PDA

View Full Version : Sõber põleb! 100$ tulekahju kustutamiseks!



Leheküljed : [1] 2

ranka
09.10.08, 17:49
Tervist!

Pika diplomaatia, arendustöö ning tutvuste tulemustel stakesin sõpra, kes läks alles hiljuti väga mõjuvatel põhjustel bustoks :( Seega otsustasin teda aidata 100$-iga ja diiliks sai, et ma katan 100% kulud - kui ta kaotab 100$ siis olen sellest ilma. Kui aga tekib kasum, siis kasumi jagame pooleks. Kasumi/kahjumi jagamise päevaks on too päeva, kui TrioBet.com kannab üle rakebacki.

Diilil ajalist piirangut ei ole ja kui sõber tahab diilist loobuda, siis peab ta mulle tagasi maksma 100$ POKKERIKONTOLT ja kui pokkerikontol on vähem, kui 100$ siis kannab selle, mis tal on alles ning sellega lõppeb diil. Samuti diil lõppeb, kui sõber läheb bustoks.

Ja diili aeg ei tohi mingeid väljakandeid (s.h. ka sõbrakandeid) teha ilma minu teadmata ja kui tekib kahtlus, siis lasen saata cashout lehe või ka lasen uurida sõbraülekandeid. Tõenäoliselt seda vaja ei lähe, kuna tegu on ülimalt usaldusväärtusliku isikuga ning summad on petmiseks liiga väikesed.

Seda teemat hakkan uuendama iga nädala lõpus, et kuidas sõbral läheb. Seda sellepärast, et sõbral on väike "tildi bakter" küljes ning nii on tal ehk distsipliin natuke tugevam. Eriti veel, kui keegi kolmas temast räägib. Näiteks blogis saaksid väga vabalt valetada või mõned valged asjad mustaks pöörata ja vastupidi.

Ja kui sõber suudab näidata kasumit ning mu taskusse on laekunud 200$ kasumit ehk kokku sõber on teinud 400$ kasumit siis võin stakeda järgmise inimese täpselt samasuguse diiliga. Samuti kui sõber lõpetab diili ära ning saan 100% oma investeeringu tagasi (100$) siis võin ka võtta järgmise inimese.

Kogu üritus toimub TrioBet'i pokkeritoas ning enamasti sõber mängib cashi. Kui sõber tahab oma nime avalikustada, siis ta teeb seda ise.

Kronoloogiline järjekord:
Oktoober:
1. nädala tulemused (http://arion.pri.ee/foorum/index.php/topic,31.msg419.html#msg419)
2. nädala tulemused (http://arion.pri.ee/foorum/index.php/topic,31.msg1230.html#msg1230)
3. nädala tulemused (http://arion.pri.ee/foorum/index.php/topic,31.msg2408.html#msg2408)
4. nädala/1 kuu tulemused (http://arion.pri.ee/foorum/index.php/topic,31.msg3732.html#msg3732)

November:
5. nädala tulemused (http://arion.pri.ee/foorum/index.php/topic,31.msg4879.html#msg4879)
6. nädala tulemused (http://arion.pri.ee/foorum/index.php/topic,31.msg6351.html#msg6351)
7. nädala tulemused (http://arion.pri.ee/foorum/index.php/topic,31.msg7977.html#msg7977)
8. nädala/novembri tulemused (http://arion.pri.ee/foorum/index.php/topic,31.msg9120.html#msg9120)

Detsember:


Kogu graafik:
http://arion.pri.ee/images/stake/total.jpg
http://arion.pri.ee/images/stake/total2.jpg

Timpz
09.10.08, 20:00
Sellised "abistamised" on minu arust väga kasulikud. Kuigi abistaja võib oma rahast ilma jääda, on mängimine "sõbrale" väga kasulik kui tal endal raha pole või ei saa muul põhjusel mängida.

Mis limiiti sõber mängima hakkab?

ranka
09.10.08, 21:57
Sellised "abistamised" on minu arust väga kasulikud. Kuigi abistaja võib oma rahast ilma jääda, on mängimine "sõbrale" väga kasulik kui tal endal raha pole või ei saa muul põhjusel mängida.

Mis limiiti sõber mängima hakkab?


Kuna risk bustoks minemiseks on olemas siis rohkem ei tahtnud ja rohkem ei tahtnud ka tema investeeringuks ja seega hakkab nl10-nes klõbistama. Loodan talle edu ja head kaardijooksu sest tore on vaadata, kui inimese väiksest limiidist oma bankrolli üles grindivad. See oleks eeskujuks teistele, et ei ole mõtet milioneid deponeerida ja kõrgetes limiitides mängida.,

Lutzky
09.10.08, 23:36
Mis nime all ta mängib seal, kui see saladus ei ole.

L.

ranka
09.10.08, 23:42
Mis nime all ta mängib seal, kui see saladus ei ole.

L.


See on saladus :) Ta on sellest teemast teadlik ning kui ta tahab siis ta avalikustab oma nime :)

Lutzky
10.10.08, 00:01
Ok. Ma ise mängin ka praegu seal NL10. Nii et las ütleb enda nime...siis teab kust ranka raha kätte saab:P.


L.

ranka
10.10.08, 00:12
:)

Aristotep
10.10.08, 09:08
Mis nime all sa ise seal mängid Lutzky?

Lutzky
10.10.08, 14:36
Mis sa ise arvad?

Valik on järgmine:
Pussukott15
TeenMidaTean
Karburaator
Jääääger
Karukont
Kohuke

Rohkem vihjeid ei anna.

L.

ranka
12.10.08, 19:41
Esimene nädal läbi ning aeg lugeda üle tibud, kanad ja munad. Samuti vaatan kiire (aga kriitilise) pilguga üle ta mängu ning annan väga objektiivse ja ausa hinnangu. Kõige lõpuks lisan soovituse järgnevaks nädalaks ning järgmine nädal kindlasti kontrollime, et kas sõber kuulab minu nõu (ja ka Teie nõu, sest soovitan kommenteerida ta graafikuid/statte)

Kontoseis ehk kasum:
9-ndal oktoobril rändas minu TrioBet'i kontolt sõbra TrioBet'i kontole 100$. Tänase (12. okt) päeva, kell 16:00 seisuga oli tal kontol 175.69$. Rahalaudadest ta mängis limiite vahemikus NL2 kuni NL10 ning teenis 6387 käega $91.61! Seega ta kaotas muude mängudega (turniiridega) ~ 15$, mis on halb. Aga kuna üldkokkuvõttes esialgne roll peaaegu duubeldatud siis võib lugeda edukaks nädalaks! Samuti tegemist ei olnud täisnädalaga, sest põhimõtteliselt hakkas ta mängima alles neljapäeva õhtul ja alguses ikaldus päris tugevalt (mida on näha ka graafikult)

Graafik:
http://arion.pri.ee/pildid/pildid/sober1n.jpg

Graafiku definitisoonid, kes ei ole enne HEM graafikutega kokku puutunud:

Must joon - ehk palju mängija reaalset raha teenis; Kõige tähtsam joon.
Sinine joon - palju mängija võitis raha showdownil. Ehk siin lähevad arvesse kõik võidud ja kaotused, mis jõudsid showdownile.
Punane joon - Palju mängija võitis (või kaotas) pottides, mis ei läinud showdownile (kas vastane foldis või mängija foldis)
Roheline joon - Kõige mõttetum joon ehk all-in EV. Kuidas oleks käitunud graafik long runis, kui läksite all-in.

Seega antud graafikult loeme välja:

mängija teenis 91.61$
mängija teenis pottides, mis läksid showdownile ~ 170$
mängija kaotas pottides, mis ei läinud showdownile ~ 80$
mängijal on upswing (NB!!! TEGELIKKUSES SEE NII EI OLE, SEE JOON HAKKAB T88LE, KUI TEIL ON MILJARD KÄTT


Mäng - vead, head.

Graafik:
Graafikult loen välja, et mängija kaotab raha non showdown pottides ja üpriski palju. Umbes 6000 käe kohta on ta kaotanud peaaegu 8 buy-ini jagu raha pottides, mis ei lähe showdownile. Praktikas see tähendab seda, et ta ei suuda mängijaid potist ära ajada ning tihti on ise see mängija, kes foldib käe enne showdowni. Esmapilgul võib tunduda, et see on väga suur viga. TEGELIKULT ON SEE TÄIESTI NORMAALNE JA EI OLE MINGIT VIGA, sest meie sõber mängib väga väikestes limiitides ja seal vastased lihtsalt ei foldi! Neid ei saa potist välja bluffida - nad callivad iga kahe kaardiga, nad lähevad alati showdownile ja seega meie peame seda ära kasutama! Ehk me peame ootama kaardi ja siis valubettima neid igal tänaval ning kui meil ei ole kätt siis reeglina peale cbeti alla andma. Ja meie sõber on ka seda väga edukalt teinud! Seega graafiku järgi ei ole ta eksinud.

Statid: (kui stati pealkiri on punane, siis tegu on veaga, kui on roheline siis heaga, et teeb õigesti

[x] Preflop Passiivsus.
Meie sõber on liiga passiivne preflopis! Stattideks on - VPIP: 20 ja PFR: 8. Preflop raise on täiesti okei aga VPIP on liiga kõrge. See tähendab, et ta limbib liiga palju ja kindlasti noomitan sõpra. Enne mõelgu kolm korda, kui vajutab call nuppu.

[x] Blind Defense ehk Blindide kaitse.
Esmapilgul paistab, et blindide kaitse on tal hea. Maybe kaitseb neid liiga passiivselt (sellele viitab suur VPIP) ja ehk kaitseb natukene liigagi palju aga kui ta parandab preflop passiivsuse jama, siis peaks selle probleemi väikesed konarused siledaks minema.

[x] Positsioon - Mis asi on potsions... Mis asi see veel on?
Oi sõber RAISK! Meie kõigi sõber ei tea positsioonist SITTAGI!!!!!! Ja see on kindlasti LEAK NUMBER 1, mis peab olema parandatud järgmise nädala lõpuks! Mis ma selle all silmas pean? QKs UTG-l ei oma täpselt samasugust valuet, nagu QKs omab Buttonil! Kulla sõber sõber, palun kontakteeru minuga ja leiame lahenduse su positsioonii probleemile.

[x]Showdown! Siit ma tulen!
Oi sõber RAISK! Jälle pean sama lausega hakkama? Okei see pole nii tõsine mure ja käsi on vähevõitu ning võib olla parem jooks aga mulle tundub, et meie sõber tikub liiga palju showdownile minema. Seega sõber - seekord ära midagi puutu! Aga järgmise nädala uuenduses (või isegi jooksvalt hoian oma punnis silma tal sellel statil) kindlasti kontrollin seda!

[x]Postflop agresioon!
Siin ei ole sõber eksinud. Väga hea töö! Väga hea töö! Agressioon on natuke madal, võiks olla parem aga NL10 jaoks on piisav, et leib lauale tuua! Jätka samas vaimus - postflopis BET, BET ja veelkord BET, kui sul on käsi. Ei mingit slowplayd ega trikitamist!

Kokkuvõte ja soovitus sõbrake:
Päris kindlasti sõber viimased päevad jooksis paremini kui tavaliselt aga kahjuks pean kurvastusega tõdema, et kui ta jätkab oma vanal kursil siis ta väga kaugele ei jõua. NL10 võib beatida aga NL20 võib osutuda juba väga tugevaks ja suureks komistuskiviks. Ja kes teab - isegi NL10 võib hakata mingi aeg rämedalt hävima. Minu soovitus sõbrale - tee omale selgeks positsioon. Kui ise ei suuda seda probleemi lahendada, siis tõmba traati ja teeme asjad selgeks. Samuti selgitame välja, miks sa oled nii muts ja niipalju limbid ning uurime ka showdowni tervitamise sündroomi põhjuseid.

Ja statide screen-shot ka, et saaks järgmise nädala jamaga võrrelda:
http://arion.pri.ee/pildid/pildid/sober1nstat.JPG

Edu sõbrale järgnevaks nädalaks ja loodan progressi!

Timpz
12.10.08, 19:59
Peab ütlema et sõber oskab mängida küll :D:D:D

Aga kui positioneid ei tia sis ei saa ju võita :D

ranka
12.10.08, 20:08
traaaaaaaaa jälle editisin su posti. Peab endalt admini maha võtma, kogu aeg vale nupu pihta :D

saab küll. Isegi NL200 on vendi, kes ei ta positsioonist sittagi ning on juba aastaid olnud regularid. Fishe on lihtsalt niipalju, kes maksavad nende kaardid kinni. Seega online pokkeri surmani on veel väääga palju aega, kui üldse ta kunagi sureb :)

Marek K.
12.10.08, 20:15
Graafikult loen välja, et mängija kaotab raha non showdown pottides ja üpriski palju. Umbes 6000 käe kohta on ta kaotanud peaaegu 8 buy-ini jagu raha pottides, mis ei lähe showdownile. Praktikas see tähendab seda, et ta ei suuda mängijaid potist ära ajada ning tihti on ise see mängija, kes foldib käe enne showdowni. Esmapilgul võib tunduda, et see on väga suur viga. TEGELIKULT ON SEE TÄIESTI NORMAALNE JA EI OLE MINGIT VIGA


Mingil määral on see tingitud ka sellest, et alguses oli väga halb jooks ja kõik suuremad pocketid jms.. owniti järjepidevalt drawide jms sellise jamaga ära, siis tekkis nn. scared money tunne korraks algul.. (nt. mäletan, et foldisin vähemalt 2x turnil AA ära, kuigi ennem olin potti sisenenud ja mänginud agressiivselt).. ilmselt tegin vea, kes teab:P :heart: :spade: :diamond: :club:

ranka
12.10.08, 20:18
Mingil määral on see tingitud ka sellest, et alguses oli väga halb jooks ja kõik suuremad pocketid jms.. owniti järjepidevalt drawide jms sellise jamaga ära, siis tekkis nn. scared money tunne korraks algul.. (nt. mäletan, et foldisin vähemalt 2x turnil AA ära, kuigi ennem olin potti sisenenud ja mänginud agressiivselt).. ilmselt tegin vea, kes teab:P :heart: :spade: :diamond: :club:


nagu ma juba ütlesin, et siin ei ole mingit viga ning ära vaeva oma väikest peakest.

enne teeme positsiooni korda ja siis hakkame muid jamasid korrastama

jrgn hell
13.10.08, 11:14
lõpuks panin pusle kokku. See jutt, et tõid Nintendo Wii koju, see oli codelanguage, et stakesid hoopis. Oma sugulastega ei ole ilus nii käituda

ranka
13.10.08, 15:45
irwwwwwwwwwwwwwww

Aga kahjuks pean sullle kurbusega ütlema, et sa panid selle puzzle natuke valesti kokku ning seega su teooria ei pea vett :) Mingil määral õigus aga ikka natuke mööda :)

antnx
13.10.08, 16:11
Tahaks kah selliseid sõpru endale.

Anyone?

Mis mõttes? Et sa ise staked? Või et sind staketaks?

antnx
14.10.08, 16:11
vähe sellest et staketakse, vaid jälgitakse mängu kah!

ranka
14.10.08, 16:27
vähe sellest et staketakse, vaid jälgitakse mängu kah!


kui tekib uus vaba koht (hetkel 1 koht juba reserveeritud) siis annan kindlasti teada.

Keegikolmas
16.10.08, 19:33
Ranka silma all sooviks isegi mängida.
Kas sul kunagi on plaanis ka samaviisi MTT- mängijaid stakeda, või SnG?
Või äkki on võimalus sind nn vaatajaks palgata?
Vaatad, elad kaasa, otsid vigu, neid niikui nii nagu sigu :D

ranka
16.10.08, 19:45
SNG/STT (ja kõikide muude turniiride) õpetaja ma ei ole, sest ma olen seal ise kaotav/null mängija :D

Parem vastupidi - keegi võiks mind turniiridel jälgida :o

Keegikolmas
16.10.08, 19:51
No samas, kui sa mind jägiks, ja tooksid kõik enda aspektid minu mängustiili kohta välja.
Siis kindlasti oleks meil nii mõndagi mille üle argumenteerida ja lõppkokkuvõttes õppiksime mõlemad :D

antnx
17.10.08, 16:38
Aga ranka kas siis ma olen järjekorras?

ranka
17.10.08, 16:45
ma ei oska seda ausalt nii öelda :(

sest praegu on niigi üks inimene "järjekorras", sest temaga oli meil eraldi diil ja lubasin tegelt teda ammu stakeda. Aga tema rahad tulevad ühest teisest allikast ja seega ta ei puutu selle diili "kasumisse".

Ehk peaks tegema mingid konkurisd, kui vaba koht tekib, sest nii oleks aus teiste suhtes.

ranka
19.10.08, 21:16
Nädal on möödas ja aeg teha kokkuvõte.

Eelmine nädal mainisin:

Päris kindlasti sõber viimased päevad jooksis paremini kui tavaliselt aga kahjuks pean kurvastusega tõdema, et kui ta jätkab oma vanal kursil siis ta väga kaugele ei jõua

Ja tulemused olidki käes, sõber kaotas nädala esimese poolega kogu kasumi ja juba algne investeering hakkas kahanema. Madalaim bankrolli punkt oli 70$ juures. Ma ei saanud hävingut pealt vaadata ja vaatasin kiirelt sõbra mängu üle. Ja sõber oli laupäeva hommikuse seisuga täpselt NULL viga parandanud. Ehk teisisõnu eiras IGAT minu eelmisel nädalal antud nõuannet. Ise teab, kui nii jätkab, siis ei saa temast mitte kunagi head mängijat või isegi mitte halba võitvat mängijat!

Laupäeval andsin talle veel paar juhtnööri ning ütlesin, et kui sa sõimata ei taha saada, siis on sul viimased kaks päeva aega oma vead ära parandada. Lubas, et annab endast parima ja kohe me näeme, mida ta peab silmas "endast parima all" (selle postituse kirjutamise aeg ma ei ole veel sõbra nädalavahetuse tulemusi vaadanud).

Kontoseis seisuga 10/19/2008, 21:06 - $101.86
Ehk siis seenädal miinust pea 70$ ning kuu kokku +$1.86, millele lisandub ka rakeback. Samuti pean sõbrale meelde tuletama, et ta pokkeripunktid "raiskaks ära" (mängiks nende eest turniire) enne kuu lõppu, sest muidu kuu alguses nullitakse ära pokkeripuntkid ning jääb kaudsest rahast ilma.

