PDA

View Full Version : RANKA TABEL: Milliseid stardikäsi ja kuidas mängida full-ring rahalauas



Leheküljed : 1 2 [3]

stu Murd
23.12.11, 21:17
Kas sarnast tabelit HU jaoks pole kuskil saadaval?

Fabulous
23.12.11, 21:58
Kas sarnast tabelit HU jaoks pole kuskil saadaval?
"Pokker eesti proffidelt, Eesti mängijatele".

stu Murd
23.12.11, 22:32
"Pokker eesti proffidelt, Eesti mängijatele".
Suured tänud, hangin selle raamatu omale siis kiiremas korras, sest HU mäng on alla igasugust arvestust ikka.

ranka
06.04.12, 16:36
Uuendasin tabeli esimeses postituses.

Mr_Kenny
06.04.12, 20:18
New era in FR nitting :)

Mr_Kenny
20.04.12, 23:53
FB advertising juba?;D

massivepats
07.05.12, 17:24
väga õpetlik tekst

ranka
07.05.12, 20:12
Tänud ja edu laudades!

fic
13.05.12, 14:43
Väga õpetlik, tänud! Ise jälginud vahel ja kõrvataha pannud aasta algusest peale, kui sai hakatud natuke tõsisemalt süüvima, kuid ROI on seni veel kergelt miinuses.
Väike ettepanek, et kas ei oleks võimalik sellest väike app teha? Võib olla ka varem arutatud ning loll mõte, kuna pokkeritubade it lahendustega sügavuti kursis pole. Nägin ühel sõbral sellist appi, mis ütles, kas mängida või mitte ja sellest tekkis mõte. Anda mõnele IT kolledzi poisile lõputööks näiteks teha :) Sest materjal on olemas ja hea, mille peale app teha.

ranka
13.05.12, 14:46
Kindlasti on võimalik aga enamus pokkeritubades nõu andvate programmide kasutamine on keelatud.

fic
13.05.12, 15:54
Selge, tänud, nii, et see programm (uurisin välja, Holdem Calculator Macigu nimeline) mida ta kasutas, oli samuti tegelikult keelatud?
Või siis teha pokkeritoast eraldiseisev app, kus käsitsi sisestad? Probleeme tekitavad just need piiripealsed käed, kus vahel mängid, millega tegelikult ei tohiks ja vastupidi. Teoreetiliselt oleks see sama nagu paberilt vaadata, aga vähe kiirem ja mugavam.

ranka
13.05.12, 15:57
PokerStarsi keelatud ja lubatud programid: http://www.pokerstars.ee/en//poker/room/prohibited/

mortalvombat
13.05.12, 16:47
Selline programm on olemas ja netis saadaval(oli). Kuvas Pokerstrategy SSS tabeleid + pot oddse laua ja tabeleid sai ka ise muuta. Programmi nime kahjuks ei mäleta, pärines mingilt saksa keelselt lehelt ja isegi PS keelatud programmide nimekirjas ei olnud seda.

// see on PS LUBATUD programmide nimekirjas

Viljar Saare
23.05.12, 19:47
Olen siiamaani mänginud pokkerit tunde järgi ja lugenud ka natuke mingeid õpetlikke tekste, kuid UTG-st, MP3-st, CO-st jne. polnud mul õrna aimugi ja mida ranka seal ütles: see on põhimõteliselt kõige alus. Hehe.
Igaljuhul, algajana ma lugesin suu ammuli seda teksti, mis oli enamjaolt täiesti arusaadav. Et kogu see värk tegelikult ka kohale jõuaks, peab natuke veel süvenema. Esialgu on üsna raske seda tabelit jälgides mängida, otsustamise aeg saab otsa ;)
Peab mitut asja korraga jälgima, mis kaardid käes on, mis positsioonil oled, kes enne sind mida on teinud ja siis otsima lahenduse, mis ma tegema pean ;)

