PDA

View Full Version : nl100 full ring Starsis



Tigrano
07.08.09, 23:05
Mitteametlik video, mille teglin lihtsalt oma sessist, et kontrollida enda mängu peale eelmise päeva suuremat põrumist.

Hoian videot mõni päev üleval, siis läheb kustutamisele ;)

Sõnastused, väljendid nendega eksisin tihti, aga tegelesin siin veel saja asjaga samal ajal ;) Vaadake ja andke teada, mida oleks teisiti teinud.

Hoiatan video on 2h pikk.

Kohe varsti tulemas korralikud videod ;)

Ghost0
07.08.09, 23:18
Hoiatan video on 2h pikk.


Opaa :D
Nice, panen homme tõmbama. Praegu peab grindima :P

B3ckha
07.08.09, 23:23
Panin samuti tõmbama, päääris pikk fail, kuid on väärt.

Jääme järgmisi videosi ootama.

Tigrano
07.08.09, 23:24
Panin samuti tõmbama, päääris pikk fail, kuid on väärt.

Jääme järgmisi videosi ootama.


Hehh, ennem peab vaatama ja siis saab teada, kas on väärt ;)

rohelinekonn
07.08.09, 23:56
no ma kaen kah üle, mõnusalt kiirelt tuleb.

virx747
08.08.09, 01:09
Väga hea, rohkem rohkem selliseid!
Pole veel jõudnud vaadata muidugi.

Tarmonator
08.08.09, 02:44
no video iseenesest oli hea, aga teostus oli veits piix.
nimelt olid lauad suht halvasti sätitud. et teinekord proovi paremini. või siis pane mingi teine pilt taustaks ;D





EDIT: kes rütmi ei taju(jube popp väljend pidi olema), siis olgu öeldud, et taustapilt lihtsalt võttis kogu tähelepanu ;), mitte et ma noriks miskitki moodi video üle ;)

Tigrano
08.08.09, 02:49
no video iseenesest oli hea, aga teostus oli veits piix.
nimelt olid lauad suht halvasti sätitud. et teinekord proovi paremini. või siis pane mingi teine pilt taustaks ;D


jep teostuse peale rõhku ei pannud ja teinekord panen teise naise pildid obv ;)

-andres-
08.08.09, 02:58
Seal ahk scriptis muuda lihtsalt kordinaadid ära. Praegu hüppas jah veidi imelikult :D.
Taustapilt ei häirinud ja video ise oli korralik. Vaatasin ära ja sain jälle teadmisi juurde :).

PokerDevil
08.08.09, 11:29
Niipalju, kui ma algust nägin, siis jooksid nagu Jeesus ise.

Tigrano
08.08.09, 12:14
Niipalju, kui ma algust nägin, siis jooksid nagu Jeesus ise.


Mida rohkem laudu seda lõbusam. Mõni käsi oli küll jah, et wtf sellise käe peale vastast küll ei pannud, elu dongid ikka ;D

QKulgur
08.08.09, 12:37
Silmadele hea must taust sul, kuidagi võiks need hallid kaardid ka mis iga mängija ees on kollaseks või mingiks heledaks värviks saada siis oleks eriti bueno.

Tigrano
08.08.09, 12:48
Silmadele hea must taust sul, kuidagi võiks need hallid kaardid ka mis iga mängija ees on kollaseks või mingiks heledaks värviks saada siis oleks eriti bueno.


Jah muudan ära, ise ka 2x ei ole näinud vastast, tänu sellele hallile kaardile. Samuti panen 3d kaardid, mis on väga ilusad.

Tigrano
09.08.09, 17:51
Video läheb kohe serverist kustutamisele, ei ole vaja pahna hoida kõikijal.

Kes vaatasid ehk said ka midagi huvitavat ;)

pikk28
09.08.09, 22:05
tänud. mõned muuvid sain juurde oma arsenali.

Tarq666
10.08.09, 09:04
Hehee, jõudsin video enne kustutamist alla tõmmata. Palju vaatamist ja üle vaatamist. :)

H2O
10.08.09, 20:39
Mis link on, kust saab downloadida?

lenC
10.08.09, 20:42
Mis link on, kust saab downloadida?

http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,2062.msg79825.html#msg79825

H2O
10.08.09, 20:44
http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,2062.msg79825.html#msg79825


Ooh ei pannud tähele, aga jah kahju oleks tahtnud kah vaadata :P.

Tigrano
10.08.09, 20:50
Ooh ei pannud tähele, aga jah kahju oleks tahtnud kah vaadata :P.