Graafik ja statid vahemikus 10/13/2008 - 10/19/2008
http://arion.pri.ee/pildid/sober/sober2n.jpg
http://arion.pri.ee/pildid/sober/sober2nstat.jpg

Kontrollisin ära ka viimased kaks päeva ning ei muutust :[ Eelkõige olen pettunud sellest, et sõber ei saa aru positsioonist ning selle eelisteks. Aga paraku on positioon Hold'emis kõige tähtsam mänguosa :( Samas endalgi meenub, et positsiooni eeliste mõistmiseks ja arusaamiseks kulus päris palju aega.

Alla mina ega sõber ei anna enne kui sõber on busto või meie hauas. See nädal ma uusi soovitus ei anna -- just vastupidi. Ehk andsin eelmine nädal liiga palju soovitusi ja see võis sõbral kuuli kokku lasta. Seega selle nädala põhiteemaks jääb - [b]POSITSIOON ja nädala lõpus proovime miskit progressi leida.

Ja tegelt võib väikese vabanduse sõbrale ka leida - ta oli terve nädala palavikus ning see pokkerimängule ja õppimisele eriti hästi ei mõju!

Ja kogu graafik/statid:
http://arion.pri.ee/pildid/sober/sober_total_graaf.jpg
http://arion.pri.ee/pildid/sober/sober_total_stats.jpg

Marek K.
19.10.08, 21:50
Ei ole vist jah hästi asi õnnestunud mul, see kole kole haigus ja kuigi nädala lõpus tegin kindlalt asju 100% soovituste järgi. Aga uuel nädalal töö juures ilmselt nagunii igav, siis loen hunniku materjali läbi ja üritan endale ikkagi midagi selgeks teha. Praegu sitt üldiselt julmalt keeb, moment tuli just 2 korraliku bad beati järjest, ei viitsi isegi moment rääkida, sest ajas hullult närvi :P Aga jah, peab ütlema et nl10 ikka nii tohutult varieeruv, et siin peab tõsine hiromant olema, et ennast elusalt läbi puurida. Aga loodame kõike paremat ja et selle nädala jooksul ära ei sure. Hoidke pöialt kõik :P

JA ÜTLEN ÜHE KULDSE ASJA VEEL: mulle juba lapsepõlvest saati tehtud sellist ajupesu, et tähtis pole võit vaid osavõtt. POLE ka ime miks ma pokkerit ei suuda beatida =|

Marek K.
19.10.08, 21:57
ahjaa, seda tahtsin ka veel öelda, et kui järgmine nädal ära ei sure (kas siis ise või bankroll), siis üritan teha ka ühe väikse sessivideo, siis vaatame uuesti üle kas online pokker on rigged ja saate kommentaarida, mida teen valesti.

Davy
20.10.08, 02:39
Ei ole vist jah hästi asi õnnestunud mul, see kole kole haigus ja kuigi nädala lõpus tegin kindlalt asju 100% soovituste järgi. Aga uuel nädalal töö juures ilmselt nagunii igav, siis loen hunniku materjali läbi ja üritan endale ikkagi midagi selgeks teha. Praegu sitt üldiselt julmalt keeb, moment tuli just 2 korraliku bad beati järjest, ei viitsi isegi moment rääkida, sest ajas hullult närvi :P Aga jah, peab ütlema et nl10 ikka nii tohutult varieeruv, et siin peab tõsine hiromant olema, et ennast elusalt läbi puurida. Aga loodame kõike paremat ja et selle nädala jooksul ära ei sure. Hoidke pöialt kõik :P

JA ÜTLEN ÜHE KULDSE ASJA VEEL: mulle juba lapsepõlvest saati tehtud sellist ajupesu, et tähtis pole võit vaid osavõtt. POLE ka ime miks ma pokkerit ei suuda beatida =|


Kohe esmaspilgul tundub, et ronid liiga palju showdownile (subjektiivselt 22-23% on selline ok, kuigi su won $ on üle 50ne % ja see on hea, äkki variatsioon), teiseks ei ole su jooks ka liiga hea viimased viis tuhat kätt olnud ja halva jooksuga showdonile tihti ronida ei ole ilmselgelt asi mida teha tuleks:).

Flopi ja turn agression on ka võrdne, hmm ei tea millest see nüüd täpselt tuleb, kas double barreldad liiga palju(fishide vastu ABC! kui nad cbetile ei foldi siis ka second barrelile nad ei taha suurt foldida, neid ei ole mõtet bluffida) eks ranka vast analüüsib teemat.

BB fold to steal 73% ? Huhu minuarust päris mikrodes blind def on ka suht kahtlane teema ja stealida ka seal raske kuna kõik liiga loosed. Äkki ütled oma bb winrate, kui see üle -100bb /100 käele on siis tuleks kindlasti üle mõelda oma BB strateegia.

antnx
20.10.08, 09:49
Ise kah ei üritaks väga stealida BTN-ilt või CO. Nl10 callitakse sealt pos raisi any2-ga. Oma kogemusest tean

ranka
20.10.08, 10:35
Flopi ja turn agression on ka võrdne, hmm ei tea millest see nüüd täpselt tuleb, kas double barreldad liiga palju(fishide vastu ABC! kui nad cbetile ei foldi siis ka second barrelile nad ei taha suurt foldida, neid ei ole mõtet bluffida) eks ranka vast analüüsib teemat.

Flopi ja turn (ja üldse tänavate AF) kohta ei saa mitte midaig öelda, sest see oleneb puhtalt su stiilist ja mänguoskusest. Aga headel mängijatel peaks olema flopi ja riveri AF, kõige suuremad, sest hea mängija betib flopis palju ja riveril ta teab, kas ta on beat (siis foldib) või kui on ees (siis raiseb) ning vahel harvem ka callib. Aga see on ka "suhteline", sest osade stiil ongi riveril callida enamus bette maha, kuna neid bluffitakse rohkem jne.



BB fold to steal 73% ? Huhu minuarust päris mikrodes blind def on ka suht kahtlane teema ja stealida ka seal raske kuna kõik liiga loosed. Äkki ütled oma bb winrate, kui see üle -100bb /100 käele on siis tuleks kindlasti üle mõelda oma BB strateegia.


Positsiooni ei tunne, siis tõenäoliselt mängib ka BB 19% käsi ning callib juurde ka, kui tehakse väike raise. Seega kahtlustan "passiivsed blindi defense" ja hetkel ei ole mõtet sinna kallale minna. Tehku oma positsiooni tundlikus korda ning natuke tightimaks ka, siis kui posist aru saab peaks juba ise kupu all tuli põlema hakkama, mis selgitab, et Out of Position olla ei tohiks ja lõppeb see blindi üleliigne kaitse.

Davy
20.10.08, 12:36
Mis minul aitas vähendada BB käte mängimist...

Harrington on Cash Games vol I lk342

Oddsid
Vastastel on AA, 88, JTs ja bb K7
AA 45,4%
JTs 16%
44 15,5%
88 15,4%
K7o 7.8%

AA r 3bb 88, 44, JTs callivad ja sinul callida 2bb, mis teeb 6,5:1 le, aga miinimum oddsid mida vaja on oleks 12:1 le, nii et enne kui multiway pot sisenema hakkate, et oo oddsid on jube head, siis tuleks ikka üle mõelda, kui head nad tegelikult on :)

ranka
21.10.08, 20:34
Täna jagasin sõbrlae "robotlikud ja väga tight" ranged, et mängiks nende järgi, sest tundub, et see sõber muidu ei saa positsioonist aru, kui peab otse läbi praktika ja kogemuste omale ajusse põletama, miks positsioon on hea.

Samuti täpselt samad ranged andsin ka teisele staketud sõbrale, kes alustas võistlust eelmise nädalalõpus ning ka kolmandale sõbrale, kes proovib ka nende rangede järgi mängida. Annan siis nädalalõpus kahe sõbra tulemused (kolmanda, kes lisandus täna ei pruugi see nädal mängida) ning vaatame, kas on edusamme. Käte vahemike hetkel ei avalda, kuna sõbrad siis eksperimenteerivad kas saavad asjad tööle.

Kui saavad, siis teen eraldi artiklti - Full Ring Series I -> Preflop Game ja avaldan täis ranged ning mängu taktika, mis neile jagasin. Edu ja loodame parimat. Homme tõenäoliselt tulevad ka esimesed väiksed uuendused, et kuidas on asi läinud.

antnx
21.10.08, 20:40
Äkki kunagi saabub ka minu aeg :P

ranka
21.10.08, 20:42
Äkki kunagi saabub ka minu aeg :P


Sinu suhtes võib see ebaõiglane tunduda, et oled kogu aeg huvi üles näidanud, et sa tahaksid olla järgmine "sõber". Aga too kolmas "sõber" on tegelikutl mul vana õpilane, kelles ma juba blogis mainisin ja kelle kohta testi tegin. Seega lihtsalt üle kandmine blogist siia ehk nn "elustamine"

antnx
21.10.08, 20:46
Ei ole hullu, ma olen kannatlik nagu üks pokkerimängija olema peaks ;)

Keiss
21.10.08, 21:20
Mina olen ka valmis ürituseks ja 99% kindel, et stake`itud raha tühja ei jookseks, sest olen võitev mängija. Küll aga on küsimus kasumi suurus ehk siis mänguoskuste parandamine. Kui Ranka või keegi teine oleks valmis üritusele õla alla panema siis oleksin käpp. Hetkel palju vaba aega ka ning pühendaks selle aja näiteks toweris või minu pärast kasvõi unibetis grindimisele. Kui keegi otsiks mu mängust leake siis oleks super!

ranka
22.10.08, 00:48
Sõber arenes!

... aga vähe :)

Aga vähemalt arenes! Seega chartid natuke aitasid ja ta ise ütles kommentaariks niipalju, et algul harjumatu ja ikka on vanad nipid sisse harjunud ja tihti unustab ära, et see käsi oli tegelt raise, mitte fold. Arvan, et tast saab ehk isegi asja.

Viskan siia seenädal veel paar uuendust, sest hoian tal silma peal.

ranka
26.10.08, 19:37
Nädal möödus, kui linnulennul ja jälle tuleb teha tülikas kokkuvõte ning valetada sõbra kohta kokku head ja paremat või siis läbisõimata kui tuppa ****unud kass.

Selle nädalaga ma olen rahul, nädala keskel jagasin sõbrale kätte ranged (http://arion.pri.ee/foorum/index.php/topic,31.msg1571.html#msg1571), mille järgi ta pidi mängima ning tulemused on paranenud! Tulemused ei ole head aga vähemalt on rahuldavad ja liikunud positiivsuse poole.

Selle nädala eesmärgiks saab siis sõbral avada ranged hilistelt positsioonidel (CO, Button ja isegi MP3) ning vaikselt hakata tegelema postflop mänguga. Ja kui tulevane nädal on ka edukas ja kuu alguses rakeback käes, siis võib isegi üles liikuma hakata juhul kui me kasumit välja ei võta.

Ja graafikud/pildid:

Selle nädala graafik/statid:
http://arion.pri.ee/pildid/sober/s1/nadal3graaf.jpg
http://arion.pri.ee/pildid/sober/s1/nadal3stats.jpg

Enam kuu graafikut ei lisa, sest peale posti hakkan kuu graafikut uuendama ainult esimeses postituses (http://arion.pri.ee/foorum/index.php/topic,31.msg279.html#msg279) ja samuti lisan sinna postitused kronoloogises järjekorras nädalate kaupa.

Aga mis ma tahtin veel näidata - statte enne ja pärast rangede sisse toomist.
http://arion.pri.ee/pildid/sober/s1/enne.jpg

Seega areng on silmnähtav. See nädal sõbrale soovitusi ei jaga, sest iga päev vaatan ta käed üle ja annan päeva lõpus talle soovitusi. Käsi vaatan sellepärast üle, et nüüd on kõige tähtsam mänguline osa - avada ranged, eriti hilistelt positsioonidelt ja seega pean silma peal hoidma. Nädala lõpuks tahaks, et tal oleks steali% 25 või suurem.

Tigrano
26.10.08, 21:03
Suht mõistlikult mängib ja suht kiirelt oma stiili muutnud 5+, soovin edu ;)

-andres-
27.10.08, 13:34
Nüüd ootan huviga ka seda posti, kus käte ranged vastavalt positsioonile postitad kui võimalik. :)

ranka
28.10.08, 00:05
Nüüd ootan huviga ka seda posti, kus käte ranged vastavalt positsioonile postitad kui võimalik. :)


Teen seda tõenäoliselt siis, kui LP ranged on täiesti korras. Sest tahaks nädala sees paar kätt lisada ja ära võtta.

-andres-
28.10.08, 01:21
Olgu nii. Jään ootama :).

Marek K.
29.10.08, 07:29
Ma pean ütlema, et see hand range on tõesti kõvasti abiks, eriti kui see endale v2lja printida ja arvuti kylge kleepida, nagu ma tegin. Algul paned robotlikult selle järgi kui asja veel lahti ei jaga, aga vaikselt hakkad aru ka saama, miks nii on õige teha ja hakkab vaikselt endal ka pos. tunnetus tulema mingil määral. Ja kogu selle teema kohta peaks ütlema, et isegi kui peaks juhtuma et ma broke läheks ja kui diilis oleks olnud, et seljuhul peaksin selle staketud raha tagasi maksma, siis see diil on juba 100% korda läinud, sest selle ajaga õpitud võib antud summaga võrreldes väärtustada mitmekümne kordselt ja tegelt teadmised on hindamatud :P Ma muidugi loodan, et ma kunagi bustoks ei lenda:P Aga noh, väga väga pikk tee on veel ees, aga endalgi hea meel, et väikenegi areng on toimunud. DAnke Ranka mein freundin, du hast den schönsten Arsch. :o

ranka
29.10.08, 13:33
Ma pean ütlema, et see hand range on tõesti kõvasti abiks, eriti kui see endale v2lja printida ja arvuti kylge kleepida, nagu ma tegin. Algul paned robotlikult selle järgi kui asja veel lahti ei jaga, aga vaikselt hakkad aru ka saama, miks nii on õige teha ja hakkab vaikselt endal ka pos. tunnetus tulema mingil määral. Ja kogu selle teema kohta peaks ütlema, et isegi kui peaks juhtuma et ma broke läheks ja kui diilis oleks olnud, et seljuhul peaksin selle staketud raha tagasi maksma, siis see diil on juba 100% korda läinud, sest selle ajaga õpitud võib antud summaga võrreldes väärtustada mitmekümne kordselt ja tegelt teadmised on hindamatud :P Ma muidugi loodan, et ma kunagi bustoks ei lenda:P Aga noh, väga väga pikk tee on veel ees, aga endalgi hea meel, et väikenegi areng on toimunud. DAnke Ranka mein freundin, du hast den schönsten Arsch. :o


Nessun problema! Ma mi chiedo, non sapevo che tu sei homo. :-*

antnx
31.10.08, 12:35
Selle nädalaga ma olen rahul, nädala keskel jagasin sõbrale kätte ranged (http://arion.pri.ee/foorum/index.php/topic,31.msg1571.html#msg1571), mille järgi ta pidi mängima ning tulemused on paranenud! Tulemused ei ole head aga vähemalt on rahuldavad ja liikunud positiivsuse poole.



See link viib siia samma tagasi ju? Pole seal käte range

ranka
31.10.08, 15:07
See link viib siia samma tagasi ju? Pole seal käte range


see link viitab postitusele, kus ma jagasin talle käte ranged :)

ranka
02.11.08, 18:46
See nädal eriti midagi suurt ei toimunud, kuna sõbral oli väga palju tegemist ning pokker jäi teisejärguliseks. Ometigi oma tiheda graafiku vahelt leidis aega, et mängida läbi 7000 kätt ja väga heade tulemustega. Minu valmistatud käte ranged pluss tema hea distsipliin on teinud kaotavast või break-even mängijast kohe kindlasti võitva mängija.

Tõenäoliselt selle kuu jooksul (lähim paari päeva jooksul) vahetame pokkerituba (liigume TrioBet'ist TowerGamingusse), et tõsta boonuste arvu ning suurendada lauavalikut. Seega peaks bankroll hakkama veel kiiremini kasvama ja samuti arvatavasti liigume limiidist 10NL limiiti 20NL. Progress on näha.

Selle nädala statistika ja graafik:
http://arion.pri.ee/pildid/sober/s1/nadal4graaf.jpg
http://arion.pri.ee/pildid/sober/s1/nadal4stats.jpg

Nagu näha on algsest 12%-isest stealist saanud 30%! Seega selle nädala eesmärk on TÄIDETUD!

Ühtlasi tolle nädalaga lõppes ka kogu kuu ning saime kätte ka rakebacki ning seega on tegu nn. palgapäevaga, kus jagame kasumit. Lepingu põhiliselt oli kasumist 50% sõbrale ja 50% minule ja kulud katan ise. Bankrolliks tänase päeva seisuga oli: $299.35. Seega sõber tootis kasumit $199.35. Sellest ca 30% ehk $66 moodustas rakeback ja samuti kaotas ta $30 turniiridel. Kuna kasum jaguneb 50:50 siis mõlemad saavad oma: $99.675. Kuna me tahame limiitidest üles liikuda siis me kasumit välja ei katku ning mõlemad jätame bankrollile antud raha lisaks, et sõber saaks kiiremini kõrgematesse limiitidesse liikuda ja seega veel rohkem kasumit toota.

Lisan ka selle kuu graafiku, mis tegelikult on siis hetkel ka kogu ürituse graafik:
http://arion.pri.ee/pildid/sober/s1/oktoober_graafik.jpg
http://arion.pri.ee/pildid/sober/s1/oktoober_stats.jpg

See nädal sõbrale nõuandeid ei anna, kuna toimub bankrolli liigutamine ühest toast teise ja uue softi ning mängijatega kohandumine võtab ka oma aja ning ei hakka tal kuuli kokku jooksutama!

Loodame, et järgmine kuu on veelgi parem kuu!

Marek K.
03.11.08, 20:22
Et jah, see nädal toimub siis towerisse kolimine. Triobetist bankroll cashoutitud ja ootame nüüd siis, millal saan moneybookersi või netelleri konto verified, et roll sinna ümber kantida. Edasine plaan on siis hakata puhtalt nl20 mängima, kuna nl10 ja nl20 miximine pole eriti hea mõte, tekitab segadust ja pole võimalik uue limiidiga kohaneda. Kuna jätsime mõlemad kasumi rankaga see kuu sisse, ja hetkel seis siis ca 300 usd, siis rolliga majandamine näeb välja järgmiselt: kui roll peaks langema 200-le, tõmbun tagasi nl10-sse, seni aga üritan hoolega nl20 grindida.

