st protsendist palju v2hem j2rele.Ja AA-dki saad heal juhul korra-kaks m2ngu kohta.Kui sa m2ngid neid 300 m2ngu ja n2itad mulle ilusat ROI-d siis ma usun,et su skill on piisav.Ma proovisin neid ja ytlen ausalt,freerollidel m2ngib skill rohkem v2lja.

Isegi sellise konkreetse näide puhul on sinu võiduvõimalused ca 60% (AKs 8%, 77 20% ja J8s 12%), so... ma ikka tahan sellist asja! 60% võiduvõimalus, et saada 4up... anytime, baby! Jah, ässasid sa saad tõesti vähem (mis see oleks, ca 0,7% kõikidest kätest?), aga miks sa järjepidevalt vingud teiste mängijate luck'i pärast? Kui sul on skill'i rohkem, siis see peaks pikemas perspektiivis peale jääma. 60% juhtudest sa võidad ju sellised multi-way alline ja ROI ilusti plussis.

vsiu100
03.08.09, 08:06
Strateegia peab olema 99% ulatuses täpselt sama mis standartsel turniiril, kuna bountyde väärtus on väga väike.


nõus.
erandiks on juhud, kui on miski special bounty(näiteks TB live burget) kelle "pea" on väärtuslikum, kui näiteks viimased rahakohad.
sellistel juhtudel tuleks imo 30-70,35-65 olukorrad kohe vastu võtta, kui sul peale "flipi" kaotust jääks järgi u. keskm. stack või M ca 10.
tavabounty puhul ei muutu suurt midagi, peale selle et flippamisolukordi peaks imo rohkem ja julgemalt vastu võtma.
see arvamus, nagu ikka, puusalt lastud. kasutaja fishh on simulatsioonide spets ;) , äkki avaldab oma arvamust millalgi......

timukasr
03.08.09, 11:18
Strateegia peab olema 99% ulatuses täpselt sama mis standartsel turniiril, kuna bountyde väärtus on väga väike.


. Kusjuures, kuna tehakse selliseid donk liigutusi, siis need turnad peaksid olema veel rohkem +EV. Suuresti aitaks ka tightim mäng.

vilkar
19.08.09, 01:24
hetkel käsil selline bounty turna trios, kus buy in 10+1 eur ja millest 50% on bounty ehk 5 euri

alustas 200 + mängijat seega mingi 1000 + euri läheb bountyks ja samapalju turna auhinna fondiks.

Hetkel rahades väljas ja saanud miski 5 bountyt juba. Esikoht saab 260 euri.

Mängin nagu tavalist turnat aga ei calli mingeid ulme allinne, mis tunduvad kahltased, kui just pole endal soliidne kaart käes.

Olen jõudnud vahepeal final tabelisse ja hetkel 8 alles :)

Nii mäng läbi ja sain siis 3 koha ja kokku 135 euri :)

RudiTurbo
23.08.09, 22:59
Minuarust tuleb nendel mängida standard mängu ja jõuda võimalikult suure stackiga võimalikult kaugele. Sest lõpus nagu alati, peavad shortied hakkama all ini minema weak handidega ning siis callid oddside järgi siin ja seal ning kuna bounty mängus, võid ehk callida natuke halvemate oddsidega neid shortisi ära!