PDA

View Full Version : NL100 @ Pacific Poker (angerjaistandus)



hotcocacola
09.08.09, 13:16
http://www.megaupload.com/?d=PUJ7WA98


Aga palun. Tekst jäi peale.
Endale meeldis kõige rohkem: 00:48:00, kui üleval keskel KQ-ga hakkas action.
Igasugune info on teretulnud.
Video 1h 20min pikk, mis koosneb mängust ja statside ülevaatamisest (lõpus).

Faili suurus 370 MB



Sergei says:
350MB.

Sergei says:
Nagu juba "Prison break'i" tõmbaks. :D

räääix. says:
see ongi ;D

faronel
09.08.09, 13:59
00:15:30-00:15:45:

"St nad ei ole otseselt maniakid, lihtsalt lilla värv on nagu ******** ja annab raha kergelt." :D

P.S. Päris julm regularide sittumine käib. Kutt isegi positsioonis JJ'e fold'ib 4xBB raise'i peale pre-flop'is ära. :D

See 00:48:00 on tõesti irw.

hotcocacola
09.08.09, 14:04
aga nii ongi ;D

QKulgur
09.08.09, 14:40
väga lahe! kõik hakkasid järsult videosi tegema ;D
kohe panen tõmbama

QKulgur
09.08.09, 16:24
Väga haige kaardijooks oli sul ikka ja fishe jagus kah ikka nobedalt. Sa pane seti floppamise protsendi stat ka omale.. see võis sul mingi 25% kyll olla.

hotcocacola
09.08.09, 16:46
Eilne set% oli 15,4%.

hillu
10.08.09, 19:17
Noh...kuradi... päris kõva faking video oli kurat.

hotcocacola
10.08.09, 19:44
ma tänan :)

Matzet
11.08.09, 01:31
Noh...kuradi... päris kõva faking video oli kurat.

+1

Fortune
11.08.09, 03:29
Haha, kena video ;D, 2 korda jõudsid veel kõnesid vastu võtta ja msnis rääkida ;D
Pacificu softist pole vist mõtet rääkidagi, väga kuldne see ei tundund, kui 8 lauaga on hämming ja aeg-ajalt pooled lauad sitoudivad :D
Aga kena hiiter küll ja fishid maksid kõik kenasti välja kah ja rohkemgi veel. Very nice (y)

hotcocacola
11.08.09, 09:32
kui videot mitte teha, siis 8 lauda on soliidne teha :), ei sitoudi (kui siis väga harva, kui keskendud pikalt ühele konkreetsele lauale).
aga videot tehes jutustad ja mõtled rohkem, seega rohkem sitoute :P

ma tänan :P

hotcocacola
12.08.09, 12:58
lol @ cornholio

hotcocacola
27.08.09, 14:00
Tegin teise video veel.
Algus on super, head readid ja muu pahn, kyll aga lõpus olin tildis ja paras spewmonkey

http://www.sendspace.com/file/ehxjjf

räim
28.08.09, 01:33
Hmm vaatan. 15,4 tollise peal küll kehva vaadat nii väikeseid laudu, aga huvitav ikka. aga mis seal ragiseb nii kõvasti?

ranka
28.08.09, 01:42
Hmm vaatan. 15,4 tollise peal küll kehva vaadat nii väikeseid laudu, aga huvitav ikka. aga miks ragiseb nii kõvasti?


Mõistus ;D

hotcocacola
28.08.09, 01:54
sest mu läpakas on üle elanud 5 tuumasõda :D, seal hulgal siider ja õll :D
hea et üldse emaplaat terve on :D
mikker suht krabisev v*tt ;D

räim
28.08.09, 12:28
Mõistus ;D


lol

Bikewarrior
29.08.09, 06:57
See esimene video oli küll kuldne. Tra mis fishid pacificus. :D

Diadema111
03.09.09, 13:14
Harotz Dima ;D

hotcocacola
07.09.09, 08:03
NL200 video, 6max

http://www.megaupload.com/?d=XYQFQAJN

TaaviK
07.09.09, 14:45
Ütlen sulle kohe ausalt ära: sa oled ikka üsna bad. Olen seda tegelt ammu juba teadnud, aga jah see video pani küll korraliku punkti. Nl200 regularina võin kohe öelda, et lähitulevikus ei hakka sa kindlasti seda limiiti biitima, ma isegi imestan, kuidas nl100s nii edukas oled?? Olgu ma saan aru, et saidil on palju fishe kes maksavad, aga regularide vastu sa lihtsalt ei saa.
Mõned vead paljudest, mis silma jäid: liiga kõrged cbetid, bad bluff spotid, liiga marginaalsed 3betid, sitad callid OOP, kesine HUD layout, ei oska süveneda vastase statsidesse, committid ennast 3bet pottides ära, sõimad mängijaid chatis, ei oska õigel ajal quitida, lähed tilti, lähed tilti video tegemise ajal, postitad oma bad video foorumisse....jne jne