See nädal siis ilmselt mingeid suuremaid eesmärke pole, et nagu ranka juba mainis, raha liigutamine ja uue softiga kohanemine. Järgmisest nädalast siis hakkame edasi vaatame, mis on suuremad vead ja kuidas strateegilist poolt parandada.

Edukat pokkerikuud siis kõigile :)

antnx
03.11.08, 20:40
Tore vaadata kohe, kui kellelgi hästi läheb!

-andres-
03.11.08, 20:44
Just. Endal täpselt samad plaanid :). Kardan ainult, et käte arvu poolest võin alla jääda, sest vaba aega kahjuks Ülikooli kõrvalt hetkel vähe :(. Kuid thumbs up, loodan et Toweris kohanemine läheb kiirelt ja jaanuaris-veebruaris vallutame juba ühe jalaga NL50-t :).

Marek K.
03.11.08, 22:13
Just. Endal täpselt samad plaanid :). Kardan ainult, et käte arvu poolest võin alla jääda, sest vaba aega kahjuks Ülikooli kõrvalt hetkel vähe :(. Kuid thumbs up, loodan et Toweris kohanemine läheb kiirelt ja jaanuaris-veebruaris vallutame juba ühe jalaga NL50-t :).


see oleks küll äss diil ;D

antnx
04.11.08, 08:35
Ranka - kas sa avalikustad need käte ranged?

ranka
04.11.08, 08:57
Ranka - kas sa avalikustad need käte ranged?


Jah, tõenäoliselt lähima nädala jooksul. Asi ei ole viitsimises vaid ajastuses :)

Marek K.
05.11.08, 07:13
Sai siis roll ära towerisse ümber kanditud. Esimesed 2 tundi läksid kohe rõõmsalt -4 buy in, kõik tundus jube tildine ja esmamulje oli väga kurb :P.. mõned tunnid veel ning hakkasin vaikselt kohanema, ehk sain suure miinuse -2 buy inini vähendatud, loodame et edaspidi hakkab asi ikka positiivselt arenema :) Ahjaa, mängin siis nüüd nl20.

antnx
05.11.08, 11:51
Kuu ajaga limiidis tõusta! Wow päris hea saavutus. Ise juba 3 kuu Nl2-Nl10 vahel kõigun.

Marek K.
05.11.08, 13:04
Nojah, eks see näis kuidas läheb, trios hakkas juba vaikselt sujuma, aga nüüd softivahetus ja kõik see muu jama, et esimene päev oli tegelt miinuspäev.. kui roll alla 200 lendab, siis tagasi nl10, nii et eks näis.

Marek K.
05.11.08, 13:09
aa ja siis ütlen veel niipalju, et kui keegi tahab/julgeb minuga mängida, siis toweris mul sama nickname, mis siin foorumis.. nii et võite tulla ja proovida mind cleanida.. aga omal vastutusel, sest asjal kergelt ranka karma ka juures! LOL :)

jrgn hell
05.11.08, 22:43
mängid 20Bi rolliga? või palju sul on, sain valesti aru, et kui alla 200 langeb

tra, minu mindset liiga nõrk selleks, isegi sellise tight rangega. Enne ma nl20 ei liigu, kui hunniku leake olen kõrvaldanud ja roll mingi 700 on, 35 tahaks kindlasti et oleks, 40 hea, siis väga ei kardaks.

praegu istun ka 444$ nl10s, sest vigu tohhuja ja ei hakka n*ssima

Marek K.
06.11.08, 12:03
no eks mul ole jah riskikoefitsent p2ris suur selles suhtes, et m2ngin praegu nii, et kui br langeb 10 buy inini siis kolin tagasi nl10, aga seni proovin nl20-s hakkama saada, eks n2is mis saab.. eile oli suht tildine p2ev kahjuks.. 6nneks bankroll ei kannatanud l6pp kokkuv6ttes selle p2rast. Btw jrgn, kas toweri mehed tahtsid sulle siis s2rki anda? :P

Tigrano
06.11.08, 16:30
Rankapoeg ma mängiks küll NL10 ennem rolli 400$ peale aga loodan, et midagi hullu ei juhtu ja saad hakkama.

Edu laudades,

Tigrano

BuildUp
06.11.08, 22:57
No kui mul oleks selline coach nagu Ranka, siis ma prooviks ka NL20 sellise rolli juures. ;D

ranka
06.11.08, 23:20
No kui mul oleks selline coach nagu Ranka, siis ma prooviks ka NL20 sellise rolli juures. ;D

See, et ma pühapäeval 10 minutit ta mängu vaatan, ei tähenda talle eriti midagi! 99% on tema tehtud töö :P

ranka
09.11.08, 18:09
Viienda nädala kokkuvõte.

Katkestasime suhted TrioBeti Pokkeritoaga (http://www.triobet.com/et/poker), kuna pidevalt on 20NL laudadest puudust ja seega otsisime uue pokkeritoa. Õnnelikuks väljavalituks sai Tower'i pokkerituba (http://www.towergaming.com/). Softi miinustest, plussidest ja üldmuljetest räägib sõber ise, kui viitsib. Mina sain niipalju aru, et TrioBet'i soft meeldis talle rohkem, kui Toweri oma. Aga õnneks me ei jää towerisse kauaks ja teeme siin toas vahepeatuse, et täita 20NL augud ning kui oleme valmis 50NL liikuma, siis liigume kas PokerStars'i (http://www.pokerstars.com) või FTP-sse (http://www.fulltiltpoker.com) ning siis juba alustame natuke proffesionaalsema mänguri elu.

Boonuste koha pealt olen mina (ja ka sõber) aru saanud, et väikeste limiitide mängijatele kuulsad Tower'i boonused ei olegi nii väga magusad ja jäävad tunduvalt alla TrioBet'i 30% rakebackile. Tase aga pidi olema halvem, kui TrioBet'is - seda näitab ka sõbra selle nädalane tightim mäng, eriti hilistelt positsioonidelt. Rääkis oma murest, et ta ei taha eriti blinde varastada, kuna blindidel on palju short-stacke, kes lükkavad väga tihti all-in ja seega ta ei sa callida. Rahustasin teda ning ütlesin, et jätkaks oma agresiivsest varastamise poliitikat, eelkõige põhjusel, et hakata tunnetama vastaseid ja kui tihti ning millega nad all-in lähevad. See nädal parandasime ka postflop betsizingut aga kahjuks suuri tegusid korda ei jõudnud saata, kuna palju aega kulus kolimisele ja softiga kohandumisele.

Sõber tahtis esmaspäeval Holdem Manager (http://www.holdemmanager.net/)'i osta aga mina kategooriliselt keelasin tal seda teha. Tal on Poker Tracker 2 (http://www.pokertracker.com) ja las kasutab seda ning mingi aeg ma annan talle kõik käed tagasi ja las siis analüüsib ise mängu trackeriga (kasutades Pokey artiklit (http://forumserver.twoplustwo.com/39/small-stakes-pl-nl/how-use-poker-tracker-111/)) ja õpib trackerit kasutama. Kui see tehtud ja oleme jõudnud 50NL tasemeni, siis peaks olema mängu kvaliteet paranenud ning peaksime mängima PokerStarsi või FTP pokkeritoas, kus ilma HUD'ita ei saa. Siis olekski õige aeg loovutada osa rollist ning muretseda HEM.

Graafikud ja statid:
http://arion.pri.ee/images/muu/rankapoeg1graafik.jpg
http://arion.pri.ee/images/muu/rankapoeg1stats.jpg

Nagu näete on steal tunduvalt langenud ja on toimunud väike regress ehk taandareng. See nädal tahan steali saad korda ning nüüd tahaks hakata ta rangesid avardama, et ta ei oleks selline nit. Tahaks teda näha minimaalselt 14/12/3 stiiliga, kus blindide röövi % oleks vähemalt 30. Ja kui viitsin siis täna ülikiire pilguga vaatan üle ta postflop mängu.

Koguareng:
http://arion.pri.ee/images/muu/rankapoegtotalgraafik.jpg
http://arion.pri.ee/images/muu/rankapoegtotalstats.jpg

Marek K.
09.11.08, 20:48
Nii, tere! Tänan rankat järjekordse kokkuvõtte eest. Ütlen siis kohe alustuseks ära, et jah boonuste koha pealt jääb tower kindlasti prima rakebackile alla. See nädal olen punktide baasil arvestatuna boonust vabastanud ca 50 usd eest, täpseid arvutusi pole teinud, aga trio rakeback antud juhul kindlasti kolmandiku võrra suurem. Kuid jah seda ei saa täitsa ühena võtta, sest hiljem saab ka kogutud punktide eest osta lisaväärtusi, nagu turniiri ticketid ja isegi miskid cash boonused.. samas tiksuvad ka trios lisaks rakebackile boonuspunktid.

Kohe towerisse kolides ajas soft mind jube tilti, ning kui varem sain vabalt keskenduda 6-8s lauas mängimisele, siis siin ei õnnestunud see kuidagi miskipärast.. (liiga palju häirivat).. seega mängisin see nädal enamasti 4-l laual, olles natuke kohanenud oli täitsa võimalik ka 6-l laual mängida. Aga jah üleüldiselt, olen just softi iseärasusest tingituna läinud suuremal või väiksemal määral iga päev tilti, mis on väga halb.

Muidugi ei saa kõike ajada softi kaela, sest tegelikult on see just täpselt nii, et kuidas kellegile mingi soft istub.. mulle pole ongame soft kunagi eriti istunud ja see nädal pole ka väga palju enesekindlust selle softi suhtes juurde saanud. (btw 1 on muidugi kindel, iga uue softiga harjumine võtab algul nii või naa aega ja võib-olla on vaja lihtsalt rohkem kohaneda).

Nii et üldiselt ma ei oskagi mingit kindlat kokkuvõtet teha, ma ei ütle et ärge minge towerisse ja ma ei ütle ka, et seda väga soovitan. Kindlasti kui asi poleks selles, et primas laudade valik puudub, siis oleksin ilmselt juba primas tagasi. Aga eks näis, mis saab. Üritan selle kuu toweris veeta, boonuse lahti mängida ja muidugi softiga kohaneda ning ikkagi järgnevatel nädalatel head mängu teha.. loodame et kõik kulgeb hästi :)

Praegu ei oskagi midagi muud tarka kirjutada, suht ärkasin ka alles just.. võib-olla hiljem lisan midagi olulist kui miskit meenub.

Edu kõigile algavaks nädalaks. :-*

BuildUp
09.11.08, 22:18
Mul läks umbes 3-4 päeva softiga kohanemiseks ning nüüd on suht omaks saanud juba. :)

Mis boonust muidu lahti mängid?

ranka
09.11.08, 22:30
Mul läks umbes 3-4 päeva softiga kohanemiseks ning nüüd on suht omaks saanud juba. :)

Mis boonust muidu lahti mängid?


Miski $100 oma :D

Marek K.
09.11.08, 22:51
ei see 200 vms, et 800 punkti siis vabaneb 100 ja j2rgmised 800 punkti, siis vabaneb 100

Tigrano
09.11.08, 22:58
Tere rankapoeg,

Tunnen lihtsalt huvi, mis kõigerohkem häirib Sind Toweri softi juures võrreldes Triobetiga. Mis on need segavad või häirivad faktorid tihti? Ehk saaks teinekord mõnda uut tulijat hoiatada eelnevalt ;D

Loodan, et harjud softiga ning mäng ja kõik läheb järjest paremaks.

Edu Sulle,

Tigrano

CTXrix
10.11.08, 08:07
Kohe towerisse kolides ajas soft mind jube tilti, ning kui varem sain vabalt keskenduda 6-8s lauas mängimisele, siis siin ei õnnestunud see kuidagi miskipärast.. (liiga palju häirivat).. seega mängisin see nädal enamasti 4-l laual, olles natuke kohanenud oli täitsa võimalik ka 6-l laual mängida. Aga jah üleüldiselt, olen just softi iseärasusest tingituna läinud suuremal või väiksemal määral iga päev tilti, mis on väga halb.

Hei!

Märkasin, et oled mitmel laual pidevalt "sit out", siis jälle aktiivne ja mõne aja pärast uuesti mõnes lauas "sit out". Kas see on ka tingitud uue softiga harjumisest...ei jõua laudu jälgida? Mind isiklikult küll häirib, et nõnna vähe aega antakse mõtlemiseks...ca 6-l laual mängides avastan isegi pidevalt, et olen mõnel audis (eriti, kui vaja nt ühel laual raske otsus teha...siis on vähemalt kolmel teisel laual sitout garanteeritud). Eks ta ole vast harjumise asi ;)

edit: mängin küll peamiselt 5-maxi, kus tempo tiba kiirem.

Marek K.
10.11.08, 10:04
Hei!

Märkasin, et oled mitmel laual pidevalt "sit out", siis jälle aktiivne ja mõne aja pärast uuesti mõnes lauas "sit out". Kas see on ka tingitud uue softiga harjumisest...ei jõua laudu jälgida? Mind isiklikult küll häirib, et nõnna vähe aega antakse mõtlemiseks...ca 6-l laual mängides avastan isegi pidevalt, et olen mõnel audis (eriti, kui vaja nt ühel laual raske otsus teha...siis on vähemalt kolmel teisel laual sitout garanteeritud). Eks ta ole vast harjumise asi ;)

edit: mängin küll peamiselt 5-maxi, kus tempo tiba kiirem.


See tuleneb sellest, et mul viimasel ajal miskipärast närvid läbi ja teen liiga tihti suitsupause..

Tigrano nii palju, et ega ma midagi kindlat ei oskagi öelda, mille eest uusi kasutajaid hoiatada :P Pigem on asi lihtsalt mu isiklikes harjumustes, olin prima clean softiga ära harjunud, aga siin kõik liiga sigri-migrine minu jaoks.. mis ei lase mul ka rohkem laudu mängida, sest siis ma lihtsalt ei suuda selle jama seest neid kõiki jälgida.. otseselt midagi ei oskagi öelda. Lihtsalt eks ta ole ikka harjumise asi, sest ongame soft pole mulle ka varem istunud ja mingi teatud blokk on selle ees, et jah asi pigem harjumustes kinni. Arvan, et kui miski nädalakese seal veel mängin, et küll ma ka ära harjun selle softiga ;)

Aa see on ka jama, et kui suitsul käin vahepeal, siis pooled lauad läevad kinni, primas olin harjunud, et 2-3 ringi võib vabalt sit outida :P

ranka
10.11.08, 11:43
Vähem suitsu siis - odavam, tervislikum ning parem kõigile!

Marek K.
10.11.08, 15:38
õigus

Keiss
10.11.08, 15:56
Samad sõnad nagu rankapoeg rääkis. Soft ajab tilti ja kui tõesti on nii, et teie arvutuste kohaselt on triobeti rakeback parem kui kui Toweri oma siis milleks üldse Tower? Miks mitte kohe minna Starsi? Miks te ainult NL20 tasemel seal olete?

antnx
10.11.08, 15:57
Triobetis on minuarust kohutavad mängijad. Lõin just 300 seal laiaks.

BuildUp
10.11.08, 16:54
Minu arvutuste kohaselt küll trios rohkem rakebacki ei saa.

Mul on Toweris 75$ boonus ja olen sellest ära mänginud 1/3. Rake on sellega hetkel ca 70$. 70*3=210$
Nüüd Triobeti rakeback on 30% jah?! 210*0,3=63$

Kokkuvõtteks teenin ma Toweris 12$ rohkem boonusega kui Triobetis rakebackiga. Ehk siis Toweri rakeback on 35%

ranka
10.11.08, 17:15
Samad sõnad nagu rankapoeg rääkis. Soft ajab tilti ja kui tõesti on nii, et teie arvutuste kohaselt on triobeti rakeback parem kui kui Toweri oma siis milleks üldse Tower? Miks mitte kohe minna Starsi? Miks te ainult NL20 tasemel seal olete?


Sest me ei teinud põhjalikku uurimustööd ja arvasime, et Tower'is on nats paremad boonused, kui TrioBet'is :( Ja su ideel on jumet ning ehk peale boonuse vabastamist peakski Starsi liikuma.

Marek K.
10.11.08, 20:58
Minu arvutuste kohaselt küll trios rohkem rakebacki ei saa.

Mul on Toweris 75$ boonus ja olen sellest ära mänginud 1/3. Rake on sellega hetkel ca 70$. 70*3=210$
Nüüd Triobeti rakeback on 30% jah?! 210*0,3=63$

Kokkuvõtteks teenin ma Toweris 12$ rohkem boonusega kui Triobetis rakebackiga. Ehk siis Toweri rakeback on 35%


Kust otsast sul see rake toweris siis praegu 70 usd on kui sa 1/3 sellest oled ära mänginud? Kui sul 75 boonus ja oled sellest ära mänginud 1/3 siis on su rake ju 25 usd!

BuildUp
10.11.08, 22:04
Kust otsast sul see rake toweris siis praegu 70 usd on kui sa 1/3 sellest oled ära mänginud? Kui sul 75 boonus ja oled sellest ära mänginud 1/3 siis on su rake ju 25 usd!


Majale olen ma maksnud ju 70$ praegu.

Marek K.
10.11.08, 22:08
ahaa, vist on jah

Helmps
10.11.08, 22:16
2+2 foorumites muidugi nl50 kohta eraldi teema...

ranka
11.11.08, 01:08
2+2 foorumites muidugi nl50 kohta eraldi teema...


mis teema?

Marek K.
12.11.08, 07:13
kerge bustoland vms, asi ei lähe kuidagi enam.. üritan mõned päevad analüüsi teha ja vaatan, mis edasi saab..

ranka
12.11.08, 07:21
kerge bustoland vms, asi ei lähe kuidagi enam.. üritan mõned päevad analüüsi teha ja vaatan, mis edasi saab..


Ära kaota pead, iga halb jooks ei tähenda nulli kukkumist ning iga halb jooks lõppeb kunagi! Kindlasti su mäng on väga kaugel perfektsest või heast mängus aga piisav, et olla väikese winratega võitev mängija! Seega kasuta halbu aegu puhkamiseks ja mängu üle mõtlemiseks!

