PDA

View Full Version : Pakkumine: stake mõnele inimesele



taipupole
25.08.09, 21:26
Võib-olla leidub huvilisi. Et keeleliselt meenutab sõna mulle midagi muud, siis ühe hea steaki pilt.

http://s3.amazonaws.com/newsok-photos/599822/medium.jpg

taipupole
27.08.09, 11:08
Tänan seniste kirjade eest. Nendele, kellele veel vastanud pole, vastan selle nädalal lõppedes, kui teema siit foorumist maha võtan.

neeme
29.08.09, 17:33
Kuidas sul tingimused pandud oli ? Et kas foorumis jälgida ka saab ?
Oleks huvitav vaadata kui edukaks sul stake kujuneb lõpuks. :)

taipupole
04.09.09, 17:56
Stake läheb bikewarriorile (http://foorum.pokkeriprod.com/index.php?action=profile;u=693).

Stake’i suurus on 750 dollarit, mis on 30 buy-ini NL25 tasemel. Stake kestab 100 000 kätt või 3 kuud.

100 000 käe lõppedes on mängulise kasumi jaotus 50/50. Kui mänguliselt on seis kokkuvõttes plussis vähemalt 1 000 dollarit, siis boonuste jaotus 30/70 – vastasel korral 40/60. Kui stake lõppeb miinusega, siis võimalik boonus läheb esmalt miinuse katmisele ja ülejäänud jaotub 50/50.

Kui stake’itav soovib tehingu varem lõpetada, siis jaguneb mänguline kasum ja boonused 60/40. Kui mängulist kasumit pole, kaetakse boonusega esmalt stake’i suurus ja ülejäänud jaotub pooleks.

Stake’i ajal teenitud FFPde kasutamine peab olema eelnevalt kooskõlastatud (sh boonuste, turniiripiletite jms ostmine).
Stake’i ajal võib raha kasutada ainult NL25 laudade mängimiseks, ülejäänud (nii üles kui ka alla) limiidid ja turniiride mängimine tuleb kooskõlastada. Samuti ei tohi stake’itav osta osakuid ja teha välja- või sõbrakandeid. Kui nende reeglite vastu eksitakse, kuulub stake katkestamisele ja tagastada tuleb kogu stake’i raha (ka miinuse puhul) ning kasumi (ka boonused) puhul jaotus 60/40.

Stake’i esimene sess toimub ühiselt ja kestab vähemalt 1,5 tundi. Pärast seda lepitakse kokku, et millal võiks uuesti ühiselt mängida. Enne sessi lepitakse kokku, kuidas ja mis vahendite abil sess toimub ning kuidas sess üles ehitatakse (kas heliga või ilma jms).

Stake’i ajal saadab stake’itav kas pühapäeval või esmaspäeval kõik möödunud nädala käed. Stake’i ajal on stake’i andja valmis pakkuma enda arvamusi nii käte kui ka mängu kohta ning uurib saadud käsi ja annab 50 000 ja 100 000 käe täitudes enda hinnangu. Loomulikult on alati võimalus ühiseid sesse teha.

Stake’ija võib enda tegemistest foorumirahvale teada anda, kuid see pole kohustus ja see on tema otsustada. Küll aga peab ta selles teemas kinnitama, et saab reeglitest aru ning on nendega nõus ja kohustub neid täitma.

Bikewarrior
04.09.09, 18:15
Mina olen korduvalt reeglitega nõus ja homme-ülehomme tuleb ka ilmselt minupoolne teema diilide alajaotusse, kus saab mõndasid käsi kaasa analüüsida ning kus saan ka oma mängulisest üldseisust teada anda.

nikitheone
06.10.09, 16:14
Stake’i suurus on 200 dollarit. Stake kestab 300 000 kätt ja eemärgiks on jõuda vähemalt NL50 tasemeni.

300 000 käe lõppedes on mängulise kasumi jaotus 50/50. Kui mänguliselt on seis kokkuvõttes plussis vähemalt 1 000 dollarit, siis boonuste (ka rakeback) jaotus 30/70 – vastasel korral 50/50. Kui stake lõppeb miinusega, siis võimalik boonus läheb esmalt miinuse katmisele ja ülejäänud jaotub 50/50.