Ok annan võimaluse.

http://pokkeriprod.com/tigrano/videod/nl100.wmv

H2O
10.08.09, 20:58
Ok annan võimaluse.

http://pokkeriprod.com/tigrano/videod/nl100.wmv


O, Tänud. Saadan PM kui kohal, siis saad lingi eemaldada.

hillu
10.08.09, 23:45
Võimalus sobis, hakkan kohe kaema!

tdx
11.08.09, 10:43
Vaatasin esimesed 60 mintti, tundub v2ga soliidne ja v6itev m2ng :) M6ned kommentaarid:

- Paar korda foldisid blindidelt KJ vs CO steal, see on veits weak imo. Su vastasel on positsioonieelis, aga sul kaardi ja skillieelis, niiet flopi vaatamine on seal +EV imo. 3bettimine ei oleks ka paha.

- 25. minutil sul KQ, flop 77Q headsup. Raised vastase donkbetti (paned ta FD peale) ja siis millegip2rast foldid ta min3betile. Kui ma seal raisen, siis ikka selleks et raha sisse saada. Hea liin oleks ka ta min3bet callida ja lasta tal turnis edasi bluffida.

- m6ned korrad j2i sul riveril value v6tmata (ise said ka aru neist kohtadest)... p6hjendasid sellega, et ei taha seal c-r'itud saada. Isegi 6maxis standard abc tagfish ei c-r'i praktiliselt kunagi oma bluffi seal, niiet sinu bet-fold liin on seal yberkasulik pikas perspektiivis...

- preflop ma 3betiks rohkem polariseeritud ranget, vahepeal sa 'raiskad' selliseid keskmise tugevusega h2id multiway k2si 3bettimise peale (99, 78s), ma arvan et lihtsalt callides ja floppi n2hes sa suudad neid rohkem +EV m2ngida. Maitse asi ka ilmselt.

Aga muidu tiptop.

Tigrano
11.08.09, 11:44
Jep blindi väga ei kaitse, tihti tingitud ajapuudusest, sest mängin palju laudu korraga. Tegelt kui aus olla, siis pigem ei harrasta OOP väga mängida ja KJ vist läheb suht tihti foldi, isegi A J läheb tihti, muidugi kindlasti sõltub kes on vastas.

See QK on natuke tõesti kahtlane olukord, vähemalt callida oleks võinud vist tõesti, aga mis edasi, mida me beadime, kas tõesti rahad sisse? Peale calli on meil positsioon, et näeme mis teeb, aga vastane teeb seal 99% cbeti ja ma vist ei tahaks QK seal bustoks minna. Eelistan alati madalat variatsooni ja tihti leian foldi lihtsamini kui paljud meist.

River on mul kõige nõrgem tänav ja selle kallal teen tööd. Olen tihti olnud seda meelt, et kui pole kindel, siis chekin. Teine asi, et kui betin, kas vastane ikka calliks kehvema käega. Täna näiteks tegin ülima lolluse, kui oli 77j turn q vist river 7 ja mul oli AA, ma ei tea mida ma mõtlesin aga callisin ainult shovemise asemel ja vastasel oli QK.

Jah sõltub vastastest, TAGe ja LAGe armastan hoida alati surve all 3bettides. Kindlasti ka väga palju callin suited connectoreid, kuidas kunagi. Mul ei ole standart mängujoonist, videos ehk tegin nii, koguaeg kindlasti sedasi ei mängi.

virx747
12.08.09, 20:00
Sain ka lõpuks lõpuni vaadatud! :)
Kõigepealt tahaks veelkord õelda, et see on väga lahe, et foorumirahvas teeb videosid, eriti muidugi meie prod!
Lahe oleks, kui ka teised oma sesse siia vahel üles paneks, need võivad ju olla kasvõi ajutised, stiilis 2-3 nädalat üleval kommenteerimiseks, olen ise ka paar videot teinud ja see tegelikult arendab päris kõvasti. Hoopis teine asi on mängida, kui tead, et kõik Su otsused lähevad teistele arvustamiseks :D

Mõned kommentaarid ka, ütlen ausalt, et pole ühtegi kommi siit eespoolt hetkel lugenud, nii et võin kedagi või midagi korrata, vähemalt olen objektiivne.

Sess ise mängitud imo üsna perfektselt, kõik otsused on väga hästi ära põhjendatud ja kõige kallal polegi mõtet norida, sest ilmselt ka Tigrano ise mängiks võibolla mõne täpselt sarnase olukorra teinekord teisiti. Sessi lõpus läks mäng võibolla veidi kinni, oli tunda, et tahtsid ilusat seisu hoida.

Väga meeldis Pot Control!