Elu aeg ma sind koolitama ei hakka, seega sa pead nii või naa ise mingi aeg täiesti iseseisvalt õppima hakkama. Parem siis teha algust kohe täna, kui nelja aasta pärast, kui tase on kõrgem ja vead kinnistunud!

Edu ja loodame, et kui see jama lõppeb ja sa püsti tõused siis oled tugevam, kui kunagi enne!

marguzz22
12.11.08, 07:59
IN CHANGE WE CAN BELIVE IN ! http://www.britannica.com/blogs/wp-content/uploads/2008/01/obama1.jpg

Marek K.
12.11.08, 08:15
Ära kaota pead, iga halb jooks ei tähenda nulli kukkumist ning iga halb jooks lõppeb kunagi! Kindlasti su mäng on väga kaugel perfektsest või heast mängus aga piisav, et olla väikese winratega võitev mängija! Seega kasuta halbu aegu puhkamiseks ja mängu üle mõtlemiseks!

Elu aeg ma sind koolitama ei hakka, seega sa pead nii või naa ise mingi aeg täiesti iseseisvalt õppima hakkama. Parem siis teha algust kohe täna, kui nelja aasta pärast, kui tase on kõrgem ja vead kinnistunud!

Edu ja loodame, et kui see jama lõppeb ja sa püsti tõused siis oled tugevam, kui kunagi enne!


Õige! Ja ma tänan, alati süstid positiivsust, sellest mulle alati kasu olnud ;)

Marek K.
12.11.08, 08:16
Aajah, marguzzz see võib ka variant olla jah.. ;)

marguzz22
12.11.08, 08:38
minu jaoks ongi kõige raskem see, et kui sul on väike br 100-140 dollarit, ja on halb jooks- ala kaotad mingi 5buyini standard cooleritele, siis tekibki siuke väiek tilt ja siis on järgmised väga kerged minema, tuleb leida jõud lihtsalt panna aken kinni ja see pask lõpetada !

Marek K.
12.11.08, 11:20
avalikustan ka siis selle, et viimaste päevadega kaotasin kokku ca 6 buy ini, ei teagi mille süüks seda panna.. kas on tõesti downswing, halb jooks, palju bad beate jms, või on mängus tõesti midagi väga-väga valesti! Nädala alguses olnud 300usdine roll on liikunud alla ja roll hetkel ca 190 usd. Seega, hoidun mängimisest järgmised 2-3 päeva. Selle aja sees üritan ennast harida teooria poole pealt, lugeda läbi mõned valmis vaadatud asjalikud artiklid ja proovida leida nendest kasulikke näpunäiteid. Teha endale selgeks oddsid ja kui võimalik siis oma seniseid läbi mängitud käsi pokertrackeri abil analüüsida (st õppida ranka soovitatud artikli järgi analüüsima).

Kindlasti kui uuesti mänguringi siirdun, siis kahjuks või õnneks tagasi nl10-sse :P

EDIT: õppima pean ka autokooli jaoks, käisin eile kooli teooriaeksamil ja panin ikka totaalselt puusse, nii julmalt annab ikka panna, miski üle 20 vea 60-st küsimusest.. muidugi trehvas ka sitaks mingeid auto tehnilisi küsimusi, aga julm ikkagi rsk, julm kopp on ees sellest autokoolist.. krt sõita ka ei oska korralikult jms.. loogiliselt võttes peaks kindlasti mingi kuu aja pärast arki eksamitele minema, aga no andke abi.. pole autode ja mootor tehnikaga varem oma elus suurt kokku puutunud ja tundub täiesti võimatu missioon.
Nii et kui keegi on nõus mind kuidagi kasulikult autokooli jaoks ka coachima, siis pakkumised on teretulnud, kui hiljem load kunagi kätte peaks saama, siis teie omal vastutusel võin mitu nädalat kainekat mängida, lol ;)

BuildUp
12.11.08, 14:00
Autokooliga seoses oskan ainult ühte asja soovitada teooria puhul. Vaata enne eksameid teooria raamatu küsimused ja vastused 2x läbi ja sellega jäävad asjad ideaalselt meelde.
Ise tegin koolieksami 80st küsimuses 0 viga ja arkis sama. :)

Sõitu pean ainult kordama. :-[

Marek K.
12.11.08, 14:07
Mul vist aju vananeb 20 aastat kiiremini, mitte muffigi ei jää mitte millestki meelde ja seda mitte ainult autokooli küsimustega, vaid üleüldse :P

farik666
12.11.08, 17:08
suitseta vähem ;)

pikk28
12.11.08, 18:14
karm kuulda. Rankapojalt ootaks rohkem ... :D

-andres-
12.11.08, 18:32
Väikse BR juures ongi see kõige hullem, kui satub ette alla keskmise jooks + paar coolerit. Juba võibki viia mängu alla, ehk inimene võib võtta natuke kaitsvama stiili, mitte callides +EV situatsioone jnejne.

Arvan, et suudad selle ilusti üle elada ning natuke aega NL10-t nühkida ei tee ka paha. Areng toimugu parem tasa ja targu, kuid sihikindlalt ja järjepidevalt :). Edu edaspidiseks.

Keiss
13.11.08, 02:14
Karm. Elasin eelmine kuu sama asja läbi. Pead oma käed läbi vaatama, palju kaotasid oma lolluse tagajärjel (seda juhtub alati mingi %) ja palju oli biite. Kui vaatad ja saad aru, et normaalse jooksuga oleksid nullis vähemalt siis olen kindel, et peale kerget puhkust ja autokooli küsimustele vastamist oled NL10-s tagasi ja annad seal uue hooga pihta. 8)

ranka
13.11.08, 04:07
Kui vaatad ja saad aru, et normaalse jooksuga oleksid nullis vähemalt...


Mida tähendab "normaalne jooks"? Mille järgi sa seda kindlaks teed, et nüüd on normaalne jooks nii teoorias kui ka praktikas?

Keiss
13.11.08, 04:45
Noh downswingi ajal on ju tavaline, et näiteks AA ei võida 80% pote vaid ca 20% :) Mängi kuidas tahad neid.

ranka
13.11.08, 05:10
Tegelikult ma tahtsin öelda sellist asja, et "normaalset jooksu" ei eksisteeri. Samuti ei saa sa kunagi öelda, et sa oled praegusel hetkel upswingis või downswingis, sest miskeid jooni olevikus ei eksiteeri. Neid jooni näed sa ainult pärast mängimist graafikult, et näe siin oli räme downswing ja siis päris huvitav upswing.

Seega unustage ära igasugu jooksu analüüsid! See, mis kaardijooks hetkel on, see on täiesti ebaoluline - analüüsida ja vigu leida oma mängust saad ikkagi!

Svenza
13.11.08, 13:55
SNG/STT (ja kõikide muude turniiride) õpetaja ma ei ole, sest ma olen seal ise kaotav/null mängija :D

Parem vastupidi - keegi võiks mind turniiridel jälgida :o


Teeme mingi diili... Mul oleks vaja ka cash selgeks õppida. Turnad viskavad hella kopa ette teinekord. Üks päev tagusin 40 turkat järjest nii et alb akkas nahui. Peale seda ei viicind 2 päeva tegeleda. Ja cashis võib stabiilsemalt teenida, turkadel variatsioon.

ranka
13.11.08, 18:32
Teeme mingi diili... Mul oleks vaja ka cash selgeks õppida. Turnad viskavad hella kopa ette teinekord. Üks päev tagusin 40 turkat järjest nii et alb akkas nahui. Peale seda ei viicind 2 päeva tegeleda. Ja cashis võib stabiilsemalt teenida, turkadel variatsioon.

Ma arvan, et mul ei ole hetkel turniiride õppimise isu, kuna liikusin just limiidist üles ning cashgame pakub jällegi pinget. Kui kunagi cashgame siibri ette viskab, siis tuletan seda diili meelde ja kui sa siis nõus oled, siis võime teha.

jrgn hell
13.11.08, 22:08
vb hudi puudumine ka segab sind, aga nendelt short nittidelt on just jumala kunn varastada. Ise jälgin nied just hullult ja kui nad on mul näiteks nii et 1 enne CO-d, CO ja eriti kunn kui BTN ka shortid ja niti poole, siis seda raisen suht laialt ikka ise MPl, pohhui, kes blindidel on ja pahatihti on nied nii plaju, et saadki mp-lt või esimeselt CO-lt blinde stealida

endal ongamei steal 49.4 ja sucsess 65.9
seal shortide vastases artiklis oli ka et neid tuleb suht julmalt tõsta, kui raisevad või blindidel on, samas feel järgi, enamasti, kui short ainult raiseb, siis tal hea käe poolne käsi, et pappi sisse saada

ranka
13.11.08, 22:12
vb hudi puudumine ka segab sind, aga nendelt short nittidelt on just jumala kunn varastada. Ise jälgin nied just hullult ja kui nad on mul näiteks nii et 1 enne CO-d, CO ja eriti kunn kui BTN ka shortid ja niti poole, siis seda raisen suht laialt ikka ise MPl, pohhui, kes blindidel on ja pahatihti on nied nii plaju, et saadki mp-lt või esimeselt CO-lt blinde stealida

endal ongamei steal 49.4 ja sucsess 65.9
seal shortide vastases artiklis oli ka et neid tuleb suht julmalt tõsta, kui raisevad või blindidel on, samas feel järgi, enamasti, kui short ainult raiseb, siis tal hea käe poolne käsi, et pappi sisse saada


See nädal hakkasime HUD'i kasutama. Ei ostnud HEM'i aga installeerimise PT3, millel on 60 päevane trial. Seda ma pidasingi oma sõnade söömise all silmas.

kollane
14.11.08, 01:55
huvitav lugeda seda teemat siin. jälle tiba targem, proovin täna rakendada.
ranka sa viitsiksid väikse kommentaari visata kui saadan enda statsid ?

kollane
14.11.08, 02:02
huvitav lugeda seda teemat siin. jälle tiba targem, proovin täna rakendada.
ranka sa viitsiksid väikse kommentaari visata kui saadan enda statsid ?






Äkki saaks keegi seletada täpselt selle 100/BB ära. ??? jääb natuke arusaamatuks ::)

lenC
14.11.08, 03:01
Äkki saaks keegi seletada täpselt selle 100/BB ära. ??? jääb natuke arusaamatuks ::)

Äkki mõtled bb/100? See näitab, mitu big blindi sa 100 käe jooksul teenid. Näide: mängid $0.05/$0.10 blindidega 1000 käelise sessi, lõpuks jääd $8 plussi. $8 on 80 big blindi, 80(big blindid)/1000(käed)*100=8bb/100, ehk 100 käe kohta teenisid 8 big blindi keskmiselt.
Milleks see kasulik on? Sellega saavad mängijad üksteise oskusi võrrelda/enda arengut jälgida - mida iganes. Kui üks mängija teenib 1 000 000 käega $100 ja teine samadel tingimustel 100 000 käega $80 on ju 2. mängija ilmselgelt parem.

Kõrvalmärkus: Rohkem on moes kasutada kokkuleppelist terminit "ptbb", mis tähendab big bette. 1 big bet(BB)=2 big blindi(bb)

ranka
14.11.08, 04:30
huvitav lugeda seda teemat siin. jälle tiba targem, proovin täna rakendada.
ranka sa viitsiksid väikse kommentaari visata kui saadan enda statsid ?

Tegin uue teema *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema *** (http://arion.pri.ee/foorum/index.php/topic,309.0.html). Postita oma statistika sinna ja saad tervelt kommuunilt väga head tagasisidet.

ranka
17.11.08, 00:38
Siin jääb update graafikute ja stattide koha pealt tegemata, kuna ma ei tea sõbra rolli, kuna jäin magama.

Viimaste andmete koha pealt peaks olema roll $391 (hommikul võtan kinnituse) kanti ja seega on jälle plussis värk. Saime $100 boonuse vabastatud Tower'is ja ma ei saanudki aru, kas sõber võttis ka järgmise $100 boonuse või läheb Stars'i.

Samuti hakkasime see nädal PT3 kasutama, mille on 60 päevane trial. Seda sellepärast, et ma ei osanud enam sõpra edasi õpetada ilma HUD'ita :S. Selle koha pealt olen bad coach :( HUD'i oli vaja sellepärast ,et näidata sõbrale fold to BB statti (et veel rohkem stealida, kui mehed palju foldivad), samuti fold to cbet statti, et isoleeriks buttonilt ja LP-lt selliseid tonte, kes foldivad cbetile palju tihedamini ja kes vähem, siis harvemini. Samuti kasutaks seda ära postflopis, kui vaja cbetida. Agresiivsus faktori tund, et suudaks top paari foldida, kui pasiivne läheks lolliks ja vastupidi. Ühesõnaga, et hakkaks rohkem mängu ja vastasi jälgima.

Tulemustest ei tea, kuna olen seenädal millegipärast tolle sõbraga suuremat vahe hoidnud ja samuti olen mina olnud eemal, kui tema online ja vastupidi. Seega hommikul (ju sõber tuletab meelde), teen täis update ära ja kuulame ka tema kommentaare.

Ja tänase nädalaga olen ma kindel, et sõber on võitev mängija ja mikrolimiidid on nii pasad, et võid sisuliselt kuu ajaga hakata teenima Eesti keskmist palka.

antnx
17.11.08, 12:19
Eestlase kadedus poeb hinge. Tahaks kah olla võitev :D Aga palju edu - tore vaadata kui kellelgi hästi läheb

-andres-
17.11.08, 12:25
Vaatasin eile õhtul oma state ja sorteerisin kõik käed limiidi järgi. Avastasin, et NL5s oli 7k käe kohta kasum ~100$, seega jah. Ranka väitega pean nõustuma, et juba algtõdede selgeks tegemisel ja piisava arvu käte mängimisel on võimalik ka selles limiidis endale raha teenida.

Marek K.
17.11.08, 13:07
Eestlase kadedus poeb hinge. Tahaks kah olla võitev :D Aga palju edu - tore vaadata kui kellelgi hästi läheb


Antnx, kui peatselt mu eelmise nädala graafikut näed, siis näed seal tegelikult parajat jubedust, meeletu kukkumine ja ca pool bankrollist hävis eelmise nädalaga, nädalavahetusel suutsin õnneks kaotused tagasi teha ja asja natuke kasumisse viia

ranka
17.11.08, 13:11
Lubatud hilinenud kokkuvõte.

See nädal elas sõber üle väga suure downswingi ja oli peaaegu murdumas aga õnneks tuli sellest eluga ja ilma tildita välja! Minu jaoks tähendab see seda, et tänasest päevast võin ma öelda, et sõber on võitev mängija, mis siis, et väga väikese winratega aga plussis. Kui mängija elab üle oma esimese suurema downswingi ja peale seda suudab taastuda ning ikka öelda, et ta tegi seda ja seda valesti siis mina olen päris kindel, et sellisel inimesel on kõik omadused saada võitvaks ja isegi elukutseliseks pokkerimängijaks. Tugev nahk ning kaine mõistus on need, mis peavad olema igal elukutselisel kaardihail.

Kuu ja nädal aega tagasi alustasime projektiga ja kuni selle hetkeni puudus meil kindlad tõendid sõbra oskustest. Nüüdseks siis on meil piisavalt tõendeid, et tal on oskused olemas ja seega mina loen selle projekti läbituks ja edukaks! Ma tean, et ma suudan teha kuu ajaga halvast mängijast mängija, kes on parem, kui enamus pokkerimängijaid! Jah, rõhutan sõna parem, kui enamus pokkerimängijaid! Kui igal muul alal on "keskmine" alati rahuldav (näiteks: keskmine töötaja, keskmine õpilane, keskmine eestlane), siis pokkeris tähendab keskmine mängija kaotavat mängijat! Sa pead olema enamat! Sa pead olema tunduvalt üle keskmise ehk sinna TOP30% mängija ja seda mu sõber on! Ta on parem, kui 70% mängijatest - ta on parem enamustest mängijatest ja ta sai selleks umbes kuu ajaga!

Õnnitlused!

Peale selle on mu sõbral väga hea kaine mõistus. Mitte ühtegi korda ei ole mu sõber öelnud, et teistel joppab rohkem. Ta on küll öelnud, et täna oli per**es päev, sest kõik läks valesti aga mitte kunagi ei ole süüdistnaud ta teisi oma halvas õnnes. Ta teab, et teeb vigu ja ta ka teab, et saada paremaks mängijaks peab ta õppima. Ta käib tööl ja töö kõrvalt õpib ja alati küsib, kui on küsimus. Ta ei oota, et talle visatakse saiatükk suhu vaid ta otsib ise selle saiatüki üles! See on ka selle projekti edu alus - ta on teistest erinev ja parem - ja seda on iga pokkerimängija, kes on parem, kui keskmine mängija!

Ma ei oska öelda, mis tulevik toob. Ma ei tea, kui kõrgele või kaugele sõber jõuab. Aga ma tean seda ,et mu sõbral on potentsiaali saada veel paremaks mängijaks ja jõuda kaugemale, kui keskmine Maa kodanik! Ta on parem, kui keskmine inimene, keskmine pokkerimängija ja keskmine õpilane!

Ühtlasi see teema siin tähendab ka seda, et mikrolimiitidel piisab ainult robotlikust mängust, et võita. Võtad ette paberi, jälgid paberit ja teenid raha - mis siis, et vähe raha aga teenid. Kui raske on paberi järgi, midagi teha? Isegi enamus saekaatri töid on raskemad ja nõuavad veitsagi oma pead. Aga siin strateegia sa ei vaja mitte midagi - võta paber ja ainult mängi robotit. Sisuliselt võiks programmeerija kirjutada programmi jupi mu strateegia põhjal ja siis selle programmi raha teenima panna. Oi! Ärge nüüd ära ehmuge - Teie loogika järgi on pokker nii lihtne mäng, et robotid saavad mängida? Oh ei! Asi on selles, et enamus mängijaid on nii kohutavad mängijad, et nende beatimiseks ei pea mõtlema! Seega, Teie noored, loodan, et antud postitusest saate indu ja jaksu ning teate, et mikro limiidis võitmine ei ole kosmoseteadus vaid isegi pere-emad saaks sellega hakkama!

Ok aitas motivatsiooni kõnedest ja nüüd rahade kallale.

Selle nädala lõpuks oli sõbral arvel: $453.93 ehk puhas kasum on $353.93! Ise olen rahul, enamus on boonustega aga ei ole hullu. sõbra mängus on toimunud tohutu progress. Kui enne oli räige nit, siis on nüüd ranged läinud loosemaks ja postflopis non SD pottides on ka raha vähem kaotama hakanud. See tähendab, et on mõtlema hakanud!