Võimas on see, et pokker on sügav, nagu, väga-väga sügav.
Uskuge või mitte, ma siiamaani ei ole oma raha veel pokkerisse pannud. Ma tahan endale tõestada, et ma suudan mõne freerolliga mingisuguse algkapitali võita ja siis seda tasapisi kasvatada. See oleks lahe ;)

Pokkeriprod saidil on nüüd mul alles tunne, et ma hakkan arenema. Aitäh!

pikk28
23.05.12, 20:05
tubli Viljar ja edu!

ranka
23.05.12, 20:52
Olen siiamaani mänginud pokkerit tunde järgi ja lugenud ka natuke mingeid õpetlikke tekste, kuid UTG-st, MP3-st, CO-st jne. polnud mul õrna aimugi ja mida ranka seal ütles: see on põhimõteliselt kõige alus. Hehe.
Igaljuhul, algajana ma lugesin suu ammuli seda teksti, mis oli enamjaolt täiesti arusaadav. Et kogu see värk tegelikult ka kohale jõuaks, peab natuke veel süvenema. Esialgu on üsna raske seda tabelit jälgides mängida, otsustamise aeg saab otsa ;)
Peab mitut asja korraga jälgima, mis kaardid käes on, mis positsioonil oled, kes enne sind mida on teinud ja siis otsima lahenduse, mis ma tegema pean ;)

Võimas on see, et pokker on sügav, nagu, väga-väga sügav.
Uskuge või mitte, ma siiamaani ei ole oma raha veel pokkerisse pannud. Ma tahan endale tõestada, et ma suudan mõne freerolliga mingisuguse algkapitali võita ja siis seda tasapisi kasvatada. See oleks lahe ;)

Pokkeriprod saidil on nüüd mul alles tunne, et ma hakkan arenema. Aitäh!

Niipalju võin öelda, et iga algus on raske aga samas huvitav. Konda rohkem foorumites ja ole aktiivne, ajapikku otsused automatiseeruvad, mõisted saavad selgeks.

Edu!

wingerbus
15.06.12, 12:28
Olen aastaid tagasi alustanud Slansky starting hand tabelist ja hiljem mänginud enamuse ajast Harringtoni starting hand põhimõtte järgi. Pokkerit üldse mänginud aastast 2007. Üldiselt olen kaldunud võitvate hulga turniiridel ja SNG-del. Kuid isiklikel põhjustel turniire enam mängida ei saa, pole lihtsalt lapse kõrvalt aega jääda tundideks arvuti taha kinni. Seega läksin umbes aasta tagasi üle cashi peale, kus ma varem täielikult feilisin ja nagu näha, ka praegust olukorda väga ei kiida. Hetkel mängin peamiselt NL10. Mängin korraga 4-8s lauas, sõltub kui värske ma olen. Soov on ka RB saada, mis lihtsalt kompenseerib osa õppekuludest.

Olen ilmselt selle ajaga tight preflop play eksperdiks saanud ning selles mõttes probleeme ei ole. Aga, ma ei ole võitev mängija!!! Siinkohal rääkimata kuludest raamatutele, Holdem Managerile, hand history-le ja kõigele muule mudrule, mis võiks mängu improveda. Mängus suudan heal juhul hoida nulli ja seda koos RB-ga (OO-s). Ja seda kõike hoolimata sellest, et ma outide ja oddside arvutamisega on kõik korras.

Järeldus, keskmise mängija suurim puudus on post-flop play. Ja siinkohal on Ranka tabelis on minu jaoks suurim küsimärk kohapeal “Panusta kuni 70% pangast olenemata sellest, mis on sinu stardikäsi, mis on flop ja kuidas flop haakus Sinu stardikäega”.

Ma saan aru, et selliselt on algaja mängija, kes mängib tabeli järgi vähemalt sunnitud olema agressiivne. Kuid kui tulistad silmad kinni kätega 22-99 ja sul ei ole seti, või on sul AT-AK kõrge kaart, või sul floppas kõrgema paari, siis algajad on siiski mängus taga, kuna nad lihtsalt ei tea, kus nad asuvad vastasega võrreldes. Häda on ka selles, et valdav osa ajast mängid sa selliste vastastega, kelle VPIP ja range on sinuomaga enamvähem sarnaased. Sest häid starting hande mängid sa ju kõikide mängijate vastu!

