PDA

View Full Version : Pokkeriprod.com Intervjuude Seeria, vol.3, Svenza.



-andres-
18.08.09, 20:14
Seeria vajab jätkamist ning käes ongi kolmanda intervjuu kord. Seekord osutus meie valikuks taaskord elukutseline pokkerimängija Svenz'aga. Tegemist on kindlasti väga põneva isiksusega meie kiiresti suureneval pokkerimaastikul ning lähemalt saate lugeda juba järgnevast intervjuust.


Andres: Mis või kes tutvustas ja tõi teid pokkeri juurde?

Svenza:Alguse sai see USA-s elades aastal 2000. Kuna ma olen hull spordifanaatik ja kohalikel kanalitel sai iga õhtu vaadata NBA-d, NFL-i ja NHL-i, siis tekkis huvi ka tulemuste ennustamise vastu. Tegin konto spordi kihlveokontorisse ja panin panuseid sportmängude peale. Kõrval tiksus link, et mängi päris pokkerit, päris raha peale päris inimeste vastu. Otse loomulikult tekitas huvi ja hakkasin episoodiliselt mängima Internetis. Paradise poker oli vist site, kombinatsioonide tugevusi teadsin, aga bettimine oli suht võõras. Hakkas meeldima ja pisik jäi külge.

A: Kas olete elukutseline pokkerimängija?

S:Jah. 2003-2005 elasin Iirimaal ja töörasin ehitusel plaatijana. See on ka viimane kord kui "päris tööd" olen teinud. Ajasin seal omale bankrolli kokku, ostsin läpaka ja kolisin Eestisse kindla teadmisega, et hakkan pokkeriga elatist teenima. Sellest ajast olengi elanud ainult pokkerist tuleva rahaga.

A: Parimad/halvimad küljed seoses pokkeri kui elukutsega?

S:See on liiga närvihaige ala. Kohutav närvipinge, pidevad bad beadid, frustratsioon kaotusest, samuti meeletu rõõm ja joovastus võitudest. Kuna ma olen väga emotsionaalne inimene, siis ma ei kujutagi ette kuidas nii palju erinevaid emotsioone pikas perspektiivis tervisele mõjuma hakkavad. Oma tervise eest tuleb tõesti hoolt kanda. Pidev ühes asendis istumine, ekraani jõllitamine päevade kaupa, vähene liikumine, see ei saa hea olla.
Plusside koha pealt võin nimetada järgmisi asju:
1) Vaba graafik. Teen tööd millal tahan, nii kaua kui tahan ja mul ei ole ülemust, kes mu kallal nokiks terve päeva. Kuna ma olen ikka suht laisk ja mugav inimene, siis minu jaoks on mõnus ärgata hommikul(õigemini küll päeval), käia dušši all, kimada paar Actimeli sisse ja juba potsatada arvuti taha grindima. Ei ole kellapealt tõusmist ja pidevat kiirustamist kartuses kusagile hiljaks jääda.
2) Kui juba selline elukutse valida, siis peab siin ka raha teenima. Hea võitev regular peaks kordades rohkem teenima kui Eesti keskmine palk.

A: Kas olete saanud häid tutvusi/tuttavaid läbi pokkerimängu?

S:Mul on aastate jooksul tekkinud väga head sõbrad, kellega koos me käime välismaal koos puhkamas, teeme grilli- ja saunaõhtuid, käime rannas, niisama lebotame ja istume m***i laiaks... Pidev nali, ühe sõnaga käib see tants ja trall. Sellist koomi on ikka heade sõpradega tehtud, mis siin trükimusta ei kannataks. Kogu aeg on huvitav, seda ei peaks kunagi kartma ,et igav hakkaks.
Ja siis on tekkinud tõsisemad härrad ka, kellega saab ka tõsiseid asju aetud. Nii et pokkerist on väga palju abi olnud siin kohal.

A: Kas laseksite oma lapsel/lähedastel samuti pokkerimängija elukutse valida?

S:Last ei ole, aga kätt ette ei paneks. Kui tahab, las mängib, free world ikkagi. Igaühel on õigus tegeleda sellega, mis talle meeldib. Kui tahab minna kudumisringi, mingu sinna, miks see peaks kehvem olema kui gambleri amet?

A: Kõige tugevamad ja nõrgemad omadused pokkerimängijana?

S:Tänu sellele, et Tartus avati ka open poker Olympicus, olen saanud seal regulaarseks külastajaks. Nimetan naljatamisi seda oma töökohaks :). Tänu sellele olen hakanud inimesi päris hästi vastaseid lugema. Samuti ei karda võtta vastu raskeid otsuseid tähtsates situatsioonides. Olen armutu agressor turniiri lõppfaasis ja kütan ikka toorelt nuppe, igas võimalikus ja võimatus kohas. Tuhandete SNG-de mängimine on netis kasuks tulnud ja tean kuidas oskuslikult kasutada seda fishide vastu.
Nõrkuseks pean seda, et ärritun kergesti. Ja kui ma olen tasakaalust väljas, hakkan järjest rohkem vigu tegema, mis süvendab seda veel enam. Selle koha peal oleks õige teha paus ja lõpetada, aga mina mängin risti vastu jonnides edasi ja kaotan veel rohkem. Seni kuni oled silmitsi katastroofiga ja alles siis tuleb mõistus pähe, et mida ***** ma siin ometi tegin.

A: Kui palju oled seoses pokkeriga reisinud?

S:Lähimad riigid olen läbi käinud ( Läti , Leedu, Rootsi). Samuti käisin talvel puhkamas Egiptuses Sharm el Sheikhis ja seal sai sisuliselt iga öö kasiinos käidud.

A: Suurim kordaminek pokkeris?

S:Ei olegi suurimat saavutust. Lihtsalt olen rahul, et olen stabiilselt võitev mängija.

A: Kas teie arvates on pokker nagu iga teine töö?

S:Ma ei nimetakski seda tööks tegelikult. Sisuliselt saavad tegeleda sellega kõik oma vabast ajast, vanusest või soost hoolimata. Ei ole neid lolle raame, et 9st 5ni pead päevad läbi tampima. Meeldiv ajaviide, mis toob ühtlasi ka raha sisse. Tööks muutub ta siis, kui grindid päevast päeva, sead omale mõttetu eesmärgi 10K kätt päevas läbi nühkida, aga reaalset kasu sellest ei tule. Vaimu nüristamine. Sama nagu kusagil Selveris kompotte riiulisse seada, päevast päeva sama üksluine töö.


Järgnevalt küsimused juba eelkõige online pokkeri kohta:

A: Kui palju nädalas kulutate aega pokkerile?

S:Hmmm. Võtsin PT3 lahti selle peale. Keskmiselt tuleb 2 tundi cashi ja 3 tundi turniire päevas.

A: Mis mängus end kõige paremini tunned, FR, 6max, HU. Hold'em, Omaha ...

S:Kõik sobivad. Hiljuti olen järjest sagedamini hakanud mängima 8-game´i 4$/8$. Iga 6 käe järel muutub mäng, sest paljas Holdem või Omaha võib pika peale üksluiseks muutuda. Seetõttu pakub suurem arv mänge paremat vaheldust ja ei tekita tüdimust.

A: Tingimused/soovitused mängimiseks?

S:Kindlasti mängida puhanud ja kaine peaga. Häirivad elemendid (telekad, lapsed, röökivad naabrid, muruniidukid jne.) välja lülitada, vaigistada, eemaldada.

A: Kui palju aega kulutate mängimise kõrvalt pokkerialaste oskuste parandamiseks/õppimiseks?

S:Aeg-ajalt ikka loen uut kirjandust, mis näppu satub. Samuti foorumid ja lõputud internetisaidid. Väga kasulik tööriist SNG mängijatele on SNG Wizard, mida soovitan julgelt kõigile. Õppimisega tegelengi, kui olen just bad beadi saanud või on olnud halb sessioon. Seda selleks, et närve rahustada ja tilti maandada, samas ka midagi uut ja kasulikku õppida.

A: Kas olete tugeva iseloomuga või ärritute kergelt "bad beatidele" kui pokkerimängu osale?

S:Hahahaaa. No selle koha pealt võib mind lahterdada ehtsaks "närvihaigeks". Kunagi sain kaks väga valusat biiti üksteise otsa. Olin vait ja seedisin seda endas. Korraga ei suutnud seda enam enda sees hoida, haarasin lihtsalt tühja õllepudeli ja viskasin vastu seina toorelt puruks. Aga sellest jäi veel väheks, kohe järgnes sellele ka teine, siis tuli ka läppari kord. Peksin lihtsalt pooled klahvid tuimalt sõrmedega (mitte rusikaga või jalaga) välja. Karjun ja sõiman, kuigi tean, et sellest pole vähimatki abi. Ja siiamaani pole sellest üle saanud. Paar kolmeoudist võtan tuimalt. Aga kui liidripositsioonilt tähtsal turniiril kahe käega välja lendan, pole vihal piire. Õnneks mängin viimasel ajal 16 lauda korraga. Selle eelis seisneb selles, et uus laud tuleb kohe ette ja ei näe mis vanas lauas juhtus (kuidas ja millega, mis käe vastu hävisid) ja keskendud järgmistele laudadele. Samuti on tore avastada kui oled duublisse saanud Smiley

A: Mis on teie arvates teie kui pokkerimängija edu saladus?

