PDA

View Full Version : Absolute poker



ahti2000
18.08.09, 12:54
Küsimus selline, kui keegi seal mängib siis mis limiidil seal mängite ja palju käsi päevas, palju selle pealt rakebacki saate(kui saladus pole ;D)??

hotcocacola
18.08.09, 13:07
30% rb on võimalik saada ::)

pikk28
18.08.09, 13:15
Kui sa mängid alla NL50-e, siis ma sul ei soovita küll sinna minna.ise mängisin NL25s kuskil 3 kuud. laudu vabsjee pole. muidu igati bueno tuba soft ja rb jne.

tdx
18.08.09, 14:10
http://www.absolutepokercheats.com-a.googlepages.com/

antnx
18.08.09, 16:11
http://www.absolutepokercheats.com-a.googlepages.com/


WTF??

See mingi vana uudis ja ammu juba fixitud. Ise olen juba üle poole aasta seal mänginud ja pole mingit probleemi täheldanud. Kõik tip-top korras ,head fishid, normaalne rakeback. Isegi boonus tuleb jõudumööda. Head bad beat jackpot lauad (suurem osa) 72 action lauad, ante lauad. Kõik mis ühe gambleri hing ihaldab. Soft töötab supper hästi, saab mass multitableda, cascade modes mängida. HEM impordib probleemivabalt. Pole mingeid cheate ega asju. Täitsa korralik site. Õhtuti on eriline forellikasvandus ka kõrgematel limiitidel. Madalamatest ei hakka rääkimagi. Üldiselt laudu pole seal FR-is ja NL25 6maxis. Ülejäänud limiitidega on päris hea seis. Nl10 on minuarust korralikult laudu. Asi selles, et see 6max tuba rohkem.

to Cocacola:

33% rakebacki on võimalik saada ;)

Ise sain kuus keskmiselt 100$ kuskil 9k käe juures nl25+50

ahti2000
18.08.09, 17:02
Ma ise mängingi seal, fullringis NL50, rakeback ka saan aga 35k kätt see kuu mänginud ja saanud selle eest ming 390 daala.
Huvitab ka see nagu on ok, sest eelmine kuu jooksis boonus ja sain rakebacki sama palju, kuigi lugesin, et kui boonus jookseb
siis arvatakse see rakebackist maha. Rakebacki kalkulaator näitab ka nagu mõni sada daala suuremat summat.

camu
18.08.09, 20:49
Ise mängisin ka seal alates veebruarist augustini. Grindisin alates nl2 -st nl50ni.
Viimased 3 kuud NL50 ning olin pmt rakeback pro. Break-even või kerges miinuses. Ilmselt mingi (suure) osa kasumist sõi ära ka badbeadi jackpot. Tase oli äärmiselt biiditav, fishe palju, eriti kui jackpot vähe kõrgemaks läks. Soft on super (võrreldes pacificuga). Eriti meeldis mulle, et AP-s on deepstack lauad, seega oluliselt suurem võimalus võita ka madalal limiidil suuri potte. (enda rekord pot foorumis yes threadis kirjas kusagil)
Ma ei tea, kuidas on lood nüüd reload boonusega, mingi hetk tõmmati see üliväikeseks, kui see endiselt toimib, siis kaalun kindlasti tagasi minekut.
Ise suutsin NL50 umbes 30k käega vabastada 300+ taala reload boonust ning 400 taala ringis sain rakebacki.
Kahel korral olen laudadesse sattunud ka Bad Beadi väljajagamise ajal. See peab minema välja samas limiidis kus isegi mängid. Ühel korral sain 6*32 taala, teine kord 6*54 taala.
Mulle igatahes meeldis.

antnx
19.08.09, 10:22
Jah, ainuke miinus on see et badbeat jackpot lauad söövad suure osa winratest ära. Niiet, et kasumlik olla peab jõhkralt mängu biitima :)

r3o
27.08.09, 14:26
Kui mul on kunagi ammu ultimate betti account tehtud siis kas ma saan absolute-sse uue accoundi teha?