Ranka mainis, et algajad ei saa aru, kas nad on flopis taga või ees. Mis tähendab, et hoolimata sellest, et kui sa oled isegi midagi flopanud ja sa ei tea, kuidas see on vastase suhtes, siis sa oled juba vastasest taga. Jah, igasugune BET siinkohal aitab välja selgitada, kus sa vastase suhtes asud, kuid keskmiselt viib selline testimine su mängu ikka kahjumlikuks. Minu puhul on 100% see õige, et kuigi mul on näiliselt flopil eelis ning ma näitan üles agrot ja saan vastuseks rerise või calli, siis oleks minu check-fold järgmine õige samm, et mitte järgmistel tänavatel asjatult panustada.

Võiks öelda, et “ära ulu, vaid mängi”, kuid huvitav oleks kuulda, millised on siinkohal lisaks starting-hand selectionile ka post-flop mängu klassikalised strateegiad?

alaska
15.06.12, 13:18
1."Bettides ainuke võimalus võita" flop

Sul on mingi suvaline käsi, 78s näiteks, flopp AT2, ainuke võimalus sul võita pot on cbettides, checkides saad tõenäoliselt beti vastu kusagil ja showdown väärtust sul pole.

2. "Sitt flopp"

maha jookseb JT9, sul 55, suht checkfold igast asendist, life sucks.

jne.

Alles peale bettimist saadki aru, kas oled rohkem ees või taga, aga see ei tähenda, et sa pead alati bettima. Võid alati proovida odavat showdowni näha. Näiteks KQ-ga AK3 flopil pole vaja bettida mängija vastu, kes foldib kõik nõrgemad ja callib Ax.

3verest
28.11.12, 18:48
Kas sellise rangega võib kasumlikult mängida ka kõrgemates limiitides, nagu nl25? Hetkel mängin seda ja mõte on selline, et lihtsalt tõmban väga tightiks ära. Ei saa ma aru mida valesti teen. Ehk siis... kas selline tight viis on pigem lollikindel variant või midagi muud? Tõmbaks mingi 8/6 peale ära. Mis arvate?

virukunn
28.11.12, 19:05
Ära tee nii, ära õpi "valesti" mängima. Postita parem kaheldavaid käsi foorumisse, loe artikleid, foorumeid, vaata videosid, küsi targematelt abi.

3verest
28.11.12, 19:22
Oskad mingit argumenti tuua?

virukunn
28.11.12, 19:35
Et miks mitte 8/6 mängida ? Sellel pole tulevikku lihtsalt ja pärast ringi õppida on raskem. Võimalik, et 8/6 mängides saab starsi 25NL-is võita, aga kindlasti mitte suurelt.

Vandalar
28.11.12, 19:50
Oskad mingit argumenti tuua?
Pokkeris sa tahad ära kasutada vastase tendentse ja nende mängulisi vigu, sinna alla käib ka kaartide range, millega mängitakse. Kui vastase range on tohutu lai, siis sa viskad raha maha lihtsalt ja lased ennast ära kasutada ja pole nii efektiivne, kui olla võiksid oma 8/6 rangega.
Vastane varastab ja bluffib sul konto rahast tühjaks kui sa nii tight oled, piltlikult muidugi.
Muidugi vaevalt, et sa sellise stiiliga ka nüüd väga palju kaotaksid mikros, kui suudad natukegi postflop mängida, kuid vähegi teadlikuma vastase käest sa ei saa niiütelda sentigi niimoodi kätte ma arvan.
Näiteks sul on AKs ja tõstad btn pealt. Villain 3betib sind. Kui villain on samasugune nitt kui 8/6, siis võib oletada, et oled ta rangest taga (oletame, et olete 100bb effective stackidega ja mitte deepstack). Kui aga villain on 18/16 3b% 10, siis mis teed? Enamasti ikka foldid ma arvan, kuid sellega juba kasutatakse sind ära. Ilmselt foldiksid ka TT, äärmisel juhul näeksid sellega floppi, et setmineda, kuid kui flop tuleb J82, kas oled siis võimeline postflop tuimalt maha callima või ck/r tegema, suudad vastase range peale panna ja ta üle mängida kui selleks sobiv moment on? Enamasti sõidetakse sellisest tightist üle- ka mulle on seda korduvalt üteldud ja tänud kõigile, kes seda teha viitsinud on. Mikros vbl saaks kuidagi niimoodi nitina hakkama, kuid see saab olema bumpy ride ja kõikumised on suured siis IMHO.
Loodetavasti ei ilmu nüüd kuskilt mõni 8/6 võitev reg välja, kes mind tümaks teeb ja ütleb, et tal on 32bb/100 winrate vms.

