PDA

View Full Version : NL....- NL10 Coach



Sass
21.08.09, 20:25
Otsin siis micro steik coachi atm... oleks nõus maksma protsendi "kasumist" kui mu mäng muutuks kasumlikuks...

Karikakar
21.08.09, 20:28
Ega muidu ei saa jah kasumist protsente maksta kui kasumit ei tule ;D

Aga edu otsingutel :)

Timpz
21.08.09, 20:37
räägiksid järsku enda kogemustest pokkerimaailmas ka natuke, Sass?

Tigrano
21.08.09, 20:53
Milline on olemasolev roll? ja eelnev kogemus.

mcbethk
22.08.09, 09:18
Ma ei saa küll aru miks microlimiiti biitimiseks coachi abi vaja on.. Mängid ABC pokkerit ja biididki juba mängu. Siit foorumist saad abi küsida ja värki niiet ei peaks probleemi olema biitimisega. :)

Sass
22.08.09, 09:43
no ytleme nii et kui coachi leiaks laadiks selle rolli ka sisse...aga
ise olen mänginud umbes aasta või tsipu peale.. olen lolli peaga ostnud ka pokkeri DVD, millest midagi targemaks ei saanud ja võitsin trios ka Harrington on holdemi endgame turna osa. selle läbi lugend midagi targemaks ikka sain. Teadmised olen (olin) kogunud ma ei tea kas see oli vist Pokerclub.ee (teooria osa). Alustasin mängu triobetis kus toitsin donke umbes $200 ga ja pärast seda liikusin üle pokerstarsi kus toitsin veel neid umbes $200 ga.

Kõige suuremad leakid on mul ma ise arvad et käte valikul ja postflop mängul... muidu bet sizingud jne on enam vähem paigas..

kui coachi ei leia pean vist ise edasi vaatama sest ma ei saa enam pokkerist lahti ka:D

EDIT: need kõik rahad on läinud pmts MICRO STAKES!! :-[ :-[

SamGold
22.08.09, 10:35
Kui mikrolimiidis võitmine nii lihtne on siis peaks see veel lihtsam raha coahile olema. Korda oma laisale õpilasele seda ABC-d mida igaltpoolt leiab, mängutulemuste analüüs peaks ka lihtne olema kuna vead peaksid kohe näha olema. Käive ja kasum mikrolimiidis loomulikult väike aga mingi 50$ peaks ju projekti õnnestumise korral ikka ära tulema ehk minuarust peaks olema äärmiselt easy money coahile... Ja kuna mikrolimiiti suudab coachida palju suurem hulk siinseid foorumikasutajaid siis peaks selliste tegelaste peale nagu Sass tormi jooksma:D

mcbethk
22.08.09, 12:16
Kui mikrolimiidis võitmine nii lihtne on siis peaks see veel lihtsam raha coahile olema. Korda oma laisale õpilasele seda ABC-d mida igaltpoolt leiab, mängutulemuste analüüs peaks ka lihtne olema kuna vead peaksid kohe näha olema. Käive ja kasum mikrolimiidis loomulikult väike aga mingi 50$ peaks ju projekti õnnestumise korral ikka ära tulema ehk minuarust peaks olema äärmiselt easy money coahile... Ja kuna mikrolimiiti suudab coachida palju suurem hulk siinseid foorumikasutajaid siis peaks selliste tegelaste peale nagu Sass tormi jooksma:D

Asi ongi selles, et keegi ei viitsi oma perset 50$ pärast liigutada.

mcbethk
22.08.09, 12:20
Ranka preflop tabel selgeks ja postflopi kohalt hakkad käsi postitama siia. Ja ma ei soovitaks eriti starsi sul kolida, soft on küll kuldne ja aga boonused ja promod mikrolimiidi mängijatele sitad.

EGERT
22.08.09, 15:32
Kui oled nõus PLO'd mängima, võin sind coachida.

Mikros on sul PLO'ga palju lihtsam pappi teha, sest õppind mängijal on seal eelis palju suurem, lisaks liigud sa tubli olles kiiremini üles. Ise alustasin PLO10'st ja toksin praegu PLO100't, seega on ka limiitidest mingi ülevaade. Alla PLO10 on tase ühtlaselt saast ja äärmiselt ühtlaselt biiditav.

PM, kui huvitatud oled.

Dogers
22.08.09, 15:37
Mida coach tegema peab, mikogoga ühissesse ja õpetama kõrvalt või pärast käsi üle vaatama ja ütlema mis valesti tegid?

Sass
22.08.09, 15:59
no mikogo oleks hea aga ma võin ka ise ala video teha oma mängust ja keegi võiks analüüsida...

Tigrano
22.08.09, 16:00
no mikogo oleks hea aga ma võin ka ise ala video teha oma mängust ja keegi võiks analüüsida...

Võid ju teha video, 10 minutiga näeb ära põhi vead ma pakun ;D

Pahvak
22.08.09, 16:11
Kui sa kindel pole enda preflop mängus, siis tõesti võta see ranka tabel ja kuluta endale pähe. See taob positsioonitunnetuse kunstlikult pähe ja positsioon fundamentaalselt vajalik, et mängu beatida. Enamus alguses ei saa aru, miks see positsioon hea on, aga lepi sellega, et on ja korja ainult raha (vastupidi kui sa positsiooni ei jaga, siis ei beadi ilmselt isegi microt). Ajapiku saad aru, miks see hea on ;)

Sass
22.08.09, 16:44
coach olemas teema lukku