PDA

View Full Version : *** TableNinja - küsimused/probleemid ***



variatsioon
11.08.09, 21:23
TableNinja (http://tableninja.com)
http://www.youtube.com/watch?v=DWCs9xpK8Vk&eurl=http://tableninja.com/index.php&feature=player_embedded

Suht asjalik programm aga üks probleem:
Mõnikord ei funka foldimine hiire "back" nuppu((M)XButton1) vajutades.
Teist korda vajutades või kui hiir on juba sekundi laua peal olnud siis foldib.

ehk oskab keegi aidata?

variatsioon
11.08.09, 21:55
üks probleem:
Mõnikord ei funka foldimine hiire "back" nuppu((M)XButton1) vajutades.
Teist korda vajutades või kui hiir on juba sekundi laua peal olnud siis foldib.

ehk oskab keegi aidata?


This can happen, especially if your machine is a bit slow or if your connection to stars is a bit slow. Basically this occurs when the table that windows thinks is in the foreground is not the window that actually should be acted on because it popped up visually at a different time than Windows thought. When this happens a click can fail (you sometimes will see a "click not on target" error in your log file). Unfortunately the only alternative to doing nothing in these cases would be to risk occasionally acting on the wrong table which we decided would be much worse. The faster your machine and internet connection the less likely this is to occur for what thats worth.

Hope this makes sense,

Tarath
http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=12218494&postcount=2361


EDIT: Parandasin ära vigase lingi -- ranka

leits
11.08.09, 22:13
Täitsa huivtav, avab ise lauad jen .. bettingu vast jätaks ikka enda teha .. keegi neid hotkeysid bettinguks ka kasutab? see on küll nuts, et automaatselt avab laua ja ostab sisse, muud ma ei tahakski :/

Ilmselt ostan ära ..

Mõned küsimused ..

waitin listi insta klikib ja insta läheb lauda ja ostab sisse
sama teema timebankiga


keegi neid 75% ja 80% bette ka kasutab?
ja et check, fold, bet on mingi nupu all, mitte hiire all?

urmo1
11.08.09, 22:36
Täitsa huivtav, avab ise lauad jen .. bettingu vast jätaks ikka enda teha .. keegi neid hotkeysid bettinguks ka kasutab? see on küll nuts, et automaatselt avab laua ja ostab sisse, muud ma ei tahakski :/

Ilmselt ostan ära ..

Mõned küsimused ..

waitin listi insta klikib ja insta läheb lauda ja ostab sisse
sama teema timebankiga


keegi neid 75% ja 80% bette ka kasutab?
ja et check, fold, bet on mingi nupu all, mitte hiire all?



Ma kasutan jah.

variatsioon
11.08.09, 23:35
Täitsa huivtav, avab ise lauad jen .. bettingu vast jätaks ikka enda teha .. keegi neid hotkeysid bettinguks ka kasutab? see on küll nuts, et automaatselt avab laua ja ostab sisse, muud ma ei tahakski :/

Ilmselt ostan ära ..

Mõned küsimused ..

waitin listi insta klikib ja insta läheb lauda ja ostab sisse
sama teema timebankiga


keegi neid 75% ja 80% bette ka kasutab?
ja et check, fold, bet on mingi nupu all, mitte hiire all?

ma kasutan ka.
väga mugav.

virx747
11.08.09, 23:48
Täitsa huivtav, avab ise lauad jen .. bettingu vast jätaks ikka enda teha .. keegi neid hotkeysid bettinguks ka kasutab? see on küll nuts, et automaatselt avab laua ja ostab sisse, muud ma ei tahakski :/

Ilmselt ostan ära ..

Mõned küsimused ..

waitin listi insta klikib ja insta läheb lauda ja ostab sisse
sama teema timebankiga


keegi neid 75% ja 80% bette ka kasutab?
ja et check, fold, bet on mingi nupu all, mitte hiire all?


Ma kasutan ka, mul on kahed protsendid, standardid tulevad ette ja suuremad saan parema klikiga (100%, 80%, 70% vist olid, täpselt ei mäleta, teises arvutis).
Ja alati saab adjustida rulliga kui vaja, seda teen üsna tihti ja igaljuhul on lihtsam adjustida 6 pealt 5 peale kui nulli pealt 5 peale. Pisiasi, aga multitabledes on iga väike asi long run abiks.

daljoh
15.08.09, 17:48
Kas FT jaoks on ka samasugune proge olemas kui TN? Saan aru et TN on ainult PS jaoks.

kollane
23.08.09, 10:59
Kas FT jaoks on ka samasugune proge olemas kui TN? Saan aru et TN on ainult PS jaoks.



2p2 lugesin , et nüüd FT jaoks ka olemas, uuri googlest

-andres-
23.08.09, 11:38
Kas FT jaoks on ka samasugune proge olemas kui TN? Saan aru et TN on ainult PS jaoks.


http://tableninja.com/tnft/index.php

pastilaa
26.08.09, 13:28
Probleem - Pot Bettingut ei lase miskipärast teha. Hiireklicki peale tuleb veateade: "ERROR making pot percentage bet. Make sure the pot area is uncovered. Mida hõlmab üldse pot area?

-andres-
26.08.09, 13:31
Ma eeldan, et sul ei tohi Hudi statid või asjad olla seal kohal, kus kuvab lauas poti suurust.

kilu6
26.08.09, 13:36
http://tableninja.com/tnft/index.php


Proovisin, alguses isegi töötas, aga mingil hetkel hakkas mu betsizerit allini lükkama lambist.

Peale selle on seal see "väike" puudus, et XPga ei saa mängida, sest timebank ei tööta:
(kui keegi on katsetanud Vistaga (aero) NinjaFTd, siis võiks teada anda, tundub, et peaks Vistale üle minema siis)

Stacking Cascading and Overlapping Instructions

If you stack, cascade or overlap, we STRONGLY recommend that you use Windows Vista® or Windows 7® with an Aero theme (usually the default theme). The "Glassy" Aero effects allow TableNinjaFT to read background tables. This allows TableNinjaFT to identify time banks on non-foreground tables, detect when its your turn, etc.

If you decide to stack, cascade or overlap in Windows XP or in Windows Vista/7 with the "Windows Classic" or "Basic" theme unfortunately it is technological infeasible for us to automatically click time banks on your background tables with the new Full Title software. Tiling your tables or playing with "NoOverlap" should work fine on any operating system.

pastilaa
26.08.09, 13:46
Ma eeldan, et sul ei tohi Hudi statid või asjad olla seal kohal, kus kuvab lauas poti suurust.


Ka ilma HUDita sama veateade. Testitud.

masterpuppet
26.08.09, 13:51
Proovisin, alguses isegi töötas, aga mingil hetkel hakkas mu betsizerit allini lükkama lambist.

Peale selle on seal see väike puudus, et XPga ei saa mängida, sest timebank ei tööta:
(kui keegi on katsetanud Vistaga (aero) NinjaFTd, siis võiks teada anda, tundub, et peaks Vistale üle minema siis)

Stacking Cascading and Overlapping Instructions

If you stack, cascade or overlap, we STRONGLY recommend that you use Windows Vista® or Windows 7® with an Aero theme (usually the default theme). The "Glassy" Aero effects allow TableNinjaFT to read background tables. This allows TableNinjaFT to identify time banks on non-foreground tables, detect when its your turn, etc.

If you decide to stack, cascade or overlap in Windows XP or in Windows Vista/7 with the "Windows Classic" or "Basic" theme unfortunately it is technological infeasible for us to automatically click time banks on your background tables with the new Full Title software. Tiling your tables or playing with "NoOverlap" should work fine on any operating system.


Mul windows 7 (aero) ja töötab väga hästi. Pole siiamaani veel ühtegi probleemi esinenud.

variatsioon
26.08.09, 15:36
Probleem - Pot Bettingut ei lase miskipärast teha. Hiireklicki peale tuleb veateade: "ERROR making pot percentage bet. Make sure the pot area is uncovered. Mida hõlmab üldse pot area?

mis windows/them/PS them/table layout?

pastilaa
26.08.09, 15:41
mis windows/them/PS them/table layout?



win xp - Modified theme, PS - Black Theme, Layout - Cascade

-andres-
26.08.09, 15:47
Tableninjale meeldib kõige rohkem hyper simple, proovi sellega.
Mul endal windowsis classix theme xp'l.

pastilaa
26.08.09, 17:36
Tableninjale meeldib kõige rohkem hyper simple, proovi sellega.
Mul endal windowsis classix theme xp'l.


Huvitav juhtum. Panin täpselt samad themeid mõlemal. Tulemuseks see, et ilma HUDita nüüd saab pot bettida, hudis vea aknaid kuidas tahad - ka kõik laualt täiesti eemal proovitud, ikka sama error. KUSJUURES - ühe korra miskipärast tegi ära 70% beti flopis!