Selle nädala eesmärk on mängida 10k käsi ning siis sõbral lasta teha enda kohta suur analüüs ja vaadata, mis vigu ta leiab.

http://arion.pri.ee/images/stake/graafik1.jpg
http://arion.pri.ee/images/stake/stats1.JPG

Marek K.
17.11.08, 13:40
Nii, nagu graafikult näha võite.. algas eelnev nädal jubeda downswingiga, kaotasin nädala esimese poolega ligi poole oma senisest rollist. Tundus täiesti masendav ja mõtlesin, et kaon towerist esimesel võimalusel, sest minu robotlik stiil ei tahtnud seal väga enam töötada ning ma ei suutnud ennast sellest kuidagi välja kaevata. Samas eks nl20 on juba tase natuke teine ka kui nl10.. sest enne towerisse kolimist olin ju põhiliselt ainult nl10 mänginud. Nii siis, soovitas ranka mul endale tõmmata pt3, mida ka tegin. Confisime mulle miskid algsed statid hudi, mis lauas kuvataks ja proovisin siis seda. Kuna mul läppar hetkel töövahendiks ja ekraan 15 tolli, siis üle 6 laua on juba raske orienteeruda ning hudi statid ajasid asja veel keerulisemaks, kuna ekraan jääb liiga väikseks, et kõik see jama samal ajal ekraanile mahutada. Ok, loobusin esialgu statide kuvamisest. Tegin 2 päeva pokkerist breaki, lugesin selle asemel läbi mõne artikli oddside kohta (küll üsna pealiskaudselt) ja surfasin natuke foorumites. Siis uurisin natukene pt-s oma käsi ja eelkõige seda, milliste kätega kaotan kõige rohkem. Reede õhtuks oli taas mänguisu tagasi ja oli kindel plaan öö otsa mängida, kuid jäin kahjuks või õnneks magama. Laupäeval ärgates mängisin järgmise 20 tunni jooksul kindlasti mingi 12h pokkerit, seda vahepealsete breakidega. Suutsin oma suurest miinusest välja tulla, muutes oma stiili aggressiivsemaks ja loosemaks. Sain suurel määral enesekindlust.. ka pühapäeval jätkasin mängu ja sain lõpuks siiski nädala natuke plussi viidud. Ahjaa, vahgepeal olin suutnud ka pool oma 200 usdisest deposiitboonusest vabastada, ehk siis 100 usd.

Niisiis! Kui mul oli vahepeal kindel plaan towerist kaduda peale esimese poole boonusest lahti mängimisega ,siis nüüd olen oma otsust kaalunud ja muutnud. Jah, nagu ma varem mainisin, pole ongame soft mulle miskipärast kunagi eriti istunud, aga olles õppinud natuke oma mängu analüüsima vähesel määral, kohanenud vastaste ja softiga, siis arvan siiski, et toweril on mulle hetkel rohkem pakkuda antud limiidil kui starsil. Mängin lahti ka teise poole boonusest, mis peaks ilmselt saama completetud natuke enne selle kuu lõppu. Siis vaatan mida tower mulle järgneva leveli boonuseks pakub.

Üldiselt olen aru saanud, et toweris on enamasti õhtul 6-st 8-ni lauad väga aktiivsed ja gämblemisrikkad, ehk sind callitakse sisuliselt kasvõi 47-ga allin ja nagu ikka donkidel kombeks on nad joperdavad, ja selline asi ajab kõiki ju tilti, eriti kui seda juhtub mitu korda ja kaotad lühikese ajaga niimoodi oma pocketitega pf allinides mitu buy-ini. Seega olen nendel kellaaegadel väga ettevaatlik või lahkun üldse mängust, kui näen et laudades on vihased ja tulised donkid :P.. sest kõige tähtsam on lahkuda ja tiltist hoiduda. Sest pean tõdema, et sattusin ikka tilti väga tihti toweris, enne seda kui ma veel polnud jõudnud softiga kohaneda. Nüüd tunnen end seal juba suht kodusena ja ei näe mingit põhjust hetkel sealt lahkumiseks.

Siiski ilmselt saab järgmiseks toaks pokerstars, kuid seda alles kauges tulevikus kui roll on niivõrd suur, et võimaldab nl50 mängida ja kindlasti tuleb roll kasvatada enne pokerstarsi siirdumist deepimaks kui 20 buy ini, sest pokerstarsis ju teadagi tase paljudest pokkeritubadest hulkamaad kõrgem. Aga jah see kõik kauge tulevik...

Tegelt jäi ikkagi ilmselt palju detaile ütlemata ja seletamata, sest nagu alati kui hakkad kirjutama, siis kaovad kõik mõtted peast.. muidu küll oli kõik peas, mis tahtsin kirjutada.. aga noh las ta jääb praegu :P

Ahjaa.. ja siis autokooli koha pealt tahtsin ka veel niipalju öelda, et kui ma juba eelmine nädal sellest teemast ka siin sõna võtsin. Rääkisin et koolieksam läks jube sitasti ja nagu öeldakse tegijaid tuntakse st. kuulsin siis et uuele grupile oli miski teooria õps rääkinud, et üks vend oli pannud ligi poolte vastustega puusse, irw :) A tegelt täna käisin enne tööle tyulekut hommikul õppesõidus, ja sõit on hakanud jube hästi minema ja tunnen ennast päris kindlalt. Ja praegu on tu´ju suht positiivne, proovin järgmine nädal teooriaeksami ka ikka korralikult sooritada ja loodame, et tulevad ikka ilusad jõulud see aasta. Et noh mis ilusad, et pokkeris läheks hästi ja saaks load kätte jms, muid suuri ootusi nagu ei hakka millegile panema. Suuremad ootused pandud ikka uuele aastale, sest nagu kunagi ranka mainis, ehk tuleb mul 2009-s aasta parim aasta, sest viimased aastad on elust nii perse jooksnud et jube..!

Aga soovin edu kõigile algaval nädalal! Good luck!

Marek K.
18.11.08, 23:36
Kuna siin foorumis ka shortstackimisest mõnes kohas juttu olnud, siis postin siia ühe igapäevase shortstackeri graafiku vahelduseks. Toidab mind koguaeg tublilt :)

http://m4rek.planet.ee/shorstacker.jpg

Helmps
19.11.08, 07:34
Seega olen nendel kellaaegadel väga ettevaatlik või lahkun üldse mängust, kui näen et laudades on vihased ja tulised donkid :P



kellelt siis raha ära võetakse, nendelt nitidelt siis jah? dummy

Marek K.
19.11.08, 07:37
noo ma räägin üleüldiselt, et kui palju donke on ja nl20 keskmine pot on ikka ca 8-10 usd, siis donk luck jääb peale nendel happy houritel.

marguzz22
19.11.08, 07:54
peab lihtsalt vaatama et donk oleks paremal käel , ja jah ega ei ole hea nii mängida kui üümber loose donk lauas on ja callib kõik c-betid ja lükkab all ini. Parem ikka selliste weak tightide vastu mängida, teevad pf vigu ja postfol võtame neilt raha ära. !

Valts
19.11.08, 11:36
peab lihtsalt vaatama et donk oleks paremal käel , ja jah ega ei ole hea nii mängida kui üümber loose donk lauas on ja callib kõik c-betid ja lükkab all ini. Parem ikka selliste weak tightide vastu mängida, teevad pf vigu ja postfol võtame neilt raha ära. !




äää... wtf?
üüberluuss donk annab just rohkem raha ära kui weak tight
ja cbeti koha pealt tuleb siis ise natuke kitsamaks tõmmata kui randomiga callitakse

Helmps
19.11.08, 12:05
noo ma räägin üleüldiselt, et kui palju donke on ja nl20 keskmine pot on ikka ca 8-10 usd, siis donk luck jääb peale nendel happy houritel.


nendel tundidel siis on neil siis softi poolt õnn peale keeratud jah? siis peaks ju reede ja laupäeva öösiti ju starsis üldse võimatu mängida olema...

Marek K.
19.11.08, 12:20
ma ei räägi sellest, vahet pole kui sa ei saanud mu mõttest aru siis ma ei viitsi vaielda sellel tühisel teemal.

Helmps
19.11.08, 16:01
tundub et sina ei saanud minu mõttest aru. minu mõte oli see, et donkid ei ole mitte selle jaoks, et nende eest laudadest minema põgeneda vaid, et nendelt raha ära võtta ja seda iga sekund, minut ja tund.
no offence

antnx
19.11.08, 16:50
Donk = Suurem variatsioon suurem winrate

Weak tight = Väiksem kuid stabiilsem winrate

McFoldberg
19.11.08, 17:19
peab lihtsalt vaatama et donk oleks paremal käel , ja jah ega ei ole hea nii mängida kui üümber loose donk lauas on ja callib kõik c-betid ja lükkab all ini. Parem ikka selliste weak tightide vastu mängida, teevad pf vigu ja postfol võtame neilt raha ära. !



Über loose donkide vastu, kes vabatahtlikult mingi bottom pairidega raha ära annavad, pole imo küll erilist mõtet eriti c-bete korraldada....
Või...?

farik666
20.11.08, 00:16
pigem just.. kui nad callivad sind low pairiga... st. et cbet siis kui on käsi.. bluffida küll ei ole mõtet jh..

McFoldberg
20.11.08, 13:38
pigem just.. kui nad callivad sind low pairiga... st. et cbet siis kui on käsi.. bluffida küll ei ole mõtet jh..


No siis ofcourse cbet kui käsi.
Aga imo oli siin kontekstis mõetud nagu blufipoolsemat cbeti...

Marek K.
25.11.08, 08:19
Nonii, Tere hommikust!

Aeg oleks siis teha lühike (hilinenud) eelmise nädala kokkuvõte. Nädal algas positiivselt nagu oli eelneval nädalal lõppenud, kuid nagu ma juba igalpool maininud olen, siis edasi jätkus väga tildiselt. Põhimõtteliselt olen ennast totaalselt üle mänginud, peale tööd kõik vaba aeg mängimisele kulunud ja tegelikult oleks pokkerist puhkust vaja, mille ma ka võtan. Sellest räägin hiljem.

Igatahes jõudsin ma kolmapäeval tänu sellele oma suurima FAILINI, kaotasin nl20 miski 5 buy in ja ei suutnud enam tilti ohjeldada ja lendasin nl50 ja nl100 lauda, sain nendes küll oma miinused tasa.. kuid jah, see oli väga suur fail, sest riskisin kogu oma bankrolliga ja okei, 1kord läheb õnneks, aga kui sellist asja peaks veel juhtuma, siis võin riskida praktiliselt oma bankrolliga. Ühesõnaga sellise asja kordumisel, olen ma pikas perspektiivis gambler. Igatahes ranka oli sitaks vihane ja lubas minu kanti sattudes mulle tund aega metsasõitu trossi järel teha. Ise olin ka enda peale vihane, nii samal päeval kui järgmisel päeval. See oli lihtsalt halvim asi, mida sain teha ja selle eest tuleb vastutust kanda. Põhimõtteliselt rikkusin diili reegleid. (kuigi meil suht vaba diil, kuid siiski). Peale selle pole olnud ühtegi tilti vaba päeva, lihtsalt olen mänginud harjumusest, kuigi tegelt vajan pikemat breaki.

Siin siis eelmise nädala (+ eilse päeva) graafik:

http://www.hot.ee/buildpc/graaf.jpg

Statid: 15/10/3

Nii, mis siis veel.. ahjaa, nädala eesmärk vähemalt 10k kätt sai täidetud.

Eilne päev: jälle totaalne katastroof! Graafik kah..

http://www.hot.ee/buildpc/graaf2.jpg

Tegin ülisitta mängu, sest lihtsalt ei viitsinud mängida. Mängisin ainult sellepärast, et saaks oma viimased 100 punkti täis ja boonuse vabastatud. Mänguisu polnud negramm, aga ei tahtnud seda edasi ka lükata. Sest nüüd sain boonuse lahti ära ja saab cashoutida, et starsi kolida. Starsis lükkame siis piirangud peale ka mulle, et ei saaks üle teatud limiidi mängida, enda kontrollimise ja br managemendi turvalisuse huvides. Aga jah, see viimaste punktide mängimine oli ikka jube piin, miski limpisin igast sitaga ja põhimõtteliselt käis üks suur SWING-SWANG-SWONG.. buy in yles, buy in alla jne.. lõpptulemus siiski üsna positiivne. Lahmisin kõikjal ja kõigega. Paljuski tänu sellele, et toweris sellisel kellaajal tohutult jõuluvanasid. Kahjuks ma tavaliselt öösel ei saa mängida, seetõttu ma nende suurte jõuluvanadega eriti tihti kohtunud ka pole. Mäletan, et üleelmine laupäev mängisin ka öösel ja siis tehti ka palju kingitusi. Nii, et öösel 2-3 ajal mängimine tohutult +EV.

Ranka palus mul teha ka enda kohta analüüsi., et leiaksin vähemalt 3 suuremat viga, mida teen.. pokertrackeri statistikat kasutades. Seda teen loodetavasti lähipäevil, sest nüüd nagunii miski nädal aega break.

1 küsimus rankale: kas see on väga ****, kui ma mängin JAs + QKs utg-lt samamoodi nagu AQs? Olen seda miskipärast viimasel ajal suht tihti hakanud tegema ja tundub kasumlik olevat.

Ahhaa: üldiselt tahtsin mingit asjalikku ja analüüsivat juttu kirjutada, aga nagu ikka.. öösel enne magama jäämist oli tohutult mõtteid, millest kirjutada, mis küsimused võiks esitada jne, aga nüüd jälle tööl ja pea nii tühi, et ei oska millestki kirjutada. Ja kindlasti jäid isegi pooled olulised faktid kirjutamata.

Ühesõnaga kokkuvõtteks jäi bankrolliks koos boonustega 757 usd, millele tõmban täna cashouti ja kolime sellega starsi bustolandi. Nüüd aga vahepeal puhkan, üritan miskit lugeda ja targemaks saada. Aga noh, mingeid lubadusi ei hakka andma.
Samas tahaks proovida ükskord ka siis arvuti taga vahtida, kui mul tekib tohutu inspiratsioon ja mõtted ja saaksin ükskord oma targad mõtted avaldada, mitte sellist üldist möla ajada nagu seekord jälle välja kukkus. Ei miskit tarka.

Nii ongi hjõkk, enam midagi ei tule, no ikka vapustav kuidas mõttelend töö juures koguaeg piduris. See on see neegritöö :). Ootan vastukaja!

EDIT: kellegil äkki mindseti raamatut ja on nõus seda miski diiliga laenutama?

antnx
25.11.08, 08:41
Mina ise viskan QK, JQ, KJ UTG-lt minema. Raisen ainult AJs/o AQs/o

Neid eelpool nimetatud käsi nimetatakse troubled händiks väga ettevaatlikult peab mängima


Kui pole isu mängida ära kunagi mängi! See on pmts samasuur viga kui üle BR-i mängida. Igal juhul mängimine vastu tahtmist on -EV, olenemata kaardijooksust ja joppamistest. Mängija peab olema värske, motiveeritud ja tegema oma A mängu ja seda nautima!

Marek K.
25.11.08, 09:01
Jah seepärast teengi breaki, tahtsin toweri jama lihtsalt ära lõpetada, sest rahade liikumine võtab ka nagunii aega. Ah eks siin ole niipalju keerulisi situatsioone viimasel ajal olnud igas asjas, ma ei mõtle ainult pokkeri suhtes, et ei viitsigi hetkel lähemalt seletada:P

ranka
25.11.08, 11:08
1 küsimus rankale: kas see on väga ****, kui ma mängin JAs + QKs utg-lt samamoodi nagu AQs? Olen seda miskipärast viimasel ajal suht tihti hakanud tegema ja tundub kasumlik olevat.


Oleneb, kuidas sa AQs mängid... Kui raised AQs siis QKs ja AJs mäng ei ole **** ega vale vaid täiesti õige :)

Müts maha rankapoeg'a ees, et tegi minu eest musta töö ära kokkuvõtte näol. Sellesse õpilasse on mul väga suur usk ja väga suured lootused ning ma olen päris kindel, et ta jõuab väga kaugele ning järgmine aasta kuuleme temast väga suuri tegusid. On olnud väga palju tõrkeid, langusid ning äpardusi aga õnn on olnud meie poolel ning seetõttu oleme suutnud vältida bustoks minemist.

Kohe alguses, algne roll maandus pea sinna 40 dollari kanti ja sõber juba hakkas lootust kaotama aga õnneks tuli hea jooks külla ning tõusis tagasi tuhast. Teine suurem komistuskivi juhtus seenädal, kui sõber läks suurte limiiti tiltama ning pani kogu oma rolli kui ka ühtlasi kogu projekti hävimisohtu!!! See on räige viga, see on andestamatu viga ja ma olin tõesti sitaks vihane. Vahepeal mõtlesin, et lõpetan diili päevapealt ja meie teed lähevad lahku. AGA vähemalt sõber oli aus, mitte mina ei pidanud leidma tema tildi käsi vaid sõber tuli esimesel võimalusel ja rääkis ausalt ära, et mis jamaga ta hakkama sai. Kui enne võisin anda talle 10 palli süsteemis hindeks 10, siis too tildilaks kiskus need pallid tagasi sinna 2-3 kanti AGA see ausus pani mind mõtlema ning tõstis lootused ja usu tagasi kõrgele.



Tegin ülisitta mängu, sest lihtsalt ei viitsinud mängida. Mängisin ainult sellepärast, et saaks oma viimased 100 punkti täis ja boonuse vabastatud. Mänguisu polnud negramm, aga ei tahtnud seda edasi ka lükata. Sest nüüd sain boonuse lahti ära ja saab cashoutida, et starsi kolida.
....
Aga jah, see viimaste punktide mängimine oli ikka jube piin, miski limpisin igast sitaga ja põhimõtteliselt käis üks suur SWING-SWANG-SWONG..

Ja tean täpselt, mida rankapoeg siin läbi elas ning olen täpselt sama kohta oma nahal tundnud. See boonuste vabastamine on raudselt -EV, sest mingi aeg sa enam ei mõtle, kas too viimane riveri call oli hea vaid sa mõtled, et mitu punkti on veel boonusest puudu.

