PDA

View Full Version : NL10 TT



Kris
05.08.09, 23:05
http://www.pokerhand.org/?4550701

Ma imen järjekordselt value võtmisel.. Keegi äkki soovitab mis trikke kasutada?! Kuidas mängiksite teie?

Tarmonator
05.08.09, 23:07
ega sa ei saagi siit käest rohkem valuet.

alaska
05.08.09, 23:08
Mina viskaks maha preflop.

hoss23
05.08.09, 23:13
Viskaks ka maha preflop, aga kuna sina callisid siis oleks pidanud turnis ka panustama(mingi 4,5-5$) ja riveriks oleks siis ta nupud sisse saand nii oleks rohkem valuet saand.Ei usu, et ta seal oma ässasid foldind oleks

tdx
05.08.09, 23:16
Regulari vastu 3beti callimine preflop ei ole +EV.
Flopil checkraise, v6tad initsiatiivi ja avaldad survet, repid flush/straight drawd.
Kui m2ngid flopil passiivselt ja ootad turnini, siis iga scarecard tapab actioni + st2kke on raske sisse saada.

K2snakas
06.08.09, 06:14
no ma callisin ära preflop kuna tal oli norm stack ja kindel laks siis et sellise beti teeb AA või KK...

hea mõte tdx, et flopil kohe bettida kui flushdraw maas.. ei tulnud selle pealegi.. järgmine kord kasutan kindlalt seda sellises olukorras. Turnis ei julgenud eriti bettida, kuna suht hirmus kaart tuli tema jaoks...


kuidas sa seal kaotada saad siis kui vendade 3bet range on AA,KK ? :O

-andres-
06.08.09, 14:15
no ma callisin ära preflop kuna tal oli norm stack ja kindel laks siis et sellise beti teeb AA või KK...

hea mõte tdx, et flopil kohe bettida kui flushdraw maas.. ei tulnud selle pealegi.. järgmine kord kasutan kindlalt seda sellises olukorras. Turnis ei julgenud eriti bettida, kuna suht hirmus kaart tuli tema jaoks...

Kui kindel, et AA või KK, siis instafold ju :D. Sa ei hakka 3beti callides seti minima :).

k1ly
06.08.09, 18:12
lol , teadsid et vastasel on AA, KK aga flopil ikkagi slowplaysid . Rohkem valuet oleks saanud flopil raisedes, sest tänu J turnile ei saanud sa siit käest maxi. Ning üleüldsiselt on siin antud olukorras fold preflop jah ;)

donkament
06.08.09, 20:12
no ma callisin ära preflop kuna tal oli norm stack ja kindel laks siis et sellise beti teeb AA või KK...

hea mõte tdx, et flopil kohe bettida kui flushdraw maas.. ei tulnud selle pealegi.. järgmine kord kasutan kindlalt seda sellises olukorras. Turnis ei julgenud eriti bettida, kuna suht hirmus kaart tuli tema jaoks...
niisuguste stackidega on prf setminemine overpairi vastu -EV. 100bb laua kohta küll üsna deep, kuid mitte kasumlik call prf. Ja flopist raise 100%, sest nt kui turn toob lauda paari nagu tuli, siis saad overpairilt arvatavasti vähem valuet.