q_q
28.11.12, 20:33
Pokkeris sa tahad ära kasutada vastase tendentse ja nende mängulisi vigu, sinna alla käib ka kaartide range, millega mängitakse. Kui vastase range on tohutu lai, siis sa viskad raha maha lihtsalt ja lased ennast ära kasutada ja pole nii efektiivne, kui olla võiksid oma 8/6 rangega.
Vastane varastab ja bluffib sul konto rahast tühjaks kui sa nii tight oled, piltlikult muidugi.
Muidugi vaevalt, et sa sellise stiiliga ka nüüd väga palju kaotaksid mikros, kui suudad natukegi postflop mängida, kuid vähegi teadlikuma vastase käest sa ei saa niiütelda sentigi niimoodi kätte ma arvan.
Näiteks sul on AKs ja tõstad btn pealt. Villain 3betib sind. Kui villain on samasugune nitt kui 8/6, siis võib oletada, et oled ta rangest taga (oletame, et olete 100bb effective stackidega ja mitte deepstack). Kui aga villain on 18/16 3b% 10, siis mis teed? Enamasti ikka foldid ma arvan, kuid sellega juba kasutatakse sind ära. Ilmselt foldiksid ka TT, äärmisel juhul näeksid sellega floppi, et setmineda, kuid kui flop tuleb J82, kas oled siis võimeline postflop tuimalt maha callima või ck/r tegema, suudad vastase range peale panna ja ta üle mängida kui selleks sobiv moment on? Enamasti sõidetakse sellisest tightist üle- ka mulle on seda korduvalt üteldud ja tänud kõigile, kes seda teha viitsinud on. Mikros vbl saaks kuidagi niimoodi nitina hakkama, kuid see saab olema bumpy ride ja kõikumised on suured siis IMHO.
Loodetavasti ei ilmu nüüd kuskilt mõni 8/6 võitev reg välja, kes mind tümaks teeb ja ütleb, et tal on 32bb/100 winrate vms.

ruditurbo peaks 7/6 m2ngima kui 6ieti m2letan

Vandalar
28.11.12, 20:40
ruditurbo peaks 7/6 m2ngima kui 6ieti m2letan
Kes see on?

q_q
28.11.12, 20:42
http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/963-NL100-400-FR-Rudi-Helikopterit-Kuldamas

-andres-
28.11.12, 20:43
Kes see on?
Failed.
http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/963-NL100-400-FR-Rudi-Helikopterit-Kuldamas

F*ck, ei ole ilus minut varem reageerida.

donkament
28.11.12, 21:39
8/6 mängides ei maksa mitte keegi peale waalade su käsi kinni. Keegi ei levelda end su vastu, su range on igas spotis face up, ühesõnaga nit, kelle vastu on mõtleval regularil väga lihtne perfektselt mängida.

raidov
28.11.12, 23:22
Ta vist päris 8/6 ei mängi, pigem 12/10 ja ma arvan, et keegi ei vaidle vastu, et ta on üks Eesti parimaid FRi mängijaid...

Sa võid olla suurelt võitev mängija väga erinevate statsidega, table selection ja postflop skill on need mis on olulised..