S:Kui ma satun hoogu, (positive swing, winning streak) siis ma olen pidurdamatu. Iseendale võib tunduda, et ma olen jumal ja teen kõike mida ise tahan. Coin flipid kukuvad õigele poole, paremad käed peavad vastu. Tekib see julgus gamblida, ei mõtle enam raha peale, vaid sellele kuidas konkreetne vastane hävitada ja nuppudest tühjaks teha. Endalegi arusaamatult hakkan tegema julget ja väga agressiivset mängu, mis toob kaasa järjest rohkem enesekindlust. Suudan teha väga keskendunud mängu, olen motiveeritud, teen õigeid otsuseid ja mängin oma A mängu. Oeh, kui aind iga päev 100% nii suudaks Smiley


Järgnevalt küsimused live pokkeri kohta:

A: Kas mängite pigem rahamängu või turniire?

S:Mängin mõlemaid meelsasti. Võibolla eelistan natuke suuri turniire, sest seal võites võivad ikka väga suured summad ees oodata.

A: Suurim turniirivõit live pokkeris?

S:Triobet Live 30.07.2009, tegime esikoha jagamisel diili.

A: Kas olete live mängus endast välja läinud?

S:Oeh, korduvalt. Tartus olen ma legendaarne selle poolest. Mind on ikka korduvalt korrale kutsutud. Mitte, et ma selle üle uhkust tunneks, aga nii ta paraku on. Sõiman ja valan oma viha donkide peale automaatselt välja. Ma lihtsalt ei saa öelda vastasele good game, aitäh, see oli hästi mängitud. Ütlen kohe otse välja, et ta on idikas, tegi mu vastu rämeda suckoudi, see oli lihtsalt haige ja mul läks süda pahaks. Elus ei lähe koju patja nutma ja põdema, et sain biidi. Kõik mis toimub kasiinos, jääb sinna seinte vahele. Elan ennast välja, hakkab kergem ja võin rahus koju minna.

A: Meeldejäävaim käsi live pokkeris?

S:UUUUUIIIH. That was sick. For real. Juhtus see Melduri juures, soliidne home game, rahulikud panused 1/2 EEK. Kõik võtsid algatuseks 200 sisse, aga esimese nelja käega põrutati 4 four-way allini ja rebuy tehti 500. Ühe sõnaga mingil hetkel oli average stack juba päris tummine ja sisuliselt käis 5/10 mäng stackide poolest. Mäng oli Dealers Choice ja parasjagu tegime Crazy Pineapple´it. Minu starting hand Ad, Jd, 7c. Kuco põrutab raise 40, ma callin, tagant veel 2 calli. Flop tuleb Ah, Td, 9d. Ühe sõnaga mul on top paar pluss masti tõmme. Panen sümboolselt mingi beti sisse, tagant härra paneb raise, kolmas härra paneb reraise, Kuco kütab nuppe... Ma sügan kukalt, mõtlen nihuijaa sebe, et kusagil on set, keegi tõmbab rida ja keegi tõmbab madalamat masti. Callin Kuco allini, tagant kütab nuppe ja tollele omakorda veel nuppe. Obv. pot commited ja callin maha. Kõik viskavad 1 kaardi ära, mina loobun oma 7c ja loodan masti peale. Avamae kaardid, järgemööda.... Esimesel härral 99, ehk bottom set, teisel härral TT , ehk middle set ja Kucol AA ehk top set. Nagu wowww, mismõttes, täiesti rigged setup. Ja püant selles, et turn Kc ja river Qs. Sain hoopis runner runner auku nuts rea kokku. Kogu pot oli üle 2000 EEKi, 1/2 blindidega mängus, mis on nagu suht ulme. Kõik ahhetasid ja ohhetasid pärast pikka aega veel.

A: Oskate ehk nimetada tugevaid mängijaid Eesti pokkerimaastikul, kellega olete ühes lauas mänginud?

S:Ma julgeks arvata, et ma olen enamikuga ühe laua taga istund kui mitte kõigiga. Henri K, Imre Leibold, Marek Kolk, Vallo Maidla, Runnar, kõik vene cashi profid... Tartu kaader, interneti kaader...


Lõpetuseks mõned küsimused faktipõhised küsimused Eesti pokkeri kui ka Pokkeriprode foorumi kohta:

A: Mida on andnud teile pokkeriprode foorum?

S:Väga asjalik foorum. Vähem mögenš - rohkem tegenš. Kui abi vajad, siis tullakse ja õpetatakse, mitte ei aeta sitta.

A: Pokkeriprode foorumi parim postitaja?

S:Mõigu KEK jääb vastuse võlgu.

A: Parim mängija pokkeriprode foorumis?

S:Minu arust pokkeris ei ole võimalik parimat selgitada. Kord on üks peal, siis teine. Selleks peaks 100 eluiga sama seltskond pokkerit taguma, siis saaks alles paikapidavaid järeldusi teha.


Suured tänud Svenza'le väga sisukate vastuste eest. Vastused jätsin täpselt nii, nagu nad olid, sest see ongi see hea Svenza stiil, mida foorum teab :). Edu sulle nii elus kui pokkeris. Lõpetuseks ka Svenza enda intervjuu viimased sõnad.

OK. Thats it. Peace out!

BuildUp
18.08.09, 20:28
Nice. :)

Oliverk
18.08.09, 20:29
Hea jutt. Svenza ka vaeva näind vähe vastamsiega.

TaaviK
18.08.09, 20:36
Minu silmis tema maine tõusis. Hea intervjuu.

Madis Very
18.08.09, 20:46
Väga huvitav intervjuu tõesti !


Ja 100% tõsi:
S:Väga asjalik foorum. Vähem mögenš - rohkem tegenš. Kui abi vajad, siis tullakse ja õpetatakse, mitte ei aeta sitta.

Oleks ma vaid varem siia foorumisse tulnud.

donkament
18.08.09, 20:55
parim intervjuu seni. väga meeldiv lugeda.

Timpz
18.08.09, 20:58
5+ intervjuu. Well done

Karikakar
18.08.09, 21:04
Tõesti hea intervjuu!

hoss23
18.08.09, 21:07
parim intervjuu seni. väga meeldiv lugeda.

+1

timukasr
18.08.09, 21:17
Kõige parem vastus oli meeldejäävain käsi laiv pokkeris :D

Rage
18.08.09, 21:33
imo võiks küsimused siiski sina-vormis olla..

kuco
18.08.09, 23:04
Kõige parem vastus oli meeldejäävain käsi laiv pokkeris :D


vaatame nyyd seda minu m2tta otsast :P

vsiu100
18.08.09, 23:22
skillimängudest ei olegi juttu....see ju su või leivakoorukesel.

Marek K.
18.08.09, 23:40
hea story, nii et vähemalt kui svenza näo isegi irlis täis sõimab, siis see jääb situatsioonikeskseks ja ei ole pärast pikka dongiviha, cool :)

hotcocacola
18.08.09, 23:43
super tekst

AGA
ma pidin maha kukkuma toolilt


A: Tingimused/soovitused mängimiseks?

S:Kindlasti mängida puhanud ja kaine peaga. Häirivad elemendid (telekad, lapsed, röökivad naabrid, muruniidukid jne.) välja lülitada, vaigistada, eemaldada.




IRWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW WWWWW, laps tuleb eemaldada , naaber tuleb vaigistada ;D

pikk28
19.08.09, 08:57
asjalik

nikitheone
19.08.09, 11:28
Viimati küll kaanisid õlle ja rummi ja panid mingid tantsumuusikat taha, kui mängisid :D

Svenza
19.08.09, 11:39
vaatame nyyd seda minu m2tta otsast :P


Fish, sul oli 53%, standard coin flip kogu selle kaadri vastu :)

http://img183.imageshack.us/img183/5221/rigged.jpg

Svenza
19.08.09, 11:42
skillimängudest ei olegi juttu....see ju su või leivakoorukesel.

Ei küsitud. Aga ma olen krutskeid ja vigureid täis. Vahel saab rulli ka keerutatud... Dostojevski süsteem või nii :D

EGERT
19.08.09, 11:45
parlanks!

adam_q
19.08.09, 11:59
Svenza: kui keegi vastu sõimab, siis lähed kallale?

MM
19.08.09, 12:10
Selle koha peal oleks õige teha paus ja lõpetada, aga mina mängin Risti vastu jonnides edasi ja kaotan veel rohkem. Seni kuni oled silmitsi katastroofiga ja ...


FYP ;)

Svenza
19.08.09, 12:12
Svenza: kui keegi vastu sõimab, siis lähed kallale?


Kasiinos ei saa. Pannakse kohe kolme kuu keeld. Lihtsalt saadan käigu pealt *****

pafka666
19.08.09, 16:52
Tegelt oleks võinud ju mõnest mõnusast Kännu või Aru suckoudist ka kirjutada. Eriti viimane omaha käsi Aru vastu.... ;D

wedoit
19.08.09, 17:17
Hea intervjuu ja loodame, et avab inimeste silmad. Kes teda isiklikult ei tea, siis on kindlasti tekkinud valed arusaamad.

GL, geoloog! :D

oitarvi
19.08.09, 19:42
Ainult kiidusõnad. :)

mihkel7
19.08.09, 19:57
nuts

kuco
20.08.09, 15:38
Fish, sul oli 53%, standard coin flip kogu selle kaadri vastu :)


Me oleme seda piisavalt arutanud. Tegid 6ige m2ngu aga mina ei oska flippe v6ita :)

Lutzky
22.08.09, 17:18
kena

IACWPN
23.08.09, 05:39
Hea ja sisukas intervjuu. Jälgin ka svenza blogi, väga kino:D

kuco
23.08.09, 13:16
Ei lase siin teemal langeda ja teeme selle welliks...