Kui stake’itav soovib tehingu varem lõpetada, siis jaguneb mänguline kasum ja boonused 60/40. Kui mängulist kasumit pole, kaetakse boonusega esmalt stake’i suurus ja ülejäänud jaotub pooleks.

Stake’i ajal teenitud FTP-punktide kasutamine peab olema eelnevalt kooskõlastatud (sh turniiripiletite jms ostmine).

Stake’i ajal võib raha kasutada ainult kokkulepitud laudade mängimiseks, ülejäänud (nii üles kui ka alla) limiidid ja turniiride mängimine tuleb kooskõlastada. Samuti ei tohi stake’itav osta osakuid ja teha välja- või sõbrakandeid.

Kui nende reeglite vastu eksitakse, kuulub stake katkestamisele ja tagastada tuleb kogu stake’i raha (ka miinuse puhul) ning kasumi (ka boonused) puhul jaotus 60/40.

Stake’i esimene sess toimub ühiselt ja kestab vähemalt 1,5 tundi. Pärast seda lepitakse kokku, et millal võiks uuesti ühiselt mängida. Enne sessi lepitakse kokku, kuidas ja mis vahendite abil sess toimub ning kuidas sess üles ehitatakse (kas heliga või ilma jms).

Stake’i ajal saadab stake’itav kas pühapäeval või esmaspäeval kõik möödunud nädala käed. Stake’i ajal on stake’i andja valmis pakkuma enda arvamusi nii käte kui ka mängu kohta ning uurib saadud käsi ja annab 50 000 ja 100 000 (vastavalt limiidile) käe täitudes enda hinnangu. Loomulikult on alati võimalus ühiseid sesse teha.

Stake’ija võib enda tegemistest foorumirahvale teada anda, kuid see pole kohustus ja see on tema otsustada. Küll aga peab ta selles teemas kinnitama, et saab reeglitest aru ning on nendega nõus ja kohustub neid täitma.

Nõustun sellega.

Lisan veel, et panin omalt poolt ka $200 ja alglimiidiks on NL10 (FT). Steigi käiku võib jälgida minu päevikus (niki pokerdamas). Tänud Taipupole'le selle võimaluse eest.

pikk28
06.10.09, 18:52
edu niki

taipupole
11.10.09, 02:31
Seoses bikewarriori stake'i lõppemisega huvitun ühes või kahest NL25-100 (erandkorras ka NL10) mängijast, kes sooviks kas stake'i või coachingut. Tingimuste osas annab kõike arutada.

Huvi korral tasub ühendust võtta PMiga.

Senised:
Vapsik: alates http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,1308.270.html
Bikewarrior: http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,2233.0.html
Niki (käib): alates http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,2186.120.html

Aristotep
12.11.09, 21:06
Stake’i suurus on 300 dollarit, mis annab kokku 35 buy-ini NL25 tasemel. Stake kestab 150 000 kätt.

150 000 käe lõppedes on mängulise kasumi jaotus 50/50. Kui mänguliselt on seis kokkuvõttes plussis vähemalt 1 000 dollarit, siis boonuste jaotus 30/70 – vastasel korral 40/60. Kui stake lõppeb miinusega, siis võimalik boonus läheb esmalt miinuse katmisele ja ülejäänud jaotub 50/50.

Kui stake’itav soovib tehingu varem lõpetada ja selles jõutakse kokkuleppele, jaguneb mänguline kasum ja boonused 60/40. Kui mängulist kasumit pole, kaetakse boonusega esmalt stake’i suurus ja ülejäänud jaotub pooleks.

Stake’i ajal teenitud FFPde kasutamine peab olema eelnevalt kooskõlastatud (sh boonuste, turniiripiletite jms ostmine). Stake’i ajal võib raha kasutada ainult NL25 laudade mängimiseks, ülejäänud (nii üles kui ka alla) limiidid ja turniiride mängimine tuleb kooskõlastada. Samuti ei tohi stake’itav osta osakuid ja teha välja- või sõbrakandeid. Kui nende reeglite vastu eksitakse, kuulub stake katkestamisele ja tagastada tuleb kogu stake’i raha (ka miinuse puhul) ning kasumi (ka boonused) puhul jaotus 60/40.