jarlop
07.09.09, 21:43
Väga hästi öeldud TaaviK

LuuK
07.09.09, 22:03
sõimad mängijaid chatis, lähed tilti, lähed tilti video tegemise ajal, postitad oma bad video foorumisse....jne jne


ma pole küll kuskil näinud kirja, et tegu on õppevideoga. imo + kirja cocale, et julgeb ka sellist videot avalikult kättesaadavaks teha.

räim
07.09.09, 22:22
Ütlen sulle kohe ausalt ära: sa oled ikka üsna bad. Olen seda tegelt ammu juba teadnud, aga jah see video pani küll korraliku punkti. Nl200 regularina võin kohe öelda, et lähitulevikus ei hakka sa kindlasti seda limiiti biitima, ma isegi imestan, kuidas nl100s nii edukas oled?? Olgu ma saan aru, et saidil on palju fishe kes maksavad, aga regularide vastu sa lihtsalt ei saa.
Mõned vead paljudest, mis silma jäid: liiga kõrged cbetid, bad bluff spotid, liiga marginaalsed 3betid, sitad callid OOP, kesine HUD layout, ei oska süveneda vastase statsidesse, committid ennast 3bet pottides ära, sõimad mängijaid chatis, ei oska õigel ajal quitida, lähed tilti, lähed tilti video tegemise ajal, postitad oma bad video foorumisse....jne jne


Mitu videot sa oled ise võtnud vaevaks teha?

krayzie
07.09.09, 22:49
kui võidad siis ära muuda midagi

tho ma ise ei mängiks nii :/

hotcocacola
07.09.09, 23:30
jarlop, kes sulle putru pakkus? sina võid heameelega naxerbustolanderigaiga ühte põldu jagada...tõenäoliselt lähitulevikus jagad kah.
siinkohal on mul eriline arvamus sinu kohta ja kohe kindlasti ma ei hakka seda siin kirjutama :)


taavik, ma tänan tagasiside eest. Olen ammu öelnud (isegi videotes), et paljud võis öelda, mis valesti teen, kui teen. Ja minuarust sa oled ainuke, kes selle lõpuks välja ytles. :) ::)
Ma ei peagi end mingiks staariks.
Ka 2+2s öeldi, et ma ei biidi nl200 mängu, kuna seal teen halba mängu. Aga noh, nagu ytlesin, tulin käppelt nl100sse tagasi.
Ja obv et kui ei proovi, ei saa kunagi teada...kas keegi vaidleb sellele vastu?! Ma arvan et mitte :)

Mis puutub hudi layouti, siis reaalselt on mul seal vaid need, mis vaja. Kui midagi muud vaja, siis vaatan järgi. Sest pean enda mälu piisavalt heaks, et teada kuidas keegi mängib (just nl100s). Küll aga seal leidub rohkelt uusi mängijaid...nende vastu nats keeruline.

Regularid...jep...kuid suur vahe on NL100 ja NL200 regularidel.

Aga palun :P, öelge veel midagi, kui soovi on.
Sest ainult tagasiside põhjal saab mängu muuta


tänan veelkord taavit

hotcocacola
07.09.09, 23:31
ma pole küll kuskil näinud kirja, et tegu on õppevideoga. imo + kirja cocale, et julgeb ka sellist videot avalikult kättesaadavaks teha.


täpselt nii
ma pole kordagi öelnud, et teen õppevideosid :)

hotcocacola
07.09.09, 23:37
sõimad mängijaid chatis, ei oska õigel ajal quitida, lähed tilti, lähed tilti video tegemise ajal




vot sellele vaidlen vastu ;D
ausalt öelda kirjutan chatti väga vähe...
chat on mul mingi 95% ajast kinni.
kui keegi ajab mind tilti, siis mix ma ei või natukene tiltida :P
ma arvan, et tilt managemendiga on väga paljudel probleeme ja arvatavasti ka sinu tilt management pole perfectsel tasemel.

mis puutub fishide sõimamist siis, see on kyll pokkeri eetika vastu, AGA......kes meist seda teinud poleks? Kui väga vaja, siis teevad seda kõik.
Vahe on lihtsalt selles, et regular fish on enivei lauas edasi...kyll aga uusi vendi ma ei sõima.
Ja veel rohkem ma ei sõima selliseid monster giga hyper fishe :)