Marek K.
25.11.08, 11:29
Ja tean täpselt, mida rankapoeg siin läbi elas ning olen täpselt sama kohta oma nahal tundnud. See boonuste vabastamine on raudselt -EV, sest mingi aeg sa enam ei mõtle, kas too viimane riveri call oli hea vaid sa mõtled, et mitu punkti on veel boonusest puudu.



Jah, ja tegelikult on see nii, et ütleme muidu mängides ei mõtle sellele, et palju täna saab boonust vabastatud või mis iganes, see tuleb iseenesest, läheb aega palju läheb, see nagu kõrvaline asi. Aga kui sa tahad mängimist lõpetada, st breaki teha.. aga kuna ma tahtsin selle asja seal ära lõpetada (starsi kolida) selles suhtes, et tahtsin see nädal.. vähemalt reede-laupäevani mitte mängida, siis pidin selle hädaga ära tegema, et mitte seda edasi lükata. Muidu oleksin jälle täna mänginud jne jne. Vähemalt sai see tehtud ja nüüd on hea puhkus võtta ja mõtteid koondada. Selle asemel proovingi rohkem foorumites aktiivne olla ja ka muude asjadega tegeleda.

-andres-
25.11.08, 11:42
Hea, et seekord nii läks ja projekt ikka ilusti elus püsib :). Loodame, et selliseid asju enam ei kordu.
Aga tegelikult tahaksin küsida ühte asja. Kui alguses Towerisse kolides, ütlesid peatselt, et tahad kindlasti kiirelt sealt ära PS, et soft jube ja ei harju ära. Siis järgmine nädal olid juba teist meelt, et siiski jääd Towerisse kuna mäng hakkas sujuma ja boonused olid siiski väga head.
Nüüd see nädal oled taaskord ümber otsustanud ja kolid siiski Starsi. Et kuidas siis lõpuks valiku langetasid?
Endal hetkel samasugune dilemma, hetkel olen Starsis, mõtted liiguvad Toweri poole, sest vähemalt NL10s annavad Toweri boonused küllaltki suurema panuse kui Starsi VPP-d sel tasemel. Soft on küll Starsis ülifine, kuid plaanin siiski mõningad kuud ohverdada selle kasuks, et BR kiirem kasv oleks. On see siis vale otsus või mitte? Kui viitsid selgita oma valikut :/.

Marek K.
25.11.08, 12:05
Hea, et seekord nii läks ja projekt ikka ilusti elus püsib :). Loodame, et selliseid asju enam ei kordu.
Aga tegelikult tahaksin küsida ühte asja. Kui alguses Towerisse kolides, ütlesid peatselt, et tahad kindlasti kiirelt sealt ära PS, et soft jube ja ei harju ära. Siis järgmine nädal olid juba teist meelt, et siiski jääd Towerisse kuna mäng hakkas sujuma ja boonused olid siiski väga head.
Nüüd see nädal oled taaskord ümber otsustanud ja kolid siiski Starsi. Et kuidas siis lõpuks valiku langetasid?
Endal hetkel samasugune dilemma, hetkel olen Starsis, mõtted liiguvad Toweri poole, sest vähemalt NL10s annavad Toweri boonused küllaltki suurema panuse kui Starsi VPP-d sel tasemel. Soft on küll Starsis ülifine, kuid plaanin siiski mõningad kuud ohverdada selle kasuks, et BR kiirem kasv oleks. On see siis vale otsus või mitte? Kui viitsid selgita oma valikut :/.


Tegelikkuses ma vahepeal mõtlesin ka isegi towerisse kauemaks jääda, ja oodata ära mis boonust nad mulle järgmiseks pakuvad.. softiga olen tõesti harjunud ja hetkeseisuga pole midagi eriti halba softi kohta enam öelda, tahab lihtsalt rohkem harjumist võib-olla kui teised softid. Algul ajas küll jube tilti.
Aga otsus nüüd peale breaki starsi kolida tuli sellest, et kuna sattusin tiltima, siis leppisime rankaga kokku, et kolin starsi ja paneme miskid filtrid vms asjad peale mis seal on, et ei saa kõrgemasse limiiti minna kui nlX vms..
Kuigi ma mõtlen, et ma ei taha seda viga enam korrata, siis sellega peaks asi palju kindlam olema. Muidugi pole see tegelikult peamine põhjus.. kuna igalpool räägitakse, et starsis kõvasti kõrgem tase, mis tegelikult ka on nii.. siis tahan ka seal beatima hakata. Nagu Ranka ütles, kui beatid starsis.. beatid kõikjal. Samas on ka see minimaalne limiidimuutus minu jaoks. Toweris nl20 mängisin, aga starsis nl25.. kuna seal vist polegi nl20 eksisteerimas, siin küll väike vahe limiidi poolest, kuid betsizingud jms ikkagi mõningal määral juba näiteks muutuvad jne.
Kolmas asi, bankroll on vastav selleks löögiks, et kui ma peaksin nö. õppimise käigus isegi 10 buy in nüüd näiteks starsis kaotama (mida ma loodan ei juhtu).. siis selle ajaga ma ikkagi õpiksin seal beatima loodetavasti. st et enam pole nö scared money.. 30 buy in p2ris hea roll vastava limiidi mängimiseks. Sest tuletagem meelde, nl10 alustasin ma 10 buy iniga, nl20 kuskil 14 buy iniga.

Aga sulle soovitan küll kui sa ise suudad seal ära harjuda ja tahad bontsikuid saada. Aga jah, selle softiga harjumine võtab paljudel aega.. see polnud ainult minul nii, vaid tean ka teisi kellel harjumisega suuri probleeme olnud.

Helmps
25.11.08, 12:37
Kas starsis võtad nl25 ette?

Marek K.
25.11.08, 12:57
tuleb nii välja :P

taipupole
25.11.08, 14:21
Starsis lükkame siis piirangud peale ka mulle, et ei saaks üle teatud limiidi mängida, enda kontrollimise ja br managemendi turvalisuse huvides.

Olen selle mainimist varemgi märganud.

Kas see on mingi kindel teenus ja mitte niimoodi, et tellid NL100 lauad ja kui tahad kolme kuu pärast NL200, siis sinna enam ei lasta, sest oled ise kindlat lauda soovinud ja võid gambler olla (umbes nagu depositi piirang, mida ma pakun, et väga lihtsalt ei muudeta?).

ranka
25.11.08, 15:12
Olen selle mainimist varemgi märganud.

Kas see on mingi kindel teenus ja mitte niimoodi, et tellid NL100 lauad ja kui tahad kolme kuu pärast NL200, siis sinna enam ei lasta, sest oled ise kindlat lauda soovinud ja võid gambler olla (umbes nagu depositi piirang, mida ma pakun, et väga lihtsalt ei muudeta?).


Saad panna piirangu peale, et sa ei saa mängida laudu, mille big-blind (või big bet) on $X või suurem. Maha võtmiseks/limiidi tõstmiseks kulub aega - mul kulus miski 10 tundi enne, kui nad limiiti suuremaks muutsid. Väiksemaks muutmine on instantne :)

Suht soliidne asi IMO ja soovitan KÕIKIDEL seda kasutada -- vahet pole, kas oled gambler või mitte. Sest purupurjus peaga või elu teatud hetkedel võib juhtuda vägagi imelikke ja ootamatuid asju s.h. ka bankrolli hävitamine ning sellistel hetkedel limiidi blockeerimine on kindlasti abiks. Samuti ei saa miski suvaline gambler su raha ära dumpida suurtes limiitides.

Marek K.
27.11.08, 13:05
Sai eile starsi raha ära kanditud siis, proovisin korraks ka cash tablet. Buy in hävis nagu naksti, nii et arugi ei saanud.. aga eriti ei mänginud ka. Peab algul 4 lauda mängima, uus soft alati alguses harjumatu ja ei suuda rohkem laudu jälgida.. aga muidu soft mõnusam üldiselt kui eelnevad projekti käigus proovitud toad :)

ranka
27.11.08, 13:09
Kuidas sa liikuva avatari said? :S Tahan kaaaaaa!

EDIT: Sain! TY!

Marek K.
27.11.08, 14:46
Haha nigger, my avatar rocks ;D

BuildUp
27.11.08, 21:06
Mul peaks ka avatar shootima, aga ma ei tea miks ta seda ei tee?! :'(

ranka
27.11.08, 21:33
Mul peaks ka avatar shootima, aga ma ei tea miks ta seda ei tee?! :'(


Kui sa loadid arvutist, siis ei liigu. Pane kuskile serverisse ja siis anna oma profiilis avatari sätede alt avatari asukohas link, kuhu serverisse pilt laetud.

Marek K.
27.11.08, 23:47
Btw, ma loadisin arvutist.

Marek K.
29.11.08, 08:07
Breakitud, tehtud ja oldud.. täna läheb uuesti siis tõsisemaks shootimiseks :P

EDIT: ostsin mängimiseks spetsiaalselt uue monitori ka nüüd, kõva mees rsk =)

ranka
30.11.08, 14:55
Kaheksanda nädala/Novembri kokkuvõte:

http://arion.pri.ee/images/muu/logo.jpg

Kolisimegi PokerStarsi ja nagu arvasimegi, siis sõber hakkab seal näitama väiksemat kasumit, kui toweris. Seega mitte midagi "isäralikku" ega "huvitava" ei toimunud meie jaoks. Sõber ise kiitis softi taevani, et mängida on väga nauditav võrreldes toweri pokkeritoaga.

Sõber on põhimõtteliselt viimased 2 nädalat "üksinda" ulpinud mööda merd ning täna viskasin esimest korda pilgu peale ta stattidele. Pole mitte midagi halba öelda, paistab suht solid mängija olevat. Ainuke, et liiga palju läheb showdownile -- tegelt ei lähe aga see eeldaks paremaks käe readi ja võib-olla on seal leagi poiss sees. Sõber lubas ka tegemata analüüsi lähipäevil ära teha.

Graafik/Statid:
http://arion.pri.ee/images/stake/graafik2.jpg
http://arion.pri.ee/images/stake/stats2.jpg

Turniiridega Starsis kaotas paarkend dollarit aga Toweris enne lahkumist võitis $270.

Kogu roll: $1005,68
Millest minule kuulub: $100 + $452,84 = $552,84
Sõbrale: $452,84

Kontrolltehe: $552,84 + $452,84 = $1005,68

November:
http://arion.pri.ee/images/stake/november.jpg

Marek K.
01.12.08, 14:05
Ma eitea, ei viitsi midagi kirjutada praegu. Starsis break even iga päev.

Selle kuu eesmärgid:
mängida läbi vähemalt 50k kätt, jääda kasumisse vähemalt 30 buy ini, uuel kuul liikuda nl50.

Asi selles, et halb aeg nõuab segaseid ohvreid. Tra ma nii ma nii tiltis, elutiltis, mitte pokkerist. Pljät, kajakatele mõõka vaja.

Helmps
01.12.08, 23:22
Ma eitea, ei viitsi midagi kirjutada praegu. Starsis break even iga päev.

Selle kuu eesmärgid:
mängida läbi vähemalt 50k kätt, jääda kasumisse vähemalt 30 buy ini, uuel kuul liikuda nl50.

Asi selles, et halb aeg nõuab segaseid ohvreid. Tra ma nii ma nii tiltis, elutiltis, mitte pokkerist. Pljät, kajakatele mõõka vaja.



show those fuckers, who's the boss!!

Marek K.
02.12.08, 19:40
Haudu jõudu!

http://www.hot.ee/buildpc/tere.jpg

Im FOCKER, IM SOCKER!

Meelespea ehk jaani(tildi)päeva lubadused: ei blufi enam peale cbeti calli. EI blufi üldse peale cbeti. EI TEE HEROCALLE. EI OLE NII LOOSE.

KUI TEAN ET TAHAN FOLDIDA SIIS FOLDIN, MITTE EI CALLI EGA RAISE. OK!! JÄTA MEELDE ENDALE.

EI MÄNGI ÜLE 9 LAUA!!!!!! FOLDIN ALATI JJ-AA PREFLOP!

EI TÜÜTA RANKAT LAUPÄEVA ÕHTUNI, LIKVIDEERIN ENDALE TEADA OLEVAD VEAD MÄNGUST!! FU*K =)

EI JÄÄ ENAM HAIGEMAKS, VAID SAAN HOMME ÕHTUKS TERVEKS!!

ranka
03.12.08, 02:27
Toredad, head ja õilsad eesmärgid:)

Tuul
03.12.08, 15:32
FOLDIN ALATI JJ-AA PREFLOP!

wut??

Marek K.
03.12.08, 22:13
Tra ei suuda starsis beatida, isegi kui teen oma a game, ei saa aru milles viga. Kas olen ise rigged või lihtsalt jälle downswing.

-andres-
03.12.08, 22:19
Mul läks harjumisega mingi 4-5 päeva, sain selle jooksul teada table selectioni tähtsusest, kohanesin natuke softiga ja siis hakkas asi liikuma nii nagu pidi. NL20 tundus igatahes ka väga fishine, nii et on vaid aja küsimus, kui asja jälle korda saad :).

Marek K.
03.12.08, 22:40
Mul läks harjumisega mingi 4-5 päeva, sain selle jooksul teada table selectioni tähtsusest, kohanesin natuke softiga ja siis hakkas asi liikuma nii nagu pidi. NL20 tundus igatahes ka väga fishine, nii et on vaid aja küsimus, kui asja jälle korda saad :).


Okei ma loodan ka, räägi mulle mille järgi sa laudu valid starsis?

P.S toweris m2ngisin miskit freerolli, sain hea suckouti, ehk bubble enne final tablet, miski 14 usd hittisin. Läksin lampi nl50 kemplema, roll toweris from sero to 150usd LOL

-andres-
03.12.08, 22:46
Eks mul oli pidevalt 12 lauda lahti ning kui kogunes lauda juba 3+ Shortstackerit ning olukord läks liiga nitiseks, ehk lauas passis juba peale minu 6 vpip <16 venda, siis lahkusin lauast, sest ei näinud sellel enam mingit mõtet. Uut lauda valides sai kiirelt leida laua, kus juba kuuel, seitsmel mängijal vpip >20 ning siis samamoodi, kui oli tunnike või nii madistatud ning ehtsad fishid tühjaks tehtud, ei olnud see laud enam nii suur +EV ja otsisin taas uue laua. Sest NL10 ja NL25 lauda on seal ikka lademetes, et õhtupoole leida piisavalt häid lauda. Table selection samamoodi oskus, mis tuleb selgeks õppida ning osata ära kasutada. Trios ma ei kujutanud veel midagi ette, kuid Starsis sain just selle vajalikkusest aimu, mitte et ma seda hästi teha oskaks.

Marek K.
03.12.08, 22:49
Okei tänud targa jutu eest, proovin ka lähiajal statid lauda lasta ja laudu hoolikamalt valima hakata =)

-andres-
03.12.08, 22:51
Sest tuleb ette olukordi, kus 50 laua hulgas leidub kullaauke, kus järjest istuvad vennad, kelle statid 50+/~5. Mine ja lihtsalt kühvelda raha.

Marek K.
03.12.08, 23:26
Sest tuleb ette olukordi, kus 50 laua hulgas leidub kullaauke, kus järjest istuvad vennad, kelle statid 50+/~5. Mine ja lihtsalt kühvelda raha.


Thank you, SIR! Btw, mis nime all ise esined?

-andres-
03.12.08, 23:34
Starsis andres13244, kuid tegin sealt reedel cashoudi ja lähen hetkel Towerisse siis eelkõige boonuste jahile. Hetkel veel FPP Starsis ei suutnud köita. Aga nagu praegu aru sain, siis võib cashout jõuda minuni ka jõuluõhtuks, sest tegemist esimese väljamaksega :D. Seega on mida oodata 24dal :D.

H2O
05.12.08, 21:04
Okei ma loodan ka, räägi mulle mille järgi sa laudu valid starsis?

P.S toweris m2ngisin miskit freerolli, sain hea suckouti, ehk bubble enne final tablet, miski 14 usd hittisin. Läksin lampi nl50 kemplema, roll toweris from sero to 150usd LOL


Lol!

mihke666
06.12.08, 19:57
Haudu jõudu!

http://www.hot.ee/buildpc/tere.jpg

Im FOCKER, IM SOCKER!

Meelespea ehk jaani(tildi)päeva lubadused: ei blufi enam peale cbeti calli. EI blufi üldse peale cbeti. EI TEE HEROCALLE. EI OLE NII LOOSE.

KUI TEAN ET TAHAN FOLDIDA SIIS FOLDIN, MITTE EI CALLI EGA RAISE. OK!! JÄTA MEELDE ENDALE.

EI MÄNGI ÜLE 9 LAUA!!!!!! FOLDIN ALATI JJ-AA PREFLOP!

EI TÜÜTA RANKAT LAUPÄEVA ÕHTUNI, LIKVIDEERIN ENDALE TEADA OLEVAD VEAD MÄNGUST!! FU*K =)

EI JÄÄ ENAM HAIGEMAKS, VAID SAAN HOMME ÕHTUKS TERVEKS!!




ma n2gin sinu taolist venda 12 tablemas

Marek K.
08.12.08, 21:54
Nii, teen siis ära nutuse detsembri esimese nädala kokkuvõtte!

Kõigepealt eesmärkide kulgemisest ->

1) käte arv: olen graafikust tohutult ees, võtsin kuu eesmärgiks 50k kätt ja mängisin ära üle 20k käe!
2) jääda kuu lõpuks kasumisse vähemalt 30 buy ini: FAILED, sai tohutult jälle ülemängitud.. mängisin 9-15 lauda. Oli nii tilti, rõõmu kui ka muret, kirge ja viha.. kuid tulemus väga näkane!

Seda näitab ka graafik:

http://www.hot.ee/buildpc/graafik.jpg

Kogu bankrolliks ~1070$, ei salvestanud täpset summat, sest mängisin peale bankrolli fikseerimist veel paar tuhat kätt ja ei hakka neid sellesse nädalasse lükkama. Sest see nädal uued plaanid ja tuleb tõsine distsipliini nädal.. uskuge või mitte, olen seda sitaks lubanud, kuid nüüd läheb lahti!!! Nagu graafikult näha siis nädala kasum 107.85$, seega turniiridega kaotasin ca 35$. See nädal starsis turniire ei tee ka. Välja arvatud foorumi turniir, kuhu ennast juba ära regasin.