Timpz
31.08.09, 01:37
Tableninja2win

pastilaa
19.09.09, 11:48
Mis valemi järgi on TN default 3bet? Ei taba, mille järgi see summa sliderile genereeritakse...

pikk28
19.09.09, 11:52
Mis valemi järgi on TN default 3bet? Ei taba, mille järgi see summa sliderile genereeritakse...

sama siin....

amagan
19.09.09, 12:40
Mis valemi järgi on TN default 3bet? Ei taba, mille järgi see summa sliderile genereeritakse...


Pot betting -> default pre-flop -> %Pot
Minu teada peaks seda kasutama, timmige seda
Ja linnuke peaks jääma #BBX plus Y per limper ette

pastilaa
19.09.09, 13:49
Küsimus postflopis tegelikult.

variatsioon
22.09.09, 13:54
Uus TN verisoon:

Refresh resized windows with F5: If this check-box is checked the Set Table Aside Hotkeys will refresh the tables by hitting F5 rather than by using the normal technique. For this option to work you must first complete the following steps:
From the main PokerStars® lobby click Help -> Open My Settings Folder
Right Click on your User.ini file and click edit
Below the word "[Options]" add the following exact text (without the quotes) "f5redrawtable=1"
mida krdit? refresh tables? mis tähendab? ja mis see normal technique oleks siis?

tolmuahv
28.09.09, 22:47
Kaks küsimust:
1) Kas saab TableNinjale seletada, et pane laud kinni, kui hero SNG-st välja kukkus?
2) Mitu korda juhtunud, et hakkan käsitsi laudu kinni klikkama ja vahepeal viskas TN uue laua ette, mille kinni panin. Kas on mingi lihtne variant see uuesti lahti saada? Ise kasutan PS --> Search player ja siis klikin ükshaaval kõik läbi. Võtab väga palju aega ja on väga kuradi tülikas. Any ideas?

K2snakas
29.09.09, 05:36
korra v2lja logida?
peaks k6ik lauad uuesti lahti peksma!

tolmuahv
29.09.09, 09:23
korra v2lja logida?
peaks k6ik lauad uuesti lahti peksma!


Hea mõte, tänud. Igatahes on ilgelt gay otsida end ise mööda laudu taga. Esimene kord pidin isegi seda seadma, et ise seachist välja paistaksin.

RistoR
30.09.09, 14:33
Kui ma tableninja ostan kas seda koodi saab kasutada ainult ühes arvutis või mitmes arvutis? Näiteks läppar ja lauaarvuti nagu HEMil

variatsioon
30.09.09, 15:07
Uus TN verisoon:mida krdit? refresh tables? mis tähendab? ja mis see normal technique oleks siis?

bumb.

kollane
11.10.09, 17:59
palju teil % flop, turn, river pandud on?

daljoh
11.10.09, 18:02
80, 70 ,60

variatsioon
12.10.09, 13:51
palju teil % flop, turn, river pandud on?

67%

RistoR
13.10.09, 18:20
Esimest korda vastust ei saanud.
Kui ma tableninja ostan kas seda koodi saab kasutada ainult ühes arvutis või mitmes arvutis? Näiteks läppar ja lauaarvuti nagu HEMil

Kloonike
15.10.09, 08:56
Peaks saama kahes kasutada, just ise ostsin.

ranka
15.10.09, 10:59
Kas mitte beeta versioon ei ole tasuta?

RistoR
15.10.09, 15:55
Kas mitte beeta versioon ei ole tasuta?



Kas beetal on mingid piirangud võrreldes täisversiooniga? Ei ole nagu loogiline et ma saan seda kasutada päris tasuta ja piiranguid pole.

EDIT: hakkan googeldama ja uurima :)

ranka
16.10.09, 06:14
Kas beetal on mingid piirangud võrreldes täisversiooniga? Ei ole nagu loogiline et ma saan seda kasutada päris tasuta ja piiranguid pole.

EDIT: hakkan googeldama ja uurima :)


Beta versioonid ei ole ametlikud stabiilsed versioonid. Seega võib olla neil palju buge ning crashamta jms. Põhimõtteliselt avalik test versioon.

kilu6
16.10.09, 08:40
Kas mitte beeta versioon ei ole tasuta?


Mismõttes beeta?

http://tableninja.com/
PokerStarsi TableNinja ei ole beta (praegune TableNinja Version 1.1.56.0) , maksab
TableNinja with lifetime free updates $60
TableNinja with six months of free updates $35
Seal on free trial, vanasti oli 30 päeva

FullTilti jaoks mõeldud TableNinjaFT on beta ja tasuta, väga lihtne ver võrreldes Starsi omaga
Puudus on see, et XP all ei toimi multitabledes timebank jne, ainult Vista või Windows 7-ga.

ranka
16.10.09, 08:54
Suve alguses oli kindlalt beeta versioon ja seda sai tasuta kasutada. Aga tol hetkel oli too tableninja veel alles arengujärgus. Ehk nüüd täiesti valmis ja ei ole vaja enam beeta teste.

lenC
16.10.09, 09:01
Suve alguses oli kindlalt beeta versioon ja seda sai tasuta kasutada. Aga tol hetkel oli too tableninja veel alles arengujärgus. Ehk nüüd täiesti valmis ja ei ole vaja enam beeta teste.

neil on mingi trial 7 või 14 päeva vms

Madis Very
16.10.09, 11:06
Võiksid natuke FT oma parandada juba :/. See on hea ei aja bet poti %e segi teine selle laadne programm pani kuidas ise tahtis :D. Lisaks ei saa laua aktiveerimisel, kui kursor sinna peale lendab selle maandumis asukohta muuta väga ebamugav kui vahepeal mingi suur note näos kinni(100%klaviatuuriga mängin). Aga kokkuvõttes on kindlasti parem kui eelmine aind vähem valikuid on :) aga küll areneb i hope.

kalkaan
16.10.09, 12:58
neil on mingi trial 7 või 14 päeva vms

Trial endiselt 30 päeva.
Tundub, et on suht ressursinõudlik, sest TableNinjaga tulevad vahest mingid lollid laggid sisse juba 8 lauaga mängides. Samas mul läppar juba paras juust.

pastilaa
22.10.09, 12:55
Tund aega jamanud juba paypaliga - no ei lase krediitkaardiga siduda accounti. Nõme süsteem neil - otse maksta ei lase krediitkaardiga. Ega keegi ei soovi juhuslikult ninja litsentsi müüa?

pastilaa
22.10.09, 22:35
Lahe support. Uurisin, kas kuidagi Starsi buddy transferit vms ei saa teha (PT3 saab näiteks nii osta), siis vastati, et kahjuks ei, aga seni, kuni saad endal asjad korda, et Moneybookersi või Paypaliga ära maksta, pikendame su trialit 22 päeva. Pähklid!

pikk28
22.10.09, 23:03
Lahe support. Uurisin, kas kuidagi Starsi buddy transferit vms ei saa teha (PT3 saab näiteks nii osta), siis vastati, et kahjuks ei, aga seni, kuni saad endal asjad korda, et Moneybookersi või Paypaliga ära maksta, pikendame su trialit 22 päeva. Pähklid!

peab ka proovima, ma ei saa ka ei paypali tööle ega moneybookersist raha välja kanda

Tarmonator
23.10.09, 23:48
lifetime updates for 60$
või
6 months for 35$

kumba rahvas soovitab osta.

vihje, pokerstars on pidevalt lisanud vidinaid oma softile. võibolla pole varsti vajagi enam tableninjat selleks mida ta praegu teeb.

kollane
23.10.09, 23:52
võtsin ise aastase. ei usu, et midaig sellist aasta pärast tuleb, et updatema peab.

Tarmonator
23.10.09, 23:53
aastase?

kollane
23.10.09, 23:59
aastase?


ma ostsin siis oli küll 1a minuarust, pead ei anna

Tupsik
24.10.09, 00:00
ma ostsin ka 27 september ja siis oli veel aasta selle 35$ eest.