1. Blond v6i brünett?
2. Lemmikõlu?
3. Lemmiksöök?
4. Viimati loetud raamat

Svenza
23.08.09, 14:44
Ei lase siin teemal langeda ja teeme selle welliks...


1. Blond v6i brünett?
2. Lemmikõlu?
3. Lemmiksöök?
4. Viimati loetud raamat


1. Brünett
2. Budweiser Budwar (tšehhi oma)
3. Chinese (vürtsikad toidud)
4. "Jõudluse kunst, et asjad saaks tehtud" David Allen

leits
23.08.09, 14:45
Holdem or Omaha?

Svenza
23.08.09, 14:53
Holdem or Omaha?

Mõlemad, a pigem eelistan Holdemit

Madis Very
23.08.09, 15:38
"S:Tänu sellele, et Tartus avati ka open poker Olympicus, olen saanud seal regulaarseks külastajaks. Nimetan naljatamisi seda oma töökohaks Smiley. Tänu sellele olen hakanud inimesi päris hästi vastaseid lugema."



Oled vastaste lugemise koha pealt lugenud ka psühholoogia alast kirjandust või on kõik puhtalt kogemuste põhjal õpitud ?

Allu
23.08.09, 16:00
suurim pot mis võidetud / kaotatud ?

Svenza
23.08.09, 16:11
"S:Tänu sellele, et Tartus avati ka open poker Olympicus, olen saanud seal regulaarseks külastajaks. Nimetan naljatamisi seda oma töökohaks Smiley. Tänu sellele olen hakanud inimesi päris hästi vastaseid lugema."




Oled vastaste lugemise koha pealt lugenud ka psühholoogia alast kirjandust või on kõik puhtalt kogemuste põhjal õpitud ?



Ülikoolis oli psühholoogia, siis pidin mingi raamatu läbi lugema. Ja täitsa pael kui palju abi võib olla ühest raamatust. Neid peaks kuhjaga veel lugema. Sealt sain nagu aru, mis need "tellid" on ja edasi hakkas see iseenesest edasi arenema. Nüüd saad aru juba, kes väristab kätt adreka pärast, kellel joomahaigus, kes tahab calli... Siis need vennad kes tõmbavad kivisse ja üritavad mitte telli välja anda, ise silmnähtavalt hingeldavad erutusest. Palju asju saab ajaga selgeks.

Svenza
23.08.09, 16:12
suurim pot mis võidetud / kaotatud ?

Tallinna Olümpsis 26K EEKi pot, KK vs JJ ja pidas.
Kaotatud pot 14K EEKi Tartu Olümpsis, flopatud full house, donk ei osand ässasid maha panna ja river tuli A, 2 outin siika.

hotcocacola
23.08.09, 16:13
Kui keegi steigiks sind unlimited amount $$$ (võidud 90% sulle, 10% talle), millisele turniirile (kui EPT, WSOP vms, siis täpsusta mis linn jne) sa läheksid:

[x] Euroopas
[x] Mujal maailmas

Svenza
23.08.09, 17:20
EPT-l läheks Barcelonasse. Härjavõitlused, objektid. Arvatavasti käiks veel FC Barcelona mängu vaatamas.
Ja kui oleks võimalus, siis läheks veel kindlasti Aussie Millionisle. Pole veel kordagi elus Austraalias käinud, tahaks seal ära käia, lisaks veel UUs-Meremaa mis pidi absolute nuts olema.
Pmtselt tahaks sellistes kohtades käia, kus varem pole olnud. Reisida meeldib sitaks.

kilu6
23.08.09, 17:36
S: Last ei ole, aga kätt ette ei paneks.


Mis värk nende lastega on? On kuskil mõni tulemas või ;D

kvaliteet
23.08.09, 17:50
Mida õppisid ülikoolis?

Svenza
23.08.09, 17:51
Mis värk nende lastega on? On kuskil mõni tulemas või ;D

ROFL
Enda teada ei ole.

Svenza
23.08.09, 17:52
Mida õppisid ülikoolis?

Audenteses ärijuhtimist kunagi ammu ja siis EPMÜ-s maaehitust

Lauri
23.08.09, 18:17
Svenzale mõned küsimused:

1) Kuda naistega on???
2) Liigub?
3) Blond või brünett?
4) Pane õigesse järjekorda. Õlu, pokker, naine(libu)?


Ps. vasta ausalt mitte Imre Araka moodi.

hotcocacola
23.08.09, 18:17
ROFL
Enda teada ei ole.



MEGA ROFL

ranka
23.08.09, 18:18
Elukutselisena täiesti bustoks oled läinud?

Svenza
23.08.09, 18:22
Elukutselisena täiesti bustoks oled läinud?

JAAAA!
Korduvalt.

mihkel7
23.08.09, 18:26
Ülikoolis oli psühholoogia, siis pidin mingi raamatu läbi lugema. Ja täitsa pael kui palju abi võib olla ühest raamatust. Neid peaks kuhjaga veel lugema. Sealt sain nagu aru, mis need "tellid" on ja edasi hakkas see iseenesest edasi arenema. Nüüd saad aru juba, kes väristab kätt adreka pärast, kellel joomahaigus, kes tahab calli... Siis need vennad kes tõmbavad kivisse ja üritavad mitte telli välja anda, ise silmnähtavalt hingeldavad erutusest. Palju asju saab ajaga selgeks.


Mis raamat see oli kui saladus pole?

Svenza
23.08.09, 18:31
Svenzale mõned küsimused:

1) Kuda naistega on???
2) Liigub?
3) Blond või brünett?
4) Pane õigesse järjekorda. Õlu, pokker, naine(libu)?


Ps. vasta ausalt mitte Imre Araka moodi.

1) Sinust rohkem
2) Õlitatult
3) Blonett
4)Tähestikulises järjestuses naine, pokker, õlu.

Svenza
23.08.09, 18:36
Mis raamat see oli kui saladus pole?

Kahjuks ei mäleta. Pidin veel lühikokkuvõtte tegema. Aga materjalid kadunud.

Lauri
23.08.09, 18:37
1) Sinust rohkem
2) Õlitatult
3) Blonett
4)Tähestikulises järjestuses naine, pokker, õlu.



Ps. Sain õieti viimase küsimuse vastusest aru? Kõigepealt rapsid naisega kodus ära siis lähed olümpsi pokkerit taguma ja peale seda on närvid nii läbi(kaotusest), et siis hakkad õllega närve rahustama.

Et seda õlut sulle jätkuks!!!!

wedoit
23.08.09, 18:55
sinu eeskujud pokkeris?
kui tihti ja kuidas enda mängu analüüsid?

leits
23.08.09, 18:56
mitu asja oled kodus ära lõhkunud peale sick fuck bad beati?

Helmps
23.08.09, 18:58
1) Kuna viimati busto olid?
2) Kas sul Kukerpillide muusika meeldib?
3) Sul Narva viisa on?
4) Kaua läks aega enne kui said kaotavast mängijast võitvaks mängijaks?
5) Palju see kroonkahekümnene chupachups maksab?
6) Narkootikume oled proovinud või ?

wedoit
23.08.09, 19:03
kui keegi annaks sulle 10k eek ja sinu ülesandeks oleks 150K eekiga parim võimalik pidu organiseerida, siis missuguse peo teeksid?

MIKE_K6o
23.08.09, 19:28
kui keegi annaks sulle 10k eek ja sinu ülesandeks oleks 150K eekiga parim võimalik pidu organiseerida, siis missuguse peo teeksid?


wtf? ??? ma loodan, et mulle keegi sellist ülesannet ei anna, et 140k pean omast taskust panema :D

-andres-
23.08.09, 19:30
10k korraldamise eest. 150k to spend :).

hotcocacola
23.08.09, 19:54
Mida arvad "Kasiinosaare" projektist?

Svenza
23.08.09, 21:02
kui keegi annaks sulle 10k eek ja sinu ülesandeks oleks 150K eekiga parim võimalik pidu organiseerida, siis missuguse peo teeksid?

Paneksin omalt poolt selle 10 k juurde kohe. Luksusvilla, sitaks jooki, jacuzzid, basseinid, mingi kohaliku Eesti muusiku, stripparid, grindinurk ja noored modellid. Sobib? AMmendav? Või tahad detaile ka?

Svenza
23.08.09, 21:05
Mida arvad "Kasiinosaare" projektist?

Ei meeldi eriti. Mul oleks liiga kauge kohal käia. Parem ikka kui igas linnas neid urkaid jaguks.
Ja arvan, et see projekt ei õnnestu anyway. Liiga kallis praegustes majandustingimustes

Svenza
23.08.09, 21:14
skillimängud - kus miks millal mismoodi jne ?

Ooo jaaa. Ikka taon. Rulli, blackjacki, vene pokkerit. Aga väikeste summade peale. Rullis taon värvi 100-500 EEKi, BJ on panused 50-300. Mõnikord tuleb cash game´i oodata, siis aega parajaks tehes sumistangi skillimänge. Ja Olympicus, kuna siin rohkem eriti teisi kasinne pole.

Svenza
23.08.09, 21:17
mitu asja oled kodus ära lõhkunud peale sick fuck bad beati?

Peale läpaka ei ole midagi ära lõhkunud. Khaju hakkab. Sest bad beate tuleb nii palju, mul poleks praegu enam grammigi mööblit alles. :)

Karikakar
23.08.09, 21:35
Kui sa vaatad enda pokkerikarjäärile tagasi, siis mis on selline meeldejäävam kõige "idiootsem" hetk mille heameelega enda minevikust kustutaksid? (läksid tilti ja kaotasid hunniku raha, mängisid liiga kõrgeid limiite vms.)