antnx
27.08.09, 15:35
Ma arvan , et midagi hullu ei juhtu!

ranka
27.08.09, 15:49
Kõik lauad bad beat jackpotiga?

antnx
27.08.09, 16:15
Suurem osa on küll. Ütleme iga limiidi peal on 3-4 lauda mis EI ole jackpoti lauad. Sh. ante lauad, mis ei ole jackpotiga.

r3o
06.09.09, 21:28
Kaua seda signup boonust on aega lahti mängida? Seda aega kohe seal lehel kuskil ei märganud

antnx
06.09.09, 21:35
90 päeva

onuark
21.12.09, 10:46
Kuradi naljanumber on see absolute.
Tegin endale uue MB konto ja saatsin kirja neile, et nad mu moneybookers accounti ära vahetaks.
Paar kirja juba vahetatud ja pidin ka depositi tegema uuelt kontolt ja uuelt maililt neile ka oma andmed saatma.
Lõpuks vahetati mu sisselogimis detailid ära, kuradi kanad :D
ilmselt peab siis veel päeva veel kirju vahetama, stupid fuxxxx.

onuark
21.12.09, 18:56
ABSURD mis sitta ajavad e-mailis.
6 kirja vahetatud ja tulemust veel ei ole, no tahaks omad rahad kätte saada. TEENINDUSE AUHIND!
viimane kiri neilt selline:

Dear Mr. ....,

Please be advised that according to our records the email address from
your MoneyBookers account (....@hot.ee) has been updated on your
poker profile. Notice that the deposit you made on December the 20th for
$10, it shows to be done with your old MoneyBookers account,
...@hot.ee, and not with your new one.

Please confirm this information directly with MoneyBookers since we have
no control over their internal system.


Regards,

Leah

Security Department
AbsolutePoker.com
-----
saatsin vastu neile MB kirja:

Dear ...,

This email confirms that you have successfully sent money from your
Moneybookers account registered under the primary email address:
...@hot.ee(Siin on kirjas uue MBkonto e-mail)

The details of the transaction are as follow:

Payment to: Absolute PokerRecipient email: moneybookersap@idscr.com
Amount: USD 10.00

Transaction ID: 215671427
Time & Date: 18:21 CET, 20/12/2009
Transaction status: processed *

----

Algul Absolutes öeldi et teeksin ülekande uuelt kontolt ja saadaks neile kirja, siis vahetavad ära andmed.
Ja nüüd leiutavad selliseid asju välja, et vanalt kontolt saadetud raha neile. Kontolt, mis on suletud üle kuu aja. KURADI ASBURDNE

edit: FINALLY, kustutasid ära mu vana MB konto ja nüüd saan suvalise sinna kirjutada, kuigi pean ootama veel 20h et rahasi välja saada (28h peab ootama viimasest sissekandest)

hoss23
21.12.09, 22:38
palju muidu on vaja absolutest välja kanda?äkki saan aidata

kardpleier
06.01.10, 22:25
kas siit keegi mängib Absolutes hetkel ? Plaan siis paarsada daala sinna lükata ning hakata fullring cashi nl10 ja peagi nl25 ja.... Pole endal kogemust selle saidiga ning äkki keegi oskab midagi kasulikku öelda. tänks

pikk28
06.01.10, 23:16
kle NL25 pole seal üldse laudu. õhtuti heal juhul saad 10 kokku.

antnx
06.01.10, 23:49
See pole FR tuba. Eelnevas jutus mitu korda mainitud.

ahti2000
07.01.10, 00:26
Oleneb kellaajast.Õhtuti on piisavalt laudu, päeval 0.05/0.1 on, teisi vähe.
Aga nii s....t...a mängijate taset pole kuskil veel kohanud ;D