Stake’i esimene sess toimub ühiselt ja kestab vähemalt 1,5 tundi. Pärast seda lepitakse kokku, et millal võiks uuesti ühiselt mängida. Enne sessi lepitakse kokku, kuidas ja mis vahendite abil sess toimub ning kuidas sess üles ehitatakse (kas heliga või ilma jms).

Stake’i ajal saadab stake’itav kas pühapäeval või esmaspäeval kõik möödunud nädala käed. Stake’i ajal on stake’i andja valmis pakkuma enda arvamusi nii käte kui ka mängu kohta ning uurib saadud käsi ja annab stake'itava soovi korral 50 000, 100 000 ja 150 000 käe täitudes enda hinnangu. Sobiva aja korral on alati võimalus ühiseid sesse teha.

Stake’ija võib enda tegemistest foorumirahvale teada anda, kuid see pole kohustus ja see on tema otsustada. Küll aga peab ta selles teemas kinnitama, et saab reeglitest aru ning on nendega nõus ja kohustub neid täitma.

Nõustun tingimustega

Alglimiidiks NL25 (PS). Kui palju käekäigust postitan, veel ei tea. Mind on alati võimalik pokernewsi jutukast huvi korral üles leida.

lenC
12.11.09, 21:09
Stake’i suurus on 300 dollarit, mis annab kokku 35 buy-ini NL25 tasemel

orly

mislinn
12.11.09, 21:10
300$ on minu arvutuste järgi 12 BI @ NL25

// jõuti juba minust ette

Aristotep
12.11.09, 21:13
lenC närib tähte. Obv on mul endal ka mingi roll olemas juba.

mislinn
12.11.09, 21:17
lenC närib tähte. Obv on mul endal ka mingi roll olemas juba.


Siis oleks võinud nii kirjas ka olla ju ;)

taipupole
13.07.10, 19:00
Teatan rõõmsalt ja punapõskselt, et stake Aristotepiga on edukalt sadamasse jõudnud.

Suur tänu Aristotepile korraliku asjaajamise eest.

Siinkohal mainin, et olen taas avatud stake'i küsimisele, kui keegi soovib, andke endast teada PMi teel.

Potsataja
14.07.10, 23:12
Kumb osapool võitis viimasest diilist rohkem ja miks ? Hetkel on diili algusest möödunud umbes 8 kuud ja stake saaja puhul ei ole näha mingit arengut, pigem taandarengut. KAs probleem peitub õpetajas või õpilases ?

taipupole
24.07.10, 00:58
Tõstan ja otsustan tõenäoliselt järgmise nädala lõpuks.

kjmrc
24.07.10, 03:34
Taipupole, anna teada, kui oled oma otsuse teinud. :)

adam_q
24.07.10, 11:09
ot turnasteike ei pakuta ja?

taipupole
25.07.10, 20:59
ot turnasteike ei pakuta ja?

Olen skeptiline, kuid ei välista.

leits
30.07.10, 16:59
Kui koju jõuan, sooviks N25 stake koos skype sesside ja tasuta stripparitega. Võid muga MSNs yhendust võtta kui mind soovid oma uueks murelapseks

Vandalar
30.07.10, 17:50
Huvitav lugemine

kjmrc
30.07.10, 18:03
Võiksid muidugi mulle kirjutada kaa, olen Sulle mitu PM saatnud, ehk pole märganud :)

taipupole
30.07.10, 20:21
Võiksid muidugi mulle kirjutada kaa, olen Sulle mitu PM saatnud, ehk pole märganud :)


Tõstan ja otsustan tõenäoliselt järgmise nädala lõpuks.

a

taipupole
04.08.10, 23:42
Stake Taipupole ja kjmrc vahel
Stake’i suurus on 500 dollarit ja stake kestab 50 000 kätt. Mängimine toimub PokerStarsi keskkonnas ja algab limiidi 0,5/1 dollar holdem fixed limit. Stake’itava liikumised limiitides üles või alla toimuvad eelneval kokkuleppel. 50 000 käe järel otsustatakse ühiselt, kas stake’iga jätkata ja kas samal limiidil ning samas suuruses või teisiti.