Svenza
23.08.09, 21:58
Kui sa vaatad enda pokkerikarjäärile tagasi, siis mis on selline meeldejäävam kõige "idiootsem" hetk mille heameelega enda minevikust kustutaksid? (läksid tilti ja kaotasid hunniku raha, mängisid liiga kõrgeid limiite vms.)

Nendest momentidest on kahju kui olen täis peaga mõttetult raha maha donkand. terve päev näed hullu vaeva, et pappi teenida, siis tuled linnast mudas peaga, istud NL1000 sse ja teed ahvidele välja. Üks kord on isegi õnneks läinud kui ma K6 os crackisin ässad ära. Aga hommikul on ikkagi sitt tunne, et mismõttes ma sihukest limiiti mängisin jälle. 90% ajast lõpeb see hävinguga.

Karikakar
24.08.09, 12:50
1. Kuidas sa kirjeldaksid enda mängu kui sa alustasid? (bankroll vastavalt limiidile jne.)
2. Milline on meeldejäävam bad beat mille oled saanud? (mitte rahalises mõttes, aga just kaartide poolest)

Svenza
24.08.09, 13:28
1. Kuidas sa kirjeldaksid enda mängu kui sa alustasid? (bankroll vastavalt limiidile jne.)
2. Milline on meeldejäävam bad beat mille oled saanud? (mitte rahalises mõttes, aga just kaartide poolest)

Alustasin mängimist Trios, seal oli iga õhtu kell 20.00 1000$ freeroll. Sealt võtsin natuke ampsu, mängisin üldsielt suuri ja odavaid MTT-sid. Kannatlikult ootasin ja tiksusin rahadesse kogu aeg. Deposiite tegin üliharva ja siis ka 20 EEKi kaupa :) Kogu raha läks elamise ja õllejoomise peale, seasnäkk ja spordiennustus. BR managment puudus absoluutselt. Kogu aeg oli viimane raha mängus. Nii kui võitsin, kohe withdraw 500 EEKi ja klubisse minek. Järgmiseks päevaks jäi 10$ arvele ja sellega alustasin uut tööpäeva. Võitsin madalates limiitides, vähe, aga stabiilselt. Siis viskas Trio tõsise kopa ette ja kolisin Starsi. Suurem muutus tuli eelmise aasta alguses, kui hakkasin steigitud rahade eest mängima kõrgemaid limiite ja sharkscope´i graafik pani raketina taevasse.
Nüüd taon cashi, vahepeal eksin isegi PLO200 ära. Aga peamiselt taon limitit( mis on üli gei mäng) et supernoovaks saada, sest sellega tuleb VPP-sid mühinal. SNG-des on tase oluliselt parem võrreldes paari aasta tagusega ja tilt on ülikerge tekkima.

2) Emotsionaalselt kõige räigem biit vist oligi Tartu Olümpsis. Siis lõpetati mäng punkt kell 7 hommikul ja parasjagu tehtigi viimane käsi. Ma olin öö jooksul 9K plussi saand kenasti ja viimaseks mänguks valiti Omaha. Täpset kätt ei mälet, vbl mingi 89TT. Standard hulllumaja raisemine preflop, 7 calli ja lfop tuleb 77T. Top full house, kui kellegil vikateid käes pole, rahakott minu. Ma chekin, tagant keegi põrutab, 3 calli, ma panen raise pot nahui. Igatahes lõpetasime 4 way allinnis, kaks shorti ja mina teise big stacki vastu. Kogu pot oli 14K, turn tuli blank ja river tuli A. Põhiline on see , et motherfucker callis preflop ässadega, ei osand otsa keevitada kuigi käis räme action. Ja siis kui flopist läks keevitmaiseks, ei osanud oma ässasid maha panna obv. Ei mingit mastitõmmet, ei reatõmmet, blangud ässad lihtsalt. See idikas oli räme luckbox, kogu aeg ta raibe aind sumistas. Ja river tuli A obv. Kui palju kordi ma olen viimase käe mängimisega suhkamisse saanud, see on õudne lihtsalt. Kohutavalt palju raha olen hävinud sellega. Kusjuures ALATI on mingi 2 või 3 oudine riverisse. Sick pask. Ja too vend saab siiamaani mu käest sõimata, sest ta raibe on nii loll ja mängib igast paska. JA raibe ainult hitib. 3-4 korda oleme ta korralikult tühjaks teinud, aga paar korda on ikka rämeda rahakotiga ära läinud. Täisidioot! Ja kui sa **** peaksid seda praegu lugema : Here comes a special fuck to you , WANKER!

Svenza
24.08.09, 13:28
Oskasin praegu oma jutu peale tilti minna :D
See ahv ajab mind siiamaani närvi :)

Lutzky
24.08.09, 13:36
Täisidioot! Ja kui sa pe*e peaksid seda praegu lugema : Here comes a special fuck to you , WANKER!


;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D


ei, see idioot ei ole mina, aga naljakas on küll

alaska
24.08.09, 13:36
Palju Portugaliga hävisid? :)

Svenza
24.08.09, 15:25
Palju Portugaliga hävisid? :)

Ai raisk, siiamaani valus. Näpud said ikka tugevalt kõrvetada. Mis kuradi näpud, tegelt oli teise klassi põletushaav. Ikka ränk oli , ütleme nii, täpsemaid numbreid ei hakka avaldama

Svenza
24.08.09, 15:37
1) Kuna viimati busto olid?
2) Kas sul Kukerpillide muusika meeldib?
3) Sul Narva viisa on?
4) Kaua läks aega enne kui said kaotavast mängijast võitvaks mängijaks?
5) Palju see kroonkahekümnene chupachups maksab?
6) Narkootikume oled proovinud või ?


1) Mingi eelmise aasta alguses vist.
2) See on see traali-vaali-uhaahhaaaa lugu?
3) Olõi
4) Ma ei olegi kaotav mängija olnud. Pigem break-even ja napilt võitev.
Paar aastat läks ikka.
5) Tuu tuu om jah. Eila na porkna maksva kaits viiskend kilo, täänpä iks kaits setsekend.
6) Kui kanep on narkootikum siis jah

Karikakar
25.08.09, 10:55
Kas pokker on sport või ei ole? Miks?

hotcocacola
25.08.09, 11:19
2) Emotsionaalselt kõige räigem biit vist oligi Tartu Olümpsis. Siis lõpetati mäng punkt kell 7 hommikul ja parasjagu tehtigi viimane käsi. Ma olin öö jooksul 9K plussi saand kenasti ja viimaseks mänguks valiti Omaha. Täpset kätt ei mälet, vbl mingi 89TT. Standard hulllumaja raisemine preflop, 7 calli ja lfop tuleb 77T. Top full house, kui kellegil vikateid käes pole, rahakott minu. Ma chekin, tagant keegi põrutab, 3 calli, ma panen raise pot nahui. Igatahes lõpetasime 4 way allinnis, kaks shorti ja mina teise big stacki vastu. Kogu pot oli 14K, turn tuli blank ja river tuli A. Põhiline on see , et motherfucker callis preflop ässadega, ei osand otsa keevitada kuigi käis räme action. Ja siis kui flopist läks keevitmaiseks, ei osanud oma ässasid maha panna obv. Ei mingit mastitõmmet, ei reatõmmet, blangud ässad lihtsalt. See idikas oli räme luckbox, kogu aeg ta raibe aind sumistas. Ja river tuli A obv. Kui palju kordi ma olen viimase käe mängimisega suhkamisse saanud, see on õudne lihtsalt. Kohutavalt palju raha olen hävinud sellega. Kusjuures ALATI on mingi 2 või 3 oudine riverisse. Sick pask. Ja too vend saab siiamaani mu käest sõimata, sest ta raibe on nii loll ja mängib igast paska. JA raibe ainult hitib. 3-4 korda oleme ta korralikult tühjaks teinud, aga paar korda on ikka rämeda rahakotiga ära läinud. Täisidioot! Ja kui sa pe*e peaksid seda praegu lugema : Here comes a special fuck to you , WANKER!




pm iga postitus mis svenza postitab...see on lihtsalt nii kuld ;D

Svenza
26.08.09, 00:08
Kas pokker on sport või ei ole? Miks?

Minu jaoks on mõttesport. Mängitakse ikkagi võidu peale ja selle saavutamiseks on vaja erinevaid oskusi. Matemaatika ja psühholoogia kombineeritud ühte kokku, võitjaks tuleb see, kelle närvid peavad vastu.

Priit
26.08.09, 02:45
Millise vähima rahasumma eest oleksid nõus pokkerist elu lõpuni täielikult loobuma? Ja ausalt.
Kas sa olid lapsena-kooliajal ka närvihaige või ainult viimasel ?kümnendil? ?:)
Kui suure osaga rollist oled nõus täisidika vastu hu sng-d tegema? (Mitte turbot).
Kas 30 on raske olla?:P

bounce
26.08.09, 09:31
kas 8-17 tööle praeguse seisuga kah kunagi plaanis tagasi minna?

rohelinekonn
26.08.09, 09:36
Millise vähima rahasumma eest oleksid nõus pokkerist elu lõpuni täielikult loobuma? Ja ausalt.
Kas sa olid lapsena-kooliajal ka närvihaige või ainult viimasel ?kümnendil? ?:)
Kui suure osaga rollist oled nõus täisidika vastu hu sng-d tegema? (Mitte turbot).
Kas 30 on raske olla?:P


hah ahha haahahah hahaaa..... mida küsimus :D

Svenza
26.08.09, 10:41
Millise vähima rahasumma eest oleksid nõus pokkerist elu lõpuni täielikult loobuma? Ja ausalt.
Kas sa olid lapsena-kooliajal ka närvihaige või ainult viimasel ?kümnendil? ?:)
Kui suure osaga rollist oled nõus täisidika vastu hu sng-d tegema? (Mitte turbot).
Kas 30 on raske olla?:P


1)Ma arvan et mingi 500K$, nii et ma saaks elu lõpuni prassida ilma , et peaksin muretsema kas pappi tuleb veel kunagi peale või ei.