Edaspidi proovin hakata mängima vähem käsi ja panna rõhk taas kvaliteedile, mitte kvantideedile. Sest ega see mitmekümne tuhandelisest kätemerest läbi vuramine miskit ei anna, kui sellega kaob mängu kvaliteet ja võlu. Siis võiks tõesti juba minna tehasesse tööle ja tunnitasu oleks mul tehases antud momendil kindlasti kõrgem. Kuid see selleks.

Täpsemalt ma uue nädala plaanidest rääkima ei hakka, et kuidas või mis.. proovin ära ja nädala lõpus annan teada, kas mu uus katse õnnestus või mitte. Aga võtan end tõsiselt käsile, tänane päev on selja taga.. mängisin ca 2h ja olen esimese päeva tulemusega rahul! Loodan, et suudan nädala lõpuni omale seatud distsipliini norme täita. Lisaks sellele pani ranka mulle sõbramehe poolest kohustuseks hakata lugema 2p2 foorumit. Seega kui hoian distsipliini, mängin ajaliselt vähem, jõuan lugeda rohkem foorumeid ja asjalikku juttu siis olen omadega mäel!

Muud ei oskagi, sest mis siin ikka vana sita ümber nämmutada. Eelmine nädal on juba minevik ja ees on tulevik, parem heita pilk helgesse tulevikku ja mitte mõelda enam tehtud lollustele ja mõttetustele. Seega kena ja edukat nädalat kõigile. Ja ärge mängige üle, käige väljas.. sööge saia, sööge liha jätke jonn ja jätke viha! Ja käpikud kätte, sest ise olen ka nädalakese juba tõbine olnud ja see tekitab igas asjas miinuseid, kuid on vaja positiivset.. aeg surub takka :)

Keiss
09.12.08, 10:37
Võta jah rahulikult asja :) 8 lauda oleks üsna paras, saaks mõelda ka veidike vastaste vahest väga imelike käikude üle. Küll minraisetakse ja minbetitakse jms. Ma üldiselt proovin jälgida, mis kätega nad oma käike teevad, teinekord hea teada :) Täna nägin ühte regulari näiteks KK-ga UTG minraisemas, limpasin mingi jamaga kaasa, ei hitinud, viskasin maha, regular pani edasi ja vana sõitis broke`i ühe venna vastu, kes 34s kaasa limpas. Üsna lõbus. 15 aknaga vaevalt jõuab jälgida ja notse kribada?

Marek K.
09.12.08, 12:14
15 jah vähe palju, kui statsid ka lauda kuvatud, tõmbab liiga segaseks ära. Aga alla 9-12 laua starsis pole eriti mõtet, sest seal multitablereid sitaks ja lauad nii hanguvad, et muidu võib vahepeal igavusse ära surra.

Marek K.
11.12.08, 08:16
Nädal täiega failitud siiamaani. Esmaspäeval sain oma uute ideedega hakkama, kuid teisipäeval kulgesin jälle perse omadega. Eile otsustasin mitte mängida, aga tegin ühe sit & go ringi.. 4-5 mängu, mitte ühtegi raha! Tulge appi!

Helmps
11.12.08, 16:15
Nädal täiega failitud siiamaani. Esmaspäeval sain oma uute ideedega hakkama, kuid teisipäeval kulgesin jälle perse omadega. Eile otsustasin mitte mängida, aga tegin ühe sit & go ringi.. 4-5 mängu, mitte ühtegi raha! Tulge appi!



proovi neid 1.75$ 18-man turbokaid. need easy ownage :)

Marek K.
11.12.08, 16:52
Ei viitsi päris huupi ka gämmelda, poh proovin täna cashi, vaatame kas saab asja veel. Vaatasin estpatricku videot just ja mulle tundub, et ma samasugune nitroendel olen, a kindlasti jään oskuses talle kõvasti alla ja pole selliseid reade.

Helmps
12.12.08, 08:06
Ei viitsi päris huupi ka gämmelda, poh proovin täna cashi, vaatame kas saab asja veel. Vaatasin estpatricku videot just ja mulle tundub, et ma samasugune nitroendel olen, a kindlasti jään oskuses talle kõvasti alla ja pole selliseid reade.



gämmelda? need on easylt beatitavad... br sul paigas, siis võid ühe low orbit blocki ära teha. loe svenza artikkel pnewsist ja vaata video ning need 1.75$ nigu kusi

Sulgpallur
12.12.08, 08:16
gämmelda? need on easylt beatitavad... br sul paigas, siis võid ühe low orbit blocki ära teha. loe svenza artikkel pnewsist ja vaata video ning need 1.75$ nigu kusi


Link?

Marek K.
12.12.08, 08:51
anna jah link, äkki nädalavahetusel uurin. nagunii tõmban starsist udu, sest ei suuda üldse enam mängurütmi paika saada.. lähen proovin uuel nädalal toweris uut boonust hoorata veits.. eks näha kas tuleb mänguilu veel tagasi või olengi juba läbi põlenud.

gämbling faktor see nädal 1000%, 90% kätest on suur gambling.. mäng on hullem kui enne diili algust. bankrolli kriitiliseks piiriks on seatud 900, alla selle starsis ei lase rolli. Ilmselt tagasi towerisse esmaspäeval/teisipäeval. Hetkel roll vist miski ~1050 kanti.

surka
12.12.08, 12:58
starsis seal kässis suht palju regulare, ilmselt oled seal ybergämbeldamisega silma jäänud...proovi nädalake ABCd mängida

Marek K.
12.12.08, 13:03
Oojaa, algul ma ikka mängisin seal ka oma standard mängu ja kuigi bad beatid mind tegelikult eriti ei kõiguta, st see mind tavaliselt ei aja tilti isegi kui ma 2-3 buy ini haige bad beati tagajärjel kaotan head mängu tehes, kuid ma lihtsalt.. elust olen vist tiltis. Jõudsime kokkuleppele rankaga, et proovin towerit again.

Samas ei saa väga halada ka, sest peale diili teist nädalat vms olen vist kõik nädalad kasumis olnud, vahest vähem vahest rohkem. See nädal võib tulla tõenäoliselt esimene kahjumiga nädal, kuid eks näis. Loodan parimat.

Helmps
12.12.08, 14:57
Video on svenzal siinsamas foorumis saadaval, Videode alamfoorumis ning artikli leiate pnewsist, siin ju ei tohi teistele teha reklaami..

BuildUp
12.12.08, 15:30
Mis limiiti Toweris mängima hakkad? :)

Marek K.
12.12.08, 16:02
Tegime sellise diili, et mängin nl20-s mingi 300usdi boonuksit lahti ja kui plussis olen tol hetkel, siis proovin nl50 hakata jebima. See 300 usdine boonus siis on ka esialgu buy-inide määr, mille halvimal juhul võiksin nl50-s kaotada, et tagasi nl20 liikuda. Ehk siis 6 buy ini.

Marek K.
13.12.08, 00:07
Nii! Projekt Pokerstars on minu jaoks esialgu failed! Kandsin starsist alles jäänud rolli välja ja läheb tagasi towerisse nagu mainitud. Seisuks jäi täpselt 993$!

Selle nädala kohta ilmselt mingit pikka kokkuvõtet ei tule ka, sest totally failed see ja ma siin igalpool vist piisavalt oma continuous supertilti ja seiklusi väljendanud.

http://www.hot.ee/buildpc/terehommikust.jpg

Tigrano
13.12.08, 03:16
Tegime sellise diili, et mängin nl20-s mingi 300usdi boonuksit lahti ja kui plussis olen tol hetkel, siis proovin nl50 hakata jebima. See 300 usdine boonus siis on ka esialgu buy-inide määr, mille halvimal juhul võiksin nl50-s kaotada, et tagasi nl20 liikuda. Ehk siis 6 buy ini.


Siis on sõpru oodata jälle, kõik käivad vahelduva eduga külas ;D

Marek K.
13.12.08, 08:09
nojah, loodame et suudan jälle leveldama hakata, irw!

H2O
14.12.08, 23:00
nojah, loodame et suudan jälle leveldama hakata, irw!



Kui ei suuda, siis kasutad oma avatari eeskujuks? ;D

Tigrano
15.12.08, 02:29
Kui ei suuda, siis kasutad oma avatari eeskujuks? ;D


See rankapoeg on sama vägivaldne, kui ranka, sest nagu kroonikas räägiti pidi ranka viimane pidu ööklubis kaklema hakkama ;D

ranka
15.12.08, 05:36
See rankapoeg on sama vägivaldne, kui ranka, sest nagu kroonikas räägiti pidi ranka viimane pidu ööklubis kaklema hakkama ;D


mulle tungiti kallale! Aga mu diplomaatia skill on hea ja ilmselgelt omas tema füüsilise jõu eelist üle minu, ning olin 40 x rohkem purjus kui tema ja seega oli ainus võimalus võtta kasutusele oma salarelv - diplomaatia! See tegi oma töö ning asjad lahenesid hästi.

Marek K.
15.12.08, 09:30
ROFL!

CTXrix
15.12.08, 14:50
Kuidas Toweris läheb nüüd? Oled võidujoonele tagasi saanud?

Marek K.
15.12.08, 16:08
Kahjuks mitte, kaotasin miski 4 buy ini veel ja olen teinud breaki paar päeva. Teen veel, seniks kuni mänguisu tagasi.

Helmps
16.12.08, 21:59
Viimane kokkuvõttev postitus ja teemasse kuuluv postitus ranka poolt tehtud 17 päeva tagasi... Kas oled sõbra üksinda koobast kaevama jätnud või lihtsalt ei viitsi/taha/pole aega enam siia teemasse kokkuvõtteid postitada. Huvitav lugeda neid sinu vahekokkuvõtteid. Või juba nii kaugel staadiumis, et sul pole enam midagi meile kirjutada ?

Davy
16.12.08, 22:07
Jah ranka miks sa kogu oma elu sellele foorumile ei pühenda

ranka
16.12.08, 22:07
Viimane kokkuvõttev postitus ja teemasse kuuluv postitus ranka poolt tehtud 17 päeva tagasi... Kas oled sõbra üksinda koobast kaevama jätnud või lihtsalt ei viitsi/taha/pole aega enam siia teemasse kokkuvõtteid postitada. Huvitav lugeda neid sinu vahekokkuvõtteid. Või juba nii kaugel staadiumis, et sul pole enam midagi meile kirjutada ?


Nii üht ja ka teist...

See diil on natuke "kaldesse" vajunud peale Towerist ära minekut ja minu ning rankapoja teed on ka vähem ristunud. Tema päeval üleval, mina öösel. Tema tiltis, mina mängin. Tema mängib, mina tiltis ning nii see on läinud :( Arvan, et muretsemiseks ei ole põhjust, sest kuulsin, et rankapoeg oli toweris esimese heateri teinud ning sampled peaksid hakkama jälle kasvama.

Teiseks on sellised pausid head, sest siis rankapoeg kasvab täiesti üksinda ning kui ta täiesti üksinda suudab raha teha, siis on ju päris kindel, et ta on võitev mängija. Samuti saan üle vaadata mängu veel objektiivsema pilguga, sest mina pole teda viimati õpetanud ning poole lihtsam on leida vigu.

Ühte viga heidaks rankapojale ette (hahahahahahha jube hea on ise teisi õpetada ning teiste vigu maha teha - enda silmis palki ei näe, teiste silmis pindu küll), et olen talle öelnud, et rohkem postitada ise käsi ning probleeme, et nii on areng kõige parem! Aga samas teda ei saa maha teha - 20,000 kätt keskmiselt nädalas peale tööpäevi - müts maha.

Marek K.
17.12.08, 02:37
Novot, käte postitamisega on see jama, et enamus käed mis ma mängin enda arust õieti neid ei hakka ma postitama, need mis mängin valesti saan ise kohe aru, et valesti mängitud ja failed. Samas on ka mõttetu mingeid bad beate ja suckoute pidevalt postitada? Nohh.. ütleme nii, et selle limiidi juures on raske üldse rääkida õigesti või valesti mängimisest, kuna mulle on kohale jõudnud, et siin kui head mängijad, siis mängi nutsi peale ja kui donkid siis peksa neilt raha välja millega iganes. Detailsemaid strateegilisi analüüse saab hakata alles siis tegema kui mängin juba natuke tõsiseltvõetavamas limiidis. Aga see selleks, ma miskit nädala kokkuvõtet ei hakka tegema.. ja samas pole ka kuskil kirjas et peaks iga nädal kokkuvõtte tegema. Üldiselt, ma olin vahepeal päris pikalt tiltis ja õigemini.. lihtsalt polnud õiget mänguisu ja tunnetust ja mindseti ja mida iganes.. et juba enne towerist ära kolimist oli mindset paigast ja starsis ei tulnudki see tagasi. Tegin 2 päeva breaki ja tegelesin väljaspool diili asju meelelahutuseks erineva gamblinguga. Vajadused said rahuldatud ja leidsin end taas! Vaatan kirjutan miski aeg täpsemalt-pikemalt vahepealsetest sündmustest kui isu ja viitsimine tuleb. Ehk näeb ka mõnda graafikut ja muud huvitavat asja.

EDIT: OO 200-s POST, LOL!

marguzz22
17.12.08, 08:03
Jah ranka miks sa kogu oma elu sellele foorumile ei pühenda


LOOOL

ranka
21.12.08, 19:53
Me Rankapojaga otsustasime, et roll on juba kasvanud üpriski suureks ning enam kopika pealt tulemusi ei avalda. Samuti valmistume 50NL liikumiseks, roll on valmis ja kui sõber tunneb, et mindset on õige, siis ta ka shoti sinna võtab. Seega 50NL-ist hakkab ka limiit, kus hakkavad põrkuma juba elukutseliste mängijate teed. S.t. et seal limiidis on mängijaid, kelle leib sõltub sõna otseses mõttes mängust ning iga vastase nõrkuse kasutamine tähendab talle suuremat sissetulekut. Ka siin foorumis on mängijaid, kes 50NL-ist elatuvad.

Seega ei avalikust me ka enam strateegilisi nippe ega hakka avalikustama nõrkusi. See muidugi ei tähenda seda, et me enam midagi ei avalikusta - ikka. Monhtly või weekly graafikud jne. Samuti, kui midagi suuremat toimunud.

See nädal siis sõber grindinud toweris ja tundub, et ta on leidnud gamblemise soone nii turniiripokkeris, kui ka automaatites :P ISe täpsemalt rääkima ei hakka, kui sõber tahab, siis vestleb ise.

Marek K.
23.12.08, 04:46
Tegin esimese ametliku nl50 shoti. Ei läinud hästi, kaotasin 4 buy ini. Algatuseks sain mõned suuremahulised bad beatid ja siis tekkis vahepeal ka kerge tilti sündroom. Kindlasti ei anna kohe selle peale alla, kuna see liiga väike kogemus otsuste langetamisel. Teen homme veel ja kui asi positiivsuse poole ei lange, siis tagasi nl20 mõneks ajaks. Proovin teha ka veits kinnisemat mängu.

Tigrano
23.12.08, 04:55
Tegin esimese ametliku nl50 shoti. Ei läinud hästi, kaotasin 4 buy ini. Algatuseks sain mõned suuremahulised bad beatid ja siis tekkis vahepeal ka kerge tilti sündroom. Kindlasti ei anna kohe selle peale alla, kuna see liiga väike kogemus otsuste langetamisel. Teen homme veel ja kui asi positiivsuse poole ei lange, siis tagasi nl20 mõneks ajaks. Proovin teha ka veits kinnisemat mängu.


Tore oli Sind laudades näha, sest fishe oli ju tohutult, ainult kahju, et Sul ei õnnestunud sokkudelt raha kätte saada ja kaotasid 4 buy inni. Muidu paistis, et mängid suht solid mängu ja callid mind suht palju, mis mulle muidugi väga meeldib, sest siis saan anda sulle rohkem tagasisidet, kui mingit elu leaki näen.

Mul läks muidu suht hästi ja jäin Sinuga võrreldes 12 buy inni plussi.

Homme kohtume laudades ;)

Keiss
23.12.08, 07:32
Wow, 12 buy-iniNL50-s ;D

Marek K.
23.12.08, 12:40
Mul vennal läks ka suht hästi, samal ajal.. kahjuks ei saanud osades fishides laudades olla, sest ongame ei lase cashis samas lauas 1 ip pealt mitmel inimesel olla, mis on ka loogiline. Aga samas pean kindlasti veel ühe korraliku sessi tegema, eile ikka outdrawiti mind julmalt ja tehti aka AA vs JJ suckoute mitmeid, kuid see on suht standard halvem päev.. aga lihtsalt jama on see, et kui see alati juhtub esimeseste sesside jooksul uues limiidis, siis paneb ikka kerge põntsu :P Aga pole hullu. Loodan täna mängida ja paremaid tulemusi näha :P

Tigrano
23.12.08, 12:53
Mul vennal läks ka suht hästi, samal ajal.. kahjuks ei saanud osades fishides laudades olla, sest ongame ei lase cashis samas lauas 1 ip pealt mitmel inimesel olla, mis on ka loogiline. Aga samas pean kindlasti veel ühe korraliku sessi tegema, eile ikka outdrawiti mind julmalt ja tehti aka AA vs JJ suckoute mitmeid, kuid see on suht standard halvem päev.. aga lihtsalt jama on see, et kui see alati juhtub esimeseste sesside jooksul uues limiidis, siis paneb ikka kerge põntsu :P Aga pole hullu. Loodan täna mängida ja paremaid tulemusi näha :P


Nägin Su venda laudades ja samuti nägin ka seda AA vs JJ suckouti, mis ei olnud kõige lõbusam. Loodan, et täna tuleb hea sess ja saad ennast kohe NL50 vedama.

H2O
23.12.08, 19:42
Edu uues limiidis siis ::)

Marek K.
24.12.08, 01:33
Kahjuks ei saanuld nl50 vedama, downswing leidis vale aja ründamiseks :P Back to nl20

ranka
24.12.08, 09:38
Kahjuks ei saanuld nl50 vedama, downswing leidis vale aja ründamiseks :P Back to nl20


Keda kotib!

Mees kukub, mees ei jää maha lebama vaid tõuseb ja on veel tugevam kui enne!

jrgn hell
24.12.08, 11:06
aga mis nende automaatide ja turniiridega oli?

Marek K.
24.12.08, 13:48
Ee.. ma eitea, mis turniiridega oli :P A lihtsalt käisin gamblemas mingi päev kasinnis ja triobetis ja sain j6ulupreemiat veic :P

rmartin
26.12.08, 18:58
Tere,
algaja pokkerimängijana paluks tõlget. Mida tähendab võitsin/kaotasin 4 buy ini?
Iga sessi alguses saad ju ise valida, mis summaga lauda lähed? Seega ju kerge vahe kas kaotasid 4x10 või 4x100 raha. Ehk sisuliselt ei ütle see 4 buy ini mulle midagi.
Või räägin ma hoopis mööda?