Tarmonator
24.10.09, 00:04
http://tableninja.com/buynow.php :'(

hoss23
24.10.09, 00:12
Mul siis joppas, võtsin selle lifetime oma

variatsioon
24.10.09, 07:04
lifetime updates for 60$
või
6 months for 35$

kumba rahvas soovitab osta.

vihje, pokerstars on pidevalt lisanud vidinaid oma softile. võibolla pole varsti vajagi enam tableninjat selleks mida ta praegu teeb.

kindlasti lifetime

pikk28
24.10.09, 15:20
kas leidub mõni tore inimene, kes maksaks paypali või moneybookersiga tableninja lifetime accoundi ära. maksan starsi tagasi. ofc teen ettemaksu. usaldusväärne vend võiks olla 8)

StripPoker
10.11.09, 08:43
Kiidaksin omaltpoolt ka TableNinjat. Ise olen pokkerit mänginud vaid 2-3 kuud ja suht algaja. Meeldib NL2 lasta Stackituna 8-10 lauda ja selleks on TableNinja väga hea asi - actioniga laua tõstad hotkey´ga stackist välja , teise nupuvajutusega pärast tagasi. Betid ka paigas ja vähem klikkimist ja rohkem mängule keskendumist. Eriti super on automaatne laudaistumine ja buyin! :heart:

tolmuahv
20.11.09, 01:13
TableNinja tegi Starsiga koostöös huvitava piruka. Lasin 14 lauda SNG-sid. Oskas ühe kuidagi poolikult lahti saada, edasi ei mõistnud ise enam millega tegu on. Avastasin siis kui laudu hakkas väheks jääma. Olin peaaegu surnuks blindinud sellel värdjal laual. Kellelgi teisel on juhtunud?

kuco
20.11.09, 05:09
TableNinja tegi Starsiga koostöös huvitava piruka. Lasin 14 lauda SNG-sid. Oskas ühe kuidagi poolikult lahti saada, edasi ei mõistnud ise enam millega tegu on. Avastasin siis kui laudu hakkas väheks jääma. Olin peaaegu surnuks blindinud sellel värdjal laual. Kellelgi teisel on juhtunud?


Vaata, et sul oleks peal selline asi nagu
Annouyances -> Automaticlly click "I'm back" for tournaments

tolmuahv
20.11.09, 09:21
Vaata, et sul oleks peal selline asi nagu
Annouyances -> Automaticlly click "I'm back" for tournaments


On peal ja pidevalt kasutuses ka SNG-des. Lihtsalt mingil põhjusel avanes üks laud kuidagi vildakalt (nt. 2-3 mängija kohal oli screenil mingi jama hoopis) ja Ninja ignoreeris seda lauda. Kui hiirega ringi tarisin lauda, siis muutus normaalseks ja Ninja hakkas ka matsu jagama. Aga lihtsalt halb üllatus, et selliseid asju juhtub.

Madis Very
23.11.09, 18:22
Kui lauad üksteise peal siis TN klikib ikka ju time-banki ?

pikk28
23.11.09, 18:25
Kui lauad üksteise peal siis TN klikib ikka ju time-banki ?

yesyesyesyes

daljoh
23.11.09, 18:31
kusjuures FT oma vist ei kliki siis kui on XP

Marek K.
23.11.09, 18:37
xp-ga ei tohiks klikkida jah vähemalt nii räägitakse, aga mul xp võttis timebanki kõikidele laudadele kui oli vaja..

Madis Very
23.11.09, 18:41
Lasin tilega lihtsalt SnGsi enne ja tahtsin kinnitust saada, et uut moodi proovida. Ilusti funkab :)

StripPoker
05.12.09, 15:17
Jäi kuskil poes silma arvutile mõeldud pult (nagu mängukonsooli puldi stiilis) ja küsimus, et kas keegi on proovinud sellist asja pokkeri mängimiseks rakendada? TableNinja funktsionaalsusega koos oleks ehk asjaliku seadistuse puhul vägagi mõistlik ja mugav.

Üks suvaline näide ka: http://www.trust.com/products/product.aspx?artnr=14863

Nuppe küllalt, et kõik vajalikud betid, foldid ja chekid paika panna. Lisaks laudade liigutamine preset asukohtadesse... ning betsizing nooltega. Teoorias paistab mõistlik - on kellegil kogemusi?

Tregeq
05.12.09, 19:43
Mul endal oli täpselt sama mõte, SNG meestele oleks see väga pro ju.

Nägin 250.- oli kuskil.

pastilaa
05.12.09, 19:51
Kuidas puldiga lobbyst laua otsimine välja näeb?

Tregeq
05.12.09, 20:38
See ongi miinus :/

Aga mängida oleks super kuna mina näiteks mängimiseks hiirt ei kasuta.

Hiirega otsid lobbyst laua.

BigGamblerFish
05.12.09, 22:13
Kuidas puldiga lobbyst laua otsimine välja näeb?


registeerid tohutult sng-si ette , praegugi tehakse seda laiskusest :)

StripPoker
06.12.09, 19:03
Laua otsimist saaks jah hiirega edasi organiseerida. Kes seda pidevalt ei tee siis ei ole probleemiks. Ehk mingiaeg soetan puldi ära ja saan läheamalt kirjutada siia.

ESTPatrick
07.12.09, 03:50
kas autocascade asi on ka olemas programmis?

lenC
07.12.09, 04:26
kas autocascade asi on ka olemas programmis?

minu teada mitte, aga ehk aitab Starsi softi enda funktsioon ctrl+0 kuidagi, kui veel sellest ei teadnud

ESTPatrick
07.12.09, 11:26
super, proovin järgmine kord järgi. loodan et jääb meelde.

StripPoker
07.12.09, 11:37
Leidsin väga sweet threadi TN ja gamepadi kasutamise kohta. Eriti head lisainfot leidub allakerides MellowYellow postitustest. Väärt kraam...

http://www.lowlimitforum.com/index.php?topic=7903.0

lenC
07.12.09, 21:09
Sain puldiga mängitud isegi. Kui keegi õpetaks teise analog kangiga hiirt liigutama, siis saaks 100% puldiga lasta(lobbys vaja möllata w. listidega etc).

Tregeq
09.12.09, 22:36
Nii. Tegin proovi.

Analoogi panin hiirt liigutama ja kõik nupud said ülessande.. kõik supper... aga nii kui PT3 tööle läheb siis pult enam Pokerstarsis ei tööta :/

Keegi teab milles võib probleem olla?

E: siis kui statistika lauda tuleb kaob puldi tegutsemis võime. Kuigi kui liikuda Starsi laua pealt ära ja nt netis surfata samal ajal kontrolleriga siis on kõik korras.

ranka
10.12.09, 01:21
kas autocascade asi on ka olemas programmis?


PokerStars->View->Remember Table Positioning

Kui nüüd "cascaded" lauad ja mõne laua peaksid sulgema ning uue avama siis ilmub laud sinna kohta, kus vana sulgesid.

Tregeq
10.12.09, 12:28
Nii sain tööle gampadi tööle :)

Xpaddi programmi tuleb jooksutada "administraatorina".

Kui kellelgi on küsimusi siis võib minu poole pöörduda ;)

ESTPatrick
10.12.09, 12:58
PokerStars->View->Remember Table Positioning

Kui nüüd "cascaded" lauad ja mõne laua peaksid sulgema ning uue avama siis ilmub laud sinna kohta, kus vana sulgesid.


super, see on see kui pärast update ei uuri mis juurde tekkis

lenC
10.12.09, 20:28
Tregeq, palun seleta, kuidas sa analogi hiireks tegid? Kasutan Logitech Dual Actionit ja tema default tarkvara(kõik muu on juba puldile confitud).

Tregeq
10.12.09, 21:07
Tõmba selline programm nagu Xpadder (http://www.softpedia.com/get/System/System-Miscellaneous/Xpadder.shtml). Selle programmiga saab muuta siis puldi nupud klaviatuuri nuppudeks ja analoogi hiireks.

Kasutamine on juba lapsemäng :D Aga kui tegib raskusi siis teen mingi pikkema õpetuse.

Täna muidu mängisin terve päeva puldiga. Alguses vajab harjumist, et meelde jätta, mis mida teeb, sest kõik puldi nupud on mingi ülessandega. Hiirt ega mingit abivahendeid ei kasuta mängimise ajal.

lenC
10.12.09, 21:28
Tõmba selline programm nagu Xpadder (http://www.softpedia.com/get/System/System-Miscellaneous/Xpadder.shtml). Selle programmiga saab muuta siis puldi nupud klaviatuuri nuppudeks ja analoogi hiireks.

Kasutamine on juba lapsemäng :D Aga kui tegib raskusi siis teen mingi pikkema õpetuse.

Täna muidu mängisin terve päeva puldiga. Alguses vajab harjumist, et meelde jätta, mis mida teeb, sest kõik puldi nupud on mingi ülessandega. Hiirt ega mingit abivahendeid ei kasuta mängimise ajal.


tehtud, thanks

StripPoker
17.12.09, 09:03
Sweet! Sweet on see puldiga mängimine! Alustuseks soetasin endale Saiteki puldi (sama layout nagu Logitech, ütleks, et väga väga hea pult ja eriti veel 115.- eest! http://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Juhtpuldid/55561/) Plussidena tooks esimesena välja märkimisväärselt suurema mängukiiruse, kui hiirega. Hiirega pead igakord sättima kursori vastava nupupeale ja siis klikkima. Puldist lihtsalt vajutad ühte kolmest nupust. Lasen 16 lauda puldiga, hiirega oli laudade arvuks 10.