2)Ma olin väga viisakas poiss, käitumine eeskujulik... ja ausalt :) Viimasel kümnendil tekkind jah.
3)Fish raisk, sa ela kõigepealt nii vanaks, siis tule küsima! :)
A mõnes mõttes on jah, teil läheb kaadriga veel mõned head aastad enne kui 30 saate, need vanuri naljad käivad kergelt pinda juba :D

Svenza
26.08.09, 10:45
kas 8-17 tööle praeguse seisuga kah kunagi plaanis tagasi minna?

Kesse läheb :)
Teine asi see, et kuhu saa praeguse masu ajal ikka tööle saad. A minust ei ole töötegijat, ma ei suuda kellegi alluvuses töötada. Pigem siis juba mingi oma äri, kus ise juhin - kusen, käsen, poon ja lasen.

rohelinekonn
26.08.09, 11:22
Kesse läheb :)
Teine asi see, et kuhu saa praeguse masu ajal ikka tööle saad. A minust ei ole töötegijat, ma ei suuda kellegi alluvuses töötada. Pigem siis juba mingi oma äri, kus ise juhin - kusen, käsen, poon ja lasen.


arvata võib et boss saaks tellisega näkku vms pika virisemise peale ;D

15 pitsi teqilat 15 minutiga?
15 pitsi teqilat 30 minutiga?

hotcocacola
26.08.09, 11:40
Postimees või Õhtuleht?

Svenza
26.08.09, 11:41
arvata võib et boss saaks tellisega näkku vms pika virisemise peale ;D

15 pitsi teqilat 15 minutiga?
15 pitsi teqilat 30 minutiga?

No way. 15 pitsi vbl elu jooksul.
Kunagi ammu, see oli siis 12 aastat tagasi kui ma korraks Mc-is töötasin, siis käis jube suurustamine kui palju keegi jõuab ära juua. Kuna teema läks üle käte, siis leppisime kokku, et teeme joomisõvistluse, kes kaotab, selle palgast tambitakse kogu joomine kinni. Variant number üks, võtame õlut- ei saa raisk, liiga tihedalt tuleb kusel käia. Varaint number 2, joome viina- ah sed anii palju joodud, ei taha. Võtsime variant number 3- tequila. Viiekesi läksime ülemuse korterisse pummeldama. Esimene pudel lasti sekundiga. Keegi pani veel mehhiko musa ka mängima, meelelolu oli ülev :D Vahepeal tõmmati teisele putlile ka päkad silma ja tundus nagu kõik oleks OK. 2 venda läksid uue tequila järele. Ja vaevalt said poisid ära minna, kui üks vend lihtsalt vajus ära laua alla. Jummala pump, maani täis. Endali oli ka pilt suht poolik juba ees. Igatahes jõudsid nood vennad varsti tagasi pudeliga ja läks meeletu sõjatants lahti üle laiba. :D Tra kus see oli koom alles. No ja ega kallist kraami ei saa raisku lasta, lasime kolmanda pudeli ka perse. Peale seda olid kõik koomas ja vajusid ei tea kuhu ära. Hommikul ärkan, tuumapohmell, elu kõige jõhkram pohmakas. Lubasin et elus enam tequilat ei joo. Kell 4 tuli veel tööle minna. Tra ma ägisesin. Peale seda ei joond 5 aastat enam tequilat, nüüd korra aastas juhutb harva, et pitsi kaks lasen, see kõik. Valus õppetund käes.

Svenza
26.08.09, 11:43
Postimees või Õhtuleht?

Postimees, kuigi nüüd on ühed kollased mõlemad

hotcocacola
26.08.09, 11:47
No way. 15 pitsi vbl elu jooksul.
Kunagi ammu, see oli siis 12 aastat tagasi kui ma korraks Mc-is töötasin, siis käis jube suurustamine kui palju keegi jõuab ära juua. Kuna teema läks üle käte, siis leppisime kokku, et teeme joomisõvistluse, kes kaotab, selle palgast tambitakse kogu joomine kinni. Variant number üks, võtame õlut- ei saa raisk, liiga tihedalt tuleb kusel käia. Varaint number 2, joome viina- ah sed anii palju joodud, ei taha. Võtsime variant number 3- tequila. Viiekesi läksime ülemuse korterisse pummeldama. Esimene pudel lasti sekundiga. Keegi pani veel mehhiko musa ka mängima, meelelolu oli ülev :D Vahepeal tõmmati teisele putlile ka päkad silma ja tundus nagu kõik oleks OK. 2 venda läksid uue tequila järele. Ja vaevalt said poisid ära minna, kui üks vend lihtsalt vajus ära laua alla. Jummala pump, maani täis. Endali oli ka pilt suht poolik juba ees. Igatahes jõudsid nood vennad varsti tagasi pudeliga ja läks meeletu sõjatants lahti üle laiba. :D Tra kus see oli koom alles. No ja ega kallist kraami ei saa raisku lasta, lasime kolmanda pudeli ka perse. Peale seda olid kõik koomas ja vajusid ei tea kuhu ära. Hommikul ärkan, tuumapohmell, elu kõige jõhkram pohmakas. Lubasin et elus enam tequilat ei joo. Kell 4 tuli veel tööle minna. Tra ma ägisesin. Peale seda ei joond 5 aastat enam tequilat, nüüd korra aastas juhutb harva, et pitsi kaks lasen, see kõik. Valus õppetund käes.



tra mees ;D
sul elu vist ulme seiklusi täis hahe ;D ;D

Fortune
26.08.09, 11:57
all time graph?

rohelinekonn
26.08.09, 12:00
No way. 15 pitsi vbl elu jooksul.
Kunagi ammu, see oli siis 12 aastat tagasi kui ma korraks Mc-is töötasin, siis käis jube suurustamine kui palju keegi jõuab ära juua. Kuna teema läks üle käte, siis leppisime kokku, et teeme joomisõvistluse, kes kaotab, selle palgast tambitakse kogu joomine kinni. Variant number üks, võtame õlut- ei saa raisk, liiga tihedalt tuleb kusel käia. Varaint number 2, joome viina- ah sed anii palju joodud, ei taha. Võtsime variant number 3- tequila. Viiekesi läksime ülemuse korterisse pummeldama. Esimene pudel lasti sekundiga. Keegi pani veel mehhiko musa ka mängima, meelelolu oli ülev :D Vahepeal tõmmati teisele putlile ka päkad silma ja tundus nagu kõik oleks OK. 2 venda läksid uue tequila järele. Ja vaevalt said poisid ära minna, kui üks vend lihtsalt vajus ära laua alla. Jummala pump, maani täis. Endali oli ka pilt suht poolik juba ees. Igatahes jõudsid nood vennad varsti tagasi pudeliga ja läks meeletu sõjatants lahti üle laiba. :D Tra kus see oli koom alles. No ja ega kallist kraami ei saa raisku lasta, lasime kolmanda pudeli ka perse. Peale seda olid kõik koomas ja vajusid ei tea kuhu ära. Hommikul ärkan, tuumapohmell, elu kõige jõhkram pohmakas. Lubasin et elus enam tequilat ei joo. Kell 4 tuli veel tööle minna. Tra ma ägisesin. Peale seda ei joond 5 aastat enam tequilat, nüüd korra aastas juhutb harva, et pitsi kaks lasen, see kõik. Valus õppetund käes.


Kurat koguaeg saan kõveras naerda su jutu peale. Aga jah alkoga juhtub igast vahvaid asju :D

kuco
26.08.09, 13:22
A mõnes mõttes on jah, teil läheb kaadriga veel mõned head aastad enne kui 30 saate, need vanuri naljad käivad kergelt pinda juba :D


bahahahahaha

Laupäeval käisime Svenzaga väikest unenapsi võtmas. Obv Zavoodi, mis ülerahvastatud nagu alati. Seisame väljas ja ajame juttu ning tuleb tundmatu tütarlaps, kes pole enam kõige kainemas olekus. Ma ei mäleta, mis ta täpselt ütles aga põhimõtteliselt öeldi sekundiga ära, et Svenza on vanamees. Ja meie "vanamees" kohhhe tildis ja ahmis õhku :)


Ära muretse ma olen enamvähem järgmine. Muideks, mis ta ütles?

kuco
26.08.09, 13:24
Kui suure osaga rollist oled nõus täisidika vastu hu sng-d tegema? (Mitte turbot).


ära hiili ...

Svenza
26.08.09, 13:41
ära hiili ...

Aijahhh, jäi kahe silma vahele :D
75% rollist oleks nõus kohe riskima täisidika vastu.
Ega sa Priit ennast ometigi täisidika all ei mõelnud? :)

Svenza
26.08.09, 13:43
Ära muretse ma olen enamvähem järgmine. Muideks, mis ta ütles?




Ma täpselt ei mäleta, aga midagi selllist : SA oled ju nii vana!
Ma ei mäleta mille peale ta ütles seda.