Tervitades,
Martin

antnx
26.12.08, 19:19
Buy In-i all mõeldakse maximum summat teatud limiidis mida sa saad lauda kaasa võtta.Näiteks kui on NL10 ehk siis Max buy in on 10$ siis kui sa kaotad 4buy in-i siis sa kaotasid 40$

Marek K.
26.12.08, 19:30
Jah just nii sir antnx! :)

Nii, tegin siis täna ranka tungival soovil uue proovi nl50-s. NO PERSSE, MA EI READI NEGRAMM NEID VENDI.. ÜHEL HETKEL OLEN MEELETU BLUFFI OTSAS JA SIIS KUI OTSUSTAN OTSUTAVA CALLI TEHA, SIIS ON NUTS VASTAS.. ei üldiselt, mul pole selle limiidi jaoks piisavalt kotte veel ja pean ennast AFJKLAsfasjfjklösdfjlösd kuskil coachima või mingiks suureks strateegiafoorumi fänniks hakkama.. ja tra raudselt on scared money tunne ka ikka, sellepärast tulevad ka valel ajal valed otsused.

Siin siis tänane graafik.. esimesed ca 200 kätt, nl50 hävingut ja siis 1,5k nl20-s kahjumi tagasi töötlemiseks..

http://www.hot.ee/buildpc/huia.jpg

jrgn hell
26.12.08, 20:05
ja siis 1,5k käega nl20s 6bi

tra müstika ikka, ma kahtlustan täietsi siiralt et olen pokkeri näol leidnud järjekordse asja, millele sitaks aega pühendada, aga annet null, nagu terve elu iga viimase kui hobiga. Peaks endal kangiga pähe andma, siis debiilikuna selgub üsna ruttu see üks anne, mis igal inimsel on, sest teistes asjades oled sa nii sitt, et pead lihtsalt varem või hiljem oma ande juurde jõudma

-andres-
26.12.08, 21:07
Rankapoeg, kontakteeru Tigranoga, ma arvan, et ta laseks sul ilusti läbi Mikogo oma sesse vaadata ning sealt õpib vastaste lugemist tohutult. Ma tegin ühe öise sessi Tigrano ja Buildup-ga ja sain meeletult uusi mõtteid ja teadmisi, kuidas kindlate vastastega mängida. Sul peaks juba Toweri mängijate kohta korralikud readid ka olema, seega arvan, et natuke uurimist ja puurimist ja beadid juba ilusti NL50t :).

Marek K.
26.12.08, 22:10
Okei, eks tuleb vaadata jah kuidagi.. miskit! A nüüd jama, algavad kohe-kohe tööpäevad jälle ja siis jäävad öised mängimised ära :(

EDIT:

starsis üks eestlasest superuser..

ma olen põlvest saati pime muidu kui kotib kedagi says:
kle mingi jama ma olen joogine ja starsis näen kõigi kaarte
ma olen põlvest saati pime muidu kui kotib kedagi says:
tegelt ka

-andres-
26.12.08, 22:11
Mul on Ülikoolis vaheaeg ja siis kuni Jaanuari lõpuni pmst sess, kus ööd võivad ikka mängused olla :P. Aga edu sulle laudades :).

Keiss
27.12.08, 04:02
nl50-s NO PERSSE, MA EI READI NEGRAMM NEID VENDI.. ÜHEL HETKEL OLEN MEELETU BLUFFI OTSAS JA SIIS KUI OTSUSTAN OTSUTAVA CALLI TEHA, SIIS ON NUTS VASTAS.. ei üldiselt, mul pole selle limiidi jaoks piisavalt kotte veel ja pean ennast AFJKLAsfasjfjklösdfjlösd kuskil coachima või mingiks suureks strateegiafoorumi fänniks hakkama.. ja tra raudselt on scared money tunne ka ikka, sellepärast tulevad ka valel ajal valed otsused.


Ära muretse, ma olen umbes sama kaugel kui sina vist kuna täpselt samad tunded ja olukorrad esinenud seal.

Aga mul on tunne, et ........... ju nõu?

Marek K.
27.12.08, 08:11
mis tunne?

Keiss
27.12.08, 08:29
Et varsti, kunagi, mingi aeg olen NL50 regular.

CTXrix
27.12.08, 09:20
Et varsti, kunagi, mingi aeg olen NL50 regular.


Muidugi oled, harjumise asi lihtsalt. :) Keep the faith!

Tigrano
27.12.08, 23:58
mis tunne?


Nagu mingi nohu rohu reklaam, et ma tean mis tunne sul on, ei sa ei tea ;D

Tigrano
28.12.08, 00:02
Samas, ükskord nägin Sind laudades, siis küll Sul mingit scared money tunnet ei olnud, sest iseg callisid 3beti 23s jne võis tegu olla ka TILTis mänguga, sest nägin ennem beati saamas Sind.

Marek K.
28.12.08, 00:54
kätt on näidata?

Tigrano
28.12.08, 01:51
kätt on näidata?


Ehk isegi on.

Edu laudades, jätan fishid sulle ei saa lihtsalt mängida jään konkreetselt magama lauataga ehk paari h pärast kohtub, kui veel grindid :D

Halvik tuli ka seltsi ;)

Marek K.
28.12.08, 02:00
Vb ma isegi mäletan seda kätt kui see oli sinu vastu, see oli shorthanded laud esiteks + mul oli lisaks veel miski masti v6i rea draw.. ja mulle tundus, et blufid :)

ranka
28.12.08, 03:29
Postitage käsi siia, tahan näha!

surka
28.12.08, 12:01
Postitage käsi siia, tahan näha!

Ai-Ai
Rankapoeg hakkab nuuti saama :D

ranka
28.12.08, 12:09
Ai-Ai
Rankapoeg hakkab nuuti saama :D


juba nägin kätt ning tegu ei olegi kõige hullema käega. Kõige parem ka ei ole aga käib kah ;)

Helmps
28.12.08, 12:54
Ai-Ai
Rankapoeg hakkab nuuti saama :D


ega koguaeg ei saagi präänikuga ülesse kasvada ainult

Marek K.
28.12.08, 14:04
MOLDOVA VANASÕNA: NIT ei saa alati võitja olla, kuid iga gambler saab ükskord oma karistuse!

Fortune
28.12.08, 16:52
juba nägin kätt ning tegu ei olegi kõige hullema käega. Kõige parem ka ei ole aga käib kah ;)


Postita see käsi ikkagi siia, ma tahan näha mis nalja ta tegi seal :D

BuildUp
28.12.08, 23:31
Tekkis küsimus, et sa mängid Toweris NL20 ja tahad kohe peale seda NL50 minna. Vahele jääb aga ka NL30. Miks sa selle vahele tahad jätta? Liigselt NL50 regulare või midagi muud?

Marek K.
29.12.08, 03:08
Mängin nl30 ka.

Marek K.
02.01.09, 07:22
Head uut aastat kõigile!

Olen nüüd kokku ca 10k käsi nl50-s mänginud.. esimesed suuremad sessid hävisin kokku 10 buy ini, kuid asi on hakanud vaikselt paranema ja tunnen ennast veits kindlamalt juba nl50. Kui miskit hullu enam ei juhtu siis ilmselt jäängi nüüd nl50, et seda regulaarselt beatima hakata. Kui nii kaugel, et beadin seda täie pasaga, siis tuleb hakata tõsisemalt analüüsimisega tegelema, et winratet tõsta.

Soovin kõigile edukat pokkeriaastat ja mõnusat beatimist :) Ja ärgem tehkem järeldusi kogu aastaks juhul kui aasta esimesed päevad on läinud suht sitasti või downswingiselt :P

Tigrano
02.01.09, 07:40
Head uut aastat kõigile!

Olen nüüd kokku ca 10k käsi nl50-s mänginud.. esimesed suuremad sessid hävisin kokku 10 buy ini, kuid asi on hakanud vaikselt paranema ja tunnen ennast veits kindlamalt juba nl50. Kui miskit hullu enam ei juhtu siis ilmselt jäängi nüüd nl50, et seda regulaarselt beatima hakata. Kui nii kaugel, et beadin seda täie pasaga, siis tuleb hakata tõsisemalt analüüsimisega tegelema, et winratet tõsta.

Soovin kõigile edukat pokkeriaastat ja mõnusat beatimist :) Ja ärgem tehkem järeldusi kogu aastaks juhul kui aasta esimesed päevad on läinud suht sitasti või downswingiselt :P


Soovin sulle edu NL50 avastamisel. Omaltpoolt soovitan teha natuke eeltööd regularide kohta ja siis on pärast laudades kõvasti kergem.

Edukat pokkeriaastat ka sulle,

Tigrano

Marek K.
02.01.09, 07:55
eeltööd? datamine? või mis sa mõtled?

taipupole
02.01.09, 09:25
Omaltpoolt soovitan teha natuke eeltööd regularide kohta ja siis on pärast laudades kõvasti kergem.


Ära anna selliseid soovitusi. Purustas mu niigi. Mis siis veel saab, kui uurima hakkab :(

Marek K.
02.01.09, 12:45
taipupole, kes sa toweris? h2lvikk?

Tigrano
02.01.09, 14:16
eeltööd? datamine? või mis sa mõtled?


Kui käsi pole, siis datamine ja kui regularid teada, siis väike HEMi analüüs ;)

Marek K.
02.01.09, 14:19
Pean ka vist hemi jaoks raha loovutama, sest pokerface 90 day trial hakkab vaikselt otsa saama

Tigrano
02.01.09, 14:23
Pean ka vist hemi jaoks raha loovutama, sest pokerface 90 day trial hakkab vaikselt otsa saama


Standart olukord, osta ära ;D

goldec
02.01.09, 14:39
Pean ka vist hemi jaoks raha loovutama, sest pokerface 90 day trial hakkab vaikselt otsa saama
Võid pokertrackerit ka proovida 90 päeva :D
Sa ei kahetse ;)

-andres-
02.01.09, 14:45
Tal ongi trackeri 90nene Trial kohe läbi :).
Kuna enamustel HEM, siis sellega kergem läbi ajada.

Marek K.
02.01.09, 14:53
Ma eitea, ma pole hemi ise varem proovinud, ma ei saa aru miks seda rohkem kiidetakse.. kui pean nüüd lõpuks ostma, siis ostan sellepärast et olen rott ja HEM on odavam :)

taipupole
02.01.09, 20:53
taipupole, kes sa toweris? h2lvikk?


Ega siis kohe solvama pea :'(

BuildUp
02.01.09, 21:18
Ega siis kohe solvama pea :'(

ROFL

Tigrano
02.01.09, 21:29
Ega siis kohe solvama pea :'(


Irw ;D ;D ;D

ranka
04.01.09, 14:33
See on täiesti EBAREAALNE. Peale seda, kui Klambriga diili ära lõpetasime avanes mul MSN ja sõbra esimene lause: "lõpetame diili ära". Mul esimene mõte, et sõbral läks midagi väga halvasti, et ei taha enam pokkerit mängida aga ei. Sõber plaanib, et ta hakkab mingi aeg elukutseliseks ja siis oleks parem praegu diil ära lõpetada, pool kasumist + $100 mulle tagasi anda ning siis 20NL-is uuesti end üles grindida. Ja kui siis 50NL siis saab juba hakata kasumist välja kakkuma ning elukutseliseks hakata.

Mulle endale tundus too nii naljakas, et suht INSTA peale klambri diili lõpetamist ja msn akna avamist avanes rankapoja aken. No selline tunne nagu oleks kokkumäng nende kahe poolt. Hommikusöögi lauas ka veel mõtlesin, et mis kuradi imelik päev see on ;)

Kokkuvõttes see diil oli meile mõlemale väga kasumlik. Natuke vähem, kui kolme kuuga kasvatas sõber sajast dollarist 1426 dollarit. Millest $100+$663 ($773) ja $653 kuulub rankapojale. Seda on pea 30 buy-ini jagu raha ,et ta saaks 20NL jätkata ning edasi minna omal käel 50NL. Samuti kasumiga olen mina väga rahul, kuna tõesti ei pidanud eriti suuri pingutusi siia diilile panema ning seega sain päris viisaka tunni hinde omale.

http://www.pokkeriprod.com/ranka/pildid/rankapoeg.jpg
http://www.pokkeriprod.com/ranka/pildid/rankapoeg2.jpg
http://www.pokkeriprod.com/ranka/pildid/rankapoeg3.jpg

Seega diil läbi ;( Sõbrale soovin edu, jõudu ja jaksu laudades ning loodame, et kõik läheb nii (ja isegi paremini), kui ta plaaninud on!

Ja minu nõuanne sõbrale: Winrate on väga väike (algaja kohta hea) aga nüüd see peaks hakkama tõusma MITTE ENAM LANGEMA! Kui winrate ei tõuse, siis teeb midagi väga valesti ja soovitan uurida rohkem mängu.

EDU!

Tigrano
04.01.09, 14:59
Huvitav kokkulangevus dealide lõpetamisega, irw. Kindlasti oli deal rankapojaga mõlema jaoks kulda väärt, sest rankapoeg on teinud lühikese ajaga suure hüppe ja mängib juba nl5o laudades vaikselt, samuti sai ranka väikese tasu deali eest ja kinnituse, et võib edaspidi ka dealidele mõelda. Vahepeal, esimeste dealidega nagu nägin oli asi päris nutune ja igasugune dealide andmine näis suht mõtetu tegevus juba.

Edu tuleb soovida nüüd rankapojale, kes kavatseb hakata elukutseliseks, kui ma pole valesti aru saanud. Alguses kindlasti ei pruugi olla kõik nii lihtne aga loodame, et saad vedama. Kindlasti töö kõrvalt, nii kiiresti ei areneks, seega plaan ei ole üldse väga paha. Ainuke asi mille üle peaks muret tundma on bankroll ja tagatis, et kui midagi juhtub, siis kohe jännis poleks.

Edu edaspidiseks,

Tigrano

Marek K.
04.01.09, 15:21
Jah, eesmärgiks olekski ca 2 kuu pärast töölt lahkuda, mingi väike tagatis on olemas.. kuid kindlasti peaks asi nii kulgema, et saaks selle ajaga endale mingi kindlama tagatise pokkeriga kindlustatud. Aga eks elame näeme.

Tigrano
04.01.09, 15:38
Jah, eesmärgiks olekski ca 2 kuu pärast töölt lahkuda, mingi väike tagatis on olemas.. kuid kindlasti peaks asi nii kulgema, et saaks selle ajaga endale mingi kindlama tagatise pokkeriga kindlustatud. Aga eks elame näeme.


Mida suurem tagatis seda lõbusam saab olema Sinu pokkerikarjääri algus, seega tegele tõsiselt sellega ;) Ülejäänud tuleb ajaga.

zyxxx
04.01.09, 15:46
Ehh, just praegu istusin lauda ja vaatasin, et rankapoeg ka lauas. Mõtlesin, et oi oi oi, olen kogemata nl50 lauda istunud, aga näedsa siit lugedes asi kohe selge :)

marguzz22
05.01.09, 16:05
jama see,et mängud võivad kokku tõmmata varsti, mina ei oleks ntx nõus tööl ara tulema alla 30K teenimisteaaaaa

Tigrano
05.01.09, 20:55
jama see,et mängud võivad kokku tõmmata varsti, mina ei oleks ntx nõus tööl ara tulema alla 30K teenimisteaaaaa


Miks sa arvad, et mängud nii äkitselt peaks kokku tõmbuma? Kindlasti sõltub töölt äratulek, praegusest tööst ja teenistusest ning väljavaadetest.

Marek K.
05.01.09, 23:17
1 asi on see, et jah ma ei arva, et ma hakkan pokkeriga kohe 30k kuus teenima. Aga, mul point rohkem selles, et kui ma teenin kasvõi natukenegi rohkem kui praegu lihttöölise palgaga tööl olles.. siis ma tulen töölt ära. Ja just sellepärast, et jääks rohkem aega enda pokkeriskilli arendamiseks jne jne.. see teatud määral isiklik teema ka, aga ei hakka siin sellest rääkima.

Tigrano
06.01.09, 07:58
1 asi on see, et jah ma ei arva, et ma hakkan pokkeriga kohe 30k kuus teenima. Aga, mul point rohkem selles, et kui ma teenin kasvõi natukenegi rohkem kui praegu lihttöölise palgaga tööl olles.. siis ma tulen töölt ära. Ja just sellepärast, et jääks rohkem aega enda pokkeriskilli arendamiseks jne jne.. see teatud määral isiklik teema ka, aga ei hakka siin sellest rääkima.


Oli näha, et sa oled kõva grindija, siis Toweris kõvasti grindides oletame 100 000 kätt nl50+ on sul kuus 1500$ boonuste näol garanteeritud. Nüüd teiseks fishe on palju ja tight stiiliga ja mitte regularidega võideldes, maksavad fishid sulle kindlasti välja selle ajaga teise 1500$ mis oleks ääretult vähe veel ;)

Marek K.
06.01.09, 08:58
Tnx innustuse eest :)

H2O
07.01.09, 11:18
Varsti on sul sellised rahataskud nagu su avataril sellel tulnukal kerad :D. :club:

Marek K.
08.01.09, 21:03
Ei, varsti on mul samasugused kerad!

taipupole
14.01.09, 11:32
Ei, varsti on mul samasugused kerad!


jäid mumpsi või?

Marek K.
14.01.09, 11:56
Enamv2hem jah, uneh2ired tegelt!

Tigrano
14.01.09, 11:59
Kuidas läheb, oled saanud asjad jooksma nii nagu plaanisid?

Marek K.
14.01.09, 12:04
Ei saa kurta jah, üpriski hästi on läinud, eriti viimased päevad :) Aga jama selles, et tegelt ka miskid unehäired, suht perses on olek. Selles suhtes, et noh ca 10h olen tööl päeval ja siis miski 4-5h üritan päevas pokkerit grindida ikka. Aga jama selles et öösel ei tule enam üldse und enam ja siis healjuhul miski 5 ajal hommikul tuleb uni ja siis ca 2h und ja tööle vaja minna, siis magaks eitea kui kaua. 3 viimast hommikut ärgates haige pokerface ees peeglisse vaadates.