Ma ei tea kuidas teil conf tehtud on aga TableNinjas on funktsioon "Click buttons by location" - Ehk siis mitte ei confi paika eraldi fold, check, call, bet , raise... vaid lihtalt Starsi lauas olevad left, mid, right button. Puldil samamoodi kasutuses seega 3 nuppu ja muule ei pea mõtlema.

Laudade liigutamine by location puldi nooltega. Üks kang betsizing (kui eelnevalt paikapandud betsize % ei peaks mõnes olukorras sobima) , teine kang liigutab hiirt kui peaks vaja olema. Lisa väikesed nupud "Sit out next BB on all tables" sessi lõpetamiseks ning "close this table" kui vaja mõni laud sulgeda.

Erilised kiitused ka TableNinja omanikule , kes oli lahkelt nõus minu tasuta trialile selle testi jaoks 40 päeva otsa keevitama! 8)

variatsioon
19.12.09, 14:20
Sweet! Sweet on see puldiga mängimine! Alustuseks soetasin endale Saiteki puldi (sama layout nagu Logitech, ütleks, et väga väga hea pult ja eriti veel 115.- eest! http://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Juhtpuldid/55561/) Plussidena tooks esimesena välja märkimisväärselt suurema mängukiiruse, kui hiirega. Hiirega pead igakord sättima kursori vastava nupupeale ja siis klikkima. Puldist lihtsalt vajutad ühte kolmest nupust. Lasen 16 lauda puldiga, hiirega oli laudade arvuks 10.

Ma ei tea kuidas teil conf tehtud on aga TableNinjas on funktsioon "Click buttons by location" - Ehk siis mitte ei confi paika eraldi fold, check, call, bet , raise... vaid lihtalt Starsi lauas olevad left, mid, right button. Puldil samamoodi kasutuses seega 3 nuppu ja muule ei pea mõtlema.

Laudade liigutamine by location puldi nooltega. Üks kang betsizing (kui eelnevalt paikapandud betsize % ei peaks mõnes olukorras sobima) , teine kang liigutab hiirt kui peaks vaja olema. Lisa väikesed nupud "Sit out next BB on all tables" sessi lõpetamiseks ning "close this table" kui vaja mõni laud sulgeda.

Erilised kiitused ka TableNinja omanikule , kes oli lahkelt nõus minu tasuta trialile selle testi jaoks 40 päeva otsa keevitama! 8)

ei pea!

tolmuahv
20.12.09, 00:28
Kuidas saab TN-s panna hotkey (SNG jaoks) "allin"? Panin "pot bettingu" all hotkey igal pool 99999% potist bettima, aga ei tööta. Any ideas?

Tregeq
20.12.09, 00:37
fixed bets - All In

tolmuahv
20.12.09, 00:46
fixed bets - All In


Tänud.

StripPoker
04.01.10, 15:29
TN küll teeb laudades kõike vajalikku aga laudasid ise ei ava - siit ka küsimus, et kas on võimalik ka mingi lahendus laudade avamiseks? Et soft avaks Starsis lauad vastavalt etteantud kriteeriumitele (laudade soovitav arv, limiit, % mängijatest flopis, av pot jne) ? Sessi alustamine muidu ikka paras tegemine, et neid sealt hiirega lahti klikkida ja teises käes oleva puldiga liigutada.

pastilaa
04.01.10, 15:37
TN küll teeb laudades kõike vajalikku aga laudasid ise ei ava - siit ka küsimus, et kas on võimalik ka mingi lahendus laudade avamiseks? Et soft avaks Starsis lauad vastavalt etteantud kriteeriumitele (laudade soovitav arv, limiit, % mängijatest flopis, av pot jne) ? Sessi alustamine muidu ikka paras tegemine, et neid sealt hiirega lahti klikkida ja teises käes oleva puldiga liigutada.


Sellise softi pead ise kirjutama. Laua ja koha otsimine on puhas fun mu meelest - seda rõõmu ma ninjale ka ei kingiks.

timukasr
20.01.10, 20:27
Ühel päeval tahtis tableninja update, aga ta ei suuda seda installimist lõpule teha, sest viskab ette selle errori:
http://www.timmu.planet.ee/pokker/tableninjaerror.png

Ei saa ka programmi uninstallida sama errori pärast. Kustutasin, siis selle tableninja kausta ära, aga ikka ajab sama jama :(. Ei saa grindida enam.

wedoit
27.01.10, 11:46
Ma sattusin kuskile elektroonikapoodi ja nägin neid pulte müüdavat. Meenus, et siin threadis sai seda tugevalt kiidetud ja võtsin testiks kõige odavama Logitechi oma ära. Ühesõnaga sai siis TableNinja koos xPadderiga ära confitud ja kõik töötab suurepäraselt. Esmasmulje on väga-väga hea! Kui enne sai suure volüümiga SNG-sid lahmitud, siis paratamatult tuli kasutada klahvikombinatsioone, kuid mitu tundi mängides on käed nn sundasendis ja on päris ebamugav. Nüüd siis sain kõik vajalikud nupud puldile asetatud ja kindlasti soovitan seda ka teistele volüümi peale mängijatele. Minu conf selline: 3 starsi nuppu (fold, ck/cl, raise), allin nupp, modified raise (2,5x), beti suuruse regull üles/alla, aktiive laua lahti viskamise nupp, laudade vahetamine üles-alla noolega, parem-vasak nool viskab aktiivse laua stackist kõrvale otsuse tegemiseks. eile testisin mingi 10 laua peal ja jooksis ilusasti. et harjutamiseks siis nagu. täna õhtul proovin suure volüümi peale kah, et kas veab välja 30-40 lauda korraga kah.

StripPoker
27.01.10, 12:03
Mul setup sinust natuke erinev - nimelt nooleklahvid vasakul on AINULT laudade liigutamiseks ekraani 4 sektori vahel (Ehk iga noolesuund tähendab ekraanil laua liigutamist kindlasse määratud neljandiksektorisse). Kui sa aga kasutad peale stacki vaid 1 lisakohta ja ei taha Stack+3 lisakohta siis lase nii edasi muidugi.

Betsizing erijuhtudeks mul nüüd reguleeritav puldi eesosas servapeal asuvate nuppudega vasak(vähemaks) ja parem(suuremaks). Enne oli üks kangike selleks aga mugavam ja täpsem on pealmiste nuppudega.

Minujaoks mugav kuni 20 lauda puldiga, Hiirega ma niipalju ei suuda mugavalt.

TN tegi muidugi jama, et 35$ enam ei saa osta ja saab vaid 60$. Tegin nendega kokkuleppe, et teevad mulle 2 kuud veel tasuta lisaks triali ja siis ostan 60$ eest ära märtsi alguses.

wedoit
27.01.10, 12:32
Kui sa aga kasutad peale stacki vaid 1 lisakohta ja ei taha Stack+3 lisakohta siis lase nii edasi muidugi.

mul on stack+4 ninjas confitud, puldil on 2 esimest välja toodud. samas mul 2 nuppu vabad veel, saaks need sinna asetada. pmst cash mängijal tasuks vist sit out next blind veel panna, kui laud ära lagunema hakkab vms. see betsize muutmise ma panin meelega ühele poole, et kui vaja saaks ainult ühe käega ka mängida. et siis teisega õlle kõrvale võtta vms :D

mul puldil kange ei ole (odav pult pmst), aga oskab keegi öelda, et milleks neid üldse vaja oleks? ise mõtlesin välja, et hiirele vbl et hudi statside või muckitud käe vaatamise peale liikuda vms. aga iseasi kui mugav see oleks.

StripPoker
27.01.10, 12:40
Võid ju proovida laudade liigutamist ainult nooltega ja panna lauavaliku mõne muu nupu alla (ma laudu ise ei valigi manuaalselt vaid actioniga laud on stackist väljas ja aktiveerub ju ise kui küsitakse f/c/b)

Mingi väike nupp keset pulti (ehk select või start) on mul pandud "smart sit out all tables on next BB" kui sessi lõpetan. Selle kõrval teine pisike nupp keset pulti on "close current table" kui vaja sulgeda mõni lagunenud laud või siis sessi lõpus laudu sulgeda.