Karikakar
26.08.09, 20:27
Kumb on parem kas live või internet? (pokker siis)

Suurim pluss/miinus live puhul?
Suurim pluss/miinus interneti puhul?

Helmps
26.08.09, 21:10
irw @ laiba ümber tantsu...
endale tuleb meelde seik, kui kõik olid valusalt katkisteks joonud end ja "lendasime" enda arust madeirale või madjeirale, see mis seal portugalis on. anyway, kõik on nii korrralikud kapsad ja ära joond ennast, et davai sõidame madeirale. ok, lennuk (auto tegelt) ja piloot(autojuht) olemas, hakkame minema. nii, üks tüüp siis istub piloodi kõrval, see sõidab siis äriklassis. mina ja kolm tüüpi taga (auto ei olnd just kõige suurem, kaks istusid 2 olid kõhuli nende peal või midagi taolist irw). no ja siis kah mingi selline rahvusmuusika mängib, joogid värgid, vahepeal hüüti stjuardessi, see kallas jooki jälle. sõitsime nii, et keegi aru midagi ei saanud kuhu sõidame, enda arust ikka lendasime madeirale. vahepeal olid vahemaandumised brüsselis ja ma ei tea kus veel. (tegelikult käisime kuskil hotellis ja seal teenindaja siis pidi meile lennupileteid ümber vahetama vms). mingis turismitalus käisime, see siis ekskursioon vms. + veel 1001 seika ja seiklust mida ei mäleta. kõik olid nii mälus, pärast pandi puzle kokku mis kõik tehtud sai. see paari tunnine "lend" siis oli mingi 150km ja no julm asi mu meelest.
ühesõnaga, alkohol teeb imesid..
sry for offtopic

Potsataja
26.08.09, 21:27
Kõrgeim malereiting ja partii, mille üle ise kõige rohkem uhkust tunned ?

donkament
26.08.09, 21:57
Ma loodan, et sa ei lähe selle küsimuse peale tilti, aga mis olukorra peale Sa kõige rohkem tilti oled läinud? Mitte rämedaim tildihoog, vaid mingi teatud olukord, mis sind emotsionaalselt kõige pikemalt vihasena hoidnud on. loodan, et pole liiga isiklik.
Kellega sellest foorumist teeksid kõige parema meelega HU(easy money)?

Svenza
27.08.09, 10:57
Kumb on parem kas live või internet? (pokker siis)

Suurim pluss/miinus live puhul?
Suurim pluss/miinus interneti puhul?

Live on oluliselt etem ikka.

Lives on lihtsalt nii palju donke, kes lihtsalt ei saa aru kui kohutavalt nad mängivad. Isegi kõvad internetiprod võivad tilti minna. Vahetu suhtlemine inimestega, joogid, chill, mõnus olemine.
Miinus on see, et mäng on jube aeglane ja selleks tuleb kasiinosse kohale ronida.
Internetis on mänguvalik suur. Võin mängida mis kell tahan, täpselt seda mängu mida tahan. Ja võin multi tableda ennast roheliseks.
Netis on see jama, et kui mängid taalade või eurode peale, siis tunduvad need lihtsalt numbritena. Reaalsustaju kaob ära, palju see raha tegelt võiks väärt olla. Kui pead ikka taskust 4 krabisevat 500st välja võtma, siis tead et 2K on augus ja oled oma käega selle sisse pannud. Netis võid 100$seid rebuysid lahmida lõputult enne kui piiri tajuma hakkad. Rohkem laudu, rohkem biite, tilt on kerge tulema kui kolmes lauas korraga sitturisse saad 80-20 ja 70-30 olukorrad.
Pluss on veel see, et saad teha table selectionit. Rahulikult ootad omale meeldivat lauda, lives paraku pead mängima selles lauas mis ette antakse.

Svenza
27.08.09, 11:07
Kõrgeim malereiting ja partii, mille üle ise kõige rohkem uhkust tunned ?

Eesti reiting 2230
FIDE 2115
Internet Chess Club 2650

Häid partiisid on sitaks olnud kus ma olen rämedat ilu teinud. Panen paar tükki üles siia. Netis olen suurmeistrite korralikult säru teinud.

Netist praegu kiiruga leidsin, panen mõned üles. Kunagi kui rohkem aega, võin veel täiendada.

White "Reimaa,Sven"]
[Black "Sousa,Julian"]
[Result "1-0"]
[Eco "C00"]
1.e4 e6 2.Qe2 c6 3.d4 Na6 4.f4 Nc7 5.Nf3 d5 6.e5 Ne7 7.g4 g6 8.Be3 h5
9.gxh5 Rxh5 10.Nbd2 Nf5 11.0-0-0 b5 12.Bg2 a5 13.Nf1 b4 14.Ng3 Nxe3 15.Qxe3 Rh8 16.h4 Rg8
17.Ng5 Rg7 18.Bf3 Qe7 19.h5 c5 20.hxg6 fxg6 21.Rh8 c4 22.Rdh1 Kd7 23.Nxe6 Kxe6 24.f5+ gxf5
25.Nxf5 Kxf5 26.Bxd5 Nxd5 27.Rf1+ Nf4 28.Rxf4+ Kg6 29.Qe4+ Kg5 30.Rf1 1-0

See on hea partii, siiamaani naerusui meenutan. Eesti poolfinaalis 1999 aasta. Lõpus toorelt vanamehele kaks vankrikahingut :D

[Event "EST-ch sf"]
[Site "Tallinn"]
[Date "1999.03.06"]
[Round "9"]
[White "Reimaa,Sven"]
[Black "Martonov,Anatoli"]
[Result "1-0"]
[Eco "B12"]
1.e4 c6 2.d4 d5 3.e5 Bf5 4.h4 h6 5.g4 Be4 6.f3 Bh7 7.e6 fxe6 8.Bd3 Qd6
9.Bxh7 Qg3+ 10.Kf1 Rxh7 11.Qd3 Nf6 12.Ne2 Qd6 13.Bf4 Qb4 14.Nbc3 Na6 15.Qg6+ Kd7 16.Kg2 c5
17.a3 Qa5 18.b4 cxb4 19.axb4 Qd8 20.Rhb1 Rh8 21.b5 Nb8 22.b6 a6 23.Na4 Qe8 24.Nc5+ Kc8
25.Qd3 g5 26.Bxb8 Rxb8 27.Nxa6 gxh4 28.Nxb8 h3+ 29.Kh2 Kxb8 30.Ra8+ Kxa8 31.Ra1+ Kb8 32.Ra8+ Kxa8
33.Qa3+ Kb8 34.Qa7+ Kc8 35.Qa8+ Kd7 36.Qxb7+ 1-0

Svenza
27.08.09, 11:12
Ma loodan, et sa ei lähe selle küsimuse peale tilti, aga mis olukorra peale Sa kõige rohkem tilti oled läinud? Mitte rämedaim tildihoog, vaid mingi teatud olukord, mis sind emotsionaalselt kõige pikemalt vihasena hoidnud on. loodan, et pole liiga isiklik.
Kellega sellest foorumist teeksid kõige parema meelega HU(easy money)?

Obv. et daamiga seoses. Aga ei hakka siin sellest rääkima.

Alustame siis prisketest fishidest.
1) Priit
2) wedoit
3) Kuco
Samas vahet ei ole ju. Kõik võib ette võtta, alustades codeccist ja andu_andu kuni rankadeni ja Estpätrickuteni välja

Svenza
27.08.09, 11:21
Malepartiisid saab vaadata http://www.chesslive.de/scripts/server.dll?setplayer?white&Reimaa,Sven

www.chessbase.com

Priidix
27.08.09, 11:27
elu tundub lill olevat ikka!

Karikakar
27.08.09, 11:30
Malepartiisid saab vaadata http://www.chesslive.de/scripts/server.dll?setplayer?white&Reimaa,Sven

www.chessbase.com


Kas ma märkan vanameistri käikudes vigu?` :)

See mäng Tony Popp vastu, miks sa 16 käiku ratsu E4 ei käinud, oleks ju lipu saanud ;)

tolmuahv
27.08.09, 11:38
Malepartiisid saab vaadata http://www.chesslive.de/scripts/server.dll?setplayer?white&Reimaa,Sven

www.chessbase.com


Wow, Svenza mängib nii heal tasemel malet. Respekt. Kõige vähemalt näitab see minimaalset mõtlemisvõime olemasolu :) Mind ajas male juba lapsena tilti. Käisin 10-aastaselt mingil kuni 16-aastaste võistlusel, võitsin kõik mängud ja sain 2. koha. Bad beat, raisk. Ma oleks Svenza-stiilis tahtnud kõik donkid läbi võtta ja lõuga ka anda, aga olin umbes 1.20 cm pikk, teised olid vist 1.80, ma täpselt ei näinud nii kõrgele. Rohkem ma seal ei käinud ka. Svenzaga HU malet ei teeks igatahes.

hotcocacola
27.08.09, 11:40
krt, male on keeruline
praegu võtsin mingi netilehe lahti, kus selletab põhitõdesid.... APPI
kuid usun, et see on sitaks põnev, sest kui kabe pakub rõõmu ja naeru, siis miks ei võiks male seda pakkuda :)


aastal 2020 saad teha Olympicus Chess Cash Gamet ning Chess against Dealer ;D

Tigrano
27.08.09, 12:01
Hästi paned, muidugi reiting ei ole ka kõige väiksem ;D Ma lähen peipsi äärde Olli mälestusvõistlustele pulli tegema, sest pole eriti kõva käpp aga for fun proovin ;D

Edit: icc reiting on küll võimas.

wedoit
27.08.09, 12:40
Obv. et daamiga seoses. Aga ei hakka siin sellest rääkima.