3verest
29.11.12, 07:39
Minu probleem on vist see, et ma kipun häid regulare nt käega AQs callima, kuna see on nii ahvatlev, kuid postflop mängida raske. Teiseks need fishid, kes openlimbivad... Neil võib olla AA, AK, aga nad ikka limbivad. Postflop lähen oma top pairiga hulluks ja nad tulevad kaasa, näidates monsterit showdownil...
Peab vist kuskilt postflop mängu õppima, kuna ma kipun iga si*aga kaasa minema.

Ja kui vastane mängib nt 12/10 statsidega MP-s, siis ma ei oska selle järgi arvestada mis ta range seal võib olla, kas AJ+, A10+? Ehk siis mis käed mingile VPIP-le ja PFR-le vastavad.

timz0333
29.11.12, 08:28
Minu probleem on vist see, et ma kipun häid regulare nt käega AQs callima, kuna see on nii ahvatlev, kuid postflop mängida raske. Teiseks need fishid, kes openlimbivad... Neil võib olla AA, AK, aga nad ikka limbivad. Postflop lähen oma top pairiga hulluks ja nad tulevad kaasa, näidates monsterit showdownil...
Peab vist kuskilt postflop mängu õppima, kuna ma kipun iga si*aga kaasa minema.

Ja kui vastane mängib nt 12/10 statsidega MP-s, siis ma ei oska selle järgi arvestada mis ta range seal võib olla, kas AJ+, A10+? Ehk siis mis käed mingile VPIP-le ja PFR-le vastavad.

Ülemise lõigu kohta ütleks, et kõik oleneb siiski positsioonidest.

Rangede kohta saad selgust siit http://www.pokerstove.com/blog/. lae alla ja korras.

kardaanirist
29.11.12, 12:33
no see pokerstove on üks asi, aga ranged ei ole kindlasti üks ühele. nii palju näinud totaalseid nitte (12/10 ja veel nitimaid tegelasi) UTG avanguid BTN pealt 56s, JT jms kätega callimas. sama kehtib avangute puhul. vahest ikka imestad, et mis käed kõik 10/7 tegelase UTG avamisrangesse mahuvad.

marioest88
03.12.12, 12:42
hei kas flopis tõste 65%,turn 70% ja river 80% sobiksid siis tõsteteks?
toon veel sellise näite kui olles CO AJ teed 3bb tõste BB call flop 4,9,J panustad 65% ja sulle tehakse re-raise mida ma peaksin siis kartma? kas setti?
muidu oli väga hea artikkel ja andis jälle kindlust juurde mängimisel.

sawcrish
03.12.12, 20:13
Hei
Seal võib karta nii kahte paari, reatõmmet ning kui flopis on 2 masti kaarti, siis ka masti tõmmet.
Oleneb kui agressiivne vastane on, mida agrom seda suurem võimalus et seal võib ka bluff vahest sees olla.
Mida passiivsem seda suurem võimalus et tal just see set ongi

Rage
04.12.12, 18:11
hei kas flopis tõste 65%,turn 70% ja river 80% sobiksid siis tõsteteks?
toon veel sellise näite kui olles CO AJ teed 3bb tõste BB call flop 4,9,J panustad 65% ja sulle tehakse re-raise mida ma peaksin siis kartma? kas setti?
muidu oli väga hea artikkel ja andis jälle kindlust juurde mängimisel.

sõltub nüüd vastase statidest, kas ja kui väga fish ta on.. ja kui suur on reraise.. üldiselt võivad fishid oma Jx käsi üle mängida.. juhul kui reraise on väike, siis ma calliksin ja vaataksin mis ta turnis teeb.. kui tõste on ca 3x, siis regulaarse mängija puhul vast foldiksin..

nullpokker
04.01.13, 08:44
Palun selgitage Ranka tabeli loogikat väikeste taskupaaride mängimisel. Ranka juhised on sellised, et kui preflop mängus sinu ees tõstetakse varaselt-keskmiselt positsioonilt, siis tuleks väikese paariga callida. Kui aga tõste tuleb hiliselt positsioonilt, siis tuleks väike paar foldida. Miks nii?