Praegu Saiteki 115.- pult aga mingite kuude pärast teen ehk upgrade Logitechi wireless puldile (u 330 eek)

raaids
09.03.10, 14:40
siuke küsimus et kas automaatset registreerimist ei tee sinu eest ära? sng-de

kuco
09.03.10, 14:55
siuke küsimus et kas automaatset registreerimist ei tee sinu eest ära? sng-de

Teeb ja veel kuidas teeb

raaids
11.03.10, 14:10
a mul selle regamisega siuke värk et näiteks kui panen et registreeriks 50 lauda ära, siis ta hakkab kogu aeg klikkima juba nendele millele ta juba reganud on niiet tuleb see kiri et you have already registered..

lypsja
09.08.10, 14:29
kasutan veel free trial versiooni ja siiamaani need üksikud asjad mida Ninjaga mängu lihtsustamiseks kasutanud nagu toiminud ilusti, aga võt täna mõtlesin veel proovida TABLE CLOSE funktsiooni ja FT viskab sulgemist kinnitava akna ette ja sulgeda ei lase... aken plöksib aktiivse oleku ja mitte aktiivse oleku vahel kordamööda koos otsust vajavate laudadega... põhimõtteliselt lasi laudades õige momendi tabamisel nupu ära vajutada, aga mõne hetkega ajas see n*** sita keema ja panin kogu kaadervärgi kinni

kas kellelgi on sarnast problemi esinenud ja on selle vastu rohtu peale selle et lihtsalt ei kasuta enam seda funktsiooni?

ment52
09.08.10, 14:50
Sulge hemi/pt3 HUD enne selle hotkey kasutamist.

lypsja
09.08.10, 19:13
Sulge hemi/pt3 HUD enne selle hotkey kasutamist.

no see nagu pole tõsine jutt... ma tahan sulgeda ühte lauda ja siis pean hud-i välja lülitama keset möllu alles jäänud laudades? lihtsam mitte kasutada :))

ment52
09.08.10, 19:34
Ühe laua sulgemiseks hotkeyd kasutada suht mõttetu anyway. Mõtlesin seda ikka juhul kui sa close all tables hotkeyd vajutad.

liewec
29.08.10, 11:11
Tõmbasin kah lõpuks TableNinja. Jama oli aga selles, et pelasin MTT ja proovisin erinevaid mooduseid, et ta hakkaks neile automaatselt regama, kuid ta ei saanud sellega hakkama...

kuco
29.08.10, 12:00
Tõmbasin kah lõpuks TableNinja. Jama oli aga selles, et pelasin MTT ja proovisin erinevaid mooduseid, et ta hakkaks neile automaatselt regama, kuid ta ei saanud sellega hakkama...

MTT SNGd või tavalised MTTd?

Minuteada ei peaks ta tavalistele MTTdele regama.

TableNinja SNG Openeri üleval otsas on link dokumentatsioonile, kus on superhea video. Pärast selle läbivaatamist oli küll väga kerge kasutada.

mahoumori
07.10.10, 19:25
TableNinja ja pokerstars.ee ... täpselt ei tööta minu arust ei näita nt. BB, lisaks tiltbuster.com theme ei toimi ka seal... keegi targem?

mahoumori
08.10.10, 11:04
TableNinja ja pokerstars.ee ... täpselt ei tööta minu arust ei näita nt. BB, lisaks tiltbuster.com theme ei toimi ka seal... keegi targem?

Usually this means your "PokerStars settings folder is set incorrectly. If this is anything like the .fr sites the settings folder is different than the .com folder. Please go to PokerStars>Help>View My Settings folder and set this path in TableNinja>Setup.

Ma hiljem proovin, seda kuna pole windowsi arvuti taga. Samas eile proovisin seda pathi muuta ja ei toiminud... Vaatab täna korralikumalt. Kui kellelgi õnne andku teada

Intzsz
11.10.10, 11:53
Olen suht võhik selle tabel ninja kohapealt, pole kunagi väga viitsinud uurida mis sellega täpselt teha saab. Aga kas sellega on võimalik ära bindida gamemiseks kasutatava puldi nupud pokkeri mängimiseks?
(nt mingi logitechi pult vms.)

variatsioon
11.10.10, 11:59
jh on küll!

LAKKEKRANTS
15.10.10, 16:45
Kas TN sulgeb sitgo´de lauad a kuidagi autoaatselt kui oled välja lennaud? Mängin FTs.

J0kker
25.10.10, 16:39
Keegi oskab öelda mis keiss on vahepeal, kui paned automaatse beti , siis ninja betib mingi 0.60 sendisesse poti 0.03 senti

Liquicity
26.10.10, 03:14
Mul on tableninja pot betting lakanud töötamast. Ei kirjuta panust bet boxi. Varem toimis nüüd enam mitte. Ei tööta ka tavalise hyper simple ega classic themega. Mõtlesin, et viga võib olla ka HUDis mis võib segada aga ei tööta ka ilma selleta. Ei oska kuskilt lahendust ka leida. Igatahes väga imelik. Tuleb vist support appi võtta või teab keegi siin lahendust või mõnda nõuannet mida proovida võiks?

E: Sain asja korda. Peale mitut tundi jamamist. Viga selles, et Pokerstars>Options>Advanced Multitable Options> Highlight bet amount see ei tohi olla sisse lülitatud. Täiesti kogemata olin seda mingi aeg teinud.

privador
30.10.10, 12:42
soetasin ka ninja, aga probleemid

1)table opener
panen filtris asjad paika, saven ja testin, siis muudetakse filtris automaatselt buy-in 0 kuni 0 ja loby tyhi
2)kui ta avab ja regab, siis see nn starsi iltri paneel hyppab stacki peale nii, et ma pean hiirega ta 2ra kustutama.


Kuda lahti saada lauast, kui ma v2lja kukun?

Andr3s
01.11.10, 18:02
Väike probleem Ninja ja PT3'ga.
Millegi pärast need mul koos ei tööta. Kui käivitan Ninja enne trackerit, siis ninja töötab kenasti, kuid PT laua HUDi ei näita (käsi siiski kogub).
Kui aga avan teises järjekorras (tracker enne), siis ninja jookseb üldse kokku.

Tegu on mõlemal puhul trialidega ning mängutoaks on FTP.

Suggestions?

PokerDevil
03.11.10, 21:46
Sry, kui küsimus ennem olnud, sessi keskel kirjutan.
Mida teha kui TN Full Tilt hakkab streikida - iga avang pre-flop läheb alati all in. Paneb max beti lahtrisse?

andero14
12.11.10, 14:51
Kas ninja bet sizeingut vastavalt positsioonile ka võimaldab confida, üsna oluline minu arust?

Tigrano
12.11.10, 16:30
Kas ninja bet sizeingut vastavalt positsioonile ka võimaldab confida, üsna oluline minu arust?

Mõne nupu alla ikka saad panna, et näiteks avab 2bb

PokerDevil
01.12.10, 22:47
Üks asi ajab räigelt tilti.. Mul on pandud default bet 2.5 + 1 per limper ja iga kord kui minu action on hakkab beti kastis seda arvutama - 1. seki jooksul käivad seal numbrid kuni õige käes.. Aga see 1sek hiir suht freezib.. Arvutis viga olla ei saa. Alles lasin kokku panna (eile sain kätte). Muutsin ka 3bb tõstele ja ikka sama.

kuco
02.12.10, 00:51
Üks asi ajab räigelt tilti.. Mul on pandud default bet 2.5 + 1 per limper ja iga kord kui minu action on hakkab beti kastis seda arvutama - 1. seki jooksul käivad seal numbrid kuni õige käes.. Aga see 1sek hiir suht freezib.. Arvutis viga olla ei saa. Alles lasin kokku panna (eile sain kätte). Muutsin ka 3bb tõstele ja ikka sama.

PSis?

FT oma oli aeglane aga starsis käib väga kiirelt. Arvesta sellega, et arvutab beti suuruse alles siis kui aken on aktiveeritud.

Ameising
02.12.10, 05:05
Üks asi ajab räigelt tilti.. Mul on pandud default bet 2.5 + 1 per limper ja iga kord kui minu action on hakkab beti kastis seda arvutama - 1. seki jooksul käivad seal numbrid kuni õige käes.. Aga see 1sek hiir suht freezib.. Arvutis viga olla ei saa. Alles lasin kokku panna (eile sain kätte). Muutsin ka 3bb tõstele ja ikka sama.

Mul oli kunagi sama jama, tuleb lihtsalt UAC(user account control) maha võta ja arvutile restart teha.

flipmachine
25.01.11, 21:31
Selline probleem, et kui ninja käib ei saa ftp notedesse copy paste teha.
Kusagil mingi linnuke märkimata või teab keegi lahendust ?

ment52
26.01.11, 01:32
Selline probleem, et kui ninja käib ei saa ftp notedesse copy paste teha.
Kusagil mingi linnuke märkimata või teab keegi lahendust ?