Alustame siis prisketest fishidest.
1) Priit
2) wedoit
3) Kuco
Samas vahet ei ole ju. Kõik võib ette võtta, alustades codeccist ja andu_andu kuni rankadeni ja Estpätrickuteni välja


khm-khmm ;D

kuco
27.08.09, 14:06
Obv. et daamiga seoses. Aga ei hakka siin sellest rääkima.

Alustame siis prisketest fishidest.
1) Priit
2) wedoit
3) Kuco
Samas vahet ei ole ju. Kõik võib ette võtta, alustades codeccist ja andu_andu kuni rankadeni ja Estpätrickuteni välja


mmmmmm.....

wedoit
27.08.09, 14:16
mmmmmm.....


Faktiviga oli, Kuco ei ole priske ;D

leits
27.08.09, 14:17
Mis tunne sul oli, kui ma classicus su ässad ära kr2kkisin mingi talve paiku omahas .. obv sumistasin riverisse flushi...?

wedoit
27.08.09, 14:31
Mis tunne sul oli, kui ma classicus su ässad ära kr2kkisin mingi talve paiku omahas .. obv sumistasin riverisse flushi...?


don't go there... ;)

hotcocacola
27.08.09, 15:17
;D

Svenza
28.08.09, 00:30
Kas ma märkan vanameistri käikudes vigu?` :)

See mäng Tony Popp vastu, miks sa 16 käiku ratsu E4 ei käinud, oleks ju lipu saanud ;)

Ma arvan et seal valesti tõstetud, notatsioon vale olnud. Tegelt käis must Kf7 14. käigul. Sest obv. ei käi keegi kuningaga äratõmbe tule sisse. Lipu äravõtmist ma märkaks sekundiga. Ja igati loogiline ongi, et kui nüüd 17. Nx b7 Bx b7. Siis järgneb 18 . Rd7+ j amustal täiesti läbi seis

Svenza
28.08.09, 00:32
Mis tunne sul oli, kui ma classicus su ässad ära kr2kkisin mingi talve paiku omahas .. obv sumistasin riverisse flushi...?

Situ oblikaid!
Standard mis seal ikka. Too oli nii väike vihapurse, ei vääri ära mainimistki. Ma olen ikka niimoodi marutand, et pool tundi peale biiti keen veel. WP idiot, mis ma muud oskan öleda, tõmbasid ära oma 25% se.

Karikakar
28.08.09, 08:12
Ma arvan et seal valesti tõstetud, notatsioon vale olnud. Tegelt käis must Kf7 14. käigul. Sest obv. ei käi keegi kuningaga äratõmbe tule sisse. Lipu äravõtmist ma märkaks sekundiga. Ja igati loogiline ongi, et kui nüüd 17. Nx b7 Bx b7. Siis järgneb 18 . Rd7+ j amustal täiesti läbi seis


Selge. Tundus jah kuidagi imelik arvestades inimeste reitinguid ja kogemusi ;D

tolmuahv
28.08.09, 11:47
Svenza,
Kuidas selle Eesti-Türgi jalgpalliga on - oled minemas? Ma ise Istanbulis järgmine nädal ja laupäeval katsun mingi lennu Kayserisse leida. Izmirisse võrku vaatama ei jõua seekord. Kui Kayseris kohal olla kavatsed, siis pane PM - võtame mõne õlle ja laamendame terake :)

pastilaa
28.08.09, 12:06
Mis käsi sul oli viimasel Triobet Live`il, kui vastane otsustas auku rea eriti kallist hinda makstes ära tõmmata riverisse?

vsiu100
28.08.09, 13:11
Mis käsi sul oli viimasel Triobet Live`il, kui vastane otsustas auku rea eriti kallist hinda makstes ära tõmmata riverisse?


faktiviga.
vastane bettis(semibluffis) ise välja turni ja riveri. turnis oli vastasel topelt auku ost.
flopi chk-call oli suht fishine.
flop oli Q 6 9 , turn K, river 7. vastasel 8 10.
enne floppi svenza 30/60, teeb 200, mina callin , bb callib. pot 600
flopis svenza 400, bb call. pot 1400.
turnis bb 800, svenza call. pot 3000.
riveris bb 1400, svenza call.

runnar
28.08.09, 14:16
tõsiselt kade olen vsiu peale, oleks mul ka selline mälu

Svenza
28.08.09, 14:41
Ma mäletan kolme kuu taguseid eredamaid käsi ja betting patterneid samamoodi praegugi.
Tra, ma sain kolm korda AKs, kaks korda isegi järjest. Nagu Priit ütles, siis see ahv oleks turnist allinni ka ära callind. Lauspede raisk. Preflop call minu vastases mängus, mmmmmmmmm, flopist check-call, mmmmmmmm. Turnist on tõepoolest 8 outi mitte 4 nagu esialgu arvasin. Agro-debiilik-********-donk kes lihtsalt hitib. Mädanegu edasi värd.

vsiu100
28.08.09, 14:49
suht tagasihoidlik sõim tuli "sooja oled saanud , debiilik?" "täisidikas" :D
aga asi on selles, et on mängijaid, kes meelega tulevad su vastu outdrawima. sportlikust huvist sõimu kuulata.

niiet see sõim hakkab -ev-st +ev-ks saama........

Svenza
28.08.09, 14:57
Svenza,
Kuidas selle Eesti-Türgi jalgpalliga on - oled minemas? Ma ise Istanbulis järgmine nädal ja laupäeval katsun mingi lennu Kayserisse leida. Izmirisse võrku vaatama ei jõua seekord. Kui Kayseris kohal olla kavatsed, siis pane PM - võtame mõne õlle ja laamendame terake :)

Oleneb mis mul plaanis parasjagu on ja mis konditsioonis olen. Mõnusat türgi sauna saab seal näha. 3-0 vähemalt.

Svenza
28.08.09, 14:58
suht tagasihoidlik sõim tuli "sooja oled saanud , debiilik?" "täisidikas" :D
aga asi on selles, et on mängijaid, kes meelega tulevad su vastu outdrawima. sportlikust huvist sõimu kuulata.

niiet see sõim hakkab -ev-st +ev-ks saama........

Tõsiselt kuuma saand vend oli ju. Mina nägin teda eismest korda elus. Hui ma tean, kas ta tunneb mind või mitte.

pastilaa
28.08.09, 14:59
Faktiveast ja selle parandusest: sick! Kuidas on võimalik see meelde jätta, kui veel ise praktiliselt ei osalenud käes? Mõni vihje treenimiseks või kus on inimese ajus handhistory file? Tõsine respekt.

vsiu100
28.08.09, 15:00
ma osalesin käes. mängisin no-ball pokkerit(olin sb). mul oli selles käes TT.

tolmuahv
03.09.09, 00:02
Kuidas võrkpalliks valmistumine? Ma täna otsustasin, et lähen ka ikkagi mänge vaatama. Muidugi oli selles otsuses kübeke praktilisust ka. Jäin hommikul Riias magama ja fucking lennuk pani ilma minuta minema. Jõudsin õhtuks Kebab Airlinesiga siiski kohale, aga tööd pole enam vaja teha. Olgu siis vähemalt lõbuski. Lennujaam tundus ka olevat üsna overweight eestlastest, kes tulid võrku vaatma. Lisaks veel olevat mingi charter läinud. Nalja peab saama.

Svenza
06.09.09, 20:49
Kuidas võrkpalliks valmistumine? Ma täna otsustasin, et lähen ka ikkagi mänge vaatama. Muidugi oli selles otsuses kübeke praktilisust ka. Jäin hommikul Riias magama ja fucking lennuk pani ilma minuta minema. Jõudsin õhtuks Kebab Airlinesiga siiski kohale, aga tööd pole enam vaja teha. Olgu siis vähemalt lõbuski. Lennujaam tundus ka olevat üsna overweight eestlastest, kes tulid võrku vaatma. Lisaks veel olevat mingi charter läinud. Nalja peab saama.


Ma jõin tugevalt eile. Enne võrku ja siis kohe jakat vaatama. Täna istusin terve päeva hotellitoas ja ägisesin. Pea valutab siiamaani, arvatavasti sain päiksepiste või midagi Siin ju 35 kraadi kuuma, minu tervis eriti välja ei kannata. Trampisime linnas ringi kõik need päevad, jube väsitav on see suurlinna elu. Tra, Soome vastu tehti ikka nii hale mäng, alb akkas. Rikkus tuju ära täiega. Eestlasi oli kokku jah saja ringis, normaalne kaader.

tolmuahv
07.09.09, 08:55
Ma jõin tugevalt eile. Enne võrku ja siis kohe jakat vaatama. Täna istusin terve päeva hotellitoas ja ägisesin. Pea valutab siiamaani, arvatavasti sain päiksepiste või midagi Siin ju 35 kraadi kuuma, minu tervis eriti välja ei kannata. Trampisime linnas ringi kõik need päevad, jube väsitav on see suurlinna elu. Tra, Soome vastu tehti ikka nii hale mäng, alb akkas. Rikkus tuju ära täiega. Eestlasi oli kokku jah saja ringis, normaalne kaader.