Dnbftw
04.01.13, 10:41
Palun selgitage Ranka tabeli loogikat väikeste taskupaaride mängimisel. Ranka juhised on sellised, et kui preflop mängus sinu ees tõstetakse varaselt-keskmiselt positsioonilt, siis tuleks väikese paariga callida. Kui aga tõste tuleb hiliselt positsioonilt, siis tuleks väike paar foldida. Miks nii?

OOP on keeruline ja mittekasumlik mängida väikseid paare.

jahimees
19.02.13, 20:49
Tere,sooviks teada mis limiitideni Ranka tabelit kasutada,mängisin alguses 6 maxi ja nüüd mõte Full Ringi ümber kolida,kuna 6 maxis liiga suured bad beatid vahepeal.

Bankroll praegu 400$,mis limiiti soovitate mängida ?

Ja kas on olemas Post flopi kohta ka kuskil mingisugune tabel või õpetus kuidas mängida ?

Vandalar
19.02.13, 21:18
Ei taha tuju rikkuda, aga parem praegu kui liiga hilja- ka full ringis on bad beatid :)
Iseasi muidugi, mida sa bad beatiks pead üldse? Kui set versus set, siis selliseid olukordi on võimalik suures osas vältida õige positsioonilise mängu ja adjustimisega vastavalt vastasele. Eks teised targemad ja teoorias tugevamad viitsivad vast täpsemalt seletada, kuid ega full ring mingi ime lahendus ei ole.

Pudgehook
20.02.13, 15:09
alusta nl2st ja kui tunned,et oled sellest tasemest üle ja seis on ka plussis,siis peale 10k kätt liiguks edasi nl5te.Kui ei saa aru,kas sa oled keskmisest nl2 mängijast parem või mitte,siis liigu näiteks peale 30k kätt edasi.Mõtekam on väiksemas limiidis kaotada vähem,kui suuremas limiidis uut mängu proovima hakata.

Martin_EST
27.02.13, 22:32
Kas Pro'd jagaks oma arvamust selle kättevalimite tabeli kohta, mille netist leiduvaga kokku panin. NB: ranka tabel on hea, aga natukene laiemat pilti nagu see tabel, tahaks, või on see liiga konkreetne?

http://www.upload.ee/files/3108687/Poker.xlsx.html

Provoker
27.02.13, 22:49
Raske on aru saada mida need 3 erinevat tabelti tä'pselt tähendavad, aga esimene asi mis silma torkas oli see, et CALL oli liiga paljude käte taga unraised potis. Mina enamusega nendest tõstaks või isoleeriks tõstega.

Martin_EST
28.02.13, 08:57
Esimene tabel oleks SM, BB, UTG ja UTG1 kohta, teine MP1, MP2 ja MP3 ning viimane siis CO ja BTN. See viimane jäi mulle veidi segaseks kuna KT ja K9 hilises positsioonis unraised poti puhul, teeks ka ise tõste.

Aga kas midagi nende kätevalimite juures on miskit, mis on üleliigne teatud positsioonide puhul, või paneks keegi sinna midagi lisaks?

ristijeesus
28.02.13, 09:36
Ma ei saa midagi aru. Mida see unraised potis call tähendab? Openlimbid JJ early position?

Martin_EST
28.02.13, 12:07
Ma ei saa midagi aru. Mida see unraised potis call tähendab? Openlimbid JJ early position?

Muud ma küll välja ei loe sealt, JJ varajases positsioonis oleks minu arust nagu raise optimaalne.

phenomenon
28.02.13, 12:54
Oskab keegi 6max-i jaoks ka mõnda asjalikku tabelit soovitaga?

Fabulous
28.02.13, 13:02
Oskab keegi 6max-i jaoks ka mõnda asjalikku tabelit soovitaga?
Võta lihtsalt 3 positsiooni eest ära.

LordC
01.03.13, 08:14
loll küsimus, kuid, kui sb bb btn liiguvad kellavärgi mööda, siis positsioonid jäävad ikka samaks? :D

(6max lauas)

co, btn, sb, bb, utg, ning mp?