Varasemast ajast tean, et olid kõva Cbettija, aga nüüd on Flop Cbet üsna madal ja oled OOP muutunud väga ettevaatlikuks. Kas see on limiidist tingitud või ongi uus stiil? Meeles on üks käsi, kus OOP AK-ga ei panustanud HU mingi xxx rainbow flopil, põhjendasid, et ei taha raha niisama sisse panna, et kui callib siis juba jamas. Samas Cbettides siin näiteks 70% potist peame me võitma vähemalt 41% juhtudest, et asi oleks kasumlik. Ehk siis sellisel suht süütul flopil peaksime oma 41% ikka ära võitma? IP peab ikka kartma meie EP tõstet ja arvestama TOP paariga alati.

Mõne korra jätsid SB vs BB varastamata, ka Kx-ga, ise panen sealt suht any two, kuna lihtsalt kasumlik isegi mängija vastu, kes isegi alla 70% foldib sellele.

Korralikult sai naerda selle venna peale, kellelt ootasid ülikõva taskukaarte ja kui lõpuks K9 vastu vaatas oli suht naljakas. ;D

Selle miinus sessi käte kallal võib ilmselt norida küll, mõne olid üle mänginud ja mõne jällegi alamänginud, aga eks Sa ise tead seda väga hästi. Tean väga hästi omast käest, kuidas mängurütm muutub sellise runiga, tundub uskumatu, aga olen suht sarnast runi saanud nüüd juba 40k kätt!

Edu!

Nüüd teisi komme lugema.

Helmps
13.08.09, 02:36
cbeti % väiksemaks muutumine on minu arvates tingitud sellest, et siin starsis ei allu vastased cbetile nii kergesti nagu see oli ongames, kus tigrano muidu mängis ja oma videosid tegi. ja eks ta õige ole ka.

Tigrano
13.08.09, 10:29
Väga meeldis Pot Control!

Kuna Starsis on enamus mängijad LAGid või haiged callingstationid, kes on suutelised mingi 22 või 44 pocketiga callima mitu barrelit, siis arvan, et pot Control on sellista vastaste vastu ideaalne +EV mäng, et mitte lasta ennast potis välja bluffida kehvemal käel ja mitte lasta foldida kehvemat kätt, mis võib hittida midagi järgnevatel tänavatel (mis ei beadi enam meie handi) või panna LAGi või agrod ise panustama kehvema käega. Pot ei lähe suureks, otsused kergemad ja variatsoon ka väiksem.

Varasemast ajast tean, et olid kõva Cbettija, aga nüüd on Flop Cbet üsna madal ja oled OOP muutunud väga ettevaatlikuks. Kas see on limiidist tingitud või ongi uus stiil? Meeles on üks käsi, kus OOP AK-ga ei panustanud HU mingi xxx rainbow flopil, põhjendasid, et ei taha raha niisama sisse panna, et kui callib siis juba jamas. Samas Cbettides siin näiteks 70% potist peame me võitma vähemalt 41% juhtudest, et asi oleks kasumlik. Ehk siis sellisel suht süütul flopil peaksime oma 41% ikka ära võitma? IP peab ikka kartma meie EP tõstet ja arvestama TOP paariga alati.

Armastan siiani flopis palju cbettida, kuigi Starsis kus enamustel on fold to cbet % mingi 40-50 või kriips puudub tihti lihtne flopil cbetiga varastamise plaan, kui pole kätt. Seega valin väga hoolikalt floppe, mis ei tohiks vastase range väga sisse hittida, et saada võimalikult kindlalt flopis vastane foldima. Cbettmise asemel olen palju hakanud tegema chek-raise, mis on selline tugevam liigutus, kui cbet ja paistab, et toimib hästi. Samuti on arsenalis rohkem second barreleid, sest flop cbetiga üldjuhul me ei saa mingit infi, kui vastane on harjunud iga kahe kaardiga neid callima.


Mõne korra jätsid SB vs BB varastamata, ka Kx-ga, ise panen sealt suht any two, kuna lihtsalt kasumlik isegi mängija vastu, kes isegi alla 70% foldib sellele.

Mina ei pane väga rõhku blindidele varastamisele nendes limiitides. Kindlasti pole kunagi harrastanud mingi manjakk olla kx jne any twoga panustada, muidugi, kui vastase fold % pole ülisuur. Selliseid any two vendi nääb lihtsalt läbi ja saab raisitud vahelduva eduga.


Korralikult sai naerda selle venna peale, kellelt ootasid ülikõva taskukaarte ja kui lõpuks K9 vastu vaatas oli suht naljakas. ;D

Selliseid imesi on nüüd juhtunud veel ja veel, mida pole Ongames väga kohanud ;D

Selle miinus sessi käte kallal võib ilmselt norida küll, mõne olid üle mänginud ja mõne jällegi alamänginud, aga eks Sa ise tead seda väga hästi. Tean väga hästi omast käest, kuidas mängurütm muutub sellise runiga, tundub uskumatu, aga olen suht sarnast runi saanud nüüd juba 40k kätt!