50 000 käe lõppedes on mängulise kasumi jaotus 50/50. Kui mänguliselt on seis kokkuvõttes plussis vähemalt 1 000 dollarit, siis boonuste jaotus 30/70 – vastasel korral 40/60. Kui stake lõppeb miinusega, siis võimalik boonus läheb esmalt miinuse katmisele ja ülejäänud jaotub 50/50.

Kui stake’itav soovib tehingu varem lõpetada ja selles jõutakse kokkuleppele, jaguneb mänguline kasum ja boonused 60/40. Kui mängulist kasumit pole, kaetakse boonusega esmalt stake’i suurus ja ülejäänud jaotub pooleks.

Stake’i ajal teenitud FFPde kasutamine peab olema eelnevalt kooskõlastatud (sh boonuste, turniiripiletite jms ostmine). Stake’i ajal võib raha kasutada ainult kokkulepitud laudades (ja laudade arvuga) mängimiseks, ülejäänud (nii üles kui ka alla) limiidid ja turniiride mängimine tuleb kooskõlastada.

Samuti ei tohi stake’itav osta osakuid ja teha välja- või sõbrakandeid. Kui nende reeglite vastu eksitakse, kuulub stake katkestamisele ja tagastada tuleb kogu stake’i raha (ka miinuse puhul) ning kasumi (ka boonused) puhul jaotus 60/40.

Stake’i ajal saadab stake’itav kas pühapäeval või esmaspäeval kõik möödunud nädala käed kokkulepitud aadressile.

Stake’itav võib enda tegemistest foorumirahvale teada anda, kuid see pole kohustus ja see on tema otsustada. Küll aga peab ta selles teemas kinnitama, et saab reeglitest aru ning on nendega nõus ja kohustub neid täitma.

taipupole
04.08.10, 23:44
Stake Taipupole ja seep vahel
http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=4563

Pahvak
05.08.10, 00:26
Kas sa oled stakepro?

hotcocacola
05.08.10, 00:32
lol, kes pokerpro, kes rakebackpro, kes stakepro :D

mis järgmiseks :D?


aga edu!

kjmrc
05.08.10, 03:29
Stake Taipupole ja kjmrc vahel
Stake’i suurus on 500 dollarit ja stake kestab 50 000 kätt. Mängimine toimub PokerStarsi keskkonnas ja algab limiidi 0,5/1 dollar holdem fixed limit. Stake’itava liikumised limiitides üles või alla toimuvad eelneval kokkuleppel. 50 000 käe järel otsustatakse ühiselt, kas stake’iga jätkata ja kas samal limiidil ning samas suuruses või teisiti.

50 000 käe lõppedes on mängulise kasumi jaotus 50/50. Kui mänguliselt on seis kokkuvõttes plussis vähemalt 1 000 dollarit, siis boonuste jaotus 30/70 – vastasel korral 40/60. Kui stake lõppeb miinusega, siis võimalik boonus läheb esmalt miinuse katmisele ja ülejäänud jaotub 50/50.

Kui stake’itav soovib tehingu varem lõpetada ja selles jõutakse kokkuleppele, jaguneb mänguline kasum ja boonused 60/40. Kui mängulist kasumit pole, kaetakse boonusega esmalt stake’i suurus ja ülejäänud jaotub pooleks.

Stake’i ajal teenitud FFPde kasutamine peab olema eelnevalt kooskõlastatud (sh boonuste, turniiripiletite jms ostmine). Stake’i ajal võib raha kasutada ainult kokkulepitud laudades (ja laudade arvuga) mängimiseks, ülejäänud (nii üles kui ka alla) limiidid ja turniiride mängimine tuleb kooskõlastada.

Samuti ei tohi stake’itav osta osakuid ja teha välja- või sõbrakandeid. Kui nende reeglite vastu eksitakse, kuulub stake katkestamisele ja tagastada tuleb kogu stake’i raha (ka miinuse puhul) ning kasumi (ka boonused) puhul jaotus 60/40.

Stake’i ajal saadab stake’itav kas pühapäeval või esmaspäeval kõik möödunud nädala käed kokkulepitud aadressile.

