PDA

View Full Version : Sõber põleb! 100$ tulekahju kustutamiseks!



Leheküljed : 1 [2]

pikk28
14.01.09, 13:06
Ei saa kurta jah, üpriski hästi on läinud, eriti viimased päevad :) Aga jama selles, et tegelt ka miskid unehäired, suht pe**es on olek. Selles suhtes, et noh ca 10h olen tööl päeval ja siis miski 4-5h üritan päevas pokkerit grindida ikka. Aga jama selles et öösel ei tule enam üldse und enam ja siis healjuhul miski 5 ajal hommikul tuleb uni ja siis ca 2h und ja tööle vaja minna, siis magaks eitea kui kaua. 3 viimast hommikut ärgates haige pokerface ees peeglisse vaadates.

mul sama jama. ainult mu tuleb uni kuskil 3-ajal ja magada saan 4h. Pokerface on ikkagi ees :)

Tigrano
14.01.09, 13:08
Ei saa kurta jah, üpriski hästi on läinud, eriti viimased päevad :) Aga jama selles, et tegelt ka miskid unehäired, suht pe**es on olek. Selles suhtes, et noh ca 10h olen tööl päeval ja siis miski 4-5h üritan päevas pokkerit grindida ikka. Aga jama selles et öösel ei tule enam üldse und enam ja siis healjuhul miski 5 ajal hommikul tuleb uni ja siis ca 2h und ja tööle vaja minna, siis magaks eitea kui kaua. 3 viimast hommikut ärgates haige pokerface ees peeglisse vaadates.


Hea, et hästi läheb. Katsu õhtul paar õlut ära juua ehk saad varem magama ja unerütmi sisse jälle.

Marek K.
14.01.09, 13:09
2-3 ajal uni tuleks oleks suht ok, miski 4h magada on ok, aga ainult 2h ja see ka sitaga pooleks.. siis on suht perses. ma eitea, varem sellist jama ei olnud. vb miski deprekas tööl käimisest, ses suhtes, et töö juures kõik miski masetsevad ja poevad ülemustele jne kuna firmal läheb suht sitasti ja kõigile pannakse täiega pasaga näkku :P

Tigrano
14.01.09, 13:15
2-3 ajal uni tuleks oleks suht ok, miski 4h magada on ok, aga ainult 2h ja see ka sitaga pooleks.. siis on suht pe**es. ma eitea, varem sellist jama ei olnud. vb miski deprekas tööl käimisest, ses suhtes, et töö juures kõik miski masetsevad ja poevad ülemustele jne kuna firmal läheb suht sitasti ja kõigile pannakse täiega pasaga näkku :P


Tulin ka töölt laksust ära, sest asi hakkas konkreetselt närvidele käima, sest konkreetselt seltskond oli pask. Nagu näha tegin hea valiku ;)

Marek K.
14.01.09, 13:19
Jep nii on, aga mul vaja igaksjuhuks backi koguda. Eriti kui tahan teise linna minna elama ja korterit üürida vms. A noh 1,5kuud vast pean kuidagi vastu ära ikka. Loodan et selle ajaga tervis päris ära ei hävi.

pikk28
14.01.09, 13:20
2-3 ajal uni tuleks oleks suht ok, miski 4h magada on ok, aga ainult 2h ja see ka sitaga pooleks.. siis on suht pe**es. ma eitea, varem sellist jama ei olnud. vb miski deprekas tööl käimisest, ses suhtes, et töö juures kõik miski masetsevad ja poevad ülemustele jne kuna firmal läheb suht sitasti ja kõigile pannakse täiega pasaga näkku :P

kas sul pere on?
laps on?
elamuaseme laen on?
mingisugused muud kohustused?


kui vastad neile küsimustele ei, siis ma eriti sinu asemel küll ei põeks töö pärast. fuck it...
Niipalju kui ma aru olen saanud on sul pokkeris põhitõed selged ja microt sa beadid. Nii et maailm on su ees valla :)

Marek K.
14.01.09, 13:40
laps on kyll, aga ei kasvata last ise hetkel! miskid liisinguid ja v2rke ikka ka on natuke, aga midagi kohutavat enam pole! yldiselt ega takistusi ei olegi, aga peangi miski 1,5kuud umbes venitama selleks, et grindimisega pandud raha saaks k6rvale panna miski teatud summas.. et oleks paari kuu elamisraha backitud. Sest iial ei tea mis juhtub ja ei taha väga riskantseid asju ette võtta nüüd kui olen just-just sitast olukorrast ennast lahti rebimas.

