PDA

View Full Version : Huvitav käsi, 6.50 45 man finaal, bubble



mort
06.08.09, 21:25
Hei

Ei viitsi convertida, ehk ei ole raske korra pokerhand lingile klikata. Ei hakka oma kommentaare enne lisama, kuulaks teiste omi.

http://www.pokerhand.org/?4548972

K2snakas
06.08.09, 21:33
Hei

Ei viitsi convertida, ehk ei ole raske korra pokerhand lingile klikata. Ei hakka oma kommentaare enne lisama, kuulaks teiste omi.

http://www.pokerhand.org/?4548972


sama raske on sul convertida, kui meil lingile vajutada!

pikk28
06.08.09, 21:35
miks callid preflop

mort
06.08.09, 21:41
miks callid preflop


Selleks on 3 põhjust, neid seletan hiljem. Enne kuulaks arvamusi.

mort
06.08.09, 21:42
sama raske on sul convertida, kui meil lingile vajutada!

Ei tea, olen 1 kord elus convertinud, see oli siis päris keeruline :D

pikk28
06.08.09, 21:47
miks raised flopis?

kivisaba
06.08.09, 21:58
shove pre

no brainer

Ajuvaba
06.08.09, 22:00
ei näe võimalust flopist callida, tagant mehi tulemas, kui keegi sealt pushib ja algne AI lükkab, mis siis teed?
Fold v AI(või reraise). Kui callisid, siis viskad flopist minema, milleks raise?

Minu vaated ei ühti üldse antud käe mängimisega.

hoss23
06.08.09, 22:04
Ei saa ka eriti su tegutsemisest aru, minu arust siin aint kaks varianti ja mõlemad preflop(kas fold või AI).Aga kui tahad rahadesse mädaneda siis loogish see esimene variant oleks parem olnud.

kivisaba
06.08.09, 22:07
ei ole kahte varianti üks on

SHOVE PRE FLOP

donkament
06.08.09, 22:51
easy shove preflop. minu jaoks.

silku108
06.08.09, 23:07
easy shove preflop. minu jaoks.


+1

mort
07.08.09, 08:48
Nii. Kõigepealt see, et ma ei karda bubble olla. Kui vaja nuppe anda, olen alati andnud.

Milleks call? Olles bigstack, mängides teise bigstacki vastu. AKo on lihtne shove, aga krdi tihti mängitakse seda kätt ka liiga üle. Call. Teisi calle, all in-e ei kartnud, kuna bubble mäng ja kõik värisevad. Flop. Milleks reraise. Pot u.8k, panna 4 k juurde, et vaadata, kas teisel on ikka käsi käes, on tal midagi ja proovida see kohe maha võtta. Ei tundunud ka väga loose mängija olevat.Tundus, et tal siiski on midagi ja kätt ta maha ei pane. Fold jättis mulle u. 10x bb stacki alles, selles mängus väga mängitava stacki. 45 man sng, niikuinii on vaja olnud visata flippe, võidetud ja nahhui on vaja nii deep jälle üks flip kaotada.

Selle käe paningi just sellepärast siia, et see selline teistmoodi mängitud käsi. Tavaliselt sellises sng staadiumis AK aip ja kogu lugu. Teistpidi, oletame, et oleks preflop reraisenud. Olukord oli sama, AK ei hittinud ja võimalus K high võita oli seal väiksem.

Lõppkokkuvõttes tulin teiseks, oleks pidanud esimeseks tulema, aga noh, ei tahtnud tulla ja halvem käsi võitis :P

tennoG
07.08.09, 10:05
imo on shove preflop sellise käega ainuõige variant, ja 95% kordadest bigstack ei calli nway sind seal

mort
07.08.09, 10:19
imo on shove preflop sellise käega ainuõige variant, ja 95% kordadest bigstack ei calli nway sind seal



callivad ja oi kuidas callivad oma 33, 44 jms sitaga. Ja siis viska coini. Kõige paremad callid, olles ise bigstack, paar päeva tagasi, teine bigstack (kaks mängu järjest, bubble). Calliti (mitte ei pushitud, just calliti) 56o

Ja mõlemad korrad mina out.

andu_andu
07.08.09, 12:13
Preflopis callimine ja siis flopis umbes min-raise bluffimine peaks siin päris korralikult ev- olema. Siin saad sa lihtsalt foldima need käed, mida sa preflop nagunii juhtisid suures osas - AJ/AT/A9/A8/KJ ja enamus paarid, millega sa flipata ei tahtnud nagunii callivad sellise gay-raise´i. Tekib loogikaviga mu meelest. Preflop push on norm mäng, kuna vastane 3x-is ja kui foldib siis saad hea tüki - rääkimata sellest veel, et ta rangest oled way ees siin.

kilu6
07.08.09, 13:14
callivad ja oi kuidas callivad oma 33, 44 jms sitaga. Ja siis viska coini. Kõige paremad callid, olles ise bigstack, paar päeva tagasi, teine bigstack (kaks mängu järjest, bubble). Calliti (mitte ei pushitud, just calliti) 56o

Ja mõlemad korrad mina out.


Standard shove.

Selline vend, kes 33 callib, callib siin ka AT, AJ, AQ (ja neid on pakis rohkem kui PP). Seega lõpptulemusena selle range vastu on ikka +EV.

p@nta rhei on superfish, ROI on -23% 500 mängu peale. võib küll callida 33ga.

Kui sul duublisse, oled megastäkk ja mängid for the win, kui callid ja flopis panustad ning ta maha paneb oma kehvema käe (mille oleks PFAI shovele callinud), siis ei saa nii suurt stäkki, et saaks vabalt abuseda hiljem. Üks esimene koht > 3x5. koht

vonkartoffel
07.08.09, 13:21
Teistpidi, oletame, et oleks preflop reraisenud. Olukord oli sama, AK ei hittinud ja võimalus K high võita oli seal väiksem.




Oleks sa preflop raisenud, oleks teistsugune flop tulnud.

mort
07.08.09, 13:41
nalja teed või? Sa ei saa seda ju tõsiselt uskuda, mõelda.

:P



Oleks sa preflop raisenud, oleks teistsugune flop tulnud.

pikk28
07.08.09, 13:55
nalja teed või? Sa ei saa seda ju tõsiselt uskuda, mõelda.

:P


sulle ei saa ju muidu selgeks teha, et seda kätt oled sa valesti mänginud. äkki niipidi jõuab kohale.

Koit
08.08.09, 04:48
Kui ta tundus olevat solid mängija, siis ta ei oleks oma suure stackiga su vastu väikese pocket paariga shovet maha callinud bubbles, sul oli isegi suurem stack kui temal. Easy shove.