McFoldberg
08.09.09, 00:08
Mul on küll 100% random sellest kõigest...
Aga imo überlol, et sa ennast kaitsed :)

hotcocacola
08.09.09, 00:52
ma ei kaitse ennast ;) vaid võtan sõna !
peale selle, mul väga pohhui sellest mis on mänguväline ;)
vaevalt et chatis tõmblemine minu mängu parandab

ranka
08.09.09, 01:16
jarlop, kes sulle putru pakkus? sina võid heameelega naxerbustolanderigaiga ühte põldu jagada...tõenäoliselt lähitulevikus jagad kah.
siinkohal on mul eriline arvamus sinu kohta ja kohe kindlasti ma ei hakka seda siin kirjutama :)


taavik, ma tänan tagasiside eest. Olen ammu öelnud (isegi videotes), et paljud võis öelda, mis valesti teen, kui teen. Ja minuarust sa oled ainuke, kes selle lõpuks välja ytles. :) ::)
Ma ei peagi end mingiks staariks.
Ka 2+2s öeldi, et ma ei biidi nl200 mängu, kuna seal teen halba mängu. Aga noh, nagu ytlesin, tulin käppelt nl100sse tagasi.
Ja obv et kui ei proovi, ei saa kunagi teada...kas keegi vaidleb sellele vastu?! Ma arvan et mitte :)

Mis puutub hudi layouti, siis reaalselt on mul seal vaid need, mis vaja. Kui midagi muud vaja, siis vaatan järgi. Sest pean enda mälu piisavalt heaks, et teada kuidas keegi mängib (just nl100s). Küll aga seal leidub rohkelt uusi mängijaid...nende vastu nats keeruline.

Regularid...jep...kuid suur vahe on NL100 ja NL200 regularidel.

Aga palun :P, öelge veel midagi, kui soovi on.
Sest ainult tagasiside põhjal saab mängu muuta


tänan veelkord taavit


Minu arvates hea mängija tänab teist mängijat kriitika eest - olgu see õige või vale ja kasutab seda infot enda kasuks ära, mitte ei hakka e-peenise suurust võrdlema.

2ssapaar
08.09.09, 01:19
KQs käsi blind vs blind Q88 flopil ei saa foldida 3-bet potis. Ta võis igasuguse pasaga seal shove'ida alates TT kuni 76dd. Paneks hea meelega rahad sisse.

hotcocacola
08.09.09, 01:28
aga ma ju tänasingi taavit :)
ta on kindlasti kordades kauem olnud nl100-nl200s ja igasugust õpetust tuleks võtta kullahinnaga

arvamusliider
08.09.09, 01:29
Selge see, et kuumkoka ei piidi oma mänguga PS microtki, aga vähemalt kuni 01.01.10 on tal võimalik Pacificu überfishe lüpsta.

hotcocacola
08.09.09, 01:33
keda kotib?!?!
Küsin sult veel, kas mind kotib see, et ma ei beadi PS microlimiiti? ma pole pm seal kunagi mänginud va plo. Seega sa ei saa seda kohe kindlasti arvata. Mis sa tahad öelda, et mängijad kes beadivad mängu mujal kui PS, on sitad ja Pokerstarsis mängides oleksid nad kohe kaotavad mängijad? Mis faken ego sul on.... ??? :o
Ma arvan, et sina oled küll viimane, kes tuleb ütlema kus võrgustikus mängida. Ma arvan, et igaüks valib sellise toa, mis talle kõige rohkem meeldib.
hasartmänguseadusest sa ka muffigi ei tea, seega ära aja suust sitta ;)

kui sa ise nii võll oled, siis tule pacificusse ja näita 100 000 käelisel samplil tugev profit....ja ära hakka mulle rääkima, et "mmm seal ei saa cascade modes mängida 65309nel laual korraga ning soft crashib"

arvamusliider
08.09.09, 01:41
Tegelikult tahtsin sind kiita, et oled leidnud väga õige toa, kus saab kesise mänguoskusega korraliku tulu toota.

hotcocacola
08.09.09, 01:45
kui sa ise nii võll oled, siis tule pacificusse ja näita 100 000 käelisel samplil tugev profit....ja ära hakka mulle rääkima, et "mmm seal ei saa cascade modes mängida 65309nel laual korraga ning soft crashib"

hotcocacola
08.09.09, 01:48
mina ennast sitaks mängijaks ei pea...
anna sitale mängijale 70$ne bankroll pacificusse (märtsis) ja ma tahaks näha, et roll oleks ca 9000$ peal (septembriks).
seal hulgas kantakse ca 3k$ eest plekki välja