CTXrix
14.01.09, 13:45
kas sul pere on?
laps on?
elamuaseme laen on?
mingisugused muud kohustused?


kui vastad neile küsimustele ei, siis ma eriti sinu asemel küll ei põeks töö pärast. fuck it...
Niipalju kui ma aru olen saanud on sul pokkeris põhitõed selged ja microt sa beadid. Nii et maailm on su ees valla :)


Üldiselt olen sellega nõus, aga nagu rankapoeg ütles - teatud backi on on ikka vaja koguda (loe: töökohta insta perse saate ei võimalda). Seda kahel põhjusel: 1) kui peaks tulema bankrollis mingi suurem tagasilöök (olgu see siis mänguliselt breakeven 100k kätt või mingi ootamatu eraelu probleem, mis raha nõuab), siis on maandumine ja tagasi üles grindimine kergem, kui kontol on reservid. 2) Ilma näiteks kuue kuu elamise rahata, mis su bankrollist eraldi seisab, mängimine...teades, et kui midagi p-sse läheb, siis on füüsilise isiku pankrot :P , on väga närvesööv ja stressirohke pelada ning asi muutub liigselt rahakeskseks.

Rankapoeg - katsu oma magamistunnid enam-vähem täis ikka saada ja grindi rahulikult. Pokkeripro-ks saad nii küll vast veidi kiiremini, kui kahel rindel täiega lased...aga sita tervisega pro olla pole ka hea. Edu! :)

pikk28
14.01.09, 13:46
laps on kyll, aga ei kasvata last ise hetkel! miskid liisinguid ja v2rke ikka ka on natuke, aga midagi kohutavat enam pole! yldiselt ega takistusi ei olegi, aga peangi miski 1,5kuud umbes venitama selleks, et grindimisega pandud raha saaks k6rvale panna miski teatud summas.. et oleks paari kuu elamisraha backitud. Sest iial ei tea mis juhtub ja ei taha väga riskantseid asju ette võtta nüüd kui olen just-just sitast olukorrast ennast lahti rebimas.

mõistlik otsus. Edu sulle igatahes!

Keiss
15.01.09, 07:34
Ma olen selle ise kõik läbi teinud ning tegelikult oleks ka paar kuud kauem tööl käinud, aga õnneks läks asi teistpidi. Üldse ei kahetse :)
Ma ise olen selline unekott, et alla 7h olen ikka päev otsa väsinud ning väsinud peaga pokkrit mängida on sirgjooneline graafiku allapoole viimine. Seetõttu kui käisin tööl siis pokkerit jõudsin nädala sees ikka pagana vähe mängida. Aga jah meenuvad ka ajad, kus sai prima 2k guarandil 1-2ni vastu peetud ning siis vaatasin veel käsi läbi jne ning magama 2-3-st ning kui 7.00 oli vaja tööle ronida siis...võimatu noh!

FreakyJason
20.01.09, 13:10
Väga põnev oli lugeda. Edu ka minu poolt.

Marek K.
20.01.09, 16:18
Tänan!

Keda huvitab, mis sellest diilist ajapikku võib-olla välja on kasvamas, siis nüüd saab mõtteid lugeda: http://marek.pokkeriprod.com

Tigrano
20.01.09, 16:30
Tänan!

Keda huvitab, mis sellest diilist ajapikku võib-olla välja on kasvamas, siis nüüd saab mõtteid lugeda: http://marek.pokkeriprod.com


Hoian kindlasti blogil silma peal ;)

rmartin
05.02.09, 17:52
Ja minu nõuanne sõbrale: Winrate on väga väike (algaja kohta hea) aga nüüd see peaks hakkama tõusma MITTE ENAM LANGEMA! Kui winrate ei tõuse, siis teeb midagi väga valesti ja soovitan uurida rohkem mängu.


Küsimus, mida ta muutma peaks, et nüüd siis tõusma hakkaks?
Kas rohkem laudu?
Kõrgem limiit?
Loobumine senisest tabelist/taktikast?
Veel midagi?

-andres-
05.02.09, 19:25
marek.pokkeriprod.com

Uuri sealt, jookseb täitsa okeilt ja saab ilusti hakkama.

Marek K.
05.02.09, 23:42
ära sa ütle, pigem total tilt ja tunnetust vapsee pole.. a loodan ikka vanasõnale veel, et kes on kangeim kurjast väest, saab üle igast mäest

rmartin
06.02.09, 10:57
vaatan, et graafiku järgi seal blogis jooksep kenasti. Aga kas ta jookseb sama põhja peal mis siit diilist pärit või oled sa vahepeal oma mängu ka muutnud? Rohkem lõdvemaks? Teed juba ka tõsisemat postflopmängu? Või paned jätkuvalt karmilt mööda tabelit?

Marek K.
06.02.09, 13:21
Kindlasti ei pane mööda tabelit ammu enam. Vahepeal oli pikemat aega väga hea jooks ka üldiselt, siis läks range ikka väga looseks ära.. aga nüüd pean koomale tõmbama veits. Sest liiga lai range hakkab mingil hetkel valusalt kätte maksma, eriti kui olla loose/mikrolimiidis. Üldiselt olen suht tunde järgi pannud peale kogu diili kupatust, mängu analüüsinud pole jne.. ja üleüldse pole arengutööga väga tegelenud. See tingitud sellest, et ma ei jõua robotit panna, tööl käia, pokkerit mängida ja elu elada. Küllalt pikk tilti ja downswingi periood on ka nüüd kestnud, loodan et olen sellest üle saamas ja üritan ikka oma parimat mängu teha. Järgmisest kuust kui töölt lahkun, siis on aega rohkem ja see mille jaoks see aeg on.. ongi tõsisema enese arendamise jaoks. Sest ei viitsiks elu lõpuni mikrolimiiti närve kulutama jääda.