Ma ei tea kas see on ainult siis kui tnft käib või muidu ka, aga kui ftp laua peale klikid, siis kaob clipboard ära. Ehk siis kopeeri ära ja paste ära enne kui laua pale vajutad uuesti.

Tigrano
03.02.11, 11:27
TableNinja toetab nüüdsest ka Starsi Cap laudu.

k2snakalle
05.02.11, 21:16
keegi mis teab mis jama praegu on? Nimelt mul jääbki tableninja loadima ennast... ja siis lõpuks ütleb, et ei saanud ühendust serveriga. Miks tal on üldse mingit ühendust vaja serveriga???
Ning mõtlesin reinstalli siis teha, aga seda ka ei saa teha, sest tableninja.com ei loadi ennast ära..
kas mingi nende kamm? (samas sm112-l kõrvaltoas töötab)

edit: sain aru, et see peab mingi minu kamm olema, aga no kellaaeg on õige, proovisin ka siis kui firewall maas, ei midagi...

edit2:viga oli ruuteris

flipmachine
15.02.11, 13:02
Miks ninja PL laudades ei taha bet size paika panna ?

ristik
15.03.11, 23:34
Mul siis trial versioon. Probleem on bet sizinguga. Pea pooltes laudades on mul juba preflopist mingi punane kast max bet nupu ümber ja algseks tõsteks siis pmst 100% stackist juba. Ideid ? Sama jama ka järgnevatel tänavatel.

ziimukaz
16.03.11, 00:19
Mul siis trial versioon. Probleem on bet sizinguga. Pea pooltes laudades on mul juba preflopist mingi punane kast max bet nupu ümber ja algseks tõsteks siis pmst 100% stackist juba. Ideid ? Sama jama ka järgnevatel tänavatel.
Äkki on Highlight bet Amount ees linnuke clientis?

ristik
16.03.11, 00:31
Võtsin ära aga asi ei muutunud.

EDIT: Ei saa aru, miks osadel laudadel on nii nagu olema peab, aga enamustel ikka default on kohe AI

leits
31.05.11, 10:58
kellelegi saranne probleem, et tableninja ei loadi öra? Ei tableninjaFT ega tavaline

viki
01.08.11, 21:40
Hakkasin nüüd jälle mängima,aga tableninjaga selline probleem.Nendes rahalaudades kus enne olnud olen,uuesti regades ei registreeri automaatselt ära.Peab käsitsi panema.Paar nädalat tagasi oli kõik korras,midagi muutnud ei ole.Milles probleem olla võiks?

Cypher0
01.08.11, 23:28
Hakkasin nüüd jälle mängima,aga tableninjaga selline probleem.Nendes rahalaudades kus enne olnud olen,uuesti regades ei registreeri automaatselt ära.Peab käsitsi panema.Paar nädalat tagasi oli kõik korras,midagi muutnud ei ole.Milles probleem olla võiks?

Kui sul Black theme on, siis on asi selles, Stars muutis uuendusega seal aknas oleva OK nupu roheliseks ja TN ei leia seda enam üles. Väidetavalt probleemi fiximisega tegeldakse.

viki
01.08.11, 23:35
Mul on classic!

Cypher0
02.08.11, 01:53
Mul on classic!

Hmm, ja varem oli kõik ok? Kas Tableninjas Opening/Closing tabi all 'Adjust to "Same Session" Minimum' ees on linnuke olemas?

viki
02.08.11, 06:15
Seal on linnuke ees.

viki
09.08.11, 09:30
Hakkasin nüüd jälle mängima,aga tableninjaga selline probleem.Nendes rahalaudades kus enne olnud olen,uuesti regades ei registreeri automaatselt ära.Peab käsitsi panema.Paar nädalat tagasi oli kõik korras,midagi muutnud ei ole.Milles probleem olla võiks?Peale viimast uuendust kõik jälle korras!

tolmuahv
07.09.11, 00:55
Mul TableNinjaga probleem - "Action Hotkeys" all defineerin ära "Fold=F", aga mängus see ei tööta. Muud TN funktsioonid töötavad normaalselt. Any ideas?

Tigrano
07.09.11, 08:39
Pane sinna kõrvale kasti AA chek/fold kasti F ja vaata kas toimib, see natuke muidugi teine asi. Ise kasutan ainult seda valikut foldimisel.

kollane
04.11.11, 23:26
varsti peaks saama siis nova themedega ka mängida
http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=29652807&postcount=6669

TN support ajab küll tilti, kui postitusi 2p2-s lugeda.

karookas
18.11.11, 19:48
tableninja avab Pstarsis laudu, aga mille järgi? Panen ninja tööle ja starsis hakkab mind laudadesse panema

PlanetRJ
01.12.11, 15:44
kas kuidagi nii ei saa et kui on näiteks 10l kõige paremas lauas waiting list et mingi ühe liigutusega paneks kõikidesse järjekorda või siis kasvõi klikid lobys laua peale ja vajutad ühte klahvi ja automaatselt waiting list.Ise mängin nl5 6 maxi ja seal on koguaeg lauad täis,et kaob nagu see laudade avamise lõbu ära nl2s oli küll väga mugav,kõik parimate protsentidega lauad pool täis ja said 10 sekiga 10 lauda avada,aga nl 5s suht nigel, muidu ülejäänd asjad töötavad küll väga ladusalt.1 küsimus veel,et kas saaks kuidagi et kui avaneb uus laud,et ta automaatselt tileb end ära ja automaatse suurusega,sest suht nõme on seda ctrl9 koguaeg lahmida

kuco
01.12.11, 16:10
kas kuidagi nii ei saa et kui on näiteks 10l kõige paremas lauas waiting list et mingi ühe liigutusega paneks kõikidesse järjekorda või siis kasvõi klikid lobys laua peale ja vajutad ühte klahvi ja automaatselt waiting list.Ise mängin nl5 6 maxi ja seal on koguaeg lauad täis,et kaob nagu see laudade avamise lõbu ära nl2s oli küll väga mugav,kõik parimate protsentidega lauad pool täis ja said 10 sekiga 10 lauda avada,aga nl 5s suht nigel, muidu ülejäänd asjad töötavad küll väga ladusalt.


Kõike saab aga tuleb seadistada.
Tableninjal on olemas selline Tab nagu "Opening/Closing". Seal on valik Join waitlist (or open table) kuhu saad märkida klahvikombinatsiooni, et läheks waitinglisti. Alt saad ka määrata, et mitu lauda ta lubab lahti hoida, kui arv täis siis vastab kohe no.

Kõikide laudade jaoks ei ole võimalust ja nagu ma aru sain siis ei tule ka. Pokerstars ei luba sellist asja.


1 küsimus veel,et kas saaks kuidagi et kui avaneb uus laud,et ta automaatselt tileb end ära ja automaatse suurusega,sest suht nõme on seda ctrl9 koguaeg lahmida

Ava endale vajalik arv laudu ära ja siis on pokerstarsis olemas võimalus salvestada layouti. Laual on optionsite kõrval nupp, mis mälu järgi näeb välja nagu nool alla. Salvestada ära ja siis peaks meeles pidama.

peete82
15.01.12, 22:28
Ahoi SNG mängijad.
Kuidas saate sellest probleemist üle, et Tableninja ei taha uut äsja avatud lauda "aktiivseks" teha. Ikka alati peab hiirega esimene kord sinna peale klikkima, siis on edaspidi kõik OK.
Tean, et see on seotud Starsi funktsiooniga "New Tournaments take focus" - sealt eest on linnuke ära.
Aga kui sinna linnuke panna, siis on teistpidi jama, need uued lauad hüppavad avanedes kohe ise aktiivseks. Häirib sihuke asi.

Jäämees
19.01.12, 02:29
Selline probleem TableNinjaga SNGsid mängides.

Tuleb mingi laud ette kus just jagatakse kaardid, aga kohe põhimõtteliselt 1 sekiga enne kui jõuan midagi teha lükkab tableninja ette laua kus pole kaarti jagatud (ei ole uued lauad) ja seega pean koguaeg kasutama seda ''First Line'' hotkeyd. Google ka ei ole aidanud siiani oskab keegi midagi öelda :/?

Tigrano
19.01.12, 07:42
Ise kasutan TN küll aga kahjuks ei oska aidata SNG-de puhul. Imelik, et viskab üldse sellise laua ette kus pole kaarti jagatud, midagi ajab teda siis segadusse, et pead first line keyd kasutama. Vahel tuleb softi updated ära teha, osad starsis kasutavad tihti tavalist ikooni sisselogimiseks ja update sada aastat tegemata.

Jäämees
19.01.12, 20:28
Kõik proged on kõige uuemad nii, et selles ei ole asi :/

Täna kui railin siin TCOOPi avastasin, et teeb ka observitavate laudadega ka nii... Väga tüütu ja kummaline eks ma googeldan edasi

peete82
21.01.12, 19:03
On sul seal Starsis see "new tournaments take focus" märgitud või mitte?