Stake’itav võib enda tegemistest foorumirahvale teada anda, kuid see pole kohustus ja see on tema otsustada. Küll aga peab ta selles teemas kinnitama, et saab reeglitest aru ning on nendega nõus ja kohustub neid täitma.



Olen taipupole koostatud reeglitega nõus ja valmis diiliga alustama.
GL to me & stakejale :)

50 000 käe lõppedes on mängulise kasumi jaotus 50/50. Kui mänguliselt on seis kokkuvõttes plussis vähemalt 1 000 dollarit, siis boonuste jaotus 30/70 – vastasel korral 40/60.
Ülaltoodud lause - kas vastupidi ei peaks olema, kui mänguliselt on seis 1 000 dollarit plussis, siis boonuste jaotus 40/60, vastasel korral KUI EI OLE 1 000 dollarit plussis, siis 30/70, kas nii ei peaks olema? Või loen ma valesti, kell ka üsna palju :D

hotcocacola
05.08.10, 03:58
oot wtf, FIXED LIMIT? LOL

macroTilt
05.08.10, 04:01
oot wtf, FIXED LIMIT? LOL

lol, made my day :biggrin:

ingu
05.08.10, 07:40
FIXED LIMIT on minujaoks ka WTF. :D
Aga seda ei tahtndu öelda, vaid edu stakejale, stakitavale:)

kjmrc
05.08.10, 08:43
oot wtf, FIXED LIMIT? LOL

Mis sellega on siis? :P Toob üpris normaalselt kasumit sisse ;)

pikk28
05.08.10, 09:12
pane ptr-i link, tahaks näha mis kasumist sa räägid.

taavi
05.08.10, 10:38
pane ptr-i link, tahaks näha mis kasumist sa räägid.

http://www.pokertableratings.com/stars-player-search/kjmrc+

kjmrc
05.08.10, 12:28
pane ptr-i link, tahaks näha mis kasumist sa räägid.

Ptr'is on ainult pm ühe sessi sample näidata, enamus aega mängisin triobetis, aga nüüd seal litsents ja kolisin ümber Pokerstarsi. Pole eriti jõudnud mängida veel Pokerstarsis, kuna suvi on :)

Murdock
05.08.10, 12:34
Suht erilist skilli vaja fixedis ei ole,aga vaja on lihtalt hittida ja makstakse kõik kinni :)

kjmrc
05.08.10, 12:34
Suht erilist skilli vaja fixedis ei ole,aga vaja on lihtalt hittida ja makstakse kõik kinni :)

Üsna robotlik mäng jah. Seal üsnagi palju fishe ikka, kes any2'ga laamendavad.

seep
05.08.10, 19:34
Heh, no winratet 2BB/100le on täiesti võimalik näidata NL100/NL200 ning see on paljude NLHE keskmisest tsips parema regsi winrate. Ainukese vahega, et FLHE pole nii frustreeriv.

Edu Kjmrc!

kjmrc
05.08.10, 19:38
Tänud, edu läheb alati vaja :) Päeval juba tegin ühe kiirsessi, lõpetasin väikese kasumiga, öösel, kui on võimalus, teen pikema sessi :)

E: Kahjuks täna ei jõudnud mängida, ja ma arvan, et mängin alles pühapäeva öösel, aga kui mitte siis esmaspäeval kindlasti, täna läks veidi käest ära ja ma lähen ainult täiesti puhanuna mängima, ja ndv on hauka laat antslas ning kahtlen, et enne pühapäeva midagi mängida jõuan. Aga järgmine nädal lasen täie volüümiga :) GL ja good nite :)

taipupole
17.08.10, 14:36
Stake Taipupole ja seep vahel
http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=4563

Stake on vastastikusel kokkuleppel ja seepi palvel lõpetatud. seep kandis üle 300 dollarit.

taipupole
24.12.10, 13:23
Lõpetasime nikiga monsterdiili ning tänan teda korrektse ja kena käitumise eest terve diili vältel.

Jõudu ja jaksu ning hoia pokkerisära silmis!

nikitheone
24.12.10, 13:55
tänud taipupolele selle hea võimaluse eest.
kahju, et diil ei läinud nii hästi, nagu lootsin.

kõike head edaspidiseks!

taipupole
08.03.11, 17:10
Up, et viitsiksin ühe asja ära teha.