Jah, kui midagi tuksi hakkab minema, siis läheb ja läheb, ma ei tea mis karma see on. Seal mängisin 10k käsi ka jutti vist, ega kõik otsused enam vist kõige paremad ei olnud, eriti sellise mindsetiga ;D

Edu!

Läheb tarvis kindlasti.

Tigrano
13.08.09, 10:30
Irw kirjutasin vastused quote sisse ;D

Tigrano
13.08.09, 10:33
cbeti % väiksemaks muutumine on minu arvates tingitud sellest, et siin starsis ei allu vastased cbetile nii kergesti nagu see oli ongames, kus tigrano muidu mängis ja oma videosid tegi. ja eks ta õige ole ka.


Kuna palju callitakse, siis suurel panustamisel ei ole mõtet, ainult siis fishi vastu oleks kasumlik, kui potti vaja kähku ehitada.
Siis second barrel tuleb ka odavam jne, öeldakse ka ju, et panusta väikselt aga panusta tihti ;)

RudiTurbo
14.09.09, 12:39
Thx video eest. Arvan, et sain kõvasti julgust sellest videost blind vs blind olukordadeks! Nähes Sind 4Bettimas täielike rääbistega, tuleb kõvasti julgust juurde lükkamaks veic nõrgemaid käsi suuremate 4Bettijate vastu! :)
Ning lisaks võtsin kasutusele ka kaks lisastatti, mille järgi on hea vaadata, kelle vastu 3bettida middle pocketeid blindilt ja kelle vastu tasub callida! Senimaani olin 99-JJ enamasti callimas blindidelt ning probably kõvasti kasulikum mäng on 3Bettida!

Väga huvitav, et Sa videos nii loose, minu kogutud käte põhjal oled Sa hetkel 13/10, seega pmst sama mis mina ning kohati oligi mulle suur üllatus, kui olin Sind laudades näinud MP pealt mingi rääbisega tõstmas ;D

Fortune
14.09.09, 14:54
Ning lisaks võtsin kasutusele ka kaks lisastatti, mille järgi on hea vaadata, kelle vastu 3bettida middle pocketeid blindilt ja kelle vastu tasub callida! Senimaani olin 99-JJ enamasti callimas blindidelt ning probably kõvasti kasulikum mäng on 3Bettida!



mis statid?

RudiTurbo
14.09.09, 15:48
mis statid?


Tõin omale otseselt HUD'i välja Fold to 3Bet ning 4Bet. Senimaani olin Fold to 3Betti vaadanud Pop-upi pealt ning 4Beti statist ei olnud ma seni veel suurt midagi aru saanud nagunii, sest NL50's ega NL25's ei tekkinud väga palju 4Bet olukordasi, sest Flatiti isegi KK'ga ja mingite rangede peale seal mõelda ei saanud 4Beti puhul :)

Aga see 4Bet % on ikkagi suht suhteline paljude teiste stattidega. Kui mingi vend stealib 10% ja 4Bet on 50%, siis tegelikult 4Betib palju väixema rangega, kui mees, kes Stealib 50% ja 4Betib 10%.

Pop upis on muidu olemas ka selline stat nagu 4Bet Range. Äkki peax selle hoopis välja tooma HUD'i?

Dogers
14.09.09, 15:53
Ma vaatangi ainult seda 4Bet range stati instead of 4bet, usutavaks läheb see kui on juba sample tuhandetes kätes ja 4bet range 0.4 vastu ma viskan KURAT NEED KUNNID MAHA. Üleüldse kui on decent vana vastas ja 4bet range isegi 0.8 - 1 siis tekib tunne, et parim mis ma saada võin nende kunnidega on split, et KK on vastas, aga see ei ajenda ju callima, samuti tuleb arvestada mõni komakoht juurde kuna osad regularid 4betivad ikkagi donke ka QQga ning osad shortstackerid lükatakse AI ka QQ ja AK-ga, aga fullstack 4bet sellise rangega, tuleb kunnid foldida, tee või tina, eks näha ole kui abusema hakatakse kasvõi daily/last week stattidest.


võib tunduda depressiivse dongi mölana, aga tõesti, ma lasen suht korraliku volüümiga ja kärsatan päris mitu head buy ini päevas KK vs AA olukordadele, kus samamoodi ma tean, et vastas on AA, aga ikka kindluse mõttes annan talle oma buy ini ära, et näha. Vastupidiseid olukordi ? no ei ole, nitimeri minulimiidis teenib hästi, dongid maksavad ning neilt raha lihtsalt ei saa.

Pahvak
14.09.09, 17:06
Ja mis sample sizest alates sa julged öelda, et fold on korrektne?