EDIT: ja kuigi ma pole suuri uurimustöid, analüüse, taustauuringuid jms teinud, siis kindlasti on mäng ka puhtalt praktiseerimise käigus paremaks läinud (ise olen selles kindel, kuigi võib-olla see teistele siinsetele foorumlastele kellega koos lauas mängin nii ei tundu, sest nagu ütlesin viimasel ajal palju tildanud). Aga ainult praktiseerimisest kindlasti ei piisa, et saada heaks mängijaks, sellele ei tasu loota. Ning kindlasti on downswingidel ja tiltimistel oma positiivne pool, sest sellega sa ju õpidki oma mängu parandama, sest kui koguaeg jookseks hästi siis lihtsalt ei tähendaks see enam head mängu vaid lihtsalt head jooksu. Igakord kui mindset peale downswingi jälle paika loksub ja asjad minema hakkavad, siis saad tegelikult aru kui õpetlikud on dowswingid jms. Sellest kõigest tuleb õppida, et järgmine kord oskaksid tilti vältida jne jne. Muidugi kindlasti ei suuda peaaegu et keegi 100% tilti vältida igas olukorras, kuid tilti vältimise maksimumini viimine on parim saavutus pokkeris. See sõltub muidugi ka inimesest, et kes kuidas jne.. kuid kindlasti ka sind ümbritsevast olukorrast, ehk kuidas sul muidu elus asjad läevad ja milline õhkkond sind ümbriteb. Viimase paari kuu jooksul praktiliselt tilti ei olnudki isegi kui oli downswing vaid suutsin sellest tihti üle vaadata, aga kuna ka elus hetkel natuke rasked ja keerulised ajad, siis mõjutas see ka pokkerit.

Helmps
06.02.09, 14:38
sul koguaeg jutt jookseb downswingi ja tilti peale, kui kaotad.. naljakas juba :D

-andres-
06.02.09, 14:44
Aga vaieldamatult siit foorumist, olen ma rankapojaga kõige rohkem raha üksteisega laudades vahetanud :D.

Marek K.
06.02.09, 14:47
sul koguaeg jutt jookseb downswingi ja tilti peale, kui kaotad.. naljakas juba :D

Jah sest see mulle kõige südamelähedasem. Peab ju halama ja kiruma ja maandama ennast millegi najal, et suudaks uuesti püsti tõusta.

Helmps
06.02.09, 15:26
Jah sest see mulle kõige südamelähedasem. Peab ju halama ja kiruma ja maandama ennast millegi najal, et suudaks uuesti püsti tõusta.


kuid mõnikord ma komistan ja mõnikord ma kukun, niikaua kui mul hing on sees. ma tõusen jälle ülesse.

blom
25.06.11, 02:08
[QUOTE=antnx;7671]Mina ise viskan QK, JQ, KJ UTG-lt minema. Raisen ainult AJs/o AQs/o.

Limiidist ja laua vpip- st olenevalt tuleks otsustada kas mängida AJs UTG-lt.Kui laua VPIP on 20+ siis tuleks ikka mõelda kui UTG-lt AJ või KQ open raised ja mida sa siis teed kui donk positsioonis olles sind callib või nit reraiseb või hoopistükkis vastupidi

con
25.06.11, 02:19
[QUOTE=antnx;7671]Mina ise viskan QK, JQ, KJ UTG-lt minema. Raisen ainult AJs/o AQs/o.

Limiidist ja laua vpip- st olenevalt tuleks otsustada kas mängida AJs UTG-lt.Kui laua VPIP on 20+ siis tuleks ikka mõelda kui UTG-lt AJ või KQ open raised ja mida sa siis teed kui donk positsioonis olles sind callib või nit reraiseb või hoopistükkis vastupidi

Ärge kaevake neid vanu threade üles. See mida sa quoted on kaks aastat vaja ja selle kasutaja arusaamad on kindlasti muutunud, samuti on tekkinud/kogunud populaarsust preflop chartid(nt ranka tabel.)

Sinu jutu osas- täpsustaks. Kui laua vpip on 20 siis ei ütle see sulle suurt midagi. Avades AJ pead sa ikkagi lähtuma kõigist mängijatest eraldi(kas nt fish blindidel- kui loose ta on jne.) Muidugi stiilid jne erinevad aga kui erandit tahad teha siis võiks see põhjendus samalaadne olla.

KristjanLaas
25.06.11, 02:21
heh, nüüd on soov seda teemat iga 2a. tagant bumpima hakata.

edit: con jõudis ette:(