Provoker
13.02.12, 12:18
probleem, peale igasuguseid update ja värke nii starsis kui ka TN enda omasi, ei tööta enam automaatne panustamise suuruse määramine. Viskab lauas poti suuruse numbri juures punase kasti, et Don't cover, aga mul ei ole seal midagi seda numbrit katmas. Proovisin erinevaid laua suuruseid ja ka ilma hudita. Ikka sama jama.

bluelite
13.02.12, 13:22
probleem, peale igasuguseid update ja värke nii starsis kui ka TN enda omasi, ei tööta enam automaatne panustamise suuruse määramine. Viskab lauas poti suuruse numbri juures punase kasti, et Don't cover, aga mul ei ole seal midagi seda numbrit katmas. Proovisin erinevaid laua suuruseid ja ka ilma hudita. Ikka sama jama.

Proovi seda varianti.
http://tnforums.tableninja.com/showpost.php?p=13442&postcount=29

lambitont
04.04.12, 20:35
mul on sng sensei nii ära näpitud eks http://img194.imageshack.us/img194/1391/57025415.jpg
ehk siis, ma tahan et ta hoiaks mul koguaeg ees 6 mängu, aga kaabakas hoiab tihtipeale 5 ja näitab currently registered arvuks 6, kuigi on regatud vaid viiele.
kas mul on seadistatud midagi valesti või...?

Nozzu
04.04.12, 21:49
Kas teil on kah praegu Tableninja käimatõmbamisega probleem?
Mul käivitades jookseb proge kokku. Mõtlesin, et installin siis uuesti aga tundub, et tableninja kodukas on kah maas. Samuti ei õnnestu läbi HEM-i koduka allalaadimist teostada kuna link läheb sellelesamale tableninja.com lehele.

ziimukaz
04.04.12, 22:01
Kas teil on kah praegu Tableninja käimatõmbamisega probleem?
Mul käivitades jookseb proge kokku. Mõtlesin, et installin siis uuesti aga tundub, et tableninja kodukas on kah maas. Samuti ei õnnestu läbi HEM-i koduka allalaadimist teostada kuna link läheb sellelesamale tableninja.com lehele.
Praegu ei taha toimida jah.

Nozzu
04.04.12, 22:03
Selge. Tänud. Nüüd tean, et mina pole süüdi :)

Mrt1989
16.04.12, 09:08
Ega keegi ei oska öelda kas Table Ninjas on võimalik panna ,et avaks BTN ja SB lt 2.5x automaatselt?

kuco
16.04.12, 13:31
Ega keegi ei oska öelda kas Table Ninjas on võimalik panna ,et avaks BTN ja SB lt 2.5x automaatselt?

Ei ole võimalik. Stars ei luba sellist funktsionaalsust

GoodButLucky
16.04.12, 18:28
Heippa!
Table Ninja SNG-openeri jamale võib leiduda imelik lahendus enne kui järgmine update selle korda ajab.

If your currently playing .ee or .it and are having trouble with the Sensei rolling Stars back to the previous version should temporarily solve the problem.

To revert PokerStars go to your stars install directory and open the "backup folder. By default this is in "C:\Program Files\Pokerstars\backup". Not everyone will have a backup directory, but if it exists you can revert to the previous version of Pokerstars until we release an update to TableNinja. Copy the files from the backup directory into the C:\Program Files\Pokerstars directory and then run the Pokerstars.exe directly from your PokerStars install directory (DO NOT USE YOUR DESKTOP SHORTCUT). This will allow you to temporarily run the old version of Stars.

GoodButLucky
18.04.12, 23:09
Saatsin paar meili, ühe igaks juhuks Pokerstarsi, teise Table Ninjasse. Tõenäoliselt minu meilidest sõltumata tehti Table Ninja update, millest ka ilusasti teavitati ja nüüdseks on probleem lahendatud.

Fabulous
29.04.12, 15:54
Lugu selline, et soovin TableNinja abil 2-table'ida. Mis pildil olevates seadetes mul valesti on pandud, et TableNinja avab ka näiteks kolmanda laua isegi kui 2 juba lahti on (võib-olla isegi rohkem, aga ma olen tavaliselt programmi peale kolmanda laua avamist välja lülitanud)? Tegin küll TabeNinja kodukal oleva õpetuse järgi, aga kusagil paistab ikka mingi viga sees olevat.
http://i.imgur.com/IuPmE.png

Vandalar
05.05.12, 21:32
Teab keegi või oskab mõne vettpidava teooria välja pakkuda, et miks TN-ga starsis klaviatuurilt fold vajutades on aegajalt nagu kerge delay sees ja käsklus tundub nagu ei jõuaks alati kohale? Samas hiirega klõpsates fold nupul käib klikk momentaalselt.

Soulflyr
11.05.12, 11:59
See delay kipub jah vahest mängu tulema, aga mitte nii, et segaks.
Mul endal üldse selline süsteem, et multitablen Tableninja + Logitech Gamepad.
Mugavam, kui kätt klaviatuuril ja hiirel hoida imo.

GoodButLucky
28.05.12, 22:21
Peale paari päeva tagust PokerStarsi update'i ei tööta Table Opener, jälle. Saatsin neile meili, jälle. Table Ninja tehniline tugi lubas oma update'i teha nii kiirelt kui võimalik, jälle.

Btw, Soulflyr, kuidas selle Gamepadiga mängimine on? Kas on väga mugav ja kiire?

pastilaa
18.07.12, 18:57
Selline kala lambist tekkinud - waitinglisti laud kui ette hüppab ja kui ma selle laua acceptin, siis uus laud ei ilmu enam ette vaid visatakse suvaliselt teiste laudade taha kuskile.

WeThePeople
17.09.12, 18:41
Panen kõik settingud paika sng sensei alt ja siis kui vajutan start tuleb ERROR: please login to Pokerstars(R) before starting sit-n-go opener. Sisse olen logitud, kasutan esimest korda, seega ei oska probleemi sisu isegi aimata.

nvm: sain tööle

Engels
17.09.12, 22:50
Panen kõik settingud paika sng sensei alt ja siis kui vajutan start tuleb ERROR: please login to Pokerstars(R) before starting sit-n-go opener. Sisse olen logitud, kasutan esimest korda, seega ei oska probleemi sisu isegi aimata.

nvm: sain tööle

Mis tegid siis, et ta tööle läks?

WeThePeople
17.09.12, 22:57
Mis tegid siis, et ta tööle läks?

TN Setupi all oli my settings folder .com, vahetasin selle .ee vastu.

Murdock
08.01.13, 14:38
Tableninjast saab panna kuidagi,et auto-foldib zoomis teatud käed?
Kui jah siis kuidas? :p

Cypher0
08.01.13, 15:33
Ei saa.

Strawberry
08.01.13, 15:35
Tableninjast saab panna kuidagi,et auto-foldib zoomis teatud käed?
Kui jah siis kuidas? :p

See oleks bot ja bannitav offense.

privador
21.01.13, 18:00
Kas keegi viiamsle ajal ninjat kasutanud?
Ostsin ninja. Huvitab just sensei osa. sng-dele jääbki ta pm regama v ei tee seda täpselt

Kas ma pean kataloogides tänu .ee-le midagi konfima?

Praegu pea suht tühi otsas


Teine küsimus, kuidas on võimalik, et uued lauad avanevad kõik ühte stakki, mitte ei avane lauad erisuundades?

Romka
29.01.13, 20:01
Setupi alt saad valida Table layout. (Nvm proovisin ja see vist ei tööta mul ka)

Ja SNG'del ei jää ta regama. SNG Opener alt saad valida Keep 'x' tournaments open for 'x' total tournaments nt.
Ehk siis mul nt 14 esimene ja 30 teine number, st 14 sngd hoiab korraga lahti ja nii kuni 30 sngd olen täis mänginud.

/Mul endal selline küsimus, et igakord kui ta regab sng'dele, viskab ta pokerstarsi akna jälle ette, seda ei saa maha võtta kuidagi?

Pumper
29.01.13, 20:32
TN setupi alt pane stacked ja starsis hoia ka stacked ja linnuke pane remember layout vms oli.

IsandJoberst
24.02.13, 17:07
Kellegil veel TN ei lähe tööle?
Unable to connect ...

Strawberry
24.02.13, 17:23
Kellegil veel TN ei lähe tööle?
Unable to connect ...

Sama

Romka
24.02.13, 17:43
Mul töötab.