Nägin ise Hollandi mängu. Jäi küll mulje, et Eestil oli potentsiaali rohkem, aga lihtsaid vigu tehti väga palju. Üldiselt hea mäng, tasus tulla.
Käisin Kayseris vutti ka vaatamas. Konkreetselt null eestlast oli peale meie. Staadion ise oli vinge, kuu aega tagasi sai valmis. Olen suurtel staadionitel käinud, aga sellist, kus rahvas nii lähedal on mängijatele, nägin esimest korda. Kui Pareikole vilekoori tehti seal katlas, siis tõsiselt ikka kogu staadion värises. Ma isegi mõtlesin, et äkki lasti läbi kõlarite. Istusin türklaste sekka ja eriti tagasi ei hoidnud. Kui Eesti skooris, siis oli küll natuke naljakas seal üksi räusata. Oleks lipp ka olnud, siis oleks raudselt TV-pilti saanud. Staadionil istus Türgi peaminister paar rida eespool. Ja kohaliku jalgpalliliidu president käis käppapidi tervitamas.

Üldiselt oli mõnus pommiauk, ca 800 km Istanbulist. 6000 a. vana linn Siiditeel, täielik moslemite kants. Ma tekitasin pidevalt piinlikke olukordi oma hostidele. Läksime välja sööma, ma küsin ettekandjalt õlut. Ofc kogu linnas ei müüda alkot. Eriti Ramadani ajal. Kõik vahtisid kõõrdi. Õhtusöögile minnes oli restoran täis ja lauad kaetud. Mulle tundus imelik, et keegi ei söönud midagi. Hakkasin siis kohe pihta. Jälle keelati. Et päike loojub alles 13 minuti pärast, enne ei tohi. Heakene küll. Siis anti mingit püha vett veel, selle oleks pidanud söögi alla tõmbama, aga mul läks jälle viltu.

Allu
07.09.09, 11:39
svenza, kui sa peaksid minema üksikule saarele, siis mille või kelle sa kaasa võtaksid:
1.labidas
2.käärid
3.jimmy fricke

leits
07.09.09, 14:01
Nägin ise Hollandi mängu. Jäi küll mulje, et Eestil oli potentsiaali rohkem, aga lihtsaid vigu tehti väga palju. Üldiselt hea mäng, tasus tulla.
Käisin Kayseris vutti ka vaatamas. Konkreetselt null eestlast oli peale meie. Staadion ise oli vinge, kuu aega tagasi sai valmis. Olen suurtel staadionitel käinud, aga sellist, kus rahvas nii lähedal on mängijatele, nägin esimest korda. Kui Pareikole vilekoori tehti seal katlas, siis tõsiselt ikka kogu staadion värises. Ma isegi mõtlesin, et äkki lasti läbi kõlarite. Istusin türklaste sekka ja eriti tagasi ei hoidnud. Kui Eesti skooris, siis oli küll natuke naljakas seal üksi räusata. Oleks lipp ka olnud, siis oleks raudselt TV-pilti saanud. Staadionil istus Türgi peaminister paar rida eespool. Ja kohaliku jalgpalliliidu president käis käppapidi tervitamas.

Üldiselt oli mõnus pommiauk, ca 800 km Istanbulist. 6000 a. vana linn Siiditeel, täielik moslemite kants. Ma tekitasin pidevalt piinlikke olukordi oma hostidele. Läksime välja sööma, ma küsin ettekandjalt õlut. Ofc kogu linnas ei müüda alkot. Eriti Ramadani ajal. Kõik vahtisid kõõrdi. Õhtusöögile minnes oli restoran täis ja lauad kaetud. Mulle tundus imelik, et keegi ei söönud midagi. Hakkasin siis kohe pihta. Jälle keelati. Et päike loojub alles 13 minuti pärast, enne ei tohi. Heakene küll. Siis anti mingit püha vett veel, selle oleks pidanud söögi alla tõmbama, aga mul läks jälle viltu.


samas ei saa nad nyyd nii väga viltu ka vaadata, kuna me ei pea ju nii kursis selle asjaga olema. meil ka keegi küsis hotellis, et kas ramadani ajal seal ka jamasid tuleb .. öeldi no ... et hotellis on 95% eurooplased .. nende j2rgi tehakse ka seadused

tolmuahv
07.09.09, 14:30
samas ei saa nad nyyd nii väga viltu ka vaadata, kuna me ei pea ju nii kursis selle asjaga olema. meil ka keegi küsis hotellis, et kas ramadani ajal seal ka jamasid tuleb .. öeldi no ... et hotellis on 95% eurooplased .. nende j2rgi tehakse ka seadused


No ega nii hull polnud jah. Istanbul ise on peaaegu nagu Euroopa, vähemalt kuni üle Bosporuse ei lähe - mulle endale meeldib see suurlinnadest kõige rohkem (eriti Aasia poole agulites käia vahel, üsna värvikas kogemus). Aga see Kayseri oli ikka räme pommiauk, vist 99% moslemid. Pigem päästab see, et nad on rahumeelne rahvas ja ei peksa kohe kui eksid. Aga muidu seal oli isegi Hiltonis ramadani ajal restoran kinni. Hommikusööki sai kusagil II korruse nurga taga koosolekute ruumis. Kl. 9 hommikul oli seal mina + 10 teenindajat. Väljas oli +35 ja nad ei tohi päev otsa isegi vett juua. Beats me.

leits
07.09.09, 14:33
OT korra veel..

türgi moslemi usk on ikka väga kaugel, mis toimub juba kaugemal aasia poolel :D Tyrgi ongi põhmst euroopa, vaadates kuda naised ringi käivad jne ... Ise olen kra DUBAIs käind ... seal on hea kui naise silmigi näed .. no idea mis moodi nad k2ia näevad :D:D

Svenza
07.09.09, 20:59
svenza, kui sa peaksid minema üksikule saarele, siis mille või kelle sa kaasa võtaksid:
1.labidas
2.käärid
3.jimmy fricke

Kas see on mingi trikiga küsimus? :D
Kindlasti mitte paksmagu Jimmyt, õudne värd. Kui võtaks kõik kolm, siis tõenäoliselt lööks Jimmyle käärid kõrri, labidaga kaevaks augu ja mataks ta maha.
A tegelt võtaks vist labida. Kõige praktilisem:)
Saan lõkse kaevata ja ahvidele labidaga otsaette kütta. Kui oli mingi "peen" siis ma ei saanud küsimusest õigesti aru ...

Svenza
07.09.09, 21:11
OT korra veel..

türgi moslemi usk on ikka väga kaugel, mis toimub juba kaugemal aasia poolel :D Tyrgi ongi põhmst euroopa, vaadates kuda naised ringi käivad jne ... Ise olen kra DUBAIs käind ... seal on hea kui naise silmigi näed .. no idea mis moodi nad k2ia näevad :D:D


Siin on ikka suht pohui, euroopalik on kõik. Naised käivad ilma loorideta ja on isegi poodides müüjad. ISegi Egiptusega ei anna võrrelda, seal olid ka kõik mustas ja haruharva kui üldse naist näha said. Muidugi Istanbulist on sügav kopp ees juba. Praegu jäin jälle haigeks, jõhker paalvik lõi üles. Hui aru saan mis toimub, ma pole 5 aastat enam haige olnud. Hämming. Tõmbasin paratseamooli sisse ja hetkel hakkas parem. Nüüd läks ilm ka perse. Vihma sajab ja mitte halligi pole teha. Türgi saunas käin veel ära. Kui me seal Aasia poole peal ringi trampisime, sattusime kogemata sauna juurde, vend tormas kohe sisse ja oli seal paljaste tissidega türgi vanamutte näinud, kes olid niimoodi lõugama pistnud, et panime täiega minema sealt :) Kuigi Eesti naisi kutsuti viisakalt sisse sinna :D
Meeste saun pidi kusagil hotelli läheduses olema, vast läheb tervis paremaks. Shoppamisest ka kopp ees, kohutavalt väsitav. Jube tingimine, huiamine jms.
Tra, kus täna sai kino alles. Vaatan, normaalsed kingad, 10 kohalikku (72 EEKI), proovin, sobib täiega. No ja küsin teist kinga ka... Tšurka keerab selja, võtab mingi lambi kinga umbes sama tooniga, keerab mulle selja ja hakkab seda suuremaks painutama. Vaatan, wtf??? Umbes, annab mulle siis kinga, number 41 !!! Tõmba ***** tšurbinn, haige pedro nahui. Ütlen, et ole nüüd mees, kaua ma seisan 1 king jalas keset rahvarohket tunnelit, häbi hakkab juba:) Ja ******** kehitab õlgu, ütleb et tal ei ole teist kinga. Et pangu ma teise paari oma !!! Absurd raisk on see Türgi. Pärast hirnusime vennaga. Raudselt rotti pandud ja siis sobitavad lambi kingadega. Pärast läksime poodi, kingad alates 40 YTL-100 YTL. OBV. Haiged elukad

Allu
08.09.09, 07:52
Kas see on mingi trikiga küsimus? :D
Kindlasti mitte paksmagu Jimmyt, õudne värd. Kui võtaks kõik kolm, siis tõenäoliselt lööks Jimmyle käärid kõrri, labidaga kaevaks augu ja mataks ta maha.
A tegelt võtaks vist labida. Kõige praktilisem:)
Saan lõkse kaevata ja ahvidele labidaga otsaette kütta. Kui oli mingi "peen" siis ma ei saanud küsimusest õigesti aru ...

:D :D said küsimusest õigesti aru

hotcocacola
08.09.09, 09:41
irw, frickele käärid kõrri & siis matad maha
ROHVEL

ega jah, üksikul saarel pole kääridega väga midagi teha...kyll aga labidas :) (Y)

hoss23
08.09.09, 11:04
irw, frickele käärid kõrri & siis matad maha
ROHVEL

ega jah, üksikul saarel pole kääridega väga midagi teha...kyll aga labidas :) (Y)
;D