Tingimused on lihtsad:
- NL10 ja 25
- NL FR või HU
- rahade jaotus 50-50, va erijuhud
- käte arv kokkuleppel, kuid FR u 50 000
- poolte vahel sõlmitakse leping

Mystical
08.03.11, 21:25
keegi diili ei soovi teha ? nii rahalauas kui ka turniiridele..
Väikestele summadele rahalauas NL 10 omaha kui ka holdem alates 50$ olen nõus 60% Stakejale ja 40 mulle alla 50$ 50/50
ja turniiridele max buy in 10$ samuti holdem/omaha olenemata võidusummast 65% stakejale 35% mulle .

endale meeldib mängida turniire kus on GTD fond ja buy in seal 2-4 $ ringis.

Romka
09.03.11, 00:39
keegi diili ei soovi teha ? nii rahalauas kui ka turniiridele..
Väikestele summadele rahalauas NL 10 omaha kui ka holdem alates 50$ olen nõus 60% Stakejale ja 40 mulle alla 50$ 50/50
ja turniiridele max buy in 10$ samuti holdem/omaha olenemata võidusummast 65% stakejale 35% mulle .

endale meeldib mängida turniire kus on GTD fond ja buy in seal 2-4 $ ringis.

Oh, ehk viskad oma kontonumbri ka, jätame need keerutamised vahelt ära ning kõik saavad sulle otse kontole raha kanda?

Mystical
09.03.11, 06:07
ma ei saa pihta nüüd nagu ? mida ma valesti tegin ? ma üritan siin ausalt asju ajada
sa hakkad mingid jama tootma, ega ma mingi imelik vend pole kes üritab scammida vms..

sorm
09.03.11, 08:06
ma ei saa pihta nüüd nagu ? mida ma valesti tegin ? ma üritan siin ausalt asju ajada
sa hakkad mingid jama tootma, ega ma mingi imelik vend pole kes üritab scammida vms..

Esiteks tahad diili, siis tõest, et sa mängida oskad. Graafikud ja erinevate pokkeritubade kasutajanimed näiteks (või siis soovitaja keegi teada tuntud pokkerimängija/foorumlane, kes teab et sa asja jagad).

Teiseks ei ole su diil konkreetne vaid siuke uina muina andke raha! Kui steikija annab vähem siiis 50-50 ja kui orhkem siis 60-40. See nagu imelik, et peaks siis steikijat rohkem motiveerima raha andma. Äkki teeks nii, et kui annab 100 või rohkem siis saab 70-30 ja kui annab 500 siis üldse 95-5??

Kolmandaks tekkis küsimus, et kas sa tead midagi sõnast bankroll? Ütleme nii, et NL10 mängimiseks oleks paras omada umbes 200-400 daala rolli (kindlasti 20+ sisseostu), omahas soovitavalt rohkem! MTT turniiride mängimiseks oleks soodne omada umbes 500 sisseostust rolli (võibolla natuke ülepingutatud), aga variatsioon mitme tuhande mägijaga turniiridel on väga suur.

Kui sa ei ole scammer ja tõsine huvi mingit diili saada, siis palun sõnasta see selgelt ja tõesta, et sa pole tühikargaja.

pikk28
09.03.11, 08:12
nice post sorm!

Char
09.03.11, 08:48
ma ei saa pihta nüüd nagu ? mida ma valesti tegin ? ma üritan siin ausalt asju ajada
sa hakkad mingid jama tootma, ega ma mingi imelik vend pole kes üritab scammida vms..

Tulevikuks:

Keep in mind that the key to a good lie lies in the details.

taipupole
09.03.11, 09:35
Teeks nii, et see teema jääks selleks, mis ta mõeldud on. Aitäh!

taipupole
14.03.11, 14:45
Aitäh kõigile, kes on seni kirju saatnud, võtan nädalavahetusel ette, kuid üks või kaks täitsa sisukat tundus olevat.

Mrt1989
20.03.11, 18:56
Kes siis väljavalituteks ka osutusid ?