Tarmonator
08.09.09, 02:08
mina ennast sitaks mängijaks ei pea...
anna sitale mängijale 70$ne bankroll pacificusse (märtsis) ja ma tahaks näha, et roll oleks ca 9000$ peal (septembriks).
seal hulgas kantakse ca 3k$ eest plekki välja


see on küll fakt ja ei kuulu edasikaebamisle.

minu poolt respekt ;)

kondveik
08.09.09, 03:21
Kell 3 öösel just jõudsin selle video 48min punkti ning QK hand oli nagu äratus hetkel :D

pikk28
08.09.09, 09:54
minu poolt ka sulle retsept 10k kuu eest. tõsiselt. väga vähesed suudavad seda. ja mul on pohhui, oli see hiiter või piiter. savi. tehtud see on.
ja kui coca käsi ülesse paneb, siis ju taavik ja muud targad võiksid anda siis tagasisidet rohkem. hea muidugi, et taavik lühidalt ütles, kus coca eksib. rspect.
aga nagu pokkeriguru krayze ütles, kui võidad, siis ju pole vaja midagi muuta.
edu sulle
ja poisid davaite zõt druzno. ok.

hotcocacola
08.09.09, 10:40
minu poolt ka sulle retsept 10k kuu eest. tõsiselt. väga vähesed suudavad seda. ja mul on pohhui, oli see hiiter või piiter. savi. tehtud see on.
ja kui coca käsi ülesse paneb, siis ju taavik ja muud targad võiksid anda siis tagasisidet rohkem. hea muidugi, et taavik lühidalt ütles, kus coca eksib. rspect.
aga nagu pokkeriguru krayze ütles, kui võidad, siis ju pole vaja midagi muuta.
edu sulle
ja poisid davaite zõt druzno. ok.



::)

andu_andu
10.09.09, 00:21
coca teeb videoga endale imidžit lauas obv

hotcocacola
10.09.09, 00:24
jap, et jarlopid, sahkermahkerid, macbethid, cornholiod vaataksid, et oioioioioii ;D

mcbethk
10.09.09, 12:12
wat? imo oled sa paras spewdonk ja minult sa respecti ei saa olgu video v siis mitte.

hotcocacola
10.09.09, 12:50
::)

jrgn hell
14.09.09, 20:07
mingi märge võiks esilehele tekkida, kui kuskil teemas sõnasõjaks läheb


aga ilus tulemus

flipmachine
30.10.09, 13:06
vaatasin ka viimaks ära.. päris hea chat ;D

noname
01.12.09, 00:10
Poole peal hetkel.

Palju roppusi,aga keda kotib.

No mäng on ilus ja no peab tõdema,et kaardi jooks on siiamaani olnud nagu wat.
Ma pole sellise pika sessi jooksul never nii häid kaarte näinud:)

Keep going.
Mõtlesin vahepeal,et äkki Pacific annabki nii häid kaarte eestlastele,et teen endale ka kasutaja sinna ja proovin järgi ;D ;D

MadisRa
03.12.09, 14:33
Vaatasin enam vähem kolm videot läbi. Esimene video oli päris hea.
Sõnavara on muidugi super aga samas kipun isegi teisi sõimama chatis.... Kuigi ise tegin vb lollusi but who cares.
NL 200 video meenutab minu lahinguid micros.

Overal suht norms, targemaks palju ei saand aga lõbus oli sellegi poolest vaadata:D

Jätka samas vaimus.

hotcocacola
03.12.09, 15:36
:P

Fortune
04.12.09, 04:20
kohe kohe peaks konkurentsi su plo videodele tulema ;D ;D tegime leitsiga ka väga hea õppevideo. Igaks juhuks lisan, et mul oli see 3mas kord plo-d mängida ja tal mingi 4-5s :D:D

hoss23
04.12.09, 12:19
kohe kohe peaks konkurentsi su plo videodele tulema ;D ;D tegime leitsiga ka väga hea õppevideo. Igaks juhuks lisan, et mul oli see 3mas kord plo-d mängida ja tal mingi 4-5s :D:D

LOL ootan huviga millal üles panete

hotcocacola
04.12.09, 12:24
kohe kohe peaks konkurentsi su plo videodele tulema ;D ;D tegime leitsiga ka väga hea õppevideo. Igaks juhuks lisan, et mul oli see 3mas kord plo-d mängida ja tal mingi 4-5s :D:D



IRW, ma kuulsin jha :D


+ ma juba kujutan ette mis seal olla võib « Reply #52 on: Today at 04:20:10 » ROFL