IsandJoberst
24.02.13, 17:55
Mul töötab.
Nüüd korras jah

Viiidrik
19.04.13, 04:19
Kasutan kahte monitori ja kui jaotan lauad tiles mõlemale ekraanile, siis ühes tableninja beting sized jne töötavad, teisel ekraanil ei funka.

Vandalar
06.06.13, 23:36
Keegi teab kust TN1 PS installika võiks leida?

Cypher0
06.06.13, 23:46
Keegi teab kust TN1 PS installika võiks leida?

http://tableninja.com/TableNinja.zip

Looper
04.09.13, 11:54
Nii Sai siis soetatud TN2, aga ei saa hakkama seal sellise asjaga naq "set table aside" . + Cashilauas ei tööta korralikult preset bets.

pikk28
25.09.13, 10:43
kas kellelgi Tableninja 1 keyd on pakkuda väikse rahhi eest?

bluelite
25.10.13, 21:27
kas kellelgi Tableninja 1 keyd on pakkuda väikse rahhi eest?

Sama soov. Ehk leidub keegi, kellel on üle. PM palun!

Vandalar
14.01.14, 21:15
Kumba eelistate ja miks, kas TN1 või TN2?

Cypher0
14.01.14, 21:58
TN1 sest TN2 on üks suur piece of shit.

Vandalar
14.01.14, 22:06
Seda ma kartsin, ei saanud enam TN1 tööle :) Ametlikult enam litsentsi osta ei saa nagu aru saan ja kui kellegi käest on võimalik see saada, siis nad vist lõpetavad selle TN1 supporti nkn varsti ära või mis kala on?
Kui see TN2 tõesti nii kehva on, teab keegi mingit alternatiivi äkki, Starsi enda hotkeyd jäävad natuke väheks, sest puudub limper bettimine jms väiksed asjad.

VisaHing
14.01.14, 22:25
http://www.tabletamer.com/joomla/

Sai natuke aega tagasi proovitud seda ja tekitas liiga segadust. Ei saanud isegi aru, kus on menu ja kust asja jooksma saab. Kaua ei mõtisklenud ka selle üle ja kiire unistall.

Aga 2+2 keegi väitis, et pidavat etem kui TN olema. Dunno ://

Cypher0
14.01.14, 22:55
Seda ma kartsin, ei saanud enam TN1 tööle :) Ametlikult enam litsentsi osta ei saa nagu aru saan ja kui kellegi käest on võimalik see saada, siis nad vist lõpetavad selle TN1 supporti nkn varsti ära või mis kala on?
Kui see TN2 tõesti nii kehva on, teab keegi mingit alternatiivi äkki, Starsi enda hotkeyd jäävad natuke väheks, sest puudub limper bettimine jms väiksed asjad.

Support lõpetati juba eelmise aasta augustis ära, siiamaani töötab. Siis kui Stars teeb mingi update millega lakkab funkamast, siis neid lihtsalt ei koti enam, aga näis kas see niipea juhtub.

Vandalar
14.01.14, 23:00
Kui mul peaks reg key olema, kas server võtab selle vastu või rejectib?
Kas selle lite TN2 versiooniga preset betid ei töötagi- nt. open raise ilma limpijateta alati 3x bb? Limperitele see +1bb lisab betile?

Cypher0
15.01.14, 00:37
Kui TN1 key on olemas siis ikka võtab vastu, ise andsin enda teise poole hiljuti ära ja töötas ilusti.

Vandalar
15.01.14, 01:38
Sellisel juhul, kui juhtub kellegil üleliigne võti veel olema ja tahate lahti sellest saada, siis tehke mingi pakkumine.

privador
15.01.14, 06:20
Kas keegi oskab öelda, kas TAVALIST regamise skripti pole tulnud välja?Ilma helinate ja vilinateta
Stars pm ise ju tekitab juurde hotkey-si, miks ma peaks lagivas TN seda lisama
Pokeriärimehed looge lihtne,madala ressursiga tavaline regamse skript
Võiks olla ka selline feature, et tahad, et programm kontrollib ainult lobbyt, mitte table-t.

Ints
15.01.14, 15:51
kas oleks kellelegi TN1 keyd pakkuda veel ?

taipupole
15.01.14, 21:30
Mul on script, mis paigutab laudu sinna, kuhu soovid.

mul endal kahel real
qwe
asd

ehk nurgas ja ws keskel üleval-all

koordinaate saab ise määrata ükskõik kui palju. kui stack lasta, siis actioniga omad pillud ise laiali vastavalt soovile.

saugakarel
07.02.14, 23:45
kas oleks kellelegi TN1 keyd pakkuda veel ?

+1 TN1 ületab ikka TN2-e seega kui on kellelgi üle üks võti, siis oleks ka huviline

Xavi
08.02.14, 14:29
Kuidas see Vol 2 sis nii kehvake saab olla? võeti funktsioone vähemaks või milles probleem?

privador
08.02.14, 14:43
minu arust võiks nad versiooni teha töökindlamaks. Nad on pm mingid mõttetud viled lisanud rakendusse ja tahavad selle eest uut raha saada

viki
08.02.14, 15:55
Kuidas see Vol 2 sis nii kehvake saab olla? võeti funktsioone vähemaks või milles probleem?Mul vahetevahel lakkab iseenesest töötamast.Funktsioone on juures aga tihti ei tööta nad nii nagu peaks.

Vandalar
08.02.14, 15:58
Ma hakkasin StarsHelperit kasutama ja cashi mangijale on seal küll kõik olemas IMO, ainult kiidaks. Ma loodan, et sobib siia teemasse.

saugakarel
08.02.14, 16:04
Ma hakkasin StarsHelperit kasutama ja cashi mangijale on seal küll kõik olemas IMO, ainult kiidaks. Ma loodan, et sobib siia teemasse.

TN2 lakkab vahepeal töötamast ning uimab ka vahepeal. TN1 jooksis ilusti.
Kas starshelper tasuline ei ole?

Vandalar
08.02.14, 16:14
Kuu aega on trial ja siis saab osta, tasuline jah, aga ühekordne tasu on ja nö. eluaegne litsents. Ja töötab ikka vägagi sujuvalt ja ei uima nii nagu TN IMO. Kasutan seda ja timebankstars scripti, sest nii palju kui ma tean, siis sellele pole praegu timebank funktsiooni sisse kirjutatud veel.

Xavi
08.02.14, 21:11
Tableninja 2 seadistamiseks kellegil head õpetust on kuskilt võtta?

bluelite
09.02.14, 12:50
TN1 + PS. Cascades ei leia laudu, kui lauad on standard suuruses. Oskab keegi lahendust pakkuda?

Cypher0
09.02.14, 17:09
TN1 + PS. Cascades ei leia laudu, kui lauad on standard suuruses. Oskab keegi lahendust pakkuda?

Proovi Setup>Table Layout alt erinevaid variante, Overlapping peaks igat moodi rahuldavalt töötama.

IsandJoberst
16.02.14, 22:54
Kui kellegil Tableninja1 key üle siis võiks PM´da (oleks huvitatud mingi raha eest)

ziimukaz
26.02.14, 13:43
Kas keegi teab, miks vahel TN1 ei suuda insta betsize paika panna? Tavaliselt toimub õige sizing juba enne kui hiir laua kohale läheb, kuid vahel ei aita isegi slideri kohal hiirega jamamine.
See bug toimub kas kõigi laudadega korraga või siis üldse mitte. Mängin tiles tavaliselt 9 laual.

anatoli grinder
19.08.14, 13:08
Proovisin pokerstars 7 tn2-ga ja tn2 ei funka seal panin tagsi pokerstars 6 ja nüüd ka seal ei tööta enam tn2...keegi teab mis kala on?

pastilaa
16.11.14, 10:26
kas TN1 veel praegu toimib teil?

Cypher0
16.11.14, 10:45
Mul toimib, kasutan ainult määratud sizinguid, auto timebanki ja auto bi tho.

E: Tegelt paari asja veel, julgen väita, et töötab ilusti:) (black theme)

lambitont
16.11.14, 16:35
kas TN1 veel praegu toimib teil?

jeap, pole probleemi.

pastilaa
16.11.14, 19:16
ty!

viki
25.12.15, 17:10
Proovin üle pika aja pokkerit.TN1 avades tuli kiri justkui oleks see programm uute reeglite järgi keelatud.Kas sain asjast õieti aru või võib seda kasutada?

Cypher0
25.12.15, 17:43
Proovin üle pika aja pokkerit.TN1 avades tuli kiri justkui oleks see programm uute reeglite järgi keelatud.Kas sain asjast õieti aru või võib seda kasutada?

Keelatud jah, alternatiivid olemas Starshelperi jms näol. (Või lolTN2).

viki
25.12.15, 20:45
Keelatud jah, alternatiivid olemas Starshelperi jms näol. (Või lolTN2).Aitäh!