LordC
01.03.13, 08:27
ning ka, proovin jälgida seda tabelit mis siin esines... :D stardikäte valimise puhul. :D

LordC
01.03.13, 20:02
post ranka poolt ammu unustatud :D

fic
19.04.13, 08:10
Kas just unustatud kuid võibolla kellelgi polnud selle küsimuse jaoks lihtsalt sõnu. Samamoodi nagu SB ja BB liiguvad ringi, liiguvad ka UTG, Co jms positsioonid. Või kujutad sa mängu ette, et Sa alustad BBlt ja pead kuni lõpuni sellel mängima? :D Teinekord saad postituse muutmist kasutada, et enda küsimused ühte postitusse ära mahutada.

LordC
19.05.13, 23:40
UTG, MP, CO, BTN, SMALL BLIND & BB Täpselt sama mis 9max lauas, kuid võtad 3 positsiooni eest ära. Eelmisele postitajale, aitäh vastuse eest! :D Kui tahad leida inglis keelset informatsiooni 6max laudade kohta, ning 9max laudade kohta, siis külasta alljärgnevat lehte.


http://abcpoker.org/6-max-full-ring-starting-hands-chart/

Aime
20.05.13, 10:59
välja võte enamlevinumatest nimedest (copy teisest teemast, kus käsi on postitatud).
CO: t5208 86.80 BBs
BTN: t9660 161 BBs
Hero (SB): t8004 133.40 BBs
BB: t11361 189.35 BBs
UTG: t14013 233.55 BBs
UTG+1: t18477 307.95 BBs
UTG+2: t9748 162.47 BBs
MP1: t9910 165.17 BBs
MP2: t7396 123.27 BBs

Eelmise postituse lingil räägitakse ka HJ ehk highjack positsioonist, mis on enne CO-d ehk cutoffi, aga seda vist väga ei kasutata terminina. Võibolla 10 max lauas, sest UTG+3 ega MP+2 ei ole veel kohanud.

LordC
21.05.13, 04:09
Painin ka tähele terminit HJ. Kuid see selleks, leidsin veel ühe hea lingi, mis on kasuks algajale.

http://www.thepokerbank.com/strategy/general/3-betting/

LordC
21.05.13, 23:40
Ning, kas keegi oskaks soovitada head pokkeriraamatut mis tuleks kiiresti kätte ilma jamateda? Cashi mängud & Heads- Up. Internetist sooviksin tellida siis mingiaeg. Präegult olen proovinud mingil määral põhitõed selgeks saada, kuid internetis Eesti keelset materjali ei jätku piisavalt. :/

foldem
19.12.17, 17:02
Tere. Mis teie käte mängimise protsent tabeli järgi on?
Ise olen juba 3-4 päeva järjest saanud mängida vaid 8% juures ja seda Starsi Zoomis, kus näen paartuhat kätt päevas. Tundub ilgelt vähe, enne seda oli 15-11% tabeli järgi.

Kas keegi kommenteeriks?

Ballahollic
19.12.17, 21:01
See tabel on pea 10 aastat vana, pole ilmselt eriti optimaalne tabel.

tiigrikutsu
19.12.17, 21:48
See tabel on pea 10 aastat vana, pole ilmselt eriti optimaalne tabel.

see ongi meta, kõrgemal tasemel keegi ei usu, et sa seda kasutad vaata

Ballahollic
20.12.17, 16:46
Kõrgemal tasemel lased 8 VPIP-iga? peaks eriti exploitiv olema siis ju, ei tohiks kuidagi see tabel toimida.

ristijeesus
20.12.17, 21:10
3beti rohkem blindidelt vs steal, calli rohkem IP kui tagapool tight/passiivsed. Ja otsi mingi muu tabel.

SimbaM
20.12.17, 21:32
3beti rohkem blindidelt vs steal, calli rohkem IP kui tagapool tight/passiivsed. Ja otsi mingi muu tabel.
.